Zawody obsługuje firma Datasport

22. Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego
Żywiec, 03 kwietnia 2022 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1243
Odebrało numery: 1144

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ACHTELIK KINGA170OPEN / K20ŻYWIECADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
2  ADAMCZAK GRZEGORZ 77OPEN / M50BŁONIEPOLPOLOK 
3  ADAMCZYK NATALIA 269OPEN / K30ŁODYGOWICE-POLPOLOK 
4  AGIEJCZYK WOJCIECH 528OPEN / M30KRAKÓWGO APTIV!POLPOLOK 
5  ALBRECHT ARKADIUSZ 459OPEN / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOLOK 
6  ALBRECHT KRYSTIAN 477OPEN / M20JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOLOK 
7  ANDRUSIEWICZ MARTA 165OPEN / K30ŻYWIECPOLPOLOK 
8  ANTOŃCZYK KRZYSZTOF 826OPEN / M50HECZNAROWICEPOLPOLOK 
9 ZAWODNIK ANONIMOWY386OPEN / M50 POLPOLOK 
10  ARTEMCHUK HANNA  OPEN / K30BIELSKO BIAŁAPOLPOLOK  
11  AUGUSTYNIAK PIOTR 959OPEN / M40BIELSKO-BIAŁABIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWPOLPOLOK 
12  AUKSTUOLYTE INGA 361OPEN / K30VILNIUSCAPITAL RUNNERS VILNIUSLTULTUOK 
13  BABIJCZUK RAFAŁ 178OPEN / M40ŁODYGOWICEPOLPOLOK 
14  BABINSKI ZBIGNIEW 1017OPEN / M60BULOWICEPOLPOLOK 
15  BACA TOMEK 244OPEN / M30LIPOWAPOLPOLOK 
16  BADOWSKA ELA 636OPEN / K30KĘTYPOLPOLOK 
17  BAGAN GRZEGORZ 471OPEN / M40GLIWICEPOLPOLOK 
18  BAGSIK ŁUKASZ 384OPEN / M30ZABRZEQTEAMPOLPOLOK 
19  BAJOREK DAWID 128OPEN / M20ŻYWIECPOLPOLOK 
20  BALCAREK HENRYK 771OPEN / M40RYBNIK-POLPOLOK 
21  BALCERZAK ANDRZEJ 263OPEN / M60WARSZAWA-NZPOLPOLOK 
22  BALCERZAK MARIUSZ 132OPEN / M40ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLPOLOK 
23  BALUCH ADAM 345OPEN / M40KATOWICESILESIA MARATHON CLUBPOLPOLOK 
24  BANASZAK MARCIN 407OPEN / M40GLIWICEPOLPOLOK 
25  BANAŚ PIOTR 703OPEN / M50LUBLINIECPOLPOLOK 
26  BANAŚ TOMASZ 1083OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
27  BANDOŁA RAFAŁ 856OPEN / M20WADOWICERUN FOR ITPOLPOLOK 
28  BANUL ARTUR  OPEN / M40BIELSKO - BIAŁAPOLPOLOK  
29 BANYŚ JACEK1040OPEN / M40ZAWIERCIEMOSTOSTAL ZABRZE UNITEDPOLPOLOK 
30 BARAN PAWEŁ607OPEN / M40SOSNOWIECUCIEKAM PRZEZ ZOMBIEPOLPOLOK 
31  BARANOWSKI ŁUKASZ 902OPEN / M30ORZESZEPOLPOLOK 
32  BARANOWSKI MIROSŁAW 743OPEN / M50KATOWICE-POLPOLOK 
33  BARANOWSKI RAFAŁ 986OPEN / M30BIELSKO-BIAŁAHIGHLANDERSPOLPOLOK 
34  BARAŃSKA WANDA 747OPEN / K50KRAKÓWPOLPOLOK 
35  BARAŃSKI JAKUB 748OPEN / M20KRAKÓWAZS UJPOLPOLOK 
36BARCHACKI JAKUB351OPEN / M30PRZYBĘDZA-POLPOLOK 
37  BARCIK WITOLD 878OPEN / M40SZCZAWNICABIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWPOLPOLOK 
