Datasport

XIII Zimowy Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno-Gołąbki, 14 lutego 2015 r.


Mistrzostwa Klubów Sportowych


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 352
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 1 RWT SP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUDNICKI RAFAŁ 15km / M4 1 RWT SP WITKOWO
 
2 1. BLWL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLIWKA ARTUR 15km / M3 1. BLWL INOWROCŁAW
 
3 1.BLWL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SPARZYŃSKI ADAM 15km / M3 1.BLWL INOWROCŁAW
 
4 11LDKPANC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAKOŚ KAMIL 15km / M3 11LDKPANC BOLESŁAWIEC
2 WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ 15km / M4 11LDKPANC ŚWIĘTOSZÓW
3 PLESIŃSKI MARIUSZ 15km / M4 11LDKPANC ŚWIĘTOSZÓW
4 WIŚNIOWSKI KRZYSZTOF 15km / M3 11LDKPANC BOLESŁAWIEC
5 DRUCIAREK JAROSLAW 15km / M2 11LDKPANC SZPROTAWA
 
5 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GBUR AREK 15km / M3 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO WITKOWO
2 GBUR ARKADIUSZ 15km / M3 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO WITKOWO
 
6 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMECKI ARKADIUSZ 15km / M3 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO GNIEZNO
2 NOWICKI KRYSTIAN 15km / M3 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO GNIEZNO
3 GIELEWSKI ROBERT 15km / M2 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO POWIDZ
4 NOWAK TOMASZ 15km / M3 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO GNIEZNO
5 GRZĘDA TOMASZ 15km / M3 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO SZYDŁOWIEC / GNIEZNO
6 SIARA MARCIN 15km / M3 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO WITKOWO
7 GÓRSKA EWELINA 15km / K3 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO DĘBLIN
8 FELCZYKOWSKI PIOTR 15km / M4 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO WITKOWO
9 DROŻDZYŃSKI DAWID 15km / M3 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO WITKOWO
10 PAWŁOWSKI PAWEŁ 15km / M3 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO INOWROCŁAW
11 KOZERA ANDRZEJ 15km / M4 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO WRZEŚNIA
 
7 4 RUN TEAM PIŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁOPIŃSKI ALEKSY 15km / M6 4 RUN TEAM PIŁA PIŁA
2 GAPIŃSKI MARCIN 15km / M3 4 RUN TEAM PIŁA PIŁA
 
8 45PLUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAZUBOWSKI JACEK 15km / M4 45PLUS BIAŁE BŁOTA
 
9 4RUN TEAM PIŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYTLARZ WALDEMAR 15km / M5 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
2 RATAJCZYK ROBERT 15km / M2 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
3 KASIEWICZ ANDRZEJ 15km / M5 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
4 POŁEĆ WIESŁAW 15km / M6 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
5 SZNABEL ALINA 15km / K6 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
6 ANDRZEJCZAK MARIUSZ 15km / M4 4RUN TEAM PIŁA ŚMIŁOWO
7 KURZAJCZYK JOANNA 15km / K4 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
8 ZAWADZKA MARZENA 15km / K4 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
9 SZYMAŃSKI PAWEŁ 15km / M2 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
10 WARŻAŁA RAFAŁ 15km / M4 4RUN TEAM PIŁA TARNOWO
11 BALCEROWICZ BEATA 15km / K4 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
12 WROTECKA KATARZYNA 15km / K2 4RUN TEAM PIŁA UJŚCIE
 
10 56 BAZA LOTNICZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOTARCZAK MATEUSZ 15km / M2 56 BAZA LOTNICZA INOWROCŁAW
 
11 56 BAZA LOTNICZA M.INOWROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIĘGOTURA RADOSŁAW 15km / M3 56 BAZA LOTNICZA M.INOWROCŁAW TORUŃ
2 ZIĘTARA RAJMUND 15km / M5 56 BAZA LOTNICZA M.INOWROCŁAW INOWROCŁAW
3 KATULSKI RADOSŁAW 15km / M3 56 BAZA LOTNICZA M.INOWROCŁAW INOWROCŁAW
 
12 ACHILLES-LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KROWLAJDIS SIERGIEJ 15km / M3 ACHILLES-LESZNO CZERNIGIW
 
13 ACTIVEXTREME
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GABRYSZAK BARTOSZ 15km / M2 ACTIVEXTREME INOWROCŁAW
 
14 AGB ACTIVE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIAK JADWIGA 15km / K5 AGB ACTIVE RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
15 AHILLES LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LABZIUK OLEKSANDR 15km / M3 AHILLES LESZNO WINNICA
2 NAGIRNJAK VIKTOR 15km / M2 AHILLES LESZNO WINNITSA
3 NAGIRNJAK NATALIA 15km / K2 AHILLES LESZNO WINNICA
 
16 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHYLIŃSKA DOROTA 15km / K4 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
2 PURWIN BEATA 15km / K4 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
 
17 AKADEMIA MEDYCZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŚCIŃSKI TOMASZ 15km / M5 AKADEMIA MEDYCZNA POZNAŃ
 
18 AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TROCHIMOWICZ ARTUR 15km / M5 AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO SZCZYTNO
 
19 AKM OLIMP OLSZTYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIAK PIOTR 15km / M4 AKM OLIMP OLSZTYN OLSZTYN
 
20 AKPB MARMEL TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARACH PIOTR 15km / M4 AKPB MARMEL TORUŃ TORUŃ
 
21 AKS POLONIA WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WISZNIEWSKI KAROL 15km / M3 AKS POLONIA WARSZAWA WARSZAWA
 
22 AKTYWNY OSTRZESZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAZUBSKA ANNA 15km / K2 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
 
23 ALBATROSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MELERSKI ADAM 15km / M3 ALBATROSY TORUŃ
2 ORZECHOWSKI MARCIN 15km / M3 ALBATROSY TORUŃ
 
24 ALTOM GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SALITA LECH 15km / M5 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
2 CZACZYK REMIGIUSZ 15km / M5 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
3 GORCZYCKI ŁUKASZ 15km / M3 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
4 DUDEK JACEK 15km / M3 ALTOM GNIEZNO GOŚLINOWO
5 RÓŻAK MACIEJ 15km / M3 ALTOM GNIEZNO BIEDRUSKO
6 TOMCZAK ZBIGNIEW 15km / M6 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
7 ADAMCZYK MARIUSZ 15km / M4 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
8 KAPAŁA ALICJA 15km / K3 ALTOM GNIEZNO Rawicz
9 CZAPLIŃSKI MARIUSZ 15km / M4 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
10 KUJATH DOMINIKA 15km / K3 ALTOM GNIEZNO POZNAŃ
11 MAŁKOWSKI JACEK 15km / M4 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
12 BAUM PIOTR 15km / M3 ALTOM GNIEZNO POZNAŃ
13 ROBASZKIEWICZ ROBERT 15km / M4 ALTOM GNIEZNO GOŚLINOWO
14 LURKA ZENON 15km / M5 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
15 KRUSZONA ARKADIUSZ 15km / M3 ALTOM GNIEZNO CZERWONAK
16 SURDYK PAULINA 15km / K2 ALTOM GNIEZNO TRZEMESZNO
17 KRAUSE DANIEL 15km / M3 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
18 WILINSKI ADAM 15km / M4 ALTOM GNIEZNO FAŁKOWO
19 STRZYŻEWSKI ANDRZEJ 15km / M4 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
20 SŁOMOWICZ BARTOSZ 15km / M4 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
21 FIGIEL KRZYSZTOF 15km / M2 ALTOM GNIEZNO MNICHOWO
22 HOŁDERNY NORBERT 15km / M3 ALTOM GNIEZNO WITKOWO
23 LEŚNY MARCIN 15km / M3 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
24 KARMELITA MARIUSZ 15km / M3 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
25 ŁĄCKI WOJCIECH 15km / M5 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
26 MICZYŃSKI ADAM 15km / M4 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
27 ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 15km / M2 ALTOM GNIEZNO WRZEŚNIA
28 KWITOWSKI GRZEGORZ 15km / M3 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
29 JABŁOŃSKI SEBASTIAN 15km / M3 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
30 GRZECHOWIAK MACIEJ 15km / M4 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
31 OLCHOWIK RYSZARD 15km / M6 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
32 KARASIEWICZ PIOTR 15km / M5 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
33 SZAJDA TOMASZ 15km / M3 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
34 WOJCIECHOWSKI NORBERT 15km / M3 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
 
25 ANIELI TEAM 2015
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJERYK RAFAŁ 15km / M4 ANIELI TEAM 2015 POZNAŃ
2 ADAMCZAK KRZYSZTOF 15km / M3 ANIELI TEAM 2015 POZNAŃ
3 PIETRZAK KAROLINA 15km / K4 ANIELI TEAM 2015 POZNAŃ
 
26 AZS UAM JUDO POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUKOWSKI JAROSŁAW 15km / M3 AZS UAM JUDO POZNAŃ POZNAŃ
2 LIBERSKI KRZYSZTOF 15km / M5 AZS UAM JUDO POZNAŃ POZNAŃ
3 DENDEK WOJTEK 15km / M3 AZS UAM JUDO POZNAŃ POZNAŃ
 
27 BANDA PYSIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEŃKO MARCIN 15km / M3 BANDA PYSIA WARSZAWA
 
28 BARTODZIEJE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJZLER JERZY 15km / M6 BARTODZIEJE BYDGOSZCZ
 
29 BASZTA WYSZYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWKI BARTŁOMIEJ 15km / M2 BASZTA WYSZYNA WYSZYNA
2 JESIOŁOWSKI SZYMON 15km / M3 BASZTA WYSZYNA WYSZYNA
 
30 BBL BIELSKO-BIAŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PETEREK ANNA 15km / K2 BBL BIELSKO-BIAŁA POZNAŃ
 
31 BBL TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JABŁOŃSKI JAROSŁAW 15km / M4 BBL TORUŃ CIECHOCINEK
2 JANCZARSKI MARCIN 15km / M3 BBL TORUŃ TORUŃ
3 NOWAK JAROSŁAW 15km / M4 BBL TORUŃ TORUŃ
4 DZIĘGIEL KRYSTYNA 15km / K5 BBL TORUŃ LULKOWO /K. TORUNIA
5 SOŁECKI MICHAŁ 15km / M3 BBL TORUŃ TORUŃ
6 ŁĘGA TOMASZ 15km / M3 BBL TORUŃ TORUŃ
7 KRUCZKOWSKI JAROSŁAW 15km / M4 BBL TORUŃ ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
8 ŚLOT MICHAŁ 15km / M4 BBL TORUŃ TORUŃ
 
32 BBL TORUŃ/TIM SA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŁECKI TOMASZ 15km / M4 BBL TORUŃ/TIM SA TORUŃ
 
33 BGB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BODAK KAROL 15km / M2 BGB WAŁCZ
2 ZABOROWSKA MARTA 15km / K3 BGB POZNAŃ
 
