Zawody obsługuje firma Datasport

IX Bieg Icemana
Przesieka, 19 lutego 2022 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 186
Odebrało numery: 161

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZUK PIOTR 10410km / M40LEGNICAPOLPOLOKOK 
2  ALEKSIEJEW PIOTR 9010km / M40JELENIA GÓRAKLUB SPORTOWY ŁOMNICAPOLPOLOKOK 
3  ANCZYK SARA 17010km / K40LEGNICAPOLPOLOKOK 
4 BAJZERT FILIP4310km / M40PRZYKONAMORSY TUREKPOLPOLOKOK 
5  BAJZERT MAGDALENA 12610km / K40PRZYKONAPOLPOLOKOK 
6  BANASZEK JANUSZ 7610km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK  
7  BEDNARSKI PAWEŁ 14910km / M30ZŁOCIENIECNA PRZYPALE ALBO WCALE!!!POLPOLOKOK 
8  BERHEL AGATA 6210km / K40GŁOGÓWSAUERLAND TEAM TARNOWO PODGÓRNWPOLPOLOKOK  
9  BLODA TOMASZ 15910km / M40PRZESIEKAPOLPOLOKOKGmina  
10  BOBER DOROTA 17510km / K40JAWORJAWORPOLPOLOKOK 
11  BRYNIARSKI BARTOSZ 310km / M40JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWPOLPOLOKOK  
12  BRZEZIK ROMAN 17410km / M50GŁOGÓWPARKRUNPOLPOLOKOK 
13  BUCZAK ADRIANNA 16510km / K40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLPOLOKOK 
14  BUGAJNY KRZYSZTOF 4510km / M40SZPROTAWAPOLPOLOKOK 
15 CHMIEL PATRYCJA17810km / POLPOLOK  
16  CHMIEL PATRYCJA 18010km / K20LEGNICADECATHLON JELENIIA GÓRAPOLPOLOKOK 
17 CHMIEL RADOSŁAW17910km / M30POLPOLOK 
18  CIERNIAK AGATA 18810km / K40KOTLA162DBOTPOLPOLOKOK 
19  CIOCH KRZYSZTOF 16410km / M30LUBAŃNA PRZYPALE ALBO WCALE!!!POLPOLOKOK 
20  CIURA GRZEGORZ 16610km / M40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLPOLOKOK 
21 CZABAN TADEUSZ8210km / M40NOWOGRODZIECPOLPOLOKOK 
22  CZARNIECKI BARTOSZ 11710km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOKOK  
23  CZYŻ MARIUSZ 6510km / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYPOLPOLOKOK 
24  DAROWSKI ŁUKASZ 4610km / M40GŁOGÓWKLUB BEZ FAJNEJ NAZWYPOLPOLOKOK  
25  DĄBROWSKI DAWID 1610km / M30MUROWANA GOŚLINAZ POCIĄGU DO BIEGANIAPOLPOLOKOK 
26  DEBERNY MARIUSZ 5210km / M40RESKOMORSY SOPELPOLPOLOKOK 
27 DEMUTH ANNA11610km / K50RAWICPOLPOLOKOK  
28  DOMAGAŁA ANDRZEJ 2310km / M50JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLPOLOKOK 
29  DOMSKA ALEKSANDRA 10510km / K40STĘPINEG LODOJADYPOLPOLOKOK  
30 DUCH-MACKANIEC DANUTA 9410km / K60JELENIA GÓRANIEZRZESZONAPOLPOLOKOK 
31  DURIASZ BARTOSZ 15510km / M40ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRA BARNAPAPAPOLPOLOKOK 
32 DYLONG KAMIL10810km / M40LONDONBLUE EYES WOLVESGBRGBROKOK 
33  DYWAŃSKI ARTUR 15310km / M50JELENIA GÓRAPOLPOLOKOKGmina 
34  DZIEŁAKOWSKA AGNIESZKA 9710km / K40GŁOGÓW162DBOTPOLPOLOKOK 
35  DZIUBAK ROBERT 6810km / M40LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLPOLOKOK 
36 GAŃCZA KRYSTIAN16810km / M40CZŁUCHÓWPOLPOLOKOK 
37  GĘBCZYŃSKA KLAUDIA 14110km / K20SOSNÓWKAPOLPOLOKOKGmina  
38  GIELO MICHAŁ 1210km / M30SZCZECINMORSOLE SZCZECINPOLPOLOKOK 
39 GIL SŁAWOMIR12110km / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
40  GŁĄBICKA DOROTA 17610km / K40JAWORPOLPOLOKOK 
41 GROŃ URSZULA18110km / K30POLPOLOK  
42  GRZEGORSKA KAROLINA 5810km / K30JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
43  GRZEŚKOWIAK PAWEŁ 810km / M30TRZEBIELPOLPOLOKOK  
44  GRZYMALA ANGELIKA 7110km / K40KOSZALINPOLPOLOKOK 
45 GWARDIAK KRYSTIAN 6410km / M40MYSŁAKOWICEJURNY BUHAJPOLPOLOKOK 
46  HANO ŁUKASZ 11410km / M30GŁOGÓWPOLPOLOKOK  
47  HELLER KLARA 7010km / K20LUBINPOLPOLOKOK 
48  HEREZO KRZYSZTOF 710km / M40JELENIA GÓRAVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
49  ISKRZYCKI KAMIL 9510km / M30JEŻÓW SUDECKI10 BZDPOLPOLOKOK 
50  JOKS MARCIN 18410km / M40BERZYNAPOLPOLOKOK 
51 JÓŹWIAK RADOSŁAW5110km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK  
52  JURCZYNSKA KATARZYNA 7410km / K40ŻELECHLINEKMORSY TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOKOK 
53  JUSZA-POGORZELSKA JOANNA 4210km / K40POBIEDNACHRUPIANYPOLPOLOKOK 
54  KACZOROWSKI SŁAWOMIR 1810km / M40JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
55  KAŁKA MARCIN 17210km / M30RAWICZPOLPOLOKOK 
56  KAMINSKI KRZYSZTOF 11810km / M60OSIEKPOLPOLOKOK 
57  KAPLER-TĘGOWSKA KARINA 4710km / K40KOZIEGŁOWYAKTYWNI RAZEMPOLPOLOKOK 
58  KARPIŃSKI PAWEŁ 12010km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
59KASPRZAK TOMASZ1110km / M40RUSZOWICEDZIKDGLPOLPOLOKOK 
60  KĘPSKI TOMASZ 11910km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
61  KLUBA JANUSZ 7810km / M40ŻARÓW( ͡º ͜ʖ͡º)POLPOLOKOK 
62  KNAPIK KRZYSZTOF 16910km / M40OLSZANICABOLESŁAWIECKIE MORSYPOLPOLOKOK 
63  KOBLAŃSKI TOMASZ 10310km / M40LEGNICALEGNICKIE MORSYPOLPOLOKOK 
64ZAWODNIK ANONIMOWY17110km / K40 NIE MAMPOLPOLOKOK 
65  KOŁODZIEJ GRZEGORZ 8110km / M40JELENIA GÓRAUKS ŚNIADEK JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
66  KOMAR TOMASZ 15010km / M40LUBISZEWONA PRZYPALE ALBO WCALE!!!POLPOLOKOK 
67  KOPYŚCIAŃSKI ALEKSANDER 12410km / M40LEGNICALEGNICKIE MORSYPOLPOLOKOK 
68  KORDYLAK IRENEUSZ 4110km / M40WAŁBRZYCHPOMIDOROWA ALTERNATYWAPOLPOLOKOK 
69  KORZYCKI TADEUSZ 16710km / M60SOSNÓWKAAMATORPOLPOLOKOKGmina 
70  KOSTANOWICZ MAREK 3910km / M30LUBINRATOWNICY RUDNAPOLPOLOKOK 
71  KOŚCIUCZYK LESŁAW 13010km / M50WARSZAWAPOLPOLOKOK 
72  KOWALCZYK AGNIESZKA 14810km / K40LUBKÓWPOLPOLOKOK 
73  KOWALSKA KAROLINA 11210km / K30JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
74 KRAUSE PIOTR11310km / M40STRZEGOMBEZ GRANICPOLPOLOKOK 
75  KRAWCZYK JOLANTA 9610km / K40BOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECPOLPOLOKOK 
76  KROJCIG EWA 7710km / K40ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOK 
77  KUBICKA BOŻENA 3610km / K50TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOKOK 
78  KUDRA GRAŻYNA 3410km / K60SZCZECINMORSOLE SZCZECINPOLPOLOKOK 
79  KUPEĆ SŁAWOMIR 16310km / M40SOSNÓWKAJELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOKOKGmina 
80  KUR MICHAŁ 210km / M30JELENIA GÓRAKOOLTRIATHLONPOLPOLOKOK 
81 KWIATKOWSKI PIOTR9110km / M40LEGNICALEGNICKIE MORSYPOLPOLOKOK 
82  LEŚNICKI MAREK 18710km / M50STANOWICESTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
83  LĘGA WIESŁAW 16210km / M50ŚWIDNICAKS TĘCZAPOLPOLOKOK 
84 ZAWODNIK ANONIMOWY12810km / M50 RAWICKIE MORSYPOLPOLOKOK  
85  LOJOWSKI BARTOSZ 15810km / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
86  ŁAWICKI MARCIN 13510km / M30WŁOCŁAWEKWKURW_TEAMPOLPOLOKOK 
87  ŁAWNICZAK PATRYK 9210km / M20GŁOGÓWKRAINA PIĘKNA GŁOGÓWPOLPOLOKOK 
88  MACHLOWIEC PAWEŁ 6010km / M40IŁOWAPOLPOLOKOK 
89 MACIEJEWSKI DANIEL 6310km / M30JEŻÓW SUDECKIJURNY BUHAJPOLPOLOKOK 
90  MADEJ ELŻBIETA 10610km / K40KUNICEFITNESS PIEKARY LEGNICAPOLPOLOKOK 
91 MALCZEWSKI ŁUKASZ6910km / M30GOLINAPOLPOLOKOK 
92MAŁECKI SYLWESTER8310km / M40PIEŃSKPOLPOLOKOK 
93  MANTHAJ MICHAŁ 10910km / M30STANISZÓWWITOSZA RUNNERSPOLPOLOKOKGmina 
94  MARCINIAK MICHAŁ 4910km / M30ŚREMŚREMSKI KLUB MORSÓW MROZIKPOLPOLOKOK 
95 MARNICKA MARZENA18610km / K40TOMASZÓW BOLESŁAWIECKIMANIAPOLPOLOKOK 
96  MARYNOWSKI JAROSŁAW 13110km / M30ZŁOTY STOKPOLPOLOKOK  
97  MATUSZAK JÓZEF 610km / M40STARA KAMIENICAGB KROMNÓWPOLPOLOKOK 
98  MENTAL ADAM 13610km / M20KRAKÓWPOLPOLOKOK 
99  MIELECKI ARTUR 13810km / M50BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECKIE MORSYPOLPOLOKOK 
100  MIKOŁAJCZYK MARCIN 5910km / M30CEKÓW KOLONIAPOLPOLOKOK 
101  MIRECKI MARCIN 1310km / M40LEŚNACHRUPIANYPOLPOLOKOK 
102  MOJEK MICHAŁ 13310km / M40KARPACZPOLPOLOKOKGmina 
103  MOJEK SANDRA 13410km / K30KARPACZPOLPOLOKOKGmina 
104 MOREAU DOMINIQUE14410km / M50JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
105  MOSJO RADOSŁAW 5310km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIKS AMBERPOLPOLOKOK 
106  NASKRĘT DARIUSZ 5610km / M40MUROWANA GOŚLINAMORSY MUROWANA GOŚLINAPOLPOLOKOK 
107  NIEWIEJSKI PRZEMYSŁAW 110km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
108 NOWACKI JERZY4410km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
109  NOWAK MARCIN 410km / M40LEGNICAPOLPOLOKOK  
110  OCHOTA MAGDALENA 7510km / K40JELENIA GÓRATRANSPORTOWA_TEAMPOLPOLOKOK 
111  OLEK-WYSOCKA MONIKA 2910km / K40WŁADYSŁAWÓWKUGUAR EXTREMEPOLPOLOKOK 
112  ORŁOWSKI BARTOSZ 5710km / M30PIELGRZYMKAPOLPOLOKOK 
113  ORŁOWSKI JAKUB 3210km / M40WROCŁAWOTSPOLPOLOKOK 
114  OSIŃSKA AGNIESZKA 9910km / K40GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKOK 
115  OSTRYCHACZ PAWEŁ 2410km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
116 PAPUSZKA MICHAŁ 8610km / M40GŁOGÓWPOLPOLOKOK 
117  PASTUCHEWICZ PRZEMYSŁAW 6610km / M40GRYFÓW ŚLĄSKI16 DOLNOŚLĄSKA BRYGADA OTPOLPOLOKOK 
118  PAWLACZEK MICHAŁ 15210km / M50TRZEBNICAPOLPOLOKOK 
119  PIETRASZEK ROBERT 510km / M40JELENIA GÓRATRANSPORTOWA_TEAMPOLPOLOKOK 
120  PIOTROWSKI KRZYSZTOF 5410km / M30ZŁOTORYJALEGNICKIE MORSYPOLPOLOKOK 
121  PLICH AGNIESZKA 2810km / K40TOMASZÓW MAZOWIECKIKS AMBERPOLPOLOKOK 
122  PODRAZA PATRYK 10110km / M40LEGNICALEGNICKI KLUB MORSÓWPOLPOLOKOK 
123  PONIEWIERKA REMIGIUSZ 15110km / M40IŁOWAPOLPOLOKOK 
124  POTĘGA DIANA 1910km / K30PRZESIEKAPOLPOLOKOKGmina  
125  PUCHNIEWICZ JAKUB 13710km / M30TRZEBINIAPOLPOLOKOK 
126 RADULEWICZ SEBASTIAN10710km / M50RASZÓWKAHUSARIA Z RASZÓWKIPOLPOLOKOK 
127  REWIŃSKI SŁAWOMIR 1510km / M40ŻARYPOLPOLOKOK 
128  ROZYNEK MARCIN 13210km / M30WOLSZTYNNIAGARA KLUB MORSÓW WOLSZTYNPOLPOLOKOK 
129  RYBIŃSKI RADOSLAW 18210km / M30LEGNICAVOSS AUTOMOTIVE LEGNICAPOLPOLOKOK 
130  SADOWSKI DAWID 15710km / M30LUBINLUBINPOLPOLOKOK 
131  SANIUK JOANNA 2610km / K30ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
132  SEMBRAT DARIA 5010km / K30LEGNICALEGNICKIE MORSYPOLPOLOKOK 
133  SERAFIN LECH 12210km / M50JELENIA GÓRAJELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
134  SIARKIEWICZ JOLA 3510km / K60PODGÓRZYNBIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLPOLOKOKGmina 
135 SKROBIŚ BARBARA18510km / K50SCHUTTERWALDGERGEROKOK 
136 SŁAWIŃSKA MAŁGORZATA11510km / K50RAWICZMORSY RAWICZPOLPOLOKOK  
137 SŁOMIŃSKI DAMIAN 11110km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
138 SMEREKA TOMASZ 7310km / M40MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
139 SOBECKI PATRYK9310km / M40OLEŚNICALODOŁAMACZEPOLPOLOKOK 
140  SOŁOGUBA MARIOLA 2010km / K40LUBINMORSY LUBINPOLPOLOKOK 
141  SOŁOGUBA ROBERT 4010km / M40LUBINMORSY LUBINPOLPOLOKOK 
142  STANIECKI KRZYSZTOF 16110km / M40SOSNÓWKATEAM PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPOLPOLOKOKGmina 
143  SUROWIEC PIOTR 6110km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK  
144  SUSZEK MATEUSZ 1010km / M30LEGNICALEGNICKIE MORSYPOLPOLOKOK 
145 SZCZEPANIAK AGATA17710km / K30JAWORAGATAPOLPOLOKOK 
146  SZCZEPANIAK WANDA 2210km / K40MUROWANA GOŚLINAKB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOLPOLOKOK 
147  SZELĄGOWSKA MAŁGORZATA 7910km / K40STANISZÓWKS SZRENICAPOLPOLOKOKGmina 
148  SZLĄDZAK RAFAŁ 13910km / M40PIEŃSKAMATORPOLPOLOKOK 
149  SZOT EWA 8410km / K50KOSZALINOCEANOSPOLPOLOKOK 
150 SZPAKOWSKI ARKADIUSZ17310km / M30DOBREPOLPOLOKOK 
151  SZTUBA BOGDAN 2110km / M50LEŚNACHRUPIANYPOLPOLOKOK 
152  SZTUBA JACEK 7210km / M40UNIEGOSZCZKWISA LEŚNAPOLPOLOKOK 
153 SZUMSKA LIDIA8910km / K40SŁAWAPOLPOLOKOK  
154  SZUMSKI ŁUKASZ 8810km / M40SŁAWAPOLPOLOKOK  
155  ŚLUSARCZYK PAWEŁ 8010km / M30ŁOMNICAKLUB SPORTOWY ŁOMNICAPOLPOLOKOK 
156  ŚWIERSZCZ PAWEŁ 9810km / M30LEGNICAPOLPOLOKOK 
157 TALAR ADAM3110km / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
158  TOMASZEWSKI KRZYSZTOF 3710km / M40ŻARYPOLPOLOKOK 
159  TOMASZEWSKI ŁUKASZ 3010km / M40SZPROTAWAPOLPOLOKOK 
160  TRUSEWICZ TOMASZ 14210km / M40STANISZÓWKS SZRENICAPOLPOLOKOKGmina 
161  TYMKÓW BARTŁOMIEJ 12710km / M40LEGNICALEGNICKIE MORSYPOLPOLOKOK 
162  WALACIK KRZYSZTOF 14610km / M50OBORAPOLPOLOKOK 
163  WALKOWIAK ROBERT 4810km / M40MODŁAKGHM ZG RUNPOLPOLOKOK 
164  WAWRZYNIUK MAŁGORZATA 3810km / K50TUREKPOLPOLOKOK 
165  WEIGEL MARCIN 11010km / M40KWIECISZOWICEKLUB SPORTOWY DŻOINCIKPOLPOLOKOK 
166  WESOLOWSKA MAJA 14310km / K50PRAHACZECZEOKOK 
167 WESOŁOWSKA MAGDALENA10010km / K30JELENIA GÓRARUNNING QUEENSPOLPOLOKOK 
168  WICKIEL KONRAD 1710km / M30LEŚNACHRUPIANYPOLPOLOKOK 
169  WIELOCH RADOSŁAW 6710km / M30SYCÓWEG LODOJADYPOLPOLOKOK 
170  WIERZBICKI ADAM 10210km / M40LUBINMORSY LUBINPOLPOLOKOK 
171  WIESIOŁEK GRZEGORZ 18310km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK  
172  WOŁOSZ KACPER 14510km / M30BOLESŁAWIECBLUE RUNNERPOLPOLOKOK 
173  WÓJCIK BARTOSZ 1410km / M30GŁOGÓWSTRONGHOLDPOLPOLOKOK 
174 WÓJCIK NORBERT12510km / M20GRĘBOCICESTRONGHOLDPOLPOLOKOK  
175  WRÓBEL JAKUB 12310km / M30GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLPOLOKOK 
176  WYSOCKI GRZEGORZ 3310km / M40WŁADYSŁAWÓWKUGUAR EXTREMEPOLPOLOKOK 
177  ZAJĄC ELŻBIETA 5510km / K50CISEWPOLPOLOKOK 
178  ZARĘBA PAWEŁ 8710km / M50KOSZALINOCEANOSPOLPOLOKOK 
179  ZAWADA ANNA 14710km / K40IWINYPOLPOLOKOK 
180  ZAWADZKI DARIUSZ 8510km / M50LUBINWATAHAPOLPOLOKOK 
181  ZAWADZKI GRZEGORZ 2710km / M40BEZRZECZEMORSOLE SZCZECINPOLPOLOKOK 
182  ZGLICZYNSKA DANUTA 15610km / K40PRAHARUNNING QUEENSCZECZEOKOK 
183  ZIELEŃ MAŁGORZATA 2510km / K30KAMIENNA GÓRAPOLPOLOKOK 
184  ZIENTAL MARTA 14010km / K20PODGÓRZYNPOLPOLOKOKGmina 
185  ŻOŁDAK PAWEŁ 12910km / M30MILICZPOLPOLOKOK  
186  ŻURAWSKI ROBERT 15410km / M20SOSNÓWKAPOLPOLOKOKGmina