Zawody obsługuje firma Datasport

6. Bieg im. Stanisława Tyma o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy
Warszawa, 25 czerwca 2022 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 340
Odebrało numery: 309

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK WOJCIECH 95OPEN / M40GDYNIAPOLPOLOK10:26:00OK 
2  ADAMSKI PIOTR 259OPEN / M40HIPOLITÓWPKBI TEAMPOLPOLOK11:20:40OK 
3  ADAMUS KATARZYNA 158OPEN / K40PIASECZNODECATHLON PIASECZNOPOLPOLOK10:47:00OK 
4 ZAWODNIK ANONIMOWY113OPEN / M20 N7POLPOLOK10:32:00OK 
5 ANOWSKI ADRIAN390OPEN / POLPOLOK11:44:00Mund 
6 BADIERE LESZEK126OPEN / M20WARSZAWAPOLPOLOK10:36:20OK 
7 BANASIK-URBANOWSKA KATARZYNA17OPEN / URZĄD MIASTAPOLPOLOK 
8  BANDEL ADAM 227OPEN / M30ŁÓDŹPIECHOTĄ PO SCHODACHPOLPOLOK11:10:00OK 
9 BARANOWSKI KIRO 283OPEN / M20WARSZAWABLRBLROK11:28:40OK 
10  BARKOWSKA AGATA 154OPEN / K40PIASECZNODECATHLON PIASECZNOPOLPOLOK10:45:40OK 
11  BARKOWSKI LESZEK 168OPEN / M40PIASECZNOPOLPOLOK10:50:20OK 
12  BARLIK MAGDALENA 225OPEN / K30POZNAŃPOLPOLOK11:09:20OK 
13  BARSZCZEWSKA MARTA 70OPEN / K30WARSZAWABW RUNNING TEAMPOLPOLOK10:17:40OK 
14 BARTOCHA MAGDALENA255OPEN / K30BRONISZEPOLPOLOK11:19:20OK 
15 BARYSHEVA OLGA240OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOK11:14:20OK 
16  BEDNAREK JACEK 174OPEN / M50WARSZAWAMETLIFE RUNPOLPOLOK10:52:20OK 
17  BEDNARSKI ADRIAN 226OPEN / M30WROCŁAWPIECHOTĄ PO SCHODACHPOLPOLOK11:09:40OK 
18  BEDNARSKI WOJCIECH 336OPEN / M40WARSZAWAROAD RUNNERPOLPOLOKOK 
19  BIAŁOWĄS KACPER 140OPEN / M20WARSZAWAPOLPOLOK10:41:00OK 
20 BILSKI DARIUSZ394OPEN / POLPOLOK11:45:20Mund 
21 BIRECKA SARA5OPEN / K20WARSZAWASCHINDLER WINDYPOLPOLOK 
22  BITOWSKI HUBERT 249OPEN / M40JÓZEFOSŁAWPOLPOLOK11:17:20OK 
23  BLOCH MACIEJ 64OPEN / M30WARSZAWAACCENTUREPOLPOLOK10:15:40OK 
24  BŁAŻEJEWSKA ANNA 55OPEN / K20BŁONIEPOLPOLOK10:12:40OK 
25  BOCHOWICZ MARTA 280OPEN / K30SULEJÓWEKPOLPOLOK11:27:40OK 
26  BODASZEWSKA LIDIA 65OPEN / K50WARSZAWAPSTROKATY PAREOMARATONPOLPOLOK10:16:00OK 
27 BOGACZ MARZENA125OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOK10:36:00OK  
28  BORKOWSKI ARKADIUSZ 101OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK10:28:00OK 
29  BORKOWSKI MARIUSZ 184OPEN / M40WARSZAWAROBOTIVOPOLPOLOK10:55:40OK  
30  BOSZCZAK ALEKSANDRA 66OPEN / K30WARSZAWAPOLPOLOK10:16:20OK 
31  BRODAWKA OLGA 10000OPEN / K30WARSZAWASZAKARON MAKARONPOLPOLOKOK  
32  BUJALSKI KONRAD 67OPEN / M20KOSÓW LACKITACHIMETR WARSZAWAPOLPOLOK10:16:40OK 
33  BUKOWSKI JANUSZ 7OPEN / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMPOLPOLOK10:02:00 
34 CABAN MARIUSZ299OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK11:34:00OK 
35  CEREGRA PIOTR 120OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK10:34:20OK 
36 CHMIELEWSKI PIOTR393OPEN / POLPOLOK11:45:00Mund 
37 CHMIELEWSKI KAMIL194OPEN / M30WARSZAWAZABIEGANY TATAPOLPOLOK10:59:00OK 
38  CHODNIEWICZ MICHAŁ 180OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK10:54:20OK 
39  CHOIŃSKI PAWEŁ 135OPEN / M40ZAMBRÓWPOLPOLOK10:39:20OK 
40 CIEPŁY DOMINIK29OPEN / M20WARSZAWAGREEN COFFE NEROPOLPOLOK 
41 CZARNY MAGDA6OPEN / POLPOLOK 
42 CZARNY MARIUSZ9OPEN / POLPOLOK10:02:40 
43  CZECHOWSKI JERZY 164OPEN / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOK10:49:00OK 
44  CZERWIŃSKI TOMASZ 216OPEN / M40STARA KUŹNIAKS TĘCZAPOLPOLOK11:06:20OK