DATASPORT
naglowek

Drużyny


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 58
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 10 BRYGADA LOGISTYCZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALCZEWSKI DANIEL 21km / M30 10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLE
 
2 10BLOG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIĘBA MAGDALENA 21km / K20 10BLOG MASZEWO
2 MAKSYM ARKADIUSZ 21km / M20 10BLOG OPOLE
3 MAJKA PAWEŁ 21km / M30 10BLOG PIĄTKOWICE
4 ALBERT ŁUKASZ 21km / M30 10BLOG OPOLE
5 KULIG RADOSŁAW 21km / M40 10BLOG GŁUCHOŁAZY
6 ZIÓŁKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 10BLOG PRUDNIK
7 MADEJ DARIUSZ 21km / M40 10BLOG WROCŁAW
8 LEŚNIAK MACIEJ 21km / M30 10BLOG OPOLE
9 JANOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 10BLOG OPOLE
10 RAZIK GRZEGORZ 21km / M20 10BLOG POLANOWICE
11 TERESIŃSKI JAROSŁAW 21km / M30 10BLOG WROCŁAW
12 KOCELA MAREK 21km / M30 10BLOG LUBLINIEC
13 GUDEŁAJTIS JACEK 21km / M40 10BLOG OPOLE
14 ŁYSEK TOMASZ 21km / M30 10BLOG PRASZKA
15 PACZKOWSKI PIOTR 21km / M30 10BLOG GUBIN
16 JAKUBOWSKI MARCIN 21km / M30 10BLOG PRASZKA
17 SKOWRONEK KAMIL 21km / M30 10BLOG OPOLE
18 OLESIAK ROMAN 21km / M40 10BLOG KROSNO ODRZAŃSKIE
19 GUZIK PAWEŁ 21km / M30 10BLOG PRASZKA
20 SALAMON ROMAN 21km / M30 10BLOG OPOLE
21 MECHEL PATRYCJUSZ 21km / M20 10BLOG OPOLE
22 ZYGMANOWSKI MARCIN 21km / M30 10BLOG KROSNO ODRZAŃSKIE
23 OLESIAK JANUSZ 21km / M40 10BLOG KROSNO ODRZAŃSKIE
24 STOLARCZYK MICHAL 21km / M20 10BLOG KROSNO ODRZAŃSKIE
25 CZĄSTKA KAROL 21km / M30 10BLOG ŻAGAŃ
26 PABICH DARIUSZ 21km / M40 10BLOG ŻARY
27 SUROWIEC PIOTR 21km / M40 10BLOG ŻARY
28 KOGUT SZCZEPAN 21km / M30 10BLOG ŻAGAŃ
29 KLABIS MIROSŁAW 21km / M40 10BLOG OPOLE
30 SMOLARZ PRZEMYSŁAW 21km / M30 10BLOG GUBIN
31 JASIŃSKI MACIEJ 21km / M20 10BLOG WROCŁAW
32 WÓJCIK KAZIMIERZ 21km / M40 10BLOG ŻAGAŃ
33 HUCULAK MACIEJ 21km / M30 10BLOG OPOLE
34 PENC GRZESIEK 21km / M30 10BLOG OPOLE
35 ZIĘTERSKI MICHAŁ 21km / M30 10BLOG RUDA ŚLĄSKA
36 ORŁOWSKI MARIUSZ 21km / M30 10BLOG OPOLE
37 ZIĘBA MICHAŁ 21km / M20 10BLOG ŻAGAŃ
38 WAWRZYNIAK MAGDALENA 21km / K20 10BLOG OPOLE
39 BERNAT ROBERT 21km / M30 10BLOG BIAŁA NYSKA
40 KOLEŚNIK JACEK 21km / M40 10BLOG CHMIELOWICE
41 PIECHNAT PAWEŁ 21km / M40 10BLOG OŁAWA
42 SIEMIANOWSKA ANNA 21km / K30 10BLOG MASZEWO
43 KOZIOŁ TOMASZ 21km / M20 10BLOG PRZEMYŚL
44 TUŃSKI MARTIN 21km / M20 10BLOG OPOLE
45 GARBOŚ ŁUKASZ 21km / M30 10BLOG OPOLE
46 ZYGMUNT KRZYSZTOF 21km / M20 10BLOG OSJAKÓW
47 PORĘBSKI TOMASZ 21km / M30 10BLOG ŁĄKA PRUDNICKA
48 PALECZNY PAWEŁ 21km / M40 10BLOG KOŻUCHÓW
49 DROBEK MAREK 21km / M30 10BLOG GUBIN
50 SZWIĘGA ANDRZEJ 21km / M30 10BLOG BRODY
51 KARDASZ BARTOSZ 21km / M30 10BLOG TUŁOWICE
 
