MCS Wrocław
naglowek

Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 1574
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 "RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY"
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEJA MARCIN MAR / M20 "RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY" ŻOŁYNIA
 
2 #K30
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWŁOWICZ MATEUSZ MAR / M20 #K30 JELENIA GÓRA
2 KASTELIK MONIKA MAR / K30 #K30 BIELSKO-BIAŁA
 
3 ,,PROM`` WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIPCZAK WIKTOR MAR / M60 ,,PROM`` WROCŁAW CHWAŁOWICE
 
4 -
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEMENOVYCH BOGDAN MAR / M20 - KIWSZOWATA
2 NAZIM TADEUSZ MAR / M60 - SKAWINA
3 USSOROWSKI MARCIN MAR / M30 - BYDGOSZCZ
4 ADAMCZYK LUKASZ MAR / M30 - DUNSTABLE
5 KOCIOK GABRIELA MAR / K40 - STARE SIOŁKOWICE
6 MATANIAK KATARZYNA MAR / K20 - KOMPRACHCICE
7 HENSLER GRZEGORZ MAR / M30 - WARSZAWA
8 BRYSZEWSKI ADAM MAR / M40 - ZIELONA GORA
9 MAJORKIEWICZ ROBERT MAR / M30 - ŚWIEBODZICE
10 JAKIMOWICZ KRZYSZTOF MAR / M50 - GILOWICE
11 GLINKA PRZEMYSŁAW MAR / M50 - PIŁA
12 BULAK GRZEGORZ MAR / M40 - STRZELIN
13 STEFANIUK RAFAŁ MAR / M30 - DOBRE MIASTO
14 ŁABĘDZKI MARIUSZ MAR / M30 - STARGARD
15 ŚCIGAŁA WALDEMAR MAR / M40 - JELENIA GÓRA
16 SKRZYPNIK PIOTR MAR / M30 - MĄKOSZYCE
17 DULĘBA TOMASZ MAR / M40 - RZESZÓW
18 DZIADEK KAMIL MAR / M20 - JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
19 SITBON GASTON MAR / M30 - WROCLAW
20 WÓJCIK TOMASZ MAR / M40 - GOSZCZ
21 SZWEDEK MICHAŁ MAR / M30 - NOWY TOMYŚL
22 STAŃCZUK DOROTA MAR / K40 - SIEDLCE
23 DRZEWIŃSKI ZBIGNIEW MAR / M50 - LUBAWKA
24 SZKOPEK JACEK MAR / M50 - ŁÓDŹ
25 ZAWADZKI DARIUSZ MAR / M40 - RADLIN
26 SZELIGA KRZYSZTOF MAR / M30 - REDA
27 MOECK MACIEJ MAR / M30 - TRZEBNICA
28 HYNDA MONIKA MAR / K20 - OBORNIKI ŚL.
29 KULAK PAWEŁ MAR / M40 - PRUSZKÓW
30 STRÓZIK KRZYSZTOF MAR / M30 - DZIADOWA KŁODA
31 WONIAKOWSKI CZESŁAW MAR / M50 - BYDGOSZCZ
32 PARCHOMIUK ANDRZEJ MAR / M50 - WARSZAWA
33 SANDER-BAEHR CHRISTINE MAR / K50 - WOLFENBUETTEL
34 MĘKARSKI SŁAWOMIR MAR / M50 - TOMASZÓW MAZOWIECKI
35 SZYNAL MATEUSZ MAR / M20 - BUKÓWEK
36 LIPSKI HENRYK MAR / M60 - SZCZECIN
37 POKRZYWKA PIOTR MAR / M30 - OPOCZNO
38 LEMIEC RAFAŁ MAR / M20 - WROCŁAW
39 DASZUTA MATEUSZ MAR / M20 - SOKÓŁKA
40 NIJAK ZDZISŁAW MAR / M30 - POZNAŃ
41 SZKIŁONDŹ DARIUSZ MAR / M40 - ŁÓDŹ
42 PIWIŃSKI TOMASZ MAR / M30 - POZNAŃ
43 KOŁEK ADRIAN MAR / M20 - LEGNICA
44 STANIROWSKI JAROSŁAW MAR / M40 - MSTÓW
45 MILCZANOWSKI KONRAD MAR / M30 - GDAŃSK
46 SANCZENKO MICHAŁ MAR / M40 - BIAŁYSTOK
47 CETNAROWSKI KAMIL MAR / M30 - WROCŁAW
48 MADEJ ELŻBIETA MAR / K30 - KUNICE
49 HORVÁTH KATALIN MAR / K30 - WROCŁAW
50 CHOJNACKA MAGDALENA MAR / K20 - GDAŃSK
51 DZIELNICKA ALEKSANDRA MAR / K30 - BIELANY WROCŁAWSKIE
52 STEMPLOWSKI JAKUB MAR / M20 - CZĘSTOCHOWA
53 PERYT TOMASZ MAR / M30 - LEGNICA
54 CISZEWSKI ARKADIUSZ MAR / M40 - SIERADZ
55 JAKUBIAK ANNA MAR / K40 - SZCZECIN
56 PASIS MICHAŁ MAR / M20 - WROCŁAW
57 CHYCZEWSKI ROBERT MAR / M30 - ŁÓDŹ
58 BUTTAFOCO MARCO MAR / M30 - BRNO
59 GOLEK DIANA MAR / K30 - LUBLINIEC
60 HORBACZ KRYSTIAN MAR / M30 - LIGOTA PIĘKNA
61 NOWAKOWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 - STRZEGOM
62 DRYBLAK MAREK MAR / M30 - WROCŁAW
63 PĘKAŁA PIOTR MAR / M30 - WROCŁAW
64 CHMIELEWSKA ADRIANNA MAR / K30 - WROCŁAW
65 CAMI SUBIRA GENIS MAR / M20 - GDYNIA
66 WRÓBEL TOMASZ MAR / M50 - WROCŁAW
67 SZUSTAK JACEK MAR / M30 - CZERWIONKA-LESZCZYNY
68 KŁODOWSKA KATARZYNA MAR / K30 - WROCŁAW
69 SKIBA RYSZARD MAR / M30 - RACIBÓRZ
70 SOBALA ROBERT MAR / M20 - WODZISŁAW ŚLĄSKI
71 MUNIAK PAWEŁ MAR / M30 - BOLESŁAWIEC
72 BEDŁA GRZEGORZ MAR / M40 - MIEDŻNO
73 DOLECKA BEATA MAR / K40 - OŁAWA
74 JANKOWSKA BARBARA MAR / K40 - POZNAŃ
75 KUDŁAK PAWEŁ MAR / M20 - KRAKÓW
76 SPYCHAŁA RAFAŁ MAR / M30 - WROCŁAW
77 LUBOCH AGNIESZKA MAR / K30 - SZYDŁÓW
78 HUCALUK MONIKA MAR / K40 - GAIKI
79 PAWLAK ANNA MAR / K30 - TWARDOGORA
80 KAZIMIERCZAK GRZEGORZ MAR / M50 - WROCŁAW
81 SOLARCZYK FILIP MAR / M20 - TORUŃ
82 GRABOWSKA-HOŁYSZ ANNA MAR / K40 - WROCŁAW
83 RIKITATT MONIKA MAR / K20 - WROCŁAW
84 WALKOWIAK DARIUSZ MAR / M30 - WROCŁAW
85 JANIAK MARIUSZ MAR / M40 - WROCŁAW
86 SŁOMSKI JAKUB MAR / M30 - WROCŁAW
87 LISIECKI PRZEMYSŁAW MAR / M30 - ŻARÓW
88 MAREK PAWEŁ MAR / M20 - WADOWICE
89 PAŁASIŃSKI TOMASZ MAR / M30 - WROCŁAW
90 ROMANOWICZ ANDRZEJ MAR / M40 - MIŁOSŁAWICE
91 SALUCH JEAN-FRANCOIS MAR / M30 - WROCŁAW
92 BARANIECKI BOGUSŁAW MAR / M30 - WROCŁAW
93 MAROŃ BERNADETA MAR / K20 - WROCŁAW
94 BAKALARCZYK TOMASZ MAR / M30 - SIECHNICE
95 KOSTERA ROBERT MAR / M40 - WROCŁAW
96 LEN MARIUSZ MAR / M50 - WARSZAWA
97 NIWIŃSKA ALINA MAR / K30 - WROCŁAW
98 KORCZYŃSKI PRZEMYSŁAW MAR / M30 - WROCŁAW
99 ROMANOWICZ ROBERT MAR / M30 - WROCŁAW
100 CIOŁKOWSKA KATARZYNA MAR / K30 - Wrocław
101 SZTYK JAROSŁAW MAR / M40 - Jelcz-Laskowice
102 GOLDEMAN WALDEMAR MAR / M30 - WROCŁAW
103 KUCIA SZYMON MAR / M20 - PAWŁÓW
104 MASŁOWIEC DOROTA MAR / K30 - WROCŁAW
105 TROJAN MONIKA MAR / K30 - JEŻÓW SUDECKI
106 MEILLAN JEAN-PIERRE MAR / M50 - WROCŁAW
107 SZATKO AGNIESZKA MAR / K30 - WROCŁAW
108 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW MAR / M30 - DOBRZYKOWICE
109 ŚWIĄTEK ŁUKASZ MAR / M30 - WROCŁAW
110 CISZEK ANETA MAR / K30 - WROCŁAW
111 BRZEZIŃSKI SERGIUSZ MAR / M40 - WROCŁAW
112 MICH JANUSZ MAR / M20 - WROCŁAW
113 SZYMCZUK KINGA MAR / K20 - WROCŁAW
114 RZEPKA ARKADIUSZ MAR / M50 - LUBAWKA
115 BYTNIEWSKI PAWEL MAR / M30 - WROCLAW
116 JAWORSKA ALICJA MAR / K20 - WROCŁAW
117 STARUCH MARIUSZ MAR / M30 - BOLESŁAWIEC
118 LOCHNO KORNEL MAR / M30 - WROCLAW
119 BASTA ŁUKASZ MAR / M30 - WROCŁAW
120 MIERZEJEWSKI DARIUSZ MAR / M20 - WROCŁAW
121 GÓRNISIEWICZ KASIEŃKA MAR / K20 - KLESZCZÓW
122 BOHONOS ARKADIUSZ MAR / M20 - HENRYKÓW
123 TOMCZAK MARCIN MAR / M40 - GROTÓW
124 ROZMUS MATEUSZ MAR / M20 - GŁOGÓW
125 DĘBICKI WOJCIECH MAR / M40 - SZKARADOWO
126 BOROŃ ALEKSANDRA MAR / K20 - OPOLE
127 TARGIEL DAMIAN MAR / M20 - GDAŃSK
128 ABRAMCZYK ELIZA MAR / K30 - WARSZAWA
129 SONNENBERG-GRZEGORZEWSKA SYLWIA MAR / K40 - WROCŁAW
130 KALUS KATARZYNA MAR / K30 - WROCŁAW
131 SANOK BOGNA MAR / K20 - POZNAŃ
132 BOROWSKA KAROLINA MAR / K20 - LUBIN
133 SZCZOTKA MAŁGORZATA MAR / K20 - WARSZAWA
134 KNESZ MAREK MAR / M40 - JEJKOWICE
135 ŚWIĘCICKI DANIEL MAR / M30 - ŚWIDNICA
136 FREJ DAREK MAR / M30 - BUKOWINA
137 NOWAK PIOTR MAR / M40 - PABIANICE
138 MARON PIOTR MAR / M30 - WROCLAW
139 DUL DARIUSZ MAR / M40 - WAŁBRZYCH
140 CYBULA STANISŁAW MAR / M60 - CHORZÓW
141 SZPERA KRZYSZTOF MAR / M60 - OSTRÓW WIELKOPOLSKI
142 BIAŁAS ZYGMUNT MAR / M60 - KIELCE
143 STANIEWSKI EUGENIUSZ MAR / M60 - ZGORZELEC
 
5 -)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMIK GRZEGORZ MAR / M40 -) BIELSKO-BIAŁA
2 SŁABOŃ MICHAŁ MAR / M30 -) PISARZOWICE K/ KAMIENNEJ GÓRY
3 JUREK DANIEL MAR / M30 -) RADOM
 
6 --
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARIN RUIZ BEATRIZ MAR / K20 -- SORIA
2 HAŁADEWICZ GRZEGORZ MAR / M30 -- STANOWICE
3 PAWLIK MARCIN MAR / M30 -- TWARDOGÓRA
 
7 ----
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYNICKI JACEK MAR / M30 ---- KLUCZBORK
2 DRZEWIECKI MACIEJ MAR / M30 ---- OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
8 ------
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIĘSEK ROMAN MAR / M40 ------ KRAKÓW
2 SKIBA RADOSŁAW MAR / M40 ------ OBRZĘBIN
 
9 ------------
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROZDOWSKI JACEK MAR / M40 ------------ WOŁÓW
2 SIEPIETOWSKI JANUSZ MAR / M50 ------------ WROCŁAW
 
10 -BIEGAM DLA SIEBIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAMARCZYK LUCJAN MAR / M30 -BIEGAM DLA SIEBIE LUDWIKOW
2 SZAREJKO MARCIN MAR / M50 -BIEGAM DLA SIEBIE CHRZĄSTAWA WIELKA
3 SZNAJDER ROBERT MAR / M40 -BIEGAM DLA SIEBIE WROCLAW
4 GÓRAL ROBERT MAR / M40 -BIEGAM DLA SIEBIE BRZEG
5 WÓJCIAK JUSTYNA MAR / K20 -BIEGAM DLA SIEBIE WROCŁAW
6 KĘSEK RAFAŁ MAR / M30 -BIEGAM DLA SIEBIE PRUDNIK
7 PIERSIAK MAREK MAR / M40 -BIEGAM DLA SIEBIE WROCŁAW
8 KOSZELA ARKADIUSZ MAR / M30 -BIEGAM DLA SIEBIE KALISZ
9 KUBIAK ANNA MAR / K30 -BIEGAM DLA SIEBIE KALISZ
10 KWIATKOWSKI ANDRZEJ MAR / M40 -BIEGAM DLA SIEBIE WYSOKA/WROCŁAW
11 VIETH SZYMON Wózk / -BIEGAM DLA SIEBIE CIASNA
12 GÓRNY SŁAWOMIR MAR / M40 -BIEGAM DLA SIEBIE GOSTYŃ
13 TALAR TOMASZ MAR / M40 -BIEGAM DLA SIEBIE ŚRODA ŚLĄSKA
14 ZACHARZEWSKI PIOTR MAR / M40 -BIEGAM DLA SIEBIE WROCŁAW
15 SZCZUR DANIEL MAR / M40 -BIEGAM DLA SIEBIE SŁUPSK
16 MASEK JAROSŁAW MAR / M30 -BIEGAM DLA SIEBIE BEŁCHATÓW
 
11 -RAZ SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FAJER MARKUS MAR / M60 -RAZ SZCZECIN DOBRA SZCZECIŃSKA
 
12 -WETROK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIELASZEK PIOTR MAR / M40 -WETROK WROCŁAW
 
13 -ZANTYR SZTUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FILA ANTONI MAR / M60 -ZANTYR SZTUM SZTUM
 
14 .
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HONKOWICZ JAN MAR / M30 . KRAKÓW
2 POŁĄCARZ ADAM MAR / M30 . BIELSKO-BIAŁA
 
15 ..
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JÓZEFIAK ŁUKASZ MAR / M30 .. WROCŁAW
 
16 .POCZĄTKUJĄCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIERZWINSKI MICHAL MAR / M20 .POCZĄTKUJĄCY SWIDNICA
2 MIERZWINSKI SEBASTIAN MAR / M30 .POCZĄTKUJĄCY BIELEFELD
3 HARBUL BEATA MAR / K30 .POCZĄTKUJĄCY WROCŁAW
4 SZYNKAR ROBERT MAR / M30 .POCZĄTKUJĄCY WROCLAW
5 NOWAK JOANNA MAR / K30 .POCZĄTKUJĄCY OŁAWA
6 BŁASIAK KRZYSZTOF MAR / M40 .POCZĄTKUJĄCY LUBOSZYCE
 
17 .ZNAJOMI SĘDZIEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRZAK JAN MAR / M20 .ZNAJOMI SĘDZIEGO WROCŁAW
 
18 1 PUŁK SAPERÓW BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LENARD BŁAŻEJ MAR / M40 1 PUŁK SAPERÓW BRZEG BRZEG
2 KARASOWSKI MARIUSZ MAR / M20 1 PUŁK SAPERÓW BRZEG BRZEG
3 SUCHODOLSKI MARCIN MAR / M30 1 PUŁK SAPERÓW BRZEG OŁAWA
4 PŁONKA SZYMON MAR / M30 1 PUŁK SAPERÓW BRZEG GRODKÓW
 
19 1.16 BRC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁOPATKA MICHAŁ MAR / M40 1.16 BRC WŁÓKI
 
20 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZIARSKI PRZEMEK MAR / M30 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLE
 
21 10 PUŁK DOWODZENIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJNO GRZEGORZ MAR / M30 10 PUŁK DOWODZENIA WROCLAW
2 SUCHCICKI KRZYSZTOF MAR / M40 10 PUŁK DOWODZENIA WROCŁAW
3 DURA ADAM MAR / M30 10 PUŁK DOWODZENIA WROCŁAW
 
22 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMAKA BOGUSŁAW MAR / M30 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
 
23 10. BRYGADA KAWLERI PANCERNEJ W ŚWIĘTOSZOWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRATEK MACIEJ MAR / M20 10. BRYGADA KAWLERI PANCERNEJ W ŚWIĘTOSZOWIE WROCŁAW
2 BARANOWSKI ANDRZEJ MAR / M40 10. BRYGADA KAWLERI PANCERNEJ W ŚWIĘTOSZOWIE ŚWIĘTOSZÓW
3 KLIZA KRZYSZTOF MAR / M20 10. BRYGADA KAWLERI PANCERNEJ W ŚWIĘTOSZOWIE GŁOGÓW
 
24 100 KM BIEL PREPARATION
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 EISERT MATHIAS MAR / M30 100 KM BIEL PREPARATION DOBRCZ
 
25 1000 MILES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAŁUCKI MACIEJ MAR / M40 1000 MILES GŁOGOWO K/TORUNIA
 
26 100MCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAMULA AGNIESZKA MAR / K30 100MCI DUBLIN
 
27 10BLOG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DWORNICKI KAMIL MAR / M30 10BLOG WROCŁAW
 
28 112
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOZAŃSKI RAFAŁ MAR / M30 112 WROCŁAW
 
29 12TRI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUTOR ARKADIUSZ MAR / M30 12TRI.PL MAŁKINIA GÓRNA
2 JANKOWSKI RAFAŁ MAR / M30 12TRI.PL POLICZNA
 
30 12TRI/SKRZYDLACI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYTLOS MARCIN MAR / M30 12TRI/SKRZYDLACI.PL WARSZAWA
 
31 16BREM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIOŁO GRZEGORZ MAR / M30 16BREM ELBLĄG
2 JANUS MIROSŁAW MAR / M40 16BREM ELBLĄG
 
32 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYCZYŃSKI RAFAŁ MAR / M30 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ WROCŁAW
2 SZULC TOMASZ MAR / M20 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ WYSOKA
3 SZACH ANDRZEJ MAR / M40 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ LĄDEK ZDRÓJ
4 TOMAKA MACIEJ MAR / M20 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ KŁODZKO
5 PROSZAK SEBASTIAN MAR / M40 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ KŁODZKO
 
33 2LO BOLESŁAWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZA KACPER MAR / M20 2LO BOLESŁAWIEC BOLESŁAWICE
 
34 2MEN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LOOPKEY CHRIS MAR / M20 2MEN CALGARY
2 ALTANGEREL SOLONGO MAR / K30 2MEN CALGARY
 
35 2WOG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAWORSKI ARTUR MAR / M40 2WOG BRZEZIA ŁĄKA
2 CHABKO JACEK MAR / M40 2WOG WROCŁAW
3 BZYMEK ANDRZEJ MAR / M50 2WOG ROGÓW SOBÓCKI
4 BŁASIAK PAWEŁ MAR / M50 2WOG TYNIEC MAŁY
 
36 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYSIEWICZ MARCIN MAR / M30 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA WYSOKA
 
37 300
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUSZEWSKI TOBIAS MAR / M20 300 KATY WROCLAWSKIE
 
38 32 RRP KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUKLA GRZEGORZ MAR / M40 32 RRP KATOWICE SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 
39 321
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁĘZA MACIEJ MAR / M40 321 KUNICE
 
40 34BKPANC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJDAK ZBIGNIEW MAR / M50 34BKPANC ŻAGAŃ
 
41 3BROP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZERBA KRZYSZTOF MAR / M40 3BROP WARSZAWA
 
42 3M RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FURGOŁ ANDRZEJ MAR / M30 3M RUNNING TEAM KIEŁCZÓW
2 JAXA-JANKOWSKA EWA MAR / K30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
3 KOWAL DAWID MAR / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
4 KOŁODZIEJ MARIUSZ MAR / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
5 SŁOWIK RAFAŁ MAR / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
6 KUCZAJ MICHAŁ MAR / M20 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
7 KUCZAJ MARCIN MAR / M20 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
 
43 4 RUN TKKF KOSZALIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARNICKI ZYGMUNT MAR / M60 4 RUN TKKF KOSZALIN KOSZALIN
2 SZYMAJDA GRZEGORZ MAR / M30 4 RUN TKKF KOSZALIN KOSZALIN
3 NOGA SEBASTIAN MAR / M20 4 RUN TKKF KOSZALIN KOSZALIN
 
44 40-LATEK TYCHY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUBOWICKA ANNA MAR / K30 40-LATEK TYCHY TYCHY
2 MUSZYŃSKA JOANNA MAR / K30 40-LATEK TYCHY TYCHY
3 WIKA SEBASTIAN MAR / M40 40-LATEK TYCHY TYCHY
4 CZEKAJ KRZYSZTOF MAR / M40 40-LATEK TYCHY TYCHY
5 PLEWNIAK JERZY MAR / M60 40-LATEK TYCHY TYCHY
 
45 40-LATEK TYCHY/ KS RONIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDKA EWA MAR / K30 40-LATEK TYCHY/ KS RONIN TYCHY
 
46 42 DO SZCZĘŚCIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDRYJ MATEUSZ MAR / M20 42 DO SZCZĘŚCIA MEŁNO
2 KĄKOL DARIUSZ MAR / M20 42 DO SZCZĘŚCIA BIELSKO-BIAŁA
 
47 4FITER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEGORZEWSKI KONRAD MAR / M30 4FITER DĄBRÓWKA
 
48 4PPLOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIEDOROWICZ TOMASZ MAR / M30 4PPLOT ZIELONA GÓRA
 
49 5 BSP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITRYK LESŁAW MAR / M20 5 BSP TYCHY
 
50 5 LPA SULECHÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYŁ RAFAŁ MAR / M20 5 LPA SULECHÓW PIASKI
 
51 6 BPD KRAKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIERPICA KAROL MAR / M40 6 BPD KRAKÓW WIELICZKA
 
52 A.K.B. OLĘDRY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZEREMENT TOMASZ MAR / M30 A.K.B. OLĘDRY ŁUGI UJSKIE
2 MIROWSKI BARTOSZ MAR / M30 A.K.B. OLĘDRY ŁUGI UJSKIE
3 MATUSIAK LESZEK MAR / M40 A.K.B. OLĘDRY UJŚCIE
4 GRYSZKIEWICZ ADAM MAR / M20 A.K.B. OLĘDRY ZAWADA
 
53 ACCELERATING POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FALKOWSKI GRZEGORZ MAR / M30 ACCELERATING POLAND WARSZAWA
 
54 ACTIVE CHOJNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOŚCICKI MIROSŁAW MAR / M40 ACTIVE CHOJNA CHOJNA
2 OLEŚKÓW NORBERT MAR / M40 ACTIVE CHOJNA CHOJNA
 
55 ACTIVE NEKLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWSKI JAROSŁAW MAR / M40 ACTIVE NEKLA GUŁTOWY
 
56 ADA IGA EMILA :)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 UŻAROWSKI REMIGIUSZ MAR / M30 ADA IGA EMILA :) GŁOGÓW
 
57 ADDICT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SERAFIN JACEK MAR / M40 ADDICT.PL WROCŁAW
2 CIBORSKI IRENEUSZ MAR / M60 ADDICT.PL WROCŁAW
 
58 ADRIAN ! BŁAGAM WOLNIEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPEĆ DOMINIK MAR / M30 ADRIAN ! BŁAGAM WOLNIEJ ŁÓDŹ
 
59 ADWOKACI OPOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUCHA DARIUSZ MAR / M40 ADWOKACI OPOLE OPOLE
 
60 AFC CZĘSTOCHOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYKA ALEKSANDER MAR / M40 AFC CZĘSTOCHOWA OLESNO
 
61 AGENCJA REKLAMOWA ARIAL-MEDIA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANIK MATEUSZ MAR / M20 AGENCJA REKLAMOWA ARIAL-MEDIA.PL SICINY
 
62 AGREST
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DWORNICKI TOMASZ MAR / M40 AGREST RYBNIK
 
63 AGROZI ZIOŁKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEJNICZAK KRZYSZTOF MAR / M40 AGROZI ZIOŁKOWO GOSTYŃ
 
64 AID
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PORĘBSKI DARIUSZ MAR / M30 AID WROCŁAW
 
65 AIRPOL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEŚKOWIAK PAWEŁ MAR / M30 AIRPOL POZNAŃ
2 GRZEŚKOWIAK AGNIESZKA MAR / K20 AIRPOL POZNAŃ
 
66 AK CRVENA ZVEZDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CANKOVIC TAMARA MAR / K30 AK CRVENA ZVEZDA KRAKOW
 
67 AKADEMIA HOLISTYCZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OGŁOZA KRZYSZTOF MAR / M30 AKADEMIA HOLISTYCZNA SKARZYSKO-KAMIENNA
 
68 AKADEMIAROLKARZA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZYRBOWSKI MICHAŁ MAR / M30 AKADEMIAROLKARZA.PL RYBNIK
2 PRASOŁ ZBIGNIEW MAR / M40 AKADEMIAROLKARZA.PL RYBNIK
3 PLUTA PAWEŁ MAR / M30 AKADEMIAROLKARZA.PL RYBNIK
 
69 AKB SZCZYTNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYSZYŁOWICZ JACEK MAR / M30 AKB SZCZYTNO SZCZYTNO
 
70 AKM OLIMP OLSZTYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKONECZNY DARIUSZ MAR / M50 AKM OLIMP OLSZTYN OLSZTYN
 
71 AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DANILUK STANISŁAW MAR / M50 AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM OLSZTYN
 
72 AKM OLSZTYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓLIKOWSKI JANUSZ MAR / M60 AKM OLSZTYN DYWITY
 
73 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBOSZ KRZYSZTOF MAR / M40 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE GLIWICE
2 KARWOWSKI JAROSŁAW MAR / M40 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE PRZYSZOWICE
3 KOCIELSKA ANNA MAR / K20 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE GLIWICE
4 FLORECKI ANDRZEJ MAR / M60 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE GLIWICE
5 DWORSKI MAREK MAR / M60 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE GLIWICE
 
74 AKS POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSÓBKA JAKUB MAR / M40 AKS POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ WILCZYCE
 
75 AKS POLONIA WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STAŚKIEWICZ TOMASZ MAR / M40 AKS POLONIA WARSZAWA WARSZAWA
2 WISZNIEWSKI KAROL MAR / M30 AKS POLONIA WARSZAWA WARSZAWA
 
76 AKTYWNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUT IWONA MAR / K40 AKTYWNI GŁOWNO
 
77 AKTYWNI KAMIEŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BĄKOWICZ KAMIL MAR / M20 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
 
78 AKTYWNI W BRZEGU DOLNYM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCIOŁEK IRENEUSZ MAR / M20 AKTYWNI W BRZEGU DOLNYM BRZEG DOLNY
2 WALKOWIAK EWA MAR / K20 AKTYWNI W BRZEGU DOLNYM WROCŁAW
 
79 AKTYWNI WIELUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUBOWSKA JOLANTA MAR / K50 AKTYWNI WIELUŃ CHORZÓW
 
80 AKTYWNY DYNÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SANDRYK ADAM MAR / M40 AKTYWNY DYNÓW OŁAWA
 
81 AKTYWNY OSTRZESZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARKOSZKA BARTOSZ MAR / M30 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
2 ZBOROWSKI ROBERT MAR / M30 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
 
82 ALBATROSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WENDLAND MATEUSZ MAR / M20 ALBATROSY LIPNO
 
83 ALEKURDEFAJNIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOLENDA MICHAŁ MAR / M40 ALEKURDEFAJNIE WROCŁAW
 
84 ALIENS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAJKA DOMINIK MAR / M20 ALIENS OŁAWA
 
85 ALLIANZ RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KROTOWSKA MARTA MAR / K30 ALLIANZ RUNNING TEAM LIDZBARK WARMIŃSKI
2 UGOREK JAROSŁAW MAR / M40 ALLIANZ RUNNING TEAM GORZÓW WLKP.
3 OŁTARZEWSKI JAROSŁAW MAR / M30 ALLIANZ RUNNING TEAM SOCHACZEW
 
86 ALPHA SPIRIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZURKIEWICZ PAWEŁ MAR / M30 ALPHA SPIRIT WROCŁAW
 
87 ALTOM GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PATER MARCIN MAR / M20 ALTOM GNIEZNO POZNAŃ
2 PRECH MAREK MAR / M40 ALTOM GNIEZNO LESZNO
 
88 AMATOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚMIGLA ADRIAN MAR / M30 AMATOR LEGNICA
2 SULICH-BEKTA ELŻBIETA MAR / K50 AMATOR PIŁA
3 KAPUŚNIAK ROBERT MAR / M40 AMATOR LUBAŃ
4 KOTALA BOGDAN MAR / M50 AMATOR WROCŁAW
5 ROMALDOWSKI TOMASZ MAR / M50 AMATOR PABIANICE
6 RYBARCZYK ADRIAN MAR / M30 AMATOR GŁOGÓW
7 MARCINKIEWICZ ADAM MAR / M50 AMATOR RADOM
8 KWAŚNY KRZYSZTOF MAR / M50 AMATOR CZECHOWICE-DZIEDZICE
9 OPOKA ANDRZEJ MAR / M50 AMATOR KIELCE
10 KACZMARKIEWICZ KRZYSZTOF MAR / M50 AMATOR ŁÓDŹ
11 CHOWAŃSKI PAWEŁ MAR / M30 AMATOR SYCÓW
12 BRAMBERGER-TRACZ AGNIESZKA MAR / K40 AMATOR KOMPRACHCICE
13 JASKÓŁKA HUBERT MAR / M50 AMATOR ŁOWKOWICE
14 SIELUTIN WADIM MAR / M50 AMATOR LEGNICA
15 DOBROWOLSKI ROBERT MAR / M50 AMATOR JELENIA GORA
16 SAS LESZEK MAR / M50 AMATOR BOLESŁAWIEC
17 BORECKI DANIEL MAR / M40 AMATOR BRZEZINA
18 WISZOWATY MARIUSZ MAR / M40 AMATOR PABIANICE
19 ROSŁOŃSKI KRZYSZTOF MAR / M40 AMATOR WROCLAW
20 JABŁOŃSKI MAREK MAR / M40 AMATOR WROCŁAW
21 NOWICKI KLAUDIUSZ MAR / M40 AMATOR OXFORD
22 WĘGLARZ ŁUKASZ MAR / M30 AMATOR SZCZODRE
 
89 AMATOR KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STĘPNIAK JANUSZ MAR / M40 AMATOR KATOWICE KATOWICE
 
90 AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIGASZEWSKI WITOLD MAR / M30 AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2 RUDOWICZ PIOTR MAR / M40 AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL RADŁÓW
3 MĄDRZAK SŁAWOMIR MAR / M40 AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL OSTRÓW WIELKOPOLSKI
4 GRAJEK MATEUSZ MAR / M20 AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PL OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
91 AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMCZYK ARKADIUSZ MAR / M30 AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY NOWY TARG
 
92 ANDREA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERDEN ULI MAR / M60 ANDREA BAYREUTH
 
93 AON WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZUPTA HIREK MAR / M40 AON WARSZAWA WARSZAWA
 
94 APTEKA W KAUFLANDZIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BĘDKOWSKI RADEK MAR / M30 APTEKA W KAUFLANDZIE OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
95 AQUAPARK WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIGLA ANDRZEJ MAR / M40 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
2 GOLAK PATRYCJA MAR / K20 AQUAPARK WROCŁAW LUBOŃ
3 PERDION PAWEŁ MAR / M30 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
4 HOŁUB KRZYSZTOF MAR / M40 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
5 PERDION MICHAŁ MAR / M30 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
6 KEMPIŃSKI JERZY MAR / M50 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
7 KEMPIŃSKI KORNEL MAR / M30 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
8 WASIELEWSKI ADAM MAR / M30 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
 
96 ARAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁUSZKA MATEUSZ MAR / M20 ARAW JEŻÓW SUDECKI
 
97 ARCHE PUBLISHING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAWOJCZYK DARIUSZ MAR / M30 ARCHE PUBLISHING WROCLAW
 
98 ARCHIDIECEZJIA WROCŁAWSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCIECHOWSKI MARCIN MAR / M30 ARCHIDIECEZJIA WROCŁAWSKA WROCŁAW
 
99 ARENBERG GANG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GWARDZIK PIOTR MAR / M30 ARENBERG GANG WROCŁAW
 
100 ARKENCY RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSIŃSKI JAKUB MAR / M20 ARKENCY RUNNING TEAM KRZYKÓW
 
101 ASANTE.PRO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWY SŁAWOMIR MAR / M30 ASANTE.PRO DĄBROWA GÓRNICZA
 
102 ASINIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUSZCZAK ARKADIUSZ MAR / M40 ASINIT TARNAWA KROŚNIEŃSKA
 
103 ASPLEX TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARCIK PRZEMYSLAW MAR / M30 ASPLEX TEAM DOBROSZYCE
 
104 ASTERINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAWŁUSZEWICZ WALDEMAR MAR / M40 ASTERINA ZABRZE
 
105 ASUS WARRIORS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYŁA KAROL MAR / M30 ASUS WARRIORS WARSZAWA
 
106 AT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWICZ GRZEGORZ MAR / M50 AT TEAM WROCŁAW
2 GÓRECKI KRZYSZTOF MAR / M40 AT TEAM TWARDOGÓRA
3 SZTEBLICH MAGDALENA MAR / K30 AT TEAM Wrocław
4 GÓRECKI KRZYSZTOF MAR / M40 AT TEAM DĄBROWA
5 RUSIN ADAM MAR / M50 AT TEAM WROCŁAW
6 RUSIN JAKUB MAR / M20 AT TEAM WROCŁAW
 
107 ATHLETE PARENTS TEAM- WKS 2002 BASKET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MITMAN MAREK MAR / M40 ATHLETE PARENTS TEAM- WKS 2002 BASKET WROCŁAW
 
108 ATHLETICS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUTAI STEPHEN KIPTOO MAR / M20 ATHLETICS NAIROBI
2 NGASURA GEOFFREY KIPKOECH MAR / M20 ATHLETICS NAIROBI
 
109 ATHLETICS FOREVER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROZDOWSKI JACEK MAR / M40 ATHLETICS FOREVER WROCŁAW
 
110 ATHLETICS TEAM PRUSICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAWA ARKADIUSZ MAR / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE CHODLEWKO
2 SALADRA TOMASZ MAR / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE PRUSICE
3 BURCHACKI PRZEMYSŁAW MAR / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE SKOKOWA
 
111 ATLAS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ARMACKI ARKADIUSZ MAR / M20 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓDŹ
 
112 ATMA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZEŃ ARTUR MAR / M30 ATMA OŁAWA
2 SZTYPA MARCIN MAR / M30 ATMA OŁAWA
 
113 ATOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWIK TOMASZ MAR / M30 ATOM
 
114 ATP AUGUSTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WACH ZDZISŁAW MAR / M60 ATP AUGUSTÓW AUGUSTÓW
 
115 AUTOBOGUS.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOGUS KRZYSZTOF MAR / M20 AUTOBOGUS.PL KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
 
116 AVIVA CZĘSTOCHOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOWIERA PIOTR MAR / M60 AVIVA CZĘSTOCHOWA WROCŁAW
2 SUTKOWSKI ANDRZEJ MAR / M50 AVIVA CZĘSTOCHOWA MYSZKÓW
3 KRAWCZYK KAZIMIERZ MAR / M50 AVIVA CZĘSTOCHOWA WILCZA GÓRA
4 MICHALAK GRZEGORZ MAR / M60 AVIVA CZĘSTOCHOWA RZEKI WIELKIE
 
117 AWBUD S.A.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNARCZYK TOMASZ MAR / M20 AWBUD S.A. LĘBORK
 
118 AWF KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISOK MATEUSZ MAR / M20 AWF KATOWICE TYCHY
 
119 AWF WROCŁAW/ ARTEMIS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POSŁUSZNY PAWEŁ MAR / M30 AWF WROCŁAW/ ARTEMIS WROCŁAW WROCŁAW
 
120 AXA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZTOMBER DANIEL MAR / M30 AXA RUNNING TEAM WARSZAWA
 
121 AZAGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SULKA PAWEŁ MAR / M40 AZAGO KATOWICE
 
122 AZS AWF KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIWIŃSKA ALEKSANDRA MAR / K20 AZS AWF KATOWICE BŁONIE
 
123 AZS AWF WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARABASZ JERZY MAR / M60 AZS AWF WROCŁAW WROCŁAW
 
124 AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GINTER GRZEGORZ MAR / M30 AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ KRAKÓW
2 CZYRKA PIOTR MAR / M20 AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ WERBKOWICE
3 SIEPRAWSKI JAKUB MAR / M20 AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ KRAKÓW
 
125 AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MERCIK TOMASZ MAR / M20 AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA KRAKÓW
 
126 AZS POLITECHNIKA LUBELSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁA MATEUSZ MAR / M20 AZS POLITECHNIKA LUBELSKA PIONKI
 
127 AZS PWSZ ELBLĄG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 VAN IEPEREN ARCO MAR / M40 AZS PWSZ ELBLĄG ELBLĄG
 
128 AZS UMCS LUBLIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACH ANGELIKA MAR / K20 AZS UMCS LUBLIN BABICE
 
129 AZS-AWF KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIEMZA STANISŁAW MAR / M60 AZS-AWF KATOWICE BIELSKO-BIAŁA
 
130 AŚ KRAKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOKOŁOWSKI ANDRZEJ MAR / M30 AŚ KRAKÓW KRAKÓW
 
131 BABY-DOLL.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZARZYCKA-JASIK MAGDALENA MAR / K30 BABY-DOLL.PL WOJKOWICE
 
132 BACHMAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BACHMATIUK ZYGMUNT MAR / M50 BACHMAT WROCŁAW
 
133 BALONIASTY TEAM WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUPIANIK RAFAŁ MAR / M20 BALONIASTY TEAM WROCŁAW WROCŁAW
 
134 BALTIC-STAR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANKOWSKI TOMASZ MAR / M40 BALTIC-STAR GDAŃSK
2 STANIEC KAMIL MAR / M20 BALTIC-STAR GDAŃSK
 
135 BARDO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FEDAN MARIOLA MAR / K20 BARDO BIEGA BARDO
 
136 BART-DRUK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIBERNA ZENON MAR / M50 BART-DRUK BARTOSZYCE
2 SZULŻYCKA MARTA MAR / K30 BART-DRUK BARTOSZYCE
 
137 BASINA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NATAŃSKI DAWID MAR / M20 BASINA TEAM BRODNICA
 
138 BBC KRZYKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUR DANIEL MAR / M30 BBC KRZYKI WROCŁAW
 
139 BBJM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUSZYŃSKI JAN MAR / M70 BBJM KATOWICE
 
140 BBL GRÓJEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPAŃSKA DOROTA MAR / K30 BBL GRÓJEC JAWORZYNA ŚLĄSKA
 
141 BBL KRAKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZPAK ŁUKASZ MAR / M30 BBL KRAKÓW KRAKÓW
2 KIEŁBASA JANUSZ MAR / M50 BBL KRAKÓW KRAKÓW
 
142 BBL OLSZTYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCIECHOWSKA BOGNA MAR / K30 BBL OLSZTYN OLSZTYN
 
143 BBL POLKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUPCZYK SŁAWOMIR MAR / M30 BBL POLKOWICE POLKOWICE
2 STĘPIEŃ JOANNA MAR / K20 BBL POLKOWICE POLKOWICE
3 CHOROŚ JAROSŁAW MAR / M40 BBL POLKOWICE POLKOWICE
4 MADEJ JAN MAR / M30 BBL POLKOWICE POLKOWICE
5 SEŃKÓW DANIEL MAR / M30 BBL POLKOWICE POLKOWICE
 
144 BBL WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PISKORSKI KRZYSZTOF MAR / M30 BBL WARSZAWA WARSZAWA
 
145 BBL ŻAGAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASTERNAK MARCIN MAR / M20 BBL ŻAGAŃ WROCLAW
 
146 BBM KIELCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWCZYK DANIEL MAR / M20 BBM KIELCE SOLEC
 
147 BE ACTIVE DENTIST
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKASIK TOMASZ MAR / M20 BE ACTIVE DENTIST SIEWIERZ
 
148 BE ALIVE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GALUS JACEK MAR / M40 BE ALIVE TARNÓW
 
149 BECZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BECZYŃSKI KAMIL MAR / M20 BECZKA WROCŁAW
 
150 BEDNORZE BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNORZ DAMIAN MAR / M30 BEDNORZE BIEGAJĄ RADOSZYN
2 BEDNORZ-WIDELAK SABINA MAR / K40 BEDNORZE BIEGAJĄ RADOSZYN
 
151 BEDNORZE BIEGAJĄ.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNORZ ANDRZEJ MAR / M40 BEDNORZE BIEGAJĄ. RADOSZYN
 
152 BEIERSDORF SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BULTROWICZ MARCIN MAR / M30 BEIERSDORF SPORT TEAM POZNAŃ
 
153 BENEDEK-TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALALEI SAMUEL MAR / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
2 KIPRONO JUSTUS KIPCHIRCHIR MAR / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
3 TOO SILAS KIPRONO MAR / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
4 JEBET SALINA MAR / K20 BENEDEK-TEAM ELDORET
5 EMURIA JAMES MAR / M30 BENEDEK-TEAM ELDORET
6 BIWOTT GLADYS JEPKURUI MAR / K30 BENEDEK-TEAM ELDORET
7 BARSOSIO STELLAH JEPNGETICH MAR / K20 BENEDEK-TEAM ELDORET
8 KIMUTAI HELLEN JEPKOSGEI MAR / K30 BENEDEK-TEAM ELDORET
 
154 BENEFIT SYSTEMS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NETCZUK TOMASZ MAR / M20 BENEFIT SYSTEMS RUNNING TEAM MIĘDZYRZEC PODLASKI
 
155 BESTGO.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUSZCZYŃSKA MARZENA MAR / K50 BESTGO.PL WROCŁAW
 
156 BETHEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHUDY SZYMON MAR / M20 BETHEL BRZEG
 
157 BEZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAN TOMASZ MAR / M40 BEZ PIECOWICE
 
158 BEZ ACL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZARNY WOJCIECH MAR / M20 BEZ ACL LEGNICA
 
159 BEZ KLUBU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASCAL MOMBO MAR / M20 BEZ KLUBU ARUSHA
2 STEMPNIAK DANIEL MAR / M30 BEZ KLUBU OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 PISULSKI JAN MAR / M70 BEZ KLUBU WAŁBRZYCH
 
160 BEZET RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAMOJSKI BOGUMIŁ MAR / M40 BEZET RUNNERS KRAKÓW
 
161 BHMW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAZARKIEWICZ ANTONI MAR / M60 BHMW GDAŃSK
 
162 BIASKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK PRZEMEK MAR / M40 BIASKO JELENIA GÓRA
 
163 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAKOWSKI DARIUSZ MAR / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
2 WITOS MATEUSZ MAR / M20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
3 BOROWSKI GRZEGORZ MAR / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
 
164 BIAŁY KENIJCZYK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻULIŃSKI ANDRZEJ MAR / M40 BIAŁY KENIJCZYK WARSZAWA
 
165 BIEG OPOLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URBAŃSKA KATARZYNA MAR / K30 BIEG OPOLSKI OPOLE
 
166 BIEG PIASTÓW JAKUSZYCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SERAFIN DARIUSZ MAR / M40 BIEG PIASTÓW JAKUSZYCE LUBAŃ
2 ĆWIĄKAŁA WOJCIECH MAR / M50 BIEG PIASTÓW JAKUSZYCE JELENIA GÓRA
 
167 BIEGACZE POMAGACZE / FUNDACJA CEGIEŁKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYCHTA MARCIN MAR / M30 BIEGACZE POMAGACZE / FUNDACJA CEGIEŁKOWO ŁUKÓW
 
168 BIEGACZE POMAGACZE/FUNDACJA CEGIEŁKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NURZYŃSKI MACIEJ MAR / M30 BIEGACZE POMAGACZE/FUNDACJA CEGIEŁKOWO ŁUKÓW
2 PIEKARSKI JAROSŁAW MAR / M40 BIEGACZE POMAGACZE/FUNDACJA CEGIEŁKOWO ŁUKÓW
3 RYCHTA GRZEGORZ MAR / M40 BIEGACZE POMAGACZE/FUNDACJA CEGIEŁKOWO ŁUKÓW
4 SACHARCZUK KACPER MAR / M20 BIEGACZE POMAGACZE/FUNDACJA CEGIEŁKOWO ŁUKÓW
 
169 BIEGACZE W RADOMSKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIERZCHALSKI SEBASTIAN MAR / M20 BIEGACZE W RADOMSKU RADOMSKO
 
170 BIEGAJ W JEDLINIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHOWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
2 SITKO ARTUR MAR / M30 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
 
171 BIEGAJ Z BRAZYLIĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŚCIEŃ BARTOSZ MAR / M30 BIEGAJ Z BRAZYLIĄ DĄBROWA GÓRNICZA
 
172 BIEGAJ Z KROBIĄ WOMEN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAROLCZAK MAŁGORZATA MAR / K30 BIEGAJ Z KROBIĄ WOMEN KROBIA
2 KONCZEWICZ SYLWIA MAR / K30 BIEGAJ Z KROBIĄ WOMEN KROBIA
 
173 BIEGAJ Z TRENERAMI FC24
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOMOT MICHAŁ MAR / M30 BIEGAJ Z TRENERAMI FC24 GLIWICE
2 LASKOWSKI TOMASZ MAR / M30 BIEGAJ Z TRENERAMI FC24 GLIWICE
 
174 BIEGAJ- ZAPOBIEGAJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRADECKA ILONA MAR / K20 BIEGAJ- ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
 
175 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRZYK DANIEL MAR / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
2 BAWIEC KATARZYNA MAR / K30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
3 ROBASZKIEWICZ ALEKSANDRA MAR / K30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ KOWALOWA
4 TOMASZEWSKI ZDZISŁAW MAR / M50 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
5 GELDARSKI ŁUKASZ MAR / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
6 DOBROWOLSKI ALAN MAR / M20 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ BOGUSZÓW - GORCE
 
176 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUCHTA PRZEMYSŁAW MAR / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
2 ŚMIEIŃSKI FILIP MAR / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA SZKLARY GÓRNE
3 WOLSZCZAK KONRAD MAR / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
4 BIK STANISŁAW MAR / M50 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
5 KUCHCZYŃSKA ANNA MAR / K30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
6 ŻUKIEWICZ PIOTR MAR / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
7 CIEŚLIK TOMASZ MAR / M20 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
8 WÓJTOWICZ ANNA MAR / K40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
9 SARAMA ARKADIUSZ MAR / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
10 LISOWICZ MACIEJ MAR / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
11 STEFANEK PAWEL MAR / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
 
177 BIEGAJĄCA KURA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ MAR / M30 BIEGAJĄCA KURA TORUŃ
 
178 BIEGAJĄCA ZŁOSNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 REMBOWSKA NATALIA MAR / K30 BIEGAJĄCA ZŁOSNICA POZNAŃ
 
179 BIEGAJĄCE WIEPRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOKALSKI KRZYSZTOF MAR / M30 BIEGAJĄCE WIEPRZE WROCLAW
2 SZYMAŃSKI LESŁAW MAR / M60 BIEGAJĄCE WIEPRZE SZCZAWNO ZDRÓJ
 
180 BIEGAJĄCY TCZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWSKI WIESŁAW MAR / M40 BIEGAJĄCY TCZEW TCZEW
2 NIESPODZIŃSKI LESŁAW MAR / M50 BIEGAJĄCY TCZEW TCZEW
3 RYBAK WAWRZYNIEC MAR / M30 BIEGAJĄCY TCZEW TCZEW
4 NIESPODZIŃSKA MARTYNA MAR / K20 BIEGAJĄCY TCZEW TCZEW
 
181 BIEGAM BO CHCĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAIDA JAN MAR / M50 BIEGAM BO CHCĘ MIASTECZKO ŚLĄSKIE
 
182 BIEGAM BO KRZYCZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URBALA PIOTR MAR / M40 BIEGAM BO KRZYCZY WARSZAWA
2 TURZYŃSKI TOMASZ MAR / M30 BIEGAM BO KRZYCZY WARSZAWA
 
183 BIEGAM BO LUBIE-CZARNOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TARCZEWSKI SŁAWOMIR MAR / M30 BIEGAM BO LUBIE-CZARNOWO CZARNOWO GM KROSNO ODRZAŃSKIE
 
184 BIEGAM BO LUBIĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORDARSKI JACEK MAR / M50 BIEGAM BO LUBIĘ NAWOJOWA
2 PERESIAK ANNA MAR / K50 BIEGAM BO LUBIĘ SOLEC KUJAWSKI
3 LATAŁA SZYMON MAR / M30 BIEGAM BO LUBIĘ LEGNICA
4 KOZIŃSKI MAREK MAR / M40 BIEGAM BO LUBIĘ DĄBROWA GÓRNICZA
5 SPYT RENATA MAR / K30 BIEGAM BO LUBIĘ RADOM
6 HERDZIK JUSTYNA MAR / K20 BIEGAM BO LUBIĘ LWÓWEK ŚLĄSKI
7 BARAŃSKI MAREK MAR / M30 BIEGAM BO LUBIĘ KRZEPICE
8 KOWALIK NINA MAR / K30 BIEGAM BO LUBIĘ MIEDZNO
9 ZAGRODNIK MAŁGORZATA MAR / K30 BIEGAM BO LUBIĘ WROCŁAW
 
185 BIEGAM BO LUBIĘ OPOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAŁON ANDRZEJ MAR / M60 BIEGAM BO LUBIĘ OPOLE OPOLE
2 BARAŃSKA MAŁGORZATA MAR / K40 BIEGAM BO LUBIĘ OPOLE OPOLE
 
186 BIEGAM BO LUBIĘ WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBA JAN MAR / M50 BIEGAM BO LUBIĘ WROCŁAW WROCŁAW
 
187 BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URBAŃSKI MACIEJ MAR / M20 BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA ZDUŃSKA WOLA
 
188 BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITTSTOCK MATEUSZ MAR / M20 BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA GDAŃSK
 
189 BIEGAM BO MUSZĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWOJEK GRZEGORZ MAR / M30 BIEGAM BO MUSZĘ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2 OSTROWSKA MAGDALENA MAR / K30 BIEGAM BO MUSZĘ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 
190 BIEGAM DLA JACKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LANGNER ZBIGNIEW MAR / M40 BIEGAM DLA JACKA KOSZALIN
 
191 BIEGAM DLA MOICH DZIECI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHAŁOWSKI JAKUB MAR / M30 BIEGAM DLA MOICH DZIECI POZNAŃ
 
192 BIEGAM DLA ZDROWIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASIEWICZ MAGDALENA MAR / K30 BIEGAM DLA ZDROWIA JELENIA GÓRA
 
193 BIEGAM JAK DZIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONIECZNY RADOSŁAW MAR / M20 BIEGAM JAK DZIKI DZIERŻONIÓW
 
194 BIEGAM NATURALNIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BASIS MARCIN MAR / M40 BIEGAM NATURALNIE WARSZAWA
 
195 BIEGAM U KOLESI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PROKOP JACEK MAR / M40 BIEGAM U KOLESI OSTASZEWO
 
196 BIEGAM W TROJMIESCIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPCZYNSKI MACIEJ MAR / M30 BIEGAM W TROJMIESCIE GDYNIA
 
197 BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PONIKIEWSKI JUREK MAR / M30 BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN GUBIN
2 NOWAK JAKUB MAR / M30 BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN GUBIN
 
198 BIEGAMBOMUSZĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARAŃSKI RAFAŁ MAR / M40 BIEGAMBOMUSZĘ OPOLE
 
199 BIEGAMSOBIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁYCZKO JANUSZ MAR / M40 BIEGAMSOBIE BIELSKO-BIAŁA
 
200 BIEGAMY WE WROCŁAWIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STELIGA-GALERT KATARZYNA MAR / K20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
2 DZIEMIDOK OLGA MAR / K20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
3 POLEHOJKO DARIUSZ MAR / M40 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
4 MACHNACZ ALEKSANDRA MAR / K20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU JELCZ-LASKOWICE
5 STYCZYŃSKI MARCIN MAR / M20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
6 DRĄŻEWSKA MONIKA MAR / K20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
7 GRABOWSKI DARIUSZ MAR / M40 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
8 KIERYK MARCIN MAR / M20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
9 KOLEBUK ROBERT MAR / M40 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
10 PIECHOWSKI TOMASZ MAR / M30 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
11 LIPUTA GRZEGORZ MAR / M20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
 
201 BIEGAMY Z OCHOTĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GROCHOWSKI GRZEGORZ MAR / M50 BIEGAMY Z OCHOTĄ WARSZAWA
 
202 BIEGAMY Z SERCEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŃKA SŁAWOMIR MAR / M30 BIEGAMY Z SERCEM MIKOŁÓW
 
203 BIEGAMYRAZEM.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HABAJ PIOTR MAR / M30 BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA
2 LEWIŃSKI ANDRZEJ MAR / M40 BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA
 
204 BIEGANINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASZCZYNSKI SZYMON MAR / M30 BIEGANINA BORÓW
 
205 BIEGIEM PRZEZ ROK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POŁOM TOMASZ MAR / M20 BIEGIEM PRZEZ ROK OŁAWA
 
206 BIEGIEM RADOM!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOLEGA DAREK MAR / M40 BIEGIEM RADOM! RADOM
2 GŁOGOWSKI ŁUKASZ MAR / M30 BIEGIEM RADOM! RADOM
3 STRUSIŃSKA PAULINA MAR / K20 BIEGIEM RADOM! RADOM
4 MORAWSKI MIROSŁAW MAR / M40 BIEGIEM RADOM! RADOM
5 POŁOŃSKI ANDRZEJ MAR / M40 BIEGIEM RADOM! RADOM
 
207 BIEGNĘ DLA OLI/KSG DIRETA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJEWSKI ARTUR MAR / M30 BIEGNĘ DLA OLI/KSG DIRETA GNIEZNO
 
208 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUGOWSKI MARCIN MAR / M20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ RADOM
2 ŚCIGA MACIEJ MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
3 SALA MATEUSZ MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
4 DĄBEK JERZY MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ HUCISKO
5 KALETA ŁUKASZ MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
6 JARZYNA SZYMON MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
7 LUBA DAMIAN MAR / M20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
8 PLEWA TOMASZ MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
9 SICIARZ AGNIESZKA MAR / K40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
10 GOLIAT DAMIAN MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
11 KLEPACZ MICHAŁ MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
12 FURTAK DARIUSZ MAR / M40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
13 PIÓRO JERZY MAR / M50 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ GRUSZKA
14 WOŹNICZKO ROBERT MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
15 STĘPNIK PAWEŁ MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
16 ZAGANIACZ ARTUR MAR / M20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ WŁOSZCZOWA
17 GOLON MAŁGORZATA MAR / K30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KRZYMÓW
18 MICHALSKI DARIUSZ MAR / M40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
19 FIT TOMASZ MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ MASŁÓW PIERWSZY
20 MAJEWSKI DAWID MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
21 MILCZAREK DANIEL MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ WRZEŚNIA
22 GUZY MATEUSZ MAR / M20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
23 RACZYŃSKA MARIA MAR / K20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ WROCŁAW
24 KOŁOWROCKI PAWEŁ MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ DZIERŻONIÓW
25 PRZEPIÓRA ADAM MAR / M40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
26 FLORECKA KATARZYNA MAR / K20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
27 GOŁUCH MAGDALENA MAR / K20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ SITKÓWKA- NOWINY
28 POMAGRUK KATARZYNA MAR / K30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
29 RASZOWSKI BARTŁOMIEJ MAR / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ WROCŁAW
 
209 BIEGOWA ŚWIDNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKI PIOTR MAR / M30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
 
210 BIEGOWE JANUSZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYRKA MICHAŁ MAR / M20 BIEGOWE JANUSZE WROCŁAW
 
211 BIEGOWI ZAJAWKOWICZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKI KRZYSZTOF MAR / M40 BIEGOWI ZAJAWKOWICZE BYDGOSZCZ
2 KOCHON ŁUKASZ MAR / M30 BIEGOWI ZAJAWKOWICZE KĘDZIERZYN-KOŹLE
3 BANACH JOANNA MAR / K30 BIEGOWI ZAJAWKOWICZE KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
212 BIEGOWI ZAJAWKOWICZE TEAM OK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBIEŃ ADAM MAR / M40 BIEGOWI ZAJAWKOWICZE TEAM OK KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
213 BIEGUNKA TEAM POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAHLAY MYKOLA MAR / M30 BIEGUNKA TEAM POLAND WROCŁAW
 
214 BIEGUSIEM.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZWAGIERCZAK ANDRZEJ MAR / M30 BIEGUSIEM.PL RUDKI
2 KOSTYRA KRZYSZTOF MAR / M40 BIEGUSIEM.PL WARSZAWA
3 PIKOR JACEK MAR / M40 BIEGUSIEM.PL ZAMOŚĆ
4 KRAWCZAK KAMIL MAR / M30 BIEGUSIEM.PL RADOM
5 ZIŃ PAWEŁ MAR / M30 BIEGUSIEM.PL WROCŁAW
6 CZUCHNOWSKI PAWEŁ MAR / M20 BIEGUSIEM.PL DOBRA
 
215 BIELSKO-BIAŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUT MARIUSZ MAR / M30 BIELSKO-BIAŁA BIELSKO-BIAŁA
 
216 BIŁGORAJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASZKO ARTUR MAR / M30 BIŁGORAJ WARSZAWA
 
217 BLONIE BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZATORSKI MARCIN MAR / M40 BLONIE BIEGA BŁONIE
2 MIELCARZ MICHAŁ MAR / M30 BLONIE BIEGA BŁONIE
 
218 BMW GAZDA GROUP GLIWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROŹDZIK SŁAWOMIR MAR / M30 BMW GAZDA GROUP GLIWICE GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ
 
219 BNT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZDUNIAK MARCIN MAR / M30 BNT WARSZAWA
2 SYGOCKI KONRAD MAR / M30 BNT WARSZAWA
 
220 BOBKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIRECKI GRZEGORZ MAR / M20 BOBKI WROCŁAW
 
221 BOLTECH BUKOWNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MINOR ROBERT MAR / M40 BOLTECH BUKOWNO OLKUSZ
 
222 BON ŻYWNOŚCIOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOCHM SZYMON MAR / M20 BON ŻYWNOŚCIOWY KOBYLA GÓRA
 
223 BOREK WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WROŃSKI MICHAŁ MAR / M30 BOREK WROCŁAW WROCŁAW
 
224 BOROWA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRACA PIOTR MAR / M20 BOROWA TEAM BOROWA
 
225 BPH RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKA MONIKA MAR / K30 BPH RUNNERS TEAM GDAŃSK
2 KOCIK MARCIN MAR / M30 BPH RUNNERS TEAM WILKSZYN
3 SIEMASZKO MACIEJ MAR / M30 BPH RUNNERS TEAM GDAŃSK
 
226 BRACTWO BIEGACZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZENKER ROMAN MAR / M50 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA
 
227 BRAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEREDA MICHAŁ MAR / M40 BRAK WRZEŚNIA
2 KUFLIK MIROSŁAW MAR / M40 BRAK NAWOJOWA GÓRA
3 PIKOLUK MIROSŁAW MAR / M50 BRAK NIDZICA
4 KUBICZ RYSZARD MAR / M50 BRAK WROCŁAW
5 OWCZAREK TOMASZ MAR / M30 BRAK BEŁCHATÓW
6 ALEKS KRZYSZTOF MAR / M40 BRAK MALIN
7 SKOK PAWEŁ MAR / M30 BRAK DUSZNIKI ZDRÓJ
8 TWARDOWSKI GRZEGORZ MAR / M30 BRAK WROCŁAW
9 FURMAN MIROSŁAW MAR / M60 BRAK OLEŚNICA
10 KAMINSKI ROMAN MAR / M40 BRAK WALBRZYCH
11 PODOLSKI PRZEMYSŁAW MAR / M50 BRAK ŚWIDNICA
12 DULINIEC TOMASZ MAR / M40 BRAK KURZNIE
13 LUŹNIAK STANISŁAW MAR / M50 BRAK WROCŁAW
14 APANEL ŁUKASZ MAR / M30 BRAK ŚWIDNICA
15 REKOWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 BRAK WROCŁAW
16 POSPIESZNY ŁUKASZ MAR / M30 BRAK POZNAŃ
17 TUREK KAROLINA MAR / K20 BRAK WROCŁAW
18 MAZURCZUK BERNARDA MAR / K40 BRAK MALIN
19 MAŁOZIĘĆ MARCIN MAR / M30 BRAK SMOLEC
20 SIUDMAK TOMASZ MAR / M30 BRAK WIELUŃ
 
228 BRAT GAL :)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIERUTA KAMIL MAR / M30 BRAT GAL :) SZCZYTNO
 
229 BRUBECK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁOŻYŃSKI MICHAŁ MAR / M30 BRUBECK TEAM WROCŁAW
2 DOMINIKOWSKA ŁUCJA MAR / K20 BRUBECK TEAM KRAKÓW
3 GLAPINSKI KRZYSZTOF MAR / M30 BRUBECK TEAM SZADEK
4 TARASKA BERNADETA MAR / K30 BRUBECK TEAM KRAKÓW
5 WRAGA RAFAŁ MAR / M30 BRUBECK TEAM GDAŃSK
6 SZAŁASNY PIOTR MAR / M20 BRUBECK TEAM KOBIÓR
7 OSZMAŁEK AGATA MAR / K20 BRUBECK TEAM POZNAŃ
8 JASKUŁA KATARZYNA MAR / K30 BRUBECK TEAM WROCŁAW
9 LEŚNIAK KAROLINA MAR / K30 BRUBECK TEAM WROCŁAW
10 WNĘK MAKSYMILIAN MAR / M20 BRUBECK TEAM WROCŁAW
11 MACIEJOŃCZYK MARIUSZ MAR / M40 BRUBECK TEAM RYBNIK
12 WOŹNIAK KATARZYNA MAR / K30 BRUBECK TEAM KOZIEGŁOWY
13 NAPIERAJ GRZEGORZ MAR / M30 BRUBECK TEAM WIELUŃ
14 BATKO PAWEŁ MAR / M30 BRUBECK TEAM ŻORY
15 SIKORSKI RAFAŁ MAR / M30 BRUBECK TEAM BRZEG
16 PĘKAŁA MICHAŁ MAR / M20 BRUBECK TEAM KOBIÓR
17 BOROF LINDA MAR / K30 BRUBECK TEAM PIESZYCE
18 MAJEK ZBIGNIEW MAR / M40 BRUBECK TEAM CHORZÓW
19 OSMOLAK AGNIESZKA MAR / K20 BRUBECK TEAM WROCŁAW
20 JACH PAWEŁ I MACIEK MAR / M50 BRUBECK TEAM WROCŁAW
21 SULICH GRZEGORZ MAR / M30 BRUBECK TEAM WROCŁAW
22 BURAKOWSKI MAREK MAR / M20 BRUBECK TEAM TYCHY
23 ANTOSZ MICHAŁ MAR / M30 BRUBECK TEAM BIERUŃ
24 JAREMKO PIOTR MAR / M30 BRUBECK TEAM WROCŁAW
25 ŚMIGIEL ŁUKASZ MAR / M30 BRUBECK TEAM PRĄDY
26 DĄBROWSKI JACEK MAR / M30 BRUBECK TEAM WILCZYCE
27 WÓJCIAK ARTUR MAR / M40 BRUBECK TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
28 AJDUKIEWICZ-MACIEJOŃCZYK ALEKSANDRA MAR / K40 BRUBECK TEAM RYBNIK
29 BOMBA ROBERT MAR / M30 BRUBECK TEAM BĘDZIN
30 ZBYRYT MAREK MAR / M50 BRUBECK TEAM NOWA RUDA
31 DROŻAK TOMASZ MAR / M30 BRUBECK TEAM OPOLE
 
230 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKORNOWICZ PAWEŁ MAR / M40 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA KAŹMIERZ
 
231 BRZESKI KLUB BOKSERSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDZIK RYSZARD MAR / M50 BRZESKI KLUB BOKSERSKI BRZEG
 
232 BTS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLIWIŃSKI DAMIAN MAR / M20 BTS BOLESŁAWIEC
 
233 BUDY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAŁĘSIAK MARIUSZ MAR / M20 BUDY TEAM WROCŁAW
 
234 BUPOL-BUDUJ ZDROWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BETAŃSKI PAWEŁ MAR / M40 BUPOL-BUDUJ ZDROWO BYDGOSZCZ
 
235 BURZA - MĘDŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDZYŃSKI MATEUSZ MAR / M40 BURZA - MĘDŁÓW WROCŁAW
 
236 BUTELKA NANSENA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUSTOW EDUARD MAR / M40 BUTELKA NANSENA WROCŁAW
 
237 BUTY5PALCÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWELEC MIROSŁAW MAR / M40 BUTY5PALCÓW TEAM BIELAWA
 
238 BWEKO RAWICZ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIEPRZYK GRZEGORZ MAR / M40 BWEKO RAWICZ TEAM RAWICZ
 
239 BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKIEWICZ MACIEJ MAR / M30 BYDGOSZCZ LĘBORK
 
240 BZWBK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORCZ RAFAŁ MAR / M30 BZWBK KÓRNIK
 
241 BŁONIE BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRZEŚNIEWSKI GRZEGORZ MAR / M30 BŁONIE BIEGA BŁONIE
2 GAWARSKI PIOTR MAR / M30 BŁONIE BIEGA BŁONIE
 
242 BÓBR TŁUSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSA ELŻBIETA MAR / K50 BÓBR TŁUSZCZ TŁUSZCZ
2 GOTOWIEC DAREK MAR / M40 BÓBR TŁUSZCZ TŁUSZCZ
3 PAŹ JACEK MAR / M40 BÓBR TŁUSZCZ TŁUSZCZ
 
243 CA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUDŁO ROBERT MAR / M40 CA WROCŁAW
 
244 CAR-BON TEAM ZBĄSZYNEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURZYŃSKI PIOTR MAR / M30 CAR-BON TEAM ZBĄSZYNEK NOWY TOMYŚL
 
245 CARBONBIKE/ RZESZOW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILK RAFAL Wózk / CARBONBIKE/ RZESZOW RZESZOW
 
246 CARDIO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁOSOWSKI DANIEL MAR / M30 CARDIO WAŁBRZYCH
 
247 CARDIO-SPORT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GARBACZ PIOTR MAR / M30 CARDIO-SPORT.PL ZDZIESZOWICE
2 KITA DAMIAN MAR / M40 CARDIO-SPORT.PL UJAZD
 
248 CARGILL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRYBUŁA MARCIN MAR / M40 CARGILL WROCŁAW
 
249 CATWINGS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIKUL PIOTR MAR / M30 CATWINGS GDAŃSK
 
250 CAŁA OLEŚNICA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WŁUCZKOWSKI WITOLD MAR / M20 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
2 LEŚNIAK ŁUKASZ MAR / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
3 TUREK MARIUSZ MAR / M20 CAŁA OLEŚNICA BIEGA GOSZCZ
4 KARCZYŃSKI DARIUSZ MAR / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
5 BOROWIK ŁUKASZ MAR / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
 
251 CCIG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAJCZUK ADRIAN MAR / M20 CCIG WROCŁAW
 
252 CEKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABOWSKI ROMAN MAR / M30 CEKÓW CEKÓW KOLONIA
 
253 CELSIUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RELUGA GRZEGORZ MAR / M40 CELSIUM WARSZAWA
 
254 CEM-BUD CHRZANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECHOWICZ JERZY MAR / M60 CEM-BUD CHRZANÓW KRAPKOWICE
 
255 CENTRUMFIZJO.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOC-BRZOZOWSKA ALEKSANDRA MAR / K30 CENTRUMFIZJO.PL WROCŁAW
2 BRZOZOWSKI MARCIN MAR / M30 CENTRUMFIZJO.PL WROCŁAW
3 BRZOZOWSKI ZBIGNIEW MAR / M60 CENTRUMFIZJO.PL ZIELONA GÓRA
 
256 CERAMIKA PARADYŻ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PISIAŁEK WALDEMAR MAR / M40 CERAMIKA PARADYŻ ŻARNÓW
2 STEPNOWSKA KAROLINA MAR / K30 CERAMIKA PARADYŻ TOMASZÓW MAZ.
3 MATYSIAK KATARZYNA MAR / K30 CERAMIKA PARADYŻ OPOCZNO
 
257 CEZAR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOMSKI TOMASZ MAR / M30 CEZAR BOLESŁAWIEC
2 ZAWADA BARTOSZ MAR / M30 CEZAR BOLESŁAWIEC
 
258 CHALLENGED BY RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WODA SEBASTIAN MAR / M40 CHALLENGED BY RUN BRZESKO
 
259 CHAPEL ALLERTON RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BROADHEAD MICHAEL MAR / M30 CHAPEL ALLERTON RUNNERS LEEDS
 
260 CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 AUGUSTYN EDWARD MAR / M40 CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ KRAKÓW
2 BARTULA PIOTR MAR / M40 CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ KRAKÓW
 
261 CHERRY RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIEZEK MARCIN MAR / M30 CHERRY RUNNING TEAM POZNAŃ
 
262 CHOJNIK CIEPLICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HUTNIK TOMASZ MAR / M40 CHOJNIK CIEPLICE JELENIA GÓRA
 
263 CHOSZCZNO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAPIEWSKI PAWEŁ MAR / M30 CHOSZCZNO BIEGA CHOSZCZNO
 
264 CHRZĄSZCZE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓŻYCKA AGNIESZKA MAR / K40 CHRZĄSZCZE TEAM KRAKÓW
 
265 CHYC TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRZYK MAREK MAR / M20 CHYC TEAM MAGNUSZEW
 
266 CIDRY LOTAJOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZEREMETA GRZEGORZ MAR / M30 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
 
267 CIGACICE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMOŃSKI-MALINOWSKI GRZEGORZ MAR / M40 CIGACICE RUNNERS CIGACICE
 
268 CITI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKWAREK ŁUKASZ MAR / M30 CITI WARSZAWA
 
269 CJS DON QUIJOTE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYCHEL MICHAŁ MAR / M30 CJS DON QUIJOTE ŚWIDNICA
 
270 CKRWNT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOSKAL ŁUKASZ MAR / M30 CKRWNT WROCŁAW
 
271 CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRAJCAR ŁUKASZ MAR / M20 CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA KONOPISKA
 
272 CLASSIC FITNESS. `MARATON MIŁOŚCI`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISOWSKI TOMASZ MAR / M20 CLASSIC FITNESS. `MARATON MIŁOŚCI` WROCŁAW
 
273 CLEARCODE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WACŁAWCZYK PAWEŁ MAR / M20 CLEARCODE WROCŁAW
 
274 CLIMA GOLD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASZKOWSKI PAWEŁ MAR / M20 CLIMA GOLD GDAŃSK
2 ŻOŁNOWSKI MATEUSZ MAR / M20 CLIMA GOLD NAKLA
 
275 COCO JUMBO I DO PRZODU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJDA SEBASTIAN MAR / M30 COCO JUMBO I DO PRZODU SZCZECIN
 
276 COJABIEGAM.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYTOCKI JANUSZ MAR / M30 COJABIEGAM.PL KŁODZKO
 
277 COLĄD-DKL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SYNOWIEC STANISŁAW MAR / M40 COLĄD-DKL SŁOMKA
 
278 COMBAT JIU JITSU KRAKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIERWA TOMASZ MAR / M40 COMBAT JIU JITSU KRAKÓW KRAKÓW
 
279 CONADROGACH.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLUBA ANNA MAR / K30 CONADROGACH.PL WROCŁAW
 
280 CONCORDIA RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMAREK EWA MAR / K20 CONCORDIA RUNNERS TEAM POZNAŃ
2 TRACZEWSKA ALEKSANDRA MAR / K20 CONCORDIA RUNNERS TEAM KACZKOWO
 
281 CONKRET RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TREJDEROWSKI ROBERT MAR / M30 CONKRET RUNNING TEAM KOWALEWO POMORSKIE
 
282 COPYMASTER.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HUCZYŃSKI ADAM MAR / M30 COPYMASTER.PL POZNAŃ
 
283 CORPS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MONASSIER ANTOINE MAR / M20 CORPS LYON
 
284 COS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKI MACIEJ MAR / M40 COS WROCŁAW
 
285 COTAR BIELANY WR.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 Kotarba Krzysztof MAR / M40 COTAR BIELANY WR. Wrocław
 
286 COVERIS-POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELONKA WIESŁAW MAR / M50 COVERIS-POLSKA KATOWICE
 
287 CRAZY DRAGONS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYLEK KONRAD MAR / M30 CRAZY DRAGONS KRAKÓW
2 SZEFER WIKTOR MAR / M30 CRAZY DRAGONS RUDA ŚLĄSKA
3 KURZYDLO ANDRZEJ MAR / M40 CRAZY DRAGONS KRAKÓW
4 PRZYBYŁ SŁAWOMIR MAR / M30 CRAZY DRAGONS KRAKÓW
 
288 CRAZY RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMARSKI PAWEŁ MAR / M20 CRAZY RUNNERS TEAM RYBNO
 
289 CROSS KRAPKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASTUCHA MAREK MAR / M50 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
2 WOŚKO JAN MAR / M60 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
3 SOKOŁOWSKI ROMAN MAR / M50 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
 
290 CROSS LAJKONIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAWRO GRZEGORZ MAR / M40 CROSS LAJKONIK KRAKÓW
 
291 CROSS WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLAŃSKI MICHAŁ MAR / M30 CROSS WARSZAWA BYDGOSZCZ
 
292 CS ULTRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 UKRAINIEC BOHDAN MAR / M50 CS ULTRA LWOW
 
293 CSW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DŻUSAJEW KATARZYNA MAR / K40 CSW TEAM SMOLEC
 
294 CSWL POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OPALA WOJCIECH MAR / M40 CSWL POZNAŃ POZNAŃ
 
295 CUBESOFT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZAK DOMINIK MAR / M30 CUBESOFT WROCŁAW
 
296 CUKIERNIA JUMBO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUŹNICKI TOMASZ MAR / M30 CUKIERNIA JUMBO JAWORZNO
 
297 CWAŁUJĄCE WIEPRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIOŁEK BARTEK MAR / M30 CWAŁUJĄCE WIEPRZE RAWA MAZOWIECKA
 
298 CYBINA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZEWCZYK MAREK MAR / M60 CYBINA TEAM POZNAŃ
2 PRUSINOWSKI MAREK MAR / M30 CYBINA TEAM ZALASEWO
3 PRUSINOWSKA BEATA MAR / K30 CYBINA TEAM ZALASEWO
 
299 CYPRINUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONIECZKO TOMASZ MAR / M40 CYPRINUS BOŻKÓW
 
300 CZARNA GÓRA RESORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HACZKIEWICZ KAROLINA MAR / K20 CZARNA GÓRA RESORT WROCŁAW
2 HACZKIEWICZ BARTOSZ MAR / M20 CZARNA GÓRA RESORT WROCŁAW
 
301 CZARNA OWCA-BIAŁY KRUK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIESZUK GRZEGORZ MAR / M30 CZARNA OWCA-BIAŁY KRUK WAŁBRZYCH
 
302 CZERNIEJEWO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAĆKOWIAK GRZEGORZ MAR / M50 CZERNIEJEWO BIEGA CZERNIEJEWO
 
303 CZERNIEJEWO BIEGA/NUTRILITE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZDROJEWSKI GRZEGORZ MAR / M40 CZERNIEJEWO BIEGA/NUTRILITE CZERNIEJEWO
 
304 CZTERDZIESTOLATEK BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUSZEWSKI BENIAMIN MAR / M40 CZTERDZIESTOLATEK BIEGA WROCŁAW
 
305 D.O.M.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUCHAWSKI MACIEJ MAR / M30 D.O.M. WARSZAWA
 
306 DA BECZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECHOWICZ BARTŁOMIEJ MAR / M20 DA BECZKA ŻABNO
 
307 DA DOMINIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JELEŃ MARCIN MAR / M40 DA DOMINIK LUBLIN
2 CZERPAK WOJCIECH MAR / M20 DA DOMINIK NIEMODLIN
3 MACIEJEWSKI MARCIN MAR / M20 DA DOMINIK WROCLAW
 
308 DAMY RADE!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIKTOROWICZ TOMASZ MAR / M30 DAMY RADE! WROCŁAW
 
309 DARE2RUN.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOGA ŁUKASZ MAR / M30 DARE2RUN.PL SOSNOWIEC
 
310 DB PORT SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MILANOWICZ MACIEJ MAR / M30 DB PORT SZCZECIN SZCZECIN
 
311 DC BOLEWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANACH KAROL MAR / M30 DC BOLEWICE BOLEWICE
 
312 DEG-PLAST TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILKOWIECKI SŁAWOMIR MAR / M30 DEG-PLAST TEAM TWARDOGÓRA
 
313 DELTA+
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIBERA ADRIAN MAR / M30 DELTA+ POZNAŃ
 
314 DESPERADOS CHINA TRAVEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIĄTCZAK MARIUSZ MAR / M40 DESPERADOS CHINA TRAVEL MIRKÓW
2 POLAŃSKA DOROTA MAR / K30 DESPERADOS CHINA TRAVEL MIRKÓW
 
315 DFME - SOLIDARNOŚĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCZAK BOGUSŁAW MAR / M50 DFME - SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
 
316 DIABECIAKI / RUNNINGSUCKS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRUSKOLAS MICHAŁ MAR / M40 DIABECIAKI / RUNNINGSUCKS ŁÓDŹ
 
317 DLA RODZINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUSZNIAK PIOTR MAR / M40 DLA RODZINY PIASECZNO
 
318 DLA UKOCHANEGO MEZA ARKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARCZYNSKA ANETA MARIA MAR / K30 DLA UKOCHANEGO MEZA ARKA NADOLICE WIELKIE
 
319 DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIWOWARCZYK PAWEŁ MAR / M30 DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA DOBCZYCE
2 ZBROŻEK MATEUSZ MAR / M30 DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA DOBCZYCE
3 DRZYZGA-BŁASZCZYK ANNA MAR / K30 DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA DOBCZYCE
4 PIWOWARCZYK JAN MAR / M50 DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA DOBCZYCE
 
320 DOBRZYKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JÓZEFOWIAK MARIUSZ MAR / M50 DOBRZYKOWICE DOBRZYKOWICE
 
321 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASZEK KRYSTYNA MAR / K50 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
2 PELC PAWEŁ MAR / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
3 SZEWCZYK RAFAŁ MAR / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI KADY
4 NIEDZIŃSKI MARCIN MAR / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI MAKÓWKA
5 WANGIN ZBIGNIEW MAR / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
6 KRZYZIŃSKA SYLWIA MAR / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZ
7 SADOCHA RAFAŁ MAR / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
8 ZWIERZCHOWSKI SYLWESTER MAR / M50 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI ODRANO WOLA
9 MICHAŁOWSKI WŁODZIMIERZ MAR / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
10 SOWA SYLWIA MAR / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI PRUSZKÓW
11 WÓJCIK MARCIN MAR / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
12 PAWELEC KRYSTYNA MAR / K60 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI PIASTÓW
 
322 DOLNOŚLĄZAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NORKOWSKI GRZEGORZ MAR / M50 DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW
 
323 DOLNY ŚLĄSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JURKOWLANIEC RAFAŁ MAR / M40 DOLNY ŚLĄSK WROCŁAW
2 LICZNER JOANNA MAR / K40 DOLNY ŚLĄSK WROCŁAW
 
324 DOM MODY S.C. TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IREK SEBASTIAN MAR / M20 DOM MODY S.C. TEAM WROCŁAW
 
325 DONAKO RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLORCZAK ZDZISŁAW MAR / M60 DONAKO RUNNERS WROCŁAW
 
326 DOTTORI CORRONO OPOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁODZIEJ WALDEMAR MAR / M40 DOTTORI CORRONO OPOLE GÓRKI
 
327 DOZAMEL - SOLIDARNOŚĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZOREK MARIAN MAR / M50 DOZAMEL - SOLIDARNOŚĆ WROCLAW
2 KRAUZE ANDRZEJ MAR / M50 DOZAMEL - SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
3 PYTEL ANDRZEJ MAR / M50 DOZAMEL - SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
4 WIECZOREK KRZYSZTOF MAR / M20 DOZAMEL - SOLIDARNOŚĆ RAWICZ
 
328 DP SPORT OSKAR GSM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DAROWSKI DARIUSZ MAR / M40 DP SPORT OSKAR GSM KSIĘGINICE
 
329 DREAM RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEMCZYK DAMIAN MAR / M30 DREAM RUN WARSZAWA
2 TERZONI CHRISTIAN MAR / M30 DREAM RUN WARSZAWA
 
330 DREAMTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRCZYŃSKI PRZEMYSŁAW MAR / M30 DREAMTEAM TUREK
 
331 DREWNIANEMEDALE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 UGOREK ZBIGNIEW MAR / M30 DREWNIANEMEDALE.PL MILICZ
 
332 DRINKING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSTRZEWA MICHAŁ MAR / M20 DRINKING TEAM OPOLE
2 KUŚ EDYTA MAR / K20 DRINKING TEAM OPOLE
3 MAJDAŃSKI TOMASZ MAR / M20 DRINKING TEAM SUCHY BÓR
 
333 DRUZYNA JODRI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIERCIOCH SŁAWOMIR MAR / M40 DRUZYNA JODRI LUBIN
 
334 DRUZYNA SZPIKU BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWSKI RYSZARD MAR / M50 DRUZYNA SZPIKU BRZEG BRZEG
 
335 DRUŻYNA BIEGOWA GETBACK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JADACH GRZEGORZ MAR / M30 DRUŻYNA BIEGOWA GETBACK WIĄZÓW
 
336 DRUŻYNA BIEGOWA OIRP WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAGODZIŃSKI MARCIN MAR / M30 DRUŻYNA BIEGOWA OIRP WROCŁAW WROCŁAW
 
337 DRUŻYNA BSS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SŁOWIŃSKI ARTUR MAR / M30 DRUŻYNA BSS ŁÓDŹ
 
338 DRUŻYNA CARREFOUR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWICZ KRZYSZTOF MAR / M40 DRUŻYNA CARREFOUR LUBLIN
2 LINEK ANDRZEJ MAR / M50 DRUŻYNA CARREFOUR MILICZ
3 ŚLUSAREK KACPER MAR / M20 DRUŻYNA CARREFOUR KOBYLA GÓRA
4 ŁAWNICZAK DARIA MAR / K20 DRUŻYNA CARREFOUR WROCŁAW
 
339 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACIASZCZYK PAWEŁ MAR / M40 DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE ŁÓDŹ
 
340 DRUŻYNA GAZETY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁAK ANNA MAR / K30 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA
 
341 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWSKI ANDRZEJ MAR / M40 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
 
342 DRUŻYNA JEZUSA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOLEWIŃSKI MARCIN MAR / M30 DRUŻYNA JEZUSA KLESZCZEWO
2 BACA JUSTYNA MAR / K20 DRUŻYNA JEZUSA NOWA RUDA
3 TRZEWIK KRZYSZTOF MAR / M30 DRUŻYNA JEZUSA MOKRSKO
 
343 DRUŻYNA KOPERNIKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK-KUDZIARZ MAREK MAR / M40 DRUŻYNA KOPERNIKA RYBNIK
 
344 DRUŻYNA KUBUSIA PUCHATKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAK HUBERT MAR / M40 DRUŻYNA KUBUSIA PUCHATKA KALISZ
 
345 DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYZIK TOMASZ MAR / M40 DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL GLIWICE
 
346 DRUŻYNA SZPIKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRYGIEL ANDRZEJ MAR / M30 DRUŻYNA SZPIKU GŁOGÓW
2 ŻURAWSKI JAKUB MAR / M40 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
3 NADOLNY LESZEK MAR / M50 DRUŻYNA SZPIKU LESZNO
4 WIŚNIEWSKI MARIUSZ MAR / M40 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
5 WEILAND EMILA MAR / K30 DRUŻYNA SZPIKU UNISŁAW
6 WRZOS ROBERT MAR / M30 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
7 OŹMINKOWSKI MARCIN MAR / M40 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
8 KWIATOŃ MARTA MAR / K30 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
9 SIEMIŃSKI BARTEK MAR / M30 DRUŻYNA SZPIKU KAMIENICA
10 NAWROCKA IWONA MAR / K40 DRUŻYNA SZPIKU ZALASEWO
11 NAWROCKI PIOTR MAR / M40 DRUŻYNA SZPIKU ZALASEWO
12 TUL MAŁGORZATA MAR / K40 DRUŻYNA SZPIKU GNIECHOWICE
13 SAWICKI PAWEŁ MAR / M20 DRUŻYNA SZPIKU BOCZÓW
14 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR MAR / M40 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
15 PARTYKA ARTUR MAR / M50 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
16 SKROBAŃSKI KRZYSZTOF MAR / M20 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
17 JEDYNAK-WYPYCH ANNA MAR / K30 DRUŻYNA SZPIKU LEWIN BRZESKI
 
347 DRUŻYNA SZPIKU/JW 4228
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LITKE MAREK MAR / M40 DRUŻYNA SZPIKU/JW 4228 KRAKÓW
 
348 DSSN `AKTYWNI` WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI ROBERT Wózk / DSSN `AKTYWNI` WROCŁAW KŁODZKO
 
349 DTR BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRZASKACZ DOROTA MAR / K30 DTR BIEGA KOBYLICE
2 BOĆKO EWA MAR / K30 DTR BIEGA TRZEBNICA
3 FRANCZAK MARIUSZ MAR / M30 DTR BIEGA KSIĘGINICE
4 ŚLIWINSKA PAULINA MAR / K30 DTR BIEGA TRZEBNICA
5 TRZASKACZ TOMASZ MAR / M40 DTR BIEGA KOBYLICE
 
350 DTS MARGO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI MAREK Wózk / DTS MARGO TEAM NAMYSŁÓW
 
351 DUBLET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOLEŃ TOMASZ MAR / M40 DUBLET KOBIERZYCE
 
352 DUCH GÓR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZAŁAJKO JERZY MAR / M50 DUCH GÓR WROCŁAW
 
353 DURANDAL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROWSKI ŁUKASZ MAR / M30 DURANDAL STRZEGOM
2 MAZUR WALDEMAR MAR / M40 DURANDAL ŚRODA ŚLĄSKA
 
354 DURANDAL ŚRODA ŚLĄSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RĘDZIO PIOTR MAR / M20 DURANDAL ŚRODA ŚLĄSKA ŚRODA ŚLĄSKA
2 SALMANOWICZ MARCIN MAR / M30 DURANDAL ŚRODA ŚLĄSKA ŚRODA ŚLĄSKA
3 ŚWIDER PAWEŁ MAR / M20 DURANDAL ŚRODA ŚLĄSKA WRÓBLOWICE
 
355 DWOREK RÓŻANY - HOTEL*** & RESTAURANT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAJKOWSKA PATRYCJA MAR / K30 DWOREK RÓŻANY - HOTEL*** & RESTAURANT NAMYSŁÓW
2 CZAJKOWSKI MACIEJ MAR / M30 DWOREK RÓŻANY - HOTEL*** & RESTAURANT NAMYSŁÓW
 
356 DYNAFIT POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZĘDZIELSKI JACEK MAR / M30 DYNAFIT POLSKA KRAKÓW
 
357 DYSTANS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HADASZ LESZEK MAR / M40 DYSTANS KRAKÓW
 
358 DZIESIĘĆ W SKALI BEAUFORTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUSIŃSKI PRZEMYSŁAW MAR / M30 DZIESIĘĆ W SKALI BEAUFORTA ŚWINOUJŚCIE
 
359 DZIK EKIPA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIECHCIOWSKI OSKAR MAR / M20 DZIK EKIPA DZIERŻONIÓW
 
360 DZIKI BAGIENNE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWIATKOWSKI MAREK MAR / M30 DZIKI BAGIENNE WARSZAWA
 
361 DZIKIE DZIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJDA DARIUSZ MAR / M40 DZIKIE DZIKI JÓZEFÓW
 
362 DZIKIE SZYSZKI PWR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUGUŁ JAKUB MAR / M20 DZIKIE SZYSZKI PWR SIECHNICE
 
363 DZP SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUNIKOWSKI ANDRZEJ MAR / M20 DZP SPORT TEAM WARSZAWA
 
364 DĘBY WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIEŚLA JAROSŁAW MAR / M50 DĘBY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
365 E-10 ZG LUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BROZIŃSKI KRZYSZTOF MAR / M40 E-10 ZG LUBIN RUDNA
 
366 E-ESPRESSO.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZURKIEWICZ TOMASZ MAR / M30 E-ESPRESSO.PL KÓRNIK
 
367 EARTH POWER RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOSULSKA JANINA MAR / K50 EARTH POWER RUNNING TEAM WŁODARY
 
368 EASY RUN RACIBÓRZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HUCZEK TOMASZ MAR / M30 EASY RUN RACIBÓRZ RACIBÓRZ
2 WOLLNY KAMIL MAR / M20 EASY RUN RACIBÓRZ RACIBÓRZ
3 GŁOGIEWICZ SEBASTIAN MAR / M30 EASY RUN RACIBÓRZ ŁAŃCE
4 SKORA ANDRZEJ MAR / M40 EASY RUN RACIBÓRZ RACIBÓRZ
 
369 EATON RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUBIEŃ BENEDYKT MAR / M30 EATON RUNNING TEAM DĄBRÓWKA TCZEWSKA
 
370 ECOOPAL.COM.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKÓRKA MICHAŁ MAR / M20 ECOOPAL.COM.PL MIRCZE
 
371 EDI TEAM ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MINAKOW NORBERT MAR / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
2 WÓJCICKI ARTUR MAR / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
3 WOJNAROWICZ JANUSZ MAR / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
4 ZADOROŻNY ZDZISŁAW MAR / M60 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
 
372 EK TWARDZIEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYMANEK ANDRZEJ MAR / M50 EK TWARDZIEL WROCŁAW
 
373 EKG TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZEMAN GRZEGORZ MAR / M40 EKG TEAM MAZAŃCOWICE
2 KRAUSEL-ZEMAN EWA MAR / K40 EKG TEAM BIELSKO BIAŁA
 
374 EKLEIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SARAMAK MARIUSZ MAR / M40 EKLEIM KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
375 EKO ŚWIAT GŁOGÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK MAREK MAR / M40 EKO ŚWIAT GŁOGÓW GŁOGÓW
 
376 EKO-EXPRESS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TAMBOR MICHAŁ MAR / M30 EKO-EXPRESS TEAM KŁODZKO
 
377 EKOBIEGI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAMCARCZYK TOMASZ MAR / M30 EKOBIEGI.PL JAWORZNO
 
378 EL TORO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANGE-CICHOCKA MAŁGORZATA MAR / K30 EL TORO WROCŁAW
 
379 EL-AKTYWNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN MAR / M60 EL-AKTYWNI ELBLĄG
 
380 ELBIS SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HĘŚ MICHAŁ MAR / M30 ELBIS SP. Z O.O. BOGATYNIA
 
381 ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŚLANY MARIUSZ MAR / M40 ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA WARSZAWA
 
382 ELTUR-SERWIS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZOTKA PAWEŁ MAR / M40 ELTUR-SERWIS BOGATYNIA
 
383 EMENEMSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MULARCZYK MAGDALENA MAR / K40 EMENEMSY DOBRZYKOWICE
2 MULARCZYK MARIUSZ MAR / M40 EMENEMSY DOBRZYKOWICE
 
384 ENDORFINY WADOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POJNAR BARTŁOMIEJ MAR / M30 ENDORFINY WADOWICE WADOWICE
 
385 ENDUHUB.COM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANASIK PAWEŁ MAR / M50 ENDUHUB.COM RADOM
 
386 ENTER AIR RUNNERS CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWADZKI ŁUKASZ MAR / M30 ENTER AIR RUNNERS CLUB MIERZĘCICE
 
387 ENTRE.PL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSTRZEWSKA JUSTYNA MAR / K30 ENTRE.PL TEAM ŁOMIANKI DOLNE
 
388 EPIDEMIASPORTU.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEFANOWSKA-GOLEC DOROTA MAR / K30 EPIDEMIASPORTU.PL POZNAŃ
 
389 EPKT SPOTTERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZWARDOŃ DARIUSZ MAR / M30 EPKT SPOTTERS MIASTECZKO ŚLĄSKIE
 
390 ERFIERFIBEE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEINBACH PIOTR MAR / M30 ERFIERFIBEE DOBROSZYCE
2 PROKOPOWICZ EDWARD MAR / M40 ERFIERFIBEE DOBROSZYCE
 
391 ERICPOL RUNTIME
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZOŃ WOJCIECH MAR / M30 ERICPOL RUNTIME WOJNICZ
 
392 ESKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZULC PIOTR MAR / M50 ESKA TEAM WYSOKA
 
393 ESKADRA MASTERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OKTABSKI WIESŁAW MAR / M40 ESKADRA MASTERS KRAKOW
2 OGORZAŁEK ANNA MAR / K20 ESKADRA MASTERS OLKUSZ
 
394 ESTIMA LANGUAGE TRAINING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIAŁECKI JAKUB MAR / M20 ESTIMA LANGUAGE TRAINING WROCŁAW
 
395 ESTUDIO69.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIURA PAWEŁ MAR / M30 ESTUDIO69.PL SIECHNICE
 
396 EUROPROFIL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERMAN DARIUSZ MAR / M30 EUROPROFIL CIEPŁOWODY
 
397 EX SIEDLCE GDAŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF MAR / M50 EX SIEDLCE GDAŃSK GDAŃSK
 
398 EX SIEDLCE GDAŃSK,
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GROTT TOMASZ MAR / M40 EX SIEDLCE GDAŃSK, GDAŃSK
 
399 EY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZEPA PAWEŁ MAR / M20 EY WROCŁAW
2 KACZOROWSKA MAGDALENA MAR / K30 EY ŚWIEBODZICE
3 RASZKIEWICZ RAFAL MAR / M30 EY LUBIAZ
4 TATYS ŁUKASZ MAR / M30 EY WROCŁAW
 
400 FABRYKA FORMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMOŃSKA-MALINOWSKA JOANNA MAR / K30 FABRYKA FORMY CIGACICE
 
401 FABRYKA PAPIERU KACZORY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKI ANTONI MAR / M50 FABRYKA PAPIERU KACZORY KACZORY
 
402 FABRYKA WYTRZYMAŁOŚCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRĄCZAK KAROLINA MAR / K30 FABRYKA WYTRZYMAŁOŚCI WARSZAWA
 
403 FAKTORINGEKSPERT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEZGÓDKA TOMASZ MAR / M40 FAKTORINGEKSPERT.PL WROCŁAW
 
404 FAMILY MIŃCZYK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIŃCZYK PIOTR MAR / M40 FAMILY MIŃCZYK ZIELONA GÓRA
 
405 FAST FOOT KIEŁCZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZURYŁO ZBIGNIEW MAR / M30 FAST FOOT KIEŁCZÓW KIEŁCZÓW
 
406 FAST FOOT OPOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMKÓW ROBERT MAR / M40 FAST FOOT OPOLE KOMPRACHCICE
2 HETMAŃCZYK IRENEUSZ MAR / M40 FAST FOOT OPOLE KOLANOWICE
3 RYBAK WOJCIECH MAR / M40 FAST FOOT OPOLE SUCHY BÓR
 
407 FAZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZPIECH LESZEK MAR / M40 FAZA WROCŁAW
 
408 FC BABILON UNITED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALEWSKI JAROSŁAW MAR / M40 FC BABILON UNITED GDYNIA
 
409 FC BOGDANY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STAŃKOWSKI JANUSZ MAR / M20 FC BOGDANY PRASZKA
2 STAWIK KAROL MAR / M20 FC BOGDANY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
410 FDR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANAŚ MICHAŁ MAR / M30 FDR WROCŁAW
 
411 FENIKS LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPANIA KAMIL MAR / M20 FENIKS LEGNICA WARSZAWA
2 PAWLAK MAREK MAR / M40 FENIKS LEGNICA WROCŁAW
3 BEŁDOWSKI DARIUSZ MAR / M50 FENIKS LEGNICA LEGNICA
 
412 FENIKS LEGNICA, ŁĄCZKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIATŁOŃ MAŁGORZATA MAR / K20 FENIKS LEGNICA, ŁĄCZKA TEAM ROKITKI
 
413 FIELMANN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IKONIAK PAWEŁ MAR / M30 FIELMANN BŁONIE
 
414 FILGROSOIL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYCZYŃSKI SŁAWOMIR MAR / M30 FILGROSOIL LESZNO
 
415 FILHOS DE SAMBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRÓBEL MATEUSZ MAR / M30 FILHOS DE SAMBA WROCŁAW
 
416 FILIP ZAWADZKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALKOWIAK ARTUR MAR / M40 FILIP ZAWADZKIE LUBLINIEC
 
417 FINNEGANS WAKE INDUSTRY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUSIN MICHAŁ MAR / M40 FINNEGANS WAKE INDUSTRY WROCŁAW
 
418 FIT FABRIC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESZCZYŃSKI MATEUSZ MAR / M30 FIT FABRIC ŁÓDŹ
 
419 FIT&JOY MIŃSK MAZOWIECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASKA-ŁOBODOWSKA EWELINA MAR / K30 FIT&JOY MIŃSK MAZOWIECKI SIENNICA
 
420 FITNESS PIEKARY LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARCZYK PAULINA MAR / K20 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
2 NAPORA PAWEŁ MAR / M40 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
3 JACEWICZ KAMIL MAR / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
 
421 FIZJO4FAMILY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WESOŁOWSKI RYSZARD MAR / M50 FIZJO4FAMILY POZNAŃ
 
422 FIZOL THEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILCZYŃSKI JAROSŁAW MAR / M40 FIZOL THEM TARNÓW
 
423 FLORIAN CHOJNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWSKI DARIUSZ MAR / M50 FLORIAN CHOJNICE PRZECHLEWO
 
424 FLY AWAY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIASECKI PAWEŁ MAR / M30 FLY AWAY STARE BABICE
 
425 FOJADOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŹMIERCZYK ANDRZEJ MAR / M40 FOJADOR BĘDZIN
 
426 FOREVER YOUNG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ILSKI WOJCIECH MAR / M60 FOREVER YOUNG ŁÓDŹ
 
427 FOREVER YOUNG ŁÓDŹ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILCZYŃSKI STANISŁAW MAR / M60 FOREVER YOUNG ŁÓDŹ ŁÓDŹ
 
428 FORMA NA PLUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANCUTA MARIUSZ MAR / M40 FORMA NA PLUS STRZELCE KRAJ.
2 WOŹNIAK-ANCUTA KATARZYNA MAR / K40 FORMA NA PLUS STRZELCE KRAJ
 
429 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĘGLARCZYK KRZYSZTOF MAR / M30 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
2 PILŚNIAK PIOTR MAR / M30 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
3 NALEPKA PAWEŁ MAR / M30 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
 
430 FRANCISZKANIE - DĄBROWA GÓRNICZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIELECKI JACEK MAR / M30 FRANCISZKANIE - DĄBROWA GÓRNICZA DĄBROWA GÓRNICZA
 
431 FRANCISZKANIE - JASŁO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJTOWICZ JACEK MAR / M40 FRANCISZKANIE - JASŁO BOCHNIA
 
432 FREE RUNNER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TWOREK MIROSLAW MAR / M40 FREE RUNNER ZIELONA GORA
 
433 FREE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URBAŃSKI PAWEŁ MAR / M20 FREE RUNNERS WYSTĘP
 
434 FRU-FITNESS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRÓBLEWSKI WOJTEK MAR / M30 FRU-FITNESS ZGIERZ
 
435 FSL VERUS AOK. PL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUREK MICHAL MAR / M30 FSL VERUS AOK. PL TEAM GDANSK
 
436 FSL AKTYWNI SŁUBICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWIAK RAFAŁ MAR / M30 FSL AKTYWNI SŁUBICE SŁUBICE
 
437 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOUSSI BONAVENTURE MAR / M30 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ ŁÓDŹ
 
438 FUKS GARKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POTERA MARCIN MAR / M30 FUKS GARKI OKUNIEW
 
439 FUNDACJA AKTYWNIAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUKIEL MATEUSZ MAR / M20 FUNDACJA AKTYWNIAKI WROCŁAW
 
440 FUNDACJA EVEREST
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MRÓZ WOJCIECH MAR / M30 FUNDACJA EVEREST BIELANY WROCŁAWSKIE
 
441 FUNDACJA IM.M.BENIOWSKIEGO NOWA SÓL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MANIKOWSKI JAN MAR / M60 FUNDACJA IM.M.BENIOWSKIEGO NOWA SÓL GŁOGÓW
 
442 FUNDACJA ISKIERKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERMANOWICZ MAREK MAR / M20 FUNDACJA ISKIERKA DOBRZEŃ WIELKI
 
443 FUNDACJA KRWINKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAŚNIK JAROSŁAW MAR / M40 FUNDACJA KRWINKA ŁÓDŹ
 
444 FUNDACJA KRZYŚ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIATROWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 FUNDACJA KRZYŚ WROCŁAW
 
445 FUNDACJA MAURYCEGO BENIOWSKIEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMEJKO JERZY MAR / M60 FUNDACJA MAURYCEGO BENIOWSKIEGO NOWA SÓL
 
446 FUNDACJA WROACTIV
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KEMPA MARIUSZ MAR / M40 FUNDACJA WROACTIV ŚWIDNICA
 
447 FUNFIT II BOXING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYDYNA DAWID MAR / M20 FUNFIT II BOXING TEAM ZIELONA GÓRA
 
448 FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SITKO ALEKSANDRA MAR / K20 FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM GLIWICE
2 OCHMAN PAWEŁ MAR / M20 FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM GLIWICE
 
449 FZGT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIETZ RENATA MAR / K20 FZGT CHOJNICE
2 BLOK WALDEMAR MAR / M30 FZGT CHOJNICE
3 WOJCIECHOWSKI MACIEJ MAR / M30 FZGT CZLUCHOW
 
450 GAG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LATOSZEWSKI KRYSTIAN MAR / M40 GAG GODZISZEWO
 
451 GAME OVER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASZCZYŃSKI KAMIL MAR / M30 GAME OVER PIETRZYKOWICE
 
452 GANG RÓŻOWYCH MISIÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZIOŁ BOGUSŁAW MAR / M40 GANG RÓŻOWYCH MISIÓW OLEŚNICA
 
453 GARUDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁĘCZYCKI ŁUKASZ MAR / M20 GARUDA WARSZAWA
 
454 GARUDA MUAY THAI GYM/JUDO LEMUR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALIK DANIEL MAR / M30 GARUDA MUAY THAI GYM/JUDO LEMUR WARSZAWA
 
455 GASEK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GASEK ANDRZEJ MAR / M30 GASEK TEAM ZIELONA GÓRA
 
456 GAWENDA DANCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAWĘCKI MACIEJ MAR / M30 GAWENDA DANCE WROCŁAW
 
457 GAWRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BABISZKIEWICZ MIKOŁAJ MAR / M30 GAWRA GORZÓW WLKP
 
458 GAZETA WROCŁAWSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK JERZY MAR / M30 GAZETA WROCŁAWSKA UJÓW
2 SKUPIN WERONIKA MAR / K20 GAZETA WROCŁAWSKA WROCŁAW
 
459 GAZOPROJEKT RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZARZYCKI JANUSZ MAR / M50 GAZOPROJEKT RUNNERS WROCŁAW
2 KAMIŃSKI TOMASZ MAR / M40 GAZOPROJEKT RUNNERS WROCŁAW
 
460 GB WROCLAWSKIE MORSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZEMIŃSKI MAREK MAR / M60 GB WROCLAWSKIE MORSY WROCLAW
 
461 GB WROCŁAWSKIE MORSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUDY JACEK MAR / M30 GB WROCŁAWSKIE MORSY Wrocław
2 KOMÓR WIESŁAW MAR / M50 GB WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
3 WIRA MIROSŁAW MAR / M50 GB WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
4 PARCZYK JERZY MAR / M40 GB WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
 
462 GBR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDFORD PHILIP MAR / M40 GBR TEAM BIRMINGHAM
2 JONES PETER MAR / M60 GBR TEAM BIRMINGHAM
 
463 GEDIA,NGB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLENIAK JAROSŁAW MAR / M40 GEDIA,NGB NOWA SÓL
 
464 GEERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROWSKI MARCIN MAR / M30 GEERS TEAM ŁÓDŹ
2 PRZYBYŁ ADAM MAR / M30 GEERS TEAM LODZ
 
465 GET A LIFE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IWANICKA AGNIESZKA MAR / K20 GET A LIFE ZABORÓW
 
466 GET RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GULCZYŃSKI KONRAD MAR / M20 GET RUN WROCŁAW
2 MATUSZNY WOJCIECH MAR / M30 GET RUN MILÓWKA
3 SZYMAŃSKI ŁUKASZ MAR / M30 GET RUN WROCŁAW
4 OBRĄPALSKI PIOTR MAR / M30 GET RUN WROCŁAW
5 ORŁOWSKI ŁUKASZ MAR / M20 GET RUN WROCŁAW
6 JAWOREK MARCIN MAR / M20 GET RUN WARSZAWA
7 BIJAK ANDRZEJ MAR / M30 GET RUN PIETRZYKOWICE
8 SZLĘZAK MAGDALENA MAR / K30 GET RUN WROCŁAW
9 MALINIAK PIOTR MAR / M20 GET RUN KARWIANY
 
467 GIMNAZJUM JAŹWINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARNAŚ DARIUSZ MAR / M30 GIMNAZJUM JAŹWINY JAŹWINY
 
468 GIMP TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULAS ROMAN MAR / M50 GIMP TEAM POZNAŃ
 
469 GKS MIRKÓW/DŁUGOŁEKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK PAWEL MAR / M20 GKS MIRKÓW/DŁUGOŁEKA WROCLAW
 
470 GKS START DŁUGOŁĘKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BENKOWSKI HENRYK MAR / M40 GKS START DŁUGOŁĘKA DŁUGOŁĘKA
 
471 GLKS MARCINOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJSŁAW BARTŁOMIEJ MAR / M30 GLKS MARCINOWICE MARCINOWICE
 
472 GLKS `SOKÓŁ` NOWA RUDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUCZEK GABRIELA MAR / K40 GLKS `SOKÓŁ` NOWA RUDA SWIERKI
 
473 GLOBALRUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJEWICZ FILIP MAR / M20 GLOBALRUNNERS POZNAN
 
474 GMINA STRZELCE OPOLSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŁUSKI JAROSŁAW MAR / M50 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
2 GRZESIŃSKI ADAM MAR / M40 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
3 MARKOWSKI WALDEMAR MAR / M30 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
 
475 GNIEWCZYNA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RACHFAŁ ADAM MAR / M30 GNIEWCZYNA TEAM GNIEWCZYNA
 
476 GOGGLE PAE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GDANIEC JAKUB MAR / M30 GOGGLE PAE TEAM WROCŁAW
 
477 GOGGLE PRO ACTIV EYEWEAR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRÓBEL ŁUKASZ MAR / M30 GOGGLE PRO ACTIV EYEWEAR KIEŁCZÓW
 
478 GOPR KARKONOSZE/SKW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARANCEWICZ JACEK MAR / M60 GOPR KARKONOSZE/SKW JEŻÓW SUDECKI
 
479 GOSTYŃSKA SZKOŁA NARCIARSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURNATOWSKI PAWEŁ MAR / M50 GOSTYŃSKA SZKOŁA NARCIARSKA DOLSK
 
480 GOŃZAJĄCZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAJĄCZKOWSKA KATARZYNA MAR / K20 GOŃZAJĄCZKA GDYNIA
 
481 GPS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HADRO DAMIAN MAR / M20 GPS TEAM WROCŁAW
 
482 GRAMMI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIGOS GRZEGORZ MAR / M30 GRAMMI JAWORZNO
 
483 GREMI BOCHNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWSKA- MIKULSKA HALINA MAR / K30 GREMI BOCHNIA BOCHNIA
2 MIKULSKI MICHAŁ MAR / M30 GREMI BOCHNIA BOCHNIA
3 MIKULSKA BARBARA MAR / K40 GREMI BOCHNIA BOCHNIA
 
484 GRODZISKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TARGOWICKI KONRAD MAR / M20 GRODZISKI KLUB BIEGACZA ROSTARZEWO
2 HOJKA KAROL MAR / M30 GRODZISKI KLUB BIEGACZA GRODZISK WLKP.
3 SOKÓŁ MICHAŁ MAR / M30 GRODZISKI KLUB BIEGACZA MODRZE
 
485 GRUDZIĄDZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBRZYŃSKA NATALIA MAR / K20 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
2 DOBRZYŃSKA BEATA MAR / K40 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
 
486 GRUNDFOS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIENIEWICZ WOJCIECH MAR / M40 GRUNDFOS WROCŁAW
 
487 GRUNWALD 1410
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOLISZ ANDRZEJ MAR / M40 GRUNWALD 1410 OPOLE
 
488 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWACZYK JAN MAR / M30 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW MIEROSZÓW
 
489 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MYSTKOWSKA MARTA MAR / K20 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA WARSZAWA
 
490 GRUPA BIEGOWA RADZIONKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SWATEK MARIAN MAR / M40 GRUPA BIEGOWA RADZIONKÓW RADZIONKÓW
2 BANEK KRZYSZTOF MAR / M30 GRUPA BIEGOWA RADZIONKÓW RADZIONKÓW
3 MARKUSIK PAWEL MAR / M30 GRUPA BIEGOWA RADZIONKÓW RADZIONKOW
4 BONCOL WOJTEK MAR / M30 GRUPA BIEGOWA RADZIONKÓW RADZIONKÓW
 
491 GRUPA BIEGOWA URSUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁOCHOCKI JACEK MAR / M20 GRUPA BIEGOWA URSUS WARSZAWA
 
492 GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MISIEWICZ MATEUSZ MAR / M20 GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 GULACZ MAREK MAR / M50 GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 JAGIELLICZ MARCIN MAR / M20 GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 RAIS MICHAŁ MAR / M20 GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 ARCISZEWSKI MARCIN MAR / M30 GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
493 GRUPA KALI 74
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALIŃSKI ANDRZEJ MAR / M40 GRUPA KALI 74 LEGNICA
2 KAMIŃSKI IRENEUSZ MAR / M40 GRUPA KALI 74 ŚWIDNICA
3 MANDZIEJ ŁUKASZ MAR / M20 GRUPA KALI 74 WYSOKA
 
494 GRUPA KALI74
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KNAP PRZEMYSŁAW MAR / M30 GRUPA KALI74 WROCŁAW
 
495 GRUPA POŚCIGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IGNACIK RAFAŁ MAR / M30 GRUPA POŚCIGOWA ZĄBKOWICE ŚL.
2 OSADNIK RYSZARD MAR / M40 GRUPA POŚCIGOWA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
 
496 GRUPA SEROCK BIEGA Z HOTELEM CONFERENCE NARVIL & SPA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻOŁNIEROWICZ MICHAŁ MAR / M40 GRUPA SEROCK BIEGA Z HOTELEM CONFERENCE NARVIL & SPA ZEGRZE POŁUDNIOWE
 
497 GRUPA TRIATHLONOWA RAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHERNOBRIVENKO SERGEY MAR / M20 GRUPA TRIATHLONOWA RAT WROCLAW
2 ZAPOTOCZNY MARIUSZ MAR / M30 GRUPA TRIATHLONOWA RAT WROCŁAW
3 JÓZEFOWSKA DAGMARA MAR / K40 GRUPA TRIATHLONOWA RAT WROCŁAW
4 BERUS TOMASZ MAR / M30 GRUPA TRIATHLONOWA RAT WROCŁAW
5 WÓJCIK ADRIAN MAR / M40 GRUPA TRIATHLONOWA RAT WROCŁAW
6 KOTOWSKI PAWEŁ MAR / M20 GRUPA TRIATHLONOWA RAT WROCŁAW
 
498 GRUPA TRÓJMIASTO SPARTANIE DZIECIOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POBŁOCKI JAN MAR / M50 GRUPA TRÓJMIASTO SPARTANIE DZIECIOM GDAŃSK
 
499 GRUPA TRÓJMIASTO/PORT GAŃSK SOLIARNOŚĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TORŁOP PRZEMYSŁAW MAR / M40 GRUPA TRÓJMIASTO/PORT GAŃSK SOLIARNOŚĆ GDAŃSK
 
500 GTECH RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAKRZEWSKI JACEK MAR / M60 GTECH RUNNING TEAM WARSZAWA
 
501 GTM DSS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŁEK PIOTR Wózk / GTM DSS TEAM OTWOCK
2 WALISIEWICZ TOMASZ Wózk / GTM DSS TEAM KONSTANCIN-JEZIORNA
3 GIERA KRYSTIAN Wózk / GTM DSS TEAM INOWROCŁAW
 
502 GTM DSS TEAM KRAKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRACZYK ARTUR Wózk / GTM DSS TEAM KRAKÓW GOLINA
2 SZUMIEC RAFAŁ Wózk / GTM DSS TEAM KRAKÓW ZIELONKI
 
503 GTM START SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WANDACHOWICZ ZBIGNIEW Wózk / GTM START SZCZECIN SZCZECIN
 
504 GTS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RATAJCZAK PRZEMYSŁAW MAR / M30 GTS WROCŁAW
 
505 GTS TRADYCJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAKA MARCIN MAR / M40 GTS TRADYCJA GRODZISK MAZOWIECKI
 
506 GUMP ZAMYSŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIENTEK WOJCIECH MAR / M40 GUMP ZAMYSŁÓW ZAMYSŁÓW
 
507 GUSTAW TEŻ BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUDOLSKI EMIL MAR / M30 GUSTAW TEŻ BIEGA OLEŚNICA
 
508 GVT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYMARSKI ARKADIUSZ MAR / M40 GVT WROCŁAW
2 MYŚLICKA NATALIA MAR / K20 GVT WROCŁAW
 
509 GŁUBCZYCKA LOKOMOTYWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAPOTOCZNY WOJCIECH MAR / M20 GŁUBCZYCKA LOKOMOTYWA DĄBRÓWKA ŁUBNIAŃSKA
 
510 GŁUCHOŁAZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAWRYLUK SZYMON MAR / M20 GŁUCHOŁAZY DOBRZYKOWICE
 
511 GÓRNIK WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SPYT PAWEŁ MAR / M30 GÓRNIK WAŁBRZYCH KAMIENNA GÓRA
 
512 GÓRSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKI JANUSZ MAR / M50 GÓRSKI TEAM GROMADKA
2 GÓRSKA JOLANTA MAR / K50 GÓRSKI TEAM GROMADKA
3 GÓRSKA GABRIELA MAR / K20 GÓRSKI TEAM GROMADKA
 
513 GÜTERSLOH/WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUS DAMIAN MAR / M20 GÜTERSLOH/WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
514 HAFELE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUWIŃSKI ARKADIUSZ MAR / M40 HAFELE TEAM IŁAWA
 
515 HAKUNA MATATA :)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBIERSKI WOJCIECH MAR / M30 HAKUNA MATATA :) WROCŁAW
 
516 HALLELU JAH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIERNY KRZYSZTOF MAR / M30 HALLELU JAH WROCŁAW
 
517 HANDBIKE TEAM SLOVAKIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAROŠ OREČNÝ Wózk / HANDBIKE TEAM SLOVAKIA HANUŠOVCE N/T
2 OROSZOVA ANNA Wózk / HANDBIKE TEAM SLOVAKIA KOŠICE
 
518 HANGARSHOP.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOMOROWSKA KAMILA MAR / K30 HANGARSHOP.PL WROCŁAW
2 ORŁOWSKI KACPER MAR / M20 HANGARSHOP.PL WROCŁAW
 
519 HANNOVER 96
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SCHNEIDER ROMAN MAR / M50 HANNOVER 96 HANNOVER
 
520 HARCOWNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZARATA TOMASZ MAR / M40 HARCOWNIK MIŁOSZYCE
 
521 HARPAGAN KUYAVIA BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRABEL ŁUKASZ MAR / M20 HARPAGAN KUYAVIA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
2 STRABEL MARIA MAR / K50 HARPAGAN KUYAVIA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
3 JASIENIECKI RAFAŁ MAR / M30 HARPAGAN KUYAVIA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
522 HARPAGAN SOSNOWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻYLAK MAGDALENA MAR / K20 HARPAGAN SOSNOWIEC SOSNOWIEC
2 LUBNAU MAREK MAR / M50 HARPAGAN SOSNOWIEC SOSNOWIEC
3 THAL MARIUSZ MAR / M30 HARPAGAN SOSNOWIEC SOSNOWIEC
4 KIELAR MARTA MAR / K20 HARPAGAN SOSNOWIEC SIECHNICE
 
523 HARPAGANY CIESZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FROLIK WALDEMAR MAR / M30 HARPAGANY CIESZYN CIESZYN
2 FURMANIUK ARTUR MAR / M30 HARPAGANY CIESZYN CIESZYN
3 PICHA JAKUB MAR / M20 HARPAGANY CIESZYN CIESZYN
 
524 HASTA LA VISTA SQUASH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TERLECKI JAROSŁAW MAR / M30 HASTA LA VISTA SQUASH WROCŁAW
 
525 HDK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRZUSKOWSKI RYSZARD MAR / M30 HDK WROCŁAW
 
526 HEAVY RUNS LIGHT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IGNAC PAWEŁ MAR / M20 HEAVY RUNS LIGHT RACIBÓRZ
 
527 HENRYKOWIANKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPEK TOMASZ MAR / M30 HENRYKOWIANKA HENRYKÓW
 
528 HENRYKÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLSKI MARCIN MAR / M30 HENRYKÓW BIEGA WROCLAW
 
529 HERMES ŚWIDNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOGUT STANISŁAW MAR / M30 HERMES ŚWIDNICA ŚWIDNICA
2 KRUK WACŁAW MAR / M40 HERMES ŚWIDNICA ŚWIDNICA
3 KRUK EDYTA MAR / K40 HERMES ŚWIDNICA ŚWIDNICA
 
530 HERO*108
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAJKOWSKI SEBASTIAN MAR / M20 HERO*108 MSZCZONÓW
 
531 HI WORK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASIULEK KORNELIA MAR / K30 HI WORK SKOCZÓW
 
532 HINTHOUSE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZASTAWNY TOMASZ MAR / M30 HINTHOUSE.PL KRAKÓW
 
533 HRMAX ŻORY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BATKO ADAM MAR / M20 HRMAX ŻORY ŻORY
2 BIENIOSZEK KATARZYNA MAR / K40 HRMAX ŻORY ŻORY
3 TOMASZCZYK PIOTR MAR / M40 HRMAX ŻORY RUDZICZKA
 
534 HUNVEGAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GABOR DOBOS MAR / M40 HUNVEGAN BUDAPEST
2 KATALIN REIMAN MAR / K50 HUNVEGAN BUDAPEST
 
535 HURAGAN ŁBISKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADKOWSKI BARTOSZ MAR / M40 HURAGAN ŁBISKA PIASECZNO
 
536 HUTA MIEDZI LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAJEWSKI GRZEGORZ MAR / M30 HUTA MIEDZI LEGNICA LEGNICA
 
537 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOWRON MAGDALENA MAR / K20 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM WROCŁAW
2 PRUSAK ANNA MAR / K30 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM WROCŁAW
 
538 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 2013
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZYB MARCIN MAR / M20 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 2013 WROCŁAW
2 SKIBISZEWSKA KATARZYNA MAR / K30 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 2013 WROCŁAW
3 FITA MICHAŁ MAR / M20 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 2013 LUTUTÓW
4 DUDEK TOMASZ MAR / M50 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 2013 WROCŁAW
 
539 IBM DC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZEMUŁA KRZYSZTOF MAR / M30 IBM DC KRAKÓW
2 SPINELLI GABRIELE MAR / M30 IBM DC ROMA
3 PIETRUCHA KONRAD MAR / M30 IBM DC MIRKÓW
4 STAWIARZ PAWEŁ MAR / M20 IBM DC WROCLAW
5 MATELSKA JUDYTA MAR / K30 IBM DC SOBÓTKA
6 CHODZIŃSKI TOMASZ MAR / M30 IBM DC NAMYSŁÓW
7 CHILIŃSKI KRZYSZTOF MAR / M30 IBM DC WROCŁAW
 
540 IGLOO BOCHNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASZYCA PAWEŁ MAR / M30 IGLOO BOCHNIA JANKOWICE
 
541 II UWR, AXIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRASKA ARTUR MAR / M20 II UWR, AXIT BYDGOSZCZ
 
542 IKS SMOK LOTOS ORNETA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHMIELOWIEC PATRYK Wózk / IKS SMOK LOTOS ORNETA RYBNIK
2 ZUBOWICZ KATARZYNA Wózk / IKS SMOK LOTOS ORNETA WYDMINY
 
543 IKS,,SMOK`LOTOS ORNETA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUDLIS MONIKA Wózk / IKS,,SMOK`LOTOS ORNETA ORNETA
 
544 INCORE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEPOKÓJ PATRYK MAR / M30 INCORE TEAM WROCŁAW
2 TOMCZYK RAFAŁ MAR / M30 INCORE TEAM Wrocław
3 CHODOR MARIUSZ MAR / M30 INCORE TEAM WROCŁAW
 
545 INDYWIDUALNIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIĘBA RADOSŁAW MAR / M30 INDYWIDUALNIE KŁODZKO
2 PĘDOWSKA BOŻENA MAR / K50 INDYWIDUALNIE GLIWICE
 
546 INGŻYCIE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOSNOWSKI ADAM MAR / M40 INGŻYCIE.PL RASZOWA
 
547 INKWATCH RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBCZAK MARIUSZ MAR / M40 INKWATCH RUNNING TEAM WROCŁAW
 
548 INSAN-PROJEKT WÓJCIK ŻORY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEMBOWSKI ADRIAN MAR / M30 INSAN-PROJEKT WÓJCIK ŻORY ŻORY
 
549 INSERT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URBANOWSKI WOJCIECH MAR / M30 INSERT TEAM WROCŁAW
2 ŁUCZAK JAKUB MAR / M30 INSERT TEAM WROCŁAW
3 WENNE ARTUR MAR / M40 INSERT TEAM KRZEPTÓW
4 ŁUCZAK JAKUB MAR / M30 INSERT TEAM WROCŁAW
 
550 INSTYTUT ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAJOREK JACEK MAR / M40 INSTYTUT ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI WYSZKÓW
 
551 INTENSO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIEWRA MACIEJ MAR / M30 INTENSO WROCŁAW
2 DREWNICKA-OGRODNIIK JOANNA MAR / K40 INTENSO PRZEMIŁÓW
3 PLEŚNAR MACIEJ MAR / M30 INTENSO ZACHOWICE
4 MACHATA JACEK MAR / M30 INTENSO WROCŁAW
 
552 INTERGRAPH RUN SMARTER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIELICKI MARIUSZ MAR / M30 INTERGRAPH RUN SMARTER WROCŁAW
 
553 INTERSPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAGIŃSKI FILIP MAR / M20 INTERSPORT WROCŁAW
 
554 IP KWIDZYN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JÓŹWIAK CECYLIA MAR / K50 IP KWIDZYN TEAM KWIDZYN
2 JÓŹWIAK TOMASZ MAR / M50 IP KWIDZYN TEAM KWIDZYN
 
555 IPA KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALITA ARTUR MAR / M40 IPA KĘDZIERZYN-KOŹLE GŁUBCZYCE
 
556 IRONMANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GNITECKA AGNIESZKA MAR / K30 IRONMANIA WROCŁAW
 
557 ISKRA JASZKOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRANDENBURG JÓZEF MAR / M60 ISKRA JASZKOWA DOPIEWO
 
558 ITMZM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKALSKI PIOTR MAR / M50 ITMZM WROCŁAW
2 TRALER ANDRZEJ MAR / M60 ITMZM WROCLAW
 
559 ITMZM / WROCŁAW MARATHON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZĄKAŁA KATARZYNA MAR / K20 ITMZM / WROCŁAW MARATHON TEAM BOLESŁAWIEC
 
560 ITMZM 2011
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAWRYŁOW MAREK MAR / M30 ITMZM 2011 WROCŁAW
2 MIKUŚ MARCIN MAR / M30 ITMZM 2011 WROCŁAW
3 KRAWCZYSZYN BARTŁOMIEJ MAR / M30 ITMZM 2011 BYCHOWO
4 JANISZEWSKI MICHAŁ MAR / M30 ITMZM 2011 TRZEBNICA
5 FIGIEL MACIEJ MAR / M40 ITMZM 2011 WROCŁAW
 
561 ITMZM 2012
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ISKRZYŃSKI JANUSZ MAR / M50 ITMZM 2012 WROCŁAW
2 DOMAGALSKI ADAM MAR / M30 ITMZM 2012 OŁAWA
3 IWAŃSKI JACEK MAR / M40 ITMZM 2012 WROCŁAW
4 RAĆ KRZYSZTOF MAR / M20 ITMZM 2012 WROCŁAW
5 KRAL ARTUR MAR / M40 ITMZM 2012 WROCŁAW
6 FEDKÓW MARCIN MAR / M30 ITMZM 2012 WROCŁAW
7 KUPCZYŃSKI ROBERT MAR / M40 ITMZM 2012 DOBRZYKOWICE
8 KOWALEWSKI ROBERT MAR / M40 ITMZM 2012 WROCŁAW
9 WRÓBEL ROMAN MAR / M60 ITMZM 2012 WROCŁAW
 
562 ITMZM 2013
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BODUCH TATIANA MAR / K40 ITMZM 2013 WROCŁAW
 
563 ITMZM 2015
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOŃKA MARTA MAR / K30 ITMZM 2015 KAMIENIEC WROCŁAWSKI
2 SEMPIK ANETA MAR / K40 ITMZM 2015 WROCŁAW
3 BĄKOWSKI TOMEK MAR / M30 ITMZM 2015 WROCŁAW
4 KACZMAREK KAROLINA MAR / K30 ITMZM 2015 LĘG
5 ŁUKOWICZ ANETA MAR / K40 ITMZM 2015 WROCŁAW
6 MOTAŁA MAŁGORZATA MAR / K30 ITMZM 2015 WIERZBNO /DOMANIÓW
7 NOCOŃ MARTA MAR / K20 ITMZM 2015 WROCŁAW
8 WASILEWSKI ADAM MAR / M50 ITMZM 2015 WROCŁAW
9 ZBOROWSKA MARTA MAR / K30 ITMZM 2015 WROCŁAW
 
564 ITMZM 2015 - OŁAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZLUFIK KRZYSZTOF MAR / M30 ITMZM 2015 - OŁAWA OŁAWA
2 SZYMCZYNA MARCIN MAR / M40 ITMZM 2015 - OŁAWA OŁAWA
3 ŻARCZYŃSKA AGNIESZKA MAR / K40 ITMZM 2015 - OŁAWA MARCINKOWICE
4 CHAŁUBIEC MICHAŁ MAR / M40 ITMZM 2015 - OŁAWA OŁAWA
5 HENRYK JASICKI MAR / M50 ITMZM 2015 - OŁAWA OŁAWA
6 KOWAL ADAM MAR / M50 ITMZM 2015 - OŁAWA CHWAŁOWICE
7 KSIĘŻNIK ANNA MAR / K40 ITMZM 2015 - OŁAWA OŁAWA
8 LEMIOWSKI WOJCIECH MAR / M40 ITMZM 2015 - OŁAWA RATOWICE
9 MAKSYMISZYN MAREK MAR / M30 ITMZM 2015 - OŁAWA OŁAWA
10 MARKOWSKI MATEUSZ MAR / M20 ITMZM 2015 - OŁAWA OŁAWA
11 MENDAK ALEKSANDRA MAR / K30 ITMZM 2015 - OŁAWA OŁAWA
12 SZLUFIK MARTA MAR / K30 ITMZM 2015 - OŁAWA OŁAWA
13 SZYMAŃSKI MARCIN MAR / M30 ITMZM 2015 - OŁAWA OŁAWA
 
565 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRYDECKA DOROTA MAR / K30 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
2 SABAT MONIKA MAR / K30 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
3 STROJWĄS ANNA MAR / K50 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL WROCLAW
4 DYCHT KRZYSZTOF MAR / M40 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
5 KOWALSKI IRENEUSZ MAR / M40 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
6 KURILEC KRZYSZTOF MAR / M50 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
7 STACHAŃCZYK WOJCIECH MAR / M40 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
8 STRONCZAK KRZYSZTOF MAR / M50 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
9 SZMAGIEREWSKI WOJCIECH MAR / M40 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
10 SROKA JANINA MAR / K60 ITMZM 2015 / TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
 
566 ITMZM 2015 WROCLAW MARATHON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADKIEWICZ EWA MAR / K40 ITMZM 2015 WROCLAW MARATHON TEAM SOBÓTKA
2 BAJSEROWICZ KRZYSZTOF MAR / M40 ITMZM 2015 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
3 BIELECKA EWA MAR / K30 ITMZM 2015 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
4 GROCHOLA MAGDALENA MAR / K30 ITMZM 2015 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
5 KOŁACZ ARKADIUSZ MAR / M40 ITMZM 2015 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
6 KRZEMIENIEWSKI GRZEGORZ MAR / M40 ITMZM 2015 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
7 MAKSYMIUK MARTA MAR / K20 ITMZM 2015 WROCLAW MARATHON TEAM WROCLAW
8 MUSIAŁ DARIUSZ MAR / M30 ITMZM 2015 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
9 PREISNER KATARZYNA MAR / K20 ITMZM 2015 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
 
567 ITO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZIŃSKI DARIUSZ MAR / M30 ITO CZĘSTOCHOWA
 
568 ITPUNKT ACTIVE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZAK JACEK MAR / M30 ITPUNKT ACTIVE TEAM RUDA ŚLĄSKA
2 WĘGRZYK JACEK MAR / M40 ITPUNKT ACTIVE TEAM RUDA ŚLĄSKA
 
569 IZERSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ĆWIKLIŃSKI ŁUKASZ MAR / M30 IZERSKA GRUPA BIEGOWA KRAKÓW
2 SERGIEJCZUK JOLANTA MAR / K30 IZERSKA GRUPA BIEGOWA ŚWIERADÓW ZDRÓJ
 
570 IZYNDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATUSIAK PRZEMEK MAR / M30 IZYNDA RUDA BUGAJ
 
571 IŁAWA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FOLGA ARTUR MAR / M40 IŁAWA BIEGA IŁAWA
 
572 JA ICH NIE ZNAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRYCKI MATEUSZ MAR / M20 JA ICH NIE ZNAM KIELCE
2 MICHALCEWICZ KATARZYNA MAR / K20 JA ICH NIE ZNAM ZABRZE
3 KORYCZAN MARIUSZ MAR / M20 JA ICH NIE ZNAM KRAKÓW
 
573 JA KONTRA SLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SROKA BARTOSZ MAR / M30 JA KONTRA SLA ZABRZE
 
574 JACEKBIEGA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATYSIAK BARTŁOMIEJ MAR / M30 JACEKBIEGA RUNNING TEAM CZACHÓWEK
2 BOGUS PIOTR MAR / M30 JACEKBIEGA RUNNING TEAM WARSZAWA
 
575 JAGNIATKOW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARSKI REMIGIUSZ MAR / M30 JAGNIATKOW BIEGA JAGNIĄTKÓW
 
576 JAK SIĘ UDA TO DOBIEGNĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAĆKOWIAK ŁUKASZ MAR / M30 JAK SIĘ UDA TO DOBIEGNĘ WROCŁAW
2 SOBOCIŃSKA MARIA MAR / K20 JAK SIĘ UDA TO DOBIEGNĘ ŚWIDNICA
 
577 JAKOŚ LECI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBARZ ARTUR MAR / M50 JAKOŚ LECI BRZESZCZE
 
578 JANKES TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKIEWICZ PATRYCJA MAR / K30 JANKES TEAM BYDGOSZCZ
2 JANKOWSKI PAWEŁ MAR / M40 JANKES TEAM WROCŁAW
 
579 JANTAR SWARZEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPPEL STANISŁAW MAR / M20 JANTAR SWARZEWO SWARZEWO
 
580 JAROSŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYZNER KRZYSZTOF MAR / M50 JAROSŁAW JAROSŁAW
 
581 JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA `SOKÓŁ`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TARNOWSKI GRZEGORZ MAR / M30 JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA `SOKÓŁ` JAROSŁAW
 
582 JELCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARWIŃSKI JAROSLAW MAR / M30 JELCZ JELCZ- LASKOWICE
 
583 JKCT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABOŃ JAKUB MAR / M20 JKCT WADOWICE
 
584 JKR - AMATORSKA DRUŻYNA SPORTOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIERCIŃSKI PAWEŁ MAR / M30 JKR - AMATORSKA DRUŻYNA SPORTOWA WROCŁAW
 
585 JKU1979
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARSKI JAKUB MAR / M30 JKU1979 GRUSZCZYN
 
586 JLB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCIUBA PRZEMYSŁAW MAR / M20 JLB SZCZECIN
 
587 JM ELEKTRONIK - EMS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STĘPIEŃ WOJCIECH MAR / M40 JM ELEKTRONIK - EMS TEAM GLIWICE
 
588 JODKO BROTHERS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JODKO PAWEŁ MAR / M30 JODKO BROTHERS RUNNING TEAM POZNAŃ
2 JODKO PIOTR MAR / M30 JODKO BROTHERS RUNNING TEAM BATOROWO
 
589 JODŁA JEDLNIA LETNISKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRASEK ARTUR MAR / M40 JODŁA JEDLNIA LETNISKO RADOM
 
590 JOGGER NDM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBROWOLSKI MAREK MAR / M50 JOGGER NDM KAZUŃ NOWY
 
591 JOKELA MADBIKERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BJÖRN RALE MAR / M50 JOKELA MADBIKERS JOKELA
 
592 JOZIO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JACKOWSKI ANDRZEJ MAR / M30 JOZIO TEAM PIĄTNICA
 
593 JRG 6 WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMODEREK PRZEMYSŁAW MAR / M30 JRG 6 WARSZAWA WARSZAWA
2 PŁÓCINICZAK DOMINIK MAR / M30 JRG 6 WARSZAWA DĄBROWA GÓRNICZA
3 PRZYCHOCKI MICHAŁ MAR / M30 JRG 6 WARSZAWA WYSZKÓW
4 TOMCZAK MAREK MAR / M30 JRG 6 WARSZAWA SIEDLCE
 
594 JUDO MIFUNE GDAŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASZKIEWICZ PIOTR MAR / M40 JUDO MIFUNE GDAŃSK GDYNIA
2 CHYBCZYŃSKI PAWEŁ STEFAN MAR / M40 JUDO MIFUNE GDAŃSK GDAŃSK
 
595 JUPITER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIMOWSKI ROBERT MAR / M50 JUPITER BEŁCHATÓW
2 PIELES KRZYSZTOF MAR / M50 JUPITER BEŁCHATÓW
 
596 JURMET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŹDZIŃSKI PRZEMYSŁAW MAR / M40 JURMET KROBIA
 
597 JUTROSIN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIÓŁKOWSKA LONGINA MAR / K40 JUTROSIN TEAM JUTROSIN
 
598 JUTRZENKA WOŁCZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIBERA STANISŁAW MAR / M70 JUTRZENKA WOŁCZYN WOŁCZYN
 
599 JW 1245/WROCŁAW MARATON
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAZIMIERCZUK KAROLINA MAR / K20 JW 1245/WROCŁAW MARATON LWÓWEK ŚLĄSKI
2 OSTROWSKI RAFAŁ MAR / M40 JW 1245/WROCŁAW MARATON OBORNIKI ŚLĄSKIE
3 URBAŚ MIŁOSZ MAR / M20 JW 1245/WROCŁAW MARATON
4 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW MAR / M50 JW 1245/WROCŁAW MARATON KĄTY WROCŁAWSKIE
5 STĘPIEŃ MARCIN MAR / M30 JW 1245/WROCŁAW MARATON WROCŁAW
6 SZULC GRZEGORZ MAR / M30 JW 1245/WROCŁAW MARATON
7 WILKOSZ DAWID MAR / M20 JW 1245/WROCŁAW MARATON
8 KAPELAŃCZYK ŁUKASZ MAR / M30 JW 1245/WROCŁAW MARATON
9 MIKODA RAFAŁ MAR / M30 JW 1245/WROCŁAW MARATON
10 BABIJ MARIUSZ MAR / M40 JW 1245/WROCŁAW MARATON
11 MAZUREK TOMASZ MAR / M30 JW 1245/WROCŁAW MARATON
12 SZUMSKI PIOTR MAR / M40 JW 1245/WROCŁAW MARATON
13 BARAŃSKI ŁUKASZ MAR / M20 JW 1245/WROCŁAW MARATON WROCŁAW
14 POLAK TOMASZ MAR / M20 JW 1245/WROCŁAW MARATON WROCŁAW
15 BUKWALD JAROSŁAW MAR / M40 JW 1245/WROCŁAW MARATON WROCŁAW
 
600 JW 1517
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASIK ARKADIUSZ MAR / M40 JW 1517 LESZNO
 
601 JW 2697 BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARASOWSKI ŁUKASZ MAR / M30 JW 2697 BRZEG BRZEG
 
602 JW 3946 BYTOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUROWIEC MICHAŁ MAR / M30 JW 3946 BYTOM BĘDZIN
 
603 JW 4808 ELBLĄG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIERKOWSKI PRZEMYSŁAW MAR / M30 JW 4808 ELBLĄG RUŻE
 
604 JW3411 GRÓJEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZECHULSKI PIOTR MAR / M40 JW3411 GRÓJEC NOWY DWÓR WEJHEROWSKI
 
605 JWK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOCHOL IRENEUSZ MAR / M30 JWK STALOWA WOLA
 
606 JWR CREW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUSZKIEWICZ KRZYSZTOF MAR / M20 JWR CREW JAWOR
 
607 K.B. UP THE IRONS!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASTRZEMBSKI EDMUND MAR / M40 K.B. UP THE IRONS! GDAŃSK
 
608 K.S. LENIWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWSKI MAREK MAR / M30 K.S. LENIWIEC KĘPNO
 
609 KACZAZ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TARCHAŁA MARCIN MAR / M20 KACZAZ TEAM WROCŁAW
 
610 KACZMAR PROJECT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJCHERCZYK KRZYSZTOF MAR / M30 KACZMAR PROJECT WARSZAWA
 
611 KALENJI POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PEPŁOWSKI KONRAD MAR / M20 KALENJI POLAND WARSZAWA
 
612 KALIŃSKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZĘDA KRZYSZTOF MAR / M40 KALIŃSKA TEAM NOWA WOLA
 
613 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARWACKI MACIEJ MAR / M20 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
2 HALINIAK ARKADIUSZ MAR / M50 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
3 OSOJCA ROBERT MAR / M40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
4 TRAWIŃSKI KRZYSZTOF MAR / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
5 CUKIER ANDRZEJ MAR / M40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
 
614 KAMILNOTEBOOK&SELLTECH SC ATHLETICS TEAM PRUSICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAZUBSKI ANDRZEJ MAR / M40 KAMILNOTEBOOK&SELLTECH SC ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
 
615 KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAD SZCZEPAN MAR / M30 KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY WARSZAWA
 
616 KANGUR BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIGĘZA WITOLD MAR / M40 KANGUR BIEGA KRAKÓW
 
617 KAROL, PRZYŚPIESZ!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIKONOR MARCIN MAR / M30 KAROL, PRZYŚPIESZ! KIEŁCZÓW
2 SĘKALA MAREK MAR / M30 KAROL, PRZYŚPIESZ! WROCŁAW
 
618 KARWIANY RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BADOWSKI TOMASZ MAR / M40 KARWIANY RUNNERS KARWIANY
 
619 KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIEGMUND WOJTEK MAR / M40 KATOWICE KATOWICE
 
620 KB 42,2 LIPIANY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIERNACKI ANDRZEJ MAR / M30 KB 42,2 LIPIANY MOSTKOWO
2 SZELĄG TOMASZ MAR / M40 KB 42,2 LIPIANY LIPIANY
3 KAŁUŻNY RYSZARD MAR / M60 KB 42,2 LIPIANY MOSTKOWO
 
621 KB BIAŁA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYMOSZUK MICHAŁ MAR / M30 KB BIAŁA BIEGA BIAŁA PODLASKA
2 FEDORCZUK PIOTR MAR / M50 KB BIAŁA BIEGA BIAŁA PODLASKA / STYRZYNIEC
3 SICIŃSKI GRZEGORZ MAR / M40 KB BIAŁA BIEGA BIAŁA PODLASKA
 
622 KB CHODAK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHODKIEWICZ WIESLAW MAR / M50 KB CHODAK TEAM SWIEBODZIN
 
623 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAGIERA MIROSŁAW MAR / M50 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
2 MAGIERA BARTŁOMIEJ MAR / M20 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
3 OLEJNICZAK DAMIAN MAR / M20 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
4 CHOJNOWSKI DARIUSZ MAR / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
5 DALECKI RADEK MAR / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
 
624 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘSIOR SEBASTIAN MAR / M30 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE ZAJĄCZKI DRUGIE
2 SAS DOMINIK MAR / M20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE STAROKRZEPICE
 
625 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZORKIEWICZ ADAM MAR / M20 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
2 TOMCZAK PAWEŁ MAR / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
3 POŁOMSKI DANIEL MAR / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
4 MALITOWSKI RAFAŁ MAR / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
5 ROMAN ARKADIUSZ MAR / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE BYSTRZYCA
6 TOŁŁOCZKO ARKADIUSZ MAR / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE CHWAŁOWICE
7 KOPCZYŃSKI TOMASZ MAR / M20 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ LASKOWICE
8 CHORZĘPA MARCIN MAR / M20 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
9 KAWULAK EDYTA MAR / K20 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OŁAWA
10 ZIÓŁKOWSKI PIOTR MAR / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
11 ZALEWSKI PIOTR MAR / M20 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE WROCŁAW
12 WAŁEK JAROSŁAW MAR / M50 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
13 KUBICZ MARCIN MAR / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE CZERNICA
14 TOŁŁOCZKO KAROLINA MAR / K30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
15 GIZLER PIOTR MAR / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OŁAWA
16 CZAJKOWSKI STANISŁAW MAR / M60 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
17 JENDRASZAK ZDZISŁAW MAR / M60 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
 
626 KB HERMES GRYFINO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRUSZANOW MARCIN MAR / M30 KB HERMES GRYFINO GRYFINO
2 KOWALSKA RENATA MAR / K20 KB HERMES GRYFINO DĘBNO
 
627 KB KĄTY WROCŁAWSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI DARIUSZ MAR / M40 KB KĄTY WROCŁAWSKIE KĄTY WROCŁAWSKIE
2 KUCHARSKA BARBARA MAR / K40 KB KĄTY WROCŁAWSKIE KĄTY WROCŁAWSKIE
 
628 KB LEW LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEC MACIEJ MAR / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
2 WOŁCZEK PAWEŁ MAR / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
3 KACZOR GRZEGORZ MAR / M20 KB LEW LEGNICA ZGORZELEC
4 GUŁAJ ARTUR MAR / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
5 TOMASZEWSKA MONIKA MAR / K40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
6 SKRZYPCZAK JOLA MAR / K40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
7 PADUCH EWA MAR / K40 KB LEW LEGNICA JERZMANOWA
8 LOTA ANDRZEJ MAR / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
9 SOBIESKA KATARZYNA MAR / K40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
10 SAWKO KATARZYNA MAR / K30 KB LEW LEGNICA LEGNICKIE POLE
11 SZOŁUCHA TADEUSZ MAR / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
 
629 KB LUPUS OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRĄCKOWIAK MARIUSZ MAR / M30 KB LUPUS OLEŚNICA MILICZ
2 SOBCZAK RENATA MAR / K60 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
3 BANASZEWSKI ADAM MAR / M40 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
4 ŁUCZAK JAROSŁAW MAR / M40 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
5 KULPA PAWEŁ MAR / M50 KB LUPUS OLEŚNICA BUKOWICE
6 KACZMARSKI RAFAŁ MAR / M30 KB LUPUS OLEŚNICA WABIENICE
7 MUSUR ADAM MAR / M60 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
 
630 KB MANIAC POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PACH AGNIESZKA MAR / K40 KB MANIAC POZNAŃ PIEKARY
2 MARCINIAK MACIEJ MAR / M30 KB MANIAC POZNAŃ POZNAŃ
3 SZYMCZAK PAWEŁ MAR / M40 KB MANIAC POZNAŃ GDAŃSK
4 BRODNICKI DAMIAN MAR / M30 KB MANIAC POZNAŃ POZNAŃ
5 KURCZEWSKI BARTOSZ MAR / M30 KB MANIAC POZNAŃ GRUSZCZYN
6 DOROSZ MAREK MAR / M40 KB MANIAC POZNAŃ TULCE
 
631 KB MCKIS JAWORZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZOZDA ARKADIUSZ MAR / M20 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
2 NIEMCZYK RAFAŁ MAR / M30 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
3 PAPROCKI WIESŁAW MAR / M50 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
4 SYDORYK ARTUR MAR / M30 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
 
632 KB MIŚ BOREK WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIRA MARIUSZ MAR / M40 KB MIŚ BOREK WLKP. BOREK WLKP.
 
633 KB OŁAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIJAŁ PIOTR MAR / M40 KB OŁAWA OŁAWA
 
634 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLAK ARTUR MAR / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA PILASZKÓW
 
635 KB SOBÓTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRANASZCZUK WOJCIECH MAR / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
2 STANKIEWICZ ANTONI MAR / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
3 ZAŁĘSKI HENRYK MAR / M70 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
4 GOLDWASSER ZBIGNIEW MAR / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
5 TATROCKI KRZYSZTOF MAR / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
6 SMOTER WOJCIECH MAR / M20 KB SOBÓTKA WILKSZYN
7 PUCHAŁA RADOSŁAW MAR / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
8 KOZACZUK KRZYSZTOF MAR / M50 KB SOBÓTKA JORDANÓW ŚLĄSKI
9 TOMASZCZAK MACIEJ MAR / M20 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
10 SHCHENSNA- RADZIKOVSKA HALYNA MAR / K30 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
11 STYPUŁA MARIAN MAR / M50 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
12 GOŁĘBIEWSKI JACEK MAR / M40 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
13 KRASOŃ MIROSŁAW MAR / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
14 MORAWSKA MARZENA MAR / K30 KB SOBÓTKA WROCŁAW
15 KRAUZA PAULINA MAR / K30 KB SOBÓTKA BORÓW
 
636 KB SOMATYZACJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MULARCZYK KRZYSZTOF MAR / M40 KB SOMATYZACJA OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
637 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBAŃSKA IZABELA MAR / K20 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW DRUŻBICE
 
638 KB SPOCENI NOWA SÓL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URLICKI LECH MAR / M60 KB SPOCENI NOWA SÓL NOWA SÓL
2 BANDUROWSKI ANDRZEJ MAR / M40 KB SPOCENI NOWA SÓL NOWA SÓL
3 BANDUROWSKA AGNIESZKA MAR / K30 KB SPOCENI NOWA SÓL NOWA SÓL
4 BAJRAN PAWEł MAR / M30 KB SPOCENI NOWA SÓL Nowa Sól
 
639 KB SUKCES ŻMIGRÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANCZYSZYN JAREK MAR / M20 KB SUKCES ŻMIGRÓD WYSOKA
2 SYNOWIEC ADAM MAR / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
3 KRAŚNIEWSKI KRZYSZTOF MAR / M50 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
4 URAM GRZEGORZ MAR / M30 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
5 KOMOROWSKI KAROL MAR / M30 KB SUKCES ŻMIGRÓD TRZEBNICA
6 KOSARZYCKA ANETA MAR / K20 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
7 KONONOWICZ LESZEK MAR / M30 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
 
640 KB SZAMOTUŁY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZOREK ŁUKASZ MAR / M30 KB SZAMOTUŁY DĄBRÓWKA
 
641 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJLUSZ DAWID MAR / M30 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
 
642 KB TKKF JAWOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI MAREK MAR / M60 KB TKKF JAWOR JAWOR
 
643 KB TKKF PROMYKCIECHANOW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZEPECKA-GONTAR ANNA MAR / K40 KB TKKF PROMYKCIECHANOW PRUSZKÓW
 
644 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDNIK ŁUKASZ MAR / M30 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
2 WAŚNIEWSKI PIOTR MAR / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW KRYNICZNO
3 WYDRO PIOTR MAR / M30 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
4 KOSENDA DOMINIK MAR / M30 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
5 CIEŚLAK MARIUSZ MAR / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
6 KULCZEWSKI ŁUKASZ MAR / M30 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
7 ZAJĄC TOMASZ MAR / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
8 ŁOCAN GRZEGORZ MAR / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
9 FEDOROWICZ JACEK MAR / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
 
645 KB WYGAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEMOWICZ TOMASZ MAR / M40 KB WYGAN KOŁOBRZEG
 
646 KB WYSZKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATWIEJCZYK KRZYSZTOF MAR / M30 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
 
647 KB ZOFANNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASEWICZ GRZEGORZ MAR / M30 KB ZOFANNA GORZÓW WLKP
 
648 KB ŁAPKA BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUGLIN KATARZYNA MAR / K20 KB ŁAPKA BYDGOSZCZ KAMIEŃ
 
649 KBA JA SIĘ NIE ŚCIGAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIEROCKI PIOTR MAR / M40 KBA JA SIĘ NIE ŚCIGAM GOLENIÓW
2 CZERNIAWSKI JERZY MAR / M40 KBA JA SIĘ NIE ŚCIGAM SZCZECIN
 
650 KBR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRAWUCKA PAULINA MAR / K20 KBR RAWICZ
 
651 KBR POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANIK ROMAN MAR / M60 KBR POLAND KWIDZYN
 
652 KGB GRZMOT KOMORNIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERNIECKA MARTA MAR / K30 KGB GRZMOT KOMORNIKI KOMORNIKI
 
653 KGB OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PARKITNY DARIUSZ MAR / M40 KGB OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI CZESTOCHOWA
 
654 KGHM POLSKA MIEDZ SA ZG RUDNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAKARCZYK DANIEL MAR / M40 KGHM POLSKA MIEDZ SA ZG RUDNA CHOBIENIA
 
655 KGHM ZAKŁADY GÓRNICZE POLKOWICE SIEROSZOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWSKI GRZEGORZ MAR / M40 KGHM ZAKŁADY GÓRNICZE POLKOWICE SIEROSZOWICE JACZÓW
2 SADOWSKI ANDRZEJ MAR / M40 KGHM ZAKŁADY GÓRNICZE POLKOWICE SIEROSZOWICE POLKOWICE
 
656 KIELIŃSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI KAMIL MAR / M20 KIELIŃSKI TEAM KRAKÓW
2 TEKIELI MAREK MAR / M40 KIELIŃSKI TEAM KRAKÓW
3 POPADIAK BEATA MAR / K20 KIELIŃSKI TEAM RZEZAWA
 
657 KINGS OF METAL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MODRZEJEWSKI ROMAN MAR / M40 KINGS OF METAL GRABÓW NAD PROSNĄ
 
658 KKB DYSTANS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWCZYK KAMILA MAR / K20 KKB DYSTANS KRAKOW
 
659 KKB MOSIR KROSNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁAZA DARIUSZ MAR / M40 KKB MOSIR KROSNO KROSNO
 
660 KKK HURAGAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUPIS PRZEMYSŁAW MAR / M40 KKK HURAGAN KURASZKÓW
 
661 KKT HIKARI OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBKOWIAK KRZYSZTOF MAR / M30 KKT HIKARI OLEŚNICA OLEŚNICA
 
662 KLASYFIKACJA GENERALNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACIEJEWSKI ARTUR MAR / M50 KLASYFIKACJA GENERALNA BISKUPICE
2 KŁĘBEK AREK MAR / M30 KLASYFIKACJA GENERALNA WYSZKÓW
3 DYMEK GRZEGORZ MAR / M40 KLASYFIKACJA GENERALNA WARSZAWA
 
663 KLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOŁAJCZAK WIESŁAW MAR / M40 KLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ GOSTYŃ
2 MENDYKA KATARZYNA MAR / K30 KLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ GOSTYŃ
3 GAŁAT JAKUB MAR / M40 KLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ GOSTYŃ
 
664 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RACZKO TOMASZ MAR / M30 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
2 ZAZULA MARLENA MAR / K50 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
3 ANTONIAK TERESA MAR / K40 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
4 STAREGO ADAM MAR / M50 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
5 SKORUPIŃSKI PIOTR MAR / M30 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
 
665 KLUB BIEGACZA LOK BOCHNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWOTNY JAROSŁAW MAR / M30 KLUB BIEGACZA LOK BOCHNIA BOCHNIA
 
666 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYNKOWSKA IWONA MAR / K40 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO MRĄGOWO
 
667 KLUB BIEGACZA PLL LOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILK MACIEJ MAR / M30 KLUB BIEGACZA PLL LOT WARSZAWA
 
668 KLUB BIEGACZA `GOCH` BYTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PERUCKI MACIEJ MAR / M30 KLUB BIEGACZA `GOCH` BYTÓW GDYNIA
 
669 KLUB BIEGACZA `ZDYSZAAANI` CHOCIANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZIJ PIOTR MAR / M20 KLUB BIEGACZA `ZDYSZAAANI` CHOCIANÓW LUBIN
 
670 KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSIN PAWEŁ MAR / M30 KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW KIELCE
2 KRÓL PIOTR MAR / M30 KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW MORAWICA
3 SKRZYPEK WIESŁAW MAR / M40 KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW TUŁOWICE
4 RANDAK PIOTR MAR / M30 KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW NOWE GAJĘCICE
 
671 KLUB BIEGOWY GEOTERMIA UNIEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZAK MARCIN MAR / M30 KLUB BIEGOWY GEOTERMIA UNIEJÓW TUREK
 
672 KLUB BIEGOWY WIERUNSZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAWLIK PATRYK MAR / M30 KLUB BIEGOWY WIERUNSZÓW WIERUSZÓW
 
673 KLUB GÓRSKI `OLIMP` IM. TOMKA NOWAKA AWF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁASZCZYK KRZYSZTOF MAR / M30 KLUB GÓRSKI `OLIMP` IM. TOMKA NOWAKA AWF WROCŁAW
 
674 KLUB MARATOŃCZYKA TIM S.A.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUTZEK MARCIN MAR / M30 KLUB MARATOŃCZYKA TIM S.A. ŚWIDNICA
2 POSADZY MACIEJ MAR / M40 KLUB MARATOŃCZYKA TIM S.A. WROCŁAW
3 PAWLICKI LECH MAR / M20 KLUB MARATOŃCZYKA TIM S.A. NOWY DWÓR MAZOWIECKI
 
675 KLUB MATIEGO JEŻOWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁACH WIESŁAW MAR / M40 KLUB MATIEGO JEŻOWE JEŻOWE
 
676 KLUB MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA MIĘDZYRZECZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUSZCZYK EDWIN MAR / M40 KLUB MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA MIĘDZYRZECZ MIĘDZYRZECZ
 
677 KLUB MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA-TEAM MIĘDZYRZECZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALKOWSKI CEZARY MAR / M30 KLUB MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA-TEAM MIĘDZYRZECZ MIĘDZYRZECZ
 
678 KLUB SPORTÓW WALKI POLICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTOWSKI DOMINIK MAR / M20 KLUB SPORTÓW WALKI POLICE SZCZECIN
 
679 KLUB WESOŁEGO SZAMPANA :-)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARZEC GRZEGORZ MAR / M40 KLUB WESOŁEGO SZAMPANA :-) SZCZEPANEK
 
680 KLUB ŚW. ANTONI NOWA SÓL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BERCZUK JÓZEF MAR / M40 KLUB ŚW. ANTONI NOWA SÓL NOWA SÓL
 
681 KLUBBIEGACZA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANISIEWICZ ALBERT MAR / M40 KLUBBIEGACZA.PL WARSZAWA
 
682 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWASIK MAREK MAR / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
2 WNĘK JAROSŁAW MAR / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
3 WRZESIŃSKI KRZYSZTOF MAR / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
4 NAKONIECZNY JACEK MAR / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
5 MALONG ALEKSANDER MAR / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
6 SURMIŃSKI ŁUKASZ MAR / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
7 NOSZCZYK TOMASZ MAR / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA
8 KWIATKOWSKI SŁAWOMIR MAR / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
9 RUBIN ADAM MAR / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
10 PECYNA MACIEJ MAR / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
11 KRZYWOKULSKI KRZYSZTOF MAR / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
12 KĄDZIELEWSKI JACEK MAR / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
13 LEWANDOWSKI MACIEJ MAR / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA RADOMIERZYCE
14 NOSZCZYK PAWEŁ MAR / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA NOWA RUDA-SŁUPIEC
 
683 KLUCZBORSKI KLUB WSPINACZKOWY `ZAWRAT`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYNICKA DARIA MAR / K20 KLUCZBORSKI KLUB WSPINACZKOWY `ZAWRAT` KLUCZBORK
 
684 KM PSP GORZÓW WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MĄDRY BARTŁOMIEJ MAR / M30 KM PSP GORZÓW WLKP. GORZÓW WIELKOPOLSKI
 
685 KM PSP POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBARCZYK MARCIN MAR / M40 KM PSP POZNAŃ POZNAŃ
 
686 KM PSP WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIERNACKI MATEUSZ MAR / M30 KM PSP WROCŁAW WROCŁAW
 
687 KMP WROCLAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAJĄC KRZYSZTOF MAR / M30 KMP WROCLAW WROCŁAW
 
688 KMPAT WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOCHA MICHAŁ MAR / M30 KMPAT WROCŁAW IWINY
 
689 KOBIETY NA MEDAL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRYSZEK BEATA MAR / K30 KOBIETY NA MEDAL WROCŁAW
2 PLEWA KATARZYNA MAR / K30 KOBIETY NA MEDAL STRONIE ŚLĄSKIE
3 HOJDA DOROTA MAR / K30 KOBIETY NA MEDAL WROCŁAW
4 MULARCZYK JOLANTA MAR / K30 KOBIETY NA MEDAL Oborniki Śląskie
 
690 KOBIETYBIEGAJA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUKLA-KOWALSKA ALICJA MAR / K30 KOBIETYBIEGAJA.PL LUSÓWKO
 
691 KOBYLA GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATYSIAK ŁUKASZ MAR / M30 KOBYLA GÓRA KOBYLA GÓRA
 
692 KOCHAM IZE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZERWA ANDRZEJ MAR / M30 KOCHAM IZE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA DZIERŻONIÓW
 
693 KOCHAM SWOJĄ ŻONĘ!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MILCZAREK RYSZARD MAR / M40 KOCHAM SWOJĄ ŻONĘ! OLSZTYN
 
694 KOLIBER UCIECHÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIL STANISŁAW MAR / M50 KOLIBER UCIECHÓW DZIERŻONIÓW
 
695 KOMBAJNEM PRZEZ PRERIĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWIŚLAK PIOTR MAR / M30 KOMBAJNEM PRZEZ PRERIĘ KRAKÓW
 
696 KOMBO KURCZAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLOCH TOMASZ MAR / M20 KOMBO KURCZAKI GLIWICE
 
697 KOMENDA POWIATOWA POLICJI W POLKOWICACH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATYSIAK KRZYSZTOF MAR / M30 KOMENDA POWIATOWA POLICJI W POLKOWICACH LUBIN
 
698 KONFEKS LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINKIEWICZ ANDRZEJ MAR / M50 KONFEKS LEGNICA LEGNICA
 
699 KOPALNIA SOLI WIEILICZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCARZ ANDRZEJ MAR / M40 KOPALNIA SOLI WIEILICZKA KRAKÓW
 
700 KORONA DLA EMILKI:)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GROMKIEWICZ KAMIL MAR / M20 KORONA DLA EMILKI:) KRAKÓW
 
701 KOSTRZYŃSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JACKIEWICZ MONIKA MAR / K30 KOSTRZYŃSKI KLUB BIEGACZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
2 SZMIGIEL TOMASZ MAR / M30 KOSTRZYŃSKI KLUB BIEGACZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
3 SADOWSKA JAGODA MAR / K20 KOSTRZYŃSKI KLUB BIEGACZA KRAKÓW
 
702 KOSYNIERKI WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAWRZYNÓW JOANNA MAR / K20 KOSYNIERKI WROCŁAW MNICHOWICE
 
703 KOTWICA BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLORKÓW MARIUSZ MAR / M30 KOTWICA BRZEG PAWŁÓW
2 KOTECKA-CYZA MAŁGORZATA MAR / K30 KOTWICA BRZEG BRZEG
3 WYPYCH TOMASZ MAR / M40 KOTWICA BRZEG BRZEG
 
704 KOWALOWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWAL ARTUR MAR / M40 KOWALOWIE WROCŁAW
 
705 KOŁACZKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOMULSKI MARIUSZ MAR / M30 KOŁACZKOWO KOŁACZKOWO
 
706 KP PSP OŁAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MESSYASZ KRZYSZTOF MAR / M30 KP PSP OŁAWA OŁAWA
 
707 KP PSP POLKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GWARDA ANDRZEJ MAR / M20 KP PSP POLKOWICE SUCHA GÓRNA
 
708 KP PSP POLKOWICE ZZS FLORIAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OPIŁKA ERNEST MAR / M40 KP PSP POLKOWICE ZZS FLORIAN POLKOWICE
 
709 KPP KOŁOBRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTOSZUK ADAM MAR / M30 KPP KOŁOBRZEG KOŁOBRZEG
 
710 KPP SZCZECINEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMIKOWSKI JAROSŁAW MAR / M30 KPP SZCZECINEK SZCZECINEK
 
711 KPT NAWOJOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIEŁBASA GRZEGORZ MAR / M20 KPT NAWOJOWA NAWOJOWA
 
712 KPW GDYNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADOWSKI TOMASZ MAR / M40 KPW GDYNIA GDYNIA
 
713 KR-B `EKO` ŁOMŻA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZYBAŁA Andrzej MAR / M60 KR-B `EKO` ŁOMŻA ŁOMŻA
 
714 KRAKOWSKI KLUB LAJKONIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SPÓLNIK STANISŁAW MAR / M60 KRAKOWSKI KLUB LAJKONIK KRAKÓW
 
715 KRAKOWSKI KLUB PRZYJACIOL PIWA I WINA `TŁUSTY MIŚ`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIEPRZYCA MICHAŁ MAR / M30 KRAKOWSKI KLUB PRZYJACIOL PIWA I WINA `TŁUSTY MIŚ` KRAKÓW
 
716 KRASNYSTAW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUSZNIAK PAWEŁ MAR / M20 KRASNYSTAW BIEGA KRASNYSTAW
 
717 KRAUSE RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OKRZESIK KRZYSZTOF MAR / M30 KRAUSE RUNNING TEAM LUTOMIA GORNA
2 FRĄK MARCIN MAR / M30 KRAUSE RUNNING TEAM ŚWIEBODZICE
 
718 KRIOSYSTEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORŁOWSKI GRZEGORZ MAR / M20 KRIOSYSTEM WROCLAW
2 MICHALSKI GRZEGORZ MAR / M30 KRIOSYSTEM ŚWIDNICA
 
719 KROKUS KWIATKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECH PAWEŁ MAR / M30 KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
2 ŻUKOWSKI MARIAN MAR / M50 KROKUS KWIATKOWICE KWIATKOWICE
3 MALINOWSKI WŁADYSŁAW MAR / M60 KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
 
720 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULPOK TOMASZ MAR / M30 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
2 WILIŃSKI ARKADIUSZ MAR / M30 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA BYTOM
3 ADAMCZYK MARIUSZ MAR / M30 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
4 RAJDA ANETA MAR / K30 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA KATOWICE
5 WÓJCIK ADAM MAR / M30 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
6 KOPALA MAREK MAR / M40 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
7 MEJER KRZYSZTOF MAR / M40 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
8 GŁUSZEK ANDRZEJ MAR / M40 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
 
721 KRS TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAJDOK MICHAŁ MAR / M30 KRS TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA DZIĘGIELÓW
 
722 KRUK WROCŁAW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIBIS PAWEŁ MAR / M30 KRUK WROCŁAW TEAM WROCŁAW
2 ODZIMKOWSKI MARCIN MAR / M30 KRUK WROCŁAW TEAM MROWINY
 
723 KRUKI I KURCZAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZAK WOJCIECH MAR / M30 KRUKI I KURCZAKI ZGORZELEC
 
724 KRWIODAWCY BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASIEWSKI MARIUSZ MAR / M40 KRWIODAWCY BYDGOSZCZ OSÓWIEC
 
725 KRZYKAWA/KOKSOWNIA PRZYJAŹŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAJSKI KRZYSZTOF MAR / M20 KRZYKAWA/KOKSOWNIA PRZYJAŹŃ KRZYKAWA
 
726 KS BAT SIERAKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARAŃSKI BARTOSZ MAR / M30 KS BAT SIERAKOWICE GDAŃSK
 
727 KS DW OPONA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZATKIEWICZ ZBIGNIEW MAR / M60 KS DW OPONA WROCŁAW
 
728 KS FENIKS OPOCZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOKARSKI MARCIN MAR / M30 KS FENIKS OPOCZNO OPOCZNO
2 PODDĘBNIAK TOMASZ MAR / M40 KS FENIKS OPOCZNO SŁAWNO
 
729 KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWITA JAROSŁAW MAR / M40 KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
 
730 KS GEPARD KĘPNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYLĘGA DOMINIK MAR / M30 KS GEPARD KĘPNO ŁĘKA MROCZEŃSKA
2 KRZAK MAREK MAR / M20 KS GEPARD KĘPNO GRĘBANIN
 
731 KS GRYF KIETRZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWSKI MIROSŁAW MAR / M40 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
2 NOSAL ADAM MAR / M40 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
 
732 KS HALNY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLEMCZAK JANUSZ MAR / M30 KS HALNY MILÓWKA
2 SETLA JACEK MAR / M40 KS HALNY SIENNA
 
733 KS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIAŁOŻYT KRZYSZTOF MAR / M40 KS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA KAMESZNICA
 
734 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRUSIEWICZ BEATA MAR / K40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
735 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WLKP>
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLEISCHER LESZEK MAR / M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WLKP> OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
736 KS KAMIENIOŁOM CHWALISŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁAWIAK KAROL MAR / M30 KS KAMIENIOŁOM CHWALISŁAW WROCŁAW
 
737 KS KROTOSZ KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMAGAŁA ROBERT MAR / M40 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
2 MACIEJEWSKI ANDRZEJ MAR / M50 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
3 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ MAR / M40 KS KROTOSZ KROTOSZYN CIESZKÓW
4 OBAL MARCIN MAR / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN ZDUNY
5 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF MAR / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
6 PAWLIK GRZEGORZ MAR / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
7 ZARADNIAK KRZYSZTOF MAR / M40 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
8 KASPRZAK KRZYSZTOF MAR / M40 KS KROTOSZ KROTOSZYN KOBIERNO
9 POPRAWA PRZEMYSŁAW MAR / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN KOBYLIN
10 BASIŃSKI MARIUSZ MAR / M50 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
11 SIENKIEWICZ CZESŁAW MAR / M50 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
12 STAROMŁYŃSKI MARCIN MAR / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN KĄTY WROCŁAWSKIE
13 TYCZYŃSKI PIOTR MAR / M50 KS KROTOSZ KROTOSZYN KOBIERNO
14 MAĆKOWIAK WALERY MAR / M60 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
 
738 KS MARATON OSTRÓW WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZYSTY ZENON MAR / M60 KS MARATON OSTRÓW WLKP. ODOLANÓW
 
739 KS PIDRINA GDYNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKWAREK PIOTR MAR / M30 KS PIDRINA GDYNIA GDYNIA
2 LASKOWSKI RADOSŁAW MAR / M40 KS PIDRINA GDYNIA GDYNIA
3 ŁEPEK AGNIESZKA MAR / K40 KS PIDRINA GDYNIA GDYNIA
4 DUDZIK MAREK MAR / M40 KS PIDRINA GDYNIA GDYNIA
5 BORKO RYSZARD MAR / M40 KS PIDRINA GDYNIA GDYNIA
 
740 KS POLADOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATYJA RAFAŁ MAR / M20 KS POLADOWO LIPNO
 
741 KS POLONIA ŚRODA WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FILIPIAK RAFAŁ MAR / M40 KS POLONIA ŚRODA WLKP. ŚRODA WIELKOPOLSKA
2 KONIECZNY WALDEMAR MAR / M50 KS POLONIA ŚRODA WLKP. ZANIEMYŚL
 
742 KS STAL OSTRÓW WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZYPKOWSKI HIERONIM MAR / M50 KS STAL OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
743 KS TEAM RUN GDAŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORAWSKI PAWEŁ MAR / M20 KS TEAM RUN GDAŃSK STAROGARD GDAŃSKI
 
744 KS `BRONOWICKI`_SYMPATYCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STACHNIK JÓZEF MAR / M60 KS `BRONOWICKI`_SYMPATYCY KRAKÓW
 
745 KSG DIRETA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSZUTOWSKI ARKADIUSZ MAR / M40 KSG DIRETA KALINA/GNIEZNO
 
746 KSIĄŻĄT POMORSKICH TEAM SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHTA PIOTR MAR / M20 KSIĄŻĄT POMORSKICH TEAM SZCZECIN SZCZECIN
 
747 KSIĘŻYC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIAK MICHAŁ MAR / M40 KSIĘŻYC WOŁOMIN
 
748 KSMARATON OSTROW WLKP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELONKA MARIAN Wózk / KSMARATON OSTROW WLKP OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
749 KSS JPII
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIETŁA MATEUSZ MAR / M30 KSS JPII WRZĄSOWICE
 
750 KT ŻYWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZEK JAROSŁAW MAR / M40 KT ŻYWIEC ŻYWIEC
 
751 KTC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CAŁUCH TOBIASZ MAR / M30 KTC GDAŃSK
 
752 KU AZS ŚUM KATOWICE/ NASZ-BASKET.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIRECKI MACIEJ MAR / M20 KU AZS ŚUM KATOWICE/ NASZ-BASKET.PL JĘDRZYCHÓW
 
753 KUJATT RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUJATT WOJCIECH MAR / M30 KUJATT RUNNERS TEAM GDYNIA
 
754 KUKE S.A.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZARZYCKI MICHAŁ MAR / M30 KUKE S.A. LUBLIN
 
755 KULIK&KUREK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULIK JACEK MAR / M30 KULIK&KUREK GDYNIA
 
756 KUMPLE GRZMOTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRAS DARIUSZ MAR / M40 KUMPLE GRZMOTKA KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
757 KUPUJEMY.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYDO ARKADIUSZ MAR / M30 KUPUJEMY.PL GLIWICE
 
758 KUSY I SPÓŁKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUTKOWSKI KAZIMIERZ MAR / M50 KUSY I SPÓŁKA ŚLIWNO
 
759 KUŹNIA TRIATHLONU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOWIŃSKI PAWEŁ MAR / M30 KUŹNIA TRIATHLONU WARSZAWA
 
760 KW KRAKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOSKALIK TOMASZ MAR / M30 KW KRAKÓW SZCZAWNICA
 
761 KW PSP WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIESZAŁA TOMASZ MAR / M30 KW PSP WROCŁAW BOLKÓW
 
762 KW WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MODRZEJEWSKI ADAM MAR / M30 KW WARSZAWA WARSZAWA
2 JANCZUK PIOTR MAR / M30 KW WARSZAWA WARSZAWA
 
763 KWIDZYN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK PIOTR MAR / M40 KWIDZYN BIEGA PRABUTY
2 WÓJCIK BEATA MAR / K40 KWIDZYN BIEGA PRABUTY
 
764 KWISA LUBAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUR MARIUSZ MAR / M30 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
2 KULIŃSKA KATARZYNA MAR / K20 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
3 KRAKOWIAK ANNA MAR / K30 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
4 GÓRSKI SŁAWEK MAR / M40 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
 
765 KWŚ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SŁOWIKOWSKI SŁAWOMIR MAR / M40 KWŚ STARGARD SZCZECIŃSKI
 
766 KĘCKIE HARPAGANY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUDRYS AGNIESZKA MAR / K40 KĘCKIE HARPAGANY MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE
 
767 L.SZ. FAN CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOŁTYS JACEK MAR / M50 L.SZ. FAN CLUB RADWANICE
 
768 LA BOMBA LA FIESTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MŁOTKOWSKI MICHAŁ MAR / M20 LA BOMBA LA FIESTA WROCŁAW
2 ZAWADZKI KRZYSZTOF MAR / M30 LA BOMBA LA FIESTA BIELANY WROCŁAWSKIE
3 DOBROWOLSKI BARTOSZ MAR / M20 LA BOMBA LA FIESTA WROCŁAW
4 KUCA ARTUR MAR / M20 LA BOMBA LA FIESTA BIELANY WROCŁAWSKIE
5 KONSTANTYNOWICZ ŁUKASZ MAR / M20 LA BOMBA LA FIESTA WROCŁAW
 
769 LACHO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLUŚ DOMINIK MAR / M30 LACHO TEAM KRAKÓW
 
770 LAMOT DOJO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPEK PAWEŁ MAR / M40 LAMOT DOJO BIELANY WROCŁAWSKIE
 
771 LAUFTREFF ANSBACH-NORD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WINSCZYK GEORG MAR / M60 LAUFTREFF ANSBACH-NORD ANSBACH
 
772 LB TEAM LWÓWEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARNUT PAWEŁ MAR / M20 LB TEAM LWÓWEK LWÓWEK
2 JARNUT ŁUKASZ MAR / M20 LB TEAM LWÓWEK LWÓWEK
 
773 LEBIEGI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻYŁA ŁUKASZ MAR / M20 LEBIEGI LUBIN
 
774 LECHICI ZIELONKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEREZNOWSKA PATRYCJA MAR / K40 LECHICI ZIELONKA WIELISZEW
 
775 LEGALIZE IT RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KINAL JAKUB MAR / M30 LEGALIZE IT RUNNING TEAM GDAŃSK
 
776 LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPIN MARIUSZ MAR / M20 LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI SOCHOCIN
 
777 LENA-MED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRASZEWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 LENA-MED NYSA
 
778 LESK SĘDZISŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŚCIELNIAK WOJCIECH MAR / M30 LESK SĘDZISŁAW KAMIENNA GÓRA
 
779 LEWIN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI MAREK MAR / M30 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
2 JUSZCZAK-DERZYPOLSKA ELŻBIETA MAR / K40 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
3 WITKOWSKI RAFAŁ MAR / M30 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
4 GAJ-JURCZYK RENATA MAR / K40 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
5 JURCZYK ROBERT MAR / M40 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
6 TADLA SYLWIA MAR / K20 LEWIN BIEGA WROCŁAW
7 ŚWIERCZEK ROMAN MAR / M40 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
8 WESOŁOWSKI ŁUKASZ MAR / M30 LEWIN BIEGA SKOROGOSZCZ
9 WIELOCH GABRIELA MAR / K30 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
10 GOŁĘBIOWSKI ROMAN MAR / M40 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
 
780 LEXTRANS.ORG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SANKOWSKI JACEK MAR / M20 LEXTRANS.ORG KŁODZKO
 
781 LEŚNY LUDEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SLOTAŁA DARIUSZ MAR / M50 LEŚNY LUDEK ZAKRZEWO
 
782 LIGEROO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLEDZIŃSKI DAWID MAR / M30 LIGEROO POZNAŃ
 
783 LIMANA PRODUZIONI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIAŁEK PIOTR MAR / M20 LIMANA PRODUZIONI JAWOR
 
784 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAGIŃSKI GRZEGORZ MAR / M20 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA BIELAWA
2 BUDZIK JĘDRZEJ MAR / M30 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA DZIERŻONIÓW
 
785 LIPNO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN MAR / M20 LIPNO BIEGA LIPNO
 
786 LITWIN TRIATHLON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMINIKOWSKI KRZYSZTOF MAR / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM JANOWICE WIELKIE
 
787 LITWIN TRIATLION TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FISCHER LESŁAW MAR / M30 LITWIN TRIATLION TEAM WROCŁAW
 
788 LIVECHAT PANY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBIAK BARTŁOMIEJ MAR / M20 LIVECHAT PANY WROCŁAW
2 FIRUTA JAKUB MAR / M20 LIVECHAT PANY WROCŁAW
 
789 LKS KRZYWICZYNY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻYGADŁO KAZIMIERZ MAR / M50 LKS KRZYWICZYNY KRZYWICZYNY
 
790 LKS MROCZKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRYKA RAFAŁ MAR / M20 LKS MROCZKÓW OPOCZNO
 
791 LKS OLYMP BŁONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUCHNER RADOSŁAW MAR / M40 LKS OLYMP BŁONIE FELIKSÓW
 
792 LKS OMEGA KLESZCZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAGIELSKA EWA MAR / K30 LKS OMEGA KLESZCZÓW WYSZKÓW
 
793 LKS OSTROMECKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZEGA MARIAN MAR / M50 LKS OSTROMECKO BRODNICA
 
794 LKS POGÓRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYBCZYŃSKA JADWIGA MAR / K30 LKS POGÓRZE GÓRKI WIELKIE
 
795 LKS ZANTYR SZTUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWSKI LECH MAR / M50 LKS ZANTYR SZTUM SZTUM
2 ROZENBERG SŁAWOMIR MAR / M50 LKS ZANTYR SZTUM SZTUM
3 TREĆ PAWEŁ MAR / M20 LKS ZANTYR SZTUM LUBOŃ
 
796 LKS `ORKAN`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUCHA-KRUCZYŃSKI WACŁAW MAR / M60 LKS `ORKAN` OSTRZESZÓW
 
797 LOGO WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALINOWSKI ROBERT MAR / M40 LOGO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
798 LOS BIEGANEROS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIS SZYMON MAR / M20 LOS BIEGANEROS WROCŁAW
2 REJMAN ŁUKASZ MAR / M30 LOS BIEGANEROS WROCŁAW
3 STAWSKI PRZEMYSŁAW MAR / M30 LOS BIEGANEROS WROCŁAW
 
799 LOS BIEGANEROS/GTO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAJ JAROSŁAW MAR / M30 LOS BIEGANEROS/GTO MARCINKOWICE
 
800 LOTNA GRUPA ZOŚKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHAREWICZ PRZEMYSŁAW MAR / M40 LOTNA GRUPA ZOŚKA ODRZECHOWA
 
801 LP-HP !!!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZKODA DARIUSZ MAR / M30 LP-HP !!! RUDA ŚLĄSKA
2 NÓŻKA ANDRZEJ MAR / M30 LP-HP !!! PYRNIK
 
802 LRC LONDON RUNNING CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERWINSKI JAKUB MAR / M20 LRC LONDON RUNNING CLUB LONDON
2 PIERONI ALESSIO MAR / M20 LRC LONDON RUNNING CLUB LONDON
3 HOET EMILIEN MAR / M20 LRC LONDON RUNNING CLUB LONDON
 
803 LT EINFELD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUNGE GERD Wózk / LT EINFELD BAD BRAMSTEDT
 
804 LTS LĘBORK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOWIŃSKA JOANNA MAR / K20 LTS LĘBORK MOSTY - LĘBORK
 
805 LTT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OŻÓG TOMASZ MAR / M30 LTT WROCŁAW
 
806 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ARANOWSKI PATRYK MAR / M30 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ LUBAWA
2 WROŃSKA DOROTA MAR / K40 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ LUBAWA
3 KAWKA DOROTA MAR / K30 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ LUBAWA
4 KNOZOWSKI MARCIN MAR / M20 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ LUBAWA
5 URBAŃSKA AGNIESZKA MAR / K20 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ LUBAWA
6 KRAWIECKI MATEUSZ MAR / M20 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ LUBAWA
 
807 LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRUG ARTUR MAR / M20 LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU LUBLIN
 
808 LUBIĘ CIASTKA!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWICARZ MIKOŁAJ MAR / M20 LUBIĘ CIASTKA! OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
809 LUBIĘ ROBIĆ TLEN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMEROWSKI JAKUB MAR / M20 LUBIĘ ROBIĆ TLEN WROCŁAW
 
810 LUBLIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRÓBEL ANDRZEJ MAR / M50 LUBLIN LUBLIN
 
811 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIUDA MAREK MAR / M40 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA LUBOŃ
2 ZIELIŃSKI ROBERT MAR / M30 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA LUBOŃ
 
812 LUKS INOWROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BASIŃSKI ŁUKASZ MAR / M20 LUKS INOWROCŁAW INOWROCŁAW
 
813 LUKS SEROCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROKITA JERZY MAR / M50 LUKS SEROCK SEROCK
2 KUTA KRYSTYNA MAR / K40 LUKS SEROCK SEROCK
 
814 LUKS ŻÓRAWINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBCZYK TOMASZ MAR / M30 LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW
2 GRABLEWSKI GRZEGORZ MAR / M40 LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW
3 OPALIŃSKI ARKADIUSZ MAR / M30 LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW
4 LITWIN MARIUSZ MAR / M30 LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW
5 STĘCHŁA KATARZYNA MAR / K20 LUKS ŻÓRAWINA ŻÓRAWINA
6 TOMICZEK IGOR MAR / M20 LUKS ŻÓRAWINA NAMYSŁÓW
7 SZCZEŚNIAK ANDRZEJ MAR / M60 LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW
8 DOMICZ ANTONI MAR / M60 LUKS ŻÓRAWINA OPOLE
 
815 LUKS ŻÓRAWINA?WĘGRY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻYNEL PAWEŁ MAR / M30 LUKS ŻÓRAWINA?WĘGRY ŻÓRAWINA
 
816 LZS MAKOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECH MARCIN MAR / M30 LZS MAKOSZYN MAKOSZYN
2 ŁODEJ KRZYSZTOF MAR / M30 LZS MAKOSZYN MAKOSZYN
3 ŁEBEK DAWID MAR / M20 LZS MAKOSZYN MAKOSZYN
4 MACIEJSKI KRZYSZTOF MAR / M20 LZS MAKOSZYN MAKOSZYN
 
817 LZS TRZEBNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KANIOWSKI LESŁAW MAR / M60 LZS TRZEBNICA TRZEBNICA
 
818 M
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĘDZIERSKI TOMASZ MAR / M40 M GÓRA
 
819 M&M TEAM KRK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRODOWSKI MICHAŁ MAR / M30 M&M TEAM KRK KRAKÓW
2 FILICIAK MICHAŁ MAR / M30 M&M TEAM KRK KRAKÓW
 
820 M42195
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF MAR / M50 M42195 WARSZAWA
 
821 MALUMIKA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MISIUREK BARTOSZ MAR / M30 MALUMIKA.PL WROCŁAW
 
822 MAN ON THE RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCZYK RADOSŁAW MAR / M20 MAN ON THE RUN ZGORZELEC
 
823 MANDELA ŁAJT PAŁER TIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WASIELEWSKI SEBASTIAN MAR / M40 MANDELA ŁAJT PAŁER TIM WRZEŚNIA
 
824 MANK BYTKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJTOWICZ MARCIN MAR / M30 MANK BYTKÓW SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 
825 MARATHON TEAM KONIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECHOROWSKI Andrzej MAR / M40 MARATHON TEAM KONIN WIERUSZEW
 
826 MARATON GORLICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAKOWSKA ANNA MAR / K30 MARATON GORLICE GORLICE
 
827 MARATON LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PROZOROWSKI WIESŁAW MAR / M40 MARATON LESZNO LESZNO
2 WLEKLIK MAREK MAR / M40 MARATON LESZNO LESZNO
3 KNOP ZBIGNIEW MAR / M50 MARATON LESZNO LESZNO
4 SPISZ WITOLD MAR / M50 MARATON LESZNO LESZNO
5 KASPRZAK ARTUR MAR / M40 MARATON LESZNO LESZNO
 
828 MARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRNY MAREK MAR / M60 MARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKU ŚWIĘCIECHOWA
 
829 MARATON ŚWINOUJŚCIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALKOWIAK KRZYSZTOF MAR / M30 MARATON ŚWINOUJŚCIE ŚWINOUJŚCIE
2 SWĘDROWSKI SYLWESTER MAR / M30 MARATON ŚWINOUJŚCIE POGÓRZE
3 SŁAWIŃSKI GRZEGORZ MAR / M30 MARATON ŚWINOUJŚCIE ŚWINOUJŚCIE
 
830 MARATONCZYK.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZOTA WOJCIECH MAR / M40 MARATONCZYK.PL WARSZAWA
 
831 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAPROCKI DANIEL MAR / M30 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS DOBRZEŃ WIELKI
2 WYPYCH ARKADIUSZ MAR / M30 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3 ZAWARTKA RAFAŁ MAR / M40 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS SOSNOWIEC
4 PIOTRKOWSKI PRZEMYSŁAW MAR / M30 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS SIOMKI
5 KABATA JAKUB MAR / M20 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS JAWORZNO
6 NIEMANN JAROSŁAW MAR / M40 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS PLESZEW
7 RAWECKI ROBERT MAR / M30 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS POZNAŃ
8 KAZIMIERSKI PAWEŁ MAR / M40 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS WITOSZÓW DOLNY
9 BARANEK GRZEGORZ MAR / M30 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
10 KUCZEK KATARZYNA MAR / K30 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
11 IWANOW JULIA MAR / K20 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS WROCŁAW
12 BOŁTUĆ RADOSŁAW MAR / M30 MARATONYPOLSKIE.PL KONKURS WROCŁAW
 
832 MARATONYPOLSKIE.PL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZIMOR WIESŁAW MAR / M50 MARATONYPOLSKIE.PL TEAM LEWIN BRZESKI
2 SZPAK MICHAŁ MAR / M30 MARATONYPOLSKIE.PL TEAM BIERUTÓW
 
833 MARATOŃCZYK GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁUSZKO KRZYSZTOF MAR / M50 MARATOŃCZYK GÓRA GÓRA
2 WIERUSZEWSKI GRZEGORZ MAR / M20 MARATOŃCZYK GÓRA GÓRA
3 BŁASZCZYK TOMASZ MAR / M30 MARATOŃCZYK GÓRA GÓRA
 
834 MARATOŃCZYK LUBSKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASTUSZKA WIESŁAW MAR / M60 MARATOŃCZYK LUBSKO LUBSKO
 
835 MARATOŃCZYK POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIAŁAS ADRIAN MAR / M20 MARATOŃCZYK POZNAŃ GOSTYŃ
 
836 MARKOWI BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻAK ROBERT MAR / M30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
2 RATYŃSKI PAWEŁ MAR / M30 MARKOWI BIEGACZE ZAKOPANE
3 MNISZKO URSZULA MAR / K40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
4 PIELAK MARCIN MAR / M30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
5 KWIECIEŃ JACEK MAR / M50 MARKOWI BIEGACZE MARKI
6 KWIECIEŃ MAREK MAR / M30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
7 SOSNOWSKI DARIUSZ MAR / M30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
 
837 MARTINI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZABIELEWICZ MARIUSZ MAR / M20 MARTINI WARSZAWA
 
838 MASAJ PRUDNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUBNIEWSKI WALDEMAR MAR / M30 MASAJ PRUDNIK PRUDNIK
2 ŁUBNIEWSKI ŁUKASZ MAR / M20 MASAJ PRUDNIK PRUDNIK
 
839 MASTER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISZEWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 MASTER KAMIONKA
 
840 MASTERRUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONOPKA KRYSTIAN MAR / M30 MASTERRUN TEAM NOWY SĄCZ
 
841 MASTERRUN.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĘGRZYNEK TOMASZ MAR / M30 MASTERRUN.PL DĘBLIN
2 WESOŁOWSKI ROBERT MAR / M30 MASTERRUN.PL DĘBLIN
 
842 MATKA BIEGNIE Z TYŁU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKI ŁUKASZ MAR / M30 MATKA BIEGNIE Z TYŁU DOBRZYKOWICE
 
843 MAX PROGRESS RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKI DARIUSZ MAR / M20 MAX PROGRESS RUN TEAM WROCŁAW
2 SIONKO JAKUB MAR / M40 MAX PROGRESS RUN TEAM WROCŁAW
 
844 MAX TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRYDLEWICZ WOJCIECH MAR / M20 MAX TEAM WROCŁAW
 
845 MAXELEKTRO RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRĄCZEK MACIEJ MAR / M30 MAXELEKTRO RUNNING TEAM PIASECZNO
 
846 MAXIMUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULESZA MACIEJ MAR / M30 MAXIMUS ŁÓDŹ
 
847 MAZDA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁĘBOCKI PIOTR MAR / M40 MAZDA RUNNING TEAM SIECHNICE
 
848 MAŁAPANEW OZIMEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF MAR / M20 MAŁAPANEW OZIMEK WROCŁAW
 
849 MAŁKIŃSKI KLUB BIEGACZA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANTONIAK SYLWIA MAR / K30 MAŁKIŃSKI KLUB BIEGACZA TEAM MAŁKINIA GÓRNA
 
850 MBANK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYLUTKI KAMIL MAR / M30 MBANK PUŁAWY
2 ŚWIĄTEK KRZYSZTOF MAR / M40 MBANK JORDANÓW ŚLĄSKI
 
851 MCHAMER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHAMERSKI TOMASZ MAR / M40 MCHAMER WROCŁAW
 
852 MCKP4FUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZEBOTAR MACIEJ MAR / M30 MCKP4FUN SZCZECINEK
 
853 MEBLE DOBRODZIEŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABINSKI TOMASZ MAR / M30 MEBLE DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ
2 MUSIAŁ JANINA MAR / K60 MEBLE DOBRODZIEŃ DOBRODZIEŃ
 
854 MEBS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JÓSKOWSKI BARTŁOMIEJ MAR / M30 MEBS TEAM SIERAKOWICE
 
855 MEDEN-INMED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYZA ŁUKASZ MAR / M20 MEDEN-INMED OSIEK
 
856 MERA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MERESIŃSKA-POKRZYK JUSTYNA MAR / K30 MERA MIKOŁOW
 
857 MERITUM BANK I PARTNERZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GADOWSKI MARCIN MAR / M30 MERITUM BANK I PARTNERZY ELBLĄG
 
858 MESSER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINIAK WITOLD MAR / M40 MESSER POZNAŃ
 
859 METLIFE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNAREK JACEK MAR / M40 METLIFE WARSZAWA
 
860 METROS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAULL STEPHEN MAR / M60 METROS HARROW
 
861 MGL RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ALTANGEREL TUMEN-ULZII MAR / M20 MGL RUN SZCZECIN
2 LUVSANTSEREN ALTANGEREL MAR / M60 MGL RUN SZCZECIN
 
862 MIAŁEM SZCZĘŚCIE...
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PERLIK GRZEGORZ MAR / M60 MIAŁEM SZCZĘŚCIE... BYDGOSZCZ
 
863 MICHAŁ BENDZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BENDZA WOJCIECH MAR / M30 MICHAŁ BENDZA WROCŁAW
 
864 MICHNET - RONIN CZERWIEŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI MICHAŁ MAR / M30 MICHNET - RONIN CZERWIEŃSK CZERWIEŃSK
 
865 MIDNIGHTRUN.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIAK JAKUB MAR / M30 MIDNIGHTRUN.PL WARSZAWA
 
866 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAMOJSKI BARTOSZ MAR / M30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
2 ZAMOJSKA IWONA MAR / K30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
3 MARYNIAK PIOTR MAR / M30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
4 RYBITW ŁUKASZ MAR / M30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
5 WOJTASIŃSKI ROBERT MAR / M30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM-SÓJCZE
6 WIECZOREK ŁUKASZ MAR / M30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
7 RAUCHFLEISCH DAWID MAR / M30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
 
867 MIEDZYBRODZIEBIALSKIE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUDRYS RAFAŁ MAR / M40 MIEDZYBRODZIEBIALSKIE.PL MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE
 
868 MIKI-ŁAJ-ŁAJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRASKA MIKOŁAJ MAR / M20 MIKI-ŁAJ-ŁAJ BYDGOSZCZ
 
869 MILVA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEGORZEK MATEUSZ MAR / M30 MILVA TEAM GRODZISZÓW
 
870 MIROTRANS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALEMBKIEWICZ MIREK MAR / M30 MIROTRANS WROCŁAW WROCŁAW
2 KALEMBKIEWICZ PIOTR MAR / M30 MIROTRANS WROCŁAW WROCŁAW
3 KALEMBKIEWICZ MARZENA MAR / K40 MIROTRANS WROCŁAW WROCŁAW
 
871 MIRSZCZAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZWAŁKO KAMIL MAR / M30 MIRSZCZAKI MIRSK
2 REWERSKI IRENEUSZ MAR / M30 MIRSZCZAKI MIRSK
3 PIĘTA TOMASZ MAR / M40 MIRSZCZAKI MIRSK
 
872 MISIOŁY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEREDYŃSKI PRZEMYSŁAW MAR / M30 MISIOŁY LUTYNIA
 
873 MISJA NA MARSA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASINIOK PRZEMYSŁAW MAR / M30 MISJA NA MARSA JELENIA GÓRA
2 MIKUCKI MARCEL MAR / M20 MISJA NA MARSA WROCŁAW
 
874 MISSION IMPOSSIBLE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARZEC KRYSTIAN MAR / M20 MISSION IMPOSSIBLE TEAM NOWE BRZESKO
2 JOŃCZYK JAKUB MAR / M20 MISSION IMPOSSIBLE TEAM NOWE BRZESKO
 
875 MISZCZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DE WILLE TOMASZ MAR / M30 MISZCZE WROCŁAW
 
876 MIZIONKI 4EVA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIERZBICKI KRZYSZTOF MAR / M30 MIZIONKI 4EVA SIECHNICE
 
877 MIŁOŚĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAJĄK NORBERT MAR / M30 MIŁOŚĆ PALESTYNA O/GLINNIK
 
878 MJM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZRAMOWIAT MAREK MAR / M30 MJM LWÓWEK ŚLĄSKI
 
879 MKB SEMPER HUMILIS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MELIŃSKI MAREK MAR / M30 MKB SEMPER HUMILIS WROCŁAW DZIERŻONIÓW
2 ŁABUZ SYLWESTER MAR / M30 MKB SEMPER HUMILIS WROCŁAW DZIERŻONIÓW
 
880 MKB TEAM MAŁKINIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTKOWSKI DARIUSZ MAR / M30 MKB TEAM MAŁKINIA MAŁKINIA GÓRNA
 
881 MKS KLUCZBORK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERBUT JERZY MAR / M50 MKS KLUCZBORK KLUCZBORK
 
882 MKS POLKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 INDZIEROWSKI MARCIN MAR / M30 MKS POLKOWICE WROCŁAW
 
883 MKS SAMBOR TCZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GDANIEC SŁAWOMIR MAR / M40 MKS SAMBOR TCZEW TCZEW
 
884 MKS `CENTRUM` DZIĘGIELÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZECHLA GRZEGORZ MAR / M20 MKS `CENTRUM` DZIĘGIELÓW USTROŃ
 
885 MKST ASTRA NOWA SÓL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARYSIAK ADAM MAR / M20 MKST ASTRA NOWA SÓL KSIĄŻ ŚLĄSKI
 
886 MLKS ECHO TWARDOGÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBERA JAN MAR / M50 MLKS ECHO TWARDOGÓRA TWARDOGÓRA
 
887 MOBICAFE SPORTS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAGROBELNY RADOSŁAW MAR / M50 MOBICAFE SPORTS TEAM WROCŁAW
 
888 MOC TAK - PRZEMOC NIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALINOWSKA MONIKA MAR / K30 MOC TAK - PRZEMOC NIE WROCŁAW
 
889 MOKOBIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHAŁOWSKI MICHAŁ MAR / M20 MOKOBIEGACZE WARSZAWA
 
890 MONAR MILEJOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILK DARIUSZ MAR / M30 MONAR MILEJOWICE ŻÓRAWINA
2 JANKIEWICZ RAFAŁ MAR / M20 MONAR MILEJOWICE ŻÓRAWINA
3 STOPIŃSKI MARCIN MAR / M30 MONAR MILEJOWICE ŻÓRAWINA
4 NIEDZIELSKI MARCIN MAR / M20 MONAR MILEJOWICE ŻÓRAWINA
5 MACIEJ TOKARSKI MAR / M30 MONAR MILEJOWICE ŻÓRAWINA
6 KNAPIK TOMASZ MAR / M30 MONAR MILEJOWICE ŻÓRAWINA
 
891 MONDELEZ INT.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRUSZKIEWICZ BARTOSZ MAR / M30 MONDELEZ INT. OŁAWA
2 FIK ADRIAN MAR / M30 MONDELEZ INT. OŁAWA
 
892 MOSIR JASTRZĘBIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOŁOWICZ DAMIAN MAR / M20 MOSIR JASTRZĘBIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 
893 MOSIĘŻNA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOK PRZEMYSŁAW MAR / M30 MOSIĘŻNA TEAM WROCŁAW
 
894 MOTOINTEGRATOR ZAWSZE DO PRZODU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIERZEK ROBERT MAR / M50 MOTOINTEGRATOR ZAWSZE DO PRZODU LASKI
 
895 MPC PĘCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOTTCHER ANDRZEJ MAR / M30 MPC PĘCZ STRZELIN
2 SKRZYPIEC ZBIGNIEW MAR / M40 MPC PĘCZ STRZELIN
 
896 MPK ŁÓDŹ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYDA JACEK MAR / M40 MPK ŁÓDŹ ŁÓDŹ
 
897 MRÓWY BIEGAJĄ!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MROWIŃSKA MARTA MAR / K40 MRÓWY BIEGAJĄ! MOSINA
 
898 MSPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILK RAFAL MAR / M30 MSPORT TEAM MARTINSRIED
2 WILK PIOTR MAR / M40 MSPORT TEAM WROCŁAW
 
899 MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUBOWSKI ZBIGNIEW MAR / M50 MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA GOŚCICINO
 
900 MTM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYLMAN-MADEJCZYK MARTA MAR / K30 MTM NAPRUSEWO
2 MADEJCZYK TOMASZ MAR / M30 MTM GLIWICE
 
901 MTS-DRUŻYNA SZPIKU KGHM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARZĘBOWSKI TOMASZ MAR / M40 MTS-DRUŻYNA SZPIKU KGHM PIESZKÓW
 
902 MUCHOBRONX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PROCHOWSKI PAWEŁ MAR / M20 MUCHOBRONX WROCŁAW
 
903 MUD GOATS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEMBY MICHAŁ MAR / M20 MUD GOATS PAKOŚĆ
 
904 MY MAMY TEŻ BIEGAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIZAK PATRYCJA MAR / K20 MY MAMY TEŻ BIEGAMY GŁOGÓW
 
905 MYLAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKI PAWEŁ MAR / M30 MYLAN WROCŁAW
 
906 MZA SOLIDARNOŚĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALEWSKI JAN MAR / M60 MZA SOLIDARNOŚĆ LEGIONOWO
 
907 MŁODY DOLNY ŚLĄSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLÓSKA MACIEJ MAR / M20 MŁODY DOLNY ŚLĄSK WROCŁAW
 
908 NA PRZEKÓR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIEC MICHAŁ MAR / M20 NA PRZEKÓR PIEKARY ŚLĄSKIE
 
909 NADAKTYWNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HRYSZKO PAWEŁ MAR / M20 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
 
910 NAKIELSKI KB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SWOBODA DANIEL MAR / M30 NAKIELSKI KB BIAŁE BŁOTA
2 NITKA IRENEUSZ MAR / M40 NAKIELSKI KB NAKŁO NAD NOTECIĄ
3 LEWANDOWSKI RAFAŁ MAR / M30 NAKIELSKI KB POTULICE
4 JĘDRZEJCZYK SYLWESTER MAR / M50 NAKIELSKI KB WYSTĘP
 
911 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONIECZNY ROBERT MAR / M40 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA NAKŁO NAD NOTECIĄ
2 KAMIŃSKI ANDRZEJ MAR / M40 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA NAKŁO NAD NOTECIĄ
3 PIERZYŃSKI JAN MAR / M30 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA NAKŁO NAD NOTECIĄ
4 JĘDRZEJCZYK PAULINA MAR / K20 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA WYSTĘP
 
912 NAMYSŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIECZKA WITOLD MAR / M40 NAMYSŁÓW WILKÓW
2 LETKI PAWEŁ MAR / M30 NAMYSŁÓW KORFANTÓW
 
913 NARODOWE SIŁY ZBROJNE - NSZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁAKOWSKI MICHAŁ MAR / M30 NARODOWE SIŁY ZBROJNE - NSZ WARSZAWA
 
914 NATURA VITALIS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUBECKI KRZYSZTOF MAR / M30 NATURA VITALIS RUNNING TEAM WROCŁAW
 
915 NATURAL BORN RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KNUROWSKI MARCIN MAR / M40 NATURAL BORN RUNNERS PRZEDMOŚCIE
 
916 NATURALNIE JANOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOCZYŃSKA ELŻBIETA MAR / K60 NATURALNIE JANOWICE JANOWICE WIELKIE
 
917 NAUCZYCIEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAŃDUCH MATEUSZ MAR / M20 NAUCZYCIEL KALISZ
2 RYBACKI DARIUSZ MAR / M30 NAUCZYCIEL SIERADZ
3 ŚLUSARSKI RAFAŁ MAR / M40 NAUCZYCIEL WĄWAŁ
 
918 NAWIJAM.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNARSKI PIOTR MAR / M30 NAWIJAM.PL PLEWISKA
 
919 ND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLAK SŁAWOMIR MAR / M50 ND POZNAŃ
2 BANASIK MARCIN MAR / M20 ND WARSZAWA
 
920 NEAPCO PRASZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIL JANUSZ MAR / M60 NEAPCO PRASZKA PRASZKA
 
921 NEGATYW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOMSKI KRZYSZTOF MAR / M60 NEGATYW KRAKÓW
 
922 NESTLE WELLNES RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZEREMETA ADAM MAR / M30 NESTLE WELLNES RUNNERS RUDA ŚLĄSKA
 
923 NESTOR & ZAWADA CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NESTOROWICZ MAKSYMILIAN MAR / M20 NESTOR & ZAWADA CLUB RZEPEDŹ
2 ZAWADA KRZYSZTOF MAR / M20 NESTOR & ZAWADA CLUB RZEPEDŹ
 
924 NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROCHOMIRECKI PIOTR MAR / M20 NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNO DĘBNO
2 JEMCZURA RAFAL MAR / M20 NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNO DĘBNO
 
925 NETTOAKTYWNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MADEJ JACEK MAR / M40 NETTOAKTYWNI SIECHNICE
 
926 NGB KORONA LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORTKIEWICZ MONIKA MAR / K40 NGB KORONA LEGNICA LUBIN
2 SERAFIN ADAM MAR / M50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
3 CZAJKOWSKI ZBYSZEK MAR / M40 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
4 CZAJKOWSKI ADAM MAR / M20 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
5 RANDLA ARTUR MAR / M40 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
6 NAZAREWICZ MIECZYSŁAW MAR / M40 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
7 BEKAS TOMASZ MAR / M40 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
8 KIREJ MARIUSZ MAR / M50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
9 SERAFIN PIOTR MAR / M20 NGB KORONA LEGNICA WĄDROŻE WIELKIE
 
927 NGB KŁOBUCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERUDZIŃSKI JACEK MAR / M40 NGB KŁOBUCK PANKI
2 SZEWCZYK ANDRZEJ MAR / M20 NGB KŁOBUCK KŁOBUCK
 
928 NIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI KAROL MAR / M50 NIE ŁÓDŹ
 
929 NIE MA LIPY !!!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIELAWSKI JAKUB MAR / M20 NIE MA LIPY !!! JELENIA GÓRA
 
930 NIE WIEDZIAŁEM, ŻE POBIEGNĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERWIŃSKI PIOTR MAR / M50 NIE WIEDZIAŁEM, ŻE POBIEGNĘ GDAŃSK
2 DYRO ARTUR MAR / M40 NIE WIEDZIAŁEM, ŻE POBIEGNĘ SOPOT
 
931 NIE ZRZESZONY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARCZYŃSKI ROMAN MAR / M50 NIE ZRZESZONY WROCŁAW
2 BABCZYNSKI ARTUR MAR / M40 NIE ZRZESZONY WROCLAW
3 SKRZYPIEC ANDRZEJ MAR / M50 NIE ZRZESZONY ŚWINOUJŚCIE
4 KASPRZAK BOGUSŁAW MAR / M50 NIE ZRZESZONY POZNAŃ
5 KUŹMA WIESŁAW MAR / M50 NIE ZRZESZONY WROCŁAW
6 ZIĘBIŃSKI ADAM MAR / M40 NIE ZRZESZONY BUKOWNO
7 GÓRECKI RYSZARD MAR / M50 NIE ZRZESZONY GLIWICE
8 KOZŁOWSKI JACEK MAR / M30 NIE ZRZESZONY PIESZYCE
9 ŁACIŃSKI BOGUSŁAW MAR / M50 NIE ZRZESZONY SIECHNICE
10 PAWLUS VIOLETTA MAR / K30 NIE ZRZESZONY SIECHNICE
11 KOTARSKI DAREK MAR / M30 NIE ZRZESZONY WROCŁAW
12 STAROŃ STANISŁAW MAR / M60 NIE ZRZESZONY ŚCINAWA
13 WITCZAK MIKOŁAJ MAR / M80 NIE ZRZESZONY BIELAWA
14 OLEKSY ZDZISŁAW MAR / M60 NIE ZRZESZONY KAMIENNA GÓRA
15 PIETRAS ADAM MAR / M60 NIE ZRZESZONY Wierzbna/Żarów
 
932 NIEMODLIN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PALIWODA RYSZARD MAR / M50 NIEMODLIN BIEGA NIEMODLIN
 
933 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻAK PAWEŁ MAR / M40 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ PODŁĘŻE
2 BURDA MAREK MAR / M40 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ NIEPOŁOMICE
3 STACHURA RAFAŁ MAR / M20 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ NIEPOŁOMICE
 
934 NIESTOWARZYSZONY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYKA EDWARD MAR / M70 NIESTOWARZYSZONY ŚWIĘTOCHŁOWICE
 
935 NIEZNISZCZALNI KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STAROSTKA ANDRZEJ MAR / M60 NIEZNISZCZALNI KĘDZIERZYN-KOŹLE KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
936 NIEZRZESZONY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PALUSZKIEWICZ JAKUB MAR / M30 NIEZRZESZONY SWARZĘDZ
2 WALOSZCZYK PAWEŁ MAR / M20 NIEZRZESZONY WARSZAWA
3 SKWARNIK JERZY MAR / M60 NIEZRZESZONY WROCŁAW
4 BRÓDKA MAGDALENA MAR / K40 NIEZRZESZONY POZNAŃ
5 ANTCZAK GRZEGORZ MAR / M50 NIEZRZESZONY Poznań
6 ĆWIKLIŃSKI ŁUKASZ MAR / M20 NIEZRZESZONY CHOJNICE
7 FIDECKI WIESŁAW MAR / M70 NIEZRZESZONY POZNAŃ
8 MRÓZ TOMASZ MAR / M30 NIEZRZESZONY PIEKOSZÓW
9 ZAJĄC MARIUSZ MAR / M40 NIEZRZESZONY TRĄBKI
10 KONARSKI KAROL MAR / M20 NIEZRZESZONY MIESZKOWICE
11 ZABORSKI PAWEŁ MAR / M40 NIEZRZESZONY KRAKÓW
12 SZAFRAŃSKI JACEK MAR / M40 NIEZRZESZONY BEŁCHATÓW
13 BUDZIŃSKI KRZYSZTOF MAR / M40 NIEZRZESZONY OPOLE
14 KUKLA PIOTR MAR / M40 NIEZRZESZONY PIASEK
15 DREWNIAK MARCIN MAR / M40 NIEZRZESZONY KOCZARGI STARE
16 KRUSZYŃSKI ANDRZEJ MAR / M50 NIEZRZESZONY BEŁCHATÓW
17 NAWROCKI PIOTR MAR / M40 NIEZRZESZONY RACIBÓRZ
18 OSKIERKO ROMAN MAR / M50 NIEZRZESZONY LUBSKO
19 PIĘTA ŁUKASZ MAR / M30 NIEZRZESZONY WARSZAWA
20 GAWROŃSKI PAWEŁ MAR / M40 NIEZRZESZONY CZĘSTOCHOWA
21 MARCZEWSKI ANDRZEJ MAR / M50 NIEZRZESZONY KIELCE
22 JASKUŁA WOJCIECH MAR / M40 NIEZRZESZONY TOMASZÓW MAZOWIECKI
23 BARAN WIKTOR MAR / M50 NIEZRZESZONY ABERYSTWYTH
24 LIGNAR ANDRZEJ MAR / M50 NIEZRZESZONY GWOŹDZICE
25 DOBIJA ANDRZEJ MAR / M50 NIEZRZESZONY PRZYBĘDZA
26 RANISZEWSKI PAWEL MAR / M50 NIEZRZESZONY ZARY
27 WILK PIOTR MAR / M50 NIEZRZESZONY UNIEŚCIE
28 CUPIAŁ MARIUSZ MAR / M30 NIEZRZESZONY MYSZKÓW
29 KOTOWSKI ANDRZEJ MAR / M40 NIEZRZESZONY WROCŁAW
30 SEWIŁO ROBERT MAR / M40 NIEZRZESZONY OPOLE
31 KARAŚ MICHAŁ MAR / M20 NIEZRZESZONY OLEŚNICA
32 CIUPAK ZDZISŁAW MAR / M50 NIEZRZESZONY WROCŁAW
33 TOMALAK PIOTR MAR / M40 NIEZRZESZONY KALISZ
34 SIWEK KRZYSZTOF MAR / M40 NIEZRZESZONY ZLOTY STOK
35 LIEBRECHT GRZEGORZ MAR / M50 NIEZRZESZONY KIELCE
36 BOGUSŁAWSKI DOMINIK MAR / M40 NIEZRZESZONY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
37 MADERA MARTA MAR / K20 NIEZRZESZONY CHOJNA
38 LECIEJEWSKI MACIEJ MAR / M30 NIEZRZESZONY WROCŁAW
39 WOŹNICA ROMAN MAR / M40 NIEZRZESZONY BIERZYCE
40 ZARCZUK PAWEŁ MAR / M20 NIEZRZESZONY OŁAWA
41 SZCZEPANIAK ALEKSANDER MAR / M50 NIEZRZESZONY CIESZYN
42 SZCZEPANIAK ANNA MAR / K40 NIEZRZESZONY CIESZYN
43 JOPPE JAROSŁAW MAR / M40 NIEZRZESZONY WROCŁAW
44 PAŁĘZA MAGDALENA MAR / K30 NIEZRZESZONY WROCŁAW
45 BARANOWSKI ANTONI MAR / M50 NIEZRZESZONY TUMIDAJ
46 WIERZEJSKI HENRYK MAR / M60 NIEZRZESZONY WROCŁAW
47 MYRNA JANUSZ MAR / M50 NIEZRZESZONY OŁAWA
48 CHOLASZCZYŃSKI PRZEMYSŁAW MAR / M30 NIEZRZESZONY SZEWCE
49 WĘŻYK GRZEGORZ MAR / M40 NIEZRZESZONY LEGNICA
50 SADOWSKI MAREK MAR / M30 NIEZRZESZONY OBORNIKI ŚLĄSKIE
51 ŻUKOWSKI PAWEŁ MAR / M30 NIEZRZESZONY BOGUSZÓW-GORCE
52 KRAWCZYK MARIUSZ MAR / M20 NIEZRZESZONY WROCŁAW
53 BUJAK GRZEGORZ MAR / M40 NIEZRZESZONY LEGNICA
54 DŻUGAJ JACEK MAR / M40 NIEZRZESZONY DĄBROWA
55 JAKUBIK WOJCIECH MAR / M30 NIEZRZESZONY NAMYSŁÓW
56 JĘDRZEJEWSKI ZBIGNIEW MAR / M50 NIEZRZESZONY WROCŁAW
57 SOBOL JÓZEF MAR / M50 NIEZRZESZONY WROCŁAW
58 KUCZA DANIEL MAR / M30 NIEZRZESZONY ŚWIDNICA
59 KRAWCZYK PIOTR MAR / M40 NIEZRZESZONY BILCZA
60 ŻÓŁKIEWICZ WOJCIECH MAR / M40 NIEZRZESZONY NYSA
61 GŁOWACKI TOMASZ MAR / M40 NIEZRZESZONY KROTOSZYN
62 KIELEK PIOTR MAR / M40 NIEZRZESZONY BRZEŹNIO
63 WALIDUDA JAROSŁAW MAR / M40 NIEZRZESZONY BRZEG
64 BEDNARCZYK WIESŁAW MAR / M50 NIEZRZESZONY BRZEG
65 WIĘCH MARIUSZ MAR / M30 NIEZRZESZONY OPOLE
66 NOWORYTTO MICHAŁ MAR / M20 NIEZRZESZONY WROCŁAW
67 SÓJKA SEBASTIAN MAR / M40 NIEZRZESZONY ZABRZE
68 KAMIŃSKI ARKADIUSZ MAR / M50 NIEZRZESZONY WAŁBRZYCH
69 ŁAWRYNOWICZ JAKUB MAR / M30 NIEZRZESZONY WROCŁAW
70 PRZYBYSZ STANISŁAW MAR / M60 NIEZRZESZONY PRUDNIK
 
937 NIGHT RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRAWKOWSKA MAŁGORZATA MAR / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
2 DROŚ SYLWESTER MAR / M20 NIGHT RUNNERS RUSZÓW
3 ŁUKASIEWICZ MAREK MAR / M30 NIGHT RUNNERS TYCHY
4 POZNAŃSKI BARTŁOMIEJ MAR / M40 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
5 SOWA MICHAŁ MAR / M20 NIGHT RUNNERS WARSZAWA
6 BĄCZKOWSKI RYSZARD MAR / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
7 PUCHAŁA EWELINA MAR / K20 NIGHT RUNNERS KATOWICE
8 KOCOŃ EWELINA MAR / K30 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
9 PYLAK TOMASZ MAR / M20 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
10 CERAŃSKA ANNA MAR / K40 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
11 TROSZCZYŃSKI JAKUB MAR / M20 NIGHT RUNNERS BIELSKO-BIAŁA
12 DOMAGAŁA KAMIL MAR / M20 NIGHT RUNNERS ZABRZE
13 BANAŚ MATEUSZ MAR / M20 NIGHT RUNNERS KATOWICE
14 MIAŁKAS SZYMON MAR / M20 NIGHT RUNNERS BUK
15 NOWICKA MARTA MAR / K20 NIGHT RUNNERS TUR
16 KULIBERDA ROMAN MAR / M40 NIGHT RUNNERS STRZELIN
17 STRĄCZEK KAROLINA MAR / K20 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
18 NIEZGÓDKA PRZEMYSŁAW MAR / M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
19 NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ MAR / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
20 CWOJDZIŃSKI PIOTR MAR / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
21 LISIECKI ŁUKASZ MAR / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
22 PISKOR KAROLINA MAR / K30 NIGHT RUNNERS ZABRZE
23 BOROWIECKA AGNIESZKA MAR / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
24 POLEK EWA MAR / K20 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
25 CHABOWSKI MICHAŁ MAR / M30 NIGHT RUNNERS TYCHY
26 GŁODOWSKA KAMILA MAR / K20 NIGHT RUNNERS IWONICZ-ZDRÓJ
27 KOT KLAUDIA MAR / K20 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
28 MALEC DAWID MAR / M20 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
29 GRABOWSKA JOANNA MAR / K30 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
30 GÓRA GRZEGORZ MAR / M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
31 BUCZKOWSKA MAGDALENA MAR / K30 NIGHT RUNNERS ŚRODA WIELKOPOLSKA
32 ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA IZABELA MAR / K40 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
 
938 NIGHT RUNNERS GLIWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKUBIS BARBARA MAR / K30 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
2 JENDRYSIK KINGA MAR / K30 NIGHT RUNNERS GLIWICE TOSZEK
3 BUCZYŃSKI RADOSŁAW MAR / M20 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
4 SMYK ROBERT MAR / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
5 WALKE PIOTR MAR / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
 
939 NIGHT RUNNERS GLIWICE - ENERGY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHWALISZEWSKI JAROSŁAW MAR / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE - ENERGY TEAM GLIWICE
 
940 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPEK WOJCIECH MAR / M20 NIGHT RUNNERS KRAKÓW SOKOŁÓW MŁP.
 
941 NIGHT RUNNERS PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBLIK MICHAŁ MAR / M40 NIGHT RUNNERS PŁOCK PŁOCK
2 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ MAR / M40 NIGHT RUNNERS PŁOCK NOWA BIAŁA
3 BĄKIEWICZ MICHAŁ MAR / M30 NIGHT RUNNERS PŁOCK PŁOCK
4 SKROK KRZYSZTOF MAR / M40 NIGHT RUNNERS PŁOCK PŁOCK
5 ZAWADZKI PIOTR MAR / M30 NIGHT RUNNERS PŁOCK PŁOCK
 
942 NIGHT RUNNERS WARSZAWA ALBATROSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATYSKIEL KRZYSZTOF MAR / M40 NIGHT RUNNERS WARSZAWA ALBATROSY WARSZAWA
 
943 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WINIARSKI WOJCIECH MAR / M20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW ŚWINOUJŚCIE
2 ŁAMPIKA KINGA MAR / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW SMOLEC
3 KRYM KATARZYNA MAR / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW SMOLEC
4 CWYNAR DAMIAN MAR / M20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
5 CIEPŁY MACIEJ MAR / M20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
6 JANUS IZABELA MAR / K20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
 
944 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZELCZYK SZYMON MAR / M30 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA NEKLA
 
945 NIGHT RUNNERS ZABRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTOWICZ-GRZYŚKA MAŁGORZATA MAR / K30 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
2 GRZYŚKA PIOTR MAR / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
3 BOK RAFAŁ MAR / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
4 KLEKOWSKI WŁODZIMIERZ MAR / M50 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
5 WILK DAWID MAR / M20 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
6 GALAS MICHAŁ MAR / M20 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
7 SOKOŁOWSKA MAJA MAR / K20 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
 
946 NIGHT RUNNERS ŚLĄSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUS JUSTYNA MAR / K20 NIGHT RUNNERS ŚLĄSK CHORZÓW
2 WIECZOREK KATARZYNA MAR / K30 NIGHT RUNNERS ŚLĄSK KATOWICE
3 NASTUŁA MARIUSZ MAR / M30 NIGHT RUNNERS ŚLĄSK BYTOM
4 KUBACZKA ADAM MAR / M20 NIGHT RUNNERS ŚLĄSK KATOWICE
 
947 NIGHT RUNNERS, UAM WNGIG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTECKI PAWEŁ MAR / M20 NIGHT RUNNERS, UAM WNGIG POZNAŃ
 
948 NIKODON DREAM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIKODON PAWEŁ MAR / M30 NIKODON DREAM TEAM GLIWICE
 
949 NISKIE ŁĄKI CHALLENGE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIEMIANOWICZ JOANNA MAR / K40 NISKIE ŁĄKI CHALLENGE WROCŁAW
 
950 NIY MA GAŃBY CIŚ NA KOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZOREK ANDRZEJ MAR / M30 NIY MA GAŃBY CIŚ NA KOLE RACIBÓRZ
 
951 NIZRZESZONY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURIATA DARIUSZ MAR / M40 NIZRZESZONY WROCLAW
2 PUSZCZEWICZ ZENON MAR / M70 NIZRZESZONY PISARZOWICE
 
952 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONIECZNY PIOTR MAR / M30 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
2 FUNKA ANDRZEJ MAR / M50 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
 
953 NKB WRO-POWER RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRABIK MARCIN MAR / M40 NKB WRO-POWER RUN WROCŁAW
 
954 NO EXCUSES TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIDERSKI MATEUSZ MAR / M20 NO EXCUSES TEAM TRZEMESZNO
 
955 NO MERCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORDUS GRZEGORZ MAR / M20 NO MERCY BRZEZIE
 
956 NOKIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLIK PAWEŁ MAR / M40 NOKIA WROCŁAW
2 DZIURA ARTUR MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
3 ZAJĄC ANDRZEJ MAR / M30 NOKIA KRAKÓW
4 KŁOS PRZEMYSŁAW MAR / M20 NOKIA ŻÓRAWINA
5 NOSEK MARCIN MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
6 DZIEMIESZONEK MATEUSZ MAR / M30 NOKIA OLESNICA
7 KUTRZEBA MICHAŁ MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
8 BUŁACZ ROMUALD MAR / M40 NOKIA KIEŁCZÓW
9 MICHALAK KRZYSZTOF MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
10 BARAN MARIUSZ MAR / M20 NOKIA WROCŁAW
11 TRZASKOWSKI ŁUKASZ MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
12 DWORZYŃSKI RAFAŁ MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
13 RYGIEL ŁUKASZ MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
14 FIGURA ŁUKASZ MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
15 ZAPOTOCZNY JACEK MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
16 SZCZUKIEWICZ MARCIN MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
17 PAWŁOWSKI MARIUSZ MAR / M40 NOKIA WROCŁAW
18 OLENDER GRZEGORZ MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
19 JANKOWSKI MICHAŁ MAR / M30 NOKIA WROCŁAW
 
957 NORAUTO POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GĘBARZEWSKI ROBERT MAR / M40 NORAUTO POLSKA SMOLEC
 
958 NOSOROŻEC SUDECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK KRZYSZTOF MAR / M50 NOSOROŻEC SUDECKI ŚWIDNICA
 
959 NOTHING WILL STOP ME :)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUJAWA ALINA MAR / K40 NOTHING WILL STOP ME :) GDAŃSK
 
960 NOVAMED.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYMMER MICHAL MAR / M20 NOVAMED.PL ŁÓDŹ
 
961 NOVUM BHP CONSULTING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FARON MARCIN MAR / M30 NOVUM BHP CONSULTING BOCHNIA
2 NOWOTNY DOMINIK MAR / M30 NOVUM BHP CONSULTING BOCHNIA
3 WRÓBEL JUSTYNA MAR / K30 NOVUM BHP CONSULTING BOCHNIA
4 MIĘDZIK JACEK MAR / M30 NOVUM BHP CONSULTING BYTOM
 
962 NOWA HUTA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LITWIN AGNIESZKA MAR / K40 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
2 ZIĘBA JAKUB MAR / M30 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
3 MAZUREK MONIKA MAR / K40 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
4 BIEDROŃ WOJCIECH MAR / M30 NOWA HUTA TEAM CHABÓWKA
5 BILKOWSKI DOMINIK MAR / M20 NOWA HUTA TEAM KRAKOW
6 FARMAS DARIUSZ MAR / M40 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
7 GABRIEL ALEKSANDRA MAR / K30 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
8 MUTER ŁUKASZ MAR / M30 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
9 MASTALERZ GRZEGORZ MAR / M20 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
10 LATOSIŃSKA EDYTA MAR / K20 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
11 HAŁUCHA SABINA MAR / K30 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
12 ZYGUŁA MAGDALENA MAR / K30 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
13 SAWICKA-ZIELANT MAŁGORZATA MAR / K40 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
14 KLAŚ JUSTYNA MAR / K30 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
15 PORĘBSKA DOROTA MAR / K30 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
 
963 NOWOGARD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARECKI RYSZARD MAR / M40 NOWOGARD NOWOGARD
 
964 NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIETELSKA EWELINA MAR / K30 NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY KRAKÓW
2 KUBOWICZ PIOTR MAR / M30 NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY KRAKÓW
3 PAZDERSKA-KIPIEL AGNIESZKA MAR / K30 NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY OSIECZANY
4 JURKIEWICZ PAWEŁ MAR / M40 NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY KRAKÓW
5 JUSZCZYNKA SŁAWEK MAR / M40 NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY KRAKOW
6 KLAMIŃSKI MARCIN MAR / M30 NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY KRAKÓW
7 KLAMIŃSKA WIOLETA MAR / K30 NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY KRAKÓW
8 MIETELSKI PIOTR MAR / M30 NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWY KRAKÓW
 
965 NOWOSOLANIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTKIEWICZ PAWEŁ MAR / M40 NOWOSOLANIN NOWA SÓL
 
966 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ULANICKI ŁUKASZ MAR / M20 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA GUBIN
2 TYCNER TOMASZ MAR / M30 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA NOWA SÓL
3 MEDEJSZO MARIUSZ MAR / M40 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA NOWA SÓL
4 PAPIS DAMIAN MAR / M30 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA NOWA SÓL
5 NIEŚCIORUK IRENEUSZ MAR / M50 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA NOWA SÓL
6 WAWRZYNIAK PAWEŁ MAR / M30 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA NOWA SÓL
7 WIERZBICKA MAŁGORZATA MAR / K40 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA NOWA SÓL
8 KOWAL ARTUR MAR / M30 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA NOWA SÓL
 
967 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA, ELEKTRONIK ZG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDRZEJEWSKI MARCIN MAR / M30 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA, ELEKTRONIK ZG NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
 
968 NSZZ SOLIDARNOŚĆ PGE ELEKTROWNIA OPOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓL ADAM MAR / M50 NSZZ SOLIDARNOŚĆ PGE ELEKTROWNIA OPOLE OPOLE
 
969 NSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANACH ARTUR MAR / M30 NSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA POLKOWICE
 
970 NSZZ,,SOLIDARNOŚĆ`` DOLNY ŚLĄSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZAK MARCIN MAR / M30 NSZZ,,SOLIDARNOŚĆ`` DOLNY ŚLĄSK WROCŁAW
 
971 NTB OŁAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTWICKI MATEUSZ MAR / M20 NTB OŁAWA OŁAWA
 
972 NTT TRIADA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSIATYCKI GRZEGORZ MAR / M40 NTT TRIADA NAMYSŁÓW
 
973 NYSA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLAKLA TOMASZ MAR / M40 NYSA BIEGA STRÓŻA
2 KLECZA JAROSŁAW MAR / M40 NYSA BIEGA NYSA
3 JANIK BARTOSZ MAR / M20 NYSA BIEGA WROCŁAW
4 HNATÓW MARZENA MAR / K40 NYSA BIEGA NYSA
5 ZYBURA PAWEŁ MAR / M30 NYSA BIEGA POZNAŃ
 
974 O.O
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKRZYPEK MARIA MAR / K30 O.O WROCŁAW
 
975 OBJECTIVITY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTOWSKI NORBERT MAR / M30 OBJECTIVITY WROCŁAW
 
976 OCM CREW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RULKA KAMIL MAR / M30 OCM CREW WARSZAWA
 
977 OCTOBUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIECIERSKI PRZEMYSŁAW MAR / M40 OCTOBUS SKÓRZEWO
 
978 OCTOPUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALCZAK GRZEGORZ MAR / M40 OCTOPUS SUCHY LAS
 
979 ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PETRUS RYSZARD MAR / M40 ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI KATOWICE KATOWICE
 
980 ODMIKSUJ SIĘ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SYCZ SZYMON MAR / M20 ODMIKSUJ SIĘ TEAM WROCŁAW
2 KUCZMA ALEKSANDRA MAR / K20 ODMIKSUJ SIĘ TEAM IZBICKO
3 GAJDA PIOTR MAR / M20 ODMIKSUJ SIĘ TEAM LUBAŃ
 
981 ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GERTIG PAWEŁ MAR / M30 ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA ODOLANÓW
2 KRÓLIK MACIEJ MAR / M40 ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA ODOLANÓW
 
982 OFF ROAD TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARAN MARIUSZ MAR / M30 OFF ROAD TEAM JERZMANOWICE
2 CHLOSTA LUKASZ MAR / M30 OFF ROAD TEAM HVITSTEN
3 ŻAK ARTUR MAR / M40 OFF ROAD TEAM PRZEGINIA
 
983 OGIEŃ W BUTACH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORA ŁUKASZ MAR / M20 OGIEŃ W BUTACH GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
 
984 OK! SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PĘDOWSKI WOJCIECH MAR / M50 OK! SPORT GLIWICE
 
985 OKFIR ŚMIGIEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOYCZYŃSKI DARIUSZ MAR / M40 OKFIR ŚMIGIEL KŁODA
2 ZIELIŃSKA KINGA MAR / K40 OKFIR ŚMIGIEL KOŚCIAN
 
986 OKG OKAP OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHRZAN EWA MAR / K30 OKG OKAP OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 ROST WITOLD MAR / M40 OKG OKAP OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
987 OKNOPLAST KRAKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUBERT LESZEK MAR / M30 OKNOPLAST KRAKÓW PRZYGODZICE
 
988 OLAWS ZŁOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZPITER TOMASZ MAR / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 MACUGA PAWEŁ MAR / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 KLONOWSKI JACEK MAR / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 BARTKÓW KAZIMIERZ MAR / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZGORZELEC/ZLOTORYJA
5 SKÓRKA ADAM MAR / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
6 KURIATA ROBERT MAR / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
7 JAŚKOWSKI KRZYSZTOF MAR / M50 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
8 KRUPA ŁUKASZ MAR / M20 OLAWS ZŁOTORYJA WROCŁAW
9 KUCA SZYMON MAR / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
10 ROLECZEK PIOTR MAR / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
11 OSSOWSKI SŁAWEK MAR / M40 OLAWS ZŁOTORYJA LUBIN
12 GOZDZIEJEWSKI PIOTR MAR / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
 
989 OLD PISTOLEROS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIEDOROW SZYMON MAR / M40 OLD PISTOLEROS WROCŁAW
 
990 OLDBOYS POLANICA ZDRÓJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZAK JAROSŁAW MAR / M30 OLDBOYS POLANICA ZDRÓJ POLANICA ZDRÓJ
 
991 OLESNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JEZIERSKI SERGIUSZ MAR / M40 OLESNICA OLEŚNICA
 
992 OLESNO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIŚKIEWICZ KRZYSZTOF MAR / M30 OLESNO BIEGA OLESNO
 
993 OLIMPIA BOLPLAST POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HUDOWICZ BORYS MAR / M20 OLIMPIA BOLPLAST POZNAŃ POZNAŃ
 
994 OLIMPIA SYCÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TĘSIOROWSKI MARIUSZ MAR / M20 OLIMPIA SYCÓW SYCÓW
2 HANYŻ MATEUSZ MAR / M30 OLIMPIA SYCÓW SYCÓW
 
995 OLKUSZBIEGA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCJAN AGNIESZKA MAR / K30 OLKUSZBIEGA.PL BUKOWNO
2 SZCZEPANEK JOANNA MAR / K40 OLKUSZBIEGA.PL OLKUSZ
3 GUZ RAFAŁ MAR / M40 OLKUSZBIEGA.PL OLKUSZ
4 OLESZAK PIOTR MAR / M40 OLKUSZBIEGA.PL OLKUSZ
5 SMAGOROWICZ ARTUR MAR / M40 OLKUSZBIEGA.PL SŁAWKÓW
6 SWĘDZIOŁ ROBERT MAR / M40 OLKUSZBIEGA.PL OLKUSZ
7 ŻAK - ŁEBEK EWA MAR / K40 OLKUSZBIEGA.PL OLKUSZ
8 ŁEBEK SEBASTIAN MAR / M40 OLKUSZBIEGA.PL OLKUSZ
9 FIGURSKI DAMIAN MAR / M40 OLKUSZBIEGA.PL OLKUSZ
10 TYLEK CYPRIAN MAR / M30 OLKUSZBIEGA.PL KRAKÓW
 
996 OLSZA OLSZYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOCKI DARIUSZ MAR / M60 OLSZA OLSZYNA OLSZYNA
 
997 OLSZYNA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TERTEL TOMASZ MAR / M40 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
2 TERTEL RAFAŁ MAR / M40 OLSZYNA BIEGA BOLESŁAWIEC
 
998 OMAK TEAM, PIĄTKOWO NA BIEGOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MERMELA PAWEŁ MAR / M40 OMAK TEAM, PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
 
999 OPALENICKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANOWICZ ZBIGNIEW MAR / M50 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
 
1000 OPEK`S TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DABROWSKI KAMIL MAR / M30 OPEK`S TEAM SUCHEDNIÓW
2 DOMINIAK WOJCIECH MAR / M30 OPEK`S TEAM GODZIESZOWA
 
1001 OPEL ACTIVE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWSKI PIOTR MAR / M40 OPEL ACTIVE TEAM GLIWICE
2 MARDZYNSKI DARIUSZ MAR / M50 OPEL ACTIVE TEAM GILOWICE
3 LACHENDRO SŁAWOMIR MAR / M40 OPEL ACTIVE TEAM BIERUŃ
4 BŁACH PIOTR MAR / M40 OPEL ACTIVE TEAM GLIWICE
 
1002 OPERA SOFTWARE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRONOSTAJ GRZEGORZ MAR / M40 OPERA SOFTWARE WROCŁAW
 
1003 OPOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PACHUTA KRZYSZTOF MAR / M30 OPOLE OPOLE
 
1004 OPTIMA CARDIO BUNGE RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PALACZ MARCIN MAR / M30 OPTIMA CARDIO BUNGE RUNNERS TEAM BRZEG
 
1005 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAREWICZ KONRAD MAR / M30 ORANGE POLSKA DĄBRÓWKA
2 FOLTA SŁAWOMIR MAR / M40 ORANGE POLSKA MIELEC
3 PIENCZKE MATEUSZ MAR / M30 ORANGE POLSKA GDAŃSK
4 KRZESIŃSKI DARIUSZ MAR / M30 ORANGE POLSKA WROCŁAW
5 CICHOŃSKI DAMIAN MAR / M30 ORANGE POLSKA BĘDZIN
 
1006 ORANGE POLSKA / ROHACKA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BESSER PIOTR MAR / M40 ORANGE POLSKA / ROHACKA.PL WARSZAWA
 
1007 ORIENTOP WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DERING MARCIN MAR / M30 ORIENTOP WROCŁAW WROCŁAW
2 MIAŚKIEWICZ KRZYSZTOF MAR / M30 ORIENTOP WROCŁAW WROCŁAW
3 LIGIENZA KRZYSZTOF MAR / M40 ORIENTOP WROCŁAW DZIERŻONIÓW
4 TROCHA ROMAN MAR / M50 ORIENTOP WROCŁAW DZIERŻONIÓW
 
1008 ORKAMASTERS IŁAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANKOWSKA KATARZYNA MAR / K30 ORKAMASTERS IŁAWA IŁAWA
 
1009 ORKIESTRA REPREZENTACYJNA WOJSK LĄDOWYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASTUSZKA TOMASZ MAR / M30 ORKIESTRA REPREZENTACYJNA WOJSK LĄDOWYCH Wrocław
 
1010 ORP WICHER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESIAK JAKUB MAR / M30 ORP WICHER LUBLIN
 
1011 ORZEŁ DŁUŻYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŹMIERCZAK TOMASZ MAR / M30 ORZEŁ DŁUŻYNA LESZNO
 
1012 ORZEŁ MARSZOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLAŃSKI JAN MAR / M30 ORZEŁ MARSZOWICE MARSZOWICE
 
1013 OSADA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUBAS ARKADIUSZ MAR / M50 OSADA TARNOWSKIE GORY
 
1014 OSIR BLACHOWNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHUDY JACEK MAR / M40 OSIR BLACHOWNIA BLACHOWNIA
 
1015 OSIR STRZELCE OPOLSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANIK JERZY MAR / M60 OSIR STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
 
1016 OSIR ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIEWRUK WOJCIECH MAR / M30 OSIR ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
 
1017 OSNIP WP/GONGO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRĘTNIK DAWID MAR / M30 OSNIP WP/GONGO TEAM RUMIA
 
1018 OSOBA NIEWIDOMA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻUREK PIOTR MAR / M40 OSOBA NIEWIDOMA TARNOWSKIE GÓRY
 
1019 OSP BARTKÓWKA, AKTYWNY DYNÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUDRYK JÓZEF MAR / M30 OSP BARTKÓWKA, AKTYWNY DYNÓW DYNÓW
 
1020 OSP GOGOŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROBAK KRZYSZTOF MAR / M20 OSP GOGOŁÓW GOGOŁÓW
 
1021 OSW TRI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIĄTEK MACIEJ MAR / M30 OSW TRI TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
1022 OTK RZEŹNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZENCZEK MICHAŁ MAR / M40 OTK RZEŹNIK GLIWICE
2 CZOSNOWSKI TOMASZ MAR / M30 OTK RZEŹNIK GLIWICE
 
1023 OTOMO STP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POKOTYCKI DENIS MAR / M20 OTOMO STP KOSTRZYN NAD ODRĄ
 
1024 OWSIANA NANA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEDŹWIECKI MICHAŁ MAR / M30 OWSIANA NANA WARSZAWA
 
1025 OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZLĘK PAWEŁ MAR / M20 OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 KRÓL MARCIN MAR / M30 OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
1026 OŁAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYDZOŃ KRZYSZTOF MAR / M20 OŁAWA OŁAWA
2 SKRĘTKOWSKI KRZYSZTOF MAR / M30 OŁAWA OŁAWA
 
1027 OŁAWSKA STREFA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻYDOWSKI ŁUKASZ MAR / M30 OŁAWSKA STREFA BIEGOWA OŁAWA
 
1028 OŻAROWIANKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCZKOWSKI JERZY MAR / M50 OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZOWIECKI
 
1029 P&B TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASZEK JOANNA MAR / K20 P&B TEAM TYCHY
 
1030 P.S. I
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDEK MATEUSZ MAR / M20 P.S. I KLUCZBORK
 
1031 P.S. I FIT YOU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKORUPA PAULINA MAR / K20 P.S. I FIT YOU PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
1032 PAASS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIPURZYŃSKI MARCIN MAR / M30 PAASS WROCŁAW
 
1033 PACEMAKER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁYSCARZ JÓZEF MAR / M30 PACEMAKER KATOWICE
 
1034 PADALEC KRUSZYNIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IWANICKI JERZY MAR / M50 PADALEC KRUSZYNIEC GÓRA
2 PAŁKA ŁUKASZ MAR / M30 PADALEC KRUSZYNIEC WROCŁAW
3 IWANICKA-PAŁKA EMILIA MAR / K30 PADALEC KRUSZYNIEC WROCŁAW
 
1035 PADŁ NA RYJ TEAM GDYNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LANIECKI WIESŁAW MAR / M40 PADŁ NA RYJ TEAM GDYNIA GDYNIA
 
1036 PANKRATION POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIERNACKI MIROSŁAW MAR / M40 PANKRATION POZNAŃ POZNAŃ
 
1037 PANZERFAUST
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKAŁECKI PRZEMYSŁAW MAR / M30 PANZERFAUST Gorzów Wlkp.
2 KOZAK ARKADIUSZ MAR / M30 PANZERFAUST GORZÓW WLKP.
 
1038 PARKER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCHANIEC PAWEŁ MAR / M30 PARKER RADWANICE
 
1039 PARKRUN GDYNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZEZIŃSKA BARBARA MAR / K40 PARKRUN GDYNIA GDYNIA
 
1040 PARKRUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GODAWA KATARZYNA MAR / K30 PARKRUN WROCŁAW SIECHNICE
 
1041 PARKRUN ŻARY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRAS ŁUKASZ MAR / M30 PARKRUN ŻARY ŻARY
 
1042 PARTNER-MED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZMIDT JANUSZ MAR / M40 PARTNER-MED KATOWICE
 
1043 PARTNERTECH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIL JÓZEF MAR / M30 PARTNERTECH SIERADZ
 
1044 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAKOWSKI ARKADIUSZ MAR / M40 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ŁÓDŹ
 
1045 PBWUK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZYGOŃ ARTUR MAR / M20 PBWUK STARGARD
 
1046 PBWUK 4RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEPTA KRZYSZTOF MAR / M20 PBWUK 4RUN TEAM BIRMINGHAM
 
1047 PCC SQUAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAKOWSKI ŁUKASZ MAR / M30 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
2 RYBICKI ALEKSANDER MAR / M20 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
3 OLBERT IRENEUSZ MAR / M40 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
4 ZARZYCKI KAMIL MAR / M20 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
5 NOSKO JĘDRZEJ MAR / M30 PCC SQUAD OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
1048 PDK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASPRZYK MATEUSZ MAR / M20 PDK TEAM KIELCE
 
1049 PEACEMAKER WROCŁAM MARATHON
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STACHURA MATEUSZ MAR / M20 PEACEMAKER WROCŁAM MARATHON ZABRZE
 
1050 PEDRAFORCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIZIOLEK MAREK MAR / M40 PEDRAFORCA ZABORZE
 
1051 PENDOLINO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HANC ROBERT MAR / M50 PENDOLINO KIELCE
 
1052 PEOPLE OF THE HAZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSOCKI KRZYSZTOF MAR / M20 PEOPLE OF THE HAZE WROCŁAW
 
1053 PEPERONCINO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLICZEK MARIUSZ MAR / M30 PEPERONCINO JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 
1054 PERFECT RUNNER LUBLIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KERN ARTUR MAR / M30 PERFECT RUNNER LUBLIN HRUBIESZÓW
 
1055 PERPEDES RĘKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LACHOWICZ JANUSZ JONY MAR / M50 PERPEDES RĘKÓW RĘKÓW
 
1056 PERŁA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPACZ MICHAŁ MAR / M20 PERŁA TEAM WILCZYCE
2 PLUTA KAMIL MAR / M20 PERŁA TEAM WROCŁAW
3 HARZOWSKI MATEUSZ MAR / M20 PERŁA TEAM TWARDOGÓRA
 
1057 PETARDA TYNIEC MAŁY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ MAR / M40 PETARDA TYNIEC MAŁY TYNIEC MAŁY
 
1058 PG 5 RADOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WZIĄTEK DARIUSZ MAR / M40 PG 5 RADOM RADOM
 
1059 PGB SPORTOWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANICKI KRZYSZTOF MAR / M50 PGB SPORTOWA PACZKA ŁÓDZ
2 MIELCAREK MARCIN MAR / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
3 MICHALAK ARTUR MAR / M30 PGB SPORTOWA PACZKA BŁONIE
4 POGORZELSKI DANIEL MAR / M30 PGB SPORTOWA PACZKA SZCZECIN
5 POPŁAWSKI PIOTR MAR / M30 PGB SPORTOWA PACZKA ŁOSICE
6 RÓŻAŃSKI TOMIR MAR / M40 PGB SPORTOWA PACZKA RZESZOTARY
7 CZYŻNIKIEWICZ PAWEŁ MAR / M20 PGB SPORTOWA PACZKA BYDGOSZCZ
8 KALAK JAROSLAW MAR / M30 PGB SPORTOWA PACZKA KROTOSZYN
9 WĘGLARZ TOMASZ MAR / M30 PGB SPORTOWA PACZKA BUŁAKÓW
10 KRÓL LECH MAR / M30 PGB SPORTOWA PACZKA KROTOSZYN
11 JAKUSZEK PAWEŁ MAR / M30 PGB SPORTOWA PACZKA PIASKI
12 MAŁKIEWICZ DARIUSZ MAR / M40 PGB SPORTOWA PACZKA KATOWICE
13 MOLIK ROMAN MAR / M50 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
 
1060 PGE ELEKTROWNIA TURÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIŁOSZEWSKI PRZEMYSŁAW MAR / M40 PGE ELEKTROWNIA TURÓW BOGATYNIA
 
1061 PGKIM ANTONIÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKIEWICZ WIESŁAW MAR / M50 PGKIM ANTONIÓW KAŁY
 
1062 PHOTOGRUPA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁACZEK ŁUKASZ MAR / M30 PHOTOGRUPA.PL SZAMOTUŁY
 
1063 PIAST WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANTCZAK JACEK MAR / M40 PIAST WROCŁAW WROCŁAW
 
1064 PIDRINA GDYNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWSKA JUSTYNA MAR / K30 PIDRINA GDYNIA GDYNIA
 
1065 PIERWSZY MARATON
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OKRASA PAULINA MAR / K20 PIERWSZY MARATON KALISZ
2 ĆMIKIEWICZ DOROTA MAR / K30 PIERWSZY MARATON KAMIENIEC WROCŁAWSKI
 
1066 PIETRZYKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSOCZAŃSKI ADRIAN MAR / M30 PIETRZYKOWICE PIETRZYKOWICE
 
1067 PIG IRON RACING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KITCHIN GRAHAM MAR / M30 PIG IRON RACING EUXTON
 
1068 PIKO-SPORT ERREA & PATRICK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOJNACKI ARTUR MAR / M30 PIKO-SPORT ERREA & PATRICK WROCŁAW
2 BIAŁEK PIOTR MAR / M30 PIKO-SPORT ERREA & PATRICK WROCŁAW
 
1069 PIOTRKOWSKA GRUPA ROWEROWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZOR SZYMON MAR / M20 PIOTRKOWSKA GRUPA ROWEROWA WROCŁAW
 
1070 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŁONKIEWICZ PATRYK MAR / M30 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA` PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
1071 PIWO PIZZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIĄTEK ŁUKASZ MAR / M30 PIWO PIZZA WROCLAW
 
1072 PIZZA GYROS PIWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POŻAROWSKI JACEK MAR / M20 PIZZA GYROS PIWO ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
2 TUSZNIO KRZYSZTOF MAR / M20 PIZZA GYROS PIWO WROBLOWICE
3 TOMANEK MATEUSZ MAR / M20 PIZZA GYROS PIWO ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
 
1073 PIZZARIANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STROCIAK SEBASTIAN MAR / M30 PIZZARIANIE WARSZAWA
 
1074 PIĘKNE STOPY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALCZAK ARTUR MAR / M20 PIĘKNE STOPY GDYNIA
 
1075 PIĘKNI MŁODZIEŃCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI PAWEŁ MAR / M30 PIĘKNI MŁODZIEŃCY SKIERNIEWICE
 
1076 PJAKPREZENT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADWAN KRZYSZTOF MAR / M30 PJAKPREZENT.PL ŚWIEBODZICE
 
1077 PKO BANK POLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRĄCKOWIAK TOMASZ MAR / M40 PKO BANK POLSKI GNIEZNO
2 WITKOWSKI RADOSŁAW MAR / M20 PKO BANK POLSKI GNIEZNO
3 JĘDRZEJCZYK JACEK MAR / M30 PKO BANK POLSKI KRAKÓW
4 PISAREWICZ KAROL MAR / M20 PKO BANK POLSKI NIDZICA
5 SYCAN KRZYSZTOF MAR / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
6 BOŁTUĆ GRZEGORZ MAR / M20 PKO BANK POLSKI TORUŃ
7 WOJCIECHOWSKI PIOTR MAR / M40 PKO BANK POLSKI GARWOLIN
8 ZMIEJKO ROBERT MAR / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
9 GÓRECKA KATARZYNA MAR / K30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
10 WYSŁUŻAL ELŻBIETA MAR / K50 PKO BANK POLSKI KOMORNIKI
11 GOLEC DANIEL MAR / M30 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
12 MAJCHRZAK GRZEGORZ MAR / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
13 HORDECKI MARCIN MAR / M30 PKO BANK POLSKI WOLSZTYN
14 WOJTANOWSKA PAULINA MAR / K20 PKO BANK POLSKI
15 STAROSTKA JACEK MAR / M40 PKO BANK POLSKI KĘDZIERZYN-KOŹLE
16 FAJFER GRZEGORZ MAR / M50 PKO BANK POLSKI WROCŁAW
17 SZMEK ŁUKASZ MAR / M30 PKO BANK POLSKI WROCŁAW
18 SICIARZ MARCIN MAR / M30 PKO BANK POLSKI OŁAWA
19 DRGAS ROMAN MAR / M30 PKO BANK POLSKI Prochy
20 BABICKA MAŁGORZATA MAR / K30 PKO BANK POLSKI WROCŁAW
 
1078 PKO BP RUNING CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZOR RAFAŁ MAR / M40 PKO BP RUNING CLUB SOSNOWIEC
 
1079 PKP ENERGETYKA KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARZYŃSKI DARIUSZ MAR / M40 PKP ENERGETYKA KATOWICE SĘDZISZÓW
 
1080 PL@10
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLATEN JERRY MAR / M40 PL@10 BYTOM
 
1081 PLEWNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOJNACKI MARIUSZ MAR / M30 PLEWNIA CEKÓW
 
1082 PLR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUZ ARTUR MAR / M40 PLR RUMIA
 
1083 POCHODYLNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POCHODYŁA KAROLINA MAR / K20 POCHODYLNIK KROŚNICE
 
1084 POCZTA POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOLCZEWSKI DARIUSZ MAR / M30 POCZTA POLSKA WARSZAWA
 
1085 POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POKRYWKA ARKADIUSZ MAR / M30 POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKA DĄBRÓWKA
2 LIPKO JERZY MAR / M50 POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKA JELENIA GÓRA
3 DOBIECKI TOMASZ MAR / M40 POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKA KARPACZ
4 TWARDY DARIUSZ MAR / M40 POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKA LESZNO
 
1086 PODKOWIANSKIE TOWARZYSKIE BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZANEK DIETMAR MAR / M40 PODKOWIANSKIE TOWARZYSKIE BIEGOWA PODKOWA LEŚNA
 
1087 POGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POGORZAŁA URSZULA MAR / K40 POGO WROCŁAW
 
1088 POGORIA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORA ZBIGNIEW MAR / M30 POGORIA BIEGA JAWORZNO
2 PAŃKOWSKI BARTŁOMIEJ MAR / M30 POGORIA BIEGA CZELADŹ
3 NIEDBAŁ PAWEŁ MAR / M30 POGORIA BIEGA DĄBROWA GÓRNICZA
4 ŚCIGAJ DARIUSZ MAR / M40 POGORIA BIEGA DĄBROWA GÓRNICZA
5 BOBEREK GRZEGORZ MAR / M40 POGORIA BIEGA DĄBROWA GÓRNICZA
6 KWIECIAK JAROSŁAW MAR / M60 POGORIA BIEGA DABROWA GÓRNICZA
 
1089 POLICJA RUMIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HENNIG TOMASZ MAR / M40 POLICJA RUMIA ZBYCHOWO
 
1090 POLISHBHOYS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIECZKOWSKI ARTUR MAR / M40 POLISHBHOYS KOSTRZYN NAD ODRĄ
 
1091 POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NANIEWICZ RAFAŁ MAR / M20 POLITECHNIKA WROCŁAWSKA WROCŁAW
 
1092 POLNA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARPOWICZ JACEK MAR / M40 POLNA TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
 
1093 POLPHARMA RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MULLER DANIEL MAR / M40 POLPHARMA RUN TEAM KRASNE
 
1094 POLSAT BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADECKI JAKUB MAR / M30 POLSAT BIEGA WARSZAWA
 
1095 POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWADZKI KRZYSZTOF MAR / M50 POLSKA LÜBECK
2 SKONIECZNY ANDRZEJ MAR / M30 POLSKA WŁOCHY
 
1096 POLSKA GRUPA UZDROWISK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORDOWSKI MACIEJ Wózk / POLSKA GRUPA UZDROWISK POLANICA ZDRÓJ
 
1097 POLSKA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OGRODOWICZ MARK MAR / M50 POLSKA RUNNING TEAM BROOKLYN
 
1098 POLSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MITEK DOROTA MAR / K40 POLSKIE ŻMIGRÓD
 
1099 POLSKIE TOWARZYSTWO WALKI Z MUKOWISCYDOZĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WASILKOWSKI JERZY MAR / M50 POLSKIE TOWARZYSTWO WALKI Z MUKOWISCYDOZĄ KALISZ
 
1100 POLSTAR BHP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIPER SEBASTIAN MAR / M30 POLSTAR BHP CHORZÓW
 
1101 POPIKUR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURKUS ALEKSANDER MAR / M40 POPIKUR WARSZAWA
 
1102 PORANNY PATROL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PORĘBSKI RAFAŁ MAR / M30 PORANNY PATROL ZAWADA
 
1103 POSNANIA TRI TEAM & RUN RAK OFF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAWRZYNIAK MARCIN MAR / M30 POSNANIA TRI TEAM & RUN RAK OFF POZNAŃ
 
1104 POWERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HORAŁA PIOTR MAR / M30 POWERS TEAM WROCŁAW
 
1105 POWERSYSTEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LABUDA ANNA MAR / K30 POWERSYSTEM PROKOWO
2 LABUDA RAFAŁ MAR / M40 POWERSYSTEM PROKOWO
 
1106 POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARPIŃSKI RADOSŁAW MAR / M30 POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI ZIELONKI PARCELA
 
1107 POWOLNIAK WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STORY WIEŃCZYSŁAW MAR / M50 POWOLNIAK WROCŁAW WROCŁAW
 
1108 POZDRÓW BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TERZONI KARINA MAR / K30 POZDRÓW BIEGACZA WARSZAWA
 
1109 POZRUNIACY/AGARUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOLAŃSKI MACIEJ MAR / M40 POZRUNIACY/AGARUN ŚWIEBODZIN
 
1110 PRIVATE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MANTHAJ JAROSLAW MAR / M50 PRIVATE JELENIA GÓRA
 
1111 PRO-RUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANTCZAK JACEK MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 KRAUZE TOMASZ ADAM MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 ŁOWICKA MAGDALENA MAR / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 WIERZBICKI WITOLD MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
5 GALERT ADAM MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
6 KACZMAREK BEATA MAR / K20 PRO-RUN WROCŁAW GŁUCHOŁAZY
7 ZIÓŁKOWSKI KRZYSZTOF MAR / M60 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
8 BUCHOWIECKI MATEUSZ MAR / M20 PRO-RUN WROCŁAW JELENIA GÓRA
9 SEMPIK ROBERT MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW RĘKÓW
10 MICHAŁKIEWICZ WOJCIECH MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
11 MACHALSKI WITOLD MAR / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
12 PŁASKOCIŃSKI ROBERT MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
13 TARCZYŃSKI TOMASZ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
14 BEDNARCZYK BOGUSŁAW MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
15 ŻELAZOWSKA OLA MAR / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
16 WESOŁEK MAREK MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
17 PELC PAWEŁ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
18 WANAT WACŁAW MAR / M60 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
19 CYBULSKI PIOTR MAR / M50 PRO-RUN WROCŁAW BRZEZINA
20 PAPRZYCKI MACIEJ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
21 MITROSZ ANDRZEJ MAR / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
22 JACHIMCZAK DOROTA MAR / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
23 ZĄBEK ŁUKASZ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
24 CZARNECKI TOMASZ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
25 PAWLIKOWSKA ANNA MAR / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
26 ŁADOŃSKI RYSZARD MAR / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
27 LIPNICKI TOMASZ MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
28 SZYMCZAK WOJCIECH MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
29 BĄK DARIUSZ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
30 TRYK SEBASTIAN MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
31 ADAMEK PAWEŁ MAR / M20 PRO-RUN WROCŁAW SZKLARSKA PORĘBA
32 ONUFRUK PAULINA MAR / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
33 DĄBROWSKI ROMAN MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
34 ŁADOŃSKA KATARZYNA MAR / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
35 SZCZEPANIAK DOBROMIŁA MAR / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
36 GRYGIEL LESZEK MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
37 GIEMZA MICHAŁ MAR / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
38 MAŁAS PIOTR MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
39 OBSTÓJ KAROLINA MAR / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
40 ŁOKIETKO KAZIMIERZ MAR / M50 PRO-RUN WROCŁAW WABIENICE
41 BIEŃKO SYLWESTER MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
42 BARAŃSKI ANDRZEJ MAR / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
43 KISIELEWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
44 JASION MATEUSZ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
45 KOŁODYŃSKI PAWEŁ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
46 JURECKI ZYGFRYD MAR / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
47 KIEDOWSKI ARTUR MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
48 HEŁMECKI DARIUSZ MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
49 NOGANOWICZ AGATA MAR / K40 PRO-RUN WROCŁAW DOMASZCZYN
50 KLUZ ADRIANNA MAR / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
51 STACH MAŁGORZATA MAR / K20 PRO-RUN WROCŁAW WAŁBRZYCH
52 LEŚNIAK ADAM MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW OLEŚNICA
53 CHORĄŻEWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
54 KOWAL KRZYSZTOF MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
55 WCISŁO GRZEGORZ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW KAMIENIEC WROCŁAWSKI
56 TEKIELI AGATA MAR / K30 PRO-RUN WROCŁAW BYSTRZYCA KŁODZKA
57 KOMAR ANNA MAR / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
58 SKRZEK MARCIN MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
59 URBAN DANIEL MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW DOBRZYKOWICE
60 LACROIX KONRAD MAR / M20 PRO-RUN WROCŁAW LEGNICA
61 MACHALSKI DARIUSZ MAR / M50 PRO-RUN WROCŁAW DOBRZYKOWICE
62 KORZENIEWSKI MICHAŁ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
63 JASZOWSKA AGNIESZKA MAR / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
64 KUBIAK PRZEMYSŁAW MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
65 KUBIAK JOANNA MAR / K40 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
66 BIELIŃSKA MONIKA MAR / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
67 DĄBROWSKI ANDRZEJ MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
68 BRONOWICKI JAROSŁAW MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW JAKUBKOWICE
69 RADECKI JAKUB MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCLAW
70 MIKOŁAJEK MAŁGORZATA MAR / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
71 IWANIEC MARCIN MAR / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
72 CIEŚLIKIEWICZ KLAUDIA MAR / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
73 ZADKA WITOLD MAR / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
74 CHŁOŃ AGNIESZKA MAR / K20 PRO-RUN WROCŁAW STRZELIN
75 ADAMSKA ALEKSANDRA MAR / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
76 SYPEREK MARCIN MAR / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
77 WILK CZESŁAW MAR / M50 PRO-RUN WROCŁAW WĘGRÓW
 
1112 PROCHOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIASTOWSKI MAREK MAR / M30 PROCHOWICE PROCHOWICE
 
1113 PRODEFINITY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁOSEK TOMASZ MAR / M30 PRODEFINITY WROCŁAW
 
1114 PROFANA BRESLAU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRUSAK MACIEJ MAR / M40 PROFANA BRESLAU WROCŁAW
 
1115 PROJEKT `PODEJMIJ WYZWANIE`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻAKOWIECKA BARBARA MAR / K30 PROJEKT `PODEJMIJ WYZWANIE` KATOWICE
 
1116 PROMIL ZDUŃSKA WOLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FILIPIAK DARIUSZ MAR / M40 PROMIL ZDUŃSKA WOLA ZDUŃSKA WOLA
 
1117 PROMOTEX.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMAJ MACIEJ MAR / M30 PROMOTEX.PL POZNAŃ
 
1118 PROTEA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NADRATOWSKI KAMIL MAR / M30 PROTEA TEAM GDAŃSK
 
1119 PROVIMI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONIECZNY PAWEL MAR / M40 PROVIMI NAAS
 
1120 PRZEBIEGLI MP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HORBATOWSKI PIOTR MAR / M30 PRZEBIEGLI MP WROCŁAW
 
1121 PRZECŁAW CITY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FELKIEL TOMASZ MAR / M20 PRZECŁAW CITY MIŁOSZYCE
 
1122 PRZEDOSTATNI MARATON PO KORONĘ )
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIBIŃSKI KRZYSZTOF MAR / M50 PRZEDOSTATNI MARATON PO KORONĘ ) GORZÓW WLKP.
 
1123 PRZYJAŹŃ CZECH-POL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAMIEC MAREK MAR / M40 PRZYJAŹŃ CZECH-POL BYSTRICE
2 GUGAŁA EDYTA MAR / K30 PRZYJAŹŃ CZECH-POL PERZÓW
 
1124 PSG TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOSZKA PIOTR MAR / M30 PSG TEAM LESZNO
 
1125 PSP KLUCZBORK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIELICHOWSKI SEBASTIAN MAR / M30 PSP KLUCZBORK KLUCZBORK
 
1126 PSY GOŃCZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KMIECIK PIOTR MAR / M40 PSY GOŃCZE WROCŁAW
 
1127 PULSE TRIATHLON CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAMULA MAREK MAR / M30 PULSE TRIATHLON CLUB SAGGART
 
1128 PUSZCZYK BUKOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACIUPA AGNIESZKA MAR / K30 PUSZCZYK BUKOWY SZCZECIN
2 WALCZAK AGNIESZKA MAR / K30 PUSZCZYK BUKOWY SZCZECIN
 
1129 PWC RUNNING TEAM / SZTACHETA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEWIADOMSKI PIOTR MAR / M30 PWC RUNNING TEAM / SZTACHETA JÓZEFOSŁAW
 
1130 PWC RUNNING/ CRAZY RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŚLAK RADOMIŁ MAR / M40 PWC RUNNING/ CRAZY RACING TEAM KWIRYNÓW
 
1131 PZU SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BISKUPSKI ANDRZEJ MAR / M40 PZU SPORT TEAM WROCŁAW
2 GLEGOŁA DANIEL MAR / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
3 KRÓL ŁUKASZ MAR / M20 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
4 WACHNICKI ZBIGNIEW MAR / M20 PZU SPORT TEAM GÓRZNO
5 BEBELSKI RAFAŁ MAR / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
6 GARGAS-MARUT MAŁGORZATA MAR / K40 PZU SPORT TEAM JÓZEFOSŁAW
7 KOZIELSKI PAWEŁ MAR / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
8 MIŚKIEWICZ PIOTR MAR / M40 PZU SPORT TEAM SMOLEC
9 GAWOR PRZEMYSŁAW MAR / M30 PZU SPORT TEAM ŚWIĄTNIKI GÓRNE
 
1132 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CICHECKI JACEK MAR / M40 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT NOWE PROBOSZCZEWICE
 
1133 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĘBSKI ANDRZEJ MAR / M30 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 MADEJA ADAM MAR / M40 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
 
1134 Q-602
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULIK BOGDAN MAR / M60 Q-602 KINCARDINE, ONTARIO
 
1135 Q4NET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GĘBKA WOJCIECH MAR / M40 Q4NET WROCŁAW
 
1136 QUAY POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYLSKI WOJCIECH MAR / M40 QUAY POZNAŃ POZNAŃ
2 MEJZIŃSKA ANNA MAR / K20 QUAY POZNAŃ POZNAŃ
3 PIĄTKIEWICZ MACIEJ MAR / M30 QUAY POZNAŃ BIEDRUSKO
 
1137 RADIO ESKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASZKOWSKI PIOTR MAR / M30 RADIO ESKA LUBNÓW
2 STAJNIAK-STELIGA IZABELA MAR / K30 RADIO ESKA WILCZYN
3 STAJNIAK MACIEJ MAR / M30 RADIO ESKA WROCŁAW
4 TUTKAJ GRZEGORZ MAR / M30 RADIO ESKA SIECHNICE
 
1138 RADIO WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARSKA ANNA MAR / K40 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
2 SARAFIN ŁUKASZ MAR / M30 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
3 WAWRZYNIAK BARBARA MAR / K30 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
4 PAWLAK KATARZYNA MAR / K30 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
5 KOWALCZYK OWIDIUSZ MAR / M30 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
6 ZNAMIROWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
7 LIPIŃSKI MATEUSZ MAR / M30 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
8 DUDA TOMASZ MAR / M40 RADIO WROCŁAW ŚLIWICE
9 JAWORSKA ANETA MAR / K40 RADIO WROCŁAW SIECHNICE
10 BRYLONEK GRZEGORZ MAR / M30 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
11 POPRAWSKA BEATA MAR / K50 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
 
1139 RADLIN - MIASTO Z SERCEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWADZKI KAROL MAR / M20 RADLIN - MIASTO Z SERCEM RADLIN
2 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 RADLIN - MIASTO Z SERCEM RADLIN
 
1140 RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIEMBA DAMIAN MAR / M30 RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM KĘDZIERZYN - KOŹLE
2 JAJUGA ARKADIUSZ MAR / M40 RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM ZDZIESZOWICE
3 KOKOT DANIEL MAR / M20 RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM OZIMEK
4 KOZANA JOWITA MAR / K30 RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM SIERADZ
5 MATUSIAK ANNA MAR / K30 RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM SIERADZ
 
1141 RAJSPORT SIERADZ ACTIV TEAM/ NKB ZRYW NAMYSŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUSIAŁ ARTUR MAR / M30 RAJSPORT SIERADZ ACTIV TEAM/ NKB ZRYW NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
 
1142 RANGERSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZIARSKI MICHAŁ MAR / M20 RANGERSI SIERAKÓW ŚLĄSKI
2 DRÓŻDŻ MACIEJ MAR / M30 RANGERSI PRASZKA
3 DOLATA ŁUKASZ MAR / M20 RANGERSI BEŁCHATÓW
 
1143 RAWICKIE NIEDZWIADKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNIAK MACIEJ MAR / M40 RAWICKIE NIEDZWIADKI RAWICZ
 
1144 RAZ A DOBRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUŻ GRZEGORZ MAR / M40 RAZ A DOBRZE SOSNOWIEC
 
1145 RC URSUSMANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUSTYŃSKI ANDRZEJ MAR / M30 RC URSUSMANIA SZCZECIN
 
1146 RDSTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK MICHAŁ MAR / M30 RDSTEAM WROCŁAW
 
1147 READSOFT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKI KAMIL MAR / M30 READSOFT ŚWIĘTA KATARZYNA
 
1148 REMAGUM MYSŁOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHTA MIROSŁAW MAR / M50 REMAGUM MYSŁOWICE KATOWICE
2 KUCHTA ALICJA MAR / K40 REMAGUM MYSŁOWICE KATOWICE
 
1149 REMBERTÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ULICZNY PAWEŁ MAR / M40 REMBERTÓW TEAM
2 NOWAKOWSKI MACIEJ PRZEMYSŁAW MAR / M40 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
 
1150 REMBERTÓW TEAM / AKTYWNA WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURIATA MARCIN MAR / M40 REMBERTÓW TEAM / AKTYWNA WARSZAWA WARSZAWA
 
1151 REMBRIDGE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROJEK RAFAŁ MAR / M30 REMBRIDGE WARSZAWA
 
1152 REPO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 REPKA MILOS MAR / M30 REPO TVRDOSIN
 
1153 RESOVIA RZESZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMKÓW HENRYK MAR / M60 RESOVIA RZESZÓW RZESZÓW
 
1154 RHCPMANIA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FABIAŃSKI ŁUKASZ MAR / M20 RHCPMANIA.PL MIĘDZYCHÓD
 
1155 RIM TIM TEAM BRANIEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FILIPEK DANIEL MAR / M30 RIM TIM TEAM BRANIEWO BRANIEWO
 
1156 RKB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKI JACEK MAR / M30 RKB WROCŁAW
 
1157 RM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUJACZ JACEK MAR / M40 RM TEAM WROCŁAW
 
1158 ROCHE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŃSKA-KARAMON MONIKA MAR / K40 ROCHE RUNNERS WARSZAWA
 
1159 RODZINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANDURA DARIUSZ MAR / M50 RODZINA READING
2 BANDURA DOROTA MAR / K50 RODZINA READING
3 STANISŁAW MILEWICZ MAR / M50 RODZINA ŁAZISKA
 
1160 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABIŃSKI WALDEMAR MAR / M40 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA ROGOŹNO
2 GRABIŃSKA HANNA MAR / K20 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA ROGOŹNO
3 GRABIŃSKI WOJCIECH MAR / M20 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA POZNAŃ
 
1161 ROLNIK STARY, ALE JARY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 REMIAN DAWID MAR / M20 ROLNIK STARY, ALE JARY ZAJĄCZKÓW
 
1162 ROMANIUK BUDOWLANI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULBACZYŃSKI JAN MAR / M50 ROMANIUK BUDOWLANI KODEŃ
 
1163 RONDO KLECINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLAŃSKI KRZYSZTOF MAR / M40 RONDO KLECINA WROCŁAW
 
1164 RONIN CZERWIEŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRO JACEK MAR / M40 RONIN CZERWIEŃSK ZIELONA GÓRA
 
1165 ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUSZ PRZEMYSŁAW MAR / M30 ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE CZECHOWICE-DZIEDZICE
 
1166 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJEWSKI MARIUSZ MAR / M30 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN ŻYCHLIN
2 DURYS JAROSŁAW MAR / M40 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN ŻYCHLIN
3 MICHALAK REMIGIUSZ MAR / M30 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN ŻYCHLIN
4 PRZYŁOGA ŁUKASZ MAR / M30 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN ŻYCHLIN
 
1167 ROZBIEGANY KOSZALIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAĆKOWIAK KRZYSZTOF MAR / M30 ROZBIEGANY KOSZALIN KOSZALIN
2 TOMCZAK MAREK MAR / M30 ROZBIEGANY KOSZALIN KOSZALIN
 
1168 ROZBIEGANY RAWICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZALEWSKA AGATA MAR / K20 ROZBIEGANY RAWICZ RAWICZ
2 ELING LIDIA MAR / K40 ROZBIEGANY RAWICZ RAWICZ
3 KONOPNIAK KRZYSZTOF MAR / M40 ROZBIEGANY RAWICZ RAWICZ
4 BAJON MILENA MAR / K30 ROZBIEGANY RAWICZ KORZEŃSKO
5 KUPCZYK RAFAŁ MAR / M30 ROZBIEGANY RAWICZ RAWICZ
6 ŁYSIAK SYLWIA MAR / K40 ROZBIEGANY RAWICZ MIEJSKA GÓRKA - DĄBROWA
7 BŁOCHOWIAK MAGDALENA MAR / K30 ROZBIEGANY RAWICZ MIEJSKA GORKA
8 WYBIERAŁA ANDRZEJ MAR / M40 ROZBIEGANY RAWICZ RAWICZ
 
1169 RR RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĘGRZYN MARCIN MAR / M20 RR RUNNERS RYBIE
 
1170 RSIR STRZELCE OP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTELUK TOMASZ MAR / M40 RSIR STRZELCE OP. KALINOWICE
 
1171 RST
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRECKI PAWEŁ MAR / M30 RST WROCŁAW
 
1172 RST SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BADOWSKI ARTUR MAR / M30 RST SPORT TEAM BURKATÓW
 
1173 RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOWISZ DANUTA MAR / K40 RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIA SZCZECIN
2 SOWISZ ADA MAR / K20 RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIA SZCZECIN
 
1174 RUDA ŚLĄSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYTEK DARIUSZ MAR / M40 RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
 
1175 RUN 24
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BROWARSKI MARIUSZ MAR / M40 RUN 24 POZNAŃ
 
1176 RUN 42 RADOMSKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRYGLEWSKI PIOTR MAR / M20 RUN 42 RADOMSKO RADOMSKO
 
1177 RUN AND GUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WARDZINSKI PAWEL MAR / M30 RUN AND GUN WARSZAWA
 
1178 RUN AND REFEREE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURASZKIEWICZ DAWID MAR / M20 RUN AND REFEREE OSIEDLE POZNAŃSKIE
 
1179 RUN BIKE SWIM MALACZEWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALACZEWSKI ŁUKASZ MAR / M30 RUN BIKE SWIM MALACZEWSKI TEAM WROCŁAW
 
1180 RUN BYGDOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BELIŃSKA PATRYCJA MAR / K20 RUN BYGDOSZCZ BYDGOSZCZ
 
1181 RUN FAST OR DIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GARNEK PIOTR MAR / M30 RUN FAST OR DIE WROCŁAW
 
1182 RUN VEGAN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PACHUT PRZEMYSŁAW MAR / M30 RUN VEGAN TEAM GDYNIA
 
1183 RUN, VEGAN, RUN!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAPIERAJ MAŁGORZATA MAR / K20 RUN, VEGAN, RUN! WIELUŃ
 
1184 RUN-G
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIASECZNY MARCIN MAR / M30 RUN-G KRAKÓW
 
1185 RUNBLOG.COM.PL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PEMPERA DOMINIK MAR / M20 RUNBLOG.COM.PL TEAM POZNAŃ
2 WEDLER MARIUSZ MAR / M50 RUNBLOG.COM.PL TEAM WROCŁAW
 
1186 RUNBOX.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI JERZY MAR / M30 RUNBOX.PL ŁÓDŹ
 
1187 RUNEDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRUCHMANN KAROL MAR / M30 RUNEDA REDA
 
1188 RUNEDA/KPW GDYNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MROZIŃSKI LESZEK MAR / M30 RUNEDA/KPW GDYNIA REDA
 
1189 RUNFORRESTRUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEMCZYK PAWEŁ MAR / M40 RUNFORRESTRUN KONSTANCIN-JEZIORNA
 
1190 RUNGALL MIEDZIANA GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SĘDYBYŁ SŁAWOMIR MAR / M40 RUNGALL MIEDZIANA GÓRA MIEDZIANA GÓRA
 
1191 RUNINNG NORMAN LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJNOWICZ MAREK MAR / M20 RUNINNG NORMAN LEGNICA LUBKÓW
 
1192 RUNNERSKI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSAK MARCIN MAR / M30 RUNNERSKI.PL ZIELONA GÓRA
 
1193 RUNNER`S POWER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MENZEL STANISŁAW MAR / M50 RUNNER`S POWER ŚREM
 
1194 RUNNER`S WORLD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLUBA MICHAŁ MAR / M30 RUNNER`S WORLD WROCŁAW
2 KRUCZEK MARIUSZ MAR / M20 RUNNER`S WORLD BRZEG
 
1195 RUNNING PUNX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULZA MAKSYMILIAN MAR / M30 RUNNING PUNX POZNAŃ/PLESZEW
 
1196 RUNNING TEAM EVENT 360
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALASZCZYK ANNA MAR / K30 RUNNING TEAM EVENT 360 GLIWICE
 
1197 RUNNING TEAM HORMANN LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPKO ŁUKASZ MAR / M30 RUNNING TEAM HORMANN LEGNICA LUBAŃ
2 CIECHANOWSKI TOMASZ MAR / M30 RUNNING TEAM HORMANN LEGNICA LEGNICA
3 MADEJ MATEUSZ MAR / M20 RUNNING TEAM HORMANN LEGNICA WILCZY LAS
 
1198 RUNNING TEAM MILICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMEREKA TOMASZ MAR / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
2 WOJTYCZKA JÓZEF MAR / M50 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
3 MARKOWSKI SEBASTIAN MAR / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
4 JARECKI PRZEMYSŁAW MAR / M20 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
5 KRYSZKIEWICZ PIOTR MAR / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
 
1199 RUNPLANET TEAM ZIELONA GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORCIUCH MACIEJ MAR / M40 RUNPLANET TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
2 WĘCŁAWSKI MIREK MAR / M40 RUNPLANET TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
 
1200 RUNSTARS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARŻYK PAWEŁ MAR / M30 RUNSTARS CHRZANÓW
2 STARŻYK ANDRZEJ MAR / M30 RUNSTARS WROCŁAW
3 STARŻYK PIOTR MAR / M40 RUNSTARS NADOLICE WIELKIE
4 KOWALSKI DARIUSZ MAR / M50 RUNSTARS WROCŁAW
 
1201 RUN`O DOBRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANISZEWSKI DANIEL MAR / M30 RUN`O DOBRA BOLESŁAWIEC
 
1202 RUTA RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDA RAFAL MAR / M30 RUTA RUNNERS LUBLIN
2 DUDA IWONA MAR / K20 RUTA RUNNERS LUBLIN
 
1203 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEFANIAK MIECZYSŁAW MAR / M50 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
2 GÓRYŃSKI RAFAŁ MAR / M20 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
3 LAMPART MARCIN MAR / M30 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
4 MILKOWSKI RAFAŁ MAR / M30 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
 
1204 RYNEK LUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUSZCZAK PAWEŁ MAR / M20 RYNEK LUBIN TRZEBNICA
 
1205 RYSIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WLAZŁO PAWEŁ MAR / M40 RYSIE ŁODŹ
 
1206 RYSIOTEAM ŁÓDŹ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYPŁOSZ ANNA MAR / K40 RYSIOTEAM ŁÓDŹ ŁÓDŹ
 
1207 RYŚ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIERZEJEWSKI RYSZARD MAR / M40 RYŚ TEAM KROTOSZYN
 
1208 RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PARTYKA ANDRZEJ MAR / M30 RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY RZESZÓW
 
1209 S.M.A.J.L.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPCEWICZ MICHAŁ MAR / M40 S.M.A.J.L. MYSIADŁO
 
1210 SAINT-GOBAIN SQUAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUSCIZNA PAWEL MAR / M40 SAINT-GOBAIN SQUAD GORLICE
2 SZABLA MARCIN MAR / M30 SAINT-GOBAIN SQUAD GRABOWA
3 KANIA PAWEŁ MAR / M40 SAINT-GOBAIN SQUAD DĄBROWA GÓRNICZA
 
1211 SALEZJANIE KOPIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZYPKOWSKI JACEK MAR / M30 SALEZJANIE KOPIEC CZĘSTOCHOWA
 
1212 SAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIL ROBERT MAR / M40 SAM LEGNICA
 
1213 SAM MALINÓWKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECHNIK ANDRZEJ MAR / M40 SAM MALINÓWKA CYCÓW
 
1214 SAMGNAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZYBOWSKI KRZYSZTOF MAR / M40 SAMGNAM MŁAWA
 
1215 SAMOTNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LENART MIŁOSZ MAR / M50 SAMOTNIK KĘTRZYN
 
1216 SAMOTNY BIEGUN ,)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAPROTNY MICHAŁ MAR / M30 SAMOTNY BIEGUN ,) WROCŁAW
 
1217 SBZZ ZŁOTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORKOWSKA EWA MAR / K60 SBZZ ZŁOTÓW ZŁOTÓW
 
1218 SC ULTRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 YEVSTRATYEV YEVHEN MAR / M40 SC ULTRA LWOW
 
1219 SCC BERLIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOETTCHER LOTHAR MAR / M50 SCC BERLIN BERLIN
 
1220 SCC BERLIN BERLIN TRIATHLON
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WECKOWSKI MILOSZ MAR / M40 SCC BERLIN BERLIN TRIATHLON BERLIN
 
1221 SCORPIAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORTOLOTTO PAOLO MAR / M40 SCORPIAN WROCLAW
 
1222 SCORPIANS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANONTIN DARIO MAR / M40 SCORPIANS WROCLAW
 
1223 SECURITAS POZNAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAZIBUT ZDZISLAW MAR / M60 SECURITAS POZNAN POZNAN
 
1224 SEKCJA BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZKUDLAREK MICHAŁ MAR / M80 SEKCJA BIEGACZA PRZYSIEKA POLSKA
 
1225 SEMPER PARATI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POMIETŁO ALEKSANDER MAR / M30 SEMPER PARATI WROCŁAW
 
1226 SERCE DZIECKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOBKIEWICZ GRZEGORZ MAR / M30 SERCE DZIECKA GŁOGÓW
2 MERSKI PAWEŁ MAR / M30 SERCE DZIECKA KOTLA
 
1227 SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUKS TOMASZ MAR / M20 SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL SEROCK
 
1228 SFERA BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORKOWSKI MACIEJ MAR / M30 SFERA BIEGANIA WYSOKA
 
1229 SFORA OJCA DYREKTORA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GARDAS MACIEJ MAR / M30 SFORA OJCA DYREKTORA WROCŁAW
 
1230 SG WP - P6
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNIAK PRZEMYSŁAW MAR / M30 SG WP - P6 LEGIONOWO
 
1231 SHAPE-LINE FITNESS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWADA MACIEJ MARCIN MAR / M40 SHAPE-LINE FITNESS KLUCZBORK
 
1232 SIERADZ BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŚCIMSKA ŻANETA MAR / K30 SIERADZ BIEGA BRZEZIA ŁĄKA
 
1233 SIERADZBIEGA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTNICKI JĘDRZEJ MAR / M20 SIERADZBIEGA.PL SIERADZ
2 KURAS-SMOLNIK MAGDALENA MAR / K30 SIERADZBIEGA.PL CHOJNE
3 CIEPŁUCHA ARTUR MAR / M40 SIERADZBIEGA.PL TUMIDAJ
4 WALCZUK MARCIN MAR / M30 SIERADZBIEGA.PL BRZEŹNIO
5 WRÓBLEWSKI PIOTR MAR / M40 SIERADZBIEGA.PL SIERADZ
6 GOŚCIMSKI PIOTR MAR / M30 SIERADZBIEGA.PL BRZEZIA ŁĄKA
7 KŁOS TOMASZ MAR / M30 SIERADZBIEGA.PL SIERADZ
 
1234 SII POWER PEOPLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PEPŁOŃSKI GRZEGORZ MAR / M30 SII POWER PEOPLE LUBIN
 
1235 SIKORROWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORSKI ADAM MAR / M30 SIKORROWO KOŁOBRZEG
 
1236 SILESIA NORDIC TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIELCAREK LESZEK MAR / M60 SILESIA NORDIC TEAM BYTOM
 
1237 SILESIA RUNNERS CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZĘDZIELORZ KRYSTIAN MAR / M30 SILESIA RUNNERS CLUB SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2 CEBRAT EWA MAR / K30 SILESIA RUNNERS CLUB SOSNOWIEC
 
1238 SIUPAKBRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOWROŃSKI KRZYSZTOF MAR / M30 SIUPAKBRA POZNAŃ
 
1239 SIŁA OGRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUPIŃSKI CEZARY MAR / M40 SIŁA OGRA WROCŁAW
2 KUPCZAK MARIUSZ MAR / M30 SIŁA OGRA ROGÓW SOBÓCKI
 
1240 SIŁA OGRA TRAIL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEDŹWIEDŹ TOMASZ MAR / M30 SIŁA OGRA TRAIL TEAM STRACHÓW
 
1241 SIŁA Z GÓR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMONIAK JAKUB MAR / M20 SIŁA Z GÓR WOŁÓW
 
1242 SKALNIK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STALMASIŃSKI REMIGIUSZ MAR / M40 SKALNIK TEAM JELENIA GÓRA
 
1243 SKARPA SOSNOWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MADEJ TOMASZ MAR / M40 SKARPA SOSNOWIEC SOSNOWIEC
 
1244 SKB STALOWA WOLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROCHOWSKI PIOTR MAR / M50 SKB STALOWA WOLA STALOWA WOLA
 
1245 SKKS DORCUS SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIRUI EDWIN MAR / M30 SKKS DORCUS SPORT KAPSOWAR
2 TANUI KIBICHY MAR / M20 SKKS DORCUS SPORT KAPSABET
3 POGORZELSKI GRZEGORZ MAR / M50 SKKS DORCUS SPORT WAŁBRZYCH
4 ŁUKASZCZYK JÓZEF MAR / M60 SKKS DORCUS SPORT SZCZAWNO ZDRÓJ
 
1246 SKLEP BIEGACZA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĄSIK MARCIN MAR / M30 SKLEP BIEGACZA TEAM WROCŁAW
2 RYBICKI PRZEMYSŁAW MAR / M40 SKLEP BIEGACZA TEAM WARSZAWA
 
1247 SKRZYDLACI / BIEGNIJZWIERZU.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWADA PAWEŁ MAR / M20 SKRZYDLACI / BIEGNIJZWIERZU.PL KOBYŁKA
2 ZWIERZCHOŃ GRZEGORZ MAR / M30 SKRZYDLACI / BIEGNIJZWIERZU.PL WARSZAWA
 
1248 SL GKS OLSZA OLSZYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURCZEWSKI PIOTR MAR / M40 SL GKS OLSZA OLSZYNA OLSZYNA
 
1249 SMASHING PĄPKINS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZEŹDZIECKA KATARZYNA MAR / K30 SMASHING PĄPKINS WARSZAWA
2 SKWAREK MARCIN MAR / M20 SMASHING PĄPKINS WARSZAWA
3 MAZUR ROBERT MAR / M40 SMASHING PĄPKINS WARSZAWA
 
1250 SMG RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACIEJ GOŁĄBOWSKI MAR / M20 SMG RUNNERS TEAM WARSZAWA
 
1251 SMT SOFTWARE RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLATKA ŁUKASZ MAR / M20 SMT SOFTWARE RUNNING TEAM WROCŁAW
 
1252 SNE BYTOM BIEGAM Z JEZUSEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUCHA CEZARY MAR / M30 SNE BYTOM BIEGAM Z JEZUSEM RADZIONKÓW
 
1253 SOBCZYK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK MONIKA MAR / K20 SOBCZYK TEAM ZIĘBICE
 
1254 SOFTON
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZALEŚNY MARCIN MAR / M30 SOFTON BRZEZINY
2 ŻYWIOŁOWSKI DARIUSZ MAR / M50 SOFTON KALISZ
 
1255 SOKÓŁ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PNIAK JANUSZ MAR / M40 SOKÓŁ ZABRZE
 
1256 SOKÓŁ TARNÓW, DUNAJEC KONARY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADKO MAREK MAR / M40 SOKÓŁ TARNÓW, DUNAJEC KONARY ŻABNO
 
1257 SOLANIN FILM FESTIWAL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASZKOWSKI MICHAŁ MAR / M20 SOLANIN FILM FESTIWAL NOWA SÓL
 
1258 SOLIDARNOŚĆ MZA I TW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NADOLNY WIESŁAW MAR / M40 SOLIDARNOŚĆ MZA I TW WARSZAWA
 
1259 SOLIDARNOŚĆ PEBEKA LUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHAMIELEC BOGUSŁAW MAR / M40 SOLIDARNOŚĆ PEBEKA LUBIN LUBIN
 
1260 SOLNICZKI KŁODAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEWIAROWSKI MICHAŁ MAR / M40 SOLNICZKI KŁODAWA KŁODAWA
 
1261 SOLVITUR AMBULANDO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWSKI SŁAWOMIR MAR / M30 SOLVITUR AMBULANDO WARSZAWA
2 WESOŁOWSKI TOMASZ MAR / M50 SOLVITUR AMBULANDO WROCŁAW
 
1262 SONERA RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 VIERINEN ANNA MAR / K40 SONERA RUNNERS VANTAA
 
1263 SOR WALBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZESIK PAWEŁ MAR / M30 SOR WALBRZYCH WAŁBRZYCH
 
1264 SPARTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKORZYCKI EMIL MAR / M30 SPARTA WROCŁAW
 
1265 SPARTA ZIĘBICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŁEK LESZEK MAR / M50 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
2 MALINOWSKI JERZY MAR / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
3 MICHAŁUSZKO MIROSŁAW MAR / M50 SPARTA ZIĘBICE Wrocław
4 IŁOWSKI WIKTOR MAR / M30 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
5 BODIO DARIUSZ MAR / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
6 KOWAL WIESŁAW MAR / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
7 KORCHAN IRENEUSZ MAR / M30 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
8 SZLAGA DANIEL MAR / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
9 SEKUŁA DANIEL MAR / M30 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
10 WOŁCZYK GRZEGORZ MAR / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
11 STRYSZEWSKI PIOTR MAR / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
 
1266 SPARTANIE DZIECIOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWSKI DAMIAN MAR / M20 SPARTANIE DZIECIOM WARSZAWA
2 MOŻEJKO ARTUR MAR / M40 SPARTANIE DZIECIOM PORAJ
3 PTAK ARKADIUSZ MAR / M30 SPARTANIE DZIECIOM WILKSZYN
4 BĄK KATARZYNA MAR / K30 SPARTANIE DZIECIOM PIEKARY ŚLĄSKIE
 
1267 SPARTANIE DZIECIOM/ GOLDEN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SYPNIEWSKA HANNA MAR / K60 SPARTANIE DZIECIOM/ GOLDEN TEAM GDYNIA
 
1268 SPEED ŻÓŁWIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASPRZAK KRZYSZTOF MAR / M40 SPEED ŻÓŁWIK NARATÓW
 
1269 SPELEOCLUB WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZMIDT GRZEGORZ MAR / M30 SPELEOCLUB WROCŁAW WROCŁAW
 
1270 SPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUREWICZ KRZYSZTOF MAR / M30 SPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZA SOSNOWIEC
2 ZAJĄC ADAM MAR / M30 SPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZA DĄBROWA GÓRNICZA
 
1271 SPISEK BIEGOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMOWICZ MONIKA MAR / K30 SPISEK BIEGOWY WROCŁAW
2 LEŚNIEWSKI JAKUB MAR / M40 SPISEK BIEGOWY WROCŁAW
3 LEŚNIEWSKA IZABELA MAR / K40 SPISEK BIEGOWY WROCŁAW
 
1272 SPORT - EDUKATOR MAGDALENA PIEKARNIAK OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIEKARNIAK RAFAŁ MAR / M40 SPORT - EDUKATOR MAGDALENA PIEKARNIAK OLEŚNICA OLEŚNICA
 
1273 SPORT ID
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOCHEŃSKI WOJCIECH MAR / M40 SPORT ID WARSZAWA
 
1274 SPORT PLANETA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK - LACHOWSKA MARTA MAR / K30 SPORT PLANETA KAMIENIEC WROCŁAWSKI
 
1275 SPORTFUEL.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALISZ DARIUSZ MAR / M50 SPORTFUEL.PL WAŁBRZYCH
 
1276 SPORTGAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻŁOBIŃSKI PIOTR MAR / M30 SPORTGAS ZIELONA GÓRA
 
1277 SPORTOWA EMERYTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBROWOLSKA BOŻENA MAR / K60 SPORTOWA EMERYTKA JELENIA GORA
 
1278 SPORTOWE PIEKARY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYLĘŻEK PAWEŁ MAR / M20 SPORTOWE PIEKARY PIEKARY ŚLĄSKIE
2 TYCHANOWICZ ADAM MAR / M20 SPORTOWE PIEKARY PIEKARY ŚLĄSKE
3 KRAWCZYK KAMIL MAR / M20 SPORTOWE PIEKARY DOBIESZOWICE
 
1279 SPP TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWIAK ADAM MAR / M30 SPP TEAM LUBOŃ
 
1280 SPRINTERZY.COM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNARCZYK SEBASTIAN MAR / M20 SPRINTERZY.COM PRADŁA
 
1281 STABLOWICE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOBERSKI PIOTR MAR / M30 STABLOWICE TEAM WROCŁAW
 
1282 STADION ŚLĄSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYPCZYK KATARZYNA MAR / K40 STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
 
1283 STANLEYSYSTEMTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUTKOWICZ FRANCISZEK MAR / M60 STANLEYSYSTEMTEAM TORUŃ
 
1284 STAROSTWO POWIATOWE ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALOTKA KAROL MAR / M30 STAROSTWO POWIATOWE ZGORZELEC ZGORZELEC
 
1285 STAROŃ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZABAN ADAM MAR / M40 STAROŃ TEAM ZŁOTORYJA
2 STAROŃ JAKUB MAR / M30 STAROŃ TEAM ZACHOWICE
 
1286 START SZCZECIN-ACHILLES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRYGLAS MARIUSZ Wózk / START SZCZECIN-ACHILLES SZCZECIN
 
1287 START ŚCINAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANKIEWICZ IRENEUSZ MAR / M40 START ŚCINAWA LUBIN
2 BEKACZ STANISŁAW MAR / M50 START ŚCINAWA WIŃSKO
3 BIELAWSKI JAN MAR / M50 START ŚCINAWA ŚCINAWA
4 HANECKI LESZEK MAR / M50 START ŚCINAWA WOŁÓW
 
1288 STO-NOGI MILANÓWEK/TURBO PRUSZKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STYPA JERZY MAR / M50 STO-NOGI MILANÓWEK/TURBO PRUSZKÓW GRODZISK MAZOWIECKI
 
1289 STOLARZ-LEMPERT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARSKI MICHAŁ MAR / M30 STOLARZ-LEMPERT BARANÓW
 
1290 STONE MASTER MARATHONERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOLLAND JAMES MAR / M40 STONE MASTER MARATHONERS BURNTWOOD
2 HULSE TIM MAR / M40 STONE MASTER MARATHONERS ECCLESHALL
3 TAYLOR ROGER MAR / M30 STONE MASTER MARATHONERS STONE
4 PARKER STEVE MAR / M60 STONE MASTER MARATHONERS STAFFORD
5 DOWNES MICHAEL MAR / M40 STONE MASTER MARATHONERS STONE
6 GAMBLE BEN MAR / M30 STONE MASTER MARATHONERS STONE
7 PRIEKULIS BERNIE MAR / M50 STONE MASTER MARATHONERS ECCLESHALL
8 BARLOW CHRISTOPHER MAR / M60 STONE MASTER MARATHONERS STONE
9 HUMPHRIES KIM MAR / M50 STONE MASTER MARATHONERS STONE
10 JOHNSON THOMAS MAR / M50 STONE MASTER MARATHONERS STONE
 
1291 STOPA SŁUPSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIERLACH JACEK MAR / M20 STOPA SŁUPSK SŁUPSK
 
1292 STOWARZYSZENIE KILIMANDŻARO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYGANSKA AGATA MAR / K50 STOWARZYSZENIE KILIMANDŻARO WARSZAWA
 
1293 STOWARZYSZENIE SPORTOWA CZĘSTOCHOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECH GRZEGORZ MAR / M20 STOWARZYSZENIE SPORTOWA CZĘSTOCHOWA CZESTOCHOWA
 
1294 STRAZ MIEJSKA M.ST.W-WY OT-7
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNARCZYK MARIUSZ MAR / M40 STRAZ MIEJSKA M.ST.W-WY OT-7 WARSZAWA
 
1295 STRAŻ GRANICZNA, KWISA LUBAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF MAR / M30 STRAŻ GRANICZNA, KWISA LUBAŃ LUBAŃ
 
1296 STRAŻ MIEJSKA WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBIAK TOMASZ MAR / M30 STRAŻ MIEJSKA WROCŁAW JELCZ-LASKOWICE
2 KUBIAK MARCIN MAR / M30 STRAŻ MIEJSKA WROCŁAW WROCŁAW
 
1297 STRONIE ŚLĄSKIE AKTYWNE Z NATURY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSOWSKI DAMIAN MAR / M30 STRONIE ŚLĄSKIE AKTYWNE Z NATURY WROCŁAW
 
1298 STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASPRZYK TOMASZ MAR / M40 STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA STRZAŁKOWO
2 GACA TOMASZ MAR / M40 STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA STRZAŁKOWO
 
1299 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOLAK KRZYSZTOF MAR / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
2 BANIA DAWID MAR / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
3 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA MAR / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
4 FEDYCZKOWSKI EDWARD MAR / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
5 FONFERKO DARIA MAR / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
6 SZYMAŃSKA BRYGIDA MAR / K20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
7 SZYMAŃSKI MICHAŁ MAR / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
8 PARCHANOWICZ BOŻENA MAR / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
9 DUTKIEWICZ WOJCIECH MAR / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA PIOTROWICE ŚWIDNICKIE
10 KRAWCZYK JOANNA MAR / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
11 BOBELA KRZYSZTOF MAR / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
12 PARCHANOWICZ MARIUSZ MAR / M50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
13 ŚWIRNIAK BERNARD MAR / M60 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
14 KRUPNIK KRZYSZTOF MAR / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
15 KŁOSOWSKI PIOTR MAR / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
 
1300 STRZELIŃCKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARYŁA MARZANNA MAR / K30 STRZELIŃCKI KLUB BIEGACZA STRZELIN
 
1301 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZASIMOWICZ PAWEŁ MAR / M20 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA STRZELIN
2 PUKALSKI-PUKAŁA DAWID MAR / M30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA STRZELIN
3 HRYDCZUK WIESŁAW MAR / M50 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA WIĄZÓW
 
1302 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PISKORZ ŁUKASZ MAR / M30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT BOREK STRZELIŃSKI
 
1303 STUDIO 153
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻYWEK BOGDAN MAR / M50 STUDIO 153 JÓZEFÓW
 
1304 STUDIO MACIEJ BYCH - GTO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUKIELSKI MARIUSZ MAR / M20 STUDIO MACIEJ BYCH - GTO GODZIKOWICE
2 PRZYSTAWSKI JAROSŁAW MAR / M30 STUDIO MACIEJ BYCH - GTO OŁAWA
 
1305 SUBMARINE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYMOWSKI ARTUR MAR / M40 SUBMARINE TEAM GDAŃSK
 
1306 SULECHÓW RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TURSKI PAWEŁ MAR / M20 SULECHÓW RUNNERS SULECHÓW
 
1307 SULMA SULECHÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORKOWSKI PIOTR MAR / M50 SULMA SULECHÓW SULECHÓW
 
1308 SUPERMARATON KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FABIAŃSKI CZESŁAW MAR / M60 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
2 TARABASZ MAREK MAR / M40 SUPERMARATON KALISZ GOŁUCHÓW
3 KUJAWA DARIUSZ MAR / M60 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
4 RZEPECKI ROBERT MAR / M50 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
5 PIETRZYŃSKI BARTOSZ MAR / M30 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
6 MARCINIAK EDYTA MAR / K30 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
7 BORKOWSKA MAGDALENA MAR / K30 SUPERMARATON KALISZ OPATÓWEK
8 FRONTCZAK MAREK MAR / M60 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
9 KACZMARKIEWICZ ZBIGNIEW MAR / M60 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
 
1309 SUPRA SOCHACZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSIŃSKI PAWEŁ MAR / M30 SUPRA SOCHACZEW SOCHACZEW
 
1310 SV AUTOMATION
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOERZEN JOHANN MAR / M20 SV AUTOMATION POZNAŃ
 
1311 SWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FITA ROMAN MAR / M60 SWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW KOŻUCHÓW
 
1312 SYBERIAN HUSKY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESZCZYŃSKI MICHAŁ MAR / M30 SYBERIAN HUSKY TEAM DESZCZNO
 
1313 SYNEXUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓWCZYŃSKI GRZEGORZ MAR / M30 SYNEXUS LUBSZA
 
1314 SZAGI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOJDA MARIOLA MAR / K30 SZAGI CZĘSTOCHOWA
2 KALINOWSKI ZBIGNIEW MAR / M30 SZAGI KORWINÓW
 
1315 SZCZAWNORUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUS MONIKA MAR / K30 SZCZAWNORUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
2 KĘSY-KOWALSKA HANNA MAR / K40 SZCZAWNORUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
 
1316 SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DURKOWSKI DAWID MAR / M30 SZCZECIN SZCZECIN
2 KOŻUSZEK ROBERT MAR / M30 SZCZECIN SZCZECIN
 
1317 SZCZECIN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSTRYGIN KATARZYNA MAR / K30 SZCZECIN BIEGA SZCZECIN
2 RĘCŁAWOWICZ ARTUR MAR / M30 SZCZECIN BIEGA SZCZECIN
 
1318 SZCZEPANSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ MAR / M30 SZCZEPANSKI TEAM STRZELIN
2 SZCZEPAŃSKI MARCIN MAR / M30 SZCZEPANSKI TEAM STRZELIN
 
1319 SZCZUPLI LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻUBER TADEUSZ MAR / M30 SZCZUPLI LEGNICA LEGNICA
 
1320 SZKOŁA POLICJI SŁUPSK- LKB BRACI PETK LĘBORK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTRASCHKE PAWEŁ MAR / M30 SZKOŁA POLICJI SŁUPSK- LKB BRACI PETK LĘBORK SŁUPSK
 
1321 SZKOŁA WALKI DRWALA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOLIASZ MAREK MAR / M20 SZKOŁA WALKI DRWALA OLKUSZ
 
1322 SZKRABEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIERKA MACIEJ MAR / M30 SZKRABEK KRAKOW
2 PAŁKOWSKA JOANNA MAR / K30 SZKRABEK KRAKOW
 
1323 SZUKALICE RUNNER CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZĘSNY FILIP MAR / M40 SZUKALICE RUNNER CLUB SZUKALICE
 
1324 SZWLA STARGARD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOŚCIŃSKI WOJCIECH MAR / M30 SZWLA STARGARD STARGARD SZCZECIŃSKI
 
1325 SZYBKI I WŚCIEKŁY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSOWSKI PAWEŁ MAR / M20 SZYBKI I WŚCIEKŁY KRAKÓW
 
1326 SŁUŻBA CELNA WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAŹDZIERNIAK AGNIESZKA MAR / K40 SŁUŻBA CELNA WROCŁAW WŁODOWICE
 
1327 SŁUŻBA WIĘZIENNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMOT JAROSŁAW MAR / M30 SŁUŻBA WIĘZIENNA GORZÓW WIELKOPOLSKI
 
1328 TAK SE POMYKAM !
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOSKWA KRZYSZTOF MAR / M50 TAK SE POMYKAM ! LESZNO
 
1329 TAK SOBIE BIEGAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁOS ZBYSZEK MAR / M50 TAK SOBIE BIEGAM PIASTÓW
 
1330 TAMA 71
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYRALSKI WOJCIECH MAR / M30 TAMA 71 WROCŁAW
 
1331 TANOWO PODGÓRNE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASŁOWSKI MICHAŁ MAR / M30 TANOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE
 
1332 TARNOWO PODGÓRNE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASŁOWSKA EWA MAR / K30 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE
 
1333 TATA NATALKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASZCZYŃSKI TOMASZ MAR / M40 TATA NATALKI STRZELIN
 
1334 TATA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SŁOTA ADAM MAR / M40 TATA BIEGA ŻORY
2 KOSSOWICZ KRZYSZTOF MAR / M40 TATA BIEGA PIECHOWICE
 
1335 TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE/ WROCŁAW MARATON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZURCZAK EWA MAR / K30 TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE/ WROCŁAW MARATON TEAM KIEŁCZÓWEK
 
1336 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUR KRZYSZTOF MAR / M50 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE SZCZAWNO-ZDRÓJ
2 CZYKINOWSKI ADAM MAR / M30 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE WROCŁAW
3 NAPIERAŁA PAWEŁ MAR / M30 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE LIGOTA PIĘKNA
4 BINKOWSKA IZA MAR / K30 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE WARSZAWA
5 WOJCIECHOWSKI RAFAŁ MAR / M20 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE WARSZAWA
6 PREISS TOMASZ MAR / M30 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE SWARZĘDZ
7 KOWALCZYK ŁUKASZ MAR / M30 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE WROCŁAW
8 PIOTRKOWSKI JERZY MAR / M50 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE WROCŁAW
9 WYGRALAK PIOTR MAR / M20 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE POZNAŃ
10 WIĄCEK MAREK MAR / M50 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE WROCŁAW
11 KRĘCISZ IWONA MAR / K30 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE WROCŁAW
12 PRZEŹDZIECKA MAŁGORZATA MAR / K30 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE KIEŁCZÓWEK
13 RATAJCZAK GRZEGORZ MAR / M60 TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE PUSZCZYKÓWKO
 
1337 TEAM AUSTRIA UNLIMITED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KROER WERNER MAR / M50 TEAM AUSTRIA UNLIMITED BADEN
 
1338 TEAM BAZYL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MISIAK ARTUR MAR / M50 TEAM BAZYL STRONIE ŚLĄSKIE
 
1339 TEAM DŁUGOŁĘKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPYSTECKI ARTUR MAR / M20 TEAM DŁUGOŁĘKA DŁUGOŁĘKA
 
1340 TEAM FRIZZZ!STUDIO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALCZYK KONRAD MAR / M30 TEAM FRIZZZ!STUDIO KATOWICE
 
1341 TEAM NUTRILITE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WARTOWSKI ALBERT MAR / M40 TEAM NUTRILITE DZIERŻONIÓW
 
1342 TEAM PLEBANSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLEBANSKI MACIEJ MAR / M30 TEAM PLEBANSKI WOJNOWICE
 
1343 TEAM PLESZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWŁOWSKI Tomasz MAR / M30 TEAM PLESZEW DOBRZYCA
2 ANDERSZ RYSZARD MAR / M40 TEAM PLESZEW PLESZEW
3 BRANIA HIERONIM MAR / M40 TEAM PLESZEW LENARTOWICE
4 PŁYWACZYK MACIEJ MAR / M50 TEAM PLESZEW PLESZEW
 
1344 TEATR NOWY W POZNANIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK SŁAWOMIR MAR / M40 TEATR NOWY W POZNANIU POZNAŃ
 
1345 TEMMPO WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SARGALSKI MAREK MAR / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 CHOMIK TADEUSZ MAR / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 KOWALIK RAFAŁ MAR / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
4 CIEŚLAK ZDZISŁAW MAR / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
5 WIJAS MARCIN MAR / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH JAROSZÓW
6 MALĄG DARIUSZ MAR / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
7 PAWLAK ADRIAN MAR / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
8 KALITA DARIUSZ MAR / M50 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
9 BOROWIEC KRZYSZTOF MAR / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH GŁUSZYCA
10 ROSTKOWSKA DOROTA MAR / K30 TEMMPO WAŁBRZYCH GŁUSZYCA
 
1346 TERMORSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZAK NIKODEM MAR / M30 TERMORSY KALISZ
 
1347 TG SOKÓŁ ZAKOPANE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIASECKI PIOTR MAR / M30 TG SOKÓŁ ZAKOPANE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
1348 TIETO RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁĄCKI TOMASZ MAR / M30 TIETO RUNNING TEAM OPOLE