Zawody obsługuje firma Datasport

48. Maraton Dębno
Dębno, 10 kwietnia 2022 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 1696
Odebrało numery: 1003

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABUCEWICZ MAREK  OPEN / M40BIAŁA-GÓRA/ SZTUMSILESIA MARATON CLUBPOLPOLOKOK  
2  ADAMCZAK ARKADIUSZ 774OPEN / M40LESZNOPOLPOLOKOK 
3 ADAMCZAK JOLANTA961OPEN / K50PAWŁOWICEPRZYJACIELE TEAMPOLPOLOKOK 
4 ADAMCZEWSKA EWELINA OPEN / K40MORYŃMORYŃPOLPOLOKOK  
5 ADAMCZEWSKI JERZY485OPEN / M50MORYŃPOLPOLOKOK 
6  ADAMCZUK PIOTR 926OPEN / M40LEGNICAPOLPOLOKOK 
7  AID PATRYK 1058OPEN / M30WARSZAWAOBOZY GÓRSKIEPOLPOLOKOK 
8  AKSAMIT-SZUŁAKIEWICZ AGNIESZKA 472OPEN / K40DĄBROWA TARNOWSKARUN TEAMDTPOLPOLOKOK 
9  ALEKSIEJUK PIOTR  OPEN / M30OLSZTYNPOLPOLOKOK  
10  ANDRONIAK EDYTA  OPEN / K40WITNICAROZBIEGAJMY WITNICĘPOLPOLOKOK  
11  ANDRZEJCZAK ELA 123OPEN / K50DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLPOLOKOKGmina 
 MIESZKANIEC GMINY DĘBNO
12  ANDRZEJCZAK MONIKA 51OPEN / K30SZCZECINRAZ SZCZECINPOLPOLOKMPK MK35 
13  ANDRZEJCZAK TOMASZ  OPEN / M40SZCZYTNIKIPOLPOLOKOK  
14  ANNUSEWICZ STACHU 666OPEN / M30POZNAŃDOPORZYGUALBOWCALEPOLPOLOKOK 
15  ANTOSZ WOJCIECH 640OPEN / M30MIZERÓWPOLPOLOKOK 
16 APANASEWICZ DOMINIKA198OPEN / K40PIASECZNOPOLPOLOKOK 
17  ARENT-STEFAŃSKA JOLANTA 165OPEN / K40WARSZAWAPOLPOLOKOKN 
18 ASADOUSKI KIRYL148OPEN / M30KRAKÓWACCENTURE RUNNERS CLUBPOLPOLOKOK 
19 ASAYEVICH ROMAN OPEN / M50MIŃSKAMATORABLRBLROKOK  
20 AUGUSCIK GRZEGORZ618OPEN / M30RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKOPOLPOLOKOK 
21  AUGUŚCIK MARCIN  OPEN / M30SZCZECINOPP SZCZECINPOLPOLOKOK  
22  BACZEWSKI MARIUSZ  OPEN / M20ŁOMŻAPOLPOLOKOK  
23 BACZYŃSKA ANETA489OPEN / K40SIEDLCEPOLPOLOKOK 
24  BADOWSKI ADAM  OPEN / M30WARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLPOLOKOK  
25  BAGROWSKI MAREK  OPEN / M60JANOWOUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAPOLPOLOKOK  
 PACEMAKER 2022
26  BAHINSKYI OLEKSANDR  OPEN / M40BYDGOSZCZPOLPOLOKOK  
27  BAJER GRZEGORZ 1030OPEN / M40SOSNOWIECGLUTEN SRUTENPOLPOLOKOK 
28  BAJOR DAMIAN 749OPEN / M40SOSNOWIECTARAHUMARAPOLPOLOKOK 
29  BAJOR KONRAD 589OPEN / M40KRAKÓWNPXPOLPOLOKOK 
30  BAJSON GRZEGORZ  OPEN / M40GIEBUŁTÓWGIEBUŁTÓW CIŚNIEPOLPOLOKOK  
31  BALCARCZYK EMILIA 119OPEN / K30DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLPOLOKOKGmina 
 MIESZKANIEC GMINY DĘBNO
32  BANACHOWSKA ALICJA 386OPEN / K40BRZEGAMBROZIK TEAMPOLPOLOKOK 
33 BANACHOWSKI TOMASZ132OPEN / M30DĘBNOPOLPOLOKOKGmina 
34  BANACHOWSKI WALDEMAR 385OPEN / M40BRZEGBRZEG WALVET TEAMPOLPOLOKOK 
