I Grodziski Mini Półmaraton „Słowaka”
Grodzisk Wielkopolski, 10 czerwca 2017 r.


Szkoły


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 17
Jeœli widzisz błčd w swoim zgłoszeniu i chciałbyœ go poprawiæ zaloguj siê lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W KAMIEŃCU
1 MUNYAMA FILIP C01 / M GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W KAMIEŃCU KAMIENIEC
GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP.
1 BANACH KAROLINA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
2 BARTKOWIAK MATEUSZ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
3 BENDOWSKA NATALIA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
4 BENDOWSKI JAKUB C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
5 BRODZIAK DANIEL C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
6 BRYCHCY WIKTORIA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
7 CIEŒLAKOWSKI DANIEL C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. ALBERTOWSKO
8 CZEKAŁA RAFAŁ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
9 DRZYMAŁA MATEUSZ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
10 FRASZCZAK PIOTR C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
11 GRZEGH ZUZANNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
12 HEMMERLING JAKUB C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
13 HOJNOWSKA PAULINA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
14 HRYNI9AK ZOFIA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
15 JABŁOŃSKI MATEUSZ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
16 JAGAT RAFAŁ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
17 JASZYK EURYDYKA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
18 JASZYK SAMUEL C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
19 JÊDRZEJCZAK KLAUDIUSZ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
20 KACZMAREK MACIEJ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
21 KANDULSKI BARTOSZ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
22 KOPASZEWSKI MATEUSZ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. SŁOCIN
23 KOPASZEWSKI MICHAŁ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WKLP
24 KOSSOWSKI BARTOSZ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
25 KOWALSKA KAROLINA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
26 MALCZAK EDWARD C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
27 MAZURKIEWICZ SYLWIA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
28 MIŒ MONIKA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
29 PAWNUK ZUZANNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
30 PERZ ARKADIUSZ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
31 PIATCZYC MICHAŁ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
32 PIOSIK MIKOŁAJ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
33 PRZYBYŁA ZUZANNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
34 SARNOWSKA ZUZANNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
35 SCHWARTZ KATARZYNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
36 SKRZYPCZAK JOANNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
37 SOŁTYSIAK DOMINIK C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
38 STACHOWSKI JACEK C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
39 STACHOWSKI JAKUB C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
40 STAŒKOWIAK JULIA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
41 STERNAL ZUZANNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
42 SUWICZAK KLAUDIA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
43 SZAJSTEK JULIA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
44 SZYMAŃSKA OLIWIA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
45 SZYMINCZAK KACPER C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
46 SZYMKOWIAK KAROLINA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
47 ŒMIESZEK RAFAŁ C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
48 TOMCZAK FRYDERYK C01 / M GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
49 TUNOWSKA MARTYNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
50 URBAŃSKA KLAUDIA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
51 WAŒKOWIAK PAULINA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
52 WECBURGER PAULINA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
53 WÊGRZYN MARTYNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
54 WIERZBICKA KATARZYNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
55 WIŒNIEWSKA MONIKA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
56 WÓJCIK KAROLINA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
57 ŻYCHLIŃSKA ANNA D01 / K GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
PRZEDSZKOLE KRASNALA HAŁABAŁY
1 ŻUCHLEWSKI ANTONI C04 / M PRZEDSZKOLE KRASNALA HAŁABAŁY BUK
2 DALESZYŃSKI JAN C04 / M PRZEDSZKOLE KRASNALA HAŁABAŁY GRODZISK WIELKOPOLSKI
PRZEDSZKOLE SŁONECZNA PI„TKA WOLSZTYN
1 KRZYŻAŃSKA ALEKSANDRA D04 / K PRZEDSZKOLE SŁONECZNA PI„TKA WOLSZTYN WOLSZTYN
SP 35 ŁÓD
1 ŁANDWIJT ALEKSANDER C04 / M SP 35 ŁÓD ŁÓD
SP GR„BLEWO
1 BARSKI PIOTR C04 / M SP GR„BLEWO GR„BLEWO
2 BARTKOWIAK OSKAR C04 / M SP GR„BLEWO GR„BLEWO
3 BIELAK NORBERT C04 / M SP GR„BLEWO GR„BLEWO
4 BOROWSKA NATALIA D04 / K SP GR„BLEWO GR„BLEWO
5 BRUDŁO MATEUSZ C04 / M SP GR„BLEWO GRODZISK
6 BRUZI BARTOSZ C04 / M SP GR„BLEWO GR„BLEWO
7 CIECIŃSKA MAGDALENA D04 / K SP GR„BLEWO GR„BLEWO
8 CIECIŃSKA ZUZANNA D04 / K SP GR„BLEWO GR„BLEWO
9 JANEDA KACPER C04 / M SP GR„BLEWO GRODZISK
10 KALINOWSKI HUBERT C04 / M SP GR„BLEWO GRODZISK
11 KUBICKI IGOR C04 / M SP GR„BLEWO GRABLEWO
12 KUREK KONRAD C04 / M SP GR„BLEWO GR„BLEWO
13 KUREK KORNELIA D04 / K SP GR„BLEWO GR„BLEWO
14 LEŒNICZAK AMELIA D04 / K SP GR„BLEWO GR„BLEWO
15 PONIŻY ERYK C04 / M SP GR„BLEWO GR„BLEWO
16 STACHOWIAK MAJA D04 / K SP GR„BLEWO GRBLEWO
SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP.
1 IWASZKIEWICZ BARTOSZ C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
2 GAŁKOWSKI KSAWERY C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
3 BIELERZEWSKA JULIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
4 BIELERZEWSKI RADOSŁAW C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
5 BŁAŻEJEWSKI MIKOŁAJ C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
6 BOROWIAK DOMINIK C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
7 BRYCHCY TYMOTEUSZ C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
8 BRZOSTOWSKI JAN C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
9 CHOR„ZIAK ZOFIA D04 / SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
10 CIESIELCZAK WIKTORIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
11 CUGIER ANTONINA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
12 DZIURLA MARCELI C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
13 FLIS WIKTORIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
14 IZYDORSKA PATRYCJA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
15 JACKOWSKI MIKOŁAJ C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
16 JANAS KACPER C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
17 JANDER BARTOSZ C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
18 JӌKOWIAK JAKUB C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
19 KALEMBA MATEUSZ C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
20 KANTORSKI FILIP D04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
21 KONIECZNY KACPER C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
22 KOSHAKOV NADIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
23 KOSTAŃSKA DOMINIKA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
24 KSI„G MARIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
25 KUBACZYK DAMIAN C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
26 KUPISZ JULIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
27 KURKOWSKI ADRIAN C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
28 LIPOWICZ ERYK C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
29 LULKIEWICZ MICHALINA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
30 ŁYSIAK JAGODA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
31 ŁYSIAK MIKOŁAJ C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
32 MALISZEWSKA MILENA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
33 MANIA JAKUB C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
34 MUSZYŃSKI JAKUB C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
35 NAPIERAŁA OSKAR C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
36 NOWAK ERYK C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
37 NOWAK NATALIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
38 OSIŃSKI DAWID C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
39 PAWLAK MAGDALENA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
40 POZDROWICZ IGOR C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
41 PRZEWONA NATALIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
42 RYBARCZYK ADRIAN C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GROODZISK WLKP
43 RZ„DKOWSKA WIKTORIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
44 RZEPA ALEKSANDRA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
45 RZEPA KRZYSZTOF C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
46 SIKORSKI JONASZ C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
47 SKORCZYK ADRIAN C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
48 SOLOCH OSKAR C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
49 STACHOWIAK JAN C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
50 STACHOWIAK WIKTORIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP.
51 STRUGAŁA KACPER C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
52 SZYMAŃSKI ADAM C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
53 SZYMAŃSKI FRANCISZEK C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
54 TADEUSZ EMILIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. POZNAŃ
55 WALKOWIAK MAKSYMILIAN C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
56 WAWRZYNIAK IGOR C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
57 WIECZOREK ALEKSANDER C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
58 WLEKŁA MICHALINA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
59 WÓJCIK OLIWIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
60 WRÓBEL OLIWIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
61 ZAJ„CZKOWSKI ADAM C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WLKP
62 MANIA ALEKSANDER C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
63 CHWALISZ PATRYK C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
64 CHWALISZ ŁUKASZ C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK
65 KALEMBA ERYK C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
66 CHEŁMIŃSKA MAJA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
67 IWASZKIEWICZ PAWEŁ C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
68 BUKOWIAN KAMIL C04 / M SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
69 BOROWIAK BARTOSZ C04 / SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
70 KUPRZ JULIA D04 / K SP NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WLKP. GRODZISK WIELKOPOLSKI
SP NR 9 LEGNICA
1 MARCINIAK IGOR C04 / M SP NR 9 LEGNICA LEGNICA
SZKOŁA DASZEWICE
1 MACIEJEWSKI OSKAR C04 / M SZKOŁA DASZEWICE DASZEWICE
2 WALKOWIAK AMELIA D04 / K SZKOŁA DASZEWICE DASZEWICE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE
1 BRUDŁO ZOFIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE K„KOLEWO
2 BRYCHCY MARIKA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE SŁOCIN
3 BZOWSKI BŁAŻEJ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE SŁOCIN
4 DZIÊCIOŁ ANASTAZT C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE ALBERTOWSKO
5 FLAK NIKODEM C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE K„KOLEWO
6 FRANKOWSKA MAGDALENA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE SŁOCIN
7 FR„CKOWIAK NADIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE SŁOCIN
8 GRZEŒKOWIAK ANTONI C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE SŁOCIN
9 KASPRZAK KATARZYNA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE SWORZYCE
10 KOSIŃSKA ALEKSANDRA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE K„KOLEWO
11 KULECZKA ALEKSANDRA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODZISK WLKP.
12 KULECZKA PATRYCJA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODZISK WLKP.
13 NADOBNIK SZYMON C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODZISK WLKP.
14 NAPIERAŁA JEREMI C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODZISK WLKP.
15 NOLKA ZUZANNA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE K„KOLEWO
16 OWCZAREK ALEKSANDRA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE SŁOCIN
17 PAKUŁA ZUZANNA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE SŁOCIN
18 PISKORSKI JAKUB C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE K„KOLEWO
19 PROBST NIKOL D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODZISK WLKP.
20 PRZYDROŻNA MARTYNA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODISK WLKP.
21 PSUJEK BARTOSZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODZISK WLKP.
22 PSUJEK EMILIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODZISK WLKP.
23 ROGAL BARTOSZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODZISK WLKP.
24 ROZWADOWSKI JAKUB C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODZISK WLKP.
25 RUTA KACPER C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE K„KOLEWO
26 STACHOWIAK OLIWIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE SŁOCIN
27 STANIEK KSAWIER C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE K„KOLEWO
28 TOMASZEWSKI BARTOSZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE K„KOLEWO
29 TONDER DAMIAN C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE SŁOCIN
30 LASKOWSKA WIKTORIA EWA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE K„KOLEWO
31 BRUDŁO JAKUB C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY W K„KOLEWIE GRODZISK WIELKOPOLSKI
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W KAMIEŃCU
1 BARTKOWIAK ADRIAN C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W KAMIEŃCU KAMIENIEC
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP
1 ADAMCZAK JULIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
2 ANTOSZ DARIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
3 BOROWCZAK NORBERT C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
4 CERBIAN DAWID C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
5 CIORGA WIKTOR C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
6 DOMINIAK MARTYNA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
7 DUDEK BARTOSZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
8 JAZURERK NATALIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
9 KACZMAREK SZYMON C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
10 KACZOR BARTOSZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
11 KRÓLIK DAWID C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
12 KUKUC KACPER C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
13 LECHNA OLGA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
14 ŁAGOCKI OSKAR C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
15 MANKOWSKI KACPER C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
16 MIGDAŁEK AGATA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
17 MINGE BARTOSZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
18 NAPIERAŁA SZYMON C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
19 NOWAK ALICJA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
20 NOWAK ANNA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
21 PATALAS WERONIKA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP
22 RANKE MIKOŁAJ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
23 REJMAN KINGA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
24 ROMCZAK JAKUB C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
25 SKRZYPCZAK JAN C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
26 SOBCZYK JAKUB C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
27 STACHOWIAK DARIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
28 STACHOWIAK ERYK C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
29 STACHOWSKI BARTOSZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
30 STACHOWSKI TOMASZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
31 STERNAL KACPER C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
32 STERNAL MAŁGORZATA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
33 SZADY MATYLDA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
34 WALKOWIAK ANTONI C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISKWLKP.
35 WALKOWIAK DOMINIK C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
36 WRÓBEL HUBERT C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WLKP.
37 LACH KATRINA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP GRODZISK WIELKOPOLSKI
38 WLEHŁY ANTONI C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. J. REJDYCHA W GRODZIKU WLKP
SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA
1 BATURA ANTONINA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
2 BIEGAŃSKA ZUZANNA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
3 BIELAWA JOANNA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
4 BOROWCZAK JAKUB C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
5 BRÊK ZUZANNA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
6 CHWIROT MIKOŁAJ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
7 DYDERSKA ANTONINA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
8 DZIAMSKI ADRIAN C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
9 DZWONKOWSKI MATEUSZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
10 JAKUBOWSKI ANTONI C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
11 KLESZCZ JULIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
12 KONOPSKA MARTA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
13 KROMA ARKADIUSZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
14 KROMA GRZEGORZ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
15 KUBIAK JÊDRZEJ C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
16 MARCINKOWSKI ANTONI C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
17 MILLER NIKOLA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
18 PARYZEK PATRYK C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
19 PRYPUTNIEWICZ WIKTORIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
20 SILSKI ALEKSANDER C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
21 SZAJEK DARIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
22 TARGOSZ IGOR C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
23 TARGOSZ WIKTOR C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
24 TROSZCZYŃSKI OLAF C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
25 ZIMNY HUBERT C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
26 ZBIERSKA MICHALINA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA OPALENICA OPALENICA
SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBIEŻYNIE
1 BOIŃSKI JAKUB C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBIEŻYNIE DOBIEŻYN
2 BOROWICZ JAKUB C04 / M SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBIEŻYNIE DOBIEŻYN
SZKOŁA PODSTAWOWA W MODRZU
1 BUDZIŃSKA NATALIA D04 / K SZKOŁA PODSTAWOWA W MODRZU MODRZE
ZB„SZYŃ SZKOŁA PODSTAWOWA
1 MAŁYCHA MARTYNA D04 / K ZB„SZYŃ SZKOŁA PODSTAWOWA ZB„SZYŃ
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE
1 ADAMCZEWSKI DAWID C04 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
2 BALCEREK KLAUDIA D01 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
3 BALCEROWIAK WIKTORIA D04 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP
4 BEZE PAULINA D01 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
5 BIBER ROKSANA D04 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
6 BUDA JULIA D04 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
7 CENAJEK MONIKA D01 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
8 CHWIAŁKOWSKI KACPER C04 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
9 DUSZYŃSKI ŁUKASZ C01 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
10 FLIS DAWID C04 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
11 JANEDA EMILIA D01 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
12 JASKULSKA GRAŻYNA D04 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
13 JAŒKOWIAK JAGNA D01 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WIELKOPOLSKI
14 JAŒKOWIAK KORNELIA D04 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WIELKOPOLSKI
15 KANDULSKA MARTYNA D01 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
16 KONIECZNA JULIA D04 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
17 KOWALSKI MIKOŁAJ C04 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
18 MAŁECKI BARTOSZ C01 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
19 PAUL KACPER C01 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
20 PONIŻY LAURA D01 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
21 ROZUMEK MATEUSZ C01 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
22 RUCIAK OSKAR C04 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
23 SZCZEPANIAK SEBASTIAN C04 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
24 SZKLARZ DŻESIKA D04 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
25 SZKLARZ KLAUDIA D04 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
26 SZYMINCZAK MARTYNA D01 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
27 SZYMKOWIAK NIKODEM C04 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
28 TOPOREK MIKOŁAJ C04 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
29 WASIELEWSKI TOMASZ C01 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
30 WIELGOSZ DOMINIK C04 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE WOLKOWO
31 WIELGOSZ MAŁGORZATA D04 / K ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE WOLKOWO
32 WOŒ OSKAR C04 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
33 WONY MARCIN C01 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.
34 WRÓBEL FILIP C01 / M ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W PTASZKOWIE GRODZISK WLKP.