Zawody obsługuje firma Datasport

XXIX Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego
Trzemeszno, 03 maja 2022 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 367
Odebrało numery: 340

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMCZEWSKI NIKODEM403km / M13WITKOWOSP1 WITKOWOOK 
2  ALBERT PATRYK 38721km / M30DOPIEWOPOLPOLOK 
3  ALFUT WOJCIECH 23921km / M40TORUŃPOLPOLOK 
4  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN 29121km / M40GNIEZNOPOLPOLOK 
5  ANDRZEJEWSKI KRYSTIAN 38321km / M40MOGILNOMOGILNO TEAMPOLPOLOK 
6  ANTCZAK ŁUKASZ 42521km / M30GNIEZNOSPODENKI NISKO OPUSZCZONEPOLPOLOK 
7  ANTOSZAK AGNIESZKA 31721km / K40GNIEZNOKPP GNIEZNOPOLPOLOK 
8  BAKALARZ MARIUSZ 24821km / M30ŁUBOWOSPODENKI NISKO OPUSZCZONEPOLPOLOK 
9 BALCERZAK AGATA 3km / K13DĄBROWAMKL TLEN MOGILNOPOLPOLOK  
10 BALCERZAK BARBARA 3km / K13DĄBROWAMKL TLEN MOGILNOPOLPOLOK  
11 BALCERZAK MARCIN 3km / M40DĄBROWAMKL TLEN MOGILNOPOLPOLOK  
12  BARANOWSKI FILIP 43421km / M40POZNAŃPOLPOLOK 
13  BARCZAK AGNIESZKA 413km / K40JANIKOWOAGNIESZKABPOLPOLOK 
14  BARTCZAK PAWEŁ 25821km / M40KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
15  BARTZ-JOSZCZ DOROTA 30121km / K40TRZEMESZNOPOLPOLOKGTrzem 
16  BASA JACEK 513km / M40KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLPOLOK 
17 BASA MATEUSZ503km / M13KRUSZWICAKS LZS KRUSZWICAPOLPOLOK 
18  BASIŃSKI ŁUKASZ 21721km / M40TRZEMESZNOBRACIA_BPOLPOLOKGTrzem 
19  BASIŃSKI WALDEMAR 21921km / M40TRZEMESZNOBRACIA_BPOLPOLOK 
20  BĄCZKOWSKI JAN  21km / M20GOŁANCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLPOLOK  
21  BĄK DAWID 29521km / M30KRUCHOWOPOLPOLOKGTrzem 
22  BEDNAREK IRENA  3km / K50TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPOLPOLOK  
23  BERNACIAK JAN  3km / M30GNIEZNOPOLPOLOK  
24  BERNACIAK PAULINA  3km / K30GNIEZNOPOLPOLOK  
25  BIEGAŁA AGNIESZKA 1103km / K40INOWROCŁAWPOLPOLOK 
26  BIELEC WOJCIECH 23621km / M40BYDGOSZCZPOLPOLOK 
27 BLAHODIR YURIY38021km / M40WINNICAKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIUKRUKROK 
28  BLOCH MONIKA  21km / K40TRZEMESZNOPOLPOLOKGTrzem  
29  BOGDAN KACPER 28121km / M20POZNANPOLPOLOK 
30  BOGUSZ KAROLINA 39721km / K20POZNAŃNYPELEK TEAMPOLPOLOK 
31  BOGUSZ MIKOŁAJ 39621km / M20POZNAŃNYPELEK TEAMPOLPOLOK 
32  BORZYMOWSKA JUDYTA 38821km / K20MOGILNOPOLPOLOK 
33  BRUCH LIDIA 24421km / K30WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOK 
34  BUDKIEWICZ ANNA 37021km / K30WRÓBLEWOPOLPOLOK 
35  BUDZIAK PIOTR 42021km / M50GROBLICEPOLPOLOK 
36  BURZYŃSKA JUSTYNA 993km / K30MOGILNOMKL TLEN MOGILNOPOLPOLOK 
37  BUZAŁA JAKUB 41621km / M40TRZEMESZNOPOLPOLOKGTrzem 
38  CHŁOPICKI MICHAŁ 32321km / M40GNIEZNOVELUX GNIEZNOPOLPOLOK 
39  CHOLEWINSKA LONGINA 42221km / K50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMPOLPOLOK 
40  CHRZĄSZCZ BARTOSZ 963km / M20PAKOŚĆPOLPOLOK 
41  CHUDAŚ ROMAN 25521km / M40TRZEMESZNOHDK KROPELKA TRZEMESZNOPOLPOLOKGTrzem 
42  CIESIELSKI JAKUB 763km / M13GĘBICEPOLPOLOK 
43 CIESIELSKI KRZYSZTOF1033km / M60GNIEZNOFAST WALKERPOLPOLOK 
44  CIESZYŃSKI PIOTR 44621km / M50POZNAŃPOLPOLOK 
45  CISZAK KATARZYNA 28721km / K40INOWROCŁAWPOLPOLOK 
46  CZECH KAMIL 43721km / M20MOGILNOPOLPOLOK 
47  CZUBA ROBERT 32921km / M50PUSZCZYKOWOORANGE POLSKAPOLPOLOK 
48  CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR 37921km / M40PADNIEWKOMOGILNO TEAMPOLPOLOK