XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych
Wałbrzych, 20 sierpnia 2017 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 1056
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#CZELADZBIEGA
1 WRZOSEK PATRYK 21km / M20 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
2 WRZOSEK KAROLINA 21km / K20 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
3 KAPA TOMASZ 21km / M30 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
4 BUJAK-KAPA DOROTA 21km / K30 #CZELADZBIEGA CZELADZ
5 BUJAK MAREK 21km / M40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
6 NOWAK ŁUKASZ 21km / M30 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
7 BORUTA MARCIN 21km / M40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
#DOMARATONU
1 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ 21km / M30 #DOMARATONU POZNAŃ
#HOLICOLORING - KOLOROWANKI DLA DOROSŁYCH HTTP://IT-SYSTEM.PL
1 PAJĄK TOMASZ 10km / M30 #HOLICOLORING - KOLOROWANKI DLA DOROSŁYCH HTTP://IT-SYSTEM.PL WROCŁAW
#KRONIKIBIEGOWE
1 WĄSIK RAFAŁ 21km / M30 #KRONIKIBIEGOWE KRAKÓW
2 WĄSIK MAGDALENA 21km / K20 #KRONIKIBIEGOWE KRAKÓW
#MOTHER_RUNS
1 ZIELIŃSKA KATARZYNA 21km / K30 #MOTHER_RUNS WARSZAWA
#SOBASTEAM
1 GIEMZA MICHAŁ 21km / M20 #SOBASTEAM JAWOR
2 DUNAT TOMASZ 21km / M30 #SOBASTEAM SIECHNICE
3 JON MARCIN 21km / M40 #SOBASTEAM SIECHNICE
-
1 JÓŹWIAK PATRYK 21km / M30 - GNIEZNO
2 RECZYŃSKI MARCIN 21km / M30 - DOBROMIERZ
3 WINTER BOGUSŁAW 21km / M60 - KROTOSZYCE
4 MAZUR TOMASZ 21km / M30 - KRAKÓW
5 ZALEWSKI PIOTR 21km / M30 - WROCŁAW
6 FERDYNAND MAREK 21km / M40 - MYSZKÓW
7 KOWALSKI OLGIERD 21km / M16 - DZIEĆMOROWICE
8 KLAMAN JAKUB 21km / M40 - PRZODKOWO
9 TWOREK MIROSLAW 21km / M40 - CZERWIEŃSK
10 WIŚNIEWSKI MACIEJ 21km / M30 - WAŁBRZYCH
11 GAWRON JAROSŁAW 21km / M30 - BORÓW
-DĄBROWSKI TEAM
1 SIUDEJ MARCIN 21km / M30 -DĄBROWSKI TEAM MRĄGOWO
-PSP NOWA RUDA
1 TOMKÓW IRENEUSZ 10km / M30 -PSP NOWA RUDA NOWA RUDA
1 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH
1 KIJOWSKI ADRIAN 21km / M20 1 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH ŻABNO
1 PUŁK SAPERÓW
1 CEGLARZ GRZEGORZ 21km / M30 1 PUŁK SAPERÓW PRUDNIK
2 SUCHODOLSKI MARCIN 21km / M30 1 PUŁK SAPERÓW OŁAWA
3 GACIEK ROBERT 21km / M30 1 PUŁK SAPERÓW PRUDNIK
1 RBLOG
1 PYREK KRZYSZTOF 21km / M30 1 RBLOG WAŁCZ
10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
1 KOCOŃ MARIUSZ 21km / M40 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLE
2 BOJCZUK MATEUSZ 21km / M20 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA TARNÓW OPOLSKI
10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA
1 BULUK GRZEGORZ 21km / M30 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA NAMYSŁÓW
2 TORZECKI ŁUKASZ 21km / M30 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA ŚWIEBODZICE
3 KUDELSKI IRENEUSZ 21km / M40 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA CHOJNÓW
100 BATALION ŁĄCZNOŚCI
1 MAJ WALDEMAR 21km / M30 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI WAŁCZ
100 MARATHON CLUB
1 RADKE WITOLD 21km / M70 100 MARATHON CLUB WAŁBRZYCH
11 BATALION DOWODZENIA ŻAGAŃ
1 SIWIŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 11 BATALION DOWODZENIA ŻAGAŃ ŻAGAŃ
12TRI.PL
1 KULIK MICHAŁ 21km / M30 12TRI.PL WARSZAWA
1947
1 BIERNACKI RENE 21km / M70 1947 POLANICA-ZDRÓJ
1978
1 SKUPNIK ANNA 21km / K40 1978 WROCLAW
2 ŁYCZKOWSKA MARTA 10km / K30 1978 BOLKÓW
1980
1 KRUSZYŃSKA KATARZYNA 21km / K30 1980 ŁÓDŹ
1981
1 BRUDŁO MARCIN 21km / M30 1981 SIELINKO
1985
1 SOKÓŁ GRZEGORZ 21km / M30 1985 KRAKÓW
2 DYLEWSKI JACEK 10km / M30 1985 WAŁBRZYCH
1990
1 LIPIŃSKI JACEK 21km / M20 1990 WROCŁAW
2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA
1 PAWŁOWSKI RAFAŁ 21km / M40 2 BRYGADA ZMECHANIZOWANA WAŁCZ
21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1 JURKIEWICZ MARIUSZ 21km / M40 21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO CHOCIWEL
2 SIKORA TOMASZ 21km / M50 21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN
22KBPG
1 SZACH ANDRZEJ 21km / M40 22KBPG NIEMCZA
23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1 KUNKA PIOTR 21km / M30 23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO JAKUBÓW
3 LO W WAŁBRZYCHU
1 FLORCZAK JACEK 21km / M50 3 LO W WAŁBRZYCHU WAŁBRZYCH
37 PLUTON RÓŻAŃCA
1 PIETRZAK JAROSŁAW 21km / M50 37 PLUTON RÓŻAŃCA DZIERŻONIÓW
3M RUNNING TEAM
1 MIELNIKIEWICZ SŁAWOMIR 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
42 DO SZCZĘŚCIA
1 FIGURA MARCIN 21km / M20 42 DO SZCZĘŚCIA CZUBROWICE
2 PŁOSZAJ PAWEŁ 21km / M20 42 DO SZCZĘŚCIA KRAKÓW
42DOSZCZESCIA.PL
1 CHMIELNIAK DAWID 21km / M20 42DOSZCZESCIA.PL CZECHOWICE-DZIEDZICE
44 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1 ZDYB GRZEGORZ 21km / M40 44 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY LEŚNIÓW WIELKI
4FITER
1 GRZEGORZEWSKI KONRAD 21km / M30 4FITER DĄBRÓWKA
4RUN TEAM PIŁA
1 PODLECKA PAULA 21km / K20 4RUN TEAM PIŁA PIŁA
8
1 KOS MARIUSZ 21km / M40 8 ZIELONA GÓRA
2 SZYMCZAK MARCIN 21km / M30 8 ZIELONA GÓRA
8BLTR
1 MICHAŁEK TOMASZ 21km / M40 8BLTR WYMYSŁÓW
9 PUŁK ROZPOZNAWCZY
1 LANGNER LESZEK 21km / M40 9 PUŁK ROZPOZNAWCZY BISKUPIEC
:)
1 BASZAK MAREK 21km / M30 :) LEGNICA
AAM POLAND
1 ŚWIĘCICKI PIOTR 21km / M30 AAM POLAND ŚWIDNICA
ACCENTURE
1 MISZCZUK KAMIL 21km / M20 ACCENTURE WARSZAWA
2 CZOSTKÓW WIOLETA 21km / K20 ACCENTURE WARSZAWA
ADIDAS RUNNERS WARSAW
1 PNIEWSKA EDYTA 21km / K40 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
2 PERYT RENATA 21km / K40 ADIDAS RUNNERS WARSAW STARACHOWICE
ADIENT TEAM
1 LOSKA DAWID 21km / M20 ADIENT TEAM KOBIÓR
ADRENALINA24.COM.PL
1 SŁAWIŃSKI SŁAWOMIR 21km / M30 ADRENALINA24.COM.PL KAMIENNA GÓRA
ADS MASNA KRYTYCZNA
1 MALEJKA KATARZYNA 21km / K40 ADS MASNA KRYTYCZNA KATOWICE
2 MALEJKA PIOTR 21km / M40 ADS MASNA KRYTYCZNA KATOWICE
3 SZYJA DARIUSZ 21km / M40 ADS MASNA KRYTYCZNA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
4 GLINSKA ALEKSANDRA 21km / K30 ADS MASNA KRYTYCZNA KATOWICE
AGA
1 GRABARSKI SEBASTIAN 21km / M30 AGA KOSTRZYN NAD ODRĄ
AGROAS TEAM
1 SZCZUREK MARIUSZ 21km / M30 AGROAS TEAM GRODKÓW
AGROTURYSTYKA POGRANICZNA
1 PAWŁOWSKI JANUSZ 21km / M40 AGROTURYSTYKA POGRANICZNA GŁUSZYCA GÓRNA
AGROZI ZIÓŁKOWO
1 OLEJNICZAK KRZYSZTOF 21km / M50 AGROZI ZIÓŁKOWO GOSTYŃ
AGUILA BLANCA
1 SKAŁECKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 AGUILA BLANCA Gorzów Wlkp.
2 KLESZCZ NATALIA 21km / K20 AGUILA BLANCA NOWA RUDA
AIRCOM AUTOMOTIVE
1 KUK DANIEL 21km / M20 AIRCOM AUTOMOTIVE WROCŁAW
AJAZ TEAM
1 ZIĘBA JULIAN 21km / M70 AJAZ TEAM WROCŁAW
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1 CHODYNA DANIEL 21km / M30 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
AKCJA MOTYWACJA
1 WOJTASIK KATARZYNA 21km / K30 AKCJA MOTYWACJA DEBNO
2 JANAS ROMUALD 21km / M40 AKCJA MOTYWACJA MIĘDZYCHÓD
3 ANDRZEJCZAK ELA 21km / K50 AKCJA MOTYWACJA DĘBNO
4 KULBICKI GRZEGORZ 21km / M30 AKCJA MOTYWACJA BARNÓWKO
AKS STRZEGOM
1 ŚWIRNIAK BERNARD 21km / M60 AKS STRZEGOM STRZEGOM
AKS POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ
1 OSÓBKA JAKUB 21km / M40 AKS POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ WILCZYCE
AKS WYBIEGANI POLKOWICE
1 OLEJNICZAK DARIUSZ 21km / M40 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
AKTYWNA GÓRA
1 CHMIEL ADAM 21km / M40 AKTYWNA GÓRA GÓRA
AKTYWNA NOWA RUDA
1 PAŁYS MARCIN 21km / M30 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
2 KRUPA MARCIN 21km / M40 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
AKTYWNI WĘGRÓW
1 WASĄŻNIK ERNEST 21km / M30 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
AKTYWNY DYNÓW
1 SANDRYK ADAM 21km / M40 AKTYWNY DYNÓW OŁAWA
AKTYWNY OSTRZESZÓW
1 GRZESIAK MARCIN 21km / M30 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
2 KOSIK ŁUKASZ 21km / M20 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
AKTYWNY WAŁBRZYCH
1 SZYDŁOWSKI GRZEGORZ 21km / M50 AKTYWNY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
ALOCHA TEAM
1 WIELOCHA MATEUSZ 21km / M30 ALOCHA TEAM OLEŚNICA
ALTI
1 RAK TOMASZ 21km / M30 ALTI LEGNICA
ALTOM GNIEZNO
1 SKRZYPCZAK KRZYSZTOF 21km / M40 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
2 TOMCZAK ZBIGNIEW 21km / M60 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
3 PATER MARCIN 21km / M30 ALTOM GNIEZNO POZNAŃ
4 SALITA LECH 10km / M50 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
AMATEURRUNNER
1 TREMBO DANIEL 21km / M30 AMATEURRUNNER GORZÓW WLKP.
AMATOR
1 DOMBROWA ROBERT 21km / M50 AMATOR NOWY ŚWIAT
2 JURASZ ZYGMUNT 21km / M70 AMATOR ZGORZELEC
3 GADACZ KATARZYNA 21km / K30 AMATOR STARE BOGACZOWICE
4 RYBACKI ZBIGNIEW 21km / M60 AMATOR TYCHY
5 TWARDOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 AMATOR WROCLAW
6 GŁOWACKI MACIEJ 21km / M30 AMATOR STRADOMIA DOLNA
7 SKIERESZ MARCIN 21km / M30 AMATOR WAŁBRZYCH
8 KOSIOREK DAREK 21km / M50 AMATOR POZNAŃ
9 KRZYWAK RADOSŁAW 21km / M40 AMATOR KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
10 TYKA EDWARD 21km / M70 AMATOR ŚWIĘTOCHŁOWICE
11 SŁAWIK ANDRZEJ 21km / M40 AMATOR GŁUSZYCA
12 PELINSKI ANDRZEJ 21km / M40 AMATOR ŚWIDNICA
13 STANIEWSKI EUGENIUSZ 21km / M65 AMATOR ZGORZELEC
14 DOMAŃSKI JAROSŁAW 21km / M40 AMATOR ŚWIERZAWA
15 KORDYACZNY KRZYSZTOF 21km / M60 AMATOR PAWŁOWICZKI
16 PILCH KAMILA 10km / K30 AMATOR WAŁBRZYCH
17 PODEJKO PAULINA 10km / K20 AMATOR WAŁBRZYCH
18 ZDEB ADAM 10km / M40 AMATOR BOGUSZÓW-GORCE
19 BORKOWSKA PATRYCJA 21km / K40 AMATOR BRZEG
AMATOR - NIEZRZESZONY
1 KUCHARSKI PIOTR 21km / M40 AMATOR - NIEZRZESZONY DESZCZNO
2 WIĘCH MARIUSZ 21km / M40 AMATOR - NIEZRZESZONY OPOLE
3 HABRYCH MAREK 21km / M60 AMATOR - NIEZRZESZONY WAŁBRZYCH
4 GAWEŁ DARIUSZ 21km / M40 AMATOR - NIEZRZESZONY STARE BOGACZOWICE
5 KOWALSKI GRZEGORZ 21km / M40 AMATOR - NIEZRZESZONY STRZEGOM
6 KUROWSKI ALEKSANDER 21km / M40 AMATOR - NIEZRZESZONY WAŁBRZYCH
AMATOR SKI-RUN KRZESZÓW DOLNY ŚLĄSK
1 KURCZEWSKI KRZYSZTOF 10km / M50 AMATOR SKI-RUN KRZESZÓW DOLNY ŚLĄSK KRZESZÓW
AMATORS
1 WISZ MICHAŁ 21km / M30 AMATORS JEDLINA-ZDRÓJ
AMATORZY BIEGANIA
1 MOSIŃSKI MICHAŁ 21km / M30 AMATORZY BIEGANIA SZCZECIN
AMBITIOUS RUNNERS TEAM
1 WĄSICKI SEBASTIAN 21km / M20 AMBITIOUS RUNNERS TEAM REDA
ANDREM AB
1 WIŚNIEWSKI MICHAŁ 21km / M40 ANDREM AB GDYNIA
ANIA W KRAINIE BIEGANIA
1 BOROWY ANNA 21km / K30 ANIA W KRAINIE BIEGANIA KATOWICE
ANNA FIEDOROWICZ
1 FIEDOROWICZ ANNA 10km / K30 ANNA FIEDOROWICZ ZIELONA GÓRA
ANTONTEAM
1 ZELMANOWICZ JACEK 21km / M40 ANTONTEAM DŁUGOMIŁOWICE
AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA
1 PORADA STANISŁAW 21km / M40 AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA PROSZKÓW
AQUA TEAM
1 RAKOCA MONIKA 21km / K30 AQUA TEAM SZCZECIN
ASA TEAMBIEGIEM PO ZDROWIE
1 NOWORYTA JACEK 21km / M70 ASA TEAMBIEGIEM PO ZDROWIE WARSZAWA
ASW SENSHI
1 PRZYBYSZEWSKI KAMIL 21km / M20 ASW SENSHI MŁAWA
ATHLETICS NYSA
1 KOLASZEWSKA ALICJA 21km / K30 ATHLETICS NYSA OTMUCHÓW
2 GAJEK HALINA 21km / K40 ATHLETICS NYSA PRUDNIK
3 TYSZKOWSKA KATARZYNA 21km / K20 ATHLETICS NYSA GŁUCHOŁAZY
ATHLETICS TEAM PRUSICE
1 OPAŁKA TOMASZ 21km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
2 DRZEWIECKI PIOTR 10km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE OBORNIKI ŚLĄSKIE
ATRAM
1 DOBROWOLSKI JACEK 21km / M40 ATRAM PUŁTUSK
AUTO-SERWIS KOZIA
1 CHICIŃSKA MONIKA 21km / K40 AUTO-SERWIS KOZIA SZCZEPANÓW
AVERBIT
1 PATYNOWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 AVERBIT MYSIADŁO
AWF POZNAŃ
1 PINIARSKA WERONIKA 21km / K20 AWF POZNAŃ WITKOWO
2 KIERCZ GRZEGORZ 21km / M20 AWF POZNAŃ WAŁBRZYCH
AWF WROCŁAW
1 WOJEWODA JUSTYNA 21km / K20 AWF WROCŁAW ŁASK
AXA RUNNING TEAM
1 GIERA DAMIAN 21km / M20 AXA RUNNING TEAM SOCHACZEW
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
1 TRELA JACEK 21km / M50 AZS AWF KRAKÓW MASTERS KRAKÓW
AZS PWSZ WAŁBRZYCH
1 SZEWCZAK EDWARD 21km / M30 AZS PWSZ WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
AZS-AWF KRAKÓW MASTERS
1 LEŚNIAK MARIAN 21km / M70 AZS-AWF KRAKÓW MASTERS KRAKÓW
B-TEAM
1 BUTRYN BOGUMIŁ 21km / M40 B-TEAM WROCŁAW
B/KLUBU
1 ADAMCZYK ŁUKASZ 21km / M30 B/KLUBU KAMIENNA GÓRA
2 LUDWICZUK ROMAN 10km / M60 B/KLUBU WALBRZYCH
BABECZKI KOSZSLIN
1 JAKUBCZYK AGNIESZKA 21km / K30 BABECZKI KOSZSLIN SIANOW
BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL
1 MNICH ARKADIUSZ 21km / M30 BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL BABIMOST
BAD ANALOG GROUP
1 GAJDASZ PIOTR 21km / M30 BAD ANALOG GROUP WAŁBRZYCH
BAKU
1 ŁABACZ ARKADIUSZ 21km / M20 BAKU WARSZAWA
2 ŁABACZ SEBASTIAN 21km / M20 BAKU WARSZAWA
BALSA TEAM
1 SZYSZKA HENRYK 21km / M50 BALSA TEAM DĘBNO
BALTIC-STAR
1 PANKOWSKI TOMASZ 21km / M40 BALTIC-STAR GDAŃSK
BANANA TEAM
1 SIENIAWSKA MARTA 21km / K30 BANANA TEAM TYCHY
BAZALT -GRACZE
1 MICKIEWICZ ADAM 21km / M50 BAZALT -GRACZE GRACZE
BAZYLIOWY MUS
1 PŁÓCIENNIK MARTA 21km / K20 BAZYLIOWY MUS WARSZAWA
BDM
1 BARANOWSKA MARTA 21km / K20 BDM BYDGOSZCZ
2 WRÓBEL GRZEGORZ 21km / M30 BDM BYDGOSZCZ
3 WRÓBEL PAWEŁ 21km / M30 BDM ZŁOCIENIEC
BDOW MW
1 KOŻYCZKOWSKI EDWARD 21km / M30 BDOW MW POBŁOCIE
BDOW MW
1 CZAPIEWSKI ANDRZEJ 21km / M40 BDOW MW GDYNIA
2 STRĄCZEK MICHAŁ 21km / M40 BDOW MW MRZEŻYNO
3 WITTMANN MARCIN 21km / M40 BDOW MW RUMIA
4 GRABOWSKA KATARZYNA 21km / K30 BDOW MW RUMIA
BEAUTY SPORT
1 LESZCZEWICZ DANIEL 21km / M30 BEAUTY SPORT ŁÓDŹ
BENEDEK-TEAM
1 KÁCSER ZITA 21km / K20 BENEDEK-TEAM DEBRECEN
2 KIMUTAI HELLEN JEPKOSGEI 21km / K30 BENEDEK-TEAM ELDORET
3 BIWOT WYCLIFFE KIPKORIR 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
4 MWANGI JOEL MAINA 21km / M30 BENEDEK-TEAM ELDORET
5 KWEMOI KARIM 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
BEZ BALASTU, GMINA RADWANICE
1 SZKUDŁO OSKAR 21km / M40 BEZ BALASTU, GMINA RADWANICE RADWANICE
BEZ KLUBU
1 TOMASZEWSKA MONIKA 21km / K40 BEZ KLUBU LEGNICA
BEZALKOHOLOWE.COM
1 MISIUREK BARTOSZ 21km / M30 BEZALKOHOLOWE.COM WROCŁAW
2 MISIUREK KATARZYNA 10km / K30 BEZALKOHOLOWE.COM WROCŁAW
BHMW_GDYNIA
1 GAZARKIEWICZ ANTONI 21km / M65 BHMW_GDYNIA GDAŃSK
BIAŁY KENIJCZYK
1 BESZTAK PIOTR 21km / M30 BIAŁY KENIJCZYK LUBIN
BIAŁYSTOK
1 BIELUCZYK RAFAŁ 21km / M40 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
BIBA REUNION
1 BARSKA SANDRA 21km / K20 BIBA REUNION DZIERŻONIÓW
2 BARSKI TOMASZ 21km / M30 BIBA REUNION BIELAWA
BIEGACZ INDYWIDUALNY
1 KACZMAREK ARKADIUSZ 21km / M50 BIEGACZ INDYWIDUALNY ELBLAG
BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAM
1 POWIERTOWSKI ADAM 21km / M40 BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAM CZERWONAK
BIEGACZE W RADOMSKU
1 WODECKI TOMASZ 21km / M20 BIEGACZE W RADOMSKU GOMUNICE
BIEGAJ W JEDLINIE
1 KACPRZYK MARIUSZ 21km / M40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
2 WĘCŁAWIK JANUSZ 21km / M60 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
3 WĘCŁAWIK URSZULA 21km / K60 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
4 SITKO ARTUR 21km / M30 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
5 SITKO KRZYSZTOF 21km / M40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
6 MACHOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
7 CHOMIAK KATARZYNA 21km / K40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
8 TĘCZA DARIUSZ 21km / M50 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
9 MARCINIAK MARTA 10km / K30 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ
1 SZEŁEMEJ ROMAN 21km / M50 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
2 WYLEŻAŁEK IRENEUSZ 21km / M40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ KALETY
3 KASPRZYK MARCIN 21km / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
4 TOMASZEWSKI ZDZISŁAW 21km / M50 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
5 POKOJOWY PAWEŁ 10km / M20 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
6 GELDARSKI ŁUKASZ 21km / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
7 GŁOWACKI MIŁOSZ 21km / M16 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
8 SZULC ELŻBIETA 21km / K40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
9 PANCIO ANNA 21km / K40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
10 RYFA DAMIAN 21km / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
11 STĄCZEK EWA 21km / K30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
12 DAUKSZA DAMIAN 21km / M16 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
13 HOFFMAN IGOR 21km / M40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
14 NIEMIEC-HOFFMAN JOANNA 10km / K40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
15 KOZUBA MACIEJ 21km / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
16 PIETRZYK DANIEL 21km / M40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
17 PODOLSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
18 LANDSBERG MARCIN 21km / M40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
19 NOWAK-KOWALSKA JADWIGA 10km / K60 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
20 KSIĄŻEK ŁUKASZ 10km / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
21 MIROWSKI MACIEJ 21km / M30 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ ŁÓDŹ
22 GŁOWACKI MAREK 21km / M50 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
BIEGAJZNAMI
1 KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ 21km / M40 BIEGAJZNAMI TORUŃ
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
1 DYCHAŁA PAWEŁ 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
2 SEKUŁA PAWEŁ 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
3 SUTOR MAŁGORZATA 21km / K50 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
4 ŁOZOWSKA EWELINA 21km / K30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
5 OWCZAREK MARCIN 21km / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
6 JARKA MAŁGORZATA 21km / K40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
7 SARAMA ARKADIUSZ 21km / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
8 OLSZAK DARIUSZ 21km / M20 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA GRĘBOCICE
9 STANISZCZAK MAREK 21km / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA NIEMSTÓW
10 SAWAŁA SŁAWOMIR 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
11 BARTKÓW ŁUKASZ 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
BIEGAJĄCY WĄGROWIEC
1 LEWANDOWSKI RADOSŁAW 21km / M40 BIEGAJĄCY WĄGROWIEC DAMASŁAWEK
BIEGAM BO LUBIĘ
1 LUDZIEJEWSKI MARCIN 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ WAŁBRZYCH
2 WASILEWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ DOBRZYKOWICE
3 SIWKA MARIUSZ 21km / M50 BIEGAM BO LUBIĘ JELENIA GÓRA
4 HERMANOWSKI ANDRZEJ 21km / M50 BIEGAM BO LUBIĘ ŚWIDNICA
5 SZEWCZYK ARKADIUSZ 21km / M50 BIEGAM BO LUBIĘ SMARDY GÓRNE
6 SIEPRAWSKI RYSZARD 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ LEGNICA
BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW
1 AMIELUCHA PAULINA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
BIEGAM BO LUBIĘ JEŚĆ
1 PIEPRZYCA MONIKA 21km / K20 BIEGAM BO LUBIĘ JEŚĆ KŁAJ
BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA
1 ŁADA DARIUSZ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA OLSZEWO-BORKI
BIEGAM DLA NARZECZONEGO
1 KUMOREK PATRYCJA 21km / K20 BIEGAM DLA NARZECZONEGO BIELSKO-BIAŁA
BIEGAM DLA ZDROWIA
1 NOWAKOWSKA GENOWEFA 21km / K65 BIEGAM DLA ZDROWIA JELENIA GÓRA
BIEGAM NA TARCHOMINIE
1 MIESZKOWSKI PAWEŁ 21km / M20 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
BIEGAM PO BRÓDNIE
1 ROSIAK SŁAWOMIR 21km / M40 BIEGAM PO BRÓDNIE WARSZAWA
BIEGAM Z AKTYWNĄ
1 SMORĄGIEWICZ MARCIN 21km / M40 BIEGAM Z AKTYWNĄ WARSZAWA
BIEGAM, BO NIE LUBIĘ!
1 RAĆ JOANNA 21km / K20 BIEGAM, BO NIE LUBIĘ! WROCŁAW
BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN
1 FIKUS JACEK 21km / M30 BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN GUBIN
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
1 MARUKIEWICZ MAREK 21km / M30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
2 BULCEWICZ WOJCIECH 21km / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
3 SOBIŃSKI WALDEMAR 21km / M50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
4 KUSAJ MICHAŁ 21km / M30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
5 POPŁAWSKI RAFAŁ 21km / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
6 MOCZARSKI MARIUSZ 21km / M50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
7 BŁASZCZYK MARIOLA 21km / K50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL WAŁBRZYCH
8 FOLC RYSZARD 21km / M60 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JAWOR
BIEGAMSAM
1 CZUBSKI GRZEGORZ 21km / M30 BIEGAMSAM ŚWIDNICA
BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
1 OSTOJSKA EWA 21km / K40 BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO REDA
BIEGAMY W MIŁOSZYCACH
1 ANTOSZEWSKI ROBERT 21km / M40 BIEGAMY W MIŁOSZYCACH MIŁOSZYCE
BIEGANIE Z ATYWNĄ
1 PAKUŁA MICHAŁ 21km / M30 BIEGANIE Z ATYWNĄ RADZYMIN
BIEGANIEMOJE40PLUS
1 GREDKE ROBERT 21km / M40 BIEGANIEMOJE40PLUS PŁOŃSK
BIEGEIM PO MARZENIA/ DECATHLON
1 KOZŁOWSKI ŁUKASZ 21km / M20 BIEGEIM PO MARZENIA/ DECATHLON WAŁBRZYCH
BIEGIEM PO MARZENIA
1 KOWALCZYK JAROSŁAW 21km / M40 BIEGIEM PO MARZENIA WAŁBRZYCH
2 WORACZEK JOANNA 21km / K20 BIEGIEM PO MARZENIA PRZEMKÓW
BIEGIEM PO PIWO
1 ŚWIERCZYŃSKI RADOSŁAW 21km / M20 BIEGIEM PO PIWO ŁÓDŹ
BIEGIEM RADOM!
1 KRAWCZYK GRZEGORZ 21km / M40 BIEGIEM RADOM! RADOM
2 MORAWSKI MIROSŁAW 21km / M40 BIEGIEM RADOM! RADOM
BIEGMUNDUROWYCH.EU
1 NAWROCKI WIKTOR 21km / M30 BIEGMUNDUROWYCH.EU RZGÓW
BIEGNE DLA OLI/ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
1 ZBYSZEWSKA IZABELA 21km / K40 BIEGNE DLA OLI/ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM ZŁOTNIKI
BIEGNIJ GŁUSZYCO
1 CZEPIL GRZEGORZ 21km / M50 BIEGNIJ GŁUSZYCO GŁUSZYCA
BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
1 MARKIEWICZ LUDMIŁA 21km / K40 BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KOMORNIKI
2 BIERNACKA OKTAWIA 21km / K30 BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ SUCHEDNIÓW
3 KRUPA DAWID 21km / M20 BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KRAKÓW
4 GRYNDA ANNA 10km / K30 BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
1 KOŁOWROCKI PAWEŁ 21km / M40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ DZIERŻONIÓW
BIEGOWA RODZINA
1 SKWAREK AGATA 21km / K30 BIEGOWA RODZINA WARSZAWA
2 SZEWCZYK PIOTR 21km / M30 BIEGOWA RODZINA WARSZAWA
3 ZDANOWSKA MAGDALENA 21km / K30 BIEGOWA RODZINA WARSZAWA
BIEGOWA ŚWIDNICA
1 DŁUGOŁĘCKI KONRAD 21km / M30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
2 PIOTROWSKI GRZEGORZ 21km / M30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
3 KALININ DARIUSZ 21km / M40 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
4 TARŁOWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
5 JURKA MONIKA 21km / K30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
6 SZAŁĘGA ŁUKASZ 21km / M30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
7 TRACZYŃSKI DANIEL 10km / M20 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
8 JUSZCZYK ANNA 21km / K30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
BIEGOWY KLUB PHOENIX CONTACT
1 ŚRON JUSTYNA 21km / K20 BIEGOWY KLUB PHOENIX CONTACT NOWY TOMYŚL
BIEGUSIEM.PL
1 TIMOSZUK DAGMARA 21km / K30 BIEGUSIEM.PL DĘBLIN
2 KĘPKA ROBERT 21km / M30 BIEGUSIEM.PL RYKI
BIEGUSIEM.PL / SGGW RUNNERS
1 KOSTYRA KRZYSZTOF 21km / M40 BIEGUSIEM.PL / SGGW RUNNERS WARSZAWA
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
1 PIWOWARCZYK DANIEL 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA POLANICA ZDRÓJ
2 MARCINOWSKI NORBERT 21km / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
3 RIDEL MAGDALENA 21km / K30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA ŚWIDNICA
4 DUDA KRZYSZTOF 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
5 BARANIUK GRZEGORZ 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA PIESZYCE
6 GIL STANISŁAW 21km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
7 OPALIŃSKA DOROTA 21km / K30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
8 OPALIŃSKI JACEK 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
9 BOŁOZ MARCIN 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
10 MARCINOWSKI EUGENIUSZ 10km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
11 MAŚLANKA PAWEŁ 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA
1 HORTECKI DAMIAN 21km / M30 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
2 KRZEKOTOWSKI ZDZISŁAW 21km / M50 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
BLACK RUNNING
1 WÓJCIK DANIEL 21km / M20 BLACK RUNNING KAMIENNA GÓRA
BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIE
1 KUZIEL MARCIN 21km / M30 BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIE STRONIE ŚLĄSKIE
BLIŹNIACY
1 JANKOWSKI WALDEMAR 21km / M20 BLIŹNIACY ŻERKÓW
BOB RUNNER
1 SŁOWIK DAMIAN 21km / M30 BOB RUNNER GDAŃSK
BOBKI
1 MIRECKI GRZEGORZ 21km / M30 BOBKI WROCŁAW
2 MIRECKA KAMILA 21km / K30 BOBKI WROCŁAW
BOKS POLONIA ŚWIDNICA
1 SZULC JAKUB 21km / M16 BOKS POLONIA ŚWIDNICA WAŁBRZYCH
BOLKÓW BIEGA
1 ŻMIJAN ARTUR 21km / M40 BOLKÓW BIEGA BOLKÓW
2 PODKÓWKA SŁAWEK 21km / M30 BOLKÓW BIEGA BOLKÓW
3 DURKALEC EWELINA 21km / K30 BOLKÓW BIEGA BOLKÓW
BOROWA BOROWIANKA
1 KOWALCZYK TADEUSZ 21km / M60 BOROWA BOROWIANKA BOROWA
BOROWO-MŁYN TEAM
1 TOKARZ ANETA 21km / K20 BOROWO-MŁYN TEAM GORZKIE POLE
BOZONY HIGGSA
1 GAUDYN MARCIN 21km / M30 BOZONY HIGGSA WARSZAWA
BRACIA TEAM ZAWIERCIE
1 KONRAD MARCIN 21km / M30 BRACIA TEAM ZAWIERCIE ZAWIERCIE
2 KONRAD ARTUR 21km / M40 BRACIA TEAM ZAWIERCIE ZAWIERCIE
BRACTWO BIEGACZY
1 BRZEZIŃSKI BOLESŁAW 21km / M70 BRACTWO BIEGACZY CZERWIEŃSK
BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORA
1 BYKOWSKI BOGDAN 21km / M65 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORA Stary Kisielin
BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA
1 WOCH AGNIESZKA 21km / K40 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
2 GROSSE PAWEŁ 21km / M40 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
3 WALCZAK RYSZARD 21km / M65 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
4 PUDA ARTUR 21km / M50 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
BRAK
1 KAMINSKI ROMAN 21km / M50 BRAK WALBRZYCH
2 MARKUSZEWSKI TOMASZ 21km / M40 BRAK WARSZAWA
3 HOJWA ALEKSANDRA 21km / K16 BRAK SOKOLNIKI
4 LUŹNIAK STANISŁAW 21km / M50 BRAK WROCŁAW
5 ZADROŻNY SŁAWOMIR 21km / M50 BRAK PILAWA
6 ZIĘBA BOGDAN 21km / M40 BRAK PSZENNO
7 TRZCIŃSKA JOLANTA 21km / K30 BRAK WROCŁAW
8 EJSMONT MACIEJ 21km / M40 BRAK WAŁBRZYCH
9 MIKA ŁUKASZ 21km / M40 BRAK ZAGÓRZE ŚLĄSKIE
BRAK TEAM
1 LĘGA WIESŁAW 21km / M40 BRAK TEAM ŚWIDNICA
BRIDGESTONE
1 NOWAK RAFAŁ 21km / M30 BRIDGESTONE JAROCIN
2 WALUSZYŃSKI JANUSZ 21km / M30 BRIDGESTONE ŻYDOWO
3 CHŁOPEK JAKUB 21km / M20 BRIDGESTONE ZBĄSZYŃ
BRZUCHATE MISIE
1 MIKUSZ-MAZUR MAŁGORZATA 21km / K30 BRZUCHATE MISIE PIERŚCIEC-SKOCZÓW
BTM RUNNERS
1 BIEŃKOWSKI DAWID 21km / M30 BTM RUNNERS BYTOM
2 WĘGOREK MONIKA 21km / K30 BTM RUNNERS BYTOM
3 PARSZEWSKA ALEKSANDRA 21km / K20 BTM RUNNERS BYTOM
BUBBA GUMP RUN TEAM
1 CZAJKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 BUBBA GUMP RUN TEAM WARSZAWA
BUKOWSKI KLUB BIEGACZA
1 SZYMAŃSKI ROMAN 21km / M50 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
2 ROGOZIŃSKI HENRYK 21km / M40 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
3 CYPEL REMIGIUSZ 21km / M30 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
4 WOJTALAK DANIEL 10km / M20 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
5 WOJTALAK WERONIKA 10km / K20 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA BUK
BULLET TRIATHLON TEAM
1 ADAMUSIAK DAWID 21km / M30 BULLET TRIATHLON TEAM KIEŁCZÓW
BYDGHOST
1 STARZECKI ROBERT 21km / M40 BYDGHOST BYDGOSZCZ
BYLE PRZEŻYĆ...CIĄG DALSZY
1 ZAGÓRNY JAROSŁAW 10km / M30 BYLE PRZEŻYĆ...CIĄG DALSZY WAŁBRZYCH
2 KONKOL TERESA 10km / K20 BYLE PRZEŻYĆ...CIĄG DALSZY SZCZAWNO-ZDRÓJ
BYLEDOBIEC ANIN
1 BRYŁA KRZYSZTOF 21km / M30 BYLEDOBIEC ANIN WARSZAWA
BYSTRZYCKI EXPRES
1 MUSIAŁ MAREK 10km / M60 BYSTRZYCKI EXPRES BYSTRZYCA GÓRNA
BZ TRAINING SYSTEM
1 ZAJĄC BARTOSZ 21km / M20 BZ TRAINING SYSTEM STRUGA
2 ŁAPIAK ALEKSANDRA 10km / K20 BZ TRAINING SYSTEM WAŁBRZYCH
3 ZAJĄC DOROTA 10km / K50 BZ TRAINING SYSTEM STRUGA
BŁĘKITNI
1 JĘDRUSIK MATEUSZ 21km / M20 BŁĘKITNI SARNÓW
C+P TEAM
1 PLEBAŃCZYK JERZY 21km / M40 C+P TEAM LEGNICA
CAPGEMINI
1 BATOR MICHAŁ 21km / M30 CAPGEMINI NADOLICE WIELKIE
CARBLACK
1 OLEJNICZAK MARIUSZ 21km / M40 CARBLACK KONIN
CARINII
1 JÓŹWICKI JAKUB 21km / M40 CARINII ŁASKARZEW
CAŁA OLEŚNICA BIEGA
1 KOWALCZYK ALEKSANDRA 21km / K30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
2 SANKIEWICZ MARIUSZ 21km / M20 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
3 JAROSZ JAROSŁAW 21km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
4 GOŁĄB ANDRZEJ 21km / M50 CAŁA OLEŚNICA BIEGA DOBROSZYCE
5 LEŚNIAK ADAM 21km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1 KOZAK RAFAŁ 21km / M30 CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
CERAMIKA PARADYŻ
1 PLICH AGNIESZKA 21km / K40 CERAMIKA PARADYŻ TOMASZÓW MAZOWIECKI
CERANKA TEAM
1 CERANKA KRYSTIAN 21km / M20 CERANKA TEAM GOSTYŃ
2 CERANKA HUBERT 21km / M20 CERANKA TEAM GOSTYŃ
CERSANIT RUNNING TEAM
1 SKRZELINSKI PAWEL 21km / M30 CERSANIT RUNNING TEAM MILANÓWEK
CHDP
1 KLUPŚ RAFAŁ 21km / M20 CHDP GOSTYŃ
CHROBRY GRYFICE
1 KRAUS DAMIAN 21km / M20 CHROBRY GRYFICE GRYFICE
CHWAST PRAST
1 TOPÓR RÓŻA 21km / K20 CHWAST PRAST WROCŁAW
CIDRY LOTAJOM
1 DZIUBEK SEBASTIAN 21km / M20 CIDRY LOTAJOM ORZECH
2 DZIUBEK JUSTYNA 21km / K20 CIDRY LOTAJOM ORZECH
3 HUZAREWICZ HENRYK 21km / M40 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
4 LIPIŃSKA ANNA 21km / K40 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
CIEPLICE FAMILY - RUNNERS
1 ŁUKASZEWICZ PAWEŁ 10km / M30 CIEPLICE FAMILY - RUNNERS JELENIA GÓRA
CITYFIT WAŁBRZYCH
1 MROWIEC ADRIAN 10km / M30 CITYFIT WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 LASKOWSKA AGNIESZKA 10km / K40 CITYFIT WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
CK_RUNNER/BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
1 KOZIEŁ MICHAŁ 21km / M30 CK_RUNNER/BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
CO NAS PODKUSIŁO
1 GÓRNIAK JERZY 21km / M50 CO NAS PODKUSIŁO SWARZĘDZ
2 JAŚKOWIAK MICHAŁ 21km / M30 CO NAS PODKUSIŁO SWARZĘDZ
CODZIENNIE FIT
1 HENNIG MARTA 21km / K20 CODZIENNIE FIT WROCŁAW
CRANBERRY TEAM
1 SWOBODA MAREK 21km / M30 CRANBERRY TEAM GŁUSZYCA
CRAZY TEAM
1 WYPUSTEK PAWEŁ 21km / M40 CRAZY TEAM WAŁBRZYCH
CROSS KRAPKOWICE
1 WOŚKO JAN 21km / M60 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
2 PASTUCHA ANNA 21km / K50 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
3 PASTUCHA MAREK 21km / M50 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
4 SOKOŁOWSKI ROMAN 21km / M50 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
5 PASTUCHA KATARZYNA 21km / K20 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
CROSSFIT LESZNO
1 POLASZEWSKI LESZEK 21km / M30 CROSSFIT LESZNO LESZNO
CROSSFIT LUBIN
1 SUTOR RADOSŁAW 10km / M16 CROSSFIT LUBIN LUBIN
CS RUNNING TEAM
1 TRZASKOŚ SEBASTIAN 21km / M20 CS RUNNING TEAM WAŁBRZYCH
CSWIICH
1 DĘBICKI ŁUKASZ 21km / M30 CSWIICH OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 MAJEWSKI RAFAŁ 10km / M30 CSWIICH OBORNIKI ŚLĄŚKIE
CSWL POZNAN
1 CHACIUK PATRYK 21km / M30 CSWL POZNAN POZNAŃ
CTS
1 SZULIST KAZIMIERZ 21km / M30 CTS BYDGOSZCZ
CWAŁUJĄCE DZIADKI
1 KOPTA JERZY 21km / M70 CWAŁUJĄCE DZIADKI KRAKÓW
CYTRYNÓWKA TEAM
1 GLINIANY MATEUSZ 21km / M30 CYTRYNÓWKA TEAM RAWICZ
2 NAWROT KAROL 21km / M30 CYTRYNÓWKA TEAM RAWICZ
CZARNY BÓR
1 FILIP DANIEL 21km / M40 CZARNY BÓR CZARNY BÓR
2 FILIP GRAŻYNA 10km / K40 CZARNY BÓR CZARNY BÓR
CZELADŹ BIEGA
1 SCHABEK ŁUKASZ 21km / M20 CZELADŹ BIEGA CZELADŹ
CZEMPJON TEAM
1 BICK ROBERT 21km / M40 CZEMPJON TEAM KĘDZIERZYN KOŹLE
CZERNIEJEWO BIEGA
1 MAĆKOWIAK GRZEGORZ 21km / M50 CZERNIEJEWO BIEGA CZERNIEJEWO
CZERWONAK BIEGA
1 DĄBROWSKI DAWID 21km / M20 CZERWONAK BIEGA MUROWANA GOŚLINA
DAMA CHOJNICE
1 MINDYKOWSKI DARIUSZ 21km / M40 DAMA CHOJNICE CHOJNICE
DAMI
1 SPYCHAŁA DAMIAN 21km / M30 DAMI POZNAŃ
DAMMTEAMRUNNERS
1 DAMM BEATA 21km / K30 DAMMTEAMRUNNERS BRZEG
2 DAMM ZBIGNIEW 21km / M40 DAMMTEAMRUNNERS BRZEG
DARIUSZ KOWAL
1 KOWAL DARIUSZ 21km / M40 DARIUSZ KOWAL OLKUSZ
DARŁOWO
1 MIERZWA WITOLD 21km / M40 DARŁOWO DARŁOWO
2 MIERZWA MIROSŁAW 10km / M40 DARŁOWO PLEWISKA
DDCH
1 GŁĘBOCKI GRZEGORZ 21km / M30 DDCH WROCŁAW
DECATHLON
1 JAKUBOWSKA JOANNA 21km / K20 DECATHLON LASKI
2 MAĆKOWIAK PAULINA 21km / K20 DECATHLON POZNAŃ
3 PTAK JULIA 21km / K16 DECATHLON WAŁBRZYCH
4 PTAK NINA 21km / K20 DECATHLON WAŁBRZYCH
5 TROSZCZYŃSKI PIOTR 21km / M20 DECATHLON WAŁBRZYCH
6 KOWALIK PAWEŁ 10km / M20 DECATHLON KOMARÓWKA PODLASKA
7 KOLENDA SEBASTIAN 21km / M20 DECATHLON WROCŁAW
DECATHLON SŁUPSK
1 SETNIK MONIKA 21km / K40 DECATHLON SŁUPSK SŁUPSK
DEKORIA RUNNERS
1 SZYDŁOWSKI WIESŁAW 21km / M50 DEKORIA RUNNERS ŻARÓW
2 CIEŚLA PATRYK 21km / M20 DEKORIA RUNNERS ŚWIDNICA
DELOITTE ADVENTURE TEAM
1 LEJMAN MICHAŁ 21km / M30 DELOITTE ADVENTURE TEAM KATOWICE
2 GROM MONIKA 21km / K20 DELOITTE ADVENTURE TEAM MOŃKI
DELOITTE DIGITAL
1 JUDINA SWIETŁANA 21km / K30 DELOITTE DIGITAL ŁÓDŹ
DEMIURG
1 PAWLAK MARTA 21km / K20 DEMIURG POZNAŃ
DIEHLRUNNINGTEAM
1 ŁEBZUCH MARZENA 21km / K30 DIEHLRUNNINGTEAM NAMYSŁÓW
2 KOLBUCH GRZEGORZ 21km / M30 DIEHLRUNNINGTEAM NAMYSŁÓW
3 DOBROĆ BARTŁOMIEJ 21km / M30 DIEHLRUNNINGTEAM NAMYSŁÓW
4 ROSA KRZYSZTOF 21km / M30 DIEHLRUNNINGTEAM NAMYSŁÓW
DISPLAY EXPO
1 SMOLIBOWSKA ADRIANNA 21km / K40 DISPLAY EXPO LESZNO
DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA
1 DZIAŁA GRZEGORZ 21km / M30 DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA WIELICZKA
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1 STANKIEWICZ ANNA 21km / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI OJRZANÓW
2 KOŚCIOŁOWSKI ARTUR 21km / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
DOLNY ŚLĄSK
1 JURKOWLANIEC RAFAŁ 21km / M50 DOLNY ŚLĄSK WROCŁAW
DOLSK
1 RATAJCZAK ANNA 10km / K40 DOLSK DOLSK
DORIAN NIEPOKORNY
1 MIKULSKI DAMIAN 21km / M30 DORIAN NIEPOKORNY WARSZAWA
DOZAMEL - SOLIDARNOŚĆ
1 WIECZOREK MARIAN 21km / M60 DOZAMEL - SOLIDARNOŚĆ WROCLAW
2 WIECZOREK KRZYSZTOF 21km / M20 DOZAMEL - SOLIDARNOŚĆ RAWICZ
DRAGOMIRO
1 SAMUL MIROSŁAW 21km / M40 DRAGOMIRO GLIWICE, ŚLĄSKIE
DRAPCIO I PUSIO
1 DRAPALA PIOTR 21km / M40 DRAPCIO I PUSIO CZAJOWICE
DREAM RUN
1 PRUGAR FUKOWSKA PAULINA 21km / K30 DREAM RUN WARSZAWA
DRUŻYNA BSS
1 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 DRUŻYNA BSS WARSZAWA
DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA
1 JASZCZYŃSKI ZDZISŁAW 21km / M50 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
DRUŻYNA M
1 MIĘTKA KRZYSZTOF 21km / M40 DRUŻYNA M KRAKÓW
DRUŻYNA SZPIKU
1 BAŁA ADAM 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU SZCZAWNO-ZDRÓJ
2 WYGRALAK PIOTR 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
3 MYSZKOWSKI BOLESŁAW 21km / M50 DRUŻYNA SZPIKU WAŁBRZYCH
4 MIRR MARCIN 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
5 BUDZYŁA ADAM 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
6 LIBERA ADRIAN 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
7 MARCINKOWSKI WOJCIECH 21km / M20 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
8 ZACHARKO ROBERT 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU JANOWIEC WLKP
9 DANIELEWSKI MARIUSZ 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU RZĘCZKOWO
10 JÓŚ DAMIAN 21km / M20 DRUŻYNA SZPIKU KĄSINOWO
11 MARONA MACIEJ 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU SWARZĘDZ
12 HEDZIELSKA WERONIKA 21km / K16 DRUŻYNA SZPIKU GOLĘCZEWO
13 WAWRZYNIAK AGNIESZKA 21km / K20 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
14 PACZKOWSKI GERARD 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU STĘSZEW
15 WITKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
16 ARCHANIOŁOWICZ JOANNA 10km / K40 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
17 KRUSZYŃSKI MARIUSZ 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU BYDGOSZCZ
18 SIEJAK PIOTR 10km / M30 DRUŻYNA SZPIKU MOSINA
19 KOSIŃSKI MATEUSZ 21km / M20 DRUŻYNA SZPIKU SZCZECIN
DRUŻYNA SZPIKU KGHM
1 DĄBROWSKI JERZY 21km / M60 DRUŻYNA SZPIKU KGHM POLKOWICE
2 KULIŃSKI BOGDAN 10km / M50 DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
DTR BIEGA
1 NAWROT MARTA 21km / K30 DTR BIEGA TRZEBNICA
2 NAWROT ARTUR 21km / M30 DTR BIEGA TRZEBNICA
3 ZAJĄC-SOBCZAK MARTA 21km / K30 DTR BIEGA TRZEBNICA
DURLIK UBEZPIECZENIA
1 DURLIK MARZANNA 21km / K50 DURLIK UBEZPIECZENIA STRZEGOM
DYREKTOR ŻYCIA
1 PAWLOWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 DYREKTOR ŻYCIA EŁK
2 PODGÓRSKI ŁUKASZ 21km / M20 DYREKTOR ŻYCIA KALINOWO
3 PODGÓRSKI KONRAD 21km / M20 DYREKTOR ŻYCIA KALINOWO
4 KALINOWSKI PIOTR 21km / M20 DYREKTOR ŻYCIA EŁK
DYSTANS LUBOMIA
1 LEKS EDYTA 21km / K40 DYSTANS LUBOMIA RACIBÓRZ
DZIADOWA KŁODA BIEGA
1 NAWROT JUSTYNA 21km / K30 DZIADOWA KŁODA BIEGA BRALIN
DZIKIE DZIKI GORZÓW
1 PURA ROBERT 21km / M40 DZIKIE DZIKI GORZÓW GORZÓW WIELKOPOLSKI
D_N_F...
1 BUBEL MARCIN 21km / M40 D_N_F... WROCŁAW
DĄBROWSKI TEAM
1 PRASZEK ŁUKASZ 21km / M30 DĄBROWSKI TEAM KIELCE
2 KURENDA ANDRZEJ 21km / M30 DĄBROWSKI TEAM RADOM
3 CYRANKIEWICZ PATRYK 21km / M20 DĄBROWSKI TEAM STRZYŻEWICE
DĄBROWSKITEAM-PASIR
1 AMBROZIAK MARCIN 21km / M30 DĄBROWSKITEAM-PASIR RYN
DĘBY WAŁBRZYCH
1 KACZUGA MIROSŁAW 10km / M50 DĘBY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 TAJDUŚ BOGUSŁAW 21km / M50 DĘBY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 CIEŚLA JAROSŁAW 21km / M50 DĘBY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 CIEŚLA GRZEGORZ 21km / M20 DĘBY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 URBANIAK KAZIMIERZ 10km / M50 DĘBY WAŁBRZYCH WALBRZYCH
6 KACZUGA JANUSZ 10km / M50 DĘBY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
7 KACZUGA KAZIMIERZ 10km / M60 DĘBY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
8 BLITEK JOANNA 21km / K20 DĘBY WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
E-DZIEWIARKA.PL
1 RYCHEL RADOSŁAW 21km / M40 E-DZIEWIARKA.PL SMOLEC
EASY RUN RACIBÓRZ
1 SPANDEL-PIWOWAR IZABELA 21km / K40 EASY RUN RACIBÓRZ RACIBÓRZ
ECI BIELSKO BIAŁA / ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE DZIEDZICE
1 PIETROSZEK RAFAŁ 21km / M20 ECI BIELSKO BIAŁA / ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE DZIEDZICE STRUMIEŃ
ED-CERT RUN
1 IMIOŁEK ARKADIUSZ 21km / M40 ED-CERT RUN PILCHOWICE
EDEK BIEGA
1 WAWRZYNIAK EDWARD 21km / M50 EDEK BIEGA WALIM
EDI TEAM ZGORZELEC
1 PRAWELSKI ANDRZEJ 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC/ŁAGÓW
EKIPA Z TARNOWA
1 ŁĄCKI MACIEJ 21km / M30 EKIPA Z TARNOWA TARNÓW
EKK SZARE ŁOSIE
1 HOJEŃSKI JERZY 21km / M65 EKK SZARE ŁOSIE WAŁBRZYCH
EKO OKNA RUNNERS
1 STRZELCZAK SEBASTIAN 21km / M40 EKO OKNA RUNNERS RYBNIK
EKO-EXPRESS TEAM
1 TAMBOR MICHAŁ 21km / M40 EKO-EXPRESS TEAM KŁODZKO
EL-AKTYWNI ELBLĄG
1 SOWA SYLWESTER 21km / M40 EL-AKTYWNI ELBLĄG ELBLĄG
ELEKTROTECHNIKA LIPNO
1 OLEJNICZAK TOMASZ 21km / M30 ELEKTROTECHNIKA LIPNO LIPNO
END
1 BANAŚ MICHAŁ 21km / M40 END WROCŁAW
ENEA SERWIS
1 PAWLIK PIOTR 21km / M30 ENEA SERWIS POZNAŃ
ERNI RUNERS
1 WUJDA MIROSŁAW 21km / M40 ERNI RUNERS DĘBNO
ESA TRUCKS POLSKA
1 PAWEŁCZAK ANDRZEJ 21km / M30 ESA TRUCKS POLSKA STARE MIASTO
ET PROJEKT
1 KANIOR JACEK 21km / M40 ET PROJEKT WRZEŚNIA
EURODENT ŁOSIÓW
1 BRYDA DOROTA 21km / K40 EURODENT ŁOSIÓW BRZEG
EUROPA UBEZPIECZENIA
1 MAKLES WIOLETTA 21km / K30 EUROPA UBEZPIECZENIA WROCŁAW
EUROVENT ATHLETICS
1 PIEGOWSKI ADAM 21km / M30 EUROVENT ATHLETICS WOŁÓW
EVERRUN
1 HAJZER EWA 21km / K30 EVERRUN ŁÓDŹ
2 JAWORSKI KRZYSZTOF 21km / M30 EVERRUN ŁÓDŹ
3 OKUŃSKA-WEJDMAN ANETA 21km / K40 EVERRUN ŁÓDŹ
4 WEJDMAN DARIUSZ 21km / M40 EVERRUN ŁÓDŹ
EVOGYM
1 BOGUS MICHAŁ 21km / M20 EVOGYM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
EWA KĄDZIOŁKA
1 KĄDZIOŁKA TOMASZ 21km / M40 EWA KĄDZIOŁKA WAŁBRZYCH
F.A WAŁBRZYCH
1 NOWOMIEJSKI JAKUB 10km / M16 F.A WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
FA WAŁBRZYCH
1 NOWOMIEJSKI ARKADIUSZ 10km / M40 FA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
FAJNA JESTEŚ JUSTY
1 MOSÓR JUSTYNA 21km / K30 FAJNA JESTEŚ JUSTY ŚWIDNICA
FAMILY RUNNERS
1 BANASIEWICZ MACIEJ 10km / M30 FAMILY RUNNERS WAŁBRZYCH
2 BANASIEWICZ ELŻBIETA 10km / K30 FAMILY RUNNERS WAŁBRZYCH
FAMILY TEAM
1 KOTŁOWSKI MICHAŁ 21km / M30 FAMILY TEAM SIECHNICE
2 KOTŁOWSKI PIOTR 21km / M40 FAMILY TEAM BOGUSZÓW-GORCE
3 KOTŁOWSKA AGATA 10km / K30 FAMILY TEAM SIECHNICE
4 KOTŁOWSKA IWONA 10km / K30 FAMILY TEAM BOGUSZÓW-GORCE
5 KOTŁOWSKI TOMASZ 10km / M40 FAMILY TEAM BOGUSZÓW-GORCE
6 KOTŁOWSKA KAROLINA 10km / K16 FAMILY TEAM BOGUSZÓW-GORCE
FARTLEK GO
1 RYCHEL MAŁGORZATA 21km / K30 FARTLEK GO GORZYCE
FAST FOOT
1 KLIMOWICZ-BODYS MAŁGORZATA 21km / K40 FAST FOOT WROCŁAW
2 OGORZELEC MARIUSZ 21km / M40 FAST FOOT OPOLE
3 HETMAŃCZYK IRENEUSZ 21km / M40 FAST FOOT OPOLE
4 WÓJCIK EWELINA 21km / K20 FAST FOOT ŚWIERZAWA
5 DROŃ BARBARA 21km / K20 FAST FOOT ZŁOTORYJA
6 KROPATWA KAMILA 21km / K30 FAST FOOT LONDYN
7 HAŁAMBIEC ROBERT 21km / M20 FAST FOOT NOWA CEREKWIA
8 TOMKÓW ROBERT 10km / M40 FAST FOOT NIEMODLIN
FAST FOOT OPOLE
1 CZAJKA PAWEŁ 21km / M30 FAST FOOT OPOLE BĘDZIN
FAURECIA
1 BIELECKA MARLENA 21km / K40 FAURECIA ŚWIEBODZICE
2 BAWIEC KATARZYNA 21km / K30 FAURECIA WAŁBRZYCH
3 TROJANOWSKI ANDRZEJ 10km / M50 FAURECIA GRZĘDY GÓRNE
4 FILIP AMELIA 10km / K30 FAURECIA BORÓWNO
5 MOORE JOANNA 10km / K30 FAURECIA ŚWIDNICA
FAURECIA RECLINERS
1 KLIMEK BARTOSZ 21km / M40 FAURECIA RECLINERS BOLKÓW
2 PUĆ PIOTR 21km / M40 FAURECIA RECLINERS WAŁBRZYCH
3 OBRANIAK ROBERT 21km / M40 FAURECIA RECLINERS WAŁBRZYCH
4 ŚWIĘCICKI DANIEL 21km / M30 FAURECIA RECLINERS ŚWIDNICA
5 KRAWCZYK KRZYSZTOF 21km / M40 FAURECIA RECLINERS LASEK
6 MATECKI TOMASZ 21km / M30 FAURECIA RECLINERS KAMIENNA GÓRA
FAURECIA WAŁBRZYCH S.A.
1 MAZUR MARCIN 10km / M40 FAURECIA WAŁBRZYCH S.A. TYCHY
FC MELANŻ
1 KOZŁOWSKI JACEK 21km / M20 FC MELANŻ KAMIENIEC
2 TIC JAKUB 21km / M20 FC MELANŻ WIELICHOWO
FEE
1 KRUSZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M50 FEE WAŁBRZYCH
FENIKS REHABILITACJA FIZYKOTERAPIA JANUSZ PALECZNY
1 PALECZNY RAFAŁ 21km / M20 FENIKS REHABILITACJA FIZYKOTERAPIA JANUSZ PALECZNY ZEMBRZYCE
FINISH PROFILES
1 DOMURAT ZBIGNIEW 21km / M40 FINISH PROFILES CHRZANÓW
FIS-SST TEAM
1 KLIKS ANDRZEJ 21km / M40 FIS-SST TEAM SOSNOWIEC
2 POGORZELSKA-KLIKS AGATA 21km / K40 FIS-SST TEAM SOSNOWIEC
FIT CLUB 24 WAŁBRZYCH HERBALIFE
1 WALASIK KAROLINA 21km / K20 FIT CLUB 24 WAŁBRZYCH HERBALIFE STRUGA
FITNESS PIEKARY LEGNICA
1 MADEJ ELŻBIETA 21km / K30 FITNESS PIEKARY LEGNICA KUNICE
FITNONSTOP.PL
1 KOSTYK GRZEGORZ 21km / M30 FITNONSTOP.PL CHOJNÓW
2 WISZNIOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 FITNONSTOP.PL CHOJNÓW
FIZJOCENTRUM.PL
1 WOJDA PRZEMYSŁAW 21km / M30 FIZJOCENTRUM.PL WAŁBRZYCH
FOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PL
1 KOPACKI GRZEGORZ 21km / M30 FOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PL WAŁBRZYCH
2 KOPACKA ELIZA 21km / K30 FOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PL WAŁBRZYCH
FORPOL
1 FORNAL KRZYSZTOF 10km / M30 FORPOL ŚWIDNICA
FRAMO MORAT RUNNING TEAM
1 BIELECKI MARIUSZ 21km / M40 FRAMO MORAT RUNNING TEAM GRODZISZCZE
FREEDOM
1 WILCZYŃSKI ZBIGNIEW 21km / M40 FREEDOM WARSZAWA
FREERUNNER
1 BAROWICZ ZBIGNIEW 21km / M40 FREERUNNER WROCŁAW
FULL-FRAME.PL
1 JASZOWSKI MICHAŁ 21km / M30 FULL-FRAME.PL WARSZAWA
FUNDACJA DWA ŚWIATY
1 ZIAJA KATARZYNA 21km / K40 FUNDACJA DWA ŚWIATY JELCZ LASKOWICE
FUNFIT BOXING TEAM ZIELONA GÓRA
1 KOZERA JAKUB 21km / M20 FUNFIT BOXING TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
FYRTEL PÓŁNOC / KIBOLE W BIEGU
1 PRZYBYŁA ŁUKASZ 21km / M20 FYRTEL PÓŁNOC / KIBOLE W BIEGU POZNAŃ
FZGT
1 WOJCIECHOWSKI MACIEK 21km / M30 FZGT CZŁUCHÓW
GAJ
1 MATUSZKO SYLWIA 21km / K40 GAJ WAŁBRZYCH
2 MATUSZKO ZENON 21km / M40 GAJ WAŁBRZYCH
GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA
1 JASIEWICZ TOMASZ 21km / M40 GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
2 JASIEWICZ WIOLETTA 21km / K30 GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
3 CHKHABERIDZE-SZCZEPAŃSKI GIORGI 21km / M30 GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE
1 KANIUK SŁAWOMIR 21km / M40 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE GRODZISK WIELKOPOLSKI
GEN CZEMPIONA
1 SKÓRSKI ARKADIUSZ 10km / M20 GEN CZEMPIONA ZAWIDÓW
GEO RUNNING TEAM
1 NABORCZYK TOMASZ 21km / M30 GEO RUNNING TEAM WARSZAWA
GET RUN
1 ORŁOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 GET RUN WROCŁAW
2 SZLĘZAK MAGDALENA 21km / K30 GET RUN WROCŁAW
GETBACK
1 ŚWIDERSKI MARCIN 21km / M30 GETBACK WROCŁAW
GJM- GDZIE JEST META?
1 BANASIAK KATARZYNA 10km / K30 GJM- GDZIE JEST META? NOWA RUDA
2 RADOMSKA MONIKA 10km / K30 GJM- GDZIE JEST META? BOŻKÓW
GJM-GDZIE JEST META?
1 BANASIAK GRZEGORZ 10km / M30 GJM-GDZIE JEST META? NOWA RUDA
GKS CZASTARY
1 BIEDA MICHAŁ 21km / M30 GKS CZASTARY CZASTARY
GKS KASZUBI LUZINO
1 ERDMAŃCZYK ANNA 21km / K30 GKS KASZUBI LUZINO LUZINO
GLKS MACINOWICE
1 MIŚ MALWINA 21km / K20 GLKS MACINOWICE MARCINOWICE
2 PATALON MAREK 10km / M50 GLKS MACINOWICE MARCINOWICE
GLOBUS
1 KARWACKI GRZEGORZ 21km / M40 GLOBUS WAŁBRZYCH
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1 GRZESIŃSKI ADAM 21km / M40 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 WAŁBRZYCH
1 BACZEWSKA RENATA 21km / K40 GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
GO GO GOSIUNIA
1 MAŁKOWICZ PIOTR 21km / M30 GO GO GOSIUNIA STALOWA WOLA
GOGGLE PAE TEAM
1 GDANIEC JAKUB 21km / M30 GOGGLE PAE TEAM WROCŁAW
GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWE
1 ZABAGŁO LESZEK 21km / M50 GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWE GORZÓW WIELKOPOLSKI
GOSIR OŻARÓW MAZ
1 KĘPCZYŃSKI JANUSZ 21km / M65 GOSIR OŻARÓW MAZ OŻARÓW MAZOWIECKI
GOZDI TEAM
1 GOZDEK KRZYSZTOF 21km / M30 GOZDI TEAM WYSOKA
GRAMMI
1 PRZYŁUCKA GRAŻYNA 21km / K40 GRAMMI PRECZÓW
2 BIGOS GRZEGORZ 21km / M30 GRAMMI JAWORZNO
GREENPOWERTEAM
1 CZERNIAKOWSKI JAROSŁAW 21km / M40 GREENPOWERTEAM WARSZAWA
2 GĄSIOR ŁUKASZ 21km / M30 GREENPOWERTEAM WARSZAWA
GRM
1 SUCHENIA DANIEL 10km / M40 GRM WAŁBRZYCH
GRUNWALD TEAM POZNAŃ
1 DZIECIĄTKOWSKI ARTUR 21km / M20 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
2 ZBOROWSKI NORBERT 21km / M20 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAN
3 KAMIŃSKA MALWINA 21km / K20 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
1 ŻEROMSKA KAMILA 21km / K20 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
2 FORYŚ MICHAŁ 21km / M20 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
3 KRAJEWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
4 GRACZYK SEBASTIAN 21km / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
5 ŻUKOWSKI PAWEŁ 21km / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
6 ŻEROMSKI ADRIAN 10km / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
7 WOLSKI RAFAŁ 21km / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
8 SZCZEGIELNIAK MARZENA 21km / K20 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW- GORCE
9 SIWKIEWICZ RADOSŁAW 21km / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZOW-GORCE
10 SUROWIEC MICHAŁ 10km / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW - GORCE
11 SUROWIEC ZBIGNIEW 10km / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW - GORCE
12 KUPCZAK LUCYNA 10km / K40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
13 STONCEL BARBARA 10km / K40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
14 PUZIAK ANETA 10km / K30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW
1 ZIELIŃSKI BOGUMIŁ 21km / M50 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW MIEROSZÓW
2 DZIEDZIŃSKI MICHAŁ 21km / M20 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW MIEROSZÓW
3 NOWACZYK JAN 21km / M40 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW MIEROSZÓW
4 WUJDA RAFAŁ 21km / M40 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW MIEROSZÓW
GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA
1 TREVOR ARRON 21km / M40 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA WARSAW
GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
1 STRYJEK JAROSŁAW 21km / M30 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
2 WŁODARCZYK KRYSTIAN 21km / M30 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN 21km / M40 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH BOGUSZÓW-GORCE
4 KRZYŚKÓW MATEUSZ 21km / M30 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 WOJTYNA DAMIAN 21km / M20 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
6 ŁOBODZIŃSKA TERESA 10km / K30 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
GRUPA BIEGOWA UM W-WA
1 DEMNICKA MONIKA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA UM W-WA WARSZAWA
GRUPA FUX
1 FUKS MICHAŁ 21km / M30 GRUPA FUX WROCŁAW
GRUPA MEDIOWA TELEWIZJI WAŁBRZYCH
1 GNACY MICHAŁ 10km / M50 GRUPA MEDIOWA TELEWIZJI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
GRUPA PRACUJ SP. Z O.O.
1 TRZCIŃSKI MATEUSZ 21km / M20 GRUPA PRACUJ SP. Z O.O. GARWOLIN
GRUPALUKTRANS.PL
1 KRAWCZYK ŁUKASZ 21km / M30 GRUPALUKTRANS.PL BRZOZÓWKA
GRYF - KIETRZ
1 WOŁOSZYN PIOTR 21km / M40 GRYF - KIETRZ KIETRZ
GT RAT
1 LEWANDOWSKA ANITA 21km / K30 GT RAT WROCŁAW
GTT DIAMENT GNIEZNO
1 URBAŃSKI BARTOSZ 21km / M20 GTT DIAMENT GNIEZNO GNIEZNO
GŁUSZYCA
1 GŁÓD ROMAN 21km / M40 GŁUSZYCA GŁUSZYCA
GÓRNIK NOWE MIASTO
1 KASPEREK SEBASTIAN 21km / M20 GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH
GÓRSCY_KORONIARZE_2017
1 STRĄK ŁUKASZ 21km / M30 GÓRSCY_KORONIARZE_2017 WROCŁAW
2 SZNAJDERSKA PAULA 21km / K30 GÓRSCY_KORONIARZE_2017 JAŹWINA
3 SZNAJDERSKA MAGDALENA 21km / K20 GÓRSCY_KORONIARZE_2017 JAŹWINA
4 PIETROWICZ MACIEJ 21km / M30 GÓRSCY_KORONIARZE_2017 WROCŁAW
5 SZAFRAŃSKI KAMIL 21km / M20 GÓRSCY_KORONIARZE_2017 TOMASZÓW MAZOWIECKI
HART SKOKI
1 HLOŻEK JOANNA 21km / K30 HART SKOKI SKOKI
HE HEHE HE
1 DUMIN NATALIA 21km / K16 HE HEHE HE PISARZOWICE
HERMES
1 PRZYBYLSKI CZESŁAW 21km / M70 HERMES PSZENNO
HERMES ŚWIDNICA
1 WALENDZIK WOJCIECH 21km / M20 HERMES ŚWIDNICA ŚWIDNICA
HERNIK TEAM
1 ROSÓŁ ROMAN 21km / M40 HERNIK TEAM POZNAŃ
2 CHOLEWIŃSKA LONGINA 21km / K50 HERNIK TEAM MUROWANA GOŚLINA
3 WINKLER MIROSŁAWA 21km / K30 HERNIK TEAM POZNAŃ
HOLMES PLACE
1 MARKIEWICZ MARCIN 21km / M30 HOLMES PLACE WARSZAWA
HONEY STINGER RUNNERS
1 SZCZUBEŁ MARCIN 21km / M30 HONEY STINGER RUNNERS WAŁBRZYCH
2 MIESZKOWICZ ERYK 21km / M20 HONEY STINGER RUNNERS PŁOCK
3 SZCZEPANIAK MICHAŁ 21km / M20 HONEY STINGER RUNNERS MOSINA
4 KŁODA DARIUSZ 21km / M40 HONEY STINGER RUNNERS CZAPURY
5 KRAJEWSKA-KŁODA KATARZYNA 21km / K40 HONEY STINGER RUNNERS CZAPURY
6 ZABROCKA EWA 21km / K20 HONEY STINGER RUNNERS GDYNIA
HRMAX ŻORY
1 KACZOREK ROBERT 21km / M40 HRMAX ŻORY ŻORY
2 KACZOREK ANNA 21km / K30 HRMAX ŻORY ŻORY
HUGOBOBIK
1 MALIGRANDA PATRYK 21km / M30 HUGOBOBIK DĄBRÓWKA
HUSARIA RACE TEAM
1 WIĘCZKOWSKI WOJCIECH 21km / M40 HUSARIA RACE TEAM WARSZAWA
2 JASIŃSKI MICHAŁ 21km / M20 HUSARIA RACE TEAM JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
3 KANIEWSKI IRENEUSZ 21km / M30 HUSARIA RACE TEAM PRUSZKÓW
4 OLSZÓWKA FILIP 21km / M16 HUSARIA RACE TEAM ŚWIEBODZICE
HUSARIA RUN GDYNIA
1 KEMPCZYŃSKI PIOTR 21km / M40 HUSARIA RUN GDYNIA GDYNIA
HYBRYD16
1 GMYREK MACIEJ 21km / M40 HYBRYD16 TWARDOGÓRA
HYCNAMETE
1 DUMIN MARZENA 10km / K40 HYCNAMETE PISARZOWICE
2 KOŁODZIEJ MONIKA 10km / K20 HYCNAMETE PISARZOWICE
I LO W-CH
1 URBANIAK BEATA 10km / K40 I LO W-CH WAŁBRZYCH
2 URBANIAK KRZYSZTOF 10km / M16 I LO W-CH WAŁBRZYCH
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 2012
1 ZAJĄC GRZEGORZ 10km / M20 I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 2012 BIAŁA
IAG GBS
1 LUDWIN CLAUDIA 21km / K20 IAG GBS KRAKÓW
2 KOWALEWSKI ŁUKASZ 21km / M20 IAG GBS KRAKÓW
3 SIĄKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 IAG GBS KRAKOW
II LO
1 URBAŃSKI RAFAŁ 21km / M40 II LO WAŁBRZYCH
IKS ATAK ELBLĄG
1 SOWA RENIA 10km / K40 IKS ATAK ELBLĄG ELBLĄG
INDIVIDUEL
1 TALAM BENARD KIPKORIR 21km / M30 INDIVIDUEL ELDORET
INDYWIDUALNIE
1 ZIĘBA RADOSŁAW 21km / M30 INDYWIDUALNIE KŁODZKO
INFOBIURO BIS TEAM
1 CHYB MARCIN 21km / M40 INFOBIURO BIS TEAM WAŁBRZYCH
INNOGY RUNNERS
1 WOJCIECHOWSKA SYLWIA 21km / K30 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
IOW SERVICE
1 BLICHARSKA MARTA 21km / K20 IOW SERVICE LEGNICA
IP KWIDZYN TEAM
1 ŚWITAŁA ROMAN 21km / M50 IP KWIDZYN TEAM KWIDZYN
ITAKA
1 KACZMARKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M50 ITAKA ŁÓDŹ
ITMBW KRAKÓW
1 PIĄTEK STANISŁAW 21km / M50 ITMBW KRAKÓW KRAKÓW
ITMZM 2013
1 GOŁKA PIOTR 21km / M30 ITMZM 2013 WROCŁAW
2 SŁOMSKI PAWEŁ 21km / M30 ITMZM 2013 WROCŁAW
ITPUNKT ACTIVE TEAM
1 WĘGRZYK JACEK 21km / M40 ITPUNKT ACTIVE TEAM RUDA ŚLĄSKA
IU WARSZAWA
1 NOWICKI MARCIN 21km / M30 IU WARSZAWA LEGIONOWO
IZERSKA GRUPA BIEGOWA
1 DZIK MAŁGORZATA 21km / K30 IZERSKA GRUPA BIEGOWA MIRSK
2 ROMANOWICZ MAGDALENA 21km / K30 IZERSKA GRUPA BIEGOWA ŚWIERADÓW ZDRÓJ
J.A.H.A.I.K. SUCHEDNIÓW
1 BALTYN STEFAN 21km / M65 J.A.H.A.I.K. SUCHEDNIÓW SUCHEDNIÓW
J.A.H.A.I.K. SUCHEDNIÓW
1 ZIĘBA KRZYSZTOF 21km / M40 J.A.H.A.I.K. SUCHEDNIÓW SZCZECIN
[email protected]
1 BIELIŃSKA MONIKA 21km / K30 [email protected] LUBLIN
[email protected] TEAM
1 MISCH JERZY 21km / M30 [email protected] TEAM KIELCE
JA CIERPIĘ DOLĘ RUNNING MAN TEAM
1 ZYBURA JAKUB 21km / M30 JA CIERPIĘ DOLĘ RUNNING MAN TEAM WROCŁAW
JA ICH NIE ZNAM
1 MICHALCEWICZ KATARZYNA 21km / K20 JA ICH NIE ZNAM ZABRZE
2 KORYCZAN MARIUSZ 21km / M20 JA ICH NIE ZNAM LIBIĄŻ
3 MICHALCEWICZ KAROLINA 21km / K20 JA ICH NIE ZNAM DYBAWKA
JABIEGAM
1 BUGAJSKI ARTUR 21km / M40 JABIEGAM DĄBROWA GÓRNICZA
JACEK RUDOLF MED
1 RUDOLF JACEK 10km / M50 JACEK RUDOLF MED KRAPKOWICE
JACHU
1 HAŁKA JAN 21km / M40 JACHU WROCŁAW
JAGODNO TEAM
1 BĘDZIŃSKA OLGA 21km / K30 JAGODNO TEAM WROCŁAW
JAMAGO TEAM
1 ZAŁĘCZNA MAGDALENA 21km / K30 JAMAGO TEAM WIELICZKA
JAMESON BILARD CLUB
1 JAŹWICKA KAROLI 21km / K40 JAMESON BILARD CLUB POZNAŃ
JAŚ BIEGA
1 GÓŹDŹ MILENA 21km / K40 JAŚ BIEGA BYDGOSZCZ
2 GÓŹDŹ TOMASZ 21km / M40 JAŚ BIEGA BYDGOSZCZ
JAĆWING PŁASKA
1 ZUBKIEWICZ ŁUKASZ 21km / M30 JAĆWING PŁASKA PŁASKA
JET SYSTEM ACTIVE TEAM
1 FILIPIAK BEATA 21km / K40 JET SYSTEM ACTIVE TEAM ELBLĄG
JEŻYCE BIEGAJĄ
1 CICHOWLAS SYLWESTER 21km / M40 JEŻYCE BIEGAJĄ POZNAŃ
JEŻYNOWA
1 JURKOWSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 JEŻYNOWA WAŁBRZYCH
JKB TKKF JAWORZANIE JAWOR
1 LENKIEWICZ MICHAŁ 21km / M60 JKB TKKF JAWORZANIE JAWOR JAWOR
JOHN MARTENS` CREW
1 MICHALAK JACEK 21km / M30 JOHN MARTENS` CREW ŁÓDŹ
JUST SWIM
1 DACEWICZ LESZEK 21km / M70 JUST SWIM JELENIA GORA
JW 1517 CZERWIEŃSK
1 FIEDOROWICZ TOMASZ 21km / M30 JW 1517 CZERWIEŃSK ZIELONA GÓRA
JW3557
1 KACZOROWSKI KAMIL 21km / M30 JW3557 WŁOCŁAWEK
JWR CREW
1 JANUSZKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M20 JWR CREW JAWOR
JYSK KLUB BIEGACZA
1 DRÓŻDŻ ADRIAN 21km / M30 JYSK KLUB BIEGACZA CZĘSTOCHOWA
2 JANUSZEWSKI WOJCIECH 21km / M30 JYSK KLUB BIEGACZA KATOWICE
3 DRÓŻDŻ KATARZYNA 21km / K30 JYSK KLUB BIEGACZA CZĘSTOCHOWA
JĘDRZEJCZYK TEAM
1 JĘDRZEJCZYK JAROSŁAW 10km / M40 JĘDRZEJCZYK TEAM GŁUSZYCA
2 JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA 10km / K30 JĘDRZEJCZYK TEAM GŁUSZYCA
K&K
1 STOPA KRZYSZTOF 21km / M40 K&K SWAROŻYN
K.B.SPRINT ŚWIDWIN
1 KOŁAKOWSKI DARIUSZ 21km / M40 K.B.SPRINT ŚWIDWIN ŚWIDWIN
2 KĘPKA MIROSŁAW 21km / M40 K.B.SPRINT ŚWIDWIN ŚWIDWIN
K.S. LENIWIEC
1 GĄSZCZAK MARIUSZ 21km / M30 K.S. LENIWIEC KĘPNO
K.S.`GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH`
1 RACINIEWSKI SEBASTIAN 10km / M40 K.S.`GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH` WAŁBRZYCH
KACPER, KORNEL & TOSIA
1 MARZEION ROBERT 21km / M30 KACPER, KORNEL & TOSIA PIASECZNO
KACZMAR PROJECT
1 SŁONECKA AGNIESZKA 21km / K30 KACZMAR PROJECT WARSZAWA
KACZOR BOKS TEAM
1 KACZOR BOGUSŁAW 21km / M40 KACZOR BOKS TEAM WAŁBRZYCH
KAJOTEAM
1 CZĄSTKA KRZYSZTOF 21km / M40 KAJOTEAM SWIDNICA
KALISKIE TURNIEJE PIŁKARSKIE
1 KAŁAJAK MAREK 21km / M40 KALISKIE TURNIEJE PIŁKARSKIE KALISZ
KALISZ
1 SZTRAJT ALICJA 21km / K30 KALISZ KALISZ
KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
1 HALINIAK ARKADIUSZ 21km / M50 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
2 WITWICKI PAWEŁ 21km / M40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
3 TRAWIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
4 TRAWIŃSKA BARBARA 21km / K30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
5 KUBIELEWICZ ANDRZEJ 21km / M60 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
6 MITRO KATARZYNA 21km / K30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
7 KUROWSKA MARLENA 21km / K30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
8 BABIK MONIKA 21km / K40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
9 KLICH KRZYSZTOF 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
10 OLEKSY PIOTR 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
11 PIWOWARSKI KRZYSZTOF 21km / M20 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
12 KUBIELEWICZ ZENOBIA 10km / K50 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
13 KOŚCIELNIAK WOJCIECH 10km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
14 REMISZEWSKA ANETA 10km / K30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
15 BUBLIS GRZEGORZ 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
KANCELARIA BIELAWSKI
1 BIELAWSKI ROBERT 21km / M40 KANCELARIA BIELAWSKI DOBROSZYCE
KAPITAN BOMBA TEAM
1 KRZYWDZIŃSKI PIOTR 21km / M30 KAPITAN BOMBA TEAM WRZEŚNIA
KARINO
1 BUKOWSKI ARTUR 21km / M40 KARINO ŁASKARZEW
KB ARTURÓWEK ŁÓDŹ
1 KALENBACH JULIA 21km / K50 KB ARTURÓWEK ŁÓDŹ ŁÓDŹ
KB BIAŁA BIEGA
1 WAPA MAREK 21km / M30 KB BIAŁA BIEGA BIAŁA PODLASKA
KB BIEGACZAMARYSIENKAZUZANNA LITWIN
1 LITWIN JÓZEF 21km / M65 KB BIEGACZAMARYSIENKAZUZANNA LITWIN GŁUBCZYCE
KB FAURECIA / STOOR
1 MAGIERA BARTŁOMIEJ 10km / M30 KB FAURECIA / STOOR WAŁBRZYCH
KB FAURECIA WAŁBRZYCH
1 PIĄTKOWSKI WOJCIECH 21km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 LIMANÓWKA IWONA 10km / KB FAURECIA WAŁBRZYCH
3 DALECKI RADEK 10km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 RUDNICKI BARTLOMIEJ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH WALBRZYCH
5 ROWIŃSKI DAMIAN 10km / M20 KB FAURECIA WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
6 BOBROWICZ ŁUKASZ 10km / M20 KB FAURECIA WAŁBRZYCH BOGUSZÓW-GORCE
7 BENECKI WOJCIECH 10km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
8 KONDRATOWICZ ŁUKASZ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH KAMIENNA GÓRA
KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR
1 KOSTASZ MARIUSZ 21km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR GŁUSZYCA
2 ŻUK ZBIGNIEW 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
3 PIĄTKOWSKI TOMASZ 21km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR GŁUSZYCA
4 SZOSTAK SŁAWOMIR 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
5 SIKORA JAN 21km / M50 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WALBRZYCH
6 KUJAWA ADAM 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
7 BARANOWSKI JACEK 21km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR BOGUSZÓW-GORCE
8 MUSKAŁA DAMIAN 21km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
9 CHOJNOWSKI DARIUSZ 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
10 PERNEJ KAMIL 21km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
11 POLAK BARTOSZ 21km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
12 STRZELCZYK PAWEŁ 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
13 MUTWIL KRZYSZTOF 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
14 WANDOLSKI RYSZARD 10km / M50 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
15 WĘGLOWSKI ŁUKASZ 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR KAMIENNA GÓRA
16 BARAŃSKI SEBASTIAN 10km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
17 BACZEWSKI EDWARD 10km / M50 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
KB FSD_NO
1 NARUSZEWICZ MARCIN 21km / M20 KB FSD_NO STRZELCE KRAJEŃSKIE
KB GOCH BYTÓW
1 TURZYŃSKA MAGDALENA 21km / K30 KB GOCH BYTÓW BYTÓW
KB GŁUSZYNA POZNAŃ
1 PRZYBYTKOWSKI PIOTR 21km / M40 KB GŁUSZYNA POZNAŃ POZNAŃ
KB HARCOWNIK JELCZ- LASKOWICE
1 CHORZĘPA MARCIN 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ- LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
2 TYLICKI SŁAWOMIR 21km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ- LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
3 MALESZAK CEZARIUSZ 21km / M50 KB HARCOWNIK JELCZ- LASKOWICE NOWA RUDA
KB KĄTY WROCŁAWSKIE
1 LIPOWCZYK EUGENIUSZ 21km / M65 KB KĄTY WROCŁAWSKIE KĄTY WROCŁAWSKIE
2 LEWANDOWSKI DARIUSZ 21km / M40 KB KĄTY WROCŁAWSKIE KĄTY WROCŁAWSKIE
KB LEW LEGNICA
1 PALEJ ELŻBIETA 21km / K60 KB LEW LEGNICA LUBIN
2 BENDKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
3 JAKUBOWSKI MIROSŁAW 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
4 AMBROSIEWICZ HENRYK 21km / M65 KB LEW LEGNICA JELENIA GORA
5 BALKIEWICZ HENRYK 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
6 SKRZYPCZAK JOLA 21km / K50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
7 KRASZCZYŃSKI PAWEŁ 21km / M30 KB LEW LEGNICA LUBIN
8 BENDKOWSKA ANNA 10km / K20 KB LEW LEGNICA LEGNICA
9 DYGUDAJ JERZY 10km / M65 KB LEW LEGNICA GMINA KUNICE
10 BARDZIŃSKI RAFAŁ 10km / M20 KB LEW LEGNICA LEGNICA
11 SZCZEPAŃSKI MARCIN 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
KB LUPUS
1 SONNEK MARTA 21km / K30 KB LUPUS SYCÓW
KB LUPUS OLEŚNICA
1 STAWARZ PAWEŁ 21km / M40 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
KB MANIAC POZNAŃ
1 STASIŃSKI STANISŁAW 21km / M70 KB MANIAC POZNAŃ POZNAŃ
KB MARATON TUREK
1 ZAJĄC DARIA 21km / K20 KB MARATON TUREK MALANÓW
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
1 MAKOWSKA-TŁOMAK EWA 21km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
2 MAKOWSKA-TŁOMAK EWA 21km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
KB SOBÓTKA
1 ZAŁĘSKI HENRYK 21km / M70 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
2 KRUK WACŁAW 21km / M50 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
3 GOLDWASSER ZBIGNIEW 21km / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
4 STANKIEWICZ ANTONI 21km / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
5 MICHALSKI ADAM 21km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW
1 BŁASZCZYK MARIAN 21km / M60 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW BEŁCHATÓW
KB SUKCES ŻMIGRÓD
1 DOBRZYNIECKI SEBASTIAN 21km / M30 KB SUKCES ŻMIGRÓD PĘGÓW
KB SZAMOTUŁY
1 DOBAK STEFAN 21km / M70 KB SZAMOTUŁY SZAMOTUŁY
2 MATAJ DAGMARA 21km / K20 KB SZAMOTUŁY SZAMOTUŁY
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
1 KARGOL PIOTR 21km / M40 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
2 MUSUR ADAM 21km / M60 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
3 SZUKALSKI BARTŁOMIEJ 21km / M20 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
4 ZIMNIAK ŁUKASZ 21km / M30 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
KB TKKF JAWOR
1 RYDZ ANDRZEJ 21km / M50 KB TKKF JAWOR JAWOR
KB WARTKO
1 WARZYCH MAGDALENA 21km / K40 KB WARTKO RZEPIN
2 KACHELSKI KRYSTIAN 21km / M30 KB WARTKO GOLINA
KB WIKON NOWA SÓL
1 HETNER ROBERT 10km / M30 KB WIKON NOWA SÓL NOWA SOL
KB WIKON NOWA SÓL
1 HETNER TERESA 10km / K30 KB WIKON NOWA SÓL NOWA SOL
KB ZAWAŁ
1 FRANCUZOWICZ PIOTR 21km / M30 KB ZAWAŁ ROSTWOROWO
KGB GRZMOT KOMORNIKI
1 STEC ARKADIUSZ 21km / M40 KGB GRZMOT KOMORNIKI KOMORNIKI
2 LUBCZYŃSKA JOLANTA 21km / K40 KGB GRZMOT KOMORNIKI KOMORNIKI
KGHM ZG LUBIN
1 ZAUCHA WOJCIECH 21km / M40 KGHM ZG LUBIN LUBIN
KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWCE
1 ANDREJCZYN PAWEŁ 21km / M30 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWCE RADWANICE
2 TUTKO PAWEŁ 21km / M40 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWCE POLKOWICE
3 CIRKO ARKADIUSZ 21km / M40 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWCE LUBIN
4 STAWECKI MAREK 21km / M40 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWCE GŁOGÓW
KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE
1 SMEKTAŁA BARTEK 21km / M30 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE GŁOGÓW
2 JANKOWSKI GRZEGORZ 21km / M40 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE JACZÓW
3 SOCHA DARIUSZ 21km / M40 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE GŁOGÓW
4 NIEMIEC WALDEMAR 10km / M50 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE NOWA RUDA
KIELECKI KLUB BIEGACZA WYPOSAŻONEGO W PAS NEOPRENOWY
1 STELMACH PAWEŁ 21km / M20 KIELECKI KLUB BIEGACZA WYPOSAŻONEGO W PAS NEOPRENOWY KIELCE
KK ŁOWICZ
1 PRZYGODA ULA 21km / K30 KK ŁOWICZ ŁOWICZ
KKS ENDORFINY
1 GRĄZIEL MICHALINA 21km / K30 KKS ENDORFINY POSADA
2 MACUDZIŃSKA MARTA 21km / K30 KKS ENDORFINY KONIN
3 SIKORSKA ANNA 21km / K40 KKS ENDORFINY KONIN
KKW JAMA WAŁBRZYCH
1 SZYMCZUK ŁUKASZ 10km / M20 KKW JAMA WAŁBRZYCH BOGUSZÓW-GORCE
KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC
1 STAREGO ADAM 21km / M50 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
KLUB BIEGACZA ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓW
1 BURLIGA MARZENA 21km / K40 KLUB BIEGACZA ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓW KNURÓW
KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW
1 RADTKE RAFAŁ 21km / M30 KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW BYTÓW
2 MUERAU-NOWICKA HANNA 21km / K50 KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW BYTÓW
KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI
1 SZYMAŃSKI MAREK 21km / M30 KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI KAMIEŃ POMORSKI
KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA
1 CHLEBOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA GŁUSZYCA
KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI
1 SZCZEBIOT MARTA 21km / K20 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI LIDZBARK WARMIŃSKI
KLUB BIEGACZA RAWICZ
1 OLIJNYK NATALIJA 21km / K20 KLUB BIEGACZA RAWICZ UKRAINA
KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD
1 LISOWSKI PAWEŁ 21km / M40 KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD KRAKÓW
KLUB BIEGACZA T2/4
1 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 21km / M20 KLUB BIEGACZA T2/4 POZNAŃ
KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW
1 KAPUSTA ŁUKASZ 21km / M30 KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW BIAŁACZÓW
KLUB MATIEGO JEŻOWE
1 FURMAN TOMASZ 21km / M40 KLUB MATIEGO JEŻOWE WARSZAWA
KLUB SZUFLADA
1 SADOWNICZYK PAWEŁ 21km / M40 KLUB SZUFLADA SKIERNIEWICE
2 GRZESZKIEWICZ PRZEMYSŁAW 21km / M40 KLUB SZUFLADA SKIERNIEWICE
KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA
1 KUDZIOR PIOTR 21km / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA POZNAŃ
2 NAKONIECZNY JACEK 21km / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
3 LEWANDOWSKI MACIEJ 21km / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
4 LEWANDOWSKA KAROLINA 21km / K20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
5 LEWANDOWSKA EWA 21km / K50 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
KM PSP GORZÓW WLKP.
1 ANDRUSZKÓW MAREK 21km / M30 KM PSP GORZÓW WLKP. SKWIERZYNA
KMC
1 SIKORSKI MARCIN 21km / M30 KMC PIŁA
KMP KONIN
1 PIGULSKI MARIUSZ 21km / M40 KMP KONIN KONIN
KOBIETA W BIEGU TEAM
1 GULACZ MARTA 21km / K20 KOBIETA W BIEGU TEAM
KOBIETYBIEGAJA.PL
1 NIEWCZAS-STEFAŃSKA AGNIESZKA 21km / K40 KOBIETYBIEGAJA.PL MUROWANA GOŚLINA
KOLARSKI KLUB `KTUKOL` GŁUCHOŁAZY
1 CUDNIK AGNIESZKA 21km / K40 KOLARSKI KLUB `KTUKOL` GŁUCHOŁAZY GŁUCHOŁAZY
KOLKA TEAM NOWA RUDA
1 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 KOLKA TEAM NOWA RUDA KŁODZKO
2 HOLINATY PIOTR 21km / M30 KOLKA TEAM NOWA RUDA NOWA RUDA
3 BEDNAREK SEBASTIAN 21km / M30 KOLKA TEAM NOWA RUDA NOWA RUDA
4 DYZMA KLAUDIUSZ 21km / M40 KOLKA TEAM NOWA RUDA NOWA RUDA
5 ZWOLIŃSKI MARIUSZ 21km / M30 KOLKA TEAM NOWA RUDA NOWA RUDA
6 PŁACHYTKA JAN 21km / M40 KOLKA TEAM NOWA RUDA NOWA RUDA
KOLKA TEAM OPOLE
1 DEC MIREK 21km / M40 KOLKA TEAM OPOLE OPOLE
2 DROZD PRZEMYSŁAW 21km / M40 KOLKA TEAM OPOLE OPOLE
3 MACIAŁEK MAŁGORZATA 21km / K30 KOLKA TEAM OPOLE OPOLE
4 BERBECKA KAROLINA 21km / K30 KOLKA TEAM OPOLE MIRSK
5 PARECKI PIOTR 21km / M40 KOLKA TEAM OPOLE RYBNIK
KOLNET.PL
1 KOLWAS MIROSŁAW 21km / M50 KOLNET.PL BELSK DUŻY
KOLOROWA DRUŻYNA NESSI
1 WIŚNIEWSKA ANNA 21km / K30 KOLOROWA DRUŻYNA NESSI POZNAŃ
KOLOSEUM ŚWIDNICA
1 ORŁOWSKI WOJCIECH 10km / M40 KOLOSEUM ŚWIDNICA ŚWIDNICA
KONIK TEAM
1 KONIK TOMASZ 21km / M40 KONIK TEAM GLIWICE
KONRAD NOSARZEWSKI THUNDER RUNNER
1 NOSARZEWSKI KONRAD 21km / M20 KONRAD NOSARZEWSKI THUNDER RUNNER STUPSK MAZOWIECKI
KOSI MAZAKI
1 PANKOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 KOSI MAZAKI WARSZAWA
KOTLET POWER TEAM
1 ŁYSIAK KRZYSZTOF 21km / M40 KOTLET POWER TEAM WARSZAWA
KOTWICA BRZEG
1 PUSZCZEWICZ ZENON 10km / M70 KOTWICA BRZEG PISARZOWICE
2 SZKUDNIEWSKA ELŻBIETA 21km / K30 KOTWICA BRZEG BRZEG
3 FUKIET MATEUSZ 21km / M20 KOTWICA BRZEG BRZEG
4 BEDNARCZYK WIESŁAW 21km / M60 KOTWICA BRZEG BRZEG
5 KUBICA KRZYSZTOF 21km / M30 KOTWICA BRZEG BRZEG
6 HOFMAN ADAM 21km / M30 KOTWICA BRZEG KATOWICE
KOTY3!
1 DE VIRION ALEKSANDRA 21km / K40 KOTY3! GDAŃSK
2 RICHTER JACEK 21km / M30 KOTY3! GDYNIA
KOŚCIAN TEAM
1 KRYLLE KRZYSZTOF 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
2 DWORCZAK ADRIANNA 21km / K40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
3 WACHOWIAK RAFAŁ 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
4 BIERNACKI RAFAŁ 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
5 LUDWICZAK KRZYSZTOF 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
6 WALTER AGATA 21km / K30 KOŚCIAN TEAM KOSCIAN
7 ZIELIŃSKI SZYMON 21km / M40 KOŚCIAN TEAM OBORZYSKA STARE
8 DUDZIAK JERZY 21km / M50 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
9 ANDRZEJEWSKI JACEK 21km / M50 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
10 TOMASZEWSKA PAULINA 21km / K30 KOŚCIAN TEAM NOWY LUBOSZ
KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ
1 PRZYWECKI LECH 21km / M40 KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ KOŚCIAN
KOŹMIN BIEGA
1 JANKOWIAK KAROL 21km / M30 KOŹMIN BIEGA KOŹMIN WLKP.
KOŹMIN BIEGA
1 WITCZAK GRZEGORZ 21km / M30 KOŹMIN BIEGA KOŹMIN WIELKOPOLSKI
2 WOJTKOWIAK MARCIN 21km / M30 KOŹMIN BIEGA KOŹMIN WIELKOPOLSKI
3 JAWOROWICZ MAREK 21km / M30 KOŹMIN BIEGA KOŹMIN WIELKOPOLSKI
4 PESTKA PAWEŁ 21km / M30 KOŹMIN BIEGA KOŹMIN WIELKOPOLSKI
5 BOROWCZYK MARCIN 21km / M30 KOŹMIN BIEGA KOŹMIN WIELKOPOLSKI
KOŁOBRZEG BIEGA
1 TRZECIAK ANNA 21km / K40 KOŁOBRZEG BIEGA KOŁOBRZEG
2 TRZECIAK DARIUSZ 21km / M40 KOŁOBRZEG BIEGA KOŁOBRZEG
KOŁOBRZEG MARATON TEAM
1 SZCZYGIELSKI MICHAŁ 21km / M30 KOŁOBRZEG MARATON TEAM KOŁOBRZEG
KP PSP KROTOSZYN
1 RYBKA DARIUSZ 21km / M40 KP PSP KROTOSZYN KROTOSZYN
KP PSP PRUDNIK
1 PARTYCZNA EWA 21km / K30 KP PSP PRUDNIK PRUDNIK
KPP
1 MAJDA-KONIECZNA ALICJA 21km / K30 KPP POZNAŃ
2 DUKAT JACEK 21km / M40 KPP WARSZAWA
3 STEPANIUK AGNIESZKA 21km / K30 KPP WARSZAWA
KRAKOWSKI KLUB LAJKONIK
1 SPÓLNIK STANISŁAW 21km / M65 KRAKOWSKI KLUB LAJKONIK KRAKÓW
KRAKÓW NOWA HUTA
1 WŁODARCZYK PIOTR 21km / M30 KRAKÓW NOWA HUTA KRAKÓW
KRAUSE RUNNING TEAM
1 ŁEPKOWSKI TOMASZ 21km / M30 KRAUSE RUNNING TEAM ŚWIDNICA
KREISEL RUNNING TEAM
1 PIŃSKI PIOTR 21km / M30 KREISEL RUNNING TEAM POZNAŃ
2 GŁÓW TOMASZ 21km / M40 KREISEL RUNNING TEAM SZAMOTUŁY
KREJZI TIM
1 NAMLIK MACIEJ 21km / M40 KREJZI TIM WAŁBRZYCH
KREJZI TIM BŁONIE
1 OSTROWSKA ELIZA 21km / K30 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
KROTOWARRIORS
1 KARBOWIAK SZYMON 21km / M30 KROTOWARRIORS KROTOSZYN
KROŚNIEŃSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA-CZARNOWO
1 TARCZEWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 KROŚNIEŃSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA-CZARNOWO CZARNOWO GM KROSNO ODRZAŃSKIE
KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
1 ZBĄSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
KRSTKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
1 SZESZKO MAREK 21km / M50 KRSTKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA BYTOM
2 SZESZKO DOROTA 21km / K50 KRSTKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA BYTOM
KRZEKOTOWICE
1 ZJEŻDŻAŁKA ARTUR 21km / M30 KRZEKOTOWICE PĘPOWO
KRZYM TEAM
1 KRZYMOWSKI PIOTR 21km / M30 KRZYM TEAM WASILKÓW
KS GRYF KIETRZ
1 REJA ANDRZEJ 21km / M50 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
2 KUŚNIERZ ARKADIUSZ 21km / M40 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
3 GIL CZESŁAW 21km / M50 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
4 SEMANYSZYN-SOBCZAK JUSTYNA 21km / K40 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
5 NOSAL DOROTA 21km / K40 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
6 NOSAL DAWID 21km / M20 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
7 NOSAL ADAM 21km / M40 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
8 POLESZCZUK RAFAŁ 21km / M30 KS GRYF KIETRZ BRANICE
KS KROTOSZ KROTOSZYN
1 TANAŚ BOGUMIŁA 21km / K30 KS KROTOSZ KROTOSZYN CIESZKÓW
KS MARATON OSTROW WIELKOPOLSKI
1 KUZIEMSKI TOMASZ 21km / M20 KS MARATON OSTROW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WLKP
KS MARATON OSTRÓW WLKP.
1 BILSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 KS MARATON OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KS PPN WAŁBRZYCH
1 NERLO BARTŁOMIEJ 10km / M30 KS PPN WAŁBRZYCH GŁUSZYCA
KS SMS SZKLARSKA PORĘBA
1 ROSTKOWSKA ANNA 21km / K30 KS SMS SZKLARSKA PORĘBA SZKLARSKA PORĘBA
KS SOBIESKI POZNAŃ
1 ANIOŁ HUBERT 21km / M30 KS SOBIESKI POZNAŃ POZNAŃ
2 ANIOŁ ELŻBIETA 21km / K30 KS SOBIESKI POZNAŃ POZNAŃ
KS TEAM BARYŁA GORZÓW WLKP
1 MAJŁOWSKA IRENA 21km / K60 KS TEAM BARYŁA GORZÓW WLKP GORZÓW WLKP.
KS ZRYW RADZIEJÓW
1 OBRZEŻGIEWICZ MAREK 21km / M50 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
KT WATER KNIGHTS ZABIERZÓW
1 WALCZYK ROMAN 21km / M40 KT WATER KNIGHTS ZABIERZÓW KRAKÓW
2 JUREK ROBERT 21km / M40 KT WATER KNIGHTS ZABIERZÓW KRAKÓW
KTUKOL GŁUCHOŁAZY
1 NERCZYŃSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 KTUKOL GŁUCHOŁAZY GŁUCHOŁAZY
KUBISIA TEAM OLESNICA
1 KUBICKI TOMASZ 21km / M40 KUBISIA TEAM OLESNICA OLEŚNICA
2 KRAWIEC-PALIŃSKA PAULINA 21km / K30 KUBISIA TEAM OLESNICA OLEŚNICA
KUBISIA TEAM OLEŚNICA
1 KOS MAGDALENA 21km / K30 KUBISIA TEAM OLEŚNICA OLEŚNICA
2 FABJAN BOGDAN 21km / M40 KUBISIA TEAM OLEŚNICA OLEŚNICA
3 FABJAN WIESŁAW 21km / M50 KUBISIA TEAM OLEŚNICA DOBROSZYCE
KUBUTEK RUNNING TEAM WROCŁAW
1 WIĘCEK ANNA 21km / K30 KUBUTEK RUNNING TEAM WROCŁAW WROCŁAW
2 RADECKI JAKUB 21km / M40 KUBUTEK RUNNING TEAM WROCŁAW WROCŁAW
3 TWARDOŃ PIOTR 21km / M40 KUBUTEK RUNNING TEAM WROCŁAW WROCŁAW
KUBUŚ TEAM
1 JAGIELA RAFAŁ 21km / M30 KUBUŚ TEAM OPOLE
KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA
1 KOZIEŁ TOMASZ 21km / M30 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
2 CZUBAK MARCIN 21km / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA ZDRÓJ
3 KMIECIŃSKI PAWEŁ 21km / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
4 JABŁOŃSKI PAWEŁ 21km / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
5 BUSS JAKUB 21km / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
KUTNO BIEGA
1 KACPRZAK PRZEMYSŁAW 21km / M30 KUTNO BIEGA KUTNO
2 KACPRZAK KRZYSZTOF 21km / M20 KUTNO BIEGA KUTNO
KWISA LUBAŃ
1 STASZCZAK ŁUKASZ 21km / M30 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
2 BRZEZOWSKA IWONA 21km / K20 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE
1 PROSZAK SEBASTIAN 21km / M40 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE KŁODZKO
KĘCKIE HARPAGANY
1 KOWALCZYK PAWEŁ 21km / M40 KĘCKIE HARPAGANY KĘTY
2 FYDA ROBERT 21km / M30 KĘCKIE HARPAGANY KĘTY
L.O.T.A. Z
1 ZAJĄC LESZEK 21km / M30 L.O.T.A. Z WŁOSZAKOWICE
LAND ROWER WROCŁAW
1 NOWAK PAWEŁ 21km / M30 LAND ROWER WROCŁAW KĘDZIERZYN-KOŹLE
LAUFTEAM KÜPPERSBUSCH
1 BORKOWSKI LESZEK 21km / M50 LAUFTEAM KÜPPERSBUSCH GELSENKIRCHEN
LECYMY DURŚ
1 ZDEBEL DARIUSZ 21km / M40 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
LEDIES
1 KOZUBOWICZ WIOLETTA 21km / K40 LEDIES ŚWIDNICA
2 SIELCZAK ANNA 21km / K40 LEDIES WARSZAWA
LEGIA RUN CLUB
1 ECHLER PAWEŁ 21km / M30 LEGIA RUN CLUB WARSZAWA
LEGNICKIE MORSY
1 STEC MACIEJ 21km / M30 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
LESZNO LIMITS RUNNERS
1 KOSMOWSKI WIESŁAW 21km / M30 LESZNO LIMITS RUNNERS RYDZYNA
LEWIN BIEGA
1 WIELOCH GABRIELA 21km / K30 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
LEŚNE CYMBAŁY
1 DZIEDZIC ARTUR 21km / M30 LEŚNE CYMBAŁY WAŁBRZYCH
LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
1 STASZEWSKI LESZEK 21km / M65 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA BIELAWA
LIPKA TEAM
1 GREBER NIKOLA 21km / K20 LIPKA TEAM TUREK
2 LIPKA PRZEMYSŁAW 21km / M20 LIPKA TEAM WAŁBRZYCH
LITWIN TRIATHLON TEAM
1 SALAMONOWICZ PRZEMYSŁAW 21km / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
2 SALAMONOWICZ KAMIL 21km / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM WAŁBRZYCH
LIVERKI TEAM
1 JANUS SŁAWOMIR 21km / M30 LIVERKI TEAM KRAKÓW
LIW LEWANT
1 KIERSKI ADAM 21km / M40 LIW LEWANT BIELAWA
2 JAWORSKI GRZEGORZ 21km / M30 LIW LEWANT DZIERŻONIÓW
LKB RUDNIK
1 IVERUK MYKHAYLO 21km / M40 LKB RUDNIK RIVNE
2 POTERIUK VITA 21km / K30 LKB RUDNIK RIVNE
LKP INTER ZDRÓJ
1 KAŃDUŁA TOMASZ 21km / M20 LKP INTER ZDRÓJ GRODZISK WIELKOPOLSKI
LKS ISKRA JASZKOWA
1 NESTEREWICZ RYSZARD 21km / M60 LKS ISKRA JASZKOWA KŁODZKO
LOGO WAŁBRZYCH
1 KALINOWSKI ROBERT 21km / M40 LOGO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
1 FIAŁKA MACIEJ 21km / M40 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
2 PODLECKI ROMUALD 21km / M60 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
LORZA SZYDERCUF
1 TYRAK DOMINIK 21km / M30 LORZA SZYDERCUF KRZESZOWICE
2 GAJ MAREK 21km / M40 LORZA SZYDERCUF KRZESZOWICE
LOS TREPOS COMPANIEROS
1 BARAŃSKA WANDA 21km / K40 LOS TREPOS COMPANIEROS KRAKÓW
2 DANIEC ANDRZEJ 21km / M30 LOS TREPOS COMPANIEROS RZEZAWA
3 MAJTYKA TOMASZ 21km / M40 LOS TREPOS COMPANIEROS KRAKÓW
4 ŚMITKOWSKI FABIAN 21km / M40 LOS TREPOS COMPANIEROS KRAKÓW
LOT AMS
1 LIPSKI JANUSZ 21km / M50 LOT AMS WARSZAWA
LOTOS RUNNING TEAM
1 ZAŁĘCKI MICHAŁ 21km / M30 LOTOS RUNNING TEAM WARSZAWA
2 SERTEL ULA 21km / K30 LOTOS RUNNING TEAM GDAŃSK
LUBAWKA TEAM
1 CEDZIDŁO PAWEŁ 21km / M40 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
2 ŚNIEŻNY DARIUSZ 21km / M50 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
3 CEDZIDŁO MAŁGORZATA 10km / K40 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
4 OBRZUD MAGDALENA 10km / K30 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
5 OBRZUD ARTUR 10km / M30 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
6 JĘCZMIENIAK ALICJA 10km / K40 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
7 ŚNIEŻNA BEATA 10km / K50 LUBAWKA TEAM LUBAWKA
8 LESZCZYŃSKI KAROL 10km / M40 LUBAWKA TEAM PISARZOWICE
LUBIE BIEGAC
1 JAKUBOWSKI SYLWESTER 21km / M40 LUBIE BIEGAC BOGUSZOW-GORCE
LUBLIN BIEGA
1 WÓJTOWICZ PAWEŁ 21km / M30 LUBLIN BIEGA LUBLIN
LUPUS OLEŚNICA
1 PONIECKI JAN 21km / M70 LUPUS OLEŚNICA SYCÓW
LUX MED
1 WÓJCIK MARCIN 10km / M30 LUX MED WILCZYN
LZS LIPA
1 BURKIEWICZ MIROSŁAW 21km / M50 LZS LIPA LIPA
M&M KALISZ TEAM
1 PSZCZOŁA MATEUSZ 21km / M20 M&M KALISZ TEAM KALISZ
M&P
1 BRZESKI MARCIN 21km / M30 M&P RUMIA
MAFIA TEAM LUBLINIEC
1 OLEJNIK RAFAŁ 21km / M40 MAFIA TEAM LUBLINIEC CHORZÓW
2 DZIUBA PATRYK 21km / M20 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
3 DZIUBA KRZYSZTOF 21km / M20 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
MAGDALENA MACHAJ-KLICH
1 KLICH TOMASZ 21km / M30 MAGDALENA MACHAJ-KLICH KAMIENNA GÓRA
MALUGA.PL
1 MALUGA BARTOSZ 21km / M40 MALUGA.PL WROCŁAW
MAMY, RUSZAMY!
1 ZIÓŁKOWSKA-WNUK MONIKA 21km / K30 MAMY, RUSZAMY! ŁAZY
MAMY-BIEGAMY
1 GURDEK NATALIA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY PYSZĄCA
2 KUBIAK MONIKA 21km / K20 MAMY-BIEGAMY GOSTYŃ
3 WAWRZYNIAK PAWEŁ 21km / M30 MAMY-BIEGAMY ŚREM
4 MARCINCZAK ANNA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY PLEWISKA
5 BARANIAK BEATA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY DASZEWICE
6 BINKOWSKA MAGDALENA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY POZNAN
7 KOZŁOWSKA KARINA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
8 MIKŁA KAMILA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
9 KUBIAK KINGA 21km / K20 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
MARATON LESZNO
1 NOWICKA KATARZYNA 21km / K40 MARATON LESZNO LESZNO
2 STAJER MAŁGORZATA 21km / K40 MARATON LESZNO LESZNO
MARATONY POLSKIE PL. TEAM
1 ROEHRYCH PAWEŁ 21km / M40 MARATONY POLSKIE PL. TEAM WARSZAWA
MARATOŃCZYK POZNAŃ.
1 SZYMAŃSKI ROBERT 21km / M40 MARATOŃCZYK POZNAŃ. TARNOWO PODGÓRNE
MARCO TEAM
1 JANKOWIAK KRZYSZTOF 21km / M30 MARCO TEAM KROSINKO
MARI YARN MARIOLA RYCHEL
1 RYCHEL MARIOLA 21km / K40 MARI YARN MARIOLA RYCHEL SMOLEC
MARKOWI BIEGACZE
1 KIJOWSKA ALDONA 21km / K30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
2 SZYSZKO EWA 21km / K30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
MASTERS ZDZIESZOWICE
1 GNIOT KATARZYNA 21km / K30 MASTERS ZDZIESZOWICE ZDZIESZOWICE
MATNER RUNNING TEAM
1 BURMAS DARIUSZ 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM BOLESŁAWIEC
2 CYMERMAN MARCIN 21km / M20 MATNER RUNNING TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
3 FLORCZAK ZDZISŁAW 21km / M65 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
1 GĘSICH ROBERT 21km / M30 MAZOWIECKI ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ SZCZAWIN/WARSZAWA
MAŁPKA TEAM
1 MACHOWINA ADAM 21km / M40 MAŁPKA TEAM KRZYZ WIELKOPOLSKI
MCPP
1 KUBIAK GRZEGORZ 21km / M30 MCPP KUTNO
2 KOSIAREK EDYTA 21km / K30 MCPP ŻYRARDÓW
MENELKA FC
1 SKURATKO ADRIAN 21km / M30 MENELKA FC WAŁBRZYCH
MERCEDES-BENZ
1 ZAPERTY MARCIN 21km / M30 MERCEDES-BENZ WARSZAWA
METZINK RUNNING
1 GORWA ROBERT 21km / M30 METZINK RUNNING PIASKI
MGK LEGIONOWO
1 ZIEDALSKA AGNIESZKA 21km / K40 MGK LEGIONOWO JABŁONNA
MIASTO KOBIET
1 GUBERNAT EWA 21km / K30 MIASTO KOBIET BIELANY WROCŁAWSKIE
MICHAŁEK TEAM
1 MICHAŁEK KRZYSZTOF 21km / M30 MICHAŁEK TEAM WALBRZYCH
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
1 ZIELIŃSKA ANNA 21km / K30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
2 ZIELIŃSKI MARCIN 21km / M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
3 FILIPIAK BEATA 21km / K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
4 FILIPIAK HIERONIM 21km / M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
MIEROSZOWSKA GRUPA BIEGOWA
1 GÓRNIACZYK AGNIESZKA 21km / K30 MIEROSZOWSKA GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW
MIKEITHAPPN TEAM
1 WŁODARCZYK MICHAŁ 21km / M20 MIKEITHAPPN TEAM WARSZAWA
MIRAZ RACE TEAM
1 KAWA JOANNA 21km / K40 MIRAZ RACE TEAM MYSŁOWICE
MISIOTIM
1 ROWICKA ANETA 21km / K30 MISIOTIM ZIELONKA
2 ROWICKI PIOTR 21km / M40 MISIOTIM KALISZKI
MK TEAM
1 DZIDEK MARCIN 21km / M40 MK TEAM JAWORZYNA ŚLĄSKA
MKS BEAD TEAM
1 NIERADKO ADAM 21km / M40 MKS BEAD TEAM GRAJEWO
2 NIERADKO BEATA 21km / K40 MKS BEAD TEAM GRAJEWO
MKS PARASOL WROCŁAW
1 ZAWORSKI TOMASZ 21km / M20 MKS PARASOL WROCŁAW WROCŁAW
MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
1 SAWICKI MATEUSZ 21km / M20 MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD SKWIERZYNA
MONAR ROŻNOWICE 34
1 NOWAK WALDEMAR 21km / M40 MONAR ROŻNOWICE 34 POZNAŃ
MORENA CZOŁOWA
1 DROBNY BARTOSZ 21km / M30 MORENA CZOŁOWA ŁÓDŹ
MORSOLE SZCZECIN
1 KUDRA GRAŻYNA 21km / K50 MORSOLE SZCZECIN SZCZECIN
MOSINA BIEGA
1 PIECHNIK TOMASZ 21km / M30 MOSINA BIEGA MOSINA
MOSIR KROSNO
1 MUSSUR HENRYK 21km / M65 MOSIR KROSNO KROSNO
MROŻONKI
1 GIENIEC-CZUBA RÓŻA 21km / K40 MROŻONKI KĄTY WROCŁAWSKIE
2 CZUBA PAWEŁ 21km / M40 MROŻONKI KĄTY WROCŁAWSKIE
MRÓZEK DREAM TEAM
1 MRÓZEK GRZEGORZ 21km / M30 MRÓZEK DREAM TEAM WARSZAWA
MSPORT TEAM
1 HOŁOWIECKA JOANNA 21km / K40 MSPORT TEAM LUBIN
2 NIEDŹWIEDZKI ARTUR 21km / M30 MSPORT TEAM LUBIN
3 NIEDŹWIEDZKA ANNA 21km / K30 MSPORT TEAM LUBIN
MSPORT TEAM LUBIN
1 JANUCHTA PRZEMYSŁAW 21km / M40 MSPORT TEAM LUBIN LUBIN
MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
1 WARCHOŁ IRENEUSZ 21km / M30 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
2 SZULC SEBASTIAN 21km / M40 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM SZCZEPÓW
3 SADOWSKI GRZEGORZ 21km / M50 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
MUZEUM HISTORYCZNE MIASTA KRAKOWA
1 KOŁODZIEJ MIROSŁAW 21km / M20 MUZEUM HISTORYCZNE MIASTA KRAKOWA KRAKÓW
MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ W KRAKOWIE
1 DUNIKOWSKA OLGA 21km / K20 MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ W KRAKOWIE KRAKÓW
MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO1
1 CHRZANOWSKI CZESŁAW 21km / M50 MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO1 SOSNOWIEC
MŁODE WILKI
1 SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ 21km / M30 MŁODE WILKI WAŁBRZYCH
2 KACZUGA ŁUKASZ 21km / M30 MŁODE WILKI WAŁBRZYCH
NA ZDROWIE
1 POPŁAWSKA AGNIESZKA 10km / K40 NA ZDROWIE NOWA SÓL
2 POPŁAWSKI ANDRZEJ 10km / M40 NA ZDROWIE NOWA SÓL
NANKATSU
1 KOLESIŃSKI WOJCIECH 21km / M20 NANKATSU BIELAWA
2 MOCHEL KINGA 21km / K40 NANKATSU KRAKÓW
3 KOLEŚNIK KRZYSZTOF 21km / M20 NANKATSU ORZESZKÓW
NAPRZÓD MŁOCINY
1 MICHALAK KAMILA 21km / K30 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
NASIELSK BASZTA TEAM
1 OGÓREK AGNIESZKA 21km / K40 NASIELSK BASZTA TEAM NASIELSK
2 SOBCZYŃSKA KRYSTYNA 21km / K40 NASIELSK BASZTA TEAM NASIELSK
NATURALNIE JANOWICE
1 ŚWIERK STANISŁAW 21km / M60 NATURALNIE JANOWICE JANOWICE WIELKIE
2 ŚWIERK KRYSTYNA 10km / K60 NATURALNIE JANOWICE JANOWICE WIELKIE
NATURALNIE PRZEMKÓW BIEGA
1 KOSIOREK LESZEK 21km / M30 NATURALNIE PRZEMKÓW BIEGA PRZEMKÓW
NAURA TEAM
1 MICH ŁUKASZ 21km / M30 NAURA TEAM WROCŁAW
NEVER GIVE UP!
1 SZALAST DAWID 21km / M20 NEVER GIVE UP! BARTOSZYCE
NIE DOTYCZY
1 PISULSKI JAN 21km / M70 NIE DOTYCZY WAŁBRZYCH
2 OLEKSY ZDZISŁAW 21km / M60 NIE DOTYCZY KAMIENNA GÓRA
3 WITT ŁUKASZ 21km / M30 NIE DOTYCZY WARSZAWA
4 CZUPRYN BOGUSŁAWA 10km / K50 NIE DOTYCZY WAŁBRZYCH
NIE WIEDZIALEM, ZE POBIEGNĘ
1 CZERWIŃSKI PIOTR 21km / M50 NIE WIEDZIALEM, ZE POBIEGNĘ GDANSK
NIE WIEDZIAŁEM, ŻE POBIEGNĘ
1 DYRO ARTUR 21km / M50 NIE WIEDZIAŁEM, ŻE POBIEGNĘ SOPOT
NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
1 STACHURA RAFAŁ 21km / M20 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ NIEPOŁOMICE
NIESAMOWICI ONI
1 DZIUBA URSZULA 21km / K30 NIESAMOWICI ONI ŁÓDŹ
2 DZIUBA MARIUSZ 21km / M20 NIESAMOWICI ONI ŁÓDŹ
3 DZIUBA MATEUSZ 21km / M30 NIESAMOWICI ONI ŁÓDŹ
4 KNOP STEFAN 21km / M20 NIESAMOWICI ONI OPOCZNO
NIEZRZESZONY
1 SKOCZEK MAREK 21km / M50 NIEZRZESZONY SUŁKOWICE
2 FIGZAŁ LESZEK 21km / M50 NIEZRZESZONY WRZOSOWA
3 NIWIŃSKI RAJMUND 21km / M50 NIEZRZESZONY BOGUSZÓW - GORCE
4 KOWALCZYK TADEUSZ 21km / M60 NIEZRZESZONY KRAKÓW
5 STRUSKI STANISŁAW 21km / M70 NIEZRZESZONY ZIELONA GÓRA
6 SIDORUK DARIUSZ 21km / M50 NIEZRZESZONY ŚWIDNICA
7 WRÓBEL MAREK 21km / M65 NIEZRZESZONY ŁASK
8 WRÓBEL LESZEK 21km / M40 NIEZRZESZONY GRODZISK WLKP.
9 STRYCHARZ BOGDAN 21km / M40 NIEZRZESZONY OPOLE
10 WŁODARCZAK PAWEŁ 21km / M50 NIEZRZESZONY SZCZECIN
11 RZEPCZYŃSKI WIESŁAW 21km / M65 NIEZRZESZONY RACIBÓRZ
12 SOBOL JÓZEF 21km / M50 NIEZRZESZONY WROCŁAW
13 WIERZEJSKI HENRYK 10km / M60 NIEZRZESZONY WROCŁAW
14 WILK DARIUSZ 21km / M40 NIEZRZESZONY BĘDZIN
15 KRYŚ ARTUR 10km / M40 NIEZRZESZONY WAŁBRZYCH
NIEZSZERZONA
1 WORON ALEKSANDRA 21km / K50 NIEZSZERZONA MALBORK
NIEZSZESZONY
1 WIERZCHOWSKI PIOTR 21km / M30 NIEZSZESZONY GOSTYŃ
2 KUKUŁKA WIESŁAW 21km / M50 NIEZSZESZONY ŚWIDNICA
NIGHT RUN ZABRZE
1 PASTERNOK MARIAN 21km / M30 NIGHT RUN ZABRZE ZABRZE
NIGHT RUNNERS
1 MERCIK MATEUSZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
2 KACZMAREK ROBERT 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
3 KLUZA TOMASZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS MOGILNO
4 CIUŁA TOMASZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
5 WASZKIEWICZ JOANNA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
6 RECHMAN-NOWAKOWSKA DOROTA 21km / K40 NIGHT RUNNERS GLIWICE
7 OWCZARCZAK MONIKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
8 CZAJKA EDWARD 21km / M40 NIGHT RUNNERS TARNOWSKIE GÓRY
NIGHT RUNNERS DOLSK
1 RATAJCZAK DARIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS DOLSK DOLSK
NIGHT RUNNERS GLIWICE
1 SMYK ROBERT 21km / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
NIGHT RUNNERS KALISZ
1 BIRECKA KAMILLA 21km / K40 NIGHT RUNNERS KALISZ KALISZ
NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1 URBAN SYLWIA 21km / K30 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
NIGHT RUNNERS POZNAŃ
1 BAUMGART MATEUSZ 21km / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ SWARZĘDZ
2 KOZACZEK ADRIAN 21km / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ GOSTYŃ
3 WOJNAROWSKI MICHAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ POZNAŃ
4 KRZYŻANIAK AGNIESZKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ KAMIONKI
NIGHT RUNNERS SŁUPSK
1 SULL AGNIESZKA 21km / K40 NIGHT RUNNERS SŁUPSK WODNICA
2 SULL KACPER 21km / M16 NIGHT RUNNERS SŁUPSK WODNICA
3 CHILOŃSKI TOMEK 21km / M40 NIGHT RUNNERS SŁUPSK WODNICA
NIGHT RUNNERS WROCŁAW
1 KULESA KRZYSZTOF 21km / M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
2 BŁASZCZYK RÓŻA 21km / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
3 ZWOLAK TOMASZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW ZABRZE
4 STECZEK AGATA 21km / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
5 PEWNIAK EWA 21km / K40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
6 SZCZEPANIAK TOMASZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WILCZYCE
7 SZCZEPANIAK AGNIESZKA 21km / K40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WILCZYCE
8 PROCHOWSKA SYLWIA 21km / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
9 MYSZKA MARIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW PIESZYCE
NIKE+ RUN CLUB
1 BAUER BARTOSZ 21km / M30 NIKE+ RUN CLUB JÓZEFOSŁAW
NO EXCUSES TEAM
1 MIELCAREK ANNA 21km / K30 NO EXCUSES TEAM POZNAŃ
NOA
1 KSIĄŻEK JOANNA 21km / K30 NOA WROCŁAW
2 DUCZEMIŃSKI DARIUSZ 21km / M40 NOA WROCŁAW
3 MARAJDA KAROLINA 21km / K30 NOA WROCŁAW
NOKIA
1 MURGOSKI ZLATKO 21km / M20 NOKIA NOWA BRZEŹNICA
NOSIGNAL TEAM
1 KOSTORZ PAWEŁ 21km / M20 NOSIGNAL TEAM ZABRZE
2 KĘPSKI ALBERT 21km / M20 NOSIGNAL TEAM ZABRZE
NOWA HUTA TEAM
1 MAZUREK MONIKA 21km / K40 NOWA HUTA TEAM KRAKÓW
NOWA RUDA BIEGA
1 KUKURYK KRZYSZTOF 21km / M30 NOWA RUDA BIEGA NOWA RUDA
2 WIŚNIEWSKI JACEK 21km / M40 NOWA RUDA BIEGA NOWA RUDA
3 KRUKIEWICZ MARTA 21km / K30 NOWA RUDA BIEGA NOWA RUDA
4 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA 10km / K30 NOWA RUDA BIEGA NOWA RUDA
5 LANGHEINIG SEWERYN 10km / M30 NOWA RUDA BIEGA NOWA RUDA
NOWOGARDZKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA
1 SAJA PRZEMYSŁAW 21km / M30 NOWOGARDZKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA NOWOGARD
NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA
1 WOJTASIK ŁUKASZ 21km / M40 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA NOWA SÓL
2 KAŁUŻNA-SKURPEL PAULINA 21km / K30 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA NOWA SÓL
NWL
1 MICHALAK MICHAŁ 21km / M20 NWL LEGNICKIE POLE
NYROLRUUUN
1 ŁECH DAMIAN 21km / M30 NYROLRUUUN BUDZYŃ
NYSA BIEGA
1 WIERZBICKI MIROSŁAW 21km / M30 NYSA BIEGA OTMUCHÓW
NZOZ VILLA MEDICA
1 SĘDZIK JACEK 21km / M50 NZOZ VILLA MEDICA WROCLAW
O CO BIEGA W KALETACH
1 KOŚNIAK SŁAWOMIR 21km / M30 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
OBORNICKI KLUB BIEGACZA
1 BROMBEREK ŁUKASZ 21km / M30 OBORNICKI KLUB BIEGACZA OBORNIKI
OBORYGENI
1 PUDŁO KAMILA 21km / K30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
OBOZYBIEGOWE.PL
1 GAJDA EWA 21km / K30 OBOZYBIEGOWE.PL WARSZAWA
OCHAJO RUN& FRIENDS
1 CZAUDERNA KLAUDIA 21km / K40 OCHAJO RUN& FRIENDS GLIWICE
2 CZAUDERNA ADRIAN 21km / M40 OCHAJO RUN& FRIENDS GLIWICE
3 BEŚKA SŁAWOMIR 21km / M40 OCHAJO RUN& FRIENDS RYBNIK
4 DYMNICKI ANDRZEJ 21km / M40 OCHAJO RUN& FRIENDS GLIWICE
5 FLORIAN KRZYSZTOF 21km / M30 OCHAJO RUN& FRIENDS RUDA ŚLĄSKA
ODRAPAK KH
1 GRZEGOROWSKI MARCIN 21km / M30 ODRAPAK KH OSTRÓW WLKP.
OIRP WROCŁAW
1 WOLLNY ŁUKASZ 21km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
OKFIR ŚMIGIEL
1 SZKUDLAREK MICHAŁ 10km / M70 OKFIR ŚMIGIEL PRZYSIEKA POLSKA
2 SKRZYPCZAK MARIAN 21km / M50 OKFIR ŚMIGIEL PIANOWO
OKI
1 GOŁASZEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 OKI GDAŃSK
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W OPOLU
1 TYMKÓW ŁUKASZ 21km / M30 OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W OPOLU BRZEG
OLAWS ZŁOTORYJA
1 KUCA SZYMON 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 KAMIŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZAGRODNO
3 JOKIEL MICHAŁ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA NOWY KOŚCIÓŁ
4 KRET MARIAN 21km / M60 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA/ROKITNICA
5 BARTKÓW KAZIMIERZ 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZGORZELEC/ZLOTORYJA
OLAWS ZŁOTORYJA & ZLB ZŁOTORYJA
1 WILK MARCIN 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA & ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
OLDBOYS KAMIENNA GÓRA
1 MACZUGOWSKI JANUSZ 21km / M70 OLDBOYS KAMIENNA GÓRA KAMIENNA GÓRA
OLDSCHOOL HOOLIGANS
1 MATYSIAK KAROL 21km / M40 OLDSCHOOL HOOLIGANS POZNAŃ
OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGU
1 KAROLCZAK TOMASZ 21km / M40 OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGU BOJANOWO
OLIMPIASYCOW
1 GRĘDA JÓZEF 21km / M70 OLIMPIASYCOW SYCÓW
OLKUSZ BIEGA
1 MINOR IWONA 21km / K40 OLKUSZ BIEGA OLKUSZ
OLKUSZBIEGA.PL
1 ZIĘBIŃSKI ADAM 21km / M40 OLKUSZBIEGA.PL BUKOWNO
OLSZYNA BIEGA
1 ŁAŹNIEWSKI DARIUSZ 21km / M30 OLSZYNA BIEGA WYSOKA
2 MIGUT JERZY 21km / M50 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
3 MIGUT ULA 21km / K40 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
OMB - WIEJSKA & SPÓŁKA
1 CHUDZIK SŁAWOMIR 21km / M40 OMB - WIEJSKA & SPÓŁKA OŻARÓW MAZOWIECKI
2 TŁOMAK ARKADIUSZ 21km / M40 OMB - WIEJSKA & SPÓŁKA OŻARÓW MAZOWIECKI
ON THE LASH ALL WEEK
1 SYPNIEWSKI WIKTOR 21km / M30 ON THE LASH ALL WEEK BRAY
ONE MEN ONE TEAM
1 ROJEK BARTOSZ 21km / M30 ONE MEN ONE TEAM WROCŁAW
OPALENICKI KLUB BIEGACZA
1 PRZYBYSZ SŁAWEK 21km / M30 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
OPEL ACTIVE TEAM
1 CHODAWSKA DOROTA 21km / K30 OPEL ACTIVE TEAM ZABRZE
2 MIŚTALSKI DAMIAN 21km / M30 OPEL ACTIVE TEAM BYTOM
3 BURLIGA MARIUSZ 21km / M40 OPEL ACTIVE TEAM KNURÓW
OPOLE BIEGA
1 ŚWIĘTEK JACEK 21km / M40 OPOLE BIEGA OPOLE
OPOLEBIEGA
1 SOWIŃSKI ADAM 21km / M50 OPOLEBIEGA OPOLE
OPOLEBIEGA.PL
1 JÓŹWIAK ŁUKASZ 21km / M30 OPOLEBIEGA.PL OPOLE
OPONY SERAFINOWSKI
1 LIPIŃSKI TOMASZ 21km / M40 OPONY SERAFINOWSKI SKOCZÓW
OPTIMA CARDIO BUNGE RUNNERS TEAM
1 PALACZ MARCIN 21km / M40 OPTIMA CARDIO BUNGE RUNNERS TEAM BRZEG
OPTIMA SKAWINA
1 JAMKA WIESŁAW 21km / M50 OPTIMA SKAWINA SKAWINA
ORANGE POLSKA
1 DRAPIKOWSKI MAREK 10km / M50 ORANGE POLSKA LEGNICA
2 SZUMIŃSKA IRENA 21km / K50 ORANGE POLSKA GOLINA
ORLEN RUNNING TEAM
1 GAWROŃSKI PIOTR 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
ORLETA SPOMLEK RADZYN PODLASKI
1 KURENDA DARIUSZ 21km / M30 ORLETA SPOMLEK RADZYN PODLASKI RADZYN PODLASKI
ORTOPEDA-BLOK.PL
1 BLOK KAROL 21km / M30 ORTOPEDA-BLOK.PL CHOJNICE
ORZEŁ LIPNO
1 ZDONEK FILIP 21km / M30 ORZEŁ LIPNO LESZNO
OSOBA PRYWATNA
1 SOCHACKI MARCIN 21km / M40 OSOBA PRYWATNA GUBIN
OSOM! RUNNERS
1 SZOSTAK MARCIN 21km / M20 OSOM! RUNNERS SZCZECIN
OSP DANISZYN
1 NIŚKIEWICZ PIOTR 21km / M30 OSP DANISZYN DANISZYN
OSP JEMIOŁÓW WOMEN
1 WESOŁOWSKA MONIKA 21km / K30 OSP JEMIOŁÓW WOMEN ŁAGÓW LUBUSKI
OSTEO MED
1 CZUCHROWSKI DANIEL 21km / M40 OSTEO MED WAŁBRZYCH
OSTRÓW BIEGA``
1 MURZYN ŁUKASZ 21km / M30 OSTRÓW BIEGA`` OSTRÓW MAZOWIECKA
OTMUCHÓW BIEGA :)
1 ZYCHOWICZ PAWEŁ 21km / M30 OTMUCHÓW BIEGA :) OTMUCHÓW
OTO KOT WŁOCŁAWEK
1 GRUDZIŃSKI MACIEJ 21km / M30 OTO KOT WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
OUTDOOR BIAŁYSTOK
1 GILEWICZ KRZYSZTOF 21km / M50 OUTDOOR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
OVB WROCŁAW
1 ŻUKOWSKI KAROL 21km / M20 OVB WROCŁAW WROCŁAW
OWSZEM BIEGNĘ
1 CHORĄŻY MAREK 21km / M30 OWSZEM BIEGNĘ KRAKÓW
2 RABCZAK MARCIN 21km / M30 OWSZEM BIEGNĘ KRAKÓW
P11 TEAM
1 ŁAGODZIŃSKI ARTUR 21km / M30 P11 TEAM JAROCIN
PAN
1 TRZECIAK EWELINA 21km / K40 PAN LEGNICA
2 ZIELIŃSKI MARCIN 21km / M20 PAN CHODZIEŻ
3 GIERSZEWSKI JAROSŁAW 21km / M40 PAN CIECHOCINEK
PANI
1 FIEDOROWICZ WOJCIECH 21km / M65 PANI ŚWIEBODZICE
2 KRAWCZUK GRZEGORZ 21km / M50 PANI POZNAŃ
3 EFINOWICZ TOMASZ 21km / M40 PANI KALISZ
PARKRUN CHRZANÓW
1 KOWAL ANDRZEJ 21km / M50 PARKRUN CHRZANÓW CHRZANÓW
2 WALKOWIAK STANISŁAW 21km / M60 PARKRUN CHRZANÓW CHRZANÓW
PARKRUN GOSTYN
1 DZIKOWSKI DARIUSZ 21km / M40 PARKRUN GOSTYN GOSTYŃ
PARKRUN KEDZIERZYN-KOZLE
1 GRYGIEL BOLESŁAW 10km / M70 PARKRUN KEDZIERZYN-KOZLE KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 KLUGE DAMIAN 21km / M30 PARKRUN KEDZIERZYN-KOZLE KĘDZIERZYN-KOŹLE
PARKRUN POZNAŃ
1 SYDORUK MICHAŁ 21km / M40 PARKRUN POZNAŃ KOZIEGŁOWY
2 WLAŹ DARIUSZ 21km / M50 PARKRUN POZNAŃ PACZKOWO
3 SZESZUŁA SEBASTIAN 10km / M20 PARKRUN POZNAŃ POZNAŃ
PARKRUN POZNAŃ/LOLEK TEAM
1 BYCZYK JAROSŁAW 21km / M40 PARKRUN POZNAŃ/LOLEK TEAM ZALASEWO
PARKRUN SKIERNIEWICE
1 SKRĘTA KRZYSZTOF 21km / M20 PARKRUN SKIERNIEWICE SKIERNIEWICE
2 FIREK PIOTR 21km / M40 PARKRUN SKIERNIEWICE SKIERNIEWICE
PARKRUN WARSZAWA URSYNÓW
1 MILKA BOGUSŁAW 21km / M30 PARKRUN WARSZAWA URSYNÓW WARSZAWA
PARKRUN ŻARY
1 JAWORSKA AGNIESZKA 21km / K30 PARKRUN ŻARY ŁĘŻYCA ZIELONA GÓRA
2 JAWORSKI ADRIAN 21km / M30 PARKRUN ŻARY ŻARY
3 JASIŃSKI PIOTR 21km / M30 PARKRUN ŻARY ŻARY
4 WOJAKOWSKI ŁUKASZ 21km / M40 PARKRUN ŻARY ŻARY
5 CZEKAN MARIUSZ 21km / M40 PARKRUN ŻARY ŻARY
PASIU X-TREAM TEAM
1 JASIŃSKI MIŁOSZ 21km / M20 PASIU X-TREAM TEAM RYBNIK
PASJA CHRZANKA RUNNING TEAM
1 CHRZANOWSKI PATRYK 21km / M20 PASJA CHRZANKA RUNNING TEAM BIELAWA
PATO KATO RUNNING TEAM
1 CHMIELARZ GRZESIEK 21km / M20 PATO KATO RUNNING TEAM KATOWICE
PCH_RUN
1 ŚLIWIŃSKI MAREK 21km / M30 PCH_RUN CHODZIEŻ
2 KRUPA PIOTR 21km / M40 PCH_RUN CHODZIEŻ
PEBEKA LUBIN
1 ZIARNIK PRZEMYSŁAW 21km / M20 PEBEKA LUBIN LUBIN
PEPESZA TEAM
1 PRZYBYSZ KAROLINA 21km / K30 PEPESZA TEAM WROCŁAW
2 PĘCZKOWSKA MAGDALENA 21km / K30 PEPESZA TEAM TRZEBNICA
3 SALAMON NATALIA 21km / K20 PEPESZA TEAM TRZEBNICA
4 PĘCZKOWSKI KONRAD 21km / M30 PEPESZA TEAM TRZEBNICA
PERN RUNNERS
1 JARONI HUBERT 21km / M40 PERN RUNNERS LUDWIKOWO
PGB SPORTOWA PACZKA
1 SZMIT RADOSŁAW 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA BIAŁY KOŚCIÓŁ
2 ŁUKOWICZ ANETA 21km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
3 WĘGLARZ TOMASZ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA BUŁAKÓW
4 RÓŻAŃSKI TOMIR 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA RZESZOTARY
5 REGMUNT PAWEŁ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA RUDNA
6 ŁUNIEWSKI JAROSŁAW 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
7 KALAK JAROSLAW 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA KROTOSZYN
8 WIDZIEWICZ MIROSŁAW 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
9 RAPACKI WŁODZIMIERZ 21km / M65 PGB SPORTOWA PACZKA LEGNICA
10 JANUSZEWSKI TOMASZ 21km / M20 PGB SPORTOWA PACZKA RADOM
11 KRÓL LECH 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA KROTOSZYN
12 GOLONKA BARTOSZ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
13 MALSKA JANINA 21km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA BOLESŁAW
14 KUBISZYN PAWEŁ 21km / M20 PGB SPORTOWA PACZKA WALBRZYCH
15 PIASKOWSKA MAŁGORZATA 10km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
PGE ELEKTROWNIA TURÓW
1 MIŁOSZEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 PGE ELEKTROWNIA TURÓW BOGATYNIA
PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA
1 MARCHEWKA MARCIN 21km / M20 PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA ŁOMNICA
PIASECZNO RUNNING
1 KOWALEWSKA IZABELA 21km / K30 PIASECZNO RUNNING PIASECZNO
2 ŁEMPICKA MAŁGORZATA 21km / K30 PIASECZNO RUNNING PIASECZNO
PID-MILL TEAM
1 DYDIO PIOTR 21km / M40 PID-MILL TEAM SANOK
2 ŁABUDA AMANDA 21km / K20 PID-MILL TEAM SZCZAWNO ZDRÓJ
PIERUŃSKO DOBRY TEAM
1 LIGAS DARIUSZ 10km / M40 PIERUŃSKO DOBRY TEAM WIERZBICE
PIESEŁ TEAM
1 CHARIASZ MATEUSZ 21km / M20 PIESEŁ TEAM WARSZAWA
PIETRZYK RUNNING TEAM
1 KUNKA ANDRZEJ 21km / M40 PIETRZYK RUNNING TEAM KOLUSZKI
PIKO-SPORT ERREA & PATRICK
1 CHOJNACKI ARTUR 21km / M30 PIKO-SPORT ERREA & PATRICK WROCŁAW
2 CHOJNACKA BOŻENA 21km / K50 PIKO-SPORT ERREA & PATRICK WROCŁAW
PIOTR I PAWEŁ MARKA FORMY
1 MALINOWSKI MARCIN 21km / M30 PIOTR I PAWEŁ MARKA FORMY KOMORNIKI
PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA
1 SKATULNIK SŁAWOMIR 21km / M50 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
PITROWSKI KOMINKI
1 JAKUBOWSKA AGNIESZKA 10km / K30 PITROWSKI KOMINKI BOGUSZÓW-GORCE
PIZZA GYROS PIWO
1 TUSZNIO KRZYSZTOF 21km / M30 PIZZA GYROS PIWO WROCŁAW
PKM ŚNIEŻNE KOTŁY
1 DANIELUK KAZIMIERZ 21km / M60 PKM ŚNIEŻNE KOTŁY JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
PKO BANK
1 ZIMNY TOMASZ 21km / M30 PKO BANK BRZEG DOLNY
PKO BANK POLSKI
1 BUDNIAK WOJCIECH 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
2 GLAZER MARCIN 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
PKO BP
1 KMIECIK ARKADIUSZ 21km / M30 PKO BP WARSZAWA
2 OSUCHOWSKA WIOLETTA 21km / K40 PKO BP WARSZAWA
PKO SILESIA RUNNING TEAM
1 WILK TOMASZ 21km / M40 PKO SILESIA RUNNING TEAM KATOWICE
PKP S.A.
1 WASIAK MICHAŁ 21km / M30 PKP S.A. PISZCZAC
PLAST-MET
1 FRANCZAK EDYTA 21km / K40 PLAST-MET KSIĘGINICE
PLEBANKI
1 PLEBANEK STANISŁAW 21km / M30 PLEBANKI WROCŁAW
PLEWISKA
1 MICHALSKI ŁUKASZ 21km / M30 PLEWISKA PLEWISKA
POCANCEROWANI
1 SŁOMKA PAWEŁ 21km / M20 POCANCEROWANI WARSZAWA
2 KULIŃSKI MACIEJ 21km / M40 POCANCEROWANI ZAWIERCIE
PODAJ MNIE PIWO KOBIETO!
1 SKALSKI ADAM 21km / M30 PODAJ MNIE PIWO KOBIETO! DĄBRÓWKA
PODBIEGAMI PO KORONĘ
1 GROCHAL MARCIN 21km / M30 PODBIEGAMI PO KORONĘ WYGIEŁZÓW
2 FYDA MARCIN 21km / M30 PODBIEGAMI PO KORONĘ RUDA ŚLĄSKA
PODGÓRZ TORUN TAXI PULS
1 RASZTUBOWICZ DANIEL 21km / M40 PODGÓRZ TORUN TAXI PULS TORUŃ
PODGÓRZE WAŁBRZYCH
1 SAJDAK PAWEŁ 21km / M20 PODGÓRZE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
POKONAJ GRANICE
1 BURKACKI ARTUR 21km / M30 POKONAJ GRANICE ŚWIEBODZICE
2 GUCWA SŁAWOMIR 21km / M30 POKONAJ GRANICE ŚWIEBODZICE
POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE
1 TOMCZAK MATEUSZ 21km / M30 POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE ŚWIEBODZICE
2 CHOROSZCZAK GRZEGORZ 21km / M30 POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE ŚWIEBODZICE
3 SKALNY DARIUSZ 21km / M40 POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE ŚWIEBODZICE
POLARIS
1 SIKORSKI MARCIN 21km / M20 POLARIS OPOLE
2 KARDAS MARCIN 21km / M30 POLARIS OZIMEK
3 KRAWIEC PIOTR 21km / M30 POLARIS ŻŁOBIZNA
POLICJA POZNAŃ GRUNWALD
1 DYBAŁA ARNOLD 21km / M30 POLICJA POZNAŃ GRUNWALD CHLUDOWO
POLONIA ŚRODA
1 JEREMICZ KAMIL 21km / M16 POLONIA ŚRODA ŚRODA WIELKOPOLSKA
POLSKA
1 MEJER MAGDALENA 21km / K40 POLSKA DĄBROWA
2 SOJA PAWEŁ 21km / M40 POLSKA WROCŁAW
POLSKA MARKA
1 POŁEĆ IRENEUSZ 21km / M30 POLSKA MARKA LUBLIN
POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING
1 DRAPIKOWSKA BEATA 10km / K50 POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING LEGNICA
POPKI TEAM
1 POPOWICZ KATARZYNA 21km / K20 POPKI TEAM BUK
POPKI TEAM
1 POPOWICZ PIOTR 10km / M20 POPKI TEAM BUK
POPOPO
1 KUCZMA JAKUB 21km / M40 POPOPO WROCŁAW
POWER WALK POLAND
1 GALIŃSKA TATIANA 21km / K40 POWER WALK POLAND PARKOSZOWICE
POZNAN AIRPORT TEAM
1 GŁADYSZ TOMASZ 21km / M30 POZNAN AIRPORT TEAM POZNAŃ
2 SZYMCZAK ANDRZEJ 21km / M30 POZNAN AIRPORT TEAM POZNAŃ
POZNAŃ
1 ZALEWSKI ARTUR 21km / M30 POZNAŃ POZNAŃ
2 STRÓŻAK DAWID 21km / M20 POZNAŃ DŁUGIE STARE
POZYTYWNIE ZABIEGANI
1 ZAJĄC GRZEGORZ 21km / M40 POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK
PRACUJ RUNNING TEAM
1 WAWRYNIUK KRZYSZTOF 21km / M20 PRACUJ RUNNING TEAM LUBLIN
PREDATORS WAŁBRZYCH
1 JANKOWSKI RAFAŁ 21km / M30 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 TRUSEWICZ KAMILA 21km / K20 PREDATORS WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
3 PRZYBYSZ GRZEGORZ 21km / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 JANCZAK DARIA 21km / K20 PREDATORS WAŁBRZYCH CIESZÓW
5 PASEK WOJCIECH 21km / M30 PREDATORS WAŁBRZYCH GŁUSZYCA
6 PIETRZAK MAJA 21km / K30 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
7 SAMOLAK MACIEK 21km / M30 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
8 WYSZOWSKA AGNIESZKA 10km / K40 PREDATORS WAŁBRZYCH WALBRZYCH
9 WYSZOWSKA ANNA 10km / K16 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY
1 SZCZELINA PAWEŁ 21km / M30 PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY OŚWIĘCIM
2 ŁĄGIEWKA DANIEL 21km / M30 PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY WAŁBRZYCH
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
1 ZOGRODNIK ANDRZEJ 21km / M40 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY LĘDZINY
PRETTYFITTYTEAM
1 BARNAŚ ILONA 21km / K30 PRETTYFITTYTEAM WARSZAWA
2 SZCZECHOWICZ MARTA 21km / K40 PRETTYFITTYTEAM WARSZAWA
PREZESI
1 BIELAWA MARCIN 21km / M30 PREZESI BOGATYNIA
PRIVATE
1 MANTHAJ JAROSLAW 21km / M50 PRIVATE JELENIA GÓRA
PRO-RUN WROCŁAW
1 DŁUGOKĘCKI DAVID 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 BOGDANOWICZ MARIA 21km / K50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 HAŁAS MAREK 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 BOGDANOWICZ ANDRZEJ 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
5 WANAT WACŁAW 21km / M70 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
6 KURKOWIAK KRZYSZTOF 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
7 STARZOMSKI ROMAN 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
8 STASZYŃSKA ANNA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
9 PASIECZNA ANNA 21km / K20 PRO-RUN WROCŁAW RAWICZ
10 KALETA PRZEMYSŁAW 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
11 LISIEWICZ-KALETA AGATA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
12 JAGŁA MARTYNA 21km / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
13 PIEKARSKI WIKTOR 21km / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
14 BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
15 JACHIMCZAK DOROTA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
16 ŁATA KATARZYNA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
17 DĄBROWSKI ANDRZEJ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
18 PAWLIK ADRIANNA 21km / K20 PRO-RUN WROCŁAW BIERUTÓW
19 KOCIK PAULINA 21km / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
20 BOROWIEC BARTEK 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
21 PELC PAWEŁ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
22 ZASADA MICHAL 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW DOMASŁAW
23 KOTOWICZ TOMASZ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
24 SIONKIEWICZ TOMASZ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
25 KOCISZEWSKI SEBASTIAN 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW SZCZODRE
26 WILK CZESŁAW 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WĘGRÓW
27 SYPEREK MARCIN 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
28 OSMOLAK AGNIESZKA 21km / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
29 KOMARNICKI ŁUKASZ 21km / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
PRO366
1 MALINOWSKI KAMIL 10km / M20 PRO366 SUWAŁKI
PROMIEŃ OPALENICA
1 DROBNIK BŁAŻEJ 21km / M30 PROMIEŃ OPALENICA OPALENICA
PRUSZCZ BIEGA
1 DUBIELA MAŁGORZATA 21km / K40 PRUSZCZ BIEGA JUSZKOWO
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2, GRUPA `FASOLKI`
1 GRZĄDKOWSKI ŁUKASZ 21km / M20 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2, GRUPA `FASOLKI` CHOJNÓW
PRZEMKO Z PIŁY
1 GLINKA PRZEMYSŁAW 21km / M50 PRZEMKO Z PIŁY PIŁA
PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
1 KOWALIK WOJCIECH 21km / M50 PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PRZEMYŚL
PUSZCZYK BUKOWY
1 IWAŃCZYK ADA 21km / K20 PUSZCZYK BUKOWY SZCZECIN
PWT WROCŁAW
1 PIETRZAK BARTOSZ 10km / M30 PWT WROCŁAW WAŁBRZYCH
PZU SPORT TEAM
1 MIKULEWICZ MARTA 21km / K30 PZU SPORT TEAM OPOLE
2 PIASKOWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 PZU SPORT TEAM WROCŁAW
3 WYBULT KONRAD 21km / M20 PZU SPORT TEAM BRZEG
4 BOCHENEK KRZYSZTOF 21km / M30 PZU SPORT TEAM KIELCE
5 SZEREMETA ANDRZEJ 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
6 PIASECKI RAFAŁ 21km / M40 PZU SPORT TEAM PIŁA
7 OSTROWSKI MARCIN 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
8 GARGAS-MARUT MAŁGORZATA 21km / K40 PZU SPORT TEAM JÓZEFOSŁAW
9 PASTERNAK JOANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
10 JABRZYK MARIUSZ 21km / M30 PZU SPORT TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
11 DZIĘGIELEWSKI MARCIN 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
12 CZYRKO ANDRZEJ 21km / M30 PZU SPORT TEAM OLSZTYN
PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT
1 JĘDRZEJEWSKI MARCELI 21km / M40 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT GOSTYNIN
PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA
1 UCHWAŁ MARCIN 21km / M40 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
PĘDZIKIEM DO METY
1 WYTWER BŁAŻEJ 21km / M20 PĘDZIKIEM DO METY BOGUSŁAWICE
PĘDZIKIEM DO METY )
1 WYTWER PRZEMYSLAW 21km / M30 PĘDZIKIEM DO METY ) KORZENIEW
PĘDZĄCE ŻÓŁWIE
1 WIADEREK PIOTR 21km / M30 PĘDZĄCE ŻÓŁWIE WARSZAWA
RADIO WROCLAW
1 ZNAMIROWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 RADIO WROCLAW WROCŁAW
RADIO WROCŁAW
1 BRYLONEK GRZEGORZ 21km / M40 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
RADZYMIN RUN TEAM
1 WARDAK TOMASZ 21km / M40 RADZYMIN RUN TEAM RADZYMIN
RAFAKO S.A.
1 WILCZEK JAN 21km / M50 RAFAKO S.A. GAMÓW
2 SOBCZYK GABRIELA 21km / K40 RAFAKO S.A. RACIBÓRZ
3 WILIGER HENRYK 21km / M40 RAFAKO S.A. RACIBÓRZ
4 ZALEWSKI PAWEŁ 21km / M20 RAFAKO S.A. RACIBÓRZ
RAJSPORT ACTIV
1 MASTALERZ MICHAŁ 21km / M30 RAJSPORT ACTIV OPOLE
2 BOCIĄGA MARIUSZ 21km / M30 RAJSPORT ACTIV OPOLE
RAJSPORT ACTIVE
1 KARCZYŃSKI MARCIN 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
2 KARCZYNSKA JUSTYNA 21km / K30 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
3 MODRANKA DAMIAN 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
4 STOCHAJ ANNA 21km / K40 RAJSPORT ACTIVE KĘDZIERZYN-KOŹLE
5 PATLA SŁAWOMIR 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE ZDZIESZOWICE
RAJTAROWIANKA DRZONKÓW
1 ŁOJKO MICHAŁ ESTEBAN 21km / M30 RAJTAROWIANKA DRZONKÓW DRZONKÓW
2 ROMANÓW-ŁOJKO MARTA 21km / K30 RAJTAROWIANKA DRZONKÓW WROCŁAW
RATAJCZAK RUN
1 RATAJCZAK DOROTA 21km / K40 RATAJCZAK RUN ZIELONA GÓRA
RATOWNICY ZG RUDNA
1 GANDŻA ODYSEUSZ 10km / M30 RATOWNICY ZG RUDNA ŻAGAŃ
RAZ SZCZECIN
1 SZYMAŃSKI SŁAWOMIR 21km / M30 RAZ SZCZECIN SZCZECIN
2 TOKARSKI RAFAŁ 21km / M50 RAZ SZCZECIN SZCZECIN
3 ZASADZIŃSKI BARTEK 21km / M20 RAZ SZCZECIN SZCZECIN
4 SKÓRSKI STANISŁAW 21km / M60 RAZ SZCZECIN SZCZECIN
5 SZYCH KATARZYNA 21km / K40 RAZ SZCZECIN SZCZECIN
RAZEM RAŹNIEJ
1 KUJAWA-ŚLIWIŃSKA KAROLINA 21km / K30 RAZEM RAŹNIEJ STĘSZEW
REBELLION OF FREE RUNNERS
1 DYAMENTOWSKI JAROSŁAW 21km / M30 REBELLION OF FREE RUNNERS MASŁÓW
2 WAWER KATARZYNA 21km / K30 REBELLION OF FREE RUNNERS GOGOLIN
REGION DOLNY ŚLĄSK NSZZ `SOLIDARNOŚĆ`
1 TOMCZAK MARCIN 21km / M40 REGION DOLNY ŚLĄSK NSZZ `SOLIDARNOŚĆ` WROCŁAW
REPUS ŚWIDNICA
1 SUPRYNOWICZ DARIUSZ 21km / M40 REPUS ŚWIDNICA ŚWIDNICA
RETKINIA RUN
1 KAŁUŻNY RAFAŁ 21km / M30 RETKINIA RUN ŁÓDŹ
REZERWOWE PSY
1 JANKOWSKI PIOTR 21km / M30 REZERWOWE PSY IŁAWA
RK ATHLETICS
1 WOJSKOWICZ WOJTEK 21km / M40 RK ATHLETICS REGUŁY
RKB BACA RADZIECHOWY
1 DUDEK EDWARD 21km / M60 RKB BACA RADZIECHOWY RADZIECHOWY
ROCKWOOL
1 ZAKRZEWSKI DANIEL 21km / M40 ROCKWOOL PLEWISKA
ROCKY TEAM
1 BANDER MICHAL 21km / M30 ROCKY TEAM JAWOR
ROD JAR DZIERŻONIÓW
1 LISOWSKI CZESŁAW 21km / M70 ROD JAR DZIERŻONIÓW DZIERŻONIÓW
ROGAL TEAM
1 ROGAL MARCIN 21km / M30 ROGAL TEAM MOSINA
ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
1 KOLENDO ARKADIUSZ 21km / M30 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA RYCZYWÓŁ
2 NOWAK ANDRZEJ 21km / M40 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA PARKOWO
ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
1 GRABIŃSKI WOJCIECH 21km / M20 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA ROGOŹNO
ROKIETNICA BIEGA
1 OCHOCKI BARTOSZ 21km / M30 ROKIETNICA BIEGA ROKIETNICA
2 SIOMA KONRAD 21km / M30 ROKIETNICA BIEGA ROKIETNICA
RONAL POLSKA RUN
1 BLACHA BALOWSKA ANETA 21km / K40 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
2 BARYŁA PIOTR 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
3 KOZAK ROBERT 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
4 MATUSZ DOMINIK 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
5 ZAWOJAK ALEKSANDER 21km / M20 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
6 PANUFNIK MARCIN 21km / M30 RONAL POLSKA RUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
7 WASILEWICZ MARCIN 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
8 MOLENDA MACIEJ 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
9 SOBAN DAMIAN 21km / M30 RONAL POLSKA RUN BOGUSZOW-GORCE
10 SOBOCIŃSKI KRZYSZTOF 10km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE
1 DZIEWIĄTKA MAREK 21km / M50 ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE CZECHOWICE-DZIEDZICE
ROZBIEGANY RAWICZ
1 SOBAŃSKI KAROL 21km / M40 ROZBIEGANY RAWICZ JUTROSIN
ROZRUSZNIKI.ORG WOJCIECH ŁUCZAK
1 ŁUCZAK MARCIN 21km / M40 ROZRUSZNIKI.ORG WOJCIECH ŁUCZAK ŻARÓW
RR
1 STANULA PIOTR 21km / M40 RR OŻARÓW MAZOWIECKI
RUBINGORZOW
1 BARZYCKI FILIP 21km / M30 RUBINGORZOW GORZÓW WLKP.
RUN 4 IDEA
1 SIERHEJ JAROSŁAW 21km / M40 RUN 4 IDEA PIŁA
RUN BYDGOSZCZ
1 KOZIŃSKI MAREK 21km / M30 RUN BYDGOSZCZ OSIELSKO
RUN4FUN
1 BIDZIŃSKI PIOTR 21km / M30 RUN4FUN LUBIN
2 BERNÁ EVA 21km / K40 RUN4FUN HRADEC KRÁLOVÉ
3 DURKACZ WOJCIECH 21km / M30 RUN4FUN CHOCIANÓW
RUNDAY
1 BAGNICKI DARIUSZ 21km / M40 RUNDAY NOWY DWÓR MAZOWIECKI
RUNEDA
1 KĘSICKA AGNIESZKA 21km / K30 RUNEDA GDYNIA
RUNJARORUN.COM
1 RUPIEWICZ JAROSŁAW 21km / M30 RUNJARORUN.COM WARSZAWA
RUNNERS TEAM KĘTRZYN
1 LENART MIŁOSZ 21km / M50 RUNNERS TEAM KĘTRZYN KETRZYN
2 PUCZEL ROBERT 21km / M40 RUNNERS TEAM KĘTRZYN KĘTRZYN
RUNNING ACADEMY
1 MAKOWIECKI RAFAŁ 21km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
RUNNING TEAM MILICZ
1 SMEREKA TOMASZ 21km / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
2 WOJTYCZKA JÓZEF 21km / M60 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
3 FRĄCKOWIAK MARIUSZ 21km / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
RUNPLANET TEAM
1 SALMANOWICZ ZDZISŁAW 21km / M65 RUNPLANET TEAM ZIELONA GÓRA
RUNTEAM PAWŁOWICE
1 DAMIĘCKA MAGDA 21km / K30 RUNTEAM PAWŁOWICE PAWŁOWICE
2 SOKÓŁ-OLEŚ EWELINA 21km / K40 RUNTEAM PAWŁOWICE PAWŁOWICE
RUNWALKRUN
1 MADERA BOGDAN 10km / M50 RUNWALKRUN ŚWIDNICA
RUSYN-LEM
1 KOŁACZ JAN 21km / M30 RUSYN-LEM RUDNA
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA ,,PĘDZIMY RAZEM,
1 BRACHMAŃSKI DARIUSZ 21km / M50 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA ,,PĘDZIMY RAZEM, MARKLOWICE
RYDZ TEAM
1 TYMKÓW IZABELA 21km / K30 RYDZ TEAM PRUDNIK
RZEPIN
1 ZEREK MARCIN 21km / M20 RZEPIN RZEPIN
RZUĆ ZDROWIU LINKĘ
1 LINKE JANUSZ 21km / M50 RZUĆ ZDROWIU LINKĘ KOŚCIAN
SAINT-GOBAIN SQUAD
1 GÓRA HENRYK 21km / M40 SAINT-GOBAIN SQUAD JAWORZNO
SALUTEM GLORIA
1 WARDA RYSZARD 21km / M50 SALUTEM GLORIA SADOWNE
SAMOTWÓR TEAM
1 RAJCA BARTŁOMIEJ 21km / M40 SAMOTWÓR TEAM WROCŁAW
SAN ESCOBAR
1 OLESZEK MARCIN 21km / M30 SAN ESCOBAR ZIELONA GÓRA
2 KOSIACKI KAROL 21km / M30 SAN ESCOBAR WARSZAWA
3 PANASIEWICZ MACIEJ 21km / M30 SAN ESCOBAR WARSZAWA
SANSWISS POLSKA
1 LORFINK ŁUKASZ 10km / M30 SANSWISS POLSKA SZCZAWNO ZDRÓJ
2 KULIŃSKI GRZEGORZ 10km / M30 SANSWISS POLSKA WAŁBRZYCH
3 MAZURKIEWICZ MICHAL 10km / M30 SANSWISS POLSKA WAŁBRZYCH
SARAFIS
1 KUROPATWA KAZIMIERZ 21km / M70 SARAFIS PRZEMYŚL
SARZYŃSKIEGO BIEGA LOWICZ GARWOLIN
1 ZADROŻNY KRZYSZTOF 21km / M40 SARZYŃSKIEGO BIEGA LOWICZ GARWOLIN BOROWIE
SBRT GLIWICE
1 PISINGAS MARIUSZ 21km / M30 SBRT GLIWICE GLIWICE
SENIOR53
1 STAWNICZY WIESŁAW 21km / M60 SENIOR53 GŁOGÓW
SERDUSZKO TEAM EŁK
1 DUCHNOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 SERDUSZKO TEAM EŁK EŁK
2 LIMBERGER JANUSZ 21km / M40 SERDUSZKO TEAM EŁK EŁK
3 LIMBERGER KATARZYNA 21km / K40 SERDUSZKO TEAM EŁK EŁK
SII POLSKA, SMARTGROUP.EU
1 TULIKOWSKI MARIUSZ 21km / M30 SII POLSKA, SMARTGROUP.EU DOBRZYKOWICE
SISYSTEM
1 GÓRSKI ROBERT 21km / M20 SISYSTEM PISZ
2 SIWIEC AGNIESZKA 21km / K20 SISYSTEM TARNOWSKIE GÓRY
SIŁA I CZOSNEK
1 NOWAK JAKUB 21km / M30 SIŁA I CZOSNEK ŚREM
2 KURNATOWSKI PIOTR 21km / M30 SIŁA I CZOSNEK ŚREM
3 WESOŁOWSKI PAWEŁ 21km / M30 SIŁA I CZOSNEK ŚREM
SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWE
1 GRZECZKA MACIEJ 21km / M40 SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWE SKIERNIEWICE
SKS HUSARIA
1 ŚWIĄTEK JOANNA 21km / K30 SKS HUSARIA SZCZECIN
SL SALOS SZCZECIN
1 PAJKOWSKI MIROSŁAW 21km / M50 SL SALOS SZCZECIN SZCZECIN
SLAWA UKRAINIE
1 FISHCHUK OLEH 21km / M20 SLAWA UKRAINIE WROCLAW
SLAWO I ROBI
1 ALBREWCZYŃSKI SŁAWOMIR 21km / M20 SLAWO I ROBI PYRZYCE
2 ZAK ROBERT 21km / M30 SLAWO I ROBI WARSZAWA
3 RYKAŁA JUSTYNA 21km / K30 SLAWO I ROBI WARSZAWA
SMERFY TEAM
1 MOROZ MICHAŁ 21km / M30 SMERFY TEAM OŁAWA
2 HUTNICZAK PIOTR 21km / M30 SMERFY TEAM STARY GÓRNIK
3 HUTNICZAK EWA 21km / K30 SMERFY TEAM STARY GÓRNIK
SNUFKINBIEGA.WORDPRESS.COM
1 OSZMAŁEK AGATA 21km / K30 SNUFKINBIEGA.WORDPRESS.COM POZNAŃ
SOCA
1 SIEMIESZ PAWEŁ 21km / M20 SOCA CZERWIONKA
SOCIOS GÓRNIK & S.A.S.
1 TIAHNYBOK PAWEŁ 21km / M40 SOCIOS GÓRNIK & S.A.S. KALETY
SOKÓŁ TARNÓW, DUNAJEC KONARY
1 SADKO MAREK 21km / M40 SOKÓŁ TARNÓW, DUNAJEC KONARY ŻABNO
SOKÓŁ TEAM
1 SOKÓŁ ALEKSANDRA 21km / K30 SOKÓŁ TEAM KRAKÓW
SOLAR COMPANY S.A.
1 JAGIELSKI MICHAŁ 21km / M30 SOLAR COMPANY S.A. POZNAŃ
SOR WAŁBRZYCH
1 GRZESIK PAWEŁ 21km / M30 SOR WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
SOS SEBIX OSTATKIEM SIŁ
1 WOJDYŁA SEBASTIAN 21km / M30 SOS SEBIX OSTATKIEM SIŁ WROCŁAW
SOWIE TEAM
1 KIEŁBUS AGATA 21km / K20 SOWIE TEAM ŚWIDNICA
2 SIDOR JUSTYNA 21km / K30 SOWIE TEAM NIEDŹWIEDZICA
3 KRUKOWSKI PIOTR 21km / M40 SOWIE TEAM WAŁBRZYCH
SP-1 KAMIENNA GÓRA
1 CUKIER ANDRZEJ 21km / M40 SP-1 KAMIENNA GÓRA KAMIENNA GÓRA
SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW
1 ŻEBRAKOWSKI ARTUR 21km / M30 SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW RZESZÓW
SPARTAN RACE TRAINING GRUP MIEROSZÓW
1 SIKORA ADAM 21km / M20 SPARTAN RACE TRAINING GRUP MIEROSZÓW MIEROSZÓW
SPARTANIE DZIECIOM
1 MIRKOWICZ BEATA 21km / K40 SPARTANIE DZIECIOM WAŁBRZYCH
2 SOLBIATI DAVIDE 21km / M40 SPARTANIE DZIECIOM WROCLAW
SPEED FEET`16
1 SKORUPKA AGATA 21km / K30 SPEED FEET`16 LESZNO
2 MERKLINGHAUS-KOBER MONIKA 21km / K40 SPEED FEET`16 KOŚCIAN
3 BARANOWSKA MONIKA 21km / K30 SPEED FEET`16 KOŚCIAN
4 LUDWIKOWSKA MARTA 21km / K20 SPEED FEET`16 KOŚCIAN
SPICE WIZARD TORUŃ
1 DEPERAS OLEK 21km / M30 SPICE WIZARD TORUŃ TORUŃ
SPIŻARNIA - SKLEP ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ W WAŁBRZYCHU
1 ZAKRAWACZ SZYMON 21km / M40 SPIŻARNIA - SKLEP ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ W WAŁBRZYCHU WAŁBRZYCH
SPORTFUEL.PL
1 HOLLY PIOTR 21km / M30 SPORTFUEL.PL WAŁBRZYCH
SPORTOWY WYSZOGRÓD, SOKÓŁ BODZANÓW
1 IRZYK PIOTR 21km / M30 SPORTOWY WYSZOGRÓD, SOKÓŁ BODZANÓW PŁOCK
SPORTVISIO.CZ
1 SLÁMA MARTIN 21km / M40 SPORTVISIO.CZ HRADEC KRÁLOVÉ
SRS CZUWAJ PRZEMYŚL
1 WYSZKIDA DAWID 21km / M16 SRS CZUWAJ PRZEMYŚL PRZEMYŚL
SRTG WAŁBRZYCH
1 BINIAKIEWICZ KAROLINA 21km / K30 SRTG WAŁBRZYCH WALBRZYCH
2 PLESKACZEWICZ ALEKSANDRA 10km / K20 SRTG WAŁBRZYCH CHWALISZÓW
3 RUSZCZYŃSKA EWA 10km / K30 SRTG WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
STACJONARNY OŚRODEK REHABILITACJI, POKÓJ NR 7
1 MEZYNSKI PAWEL 21km / M50 STACJONARNY OŚRODEK REHABILITACJI, POKÓJ NR 7 SPALDING
STAL GORZÓW
1 BOŻYK DAMIAN 21km / M30 STAL GORZÓW SKWIERZYNA
STARE BABICE BIEGAJA
1 GŁADYSZ EWELINA 21km / K20 STARE BABICE BIEGAJA STARE BABICE
STAROSTWO POWIATOWE ŚWIDNICA
1 WORSA ZYGMUNT 21km / M60 STAROSTWO POWIATOWE ŚWIDNICA ŻARÓW
START ŚWIĘTA KATARZYNA
1 CHMIEL NINA 21km / K40 START ŚWIĘTA KATARZYNA SUCHEDNIÓW
STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ
1 NOWAK TOMASZ 21km / M30 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
2 WOJDA ZBIGNIEW 21km / M40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
3 KOLOS TOMASZ 21km / M30 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
4 WIŚNIEWSKA RENATA 21km / K40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
5 DANKIEWICZ BARBARA 21km / K40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
STAW
1 NOWAKOWSKI ROBERT 21km / M50 STAW LEGNICA
2 BUREK RYSZARD 21km / M40 STAW WROCŁAW
3 RUTKOWSKI LESZEK 21km / M40 STAW WROCŁAW
STELLA TEAM
1 ENGEL MARCIN 21km / M40 STELLA TEAM WILGA
2 ENGEL ANNA 21km / K40 STELLA TEAM WILGA
STOPA SŁUPSK
1 KAMIŃSKI WITOLD 21km / M40 STOPA SŁUPSK KRĘPA SŁUPSKA
2 KAMIŃSKA JUSTYNA 21km / K40 STOPA SŁUPSK KRĘPA SŁUPSKA
3 ZDUŃCZYK TOMASZ 21km / M40 STOPA SŁUPSK KRĘPA SŁUPSKA
STOWARZYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICH
1 KALINOWSKI STEFAN 21km / M50 STOWARZYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICH JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2 PIŁATOWSKI ANDRZEJ 21km / M50 STOWARZYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICH ŁODYGOWICE
STOWARZYSZENIE NASZ DOMASŁAW
1 CYNK ROBERT 21km / M40 STOWARZYSZENIE NASZ DOMASŁAW DOMASŁAW
STOWARZYSZENIE NOWA NADZIEJA
1 WALKOWIAK ARKADIUSZ 21km / M30 STOWARZYSZENIE NOWA NADZIEJA BIELAWA
STOWARZYSZENIE SPORTOWE DRUŻYNA WILKA
1 KIEWISZ ADAM 21km / M30 STOWARZYSZENIE SPORTOWE DRUŻYNA WILKA GIETRZWAŁD
STRAŻ MIEJSKA WAŁBRZYCH
1 ROSICKI ZBIGNIEW 21km / M50 STRAŻ MIEJSKA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
STREFA REHA
1 DOMANSKI JAREK 21km / M30 STREFA REHA WARSZAWA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA
1 FARNHOLTZ PAWEŁ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROZTOKA
2 WOŁCZEK PRZEMYSŁAW 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
3 RODAK ZBIGNIEW 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
4 LISZKA KAMIL 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
5 PRZYBYLSKI ZBIGNIEW 21km / M50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
6 DUDEK KRZYSZTOF 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSŁAW 27
7 DUDEK MARIOLA 21km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSŁAW
8 DOBROCHOWSKI MAREK 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
9 ROSTKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROGOŹNICA
10 KRÓL-PIDANTY MARZENA 21km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
11 FEDYCZKOWSKI EDWARD 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
12 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 21km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
13 BERNATEK MARCIN 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
14 FARNHOLTZ EWA 21km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROZTOKA
15 PIETRAS BARBARA 21km / K65 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA
1 BARZAK JUSTYNA 21km / K30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA STRZELIN
STS BIEGATON MIKOŁÓW
1 PAŹDZIOREK ADAM 21km / M50 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW
2 KOZOK MAŁGORZATA 21km / K40 STS BIEGATON MIKOŁÓW ŁAZISKA GÓRNE
3 PRZYŁUDZKI JANUSZ 21km / M65 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW
4 DRACZKA-KNOPIK MONIKA 21km / K40 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW
5 STAWECKI MIROSŁAW 21km / M40 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW
STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH UG
1 LIGMAN WACŁAW 21km / M40 STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH UG GDAŃSK
SUBIEGTYWNIE.PL
1 GRACEK FILIP 21km / M20 SUBIEGTYWNIE.PL WROCŁAW
SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
1 MISIEWICZ MATEUSZ 21km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
2 GULACZ MAREK 21km / M50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
3 POGORZELSKI GRZEGORZ 10km / M50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
4 SWOBODA MAREK 21km / M50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
5 ARCISZEWSKI MARCIN 21km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
6 CHYB MIKOŁAJ 10km / M16 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
7 GRZEŚKOWIAK ANNA 21km / K30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
8 DUDZIŃSKI MARCIN 21km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
9 WAROWNY DAWID 21km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE DOBROMIERZ
10 BAŃSKI SEBASTIAN 21km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE KAMIENNA GÓRA
11 KONIECZNY KRZYSZTOF 21km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
12 GULACZ MICHAŁ 21km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
13 KACZKOWSKI MIŁOSZ 21km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
14 KALISZ DARIUSZ 21km / M50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
15 SZARZYŃSKA PAULINA 10km / K30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE ŚWIEBODZICE
16 ZIEMBICKI ROMAN 21km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
17 STACHOWICZ MAŁGORZATA 10km / K50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE BIELAWA
18 HOJA JOANNA 10km / K20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
19 CHYB NATASZA 10km / K40 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
20 KMERA MARIUSZ 10km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE BOGUSZÓW-GORCE
21 MAZUR MICHAŁ 10km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
22 ŁAZARSKI PATRYK 10km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
23 KALUS JACEK 21km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
SUPERMARATON KALISZ
1 LIS ROBERT 21km / M50 SUPERMARATON KALISZ MARCHWACZ
SUŁÓW BIEGA
1 URBAŃSKI PIOTR 21km / M40 SUŁÓW BIEGA SUŁÓW
SZADKOBIEGACZE
1 MAJTCZAK MARIUSZ 21km / M40 SZADKOBIEGACZE SZADEK
2 POŚPIESZYŃSKI JACEK 21km / M40 SZADKOBIEGACZE SZADEK
3 SZYMCZAK MACIEJ 21km / M40 SZADKOBIEGACZE SZADEK
SZARE MORSY
1 BARAN IRENA 21km / K50 SZARE MORSY JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2 LECHOWICZ TADEUSZ 21km / M50 SZARE MORSY JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
SZARPAKI
1 KOMOTER JAKUB 21km / M20 SZARPAKI PABIANICE
SZCZAWNORUN
1 KOWALSKI ALEKSANDER 21km / M50 SZCZAWNORUN SZCZAWNO-ZDROJ
2 JANUS MONIKA 21km / K40 SZCZAWNORUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
3 GROCHALA EWA 10km / K50 SZCZAWNORUN SZCZAWNO ZDRÓJ
4 KĘSY-KOWALSKA HANNA 10km / K50 SZCZAWNORUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1 ŚWIĄTEK JAKUB 21km / M40 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECIN
SZCZĘŚCIARZ BIEGA
1 KOZIEŁ TADEUSZ 21km / M20 SZCZĘŚCIARZ BIEGA BAĆKOWICE
SZOMBIERKI RUNNERS
1 SIWEK SEBASTIAN 21km / M40 SZOMBIERKI RUNNERS BYTOM
2 STASZEWSKI WIKTOR 21km / M20 SZOMBIERKI RUNNERS BYTOM
SZOSTKI
1 SZOSTEK KINGA 21km / K20 SZOSTKI WARSZAWA
2 SZOSTEK FILIP 21km / M20 SZOSTKI CIĘŻKOWICE
SZUSTY TEAM :-)
1 SZUSTEK ADAM 21km / M30 SZUSTY TEAM :-) TUCHOM
SZWAGIER TEAM
1 KLUCZYŃSKI KAMIL 21km / M30 SZWAGIER TEAM OPALENICA
SZWAGRY DWA
1 PROKOPIUK GRZEGORZ 21km / M40 SZWAGRY DWA WARSZAWA
2 ŁYSIAK MICHAŁ 21km / M30 SZWAGRY DWA WARSZAWA
SZWLA STARGARD
1 SULEJA JOANNA 21km / K50 SZWLA STARGARD STARGARD
2 KWIECISZEWSKI DARIUSZ 21km / M40 SZWLA STARGARD STARGARD
SZYBKI SZCZAU
1 WOLNY MARCIN 10km / M30 SZYBKI SZCZAU JELENIA GÓRA
SZYBKIE IRKI
1 TRYBALSKA IRMINA 21km / K30 SZYBKIE IRKI WARSZAWA
2 WĄTŁY JAROSŁAW 21km / M30 SZYBKIE IRKI WARSZAWA
SĄ WOLNIEJSI
1 STRZECHA JACEK 21km / M20 SĄ WOLNIEJSI WAŁBRZYCH
2 STRZECHA ANNA 21km / K20 SĄ WOLNIEJSI WAŁBRZYCH
3 PYCHA BARTOSZ 21km / M20 SĄ WOLNIEJSI WAŁBRZYCH
T-MOBILE RUNNING TEAM
1 SZCZEGODZIŃSKI BOGDAN 21km / M40 T-MOBILE RUNNING TEAM ROZPRZA
2 WOŹNICA TOMASZ 21km / M40 T-MOBILE RUNNING TEAM WARSZAWA
TAK SE POMYKAM !
1 MOSKWA KRZYSZTOF 21km / M60 TAK SE POMYKAM ! LESZNO
TAKŻE TEGO...
1 BEKASIAK MIKOŁAJ 21km / M20 TAKŻE TEGO... SZAMOTUŁY
TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
1 KSIĄŻEK GRZEGORZ 21km / M20 TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE TARNOWSKIE GÓRY
TASAK TEAM
1 RACIBORSKI GRZEGORZ 21km / M30 TASAK TEAM BYDGOSZCZ
TATTOO HOUSE
1 JÓŹKÓW TOMASZ 21km / M30 TATTOO HOUSE WAŁBRZYCH
TEAM - LUKS ŻÓRAWINA - WROCŁAW
1 KUPIŃSKI CEZARY 21km / M40 TEAM - LUKS ŻÓRAWINA - WROCŁAW WROCŁAW
TEAM - LUKS ŻÓRAWINA
1 ŻYNEL PAWEŁ 21km / M30 TEAM - LUKS ŻÓRAWINA SUCHY DWÓR
TEAM BIEGACZY
1 LIŚKIEWICZ BOGUSŁAW 21km / M50 TEAM BIEGACZY WROCŁAW
TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
1 KITLAS RAFAŁ 21km / M30 TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA WARSZAWA
TEAM BIEGOWY SZCZECINEK
1 ŁUKASIK EWA 21km / K40 TEAM BIEGOWY SZCZECINEK SZCZECINEK
2 ŻYJEWSKI PIOTR 21km / M50 TEAM BIEGOWY SZCZECINEK SZCZECINEK
TEAM KOŚCIAN
1 BRAUN EWELINA 21km / K40 TEAM KOŚCIAN KIEŁCZEWO
TEAM LUBAŃ
1 KLATKA ANDRZEJ 21km / M50 TEAM LUBAŃ LUBAŃ
2 KASPER GRZEGORZ 21km / M30 TEAM LUBAŃ LUBAŃ
TEAM PAPRY 20
1 GIEREZ-DOBICZEK SYLWIA 21km / K30 TEAM PAPRY 20 LĘDZINY
TEAM SIKORA
1 SIKORA STEFAN 21km / M65 TEAM SIKORA BIELSKO-BIAŁA
2 SIKORA ALICJA 21km / K65 TEAM SIKORA BIELSKO-BIAŁA
TEAM TABAKIERA KROTOSZYN
1 MIERZEJEWSKI RYSZARD 21km / M50 TEAM TABAKIERA KROTOSZYN KROTOSZYN
TEKNIA TEAM
1 KWINTA TOMASZ 21km / M40 TEKNIA TEAM KALISZ
TEMMPO WAŁBRZYCH
1 KOSZYKA KRZYSZTOF 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 SURMIAK ANDRZEJ 10km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 BOROŃ MICHAŁ 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
4 MOLOCIOS MICHAŁ 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 HRABIA PAWEŁ 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH JEDLINA-ZDRÓJ
6 JANKOWICZ AGNIESZKA 21km / K30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
7 MATWIEJCZUK JACEK 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
8 KALITA DARIUSZ 21km / M50 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
9 KALINOWSKI GRZEGORZ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH BIELANY WROCŁAWSKIE
10 BŁASZKIEWICZ TOMASZ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
11 BORUŃ MARCIN 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
12 ROTMAN MATEUSZ 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
13 SAŁATA ROMAN 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
14 CHOMIK TADEUSZ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
15 ZAKRZEWSKI JACEK 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH JEDLINA-ZDRÓJ
16 KOWALIK RAFAŁ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
17 SARGALSKI MAREK 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
18 NOWAKOWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH UNISŁAW ŚLĄSKI
19 GUNIA DAREK 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WALBRZYCH
20 KOŁDA SEBASTIAN 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH JEDLINA ZDRÓJ
21 SPUREK MARIUSZ 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
22 DAJCZMAN PAWEŁ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
23 BOROWIAK ALLAN 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
24 CZARKOWSKI NORBERT 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
25 SZULC ANNA 21km / K30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
26 ROSTKOWSKA DOROTA 21km / K30 TEMMPO WAŁBRZYCH GŁUSZYCA
27 BUSZ ARTUR 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH MIEROSZÓW
28 MALĄG DARIUSZ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
29 GARWOL SEBASTIAN 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
30 CIEŚLAK ZDZISŁAW 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
31 DĄBROWSKI SEBASTIAN 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
32 CIESIELSKI PIOTR 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH JEDLINA ZDRÓJ
33 ŁEPKOWSKI ARKADIUSZ 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
34 PONIATOWSKI TOMASZ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ZEBRZYDÓW
35 JÓZEFIAK PAWEŁ 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH MYSŁAKÓW
36 STOKŁOSA SEBASTIAN 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH STATE BOGACZOWICE
37 PAWLAK ADRIAN 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
38 GŁOWACKI GRZEGORZ 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
39 SZARZYŃSKI DAMIAN 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
40 KURNYTA STANISŁAW 10km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WITKÓW ŚL.
41 MAŚLANKIEWICZ DOROTA 10km / K30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
42 BLITEK - IWULSKA BARBARA 10km / K30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
43 CECHNICKI KAMIL 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
44 ZIEMNIAK MARCIN 10km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
45 ROZPENDOWSKA DOROTA 10km / K40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
46 SOŁTYS KRZYSZTOF 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
47 WAWROWSKI PRZEMYSŁAW 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
48 TOCZKO DARIUSZ 10km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
49 GÓRSKI GRZEGORZ 10km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH SZCZAWNO-ZDRÓJ
THE SUMMERS
1 LATOS BARTŁOMIEJ 21km / M40 THE SUMMERS WYSOKA
TIGERS TEAM
1 MEISSNER PAWEŁ 21km / M30 TIGERS TEAM ŁÓDŹ
TIM BOREK BARLINEK
1 BOREK JAKUB 21km / M20 TIM BOREK BARLINEK BARLINEK
TIRUN
1 TWARDZIK KRYSTYNA 10km / K30 TIRUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
TKKF KOSZALIN
1 MICERSKI TOMEK 21km / M40 TKKF KOSZALIN KOSZALIN
2 IWANIEC DARIUSZ 21km / M40 TKKF KOSZALIN SIANÓW
3 KUŁAKOWSKI DAWID 21km / M40 TKKF KOSZALIN KOSZALIN
4 ZIĘBA PAWEŁ 21km / M40 TKKF KOSZALIN KOSZALIN
TKKF KOSZALIN/ ROWERIA KOSZALIN
1 SKOWYRSKI JANUSZ 21km / M50 TKKF KOSZALIN/ ROWERIA KOSZALIN BIESIEKIERZ
TKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA
1 GOŁĘBIEWSKI EDWARD 21km / M65 TKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA POBIEDZISKA
TMMP BIKE TEAM
1 STAŃKO MAREK 10km / M40 TMMP BIKE TEAM GŁUSZYCA
TMMP RUNMATORZY
1 WŁODARCZYK MACIEJ 21km / M30 TMMP RUNMATORZY MIŁOSZYCE
2 POŁEĆ KONRAD 10km / M30 TMMP RUNMATORZY OŁAWA
TODAY IS YOURS
1 ZAPOTOCZNY JACEK 21km / M20 TODAY IS YOURS OŁAWA
TOGETHER
1 SÓJKA MAŁGORZATA 21km / K20 TOGETHER ŚREM
TOMASZEWSCY RUNNING CLUB
1 TOMASZEWSKI TOMASZ 21km / M50 TOMASZEWSCY RUNNING CLUB WARSZAWA
TOMASZÓW RUN TEAM
1 MATUSZEWSKI PIOTR 21km / M20 TOMASZÓW RUN TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
2 DĘBOWSKA AGNIESZKA 21km / K40 TOMASZÓW RUN TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
TOP
1 TOPOLEWICZ JERZY 21km / M50 TOP GDYNIA
2 TOPOLEWICZ BEATA 21km / K50 TOP GDYNIA
TOP ENGLISH
1 SZATKOWSKA JUSTYNA 10km / K30 TOP ENGLISH GŁUSZYCA
TOYOTA NOWAKOWSKI
1 KOWALCZYK MATEUSZ 21km / M20 TOYOTA NOWAKOWSKI PUŁAWY
TRANCE ONLY
1 SAWALA SŁAWOMIR 21km / M40 TRANCE ONLY POZNAŃ
TRENER24H.COM.PL
1 MOLENDA MATEUSZ 21km / M20 TRENER24H.COM.PL WARSZAWA
TRENERBIEGANIA.PL
1 BEREDA AGNIESZKA 21km / K40 TRENERBIEGANIA.PL WARSZAWA
TRENUJZNAMI.PL
1 GOŁĘBIOWSKA NATALIA 21km / K20 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
2 NOWAK ŁUKASZ 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
3 ZIELIŃSKI SEBASTIAN 21km / M40 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
4 KRAWCZYK KATARZYNA 21km / K40 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
5 SZMAGIEREWSKI WOJCIECH 21km / M40 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
TRUCHT TARCHOMIN TEAM
1 TRZASKOWSKI DARIUSZ 21km / M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM WARSZAWA
2 BORKOWSKA BOŻENA 21km / K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM WARSZAWA
TSUSHO TEAM
1 ŁASICKI SEBASTIAN 21km / M30 TSUSHO TEAM WAŁBRZYCH
2 ŁUCZAK MONIKA 10km / K30 TSUSHO TEAM WAŁBRZYCH
3 NERLO KLAUDIA 10km / K20 TSUSHO TEAM GŁUSZYCA
4 KAMIŃSKI JACEK 21km / M30 TSUSHO TEAM JELCZ-LASKOWICE
TULCE
1 SOWIŃSKI JAROSŁAW 21km / M50 TULCE TULCE
TUPTACZE OTWOCK
1 PARFIONOW PATRYCJA 21km / K40 TUPTACZE OTWOCK KARCZEW
TURBO ŚLIMAKI
1 ZIELIŃSKI ADRIAN 21km / M30 TURBO ŚLIMAKI BIAŁA NYSKA
TWORZYMY Z PASJĄ
1 GŁOWACKI PRZEMYSŁAW 21km / M20 TWORZYMY Z PASJĄ NAMYSŁÓW
2 NOCULAK ADAM 21km / M30 TWORZYMY Z PASJĄ OŁAWA
UE WROCŁAW
1 TARCZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 UE WROCŁAW PĘGÓW
UFOKI ŚWIERKLANIEC
1 WALIGÓRA-WYLĘŻEK MONIKA 21km / K30 UFOKI ŚWIERKLANIEC ŚWIERKLANIEC
2 BUGLOWSKI ADAM 21km / M30 UFOKI ŚWIERKLANIEC ŚWIĘTOCHŁOWICE
3 BOGACKA SABINA 21km / K20 UFOKI ŚWIERKLANIEC NAKŁO ŚLĄSKIE
UKS JEDYNKA SKAWINA
1 NAZIM TADEUSZ 21km / M65 UKS JEDYNKA SKAWINA SKAWINA
UKS LUDWIKOWICE
1 CABAN RAFAŁ 21km / M40 UKS LUDWIKOWICE OLEŚNICA
2 MOŻWIŁO MAREK 21km / M70 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
3 ZBYRYT MAREK 21km / M50 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
4 FERENC JANUSZ 21km / M60 UKS LUDWIKOWICE LUDWIKOWICE
5 CHŁOPECKA ALICJA 10km / K16 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
6 KILIŃSKI MAKSYMILIAN 10km / M16 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
7 BOCZKOWSKI JERZY 21km / M40 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
8 MARCINKOWSKA MONIKA 21km / K40 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
UKS RUNNING TEAM
1 ZIEMKIEWICZ JAROSŁAW 21km / M40 UKS RUNNING TEAM RUDNA
UKS SOKOŁOWSKO
1 LESZKO MICHAŁ 21km / M30 UKS SOKOŁOWSKO ŚWIDNICA
UKS SZAFIR
1 MICHALSKI PAWEŁ 21km / M16 UKS SZAFIR WAŁBRZYCH
UKS SZAFIR WAŁBRZYCH
1 BARANOWSKA MARTYNA 10km / K16 UKS SZAFIR WAŁBRZYCH BOGUSZÓW-GORCE
UMCS-BIEGA
1 PAŃCZUK-FIGURA IRMINA 21km / K40 UMCS-BIEGA PUŁAWY
UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU
1 KRYSIAK DARIUSZ 21km / M50 UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
UNIWERSYTET OPOLSKI
1 MARCINKIEWICZ PAWEŁ 21km / M40 UNIWERSYTET OPOLSKI OPOLE
UP16.
1 KACZMAREK MAREK 21km / M60 UP16. WROCŁAW
VEGE RUNNERS
1 WIERZBA-JURCZAK ANITA 21km / K40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
2 MŁYNARCZYK MAGDALENA 21km / K30 VEGE RUNNERS POZNAŃ
3 STEPOWICZ MAREK 21km / M40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
4 JURCZAK JACEK 21km / M50 VEGE RUNNERS WROCŁAW
VEGERUNNERS
1 GAŁKA JACEK 21km / M30 VEGERUNNERS ŻMIGRÓD
2 CERNAL AGNIESZKA 21km / K30 VEGERUNNERS KRAKÓW
VICTUS RĘBKÓW
1 TRZASKOWSKI PAWEŁ 21km / M30 VICTUS RĘBKÓW ŁASKARZEW
2 JASINSKI PAWEL 21km / M40 VICTUS RĘBKÓW ŁASKARZEW
VILNIUS
1 DUBINSKAS ARUNAS 21km / M40 VILNIUS WILNO
VIRTUAL RUNNER CLUB
1 JADCZAK MARCIN 21km / M40 VIRTUAL RUNNER CLUB ŚWIDNICA
VOLVO POLSKA
1 BARZYK PRZEMYSŁAW 21km / M20 VOLVO POLSKA CZERNICA
W POGONI ZA DUCHEM
1 KAŁMUK ANETA 21km / K30 W POGONI ZA DUCHEM DĄBROWA GÓRNICZA
2 SADOWSKI TOMASZ 21km / M40 W POGONI ZA DUCHEM SOSNOWIEC
3 ŚWIRAD MIROSŁAW 21km / M30 W POGONI ZA DUCHEM BĘDZIN
4 MATYSZKIEWICZ PAWEŁ 21km / M40 W POGONI ZA DUCHEM CZELADŹ
5 JANUS PAWEŁ 21km / M30 W POGONI ZA DUCHEM SOSNOWIEC
6 DRÓŻDŻ PAWEŁ 21km / M40 W POGONI ZA DUCHEM SOSNOWIEC
WABCO RUNNERS
1 GRZEGORCZYK MATEUSZ 21km / M20 WABCO RUNNERS TRZEBIELINO
2 TOMASZEK SEBASTIAN 21km / M40 WABCO RUNNERS WROCŁAW
3 MARTOWICZ TOMASZ 21km / M30 WABCO RUNNERS WROCŁAW
4 MIELCZAREK PAWEŁ 21km / M20 WABCO RUNNERS WROCŁAW
5 ŚWINIARSKI KRZYSZTOF 21km / M30 WABCO RUNNERS WYSOKA
6 MORAWSKI PIOTR 21km / M20 WABCO RUNNERS OŁAWA
7 LEBIODA RAFAŁ 21km / M40 WABCO RUNNERS WROCŁAW
8 SĘK MACIEJ 21km / M30 WABCO RUNNERS WROCŁAW
9 TYNDYRA PRZEMYSŁAW 21km / M30 WABCO RUNNERS BOLESŁAWIEC
10 HALBTUCH GRZEGORZ 21km / M30 WABCO RUNNERS WROCŁAW
11 CZARNOTA DARIUSZ 21km / M20 WABCO RUNNERS WSCHOWA
WALBRZYCH
1 BUDKA MIROSŁAW 21km / M40 WALBRZYCH WAŁBRZYCH
WALKA KOSTRZYN
1 GARCZYK GRZEGORZ 21km / M20 WALKA KOSTRZYN KOSTRZYN
2 GALEWSKI MARCIN 21km / M20 WALKA KOSTRZYN KOSTRZYN
3 KAPCIAK MATEUSZ 21km / M20 WALKA KOSTRZYN KOSTRZYN
WATAHA
1 ŚLIWIŃSKA-WYKA IZABELA 21km / K40 WATAHA GDYNIA
2 GIZULEWSKA KATARZYNA 21km / K40 WATAHA GDYNIA
3 JABŁOŃSKA-NABAYAOGO EWA 21km / K40 WATAHA GDAŃSK
4 MARCHEWKA MATEUSZ 21km / M20 WATAHA PIŃCZÓW
5 LIPIEC TOMASZ 21km / M30 WATAHA KRAKÓW
6 LESIŃSKA MAJA 21km / K40 WATAHA GDAŃSK
WATAHA SOBÓTKA
1 KURIATA PAULINA 21km / K20 WATAHA SOBÓTKA SOBÓTKA
WATAHA TEAM
1 KAŁWIŃSKI MARIUSZ 21km / M40 WATAHA TEAM POZNAŃ
2 BRYCHCZYŃSKI KRYSTIAN 21km / M30 WATAHA TEAM POZNAŃ
3 KAŁWIŃSKA SYLWIA 21km / K30 WATAHA TEAM POZNAŃ
WAŁCZ
1 BUŁAKOWSKI LESZEK 21km / M50 WAŁCZ WAŁCZ
WEKTOR SWIDNICA
1 MICHALAK MAREK 21km / M50 WEKTOR SWIDNICA BYSTRZYCA DOLNA
WESTERN GORCE SUPERSONICS
1 KURNYTA MICHAŁ 21km / M20 WESTERN GORCE SUPERSONICS CZARNY BÓR
WETERAN
1 ZAWADZKI KRZYSZTOF 21km / M60 WETERAN LÜBECK
WETROK
1 PIELASZEK PIOTR 21km / M50 WETROK WROCŁAW
WIECHLICE RUN
1 BARAŃSKI PAWEŁ 21km / M30 WIECHLICE RUN WIECHLICE
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1 SODNOMGOMBO ALIMAA 21km / K50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1 OSETEK SEBASTIAN 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE GRYFINO
2 KWIECIEŃ MAGDALENA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
3 BOROWIEC JAROSŁAW 21km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
4 STRĄK IZABELA 21km / K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
5 NOGAL ANNA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
6 ZALESKA BEATA 21km / K50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
7 KAMIŃSKA ALEKSANDRA 21km / K20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE ŚWINOUJŚCIE
8 SZCZEPAŃSKI KONRAD 21km / M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
9 ZAWADZKA MARTA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
10 WITEK ERYK 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
11 POTRZEBOWSKA IWONA 21km / K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
12 GRZEGORCZYK JAROSŁAW 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE WOŁCZKOWO
WIELISZEW HERON TEAM
1 SZKÓŁKA ROBERT 21km / M40 WIELISZEW HERON TEAM CHOTOMÓW
2 WAWSZCZAK HUBERT 21km / M30 WIELISZEW HERON TEAM BOROWA GÓRA
3 SALWIN SŁAWOMIR 21km / M50 WIELISZEW HERON TEAM WIELISZEW
WIERZBICKI RUNNING PROJECT
1 ŻABIEREK TOMASZ 21km / M30 WIERZBICKI RUNNING PROJECT GORZÓW WLKP.
2 WESOŁOWSKI SŁAWEK 21km / M20 WIERZBICKI RUNNING PROJECT BIAŁCZ
3 ŻURKOWSKA IWONA 21km / K40 WIERZBICKI RUNNING PROJECT MYŚLIBÓRZ
WIKTOR TEAM
1 ŻUCHORA SYLWESTER 21km / M40 WIKTOR TEAM BRZEG DOLNY
2 STEINHOFF ADAM 21km / M40 WIKTOR TEAM BRZEG DOLNY
3 BASZNIAK DARIUSZ 21km / M30 WIKTOR TEAM GARWÓŁ
WILANÓW BIEGA
1 KWIATKOWSKA BEATA 21km / K50 WILANÓW BIEGA WARSZAWA
WILCZEK TEAM
1 WILCZYŃSKI PAWEŁ 10km / M40 WILCZEK TEAM WAŁBRZYCH
WILD TEAM
1 SACZUK MAGDA 21km / K20 WILD TEAM GDAŃSK
WILDTEAM/SALTUSSPORTTEAM
1 KURAŚ BEATA 21km / K30 WILDTEAM/SALTUSSPORTTEAM GDAŃSK
WILMAR
1 WILK MARCIN 21km / M20 WILMAR RZESZÓW
WINDIR
1 ŁYCZKOWSKI KAMIL 21km / M20 WINDIR WAŁBRZYCH
2 KWAPISIEWICZ PAWEŁ 21km / M30 WINDIR BOGUSZÓW-GORCE
WIXA POZNAŃ
1 MANCZYK ADRIAN 21km / M20 WIXA POZNAŃ POZNAŃ
WKB META LUBLINIEC
1 KMIEĆ MATEUSZ 21km / M20 WKB META LUBLINIEC LUBLINIEC
WKB META LUBLINIEC
1 KASIERSKA EWA KATARZYNA 21km / K65 WKB META LUBLINIEC POZNAŃ
2 GRZYWNA GRZEGORZ 21km / M20 WKB META LUBLINIEC OLESNO
WKB PIAST
1 DRABIK MARCIN 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW
WKB PIAST WROCŁAW
1 WACHOWSKA DOROTA 21km / K30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 KUCZKOWSKI STANISŁAW 21km / M65 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 CHODORSKI PIOTR 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
4 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
5 MADEJ DARIUSZ 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
6 OLEJNICZAK HIERONIM 21km / M65 WKB PIAST WROCŁAW DUSZNIKI - ZDRÓJ
7 KASZUBA EDWARD 21km / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
8 LEWANDOWSKI TADEUSZ 21km / M65 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
9 DUBIJ LEON 21km / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ
1 FRĄSZCZAK KRZYSZTOF 21km / M30 WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ WAŁBRZYCH
2 KLUZEK AGNIESZKA 21km / K40 WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ WAŁBRZYCH
3 FIRLEJ KRYSTIAN 21km / M30 WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ OLSZYNIEC
4 GAŁAFIN-ZIMNA ANNA 10km / K20 WKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻ ŚWIDNICA
WKURW_TEAM
1 NITKA MATEUSZ 21km / M20 WKURW_TEAM TORUŃ
2 ROGIŃSKA KATARZYNA 21km / K50 WKURW_TEAM GDAŃSK
3 PRZYBYLA AMADEUSZ 21km / M20 WKURW_TEAM RACIBÓRZ
4 SAMBORSKI BARTOSZ 21km / M40 WKURW_TEAM WARSZAWA
5 ZAJĄCZKOWSKI ALAN 21km / M20 WKURW_TEAM GDAŃSK
6 BARTNICKI BARTOSZ 21km / M20 WKURW_TEAM GŁUSZYCA
7 NADACY ELIZA 10km / K20 WKURW_TEAM RACIBÓRZ
WKZ
1 BRZOZOWSKI ANDRZEJ 21km / M60 WKZ ZAMOŚĆ
WODOCIĄGI WAŁBRZYCH
1 OJDOWSKI LEON 21km / M50 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 GAWLEWICZ PIOTR 21km / M40 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 NABORCZYK SEBASTIAN 21km / M20 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 KUBIAK ROBERT 21km / M40 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH JEDLINA ZDRÓJ
5 ZAGRODNA MARZENA 10km / K20 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
6 KONSEWICZ PATRYK 10km / M40 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
7 GAJEK TYMOTEUSZ 10km / M30 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
8 JAGIELSKI PIOTR 10km / M40 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
9 GĄDEK KAMILA 10km / K30 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
10 BAZUN STANISLAW 10km / M50 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
11 RESZKA ANDŻELIKA 10km / K30 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
WOJCIAKTEAM
1 WÓJCIAK ARTUR 21km / M40 WOJCIAKTEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
2 WÓJCIAK IWONA 21km / K40 WOJCIAKTEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
WOLBROM TEAM
1 ŚCIAŃSKA OLA 21km / K30 WOLBROM TEAM WOLBROM
2 KAWECKI MAREK 21km / M30 WOLBROM TEAM WOLBROM
WOODWARD RUNNERS
1 URGACZ KRZYSZTOF 21km / M30 WOODWARD RUNNERS KRAKÓW
WOŁÓW BIEGA
1 POSACKI ZBIGNIEW 21km / M40 WOŁÓW BIEGA LUBIĄŻ
2 RYDZANICZ GRZEGORZ 21km / M20 WOŁÓW BIEGA LUBIĄŻ
WPR KATOWICE
1 ZABOROWSKI TOMASZ 21km / M30 WPR KATOWICE KATOWICE
WRACAMDOZDROWIA.PL
1 GRAJDA ARKADIUSZ 21km / M40 WRACAMDOZDROWIA.PL GDYNIA
WROCLAW MARATHON TEAM
1 ADAM PIOTR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
2 NOWAK SYLWESTER 21km / M60 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
3 LEWICKA JUSTYNA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
4 SKWAREK STANISŁAW 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
5 ZALEŃSKI LESŁAW 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCLAW
6 ZIEMBA ARKADIUSZ 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM DOBRZYKOWICE
7 ROGOŚ MONIKA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
8 SOCHA PIOTR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
9 MURMYŁO WOJCIECH 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
10 BANDURA ROBERT 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
11 ADASZEK MARCIN 21km / M20 WROCLAW MARATHON TEAM ZŁOTORYJA
12 WITTENBECK PATRYCJA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
13 KOZAK MONIKA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM KAMIEŃ
14 TYCZKOWSKI MARIUSZ 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
15 ROZDOLSKI JAROSŁAW 21km / M20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
16 NIEDZIELA WALDEMAR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
WRONIECKI KLUB BIEGACZA
1 ŁABOJEWSKA KATARZYNA 21km / K40 WRONIECKI KLUB BIEGACZA WRONKI
2 ŁABOJEWSKI MICHAŁ 21km / M40 WRONIECKI KLUB BIEGACZA WRONKI
WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
1 TABACZKA PIOTR 21km / M40 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM TARNOWO PODGÓRNE
WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM/STADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓW
1 ŚNIEGOCKA MAGDALENA 21km / K30 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM/STADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓW TARNOWO PODGÓRNE
WUEF CLUB/STADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓW
1 ŚNIEGOCKI PAWEŁ 21km / M30 WUEF CLUB/STADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓW TARNOWO PODGÓRNE
WWW.BIEGIWPOLSCE.PL
1 BABIJ KRZYSZTOF 21km / M30 WWW.BIEGIWPOLSCE.PL KOSTRZYN NAD ODRĄ
WWW.DLABIEGACZA.COM.PL
1 WŁODAREK JACEK 21km / M30 WWW.DLABIEGACZA.COM.PL WROCŁAW
WWW.HOSTEDBY.PL
1 DURCZAK MARCIN 10km / M30 WWW.HOSTEDBY.PL WAŁBRZYCH
2 DŁUGASZEK ADAM 10km / M30 WWW.HOSTEDBY.PL ŚWIEBODZICE
3 KRASNIK YURIY 10km / M30 WWW.HOSTEDBY.PL WAŁBRZYCH
4 POSIM PIOTR 10km / M30 WWW.HOSTEDBY.PL WAŁBRZYCH
5 SROCZYŃSKI MAREK 10km / M40 WWW.HOSTEDBY.PL LUBIN
WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
1 ZAGAŁA PIOTR 21km / M40 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL ŚWIDNICA
WWW.PRZEZYJ.TO
1 KOZŁOWSKI PAWEŁ 21km / M30 WWW.PRZEZYJ.TO WAŁBRZYCH
WWW.STUDIOFRYZUR.EU
1 ALEKSANDEREK MAŁGORZATA 21km / K30 WWW.STUDIOFRYZUR.EU RAWICZ
WYBIEGANI POLKOWICE
1 KONOWALCZUK TOMASZ 21km / M30 WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
2 SERWIŃSKI SEBASTIAN 21km / M30 WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
WYBIERZ
1 ŻEK JUSTYNA 21km / K30 WYBIERZ ŚWIDNICA
2 CHORZĘPA JOANNA 21km / K20 WYBIERZ JELCZ-LASKOWICE
3 ZAWIŚLAK JAROSŁAW 21km / M50 WYBIERZ WROCŁAW
4 DŁUGOPOLSKI ROBERT 21km / M20 WYBIERZ WROCŁAW
WYDZIAŁ ANGLISTYKI UAM
1 BĄK HALSZKA 21km / K30 WYDZIAŁ ANGLISTYKI UAM OBRZYCKO
WĘZEŁ ŁACZNOŚCI WAŁCZ
1 ZDANIUKIEWICZ GRZEGORZ 21km / M50 WĘZEŁ ŁACZNOŚCI WAŁCZ WAŁCZ
2 ZAWORA WIESŁAW 21km / M40 WĘZEŁ ŁACZNOŚCI WAŁCZ WAŁCZ
Z.R.T.E BERETY
1 CZECHOWSKI KONRAD 21km / M30 Z.R.T.E BERETY WARSZAWA
ZABIEGANA RODZINKA
1 GLINIANY MAŁGORZATA 21km / K40 ZABIEGANA RODZINKA WYRY
2 GLINIANY ADAM 21km / M40 ZABIEGANA RODZINKA WYRY
ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA/ KALINOWSKI TEAM
1 FIJAŁKOWSKI PAWEŁ 21km / M30 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA/ KALINOWSKI TEAM BLACHOWNIA
ZABIEGANI ROPCZYCE / KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA
1 MISIAK MATEUSZ 21km / M20 ZABIEGANI ROPCZYCE / KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA ROPCZYCE
ZABIEGANI Z LEŚNEJ
1 KOLODZIEJCZYK MIROSLAW 21km / M50 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LESNA
ZABIEGANY SKARYSZEW
1 SAŁEK MATEUSZ 21km / M20 ZABIEGANY SKARYSZEW RADOM
ZABIJGRUBASA.PL
1 ZASADA EDWIN 21km / M30 ZABIJGRUBASA.PL WARSZAWA
ZABRZE
1 TABIŚ-HUBKA RAFAŁ 21km / M30 ZABRZE ZABRZE
ZADYSZKA
1 KARASZEWSKI ZBIGNIEW 21km / M40 ZADYSZKA POZNAŃ
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH
1 POLEWSKI WOJCIECH 21km / M40 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
ZARAZIĆ PASJĄ
1 STANISZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 ZARAZIĆ PASJĄ GLIWICE
ZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICA
1 BIELSKI PIOTR 21km / M30 ZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICA OLEŚNICA
ZBROJOWNIA SULECHÓW
1 BILON BOGDAN 21km / M65 ZBROJOWNIA SULECHÓW SULECHÓW
ZDYSZANI PIESZYCE
1 PIETRZYK MARCIN 21km / M30 ZDYSZANI PIESZYCE PIESZYCE
ZDZIERAJ KAPCIE
1 NOGA ŁUKASZ 21km / M30 ZDZIERAJ KAPCIE SOSNOWIEC
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 WAŁBRZYCH
1 GÓRAL WOJCIECH 21km / M16 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 WAŁBRZYCH BOGUSZÓW-GORCE
2 BRZEZIŃSKI RADOSŁAW 10km / M16 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 MĄKA PATRYCJA 10km / K16 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
ZF
1 SZTYMELSKI ZBIGNIEW 21km / M30 ZF WROCŁAW
2 LUPA FILIP 21km / M30 ZF WROCŁAW
ZGIERZOŁAKI
1 BŁASZCZYK MARIUSZ 21km / M30 ZGIERZOŁAKI ZGIERZ
ZGRUPKA TEAM
1 NOWAK PIOTR 21km / M20 ZGRUPKA TEAM POZNAŃ
ZHP HUFIEC POZNAŃ NOWE MIASTO
1 KOPROWSKI TOMASZ 21km / M30 ZHP HUFIEC POZNAŃ NOWE MIASTO POZNAŃ
ZIELONA GÓRA ZACZNIJ BIEGAC
1 POGODA CZESŁAWA 21km / K30 ZIELONA GÓRA ZACZNIJ BIEGAC ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ
1 PYTKO RYSZARD 21km / M60 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
2 PTASZKIEWICZ EWA 21km / K40 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
3 PAWEŁKIEWICZ PAULINA 21km / K30 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
4 POPIELARZ RENATA 21km / K40 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
5 CZOLHAN DAMIAN 21km / M40 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
6 KARNICKA MAŁGORZATA 21km / K40 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
7 MICHALAK MONIKA 21km / K40 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
8 GRACZYK MARIUSZ 21km / M40 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
9 NAWOJSKA JOANNA 21km / K50 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
10 TYCHANYCZ JOANNA 21km / K40 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
11 KACZMAREK ŁUCJA 21km / K30 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
12 PIOTROWSKA KAROLINA 21km / K20 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
13 PŁACHTA ANNA MARIA 21km / K30 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ ZIELONA GÓRA
ZIOMBEL TEAM
1 MATYS AGATA 21km / K30 ZIOMBEL TEAM KOMORNIKI
ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
1 NOWICKI ANDRZEJ 21km / M40 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY WROCŁAW
ZK 1 WROCŁAW
1 RYBICKI ALEKSANDER 21km / M20 ZK 1 WROCŁAW BRZEG DOLNY
ZLB ZŁOTORYJA
1 DORSZ PAULINA 21km / K20 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 CUKROWSKI ANDRZEJ 21km / M40 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 KURIATA ROBERT 21km / M50 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 KUREK EWA 21km / K30 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
5 JAWOROWSKA ANETA 21km / K40 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
ZORKA JELONKI RUNNING TEAM
1 UZORKO DAWID 21km / M20 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
2 PERZYŃSKA KAROLINA 21km / K30 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
ZS NR 23 WE WROCŁAWIU
1 JAREK ZBIGNIEW 21km / M60 ZS NR 23 WE WROCŁAWIU WROCŁAW
ZS PFKT
1 PAWLIŃSKI MIROSŁAW 21km / M50 ZS PFKT WARSZAWA
ZSZOKOWANI BOJANOWO
1 ŁUKOWIAK KAROL 21km / M30 ZSZOKOWANI BOJANOWO BOJANOWO
2 WAŚCIŃSKI ROMAN 21km / M40 ZSZOKOWANI BOJANOWO GOŁASZYN
3 WAŚCIŃSKA EDYTA 21km / K40 ZSZOKOWANI BOJANOWO GOŁASZYN
ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
1 HERMAN DARIUSZ 21km / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN CIEPŁOWODY
`PIOTR I PAWEŁ` MARKA FORMY
1 DOLATA WOJCIECH 21km / M30 `PIOTR I PAWEŁ` MARKA FORMY POZNAŃ
ŚLĘZAK TEAM
1 AUGUSTYNIAK JAKUB 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
2 BUKAŁA JANUSZ 21km / M40 ŚLĘZAK TEAM OTMUCHÓW
ŚLĘZAK TEAM / DTR BIEGA
1 FRANCZAK MARIUSZ 21km / M40 ŚLĘZAK TEAM / DTR BIEGA KSIĘGINICE
ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
1 ANTCZAK MARCIN 21km / M30 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM SZCZYTNIKI
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
1 LISOWSKA AGNIESZKA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA WILKÓW
2 DĄBROWSKI PIOTR 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
3 GURGUL RYSZARD 21km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA BOGUSZOW-GORCE
4 CABAJ DAMIAN 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
5 WCIÓRKA MONIKA 10km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
6 PIETRZYK TOMASZ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
7 SKOWRON TOMASZ 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
8 SKOWRON MAGDALENA 21km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
9 TENEROWICZ EWELINA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
10 PODOLSKI PRZEMYSŁAW 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
11 MOCZULSKA MAŁGORZATA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŻARÓW
12 DĄBROWSKA HALINA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
13 SIENNICA JOANNA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
14 GOŁĘBIEWSKA SYLWIA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
15 GOŁĘBIEWSKI JACEK 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
16 STYPUŁA MARIAN 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
17 SZCZEPANIK DARIUSZ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA PSZENNO
18 MAZUR KATARZYNA 21km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
19 SHCHENSNA- RADZIKOVSKA HALYNA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
20 NOSZCZYK RAFAŁ 21km / M20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
21 ZAJĄC SEBASTIAN 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
22 PAWLICKI MAREK 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA SZCZEPANÓW
23 NOWAKOWSKA-DUDAJEK JUSTYNA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
24 NIEMCZUK PRZEMYSŁAW 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
25 ŚCISŁOWSKA KATARZYNA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
26 BRONIKOWSKI MARCIN 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
27 KIERCZAK MAREK 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
28 ROZUMKIEWICZ SONIA 10km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
29 KOWALCZYK AGNIESZKA 10km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
30 LUBASKI ZYGMUNT 10km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
31 KOROBLOWSKA ELŻBIETA 10km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
32 KIERCZAK BEATA 10km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
33 PIŁA ANNA 10km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
34 ZARYCHTA WALDEMAR 10km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
35 SZYMAŃSKI BARTOSZ 21km / M20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
36 ZACHARSKI PAWEŁ 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA SZCZEPANÓW
ŚWIDNICZKA
1 TRUSZKOWSKI SŁAWOMIR 21km / M50 ŚWIDNICZKA ŚWIDNICA
ŚWIEBODZICKA GRUPA TRAILOWA
1 LIMAN PRZEMYSŁAW 21km / M30 ŚWIEBODZICKA GRUPA TRAILOWA ŚWIEBODZICE
ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA
1 CAL PIOTR 21km / M40 ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZIN
ŚWIŃSKI TRUCHT
1 GORCZYŃSKI FILIP 21km / M40 ŚWIŃSKI TRUCHT WROCŁAW
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
1 PŁUCIENNIK PIOTR 21km / M30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
ŁUBNIAŃSKIE KOMINKI
1 MADZIEWICZ PRZEMEK 21km / M40 ŁUBNIAŃSKIE KOMINKI ŁUBNIANY
ŻARY RUNNERS TEAM
1 FICYGOWSKI MARIUSZ 21km / M40 ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY
2 LEŃ GRZEGORZ 21km / M40 ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY
3 KRYGIER GRZEGORZ 21km / M30 ŻARY RUNNERS TEAM ZARY
ŻARY RUNNER`S TEAM
1 CIEŚLAK KRZYSZTOF 21km / M50 ŻARY RUNNER`S TEAM ŻARY
ŻARÓW BIEGA
1 ANUSZ ADAM 21km / M30 ŻARÓW BIEGA IMBRAMOWICE
2 PRAWDZIK RYSZARD 21km / M65 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
3 PRZYBYLSKI JAN 21km / M60 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
4 ANUSZ ROKSANA 10km / K30 ŻARÓW BIEGA IMBRAMOWICE,
ŻERZUSZYCE
1 BOGDAŁ JACEK 21km / M40 ŻERZUSZYCE WROCŁAW
ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM
1 MILEWSKI MICHAŁ 21km / M20 ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM CZĘSTOCHOWA
2 BRZOZOWSKA PATRYCJA 21km / K20 ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM MYSZKÓW