Zawody obsługuje firma Datasport

X Bieg Skawiński na Rolkach
Skawina, 08 maja 2022 r.


Liczba zawodników : 161
Odebrało numery: 127

Liczba opłaconych zawodników: 123
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZYK GRZEGORZ 1005OPEN / M20KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
2  ALEKSANDROWICZ JACEK 1006OPEN / M50KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK  
3  APOLA DARIUSZ 1007OPEN / M40WIELICZKAKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
4  APOLA MARZENA 1008OPEN / K40WIELICZKAKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
5  APOLA TYMON 1130OPEN / WIELICZKAKKSW KRAKPOLPOL  
6  BABULA SEBASTIAN  OPEN / M40BOGATYNIAPGE ELEKTROWNIA TURÓWPOLPOL OK  
7  BACELA JAKUB 1009OPEN / M16SKAWINAAMATORPOLPOLOKOK 
8  BAJOŁEK ALEKSANDRA 1010OPEN / K50KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLPOLOKOK  
9  BALON LIDIA  OPEN / K40SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOL OK  
10  BAŁABUCH IGNACY 1011OPEN / M16SKAWINABRAKPOLPOLOKOK 
11 BIESIADA WIKTORIA1012OPEN / K16JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
12  BODZIOCH MAREK 1013OPEN / M60TOMICEBRAKPOLPOLOKOK 
13  BRZEGOWSKI JANUSZ 1014OPEN / M40KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
14  BURYAN PETR 1015OPEN / M40DOLNI LUTYNECZECZEOKOK 
15  CERKIEWNIK PIOTR 1016OPEN / M50BEDZINSILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK 
16  CHANEK ROBERT  OPEN / M30DOBCZYCE#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOL OK  
17  CHOJNACKA MARIA 1017OPEN / K20KŁAJPOLPOLOKOK 
18  CHOJNACKI BARTŁOMIEJ 1018OPEN / M16KŁAJKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
19  CHOJNACKI KRZYSZTOF 1019OPEN / M40KŁAJKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
20  CHOJNACKI MATEUSZ 1020OPEN / M20TARNOWSKIE GÓRYUKS ZWOLEŃ TEAMPOLPOLOKOK 
21  CIBOROWSKA KATARZYNA 1021OPEN / K40JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
22  CIBOROWSKA ROKSANA 1022OPEN / K16JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
23  CIBOROWSKI ALAN 1023OPEN / M20JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
24  CIBOROWSKI DAMIAN 1024OPEN / M40JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
25  CIĘŻKI PAWEŁ 1025OPEN / M30KRAKÓWROLLERBLADEPOLPOLOKOK 
26  CZUSZ MAGDALENA 1026OPEN / K20TOMASZÓW LUBELSKIZICO RACING SPEED TEAMPOLPOLOKOK 
27  ĆWIERTNIA MONIKA 1027OPEN / K20BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOKOK 
28  DRACZ ROBERT 1028OPEN / M50WIELICZKAKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
29 DUDEK ALEKSANDRA1029OPEN / K20KRAKÓWGRZYBEKACTIONPOLPOLOKOK 
30  DUDZIK KRZYSZTOF 1030OPEN / M60KRAKOWLAJKONIK RUUNING TEAMPOLPOLOKOK  
31  DZIERŻAWSKI TYMOTEUSZ 1031OPEN / M16KRAKÓWAMATOR SAMOUK 😉POLPOLOKOK 
32  DZIOB BEATA 1032OPEN / K30KRAKÓWSZYBKIE BUTYPOLPOLOKOK 
33 FERENS DARIUSZ1033OPEN / M40GÓRNOUKS GIM DWÓJKA TOMASZÓW LUBELSKIPOLPOLOKOK 
34  FIK KATARZYNA 1034OPEN / K50KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
35  FRĄCZEK WOJCIECH 1035OPEN / M50KRAKÓWPOLPOLOKOK 
36  FUDALA MATEUSZ  OPEN / M30KĘTYPOLPOL OK  
37  GALOS MARCIN 1124OPEN / M40CZERNICHÓWPOLPOL  
38  GAŁOSZ ADAM  OPEN / M50ANDRYCHÓWPOLPOL OK  
39  GAWEŁ BOGDAN 1036OPEN / M60OŚWIĘCIM-ZABORZESYNTHOSPOLPOLOKOK 
40  GAWEŁ RAFAŁ 1037OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYUKS ZWOLEŃ TEAMPOLPOLOKOK 
41  GĄDEK KATARZYNA 1038OPEN / K40ŻORYSILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK 
42  GĄDEK WOJCIECH 1039OPEN / M50ŻORYSILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK 
43  GŁĄB PAWEŁ 1040OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOKOK  
44  GODLEWSKA JULIA 1126OPEN / K20GDAŃSKRUNROLLERFAMILYPOLPOL  
45  GRZYBOWSKI KONRAD 1041OPEN / M20KRAKÓWGRZYBEKACTIONPOLPOLOKOK 
46  HAJTO DARIUSZ 1003OPEN / M50SKAWINAOPTIMA SKAWINAPOLPOL  
47  JANKO-MIELCARSKA EWA 1042OPEN / K50WarszawaKORONA WILANÓWPOLPOLOKOK 
48  KAJDAS ADAM 1043OPEN / M60WIEDENAKANTAUTAUTOKOK 
49  KAJDAS TERESA 1044OPEN / K50WIEDENAKANTAUTAUTOKOK 
50 KALISTA ADAM1045OPEN / M60PISARZOWICEAMATORPOLPOLOKOK 
51  KAŁUŻA NATALIA  OPEN / K16MOGILANYBRAKPOLPOLOKOK  
52  KAŁUŻA NATALIA 1125OPEN / K16MOGILANYPOLPOL  
53  KARCZ RENATA 1046OPEN / K50KRAKOWOPTIMA SKAWINAPOLPOLOKOK 
54  KAWECKI JACEK 1047OPEN / M50SKAWINAROLK ROYSPOLPOLOKOK 
55  KAWULOK ŁUKASZ 1048OPEN / M40RADZISZÓWVSOFTTEAMPOLPOLOKOK 
56 KAWULOK ZUZANNA1049OPEN / K16RADZISZÓWVSOFTTEAMPOLPOLOKOK 
57  KIEŁKOWICZ KAZIMIERZ 1050OPEN / M60KRAKÓWAMATORPOLPOLOKOK  
58  KLICH KAMILA 1051OPEN / K30KRZESZOWICESILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK 
59  KLICH KAROL 1052OPEN / M30KRZESZOWICESILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK 
60  KMIEĆ KATARZYNA  OPEN / K30PERŁAKB PERŁAPOLPOL OK  
61  KOBAS PIOTR 1053OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
62  KOŚCIELNIAK WITOLD 1054OPEN / M50KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
63  KOŚCIELNIAK WOJCIECH 1055OPEN / M20KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
64 KOWALCZYK GABRIELA1141OPEN / K16WIELICZKAPOLPOL  
65  KOWALSKI DAMIAN  OPEN / M40GDAŃSK / WARSZAWAOBIEGUWKA - UNIWERSYTET WARSZAWSKIPOLPOL OK  
66  KRASUSKA ANNA 1056OPEN / K50ELBLĄGKS ORZEŁ ELBLĄGPOLPOLOKOK 
67  KRAWCZYK PRZEMYSŁAW 1057OPEN / M40KŁAJKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
68  KROCZEK TOMASZ 1058OPEN / M40MODLNICZKAKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
69  KRÓL ANNA 1131OPEN / K30KRAKÓWAMATORPOLPOLOKOK 
70  KRÓL BOGDAN 1059OPEN / M60SKAWINAPOLPOLOKOK 
71  KRÓL MARIA 1060OPEN / K50SKAWINAPOLPOLOKOK 
72  KUBICA DARIUSZ 1061OPEN / M50MYSŁOWICEAMATORPOLPOLOKOK  
73  KUHNY PIOTR 1062OPEN / M50KRAKÓWMETALHEADSPOLPOLOKOK 
74  LEWICKI KRZYSZTOF 1123OPEN / M30KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
75  LIBELT EWELINA 1069OPEN / K30KRAKÓWKKSW ROLLERBLADEPOLPOL  
76  LITNER AGNIESZKA 1063OPEN / K16WOŁOWICEAMATORPOLPOLOKOK 
77  MADUSIOK MIROSŁAW 1064OPEN / M60BIELSKO-BIALASKL STRACONKAPOLPOLOKOK 
78  MAJOR ZBY 1065OPEN / M40KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
79  MARCZAK SYLWIA 1066OPEN / K40ŚWIĘTOCHŁOWICESILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK 
80  MARZEC MACIEJ 1001OPEN / M20SKAWINAPOLPOL  
81  MAŚLANKA ŁUKASZ 1067OPEN / M40WIELKIE DROGIAMATORPOLPOLOKOK 
82  MATCZAK EWA 1068OPEN / K20KRAKÓWPOLPOLOKOK 
83  MICHALCZAK MAKSYMILIAN  OPEN / M30KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK  
84  MIKUŚ GRZEGORZ 1070OPEN / M40KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
85  MIKUŚ KATARZYNA 1071OPEN / K20KRAKÓWPOLPOLOKOK 
86  MILEWSKA DOROTA 1092OPEN / K40ŻORYSILESIA TEMPISH SKATING TEMPISH TEAMPOLPOL  
87  MILISZEWSKI ALEKSANDER 1145OPEN / M50PIEKARY ŚLĄSKIESILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK 
88  MOŃKA MACIEJ 1072OPEN / M50SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
89  MORGALLA JERZY 1073OPEN / M50RUDYPOLPOLOKOK 
90 MUSIEJOWSKA MAŁGORZATA1074OPEN / K16KŁAJUKS GIM DWÓJKA TOMASZÓW LUBELSKIPOLPOLOKOK 
91  NAGACZ DOROTA 1075OPEN / K40JASŁOPOLPOLOKOK 
92  NAGACZ IGOR 1076OPEN / M16JASŁOHABYS JASŁO/KS SPEEDPOLPOLOKOK 
93  NALEWAJKA MARTIN 1077OPEN / M60CZĘSTOCHOWAAMATORPOLPOLOKOK  
94  NASTERNAK PATRYCJA  OPEN / K20KRAKÓWPOLPOL OK  
95  NASTERNAK PATRYCJA 1129OPEN / K20KRAKÓWKS OPTIMAPOLPOL  
96  NOCUŃ MATEUSZ 1078OPEN / M30WIELICZKAKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
97  NOWAK ANNA 1144OPEN / K20SKAWINAINLINE ALPINE TEAM SKAWINAPOLPOLOKOK 
98  NOWAK KATARZYNA 1079OPEN / K40BĘDZINPOLPOLOKOK 
99  NOWOTNY JAROSŁAW 1080OPEN / M40BOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAPOLPOLOKOK 
100  NOWOTNY MARIAN 1081OPEN / M60DAMIENICEAMATORPOLPOLOKOK 
101 ZAWODNIK ANONIMOWY1082OPEN / M50 POLPOLOKOK 
102  OLSZOWSKI HENRYK 1083OPEN / M60KŁAJKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
103  PAŁKOWSKI SŁAWOMIR 1084OPEN / M50KŁAJPOLPOLOKOK 
104  PARKOT ANDRZEJ 1085OPEN / M50TOMASZÓW LUBELSKIUKS GIM DWÓJKA TOMASZÓW LUBELSKIPOLPOLOKOK 
105  PĄCHALSKA ANNA  OPEN / K16SKAWINAPOLPOL OK  
106  PĄCHALSKA ANNA 1004OPEN / K16SKAWINAPOLPOL  
107  PIĄTEK DARIUSZ 1086OPEN / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
108  PIEJKO PAWEŁ 1087OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
109  PIERZCHAŁA MARCIN  OPEN / M40RADZISZÓWAMATOR SAMOUK 😉POLPOL OK  
110  PIETRZAK ADRIAN  OPEN / M30GRODZISK MAZOWIECKIUKS ALTUS PODKOWA LEŚNAPOLPOL OK  
111  PIETURA MARCIN 1088OPEN / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
112 POLAK AGNIESZKA1002OPEN / K30KRAKÓWPOLPOL  
113  PROCHASEK ANNA 1089OPEN / K30SKRBEŃSKOBRAKPOLPOLOKOK 
114  PRONOBIS MATEUSZ 1090OPEN / M40BĘDZINSILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK 
115 PRUCHNIK WERONIKA1091OPEN / K16JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
116  ROJ JANUSZ  OPEN / M40KNUROWSILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK  
117  RYBARZ ARTUR  OPEN / M50BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOL OK  
118  SCHOLZ LUKÁŠ  OPEN / M30SOKOLOVPOWERSLIDE CZCZECZE OK  
119  SIWEK GRZEGORZ  OPEN / M40KRAKÓWPOLPOL OK  
120  SOBIERAJ WOJCIECH 1093OPEN / M50KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
121 SOCHACKA IGA1094OPEN / K16CHORZÓW BATORYAMATORPOLPOLOKOK 
122  SOCHACKI DARIUSZ 1095OPEN / M50CHORZÓWAMATORPOLPOLOKOK 
123  SOKOŁOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M30KRAKÓWPOLPOL OK  
124  SOŁTYS ALICJA  OPEN / K40KRAKÓWOPTIMA SKAWINAPOLPOL OK  
125  SOŁTYS ALICJA 1128OPEN / K40KRAKÓWOPTIMA SKAWINAPOLPOL  
126 SOŁTYSIAK MILENA1096OPEN / K16KRAKÓWPOLPOLOKOK 
127  SOŁTYSIAK PIOTR 1097OPEN / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
128 STACHON PIOTR OPEN / M30KRAKOWPOLPOL OK  
129 STRACH AMELIA1132OPEN / TARGOWISKOPOLPOL  
130  STROJNY BARBARA 1098OPEN / K16SKAWINAPOLPOLOKOK 
131  STRZĘPEK EWELINA 1099OPEN / K20KRAKÓWPOLPOLOKOK 
132  SYREK TOMASZ 1100OPEN / M50ŚWIĄTNKI GÓRNEPOLPOLOKOK  
133  SZOPA KRZYSZTOF 1101OPEN / M40KRAKÓWAMATOR SAMOUK 😉POLPOLOKOK 
134  SZUMAN RAFAŁ 1102OPEN / M40SKAWINAPOLPOLOKOK 
135  SZYMSKI DARIUSZ 1103OPEN / M50KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
136 ŚWIĘTEK MAJA1133OPEN / K16KŁAJKKSW KRAKKAZKAZ  
137  TOKARZ MAŁGORZATA  OPEN / K20GORLICEKKSW KRAKPOLPOL OK  
138  TONIAK FILIP 1140OPEN / M30MIKOŁÓWSILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOL  
139 WALCZAK-STACHOŃ IWONA1104OPEN / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
140  WARCHOŁ ŁUKASZ 1105OPEN / M40WARSZAWALEGIA WARSZAWAPOLPOLOKOK 
141 WARSAS MIKOŁAJ1127OPEN / M16SKAWINAPOLPOL  
142 WIDEŁ NATALIA1106OPEN / K16JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
143 WIDEŁ WIKTORIA1107OPEN / K16JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
144  WOJCIECHOWSKI JANUSZ 1108OPEN / M60KRAKÓWPOLPOLOKOK  
145 WOJTAŚ JUSTYNA 1109OPEN / K20BIELSKO-BIAŁASILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK 
146 WOJTUNIK OLIWIA1110OPEN / K16JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
147 WOJTYCZKO CZESŁAW1111OPEN / M60RABKA-ZDRÓJAMATORPOLPOLOKOK 
148  WÓJCIK KLAUDIA  OPEN / K30NOWY WIŚNICZPOLPOL OK  
149  WÓJCIK ŁUKASZ 1112OPEN / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
150  WRONISZEWSKI ZBIGNIEW 1113OPEN / M50POLKOWICENSZZ ,,SOLIDARNOŚĆ\\\\\\\ ,,ENERGETYKA\\\\\\\ LUBINPOLPOLOKOK 
151  WYPYCH SEBASTIAN 1114OPEN / M40KRAKÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
152  ZAKRZEWSKI GRZEGORZ 1115OPEN / M40CHORZÓWPOLPOLOKOK 
153  ZAREMBA ANDRZEJ 1116OPEN / M40ZAWIERCIEPOLPOLOKOK 
154  ZDANCEWICZ PAWEŁ  OPEN / M40WARSZAWALEGIA WARSZAWA MASTERSPOLPOL OK  
155  ZEMBACZYŃSKI ZBIGNIEW 1117OPEN / M60KRAKÓWAMATORPOLPOLOKOK 
156  ZEMUŁA ZBIGNIEW 1118OPEN / M60KRAKÓWKORA & DORA & NORA KRAKÓWPOLPOLOKOK  
157  ZIELIŃSKA KINGA 1119OPEN / K20GDANSKKLUB KOCURRPOLPOLOKOK 
158  ZIOŁO JAROSŁAW 1120OPEN / M50CHORZÓWSILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK 
159  ZOREMBA JAN 1121OPEN / M60TARNOWSKIE GÓRYAMATORPOLPOLOKOK 
160  ZWONEK PAWEL  OPEN / M50KRAKÓWAMATORPOLPOL OK  
161  ŻĄDŁO MARTYNA 1122OPEN / K40DĄBROWA GÓRNICZASILESIA SKATING TEMPISH TEAMPOLPOLOKOK