Zawody obsługuje firma Datasport

XII Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn, 04 czerwca 2022 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1933
Liczba opłaconych zawodników: 1933
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMEK ŁUKASZ  10km / M20IŁAWA42 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W MORĄGUPOLPOLOK 
2  ADAMIEC KRYSTIAN  10km / M20ROZPĘDZINYPOLPOLOK 
3  ADAMIEC MICHAŁ  10km / M20ROZPĘDZINYPOLPOLOK 
4  ADAMOWICZ AGNIESZKA  10km / K50SOPOTPOLPOLOK 
5  ADRYAN ADAM  10km / M40SŁUPSKWATAHAPOLPOLOK 
6  ALEKSANDROWICZ MAREK  10km / M40BARTNICZKACBRPOLPOLOK 
7  ALFUT GRZEGORZ  10km / M60SIERPCVELO SIERPCPOLPOLOK 
8  AMBROZIAK ADAM  10km / M40KOWALETAKARYBAPOLPOLOK 
9  AMBROZIAK SYLWIA  10km / K40KOWALETAKARYBAPOLPOLOK 
10  ANACZKOWSKI MIROSŁAW  10km / M60SZTUMLKS ZANTYRPOLPOLOK 
11  ANDRYSZAK WOJTEK  10km / M50GDAŃSKMAPA SCPOLPOLOK 
12  ANDRZEJ ZABOROWSKI  10km / M30POTUŁYKM PSP GDYNIAPOLPOLOK 
13  ANDRZEJCZAK WOJCIECH  10km / M40GRUDZIĄDZZITADELLEPOLPOLOK 
14  ANTOŃCZAK MAREK  10km / M40ŻÓŁKIEWKARUCH IZBICAPOLPOLOK 
15  ARANOWSKI PATRYK  10km / M40LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆPOLPOLOK 
16  ARBAT MARIUSZ  10km / M40KWIDZYNJABIL KWIDZYNPOLPOLOK 
17  ARCIUCH ŻANETTA  10km / K40GDYNIAPARKRUN GDYNIAPOLPOLOK 
18  ARENDT AGNIESZKA  10km / K40GDANSKŻARTA WATAHAPOLPOLOK 
19  AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA  10km / K40GDYNIAMAMY TOPOLPOLOK 
20 AZARCZYK MACIEJ 10km / M40GDANSKUSTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKUPOLPOLOK 
21  BABICKA MAGDALENA  10km / K40GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
22  BABIECZKO ANDRZEJ  10km / M50SZTUMKBR POLANDPOLPOLOK 
23  BADOWSKA DANUTA  10km / K50GOLUB-DOBRZYŃZAWSZE DO CELUPOLPOLOK 
24  BAGIŃSKI TOMASZ  10km / M40GDAŃSKTOMMIBAGINS.PLPOLPOLOK 
25  BAGROWSKI TOMASZ  10km / M40GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAPOLPOLOK 
26  BAJDA SŁAWOMIR  10km / M60KWIDZYN-POLPOLOK 
27  BAJUR BARTOSZ  10km / M20GOŚCISZEWOAWLPOLPOLOK 
28  BAKIERSKA ALICJA  10km / K20KWIDZYNPOLPOLOK 
29  BAKIRZYŃSKI PAWEŁ  10km / M16IŁAWAANWIL KEBAB BYDGOSZCZPOLPOLOK 
30  BAKIRZYŃSKI MICHAŁ  10km / M16IŁAWA-POLPOLOK 
31  BALMAS PIOTR  10km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLOKMMK 
32  BALONIS-CHYB ANNA  10km / K30GDYNIAPOLPOLOK 
33  BALSAM MAREK  10km / M30MAREZAPOLPOLOK 
34  BAŁDYGA RENATA  10km / K40ELBLĄGPOLPOLOK 
35  BANASZAK EWA  10km / K30BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOLOK 
36  BANIA MAREK  10km / M50KWIDZYNJABIL KWIDZYNPOLPOLOK 
