Zawody obsługuje firma Datasport

INVEST – PARK 10. GÓRSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Świerki, 11 listopada 2022 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 66
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka
1  BEKACZ STANISŁAW  10km / M55WIŃSKOSTART ŚCINAWAPOLPOLOKOK 
2  BIELAWSKI JAN  10km / M55ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOLOKOK 
3  BŁASZCZYK JERZY  10km / M65ZĄBKOWICE SLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSZTEINPOLPOLOKOK 
4  BOMBA ZYGMUNT  10km / M65ZLOTY STOKJAPOLPOLOKOK 
5  CABAN RAFAŁ  10km / M40OLEŚNICARMC-BIEGA.PLPOLPOLOKOK 
6  CHORZĘPA WIOLETA  10km / K30PRZYGÓRZEAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOLOKOK 
7  CZAJKA GRZEGORZ  10km / M40NOWA RUDANOWA RUDA BIEGAPOLPOLOKOK 
8  DĄBROWSKI JERZY  10km / M65POLKOWICEDRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLPOLOKOK 
9  DOBEK MATEUSZ  10km / M30JAWORJAWOR RIVER GYMPOLPOLOKOK 
10 DUTKIEWICZ-GAJOS RENATA  10km / K65NYSAFIGHT BOXING DLA KOBIET NYSAPOLPOLOKOK 
11  DYCZEK KLAUDIA  10km / K40ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMPOLPOLOKOK 
12  FELISZEK PIOTR  10km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
13  FLORCZAK ZDZISŁAW  10km / M70WROCŁAWMOCNA GRUPA CEZARAPOLPOLOKOK 
14  GAŁKA STANISŁAW  10km / M60DZIERŻONIÓWBIEGAM DLA ZDROWIAPOLPOLOKOK 
15 GRZESIK JOANNA 10km / K40GŁUSZYCAPOLPOLOKOK 
16  GRZESIK PAWEŁ  10km / M40WAŁBRZYCHSOR WALBRZYCHPOLPOLOKOK 
17  JANUSZ ALEKSANDER  10km / M30SOKOLECWIEŻE WIDOKOWE DOLNEGO ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
18  JUSZCZAK-WĄTOR ANNA  10km / K30WAŁBRZYCHPOMIDOROWA ALTERNATYWAPOLPOLOKOK 
19  KINAL ARKADIUSZ  10km / M30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
20  KINAL KAROL  10km / M20ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
21  KLIMALA ANGELIKA  10km / K40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKOK 
22  KORNAŚ MARCIN  10km / M40LASKÓWKAGÓRYLASYPOLPOLOKOK 
23  KOZAK BARTOSZ  10km / M40DŁUGOŁĘKAKOZAKIPOLPOLOKOK 
24  KOZAK EWA  10km / K40DŁUGOŁĘKAKOZAKIPOLPOLOKOK 
25  KUBIAK MACIEJ  10km / M50WROCŁAWPOLPOLOKOK 
26  KUCZYŃSKI ZBIGNIEW  10km / M65GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOKOK 
27  KUPPER PAWEŁ  10km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
28  LEWICKA MAGDALENA  10km / K40DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKOK 
29 LEWICKI TOMASZ 10km / M40DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKOK 
30  LĘGA WIESŁAW  10km / M50ŚWIDNICAKS TĘCZAPOLPOLOKOK 
31  ŁACHAN PATRYK  10km / M40WROCŁAWWKURW_TEAMPOLPOLOKOK 
32  ŁEBEK TOMASZ  10km / M40RADWANICEPOLPOLOKOK 
33  ŁOBOS MARIUSZ  10km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
34  MIZERACKI BOLESŁAW  10km / M65BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
35 MOR ŁUKASZ 10km / M30NOWA RUDACZAJKERSIPOLPOLOKOK 
36  MORAWSKI JACEK  10km / M40CHWALISZÓWMANDOPOLPOLOKOK 
37  NEUMAN PETR  10km / M55NOWA RUDAPOLPOLOKOK 
38  NOWAK MIKOŁAJ  10km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
39  OLECHNOWICZ ROBERT  10km / M50WROCŁAWRUNFUNSUNPOLPOLOKOK 
40  OLEJARNIK DANIEL  10km / M40OLEŚNICASHMPOLPOLOKOK 
41  OSTROPOLSKI HENRYK  10km / M65DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
42  PAŁYS MARCIN  10km / M30NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKOK 
43  PATALON MAREK  10km / M55MARCINOWICEGLKS MARCINOWICEPOLPOLOKOK 
44  PAWLIK PAWEŁ  10km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
45 PAWLIKOWSKA ANNA 10km / K40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
46 PIETRAS BARBARA 10km / K70STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
47  PROCE ROBERT  10km / M40JAWORZYNA ŚLĄSKAGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
48  RECZUCH ANDRZEJ  10km / M40BIELAWADYWIZJON 102POLPOLOKOK 
49  SIKOŃCZYK MIŁOSZ  10km / M20KRAKÓWTS WISŁA KRAKÓWPOLPOLOKOK 
50  SITEK TADEUSZ  10km / M65MARCISZÓWPOLPOLOKOK 
51  SMOLNICKI MARCIN  10km / M30POZNAŃPOLPOLOKOK 
52  STRZELCZAK HENRYK  10km / M60NOWA RUDAKS `MARATON` NOWA RUDAPOLPOLOKOK 
53  SZATKA BEATA  10km / K40GOGOLINDYCZUŚ TEAMPOLPOLOKOK 
54 SZATKA JANUSZ 10km / M40GOGOLINDYCZUŚ TEAMPOLPOLOKOK 
55  TURKIEWICZ DAWID  10km / M30WOLIBÓRZWOLIBÓRZ W BIEGUPOLPOLOKOK 
56  WALCZAK KRZYSZTOF  10km / M40WŁODOWICEPOLPOLOKOK 
57  WASŁOWICZ STANISŁAW  10km / M50WOLIBÓRZJAPOLPOLOKOK 
58  WĄTOR RAFAŁ  10km / M30WAŁBRZYCHPOMIDOROWA ALTERNATYWAPOLPOLOKOK 
59  WDÓWKA KRZYSZTOF  10km / M40GŁUSZYCAACE-AGENCY.COPOLPOLOKOK 
60  WOJSŁAW BARTŁOMIEJ  10km / M30MARCINOWICEGLKS MARCINOWICEPOLPOLOKOK 
61 WRZODEK KONRAD 10km / M40BURKATÓWIT-SYSTEMPOLPOLOKOK 
62  ZBOROWSKI KRZYSZTOF  10km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
63  ZBYRYT HALINA  10km / K40NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOLOKOK 
64  ZBYRYT MAREK  10km / M55NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOLOKOK 
65  ZIĘBIŃSKI ANDRZEJ  10km / M40BARTNICAPOLPOLOKOK 
66  ZIÓŁKOWSKI KRZYSZTOF  10km / M65WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK