Datasport

2. Dziesiątka Babicka
Stare Babice, 08 kwietnia 2017 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 55
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 12TRI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWIATKOWSKA AGNIESZKA 10km / K30 12TRI.PL WARSZAWA
2 MIĄSKO RENATA 10km / K50 12TRI.PL WARSZAWA
3 MIĄSKO WOJTEK 10km / M50 12TRI.PL WARSZAWA
4 ZIELIŃSKA WERONIKA 10km / K30 12TRI.PL WARSZAWA
5 DUDEK BARTŁOMIEJ 10km / M30 12TRI.PL WARSZAWA
6 ZYCH TOMASZ 10km / M20 12TRI.PL JASIENICA
7 KUCHARSKI PIOTR 10km / M40 12TRI.PL LUBARTÓW
8 BOROWSKI RAFAŁ 10km / M30 12TRI.PL WARSZAWA
 
2 ACTIVE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARUSZEWSKA KINGA 10km / K20 ACTIVE RUNNERS BRWILNO
2 MARUSZEWSKI MARCIN 10km / M30 ACTIVE RUNNERS BRWILNO
 
3 ALBATROSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TIMOFIEJUK PAWEŁ 10km / M30 ALBATROSY WARSZAWA
2 KIELAK DANIEL 10km / M30 ALBATROSY WARSZAWA
3 KNAP EWA 10km / K30 ALBATROSY WARSZAWA
4 TRUSZKOWSKI DAMIAN 10km / M30 ALBATROSY WARSZAWA
5 BARANOW ŁUKASZ 10km / M20 ALBATROSY PLATERÓW
6 REGULSKA MONIKA 10km / K30 ALBATROSY ZALESIE
 
4 AQUAMO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIEROCIŃSKA KATARZYNA 10km / K30 AQUAMO WARSZAWA
2 ŁUCZAK MICHAŁ 10km / M30 AQUAMO MARIANÓW
3 ŁUCZAK ANIA 10km / K30 AQUAMO MARIANÓW
4 GUTOWSKI PAWEŁ 10km / M40 AQUAMO WARSZAWA
5 RAMATOWSKI ADRIAN 10km / M30 AQUAMO WARSZAWA
6 JANOWSKI WOJCIECH 10km / M40 AQUAMO ŁOMIANKI
7 MIELNICKI LESZEK 10km / M30 AQUAMO WARSZAWA
8 OWCZAREK MACIEJ 10km / M30 AQUAMO KWIRYNÓW
9 KALBARCZYK-OWCZAREK MAGDALENA 10km / K30 AQUAMO KWIRYNÓW
 
5 AUTO ŻOLIBORZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORSKI DANIEL 10km / M20 AUTO ŻOLIBORZ WARSZAWA
2 SAWICKI PAWEŁ 10km / M40 AUTO ŻOLIBORZ WARSZAWA
3 PIEŃKOWSKI SEBASTIAN 10km / M40 AUTO ŻOLIBORZ ŁOMIANKI
4 SONCZUK ANETA 10km / K30 AUTO ŻOLIBORZ WARSZAWA
5 BANASZEK MARZENA 10km / K30 AUTO ŻOLIBORZ WARSZAWA
6 PRZYGODA MARIA KATARZYNA 10km / K30 AUTO ŻOLIBORZ IZABELIN
 
6 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BINKIEWICZ GRZEGORZ 10km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
2 BINKIEWICZ SYLWIA 10km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
3 KOSECKI KONRAD 10km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
4 GRZELCZYK PIOTR 10km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM ZĄBKI
 
7 BIEGAM NATURALNIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BASIS MARCIN 10km / M40 BIEGAM NATURALNIE WARSZAWA
2 KUBACZ NORBERT 10km / M40 BIEGAM NATURALNIE WARSZAWA
 
8 BIEGNIJ Z PROSERVICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓŻYCKI KONRAD 10km / M50 BIEGNIJ Z PROSERVICE WARSZAWA
2 ZIELIŃSKI JACEK 10km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE PIASTÓW
3 KARWACKI ARTUR 10km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE WARSZAWA
4 SIWIEC-GAWROŃSKA ANNA 10km / K30 BIEGNIJ Z PROSERVICE WARSZAWA
5 KOSIŃSKI RAFAŁ 10km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE OŻARÓW MAZOWIECKI
6 DIMITROW MARCIN 10km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE WARSZAWA
7 ŻABCZYŃSKI MARCIN 10km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE WARSZAWA
 
