Lp. |
Nazwa Name |
1 |
1949 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SIKORA STEFAN |
10km / M60 |
1949 |
BIELSKO-BIAŁA |
|
|
2 |
1964 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BARON ANIELA |
10km / K50 |
1964 |
GOSTYŃ |
|
|
3 |
1978 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GONDARCZYK MARIUSZ |
10km / M30 |
1978 |
MYSŁOWICE |
|
|
4 |
1979 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ADAMSKI MICHAŁ |
10km / M30 |
1979 |
RUDA ŚLĄSKA |
|
|
5 |
1980 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SKALSKA ANNA |
10km / K30 |
1980 |
BYTOM |
2 |
RYBARSKI DAMIAN |
10km / M30 |
1980 |
BIELSKO-BIAŁA |
|
|
6 |
1982 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CZARNOTA PIOTR |
10km / M30 |
1982 |
KATOWICE |
|
|
7 |
1983 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SZOJDA MARCIN |
10km / M30 |
1983 |
MIKOLOW |
|
|
8 |
1986 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BUŁAKOWSKI KAMIL |
10km / M30 |
1986 |
LIBIĄŻ |
|
|
9 |
1990 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BIZOŃ DAWID |
10km / M20 |
1990 |
ANDRYCHÓW |
|
|
10 |
1992 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TOMASICZEK DAWID |
10km / M20 |
1992 |
DANKOWICE |
|
|
11 |
ALIOR BANK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
POPŁAWSKA SONIA |
10km / K40 |
ALIOR BANK |
KRAKÓW |
|
|
12 |
AMATOR |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WITALA GRZEGORZ |
10km / M40 |
AMATOR |
CZARKÓW |
|
|
13 |
ANNA KSIĘŻYK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KSIĘŻYK ANNA |
10km / K30 |
ANNA KSIĘŻYK |
CHORZÓW |
|
|
14 |
BIEGAMSOBIE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŁYCZKO JANUSZ |
10km / M50 |
BIEGAMSOBIE |
BIELSKO-BIAŁA |
|
|
15 |
BIEGAMY Z SERCEM.PL |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GRONDECKI GRZEGORZ |
10km / M40 |
BIEGAMY Z SERCEM.PL |
GLIWICE |
|
|
16 |
CA BROKER |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JUCHA JACEK |
10km / M40 |
CA BROKER |
GOCZAŁKOWICE |
2 |
GÓRA GRZEGORZ |
10km / M40 |
CA BROKER |
WOLA |
3 |
GÓRNY MAGDALENA |
10km / K30 |
CA BROKER |
LĘDZINY |
4 |
SOKOŁOWICZ GRAŻYNA |
10km / K30 |
CA BROKER |
TYCHY |
5 |
KUCAP JUSTYNA |
10km / K30 |
CA BROKER |
GŁĘBOWICE |
6 |
ADAMCZYK TOMASZ |
10km / M30 |
CA BROKER |
TYCHY |
7 |
PECYNA KATARZYNA |
10km / K30 |
CA BROKER |
PIASEK |
8 |
KOZYRA BERNADETA |
10km / K30 |
CA BROKER |
PSZCZYNA |
9 |
BARON MARTYNA |
10km / K20 |
CA BROKER |
ŁĄKA |
10 |
GRĄDALSKI TOMASZ |
10km / M40 |
CA BROKER |
PSZCZYNA |
|
|
17 |
CAFE PANAMERA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KUŚ AGNIESZKA |
10km / K40 |
CAFE PANAMERA |
PSARY |
|
|
18 |
CARBO ASECURA S.A. |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BUGAJSKA JUCHA RENATA |
10km / K40 |
CARBO ASECURA S.A. |
GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ |
2 |
JUCHA MIKOŁAJ |
10km / M20 |
CARBO ASECURA S.A. |
GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ |
|
|
19 |
CHEMIKA RYBNIK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CIEPŁAK MARCIN |
10km / M20 |
CHEMIKA RYBNIK |
RYBNIK |
2 |
PIECZKA MONIKA |
10km / K30 |
CHEMIKA RYBNIK |
RYBNIK |
|
|
20 |
DOBIEGAM DO FURTKI W 10 SEKUND |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WUWER ADRIAN |
10km / M30 |
DOBIEGAM DO FURTKI W 10 SEKUND |
RYBNIK |
|
|
21 |
DROGADOTOKIO.PL |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BOGDOŁ MAREK |
10km / M30 |
DROGADOTOKIO.PL |
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE |
|
|
22 |
FIRMA MOTOCYKLOWA V-MOTOR ANNA WICHROWSKA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WICHROWSKI ZBIGNIEW |
10km / M50 |
FIRMA MOTOCYKLOWA V-MOTOR ANNA WICHROWSKA |
BIELSKO-BIAŁA |
|
|
23 |
FIZJOFUNK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KUNERT KAMIL |
10km / M30 |
FIZJOFUNK |
RYBNIK |
|
|
24 |
FORGEMOT-BARTŁOMIEJ BĄK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BĄK BARTŁOMIEJ |
10km / M30 |
FORGEMOT-BARTŁOMIEJ BĄK |
RADOSTOWICE |
|
|
25 |
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ZOSTAWA ROBERT |
10km / M30 |
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI |
RYBNIK |
|
|
26 |
GIMNAZJUM NR 21 KATOWICE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WYLECIAŁ DOROTA |
10km / K50 |
GIMNAZJUM NR 21 KATOWICE |
KATOWICE |
|
|
27 |
GTF TEAM / NESSI SPORTSWEAR |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DŁUGOSZ AGATA |
10km / K30 |
GTF TEAM / NESSI SPORTSWEAR |
TYCHY |
|
|
28 |
HAZOKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GAŁUSZKA DAWID |
10km / M20 |
HAZOKI |
ŚWIĘTOCHŁOWICE |
|
|
29 |
ING SERVICES POLSKA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TRESKA PIOTR |
10km / M30 |
ING SERVICES POLSKA |
TYCHY |
2 |
ZBOŻNIAK ŁUKASZ |
10km / M30 |
ING SERVICES POLSKA |
DĄBROWA GÓRNICZA |
3 |
STACIWA SŁAWOMIR |
10km / M40 |
ING SERVICES POLSKA |
KATOWICE |
4 |
KURZEJA ŁUKASZ |
10km / M30 |
ING SERVICES POLSKA |
RUDA ŚLĄSKA |
5 |
WRÓBEL JAN |
10km / M30 |
ING SERVICES POLSKA |
MIKOŁÓW |
6 |
KORUS BARTŁOMIEJ |
10km / M30 |
ING SERVICES POLSKA |
CZELADŹ |
|
|
30 |
INGER PSZCZYNA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOŁECZKO GRZEGORZ |
10km / M40 |
INGER PSZCZYNA |
ŁĄKA |
2 |
WILGOS DAWID |
10km / M20 |
INGER PSZCZYNA |
PSZCZYNA |
|
|
31 |
JAPI-BUD |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CEPOK MARCIN |
10km / M30 |
JAPI-BUD |
CZARKÓW K/ PSZCZYNY |
|
|
32 |
KAMIENIARSTWO IKONA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GIBIEC PRZEMEK |
10km / M20 |
KAMIENIARSTWO IKONA |
CIESZYN |
|
|
33 |
KPPSP PSZCZYNA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BOGDANIK DARIUSZ |
10km / M30 |
KPPSP PSZCZYNA |
PSZCZYNA |
|
|
34 |
KRZYSZTOF BORATYŃSKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BORATYŃSKI KRZYSZTOF |
10km / M40 |
KRZYSZTOF BORATYŃSKI |
BIELSKO-BIAŁA |
|
|
35 |
MACROLOGIC |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KSIĘŻYK MIROSŁAW |
10km / M30 |
MACROLOGIC |
CHORZÓW |
|
|
36 |
MKS-R CENTRUM DZIĘGIELÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WRÓBEL TOMASZ |
10km / M40 |
MKS-R CENTRUM DZIĘGIELÓW |
GOLESZÓW |
|
|
37 |
N/D |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
POJDA GRZEGORZ |
10km / M40 |
N/D |
RYBNIK |
|
|
38 |
NESSI SPORTSWEAR |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PODEMSKA-REJDYCH DOMINIKA |
10km / K20 |
NESSI SPORTSWEAR |
TYCHY |
2 |
WOLSKI TOMASZ |
10km / M20 |
NESSI SPORTSWEAR |
NOWA WIEŚ |
3 |
STĘPNIEWSKI ARTUR |
10km / M20 |
NESSI SPORTSWEAR |
TYCHY |
4 |
LIS PAWEŁ |
10km / M20 |
NESSI SPORTSWEAR |
TYCHY |
|
|
39 |
PAN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
IGNACAK MARIUSZ |
10km / M40 |
PAN |
