Lp. |
Nazwa Name |
1 |
ABC DATA TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KŁOSZEWSKI ARTUR |
Open / M40 |
ABC DATA TEAM |
PIASECZNO |
2 |
WENSKER JAROSŁAW |
Open / M50 |
ABC DATA TEAM |
JÓZEFOSŁAW |
3 |
TYBURCY RAFAŁ |
Open / M30 |
ABC DATA TEAM |
WROCŁAW |
4 |
GRABOWSKI RADOSŁAW |
Open / M20 |
ABC DATA TEAM |
DUCZKI |
5 |
WARZYŃSKA MAŁGORZATA |
Open / K20 |
ABC DATA TEAM |
WARSZAWA |
|
|
2 |
ADS - PAN TEŻ ĆWICZY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MAZAN MARK |
Open / M30 |
ADS - PAN TEŻ ĆWICZY |
WARSZAWA |
2 |
KĘSKA PIOTR |
Open / M20 |
ADS - PAN TEŻ ĆWICZY |
WARSZAWA |
3 |
CYWIŃSKI PIOTR |
Open / M30 |
ADS - PAN TEŻ ĆWICZY |
WARSZAWA |
4 |
MRÓZ SŁAWOMIR |
Open / M40 |
ADS - PAN TEŻ ĆWICZY |
WARSZAWA |
|
|
3 |
ASTRI POLSKA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ROJEK TOMASZ |
Open / M30 |
ASTRI POLSKA |
WOŁOMIN |
2 |
PAWLAK MICHAŁ |
Open / M20 |
ASTRI POLSKA |
WARSZAWA |
3 |
KETZLER MARKUS |
Open / M30 |
ASTRI POLSKA |
WARSZAWA |
4 |
JĘDRYKA MARCIN |
Open / M30 |
ASTRI POLSKA |
WARSZAWA |
|
|
4 |
BILLENNIUM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WIŚNIEWSKI RADOSŁAW |
Open / M20 |
BILLENNIUM |
WARSZAWA |
2 |
BIELSKA MARIA |
Open / K20 |
BILLENNIUM |
WARSZAWA |
|
|
5 |
BURSZTYNOWY ŚWIERZOP |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KASPERSKI CEZARY |
Open / M30 |
BURSZTYNOWY ŚWIERZOP |
WARSZAWA |
2 |
NALEJ KRZYSZTOF |
Open / M30 |
BURSZTYNOWY ŚWIERZOP |
MILANÓWEK |
3 |
STRZEŚNIEWSKI MIKOŁAJ |
Open / M30 |
BURSZTYNOWY ŚWIERZOP |
WARSZAWA |
|
|
6 |
CITI HANDLOWY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DĘBOWSKI BŁAŻEJ |
Open / M30 |
CITI HANDLOWY |
WARSZAWA |
|
|
7 |
CONNECTMEDICA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GAJDA PAWEŁ |
Open / M20 |
CONNECTMEDICA |
PIASECZNO |
2 |
ERINSON VILLARROEL |
Open / M40 |
CONNECTMEDICA |
WARSZAWA |
|
|
8 |
DB SCHENKER |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GOZDEK RADEK |
Open / M40 |
DB SCHENKER |
WARSZAWA |
2 |
KOZŁOWSKI MARIUSZ |
Open / M40 |
DB SCHENKER |
WARSZAWA |
3 |
KLAT RYSZARD |
Open / M40 |
DB SCHENKER |
WARSZAWA |
4 |
KRÓL ZBIGNIEW |
Open / M30 |
DB SCHENKER |
WARSZAWA |
|
|
9 |
DECERTO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOŁUCKI TOMASZ |
Open / M30 |
DECERTO |
WARSZAWA |
2 |
STĘPNIAK MICHAŁ |
Open / M20 |
DECERTO |
WARSZAWA |
3 |
STEFANIUK MARCIN |
Open / M30 |
DECERTO |
WARSZAWA |
4 |
CHMIEL PIOTR |
Open / M20 |
DECERTO |
WARSZAWA |
5 |
ŚWITALSKI MACIEJ |
Open / M20 |
DECERTO |
WARSZAWA |
6 |
PAWLUCZUK PAWEŁ |
Open / M20 |
DECERTO |
WARSZAWA |
|
|
10 |
DF |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SZYDEŁKO DARIUSZ |
Open / M20 |
DF |
WARSZAWA |
|
|
11 |
DREAMTEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RAFAŁ KOZAJDA |
Open / M20 |
DREAMTEAM |
KOŁO |
2 |
RAFAŁ BEDNARCZYK |
Open / M20 |
DREAMTEAM |
WARSZAWA |
3 |
PAWEŁ BEDNARCZYK |
Open / M20 |
DREAMTEAM |
WARSZAWA |
4 |
JAROSŁAW ZAWISTOWSKI |
Open / M20 |
DREAMTEAM |
SKŁODY PIOTROWICE |
|
|
12 |
ENVELO SPORT TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
FAŁATOWICZ RADOSŁAW |
Open / M30 |
ENVELO SPORT TEAM |
LEGIONOWO |
2 |
ZATORSKI MARCIN |
Open / M40 |
ENVELO SPORT TEAM |
WARSZAWA |
3 |
WOLAK TOMASZ |
Open / M30 |
ENVELO SPORT TEAM |
WARSZAWA |
4 |
PYZA ROBERT |
Open / M30 |
ENVELO SPORT TEAM |
WARSZAWA |
5 |
MACIEJEWICZ PAWEŁ |
Open / M30 |
ENVELO SPORT TEAM |
WARSZAWA |
6 |
GRZEBIELUCH ADAM |
Open / M40 |
ENVELO SPORT TEAM |
WOŁCZKOWO |
|
|
13 |
IIIT |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SIEDLECKI ŁUKASZ |
Open / M30 |
IIIT |
WARSZAWA |
2 |
KRZEMPEK ALEKSANDER |
Open / M40 |
IIIT |
WARSZAWA |
3 |
CIOŁECKI ŁUKASZ |
Open / M30 |
IIIT |
WARSZAWA |
4 |
GŁOWACKI DAMIAN |
Open / M30 |
IIIT |
WARSZAWA |
|
|
14 |
IT CROWD |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DĄBROWSKI PAWEŁ |
Open / M20 |
IT CROWD |
JÓZEFÓW |
2 |
JAWORSKI ARKADIUSZ |
Open / M30 |
IT CROWD |
IZABELIN |
3 |
DĄBROWSKI PIOTR |
Open / M20 |
IT CROWD |
JÓZEFÓW |
|
|
15 |
IT KONTRAKT |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GOZDUR MARTA |
Open / K30 |
IT KONTRAKT |
WARSAW |
2 |
PARTYKA ANNA |
Open / K30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
3 |
BERNATEK DOROTA |
Open / K30 |
IT KONTRAKT |
PUŁAWY |
4 |
TREPKA MARTA |
Open / K20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
5 |
PAWLAK ALEKSANDRA |
Open / K20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
6 |
STOLARCZYK ALEKSANDRA |
Open / K20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
7 |
RUSA ALEKSANDRA |
Open / K20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
8 |
DŻUMAK SZYMON |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
9 |
PRUŚ ERWIN |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
10 |
TREPKA MARTA |
Open / K20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
11 |
CICHOPEK JACEK |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
12 |
UFUK COSAR |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
13 |
RAPACKI SZYMON |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
14 |
GUTMAŃSKI TOMASZ |
Open / M40 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
15 |
MATUSZEWSKI MICHAŁ |
Open / M20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
16 |
SIWIŃSKI PIOTR |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
17 |
RUSA ALEKSANDRA |
Open / K20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
18 |
NOWICKI ADAM |
Open / M20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
19 |
WYSOCKI MARCIN |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
20 |
RONDA-TCHÓRZ SYLWESTER |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
21 |
KACPERAK TOMASZ |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
22 |
WĘGRZYN SŁAWOMIR |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
23 |
JOŚKO TOMASZ |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
24 |
PRZYBOJEWSKA EDYTA |
Open / K30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
25 |
PYCIO MICHAŁ |
Open / M20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
26 |
POGODA MIŁOSZ |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
27 |
ŻYMEŁKO DARIUSZ |
Open / M20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
28 |
KIRYCZUK JOANNA |
Open / K20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
29 |
EKONOMIUK MACIEJ |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
30 |
TARNAS JOANNA |
Open / K30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
31 |
TUREK ANNA |
Open / K30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
32 |
GAŚ BEATA |
Open / K20 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
33 |
FERNANDES FRANCISCO |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
34 |
MŁODZIŃSKA ANNA |
Open / K30 |
IT KONTRAKT |
WARSZAWA |
35 |
MIRSKI KRZYSZTOF |
Open / M20 |
IT KONTRAKT |
|
36 |
TOKAJUK RADOSŁAW |
Open / M30 |
IT KONTRAKT |
|
37 |
TOKAJUK MAŁGORZATA |
Open / K30 |
IT KONTRAKT |
|
38 |
TOKAJUK BARTOSZ |
Open / M20 |
IT KONTRAKT |
|
|
|
16 |
IT TOUCH |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ZIOMKA MICHAŁ |
Open / M30 |
IT TOUCH |
RADOM |
|
|
17 |
ITEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WASIAK ZBIGNIEW |
Open / M30 |
ITEAM |
ROGÓW-PARCELA |
2 |
RUTKOWSKI MICHAŁ |
Open / M30 |
ITEAM |
SKIERNIEWICE |
3 |
NOWAKOWSKI MACIEJ |
Open / M30 |
ITEAM |
SKIERNIEWICE |
4 |
BOGDAŃSKI MARCIN |
Open / M30 |
ITEAM |
SKIERNIEWICE |
|
|
18 |
ITS PRO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PIETRZAK MACIEJ |
Open / M40 |
ITS PRO |
WARSZAWA |
|
|
19 |
MEDICOVER RUNNERS |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
NOWOCIEŃ JACEK |
Open / M50 |
MEDICOVER RUNNERS |
PODKOWA LEŚNA |
2 |
CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR |
Open / M50 |
MEDICOVER RUNNERS |
WARSZAWA |
3 |
ORZEŁ MICHAŁ |
Open / M30 |
MEDICOVER RUNNERS |
WARSZAWA |
|
|
20 |
MICROSOFT POLAND RUNNING TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
POROWSKI DARIUSZ |
Open / M30 |
MICROSOFT POLAND RUNNING TEAM |
WARSAW |
|
|
21 |
MOVIBE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WASILEWSKI ADAM |
Open / M20 |
MOVIBE |
|
2 |
MORAWSKI KAROL |
Open / M20 |
MOVIBE |
|
3 |
KLUSKA PIOTR |
Open / M40 |
MOVIBE |
|
4 |
BIAŁY WOJTEK |
Open / M40 |
MOVIBE |
|
5 |
WOJTACH ŁUKASZ |
Open / M30 |
MOVIBE |
|
6 |
PASTOR KAMIL |
Open / M30 |
MOVIBE |
|
7 |
KOCIUBA RADOSŁAW |
Open / M30 |
MOVIBE |
|
8 |
DĄBRÓWKA JERZY |
Open / M30 |
MOVIBE |
|
9 |
ZYŚK-LISICA PAULINA |
Open / K30 |
MOVIBE |
|
10 |
KAROLINA WIERZBIŃSKA |
Open / K30 |
MOVIBE |
|
11 |
GARLEJ ARKADIUSZ |
Open / M30 |
MOVIBE |
WARSZAWA |
12 |
ROWIŃSKI MACIEJ |
Open / M30 |
MOVIBE |
WARSZAWA |
13 |
ZAWADZKA PAULINA |
Open / K30 |
MOVIBE |
|
|
|
22 |
NAPRZÓD MŁOCINY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PISARCZYK GRZEGORZ |
Open / M30 |
NAPRZÓD MŁOCINY |
WARSZAWA |
|
|
23 |
NETCOMPANY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BRONISZ BENIAMIN |
Open / M30 |
NETCOMPANY |
SUŁKOWICE |
2 |
JASTRZĘBSKI MACIEJ |
Open / M30 |
NETCOMPANY |
DZIAŁDOWO |
3 |
KOZERA KONRAD |
Open / M20 |
NETCOMPANY |
WARSZAWA |
4 |
SAFARZYŃSKI MACIEJ |
Open / M20 |
NETCOMPANY |
WARSZAWA |
|
|
24 |
OMEGA CODE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ZAWODNIK ANONIMOWY |
Open / M30 |
OMEGA CODE |
|
2 |
KRZYSZTOF ŁAJTAR |
Open / M30 |
OMEGA CODE |
ŁOSICE |
3 |
BUCZEK KAROL |
Open / M20 |
OMEGA CODE |
SKARŻYSKO-KAMIENNA |
|
|
25 |
PENTACOMP |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KAROLAK KAROL |
Open / M30 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
2 |
GRUDZIEŃ EWELINA |
Open / K20 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
3 |
SIELSKI KAMIL |
Open / M20 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
4 |
RACZKOWSKI EMIL |
Open / M20 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
5 |
MORLO DRIUSZ |
Open / M30 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
6 |
GŁODOWSI ADAM |
Open / M30 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
7 |
KIRPLUK MICHAŁ |
Open / M50 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
8 |
PAWŁOWSKI DARIUSZ |
Open / M20 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
9 |
MAZUREK MARCIN |
Open / M40 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
10 |
PERKOWSKI SEBASTIAN |
Open / M20 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
11 |
DARMOCHWAŁ FILIP |
Open / M20 |
PENTACOMP |
WARSZAWA |
|
|
26 |
PRACOWNIK ITK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BANASIEWICZ ADAM |
Open / M30 |
PRACOWNIK ITK |
WARSZAWA |
|
|
27 |
PRACOWNIK ITK/UNITEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RESZKA TOMASZ |
Open / M40 |
PRACOWNIK ITK/UNITEAM |
WARSZAWA |
2 |
ŁOPUCKI KRZYSZTOF |
Open / M20 |
PRACOWNIK ITK/UNITEAM |
WARSZAWA |
3 |
DUDEK PAWEŁ |
Open / M20 |
PRACOWNIK ITK/UNITEAM |
WARSZAWA |
4 |
MRUGAŁA ŁUKASZ |
Open / M20 |
PRACOWNIK ITK/UNITEAM |
WARSZAWA |
|
|
28 |
RKANTOR.COM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TRUPINDA MARIUSZ |
Open / M30 |
RKANTOR.COM |
WARSZAWA |
2 |
ROSA KAMIL |
Open / M20 |
RKANTOR.COM |
MIŃSK MAZOWIECKI |
3 |
RASIŃSKI MARIUSZ |
Open / M20 |
RKANTOR.COM |
JABŁONNA |
4 |
KOWALEWSKI JAKUB |
Open / M30 |
RKANTOR.COM |
WARSZAWA |
5 |
CHRUŚLIŃSKI BARTOSZ |
Open / M30 |
RKANTOR.COM |
KRZYWDA |
|
|
29 |
RRT |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PIOTROWSKI SEBASTIAN |
Open / M30 |
RRT |
LESZNOWOLA |
|
|
30 |
RWE IT RUNNING TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WOJCIECH KRAWCZYK |
Open / |
RWE IT RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
2 |
URSZULA KORDYS |
Open / M30 |
RWE IT RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
3 |
SEWERYN SOBIESZEK |
Open / M30 |
RWE IT RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
4 |
BANAŚ SEBASTIAN |
Open / M30 |
RWE IT RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
5 |
PAWEŁ BORKOWSKI |
Open / M40 |
RWE IT RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
6 |
MARIUSZ BOŻEK |
Open / M30 |
RWE IT RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
7 |
RUSTECKI MARIUSZ |
Open / M40 |
RWE IT RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
8 |
ANDRZEJEWSKA-SOBIESZEK EWA |
Open / K30 |
RWE IT RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
|
|
31 |
SFERIS TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RYSIEW RAFAŁ |
Open / M30 |
SFERIS TEAM |
WARSZAWA |
2 |
KOZYNACKI TOMASZ |
Open / M20 |
SFERIS TEAM |
PIASECZNO |
3 |
KLESZKO PIOTR |
Open / M40 |
SFERIS TEAM |
HUTA ŻABIOWOLSKA |
|
|
32 |
SMT SOFTWARE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GŁOWACKI MARIUSZ |
Open / M30 |
SMT SOFTWARE |
WARSZAWA |
|
|
33 |
STTAS EUROPE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SZWEDZIŃSKI DOMINIK |
Open / M30 |
STTAS EUROPE |
WARSZAWA |
2 |
TABORSKA JUSTYNA |
Open / K30 |
STTAS EUROPE |
WARSZAWA |
3 |
ROGOZIŃSKI JULIAN |
Open / M30 |
STTAS EUROPE |
WARSZAWA |
4 |
JAGODA MAGDALENA |
Open / K20 |
STTAS EUROPE |
ŁOWICZ |
5 |
GRABOWSKI ŁUKASZ |
Open / M20 |
STTAS EUROPE |
WARSZAWA |
6 |
DUBIEL AGNIESZKA |
Open / K30 |
STTAS EUROPE |
WARSZAWA |
7 |
KOKORYN MARIUSZ |
Open / M20 |
STTAS EUROPE |
WARSZAWA |
8 |
GRELA WOJCIECH |
Open / M20 |
STTAS EUROPE |
WARSZAWA |
|
|
34 |
TMS TEAM MEN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŁABĘDŹ ADAM |
Open / M20 |
TMS TEAM MEN |
HALINÓW |
|
|
35 |
VECTO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WYCHOWANSKI JAKUB |
Open / M30 |
VECTO |
WARSZAWA |
|
|
36 |
WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CHMIELEWSKI MARIUSZ |
Open / M30 |
WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO |
WARSZAWA |
|
|
37 |
XENTIVO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TALAGA BARTOSZ |
Open / M40 |
XENTIVO |
WARSZAWA |
|
|
38 |
XPLUS |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STOKFISZ KLAUDIA |
Open / K20 |
XPLUS |
SULEJÓWEK |
2 |
URAWSKI MAREK |
Open / M20 |
XPLUS |
KAMIONKA |
3 |
BRZEZICKI TOMASZ |
Open / M30 |
XPLUS |
WARSZAWA |
4 |
KOCHAŃSKI MICHAŁ |
Open / M30 |
XPLUS |
WARSZAWA |
|
|