Zawody obsługuje firma MiM Sport

GRAND PRIX POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W BIEGACH NA 5 KM 8/8 Kuślin
Kuślin, 09 kwietnia 2022 r.


Liczba zawodników : 104
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj
  BARTKOWIAK PIOTR 15km / M40GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
 BĄK MONIKA25km / K30PNIEWYAKTYWNIE W PNIEWACHPOLPOL 
  BIELAWSKI TOMASZ 35km / M30KUBACZYNDRUŻYNA SZPIKU GRANOWOPOLPOL 
 BRUZDZINSKA MALGORZATA45km / K30CICHA GÓRAPOLPOL 
  BRYCHCY-NOWAK PAULINA 55km / K40STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOL 
  CYMERMAN ARTUR 65km / M40PAPROĆPOLPOL 
  CZEKAŁA MONIKA 75km / K40GRODZISK WLKPKĄKOLEWO BIEGAPOLPOL 
  DOLECKI ARKADIUSZ 85km / M40NOWY TOMYŚL-POLPOL 
  DOLECKI WIKTOR 95km / M20NOWY TOMYŚLPOLPOL 
  FEIFER JOLANTA 105km / K30WOLSZTYNFEIFER TEAMPOLPOL 
  FLAK-MARCINKOWSKI JACEK 115km / M50OPALENICAKB MARATON TUREKPOLPOL 
  GALAS-KACZMAREK PATRYCJA 125km / K30CICHA GÓRAPOLPOL 
  GASSEM MONIKA 135km / K40ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOL 
  GÓRCZAK WOJCIECH 145km / M50OPALENICABUKOWSKI KLUB MORSAPOLPOL 
  GRABSKI RAFAŁ 155km / M30BORUJA KOŚCIELNATEAM BEROTUPOLPOL 
 GROBELNY SEBASTIAN165km / M40LWÓWEKTEAM BEROTUPOLPOL 
  JAKUBOWSKI PATRYK 175km / M40OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  JANOWICZ HONORATA 185km / K20OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  JANOWICZ ZBIGNIEW 195km / M60+OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  JARNUT ŁUKASZ 205km / M30LWÓWEKLB TEAM LWÓWEKPOLPOL 
  JARNUT PAWEŁ 215km / M30LWÓWEKLB TEAM LWÓWEKPOLPOL 
  JEKIEL SYLWIA 225km / K40KOŚCIANGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  JEZIORECKA-BORUCKA MONIKA 235km / K30PODRZEWIEAKTYWNIE W PNIEWACHPOLPOL 
  KACZMAREK ŁUKASZ 245km / M30KAMIENIECKUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECPOLPOL 
  KANDULSKI JAKUB 255km / M40OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  KANIUK SŁAWOMIR 265km / M50GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  KARDZIS DANIEL 275km / M40WĄSOWOPOLPOL 
  KOŃKA MAGDALENA 285km / K30CICHA GÓRATEAM BEROTUPOLPOL 
  KOŃKA TOMASZ 295km / M40CICHA GÓRATEAM BEROTUPOLPOL 
 KORNOSZ ANNA305km / K30DAKOWY MOKREOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
 KORNOSZ DAMIAN315km / M30DAKOWY MOKREOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  KORYTOWSKI KRZYSZTOF 325km / M40NOWY TOMYŚLNKB CHYŻYPOLPOL 
  KRAJEWSKA JOLANTA 335km / K40KOPANKIPOLPOL 
  KROMA KRZYSZTOF 345km / M40OPALENICAPOLPOL 
 KROMA NATALIA355km / K40OPALENICAPOLPOL 
  KRÓLIK EMILIA 365km / K30SĄTOPYTEAM BEROTUPOLPOL 
  KUKAWA HUBERT 375km / M30OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
 KUREK JUSTYNA385km / K40OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  KUREK ROBERT 395km / M40KUROWOPOLPOL 
 KUREK SYLWIA405km / K40KUROWOPOLPOL 
  KWIATKOWSKI TADEUSZ 415km / M60+WIELENWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLPOL 
  LEHNHARDT EWELINA 425km / K20ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOL 
  LISEK SYLWIA 435km / K40GLINNOPOLPOL 
  ŁODYGA MAGDALENA 445km / K30GRODZISK WIELKOPOLSKIŁODYGA ATHLETIC TEAMPOLPOL 
  ŁOJSZCZYK IZABELA 455km / K30ZANIEMYŚLPOLPOL 
  MACIĄG MAGDALENA 465km / K20BOLEWICETEAM BEROTUPOLPOL 
 MACIEJEWSKI HUBERT475km / M30NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUPOLPOL 
 MACIEJEWSKI RYSZARD485km / M40GRODZISKGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  MARCHLEWSKI ADRIAN 495km / M30STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOL 
