Datasport

DOZ Maraton ŁódŸ z PZU, 10k Run
ŁódŸ, 16 kwietnia 2016 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 18
Jeœli widzisz błšd w swoim zgłoszeniu i chciałbyœ go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 DOZ KUTNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WASIELEWSKI MICHAŁ 42km / M30 DOZ KUTNO KUTNO
2 MICHALAK WALDEMAR 42km / M40 DOZ KUTNO KUTNO
3 ŒWIEŻAWSKA ALICJA 42km / K30 DOZ KUTNO KUTNO
4 WALCZAK KONRAD 42km / M30 DOZ KUTNO KUTNO
5 RAK PRZEMYSŁAW 42km / M40 DOZ KUTNO KUTNO
6 BARANOWSKI MARIUSZ 42km / M30 DOZ KUTNO KUTNO
7 BARANOWSKI KRZYSZTOF 42km / M50 DOZ KUTNO KUTNO
8 JEZIORSKA KAMILA 42km / K30 DOZ KUTNO KUTNO
 
2 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CICHOSZ JAROSŁAW 42km / M30 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓD ŁÓD
2 KOSIOR MICHAŁ 42km / M20 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓD ŁÓD
3 WYCHOWAŁEK JAN 42km / M20 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓD PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
4 OWCZARCZYK ANNA 42km / K20 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓD PABIANICE
5 BALCERZAK MARTYNA 42km / K20 AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓD ZDUŃSKA WOLA
 
3 ATLAS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADOWSKA DAGMARA 42km / K40 ATLAS RUNNING TEAM BOROWA
2 ARMACKI ARKADIUSZ 42km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
3 BIK JACEK 42km / M30 ATLAS RUNNING TEAM WÓDKA
4 BOGUCKI PIOTR 42km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
5 BOHDANOWICZ KRYSTIAN 42km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
6 MATCZAK PAWEŁ 42km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
7 PAPUZIŃSKI PIOTR 42km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
8 ŒWIĘCH WOJCIECH 42km / M40 ATLAS RUNNING TEAM KSAWERÓW
9 BEDNAREK MICHAŁ 42km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
10 DUDAS ARKADIUSZ 42km / M20 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
11 GAWEŁ TOMASZ 42km / M30 ATLAS RUNNING TEAM KRZYWIEC
12 KLONOWSKA ELŻBIETA 42km / K30 ATLAS RUNNING TEAM KSAWERÓW
13 KLONOWSKI MICHAŁ 42km / M30 ATLAS RUNNING TEAM RZGÓW
14 RADWAŃSKA JUSTYNA 42km / K30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
15 RATAJCZAK JACEK 42km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
16 SZCZEPANIAK MARCIN 42km / M20 ATLAS RUNNING TEAM ZGIERZ
17 SZUBIELSKI MARCIN 42km / M20 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
 
4 BIEGACZ NOWOSOLNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJ DARIUSZ 42km / M50 BIEGACZ NOWOSOLNA ŁÓD
2 SZEWCZYK JAROSŁAW 42km / M40 BIEGACZ NOWOSOLNA NOWY BEDOŃ
3 SZKOBEL DARIUSZ 42km / M30 BIEGACZ NOWOSOLNA ŁÓD
4 ANTCZAK AGNIESZKA 42km / K40 BIEGACZ NOWOSOLNA ŁÓD
 
5 BIEGACZ NOWOSOLNA 2
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBIAK DARIUSZ 42km / M30 BIEGACZ NOWOSOLNA 2 ŁÓD
2 JANIAK RADOSŁAW 42km / M40 BIEGACZ NOWOSOLNA 2 ŁÓD
3 FRANKENBERG MAŁGORZATA 42km / K60 BIEGACZ NOWOSOLNA 2 ŁÓD
4 SUSKI JÓZEF 42km / M30 BIEGACZ NOWOSOLNA 2 ŁÓDZ
 
6 BIEGANIE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŁAWSKA JOANNA 42km / K30 BIEGANIE.PL LUBLIN
2 DARNOWSKI JACEK 42km / M30 BIEGANIE.PL BRWINÓW
3 WERNER KRZYSZTOF 42km / M30 BIEGANIE.PL TORUŃ
4 WITEK ANDRZEJ 42km / M20 BIEGANIE.PL SZKLARSKA PORĘBA
 
7 EVERRUN 1
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASTRZĽBEK KONRAD 42km / M30 EVERRUN 1 ŁÓD
2 WEJDMAN DARIUSZ 42km / M40 EVERRUN 1 ŁÓDŻ
3 OKUŃSKA WEJDMAN ANETA 42km / K40 EVERRUN 1 ŁÓDŻ
4 KUNIAR ANETA 42km / K30 EVERRUN 1 ŁÓD
5 BORKOWSKI GRZEGORZ 42km / M60 EVERRUN 1 ŁÓDŻ
6 CYNIAK MAREK 42km / M40 EVERRUN 1 ŁÓD
 
