Zawody obsługuje firma Datasport

KaRunBa - Bieg zimowy
Bielsko Biała, 20 lutego 2022 r.


Liczba zawodników : 86
Liczba opłaconych zawodników: 72
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 BIELECKA MAJA 10km / K20KIELCEOK 
2  BISZTO NATALIA  20km / K30BIELSKO BIAŁASMART MAMAOK 
3  BŁOTKO PIOTR  10km / M20BIELSKO BIAŁAHIGHLANDERSOK 
4  BOGACZ ANETA  10km / K30KOBIERNICEHIGHLANDERSOK 
5  BOGACZ MAREK  20km / M30KOBIERNICEHIGHLANDERSOK 
6  BURZYŃSKI ALEKSANDER  20km / M40BOLESŁAWICEZ TWARZ PODOBNY ZUPEŁNIE DO NIKOGO  
7  CHOJNA ZYGMUNT  20km / M60PIEKARY ŚLĄSKIESOCIOS SILESIA  
8  CHOMICZ ŁUKASZ  20km / M30KOZYKLUB BIEGACZA GLS  
9  CICHY KRZYSZTOF  20km / M50GÓRKI WIELKIEOPONY SERAFINOWSKI  
10  CZADER ANNA  20km / K20BIELSKO-BIAŁA  
11  DROZD MICHAŁ  10km / M40RABKA-ZDRÓJOK 
12  DUDA SEBASTIAN  10km / M40BUJAKÓWOK 
13  DUDEK DOMINIK  20km / M50BIELSKO-BIAŁAMCGOK 
14  DUDZIK RAFAŁ  20km / M30KOZYBEZ KONDYCJIOK 
15  FATYGA ANNA  10km / K30TYCHYVIKING TRAINING CENTEROK 
16 FATYGA KAMIL 10km / M30TYCHYVIKING TRAINING CENTEROK 
17 FRONCZAK JAKUB 10km / M30SUSKA GRUPA BIEGOWAOK 
18  GAWEŁ BOGDAN  20km / M60OŚWIĘCIM-ZABORZESYNTHOSOK 
19 GOCAL ŁUKASZ 10km / M30BND REMONTYOK 
20 GOCAL MICHAŁ 10km / M30BND REMONTYOK 
21  GOCAL PAWEŁ  10km / M30BIELSKO-BIAŁABND REMONTYOK 
22  GRABSKA KAROLINA  10km / K30KOBIERNICEOK 
23  GRUND MAREK  20km / M30STRZEBIŃMAFIA TEAM LUBLINIECOK 
24 HAJDA JUSTYNA 20km / K20RADZIONKÓWMAFIA TEAM LUBLINIECOK 
25  JAKUBOWSKA RENATA  20km / K60BIELSKO -BIAŁAOK 
26  JONKISZ DOROTA  20km / K50CZECHOWICE DZIEDZICENUTREND TEAMOK 
27 JURA MARCIN 10km / M30BUJAKÓWHIGHLANDERSOK 
28  KACZMARCZYK SEBASTIAN  20km / M30LUBLINIECMAFIA TEAM LUBLINIECOK 
29  KARPIŃSKI ROBERT  10km / M40BIELSKO-BIAŁAKS SPRINT BIELSKO-BIAŁAOK 
30  KĄKOL JAROSŁAW  10km / M20STRYSZAWASUSKA GRUPA BIEGOWAOK 
31  KOBYLIŃSKI TOMASZ  20km / M40ZABRZEWKB META LUBLINIEC  
32  KOMOSA MARCIN  10km / M40BIELSKO BIAŁAOK 
33  KOŚLACZ KATARZYNA  10km / K40TYCHYOK 
34  KRYWULT MIROSŁAW  20km / M60BIELSKO - BIAŁAOK 
35  KRZEMIEŃ ADRIAN  20km / M40JAWORZEBB RUNNERS  
36  KUNINA PAWEŁ  10km / M50JASTRZĘBIE ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEK  
37  LIPIŃSKI TOMASZ  10km / M40SKOCZÓWOPONY SERAFINOWSKIOK 
38  LISZKOWSKI ARTUR  20km / M50KRAKÓW  
39  ŁASKI MATEUSZ  10km / M30LANCKORONASUSKA GRUPA BIEGOWAOK 
40 ŁUKOWICZ PIOTR 10km / M50DANKOWICEROZBBIEGANE KOMOROWICE  
41 MAJEWSKI MACIEJ 20km / M50POZNAŃOK 
42  MAŁCZAK MARCIN  20km / M40CIASNAMAFIA TEAM LUBLINIECOK 
43  MAREK BŁAŻEJ  20km / M30BIELSKO-BIAŁAOK 
44  MATOFIJ KATARZYNA  10km / K40SUCHA BESKIDZKASUSKA GRUPA BIEGOWAOK 
45  MIARKA DANUTA  10km / K30BIELSKO-BIALAOK 
46  MLECZKO PAWEŁ  20km / M30BIELSKO-BIAŁABEZ KONDYCJIOK 
47  MOCEK STANISŁAW  10km / M40KATOWICEEUROFINSOK 
48  MOKROS ZUZANNA  20km / K20BIELSKO-BIAŁASALCO GARMIN TEAMOK 
49  MYNARSKI SYLWESTER  20km / M50BIELSKO-BIAŁAHIGHLANDERSOK 
50  NOGA ANGELIKA  10km / K20KOZYOK 
51 NOSOWICZ IWAN 10km / M40BIELSKO-BIAŁAVIKING TRAINING CENTEROK 
52  NOWAK MIROSŁAW  10km / M40ŻYWIECOK 
53  OCHMAN MAREK  10km / M30BIELSKO - BIAŁAHIGHLANDERSOK 
54  PICZAK JAROSŁAW  20km / M40KOZYJABŁUSZKOWAOK 
55 PIELESZ PATRYCJA 10km / K20BND REMONTYOK 
56  POCZĄTKO ŁUKASZ  10km / M30KOBIERNICEHIGHLANDERSOK 
57 POLAK TOMASZ 20km / M40BIELSKO-BIAŁAPRO300_PROJECTDISCIPLINEOK 
58  POŁĄCARZ ADAM  10km / M40BIELSKO-BIAŁAOK 
59  PYTLARZ WOJTEK  20km / M40BIELSKO-BIAŁAATSCO POLSKAOK 
60  REKIEĆ-KROGULECKA KAJA  20km / K20DĄBROWA GÓRNICZAMIRAZ RACE TEAM  
61  STARZEC MAŁGORZATA  10km / K40SUŁKOWICESUSKA GRUPA BIEGOWAOK 
62  STECZEK ŁUKASZ  10km / M30SUCHA BESKIDZKASUSKA GRUPA BIEGOWAOK 
63  STECZEK MAGDA  10km / K30SUCHA BESKIDZKASUSKA GRUPA BIEGOWAOK 
64  STYPIŃSKI EWA  10km / K20BYTOMOK 
65  SZAFRAN ALEKSANDER  10km / M40ŁODYGOWICEOK 
66 SZWED TOMASZ 20km / M30BRAKSUSKA GRUPA BIEGOWAOK 
67  SZYMURA IZABELA  20km / K40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOK 
68  SZYMURA WOJCIECH  20km / M40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOK 
69  ŚWIAT PAWEŁ  20km / M30SZCZYTNARNB TEAM POLANICA ZDRÓJOK 
70  ŚWIĄTEK MARCIN  10km / M40BIELSKO-BIAŁA-WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE  
71  TROJANOWSKA-SZCZYRBAK JOANNA  10km / K40WOLA RADZISZOWSKASUSKA GRUPA BIEGOWAOK 
72  TRZOPEK MARCIN  10km / M30UJSOŁYIRON TEAM UJSOŁYOK 
73 URUETA GONZALES ANA MARIA 10km / K30BND REMONTYOK 
74  WAŚKO PAWEŁ  20km / M40BIELSKO-BIAŁACENTRUM MASAŻUOK 
75  WĘGOREK MONIKA  10km / K40BYTOM  
76 WIĘCEK AGATA 10km / K20BND REMONTYOK 
77  WILK-ZALEŚNA ANETA  20km / K40ZABIERZÓW BOCHEŃSKI  
78 WITKOWSKI MAREK 20km / M30SUCHA BESKIDZKASUSKA GRUPA BIEGOWAOK 
79  WOJDYŁO MONIKA  10km / K40KRAKÓWOK 
80  WÓJCIK RYSZARD  10km / M40KOZYHIGHLANDERSOK 
81  ZALASIŃSKI KRZYSZTOF  10km / M30BIELSKO-BIAŁAOK 
82  ZANDER AGNIESZKA  10km / K30DĄBROWA GÓRNICZAEUROFINSOK 
83  ZARĘBSKA KATARZYNA  10km / K30BYSTRAOK 
84 ZARĘBSKI PIOTR 10km / M30BYSTRAOK 
85  ZEMBROŃ MARIUSZ  10km / M40IŁOWNICAOK 
86  ZONTEK ANDRZEJ  10km / M40KOZYHIGHLANDERSOK