 MARCHLEWSKI DAMIAN505km / M30ZBASZYNPOLPOL 
  MARCINKOWSKI WOJCIECH 515km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIDRUŻYNA SZPIKUPOLPOL 
  MĄDRZAK KRYSTIAN 525km / M30ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOL 
  MICHAŁOWICZ JAKUB 535km / M30NOWY TOMYŚLPOLPOL 
  MIGDAŁ JAN 545km / M60+ZBĄSZYNEKTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOL 
  MOCEK MAREK 555km / M20GRANOWODANFLOR TEAMPOLPOL 
 MODZELEWSKA AGNIESZKA565km / K40OPALENICAPOLPOL 
  NAGUCKI KAROL 575km / M20OPALENICAPOLPOL 
 NAGUCKI MATEUSZ585km / M30OPALENICAOPALENICAPOLPOL 
  NOLKA JAKUB 595km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL 
 NOWAK ANDRZEJ605km / M40KĄKOLEWOKĄKOLEWO BIEGAPOLPOL 
  NOWAK EWA 615km / K40KĄKOLEWOKĄKOLEWO BIEGAPOLPOL 
  NOWAK PRZEMYSŁAW 625km / M40OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  ODWAŻNY MARIUSZ 635km / M30KAMIENIECKUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECPOLPOL 
  OSĘKOWSKI MICHAŁ 645km / M30WYTOMYŚLMAMY MIÓD WYTOMYŚLPOLPOL 
  PAWELEC DAWID 655km / M30NOWY TOMYŚLPOLPOL 
  PAWLAK JEREMIASZ 665km / M40NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUPOLPOL 
  PAWLAK KAMIL 675km / M20BOLEWICEPOLPOL 
 PĄPKA ALDONA685km / K50WOJNOWICEPOLPOL 
 PĄPKA JAKUB695km / M20WOJNOWICEPOLPOL 
 PĄPKA MARCIN705km / M20WOJNOWICEPOLPOL 
  PIECHOTA PIOTR 715km / M30OPALENICAPOLPOL 
  PIERZYŃSKI PAWEŁ 725km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  POPOWICZ KATARZYNA 735km / K20DOBIEŻYNPOPKI TEAMPOLPOL 
 PRZEWOŹNY DARIUSZ745km / M30BUKPOLPOL 
  PRZEWOŹNY PIOTR 755km / M30BUKPOLPOL 
  PUKACKI JAROSLAW 765km / M40NOWY TOMYŚLPRZYŁĘK RUNNING TEAMPOLPOL 
  RANECKI PIOTR 775km / M40BORUJA KOŚCIELNAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  ROSZKOWSKA MAŁGORZATA 785km / K20NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUPOLPOL 
  SIEROŃ KAMIL 795km / M30NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUPOLPOL 
  SKAŁECKI KRYSTIAN 805km / M20STARY TOMYŚLPOLPOL 
  SKOTAREK SŁAWOMIR 815km / M50OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  STAROSTA-TRELA PATRYCJA 825km / K30PNIEWYAKTYWNIE W PNIEWACH/FOLLOW MORSPOLPOL 
  STERNAL SEBASTIAN 835km / M40GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WIELKOPOLSKIPOLPOL 
  STĘPIEŃ MARIA 845km / K60+PNIEWYAKTYWNIE W PNIEWACHPOLPOL 
  STRZELECKA EWELINA 855km / K30NOWY TOMYŚL-POLPOL 
  SZYMAŃSKI ALEKSANDER 865km / M40PRZYŁĘKPRZYŁĘK RUNNING TEAMPOLPOL 
  SZYMKOWIAK ANDRZEJ 875km / M60+ZBĄSZYNEKPOLPOL 
  SZYPURA KATARZYNA 885km / K50OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  SZYPURA ROBERT 895km / M50OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPOLPOL 
  ŚWIERGIEL PAULINA 905km / K30NOWY TOMYŚLPOLPOL 
  WACHOWSKA AGNIESZKA 915km / K30ZBASZYNTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOL 
  WALENTOWSKA KINGA 925km / K40STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOL 
  WALENTOWSKI PAWEŁ 935km / M40STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOL 
  WAŁĘSA MIŁOSZ 945km / M30NOWY TOMYŚLPOLPOL 
  WESOŁY PIOTR 955km / M50BOLEWICEPOLPOL 
  WITUŁA ŁUKASZ 965km / M30ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLPOL 
  WOJCIECHOWSKI MAREK 975km / M30OPALENICAPOLPOL 
  WOŹNIAK MACIEJ 985km / M50KOSZANOWOPOLPOL 
  WOŹNIAK URSZULA 995km / K50KOSZANOWOPOLPOL 
  WOŹNICZKA ANNA 1005km / K30NOWY TOMYŚLAKTYWNIE W PNIEWACHPOLPOL 
  WOŹNY DEZYDERIUSZ 1015km / M20PRZYŁEKPOLPOL 
  ZAPAŁA BOGDAN 1025km / M50SULECHOWOKI TEAM SULECHOWPOLPOL 
  ZIEMEK TOMASZ 1035km / M40NOWY TOMYŚLTEAM BEROTUPOLPOL 
  ŻAK MAREK 1045km / M30SIEDLECPOLPOL