JAWORZNO |
|
|
40 |
PG SILESIA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STANOCH MATEUSZ |
10km / M30 |
PG SILESIA |
CZECHOWICE-DZIEDZICE |
|
|
41 |
PKO BANK POLSKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KITAJEWSKI ADAM |
10km / M30 |
PKO BANK POLSKI |
RUDA ŚLĄSKA |
2 |
KITAJEWSKA ANNA |
10km / K30 |
PKO BANK POLSKI |
RUDA ŚLĄSKA |
3 |
SOBOLOWSKA MAŁGORZATA |
10km / K20 |
PKO BANK POLSKI |
MYSŁOWICE |
4 |
SZYMKÓW KRZYSZTOF |
10km / M30 |
PKO BANK POLSKI |
TYCHY |
5 |
HEINE ANDRZEJ |
10km / M30 |
PKO BANK POLSKI |
RYBNIK |
6 |
STAROSTKA JACEK |
10km / M40 |
PKO BANK POLSKI |
KĘDZIERZYN-KOŹLE |
7 |
PAŁASZEWSKI DANIEL |
10km / M40 |
PKO BANK POLSKI |
DĄBROWA GÓRNICZA |
8 |
KRZEMIŃSKI ANDRZEJ |
10km / M40 |
PKO BANK POLSKI |
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE |
9 |
KOBUSIŃSKA JAGODA |
10km / K40 |
PKO BANK POLSKI |
ZABRZE |
10 |
KOBUSIŃSKI JUREK |
10km / M50 |
PKO BANK POLSKI |
ZABRZE |
11 |
WAYDOWICZ PRZEMYSŁAW |
10km / M30 |
PKO BANK POLSKI |
TARNOWSKIE GÓRY |
12 |
BIELAK MICHAŁ |
10km / M20 |
PKO BANK POLSKI |
MYSŁOWICE |
13 |
GAŚ DANIEL |
10km / M40 |
PKO BANK POLSKI |
TARNOWSKIE GÓRY |
14 |
POLOCZEK ADAM |
10km / M40 |
PKO BANK POLSKI |
KATOWICE |
15 |
KLIŚ WALDEMAR |
10km / M30 |
PKO BANK POLSKI |
BIELSKO-BIAŁA |
16 |
POLEWSKI PAWEŁ |
10km / M30 |
PKO BANK POLSKI |
GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ |
|
|
42 |
PWC SDC |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ORMANIEC ELA |
10km / K20 |
PWC SDC |
GILOWICE |
2 |
FRELEK KATARZYNA |
10km / K20 |
PWC SDC |
KATOWICE |
|
|
43 |
RADNY SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOLON MACIEJ |
10km / M30 |
RADNY SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO |
PSZCZYNA |
|
|
44 |
ROCKWELL AUTOMATION |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JAKÓBIEC TOMASZ |
10km / M40 |
ROCKWELL AUTOMATION |
BIELSKO BIAŁA |
2 |
SALWA ALEKSANDER |
10km / M30 |
ROCKWELL AUTOMATION |
KATOWICE |
3 |
SOWIŃSKA EWA |
10km / K20 |
ROCKWELL AUTOMATION |
RYBNIK |
4 |
KRAL PIOTR |
10km / M30 |
ROCKWELL AUTOMATION |
TYCHY |
5 |
RYNCZUK WOJCIECH |
10km / M30 |
ROCKWELL AUTOMATION |
JAWORZNO |
6 |
ZEMBOK FILIP |
10km / M30 |
ROCKWELL AUTOMATION |
PSZCZYNA |
|
|
45 |
ROZBIEGAMY TO MIASTO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GOGOL MAREK |
10km / M50 |
ROZBIEGAMY TO MIASTO |
CZECHOWICE DZIEDZICE |
|
|
46 |
ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE DZIEDZICE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HAJDUK KRZYSZTOF |
10km / M40 |
ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE DZIEDZICE |
CZECHOWICE DZIEDZICE |
|
|
47 |
RUN GRUDYNIA WIELKA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PROCHERA ŁUKASZ |
10km / M30 |
RUN GRUDYNIA WIELKA |
GRUDYNIA WIELKA |
|
|
48 |
RUN2BFREE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HELIOSZ ADAM |
10km / M30 |
RUN2BFREE |
RYBNIK |
|
|
49 |
SEITO HR |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
NOWOTARSKI MICHAŁ |
10km / M20 |
SEITO HR |
PSZCZYNA |
|
|
50 |
SPOT PSZCZYNA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WALASZEK PATRYCJA |
10km / K20 |
SPOT PSZCZYNA |
CZECHOWICE-DZIEDZICE |
2 |
SKOTNICA KAROLINA |
10km / K30 |
SPOT PSZCZYNA |
PSZCZYNA |
3 |
KUŚ KORNELIA |
10km / K30 |
SPOT PSZCZYNA |
PSZCZYNA |
4 |
GŁADKOWSKA ALEKSANDRA |