3 10BLOG/2BLOG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BALCER BARTOSZ 21km / M30 10BLOG/2BLOG OPOLE
 
4 21KPL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEGORY PIOTR 21km / M40 21KPL SADKÓW
 
5 AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIGARSKA ANNA 21km / K20 AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA ŚRODA ŚLĄSKA
 
6 BIEGAJ W JEDLINIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACPRZYK MARIUSZ 21km / M40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
 
7 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASPRZYK MARCIN 21km / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
 
8 BIEGOLUDKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIEMKOWSKA MONIKA 21km / K40 BIEGOLUDKI ŻARÓW
2 STEFANOWSKI MARCIN 21km / M40 BIEGOLUDKI ŻARÓW
 
9 BIEGOWA ŚWIDNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUSZCZYK ANNA 21km / K30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
 
10 BIEGOWA ŚWIDNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WCIÓRKA MONIKA 21km / K30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
2 SZAŁĘGA ŁUKASZ 21km / M30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
3 JURKA MONIKA 21km / K30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
4 TOMASZEK DAWID 21km / M30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
 
11 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINOWSKI NORBERT 21km / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
2 RĄCZKA RAFAŁ 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
3 KAUCKA ALICJA 21km / K20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
4 MAŚLANKA PAWEŁ 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
 
12 BRAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLORCZAK JACEK 21km / M50 BRAK WAŁBRZYCH
2 ŁUKASIEWICZ MATEUSZ 21km / M20 BRAK BUSKO-ZDRÓJ
3 BAJSEROWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 BRAK WROCŁAW
4 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 21km / M50 BRAK ZIELONA GÓRA
5 SALMANOWICZ ZDZISŁAW 21km / M60 BRAK ZIELONA GÓRA
6 MUCHA KATARZYNA 21km / K50 BRAK WROCŁAW
7 ROJEK GRACJAN 21km / M30 BRAK MIETKÓW
8 CHYRZYŃSKI MARCIN 21km / M20 BRAK KĄTY WROCŁAWSKIE
 
13 CHALLENGE ACCEPTED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYROKI MARIUSZ 21km / M30 CHALLENGE ACCEPTED GŁOGÓWEK
 
14 CREDIT SUISSE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORKOWSKI MACIEJ 21km / M30 CREDIT SUISSE WROCLAW
2 VISENTIN ERIC 21km / M40 CREDIT SUISSE WROCŁAW
3 MATECKI PRZEMYSŁAW 21km / M20 CREDIT SUISSE WROCŁAW
4 BEN HARRISON 21km / M30 CREDIT SUISSE WROCŁAW
5 LANGNER RADOSŁAW 21km / M20 CREDIT SUISSE WROCŁAW
6 IVANOV STANISLAV 21km / M30 CREDIT SUISSE WROCLAW
7 KOWALSKI MICHAŁ 21km / M20 CREDIT SUISSE OLEŚNICA
8 CZERWONKA ZBIGNIEW 21km / M30 CREDIT SUISSE ŁÓDŹ
 
15 DROIDS ON ROIDS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANASZEK MARIUSZ 21km / M20 DROIDS ON ROIDS WROCŁAW
 
16 DRUZYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JACHNA DOROTA 21km / K20 DRUZYNA WROCŁAW
 
17 E-DZIEWIARKA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYCHEL MARIOLA 21km / K40 E-DZIEWIARKA.PL SMOLEC
2 RYCHEL RADOSŁAW 21km / M40 E-DZIEWIARKA.PL SMOLEC
 
18 FEE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUSZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M50 FEE WAŁBRZYCH
 
19 GABINET KOSMETYCZNY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUCHTA PRZEMYSŁAW 21km / M40 GABINET KOSMETYCZNY LUBIN
 
20 GET RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORŁOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 GET RUN WROCŁAW
 
21 GT RAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALCZAK PAULINA 21km / K20 GT RAT ŚWIDNICA
2 KLIMAS MARCIN 21km / M30 GT RAT WROCLAW
3 OLENDER GRZEGORZ 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
4 BIHUN NATALIA 21km / K30 GT RAT KOBIERZYCE
5 WŁOCH MATEUSZ 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
6 BUDKOWSKI TOMASZ 21km / M40 GT RAT WROCŁAW
7 KULBICKI PIOTR 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
8 SZPOCIŃSKA SYLWIA 21km / K30 GT RAT WROCŁAW
9 KĘDZIORA ALEKSANDRA 21km / K30 GT RAT WROCŁAW
10 RAJCA MICHAŁ 21km / M20 GT RAT WROCŁAW
11 RAJCA MICHAŁ 21km / M20 GT RAT WROCŁAW
12 KIBLER JAN 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
13 ŚREDZIŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
14 PŁAWIAK ANNA 21km / K30 GT RAT WROCŁAW
 
22 GVT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALACZEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 GVT WROCŁAW
2 GRYSZKIEWICZ PAWEŁ 21km / M30 GVT WROCŁAW
3 GODLEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 GVT ŻARÓW
4 PIETRZAK BŁAŻEJ 21km / M30 GVT WROCŁAW
5 ANDREJÓW MARIUSZ 21km / M40 GVT WROCŁAW
6 KMIEĆ JAN 21km / M20 GVT DŁUGOŁĘKA
7 GREHL PAWEŁ 21km / M30 GVT WROCŁAW
8 MARCINKOWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 GVT TYNIEC MAŁY
9 WIŚNIEWSKI PIOTR 21km / M40 GVT WILKSZYN
10 BIERNACKI KRYSTIAN 21km / M30 GVT WROCŁAW
11 KUNICKI KONRAD 21km / M30 GVT WROCLAW
12 KLUCZYŃSKI TOMASZ 21km / M50 GVT MIRKÓW
 
23 JAGODNO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CEDZYŃSKA BOŻENA 21km / K30 JAGODNO TEAM WROCŁAW
2 ANTOSZ EMILIA 21km / K30 JAGODNO TEAM WROCŁAW
3 POPIEL JAN 21km / M30 JAGODNO TEAM WROCŁAW
4 ZIĘBA MACIEJ 21km / M40 JAGODNO TEAM WROCŁAW
5 PIOTROWICZ MICHAŁ 21km / M30 JAGODNO TEAM WROCŁAW
6 ROCHALA ŁUKASZ 21km / M30 JAGODNO TEAM WROCŁAW
7 LITARSKI ANDRZEJ 21km / M40 JAGODNO TEAM ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
8 LITARSKI ADAM 21km / M40 JAGODNO TEAM WROCŁAW
9 LEWANDOWSKI WOJCIECH 21km / M30 JAGODNO TEAM ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
10 SMOLARA SEBASTIAN 21km / M30 JAGODNO TEAM WROCŁAW
11 TYLAK BARTOSZ 21km / M30 JAGODNO TEAM WROCŁAW
12 DRZEWIECKI MACIEJ 21km / M30 JAGODNO TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE
13 BĘDZIŃSKA OLGA 21km / K30 JAGODNO TEAM WROCŁAW
 
24 JUSTBOO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOŁAJEWSKA JUSTYNA 21km / K20 JUSTBOO WROCŁAW
2 BUŁAJ BARTOSZ 21km / M20 JUSTBOO WROCŁAW
 
25 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HALINIAK ARKADIUSZ 21km / M50 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
2 TRAWIŃSKA BARBARA 21km / K30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
3 TRAWIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
4 WITWICKI PAWEŁ 21km / M40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
5 SOBOTA PAWEŁ 21km / M40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
6 MITRO KATARZYNA 21km / K30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
7 SUŁAWA PATRYCJA 21km / K30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH
8 ZMITROWICZ ANDRZEJ 21km / M50 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
9 KOŚCIELNIAK WOJCIECH 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
10 BUBLIS GRZEGORZ 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
11 KLICH TOMASZ 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
12 PIWOWARSKI KRZYSZTOF 21km / M20 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
 
26 KANCELARIA BIELAWSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIELAWSKI ROBERT 21km / M40 KANCELARIA BIELAWSKI DOBROSZYCE
 
27 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAŁADEWICZ ANNA 21km / K40 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA STANOWICE
 
28 KB SOBÓTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKOWICZ ANETA 21km / K40 KB SOBÓTKA WROCŁAW
2 MICHALSKI ADAM 21km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
3 PISKORZ ŁUKASZ 21km / M30 KB SOBÓTKA BOREK STRZELIŃSKI
4 BORKOWSKI ROBERT 21km / M50 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
5 STANKIEWICZ ANTONI 21km / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
6 KRUK WACŁAW 21km / M50 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
7 ZUB ARKADIUSZ 21km / M40 KB SOBÓTKA ROGÓW SOBÓCKI
8 SHCHENSNA-RADZIKOŁSKA HALYNA 21km / K30 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
9 GOLDWASSER ZBIGNIEW 21km / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
10 PUCHAŁA RADOSŁAW 21km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
11 KOZIOŁ KATARZYNA 21km / K40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
12 PIASECKA JADWIGA 21km / K40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
13 FRANASZCZUK WOJCIECH 21km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
14 KURIATA KLAUDIA 21km / K30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
15 KUPCZAK MARIUSZ 21km / M40 KB SOBÓTKA ROGÓW SOBÓCKI
16 ZAŁĘSKI HENRYK 21km / M60 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
17 MAJEWSKI PIOTR 21km / M40 KB SOBÓTKA KARCZYN
 
29 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JABŁOŃSKI PAWEŁ 21km / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
2 BASZCZYSZYN ARTUR 21km / M30 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA ZDRÓJ
3 BUSS JAKUB 21km / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
4 KMIECIŃSKI PAWEŁ 21km / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
 
30 LIW LEWANT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIERSKI ADAM 21km / M40 LIW LEWANT BIELAWA
2 JAWORSKI GRZEGORZ 21km / M30 LIW LEWANT DZIERŻONIÓW
 
31 MARCUS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECH ŁUKASZ 21km / M30 MARCUS TEAM DZIERŻONIÓW
2 KRAWCZYK MATEUSZ 21km / M20 MARCUS TEAM ŚWIDNICA
3 KWINTA SŁAWOMIR 21km / M40 MARCUS TEAM DZIERŻONIÓW
4 KRASOŃ ANDRZEJ 21km / M30 MARCUS TEAM DZIERŻONIÓW
 
32 NIE MAM DRUŻYNY, JAK KTOŚ CHCE BYĆ W MOJEJ TO ZAPRASZAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUPERSON MAGDALENA 21km / K30 NIE MAM DRUŻYNY, JAK KTOŚ CHCE BYĆ W MOJEJ TO ZAPRASZAM WROCŁAW
 
33 NOA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBCZAK WOJCIECH 21km / M30 NOA ŚWIĘTA KATARZYNA
2 DUCZEMIŃSKI DARIUSZ 21km / M40 NOA WROCŁAW
3 KSIĄŻEK SEBASTIAN 21km / M30 NOA WROCŁAW
4 TRYKOWSKA BLANKA 21km / K30 NOA WROCŁAW
5 PETRYNA JAGODA 21km / K20 NOA WROCŁAW
6 LECH MARCIN 21km / M30 NOA WROCŁAW
7 KSIĄŻEK JOANNA 21km / K30 NOA WROCŁAW
8 SIEMIENIEC MARCIN 21km / M20 NOA WROCŁAW
9 KWAŚNIK ROBERT 21km / M30 NOA WROCŁAW
10 HYSYK JAKUB 21km / M30 NOA WROCŁAW
 
34 NOKIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZWIERZ PATRYK 21km / M30 NOKIA WROCŁAW
2 ZAZULA RAFAŁ 21km / M40 NOKIA WIERZBICE
 
35 OGT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OWCZAREK JACEK 21km / M30 OGT OLEŚNICA
 
36 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIŚTAK JOLANTA 21km / K30 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
 
37 PGE ELEKTROWNIA TURÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIŁOSZEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 PGE ELEKTROWNIA TURÓW BOGATYNIA
 
38 PIETRZYKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSOCZAŃSKI ADRIAN 21km / M40 PIETRZYKOWICE PIETRZYKOWICE
 
39 POMIDORY RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TARAGA MICHAL 21km / M30 POMIDORY RUNNERS WROCLAW
 
40 PREZESI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZEŹNIK PRZEMYSŁAW 21km / M20 PREZESI BOGATYNIA
 
41 PRO-RUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSMOLAK AGNIESZKA 21km / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 LABUSEK ŁUKASZ 21km / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
 
42 PZU SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUCHALSKI PIOTR 21km / M40 PZU SPORT TEAM WROCŁAW
 
43 RADIO WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRYLONEK GRZEGORZ 21km / M40 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
 
44 RDS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MISKI IREK 21km / M40 RDS TEAM WROCŁAW
 
45 RETRO MISIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASTUSZEK-BOTOR AGNIESZKA 21km / K30 RETRO MISIE WROCŁAW
2 FRYDRYCH ANDRZEJ 21km / M60 RETRO MISIE WROCŁAW
 
46 RONAL POLSKA RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BLACHA BALOWSKA ANETA 21km / K40 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
2 SOBOCIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
3 RĄCKI DARIUSZ 21km / M40 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
4 BARYŁA PIOTR 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
5 ZATRYB JOANNA 21km / K30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
6 BARWIŃSKI JAROSLAW 21km / M40 RONAL POLSKA RUN JELCZ- LASKOWICE
7 WASILEWICZ MARCIN 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
8 KOZAK ROBERT 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
9 PANUFNIK MARCIN 21km / M30 RONAL POLSKA RUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
10 BAGIŃSKI IRENEUSZ 21km / M40 RONAL POLSKA RUN BIERUTÓW
11 TUBIELEWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 RONAL POLSKA RUN OŁAWA
 
47 RWT WROCLAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW 21km / M50 RWT WROCLAW KĄTY WROCŁAWSKIE
 
48 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUPNIK KRZYSZTOF 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
2 ROSTKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROGOŹNICA
3 WOŁCZEK PRZEMYSŁAW 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
4 SZYMAŃSKA AGATA 21km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
5 NOWICKI JACEK 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
6 FARNHOLZ PAWEŁ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROZTOKA
7 FARNHOLZ EWA 21km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROZTOKA
8 WIŚNIEWSKA EWA 21km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROGOŹNICA
9 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 21km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
10 FEDYCZKOWSKI EDWARD 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
11 KOSIEWICZ TOMASZ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
12 BURYŁO PAWEŁ 21km / M20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
13 DUDEK MARIOLA 21km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA UDANIN
14 DUDEK KRZYSZTOF 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA UDANIN
15 BERNATEK MARCIN 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
16 SZYMAŃSKA MARIA 21km / K50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
17 PRZYBYLSKI ZBIGNIEW 21km / M50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
18 PIETRAS BARBARA 21km / K50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
19 NOWACKA - WOŁCZEK JAGODA 21km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
20 ZAPOLNY JANUSZ 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
21 CZERWIECKI MARCIN 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
22 SZYMAŃSKA BRYGIDA 21km / K20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
23 RODAK ZBIGNIEW 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
24 KRZYSZCZAK MARTYNA 21km / K16-19 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
25 KOŁODZIEJ ANDRZEJ 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA MIŁKOWICE
26 KOWALSKA EDYTA 21km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
 
49 TEAM GAŁWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁWA KRYSTIAN 21km / M30 TEAM GAŁWA WROCŁAW
 
50 TEMMPO WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALINOWSKI GRZEGORZ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH BIELANY WROCŁAWSKIE
2 JANKOWICZ AGNIESZKA 21km / K30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 SAŁATA ROMAN 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
4 HRABIA PAWEŁ 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH JEDLINA-ZDRÓJ
5 DAJCZMAN PAWEŁ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
6 MOLOCIOS MICHAŁ 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
7 KOWALIK RAFAŁ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
8 GUNIA DAREK 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WALBRZYCH
 
51 TRIATHLON MIETKÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEGORCZYK RADOSŁAW 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
2 ŚRODA MICHAŁ 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM TRZEBNICA
3 SOWA ALINA 21km / K40 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
4 WRZESZCZ MARIUSZ 21km / M20 TRIATHLON MIETKÓW TEAM OLBRACHTOWICE
5 SZTUR ROBERT 21km / M20 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
6 JACKOWICZ RAFAŁ 21km / M40 TRIATHLON MIETKÓW TEAM SOBÓTKA
7 SIPURZYŃSKI MARCIN 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
8 SROKA MICHAŁ 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
9 HADRYŚ TOMASZ 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
10 MACIEJEWSKI KAROL 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM NADOLICE WIELKIE
11 KWIATKOWSKA-MIZERA PATRYCJA 21km / K40 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
12 DZIURKOWSKA DOROTA 21km / K30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM SIECHNICE
13 ZIÓŁKOWSKI MAREK 21km / M40 TRIATHLON MIETKÓW TEAM PANIOWICE
14 LEŚNIAK KAROLINA 21km / K30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
15 JASKUŁA KATARZYNA 21km / K30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
16 ZGARDA JACEK 21km / M40 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCLAW
17 ŚMIETANA MARCIN 21km / M40 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
18 ROGOWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
19 ZIELENKIEWICZ MARCIN 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
20 WARMUŁA PIOTR 21km / M40 TRIATHLON MIETKÓW TEAM PEŁCZYCE
21 BERNATOWICZ WALDEMAR 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
22 SMOLEŃ TOMASZ 21km / M40 TRIATHLON MIETKÓW TEAM KOBIERZYCE
23 FRĄCZEK MARCIN 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
24 NOWAK GRZEGORZ 21km / M50 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
25 GŁÓWKA PAWEŁ 21km / M20 TRIATHLON MIETKÓW TEAM ŻARY
26 BILIŃSKI LESŁAW 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM SIECHNICE
27 SROKA JOANNA 21km / K30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
28 MATYLA ROMAN 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
29 MURZYN PIOTR 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
30 NOWAKOWSKI JAKUB 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM BROCHOCIN
31 ANTOSIAK TOMASZ 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM ZŁOTORYJA
32 KOZŁOWSKI ADRIAN 21km / M20 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
33 SAKUTA TOMASZ 21km / M30 TRIATHLON MIETKÓW TEAM WROCŁAW
 
52 VEGE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 AUGUSTYNIAK AGNIESZKA 21km / K30 VEGE RUNNERS SMOLEC
2 MROCZKIEWICZ PAWEŁ 21km / M40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
 
53 WATAHA SOBÓTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GANDZIAROWSKI MAREK 21km / M20 WATAHA SOBÓTKA SOBÓTKA
2 KURIATA PAULINA 21km / K20 WATAHA SOBÓTKA SOBÓTKA
3 KĘSKA MARCIN 21km / M20 WATAHA SOBÓTKA WROCLAW
 
54 WKB PIAST WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADWAN ANNA 21km / K30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 WACHOWSKA DOROTA 21km / K30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 OSTROPOLSKI HENRYK 21km / M60 WKB PIAST WROCŁAW DZIERŻONIÓW
4 PUCEK PRZEMYSŁAW 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW SMOLEC
5 LIPIŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
6 JANICKA ANDŻELIKA 21km / K20 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
7 SKRUTEK JAN 21km / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
8 SROKA JANINA 21km / K50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
9 STERNALSKI MICHAŁ 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCLAW
10 SKRZYPCZAK TOMASZ 21km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
11 TROJAN STANISLAW 21km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCLAW
12 GRZYB SŁAWOMIR 21km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCLAW
 
55 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERMAN DARIUSZ 21km / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN CIEPŁOWODY
2 GAWRYJOŁEK KONRAD 21km / M30 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN SREBRNA GÓRA
 
56 ŚLĘZAKTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁACIŃSKI BOGUSŁAW 21km / M50 ŚLĘZAKTEAM SIECHNICE
2 PAWLUS VIOLETTA 21km / K30 ŚLĘZAKTEAM SIECHNICE
3 ŚLĘZAK PIOTR 21km / M20 ŚLĘZAKTEAM SIEMIANICE
 
57 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOSZCZYK RAFAŁ 21km / M20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
2 SKOWRON TOMASZ 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
3 JAWORSKI TOMASZ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
4 MARKIEWICZ KAROLINA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
5 SIENNICA JOANNA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
6 PIOTROWSKI GRZEGORZ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
7 MAZUR KATARZYNA 21km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
8 WALENDUK WOJCIECH 21km / M20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
 
58 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIATŁOŃ MAŁGORZATA 21km / K20 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA ROKITKI