Euforia Biegacza Sport
naglowek

Klasyfikacja Drużynowa


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 24
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 A MY SWOJE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK MARCIN 10km / M20 A MY SWOJE WROCŁAW
2 PIOTROWSKI IGOR 10km / M20 A MY SWOJE PRUSICE
 
2 AKB ESEMAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POSŁUSZNY MARIUSZ 10km / M40 AKB ESEMAS GŁOSKA
2 POSŁUSZNA ANNA 10km / K40 AKB ESEMAS GŁOSKA
3 FRYDECKI SLAWOMIR 10km / M50 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
4 WAŚNIEWSKI MAKSYMILIAN 10km / M16 AKB ESEMAS GŁOSKA
5 WAŚNIEWSKA EMILKA 10km / K20 AKB ESEMAS GŁOSKA
 
3 ALBA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JOCHIM SEWERYN 10km / M30 ALBA RUNNING TEAM WROCŁAW
2 RZEPKA MARCIN 10km / M20 ALBA RUNNING TEAM WROCŁAW
3 SOKULSKI BOGDAN 10km / M50 ALBA RUNNING TEAM WROCŁAW
 
4 ATHLETICS TEAM PRUSICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANISZEWSKI WIKTOR 10km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE MILICZ
2 SOBCZYK PIOTR 10km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE WROCŁAW
3 BANDROWICZ - BURMISTRZ PRUSIC IGOR 10km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE PRUSICE
4 HAZUBSKA ANNA 10km / K40 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
5 HAZUBSKI ANDRZEJ 10km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
6 JARECKI IRENEUSZ 10km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
7 BURCHACKI PRZEMYSŁAW 10km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE SKOKOWA
8 KOZŁOWICZ TOMASZ 10km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE WIELKA LIPA
9 LEŚNIAK KAMIL 10km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE PRUSICE
10 JARECKI DAMIAN 10km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
11 HAZUBSKI ŁUKASZ 10km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
12 JARZĘBOWICZ MATEUSZ 10km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
13 MINORCZYK KARINA 10km / K20 ATHLETICS TEAM PRUSICE WROCŁAW
14 STACHURSKI ANDRZEJ 10km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE SKOKOWA
15 KEMPA KRZYSZTOF 10km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
16 KEMPA MAGDALENA 10km / K30 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
17 SZYSZKA SANDRA 10km / K20 ATHLETICS TEAM PRUSICE PRUSICE
18 KOMOROWSKI KAROL 10km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
19 OPAŁKA TOMASZ 10km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
20 KAWA ARKADIUSZ 10km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE CHODLEWKO
 
5 BEZCIŚNIEŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI ŁUKASZ 10km / M30 BEZCIŚNIEŃ KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 KOWALSKA BARBARA 10km / K30 BEZCIŚNIEŃ KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
6 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STADNICKI ROBERT 10km / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA KOŹLICE
2 KUCHCZYŃSKA ANNA 10km / K30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
3 KUCHCZYŃSKI KRZYSZTOF 10km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
 
7 CZARNI ROKITKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIUDAK MICHAŁ 10km / M20 CZARNI ROKITKI LEGNICA
2 STYKAŁA ANNA 10km / K30 CZARNI ROKITKI CHOJNÓW
 
8 DTR BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRANCZAK SEBASTIAN 10km / M30 DTR BIEGA TRZEBNICA
2 TRZASKACZ DOROTA 10km / K30 DTR BIEGA TRZEBNICA
3 ŚLIWINSKA PAULINA 10km / K30 DTR BIEGA TRZEBNICA
4 NAWROT MARTA 10km / K30 DTR BIEGA TRZEBNICA
 
9 KB LEW LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁODZIEJ MICHAŁ 10km / M16 KB LEW LEGNICA MIŁKOWICE
 
10 KB LUPUS OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁOCZANIUK MAREK 10km / M50 KB LUPUS OLEŚNICA KĘPNO
2 MANDAT JANEK 10km / M50 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
 
11 KB SUKCES ŻMIGRÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONONOWICZ LESZEK 10km / M30 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
2 KOSARZYCKA ANETA 10km / K30 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
3 BŁOŃSKI MARIAN 10km / M60 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
4 KRZESAK JAN 10km / M70 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
5 BURKOWSKI STANISŁAW 10km / M70 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
6 PIERZCHLEWICZ GRZEGORZ 10km / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
7 KONONOWICZ JUSTYNA 10km / K30 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
 
12 KROTOSZYN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TANAŚ BOGUMIŁA 10km / K30 KROTOSZYN TEAM CIESZKÓW
2 KAIK KRZYSZTOF 10km / M30 KROTOSZYN TEAM KROTOSZYN
3 KAROLEWSKI MACIEJ 10km / M30 KROTOSZYN TEAM KROTOSZYN
4 WALCZAK PAULINA 10km / K30 KROTOSZYN TEAM KROTOSZYN
5 BYSTROWSKI RAFAŁ 10km / M40 KROTOSZYN TEAM KROTOSZYN
6 OSTÓJ MAREK 10km / M40 KROTOSZYN TEAM KROTOSZYN
 
13 M-FIT RAWICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUSIAK MARTA 10km / K30 M-FIT RAWICZ RAWICZ
2 ZIMOCH PAWEŁ 10km / M30 M-FIT RAWICZ RAWICZ
3 SIERAKOWSKA MAGDALENA 10km / K20 M-FIT RAWICZ RAWICZ
4 TOMASZEWSKI MARCIN 10km / M30 M-FIT RAWICZ RAWICZ
5 CIEPLIK DAWID 10km / M20 M-FIT RAWICZ RAWICZ
 
14 MASŁOWO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYCZYŃSKI MAREK 10km / M40 MASŁOWO BIEGA RAWICZ
2 TWARDOWSKI DOMINIK 10km / M30 MASŁOWO BIEGA RAWICZ
3 TYCZYŃSKI KAMIL 10km / M16 MASŁOWO BIEGA RAWICZ-MASŁOWO
 
15 OBORYGENI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUDŁO KAMILA 10km / K30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 BALICKI MIŁOSZ 10km / M40 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
3 CHATYS MATEUSZ 10km / M20 OBORYGENI OBORNIKI ŚL
4 BURYŁO KRZYSZTOF 10km / M20 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
5 NEHREBECKI MICHAŁ 10km / M16 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
6 GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA 10km / K30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
7 GIBALSKI TOMASZ 10km / M40 OBORYGENI ROŚCISŁAWICE
8 GIBALSKA MARZENA 10km / K40 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
9 DULIŃSKI ADAM 10km / M30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
10 GORZAŁA HENRYK 10km / M50 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
16 PKS AUGUSTYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIRO ANNA 10km / K20 PKS AUGUSTYN WROCŁAW
2 STEFANIK PIOTR 10km / M30 PKS AUGUSTYN WROCŁAW
3 LIRO MACIEJ 10km / M20 PKS AUGUSTYN KRAKÓW
 
17 POWIAT TRZEBNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOTNY ROBERT 10km / M30 POWIAT TRZEBNICA TRZEBNICA
2 TUROŃ EMILIA 10km / K30 POWIAT TRZEBNICA TRZEBNICA
3 SUŁEK JÓZEF 10km / M50 POWIAT TRZEBNICA TRZEBNICA
 
18 PRO-RUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAŁAS MAREK 10km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 JURECKI ZYGFRYD 10km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 PELC PAWEŁ 10km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 WILK CZESŁAW 10km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WĘGRÓW
 
19 PSYCHOTROPICI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEJNIK PIOTR 10km / M20 PSYCHOTROPICI WROCŁAW
2 SEDANO AGUILERA ISMAEL 10km / M20 PSYCHOTROPICI MALAGA
3 OLEJNIK MARTA 10km / K20 PSYCHOTROPICI BOLESŁAWIEC
4 LASKOWSKA IDA 10km / K20 PSYCHOTROPICI OBORNIKI ŚLĄSKIE
5 RZEWUCKI KORNEL 10km / M20 PSYCHOTROPICI WROCŁAW
6 CELMER SZYMON 10km / M20 PSYCHOTROPICI TRZEBNICA
 
20 RUNNING TEAM MILICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMEREKA TOMASZ 10km / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
2 MARKOWSKI SEBASTIAN 10km / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
3 PENIOWICZ JUSTYNA 10km / K30 RUNNING TEAM MILICZ SUŁÓW
4 ACHTEL PAWEŁ 10km / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
5 URAM ADRIAN 10km / M20 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
6 STACH ROBERT 10km / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
7 WALEŃSKI SŁAWOMIR 10km / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
 
21 RWT WROCLAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW 10km / M50 RWT WROCLAW KĄTY WROCŁAWSKIE
2 SIEPRAWSKI JAKUB 10km / M20 RWT WROCLAW LEGNICA
 
22 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŁCZEK PRZEMYSŁAW 10km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
2 BERNATEK MARCIN 10km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
3 FEDYCZKOWSKI EDWARD 10km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
4 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 10km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
5 KOŁODZIEJ ANDRZEJ 10km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA MIŁKOWICE
6 RODAK ZBIGNIEW 10km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
7 DOBROCHOWSKA ILONA 10km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
8 DOBROCHOWSKI MAREK 10km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
9 KRYMSKI TOMASZ 10km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
10 LEŚNICKI MAREK 10km / M50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STANOWICE
 
23 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAZARSKI PATRYK 10km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
 
24 WOSIEK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZYK RAFAŁ 10km / M30 WOSIEK TEAM WROCŁAW
2 MAŁEK KRZYSZTOF 10km / M40 WOSIEK TEAM WOŁÓW