Datasport

Bieg Krata
Dzierżoniów, 24 września 2017 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 39
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 ABY DO METY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOGACKI TOMASZ S5 / M20 ABY DO METY WAŁBRZYCH
2 SZPILAREWICZ BARBARA S5 / K30 ABY DO METY ZIĘBICE
3 KONOPACKI KRZYSZTOF S5 / M40 ABY DO METY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
4 KURCZYNA - GŁUSZCZAK MAGDALENA S5 / K20 ABY DO METY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
5 CIEPIERSKA JOANNA S5 / K30 ABY DO METY LUTOMIERZ
6 GŁUSZCZAK JAKUB S5 / M20 ABY DO METY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
7 FIDEI OLIWIA S5 / K20 ABY DO METY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
8 ŁOPOKA PRZEMYSŁAW S5 / M20 ABY DO METY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
9 GNUTEK ANNA S5 / K30 ABY DO METY ZĄBKOWICE ŚL
10 RYBCZYŃSKA KATARZYNA S5 / K30 ABY DO METY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
11 PITOŃ PAWEŁ S5 / M30 ABY DO METY
12 ADAMIAK MARTA S5 / K30 ABY DO METY ZŁOTY STOK
13 DOMAGAŁA AGNIESZKA S5 / K30 ABY DO METY ZABKOWICE SLASKIE
14 PIOTROWSKI ANDRZEJ S5 / M30 ABY DO METY WAŁBRZYCH
15 OLSZEWSKI WOJCIECH S1 / M20 ABY DO METY WAŁBRZYCH
 
2 AKTYWNA NOWA RUDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASKOWSKI MARCIN S1 / M30 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
 
3 ANSARA RACE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMKIEWICZ BARTOSZ S1 / M20 ANSARA RACE TEAM PIESZYCE
 
4 BIEG WULKANÓW - ZŁOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDRZEJEWSKI DROGOSZ S1 / M30 BIEG WULKANÓW - ZŁOTORYJA LUBIN
2 KOPIŃSKI MIROSŁAW S1 / M40 BIEG WULKANÓW - ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 LEŚNIAK ŁUKASZ S1 / M30 BIEG WULKANÓW - ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
 
5 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINOWSKI NORBERT S3 / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
2 JANUSZEWICZ DAWID S1 / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
 
6 BLOK EKIPA PRUSICE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIERZWA MICHAŁ S3 / M30 BLOK EKIPA PRUSICE TEAM PRUSICE
2 KRYGIER MATEUSZ S3 / M20 BLOK EKIPA PRUSICE TEAM WROCŁAW
 
7 BROTHERS IN ARMS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAMOLAK ŁUKASZ S1 / M30 BROTHERS IN ARMS LĄDEK - ZDRÓJ
2 BIZAN TOMASZ S1 / M30 BROTHERS IN ARMS KŁODZKO
 
8 BYSTRZYCA- DZIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MGLEJ ANNA S3 / K20 BYSTRZYCA- DZIKI BYSTRZYCA GÓRNA
 
9 CALIPSO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STELMACH PRZEMYSŁAW S2 / M30 CALIPSO GORZÓW ŚLĄSKI
2 SAPOK DANIEL S2 / M30 CALIPSO OPOLE
3 SMARZLIK ALEKSANDER S2 / M20 CALIPSO PRZYSIECZ
4 PASTERNAK GRZEGORZ S2 / M20 CALIPSO WOŁCZYN
5 CHWAŁOWSKI DAWID S2 / M20 CALIPSO POPÓW
 
10 CAŁA OLEŚNICA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PONTUS ROBERT S1 / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
 
11 DAMY RADĘ PIŁAWA DOLNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYSZEWSKI PRZEMYSŁAW S1 / M30 DAMY RADĘ PIŁAWA DOLNA PIŁAWA DOLNA
 
12 DZIERZONIOW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUDNICKI BARTOSZ S6 / M30 DZIERZONIOW ŚWIDNICA
2 KUCZKOWSKI ANDRZEJ S1 / M40 DZIERZONIOW DZIERŻONIÓW
3 GÓRSKI RAFAŁ S1 / M20 DZIERZONIOW DZIERZONIÓW
 
13 GMINA STRZELCE OPOLSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRANKIEWICZ RYSZARD S6 / M30 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
2 PRZEWORSKI MIROSŁAW S6 / M40 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
3 MERKEL BARTŁOMIEJ S6 / M30 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
 
14 HT GROUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLIWIŃSKI SEBASTIAN S1 / M20 HT GROUP PIŁAWA GÓRNA
 
15 HUSARIA RACE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HALKO DANIEL S1 / M20 HUSARIA RACE TEAM LUBIN
2 WIATR DAMIAN S1 / M20 HUSARIA RACE TEAM CZADRÓW
3 OLSZÓWKA FILIP S1 / M20 HUSARIA RACE TEAM ŚWIEBODZICE
4 MYSZKOWSKI DAMIAN S1 / M20 HUSARIA RACE TEAM KRUKÓW
5 WYSŁUCH IZA S1 / K20 HUSARIA RACE TEAM SKOCZÓW
 