8 EVERRUN 2
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANACZYK SEBASTIAN 42km / M30 EVERRUN 2 KALISZ
2 KRUK ALEKSANDRA 42km / K40 EVERRUN 2 ŁÓD
3 OWCZAREK WITOLD 42km / M40 EVERRUN 2 ŁÓD
4 MICHALCZEWSKA MARZENA 42km / K40 EVERRUN 2 ŁÓD
5 MICHALCZEWSKI ANDRZEJ 42km / M40 EVERRUN 2 ŁÓD
6 FRONCZKOWSKA BARBARA 42km / K30 EVERRUN 2 ŁÓD
 
9 KITA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JÓZWIAK PIOTR 42km / M30 KITA TEAM ŁÓD
2 MIROWSKI KAMIL 42km / M20 KITA TEAM ZGIERZ
3 KOKOTEK MACIEJ 42km / M30 KITA TEAM ŁÓD
4 KICIŃSKA-KOKOTEK BEATA 42km / K30 KITA TEAM ŁÓD
5 PAJĽK NORBERT 42km / M30 KITA TEAM PALESTYNA O/GLINNIK
6 GAGAS ALEKSANDRA 42km / K30 KITA TEAM ŁÓD
 
10 KORONA PABIANICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁYSZKOWICZ GRZEGORZ 42km / M30 KORONA PABIANICE PABIANICE
2 KOPKA PIOTR 42km / M30 KORONA PABIANICE PABIANICE
3 SZRETER PAWEŁ 42km / M50 KORONA PABIANICE ŁÓD
4 ODZIOBA ANDRZEJ 42km / M50 KORONA PABIANICE PABIANICE
5 KUCHAREK KRYSTYNA 42km / K50 KORONA PABIANICE PABIANICE
6 DOWNAR KATARZYNA 42km / K20 KORONA PABIANICE PABIANICE
7 MAKOWSKI MACIEJ 42km / M30 KORONA PABIANICE PABIANICE
8 ANDRZEJCZAK RAFAŁ 42km / M40 KORONA PABIANICE DZIEKTARZEW
9 DĽBEK RYSZARD 42km / M60 KORONA PABIANICE PABIANICE
10 BIERNACKI DAMIAN 42km / M40 KORONA PABIANICE PABIANICE
11 BRZEZIŃSKI ŁUKASZ 42km / M20 KORONA PABIANICE ŁÓD
12 JĘDRASZEK ALICJA 42km / K30 KORONA PABIANICE PABIANICE
 
11 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZMERKA MARIUSZ 42km / M40 ORANGE POLSKA ŁÓD
2 WICZUK-WICZEWSKI MARCIN 42km / M40 ORANGE POLSKA POZNAŃ
3 LESIEWICZ JAROSŁAW 42km / M40 ORANGE POLSKA ŁÓD
4 BOSEK ROBERT 42km / M30 ORANGE POLSKA WARSZAWA
5 KANIEWSKI MICHAŁ 42km / M40 ORANGE POLSKA POZNAŃ
6 JANIK TOMASZ 42km / M40 ORANGE POLSKA HRUBIESZÓW
7 ZAJĽC ROBERT 42km / M40 ORANGE POLSKA ZĽBKI
8 ZIMIŃSKI ZDZISŁAW 42km / M50 ORANGE POLSKA WARSZAWA
9 MOWNY ADAM 42km / M40 ORANGE POLSKA ZIELONA GÓRA
10 GÓRECKA ALEKSANDRA 42km / K30 ORANGE POLSKA ŁÓD
11 PISZCZATOWSKI WOJCIECH 42km / M40 ORANGE POLSKA WARSZAWA
12 JEZIERSKI JAKUB 42km / M40 ORANGE POLSKA WARSZAWA
13 KURZAWA SŁAWOMIR 42km / M50 ORANGE POLSKA WARSZAWA
14 WESOŁOWSKA KATARZYNA 42km / K30 ORANGE POLSKA WARSZAWA
15 ROZBICKI MARIUSZ 42km / M30 ORANGE POLSKA WARSZAWA
16 MAZUR MATEUSZ 42km / M30 ORANGE POLSKA BATORZ
 
12 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYŁOGA ŁUKASZ 42km / M30 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT ŻYCHLIN
2 MATUSZEWSKI PIOTR 42km / M60 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT GOSTYNIN
3 STAŃCZAK EDMUND 42km / M60 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
4 DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW 42km / M30 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT GOSTYNIN
5 KAJAK AGNIESZKA 42km / K30 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT ŻYCHLIN
6 MAKOWSKI BOGDAN 42km / M50 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
7 ŁOMNICKI DARIUSZ 42km / M50 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
8 WOJTCZAK PAWEL 42km / M30 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT ŁOKIETNICA
 
13 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK TOMASZ 42km / M20 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
2 WIŒNIEWSKA RENATA 42km / K40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
3 GOSZCZYCKI WITOLD 42km / M40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
4 REMBOWSKI JACEK 42km / M70 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
 
14 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SULIMA GRZEGORZ 42km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
2 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 42km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
3 FEDYCZKOWSKI EDWARD 42km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
4 TWARÓG ZBIGNIEW 42km / M60 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
5 JAWORSKI WALDEMAR 42km / M50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
 
15 SZAKALE BAŁUT ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁOŒ MICHAŁ 42km / M30 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
2 OLEKSIEWICZ MAURYCY 42km / M30 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
3 DRAB SZYMON 42km / M20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
4 RAKOWSKI MACIEJ 42km / M40 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
5 BEDYK TOMASZ 42km / M30 SZAKALE BAŁUT ŁÓD ŁÓD
6 PIETRZAK ANDRZEJ 42km / M40 SZAKALE BAŁUT ŁÓD PABIANICE
7 KACZMAREK MONIKA 42km / K20 SZAKALE BAŁUT ŁÓD
 
16 SZCZYPTA SZALEŃSTWA Z MBANKIEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLAK STANISŁAW 42km / M40 SZCZYPTA SZALEŃSTWA Z MBANKIEM KRAKÓW
2 DRĽŻEK MICHAŁ 42km / M20 SZCZYPTA SZALEŃSTWA Z MBANKIEM BEŁCHATÓW
3 STAWSKI MICHAŁ 42km / M30 SZCZYPTA SZALEŃSTWA Z MBANKIEM ŁÓD
4 MAGIERSKI WITOLD 42km / M40 SZCZYPTA SZALEŃSTWA Z MBANKIEM DĽBROWA
5 NADROWSKI TOMASZ 42km / M30 SZCZYPTA SZALEŃSTWA Z MBANKIEM ŁÓD
6 DYGDOŃ PRZEMYSŁAW 42km / M40 SZCZYPTA SZALEŃSTWA Z MBANKIEM WARSZAWA
7 LESIEŃ ADAM 42km / M40 SZCZYPTA SZALEŃSTWA Z MBANKIEM ŁÓD
8 HŁADUŃSKI ŁUKASZ 42km / M40 SZCZYPTA SZALEŃSTWA Z MBANKIEM ŁASK
 
17 TEAM KRISA/EVERRUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MEISSNER PAWEŁ 42km / M30 TEAM KRISA/EVERRUN ŁÓD
2 DZIUBA BARTŁOMIEJ 42km / M40 TEAM KRISA/EVERRUN ŁÓD
3 ADAMKIEWICZ MICHAŁ 42km / M30 TEAM KRISA/EVERRUN ŁÓD
4 PASTUSZKA SYLWIA 42km / K30 TEAM KRISA/EVERRUN ŁÓD
5 OCHMAŃSKA EWA 42km / K40 TEAM KRISA/EVERRUN ŁÓD
6 LEWANDOWSKI KRZYSZTOF 42km / M30 TEAM KRISA/EVERRUN ŁÓD
 
18 ŁÓD RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁOMIŃSKI MARCIN 42km / M30 ŁÓD RUNNING TEAM SKOTNIKI
2 KOWALSKI WŁODZIMIERZ 42km / M60 ŁÓD RUNNING TEAM ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
3 MILCZAREK JANUSZ 42km / M50 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
4 JAGUSIAK MACIEK 42km / M30 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
5 BRZENICKI ŁUKASZ 42km / M20 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
6 ZIÓŁEK MAGDALENA 42km / K30 ŁÓD RUNNING TEAM JÓZEFOSŁAW
7 ZIÓŁKOWSKI RAFAŁ 42km / M40 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
8 PATURA ANIA 42km / K40 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD RUNNING TEAM
9 WINIECKI MATEUSZ 42km / M20 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
10 SUSKA KATARZYNA 42km / K30 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓDZ
11 SUSKI MACIEK 42km / M50 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓDZ
12 KORZENIOWSKI ALEKSANDER 42km / M40 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
13 KUBICKI GRZEGORZ 42km / M40 ŁÓD RUNNING TEAM ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
14 STĘPIEŃ MAJA 42km / K20 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD
15 WIKTOREK JADWIGA 42km / K60 ŁÓD RUNNING TEAM ŁÓD