Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 543
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1 ABRAMOWICZ PIOTR PJ / M30WARSZAWAPKP INTERCITY RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
2  ALEKSANDROWICZ DARIUSZ  UM / M40OSTROŁĘKAPOLPOLOKOK 
3  ALTEWĘGIER JAROSŁAW  PJ / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
4  ANDRZEJEWSKI ARKADIUSZ  PJ / M40BOGATYNIAPOLPOLOKOK 
5  ANTCZAK ADRIAN  PJ / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIPOLPOLOKOK 
6  BALA DARIUSZ  PJ / M50LEGNICAZAWISZA LEGNICAPOLPOLOKOK 
7  BARAŁKIEWICZ - SOKAL KAROLINA  PJ / K40POZNAŃPOLPOLOKOK 
8  BARAŃSKI PIOTR  UM / M50POZNAŃNIGHT RUNNERS/231 GOPOLPOLOKOK 
9 BARCZUK RAFAŁ PJ / M40LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOKOKKGHM 
10  BARTKOWIAK IWONA  PJ / K40LESZNOPOLPOLOKOK 
11  BASIŃSKI DOMINIK  PJ / M40BOCHNIAGLOBAL NATUREON BOCHNIA BIEGAPOLPOLOKOK 
12  BĄCZEK WOJCIECH  UM / M40BOLESŁAWIECROMET FACTORY TEAMPOLPOLOKOK 
13  BEDNAREK DARIUSZ  UM / M50KONSTANCIN-JEZIORNAPOLPOLOKOK 
14  BERNAT ARKADIUSZ  UM / M50ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
15  BERNAT KATARZYNA  UM / K50ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
16 BERNAT SYLWIA PJ / K40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
17  BIALAS IWONA  PJ / K40SZKLARSKA PORĘBATS REGLEPOLPOLOKOK 
18  BIAŁOGŁOWSKI WOJCIECH  PJ / M40KRZESZÓWSTARTSKI.PLPOLPOLOKOK 
19  BIAZIK BARTOSZ  UM / M30ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOK 
20  BIEDRON BERNARD  PJ / M60ZELAZNAWIECZORNE BIEGANIE W OPOLUPOLPOLOKOK 
21  BIELECKI TOMASZ  PJ / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
22  BIELICZ MAREK  UM / M40NOWA SÓLPOLPOLOKOK 
23  BIENIEK PIOTR  PJ / M30PIASECZNOPKP INTERCITY RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
24  BILINSKI KAMIL  PJ / M30LODZBILIŃSKI TEAM RUN&WALKPOLPOLOKOK 
25  BISKUPOWICZ DAWID  PJ / M20STANISZÓWPOLPOLOKOK 
26  BŁASZCZYNA NATASZA  PJ / K40WROCŁAWNOAPOLPOLOKOK 
27  BŁAŻEJEWSKI ARTUR  PJ / M30GŁOGÓWPOLPOLOKOKKGHM 
28  BŁAŻEJEWSKI ŁUKASZ  PJ / M40GŁOGÓWPOLPOLOKOKKGHM 
29  BOBEK ALEKSANDRA  PJ / K30ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOK 
30  BONECKA RENATA  UM / K40LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAPOLPOLOKOKKGHM 
31  BORKOWSKA JUSTYNA  PJ / K30SĘDZISŁAW-POLPOLOKOK 
32  BOROWIK TOMASZ  UM / M40WARSZAWATRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBYPOLPOLOKOK 
33  BOROWSKA KAROLINA  PJ / K30LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOKOKKGHM 
34  BORYSIONEK JAROSŁAW  PJ / M50ŻARYPOLPOLOKOK 
35  BOŻKO AGNIESZKA  UM / K40WARSZAWAORŁÓW RACING TEAMPOLPOLOKOK 
36  BOŻKO MARCIN  UM / M40WARSZAWAORŁÓW RACING TEAMPOLPOLOKOK 
37  BRAC PAWEŁ  PJ / M40RUSZÓWBRAKPOLPOLOKOK 
38  BROJ ADRIAN  UM / M50ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEPOLPOLOKOK 
39  BRUSS KRZYSZTOF  UM / M50ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKOK 
40  BRZEŻAŃSKA JOANNA  PJ / K40CELÓWPOLPOLOKOK 
41  BRZOSTOWIECKA ANGELIKA  PJ / K20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
42  BRZOSTOWSKI TOMASZ  UM / M40SZCZYTNIKIPOLPOLOKOK 
43  CHABKO JACEK  PJ / M50WROCŁAWPOLPOLOKOK 
44  CHROMIŃSKI GRZEGORZ  UM / M50ŁÓDŹBIEGACZE KOSMOSUPOLPOLOKOK 
45 CHRZĄŚCIK ARKADIUSZ PJ / M30ZARĘBAPOLPOLOKOK 
46  CHUCHLA PIOTR  PJ / M30WARSZAWASWORDS ATHLETICSPOLPOLOKOK 
47  CHWALIŃSKI MICHAŁ  PJ / M40GOŁUCHÓWPOLPOLOKOK 
48  CHYSKI GRZEGORZ  PJ / M30SZPROTAWAPOLPOLOKOK 
49  CIBORSKI SŁAWOMIR  UM / M40KOŁOBRZEGPOLPOLOKOK 
50  CICHOWICZ AGNIESZKA  PJ / K40PSZENNOBIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
51  CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ ANETA  UM / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
52  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW  PJ / M40ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGPOLPOLOKOK 
53  CZAPLA SEWERYN  UM / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOKOK 
54  CZAPLICKI JANUSZ  UM / M50JELENIA GÓRAZABIEGANI.COM.PLPOLPOLOKOK 
55  CZECHOROWSKI RYSZARD PIOTR  UM / M50SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOKOK 
56  CZECHOWICZ MARIUSZ  UM / M40JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
57  CZUBA PAWEŁ  UM / M40KĄTY WROCŁAWSKIEBIEGANIE ZBLIŻAPOLPOLOKOK 
58  CZUBAJ - KUROWSKA KATARZYNA  UM / K50NOWY SĄCZACTIV MŁYNPOLPOLOKOK 
59  CZYSTY ZENON  UM / M70ODOLANÓWKSMARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKOK