Zawody obsługuje firma Datasport

33. Sudecka 100
Boguszów Gorce, 24-25.06.2022 r.


Liczba zawodników : 140
Liczba opłaconych zawodników: 64
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ANTKOWIAK-BRONOWICKA AGNIESZKA 2242km / K40LESZNODRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCOKOKSM 
2  ARDELLI EWA 1342km / K40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
3  BANACH SEBASTIAN  100 / M40PSZÓWYNO ULTRA OK 
4  BARANIECKI ZBIGNIEW 4042km / M60POZNAŃ100 MCPOKOK 
5  BARYŁA PIOTR 3142km / M40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOKOK 
6  BĄKOWSKI MICHAŁ 503100 / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJYNO ULTRAOKOK 
7  BEDNAREK KAROLINA  100 / K30RADWANICE OK 
8  BONECKI SYLWESTER  100 / M40RYBNIKK. S. META OK 
9 BORCOŃ JAKUB TOMASZ2142km / M20WROCŁAWOKOK 
10  BORCOŃ PAWEŁ 2042km / M20WROCŁAWOKOK 
11 BORCOŃ PIOTR1942km / M40WROCŁAWOKOK 
12  BOROWSKI ADAM  100 / M40INOWROCŁAW OK 
13  BRANDYS MICHAŁ 501100 / M30PAWŁOWICEYNO ULTRAOKOK 
14  BRYŚ RAFAŁ  42km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
15  BUJAK KATARZYNA  100 / K30BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC OK 
16  BUJLIS EUGENIUSZ  100 / M40WRÓBLOWICEWKURW TEAM OK 
17  DERING MARCIN  42km / M40WROCŁAWORIENTOP WROCŁAW OK 
18  DOLIŃSKI TOMASZ 510100 / M50WROCŁAWUMAWIANIENABIEGANIE TEAMOKOKSM 
19  DOMAŃSKI JAROSŁAW  100 / M50ŚWIERZAWABIEGAMDLAZDROWIA.PL / ŚWIERZAWA OK 
20  DROCHOMIRECKI PIOTR 509100 / M20DĘBNOBE ACTIVE TRUCKEROKOK 
21  DUDZIŃSKI PRZEMYSŁAW  100 / M40SULECHÓWLECE PĘDZE OK 
22 DUMIŃSKI TOMASZ515100 / M40STRZEGOMPLOTERTOM RUNNEROKOK 
23  FILIPOWICZ DOMINIK 505100 / M30CHOJNÓWOKOK 
24  FRESZEL KRZYSZTOF 517100 / M40WARSZAWABOERNEROWO BIEGA - 100 MARATON & ULTRA KRZYŚKAOKOK 
25  FRYDLEWICZ ZBIGNIEW 523100 / M50JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOKOK 
26  FURMAN MIROSŁAW  42km / M60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKOK 
27  GAŁKA STANISŁAW 2642km / M60DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
28 GLINA SYLWIA525100 / K40RAWICZRKK SUREMOKOK 
29  GOLEC MARCIN  100 / M40BOGUSZÓW GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC OK 
30  GRYCZKA MATEUSZ  100 / M30RYDZYNAAMBIT RACING TEAM OK 
31 GRZESIK JOANNA 100 / K40GŁUSZYCA OK 
32  GRZEŚKOWIAK ANNA  42km / K40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE OK 
33  GUBAŃSKA ANIA  42km / K30WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCH OK 
34  GUZEK MARCIN  42km / M40PSZENNO#TEAMAAM OK 
35  HNATIUK MICHAŁ  100 / M30WAŁBRZYCHRATE MY TRAIL TEAM OK 
36  HOŁYST MARCIN  100 / M40MARCINOWICEWAWRZYNTEAM OK 
37  JAGODA MARCIN 519100 / M40WROCŁAWOKOK 
38 JAKUBIAK ARTUR518100 / M40WROCŁAWGEOMARTOKOK 
39  JANIGA BEATA  100 / K40SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEM OK 
40  JANOWSKI KRZYSZTOF  42km / M30WAŁBRZYCHMANDO RUNNERS CLUB OK 
41 JASEK AGNIESZKA3442km / K40WAŁBRZYCHPIĘKNI I MŁODZIOKOK 
42  JASEK ANDRZEJ 3342km / M40WAŁBRZYCHPIĘKNI I MŁODZIOKOK 
43  KARBOWNIK-URBAŃSKA KATARZYNA  100 / K40NIEDŹWIEDZICAKATARZYNA KARBOWNIK-URBAŃSKA SOWIE TEAM OK 
