Zawody obsługuje firma Datasport

XVI EKO BIEGU PO DOLINIE BĘDKOWSKIEJ
Dolina Będkowska k. Krakowa, 18 września 2022 r.


Liczba zawodników : 83
Liczba opłaconych zawodników: 60
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  APOSTOLSKI ŁUKASZ 26km / M30BRZEZINKAZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
2  APOSTOLSKI PRZEMYSŁAW 16km / M30KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
3  AUGUSTYN SARA 106km / K30KRAKÓWHEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBPOLPOLOK 
4  BAŃKOWSKI BARTŁOMIEJ 126km / M30KRAKÓWVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
5 BARDOŃ MACIEJ246km / M20ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
6  BARDOŃ PAWEŁ 146km / M40ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
7 CADER AGNIESZKA86km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
8 CADER JACEK96km / M40ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
9  CHMURA JACEK 606km / M60BUKOWNOPOLPOLOK 
10  CIAŁOWICZ FILIP 46km / M30MODLNICAKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMPOLPOLOK 
11  CZAPCZYŃSKA IWONA  6km / K40IMIELINPOLPOLOK 
12 DROMUNDO-PĘGIEL MILLA160D4D / SASPÓWSĄSPÓWPOLPOLOK 
13 DROMUNDO-PĘGIEL NATAM170D7C / SASPÓWSĄSPÓWPOLPOLOK 
14  GAŁCZYK GRZEGORZ 226km / M40BIAŁY KOŚCIÓŁ#YOLOTEAMKRKPOLPOLOK 
15 GOŁDA EMIL153D0 / GIEBUŁTÓWPOLPOLOK 
16  GOŁDA ERYK 154D2C / GIEBUŁTÓWPOLPOLOK 
17  GOŁDA SŁAWOMIR 216km / M30GIEBUŁTÓWPOLPOLOK 
18  GWIZDAŁA KAROL 161D2C / ZALASMŁODE SMOKIPOLPOLOK 
19  JACHYM-DREWNIAK JOANNA  6km / K30KRAKÓWJJFIT RUNNING TEAMPOLPOL  
20 JAROSZ KATARZYNA 6km / K30KRAKÓWVEGE RUNNERSPOLPOL  
21  JARY KAMIL 256km / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
22  JARY ŁUKASZ 556km / M30BĘBŁOPOLPOLOK 
23 KALETA JAN526km / M50KRAKÓWJW 2771 RZĄSKAPOLPOLOK 
24  KASPRZYK-SIOŁA JOANNA 336km / K30KRAKÓWPOLPOLOK 
25  KIEŁKOWICZ DAMIAN 156D5C / BRZEZINKAPOLPOLOK 
26  KILIAN KAMIL 396km / M20BURZYNADVENTURENTPOLPOLOK 
27  KOŃCZAK MALWINA 366km / K30DĄBROWA GÓRNICZAMMAPOLPOLOK 
28 KOZERA MONIKA236km / K20JERZMANOWICEJERZMANOWICEPOLPOLOK 
29  KSIĘŻYC KATARZYNA 326km / K30KRZESZOWICEPOLPOLOK 
30  KSIĘŻYC SEBASTIAN 456km / M40KATOWICEPOLPOLOK 
31 KUBAS STAŚ D1C / PSARYPAPESYPOLPOL  
32  KUCHARSKA GABRIELA 76km / K50RUDAWAMARATONYPOLSKIE.PL TEAMPOLPOLOK 
33  LEŚNIAK DAMIAN 776km / M30KRZESZOWICEKRZESZOWICEPOLPOLOK 
34 LEŚNIAK DANIEL178D1C / KRZESZOWICEDOGONIĆ ZDROWIEPOLPOLOK 
35 LEŚNIAK KATARZYNA446km / K30KRZESZOWICEDOGONIĆ ZDROWIEPOLPOLOK 
36 LEŚNIAK NATALIA177D0 / KRZESZOWICEDOGONIĆ ZDROWIEPOLPOLOK 
37  ŁUKASIEWICZ ŁUKASZ 296km / M20ŁYCZANKAPOLPOLOK 
38  MACH KRZYSZTOF  6km / M40ZABIERZÓWZABIERZÓWPOLPOL  
39  MACH WIOLETA  6km / K40ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOL  
40  MAZUREK PAWEŁ  6km / M30KRAKÓWPOLPOL  
41 MIŁEK DIANA159D0 / KRAKÓWPOLPOLOK 
42  MIŁEK KATARZYNA 596km / K30KRAKÓWPOLPOLOK 
43  MOLĄG MATEUSZ 36km / M40BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
44 MOLINA JIMENEZ ALEJANDRO406km / M40ZABIERZÓWPOLPOLOK 
45 MOZGALA PAULINA696km / K40PRZEGINIAPOLPOLOK 
46  NIEDBALIK GRZEGORZ 496km / M40KRAKÓWKRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUPOLPOLOK 
47 ODRZYWOLSKA NADIA D2D / MORAWICAPOLPOL  
48 OLESIŃSKI FILIP152D0 / TOMASZOWICEPOLPOLOK 
49 OLESIŃSKI KACPER151D3C / TOMASZOWICEPOLPOLOK 
50  PALUCH BEATA  6km / K40KRAKÓWPOLPOL  
51  PAŁAC REGINA  6km / K30WOLA RADZISZOWSKAKOZY BIEGAJĄ, A NIE SKACZĄ !POLPOL  
52  PERŁOWSKA-GOZDEK ANNA  6km / K40KRAKÓWKRAKOWSKA SZKOŁA SPORTUPOLPOL  
53  PĘGIEL-DROMUNDO MONIKA 66km / K40JERZMANOWICE-PRZEGINIASĄSPÓWPOLPOLOK 
54  POKRYWKA MARCIN 626km / M30KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLPOLOK 
55 POKRYWKA PRZEMYSŁAW162D1C / KRAKÓWPOLPOLOK 
56  PRÓCHNIEWICZ KRZYSZTOF 56km / M60ZELKÓWZABIERZÓW BIEGA/DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMPOLPOLOK 
57  ROGOZIK SZYMON 386km / M30OLKUSZJURA TEAMPOLPOLOK 
58  ROZMUS-ORCZYK ANNA 116km / K60KOZYKOZY BIEGAJĄ, A NIE SKACZĄ !POLPOLOK 
59 SACILOTTO MAJA  6km / K30KRAKÓWKRAKÓWPOLPOL  
60  SAROTA EDYTA 346km / K40CZUBROWICEPOLPOLOK 
61  SAROTA PAWEŁ 356km / M40CZUBROWICECZUBROWICEPOLPOLOK 
62 SORDYL ADRIANNA164D0 / TOMASZOWICEPOLPOLOK 
63 SORDYL LEONARD163D2C / TOMASZOWICEPOLPOLOK 
64  SORDYL MAŁGORZATA 266km / K30TOMASZOWICEPOLPOLOK 
65  STARZEC JOANNA  6km / K30KRAKÓWPOLPOL  
66 STĘPIEŃ TOBIASZ158D1C / RZĄSKAPOLPOLOK 
67 STYBA GABRIELA D4D / KOBYLANYPOLPOL  
68  SZANIAWSKI PAWEŁ  6km / M40ZAMOŚĆPOLPOL  
69SZOPA BRUNO D5C / TOMASZOWICEPOLPOL  
70  SZOPA ŁUKASZ  6km / M40TOMASZOWICEPOLPOL  
71  ŚWIDZIŃSKA SYLWIA  6km / K30KRAKÓWGRUPA KIEROWNICZKIPOLPOL  
72 WABIK LAURA166D0 / KRAKÓWTHE ŁEJBIKSPOLPOLOK 
73  WABIK MARCIN  6km / M40KRAKÓWTHE ŁEJBIKSPOLPOL  
74 WABIK MARCIN 436km / M40KRAKÓWTHE ŁEJBIKSPOLPOLOK 
75 WABIK OSKAR165D0 / KRAKÓWTHE ŁEJBIKSPOLPOLOK 
76  WILK AGNIESZKA 306km / K30ŁAZYMMAPOLPOLOK 
77  WITEK PRZEMYSŁAW  6km / M30BURÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOL  
78 ZAJĄC ZDZISŁAW 6km / M50TRZEBINIAPOLPOL  
79  ZAJĄCZKOWSKI GRZEGORZ  6km / M40MODLNICAKS AZS AWF KRAKÓWPOLPOL  
80 ZAJĄCZKOWSKI JAKUB D3C / MODLNICASAS AZS AWF KRAKÓWPOLPOL  
81 ZAJĄCZKOWSKA OLIWIA D0 / MODLNICASAS AZS AWF KRAKÓWPOLPOL  
82 ZIARKOWSKI KRZYSZTOF136km / M30RUDAWAZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOK 
83  ZIELIŃSKI MATEUSZ 155D1C / BALICEPOLPOLOK