35  BANASIAK ANDRZEJ  OPEN / M40SZCZECINPOLPOLOKOK  
36  BANASZEWSKI ADAM 671OPEN / M40OLEŚNICAWYBIERZPOLPOLOKOK 
37  BANDUROWSKA AGNIESZKA 975OPEN / K40NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPOLPOLOKOK 
38  BANDUROWSKI ANDRZEJ 771OPEN / M50NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPOLPOLOKOK 
39  BARADZIEJ BARTLOMIEJ 642OPEN / M30TYCHYTERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTPOLPOLOKOK 
40  BARADZIEJ BARTŁOMIEJ  OPEN / M30TYCHYTERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTPOLPOLOKOK  
41  BARANEK PIOTR  OPEN / M50JÓZEFÓWPOLPOLOKOK  
42  BARDO JOANNA  OPEN / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK  
43  BARGLIK ADAM  OPEN / M40KARCZEWPOLPOLOKOK  
44 BARON TOMASZ OPEN / M40BIERUŃPOLPOLOKOK  
45  BARSKI DOMINIK 178OPEN / M30IŁOWOPOLPOLOKOK 
46 BARTCZAK ANDRZEJ OPEN / M50KALISZPOLPOLOKOK  
47  BARTECKI PIOTR  OPEN / M40GDYNIAPOLPOLOKOK  
48  BARTKIEWICZ PAWEŁ 874OPEN / M50NOWA SÓLTEAM TIRPOLPOLOKOK 
49 BARTKOWIAK MICHAŁ684OPEN / M30GDYNIATRUCHTACZPOLPOLOKOK 
50  BARTNIK WOJCIECH 259OPEN / M60HRUBIESZÓWKORONA MARATONÓWPOLPOLOKOK 
51  BARTOSIK WOJCIECH 73OPEN / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOLOKOK 
52  BARTOSZEWICZ PIOTR 13OPEN / M30WÓLKA KOZODAWSKASRS KONDYCJA PIASECZNOPOLPOLOKMPM MM35 
53 BARTYSZAK JAROSŁAW387OPEN / M40PRZYJEZIERZEPRZYJEZIERZEPOLPOLOKOK 
54  BASIŃSKI PAWEŁ  OPEN / M40SULĘCINMOLEX TEAMPOLPOLOKOK  
55  BATÓG IWONA 120OPEN / K40DĘBNO--POLPOLOKOKGmina 
 MIESZKANIEC GMINY DĘBNO
56 BAUER BARTOSZ748OPEN / M40JÓZEFOSŁAWORANGETHEORY FITNESSPOLPOLOKOK 
57  BĄK PRZEMYSŁAW 398OPEN / M30SZCZANIECPOLPOLOKOK 
58 BĄK ŻANETA625OPEN / K40TYCHYPOLPOLOKOK 
59 ZAWODNIK ANONIMOWY954OPEN / M40 TRIAKTYWNY PIOTRKÓWPOLPOLOKOK 
60  BECHERT MACIEJ 654OPEN / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKOK 
61  BEDNARCZYK SZYMON  OPEN / M40KIELCEZABIEGANI W KIELCACHPOLPOLOKOK  
62  BEDNARZ IRENEUSZ  OPEN / M40POZNAŃPOLPOLOKOK  
63 BEDNARZ KATARZYNA1001OPEN / K40KOŁOBRZEGMARATON TEAM KOŁOBRZEGPOLPOLOKOK 
64 BERKOWSKI DAWID OPEN / M40KRAMSKPOLPOLOKOK  
65  BERNACKI MARIUSZ 744OPEN / M40DOŁGIEMODLITWA BIEGANIA GRYFINOPOLPOLOKOK 
66  BĘBEN ARTUR 978OPEN / M40KLINISKA WIELKIEPROGDAR MARATHON TEAMPOLPOLOKOK 
67  BĘBEN SANDRA 293OPEN / K30RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
68 BĘBEN WIOLETA688OPEN / K50KOZUCHOWKB WIKON NOWA SÓLPOLPOLOKOK 
69 BĘBENEK BARTOSZ895OPEN / M20ŻARKI WIELKIEFLIP I FLAPPOLPOLOKOK 
70 BĘBENEK TOMASZ979OPEN / M30KRAKÓWJESTEM HARD`COREM :)POLPOLOKOK 
71  BIAŁEK BEATA 97OPEN / K40GRYFINOKB HERMESPOLPOLOKOK 
72 BIAŁEK PAWEŁ217OPEN / M30SZCZECINPOLPOLOKOK 
73  BIAŁOUSZ IZABELA 90OPEN / K40OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLPOLOKOK 
74  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 14OPEN / M50KOŁOBRZEGKMKL SZTORM KOŁOBRZEGPOLPOLOKMPM MM50 
75  BIEGAŃSKI ŁUKASZ  OPEN / M40RYPINPOLPOLOKOK  
76  BIELAŃSKI KRZYSZTOF  OPEN / M60STARGARDCRONIMET.PLPOLPOLOKOK  
77  BIELECKI ANDRZEJ 916OPEN / M50TRZCIANKA3:33 TEAMPOLPOLOKOK 
78  BIELECKI SZCZEPAN  OPEN / M30MEDYNIA GŁOGOWSKAPOLPOLOKOK  
79  BIELSKI DAWID  OPEN / M40SZCZYTNOPOLPOLOKOK  
80  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN  OPEN / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK  
81  BIENIEK PAWEŁ 572OPEN / M40BOCHNIAŻUBRY BOCHNIAPOLPOLOKOK 
82  BIENKOWSKI RAFAL 692OPEN / M50KADZIELNOKADZIELNO BIEGAPOLPOLOKOK 
83 BIERNACKI ALEKSANDER318OPEN / M40MILANÓWEKPOLPOLOKOK 
84  BIERNACKI MICHAŁ  OPEN / M40BIENIEWIECKOCHAM EWKEPOLPOLOKOK  
85  BIERNACKI SŁAWOMIR 430OPEN / M40BIAŁE BŁOTAPOLPOLOKOK 
86  BIERNAT DAWID  OPEN / M30GOSTYNPOLPOLOKOK  
87  BIGAS ADAM  OPEN / M40KRZECZÓWCREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLPOLOKOK  
88  BIJACIK KONRAD  OPEN / M20POZNAŃBRAKPOLPOLOKOK  
89  BIK ANDRZEJ  OPEN / M50ZABRZEPOLPOLOKOK  
90  BIRLET PAWEŁ 89OPEN / M30KROSNOPOLPOLOKOK 
91  BISZCZUK MARIOLA  OPEN / K30PUŁAWYTHE THRULERSPOLPOLOKOK  
92  BLACHA DOMINIK  OPEN / M20BIŁGORAJPOLPOLOKOK  
93 BLEKICKI ARKADIUSZ OPEN / M40BOŻEWO NOWEBOŻEWOPOLPOLOKOK  
94  BŁASZCZUK JULIA  OPEN / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK  
95 BŁAŻKÓW STANISŁAW68OPEN / M50DĘBNOPOLPOLOKOKGmina 
 MIESZKANIEC GMINY DĘBNO
96  BOBELA KRZYSZTOF  OPEN / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK  
97 BOBIN TOMASZ OPEN / M40GORZÓW WLKP.ZOCHU TEAMPOLPOLOKOK  
98  BODYCH MACIEJ 722OPEN / M40ZĄBKIPOLPOLOKOK 
99  BOGATZKI MAREK 641OPEN / M30CHORZÓWPOLPOLOKOK 
100  BONK BARTOSZ 706OPEN / M30OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLPOLOKOK 
101  BORKO KRZYSZTOF 1029OPEN / M30DĄBROWA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK 
102  BORKOWSKI JERZY 156OPEN / M60RADOMBIEGIEM RADOMPOLPOLOKOK 
103  BOROWIAK RAFAŁ 730OPEN / M30SŁUBICEJOKŚ TEAMPOLPOLOKOK 
104 BOROVKOV SERGII674OPEN / M40WARSZAWANEW BALANCE RUN CLUBPOLPOLOKOK 
 ZWOLNIONY Z OPŁATY
105 BORYS ANDRZEJ936OPEN / M40RADYMNOPOLPOLOKOK 
 WPŁATA NA KONTO STOWARZYSZENIE MARATON DĘBNO
106  BORYSEWICZ ALFRED 114OPEN / M60DĘBNOPOLPOLOKOKN Gmina 
 MIESZKANIEC GMINY DĘBNO
107  BOŻEŃSKI DARIUSZ  OPEN / M50RUMIAPOLPOLOKOK  
108  BRACICHOWICZ ANNA 321OPEN / K40ŁÓDŹPOLPOLOKOK 
109  BRAUN TOMASZ  OPEN / M40STRYKOWOWOJART TEAMPOLPOLOKOK  
110  BRODA SZYMON 15OPEN / M20JABŁONOWO POMORSKIEABIC JABŁONOWO POMORSKIEPOLPOLOKMPM 
111  BRODACKI WIESLAW 703OPEN / M60TYCHY40-LATEK TYCHYPOLPOLOKOK 
112  BRONIEWSKI PIOTR 861OPEN / M30KUNOWICEPOLPOLOKOK 
 PACEMAKER 2022
113  BRUDEREK TOMASZ 238OPEN / M40JABŁONNAPRIMUM CURREREPOLPOLOKOK 
114 BRYL MARCIN OPEN / M40WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOKOK  
115  BRYŃSKI ARTUR 687OPEN / M40TERESINPOLPOLOKOK 
116 BRZDĄK MACIEJ657OPEN / M40SŁUBICETATA RUDEGOPOLPOLOKOK 
117  BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA 52OPEN / K30BYDGOSZCZMKL TORUŃPOLPOLOKMPK  
118  BRZEZIŃSKI ARON  OPEN / M20JAROCINPOLPOLOKOK  
119  BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ 12OPEN / M30BYDGOSZCZCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLPOLPOLOKMPM MM35 
120 BRZEŹNIAK ŁUKASZ OPEN / M50CZECHÓWPOLPOLOKOK  
121  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 326OPEN / M60ZAMOŚĆWKZPOLPOLOKOKN 
122  BRZOZOWSKI PIOTR 693OPEN / M40ROKITKIBIEGAJĄCY TCZEWPOLPOLOKOK 
123 BRZOZOWSKI STANISŁAW694OPEN / M60OLSZTYNPRĄTNICZANKAPOLPOLOKOK 
124 BUCZEK BARTŁOMIEJ OPEN / M20KRAKÓWPOLPOLOKOK  
125  BUCZEK MARCIN 222OPEN / M50ZAWIERCIEPOLPOLOKOK 
126  BUDKA AGATA 811OPEN / K50JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOKOKN 
127  BUJAK MARCIN 604OPEN / M40RYBNIKPOLPOLOKOK 
128  BUKIEL KRZYSZTOF 613OPEN / M60KOSTRZYN NAD ODRĄBRAKPOLPOLOKOK 
129 BULANOWSKI ROBERT OPEN / M30CZARNÓWPOLPOLOKOK  
130  BUREK JUSTYNA 478OPEN / K30MORYŃPOLPOLOKOKN 
131  BURGCHARDT KRZYSZTOF 345OPEN / M40GŁOGÓWPOLPOLOKOK 
132  BURSZTA MATYLDA 417OPEN / K30WROCŁAWWOSIEK TEAMPOLPOLOKOKN 
133  BURY ANDRZEJ 1042OPEN / M50GORZÓW WLKPPOLPOLOKOK 
134 BURY JACEK369OPEN / M50STRZELCE KRAJEŃSKIEWYLUZOWANI BIEGACZEPOLPOLOKOK 
135  BUTOWSKI KRZYSZTOF 167OPEN / M40TORUŃSTUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃPOLPOLOKOK 
136  BUZDEREWICZ DANIEL  OPEN / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOKOK  
137 BYRTEK MARCIN705OPEN / M40BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
138  BŹDZION KAMIL 591OPEN / M30KOSTRZYN NAD ODRĄPOLPOLOKOK 
139  CABAJ KRZYSZTOF  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK  
140  CABAJ KRZYSZTOF 141OPEN / M30DĘBNOPOLPOLOKOKGmina 
141 CABAN WOJCIECH OPEN / M40TCZEWPOLPOLOKOK  
142  CAPIŃSKA ANNA 950OPEN / K40KRAKÓWNOWA HUTA TEAMPOLPOLOKOK 
143  CAPUTA JAROSŁAW 94OPEN / M40KRAKÓWWYBIERZPOLPOLOKOK 
144 CEBULA ANDRZEJ268OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
145  CEGLARZ RADOSŁAW 76OPEN / M40PIASEKTEAM FUN RUNNINGPOLPOLOKOK 
146  CEJROWSKI PIOTR 438OPEN / M40GDAŃSKPOLPOLOKOK 
147 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M50 POLPOLOKOK  
148  CHABOWSKA KAROLINA 775OPEN / K30KOŁOBRZEGKB WYGANPOLPOLOKOK 
149  CHAŁUPA DAMIAN  OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK  
150  CHARUBIN MARIUSZ  OPEN / M40ŁUPKINSZPOLPOLOKOKN  
151  CHARUSTA MARIUSZ 322OPEN / M30WRONOWICEPOLPOLOKOK 
152  CHAWAWKO TOMASZ 934OPEN / M40DĘBNOTC.TEAMPOLPOLOKOKGmina 
 MISZKANIEC GMINY DĘBNO
153  CHMIELEWSKA KAROLINA 1050OPEN / K40LUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKOK 
154  CHMIELEWSKI JAROSŁAW 1051OPEN / M50LUBOŃLUBOŃPOLPOLOKOK 
155  CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 434OPEN / M40KAJKOWOPOLPOLOKOKN 
156 CHMIELNICKI JERZY620OPEN / M60GORZÓW WLKP.POLPOLOKOK 
157  CHOJA SŁAWOMIR  OPEN / M50PONIATÓWTOP FIT CENTERPOLPOLOKOK  
158 CHOJECKI MARIUSZ OPEN / M40KOŁOCHOJECKI TEAMPOLPOLOKOK  
159  CHOJECKI PAWEŁ  OPEN / M50ZBUCZYNZBUCKI RUCHPOLPOLOKOK  
160  CHOJNACKI ROBERT  OPEN / M50PAWŁÓWEKPWKPOLPOLOKOK  
161 CHOMONT WIESŁAW325OPEN / M60MORYNMORYNPOLPOLOKOK 
162 CHORBOTOWICZ TOMASZ OPEN / M50ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOLOKOK  
163  CHOWANIEC BARBARA 80OPEN / K40WADOWICEPOLPOLOKOK 
164  CHOWAŃSKI BARTOSZ 765OPEN / M40LIPIANYCJS TŁUMACZENIA MYŚLIBÓRZPOLPOLOKOK 
165  CHRAPEK GABRIEL 801OPEN / M50KRAKÓWPOLPOLOKOK 
166  CHROBOK GERARD 535OPEN / M60CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOLOKOK 
167  CHUDAŃSKI MACIEJ 606OPEN / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
168  CHUDAŚ ROMAN  OPEN / M40TRZEMESZNOHDK KROPELKAPOLPOLOKOK  
169  CHUDEWNIAK AGNIESZKA  OPEN / K20WROCŁAWPOLPOLOKOK  
170  CHUDY HENRYK 763OPEN / M60SŁAWNO# DRUŻYNA SZPIKU/K S OLSZEWSKI I SYNOWIEPOLPOLOKOK 
171 CHUDY KRZYSZTOF355OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEAKADEMIATESTERA.PLPOLPOLOKOK 
172  CHYLAK WOJTEK 250OPEN / M50WIELISZEWWIELISZEW HERON TEAMPOLPOLOKOK 
173 CICHOŃ KONRAD856OPEN / M20SKAWINAPOLPOLOKOK 
174 CICHOWLAS PRZEMYSŁAW OPEN / M30MIEJSKA GÓRKAACITVE LIFESTYLEPOLPOLOKOK  
175  CIECIERSKI WOJCIECH 1007OPEN / M40GDANSKATEŃCZYCYPOLPOLOKOK 
176  CIELAK JERZY 193OPEN / M60PASZCZYNAREKINPOLPOLOKOK 
177  CIEPIELA PATRYK 517OPEN / M30KRAKÓWNOWA HUTA TEAMPOLPOLOKOK 
178 CIEPŁAK MARCIN16OPEN / M30TL ROW RYBNIKPOLPOLOKMPM 
179  CIEPŁUCH MICHAŁ 646OPEN / M30POZNAŃZWYROLINDOR TEAMPOLPOLOKOK 
180 CIERNIAK JAROSŁAW464OPEN / M40SŁUPCAGRUPA BIEGOWA SŁUPCA KIMKOLWIEK JESTEŚ BIEGNIJ ZE MNĄPOLPOLOKOK 
 PACEMAKER 2022
181 CIERNIAK TOMASZ 166OPEN / M40ORZESZEPOLPOLOKOK 
182  CIESIELSKI DAMIAN 366OPEN / M30POSTOMINOBRYZA POSTOMINOPOLPOLOKOK 
183  CIEŚLAK GRZEGORZ  OPEN / M40KOŁOBRZEGPOLPOLOKOK  
184  CIEŚLAR DARIUSZ 297OPEN / M30WISŁAPOLPOLOKOK 
185 CIEŚLAR PAWEŁ296OPEN / M20WISŁAPOLPOLOKOK 
186  CIEŚLIŃSKI JACEK 814OPEN / M50KAŃCZUGAMIASTO I GMINA KAŃCZUGAPOLPOLOKOK 
187  CIEŚLOK ADAM 446OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIKS M.E.T.APOLPOLOKOK 
188  CIEŚNIK KRZYSZTOF 220OPEN / M40GRUDZIĄDZMH AUTOMATYKAPOLPOLOKOK 
189  CIOŁEK KATARZYNA 121OPEN / K40DĘBNOAKCJA MOTYWACJAPOLPOLOKOKN Gmina 
 MIESZKANIEC GMINY DĘBNO
190  CIOSEK ARTUR 864OPEN / M40GORZÓW WLKP.CASTORAMA GORZÓWPOLPOLOKOK 
191 CISLO ADAM OPEN / M20SZCZECINPOLPOLOKOK  
192  CŁAPA MAGDALENA  OPEN / K20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK  
193  CŁAPIŃSKI WOJCIECH  OPEN / M40WARSZAWALEGIA RUN CLUBPOLPOLOKOK  
194 CYGAN TOMASZ OPEN / M30CHORZÓWPOLPOLOKOK  
195  CZAJA KAMIL 698OPEN / M30SZCZECINPOLPOLOKOK 
196  CZAJKA ALEKSANDER  OPEN / M40MIKOŁÓWMOKRE DZIKIPOLPOLOKOK  
197 CZAJKA DAGMARA OPEN / K40MIKOŁÓWMOKRE DZIKIPOLPOLOKOK  
198 CZAPCZYK ADRIAN718OPEN / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
199  CZAPLIŃSKI JACEK 289OPEN / M40KOSZALINWYBIERZPOLPOLOKOK 
200  CZAPSKI-PRUSZAK PIOTR  OPEN / M40TCZEWPOLPOLOKOK  
201  CZARNECKI DARIUSZ 575OPEN / M40LUBNIEWICEPOLPOLOKOKSP 
202  CZARNECKI ROBERT 710OPEN / M50RADOMPOLPOLOKOK 
203  CZARNOTA KRZYSZTOF  OPEN / M50LIPIANYTRIATHLON LIPIANY TEAMPOLPOLOKOK  
204  CZARNOTA PIOTR 562OPEN / M30WARSZAWARUNNING FOR EUROPEPOLPOLOKOK 
205  CZARNYSZKA MICHAŁ  OPEN / M30POZNAŃPOLPOLOKOK  
206  CZECHOROWSKI ANDRZEJ  OPEN / M40WIERUSZEWMARATHON TEAM KONINPOLPOLOKOK  
207 CZECHOWSKI DARIUSZ OPEN / M40RYBNIKPOLPOLOKOK  
208  CZERBNIAK NORBERT 825OPEN / M50SKÓRZEWOTARNOWO PODGÓRNE BIEGAPOLPOLOKOK 
209  CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA 608OPEN / K40WŁOCŁAWEKANWILTEAMPOLPOLOKOK 
210  CZERWIŃSKI WOJCIECH 174OPEN / M40ŁAZYDOPRZODUPOLPOLOKOK 
211  CZERWONKA PAWEŁ 982OPEN / M30SZCZECINLOTTO RAPTORSPOLPOLOKOK 
212 CZOP DARIUSZ669OPEN / M50TANOWOTANOWOPOLPOLOKOK 
213  CZOSNOWSKI KRZYSZTOF  OPEN / M40GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLPOLOKOK  
214  CZOSNOWSKI KRZYSZTOF 17OPEN / M40GRYFINOMKS HERMES GRYFINOPOLPOLOKMPM MM40 
215  CZOSZYK-KAWALA OLGA 867OPEN / K40POZNAŃŚWIERCZEWO RUNPOLPOLOKOK 
216  CZYŻ JACEK 537OPEN / M40CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOLOKOK 
217  ĆWIKLIŃSKA ANNA 506OPEN / K40BYDGOSZCZAMS TRIATHLONPOLPOLOKOK 
218  ĆWIKLIŃSKA EWA 750OPEN / K40CZĘSTOCHOWACZ - WA RUN TIMPOLPOLOKOKN 
219 ĆWIRKO ŁUKASZ OPEN / M30KOSZALINPOLPOLOKOK