Datasport
naglowek

Drużyny Klubów i Stow.


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 237
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 16 JAROCIŃSKI BATALION REMONTU LOTNISK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK KRZYSZTOF 21km / M40 16 JAROCIŃSKI BATALION REMONTU LOTNISK KAMIONKI
 
2 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANEK ŁUKASZ 21km / M30 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAN
 
3 33 BLT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSZCZAK ADAM 21km / M40 33 BLT POZNAŃ
 
4 365 GOSTYŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBALSKI STANISŁAW 21km / M50 365 GOSTYŃ GOSTYŃ
 
5 ACTIVE NEKLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAMSKI TOMASZ 21km / M40 ACTIVE NEKLA NEKLA
 
6 AGROZI ZIÓŁKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEJNICZAK KRZYSZTOF 21km / M40 AGROZI ZIÓŁKOWO GOSTYŃ
 
7 AKCJA ZDROWA AKTYWACJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOPOLEWSKI MACIEJ 21km / M20 AKCJA ZDROWA AKTYWACJA POZNAŃ
 
8 AKTYWNY OSTRZESZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHAJ KRZYSZTOF 21km / M20 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
2 ZBOROWSKI ROBERT 21km / M30 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
3 ZAWIERTA JAROSŁAW 21km / M30 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
4 SOŁYGA ANNA 21km / K20 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
 
9 ALTOM GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŁKOWSKI JACEK 21km / M40 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
2 HOŁDERNY NORBERT 21km / M30 ALTOM GNIEZNO WITKOWO
 
10 ANGLOPROJEKT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOCULAK MICHAŁ 21km / M30 ANGLOPROJEKT.PL LUBOŃ
 
11 ANSÉRINE FAMILLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEBIODA RAFAŁ 21km / M40 ANSÉRINE FAMILLE WROCŁAW
 
12 ATHLETICS TEAM PRUSICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOMOROWSKI ARKADIUSZ 21km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
 
13 ATMA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZEŃ ARTUR 21km / M40 ATMA OŁAWA
 
14 AWF WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBOLEWSKA AGNIESZKA 21km / K20 AWF WROCŁAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
15 AZS UAM POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAROLCZAK JUSTYNA 21km / K20 AZS UAM POZNAŃ KROTOSZYN
 
16 BASTER TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CARUK PRZEMYSŁAW 21km / M40 BASTER TEAM KALISZ
2 KOŁODZIEJCZYK MAREK 21km / M40 BASTER TEAM KALISZ
 
17 BBL TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK JAROSŁAW 21km / M40 BBL TORUŃ TORUŃ
 
18 BENESPORT SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMAŃSKI KRZYSIEK 21km / M40 BENESPORT SZCZECIN SZCZECIN
2 IKONOMU GRIGORIS 21km / M40 BENESPORT SZCZECIN SZCZECIN
 
19 BIEGAJNIA POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSOCKA-BABST EWELINA 21km / K30 BIEGAJNIA POZNAŃ LUBOŃ
2 BABST MIKOŁAJ 21km / M40 BIEGAJNIA POZNAŃ LUBOŃ
3 GIDASZEWSKA MARTA 21km / K20 BIEGAJNIA POZNAŃ ŚREM
4 BABST ANNA 21km / K16 BIEGAJNIA POZNAŃ POZNAŃ
5 ZIELIŃSKI PIOTR 21km / M30 BIEGAJNIA POZNAŃ OBORNIKI WIELKOPOLSKIE
6 KUCZKOWSKA MAGDALENA 21km / K20 BIEGAJNIA POZNAŃ POZNAŃ
7 ZAREMBA JANUSZ 21km / M50 BIEGAJNIA POZNAŃ BORZYKOWO
8 WOJCIECHOWICZ LESZEK 21km / M30 BIEGAJNIA POZNAŃ BŁAŻEJEWO
 
20 BLUE SKY TRAVEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁECKA PATRYCJA 21km / K30 BLUE SKY TRAVEL POZNAŃ
 
21 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZELKA TOMASZ 21km / M30 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA KAŹMIERZ
 
22 BRYLANT KÓRNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIESLICH MARIUSZ 21km / M50 BRYLANT KÓRNIK POZNAŃ
 
23 BRYLANT KÓRNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BINIAŚ PAWEŁ 21km / M30 BRYLANT KÓRNIK POZNAŃ
2 SEMKŁO ŁUKASZ 21km / M30 BRYLANT KÓRNIK POZNAŃ
3 ŻELAZNY FILIP 21km / M30 BRYLANT KÓRNIK KÓRNIK
 
24 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULAS SŁAWOMIR 21km / M40 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA DOBRZYCA
2 LEWANDOWICZ TOMASZ 21km / M40 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA DOBRZYCA
3 MUSZYŃSKI ANDRZEJ 21km / M60 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA DOBRZYCA
4 KOSIŃSKI GRZEGORZ 21km / M30 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA DOBRZYCA
 
25 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIESPODZIANY MICHAŁ 21km / M16 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
 
26 BULA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAREMBA PAWEł 21km / M30 BULA TEAM Poznań
2 STRYJAKOWSKA MARTA 21km / K30 BULA TEAM Poznań
 
27 CAŁA OLEŚNICA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DŻUGAJ JACEK 21km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA DĄBROWA
 
28 CDM PEKAO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WLAŹLAK SŁAWOMIR 21km / M40 CDM PEKAO KALISZ
 
29 CEKÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI ROBERT 21km / M30 CEKÓW TEAM PRZESPOLEW
2 KACZMAREK ROBERT 21km / M30 CEKÓW TEAM KUŹNICA
 
30 CHOŻY LÓDZIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHLASTA DAWID 21km / M30 CHOŻY LÓDZIE OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2 STEFAŃSKI FILIP 21km / M30 CHOŻY LÓDZIE OSTRÓW WLKP.
 
31 COLIAN NA START
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUŁAWA MARCIN 21km / M40 COLIAN NA START ZDUNY GM. OPATÓWEK
2 MIELCAREK MICHAŁ 21km / M30 COLIAN NA START KALISZ
3 CHRYSTEK MACIEJ 21km / M40 COLIAN NA START ŻELAZKÓW
 
32 CPRYZMAT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPAŃSKI DAWID 21km / M20 CPRYZMAT.PL DOBRZYCA
 
33 CSWIICH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISZEWSKI DAMIAN 21km / M30 CSWIICH WROCLAW
 
34 CYBINA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOJNIAK WIESŁAW 21km / M40 CYBINA TEAM POZNAŃ
 
35 CYBINA TEAM/SPŁAWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 CYBINA TEAM/SPŁAWIE POZNAŃ
 
36 CZAPAA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BODYLSKI SZYMON 21km / M20 CZAPAA WĘGRY
 
37 DERING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DERING DOMINIKA 21km / K30 DERING TEAM OSTROW WLKP
2 DERING MILOSZ 21km / M30 DERING TEAM OSTROW WLKP
 
38 DIAMANT PRO SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALIGÓRSKI WALDEMAR 21km / M30 DIAMANT PRO SPORT POZNAŃ
 
39 DRUŻYNA 101 PIW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAKUŁA BARTOSZ 21km / M20 DRUŻYNA 101 PIW WROCŁAW
2 PAKUŁA GRZEGORZ 21km / M50 DRUŻYNA 101 PIW WROCŁAW
 
40 DRUŻYNA SZPIKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTCZAK PAWEŁ 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU KRUSZWICA
2 KOTKOWSKI PIOTR 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
3 KOTKOWSKA KAROLINA 21km / K40 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
4 KĘDZIORA RAFAŁ 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU KOZIEGŁOWY
 
41 DTR BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRANCZAK MARIUSZ 21km / M30 DTR BIEGA KSIĘGINICE
 
42 DUCH GÓR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZAŁAJKO JERZY 21km / M50 DUCH GÓR WROCŁAW
 
43 DWUJĘZYCZNI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUDZIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M20 DWUJĘZYCZNI.PL POZNAŃ
2 LASZCZKOWSKA DAGMARA 21km / K20 DWUJĘZYCZNI.PL POZNAŃ
 
44 DZIADY BOROWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAROLEWSKI MACIEJ 21km / M30 DZIADY BOROWE KROTOSZYN
 
45 DZIKI ZGON KOŚCIAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBICKI PIOTR 21km / M30 DZIKI ZGON KOŚCIAN KOŚCIAN
 
46 ESDS RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TALAGA MICHAŁ 21km / M30 ESDS RUNNERS FOLWARK
 
47 FAN CLUB DŻEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLĄZAK ANDRZEJ 21km / M50 FAN CLUB DŻEM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
48 FAYMONVILLE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GARBACZ KRZYSZTOF 21km / M40 FAYMONVILLE POLSKA NOWOGARD
 
49 FC DOLINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK MARCIN 21km / M20 FC DOLINA POZNAŃ
 
50 FC JUNIKERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJDA TOMASZ 21km / M20 FC JUNIKERS POZNAŃ
 
51 FENIKS LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKI MARCIN 21km / M30 FENIKS LEGNICA WROCŁAW
 
52 FIGHTERS MOSINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZAK MARIUSZ 21km / M40 FIGHTERS MOSINA MOSINA
2 RYDLEWSKA ANGELIKA 21km / K20 FIGHTERS MOSINA ŚREM
 
53 FLEXLINK RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMURAWA ALEKSANDRA 21km / K30 FLEXLINK RUNNING TEAM MOSINA
 
54 FOREVER YOUNG ŁÓDŹ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STUPNOWICZ PRZEMEK 21km / M20 FOREVER YOUNG ŁÓDŹ ŁÓDŹ
 
55 GARNEK MOCY K.S.NIEMANIEMOGE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 GARNEK MOCY K.S.NIEMANIEMOGE POZNAŃ
 
56 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRANEK SEBASTIAN 21km / M30 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE LUBOŃ
2 WALKOWIAK TOMASZ 21km / M30 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE LUBOŃ
 
57 GCKIS TRZEBNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIEMIĄTKOWSKI MAREK 21km / M40 GCKIS TRZEBNICA TRZEBNICA
 
58 GIMNAZJUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASINOWSKA EMILIA 21km / K60 GIMNAZJUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIE MIĘDZYCHÓD
 
59 GOŁUCHÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAROŃ TOMASZ 21km / M20 GOŁUCHÓW BIEGA GOŁUCHÓW
2 KAROŃ JAGODA 21km / K20 GOŁUCHÓW BIEGA GOŁUCHÓW
3 RYNOWIECKI SZYMON 21km / M20 GOŁUCHÓW BIEGA GOŁUCHÓW
4 WALEROWICZ IZABELLA 21km / K40 GOŁUCHÓW BIEGA GOŁUCHÓW
 
60 GRUNWALD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORA AGNIESZKA 21km / K30 GRUNWALD POZNAŃ
 
61 HANDEX POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARONI TOMASZ 21km / M30 HANDEX POZNAŃ POZNAŃ
 
62 HURTOWNIA TO-JA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIAŁY ANDRZEJ 21km / M50 HURTOWNIA TO-JA OSTRÓW WLKP
 
63 IMPERIAL RUNNING TEAM POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOSIŃSKI DAWID 21km / M30 IMPERIAL RUNNING TEAM POLSKA GNIEZNO
 
64 INTRO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI ARTUR 21km / M40 INTRO POZNAŃ
 
65 IPA KATOWICE VI, PCC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWIATKOWSKI ALEKSANDER 21km / M50 IPA KATOWICE VI, PCC ŁOWICZ
 
66 IRON TRIATHLON PLESZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZOREK KATARZYNA 21km / K20 IRON TRIATHLON PLESZEW PLESZEW
 
67 IRONMAN RADŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMANKIEWICZ MARCIN 21km / M30 IRONMAN RADŁÓW RADŁÓW
 
68 JACEKBIEGA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUWALD ANDRZEJ 21km / M50 JACEKBIEGA RUNNING TEAM WARSZAWA
2 KOTKOWSKI PIOTR 21km / M40 JACEKBIEGA RUNNING TEAM WARSZAWA
 
69 JEMAR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRYŁOWSKI MARCIN 21km / M40 JEMAR KALISZ
 
70 JFTC BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JURSKI ROBERT 21km / M40 JFTC BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
71 JKS MARATOŃCZYK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MROZIŃSKI PATRYK 21km / M20 JKS MARATOŃCZYK WITASZYCE
2 MICHALCZYK PATRYK 21km / M20 JKS MARATOŃCZYK MIESZKÓW
3 MICHALCZYK MARCIN 21km / M16 JKS MARATOŃCZYK JAROCIN
 
72 K.S. LENIWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLORCZAK MIROSŁAW 21km / M40 K.S. LENIWIEC KĘPNO
2 HŁĄDZYŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 K.S. LENIWIEC KĘPNO
3 MOREK KRZYSZTOF 21km / M30 K.S. LENIWIEC KĘPNO
4 ZIMOCH PRZEMYSŁAW 21km / M30 K.S. LENIWIEC KĘPNO
5 GĄSZCZAK MARIUSZ 21km / M30 K.S. LENIWIEC KĘPNO
6 KARBOWSKI JAROSŁAW 21km / M30 K.S. LENIWIEC SYCÓW
7 MARKOWSKI MAREK 21km / M30 K.S. LENIWIEC KĘPNO
 
73 KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZOREK RAFAŁ 21km / M30 KALISZ KALISZ
2 ZAWADZKI PAWEŁ 21km / M30 KALISZ KALISZ
 
74 KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCIOŁEK ANDRZEJ 21km / M40 KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY OSOWIEC-TRZĘSINA
 
75 KARATEOSTROW.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZUL TOMASZ 21km / M30 KARATEOSTROW.PL OSTRÓW WLKP.
 
76 KARPACZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLAGA MICHAL 21km / M30 KARPACZ KARPACZ
 
77 KAŹMIERSKI KLUB MORSUJĄCEGO BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŹMIERCZAK ŁUKASZ 21km / M40 KAŹMIERSKI KLUB MORSUJĄCEGO BIEGACZA KAŹMIERZ
 
78 KB AKTYWNI KONIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSOCKI KRZYSZTOF 21km / M30 KB AKTYWNI KONIN SOMPOLNO
2 PIOTROWSKI ROBERT 21km / M20 KB AKTYWNI KONIN KONIN
3 ANDRZEJCZAK TOMASZ 21km / M40 KB AKTYWNI KONIN KONIN
4 PILARSKI EDMUND 21km / M60 KB AKTYWNI KONIN KONIN
 
79 KB GEPARD MUROWANA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLBACH DAWID 21km / M20 KB GEPARD MUROWANA MUROWANA GOŚLINA
 
80 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLSKI MICHAŁ 21km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE CHWAŁOWICE
 
81 KB HILDAS KOŚCIAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HILDEBRANDT TOMASZ 21km / M30 KB HILDAS KOŚCIAN KOŚCIAN
 
82 KB JUTROSIN_KOBYLIN I PRZYJACIELE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANOWICZ ROMAN 21km / M40 KB JUTROSIN_KOBYLIN I PRZYJACIELE Słupia kapitulna
 
83 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKI DAWID 21km / M20 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA
2 KOPYTEK GRZEGORZ 21km / M40 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA
 
84 KB KOSYNIER WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOWROŃSKI TOMASZ 21km / M40 KB KOSYNIER WRZEŚNIA WRZEŚNIA
2 ROGALIŃSKI ARTUR 21km / M40 KB KOSYNIER WRZEŚNIA WRZEŚNIA
3 ROGALIŃSKA ARLETA 21km / K40 KB KOSYNIER WRZEŚNIA WRZEŚNIA
4 GRZEGOREK JANUSZ 21km / M50 KB KOSYNIER WRZEŚNIA WRZESNIA
 
85 KB MANIAC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BESTRZYŃSKA JOANNA 21km / K40 KB MANIAC GĄDKI
 
86 KB MANIAC POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANDUR GRZEGORZ 21km / M20 KB MANIAC POZNAŃ POZNAŃ
 
87 KB MIŚ BOREK WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTKOWIAK PATRYK 21km / M16 KB MIŚ BOREK WLKP. BOREK WIELKOPOLSKI
 
88 KB SUKCES ŻMIGRÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SYNOWIEC ADAM 21km / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
2 KOMOROWSKI KAROL 21km / M30 KB SUKCES ŻMIGRÓD TRZEBNICA
 
89 KB SZAMOTUŁY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBAK STEFAN 21km / M70 KB SZAMOTUŁY SZAMOTUŁY
2 PACHLA AGATA 21km / K20 KB SZAMOTUŁY SZAMOTUŁY
 
90 KB WIELKOPOLSCY BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSZAK MIKOŁAJ 21km / M20 KB WIELKOPOLSCY BIEGACZE OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
91 KB WOJTUŚ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLENS TADEUSZ 21km / M50 KB WOJTUŚ MIĘDZYCHÓD
 
92 KLUB BIEGACZA BOLEWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACIĄG IWONA 21km / K20 KLUB BIEGACZA BOLEWICE BOLEWICE
2 WESOŁY PIOTR 21km / M50 KLUB BIEGACZA BOLEWICE BOLEWICE
3 JĘDRZEJCZAK MATEUSZ 21km / M20 KLUB BIEGACZA BOLEWICE BOLEWICE
 
93 KM AKTYWNI SOCHACZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYLSKA MAŁGORZATA 21km / K40 KM AKTYWNI SOCHACZEW SOCHACZEW
 
94 KM UMK TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTKOWSKA JOANNA 21km / K30 KM UMK TORUŃ BRZOZÓWKA
 
95 KOBYLA GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATYSIAK ŁUKASZ 21km / M30 KOBYLA GÓRA KOBYLA GÓRA
 
96 KOLKA TEAM OPOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI MAREK 21km / M40 KOLKA TEAM OPOLE TARNÓW OPOLSKI
 
97 KOŚCIAN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZERBAL ADAM 21km / M50 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
 
98 KOŚCIAN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMAREK MIROSŁAW 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
 
99 KOŹMIN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWIAK KAROL 21km / M30 KOŹMIN BIEGA KOŹMIN WLKP.
2 WOJTKOWIAK MARCIN 21km / M30 KOŹMIN BIEGA KOŹMIN WIELKOPOLSKI
 
100 KP PSP BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIAK MATEUSZ 21km / M20 KP PSP BRZEG TWARDOGÓRA
 
101 KP PSP PLESZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MILCZAREK PAWEŁ 21km / M20 KP PSP PLESZEW DOBRZYCA
 
102 KP PSP RAWICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYWECKI LECH 21km / M40 KP PSP RAWICZ KOŚCIAN
 
103 KPP TRZEBNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJOWY ARTUR 21km / M40 KPP TRZEBNICA TRZEBNICA
 
104 KRÓL JULIAN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJNICZ PRZEMYSŁAW 21km / M40 KRÓL JULIAN TEAM ZIELONA GÓRA
 
105 KS GEPARD KĘPNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYLĘGA DOMINIK 21km / M30 KS GEPARD KĘPNO ŁĘKA MROCZEŃSKA
 
106 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTOSZEK ADAM 21km / M30 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2 HOFMAŃSKI TOMASZ 21km / M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 PRZERWA MICHAŁ 21km / M20 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI ODOLANÓW
4 WAWRZYNIAK MICHAŁ 21km / M20 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
5 NOWAK ADAM 21km / M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
6 JĘDRZEJAK MICHAŁ 21km / M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
7 OSTACH DARIA 21km / K40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
8 PRUSIEWICZ BEATA 21km / K40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
9 PŁÓCIENNIK RENATA 21km / K50 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
10 FLEISCHER LESZEK 21km / M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
11 CEGLAREK PRZEMYSŁAW 21km / M30 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
12 MŁYNARZ ADAM 21km / M20 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI BIADKI
13 KUBIAK SŁAWOMIR 21km / M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WLKP.
14 SROKA JAN 21km / M50 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
15 WOŁOWICZ MARIUSZ 21km / M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI WTÓREK
16 KUBIAK MACIEJ 21km / M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
17 URBAN GRACJAN 21km / M20 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
18 MATYSIK ZBIGNIEW 21km / M40 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
107 KS KROTOSZ KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMAGAŁA ROBERT 21km / M40 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
2 KASPRZAK JACEK 21km / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
3 ANTKOWIAK KRZYSZTOF 21km / M40 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
5 GRZEMPOWSKI PIOTR 21km / M20 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
6 LIS JOANNA 21km / K20 KS KROTOSZ KROTOSZYN GORZUPIA
7 POCZTA MARIAN 21km / M50 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
8 JASIK NORBERT 21km / M20 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
9 DROZD WOJCIECH 21km / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
10 MROCZKOWSKI KAROL 21km / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
11 URBANIAK WIESŁAW 21km / M50 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
12 SOBKOWIAK MACIEJ 21km / M20 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
13 OBAL MARCIN 21km / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN ZDUNY
14 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 21km / M40 KS KROTOSZ KROTOSZYN CIESZKÓW
 
108 KS MARATON OSTRÓW WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLORCZAK KRZYSZTOF 21km / M40 KS MARATON OSTRÓW WLKP. WARSZAWA
2 BARANEK GRZEGORZ 21km / M40 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 PINKOWSKI EDMUND 21km / M50 KS MARATON OSTRÓW WLKP. LIGOTA
4 ZIELONKA MARIAN 21km / M60 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
5 KURZEJA ADAM 21km / M40 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
6 MĄDRY MATEUSZ 21km / M20 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
7 KOŁODZIEJ ADAM 21km / M30 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
8 GRZEŚCZYK MAREK 21km / M50 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
9 SIWIŃSKI PATRYK 21km / M20 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
10 KLAGA ANDRZEJ 21km / M50 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTROW WLKP
11 PIECZYŃSKI SZYMON 21km / M30 KS MARATON OSTRÓW WLKP. WYSOCKO MAŁE
12 BARTKOWIAK DARIUSZ 21km / M50 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
13 OLEJNICZAK WITOLD 21km / M60 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
14 MIAZGA MACIEJ 21km / M30 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
15 WAWRZYNIAK LEON 21km / M70 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
109 KS STAL OSTRÓW WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZYPKOWSKI HIERONIM 21km / M50 KS STAL OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
110 KTOŚTAKI BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETROWSKI MARIUSZ 21km / M50 KTOŚTAKI BIEGAJĄ POZNAŃ
 
111 KWILEŃ MIASTO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZALEŚNY PRZEMYSŁAW 21km / M40 KWILEŃ MIASTO KWILEŃ
 
112 L.P. NADLEŚNICTWO ANTONIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROGALA KRZYSZTOF 21km / M50 L.P. NADLEŚNICTWO ANTONIN SOŚNIE
 
113 LIPIEC RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JURASZEK MIROSŁAW 21km / M40 LIPIEC RUNNING TEAM SIENIAWKA
 
114 LUBUSZANIN DREZDENKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUKOTKO RAFAŁ 21km / M40 LUBUSZANIN DREZDENKO TARNOWO PODGÓRNE
 
115 LUPUS SYCÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRĘDA JÓZEF 21km / M70 LUPUS SYCÓW SYCÓW
 
116 LUTOGNIEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIELCAREK ŁUKASZ 21km / M30 LUTOGNIEW LUTOGNIEW
 
117 LZS TARCHALANKA TARCHAŁY WIELKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 UCIECHOWSKI PIOTR 21km / M50 LZS TARCHALANKA TARCHAŁY WIELKIE OPOLE
2 FLORCZAK MAREK 21km / M40 LZS TARCHALANKA TARCHAŁY WIELKIE TARCHAŁY WIELKIE
 
118 LZS TRZEBNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARECKI DAMIAN 21km / M20 LZS TRZEBNICA TRZEBNICA
2 ŻABIŃSKI GRZEGORZ 21km / M30 LZS TRZEBNICA TRZEBNICA
3 JARECKI IRENEUSZ 21km / M40 LZS TRZEBNICA TRZEBNICA
 
119 LZS `ORKAN`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUCHA-KRUCZYŃSKI WACŁAW 21km / M60 LZS `ORKAN` OSTRZESZÓW
 
120 MAGDALENA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI JERZY 21km / M40 MAGDALENA OBORNIKI
 
121 MARATHON TEAM KONIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECHOROWSKI Andrzej 21km / M40 MARATHON TEAM KONIN WIERUSZEW
 
122 MARATON OSTRÓW WLKP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZPERA KRZYSZTOF 21km / M60 MARATON OSTRÓW WLKP OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
123 MARATOŃCZYK POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKI ROBERT 21km / M40 MARATOŃCZYK POZNAŃ TARNOWO PODGÓRNE
2 WIERUSZEWSKI MATEUSZ 21km / M30 MARATOŃCZYK POZNAŃ GNIEZNO
3 JAŚNIEWICZ MATEUSZ 21km / M20 MARATOŃCZYK POZNAŃ SWARZĘDZ
 
124 MATKA BIEGNIE Z TYŁU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKI ŁUKASZ 21km / M30 MATKA BIEGNIE Z TYŁU WROCŁAW
 
125 MCMXXV
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POKORA RAFAŁ 21km / M30 MCMXXV KALISZ
 
126 MEIBES TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZÓZKA JAKUB 21km / M20 MEIBES TEAM GRONÓWKO
 
127 METAL-STUDIO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJNOWSKI LEONARD 21km / M50 METAL-STUDIO POZNAŃ
 
128 MICHAŁEK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYCZAK TOMASZ 21km / M30 MICHAŁEK TEAM POZNAŃ
 
129 MILOMARKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI MARIUSZ 21km / M30 MILOMARKI KALISZ
 
130 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RODEWALD MATEUSZ 21km / M20 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO WRONKI
 
131 MSICS POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYRAN MACIEJ 21km / M40 MSICS POZNAŃ BOLECHÓWKO
 
132 MŁODE WILKI OLSZTYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POŁOM TOMASZ 21km / M20 MŁODE WILKI OLSZTYN OŁAWA
 
133 N
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYŁ TOMASZ 21km / M30 N OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2 WOŹNIAK TOMASZ 21km / M30 N KOMORNIKI
3 MALINOWSKI DAMIAN 21km / M30 N OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
134 N/Z
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STOJANOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 N/Z WTÓREK
 
135 NA POHYBEL BELOWI!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIELCZAREK KRZYSZTOF 21km / M20 NA POHYBEL BELOWI! KALISZ
 
136 NEAPCO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŁEK STANISŁAW 21km / M60 NEAPCO PRASZKA
 
137 NEAPCO PRASZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLUSKOTA HENRYK 21km / M50 NEAPCO PRASZKA PRASZKA
2 MOSIALA JAN 21km / M50 NEAPCO PRASZKA PRASZKA
 
138 NESTLE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCZYŃSKI ARTUR 21km / M30 NESTLE RUNNERS KALISZ
 
139 NIEZALEZNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIGASZEWSKI WITOLD 21km / M30 NIEZALEZNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2 GRAJEK MATEUSZ 21km / M20 NIEZALEZNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 KARKOSZKA MARCIN 21km / M20 NIEZALEZNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. MASANÓW
4 MICHALSKA AGNIESZKA 21km / K30 NIEZALEZNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
5 RUDOWICZ PIOTR 21km / M40 NIEZALEZNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. RADŁÓW
6 KUBICA TOMASZ 21km / M30 NIEZALEZNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
7 KURZAWSKI WOJCIECH 21km / M50 NIEZALEZNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
8 SZYCH DAWID 21km / M20 NIEZALEZNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
140 NIEZRZESZONA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZELCZAK BEATA 21km / K40 NIEZRZESZONA WTÓREK
2 PRZYBYLAK DOROTA 21km / K20 NIEZRZESZONA SWARZĘDZ
3 CEMPEL MICHAŁ 21km / M50 NIEZRZESZONA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
4 GAJEWSKA-CZUL MARTA 21km / K30 NIEZRZESZONA OSTRÓW WLKP
5 WRÓBEL MARZENA 21km / K30 NIEZRZESZONA PSZCZEW
6 BLACHOWSKA ANNA 21km / K16 NIEZRZESZONA LIPNO
 
141 NIEZRZESZONY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDZIAK JERZY 21km / M50 NIEZRZESZONY KOŚCIAN
2 KLUPŚ MIECZYSŁAW 21km / M50 NIEZRZESZONY SUCHY LAS
3 RASZTUBOWICZ DANIEL 21km / M40 NIEZRZESZONY BYDGOSZCZ
4 CIEŚLAK IRENEUSZ 21km / M40 NIEZRZESZONY CZERMIN
5 KĘDZIORA RAFAŁ 21km / M40 NIEZRZESZONY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
6 DUDEK ANDRZEJ 21km / M50 NIEZRZESZONY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
7 ŚMIECHOWSKI WOJCIECH 21km / M20 NIEZRZESZONY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
8 SOKOŁOWSKI ANDRZEJ 21km / M60 NIEZRZESZONY ŁÓDŹ
9 PYTA GRZEGORZ 21km / M50 NIEZRZESZONY GRODZISK WLKP
10 SUDOLSKI DAWID 21km / M20 NIEZRZESZONY FRANKLINÓW
11 ŚWIĄTEK BRONISŁAW 21km / M50 NIEZRZESZONY KALISZ
12 NOWAK ROBERT 21km / M40 NIEZRZESZONY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
13 LISEWSKI PIOTR 21km / M50 NIEZRZESZONY BYDGOSZCZ
14 CIEŚLAK TOMASZ 21km / M30 NIEZRZESZONY SLIWNIKI
15 BLACHOWSKI ZBIGNIEW 21km / M50 NIEZRZESZONY KARNKOWO
16 KUPKA ZBIGNIEW 21km / M50 NIEZRZESZONY STARE BOJANOWO
17 SZCZEPANIK MARCIN 21km / M40 NIEZRZESZONY GODZIESZE MAŁE
18 DOMAGAŁA ŁUKASZ 21km / M20 NIEZRZESZONY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
19 SOLECKI DAMIAN 21km / M30 NIEZRZESZONY RASZKÓW
20 TOMALAK PIOTR 21km / M40 NIEZRZESZONY KALISZ
21 JUSZCZAK ZBIGNIEW 21km / M50 NIEZRZESZONY OPATÓWEK
22 WIERZEJSKI HENRYK 21km / M60 NIEZRZESZONY WROCŁAW
23 BALCERZYK DOMINIK 21km / M30 NIEZRZESZONY GODZIESZE WIELKIE
24 BRELIK GRZEGORZ 21km / M40 NIEZRZESZONY PIŁA
 
142 NIGHT RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKÓRZYŃSKI ARKADIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS LEWKÓW
2 PLUCIŃSKI SŁAWOMIR 21km / M30 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 GRAF ROBERT 21km / M40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
4 BEDNAREK PAWEŁ 21km / M20 NIGHT RUNNERS LEWKÓW
5 KOSTECKA MAŁGORZATA 21km / K30 NIGHT RUNNERS SWARZĘDZ
6 KOSMECKI ROBERT 21km / M50 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
7 KRAWCZYK ANNA 21km / K30 NIGHT RUNNERS GORZYCE WIELKIE
8 BEDNAREK JANUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS LEWKÓW
9 WIŚNIEWSKI EMIL 21km / M30 NIGHT RUNNERS NOWE SKALMIERZYCE
10 ZAWISZA MONIKA 21km / K20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
11 WALCZAK KRZYSZTOF 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
12 DUDZIAK GRZEGORZ 21km / M20 NIGHT RUNNERS MOSINA
13 SUDOLSKI RAFAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
14 FOLGA - BUNK MAŁGORZATA 21km / K20 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
15 KACZMAREK ROBERT 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
 
143 NIGHT RUNNERS KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANEK KATARZYNA 21km / K20 NIGHT RUNNERS KROTOSZYN TOMNICE
 
144 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŁUŻNY MICHAŁ 21km / M20 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI KARSKI
2 MICHALSKA AGNIESZKA 21km / K40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 JANKOWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
4 STASZAK MACIEJ 21km / M20 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
5 PALCZEWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
6 PALCZEWSKI MARCIN 21km / M30 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
145 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDKIEWICZ ADRIAN 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ POZNAŃ
 
146 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLAŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
 
147 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULESZA GRZEGORZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
2 WIATR DARIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
 
148 NIGHTRUNNERS KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUSZNIAK DAWID 21km / M20 NIGHTRUNNERS KALISZ KALISZ
 
149 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCZYŃSKI PIOTR 21km / M60 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL POZNAŃ
 
150 NO EXCUSES TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOSACKI JACEK 21km / M20 NO EXCUSES TEAM GNIEZNO
2 PACH AGNIESZKA 21km / K40 NO EXCUSES TEAM GNIEZNO
 
151 NOKIA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAKRZEWSKI TOMASZ 21km / M40 NOKIA RUNNING TEAM WROCŁAW
 
152 NYSA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZYBURA PAWEŁ 21km / M30 NYSA BIEGA POZNAŃ
 
153 ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WZIĄTEK RAFAŁ 21km / M40 ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA ODOLANÓW
2 GERTIG PAWEŁ 21km / M30 ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA ODOLANÓW
3 MAŁUSZEK MACIEJ 21km / M30 ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA ODOLANÓW
4 DZIAŁOCHA JAKUB 21km / M20 ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA ODOLANÓW
 
154 OGNIWO ŁĄKOCINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZYBAŁA JOANNA 21km / K20 OGNIWO ŁĄKOCINY ŁĄKOCINY
 
155 OLIMPIA SYCÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TĘSIOROWSKI MARIUSZ 21km / M30 OLIMPIA SYCÓW SYCÓW
 
156 OPOLEBIEGA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SULEWSKA NATALIA 21km / K20 OPOLEBIEGA.PL NOWE SKALMIERZYCE
 
157 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANIAK PIOTR 21km / M30 ORANGE POLSKA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
158 OREPUK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSOCZAŃSKI SŁAWOMIR 21km / M20 OREPUK KOŚCIAN
 
159 OSIR KLECZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRYDRYCHOWSKI PRZEMEK 21km / M40 OSIR KLECZEW KLECZEW
2 SZYMAŃSKI DARIUSZ 21km / M40 OSIR KLECZEW KLECZEW
3 SZYMAŃSKI PIOTR 21km / M40 OSIR KLECZEW Kleczew
 
160 OSK MĄDRZAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MĄDRZAK SŁAWOMIR 21km / M40 OSK MĄDRZAK OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
161 OSW TRI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRÓBEL BARTOSZ 21km / M20 OSW TRI TEAM WYSOCKO WIELKIE
2 MARCINKOWSKI PIOTR 21km / M40 OSW TRI TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 ŚWIĄTEK MACIEJ 21km / M30 OSW TRI TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
162 OZ JFTC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWŁOWSKI RADOSŁAW 21km / M40 OZ JFTC ZIELONKA
2 KOTLARSKI KRYSTIAN 21km / M20 OZ JFTC SZUBIN
 
163 PGB SPORTOWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NASIADEK DAMIAN 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA KALISZ
 
164 PHU AMPER KOŚCIAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSOCZAŃSKA IRENA 21km / K40 PHU AMPER KOŚCIAN KOŚCIAN
 
165 PKO BANK POLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSŁUŻAL ELŻBIETA 21km / K50 PKO BANK POLSKI KOMORNIKI
2 WASZYK ANITA 21km / K30 PKO BANK POLSKI WIDZISZEWO
 
166 PODGÓRZ TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARAŚ MAREK 21km / M50 PODGÓRZ TORUŃ TORUŃ
 
167 POLONIA ŚRODA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BISKUP ŁUKASZ 21km / M30 POLONIA ŚRODA ZANIEMYŚL
2 KASPRZAK MACIEJ 21km / M20 POLONIA ŚRODA NOWE MIASTO NAD WARTĄ
 
168 POLSKA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KROCZAK WOJCIECH 21km / M40 POLSKA BIEGA PIESZYCE
 
169 PROJTAGON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNY PRZEMYSŁAW 21km / M30 PROJTAGON TEAM MIĘDZYCHÓD
 
170 PROMAX RUNNERS CREW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SITEK JAROSLAW 21km / M30 PROMAX RUNNERS CREW WYSOCKO WIELKIE
 
171 PROMIEN OPALENICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROBNIK BŁAŻEJ 21km / M20 PROMIEN OPALENICA OPALENICA
 
172 PZ2K
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORNET PRZEMYSŁAW 21km / M30 PZ2K TORUŃ
 
173 PŁOMIEŃ OPATÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MRÓZEK PRZEMYSŁAW 21km / M30 PŁOMIEŃ OPATÓW OPATÓW
 
174 RADIO WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHŁOPAŚ DOMINIKA 21km / K30 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
 
175 RAJSPORT ACTIVE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PORADA ADAM 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE ZDZIESZOWICE
2 PORADA ANNA 21km / K40 RAJSPORT ACTIVE ZDZIESZOWICE
 
176 REH-MEDIC KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ 21km / M20 REH-MEDIC KROTOSZYN KROTOSZYN
2 SZCZEPAŃSKI KRZYSZTOF 21km / M20 REH-MEDIC KROTOSZYN KROTOSZYN
3 SZCZEPAŃSKA JOANNA 21km / K20 REH-MEDIC KROTOSZYN KROTOSZYN
4 DEMBIŃSKI JAKUB 21km / M20 REH-MEDIC KROTOSZYN JAROCIN
 
177 RIVER FIGHTERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRACUK KRZYSZTOF 21km / M40 RIVER FIGHTERS GORZÓW WLKP.
 
178 ROKIETNICA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PODLECKI WOJCIECH 21km / M30 ROKIETNICA BIEGA ROKIETNICA
2 ZAKRZEWICZ-PODLECKA AGNIESZKA 21km / K30 ROKIETNICA BIEGA ROKIETNICA
 
179 RUN-POLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWSKI PAWEŁ 21km / M40 RUN-POLE KRZYWIŃ
 
180 RUNNING FOR FUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNIAK TOMASZ 21km / M50 RUNNING FOR FUN POZNAŃ
 
181 RUNNING TEAM MILICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWSKI SEBASTIAN 21km / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
2 WOJTYCZKA JÓZEF 21km / M60 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
 
182 RUNNING TEAM TOPOLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DERESIŃSKI TOMASZ 21km / M30 RUNNING TEAM TOPOLA TOPOLA-OSIEDLE
 
183 SIERADZBIEGA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁASZCZYK RAFAŁ 21km / M40 SIERADZBIEGA.PL BRZEŹNIO
 
184 SKB STALOWA WOLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROCHOWSKI PIOTR 21km / M50 SKB STALOWA WOLA STALOWA WOLA
 
185 SOBCZYK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK MONIKA 21km / K20 SOBCZYK TEAM ZIĘBICE
 
186 SOLIS RUNNER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDZIAK TOMASZ 21km / M30 SOLIS RUNNER SIERADZ
 
187 SPARTANIE DZIECIOM KB ERGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIĄTEK EWELINA 21km / K30 SPARTANIE DZIECIOM KB ERGO WROCŁAW
 
188 SPORT - EDUKATOR OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIEKARNIAK RAFAŁ 21km / M40 SPORT - EDUKATOR OLEŚNICA OLEŚNICA
 
189 SPP TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMAREK MATEUSZ 21km / M30 SPP TEAM LUBOŃ
2 PRIMKE FILIP 21km / M20 SPP TEAM POZNAŃ
 
190 SPÓŁKA PŁOMYK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIERNIEWSKI GRZEGORZ 21km / M30 SPÓŁKA PŁOMYK OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
191 START POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRÓBEL ANDRZEJ 21km / M50 START POZNAŃ POZNAŃ
 
192 STAŚ BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYBUŁKA MARIUSZ 21km / M30 STAŚ BIEGA GRODZISK WIELKOPOLSKI
 
193 STRABAG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOMOROWSKI STEFAN 21km / M60 STRABAG POZNAŃ
 
194 STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA `SOKÓŁ`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARZABEK ROBERT 21km / M40 STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA `SOKÓŁ` STRZALKOWO
2 DĄBEK KRZYSZTOF 21km / M20 STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA `SOKÓŁ` WITKOWO
 
195 SUPERMARATON KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHWAŁKOWSKI ŁUKASZ 21km / M20 SUPERMARATON KALISZ GOŁUCHÓW
2 WIERZCHOWSKA IZABELA 21km / K30 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
3 FABIAŃSKI CZESŁAW 21km / M60 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
4 WODICZKO WERONIKA 21km / K30 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
5 WODICZKO TOMASZ 21km / M40 SUPERMARATON KALISZ DĘBNIAŁKI KALISKIE
6 KURZAJCZYK BEATA 21km / K30 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
7 WIERZCHOWSKI ADAM 21km / M30 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
8 SETECKI MICHAŁ 21km / M30 SUPERMARATON KALISZ NOWE SKALMIERZYCE
9 BORKOWSKA MAGDALENA 21km / K30 SUPERMARATON KALISZ OPATÓWEK
10 MIKOŁAJEWSKI MIECZYSŁAW 21km / M40 SUPERMARATON KALISZ ŻELAZKÓW
11 TARABASZ MAREK 21km / M40 SUPERMARATON KALISZ GOŁUCHÓW
 
196 SUPERSNOW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KITKOWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 SUPERSNOW LĄDEK ZDRÓJ
 
197 SZAKAL JEŻYCE & NEST.POZNAN.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŃDUŁA GRZEGORZ 21km / M30 SZAKAL JEŻYCE & NEST.POZNAN.PL POZNAŃ
 
198 SZRENIAWA - OS. KOMPOZYTORÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWICKI TOMASZ 21km / M40 SZRENIAWA - OS. KOMPOZYTORÓW POZNAŃ
 
199 SZS `WIELKOPLSKA`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URBAŃCZYK ZDZISŁAW 21km / M50 SZS `WIELKOPLSKA` POZNAŃ
 
200 SZWAGRY TEAM GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOSIŃSKI TOMASZ 21km / M40 SZWAGRY TEAM GNIEZNO GNIEZNO
 
201 SZWAGRY TEAM GNIEZNO / IMPERIAL RUNNING TEAM POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI ARTUR 21km / M40 SZWAGRY TEAM GNIEZNO / IMPERIAL RUNNING TEAM POLSKA GNIEZNO
 
202 SŁYNNI KENIJCZYCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BECHERT TOMASZ 21km / M30 SŁYNNI KENIJCZYCY GNIEZNO
2 STASZKIEWICZ ŁUKASZ 21km / M30 SŁYNNI KENIJCZYCY GNIEZNO
 
203 T.P.Z.O OBRZYCKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBSKI MAREK 21km / M50 T.P.Z.O OBRZYCKO OBRZYCKO
 
204 TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KSIĄŻEK GRZEGORZ 21km / M20 TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE TARNOWSKIE GÓRY
 
205 TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GASZCZYŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 TEAM OSTRÓW WLKP.
2 LASKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 TEAM OSTRÓW WLKP
 
206 TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUR KRZYSZTOF 21km / M50 TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE SZCZAWNO-ZDRÓJ
 
207 TEAM PLESZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEMANN JAROSŁAW 21km / M40 TEAM PLESZEW PLESZEW
2 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 21km / M40 TEAM PLESZEW KALISZ
3 PERLIŃSKA DOMINIKA 21km / K20 TEAM PLESZEW PLESZEW
4 ANDERSZ RYSZARD 21km / M40 TEAM PLESZEW PLESZEW
 
208 TKKF CZELADŻ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOŁAJCZYK PIOTR 21km / M70 TKKF CZELADŻ BĘDZIN
 
209 TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FOREMSKI SŁAWOMIR 21km / M40 TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY TORUN
 
210 TRIATHLON MIETKÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAKUTA TOMASZ 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
 
211 TRUCHTACZ DOBRZYCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEWIADA JAROSŁAW 21km / M40 TRUCHTACZ DOBRZYCA KOTLIN
 
212 TRUCHTACZ DOBRZYCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POCZTA RAFAŁ 21km / M30 TRUCHTACZ DOBRZYCA DOBRZYCA
2 CIERNIEWSKA BOŻENA 21km / K40 TRUCHTACZ DOBRZYCA DOBRZYCA
3 MATYSIAK LIDIA 21km / K20 TRUCHTACZ DOBRZYCA KOŹMIN WLKP
 
213 TRUST
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALCZAK DARIUSZ 21km / M40 TRUST POZNAŃ
 
214 TRZYNASTKA PLUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZYK MACIEJ 21km / M40 TRZYNASTKA PLUS STĘSZEW
2 LISIECKI TOMASZ 21km / M40 TRZYNASTKA PLUS LUBOŃ
 
215 TUMKO TEAM RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAGUBIEŃ WOJTEK 21km / M30 TUMKO TEAM RUNNERS GÓRA
 
216 UKS GNIEZNO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYLSKI KRZYSZTOF 21km / M40 UKS GNIEZNO BIEGA GNIEZNO
 
217 UKS STRZELEC KONIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINIAK JACEK 21km / M30 UKS STRZELEC KONIN KONIN
 
218 URZĄD MIEJSKI W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARANIAK ANDRZEJ 21km / M40 URZĄD MIEJSKI W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM TOPOLA OSIEDLE
 
219 VEGESPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEFANIAK AGNIESZKA 21km / K40 VEGESPORT POZNAN
 
220 VOLKSWAGEN POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOŁUBOWICZ JACEK 21km / M20 VOLKSWAGEN POZNAŃ POZNAŃ
 
221 WARTA CHALLENGE MARATON&HALF-BIEDRUSKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRAJZER JACEK 21km / M50 WARTA CHALLENGE MARATON&HALF-BIEDRUSKO POZNAN
 
222 WEŁNIANKA KISZKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOLNY JANUSZ 21km / M40 WEŁNIANKA KISZKOWO KISZKOWO
2 KARASIEWICZ PRZEMYSŁAW 21km / M30 WEŁNIANKA KISZKOWO KISZKOWO
 
223 WIELKOPOLSCY BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKI PAWEŁ 21km / M40 WIELKOPOLSCY BIEGACZE POZNAŃ
 
224 WIELKOPOLSKA POLICJA NASZA DRUŻYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARASZEWSKI ARKADIUSZ 21km / M50 WIELKOPOLSKA POLICJA NASZA DRUŻYNA POZNAŃ
 
225 WIERUNSZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTELA ŁUKASZ 21km / M30 WIERUNSZÓW WIERUSZÓW
 
226 WIXA POZNAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MANCZYK ADRIAN 21km / M20 WIXA POZNAN POZNAŃ
 
227 WKB PIAST WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROPOLSKI HENRYK 21km / M50 WKB PIAST WROCŁAW DZIERŻONIÓW
2 BOCZULA KRZYSZTOF 21km / M50 WKB PIAST WROCŁAW BIELAWA
3 KUCZKOWSKA ANETA 21km / K30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
 
228 WOJOWNICY WÓDY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WNUK DOMINIK 21km / M20 WOJOWNICY WÓDY POZNAŃ
 
229 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKI MAREK 21km / M40 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY WOLSZTYN
 
230 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOCZYK GRZEGORZ 21km / M20 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM LUSOWO
2 SOBKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM MIĘDZYCHÓD
3 KOZICZ LESZEK 21km / M40 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM TARNOWO PODGÓRNE
4 ZGOŁA PRZEMYSŁAW 21km / M40 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM LUSÓWKO
5 KUBIK MICHAŁ 21km / M20 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM MIĘDZYRZECZ
6 KAŹMIERCZAK MARIUSZ 21km / M30 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM TARNOWO PODGÓRNE
7 WALKOWSKI CEZARY 21km / M40 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM MIĘDZYRZECZ
8 KRAKOWSKI PIOTR 21km / M20 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM MIĘDZYRZECZ
9 OSUCH JAKUB 21km / M20 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM WIRY
10 PUDELKO ROMAN 21km / M20 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM CHRÓŚCINA
 
231 WWW.KONRADMATUSZEWSKI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATUSZEWSKI NIKODEM 21km / M20 WWW.KONRADMATUSZEWSKI.PL POZNAŃ
 
232 WWW.STUDIOMOTIV.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALKOWIAK BART 21km / M30 WWW.STUDIOMOTIV.PL PLEWISKA
 
233 ZIELONA MILA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RASZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 ZIELONA MILA TOPOLA MAŁA
 
234 ZSGE KONIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERWCZAK DAWID 21km / M30 ZSGE KONIN GOLINA
 
235 ŚLĘZAK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIJAŁKOWSKI WALDEMAR 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM TRZEBNICA
 
236 ŻERKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMAREK FILIP 21km / M30 ŻERKÓW ŻERKÓW
 
237 ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORDEK MARIUSZ 21km / M30 ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 ŻNIN