XVII Półmaraton Wtórpol 2017
Skarżysko-Kamienna, 20 sierpnia 2017 r.


I Dycha Wtórpol 2017

Pary Małżenskie


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 41
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
29.06.1960 R.
1 MYKHALCHUK PETRO 21km / M55 29.06.1960 R. ROWNE
A&K
1 GODZINA KRZYSZTOF 10km / M30 A&K SKARŻYSKO-KAMIENNA
2 GODZINA AGNIESZKA 10km / K20 A&K SKARŻYSKO-KAMIENNA
AGATA&ZBYSZEK
1 NOWACKI ZBIGNIEW 21km / M55 AGATA&ZBYSZEK PIŃCZÓW
2 NOWACKA AGATA 21km / K45 AGATA&ZBYSZEK PIŃCZÓW
ANETKA I ARTUR
1 GADECKI ARTUR 21km / M40 ANETKA I ARTUR KIELCE
2 SMELCERZ-GADECKA ANETA 21km / K35 ANETKA I ARTUR KIELCE
ANNA I ROBERT GRYGIEL
1 GRYGIEL ANNA 21km / K45 ANNA I ROBERT GRYGIEL RUDA ŚLĄSKA
2 GRYGIEL ROBERT 21km / M45 ANNA I ROBERT GRYGIEL RUDA ŚLĄSKA
BALIŃSCY
1 BALIŃSKA AGNIESZKA 10km / K40 BALIŃSCY RUDA MALENIECKA
2 BALIŃSKI WOJCIECH 10km / M40 BALIŃSCY RUDA MALENIECKA
BARBARA I EUGENIUSZ ROSIŃSCY
1 ROSIŃSKA BARBARA 21km / K55 BARBARA I EUGENIUSZ ROSIŃSCY MILANÓWEK
2 ROSIŃSKI EUGENIUSZ 21km / M55 BARBARA I EUGENIUSZ ROSIŃSCY MILANÓWEK
BEATA BARTEK OSIOR
1 OSIOR BEATA 21km / K30 BEATA BARTEK OSIOR WYDMINY
2 OSIOR BARTEK 21km / M30 BEATA BARTEK OSIOR WYDMINY
BIEGAJĄCE WALCZAKI
1 WALCZAK KRYSTIAN 21km / M35 BIEGAJĄCE WALCZAKI PRUSZKÓW
2 SZUKALSKA - WALCZAK EWA 21km / K35 BIEGAJĄCE WALCZAKI PRUSZKÓW
BOŻENKA&ADAM NIESYN FARTLEK G.O.
1 NIESYN ADAM 10km / M40 BOŻENKA&ADAM NIESYN FARTLEK G.O. GORZYCE
2 NIESYN BOŻENKA 10km / K40 BOŻENKA&ADAM NIESYN FARTLEK G.O. GORZYCE
DUDELA TEAM
1 DUDELA KAMIL 21km / M30 DUDELA TEAM RADOM
2 DUDELA BARBARA 21km / K30 DUDELA TEAM RADOM
GAWRONKI
1 GAWROŃSKA ANETA 21km / K40 GAWRONKI KIELCE
2 GAWROŃSKI ARTUR 21km / M45 GAWRONKI KIELCE
GOSIA I LESZEK BEHOUNEK
1 BEHOUNEK LESZEK 21km / M55 GOSIA I LESZEK BEHOUNEK ZAKOPANE
2 BEHOUNEK MAŁGORZATA 21km / K55 GOSIA I LESZEK BEHOUNEK ZAKOPANE
GRUSZCZYŃSCY
1 GRUSZCZYŃSKI MARCIN 10km / M30 GRUSZCZYŃSCY KIELCE
2 GRUSZCZŃSKA MONIKA 10km / K30 GRUSZCZYŃSCY MASŁÓW
ILONA & RAFAŁ
1 CZARNECKI RAFAŁ 21km / M35 ILONA & RAFAŁ BLIŻYN
2 CZARNECKA LIDIA 21km / K30 ILONA & RAFAŁ BLIŻYN
INSANE DYŚ
1 DYŚ PAWEŁ 10km / M30 INSANE DYŚ LUBLIN
2 DYŚ MAŁGORZATA 10km / K30 INSANE DYŚ LUBLIN
J&K ZWOLAK AMATORZY
1 ZWOLAK JOANNA 10km / K40 J&K ZWOLAK AMATORZY WARSZAWA
JAGIEŁŁO
1 JAGIEŁŁO JOANNA 10km / K30 JAGIEŁŁO MILEJÓW
2 JAGIEŁŁO KONRAD 10km / M30 JAGIEŁŁO MILEJÓW
JAMIOŁOWIE
1 JAMIOŁ ANNA 10km / K30 JAMIOŁOWIE KIELCE
2 JAMIOŁ MICHAŁ 10km / M30 JAMIOŁOWIE KIELCE
JAREK I AGNIESZKA
1 BOTKIEWICZ AGNIESZKA 21km / K35 JAREK I AGNIESZKA PIASECZNA GÓRKA
2 BOTKIEWICZ JAROSŁAW 21km / M40 JAREK I AGNIESZKA PIASECZNA GÓRKA
JM DEMOLEX BARDEJOV
1 STARODUBTSEV VIKTOR 21km / M45 JM DEMOLEX BARDEJOV LWOW
KOMARKI
1 KOMAR KRZYSZTOF 21km / M50 KOMARKI NIETULISKO DUŻE
2 KOMAR IZABELA 21km / K45 KOMARKI KUNÓW
M&M
1 PASEK MONIKA 10km / K30 M&M CZACHÓWEK
2 PASEK MIROSŁAW 10km / M40 M&M CZACHÓWEK
MACHLOWSCY
1 MACHLOWSKI RYSZARD 21km / M50 MACHLOWSCY KRAKÓW
2 MACHLOWSKA GRAŻYNA 21km / K50 MACHLOWSCY KRAKÓW
MAGDZIARZYKI _ EWELINA_GERARD
1 MAGDZIARZ EWELINA 10km / K30 MAGDZIARZYKI _ EWELINA_GERARD SUCHEDNIÓW
2 MAGDZIARZ GERARD 10km / M30 MAGDZIARZYKI _ EWELINA_GERARD SUCHEDNIÓW
MAJA I MICHAŁ PAPKA
1 PAPKA MICHAŁ 10km / M30 MAJA I MICHAŁ PAPKA KRAKÓW
2 MOCZYŃSKA-PAPKA MAJA 10km / K30 MAJA I MICHAŁ PAPKA KOCMYRZÓW
MAŁGOSIA&RAFAŁ
1 ŚWIĆ MAŁGORZATA 21km / K40 MAŁGOSIA&RAFAŁ WARSZAWA
2 ŚWIĆ RAFAŁ 21km / M40 MAŁGOSIA&RAFAŁ WARSZAWA
MONIKA & PRZEMEK
1 DZIEWIERZ PRZEMYSŁAW 21km / M35 MONIKA & PRZEMEK KIELCE
2 LUCIAK-DZIEWIERZ MONIKA 21km / K35 MONIKA & PRZEMEK KIELCE
MONIKA I RAFAŁATWO IZBIŃSCY
1 IZBIŃSKA MONIKA 21km / K40 MONIKA I RAFAŁATWO IZBIŃSCY SKARŻYSKO-KAMIENNA
2 IZBIŃSKI RAFAŁ 21km / M35 MONIKA I RAFAŁATWO IZBIŃSCY SKARŻYSKO-KAMIENNA
NADYSTANSIE.PL
1 KWIATKOWSKI ADRIAN 10km / M30 NADYSTANSIE.PL SOPOT
2 KWIATKOWSKA AGNIESZKA 10km / K30 NADYSTANSIE.PL WARSZAWA
OLEŚ-MATUSIAK
1 MATUSIAK DANIEL 21km / M30 OLEŚ-MATUSIAK ŁÓDŹ
OSIOR
1 POKRZYWIŃSKA-OSIOR BEATA 21km / K30 OSIOR WYDMINY
2 OSIOR BARTŁOMIEJ 21km / M30 OSIOR WYDMINY
POZYTYWNIE AKTYWNI MAGDA I RAFAŁ
1 PAŁKA MAGDALENA 10km / K30 POZYTYWNIE AKTYWNI MAGDA I RAFAŁ URSZULIN
2 PAŁKA RAFAŁ 10km / M30 POZYTYWNIE AKTYWNI MAGDA I RAFAŁ URSZULIN
RELUGA
1 RELUGA GRZEGORZ 21km / M45 RELUGA WARSZAWA
2 RELUGA MAŁGORZATA 21km / K45 RELUGA WARSZAWA
SENIOR51TEAM
1 PAWŁOWSKI ZBIGNIEW 21km / M65 SENIOR51TEAM PUŁAWY
SPPP RADOM
1 MICHAŁOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 SPPP RADOM RADOM
SZYMAŃSCY BIEGAJĄ
1 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 21km / K40 SZYMAŃSCY BIEGAJĄ WYSZKÓW
2 SZYMAŃSKI ADAM 21km / M40 SZYMAŃSCY BIEGAJĄ WYSZKÓW
TEAM BIAŁOBRZEGI
1 MARCINKIEWICZ ANNA 21km / K40 TEAM BIAŁOBRZEGI BIAŁOBRZEGI
TOMEK I IZA
1 WALISZEWSKA-PLEWA IZABELA 10km / K40 TOMEK I IZA KIELCE
2 PLEWA TOMASZ 21km / M40 TOMEK I IZA KIELCE
ZWOLEŃ BIEGA
1 BUKALSKA JULITA 10km / K30 ZWOLEŃ BIEGA GÓZD
[email protected]
1 BIBER ZBIGNIEW 10km / M40 [email protected] SKARŻYSKO-KAMIENNA
2 BIBER KATARZYNA 10km / K30 [email protected] SKARŻYSKO-KAMIENNA