10km / K20 |
SPOT PSZCZYNA |
PSZCZYNA |
5 |
MOCZYDŁOWSKA BEATA |
10km / K30 |
SPOT PSZCZYNA |
PSZCZYNA |
|
|
51 |
STAROSTWO POWIATOWE W PSZCZYNIE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GRZYWACZ MARCELA |
10km / K30 |
STAROSTWO POWIATOWE W PSZCZYNIE |
PSZCZYNA-STUDZIENICE |
|
|
52 |
STS BIEGATON MIKOŁÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DZIUBA EMILIAN |
10km / M40 |
STS BIEGATON MIKOŁÓW |
MIKOŁÓW |
|
|
53 |
TC KOCHAN RAFAŁ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOCHAN RAFAŁ |
10km / M40 |
TC KOCHAN RAFAŁ |
ŁĄKA |
|
|
54 |
TKKF SATURN CZELADŹ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
IMBOR WOJCIECH |
10km / M30 |
TKKF SATURN CZELADŹ |
SOSNOWIEC |
|
|
55 |
URZĄD MIASTA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PECYNA DARIUSZ |
10km / M40 |
URZĄD MIASTA |
PIASEK |
|
|
56 |
USC JASTRZĘBIE-ZDRÓJ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MAZUR MAREK |
10km / M40 |
USC JASTRZĘBIE-ZDRÓJ |
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ |
|
|
57 |
USNB |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BARON EUGENIUSZ |
10km / M50 |
USNB |
GOSTYŃ |
|
|
58 |
VALEO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
LITWIN ŁUKASZ |
10km / M40 |
VALEO |
BIELSKO-BIAŁA |
2 |
DAWIEC GABRIELA |
10km / K40 |
VALEO |
FRELICHÓW |
3 |
PAWLIK ANDRZEJ |
10km / M30 |
VALEO |
SZCZYRK |
4 |
STOLARSKA SABINA |
10km / K30 |
VALEO |
ŻYWIEC |
5 |
PICHNER JACEK |
10km / M40 |
VALEO |
RAJSKO |
|
|
59 |
VALEO1 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KORCZYK ANDRZEJ |
10km / M20 |
VALEO1 |
JAWISZOWICE |
2 |
PUKAROWSKA MAGDALENA |
10km / K30 |
VALEO1 |
BIELSKO-BIAŁA |
3 |
NALBORCZYK MARCIN |
10km / M20 |
VALEO1 |
BIELSKO-BIAŁA |
4 |
WŁODEK IZABELA |
10km / K20 |
VALEO1 |
BIELSKO-BIAŁA |
5 |
KALKA GRZEGORZ |
10km / M40 |
VALEO1 |
PSZCZYNA |
|
|
60 |
WOGO CONSULTING |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GÓRNICKI WOJCIECH |
10km / M40 |
WOGO CONSULTING |
TYCHY |
|
|
61 |
WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU W DĄBROWIE GÓRNICZEJ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ADAM GRZEGORZ |
10km / M30 |
WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU W DĄBROWIE GÓRNICZEJ |
PIASEK |
|
|
62 |
ŚLĄSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NARODOWEGO FUNDUSZO ZDROWIA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BUKOWSKI MAREK |
10km / M40 |
ŚLĄSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NARODOWEGO FUNDUSZO ZDROWIA |
BORONÓW |
|
|
63 |
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
FERENS ASKANIUSZ |
10km / M40 |
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ |
GILOWICE |
2 |
GRUND DAMIAN |
10km / M40 |
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ |
KATOWICE |
3 |
PINKAWA GRZEGORZ |
10km / M30 |
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ |
KATOWICE |
4 |
URBAN ANDRZEJ |
10km / M40 |
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ |
RUDA ŚLĄSKA |
5 |
ŻUK ANDRZEJ |
10km / M40 |
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ |
KATOWICE |
6 |
SIKORA ARKADIUSZ |
10km / M40 |
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ |
CHORZÓW |
|
|
64 |
ŚUW W KATOWICACH |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JACKO MAREK |
10km / M40 |
ŚUW W KATOWICACH |
ŻORY |
|
|