9 BKS WATAHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKI SŁAWOMIR 10km / M40 BKS WATAHA KLAUDYN
2 ORZYCHOVSKI VADYM 10km / M20 BKS WATAHA STARE BABICE
 
10 BOLINUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONIECZNY KAROL 10km / M30 BOLINUS PASIKONIE
2 LARSEN-KONIECZNY CHARLOTTE 10km / K30 BOLINUS PASIKONIE
 
11 BRACTWO BIEGOWE BGK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAMBOR MICHAŁ 10km / M30 BRACTWO BIEGOWE BGK WARSZAWA
 
12 DREAM RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JEŻ ADAM 10km / M30 DREAM RUN WARSZAWA
 
13 DYSTANS LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK AGNIESZKA 10km / K30 DYSTANS LESZNO LESZNO
2 KAWECKI DAMIAN 10km / M40 DYSTANS LESZNO MARIANÓW
3 KOWALCZYK ADAM 10km / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
4 KŁUDKIEWICZ TOMASZ 10km / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
5 WERDER JACEK 10km / M40 DYSTANS LESZNO LESZNO MARIANÓW
6 BAŻYŃSKA MARTA 10km / K30 DYSTANS LESZNO LESZNO
7 GÓRECKI RAFAŁ 10km / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
8 ZIÓŁKOWSKI ADAM 10km / M40 DYSTANS LESZNO LESZNO
9 RUSINEK RAFAŁ 10km / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
10 KHAN DAVID 10km / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
11 RYBAK ŁUKASZ 10km / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
12 SULIK MACIEJ 10km / M20 DYSTANS LESZNO LESZNO
 
14 DZIKI ZABORÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUTKOWSKA MAŁGORZATA 10km / K30 DZIKI ZABORÓW WIKTORÓW
2 RUTKOWSKI RAFAŁ 10km / M40 DZIKI ZABORÓW WIKTORÓW
3 SACHOGŁUCHOWICZ MAGDALENA 10km / K20 DZIKI ZABORÓW WYGLĘDY
4 WICIK AGATA 10km / K30 DZIKI ZABORÓW WĄSY KOLONIA
5 TOŁCZYK MICHAŁ 10km / M30 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
6 ŚLUSARCZYK TOMASZ 10km / M40 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
7 GORALEWSKI MATEUSZ 10km / M30 DZIKI ZABORÓW ZABOROW
8 KURZELA BARBARA 10km / K40 DZIKI ZABORÓW ZABORÓWEK
9 TOŁCZYK SYLWIA 10km / K30 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
10 KOWALSKI MACIEJ 10km / M40 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
11 BOGUCKA BEATA 10km / K20 DZIKI ZABORÓW MYSZCZYN
12 NIEDŹWIADEK SEBASTIAN 10km / M40 DZIKI ZABORÓW FELIKSÓW
13 PROKOP RYSZARD 10km / M40 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
14 KOWALSKA OLGA 10km / K40 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
15 KORNATOWSKI ANDRZEJ 10km / M40 DZIKI ZABORÓW LESZNO
16 WYRZYKOWSKI PETER 10km / M40 DZIKI ZABORÓW WARSZAWA
17 STRAKOWSKA MONIKA 10km / K30 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
18 GRENDA DOMINIKA 10km / K20 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
19 WICIK PIOTR 10km / M30 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
 
15 EENTRE.PL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYSZKA ANNA 10km / K20 EENTRE.PL TEAM WARSZAWA
2 MARSZAL MARIUSZ 10km / M30 EENTRE.PL TEAM ŁOMIANKI
 
16 EKO-BABICE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOHDZIEWICZ PAWEŁ 10km / M30 EKO-BABICE TEAM ŁOMIANKI
2 TURKOT PAWEŁ 10km / M50 EKO-BABICE TEAM PRUSZKÓW
3 LEBIEDOWICZ KRZYSZTOF 10km / M30 EKO-BABICE TEAM WARSZAWA
4 ADAMIAK MATEUSZ 10km / M30 EKO-BABICE TEAM LEGIONOWO
5 TOMCZYK ANNA 10km / K20 EKO-BABICE TEAM PODDĘBICE
6 BOCZKOWSKI MACIEJ 10km / M40 EKO-BABICE TEAM WARSZAWA
7 GŁADYGA KINGA 10km / K30 EKO-BABICE TEAM BLIZNE JASIŃSKIEGO
8 SOTOMSKI MICHAŁ 10km / M30 EKO-BABICE TEAM KLAUDYN
9 RUTKOWSKI ADAM 10km / M30 EKO-BABICE TEAM BORZĘCIN MAŁY
10 KUCHARSKA PATRYCJA 10km / K20 EKO-BABICE TEAM BORZĘCIN DUŻY
 
17 GOS NADARZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI STANISŁAW 10km / M50 GOS NADARZYN NADARZYN
 
18 GOSHICO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK MACIEJ 10km / M30 GOSHICO IZABELIN
 
19 GRIP SEVEN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIASECKI MACIEJ 10km / M16 GRIP SEVEN STARE BABICE
2 PIASECKI WOJCIECH 10km / M40 GRIP SEVEN STARE BABICE
 
20 GĄBIN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILGOCKI RADOSŁAW 10km / M30 GĄBIN BIEGA GĄBIN
 
21 INNOGY RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCIECHOWSKA SYLWIA 10km / K30 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
 
22 INŻYNIEROWIE HVAC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUJAWSKA JOANNA 10km / K30 INŻYNIEROWIE HVAC WARSZAWA
2 GOLIWAS ŁUKASZ 10km / M30 INŻYNIEROWIE HVAC WARSZAWA
3 FERET KAMIL 10km / M30 INŻYNIEROWIE HVAC WARSZAWA
4 GOŁAWSKA-TURZYŃSKA KATARZYNA 10km / K30 INŻYNIEROWIE HVAC WARSZAWA
 
23 IZABELIN NA START
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISZEWSKA MARTA 10km / K40 IZABELIN NA START IZABELIN
2 MANDES ANNA 10km / K30 IZABELIN NA START LASKI
3 OŻYŃSKA KATARZYNA 10km / K30 IZABELIN NA START TRUSKAW
4 MANDES MICHAŁ 10km / M30 IZABELIN NA START LASKI
5 SKRZYPCZAK MAŁGORZATA 10km / K40 IZABELIN NA START IZABELIN
6 WOŹNIAK AGNIESZKA 10km / K30 IZABELIN NA START LASKI
7 SIELCZAK ANNA 10km / K40 IZABELIN NA START TRUSKAW
8 SŁOWIK AGNIESZKA 10km / K30 IZABELIN NA START HORNÓWEK
9 WOŹNIAK MICHAŁ 10km / M30 IZABELIN NA START KLAUDYN
 
24 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKA BEATA 10km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA PIASTÓW
2 RUDNICKI RADEK 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA KRĘCZKI KAPUTY
3 GASIK-POWAŁKA MAŁGORZATA 10km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
4 SOBCZYK ELA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
5 KONCA BEATA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
6 KONCA MARIUSZ 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
7 FIDLER AGNIESZKA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
8 BARTNIK MICHAŁ 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
9 BUCZYNSKI ARKADIUSZ 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
10 KWIATKOWSKA RENATA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
11 BRUZDA TOMASZ 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA DUCHNICE
12 KOZDROWICKA BOZENA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
13 DOMINIAK MICHAŁ 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
14 POLIT EWA 10km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
15 TULIK MAGDALENA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
16 PRUSZYŃSKI EDWARD 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
17 CHUDZIK JOANNA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
18 TŁOMAK ARKADIUSZ 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
19 CHUDZIK SŁAWOMIR 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
20 GAJOWNICZEK IWONA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
21 KWIATEK URSZULA 10km / K20 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
22 TULIK PIOTR 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
23 SZYDŁOWSKI WALDEMAR 10km / M50 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
24 DĄBROWSKI PAWEŁ 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA JÓZEFÓW
25 KUCZKOWSKI RYSZARD 10km / M50 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA KIEŹLINY
26 KUCZKOWSKI JERZY 10km / M60 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
27 SZYDŁOWSKA KATARZYNA 10km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
28 POLAK ARTUR 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA PILASZKÓW
29 LIPIANOGA PIOTR 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA DUCHNICE
30 ŚLASKI MAREK 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
 
25 KREJZI TIM BŁONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI PAWEŁ PIOTR 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
2 OSTROWSKA ELIZA 10km / K30 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
3 OSTROWSKI PIOTR 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
4 KLIMECKA -AKSAMIT IGA 10km / K30 KREJZI TIM BŁONIE GDYNIA
5 MIELCARZ MICHAŁ 10km / M30 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
6 WIŚNIEWSKI GRZEGORZ 10km / M20 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
7 ADAMSKA-KOLANO AGNIESZKA 10km / K40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
8 MICHALAK ARTUR 10km / M30 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
 
26 KS WOLNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECHÓW MARCIN 10km / M30 KS WOLNI WARSZAWA
2 JAKÓBCZYK IRENEUSZ 10km / M30 KS WOLNI
3 KLIMASZEWSKI TOMASZ 10km / M40 KS WOLNI
4 GOŁASZEWSKI DAMIAN 10km / M30 KS WOLNI
5 SARUCH PAWEŁ 10km / M30 KS WOLNI RADOM
6 MAZURKIEWICZ ADAM 10km / M30 KS WOLNI WARSZAWA
7 SŁODOWY MAREK 10km / M30 KS WOLNI WARSZAWA
 
27 LKB RUDNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IVERUK MYKHAYLO 10km / M40 LKB RUDNIK RIVNE
 
28 LKS OLYMP BŁONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MŁYNARSKI PAWEŁ 10km / M30 LKS OLYMP BŁONIE JÓZEFÓW
2 SZYMAŃSKI MARIUSZ 10km / M30 LKS OLYMP BŁONIE BŁONIE
3 ŻURAWIŃSKI BOGUMIŁ 10km / M30 LKS OLYMP BŁONIE BŁONIE
4 ZATORSKI MARCIN 10km / M40 LKS OLYMP BŁONIE BŁONIE
 
29 MAMY RUSZAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSMAN MAŁGORZATA 10km / K50 MAMY RUSZAMY WARSZAWA
 
30 MARKOWI BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZELECKI PIOTR 10km / M40 MARKOWI BIEGACZE WARSZAWA
2 RADOMSKI KAZIMIERZ 10km / M50 MARKOWI BIEGACZE WOŁOMIN
3 JACZEWSKI PAWEŁ 10km / M30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
4 DYMEL ANDRZEJ 10km / M60 MARKOWI BIEGACZE WARSZAWA
5 KARANDYS DARIUSZ 10km / M40 MARKOWI BIEGACZE ZĄBKI
6 STACHOWICZ STANISŁAW 10km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
7 STRYKOWSKI DANIEL 10km / M30 MARKOWI BIEGACZE WARSZAWA
 
31 MKB DREPTAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA 10km / K30 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
2 DĄBEK EDWARD 10km / M50 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
3 WYCISŁOWSKI KRZYSZTOF 10km / M60 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
4 PODSTAWKA PIOTR 10km / M30 MKB DREPTAK STANISŁAWÓW
5 CHRÓST EWA 10km / K20 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
6 NOWAKOWSKI TOBIASZ 10km / M30 MKB DREPTAK STANISŁAWÓW
7 KŁOSIŃSKI RAFAŁ 10km / M40 MKB DREPTAK DĘBĘ WIELKIE
8 LAMPARSKI ZBIGNIEW 10km / M30 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
9 SOLECKI VEL SZYMAŃSKI MIROSŁAW 10km / M40 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
10 ONISK KAMIL 10km / M20 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
11 MIĄSKO PIOTREK 10km / M16 MKB DREPTAK STANISŁAWÓW
12 TRUSZCZYŃSKI RADOSŁAW 10km / M30 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
13 ZALEWSKI KAROL 10km / M30 MKB DREPTAK WIŚNIEW
14 TULEJ BOŻENA 10km / K50 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
15 ZDUŃCZYK SŁAWOMIR 10km / M40 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
 
32 NADYSTANSIE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWIATKOWSKI ADRIAN 10km / M30 NADYSTANSIE.PL SOPOT
 
33 NAPRZÓD MŁOCINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEJDZIAK IGOR 10km / M40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
2 KMIEĆ CEZARY 10km / M40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
3 PUCHAŁA MARIUSZ 10km / M40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
4 DRYGALSKI ADAM 10km / M30 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
5 GOTZ MATEUSZ 10km / M30 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
 
34 NIEMALIPY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPIŃSKI KRZYSZTOF 10km / M30 NIEMALIPY PŁOCK
 
35 PKO BANK POLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŹMIERCZAK BARTŁOMIEJ 10km / M40 PKO BANK POLSKI WIKTORÓW
2 ZAWADA PAWEŁ 10km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
 
36 POLONIA WARSZAWA MTB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASŁOWSKI MICHAŁ 10km / M30 POLONIA WARSZAWA MTB WARSZAWA
 
37 PRZEGLĄD SPORTOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSIAK PRZEMYSŁAW 10km / M20 PRZEGLĄD SPORTOWY WARSZAWA
2 BŁOŃSKI ROBERT 10km / M40 PRZEGLĄD SPORTOWY WARSZAWA
 
38 PUSHAD TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZOREK DOMINIK 10km / M30 PUSHAD TEAM RADOMSKO
2 WOLNIK ŁUKASZ 10km / M30 PUSHAD TEAM WARSZAWA
3 OKNIAŃSKA MARIA 10km / K30 PUSHAD TEAM WARSZAWA
4 SUCHECKI MICHAŁ 10km / M30 PUSHAD TEAM MARKI
5 KAWECKI BARTEK 10km / M30 PUSHAD TEAM LIPKÓW
 
39 PZU SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLOREK KATARZYNA 10km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
 
40 SAMIK DREAM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASZCZAK WALDEMAR 10km / M20 SAMIK DREAM TEAM KONIN
2 SZABŁOWSKA JOANNA 10km / K20 SAMIK DREAM TEAM STARE BABICE
 
41 SPARTA BIAŁOŁĘKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JABŁONOWSKI KRZYSZTOF 10km / M50 SPARTA BIAŁOŁĘKA WARSZAWA
 
42 STARE BABICE BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SALUDA ANNA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
2 KRZEMINSKA KATARZYNA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ IZABELIN
3 FURMANKIEWICZ MARZENA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ OŻARÓW MAZOWIECKI
4 GOLONKO ŁUKASZ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
5 CZARNECKI ZBIGNIEW 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
6 JABŁOŃSKI MICHAŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
7 JAŁOSZYŃSKI MAREK 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ WYGLĘDY
8 PAWŁOWSKA KINGA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ IZABELIN
9 ŁUBIARZ ZUZANNA 10km / K20 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
10 GRABOWSKI LESZEK 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ LATCHORZEW
11 DUDEK TOMASZ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STRZYKUŁY
12 CIEĆWIERZ ŁUKASZ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ BORZĘCIN DUŻY
13 KĘSIK WŁODEK 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI NOWE
14 ŁUBIARZ ADA 10km / K20 STARE BABICE BIEGAJĄ STRZYKUŁY
15 STANISZEWSKI PIOTR 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
16 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ LATCHORZEW
17 GONCERZEWICZ ANNA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
18 GONCERZEWICZ MAREK 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
19 NIEGOWSKI ROBERT 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
20 NIEGOWSKA KINGA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
21 MICHLEWICZ KRZYSZTOF 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
22 GAJDA PAWEŁ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
23 JABŁECKI MAREK 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
24 JAWORSKA ANETA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
25 MARCZAK KRZYSZTOF 10km / M20 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
26 KĘDZIERSKI PAWEŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LATCHORZEW
27 REDLICKI GRZEGORZ 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
28 FARECKI MAREK 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ ZALESIE/ GM. STARE BABICE
29 PARYSZ ANNA 10km / K50 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
30 RYBA PAWEŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ ZIELONKI-WIEŚ
31 PIWKO BEATA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
32 WISNIEWSKI TADEUSZ 10km / M60 STARE BABICE BIEGAJĄ BORZĘCIN DUŻY
33 KACPRZAK TOMASZ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
34 KANTORSKI ARKADIUSZ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LATCHORZEW
35 KWAŚNIK JACEK 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
36 PIASECKA MONIKA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
37 PIASECKI PAWEŁ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
38 SAKOWICZ MARCIN 10km / M20 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
39 WOJTKOWSKA PAULINA 10km / K20 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
40 KACPRZAK DOROTA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
41 WOJTKOWSKI MACIEJ 10km / M20 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
42 KŁUDKIEWICZ ANNA 10km / K20 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
43 KARAŚ AGNIESZKA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
44 STARK MARCIN 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LIPKÓW
45 GORALSKI ROMAN 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
46 MAŚLAK RADOMIŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
47 MAŚLAK JAKUB 10km / M16 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
48 GŁADYSZ EWELINA 10km / K20 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
49 WOYNOWSKI ROBERT 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ KLAUDYN
50 GÓRSKI MICHAŁ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
51 JAKUBIEC TOMASZ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ CHRZANÓW MAŁY
52 CIBOROWSKA MAŁGORZATA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ ZIELONKI-WIEŚ
 
43 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOLOS TOMASZ 10km / M30 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
2 NOWAK TOMASZ 10km / M30 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
3 BALEJA-KRZYŻANOWSKA EWA 10km / K30 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
4 KRZYŻANOWSKI JAROSŁAW 10km / M30 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
5 MISIAK AGNIESZKA 10km / K40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
6 MISIAK DARIUSZ 10km / M40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
7 WOJDA ZBIGNIEW 10km / M40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
8 WIŚNIEWSKA RENATA 10km / K40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
9 ANYSZKA AGNIESZKA 10km / K40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
10 WÓJCIK-URBAŃSKA IZABELLA 10km / K40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
 
44 SZWAGRY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PSZCZEL JAROSŁAW 10km / M30 SZWAGRY IZABELIN
 
45 TRICLUB WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WLEZIEN ALEK 10km / M40 TRICLUB WARSZAWA WARSZAWA
2 KOWALCZYK TOMASZ 10km / M40 TRICLUB WARSZAWA WARSZAWA
3 LACH ADRIAN 10km / M30 TRICLUB WARSZAWA WARSZAWA
 
46 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCHANEK KRYSTIAN 10km / M30 TRUCHT TARCHOMIN TEAM WARSZAWA
2 GLINICKI JAROSŁAW 10km / M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM WARSZAWA
 
47 TRUCK SHOW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLEPOWROŃSKI BOGDAN 10km / M30 TRUCK SHOW TEAM WARSZAWA
2 NIEDZIÓŁKA MAŁGORZATA 10km / K40 TRUCK SHOW TEAM WARSZAWA
3 STANSKI SLAWOMIR 10km / M50 TRUCK SHOW TEAM WARSZAWA
 
48 WARSZAWIAKY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSOCKI MARCIN 10km / M30 WARSZAWIAKY MICHAŁOWICE
2 OKRASA MACIEJ 10km / M40 WARSZAWIAKY WARSZAWA
3 KOCISZEWSKI KRZYSZTOF 10km / M50 WARSZAWIAKY WARSZAWA
 
49 WIGOR40+
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TORZEWSKI JANUSZ 10km / M40 WIGOR40+ WARSZAWA
2 TORZEWSKA AGNIESZKA 10km / K40 WIGOR40+ WARSZAWA
3 MIKINA ARTUR 10km / M50 WIGOR40+ WARSZAWA
4 TELEGA JANUSZ 10km / M60 WIGOR40+ WARSZAWA
5 STRZELECKI KONRAD 10km / M40 WIGOR40+ KRUSZYN
6 FIEDORUK PIOTR 10km / M50 WIGOR40+ WARSZAWA
 
50 WKB META LUBLINIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT 10km / M70 WKB META LUBLINIEC WARSZAWA
 
51 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHMIELEWSKI MARIUSZ 10km / M30 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA WARSZAWA
 
52 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUS ARTUR 10km / M30 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY WARSZAWA
 
53 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAPIÓRKOWSKI GRZEGORZ 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI DOLNE
2 GROMADKA MAŁGORZATA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA DZIEKANÓW LEŚNY
3 CHUDZIK DOROTA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
4 MALISZEWSKI MAREK 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
5 ZALESKA ANETA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
6 GUMOWSKA BEATA 10km / K40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
7 KORDEK BEATA 10km / K40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
8 WIŚNIEWSKI PAWEŁ 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
9 OLSZEWSKI DANIEL 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
10 RUBIN-SZYMAŃSKI ŁUKASZ RYSZARD 10km / M30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
11 DOBIASZ ANETA 10km / K40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
12 PIETRZAK MAGDALENA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
13 URBANSKI PIOTR 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA DZIEKANÓW POLSKI
14 WUTKOWSKA WIOLETTA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
15 MORACZEWSKA ALEKSANDRA 10km / K40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
 
54 ŁOSIE Z AGAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRÓŻDŻ MACIEJ 10km / M40 ŁOSIE Z AGAWY KWIRYNÓW
 
55 ŻÓRAWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁODOWSKI ADAM 10km / M30 ŻÓRAWSKI TEAM WARSZAWA