8. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów - 13 km
Złotoryja, 25 czerwca 2017 r.


Drużyna


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 126
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#WODKAISZLAKI
1 HALKO DANIEL BG13 / MG #WODKAISZLAKI LUBIN
-SPEEDWAY-
1 STOJANOWSKI KRZYSZTOF BG13 / MG -SPEEDWAY- WTÓREK
33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
1 CHMIELEWSKI BARTOSZ BG13 / MG 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO WITKOWO
4 BINŻ GŁOGÓW
1 JAROSZ FILIP BG13 / MG 4 BINŻ GŁOGÓW BRZEG
AA
1 JEDZINIAK ANNA BG13 / KG AA MĘCINKA
2 KORMAN MARZANNA BG13 / KG AA BOLKÓW
3 KORMAN SŁAWOMIR BG13 / MG AA BOLKÓW
ANGELLSRUN
1 JANICKA DANUSIA BG13 / KG ANGELLSRUN MIŁORADZICE
2 LASOTA RAFAŁ BG13 / MG ANGELLSRUN WROCŁAW
ANGRY BIKERS
1 SAS DARIUSZ BG13 / MG ANGRY BIKERS KRUSZYN
2 LEWANDOWSKI MACIEJ BG13 / M50 ANGRY BIKERS BOLESŁAWIEC
3 KLIMEK RAFAL BG13 / MG ANGRY BIKERS BOLESŁAWIEC
4 PILIP-SIERKOWSKA ANNA BG13 / KG ANGRY BIKERS BOLESŁAWIEC
5 GOŹDZIEJEWSKI PIOTR BG13 / MG ANGRY BIKERS ZŁOTORYJA
AVENGERS
1 RYTER KRZYSZTOF BG13 / MG AVENGERS POLKOWICE
BAGNO FREDRY
1 TOMASZEWSKI MAREK BG13 / MG BAGNO FREDRY MOSINA
2 MALECHA TOMASZ BG13 / MG BAGNO FREDRY MOSINA
BANAN TEAM
1 PAŚKO AKSELA BG13 / KG BANAN TEAM WOJCIESZÓW
2 SZELUK GRZEGORZ BG13 / MG BANAN TEAM WOJCIESZÓW
3 LISOWSKA MONIKA BG13 / KG BANAN TEAM WOJCIESZOW
BANANA TEAM
1 ANTKOWIAK JUSTYNA BG13 / KG BANANA TEAM ZIELONA GÓRA
2 BUJAK PAULINA BG13 / KG BANANA TEAM WOJCIESZÓW
3 ROGAL PRZEMYSŁAW BG13 / MG BANANA TEAM WOJCIESZÓW
4 POSPIECH BARBARA BG13 / K50 BANANA TEAM WOJCIESZÓW
5 MIŚKIEWICZ WIOLETA BG13 / KG BANANA TEAM WOJCIESZÓW
BEZROBOTNI CELÓW
1 CHRYPLEWICZ PAWEŁ BG13 / MG BEZROBOTNI CELÓW ROZTOKA
2 WĘGRZYN ŁUKASZ BG13 / MG BEZROBOTNI CELÓW MIŁOCHÓW
3 PASEKO KRYSTIAN BG13 / MG BEZROBOTNI CELÓW CEKÓW
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
1 DOMINÓW ŁUKASZ BG13 / MG BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
2 ŻUKIEWICZ PIOTR BG13 / MG BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
3 SIEDLAK DOROTA BG13 / KG BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
4 WOŚ TOMASZ BG13 / MG BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA KRZECZYN WIELKI
5 DOBROWOLSKA MAŁGORZATA BG13 / KG BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
6 ROZMUS PATRYCJA BG13 / KG BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW
1 SKRZYŃSKI TOMASZ BG13 / MG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
2 ZIĘBA LUCYNA BG13 / KG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW WROCŁAW
3 KRAWCZAK KAROLINA BG13 / KG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
4 SARZYŃSKI TOMASZ BG13 / MG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW WROCŁAW
5 DAMOISEAUX SZYMON BG13 / MG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
6 CHŁODNICKA JOANNA BG13 / KG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW KŁĘBANOWICE
7 STĘPIEŃ AGNIESZKA BG13 / KG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
8 SZYMAŃSKA JOLANTA BG13 / KG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GOLENIÓW
9 JAŻŁO PRZEMYSŁAW BG13 / MG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
10 OLSZEWSKI ANDRZEJ BG13 / MG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
11 WILCZYŃSKA ADELA BG13 / KG BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
BIEGIEMTO
1 MILCZAREK MARCIN BG13 / MG BIEGIEMTO WARSZAWA
BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM
1 SZULCEK PATRYK BG13 / MG BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM LINIA
BOLESŁAWIECKIE MORSY
1 ANTONIAK TERESA BG13 / KG BOLESŁAWIECKIE MORSY BOLESŁAWIEC
2 JARMUŁO AGNIESZKA BG13 / KG BOLESŁAWIECKIE MORSY BOLESŁAWIEC
3 SOBIERAJSKA PAULINA BG13 / KG BOLESŁAWIECKIE MORSY BOLESŁAWIEC
4 ZAZULA MARLENA BG13 / K50 BOLESŁAWIECKIE MORSY BOLESŁAWIEC
5 ZAZULA WALDEMAR BG13 / MG BOLESŁAWIECKIE MORSY BOLESŁAWIEC
BORGEZ EXTREME RUNNERS
1 PRZEWOŹNY ARTUR BG13 / MG BORGEZ EXTREME RUNNERS MIĘDZYCHÓD
2 WYLEGAŁA SZYMON BG13 / MG BORGEZ EXTREME RUNNERS SULMIERZYCE
3 WYLEGAŁA SANDRA BG13 / KG BORGEZ EXTREME RUNNERS SIERAKÓW
BOSA STÓPKA
1 SZPICH MICHAŁ BG13 / MG BOSA STÓPKA ŚCINAWA
2 URBANOWSKI MARCIN BG13 / MG BOSA STÓPKA BIERUTÓW
BRAK
1 KOSMALA JAROSŁAW BG13 / MG BRAK GŁOGÓW
2 MILER ŁUKASZ BG13 / MG BRAK RAWICZ
3 URBANOWSKI KONRAD BG13 / MG BRAK WROCŁAW
4 ŁANIEWSKA BEATA BG13 / KG BRAK LUBIN
5 KACZMAREK DAWID BG13 / MG BRAK LEGNICA
BRZYDCY I ŁYSI
1 WABERSKI PRZEMYSŁAW BG13 / MG BRZYDCY I ŁYSI POZNAŃ
2 GĘBALSKI ARTUR BG13 / MG BRZYDCY I ŁYSI GAŁOWO
CNS
1 WITKOWSKI MARCIN BG13 / MG CNS NOWA SÓL
CNS BIEGA
1 KOWALEWSKI PAWEŁ BG13 / MG CNS BIEGA NOWA SÓL
2 CYCH KRZYSZTOF BG13 / MG CNS BIEGA NOWA SÓL
3 KLEINERT KATARZYNA BG13 / KG CNS BIEGA KOŻUCHÓW
4 MATEJCZYK PIOTR BG13 / MG CNS BIEGA NOWA SÓL
5 BĘBEN WIOLETA BG13 / KG CNS BIEGA KOŻUCHÓW
CNS TEAM
1 JASTRZĘBSKI BARTOSZ BG13 / MG CNS TEAM NOWA SÓL
2 KASZUBSKA BARBARA BG13 / KG CNS TEAM KOŻUCHÓW
3 MANTURA MAREK BG13 / MG CNS TEAM OTYŃ
4 PŁOŃCZAK GRZEGORZ BG13 / MG CNS TEAM LUBIĘCIN
5 STĘSZEWSKI BOGDAN BG13 / MG CNS TEAM NOWA SÓL
CROSS STRACEŃCÓW TEAM
1 MOCZEK TOMASZ BG13 / MG CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW
CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC
1 GAMBAL ALEKSANDER BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC ŻARY
2 GÓRSKI DAWID BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC OSIECZNICA
3 JAKIEŁA MARIUSZ BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC NOWOGRODZIEC
4 KĘDZIERSKI ADAM BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
5 KOLANEK MATEUSZ BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
6 KOMAN ANIKA BG13 / KG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
7 KOPEĆ PAULINA BG13 / KG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
8 KOSZAŁKA PAWEŁ BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC GROMADKA
9 KUBIK KAMIL BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
10 LATAWIEC ANNA BG13 / KG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC NOWOGRODZIEC
11 ŁUCZKOWSKA EWA BG13 / KG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
12 SKŁODOWSKA AGNIESZKA BG13 / KG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
13 SKŁODOWSKA DOMINIKA BG13 / KG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
14 SZEWCZYK SYLWIA BG13 / KG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
15 URDA MATEUSZ BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC GROMADKA
16 WODAS DAMIAN BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
17 WOJCIECHOWSKI MAREK BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC, JELENIA GÓRA, POLAND
18 ZDUŃCZYK KAMIL BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
19 PUZIO JOANNA BG13 / KG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
20 MAŁOLEPSZA SYLWIA BG13 / KG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
21 MAŁOLEPSZY SŁAWEK BG13 / MG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
22 URDA MARCEL BG13 / KG CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
CROSSBOX LEGNICA
1 CHRUSZCZ ANGELIKA BG13 / KG CROSSBOX LEGNICA LEGNICA
CROSSFIT RAWICZ PATOLOGICZNA RODZINKA
1 DZIEWIĘCKA ELŻBIETA BG13 / KG CROSSFIT RAWICZ PATOLOGICZNA RODZINKA RAWICZ
2 ŻYTO TOMASZ BG13 / MG CROSSFIT RAWICZ PATOLOGICZNA RODZINKA SIERAKOWO
3 PERTEK TOMASZ BG13 / MG CROSSFIT RAWICZ PATOLOGICZNA RODZINKA MIEJSKA GÓRKA
4 GERTCHEN MARIA BG13 / KG CROSSFIT RAWICZ PATOLOGICZNA RODZINKA RAWICZ
CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74
1 WIĘCEK PRZEMYSŁAW BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 JAWORZYNA ŚL
2 CIEŚLAK SEBASTIAN BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
3 KWASZEWSKI TOMASZ BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
4 PLUCIŃSKI PAWEŁ BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
5 BUDKIEWICZ TOMASZ BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
6 MITEK ADAM BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
7 PIOTROWSKI GRZEGORZ BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIEBODZICE
8 DMYTROWSKI ŁUKASZ BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
9 KALENICZ MARCIN BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
10 ANTONIEWICZ PRZEMYSŁAW BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
11 CHMURA MATEUSZ BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 WROCŁAW
12 FLORIAN DANIEL BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
13 FALENEDER ANNA BG13 / KG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
14 GÓRSKA BARBARA BG13 / KG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
15 TRZCINA AGATA BG13 / KG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 WAŁBRZYCH
16 GÓLA ALEKSANDRA BG13 / KG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
17 OCIEPA MAGDALENA BG13 / KG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
18 RABCZUK TOMASZ BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
19 NIEDŹWIEDZKI DANIEL BG13 / MG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ŚWIDNICA
20 ADAMCZYK KATARZYNA BG13 / KG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 KSIĄŻNICA
21 ŁYCZEK ANNA BG13 / KG CROSSFIT ŚWIDNICA BOX74 ZŁOTORYJA
DRUŻYNA SZPIKU
1 GOŁĘBIEWICZ MICHAŁ BG13 / MG DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
2 ROZWADOWSKI RAFAŁ BG13 / MG DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
3 ROZWADOWSKI ROBERT BG13 / MG DRUŻYNA SZPIKU SUCHY LAS
EDIFIT
1 KRÓL PATRYCJA BG13 / KG EDIFIT LEGNICA
2 KRÓL MICHAŁ BG13 / MG EDIFIT LEGNICA
3 TERLEGA EDYTA BG13 / KG EDIFIT LEGNICA
4 GÓRSKI PRZEMEK BG13 / MG EDIFIT LEGNICA
5 PRUCHNIK PRZEMEK BG13 / MG EDIFIT LEGNICA
6 ROSZKO JAGODA BG13 / KG EDIFIT LEGNICA
EOL EXTREME TAXES
1 BARTOSIEWICZ ADAM BG13 / MG EOL EXTREME TAXES GRYFINO
EXCALIBUR
1 KUBIAK KAROLINA BG13 / KG EXCALIBUR WEJHEROWO
EXPOL
1 SELIANIN DMYTRO BG13 / MG EXPOL NIKOPOL
FENIKS LEGNICA
1 KRZECZKOWSKI DANIEL BG13 / MG FENIKS LEGNICA KŁĘBANOWICE
2 KRAKOWSKI ŁUKASZ BG13 / MG FENIKS LEGNICA JAWOR
FIT STYLE
1 POLAK PAWEŁ BG13 / MG FIT STYLE BOLESŁAWIEC
FITNESS PIEKARY LEGNICA
1 MADEJ ELŻBIETA BG13 / KG FITNESS PIEKARY LEGNICA KUNICE
2 KOBLAŃSKI TOMASZ BG13 / MG FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
FIZJOZDROWIE HARDKORS
1 MROZIK KRYSTIAN BG13 / MG FIZJOZDROWIE HARDKORS GRYFÓW ŚLĄSKI
FRIENDS
1 LECH DAMIAN BG13 / MG FRIENDS WROCŁAW
2 LECH DRZEWIECKA MARTA BG13 / KG FRIENDS WROCŁAW
3 ZAWORSKI TOMASZ BG13 / MG FRIENDS WROCŁAW
4 MIRECKA KAMILA BG13 / KG FRIENDS WROCŁAW
5 MIRECKI GRZEGORZ BG13 / MG FRIENDS WROCŁAW
6 OBIREK MAGDALENA BG13 / KG FRIENDS WROCŁAW
7 WRÓBEL MAGDALENA BG13 / KG FRIENDS WROCŁAW
8 SMOLANA DOROTA BG13 / KG FRIENDS ŻURAWICE
9 FARANGUS EWELINA BG13 / KG FRIENDS TRZEBNICA
10 MULARONEK IZA BG13 / KG FRIENDS WROCŁAW
11 KOZACZKIEWICZ JOWITA BG13 / KG FRIENDS WROCŁAW
12 CHODOROWSKA AGNIESZKA BG13 / KG FRIENDS WROCŁAW
GOLENIÓW
1 LEWANDOWSKI MIROSLAW BG13 / M50 GOLENIÓW GOLENIÓW
GOŚCIESZOWICE
1 BARAŃSKI STANISŁAW BG13 / MG GOŚCIESZOWICE GOŚCIESZOWICE
GRZYBIANY TEAM
1 DUCZKOWSKI RAFAŁ BG13 / MG GRZYBIANY TEAM GRZYBIANY
2 KOKOSZKIEWICZ JAROSŁAW BG13 / MG GRZYBIANY TEAM LEGNICA
HUSARIA RACE TEAM
1 WAWRZYNIAK MAGDALENA BG13 / KG HUSARIA RACE TEAM PRUDNIK
2 ZWARDOŃ MARCIN BG13 / MG HUSARIA RACE TEAM OPOLE
3 NIEVIAROUSKI KIRYL BG13 / MG HUSARIA RACE TEAM WARSZAWA
4 BERBEĆ KAROLINA BG13 / KG HUSARIA RACE TEAM GŁOGÓW
5 OLSZÓWKA FILIP BG13 / MG HUSARIA RACE TEAM ŚWIEBODZICE
6 OLSZÓWKA FILIP BG13 / MG HUSARIA RACE TEAM ŚWIEBODZICE
HUSARIA Z RASZÓWKI
1 RADULEWICZ SEBASTIAN BG13 / MG HUSARIA Z RASZÓWKI RASZÓWKA
JASTRZĄB - 32. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŁASK
1 ALEKSANDER SYLWIA BG13 / KG JASTRZĄB - 32. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŁASK ŁASK
2 KRAWCZYK SYLWIA BG13 / KG JASTRZĄB - 32. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŁASK ŁASK
3 PĘKALA JAROSŁAW BG13 / MG JASTRZĄB - 32. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŁASK ZGIERZ
JRG1
1 KIEREPKA ADAM BG13 / MG JRG1 LEGNICA
K - TEAM
1 KOPCZYŃSKI ŁUKASZ BG13 / MG K - TEAM WROCŁAW
KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
1 SZARATA TOMASZ BG13 / MG KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
KB LEW LEGNICA
1 RYBIŃSKI RADOSLAW BG13 / MG KB LEW LEGNICA LEGNICA
KICAJE
1 SIEKIERA PAWEŁ BG13 / MG KICAJE KĘPNO
KM PSP KALISZ
1 MACIEJEWSKI MACIEJ BG13 / MG KM PSP KALISZ KALISZ
KOPALNIA FORMY
1 HABZDA RAFAŁ BG13 / MG KOPALNIA FORMY JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
KOTWICA BRZEG
1 DROZD DAMIAN BG13 / MG KOTWICA BRZEG BRZEG
KP PSP BRZEG
1 SERWADCZAK PIOTR BG13 / MG KP PSP BRZEG LUBSZA
KROKUS KWIATKOWICE
1 KAŹMIERSKA MONIKA BG13 / KG KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
2 KAŹMIERSKA PAULINA BG13 / KG KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
3 KAŹMIERSKI KRZYSZTOF BG13 / MG KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
4 ŚLUSARZ MATEUSZ BG13 / MG KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
5 WALSKA-PIERÓG AGNIESZKA BG13 / KG KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
KRT KROSNO ODRZAŃSKIE
1 PALUCH GRZEGORZ BG13 / MG KRT KROSNO ODRZAŃSKIE KROSNO ODRZAŃSKIE
KRZYSIEK BIEGA
1 SAWICKI KRZYSZTOF BG13 / MG KRZYSIEK BIEGA KOŻUCHÓW
2 GRELA JAROSŁAW BG13 / MG KRZYSIEK BIEGA KOŻUCHÓW
KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1 MATYSIK ZBIGNIEW BG13 / MG KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KUPA MISIA
1 MATUSZAK PAWEŁ BG13 / MG KUPA MISIA POLKOWICE
LOS-TEAM,
1 LOS PATRYK BG13 / MG LOS-TEAM, KRAPKOWICE
M-FIT RAWICZ
1 ANDRZEJEWSKI MACIEJ BG13 / MG M-FIT RAWICZ RAWICZ
2 JUSIAK-TOMASZEWSKA MARTA BG13 / KG M-FIT RAWICZ RAWICZ
3 LIPOWCZYK KRYSTIAN BG13 / MG M-FIT RAWICZ RAWICZ
4 TOMASZEWSKI MARCIN BG13 / MG M-FIT RAWICZ RAWICZ
5 ZAGACKI KAROL BG13 / MG M-FIT RAWICZ RAWICZ
6 ŁOZIAK TOMEK BG13 / MG M-FIT RAWICZ ŻMIGRÓD
7 SUSEŁ JOANNA BG13 / KG M-FIT RAWICZ ŻMIGRÓD
MAGBOS TEAM
1 GOŁUCH GRZEGORZ BG13 / MG MAGBOS TEAM DZWONÓW
2 FYDRYCH MICHAŁ BG13 / MAGBOS TEAM PRYSICE
3 SAVRAS VOCADYMYS BG13 / MG MAGBOS TEAM
4 GOŁUCH GRZEGORZ BG13 / MG MAGBOS TEAM DZWONÓW
5 POLAK PRZEMYSŁAW BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
6 FYDRYCH MICHAŁ BG13 / MG MAGBOS TEAM PRUSICE
7 SAVRAS VOLODYMYR BG13 / MG MAGBOS TEAM WILKÓW
8 MARYSIAK RAFAŁ BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
9 BAŁUK ADAM BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
10 BABCZYŃSKI SEWERYN BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
11 BOSAKIEWICZ TOMASZ BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
12 LIZOŃ RADOSŁAW BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
13 MŁODZIANKA KAMIL BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
14 LIZOŃ RADOSŁAW BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
15 BOSAKIEWICZ TOMASZ BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
16 MARYSIAK RAFAŁ BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
17 BEŁCZ ADAM BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
18 POLAK PRZEMYSŁAW BG13 / MG MAGBOS TEAM ZŁOTORYJA
MANTICORE FITNESS TEAM
1 ERKIET JAREK BG13 / MG MANTICORE FITNESS TEAM LEGNICA
2 PIETROWSKI BŁAŻEJ BG13 / MG MANTICORE FITNESS TEAM LEGNICA
3 ZAWISZA BARTEK BG13 / MG MANTICORE FITNESS TEAM LEGNICA
4 BIERNACIK MAŁGORZATA BG13 / KG MANTICORE FITNESS TEAM LEGNICA
5 MAZURKIEWICZ DANIEL BG13 / MG MANTICORE FITNESS TEAM LEGNICA
6 BOGDAŃSKI RAFAŁ BG13 / MG MANTICORE FITNESS TEAM LEGNICA
7 TARNOWSKI MIKOŁAJ BG13 / MG MANTICORE FITNESS TEAM ZŁOTORYJA
8 SIKORA TOMASZ BG13 / MG MANTICORE FITNESS TEAM ZŁOTORYJA
MARCUS TEAM I
1 KRAWCZYK MATEUSZ BG13 / MG MARCUS TEAM I BOLEŚCIN
2 MARKOWSKA ANNA BG13 / KG MARCUS TEAM I BYSTRZYCA GÓRNA
3 MARKOWSKI WOJCIECH BG13 / MG MARCUS TEAM I BYSTRZYCA GÓRNA
4 WIECH ŁUKASZ BG13 / MG MARCUS TEAM I DZIERŻONIÓW
5 TURCZYŃSKI PRZEMYSŁAW BG13 / MG MARCUS TEAM I DZIERŻONIÓW
MARCUS TEAM-II
1 KRASOŃ ANDRZEJ BG13 / MG MARCUS TEAM-II DOBROCIN
2 KRAWCZYK WOJCIECH BG13 / MG MARCUS TEAM-II BOLEŚCIN
3 KWINTA SŁAWOMIR BG13 / MG MARCUS TEAM-II DZIERŻONIÓW
MINE MASTER
1 RABCEWICZ MAREK BG13 / MG MINE MASTER LUBIN
MIRA TEAM
1 GŁUSZKO KRZYSZTOF BG13 / M50 MIRA TEAM GÓRA
MLKS RAKOWICE
1 IZWORSKA MARTYNA BG13 / KG MLKS RAKOWICE LWÓWEK ŚLĄSKI
2 MARUT TOMASZ BG13 / MG MLKS RAKOWICE LWÓWEK ŚLĄSKI
3 NALEPKA MARCIN BG13 / MG MLKS RAKOWICE WLEŃ
MORSY POZNAŃ
1 SOBALA ŁUKASZ BG13 / MG MORSY POZNAŃ POZNAŃ
MSPORT TEAM
1 HOŁOWIECKA JOANNA BG13 / KG MSPORT TEAM LUBIN
MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
1 KOMENDACKI DOMINIK BG13 / MG MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
MUD GOATS
1 KAMIŃSKA EWELINA BG13 / KG MUD GOATS POZNAŃ
2 OLEJNICKI MIKOŁAJ BG13 / MG MUD GOATS SZAMOTUŁY
3 SOKOŁOWSKI MICHAŁ BG13 / MG MUD GOATS POZNAN
4 SZADKOWSKA ANNA BG13 / KG MUD GOATS POZNAŃ
NEOPUNKT MOSINA
1 SKALSKI PRZEMYSŁAW BG13 / MG NEOPUNKT MOSINA KROSNO
NIAGARA FITNESS KLUB
1 HETKA MAGDALENA BG13 / KG NIAGARA FITNESS KLUB WOLSZTYN
NIEMCZA 1017
1 SIKORA MICHAŁ BG13 / MG NIEMCZA 1017 ŻELOWICE
NIGHT RUNNERS
1 ZAWISZA MONIKA BG13 / KG NIGHT RUNNERS POZNAŃ
2 WRZECIAN ADAM BG13 / MG NIGHT RUNNERS POZNAŃ
3 FILIPIAK AGNIESZKA BG13 / KG NIGHT RUNNERS GNIEZNO
4 ŁAWECKA JOLANTA BG13 / KG NIGHT RUNNERS GNIEZNO
5 WÓJCIK JANUSZ BG13 / MG NIGHT RUNNERS GNIEZNO
NWK TEAM
1 MATYJA RAFAŁ BG13 / MG NWK TEAM JELENIA GÓRA
NWL
1 MICHALAK MICHAŁ BG13 / MG NWL LEGNICKIE POLE
OLAWS ZŁOTORYJA
1 KAMIŃSKI ŁUKASZ BG13 / MG OLAWS ZŁOTORYJA ZAGRODNO
2 ĆWIEK MARIUSZ BG13 / MG OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 DUDA ANNA BG13 / KG OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 WILK MARCIN BG13 / MG OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
5 SKÓRKA ADAM BG13 / MG OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
6 FICNER ANNA BG13 / KG OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
7 FICNER ANNA BG13 / KG OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
8 GOZDZIEJEWSKI PIOTR BG13 / MG OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
9 MILESZKO ŁUKASZ BG13 / MG OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
10 OBOLEWICZ JAKUB BG13 / MG OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
ORŁY JEZUSA
1 POKRZYK ŁUKASZ BG13 / MG ORŁY JEZUSA JUGOWA
2 SZARADOWSKI MARCIN BG13 / MG ORŁY JEZUSA ŚWIDNICA
3 SZARADOWSKI REMIGIUSZ BG13 / MG ORŁY JEZUSA ŚWIDNICA
4 SZARADOWSKI PIOTR BG13 / MG ORŁY JEZUSA ŚWIDNICA
5 DESZCZYNSKA RENATA BG13 / KG ORŁY JEZUSA KUNICE
6 MYSZKOWSKI DAMIAN BG13 / MG ORŁY JEZUSA KRUKÓW
OSIR LEGNICA TEAM
1 TOMASZEWSKA MONIKA BG13 / KG OSIR LEGNICA TEAM LEGNICA
2 BARTOSZEK RYSZARD BG13 / M50 OSIR LEGNICA TEAM LEGNICA
3 SKRZYPCZAK JOLANTA BG13 / K50 OSIR LEGNICA TEAM LEGNICA
OSP GRODZIEC
1 FARYNIARZ ZBIGNIEW BG13 / MG OSP GRODZIEC GRODZIEC
PANCE
1 RÓŻEWICZ DARIUSZ BG13 / M50 PANCE TYCHY
2 RÓŻEWICZ EWA BG13 / K50 PANCE TYCHY
PGB SPORTOWA PACZKA
1 KAIM TOMASZ BG13 / MG PGB SPORTOWA PACZKA KRAKÓW
2 KRYGIER MARCIN BG13 / MG PGB SPORTOWA PACZKA KRAKÓW
3 PUTAJ RAFAŁ BG13 / MG PGB SPORTOWA PACZKA KRAKÓW
4 WIERZBICKA BEATA BG13 / KG PGB SPORTOWA PACZKA WIELKA WIEŚ
5 KUBISZYN PAWEŁ BG13 / MG PGB SPORTOWA PACZKA WALBRZYCH
6 SKOTNICKA JOANNA BG13 / KG PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
7 GŁÓD RENATA BG13 / KG PGB SPORTOWA PACZKA BOGUSZÓW-GORCE
8 BARAN PAULINA BG13 / KG PGB SPORTOWA PACZKA BĘBŁO
9 WIDZIEWICZ MIROSŁAW BG13 / M50 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
POGROM WICHRA TEAM
1 BARTNIK ROBERT BG13 / MG POGROM WICHRA TEAM OLEŚNICA
2 NOWAK PRZEMYSŁAW BG13 / MG POGROM WICHRA TEAM BIERUTÓW
POWER TRAINING
1 DRASZAWKA ŁUKASZ BG13 / MG POWER TRAINING WARSZAWA
2 SUKIENNIK MACIEJ BG13 / MG POWER TRAINING LIMANOWA
3 TUWALSKI BERNARD BG13 / MG POWER TRAINING WARSZAWA
4 WINIARSKA AGATA BG13 / KG POWER TRAINING PRUSZKÓW
POZNAŃ RACE TEAM - SRTG POZNAŃ
1 FORNALIK ŁUKASZ BG13 / MG POZNAŃ RACE TEAM - SRTG POZNAŃ TULCE
PROMILOWE MISIE
1 MASARCZYK SZYMON BG13 / MG PROMILOWE MISIE KNURÓW
2 KOCOT BARTOSZ BG13 / MG PROMILOWE MISIE TOPOROWICE
RAMBO-GYM
1 BOREK SŁAWOMIR BG13 / MG RAMBO-GYM SOCHACZEW
RATOWNICY ZG RUDNA
1 ROPELLA MAREK BG13 / MG RATOWNICY ZG RUDNA LUBIN
RATOWNICY ZG RUDNA
1 PAZIK MAREK BG13 / MG RATOWNICY ZG RUDNA OSIEK
RENBUT
1 STYŚ KRZYSZTOF BG13 / MG RENBUT PILEGRZYMKA
2 MICHAŁOWSKI DAMIAN BG13 / MG RENBUT ZŁOTORYJA
3 DOROCIAK ANNA BG13 / KG RENBUT ZŁOTORYJA
RETRO SPORT
1 FRYDRYCH ANDRZEJ BG13 / M50 RETRO SPORT WROCŁAW
RODZINA
1 STĘPIEŃ GRACJAN BG13 / RODZINA GŁOGÓW
2 SKRZYŃSKI DAWID BG13 / RODZINA GŁOGÓW
RUNNING TEAM HORMANN LEGNICA
1 MADEJ MATEUSZ BG13 / MG RUNNING TEAM HORMANN LEGNICA WILCZY LAS
SIKORY
1 SIKORA ADAM BG13 / MG SIKORY ZELOWICE
SOBASIE
1 SOBAŃSKI PIOTR BG13 / MG SOBASIE BOLESŁAWIEC
2 FEDOROWICZ MICHAŁ BG13 / MG SOBASIE BOLESŁAWIEC
3 PAWŁOWSKI MICHAŁ BG13 / MG SOBASIE BOLESŁAWIEC
4 SOBAŃSKA JOLANTA BG13 / KG SOBASIE BOLESŁAWIEC
5 KRZYŻANIAK BOGDAN BG13 / MG SOBASIE ZŁOTORYJA
SOLIDARNOŚĆ PEBEKA
1 CEBULA GRZEGORZ BG13 / MG SOLIDARNOŚĆ PEBEKA IWINY
2 KUCZYŃSKI RAFAŁ BG13 / MG SOLIDARNOŚĆ PEBEKA LUBIN
3 REZLER PATRYCJA BG13 / KG SOLIDARNOŚĆ PEBEKA LUBIN
4 STACHURA DAMIAN BG13 / MG SOLIDARNOŚĆ PEBEKA LUBIN
5 WOLSZCZAK KONRAD BG13 / MG SOLIDARNOŚĆ PEBEKA LUBIN
SRTG MIEROSZÓW
1 BOGACKI TOMASZ BG13 / MG SRTG MIEROSZÓW JAWOR
SRTG WAŁBRZYCH
1 MICHALAK MICHAŁ BG13 / MG SRTG WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 OLSZEWSKI WOJCIECH BG13 / MG SRTG WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 KRUPA RYSZARD BG13 / MG SRTG WAŁBRZYCH WALBRZYCH
STOWARZYSZENIE MADNESS
1 PILAWA-CHMIELEWSKA AGNIESZKA BG13 / KG STOWARZYSZENIE MADNESS LUBIN
2 CHMIELEWSKI WOJCIECH BG13 / MG STOWARZYSZENIE MADNESS LUBIN
SŁOWO I POEZJA
1 STANKIEWICZ TOMASZ BG13 / MG SŁOWO I POEZJA KRAPKOWICE
TRENER24H.COM.PL TEAM _1
1 KURMAN ARKADIUSZ BG13 / MG TRENER24H.COM.PL TEAM _1 WARSZAWA
2 MORAWSKI GRZEGORZ BG13 / MG TRENER24H.COM.PL TEAM _1 WARSZAWA
3 MORGAŚ MARIUSZ BG13 / MG TRENER24H.COM.PL TEAM _1 WARSZAWA
4 NORWA JUSTYNA BG13 / KG TRENER24H.COM.PL TEAM _1 WARSZAWA
5 PASIEKA DAMIAN BG13 / MG TRENER24H.COM.PL TEAM _1 WARSZAWA
TRENER24H.COM.PL TEAM _2
1 EJMONT MAŁGORZATA BG13 / KG TRENER24H.COM.PL TEAM _2 WARSZAWA
2 ŁACH PATRYCJA BG13 / KG TRENER24H.COM.PL TEAM _2 KROSNO ODRZAŃSKIE
3 MOLENDA MATEUSZ BG13 / MG TRENER24H.COM.PL TEAM _2 WARSZAWA
4 STEMBNOWSKA ALEKSANDRA BG13 / KG TRENER24H.COM.PL TEAM _2 WARSZAWA
5 TUREK DANIEL BG13 / MG TRENER24H.COM.PL TEAM _2 BODZECHÓW
TRENER24H.COM.PL TEAM _4
1 MAJEWSKA AGNIESZKA BG13 / KG TRENER24H.COM.PL TEAM _4 WARSZAWA
TRENER24H.COM.PL TEAM_ 5
1 REKS DARIUSZ BG13 / MG TRENER24H.COM.PL TEAM_ 5 WIELISZEW
2 SKOCZYLAS PATRYCJA BG13 / KG TRENER24H.COM.PL TEAM_ 5 WARSZAWA
TRENER24H.COM.PL TEAM_1
1 KOSTRZON MACIEJ BG13 / MG TRENER24H.COM.PL TEAM_1 WARSZAWA
2 PIESIAK MAŁGORZATA BG13 / KG TRENER24H.COM.PL TEAM_1 WARSZAWA
TRENER24H.COM.PL TEAM_3
1 FITOWSKA AGNIESZKA BG13 / KG TRENER24H.COM.PL TEAM_3 ŻARY
2 KANTOR TOMASZ BG13 / MG TRENER24H.COM.PL TEAM_3 WARSZAWA
3 ŁUKASZEWSKA DOROTA BG13 / KG TRENER24H.COM.PL TEAM_3 WARSZAWA
4 SZUTA MARTA BG13 / KG TRENER24H.COM.PL TEAM_3 WARSZAWA
5 BANAŚ KAMIL BG13 / MG TRENER24H.COM.PL TEAM_3 WARSZAWA
TWARDZIELE TRÓJSTYKU
1 ONISZCZUK BARTOSZ BG13 / MG TWARDZIELE TRÓJSTYKU RĘBISZÓW
UKS RUNNING TEAM
1 ZIEMKIEWICZ JAROSŁAW BG13 / MG UKS RUNNING TEAM RUDNA
2 EFINOWICZ TOMASZ BG13 / MG UKS RUNNING TEAM KALISZ
V LEGION
1 WYGANOWSKI KRZYSZTOF BG13 / MG V LEGION POZNAŃ
2 WYGANOWSKI LESZEK BG13 / MG V LEGION POZNAŃ
3 ANDERS BARTOSZ BG13 / MG V LEGION MROWINO
4 GAJEWSKI JANUSZ BG13 / MG V LEGION GNIEZNO
5 DRANKIEWICZ WOJCIECH BG13 / MG V LEGION BORÓWIEC
WATAHA
1 SKURIAT CEZARY BG13 / MG WATAHA GÓRA
2 JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ BG13 / MG WATAHA SŁAWA
3 MURCHA SZYMON BG13 / MG WATAHA GÓRA
WIECHLICE RUN
1 BARAŃSKI PAWEŁ BG13 / MG WIECHLICE RUN WIECHLICE
WINNICA JAKUBÓW
1 ŚWIERCZ SZYMON BG13 / MG WINNICA JAKUBÓW GŁOGÓW
WYBIERZ
1 FARYNIARZ ELŻBIETA BG13 / KG WYBIERZ IWINY
WYDZIAŁ ANGLISTYKI UAM
1 BĄK HALSZKA BG13 / KG WYDZIAŁ ANGLISTYKI UAM OBRZYCKO
WYGASŁE PŁOMIENIE
1 GŁADOSZ PIOTR BG13 / MG WYGASŁE PŁOMIENIE LEGNICA
2 ILNICKI BRONISŁAW BG13 / MG WYGASŁE PŁOMIENIE LEGNICA
3 JURASZEK ANNA BG13 / KG WYGASŁE PŁOMIENIE JELENIA GÓRA
4 KRAKOWSKI MICHAŁ BG13 / MG WYGASŁE PŁOMIENIE JELENIA GÓRA
5 PODMOKŁY JUSTYNA BG13 / KG WYGASŁE PŁOMIENIE KRAKÓW
6 HERMANN GRZEGORZ BG13 / MG WYGASŁE PŁOMIENIE ZŁOTORYJA
XRUNNERS
1 SZYMAŃSKI BARTOSZ BG13 / MG XRUNNERS ŚWIDNICA
XTRABIKE SHIMANO SERVICE CENTER
1 FONAŁ MICHAŁ BG13 / MG XTRABIKE SHIMANO SERVICE CENTER JELENIA GÓRA
XXX
1 MADEJ ELŻBIETA BG13 / K50 XXX ŁÓDŹ
ZABIEGANI.COM
1 MAŁKOWSKA JOANNA BG13 / KG ZABIEGANI.COM JELENIA GÓRA
ZG`RUDNA`
1 BARTOSIK MAREK BG13 / MG ZG`RUDNA` GŁOGÓW
ZIELONA GÓRA TEAM :)
1 CIEŚLAK JULIA BG13 / KG ZIELONA GÓRA TEAM :) ZIELONA GÓRA
2 DŻULIŃSKA AGNIESZKA BG13 / KG ZIELONA GÓRA TEAM :) ZIELONA GÓRA
3 GROTUZ MAGDALENA BG13 / KG ZIELONA GÓRA TEAM :) ZIELONA GÓRA
4 MOROZ ANNA BG13 / KG ZIELONA GÓRA TEAM :) ZIELONA GÓRA
5 ZIEMNICKA ZUZANNA BG13 / KG ZIELONA GÓRA TEAM :) ZIELONA GÓRA
ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW DOŁOWYCH PEBEKA
1 STOLARCZUK PIOTR BG13 / MG ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW DOŁOWYCH PEBEKA CHOCIANÓW
ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
1 RZĄSA MONIKA BG13 / KG ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
ŻORY
1 GARBOŚ CEZARY BG13 / M50 ŻORY ŻORY
top