34 BHMW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAZARKIEWICZ ANTONI 15km / M6 BHMW GDAŃSK
 
35 BIEGACZE NETAPP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁASZKIEWICZ BOGUSZ 15km / M3 BIEGACZE NETAPP POZNAŃ
 
36 BIEGAJACY WĄGROWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZELECKI ZBIGNIEW 15km / M3 BIEGAJACY WĄGROWIEC WĄGROWIEC
 
37 BIEGAJACYTCZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIBAN ZYGFRYD 15km / M7+ BIEGAJACYTCZEW TCZEW
 
38 BIEGAJĄCA ZŁOŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 REMBOWSKA NATALIA 15km / K3 BIEGAJĄCA ZŁOŚNICA POZNAŃ
 
39 BIEGAM BO LUBIĘ 1
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZEPIÓRA RYSZARD 15km / M3 BIEGAM BO LUBIĘ 1 GORLICE
 
40 BIEGAM BO LUBIĘ GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTKOWIAK ANNA 15km / K4 BIEGAM BO LUBIĘ GNIEZNO GNIEZNO
 
41 BIEGAM BO LUBIĘ_
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIKOLUK DANUTA 15km / K5 BIEGAM BO LUBIĘ_ NIDZICA
 
42 BIEGNE DLA OLI/KSG DIRETA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJEWSKI ARTUR 15km / M3 BIEGNE DLA OLI/KSG DIRETA GNIEZNO
 
43 BIEGNĘ DLA OLI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TEMCZUK RAMZES 15km / M4 BIEGNĘ DLA OLI GNIEZNO
 
44 BIEGOLOGIA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PEISERT ALEKSANDRA 15km / K2 BIEGOLOGIA.PL POZNAŃ
2 PEISERT TOMASZ 15km / M3 BIEGOLOGIA.PL POZNAŃ
 
45 BIL BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAWRZYNIAK MICHAŁ 15km / M3 BIL BIEGA SOLEC KUJAWSKI
 
46 BOLT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROWSKA GABRIELA 15km / K2 BOLT TRZEMESZNO
 
47 BOLT TRZEMESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAGODZIŃSKA JUSTYNA 15km / K2 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
2 BANASZKIEWICZ GRZEGORZ 15km / M4 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
3 BARAN BARTŁOMIEJ 15km / M3 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
4 STĘCZNIAK BARTOSZ 15km / M1 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
5 STĘCZNIAK ROMAN 15km / M4 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
6 MINARTOWICZ BARTOSZ 15km / M1 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
7 NOWACZYK ZYGMUNT 15km / M5 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
8 BRZEWIŃSKA MARZENA 15km / K4 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
9 BRZEWIŃSKI JACEK 15km / M4 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
10 KAMIŃSKA BOGUMIŁA 15km / K4 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
11 BORZYMOWSKI MACIEJ 15km / M2 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
12 ROSIŃSKA MAGDALENA 15km / K2 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
13 SIEJA KRZYSZTOF 15km / M3 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
14 BARAN GOŚKA 15km / K3 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
15 BOMBEL MARCIN 15km / M3 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
16 SZCZEPANKIEWICZ KRZYSZTOF 15km / M3 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
 
48 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKORNOWICZ PAWEŁ 15km / M4 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA KAŹMIERZ
2 SKORNOWICZ AGNIESZKA 15km / K4 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA KAŹMIERZ
 
49 BRYLANT KÓRNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI ANDRZEJ 15km / M5 BRYLANT KÓRNIK KÓRNIK
2 BARANIECKI ZBIGNIEW 15km / M5 BRYLANT KÓRNIK POZNAŃ
3 SOBKOWIAK EWA 15km / K5 BRYLANT KÓRNIK POZNAŃ
4 TOPOLEWSKI JÓZEF 15km / M5 BRYLANT KÓRNIK POZNAŃ
5 KLONOWSKI MICHAŁ 15km / M4 BRYLANT KÓRNIK KÓRNIK
6 KACZMAREK KATARZYNA MARIA 15km / K4 BRYLANT KÓRNIK CZOŁOWO
7 RAKOWSKA PATRYCJA 15km / K4 BRYLANT KÓRNIK DZIEĆMIEROWO
8 IWAŃSKA BEATA 15km / K3 BRYLANT KÓRNIK POZNAŃ
9 UTRAJCZAK DANIEL 15km / M3 BRYLANT KÓRNIK POZNAŃ
 
50 BRZOZA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLINIEWSKI PIOTR 15km / M4 BRZOZA BIEGA BYDGOSZCZ
2 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW 15km / M4 BRZOZA BIEGA BRZOZA
3 DUCHIŃSKI WOJCIECH 15km / M4 BRZOZA BIEGA OSIELSKO
4 JEDLIŃSKI JANUSZ 15km / M4 BRZOZA BIEGA OSIELSKO
5 SIERACKI LESZEK 15km / M5 BRZOZA BIEGA INOWROCŁAW
6 SIERACKA IWONA 15km / K4 BRZOZA BIEGA INOWROCŁAW
7 WOLNY PIOTR 15km / M5 BRZOZA BIEGA BYDGOSZCZ
 
51 BUKOWNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SITEK WALDEMAR 15km / M3 BUKOWNICA BUKOWNICA
 
52 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZNYCER MIROSŁAWA 15km / K4 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
2 SZYMAŃSKI MARIAN 15km / M5 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
3 SZYMAŃSKA DONATA 15km / K4 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
4 SZYMAŃSKI ROMAN 15km / M4 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
5 WYZUJ-ROGALSKA ANNA 15km / K3 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
6 ROGOZIŃSKI HENRYK 15km / M3 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
7 KRYŚ MARIUSZ 15km / M4 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
8 BIAŁCZYK MARLENA 15km / K2 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA SZAMOTUŁY
 
53 CENTRUM URODY I FITNESSU P-Ń
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONDRATOWICZ MATEUSZ DAWID 15km / M1 CENTRUM URODY I FITNESSU P-Ń POZNAŃ
 
54 CHARTY SZELEJEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPECKA KATARZYNA 15km / K4 CHARTY SZELEJEWO GNIEZNO
2 PAŚ MICHAŁ 15km / M3 CHARTY SZELEJEWO WYMYSŁOWO
 
55 CHDK KROPELKA TRZEMESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHUDAŚ ROMAN 15km / M3 CHDK KROPELKA TRZEMESZNO TRZEMESZNO
 
56 CHEMIK NOXY PULAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARZYNSKI ANDRII 15km / M2 CHEMIK NOXY PULAWY KOŃSKOWOLA
2 KAMOLA KAZIMIERZ 15km / M5 CHEMIK NOXY PULAWY PUŁAWY
 
57 CHEMIK NOXY PUŁAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BELOWSKI LESZEK 15km / M6 CHEMIK NOXY PUŁAWY PUŁAWY
 
58 CHŁODEX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLORKIEWICZ KRZYSZTOF 15km / M3 CHŁODEX GNIEZNO
2 FLORKIEWICZ WIOLA 15km / K3 CHŁODEX GNIEZNO
 
59 CIS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WESOLOWSKI ROBERT 15km / M4 CIS GNIEZNO
 
60 CONCORDIA RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PACIEJ ANNA 15km / K3 CONCORDIA RUNNERS TEAM TRZEMESZNO
2 ROBAKOWSKI PAWEŁ 15km / M4 CONCORDIA RUNNERS TEAM WĄGROWIEC
3 JĘDRASZYK RYSZARD 15km / M2 CONCORDIA RUNNERS TEAM GÓRA
4 SOCHA SEWERYN 15km / M3 CONCORDIA RUNNERS TEAM POZNAŃ
 
61 CROSS WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKASZEWSKI PATRYK 15km / M2 CROSS WARSZAWA GNIEZNO
 
62 CSWL POZNAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JURKIEWICZ DAWID 15km / M2 CSWL POZNAN POZNAŃ
2 KULESZA ADAM 15km / M3 CSWL POZNAN OBORNIKI
 
63 CSWL POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OPALA WOJCIECH 15km / M4 CSWL POZNAŃ POZNAŃ
2 BURCHARDT SŁAWOMIR 15km / M4 CSWL POZNAŃ POZNAŃ
3 MILCZAREK PIOTR 15km / M3 CSWL POZNAŃ POZNAŃ
4 KUSZA MARCELINA 15km / K3 CSWL POZNAŃ SUCHY LAS
 
64 CZEKALSKIE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZEKALSKA MARIA 15km / K3 CZEKALSKIE TEAM POZNAŃ
 
65 CZERNIEJEWO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIENIARA TOMASZ 15km / M4 CZERNIEJEWO BIEGA MNICHOWO
2 MAĆKOWIAK GRZEGORZ 15km / M5 CZERNIEJEWO BIEGA CZERNIEJEWO
3 CHMURA PAWEŁ 15km / M2 CZERNIEJEWO BIEGA CZERNIEJEWO
 
66 CZERNIEJEWO BIEGA/ NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URYGA KASIA 15km / K2 CZERNIEJEWO BIEGA/ NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
 
67 CZERNIEJEWO BIEGA/NUTRILITE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZDROJEWSKI GRZEGORZ 15km / M4 CZERNIEJEWO BIEGA/NUTRILITE CZERNIEJEWO
 
68 CZŁAPAK ROBAKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BESTRZYŃSKI OLECH 15km / M4 CZŁAPAK ROBAKOWO GĄDKI
 
69 DDD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMŻAŁ ROBERT 15km / M5 DDD ROKIETNICA
 
70 DLA LAURY I KAROLINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWIATKOWSKI ŁUKASZ 15km / M3 DLA LAURY I KAROLINY TORUŃ
 
71 DLA MADZI MOJEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LAU MARCIN 15km / M4 DLA MADZI MOJEJ ZĄBKI
 
72 DRAGON BALL Z
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALECKI JANUSZ 15km / M6 DRAGON BALL Z POZNAŃ
 
73 DRINKBUS TEAM RUNNING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻAROŃ SŁAWOMIR 15km / M5 DRINKBUS TEAM RUNNING BYDGOSZCZ
 
74 DRUŻYNA BIEGACZY- GMINA GRANOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WASIEK ŁUKASZ 15km / M3 DRUŻYNA BIEGACZY- GMINA GRANOWO GRANOWO
 
75 DRUŻYNA SZPIKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIECHOTA MARCIN 15km / M3 DRUŻYNA SZPIKU GRODZISK WIELKOPOLSKI
2 BARTKOWIAK GRZEGORZ 15km / M5 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
3 ANTCZAK GRZEGORZ 15km / M5 DRUŻYNA SZPIKU Poznań
4 JEZIERSKI JANUSZ 15km / M5 DRUŻYNA SZPIKU KREROWO
5 MISIUDA DOROTA 15km / K3 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
6 WIERZELEWSKA ALINA 15km / K2 DRUŻYNA SZPIKU GNIEZNO
7 KONIECZKA BARTOSZ 15km / M3 DRUŻYNA SZPIKU POBIEDZISKA
8 SZUKAŁA PIOTR 15km / M4 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
9 WYSTĘPSKI JANUSZ 15km / M4 DRUŻYNA SZPIKU GNIEZNO
10 SIEMIŃSKI BARTEK 15km / M3 DRUŻYNA SZPIKU KAMIENICA
 
76 DRUŻYNA SZPIKU / STOWARZYSZENIE TERAZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HĘŚ ANNA 15km / K3 DRUŻYNA SZPIKU / STOWARZYSZENIE TERAZ TRZEMESZNO
 
77 DĄBRÓWKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKI RYSZARD 15km / M4 DĄBRÓWKA MOGILNO
 
78 EDI TEAM ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIEDZIC PIOTR 15km / M4 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
 
79 EKONOMIK CLUB GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIERZELEWSKI SŁAWOMIR 15km / M4 EKONOMIK CLUB GNIEZNO GNIEZNO
2 WIERZELEWSKI DAWID 15km / M2 EKONOMIK CLUB GNIEZNO GNIEZNO
3 GŁOWSKI WODZISŁAW 15km / M4 EKONOMIK CLUB GNIEZNO GNIEZNO
4 KOLBER MONIKA 15km / K2 EKONOMIK CLUB GNIEZNO GNIEZNO
5 CELKA KRZYSZTOF 15km / M3 EKONOMIK CLUB GNIEZNO GNIEZNO
 
80 EURO-STYL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRUSS KRZYSZTOF 15km / M4 EURO-STYL TEAM ZALASEWO
 
81 EWABIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZANOWSKA EWA 15km / K3 EWABIEGA BYDGOSZCZ
 
82 FABRYKA FORMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLACKOWSKI MIKOŁAJ 15km / M3 FABRYKA FORMY POZNAŃ
2 TOMASZEWSKI MAREK 15km / M3 FABRYKA FORMY MOSINA
 
83 FABRYKA FORMY GORZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZOPA MAREK 15km / M4 FABRYKA FORMY GORZÓW GORZÓW WLKP.
 
84 FAT TRZEMESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWCZYK-BOMBEL ŻANETA 15km / K3 FAT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
 
85 FAVORIT TEAM PILA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI BARTOSZ TOMASZ 15km / M2 FAVORIT TEAM PILA PIŁA
 
86 FESTIWAL OFFELIADA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI PIOTR 15km / M3 FESTIWAL OFFELIADA GNIEZNO
 
87 FLORIAN CHOJNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WERNER CZESŁAW 15km / M5 FLORIAN CHOJNICE MALANÓW
2 SZWANKOWSKI HUBERT 15km / M3 FLORIAN CHOJNICE CHOJNICE
 
88 FLOWERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWIATKOWSKI JAREK 15km / M3 FLOWERS TEAM MALBORK
 
89 FOL-TECH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZNACZKO JANUSZ 15km / M4 FOL-TECH MYŚLIBÓRZ
 
90 FOL-TECH TEAM PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIALOUS WIESŁAW 15km / M4 FOL-TECH TEAM PL MYŚLIBÓRZ
2 BIAŁOUS IWONA 15km / K4 FOL-TECH TEAM PL MYŚLIBÓRZ
3 RAKOWSKA ALEKSANDRA 15km / K3 FOL-TECH TEAM PL MYŚLIBÓRZ
4 BIAŁOUS WIESŁAW 15km / M4 FOL-TECH TEAM PL MYŚLIBÓRZ
 
91 FOR RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URBAŃCZYK KSAWERY 15km / M5 FOR RUN TEAM ZIMIN
 
92 FST SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIĘCŁAWSKI DANIEL 15km / M4 FST SPORT TEAM PAPOWO TORUŃSKIE
 
93 FUNDACJA DLACZEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIEŃ MAGDALENA 15km / K3 FUNDACJA DLACZEGO POZNAŃ
 
94 FUNDACJA RAK-OFF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 Szczygieł Łukasz 15km / M3 FUNDACJA RAK-OFF POZNAŃ
 
95 GABLOCIARZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAREMBA TOMASZ 15km / M4 GABLOCIARZE SKÓRZEWO
2 ANDRZEJEWSKI MACIEJ 15km / M4 GABLOCIARZE SZAMOTUŁY
 
96 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATUSZEWSKI SZYMON 15km / M4 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE POZNAŃ
2 KOŁODZIEJSKI JAREK 15km / M3 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE POZNAŃ
3 FRANEK SEBASTIAN 15km / M3 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE LUBOŃ
4 TALMA MARCIN 15km / M2 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE PIASKI
 
97 GEOTERMIA UNIEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DAWID ZBYSZEK 15km / M5 GEOTERMIA UNIEJÓW TUREK
 
98 GGB MUROWANA GOŚLINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUDZKOWSKI RADOSŁAW 15km / M3 GGB MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA
 
99 GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJCHRZAK PIOTR 15km / M4 GNIEZNO GNIEZNO
 
100 GNIEZNO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYLSKI KRZYSZTOF 15km / M4 GNIEZNO BIEGA GNIEZNO
 
101 GNIEZNO I OKOLICE BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUKALSKI MICHAŁ 15km / M2 GNIEZNO I OKOLICE BIEGAJĄ TRZEMESZNO
 
102 GORZÓW N/WARTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMAS CZESLAW 15km / M6 GORZÓW N/WARTA GORZÓW WLKP
 
103 GOSIR OSIELSKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WEŁNICKI WALDEMAR 15km / M4 GOSIR OSIELSKO ZAMOŚĆ
2 KOMAJDA JAROSŁAW 15km / M5 GOSIR OSIELSKO SOLEC KUJAWSKI
 
104 GRODZISKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYSZ DOROTA 15km / K4 GRODZISKI KLUB BIEGACZA GRODZISK WLKP
2 SADOWSKI ARKADIUSZ 15km / M4 GRODZISKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
3 SADOWSKA IWONA 15km / K4 GRODZISKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
4 JAŚKOWIAK JOANNA 15km / K3 GRODZISKI KLUB BIEGACZA GRODZISK WLKP.
 
105 HDK KROPELKA TRZEMESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANTAS PAWEŁ 15km / M3 HDK KROPELKA TRZEMESZNO TRZEMESZNO
 
106 HERMES ŚWIDNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOSAL KAZIMIERZ 15km / M6 HERMES ŚWIDNICA ŚWIDNICA
 
107 HLK GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORTEK NORBERT 15km / M4 HLK GNIEZNO GNIEZNO
 
108 HUSKY-TEAM BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBKA ILONA 15km / K4 HUSKY-TEAM BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
109 INDYWIDUALNIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANKIEWICZ MATEUSZ 15km / M3 INDYWIDUALNIE OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
110 INTRO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI ARTUR 15km / M4 INTRO POZNAŃ
 
111 IPA BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUDOŁ JACEK 15km / M3 IPA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
112 IWSP SZ BYDGOSZCZ/PAŁUKI RUNNIG TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLEJTER RADOSŁAW 15km / M3 IWSP SZ BYDGOSZCZ/PAŁUKI RUNNIG TEAM ŻNIN
 
113 JACKASS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEWOLSKI MARCIN 15km / M3 JACKASS ŻNIN
 
114 JANIKOWO NA SPORTOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁUCIENNIK GRZEGORZ 15km / M4 JANIKOWO NA SPORTOWO JANIKOWO
2 KĄKOLEWSKI ROMAN 15km / M4 JANIKOWO NA SPORTOWO JANIKOWO
 
115 JODKO BROTHERS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JODKO PAWEŁ 15km / M3 JODKO BROTHERS RUNNING TEAM POZNAŃ
2 JODKO PIOTR 15km / M3 JODKO BROTHERS RUNNING TEAM BATOROWO
 
116 JW 3537
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUR RAFAL 15km / M3 JW 3537 BRODNICA
2 RUDNIK ANNA 15km / K3 JW 3537 LIDZBARK
3 KOŃPA KRZYSZTOF 15km / M4 JW 3537 BRODNICA
4 NIEPSUJ MARCIN 15km / M3 JW 3537 BRODNICA
 
117 JW3537
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIWOWARCZYK MARCIN 15km / M4 JW3537 BRODNICA
2 JANUSZEWSKI KAROL 15km / M3 JW3537 BRODNICA
 
118 K.B. AKTYWNI ŚRODA WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJCHRZYCKA AGNIESZKA 15km / K2 K.B. AKTYWNI ŚRODA WLKP. KIJEWO / ŚRODA WLKP.
 
119 K.B. KOSYNIER WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRNIAK ANDRZEJ 15km / M6 K.B. KOSYNIER WRZEŚNIA WRZEŚNIA
 
120 KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BALCERZAK ARTUR 15km / M3 KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY KOWALEWEK
 
121 KAPAGO SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CICHOCKI PAWEŁ 15km / M4 KAPAGO SPORT TEAM POZNAŃ
 
122 KARATE KYOKUSHIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORNOSZ ADRIAN 15km / M2 KARATE KYOKUSHIN GRODZISK WIELKOPOLSKI
 
123 KARPATY MAŁOSZYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TROCHA DAREK 15km / M4 KARPATY MAŁOSZYNA WŁADYSŁWÓW
 
124 KB AKTYWNI KONIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SŁOWIŃSKI MARCIN 15km / M4 KB AKTYWNI KONIN KONIN
2 DZIAŁAK MARIAN 15km / M6 KB AKTYWNI KONIN KONIN
3 STEPAK WŁODZIMIERZ 15km / M4 KB AKTYWNI KONIN RUDZICA
4 ANDRZEJCZAK TOMASZ 15km / M4 KB AKTYWNI KONIN KONIN
5 PILARSKI EDMUND 15km / M6 KB AKTYWNI KONIN KONIN
6 SZYGENDA WALDEMAR 15km / M5 KB AKTYWNI KONIN KONIN
 
125 KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJCHRZYCKI SŁAWOMIR 15km / M3 KB AKTYWNI ŚRODA WLKP. KIJEWO / ŚRODA WLKP
 
126 KB DĄBIE NAD NEREM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWOSIELSKI KRZYSZTOF 15km / M3 KB DĄBIE NAD NEREM DĄBIE
 
127 KB GEOTERMIA UNIEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWINOWSKI ANDRZEJ 15km / M3 KB GEOTERMIA UNIEJÓW TUREK
2 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF 15km / M4 KB GEOTERMIA UNIEJÓW TUREK
3 ZAJĄC ZBIGNIEW 15km / M4 KB GEOTERMIA UNIEJÓW MALANÓW
4 KUGLARZ ZBIGNIEW 15km / M4 KB GEOTERMIA UNIEJÓW UNIEJÓW
5 BŁASZCZYK ANDRZEJ 15km / M5 KB GEOTERMIA UNIEJÓW WARTKOWICE
6 KOTŁOWSKI JANUSZ 15km / M4 KB GEOTERMIA UNIEJÓW UNIEJÓW
7 MARKIEWICZ ARTUR 15km / M3 KB GEOTERMIA UNIEJÓW PODDĘBICE
8 CHAJDAS WŁODZIMIERZ 15km / M5 KB GEOTERMIA UNIEJÓW UNIEJÓW
9 CHAJDAS KATARZYNA 15km / K3 KB GEOTERMIA UNIEJÓW UNIEJÓW
 
128 KB GOCH BYTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAJEWSKI WOJCIECH 15km / M4 KB GOCH BYTÓW PIŁA
 
129 KB KOSYNIER WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK JACEK 15km / M3 KB KOSYNIER WRZEŚNIA WRZEŚNIA
2 STANCZAK JANUSZ 15km / M5 KB KOSYNIER WRZEŚNIA POZNAN
3 MACIEJEWSKI PIOTR 15km / M3 KB KOSYNIER WRZEŚNIA WRZEŚNIA
4 PAWLAK BŁAŻEJ 15km / M3 KB KOSYNIER WRZEŚNIA CHWALIBOGOWO
5 KULTERMAN DAWID 15km / M2 KB KOSYNIER WRZEŚNIA ZIELINIEC
6 CYRULEWSKI JAROSŁAW 15km / M4 KB KOSYNIER WRZEŚNIA BIERZGLINEK
7 CZERNIAK ELŻBIETA 15km / K6 KB KOSYNIER WRZEŚNIA BORZYKOWO
8 DUDAR MICHAŁ 15km / M2 KB KOSYNIER WRZEŚNIA OSOWO
9 MIKOŁAJCZAK MIECZYSŁAW 15km / M4 KB KOSYNIER WRZEŚNIA WRZEŚNIA
10 KONCZALSKI JAROSŁAW 15km / M3 KB KOSYNIER WRZEŚNIA WRZEŚNIA
11 GRZEGOREK JANUSZ 15km / M5 KB KOSYNIER WRZEŚNIA WRZESNIA
12 NOWAK-LEWANDOWSKA BARBARA 15km / K5 KB KOSYNIER WRZEŚNIA ZBERKI
 
130 KB LECH RYPIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEREBECKI ROMAN 15km / M6 KB LECH RYPIN RYPIN
2 OLSZEWSKI ADAM 15km / M5 KB LECH RYPIN NOWY KOBRZYNIEC
 
131 KB MALTA POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GROCHOCKI WOJCIECH 15km / M7+ KB MALTA POZNAŃ POZNAŃ
 
132 KB MANIAC POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMAREK TOMASZ 15km / M4 KB MANIAC POZNAŃ POZNAŃ
2 STELMASZCZYK ANITA 15km / K3 KB MANIAC POZNAŃ OBORNIKI
3 STASIŃSKI STANISŁAW 15km / M7+ KB MANIAC POZNAŃ POZNAŃ
4 BANDUR GRZEGORZ 15km / M2 KB MANIAC POZNAŃ POZNAŃ
 
133 KB MSZ PCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORALEWSKI JAKUB 15km / M2 KB MSZ PCK POZNAŃ
 
134 KB WARTKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUMIŃSKA IRENA 15km / K5 KB WARTKO GOLINA
2 ROŻEK JANUSZ 15km / M6 KB WARTKO GOLINA
3 ROSZAK RYSZARD 15km / M5 KB WARTKO GOLINA
4 WARZYCH MAGDALENA 15km / K3 KB WARTKO RZEPIN
5 ŁECHTAŃSKA GRAŻYNA 15km / K4 KB WARTKO GOLINA
6 BARAN JACEK 15km / M4 KB WARTKO GOLINA
 
135 KB WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMKOWIAK TOMASZ 15km / M3 KB WRZEŚNIA WRZEŚNIA
2 SZYMKOWIAK TOMASZ 15km / M3 KB WRZEŚNIA WRZEŚNIA
 
136 KB ` KOSYNIER ` WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERNIAK HENRYK 15km / M6 KB ` KOSYNIER ` WRZEŚNIA BORZYKOWO
 
137 KIBOLSKI KS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERWIŃSKI MACIEJ 15km / M3 KIBOLSKI KS SKÓRZEWO
 
138 KKB FINISZ KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WERNER KATARZYNA 15km / K2 KKB FINISZ KALISZ MALANÓW
 
139 KLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁAT JAKUB 15km / M4 KLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ GOSTYŃ
 
140 KLUB BIEGACZA AKTYWNI ŚRODA WIELKOPOLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYŁ WŁADYSŁAW 15km / M5 KLUB BIEGACZA AKTYWNI ŚRODA WIELKOPOLSKA ŚRODA WLKP.
 
141 KLUB BIEGACZA SOBÓTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SHCHENSNA- RADZIKOVSKA HALYNA 15km / K3 KLUB BIEGACZA SOBÓTKA ŚWIDNICA
 
142 KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWSKI KAROL 15km / M2 KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW SIEMIANY
2 CIEŚLIK MARCIN 15km / M3 KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW ŻAGAŃ
 
143 KLUB BIEGOWY OSIEK NAD NOTECIĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BĄK ARTUR 15km / M2 KLUB BIEGOWY OSIEK NAD NOTECIĄ OSIEK NAD NOTECIĄ
2 BRZEZIŃSKI MACIEJ 15km / M4 KLUB BIEGOWY OSIEK NAD NOTECIĄ OSIEK N/NOT
3 KOPYCIŃSKI ŁUKASZ 15km / M2 KLUB BIEGOWY OSIEK NAD NOTECIĄ OSIEK NAD NOTECIĄ
4 STARSZAK MARCIN 15km / M3 KLUB BIEGOWY OSIEK NAD NOTECIĄ OSIEK NAD NOTECIĄ
5 BĄK DARIUSZ 15km / M3 KLUB BIEGOWY OSIEK NAD NOTECIĄ OSIEK NAD NOTECIĄ
6 BĄK KAMILA 15km / K3 KLUB BIEGOWY OSIEK NAD NOTECIĄ OSIEK NAD NOTECIĄ
 
144 KLUB HDK `LOGISTYCY` BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLAWCZYŃSKI ZBIGNIEW 15km / M5 KLUB HDK `LOGISTYCY` BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
145 KLUB META
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPACZYŃSKI RYSZARD 15km / M3 KLUB META POZNAŃ
 
146 KM KAPER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIĘŻKI MACIEJ 15km / M3 KM KAPER BYDGOSZCZ
2 ŁĄCZNY JAROSŁAW 15km / M3 KM KAPER BYDGOSZCZ
 
147 KM PSP POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK PAWEŁ 15km / M3 KM PSP POZNAŃ ŁUBOWO
2 MAZUR WOJCIECH 15km / M3 KM PSP POZNAŃ POZNAŃ
3 PAWLAK PRZEMYSŁAW 15km / M2 KM PSP POZNAŃ RUSZKÓW PIERWSZY
4 RYBARCZYK MARCIN 15km / M4 KM PSP POZNAŃ POZNAŃ
5 KUPCZYK RAFAŁ 15km / M3 KM PSP POZNAŃ RAWICZ
 
148 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIĘGIEL ANDŻELIKA 15km / K2 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA TORUŃ
2 ADAMCZYK ZBIGNIEW 15km / M6 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA ZAMEK BIERZGŁOWSKI
3 WILIGALSKI BARTOSZ 15km / M2 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA PIGŻA
 
149 KM UMK TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABOWSKA JOANNA 15km / K4 KM UMK TORUŃ TORUŃ
 
150 KOBIETYBIEGAJA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PTASZYŃSKA ELIZA 15km / K3 KOBIETYBIEGAJA.PL POZNAŃ
 
151 KRAMP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUMIGALSKI MARCIN 15km / M3 KRAMP RZGÓW
 
152 KRZAL ADVENTURE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANASIAK PIOTR 15km / M4 KRZAL ADVENTURE TEAM OZORKÓW
 
153 KRZALADVENTURE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBACKI DARIUSZ 15km / M4 KRZALADVENTURE TEAM GROTNIKI
 
154 KRÓLICZKI W PLECAKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUSZ RADOSŁAW 15km / M4 KRÓLICZKI W PLECAKU PIŁA
2 ZIELIŃSKI RAFAŁ 15km / M3 KRÓLICZKI W PLECAKU WARSZAWA
3 RZYWUCKA JOLANTA 15km / K3 KRÓLICZKI W PLECAKU PIŁA
4 MARCZEWSKI SŁAWOMIR 15km / M4 KRÓLICZKI W PLECAKU ZŁOTÓW
5 ZAMOJDA MARCIN 15km / M3 KRÓLICZKI W PLECAKU PIŁA
6 ŁACH MARCIN 15km / M3 KRÓLICZKI W PLECAKU WARSZAWA
 
155 KS ICE MAT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLEISCHER LESZEK 15km / M4 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2 NOWAK ADAM 15km / M4 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 PRZERWA MICHAŁ 15km / M2 KS ICE MAT TEAM ODOLANÓW
 
156 KS KROBIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHMURZYŃSKI JÓZEF 15km / M4 KS KROBIA KROBIA
2 KOCĘBA JAROSŁAW 15km / M4 KS KROBIA KROBIA
 
157 KS KROTOSZ - KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIENKIEWICZ CZESŁAW 15km / M5 KS KROTOSZ - KROTOSZYN KROTOSZYN
2 MACIEJEWSKI ANDRZEJ 15km / M5 KS KROTOSZ - KROTOSZYN KROTOSZYN
 
158 KS KROTOSZ KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYCZYŃSKI PIOTR 15km / M5 KS KROTOSZ KROTOSZYN KOBIERNO
2 KASPRZAK KRZYSZTOF 15km / M4 KS KROTOSZ KROTOSZYN KOBIERNO
3 KOSTKA BOGUMIŁ 15km / M3 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
4 PARYSEK BOGDAN 15km / M6 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
5 KULAS RAFAŁ 15km / M4 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
6 MAĆKOWIAK WALERY 15km / M6 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
 
159 KS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROGALA GRZEGORZ 15km / M2 KS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKI ODOLANÓW
 
160 KS ROŚCISŁAWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIELGUS JAN 15km / M5 KS ROŚCISŁAWICE ROŚCISŁAWICE
2 WIELGUS SEBASTIAN 15km / M1 KS ROŚCISŁAWICE ROŚCISŁAWICE
3 WIELGUS ARKADIUSZ 15km / M1 KS ROŚCISŁAWICE ROŚCISŁAWICE
 
161 KS STAL OSTRÓW WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZYPKOWSKI HIERONIM 15km / M5 KS STAL OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
162 KS ZRYW RADZIEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOŁTYN PATRYK 15km / M2 KS ZRYW RADZIEJÓW BYDGOSZCZ
2 BOGACZ MARIUSZ 15km / M3 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
 
163 KSG DIRETA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIEŚLIK MACIEJ 15km / M3 KSG DIRETA POZNAŃ
 
164 KTTK KOMORZANKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIMMEL MARIUSZ 15km / M4 KTTK KOMORZANKA KOMORNIKI
 
165 KW POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIELICKI FILIP 15km / M2 KW POZNAŃ GNIEZNO
 
166 KWIDZYN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK PIOTR 15km / M4 KWIDZYN BIEGA PRABUTY
2 WÓJCIK BEATA 15km / K4 KWIDZYN BIEGA PRABUTY
 
167 L.A.B.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASPRZAK JACEK 15km / M3 L.A.B. KROTOSZYN
 
168 LAW FAMILY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LAU BARTOSZ 15km / M3 LAW FAMILY BIAŁE BŁOTA
 
169 LEŚNY LUDEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SLOTAŁA DARIUSZ 15km / M5 LEŚNY LUDEK ZAKRZEWO
 
170 LIDZBARK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEMBOWSKI MARIUSZ 15km / M3 LIDZBARK LIDZBARK
 
171 LISY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIS JAN 15km / M3 LISY KRAKÓW
 
172 LKP INTER ZDRÓJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŃDUŁA KAMIL 15km / M3 LKP INTER ZDRÓJ POZNAŃ
 
173 LKS OSTROMECKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOSIEWSKI KRZYSZTOF 15km / M2 LKS OSTROMECKO KOŁOBRZEG
 
174 LKS SANA KOŚCIAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIAŁKOWSKA ALEKSANDRA 15km / K2 LKS SANA KOŚCIAN POZNAŃ
 
175 LKS ZANTYR SZTUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUCEWKA MAGDA 15km / K3 LKS ZANTYR SZTUM SZTUM
 
176 LOKALNA GRUPA LEKKOATLETYCZNA IM. HANNIBALA LECTERA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNIAK ANDRZEJ 15km / M4 LOKALNA GRUPA LEKKOATLETYCZNA IM. HANNIBALA LECTERA ŚLESIN
2 BRZEZIŃSKI MACIEJ 15km / M3 LOKALNA GRUPA LEKKOATLETYCZNA IM. HANNIBALA LECTERA ŚLESIN
 
177 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TERESZCZUK KAROL 15km / M4 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
2 PIECHOWSKI KRZYSZTOF 15km / M3 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
3 ZARĘBA KRZYSZTOF 15km / M4 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
4 BIAŁCZYK MARIUSZ 15km / M3 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
5 MARET ROBERT 15km / M3 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
 
178 LUBIĘ CHRUŚCIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATUSIAK MARCIN 15km / M2 LUBIĘ CHRUŚCIKI CHODZIEŻ
2 RYMON-LIPIŃSKI ROBERT 15km / M2 LUBIĘ CHRUŚCIKI PIŁA
 
179 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIUDA MAREK 15km / M4 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA LUBOŃ
2 GRANOPS MACIEJ 15km / M3 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA LUBOŃ
 
180 LUPUS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 REPKA MAREK 15km / M4 LUPUS TEAM BYDGOSZCZ
 
181 MALTA POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POŁCZYŃSKI JERZY 15km / M7+ MALTA POZNAŃ POZNAŃ
 
182 MARATOŃCZYK GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁASZCZYK TOMASZ 15km / M3 MARATOŃCZYK GÓRA GÓRA
 
183 MARSZAL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITKOWSKI KRZYSZTOF 15km / M3 MARSZAL MOGILNO
 
184 MASTERSI KOŁO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LITWA LESZEK 15km / M5 MASTERSI KOŁO KOŁO
 
185 MERCEDES-BENZ STS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUC JAN 15km / M6 MERCEDES-BENZ STS SWARZĘDZ
 
186 MERLIN.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAZIMIERCZYK IRENEUSZ 15km / M4 MERLIN.PL LEDNOGÓRA
 
187 MICHAŁEK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYCZAK TOMASZ 15km / M3 MICHAŁEK TEAM POZNAŃ
 
188 MICHNET - RONIN CZERWIEŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI MICHAŁ 15km / M3 MICHNET - RONIN CZERWIEŃSK CZERWIEŃSK
 
189 MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WARCZYGŁOWA ALEKSANDRA 15km / K3 MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM MIŁOSŁAW
2 WARCZYGŁOWA ADAM 15km / M3 MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM MIŁOSŁAW
3 KANIEWSKA BEATA 15km / K3 MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM MIŁOSŁAW
4 KOWALSKA ANNA 15km / K4 MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM GUŁTOWY
5 KOWALSKI JACEK 15km / M4 MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM GUŁTOWY
6 JERZYKIEWICZ ROMAN 15km / M4 MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM MIŁOSŁAW
7 JERZYKIEWICZ MAGDA 15km / K4 MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM MIŁOSŁAW
8 SKRZYPCZAK HANIA 15km / K4 MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM MIŁOSŁAW
 
190 MJDOP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEMBSKI WŁODZIMIERZ 15km / M4 MJDOP ŚRÓDKA
2 SZCZEPAŃSKI SŁAWOMIR 15km / M3 MJDOP POZNAŃ
 
191 MKL TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA 15km / K2 MKL TORUŃ BYDGOSZCZ
 
192 MKS TRZEMESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRONA AGATA 15km / K2 MKS TRZEMESZNO TRZEMESZNO
2 PRZYBYLSKA DOMINIKA 15km / K1 MKS TRZEMESZNO TRZEMESZNO
3 STANKOWSKA JUSTYNA 15km / K3 MKS TRZEMESZNO TRZEMESZNO
 
193 MOSINA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBASIŃSKI ARKADIUSZ 15km / M3 MOSINA BIEGA MOSINA
 
194 MOSIR KOSTRZYN NAD ODRĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUKIEL KRZYSZTOF 15km / M5 MOSIR KOSTRZYN NAD ODRĄ KOSTRZYN NAD ODRĄ
 
195 MPEC KONIN - AKTYWNI KONIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARECKI STANISŁAW 15km / M6 MPEC KONIN - AKTYWNI KONIN KONIN
2 KURZAWINSKI MARCIN 15km / M3 MPEC KONIN - AKTYWNI KONIN KONIN
 
196 MWIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUZAK MIROSŁAW 15km / M5 MWIK BYDGOSZCZ
 
197 NAKIELSKI KB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUPIŃSKI ANDRZEJ 15km / M5 NAKIELSKI KB NAKŁO NAD NOTECIĄ
2 REPCZYŃSKI WOJCIECH 15km / M5 NAKIELSKI KB NAKŁO NAD NOTECIĄ
 
198 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUPIŃSKA JOWITA 15km / K2 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA WARSZAWA
2 LISOWSKI MATEUSZ 15km / M2 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA WARSZAWA
3 BZDAWKA TOMASZ 15km / M4 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA WYSTĘP
4 KRAINSKI SŁAWOMIR 15km / M4 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA NAKŁO NAD NOTECIĄ
5 KRUPIŃSKA LILIANNA 15km / K2 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA NAKŁO NAD NOTECIĄ
6 JUREK SZYMON 15km / M2 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA NAKŁO NAD NOTECIĄ
7 DĄBROWSKI JANUSZ 15km / M6 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA PATEREK
8 JANUSZEWSKI SŁAWOMIR 15km / M4 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA WYSTEP
9 SWOBODA DANIEL 15km / M3 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA BIAŁE BŁOTA
 
199 NEKLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BILSKI TOMASZ 15km / M4 NEKLA NEKLA
 
200 NESTHORN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILCZYŃSKI BŁAŻEJ 15km / M3 NESTHORN POZNAŃ
2 WILCZYŃSKA AGNIESZKA 15km / K3 NESTHORN POZNAŃ
 
201 NESTLE WELLNESS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WODICZKO WERONIKA 15km / K3 NESTLE WELLNESS KALISZ
 
202 NEW QRDE BALANCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STERCZEWSKI WOJCIECH 15km / M6 NEW QRDE BALANCE POZNAŃ
 
203 NIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRA ANDRZEJ 15km / M4 NIE ZŁOTNIKI
 
204 NIGHT RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JACHIMOWSKA ANNA 15km / K3 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
2 WOLNA MONIKA 15km / K3 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
3 GĄSIOR JUSTYNA 15km / K2 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
4 CWOJDZIŃSKI PIOTR 15km / M3 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
5 ŚLIŻEWSKA SYLWIA 15km / K3 NIGHT RUNNERS LESZNO
6 ZARZYŃSKA MARIA 15km / K3 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
7 KOCJAN PAWEŁ 15km / M3 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
8 FALKOWSKA SANDRA 15km / K2 NIGHT RUNNERS SZCZECINEK
9 KOTECKI PAWEŁ 15km / M2 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
10 MICHALAK ALEKSANDRA 15km / K3 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
11 CZYŻ MAREK 15km / M2 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
12 NOWAKOWSKA KAROLINA 15km / K3 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
13 DOJS ALEKSANDRA 15km / K3 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
14 GŁOWSKI DARIUSZ 15km / M3 NIGHT RUNNERS ZŁOTNIKI
15 MIAŁKAS SZYMON 15km / M2 NIGHT RUNNERS BUK
16 MATUŁA EWELINA 15km / K2 NIGHT RUNNERS BRZOZA
17 WŁODARCZYK ŁUKASZ 15km / M3 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
 
205 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCZYŃSKI PIOTR 15km / M5 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL POZNAŃ
 
206 NO EXCUSES GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUCHY HUBERT 15km / M2 NO EXCUSES GNIEZNO GNIEZNO
2 PRZYKUCKI ROBERT 15km / M4 NO EXCUSES GNIEZNO GNIEZNO
3 NĘDZYK JAKUB 15km / M1 NO EXCUSES GNIEZNO GNIEZNO
 
207 NO EXCUSES TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACHNIARZ MIRAS 15km / M3 NO EXCUSES TEAM TRZEMESZNO
 
208 NOWOGARD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JACKOWIAK PAWEŁ 15km / M3 NOWOGARD NOWOGARD
 
209 OD JUTRA NIE BIEGAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GACKOWSKI ARTUR 15km / M4 OD JUTRA NIE BIEGAM BYDGOSZCZ
 
210 ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIAŁOCHA JAKUB 15km / M2 ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA ODOLANÓW
 
211 OGIEŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTAL RADOSŁAW 15km / M3 OGIEŃ STRASZYN
 
212 OKFIR ŚMIGIEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKRZYPCZAK MARIAN 15km / M5 OKFIR ŚMIGIEL PIANOWO
 
213 OPEC - PUŁAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWSKI EUGENIUSZ 15km / M6 OPEC - PUŁAWY PUŁAWY
 
214 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WINCZURA PIOTR 15km / M5 ORANGE POLSKA TORUŃ
2 WNUCZYŃSKI ANDRZEJ 15km / M4 ORANGE POLSKA BYDGOSZCZ
 
215 ORETYPARAPETY SWARZĘDZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZYGIELSKI ARKADIUSZ 15km / M4 ORETYPARAPETY SWARZĘDZ DRZĄZGOWO
 
216 ORZEŁ OSIEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TURBIAK ROMAN 15km / M3 ORZEŁ OSIEK OSIEK NAD NOTECIĄ
 
217 ORŁY FUNDACJA RAKOFF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁKA OSKAR 15km / M3 ORŁY FUNDACJA RAKOFF POZNAŃ
 
218 ORŁY FUNDACJI RAK-OFF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAJEWSKI MARCIN 15km / M3 ORŁY FUNDACJI RAK-OFF POZNAŃ
 
219 OSP GRODNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTFAS PIOTR 15km / M3 OSP GRODNO GRODNO
 
220 OSP OPALENICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYPRIAN JAROSŁAW 15km / M4 OSP OPALENICA OPALENICA
 
221 OŚLA ŁAWKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BĄKOWSKI PIOTR 15km / M3 OŚLA ŁAWKA GNIEZNO
 
222 OŚLA ŁAWKA GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BĄKOWSKA MARIA 15km / K6 OŚLA ŁAWKA GNIEZNO GNIEZNO
 
223 PASJONACI SŁUPCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYGOCKA ELŻBIETA 15km / K4 PASJONACI SŁUPCA GIEWARTÓW
2 MAJEWSKI KAROL 15km / M2 PASJONACI SŁUPCA OSTROWITE
3 DYRKA MACIEJ 15km / M2 PASJONACI SŁUPCA POZNAŃ
4 GOLAK KUBA 15km / M2 PASJONACI SŁUPCA SŁUPCA
5 BAŁDYSIAK MICHAŁ 15km / M2 PASJONACI SŁUPCA SŁUPCA
6 URBANIAK ARKADIUSZ 15km / M3 PASJONACI SŁUPCA SŁUPCA
7 MARCINKOWSKI SŁAWEK 15km / M3 PASJONACI SŁUPCA SŁUPCA
8 CIEMIOR ARTUR 15km / M2 PASJONACI SŁUPCA STRZAŁKOWO
 
224 PAŁUKI RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SENGER MICHAŁ 15km / M3 PAŁUKI RUNNING TEAM GĄSAWA
2 OSIŃSKI KAROL 15km / M3 PAŁUKI RUNNING TEAM JAROSZEWO
3 ŚLIWIŃSKI DARIUSZ 15km / M2 PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNIN
 
225 PIONIER WITNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLICZKA JAN 15km / M6 PIONIER WITNICA WITNICA `GORZOWSKA`
 
226 PKO BANK POLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HORDECKI MARCIN 15km / M3 PKO BANK POLSKI WOLSZTYN
2 BYCZYK JACEK 15km / M5 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
3 FRĄCKOWIAK TOMASZ 15km / M4 PKO BANK POLSKI GNIEZNO
4 DRGAS ROMAN 15km / M3 PKO BANK POLSKI Prochy
5 WITKOWSKI RADOSŁAW 15km / M2 PKO BANK POLSKI GNIEZNO
6 HORDECKI MARCIN 15km / M3 PKO BANK POLSKI WOLSZTYN
 
227 PN TEAM MPK POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁASZCZYK MICHAŁ 15km / M3 PN TEAM MPK POZNAŃ POZNAŃ
 
228 POBIEDZISKA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK ADRIAN 15km / M3 POBIEDZISKA RUNNING TEAM POBIEDZISKA
2 WALIGÓRA JAKUB 15km / M2 POBIEDZISKA RUNNING TEAM POBIEDZISKA
 
229 POLONIA JASTROWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCHNIO RYSZARD 15km / M4 POLONIA JASTROWIE JASTROWIE
 
230 POLSAT BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWIK MARCIN 15km / M3 POLSAT BIEGA WARSZAWA
 
231 POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLINIKOWSKI JACEK 15km / M4 POLSKA ŚWIEKATOWO
 
232 POZNAN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHIBOWSKI DARIUSZ 15km / M4 POZNAN BIEGA POZNAN
 
233 POZRUNIACY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMAREK MICHAŁ 15km / M3 POZRUNIACY POZNAŃ
2 POPIELARZ MACIEJ 15km / M3 POZRUNIACY SKÓRZEWO
 
234 PRO-RUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SYPEREK MARCIN 15km / M4 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
 
235 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STAŃCZAK EDMUND 15km / M6 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
2 MAKOWSKI BOGDAN 15km / M5 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
3 BORAWSKA ANNA 15km / K3 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT KOŁBRZEG - PŁOCK
4 DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW 15km / M3 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT GOSTYNIN
5 KAMIŃSKI KRZYSZTOF 15km / M3 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT GĄBIN
6 OWCZARSKI HENRYK 15km / M6 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT ROGOZINO
7 SZCZAWIŃŚKI ŁUKASZ 15km / M3 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT NOWE GULCZEWO
8 MATUSZEWSKI PIOTR 15km / M6 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT GOSTYNIN
9 MARTYNOWSKI WITOLD 15km / M4 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT ROGOZINO
10 KUREK KRZYSZTOF 15km / M4 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
11 WOJTCZAK PAWEL 15km / M3 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT GOSTYNIN
12 PODOLEWSKI RAFAŁ 15km / M4 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
13 CICHECKI JACEK 15km / M4 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT NOWE PROBOSZCZEWICE
14 ŻBIKOWSKI RADOSŁAW 15km / M1 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT SOCHOCINO-PRAGA
15 SYNAKOWSKI JAROSŁAW 15km / M4 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
16 ŁOMNICKI DARIUSZ 15km / M5 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
17 NOWICKI PIOTR 15km / M4 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
 
236 PĘDZĄCE ŻÓŁWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MRUK-WAWRZYNIAK PATRYCJA 15km / K3 PĘDZĄCE ŻÓŁWIE SOLEC KUJAWSKI
 
237 QUAY POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYLSKI WOJCIECH 15km / M4 QUAY POZNAŃ POZNAŃ
2 TYL MACIEJ 15km / M4 QUAY POZNAŃ POZNAŃ
3 BOROWICZ MARCIN 15km / M4 QUAY POZNAŃ POZNAŃ
4 MEJZIŃSKA ANNA 15km / K2 QUAY POZNAŃ POZNAŃ
 
238 RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI ,,WODNIK`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKI DAWID 15km / M2 RADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI ,,WODNIK` RADZIEJÓW
 
239 RAKOWNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRZAK ROMEK 15km / M5 RAKOWNIA RAKOWNIA
 
240 RAMIRENT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW 15km / M3 RAMIRENT ZIELONKA
 
241 RED OAK POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK DAWID 15km / M2 RED OAK POZNAŃ WAŁCZ
 
242 REHABILITACJA-RATKA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HASS ANITA 15km / K3 REHABILITACJA-RATKA.PL PIŁA
2 HASS ARTUR 15km / M3 REHABILITACJA-RATKA.PL PIŁA
 
243 RODZINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAUZE MICHAŁ 15km / M4 RODZINA KOMORNIKI
2 KRAUZE MARIA 15km / K3 RODZINA KOMORNIKI
 
244 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALINOWSKI HENRYK 15km / M6 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA ROGOŹNO
 
245 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĘPKA FRANCISZEK 15km / M4 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA OBORNIKI
 
246 RONIN CZERWIEŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRO JACEK 15km / M4 RONIN CZERWIEŃSK ZIELONA GÓRA
 
247 ROWEROWCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLICHT TOMASZ 15km / M2 ROWEROWCE OSTRZYCE
 
248 RRTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKA JOLANTA 15km / K4 RRTEAM POZNAŃ
 
249 RUN BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GORGOL TOMASZ 15km / M3 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
2 GORGOL RENATA 15km / K3 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
3 KONOPIŃSKA AGNIESZKA 15km / K3 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
4 JURCZYK ARTUR 15km / M4 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
5 JURCZYK ANNA 15km / K4 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
6 KWIATKOWSKI DAMIAN 15km / M2 RUN BYDGOSZCZ RAKOWIEC
7 WĘGRZYŃSKI PIOTR 15km / M4 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
8 WĘGRZYŃSKA MONIKA 15km / K4 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
9 DRAPIEWSKI PRZEMYSŁAW 15km / M4 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
10 DRAPIEWSKA BEATA 15km / K4 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
11 SKIERA KRZYSZTOF 15km / M3 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZZ
12 ZDROJKOWSKA JOANNA 15km / K4 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
13 KRUCZKOWSKA MAGDALENA 15km / K3 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
250 RUNFOLLOWME
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIEKAN ANNA 15km / K3 RUNFOLLOWME MARZENIN
 
251 RUNNER GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI WOJCIECH 15km / M6 RUNNER GÓRA GÓRA
2 ŚMIECHOWSKI KRZYSZTOF 15km / M4 RUNNER GÓRA RZESZÓW
 
252 RWT BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOBOLSKI TOMASZ 15km / M4 RWT BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
2 MAGUSIAK AGNIESZKA 15km / K2 RWT BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
3 MAŁECKI JAKUB 15km / M3 RWT BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
253 SAINT-GOBAIN SQUAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOKORZYCKI ANDRZEJ 15km / M4 SAINT-GOBAIN SQUAD KOŁO
 
254 SAMOTNY SIELINKOWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEHMANN RADOSŁAW 15km / M4 SAMOTNY SIELINKOWIEC SIELINKO
 
255 SAMOTNY WILK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JÓŚKOWIAK MICHAŁ 15km / M3 SAMOTNY WILK GRODZISK WIELKOPOLSKI
 
256 SBZZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPER ADAM 15km / M3 SBZZ SKÓRKA
 
257 SBZZ ZŁOTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LINDA JAN 15km / M3 SBZZ ZŁOTÓW ZAKRZEWO
2 PAECH ZIEMOWIT 15km / M4 SBZZ ZŁOTÓW ZŁOTÓW
3 KRÓLIKOWSKI ANDRZEJ 15km / M5 SBZZ ZŁOTÓW LIPKA
4 PYDYN ANDRZEJ 15km / M5 SBZZ ZŁOTÓW ZŁOTÓW
5 PYDYN REGINA 15km / K5 SBZZ ZŁOTÓW ZŁOTÓW
 
258 SCIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLAJA KATARZYNA 15km / K5 SCIM CZERWONAK
2 FILIPOWSKI ZENON 15km / M4 SCIM WSCHOWA
 
259 SIR `START`/MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRZCIŃSKI EUGENIUSZ 15km / M5 SIR `START`/MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO BYDGOSZCZ
 
260 SIR`START` / MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GURNA JOLANTA 15km / K5 SIR`START` / MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO BYDGOSZCZ
 
261 SIR`START`/ MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GURNA WIKTORIA 15km / K2 SIR`START`/ MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO BYDGOSZCZ
2 TRZCIŃSKI FRANCISZEK 15km / M5 SIR`START`/ MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNO CHEŁMNO
 
262 SKS `SZCZĘŚCIE`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUSZCZAK WŁODZIMIERZ 15km / M5 SKS `SZCZĘŚCIE` OSTRZESZÓW
 
263 SOKÓŁ PERKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KICINSKI ROMAN 15km / M6 SOKÓŁ PERKOWO PERKOWO
 
264 SPINKO LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATYLA BRONISŁAW 15km / M5 SPINKO LESZNO RYDZYNA
 
265 SPORT I REKREACJA MOGILNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ 15km / M5 SPORT I REKREACJA MOGILNO MOGILNO
2 WOLSKI JAROSŁAW 15km / M4 SPORT I REKREACJA MOGILNO MOGILNO
3 ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ 15km / M3 SPORT I REKREACJA MOGILNO MOGILNO
4 FURTAK TOMASZ 15km / M4 SPORT I REKREACJA MOGILNO MOGILNO
5 PACZKOWSKI JACEK 15km / M4 SPORT I REKREACJA MOGILNO STRZELNO
6 GRYBOŚ MARCIN 15km / M3 SPORT I REKREACJA MOGILNO MOGILNO
7 PRZYBYLSKI MATEUSZ 15km / M2 SPORT I REKREACJA MOGILNO MOGILNO
8 BERNACIAK MATEUSZ 15km / M2 SPORT I REKREACJA MOGILNO MOGILNO
 
266 SPORT-EVO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAJKOWSKI PIOTR 15km / M2 SPORT-EVO TEAM KOWALEWO POMORSKIE
 
267 START BRZOZÓWKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZERÓL KAMIL 15km / M2 START BRZOZÓWKA GŁOGOWO
 
268 STARY CZŁOWIEK KOJOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPSKI SŁAWEK 15km / M5 STARY CZŁOWIEK KOJOT KONSTANCIN-JEZIORNA
2 KOWALSKA KATARZYNA 15km / K4 STARY CZŁOWIEK KOJOT WARSZAWA
 
269 STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 15km / M3 STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO SZYDŁOWO
2 BUZAŁA WALENTY 15km / M5 STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO STARA ŁUBIANKA
 
270 STOWARZYSZENIE KUŻNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĘBSKI JAN 15km / M6 STOWARZYSZENIE KUŻNIA SUCHARZEWO
 
271 STOWARZYSZENIE TERAZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPERSKI GRZEGORZ 15km / M3 STOWARZYSZENIE TERAZ WYDARTOWO
2 ŚWIDERSKI MATEUSZ 15km / M2 STOWARZYSZENIE TERAZ TRZEMESZNO
 
272 STOWARZYSZENIE ZANDARMERII WOJSKOWEJ KOŁO REGIONALNE BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAKOWSKI PIOTR 15km / M6 STOWARZYSZENIE ZANDARMERII WOJSKOWEJ KOŁO REGIONALNE BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
273 STOWARZYSZENIE `MIŚ`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TONDAŚ KRZYSZTOF 15km / M4 STOWARZYSZENIE `MIŚ` CIELCZA
 
274 STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASPRZYK TOMASZ 15km / M4 STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA STRZAŁKOWO
2 GACA TOMASZ 15km / M4 STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA STRZAŁKOWO
3 MATUSZEWSKI JERZY 15km / M5 STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA STRZAŁKOWO
 
275 SUPERMARATON
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOBYŁKA MAREK 15km / M4 SUPERMARATON KALISZ
2 WODICZKO TOMASZ 15km / M4 SUPERMARATON DĘBNIAŁKI KALISKIE
 
276 SUPERMARATON KALISZ, KMP KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINIAK EDYTA 15km / K3 SUPERMARATON KALISZ, KMP KALISZ KALISZ
 
277 SWARZĘDZ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECHOWSKI KRZYSZTOF 15km / M4 SWARZĘDZ TEAM SWARZĘDZ
 
278 SWIAT NARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FITA ROMAN 15km / M6 SWIAT NARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW KOŻUCHÓW
 
279 SŁUPNO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PACZUSKI MARIUSZ 15km / M4 SŁUPNO BIEGA SŁUPNO
 
280 SŁYNNI KENIJCZYCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOŁAJCZYK PRZEMYSŁAW 15km / M4 SŁYNNI KENIJCZYCY GNIEZNO
2 MIKOŁAJCZYK AGNIESZKA 15km / K3 SŁYNNI KENIJCZYCY RZGÓW
3 FUSZPANIAK MARCIN 15km / M3 SŁYNNI KENIJCZYCY GNIEZNO
4 ZGORZELSKI BARTOSZ 15km / M3 SŁYNNI KENIJCZYCY GNIEZNO
5 SZYMANEK TOMASZ 15km / M3 SŁYNNI KENIJCZYCY GNIEZNO
6 NOWACZYK MAREK 15km / M3 SŁYNNI KENIJCZYCY GNIEZNO
7 BECHERT TOMASZ 15km / M3 SŁYNNI KENIJCZYCY GNIEZNO
8 STASZKIEWICZ ŁUKASZ 15km / M3 SŁYNNI KENIJCZYCY GNIEZNO
9 KRYŚLAK JAKUB 15km / M3 SŁYNNI KENIJCZYCY WITKOWO
 
281 T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBIAK TOMASZ 15km / M4 T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO INOWROCŁAW
 
282 T.S. OPATRUNKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORCHOLSKI WITOLD 15km / M4 T.S. OPATRUNKI TORUŃ
 
283 TAK SE POMYKAM !
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOSKWA KRZYSZTOF 15km / M5 TAK SE POMYKAM ! LESZNO
 
284 TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYGRALAK PIOTR 15km / M2 TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE POZNAŃ
 
285 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJEWSKI MACIEJ 15km / M4 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE POZNAŃ
 
286 TEAM PLESZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZOREK KATARZYNA 15km / K2 TEAM PLESZEW PLESZEW
 
287 TEAMOCHAL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZABLEWSKI ANDRZEJ 15km / M4 TEAMOCHAL BYDGOSZCZ
2 WYRĘBSKI JAROSŁAW 15km / M4 TEAMOCHAL BYDGOSZCZ
3 KUBANEK ŁUKASZ 15km / M3 TEAMOCHAL NIEMCZ
4 MANDOSIK JERZY 15km / M6 TEAMOCHAL GRUDZIĄDZ
5 MANDOSIK BERNADETA 15km / K6 TEAMOCHAL GRUDZIĄDZ
6 MUSIAŁ MICHAŁ 15km / M4 TEAMOCHAL BYDGOSZCZ
7 WARCZAK PIOTR 15km / M3 TEAMOCHAL BYDGOSZCZ
 
288 TFP SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCIECHOWSKI PAWEŁ 15km / M4 TFP SPORT TEAM ZIMIN
 
289 TG SOKOL BUKOWNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWITOŃ MARIAN 15km / M5 TG SOKOL BUKOWNICA BUKOWNICA
 
290 TG `SOKÓŁ` GNIEWKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MURAWSKI KRZYSZTOF 15km / M3 TG `SOKÓŁ` GNIEWKOWO GNIEWKOWO
 
291 TIMON I PUMBA!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARANOWSKA ANNA MARIA 15km / K2 TIMON I PUMBA! KONIN
 
292 TIMON I PUMBA, BARDZIEJ PUMBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RATAJCZYK MARCIN 15km / M3 TIMON I PUMBA, BARDZIEJ PUMBA KONIN
 
293 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOŁOWNIA WOJCIECH 15km / M5 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
2 KURS JAROSŁAW 15km / M4 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
3 MILEWSKI ZBIGNIEW 15km / M4 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
294 TKKF PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW 15km / M3 TKKF PŁOCK PŁOCK
2 ZALEWSKI JÓZEF 15km / M6 TKKF PŁOCK PŁOCK
 
295 TKKF PŁOMIEŃ-POBIEDZISKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAWRZYNIAK LEON 15km / M6 TKKF PŁOMIEŃ-POBIEDZISKA POBIEDZISKA
 
296 TKKF REKREACJA TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GREGROWSKI KRZYSZTOF 15km / M3 TKKF REKREACJA TORUŃ TORUŃ
 
297 TKKF TRUCHT WSPÓLNY DOM JAROCIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GARBAREK WIESŁAW 15km / M6 TKKF TRUCHT WSPÓLNY DOM JAROCIN JAROCIN
 
298 TKKF WODNIK WIĘCBORK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MEJGIER KAROL 15km / M4 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
2 KAMIŃSKI GRZEGORZ 15km / M3 TKKF WODNIK WIĘCBORK PEPERZYN
3 DRABJEWSKI PAWEŁ 15km / M3 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
4 ZACH SEBASTIAN 15km / M4 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
5 MEJGIER PAWEŁ 15km / M4 TKKF WODNIK WIĘCBORK SYPNIEWO
6 KRIESE PIOTR 15km / M4 TKKF WODNIK WIĘCBORK RUNOWO KRAJEŃSKIE
7 ZACH ANETA 15km / K4 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
8 ŚMIELIŃSKI SŁAWOMIR 15km / M5 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
9 KRASICKI MICHAŁ 15km / M3 TKKF WODNIK WIĘCBORK WITUNIA
10 WOJTASIK SŁAWOMIR 15km / M5 TKKF WODNIK WIĘCBORK RUNOWO KRAJEŃSKIE
11 PRZYBYLSKA KATARZYNA 15km / K4 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
 
299 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRYCHCY-NOWAK PAULINA 15km / K3 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ STRZYŻEWO
2 FIMIŃSKI BARTOSZ 15km / M3 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ NĄDNIA
3 CHŁOPEK DARIUSZ 15km / M4 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ ZBĄSZYŃ
4 RZEPA ROMAN 15km / M4 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ ZBĄSZYŃ
5 KRZYWIECKI KRZYSZTOF 15km / M3 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ NĄDNIA
6 SOŁTYSIK JAROSŁAW 15km / M4 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ STRZYŻEWO
 
300 TKKFKOLEJARZ BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANGIEL WŁADYSŁAW 15km / M7+ TKKFKOLEJARZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
301 TMT SMECZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GANDURSKI WALDEMAR 15km / M5 TMT SMECZ GNIEZNO
 
302 TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GREFKOWICZ PAWEŁ 15km / M4 TORUŃ TORUŃ
 
303 TRI-ELANA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIESZYŃSKI JACEK 15km / M5 TRI-ELANA BYDGOSZCZ
 
304 TRI4FUNPOLAND.WORDPRESS.COM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASTWA KATARZYNA 15km / K3 TRI4FUNPOLAND.WORDPRESS.COM POZNAŃ
 
305 TTC TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FOREMSKI SŁAWOMIR 15km / M4 TTC TORUŃ TORUN
 
306 TUCHOLANKA TUCHOLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTAS MAREK 15km / M4 TUCHOLANKA TUCHOLA TUCHOLA
2 NIELEK PIOTR 15km / M3 TUCHOLANKA TUCHOLA TUCHOLA
3 ZAJĄC KAMIL 15km / M2 TUCHOLANKA TUCHOLA RODOWO
4 NITSCHKE KRZYSZTOF 15km / M2 TUCHOLANKA TUCHOLA TUCHOLA
 
307 TUMKO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁOPACZYK MACIEJ 15km / M3 TUMKO TEAM LESZNO
2 ŁOPACZYK MAGDALENA 15km / K3 TUMKO TEAM WILKOWICE
 
308 TURBOBOY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WODEJKO ARTUR 15km / M3 TURBOBOY SOLEC KUJAWSKI
 
309 TYMOLE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYMCZEWSKA ALICJA 15km / K1 TYMOLE TEAM GNIEZNO
2 TYMCZEWSKI MACIEJ 15km / M4 TYMOLE TEAM GNIEZNO
 
310 UKS ÓSEMKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JENZIOŁOWSKI JACEK 15km / M3 UKS ÓSEMKA BYDGOSZCZ
2 BARAŃSKI GRZEGORZ 15km / M5 UKS ÓSEMKA BYDGOSZCZ
3 MICHALAK ADAM 15km / M3 UKS ÓSEMKA BYDGOSZCZ
4 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF 15km / M4 UKS ÓSEMKA BYDGOSZCZ
5 MICHALSKI MARCIN 15km / M3 UKS ÓSEMKA ŁOCHOWICE
 
311 UNILEVER POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKASIK ADRIAN 15km / M2 UNILEVER POZNAŃ POZNAŃ
 
312 URUBURU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HEROLD MACIEJ 15km / M3 URUBURU BYDGOSZCZ
 
313 VAMP DREWNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYGIER MIROSŁAWA 15km / K5 VAMP DREWNO DREWNO
 
314 VECTRA WŁOCŁAWEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIERNIKOWSKI DAMIAN 15km / M2 VECTRA WŁOCŁAWEK LUBANIE
2 POKORA RAFAŁ 15km / M4 VECTRA WŁOCŁAWEK SZPETAL GÓRNY
3 GÓRCZYŃSKI ZBIGNIEW 15km / M2 VECTRA WŁOCŁAWEK FABIANKI
 
315 VELUX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZANECKI RADOSŁAW 15km / M3 VELUX JANKOWO DOLNE
 
316 VELUX GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHŁOPICKI MICHAŁ 15km / M3 VELUX GNIEZNO GNIEZNO
2 WIĘCKOWSKI JACEK 15km / M4 VELUX GNIEZNO GNIEZNO
3 SOBCZYK WIOLETTA 15km / K4 VELUX GNIEZNO WITKOWO
4 RACHELA SŁAWOMIR 15km / M3 VELUX GNIEZNO GNIEZNO
5 TRZOSEK MONIKA 15km / K3 VELUX GNIEZNO WEŁNICA
6 TOMASZEWSKI TOMASZ 15km / M3 VELUX GNIEZNO GNIEZNO
7 MIERZEJEWSKI DARIUSZ 15km / M4 VELUX GNIEZNO GNIEZNO
8 KOTARSKI TOMASZ 15km / M4 VELUX GNIEZNO GNIEZNO
 
317 VELUX-GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMAREK PIOTR 15km / M4 VELUX-GNIEZNO GNIEZNO
2 HĘŚ LESZEK 15km / M2 VELUX-GNIEZNO GNIEZNO
 
318 VITALABO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁOBODZIŃSKI MARCIN 15km / M3 VITALABO BYDGOSZCZ
2 PIETRYKOWSKI NORBERT 15km / M4 VITALABO NIEMCZ
3 BANAŚ MARCIN 15km / M2 VITALABO RAKÓW
 
319 VOLKSWAGEN POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WŁODARCZYK TOMASZ 15km / M3 VOLKSWAGEN POZNAŃ WITKOWO
2 STASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW 15km / M3 VOLKSWAGEN POZNAŃ GNIEZNO
 
320 WALKA GNIEZNO/NO EXCUSES TEAM/SWOLEMATES GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI BARTOSZ 15km / M2 WALKA GNIEZNO/NO EXCUSES TEAM/SWOLEMATES GNIEZNO GNIEZNO
 
321 WALKA KOSTRZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANASZAK GRZEGORZ 15km / M3 WALKA KOSTRZYN KOSTRZYN
2 SZAŁ ŁUKASZ 15km / M2 WALKA KOSTRZYN KOSTRZYN
3 KAPCIAK MATEUSZ 15km / M2 WALKA KOSTRZYN KOSTRZYN
 
322 WEŁNIANKA KISZKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOLNY JANUSZ 15km / M4 WEŁNIANKA KISZKOWO KISZKOWO
 
323 WEŁNICA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK MICHAŁ 15km / M3 WEŁNICA BIEGA GNIEZNO
 
324 WIELKOPOLSCY BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SALSKI JAROSŁAW 15km / M2 WIELKOPOLSCY BIEGACZE WRONKI
 
325 WITKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŹMIERCZAK PIOTR 15km / M3 WITKOWO WITKOWO
 
326 WKB PIAST WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PILARZ-MAŁKIEWICZ DANUTA 15km / K5 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
 
327 WKB PLAST-MIX MARATOŃCZYK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GABRYELSKI MARCIN 15km / M3 WKB PLAST-MIX MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
 
328 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ 15km / M2 WKS ŚLĄSK WROCŁAW BYDGOSZCZ
 
329 WODNA AKADEMIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAŚKIEWICZ MARCIN 15km / M3 WODNA AKADEMIA MOGILNO
 
330 WOLNY STRZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORA ROBERT 15km / M3 WOLNY STRZELEC POZNAŃ
2 WILCZURA KAMIL 15km / M1 WOLNY STRZELEC KRUCHOWO
 
331 WOZIMYSIE.PL / TRENERTRIATHLONU.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWIAK MACIEJ 15km / M3 WOZIMYSIE.PL / TRENERTRIATHLONU.PL KALISZ
 
332 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URBAN MICHAŁ 15km / M3 WRONIECKI KLUB BIEGACZA GNIEZNO
2 URBAN MARCIN 15km / M3 WRONIECKI KLUB BIEGACZA NOWA WIEŚ
3 SIKORA ROBERT 15km / M4 WRONIECKI KLUB BIEGACZA WRONKI
4 ROSZAK BARTOSZ 15km / M3 WRONIECKI KLUB BIEGACZA WRONKI
5 BŁOCH ARLETA 15km / K4 WRONIECKI KLUB BIEGACZA CHOJNO-MŁYN
 
333 WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PARUS ARKADIUSZ 15km / M3 WRZEŚNIA WRZEŚNIA
 
334 WSKG TERBUD TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACIEJA KRZYSZTOF 15km / M4 WSKG TERBUD TEAM WŁOCŁAWEK
 
335 WTR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYSZEWSKI SŁAWOMIR 15km / M4 WTR WŁOCŁAWEK
 
336 WUEF CLUB - TARNOWO PODGÓRNE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZGOŁA PRZEMYSŁAW 15km / M4 WUEF CLUB - TARNOWO PODGÓRNE LUSÓWKO
 
337 WWW.POZNANBIEGA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁDYKA MARCIN 15km / M3 WWW.POZNANBIEGA.PL POZNAŃ
 
338 WĄGROWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HILBRECHT ARTUR 15km / M2 WĄGROWIEC WĄGROWIEC
 
339 WĘDZIKOWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DREAS JAKUB 15km / M3 WĘDZIKOWSKI TEAM RYBITWY
 
340 ZABIEGANI ŁOCHOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOKOŁOWSKA HANNA 15km / K5 ZABIEGANI ŁOCHOWICE POTULICE
2 NAGÓRSKA ELŻBIETA 15km / K4 ZABIEGANI ŁOCHOWICE ŁOCHOWICE
3 SOWIŃSKI PIOTR 15km / M4 ZABIEGANI ŁOCHOWICE ŁOCHOWICE
 
341 ZADYSZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARASZEWSKI ZBIGNIEW 15km / M4 ZADYSZKA POZNAŃ
2 ZAWADZKI ARTUR 15km / M4 ZADYSZKA WARSZAWA
3 KOWALSKA MAŁGORZATA 15km / K4 ZADYSZKA KONIN
4 KRUPIŃSKI ZBIGNIEW 15km / M3 ZADYSZKA KOŁO
5 LASOTA MARCIN 15km / M3 ZADYSZKA KOŁO
6 KARASZEWSKI JANUSZ 15km / M4 ZADYSZKA KONIN
7 JAŁOZA IRENEUSZ 15km / M4 ZADYSZKA REGIMIN
8 DŁUTKOWSKI JAROSŁAW 15km / M4 ZADYSZKA ROGOWO
 
342 ZAKŁAD KARNY GĘBARZEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSOCIŃSKI ARTUR 15km / ZAKŁAD KARNY GĘBARZEWO
2 LUDEK ADAM 15km / M2 ZAKŁAD KARNY GĘBARZEWO
3 JABŁOŃSKI SŁAWOMIR 15km / M3 ZAKŁAD KARNY GĘBARZEWO
4 NOWAK DAMIAN 15km / M2 ZAKŁAD KARNY GĘBARZEWO
5 WIŚNIEWSKI MICHAŁ 15km / M3 ZAKŁAD KARNY GĘBARZEWO
 
343 ZANTYR SZTUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BELZYT SZYMON 15km / M2 ZANTYR SZTUM SZTUM
 
344 ZK WŁOCŁAWEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWŁOWSKI MARCIN 15km / M3 ZK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
 
345 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLIKS JAKUB 15km / M1 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM POZNAŃ
2 KLIKS DARIUSZ 15km / M4 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM POZNAŃ
 
346 ZSOIZ TRZEMESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKA ŻANETA 15km / K1 ZSOIZ TRZEMESZNO TRZEMESZNO
 
347 `KOLEJE WIELKOPOLSKIE`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI MAREK 15km / M4 `KOLEJE WIELKOPOLSKIE` ZBĄSZYŃ
 
348 `LUBIĘ CHRUŚCIKI`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLEWA MONIKA 15km / K3 `LUBIĘ CHRUŚCIKI` PIŁA
 
349 ŚCIEŻKI BIEGOWE OLIMPIA POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDRZEJEWSKI JACEK 15km / M6 ŚCIEŻKI BIEGOWE OLIMPIA POZNAŃ POZNAŃ
 
350 ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDZIK EWA 15km / K4 ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW KOŻUCHÓW
2 KURPAS MAREK 15km / M5 ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW KOŻUCHÓW
 
351 ŁOBESKI KLUB BIEGACZA,,TRUCHT``
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAMROZY RYSZARD 15km / M5 ŁOBESKI KLUB BIEGACZA,,TRUCHT`` IŃSKO
 
352 ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORA ANTONI 15km / M6 ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 GĄSAWA
2 OWCZARZAK ROMAN 15km / M5 ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 ŻNIN