37  BAŃKOWSKI PIOTR  10km / M40KWIDZYNPOLPOLOK 
38  BAR MIROSŁAW  10km / M50RAKOWIECKP PSP KWIDZYNPOLPOLOK 
39 BARGANOWSKI JANUSZ 10km / M50KWIDZYNPOLPOLOK 
40  BARSKA MAGDALENA  10km / K30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLPOLOK 
41  BARSKI TOMASZ  10km / M30ŁÓDŹSOLENISPOLPOLOK 
42  BARTKOWSKA NATALIA  10km / K16IŁAWAPOLPOLOK 
43 BARTKOWSKI MARCIN 10km / M40IŁAWALWY MORSKIE SUSZPOLPOLOK 
44  BARTŁOMIEJCZYK MARCIN  10km / M30GDAŃSKPOLPOLOK 
45  BARTNICKI BOGDAN  10km / M40SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPOLPOLOK 
46  BARTNIK ŁUKASZ  10km / M40GDYNIAMAMY TOPOLPOLOK 
47  BARTOSIAK RYSZARD  10km / M50GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOLOK 
48  BARTOSZ MAREK  10km / M40KIKÓŁGKS FABIANKIPOLPOLOK 
49  BARTOSZ MARIOLA  10km / K40KIKÓŁ-POLPOLOK 
50 BARTOSZEWICZ PATRYK 10km / M30KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLPOLOK 
51  BARTOŚ RAFAŁ  10km / M30MEŁNOPOLPOLOK 
52  BARTYZEL GRZEGORZ  10km / M30KWIDZYNJABIL KWIDZYNPOLPOLOK 
53 BASARAB PIOTR 10km / M40POTĘGOWOKM PSP SŁUPSKPOLPOLOK 
54  BEBECKI RADOSŁAW  10km / M30KWIDZYNPOLPOLOK 
55  BEDNARCZYK SEBASTIAN  10km / M40KWIDZYNPOLPOLOK 
56  BEDNAREK ADRIAN  10km / M30BYDGOSZCZADRIANBEDNAREK.PLPOLPOLOK 
57  BEDNAREK MONIKA  10km / K30KWIDZYNPOLPOLOK 
58  BEDNAREK ZBIGNIEW  10km / M40KWIDZYNPOLPOLOK 
59 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M20 NO LIMITS KWIDZYNPOLPOLOKMMK 
60  BEKACZ DANUTA  10km / K40KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLPOLOK 
61  BELKA PRZEMYSŁAW  10km / M30IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOLOK 
62  BEMOWSKA DOROTA  10km / K40REDARUNEDA / RUNNERFROMREDAPOLPOLOK 
63  BENDERSKI GRZEGORZ  10km / M50KWIDZYNPOLPOLOK 
64  BENDRYN MARCIN  10km / M40TORUŃPOLPOLOK 
65  BENDYK KATARZYNA  10km / K40TOLKMICKOPOLPOLOK 
66  BERGMANN ARKADIUSZ  10km / M40ŁĘŻYCE-POLPOLOK 
67  BERGMANN EWA  10km / K40ŁĘŻYCEPOLPOLOK 
68  BERNATOWICZ MICHAŁ  10km / M16KWIDZYNNO LIMITS KWIDZYNPOLPOLOK 
69  BESTVATER MARCEL  10km / M30DĄBRÓWNOOSP DĄBRÓWNOPOLPOLOK 
70 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 AMATORPOLPOLOK 
71  BĘKARCIAK SYLWESTER  10km / M50KWIDZYNWALKI RACING TEAMPOLPOLOK 
72  BIAŁECKI MIKOŁAJ  10km / M20KWIDZYNPOLPOLOK 
73  BIAŁKOWSKI PAWEŁ  10km / M20GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOLOK 
74  BIELAK KAMILA  10km / K30KWIDZYNPOLPOLOK 
75  BIELAK MARCIN  10km / M40KWIDZYNMM KWIDZYN TEAMPOLPOLOKMMK 
76  BIELAK PAWEŁ  10km / M30GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