44  KASZUBIAK KONRAD 504100 / M30POZNAŃKASZUBIAK TEAMOKOK 
45  KOCHMAŃSKA MARTA  42km / K30NOWA RUDA OK 
46 KOCIK MARCIN 100 / M40WILKSZYNFATBOYS SPRINT OK 
47  KOŁACZEK SYLWIA  100 / K40WROCŁAW OK 
48 KOPCZYŃSKI LESZEK 100 / M50ŚWIERKLANYME, MYSELF AND I OK 
49  KOPCZYŃSKI ŁUKASZ  100 / M40WROCŁAWK - TEAM OK 
50  KOSIERKIEWICZ GRZEGORZ  100 / M40KIELCEKAROLEOKOK 
51  KOSTYK GRZEGORZ 508100 / M40CHOJNÓWOKOK 
52  KOSZELA ALEKSANDRA 502100 / K30MASŁOŃSKIEZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOKOK 
53  KOSZEWSKI MICHAŁ  42km / M30BYDGOSZCZ OKSM 
54  KOZICZAK KATARZYNA  100 / K30WROCŁAW OK 
55  KOZŁOWIECKA JOANNA  42km / K40ŚWIDNICABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA OK 
56 KUŁAKOWSKA MAŁGORZATA 42km / K40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA OK 
57  KUNECKI NORBERT  42km / M40RATOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OK 
58  KUPIJAJ MARCIN 511100 / M30KNURÓWSOCIOS SILESIAOKOK 
59  KURNYTA JUSTYNA  42km / K30WAŁBRZYCH OK 
60  KUROWSKI ALEKSANDER  100 / M40WAŁBRZYCH OK 
61  KWIATKOWSKA BEATA 9100 / K40BOGUSZÓW-GORCEOKOK 
62  LACH-PAPCIAK KATARZYNA  100 / K40JAWORFORGE YOUR FUTURE /BIEGAMDLAZDROWIA. PL OK 
63 LATKOWSKA KATARZYNA 42km / K40JEDLINA-ZDROJBIEGAJ W JEDLINIE OK 
64  LECH MICHAŁ  42km / M40ŚWIEBODZICEROGOZIŃSKI TEAM OK 
65  LEWANDOWSKI WOJCIECH  100 / M40WROCŁAW OK 
66  ŁASEK DARIUSZ 516100 / M60GŁOGÓWZNAJOMI SĘDZIEGOOKOK 
67 ŁAWSKI DOMINIK 100 / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA OK 
68  ŁUKAWSKI KRZYSZTOF  100 / M30ŚWIEBODZICEMANDO RUNNERS CLUB OK 
69  ŁUSZCZ JANUSZ  100 / M60WROCŁAWAMATOROKOK 
70  ŁYCZKOWSKI KAMIL  100 / M30WAŁBRZYCHWINDIR OK 
71 MACHOWSKA MAGDA3742km / K40GORZÓW WIELKOPOLSKIPIĘKNI I MŁODZIOKOK 
72  MAĆKOWIAK ŁUKASZ 522100 / M30WROCŁAWJAK SIĘ UDA TO DOBIEGNĘOKOK 
73  MAGIERA ALICJA 2542km / K30WAŁBRZYCHOKOK 
74  MAGIERA BARTŁOMIEJ 507100 / M30WAŁBRZYCHOKOK 
75  MAJCHERCZYK ŁUKASZ 2342km / M40WAŁBRZYCHKRYMARŁUKOKOK 
76  MAJEWSKA EWELINA  100 / K40TYCHYSPLA TYCHY OK 
77  MARKOWICZ PAWEŁ 3042km / M60TARNÓWSOKÓŁ - TARNÓWOKOK 
78 MAZIARZ ROBERT 100 / M40WAŁBRZYCHOKOK 
79  MAZUR MICHAŁ  42km / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOKOK 
80  MELIŃSKI MAREK  100 / M30DZIERŻONIÓWSIŁA OGRA TRAIL RUNNING FAMILY OKSM 
81  MISIAK PATRYK  100 / M40LESZNOCHOMIKI Z KOPYTEM OK 
82  MRÓZ JAROSŁAW  100 / M50ŻORYMROZY TEAM OK 
83  OLAŃSKI KRZYSZTOF  100 / M40WROCŁAW OK 
84  ORUBA DAWID  100 / M20WIRY OK 
85  OSTROPOLSKI HENRYK 2842km / M60DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
86  OSTRYCHACZ PAWEŁ  42km / M40WAŁBRZYCHMANDO RUNNERS CLUB OK 
87  PATALON MAREK  42km / M50MARCINOWICEGLKS MARCINOWICE OK 
88  PĘKALA MARCIN  100 / M40ŚWIDNICAONE MAN RUN TEAM SWIDNICA OK 
89 PIERZCHNIAK BARTOSZ 100 / M40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCH OK 
90 PIERZCHNIAK KAMIL 100 / M20WAŁBRZYCH OK 
91  RADZIKOWSKA ANNA  42km / K50ŁĘCZYCA OK 
92  RADZIKOWSKI SŁAWOMIR  42km / M50ŁĘCZYCA OKSM 
93  RAK ZDZISŁAW  100 / M50ROGÓW SOBÓCKIVITA I ANIMAL OK 
94  REITER EUGENIUSZ 4242km / M70POZNAŃPOST42OKOK 
95 RESZKA ANDŻELIKA3942km / K40WAŁBRZYCHOKOK 
96 ROGULSKA SYLWIA3542km / K40WAŁBRZYCHPIĘKNI I MŁODZIOKOK 
97 ROGULSKI MARCIN3642km / M40WAŁBRZYCHPIĘKNI I MŁODZIOKOK 
98  ROSTOCKA JOANNA 3842km / K40LUBINOKOK 
99  ROZDOLSKI JAROSŁAW  42km / M30WROCŁAWARTEL TEAMOKOK 
100  ROZDOLSKI PAWEŁ  42km / M40JELCZ-LASKOWICEARTEL TEAM OK 
101  RUTKOWSKI BENEDYKT 4142km / M60BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOKOK 
102  SAMOLAK MACIEK  100 / M40WAŁBRZYCH OK 
103  SĘDZIK PIOTR 514100 / M20WROCŁAWAPPLOVER RUNNING TEAMOKOK 
104  SIKORSKI KRZYSZTOF  100 / M40MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECKIE GAZELE OK 
105  SKURATKO ADRIAN  100 / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUN OK 
106  SKWAREK EMILIAN  42km / M40WALBRZYCH OK 
107  SŁOWIKOWSKI TOMASZ  42km / M40BOGUSZÓW-GORCEOKOK 
108  SMEREKA TOMASZ  100 / M40MILICZRUNNING TEAM MILICZ OK 
109  SOBKOWIAK EWA  42km / K50POZNAŃ100 MCP OK 
110  SOLARSKI SERGIUSZ 12100 / M40WAŁBRZYCHJATEAMOKOK 
111  STOLARCZYK DAMIAN  42km / M30WAŁBRZYCH OK 
112  STUDNICKI PAWEŁ 506100 / M40WOLA FILIPOWSKAOKOK 
113  SZCZERBANOWSKI MARCIN  42km / M40WAŁBRZYCHM.A.G OK 
114  SZLUFCIK ZBIGNIEW  42km / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC OK 
115  SZUBART KAZIMIERZ 513100 / M60DZIERŻONIÓWGRUPA SPORTOWA WIELKA SOWAOKOK 
116  SZYMAŃSKA BRYGIDA 512100 / K30JAROSZÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
117 SZYSZKA JAKUB 100 / M30ZIELONA GÓRA OK 
118  ŚWITEŃKI RODRYG 2442km / M30STARE BOGACZOWICESEKCJA BIEGOWA I NORDIC WALKING TRÓJGARB STARE BOGACZOWICEOKOK 
119  TARANTA DANIEL 4342km / M20WARSZAWAB160OKOK 
120  TOKARZ JUSTYNA 526100 / K30RAWICZOKOK 
121  TOMASZEK DAWID 524100 / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOKOK 
122  WALENDZIK WIESŁAWA  100 / K40WARSZAWA OK 
123  WIECZOREK NINA 1442km / K20OLEŚNICAMOCNA GRUPA CEZARA/SBRT WROCŁAWOKOK 
124  WIERZBA-JURCZAK ANITA 2942km / K40WROCŁAWVEGE RUNNERSOKOK 
125  WIRA MIROSŁAW 520100 / M60WROCLAWOKOK 
126  WIŚNIEWSKI TOMASZ  100 / M50BOLESŁAWIECULKS BYSTRZYCA KŁODZKA OKSM 
127  WŁODARCZYK KRYSTIAN 3242km / M30WAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHOKOK 
128  WOJTCZUK RADEK  100 / M30BOGUSZÓW-GORCE#UNDERGROAUND OK 
129 WOLSKI RAFAŁ 100 / M40SOKOŁOWSKOGRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC OK 
130  WOŹNA MAGDALENA 8100 / K40ZIELONA GÓRASTOWARZYSZENIE NOWE GRANICEOKOK 
131  WOŹNA SYLWIA  42km / K40WAŁBRZYCH OK 
132  WOŹNIAK DAMIAN  100 / M40LESZNOCHOMIKI Z KOPYTEM OK 
133  WRÓBEL TOMASZ  42km / M40ŚWIDNICA OK 
134  WYSZOWSKA AGNIESZKA  42km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCH OK 
135  ZDOBYCH JOANNA 2742km / K30PRZEMKÓWOKOK 
136  ZIELEŃ MAŁGORZATA  42km / K30KAMIENNA GÓRA OK 
137  ZŁOTNICKA OLGA  42km / K40ŚWIDNICA OK 
138  ŻAKOWSKI ADRIAN 1742km / M20POZNAŃDOGONIC CZOŁÓWKĘ OK 
139  ŻEROMSKA KAMILA  42km / K30BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC OK 
140  ŻUKOWSKI PAWEŁ 521100 / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOKOK