Zawody obsługuje firma Datasport

9. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin, 04 czerwca 2022 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 587
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1 ABRAMOWICZ DANIEL17OPEN / M40CHEŁMCHEŁM BIEGAPOLPOLOKW 
2  ADAMCZUK PAWEŁ 145OPEN / M30LUBLINPOLPOLOKW 
3  ADAMCZYK JACEK 59OPEN / M50CHEŁMPOLPOLOKW 
4  ADAMCZYK MARIUSZ 33OPEN / M50BORZECHOWPOLPOLOKW 
5  ADAMCZYK PIOTR 420OPEN / M30SIEDLCEPOLPOLOK 
6  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 276OPEN / M30POZNAŃNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION WIELKOPOLSKAPOLPOLOKNSZZ 
7  ANDROSIUK BARBARA 116OPEN / K40HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOK 
8  ANDROSIUK TOMASZ 117OPEN / M40HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOK 
9  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 269OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOKW 
10  ANDRZEJEWSKA JOANNA 411OPEN / K50LUBLINLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMPOLPOLOKW 
11  ANTOŃCZAK MAREK 591OPEN / M40ŻÓŁKIEWKARUCH IZBICAPOLPOLOKW 
12  ARTEMIUK EUGENIA 119OPEN / K60CZECHY ORLAŃSKIEHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOK 
13  ARTEMIUK EUGENIUSZ 120OPEN / M60CZECHY ORLAŃSKIEHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOK 
14  AUGUŚCIK MAREK 275OPEN / M30ŻABIA WOLAPOLPOLOK 
15  BALAWENDER PAWEŁ 124OPEN / M50KRASNIKKRAŚNIK BIEGAPOLPOLOKW 
16  BANCERZ GRZEGORZ 387OPEN / M40TRAWNIKITRAWNIKI BIEGAJĄPOLPOLOKW 
17  BAŃCEROWSKA DOROTA 252OPEN / K40LUBLINPOLPOLOKW 
18  BAŃCEROWSKI TOMASZ 254OPEN / M40LUBLINPOLPOLOKW 
19  BAŃKA MARIUSZ 198OPEN / M50LUBLINPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOLOKW 
20 BAŃKOWSKA KATARZYNA364OPEN / K40SOKÓŁKASTOWARZYSZENIE KOLEJARZPOLPOLOKNSZZ 
21  BAŃKOWSKI KAMIL 493OPEN / M30LUBLINPOLPOLOKW 
22  BARANOWSKI PAWEŁ 576OPEN / M20LUBLINALIPLAST RUNNING TEAMPOLPOLOKW 
23  BARAŃSKI DAWID 458OPEN / M20WARSZAWAWUM MAFFIJAPOLPOLOK 
24  BARASIŃSKI KAROL 531OPEN / M20LUBLINPOLPOLOKW 
25  BARSZCZ PIOTR 156OPEN / M30WĘGRÓWPOLPOLOK 
26 BARSZCZYK MICHAŁ535OPEN / M30ŚWIDNIKPOLPOLOKW 
27  BARTOSZEK RAFAŁ 552OPEN / M30ŚWIDNIKPOLPOLOKW 
28 BECZEK ŁUKASZ453OPEN / M30JAKUBOWICE KONIŃSKIESII RUNNING TEAMPOLPOLOKW 
29  BELNIAK PIOTR 521OPEN / M40LUBLIN43 RPWPOLPOLOKW 
30  BIAŁY MICHAŁ 384OPEN / M30KRAŚNIKSKB KRAŚNIKPOLPOLOKW 
31 ZAWODNIK ANONIMOWY43OPEN / M30 BRAKPOLPOLOK 
32  BIEGAJ JACEK 135OPEN / M50LUBLINBIEGAM Z ABS/LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMPOLPOLOKW 
33  BIELAK MICHAŁ 445OPEN / M30ŚWIDNIKPOLPOLOKW 
34  BIELAK TOMEK 14OPEN / M30JABŁONNAPOLPOLOKW 
35  BIELAWSKI MAREK 167OPEN / M40BIAŁOWIEZAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOK 
36  BIELECKI WOJCIECH 523OPEN / M30BEŁŻYCEOSP WZGÓRZEPOLPOLOKW 
37  BIENIEK PIOTR 368OPEN / M30PIASECZNOSTOWARZYSZENIE KOLEJARZPOLPOLOK 
38  BIGAS JAKUB 527OPEN / M30LUBLINPOLPOLOKW 
39  BIGELMAJER DARIUSZ 449OPEN / M30LUBLINPOLPOLOKW 
40  BISZKONT SŁAWOMIR 178OPEN / M50ŚWIDNIKBRAKPOLPOLOKW 
41  BITNER PIOTR 419OPEN / M40HRUBIESZÓWPOLPOLOKW 
42  BIŻEK PIOTR 195OPEN / M40MODLIBORZYCESPRINTPOLPOLOKW 
43 BŁASZCZAK MARCIN219OPEN / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKW 
44  BŁOTNICKA MARTA 74OPEN / K40PSZCZYNAPOLPOLOK 
45  BOCHRA PAWEŁ 188OPEN / M40OKSZÓWOKSZÓW BIEGAPOLPOLOKW 
46  BOCIAN PIOTR 44OPEN / M50LUBLINPOLPOLOKW 
47  BOĆ RAFAŁ 337OPEN / M40LUBLININTROGRAF TEAMPOLPOLOK 
48  BOGUSZ PAWEŁ 455OPEN / M40LUBLINPOLPOLOKW 
49 BOŁOCHOWSKI LESZEK77OPEN / M40DŁUGIEBRAKPOLPOLOKW 
50  BORUCH ZBIGNIEW 239OPEN / M50ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKW 
51  BRODACKI WALDEMAR 133OPEN / M60PUŁAWYPOLPOLOKNSZZ W 
52  BRODZIAK MARIUSZ 96OPEN / M40LUBLINPOLPOLOKNSZZ W 
53  BROMKE ŁUKASZ 592OPEN / M40LUBLINORANGE POLSKAPOLPOLOKW 
54  BRYGOŁA ANDRZEJ 430OPEN / M60LUBLINPOLPOLOKW 
55  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 87OPEN / M60ZAMOŚĆWKZPOLPOLOKW 
56  BRZOZOWSKI WOJCIECH 529OPEN / M30SZCZECINRAZ SZCZECINPOLPOLOK 
57  BUDZYŃSKI GRZEGORZ 403OPEN / M40LUBLINLUBELSKIE CEBULARZEPOLPOLOKW 
58  BUGAŁA ROBERT 562OPEN / M50LUBLINSOLID HOUSEPOLPOLOKW 
59  BUŁAWSKI KRZYSZTOF 333OPEN / M60PUCHACZÓWLUBELSKI WĘGIEL BOGDANKAPOLPOLOKW 
60  BURZYKOWSKI STANISŁAW 410OPEN / M60LUBLINPOLPOLOKW 
61  BYLINSKI ALIAKSANDR  OPEN / M40MINSKDOVYDKO RUNNING CLUB/REGIONBLRBLROK 
62  BZDĘGA JAN 130OPEN / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
63 CECUŁA KAMIL196OPEN / M30SANOKPOLPOLOK 
64  CEGIEŁKO MACIEJ 537OPEN / M20LUBLINPOLPOLOKW 
65  CEGIEŁKO PAWEŁ 190OPEN / M50LUBLINSTASZIC RUNNING TEAMPOLPOLOKW 
66  CHABROS PIOTR 278OPEN / M30LUBLINPOLPOLOKW 
67  CHAGOWSKI TOMASZ 459OPEN / M30LUBLINPOLPOLOKW 
68  CHĘĆ GRZEGORZ 251OPEN / M40PUŁAWYBRAKPOLPOLOK 
69  CHILKIEWICZ MARCIN 520OPEN / M30BOROWIEPOLPOLOK 
70 CHIRKO STEFAN166OPEN / M40HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOK 
71 CHMIELARZ JUSTYNA378OPEN / K30TORUŃSTOWARZYSZENIE KOLEJARZPOLPOLOK 
72  CHMIELARZ SEBASTIAN 377OPEN / M30KRUSZWICASTOWARZYSZENIE KOLEJARZPOLPOLOK 
73  CHMIELEWSKI MAREK 435OPEN / M50GDAŃSKPOLPOLOK 
74  CHMIELEWSKI MICHAŁ 194OPEN / M50GDAŃSKSTASZIC RUNNING TEAMPOLPOLOK 
75  CHODUN AGNIESZKA 103OPEN / K40LUBLINPOLPOLOKW 
76  CHODUN MAREK 105OPEN / M40LUBLINPOLPOLOKW 
77  CHOINSKI ROBERT 514OPEN / M40MEŁGIEWS-CAR TEAMPOLPOLOKNSZZ W 
78 CHOJAN TOMASZ396OPEN / M30ŚWIDNIKPOLPOLOKW 
79  CHOMA AGNIESZKA 38OPEN / K40CYCÓWPOLPOLOKW 
80  CHUDAWSKI BARTŁOMIEJ 500OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
81 CHUDY AGNIESZKA220OPEN / K30LUBLININTROGRAFPOLPOLOKW 
82  CHUDY EMIL 56OPEN / M30LUBLINCHUDY TEAMPOLPOLOKW 
83 CHWIL MIROSŁAW479OPEN / M40FAJSŁAWICEOSHEE POLSKAPOLPOLOKW 
84  CICHORZ JACEK 313OPEN / M30PIASKIBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKW 
85  CICHOSZ KRZYSZTOF 159OPEN / M40KRASNYSTAWRUCH IZBICAPOLPOLOKW 
86  CIECHAN DOROTA 580OPEN / K30ŚWIDNIKPOLPOLOKW 
87  CIECHAŃSKI ZENON 182OPEN / M60LUBLINPOLPOLOKW 
88  CIECHOCIŃSKI MICHAŁ 570OPEN / M30LUBLINPOLPOLOKNSZZ W 
89 CIOŁEK KONRAD299OPEN / M30LUBLINŁĘCZNA BIEGAPOLPOLOKW 
90  CYBULSKI GRZEGORZ 256OPEN / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAPOLPOLOKW 
91  CYRANKA JAROSŁAW 264OPEN / M40LUBLINJARDON TEAMPOLPOLOKW 
92  CZECHOWSKI JERZY 519OPEN / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOK 
93  CZELEJ RAFAŁ 106OPEN / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKW 
94  CZEMERYS PIOTR 567OPEN / M30SIENNICA NADOLNARUCH IZBICAPOLPOLOKW 
95  CZERNECKI MAREK 472OPEN / M40LUBLINDRUŻYNA JEZUSAPOLPOLOKW