77  BIELECKA KORNELIA  10km / K40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAPOLPOLOK 
78  BIELECKI TADEUSZ  10km / M40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAPOLPOLOK 
79  BIELIŃSKI DOMINIK  10km / M20NOWENB TEAMPOLPOLOK 
80  BIELSKI PIOTR  10km / M40RADOMNORADOMNO BIEGAPOLPOLOK 
81  BIEŃKOWSKI DAWID  10km / M20MALBORKFIRST MALBORK TEAMPOLPOLOK 
82  BIERNACKI SEBASTIAN  10km / M30GDAŃSKGDAŃSKPOLPOLOK 
83 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M40 POLPOLOK 
84  BINISZKIEWICZ MARCIN  10km / M40TCZEWPOLPOLOK 
85  BINKOWSKI MATEUSZ  10km / M30TORUŃPOLPOLOK 
86  BISKUP AGNIESZKA  10km / K30GARDEJAMM KWIDZYN TEAMPOLPOLOKMMK 
87  BISKUP MARCIN  10km / M20JAROMIERZJAROMIERZPOLPOLOK 
88  BLOCH ŁUKASZ  10km / M40KWIDZYNPOLPOLOK 
89  BŁACHUTA ALEKSANDRA  10km / K20GARDEJAPOLPOLOK 
90  BŁADZIKOWSKI RAFAŁ  10km / M40TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLPOLOK 
91  BŁASZCZUK GRZEGORZ  10km / M50MIKOŁAJKI POMORSKIEPOLPOLOK 
92  BŁASZCZYK CEZARY  10km / M50SOPOTPOLPOLOK 
93  BŁASZCZYK DOROTA  10km / K50MALBORKGRUPA MALBORKPOLPOLOK 
94 BŁASZKIEWICZ MARZENA 10km / K40BORÓWNOPOLPOLOK 
95  BŁASZKÓW PIOTR  10km / M30KWIDZYNPOLPOLOK 
96  BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA  10km / K40BYDGOSZCZWTLENIEPOLPOLOK 
97  BŁĘDZIŃSKI MICHAŁ  10km / M30GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
98  BŁĘDZKI MICHAŁ  10km / M30KWIDZYNPOLPOLOK 
99  BŁOŃSKI DAWID  10km / M20KWIDZYN-POLPOLOK 
100  BOBER TERESA  10km / K50ŁASINPOLPOLOK 
101  BOCHENEK JAROSŁAW  10km / M50TORUŃPOLPOLOK 
102  BOETTCHER GRZEGORZ  10km / M40NICPONIAFASHION BY ANNPOLPOLOK 
103 BOETTCHER KACPER 10km / M16NICPONIAPOLPOLOK 
104  BOGUSZ MATEUSZ  10km / M30KWIDZYNPOLPOLOK 
105  BOHDAN ŁUKASZ  10km / M30GDAŃSKPOLPOLOK 
106  BOHDZIEWICZ MARCIN  10km / M40PĘPOWOPOLPOLOK 
107  BOJAN ADAM  10km / M50RUMIA-POLPOLOK 
108  BOJAN ANDRZEJ  10km / M40GDYNIAANDDACHPOLPOLOK 
109  BOJANOWSKA NATALIA  10km / K30KWIDZYNPOLPOLOK 
110  BOJANOWSKI DAMIAN  10km / M30SIERAKOWICEKS BATPOLPOLOK 
111  BOJANOWSKI MICHAŁ  10km / M40LĘBORKKLUB 42,2 LĘBORKPOLPOLOK 
112  BOMBAS JACEK  10km / M40GRUDZIĄDZ-POLPOLOK 
113  BONDARENKO DOROTA  10km / K30GDYNIADORCIA TEAMPOLPOLOK 
114  BONIECKA TERESA  10km / K40RADOMINZAWSZE DO CELUPOLPOLOK 
115 BONK KATARZYNA 10km / K20SADLINKIMM KWIDZYN TEAMPOLPOLOKMMK 
116 BONK ŁUKASZ 10km / M30KWIDZYNMM KWIDZYN TEAMPOLPOLOKMMK 
117  BORK ŁUKASZ  10km / M30ŻUŁAWAGRUPA DRUHA BORUCHAPOLPOLOK 
118  BORKOWSKA JUSTYNA  10km / K20SADLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLOK 
119  BOROWSKI RAFAŁ  10km / M40WĄBRZEŹNOBIEGAM BO LUBIĘ...POLPOLOK 
120  BORUCH KRYSTIAN  10km / M20SADLINKIMM SHARED SERVICES TEAMPOLPOLOKMMSC 
121 BORYS BARTŁOMIEJ 10km / M40KWIDZYNPOLPOLOK 
122  BORZYSZKOWSKI BARTOSZ  10km / M20KWIDZYNPOLPOLOK 
123  BRAC-WALCZYK MALGORZATA  10km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
124 BRAUN-AZARCZYK PATRYCJA 10km / K40GDANSKUSTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKUPOLPOLOK 
125  BRAUN PAWEŁ  10km / M30BEŁCHATÓWEPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆPOLPOLOK 
126  BRODOWSKA MONIKA  10km / K20SZYDŁOWOWYBIERZPOLPOLOK 
127  BRODZIK KAMILA  10km / K40KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLPOLOK 
128  BRODZIŃSKI MARIUSZ  10km / M40BARTNICZKAPOLPOLOK 
129  BROKOS TOMASZ  10km / M30GDAŃSKDCT RUNNING TEAMPOLPOLOK 
130  BRONK TOMASZ  10km / M20RAKOWIECPOLPOLOK 
131  BRÓDKA MACIEJ  10km / M40RAKOWIECMM KWIDZYN TEAMPOLPOLOKMMK 
132  BRUCKI MARCIN  10km / M30GDAŃSKGOLASY W LASYPOLPOLOK 
133  BRUNKE TOMASZ  10km / M50BYDGOSZCZPOLPOLOK 
134  BRUZDOWSKI TOMASZ  10km / M30TORUŃPOLPOLOK 
135  BRYŁA MACIEJ  10km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOTPOLPOLOK 
136  BRYMERSKA ANETA  10km / K40IŁAWAPOLPOLOK 
137  BRZEZICKA MAGDALENA  10km / K40REDARUNEDA / RUNNERFROMREDAPOLPOLOK 
138  BRZEZIŃSKA EWA  10km / K50GDYNIAPOLPOLOK 
139  BRZOZA ŁUKASZ  10km / M30KWIDZYN-POLPOLOK 
140  BRZÓSKA KRZYSZTOF  10km / M30NOWEPOLPOLOK 
141  BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ  10km / M30TORUŃHRMAXPOLPOLOK 
142  BRZUSKIEIWCZ PAWEŁ  10km / M30GOLUB-DOBRZYŃGTR GOLUB-DOBRZYŃPOLPOLOK 
143  BRZUSZKIEWICZ MARCIN  10km / M40KWIDZYNTOR - PAL TEAMPOLPOLOKTORPAL 
144  BRZUSZKIEWICZ BARTŁOMIEJ  10km / M40KWIDZYNTOR - PAL TEAMPOLPOLOKTORPAL 
145  BRZYCKI RADOSŁAW  10km / M40TCZEWPOLPOLOK 
146  BUBAK GRZEGORZ  10km / M40TORUŃ-POLPOLOK 
147  BUCZYŃSKI PAWEŁ  10km / M40TRĄBKI MAŁEPOLPOLOK 
148  BUGAJEWSKA ANNA  10km / K60PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOLOK 
149 BUGAJEWSKI JANUSZ 10km / M60PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOLOK 
150 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 POLPOLOK 
151  BURDA DOROTA  10km / K30MALBORKPOLPOLOK 
152 BURDA PATRYK 10km / M30MALBORKDKS POWIŚLE DZIERZGOŃPOLPOLOK 
153  BURNY ADAM  10km / M20RAKOWIECPOLPOLOK 
154  BUSZMANN TOMASZ  10km / M40REDARUNEDA / RUNNERFROMREDAPOLPOLOK 
155  BUTRYN NIKODEM  10km / M50BYDGOSZCZPOLPOLOK 
156  BYLICKI WOJCIECH  10km / M30KWIDZYNMM KWIDZYN TEAMPOLPOLOKMMK 
157  CAP DOROTA  10km / K40SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOLOK 
158  CAP TOMASZ  10km / M50SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOLOK 
159  CĄBROWSKI PIOTR  10km / M40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIADZPOLPOLOK 
160  CEBULA BOGDAN  10km / M60SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLPOLOK 
161 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M40 -POLPOLOK 
162  CEJROWSKI PIOTR  10km / M40GDAŃSKUKS JUDO GRIZZLY GDAŃSKPOLPOLOK 
163  CENDROWSKA WERONIKA  10km / K20CHEŁMNO-POLPOLOK 
164  CENDROWSKI KRZYSZTOF  10km / M50PRABUTYBODEX TEAMPOLPOLOK 
165  CENTKA JAKUB  10km / M20GNIEZNOPOLPOLOK 
166  CHABOWSKI TOMASZ  10km / M50SZTUMSZTUM BIEGAPOLPOLOK 
167  CHARKIEWICZ MONIKA  10km / K40STRASZYNSTRASZYN BIEGA/PRUSZCZ BIEGAPOLPOLOK 
168  CHEŁKOWSKI PAWEŁ  10km / M20KWIDZYNMM KWIDZYN TEAMPOLPOLOKMMK 
169 CHĘTNIK RAFAŁ 10km / M40SZTUMPOLPOLOK 
170  CHMARA MARZENNA  10km / K50ŚWIECIE-POLPOLOK 
171  CHMURA EWA  10km / K40GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
172  CHMURA TOMASZ  10km / M40GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
173  CHODOWSKI KAMIL  10km / M30KWIDZYNAMATORPOLPOLOK 
174  CHOJNACKA KRYSTYNA  10km / K70SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPOLPOLOK 
175  CHOJNACKI FILIP  10km / M16KWIDZYNPOLPOLOK 
176  CHOJNACKI KRZYSZTOF  10km / M50KWIDZYN-POLPOLOKMMK 
177  CHOJNOWSKI TOMASZ  10km / M40TORUŃUSTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKUPOLPOLOK 
178 CHRABONSZCZ JERZY 10km / M60OSTRÓDACHRABI OSTRÓDAPOLPOLOK 
179  CHRABONSZCZ MARIA  10km / K60OSTRÓDACHRABI OSTRÓDAPOLPOLOK 
180 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 POLPOLOK 
181  CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN  10km / M70ELBLĄGEL AKTYWNIPOLPOLOK 
182  CHUDECKA BEATA  10km / K40GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNYPOLPOLOK 
183  CHUDECKI ROBERT  10km / M40GRÓDEKDIABELSKIE PIORUNYPOLPOLOK 
184  CHUSTECKI PAWEŁ  10km / M30SULEJÓWEKWALKI RACING TEAMPOLPOLOK 
185  CHWALISZ LESZEK  10km / M70RUMIAPARKRUN RUMIAPOLPOLOK 
186  CHWALISZ SABINA  10km / K70RUMIAPARKRUN RUMIAPOLPOLOK 
187  CHYB RADOSŁAW  10km / M40GDYNIARUNPASSION.PL TEAMPOLPOLOK 
188  CHYLIŃSKI RADEK  10km / M30WŁOCŁAWEKANWILTEAMPOLPOLOK 
189 CHYRA PAULINA 10km / K30PASTWAPOLPOLOK 
190  CICHOCKA ANNA  10km / K50KWIDZYNPOLPOLOK 
191  CICHOCKI TOMASZ  10km / M40GDYNIAPOLPOLOK 
192  CICHOWSKA JOANNA  10km / K20OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLPOLOK 
193  CIECHOLEWSKA IWONA  10km / K50MALBORKPOLPOLOK 
194  CIESIELSKI WITOLD  10km / M40GDAŃSKPOLPOLOK 
195 CIESINSKI LUKASZ 10km / M30PRUSZCZ GDANSKIIRON TEAMPOLPOLOK 
196 CIESZYŃSKI JAROSŁAW 10km / M30ŁASINPOLPOLOK 
197 CIEŚLA SANDRA  10km / K30KWIDZYN-POLPOLOK 
198  CISZEWSKA ANNA  10km / K30GDAŃSKSTOGI TEAMPOLPOLOK 
199  CWALINA MAGDALENA  10km / K40GDYNIABIEGANIE OLIVIIPOLPOLOK 
200  CYBULSKA MONIKA  10km / K40GRUDZIĄDZPOLPOLOK 
201 CYBULSKI JANUSZ 10km / M60IŁAWA-POLPOLOK 
202  CYBULSKI KAROL  10km / M30MALBORKNYBORG-MAWENTPOLPOLOK 
203 CYGANEK ANNA 10km / K40CHEŁMNO-POLPOLOK 
204  CYGLICKI JAKUB  10km / M30SADLINKIPOLPOLOK 
205  CYRSON MIROSŁAW  10km / M40BYTÓWTEAM SMPOLPOLOK 
206  CYRSON SABINA  10km / K40BYTÓWTEAM SMPOLPOLOK 
207  CYRTA ELA  10km / K40NOWA WIEŚPOLPOLOK 
208  CZABAJ JACEK  10km / M50KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLPOLOK 
209  CZACHOROWSKI ADRIAN  10km / M30SUBKOWYPOLPOLOK 
210  CZAJKA KAROLINA  10km / K30ESSENGERGEROK 
211  CZAJKOWSKI BARTOSZ  10km / M20IŁAWAPOLPOLOK 
212  CZAPIEWSKA MAŁGORZATA  10km / K60BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOK 
213  CZAPIEWSKI MACIEJ  10km / M60BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOK 
214  CZARKOWSKI TOMASZ  10km / M40GDAŃSKBIEGUSY GDAŃSKPOLPOLOK 
215  CZARNECKA JOANNA  10km / K30TORUŃPOLPOLOK 
216  CZARNECKI JANUSZ  10km / M20BOCHLINKPP ŚWIECIEPOLPOLOK 
217 CZARNECKI MATEUSZ 10km / M20STEGNAPOLPOLOK 
218  CZARNECKI WOJCIECH  10km / M40PRABUTYPOLPOLOK 
219  CZARNIK RAFAŁ  10km / M20SADLINKIMM KWIDZYN TEAMPOLPOLOKMMK 
220 CZARNOWSKI KRZYSZTOF 10km / M40REDAINTER DOORPOLPOLOK 
221  CZAYKOWSKI WOJCIECH  10km / M40GDYNIAGRUPA DRUHA BORUCHAPOLPOLOK 
222  CZECHANOWSKA LUCYNA  10km / K40TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLPOLOK 
223  CZECHANOWSKI PIOTR  10km / M40TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLPOLOK 
224  CZECHLEWSKA IWONA  10km / K30GDAŃSKFIGHTING RUNNERSPOLPOLOK 
225  CZECHOWSKI MATEUSZ  10km / M20POZNAŃPOZNAŃPOLPOLOK 
226 CZEREPANIAK EWA 10km / K20KĘTRZYNBIEGANIE OLIVIIPOLPOLOK 
227 CZERNIAK TOMASZ 10km / M30ELBLĄGPOLPOLOK 
228  CZERNIAKOWSKA PAULINA  10km / K30MALBORKGRUPA MALBORKPOLPOLOK 
229  CZERNIJ DAWID  10km / M20KWIDZYNSEMPRE JIU JITSU KWIDZYNPOLPOLOK 
230  CZESZEJKO LUKASZ  10km / M40KWIDZYNAKJPOLPOLOK 
231 CZUK MAREK 10km / M60TORUŃ-POLPOLOK 
232 ĆWIEK KATARZYNA 10km / K40KWIDZYNPOLPOLOK 
233  ĆWIEK RADOSŁAW  10km / M40KWIDZYNMM KWIDZYN TEAMPOLPOLOKMMK 
234 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 VIRTUAL RUNNER CLUBPOLPOLOK 
235  CYRAŃSKA PAULINA  10km / K30KWIDZYN-POLPOLOK