38  BARON ŁUKASZ 297OPEN / M40ŻYWIECPOLPOLOK 
39  BARTAS MATEUSZ 705OPEN / M20JASIENICA-POLPOLOK 
40  BARTULA PIOTR 1042OPEN / M40KRAKÓWGARBARNIA KRAKÓWPOLPOLOK 
41  BARWICKA MARZENA 829OPEN / K40BORONÓWPOLPOLOK 
42 BAŚ SEBASTIAN655OPEN / M30ŻORYRUNFUNPOLPOLOK 
43 ZAWODNIK ANONIMOWY669OPEN / M30 POLPOLOK 
44  BĄCZEK BARTŁOMIEJ 493OPEN / M50MIĘDZYRZECZE GÓRNE-POLPOLOK 
45  BEBAK ROMAN  OPEN / M60ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMPOLPOLOK  
46  BEDNAREK ADRIAN 5OPEN / M30BYDGOSZCZADRIANBEDNAREK.PLPOLPOLOK 
47BEŁZAK TOMASZ268OPEN / M30ŁODYGOWICE-POLPOLOK 
48  BEM ADAM 644OPEN / M50KATOWICEGISZOWIEC BIEGA RAZEMPOLPOLOK 
49  BEMBENEK WITOLD  OPEN / M40WŁODOWICEPOLPOLOK  
50  BERGER KRZYSZTOF 421OPEN / M40CZECHOWICE-DZIEDZICEKANCELARIA ADWOKACKA BERGER LEGALPOLPOLOK 
51  BIAŁAS KRZYSZTOF 961OPEN / M40ORNONTOWICEŁAMIGNATYPOLPOLOK 
52  BIAŁCZAK ŁUKASZ 457OPEN / M20BIAŁYSTOKPOLPOLOK 
53  BIAŁECKI MACIEK 460OPEN / M50CHYBIELZS `RYKALEC` ZARZECZEPOLPOLOK 
54  BIAŁECKI PATRYK 798OPEN / M30BIELSKO-BIAŁABEZ SPINYPOLPOLOK 
55  BIAŁOŻYT KRZYSZTOF 770OPEN / M50KAMESZNICAPOLPOLOK 
56  BIEG WOJCIECH 687OPEN / M40KATOWICEBDB TEAMPOLPOLOK 
57 ZAWODNIK ANONIMOWY97OPEN / M50 POLPOLOK 
58  BIEGUN RAFAŁ 736OPEN / M40CIĘCINAPOLPOLOK 
59  BIEL KINGA  OPEN / K20STARY SĄCZ-POLPOLOK  
60  BIEL RAFAŁ 554OPEN / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
61  BIENIEK ADRIAN 391OPEN / M30RYCHWALDPOLPOLOK 
62  BIERNOT DAMIAN 778OPEN / M40STANOWICEDB LESZCZYNYPOLPOLOK 
63  BIERNOT MICHAŁ 1100OPEN / M30MAZAŃCOWICEPOLPOLOK 
64  BIEROŃSKA KAROLINA 734OPEN / K30DANKOWICEPOLPOLOK 
65  BIEROŃSKI JAN 802OPEN / M50DANKOWICEPOLPOLOK 
66  BIGOS GRZEGORZ 862OPEN / M40JAWORZNOGRAMMIPOLPOLOK 
67  BILSKI BŁAŻEJ 592OPEN / M30BIELSKO-BIAŁACRIK FCA POLANDPOLPOLOK 
68 BIŃCZAK TOMASZ93OPEN / M30RUDA ŚLĄSKAZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEPOLPOLOK 
69  BLACHURA LIDIA 1135OPEN / K30RAJCZAPOLPOLOK 
70 BLECHA MICHAŁ168OPEN / M20ŻYWIECPOLPOLOK 
71  BLITZ WOJTEK 102OPEN / M40ŻYWIECREFLEKSJOLOGIA-ZYWIEC.PLPOLPOLOK 
72  BŁASZAK MONIKA  OPEN / K30KRAKÓWPOLPOLOK  
73  BŁOTKO PIOTR 1006OPEN / M20BIELSKO BIAŁAHIGHLANDERSPOLPOLOK 
74  BŁOTNICKA MARTA 985OPEN / K40GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJPOLPOLOK 
75  BOCHEŃSKI PAWEŁ 852OPEN / M40JAWISZOWICE-----POLPOLOK 
76  BOCHYNEK TOMASZ 18OPEN / M40WIEPRZTI FLUID SYSTEMSPOLPOLOK 
77  BOCZEK KRZYSZTOF 599OPEN / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIPER ASPERA AD ASTRAPOLPOLOK 
78  BOGATZKI MAREK 715OPEN / M30CHORZÓWPOLPOLOK 
79  BOGDAŁ KRZYSZTOF  OPEN / M30PEWEL ŚLEMIEŃSKAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK  
80  BOHM JACEK 965OPEN / M50MIKOŁÓWSTS BIEGATONPOLPOLOK 
81  BOHN MARIUSZ 739OPEN / M50PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
82  BOJDYS JAROSŁAW 947OPEN / M30BIELSKO-BIAŁABIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWPOLPOLOK 
83  BORATYŃSKI KRZYSZTOF 730OPEN / M50BIELSKO-BIALABKB + SL W BBPOLPOLOK 
84  BOREK BOGUSŁAW 761OPEN / M40STRZEBIŃO CO BIEGA W KALETACHPOLPOLOK 
85  BORKOWSKI ALEKSANDER 34OPEN / M60ŚWINOUJSCIEMKL-MARATON SWINOUJSCIEPOLPOLOK 
86  BORYCZKA SZYMON 437OPEN / M40MIĘDZYRZECZEPOLPOLOK 
87  BORYSEWICZ WOJCIECH 776OPEN / M30RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
88 BOSEK PAWEL172OPEN / M40BIELSKO-BIAŁABOSKIPOLPOLOK 
89  BOŻEK SEBASTIAN 1113OPEN / M30KATOWICESILESIA MARATHON CLUBPOLPOLOK 
90  BRANKIEWICZ PIOTR 713OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
91  BRUDNY RYSZARD 349OPEN / M40OCHABY-POLPOLOK 
92  BRYŚ KAMIL 326OPEN / M20ŻYWIEC-POLPOLOK 
93  BRZESKI SZCZEPAN 1087OPEN / M40BOCHNIAPOLPOLOK 
94  BRZEZIŃSKI DAMIAN 287OPEN / M30WYSOKAFAST FOOT TEAMPOLPOLOK 
95 BRZEZIŃSKI WALDEMAR288OPEN / M50WYSOKALKS WYSOKAPOLPOLOK 
96  BRZOZOWSKA TERESA 497OPEN / K50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
97  BRZYKCY MICHAŁ 680OPEN / M30BYTOMRUDZIOLEPOLPOLOK 
98  BRZYSKI KONRAD  OPEN / M30TYCHYCRIK FCA POLANDPOLPOLOK  
99  BUGAJSKA KINGA 55OPEN / K30ŻYWIECPOLPOLOK 
100  BUGAJSKI STANISŁAW 56OPEN / M70ŻYWIECPOLPOLOK 
101  BUGIEL ROMAN 118OPEN / M50TYCHYPOLPOLOK 
102  BUJAK MARCIN 366OPEN / M40RYBNIKPOLPOLOK 
103 BUKAŁA JAROSŁAW750OPEN / M50BIERUŃCRIK FCA POLANDPOLPOLOK 
104  BULANDA ANDRZEJ 774OPEN / M40BIERUŃPOLPOLOK 
105  BULIK WITOLD 116OPEN / M50GILOWICEOLIMPIJCZYK GILOWCEPOLPOLOK 
106  BURDA SEBASTIAN 139OPEN / M30WYGIEŁZÓWRUN GLORIAPOLPOLOK 
107  BURY JAROSŁAW 572OPEN / M30LUBLINIECTURYŚCIPOLPOLOK 
108 BURY RAFAŁ657OPEN / M50ZAGÓRZRUN GLORIAPOLPOLOK 
109 BYLICA WIOLETTA812OPEN / K30TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
110  BZIBZIAK MARCIN  OPEN / M30ZABORZE-POLPOLOK  
111  CAŁKA PAWEŁ  OPEN / M50SIEWIERZPANK TEAMPOLPOLOK  
112  CAPEK MARTIN 634OPEN / M30ČADCAČADEČKA V POHYBESVKSVKOK 
113  CAPUTA MARCEL 324OPEN / M40LEŚNA (GMINA: LIPOWA)EXTREME WOLFPOLPOLOK 
114 CELER IWONA926OPEN / K40TYCHY-POLPOLOK 
115  CEPCER JANUSZ 1099OPEN / M50ANDRYCHÓWPELETON WADOWICEPOLPOLOK 
116  CHECINSKI KRZYSZTOF 1025OPEN / M30ŁODYGOWICEPOLPOLOK 
117  CHŁAP ELŻBIETA 1056OPEN / K50KATOWICEDOLINIARZE.COMPOLPOLOK 
118  CHMIELEWSKI BARTOSZ 677OPEN / M40JAWORZEIGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZAPOLPOLOK 
119  CHMIELEWSKI RAFAŁ 676OPEN / M40BIELSKO-BIAŁAIGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZAPOLPOLOK 
120  CHMIELEWSKI ROBERT  OPEN / M50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK  
121  CHMIELNIAK JANUSZ  OPEN / M50KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLPOLOK  
122 ZAWODNIK ANONIMOWY881OPEN / M30 RÓŻOWE UNICORNYPOLPOLOK 
123  CHOJKOWSKI MICHAŁ 803OPEN / M40MYSŁOWICEPOLPOLOK 
124  CHOLEWKA JAN 308OPEN / M20GILOWICEPOLPOLOK 
125  CHOŁOTA ANDRZEJ 402OPEN / M30BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
126  CHORĄŻEWICZ ŁUKASZ 542OPEN / M20BIELSKO - BIAŁAZBÓJ TEAM ULTRA BESKID SPORTPOLPOLOK 
127  CHRAPEK SZYMON  OPEN / M20SKOCZÓW BŁADNICE GÓRNEPOLPOLOK  
128  CHROBOK MARCIN 1129OPEN / M40OŚWIĘCIMPOLPOLOK 
129  CHRZĄSZCZ DOMINIK 225OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
130 CHUDECKA KATARZYNA152OPEN / K40ŁODYGOWICEPOLPOLOK 
131  CHWALIK ADRIAN 611OPEN / M30KRAKÓWSPRINTEX TEAMPOLPOLOK 
132  CICHOCKI ŁUKASZ 756OPEN / M40STANOWICEDB LESZCZYNYPOLPOLOK 
133  CICHOS KONRAD  OPEN / M40CHORZÓWCOJABIEGNĘTEAMPOLPOLOK  
134  CIEMAŁA SZCZEPAN 423OPEN / M30WIESZCZĘTAPOLPOLOK 
135  CIERESZKO DARIUSZ 964OPEN / M30BIELSKO BIALAPOLPOLOK 
136  CIERNIAK IZABELA 329OPEN / K30ŻYWIECPOLPOLOK 
137  CIESLAK RYSZARD 149OPEN / M50KOZYDENISTEAMPOLPOLOK 
138  CIESZYŃSKI WOJCIECH 917OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYIRON MAIDENPOLPOLOK 
139  CIEŚLA WOJCIECH 953OPEN / M40WOJKOWICE-POLPOLOK 
140  CIEŚLOK ADAM 252OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIMETAPOLPOLOK 
141  CIOCHOŃ AGNIESZKA 1119OPEN / K40SOSNOWIECPOLPOLOK 
142  CIOSEK MATEUSZ 438OPEN / M30SOSNOWIECPOLPOLOK 
143  CISZEK URSZULA 94OPEN / K30ŻYWIECCISZKOVSKY TEAMPOLPOLOK 
144  CIUŁA TOMASZ 19OPEN / M20ŻYWIECPOLPOLOK 
145  CIUMAN PIOTR 516OPEN / M30GLIWICEPHD RUNNERSPOLPOLOK 
146  CIUPEK ROBERT 539OPEN / M50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
147  CIURLA MATEUSZ 222OPEN / M30WILKOWICEULTRA BESKID SPORTPOLPOLOK 
148  COJG MATEUSZ 379OPEN / M20RYBNIKPOLPOLOK 
149  CYLC AGNIESZKA  OPEN / K40RYDUŁTOWYPOLPOLOK  
150 CZAJKA TOMASZ863OPEN / M40JASTRZEBIE ZDROJPOLPOLOK 
151  CZARNOTA KRZYSZTOF 11OPEN / M50ŻYWIECPOLPOLOK 
152  CZEMKOWSKA AGATA 517OPEN / K20BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
153  CZERNIK RAFAŁ 559OPEN / M40ZABRZEVESPA TEAMPOLPOLOK 
154 CZOPEK DAWID79OPEN / M30RAJCZAPOLPOLOK 
155  CZORNIK KAI 305OPEN / M20DĄBROWA GÓRNICZA-POLPOLOK 
156  CZUCZ MICHAŁ 605OPEN / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOK