Formularz systemu Datasport

I Bieg Pamięci im. sierż. Marcina Pastusiaka i kpr. Grzegorza Bukowskiego
Mińsk Mazowiecki, 14 września 2013 r.


Liczba zawodników : 183
Liczba opłaconych zawodników: 156
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  ADAMCZYK IRENEUSZ  ŻW-P / WARSZAWAOSŻW WARSZAWA  
  ALEKSIUN RAFAŁ 106ŻWMM / ZĄBKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
 ANDRZEJCZAK RAFAŁ148ŻWMM / OK 
  BAGIŃSKI ZBIGNIEW 81SM / MIŃSK MAZOWIECKIJW 1230OK 
  BAJDA JACEK  SM / PILSZCZJW 4101  
  BANAŚ MARCIN 107SM / MIŃSK MAZOWIECKIJW 1131 MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  BARAN DARIUSZ 150ŻW-P / KRAKÓWŻW KRAKÓWOK 
 BARTNICKI ARTUR151SM / STANISŁAWÓW 23 BLT MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  BERNAT DORIAN 44ŻWMM / ZAWIDÓWOK 
  BIŁGORAJSKI SŁAWOMIR 45ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  BUDYŃCZUK PIOTR 108ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  BUDZIŁEK JAN 57ŻW-P / WARSZAWAODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJOK 
  CAŁKA JAROSŁAW 58SM / MIŃSK MAZOWIECKIKPP MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  CEGIELSKI MACIEJ 59ŻW-P / ŚWIEKATOWOODDZIAŁ ŻW BYDGOSZCZOK 
  CHODYKA WALDEMAR 109ŻW-P / BIAŁA PODLASKAODDZIAŁ SPECJALNY ŻW WARSZAWAOK 
  CHRAPEK WOJCIECH 110ŻWMM / DYNÓWOK 
  DADACZ RAFAŁ 111ŻW-P / USTKAOK 
  DĄBROWSKI DANIEL  CYW / SULEJÓWEKSULEJÓWEK  
  DĄBRZALSKI SEBASTIAN  ŻWMM / WARSZAWAODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKI  
  DOMINOWSKI ARTUR 112ŻW-P / MIŃSK MAZOWIECKICS ŻW MIŃSK MAZ.OK 
 DROBEK TOMASZ22ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  FATYGA GRZEGORZ 82ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
 FRYDRYCH BOŻENA CYW / WARSZAWA  
  GAJDA MACIEJ 25CYW / STARGARD SZCZECIŃSKIOK 
 uczestnik biegu `bieg o nóż komandosa` `bieg flagi`
  GĘSICH KAMIL 83ŻWMM / SZCZAWINODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  GLINIECKI RADOSŁAW 84ŻW-P / BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW BYDGOSZCZOK 
  GLIWKA KAMIL  SM / RYKI1 BLT WARSZAWA  
  GOŁĄBEK MARCIN 113ŻWMM / RYKIOK 
  GOMUŁA RAFAŁ 60ŻWMM / GRUDZIADZODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
GRABOWSKI PRZEMYSŁAW 30ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  GRELEWSKI KRZYSZTOF 114ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  GRODZICKI TOMASZ 115ŻWMM / WARSZAWAOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  HAJKOWICZ ADAM 85ŻW-P / WARSZAWAODDZIAŁ SPECJALNY ŻW WARSZAWAOK 
  IWAŃSKI ŁUKASZ 61ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  JABŁOŃSKI KAROL 116ŻWMM / RUTKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  JANAS ERYK 62SM / MIĘDZYBORÓWJW 2414 6 KMP OCHRONYOK 
  JANICKI GRZEGORZ 86ŻW-P / KALISZ POMORSKIODDZIAŁ ŻW SZCZECINOK 
 wicemistrz żandarmeri w biegach na orientacje.M-21 Bydgoszcz 2012
JESIONOWSKI DAWID 117ŻWMM / GRUDZIĄDZODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  JÓZWIK ROBERT  CYW / WARSZAWAENERG TEAM  
  JUŃCZYK PIOTR 7ŻWMM / WARSZAWAODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  KACPRZAK PAWEŁ 118SM / RADOMOK 
  KACZANOWSKI MACIEJ 63SM / GRÓJECRCZSIUTOK 
  KACZANOWSKA MONIKA 64SM / GRÓJECJW1131OK 
KALINOWSKI ARKADIUSZ 65SM / MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOK 
KAMIŃSKI MICHAŁ  CYW / WARSZAWAWWW.RATUJMYROJA.PL  
 WESPRZYJ PIERWSZY W HISTORII FILM O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH! POTRZEBA 1,5 MLN ZŁ, A MAMY DOPIERO 248 TYS ZŁ! WWW.RATUJMYROJA.PL
  KAMIONKA RADOSŁAW 87ŻWMM / ZĄBKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
KASIŃSKI MAREK 46ŻWMM / IŁOWO - OSADAODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  KASJAN MACIEJ 119SM / EŁKWSOWL WROCŁAWOK 
  KASPRZYK SZYMON 66SM / ŻYWIECJW 1248OK 
  KLIMEK KATARZYNA 120ŻWMM / DROGOSZEWOOK 
  KLUSEK ARTUR 121ŻWMM / OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  KŁOŚ TOMASZ 122ŻWMM / KRZEŚLINODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  KOPCZYŃSKI TOMASZ 123ŻWMM / PISZCZACOK 
  KORSAK MARCIN 26ŻW-P / WARSZAWAOK 
  KORYTKO GRZEGORZ 88ŻWMM / DUBIECKOODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  KOSSOWSKI MAREK 89ŻW-P / WARSZAWAODDZIAŁ SPECJALNY ŻW WARSZAWAOK 
  KOSTEWICZ MICHAŁ 124ŻWMM / WARSZAWAODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  KOŚCIELAK MACIEJ 125ŻW-P / BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW BYDGOSZCZOK 
  KOTOWICZ TADEUSZ  CYW / OTWOCK  
  KOZYRA MIROSŁAW 47ŻWMM / TUROBINOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  KRALKA KRZYSZTOF 90ŻW-P / GDYNIAOK 
  KRYŃSKI PIOTR 27CYW / ZĄBKIOK 
 Czczenie pamięci poległych polskich żołnierzy, walczących o WOLNĄ POLSKĘ poprzez różne formy aktywności jest bardzo dobrą formą przekazywania prawd historycznych młodym pokoleniom. Brałem udział w dwóch biegach Powstania Warszawskiego i kilku innych.
KRYSIŃSKI ARTUR 67SM / WARSZAWAJW 2414 6 KMP OCHRONYOK 
 Oddaje hołd poległym kolegą cześć ich pamięci...traktuje jako rozgrzewkę przed maratonem komandosa w Lublincu 30.11.2013
  KRYSZEWSKI ARKADIUSZ 35ŻWMM / TORUŃOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
 amator
  KUJAWSKI ROBERT 91ŻWMM / KWIDZYNODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  KUREK MARCIN 48ŻWMM / DACHOWAOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  KWIATKOWSKI ANDRZEJ 152SM / LIPNOOZ GST. WARSZAWA - JW6021OK 
  LASKOWSKI MICHAŁ  CYW / KOBYŁKA  
  LEMANOWICZ ŁUKASZ 92CYW / MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOK 
LESNIK GRZEGORZ 126ŻWMM / WARSZAWAOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ 28ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
 LIPIEC SEBASTIAN SM / MIŃSK MAZOWIECKI 23 BLT MIŃSK MAZOWIECKI  
 LISIEWSKI ŁUKASZ153ŻW-P / ŻW WROCŁAWOK 
  LUDKOWSKA URSZULA 36CYW / MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOK 
  LUDKOWSKI MARIUSZ 37CYW / MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOK 
  LUPA MAREK 3ŻWMM / WARSZAWAODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  ŁOZA DARIUSZ 68ŻW-P / JABŁONNAODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJOK 
  ŁUGOWSKI PAWEŁ 154ŻW-P / NOWY STAWODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ ELBLĄGOK 
  MAĆKOWIAK KAMIL 155ŻW-P / BOŻNÓWOK 
  MAJCHRZAK BARTOSZ  ŻW-P / WARSZAWAODDZIAŁ SPECJALNY ŻW WARSZAWA  
  MAJEWSKI BARTŁOMIEJ 156ŻW-P / ŻAGAŃOŻW ŻAGAŃOK 
  MAŁEK ANDRZEJ 127ŻW-P / WARSZAWAMOŻWOK 
 Biegam od maja 2013. Bieg w dniu 14 września traktuję jako dobry sprawdzian. Na osiągnięcia i medale przyjdzie jeszcze pora.
  MANDZIUK MAREK  SM / BIAŁA PODLASKAIZBA CELNA BIAŁA PODLASKA  
 rachmistrz celny
  MARCINIAK DANIEL 157ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  MARCINIEWICZ MARCIN 49SM / ZAMOŚĆ 23 BLT MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  MAREK HENRYK  CYW / WARSZAWA  
  MARIUSZ KOMOROWSKI 38ŻWMM / MINSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  MARKIEL ROBERT  ŻW-P / WARSZAWAODDZIAŁ SPECJALNY ŻW WARSZAWA  
  MICHALAK MICHAŁ 69ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  MICHALUK MARCIN  ŻWMM / WARSZAWAODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKI  
  MIKA KATARZYNA 50CYW / WARSZAWAOK 
  MIŁOBÓG PIOTR 70ŻWMM / TOMASZÓW LUBELSKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  MIODUSZEWSKI MARIUSZ  SM / ZĄBKI10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY  
  MOCHOL IRENEUSZ 128SM / STALOWA WOLA JW 2414 1 KOCHROK 
  MOŻDŻONEK ANDRZEJ 23ŻWMM / SIENNICAODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  MROZEK GLISZCZYŃSKI KAROL 158ŻW-P / CHOJNICEODDZIAŁ ŻW BYDGOSZCZOK 
  MRÓZ MAŁGORZATA  SM / WARSZAWAJW 2414 6 KMP OCHRONY  
MURAWSKI MARIUSZ 4ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
 NAKUŁA TOMASZ173CYW / OK 
  NIEDBAŁ PAWEŁ 51CYW / WYSTĘPY OK 
  NIEDZIÓŁKA JAKUB 170SM / SIEDLCEJS1010OK 
  NIEDZIÓŁKA PIOTR 52SM / SIEDLCEZK SIEDLCEOK 
 NIEDZIÓŁKA TOMASZ159CYW / SIEDLCEOK 
  NIEDZIÓŁKA WOJCIECH 53SM / SIEDLCEKPP MIŃSK MAZOWIECKI KP MROZYOK 
  NOWACKI MATEUSZ  CYW / OŁAWAUGKS ODRA BRZEG WYMIATACZE  
 Starty w całej Polsce :)
  NOWAK MICHAŁ 94ŻWMM / MINSK MAZOWIECKIOK 
  NOWAKOWSKI DAWID 33ŻW-P / WARSZAWAOK 
  OBERZIG SYLWIN 39ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  OCHALSKI SEBASTIAN 71CYW / OKRZEJABIEGUSIEM.PLOK 
  OSTATEK TOMASZ 129ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  OSTROWSKI PAWEŁ 24SM / WARSZAWAOK 
  OWERKO MARIUSZ  ŻW-P / JANÓW PODLASKI   
  PACUŁA KRZYSZTOF 72ŻWMM / PRZEMYŚLOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  PARSZUTA KRYSTIAN 130ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  PASTERNAK ANETA  CYW / WARSZAWA  
  PIETRASIAK SYLWIA 29SM / WARSZAWAOK 
  PIĘTKA JAROSŁAW 131ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  PIOTRAK MARCIN 132SM / JÓZEFÓWOK 
  PŁUCIENNIK KRZYSZTOF 40ŻWMM / ŁÓDŹODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  POĆWIERZ PAWEŁ 95ŻWMM / JAROSŁAWODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  RACZYŃSKI PAWEŁ 54SM / WARSZAWABIURO OCHRONY RZĄDUOK 
  RADOMIŃSKI TOMASZ 171CYW / MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  RADOSŁAW OWCZAREK 41ŻWMM / GARWOLINODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  RADZIWONKA MARCIN 133ŻWMM / PRZESMYKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  RAKOWSKI PAWEŁ 96ŻW-P / BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻW BYDGOSZCZOK 
  RECZEK SEBASTIAN 134CYW / MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOK 
  REK RAFAŁ 135ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  RĘBACZ WOJCIECH 34ŻW-P / WARSZAWAOK 
  ROSŁAN GRZEGORZ 160SM / WARSZAWAAKADEMIA OBRONY NARODOWEJOK 
  RYBICKI PAWEŁ 73ŻWMM / ZĄBKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  RYMKO JAKUB 161ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
 RZESZUTO RAFAŁ172ŻW-P / OLESZNOOK 
  SALIŃSKI PAWEŁ 97ŻW-P / BRANIEWOODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ ELBLĄGOK 
SAWICKI PAWEŁ PIOTR 74ŻW-P / GÓRA KALWARIAODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJOK 
  SAWKO MATEUSZ 136ŻW-P / SULĘCINOŻW ŻAGAŃOK 
  SIDOR KRZYSZTOF 98ŻWMM / DOBIESZEWKOOK 
  SIEGIEDA MICHAŁ 99ŻW-P / WARSZAWAMOŻW WARSZAWAOK 
  SIENIUĆ PAWEŁ 75SM / GÓROWO IŁAWECKIE9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZYOK 
 Prawie wyleczony złamany staw skokowy
  SKARBEK ANDRZEJ  ŻW-P / STARA JASTRZĄBKAŻW KRAKÓW  
  SŁAPEK WIESŁAW 21ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  SMOLĄG PATRYK 137ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  SOKÓŁ GRZEGORZ 31SM / CHEŁMNOOK 
  SOLIŃSKI PATRYK 76ŻWMM / GDAŃSKOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
STĘPNICKA KORNELIA 138CYW / JANOPOLBIEGUSIEM.PLOK 
  SUCHECKI KONRAD 139ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  SUJAK MIROSŁAW 100SM / MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOK 
  SYSŁO MARCIN 162ŻW-P / KRAKÓWODDZIAŁ ŻW KRAKÓWOK 
 SZCZEŚNIAK PRZEMYSŁAW167ŻWMM / ODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  SZCZĘŚNIAK ADRIAN 140ŻW-P / ELBLĄGODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ ELBLĄGOK 
  SZCZYGŁOWSKI KRZYSZTOF 101ŻWMM / WARSZAWAOK 
  SZELĄG TOMASZ 102SM / MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOK 
  SZLĄZAK ALBIN 55ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  SZOTOWICZ SEBASTIAN 77ŻW-P / SZCZECINODDZIAŁ ŻW SZCZECINOK 
  SZPAK DAWID 141SM / STRZYŻÓWWSOWLOK 
  SZYMCZAK DARIUSZ 142ŻW-P / MIŃSK MAZOWIECKIMOŻWOK 
  SZYMCZYK MARCIN 147ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
 TOMKIEWICZ KUBA168SM / WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH  
  TRYK ADRIAN 42ŻWMM / WARSZAWAODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
 WAKULA TOMASZ163CYW / SIEDLCEOK 
  WĄSIK ARKADIUSZ 56ŻWMM / GARWOLINODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  WĄSOWSKI ARTUR 143CYW / MIŃSK MAZOWIECKIOK 
WĘGRZYNEK TOMASZ 104SM / DĘBLINKOMISARIAT POLICJI KARCZEWOK 
  WILCZYŃSKI RADOSŁAW 78ŻW-P / RADOMOK 
WILK MARCIN 169CYW / MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  WITKOWSKI WALDEMAR 144ŻWMM / REGUŁYOK 
 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF164ŻW-P / ŻW WROCŁAWOK 
  WOJEWÓDKA MARIUSZ 105ŻWMM / MINSK MAZOWIECKIOK 
  WOJTACZKA ARKADIUSZ 5ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  WOLSKI ANDRZEJ  SM / SIEDLCEWDŚ KMP SIEDLCE  
  WÓJCIK TOMASZ 32SM / OSTRÓW MAZ.OK 
 WRONA PIOTR149ŻWMM / OK 
  WRÓBLEWSKI TOMASZ 165ŻW-P / MIŁOMŁYNODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ ELBLĄGOK 
 WYDRA PIOTR166SM / OK 
  WYGLĄDAŁA BARTOSZ 79ŻW-P / GLINAMOŻWOK 
  WYSZOMIRSKI DAMIAN 93ŻWMM / CERANÓWODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF  CYW / SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEW  
  ZALEWSKI PAWEŁ  ŻW-P / MIŃSK MAZOWIECKIOSŻW MIŃSK MAZOWIECKI  
  ZAREMBA KAMIL 43ŻWMM / MIŃSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  ZBICIAK ŁUKASZ 80SM / ZĄBKIOK 
  ZIELINSKI BARTOSZ  SM / LEGIONOWO  
ZIELINSKI MIROSLAW 146ŻWMM / MINSK MAZOWIECKIODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  ZIELIŃSKI MARCIN 145ŻWMM / MIASTKÓW KOSCIELNYODDIAŁ SPECJALNY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ MIŃSK MAZOWIECKIOK 
  ZYGMUNT TOMASZ 103ŻW-P / SZCZECINODDZIAŁ ŻW SZCZECINOK