Lp. |
Nazwa Name |
1 |
10005972857 KRYŃSKI PIOTR |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM |
SD / |
10005972857 KRYŃSKI PIOTR |
|
|
|
2 |
10009547410 HELTA FILIP |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SGR SPECIALIZED |
SD / |
10009547410 HELTA FILIP |
|
|
|
3 |
10009549531 PIOTROWSKA PATRYCJA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH |
SD / |
10009549531 PIOTROWSKA PATRYCJA |
|
|
|
4 |
10009883068 BUDZIŃSKI TOMASZ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS TEAM |
SD / |
10009883068 BUDZIŃSKI TOMASZ |
|
|
|
5 |
10015560093 KRYSIEWICZ PIOTR |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
UKS `WYGODA` BIAŁYSTOK |
SD / |
10015560093 KRYSIEWICZ PIOTR |
|
|
|
6 |
10015729946 HUDYKA ALBERT |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
UKS GRUPA KOLARSKA `FOUR BIKE` |
SD / |
10015729946 HUDYKA ALBERT |
|
|
|
7 |
10015730552 KOWALCZYK JAKUB |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
SD / |
10015730552 KOWALCZYK JAKUB |
|
|
|
8 |
10052573778 PIELECH ADRIAN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MKS POLKOWICE |
SD / |
10052573778 PIELECH ADRIAN |
|
|
|
9 |
10053200743 BIEDROŃCZUK MACIEJ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
SD / |
10053200743 BIEDROŃCZUK MACIEJ |
|
|
|
10 |
10054544696 LATAWIEC MAJA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA I |
MSM / |
10054544696 LATAWIEC MAJA |
|
|
|
11 |
10054544902 WIERZYCKA SABINA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA II |
MSM / |
10054544902 WIERZYCKA SABINA |
|
|
|
12 |
10054643922 KUFLEWSKI BARTOSZ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MLKS BASZTA BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW/GKS CARTUSIA |
MSM / |
10054643922 KUFLEWSKI BARTOSZ |
|
|
|
13 |
10054644225 KREFTA MARTYNA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MLKS BASZTA BYTÓW |
SD / |
10054644225 KREFTA MARTYNA |
|
|
|
14 |
10054675446 ZIĘBA JULIA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
LKK LUKS SŁAWNO |
MSM / |
10054675446 ZIĘBA JULIA |
|
|
|
15 |
10054879550 HUDYKA GABRIELA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MAŁOPOLSKA MIX TEAM I KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW/UKS GRUPA KOLA |
MSM / |
10054879550 HUDYKA GABRIELA |
|
|
|
16 |
10055588357 POMIAN SZYMON |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
UKS `WYGODA` BIAŁYSTOK |
MSM / |
10055588357 POMIAN SZYMON |
|
|
|
17 |
10058441167 SZEREMETA JULIAN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
SD / |
10058441167 SZEREMETA JULIAN |
|
|
|
18 |
10058445110 SZCZECIŃSKA MATYLDA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
MSM / |
10058445110 SZCZECIŃSKA MATYLDA |
|
|
|
19 |
10058629814 HELIZANOWICZ ŁUKASZ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW |
SD / |
10058629814 HELIZANOWICZ ŁUKASZ |
|
|
|
20 |
10059128251 ŚLIWIŃSKI MICHAŁ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SUPERIOR ZATOR |
SD / |
10059128251 ŚLIWIŃSKI MICHAŁ |
|
|
|
21 |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DZIADKOWIEC BARTOSZ |
SD / |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
|
2 |
ŻUR JAROSŁAW |
SD / |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
|
3 |
BIEDROŃCZYK MACIEJ |
SD / |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
|
4 |
FIRA JULITA |
SD / |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
|
5 |
GOLEŃ MARCIN |
MSM / |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
|
6 |
LATAWIEC MAJA |
MSM / |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
|
7 |
ORKISZ JAKUB |
MSM / |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
|
8 |
WIERZYCKA SABINA |
MSM / |
HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
|
|
|
22 |
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HELIZANOWICZ ŁUKASZ |
SD / |
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM |
SIEDLISKA |
|
|
23 |
KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PIOTROWSKA PATRYCJA |
SD / |
KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH |
WAŁBRZYCH |
2 |
SZYMCZUK ŁUKASZ |
SD / |
KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH |
WAŁBRZYCH |
3 |
MICHALIK DARIUSZ |
SD / |
KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH |
WAŁBRZYCH |
4 |
HYRLIK SZYMON |
SD / |
KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH |
WAŁBRZYCH |
|
|
24 |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DAŃKOWSKI DOMINIK |
SD / |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
WROCŁAW |
2 |
KOWALCZYK JAKUB |
SD / |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
WROCŁAW |
3 |
CIERLUK KAROLINA |
SD / |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
WROCŁAW |
4 |
ŁUKASIK KRZYSZTOF |
SD / |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
WROCŁAW |
5 |
FIJAŁKOWSKA HANNA |
MSM / |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
WROCŁAW |
6 |
WĄSOWICZ ADAM |
MSM / |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
WROCŁAW |
|
|
25 |
MKS POLKOWICE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KIERAT WIKTORIA |
SD / |
MKS POLKOWICE |
POLKOWICE |
2 |
STĘPIEŃ WOJCIECH |
SD / |
MKS POLKOWICE |
POLKOWICE |
3 |
PIELECH ADRIAN |
SD / |
MKS POLKOWICE |
POLKOWICE |
4 |
PUNIACH BARTOSZ |
SD / |
MKS POLKOWICE |
POLKOWICE |
|
|
26 |
MLKS BASZTA BYTÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SUSZKO ALEKSANDER |
SD / |
MLKS BASZTA BYTÓW |
BYTÓW |
2 |
SUSZKO JAN |
SD / |
MLKS BASZTA BYTÓW |
BYTÓW |
3 |
ROCŁAWSKI RADOSŁAW |
SD / |
MLKS BASZTA BYTÓW |
LIPIENICE |
4 |
KREFTA MARTYNA |
SD / |
MLKS BASZTA BYTÓW |
KAMIENICKI MŁYN |
|
|
27 |
SGR SPECIALIZED |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DZIEWA JAKUB |
MSM / |
SGR SPECIALIZED |
BARDO |
|
|
28 |
SUPERIOR ZATOR |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TOPÓR MICHAŁ |
SD / |
SUPERIOR ZATOR |
ZATOR |
2 |
WOJTYŁA GABRIELA |
SD / |
SUPERIOR ZATOR |
ZATOR |
3 |
NOWAK STANISŁAW |
SD / |
SUPERIOR ZATOR |
ZATOR |
4 |
ŚLIWIŃSKI MICHAŁ |
SD / |
SUPERIOR ZATOR |
ZATOR |
|
|
29 |
UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SOLARZ JAKUB |
SD / |
UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE |
SIEDLISKA 7A |
2 |
HUDYKA GABRIELA |
SD / |
UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE |
SIEDLISKA 7A |
3 |
HUDYKA ALBERT |
SD / |
UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE |
SIEDLISKA 7A |
4 |
HUDYKA WIKTOR |
SD / |
UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE |
SIEDLISKA 7A |
|
|
30 |
UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE/ KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HUDYKA GABRIELA |
MSM / |
UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE/ KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW |
SIEDLISKA 7A |
2 |
HELIZANOWICZ ŁUKASZ |
MSM / |
UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE/ KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW |
SIEDLISKA 9 |
|
|
31 |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MUŚKO PATRYK |
SD / |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
|
2 |
KRYSIEWICZ PIOTR |
SD / |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
BIAŁYSTOK |
3 |
NIEWIAROWSKI JAKUB |
SD / |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
BIAŁYSTOK |
4 |
POMIAN SZYMON |
MSM / |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
BIAŁYSTOK |
5 |
MIEZIO NIKOLA |
MSM / |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
KSIĘŻYNO |
6 |
LEŻANKA MICHAŁ |
MSM / |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
ŁAPY |
7 |
JAROSZ ANNA |
MSM / |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
SOKÓŁKA |
|
|
32 |
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CZARNOTA BOGDAN |
SD / |
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM |
ŻYWIEC |
|
|
33 |
WKK WIERUSZÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BRYŁKA KONRAD |
MSM / |
WKK WIERUSZÓW |
NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA |
2 |
ZAWIERTA MAGDALENA |
MSM / |
WKK WIERUSZÓW |
PIECZYSKA |
|
|