16 JKB MIŁKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUREK KRZYSZTOF S3 / M40 JKB MIŁKOWICE MIŁKOWICE
 
17 KOMANDOSI PG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZYK EWELINA S1 / K20 KOMANDOSI PG PIŁAWA GÓRNA
 
18 KOTWICA BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FUKIET MATEUSZ S1 / M20 KOTWICA BRZEG BRZEG
 
19 LECHIA DZIERŻONIÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁĄBICKI MARCIN S6 / M30 LECHIA DZIERŻONIÓW DZIERŻONIÓW
 
20 PENETRATORZY STRZELIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHUŁKA ROBERT S1 / M30 PENETRATORZY STRZELIN WIĄZÓW
 
21 PODZAMCZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARZEC ZBIGNIEW S2 / M50 PODZAMCZE ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
 
22 PREDATORS WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIECHAJ ANNA S1 / K30 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 MŁYNEK JOANNA S1 / K30 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 NIECHAJ JULIA S1 / K20 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 KUROWSKI ALEKSANDER S1 / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 SAMOLAK MACIEK S1 / M30 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
23 RODZINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POSYNIAK ANNA S6 / K40 RODZINA BRZEG
 
24 SPOCONE UDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUTECKA WIOLETTA S1 / K20 SPOCONE UDA ŚWIDNICA
2 POMIETŁO MAŁGORZATA S1 / K30 SPOCONE UDA ŚWIDNICA
3 POMIETŁO MAŁGORZATA S1 / K30 SPOCONE UDA ŚWIDNICA
 
25 SRT :-) LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKŁADANEK MAREK S3 / M40 SRT :-) LEGNICA LEGNICA
 
26 SRTG WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIERKO KAMILA S1 / K20 SRTG WAŁBRZYCH SZCZAWNO ZDRÓJ
 
27 SZAKAL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORAWIEC MAREK S1 / M30 SZAKAL TEAM CIESZYN
 
28 SĄ GORSI WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZAK TOMASZ S1 / M30 SĄ GORSI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
29 THE AVENGERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JABŁOŃSKI JAKUB S1 / M20 THE AVENGERS PRZERZECZYN-ZDRÓJ
 
30 TIME4S
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEKIETA RADOSŁAW S1 / M40 TIME4S ŁÓDŹ
 
31 WATAHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABOWSKI MATEUSZ S1 / M20 WATAHA ŚRODA ŚLĄSKA
 
32 WAŁBRZYSKIE MORSY I OKOLICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORDYLAK IRENEUSZ S3 / M40 WAŁBRZYSKIE MORSY I OKOLICE WAŁBRZYCH
 
33 WWW.LESZNO.EU/SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIEBIG NATALIA S3 / K20 WWW.LESZNO.EU/SPORT LESZNO
2 FIEBIG STEFAN S3 / M40 WWW.LESZNO.EU/SPORT PONIEC
 
34 XRUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKI BARTOSZ S1 / M20 XRUNNERS ŚWIDNICA
 
35 ZEBRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIGOŃ BARTOSZ S2 / M20 ZEBRA BIELAWA
2 GRUDZIEŃ SEBASTIAN S2 / M30 ZEBRA BIELAWA
3 WOLF ANDRZEJ S2 / M40 ZEBRA BIELAWA
4 KIERZKOWSKI KRZYSZTOF S2 / M30 ZEBRA DZIERŻONIÓW
5 KUBICZ PIOTR S2 / M40 ZEBRA DZIERŻONIÓW
6 WOŹNY ROBERT S2 / M40 ZEBRA BIELAWA
7 SZOT GRZEGORZ S2 / M20 ZEBRA OSTROSZOWICE
8 SADOWSKI JAROSŁAW S2 / M20 ZEBRA DZIERŻONIÓW
9 PALA MICHAŁ S2 / M20 ZEBRA BIELAWA
 
36 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADKOWSKA EWA S3 / K30 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY WROCLAW
2 KUCHARSKI GRZEGORZ S3 / M30 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY WROCLAW
3 POBORCZYK ARKADIUSZ S6 / M30 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY DZIERŻONIÓW
4 RAKOCZY IRENEUSZ S3 / M50 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY LĄDEK-ZDRÓJ
5 BUCZYŃSKI RADOSŁAW S6 / M40 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY DZIERŻONIÓW
6 NOWICKI ANDRZEJ S3 / M40 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY WROCŁAW
7 KONWIŃSKA KATARZYNA S3 / K30 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY GŁOGÓW
8 KITA MARCIN S6 / M30 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY DZIERŻONIÓW
9 ZARYCKA ANNA S3 / K30 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY WROCLAW
10 KITA MARCIN S6 / M30 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY DZIERŻONIÓW
11 KLIŚ PIOTR S6 / M30 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY WŁÓKI
12 MACIEJEWSKI PIOTR S4 / M30 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY WROCŁAW
 
37 ZK STRZELIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PISULA LUKASZ S1 / M30 ZK STRZELIN STRZELIN
2 PISKORZ ŁUKASZ S1 / M30 ZK STRZELIN BOREK STRZELIŃSKI
 
38 ZS STRZELIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWICKI RAFAŁ S1 / M20 ZS STRZELIN STRZELIN
 
39 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZĄSA MONIKA S2 / K30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA