Formularz systemu Datasport

VII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI `O SREBRNY SYGNET Z ORŁEM W KORONIE`
Dobrodzień, 11 listopada 2013 r.


Liczba zawodników : 130
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje
1  ANTCZAK REMIGIUSZ  BIEG / M20OLESNOOLESNO 
2  BAROS DANIEL  BIEG / M20RUDNIKIFALSTART RUDNIKI 
3  BASIŃSKI WIKTOR  BIEG / M50RUDNIKI 
4  BROL KRZYSZTOF  BIEG / M40LISOWICENIEZRZESZONY 
5  BRYŁA JAROSŁAW  BIEG / M20LUBLINIEC 
6 BUJAK ALINA NW / K50IWANOWICE DUŻEPŁOMIEN IWANOWICE 
7 BYSIEC CZESŁAW BIEG / M60DOBRODZIEŃWKB META LUBLINIECDOBRODZIEŃ 
8  CHYBA SZYMON  BIEG / M30GLIWICEKS KROTOSZ KROTOSZYN 
9  CIEŚLA JAN  BIEG / M60RUDNIKIFALSTART RUDNIKI 
10  CIEŚLA KLAUDIA  BIEG / K20RUDNIKIFALSTART RUDNIKI 
11  CZOK KRZYSZTOF  BIEG / M40DOBRODZIEŃNIEZRZESZONYDOBRODZIEŃ 
12  CZYRNIA MARTIN  BIEG / M20DOBRODZIEŃNIEZRZESZONYDOBRODZIEŃ 
13  DĄDELA ANTONI  BIEG / M60KRZEPICEKB-FLORIAN-ZAIĄCZKI DRUGIE 
14  DMOWSKA ANETA  NW / K30GWOŹDZIANY 
15  DMOWSKI MAREK  BIEG / M40GwożdzianyOSP GWOŹDZIANY 
16  DULSKI DANIEL  BIEG / M20LUBLINIECWKB META LUBLINIEC 
17  DYLLA FRANZ  BIEG / M60TARNÓW OPOLSKI 
18 GABRIELSKI WIESŁAW BIEG / M40SIERAKÓW ŚLĄSKIBIEG KU WOLNOŚCI 
19 GALICZAK ANNA  BIEG / K20PRZYSTAJŃNGB KŁOBUCK 
20  GREGOTOWICZ LIDIA  NW / K60DOBRODZIEŃDOBRODZIEŃ 
21  GRYGIEL BOLESŁAW  BIEG / M60KĘDZIERZYN-KOŹLENIEZRZESZONY 
22  GUTOWSKA URSZULA  BIEG / K30KŁOBUCK 
23  GUTOWSKI DARIUSZ  BIEG / M40KŁOBUCKNGB KŁOBUCK 
24  IRLIK JURAND  BIEG / M40ŚWIERKLANIECWKB META LUBLINIEC 
25  IRLIK WOJCIECH  BIEG / M20ŚWIERKLANIECWKB META LUBLINIEC 
26  JAGIELSKA MAGDALENA  BIEG / K30KŁOBUCKNGB KŁOBUCK 
27  JASZCZYK WLODZIMIERZ  BIEG / M40KLOBUCKNGB KLOBUCK 
28  KACZMAREK ALFRED  NW / M70DOBRODZIEŃNIEZRZESZONYDOBRODZIEŃ 
29  KAPELA MAREK  BIEG / M30DOBRODZIEŃNIEZRZESZONYDOBRODZIEŃ 
 Do pobicia 1059 sekund z zeszłego roku...
30  KARDAS RUTA  NW / K50DOBRODZIEŃDOBRODZIEŃ 
31 KILAN MACIEK BIEG / M20IWANOWICE DUŻEPŁOMIEN IWANOWICE 
32 KILAN PIOTR NW / M40IWANOWICE DUŻEPŁOMIEN IWANOWICE 
33 KILAN PRZEMYSŁAW BIEG / M20IWANOWICE DUŻEPŁOMIEN IWANOWICE 
34 KILAN RENATA NW / K30IWANOWICE DUŻEPŁOMIEN IWANOWICE 
35  KMIEĆ MATEUSZ  BIEG / M20LUBLINIEC 
36  KOJ PIOTR  BIEG / M50DOBRODZIEŃDOBRODZIEŃ 
37 KOKOT ANETA NW / K30IWANOWICE DUŻEPŁOMIEN IWANOWICE 
38 KOKOT PAULINA NW / K20IWANOWICE DUŻEPŁOMIEN IWANOWICE 
39  KOŁACZ BARTŁOMIEJ  BIEG / M20RYBNIKBRAK 
40 KOŁODZIEJCZYK DAMIAN BIEG / M20SIERAKÓW ŚLĄSKIBIEG KU WOLNOŚCI 
41 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ BIEG / M30SIERAKÓW ŚLĄSKIBIEG KU WOLNOŚCI 
42 KONWERSKI MARIUSZ BIEG / M30SIERAKÓW ŚLĄSKIBIEG KU WOLNOŚCI 
43 KOPREK EDMUND BIEG / M50DOBRODZIEŃWKB META LUBLINIECDOBRODZIEŃ 
44 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ  BIEG / M50LUBLINIECRMD MONTRAIL TEAM 
45  KORZONEK KARINA  BIEG / K20KUŹNICA STARANGB KŁOBUCK 
46 KOWALSKI ROMAN  BIEG / M40DRALINYWOLNY STSZELEC 
 Nóż Komandosa Cross Góra Św Anny
47 KOZIEŁ ALEKSANDER  BIEG / M20OPOLEBRAK 
48  KOZIOL SEBASTIAN  BIEG / M30STARE BUDKOWICESTB 
49 KRAWCZYK PIOTR  BIEG / M30CZĘSTOCHOWABRAK 
50  KRAWULSKA ANNA  BIEG / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIMELAR AKCESORIA MEBLOWE 
51  KRAWULSKI MICHAŁ  BIEG / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIMELAR AKCESORIA MEBLOWE 
52  KRZEWSKI KRZYSZTOF  BIEG / M30DZIELNA 
53  KUBISZ DOROTA  BIEG / K30LUBLINIECWKB META LUBLINIEC 
54  KUBISZ TOMASZ  BIEG / M30LUBLINIECWKB META LUBLINIEC 
55  KUCIŃSKI BENJAMIN  BIEG / M30KATOWICEKDK RUNNERS TEAM 
56  KUKOWKA MAREK  BIEG / M30GWOŹDZIANYOSP GWOŹDZIANY 
57  KURPET BOGUSŁAWA  NW / K60JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 
58  KURPET ZYGMUNT  NW / M50JASTRZĘBIE ZDRÓJJESTEM BEZPAŃSKI 
59  KURTZ JOACHIM  BIEG / M50DOBRODZIEŃDOBRODZIEŃ 
60  LISOWSKA BARBARA  NW / K40TURAWANIEZRZESZONY 
61 LISOWSKI JACEK BIEG / M40TURAWANIEZRZESZONY 
62 ŁUKÓW ANNA NW / K30TOSZEKŁUKÓW TEAM 
63 ŁUKÓW ANTONI BIEG / M20TOSZEKŁUKÓW TEAM 
64 ŁUKÓW ARKADIUSZ BIEG / M30TOSZEKŁUKÓW TEAM 
65  MACOCH ZBIGNIEW  BIEG / M60KRZEPICENGB KŁOBUCK 
66 MADZIARA ANETA BIEG / K30WIELUŃ 
67  MALESKA JANUSZ  BIEG / M30DOBRODZIEŃNIEZRZESZONYDOBRODZIEŃ 
68  MAŁCZAK GRZEGORZ  BIEG / M30LUBLINIEC 
 BIEGIEM PRZEZ ŻYCIE
69  MATYSZCZAK ROMAN  BIEG / M40KŁOBUCKNGB KŁOBUCK 
70  MAZELA SYLWESTER  BIEG / M40KAMYKNGB KŁOBUCK 
71  MIEDZIELEC RADOSŁAW  BIEG / M30ŁÓDŹNIEZRZESZONY 
72 MIELCZAREK DARIUSZ NW / M40IWANOWICE DUŻEPŁOMIEN IWANOWICE 
73  MIKA LUKASY  BIEG / M20DOBRODZIENDOBRODZIEŃ 
74 MIOZGA RENATA NW / K40DOBRODZIEŃNIEZRZESZONYDOBRODZIEŃ 
75  MŁYNARCZYK ANDRZEJ  BIEG / M40ŻYTNIÓWFALSTART RUDNIKI 
76  MYRCIK DARIUSZ  BIEG / M40LUBLINIECIKAR LUBLINIEC 
77  MZYK MARCIN  BIEG / M20BORONÓW 
78  NAPIERAJ AGATA  BIEG / K20ŻYTNIÓWFALSTART RUDNIKI 
79  NAPIERAJ ANDRZEJ  BIEG / M40ŻYTNIÓWFALSTART RUDNIKI 
80 NICPOŃ SEBASTIAN  BIEG / M20KRZEPICENGB KŁOBUCK 
 Biegam Dla Poli!
81  NOWAK GRZEGORZ  BIEG / M30KALEJ 
82  NOWAK ROBERT  BIEG / M30KALEJ 
83  NOWAK STANISŁAW  BIEG / M50KALEJ 
84  NOWAK ZENON  BIEG / M40WOŹNIKI 
85  OCIEPA ARTUR  BIEG / M30CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 
86  PACAN KRZYSZTOF  BIEG / M40DOBRODZIEŃBRAKDOBRODZIEŃ 
87  PASIEKA MACIEJ  BIEG / M20NYSANYSA BIEGA 
88  PATERAK ROBERT  BIEG / M20GRODZIEC , OZIMEKWKB META LUBLINIEC 
89 PATRZYKOWSKI PIOTR BIEG / M30SIERAKÓW ŚLĄSKIBIEG KU WOLNOŚCI 
90  PIASECKA EWA  NW / K50DOBRODZIEŃDOBRODZIEŃ 
 Amatorka -troszkę leniwa, bardziej obserwatorka sportowa, osiągnięcia zerowe :)
91  PIENIĄŻEK VIOLETTA  BIEG / K20GÓRKI 
92  PIŁKOWSKI MACIEJ  BIEG / M20LUBLINIEC 
93 PŁONKA GRZEGORZ BIEG / M30LUBLINIECBIEG KU WOLNOŚCI 
94  PSYK DAMIAN  BIEG / M30PLUDRYNIEZRZESZONYDOBRODZIEŃ 
95  PTAŚ AGNIESZKA  BIEG / K20CZELADŹTKKF MOSIR CZELADŹ 
96  PTAŚ JOLANTA  NW / K40CZELADŹTKKF MOSIR CZELADŹ 
97  RACZKOWSKA MAŁGORZATA  NW / K30KĘDZIERZYN-KOŹLE 
98  RACZKOWSKI ALBERT  BIEG / M40KĘDZIERZYN-KOZLE 
99  RACZKOWSKI KAMIL  BIEG / M20KĘDZIERZYN-KOŹLE 
100  RADZIOCH JANUSZ  BIEG / M30OLESNO 
101  RESKA PIOTR  BIEG / M30CIASNABRAK 
 VIII Dobrodzieńska Dycha 52,15
102  RUCIŃSKA ANNA  BIEG / K20NYSANYSA BIEGA 
103  RUCZKA PIOTR  BIEG / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEBRAK 
104  SOCHACKI DOMINIK  BIEG / M20WROCŁAW 
105  SOSNOWSKA ANNA  BIEG / K30ŁUGI-RADŁYWKB META LUBLINIEC 
106  SOSNOWSKI TOMASZ  BIEG / M30KŁOBUCKWKB META LUBLINIEC 
107  SPAŁEK BARBARA  NW / K40LUBLINIECSAUVAKAVELY NW LUBLINIEC 
108  SPAŁEK BOGDAN  NW / M40LUBLINIECSAUVAKAVELY NW LUBLINIEC 
109  SPRINGWALD ANNA  BIEG / K20LUBLINIEC 
110  STACHACZ RADOSŁAW  BIEG / M20LUBLINIECNIEZRZESZONY 
111  STALMACH LESZEK  BIEG / M50LUBLINIECWKB META LUBLINIEC 
112  STAROSTKA JACEK  BIEG / M30KĘDZIERZYN-KOŹLETORPEDA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
113  STRZELCZAK MARIUSZ  BIEG / M30ZAJĄCZKI DRUGIEKB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE 
114  SWOBODA GRZEGORZ  BIEG / M30SOLARNIAOSP SOLARNIA 
115  SZAFARCZYK JANUSZ  BIEG / M40DOBRODZIEŃWKB META LUBLINIECDOBRODZIEŃ 
 Organizator biegu
116  SZWED KRZYSZTOF  BIEG / M40LUBLINIEC 
117  SZYMURA GRZEGORZ  BIEG / M40LESZCZYNYNIEZRZESZONY 
118 ŚCIBISZ BOGDAN BIEG / M70CZELADŹTKKF MOSIR CZELADZ 
119  TOMASZEWSKI ŁUKASZ  BIEG / M20BYTOMGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 
120 TURLIŃSKI EWELINA  BIEG / K30PANKI 
121 WALKOWIAK ARTUR  BIEG / M40LUBLINIECFILIP ZAWADZKIE 
122 WEGEHAUPT DAMIAN BIEG / M30SIERAKÓW SLĄSKIBIEG KU WOLNOŚCI 
123  WIŚNIEWSKI MARIAN  BIEG / M50CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 
124  WROCŁAWSKI RAFAŁ  NW / M30PORAJBRAK 
125  WRZYCIEL KARINA  BIEG / K40KOSZWICESTART KOSZWICE 
126  WRZYCIEL MATEUSZ  BIEG / M20KOSZWICESTART KOSZWICE 
127  WRZYCIEL TEODOR  BIEG / M50KOSZWICESTART KOSZWICE 
128  ZEMBROŃ MARIUSZ  BIEG / M30IŁOWNICAWKB META LUBLINIEC 
129  ZYGA KRZYSZTOF  BIEG / M30DOBRODZIEŃDOBRODZIEŃ 
 biegam amatorsko rekreacyjnie
130 ŻYWIOŁEK ALBERT  BIEG / M30STARY KOCIN/CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONY