Datasport

11. PANAS Półmaraton Ślężański
Sobótka, 24 marca 2018 r.


Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 359
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 #GDYBYNIEJAREK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKI KRZYSZTOF OPEN / M30 #GDYBYNIEJAREK WOŁÓW
2 MACIEJEWSKI ADAM OPEN / M30 #GDYBYNIEJAREK WROCŁAW
 
2 #HOLICOLORING - HTTP://IT-SYSTEM.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAJĄK TOMASZ OPEN / M40 #HOLICOLORING - HTTP://IT-SYSTEM.PL WROCŁAW
 
3 #NIEMASZWIATRUWDUPIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPEĆ BEATA OPEN / K25 #NIEMASZWIATRUWDUPIE GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
 
4 #SOBASTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOSUR TOMASZ OPEN / M45 #SOBASTEAM WROCŁAW
2 BANASZEWSKI ADAM OPEN / M40 #SOBASTEAM OLEŚNICA
3 RZEPKA BERNARD OPEN / M50 #SOBASTEAM ZDZIESZOWICE
4 GIEMZA MICHAŁ OPEN / M25 #SOBASTEAM WROCŁAW
5 SKOREK KAROL OPEN / M35 #SOBASTEAM WROCŁAW
6 ADAMEK PAWEŁ OPEN / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
7 CAŁY ADAM OPEN / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW / SOBÓTKA
8 CZARNY JAROSŁAW OPEN / M30 #SOBASTEAM WROCLAW
9 MARCJANEK ŁUKASZ OPEN / M25 #SOBASTEAM SZCZYTNA
10 KANIA TOMASZ OPEN / M35 #SOBASTEAM WROCŁAW
11 RATYMIRSKI WOJCIECH OPEN / M40 #SOBASTEAM WROCLAW
12 CAŁY CEZARY OPEN / M30 #SOBASTEAM SOBÓTKA
13 DURKALEC EWELINA OPEN / K35 #SOBASTEAM BOLKÓW
 
5 -
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKA MAGDALENA OPEN / K30 - WROCŁAW
2 POLAŃSKI BARTOSZ OPEN / M35 - MIRKÓW
3 NAWROT MARTA OPEN / K35 - TRZEBNICA
4 SAŁDACZ MACIEJ OPEN / M45 - WROCŁAW
5 BYŚ MATEUSZ OPEN / M30 - WROCŁAW
6 INDULSKA-SAŁDACZ EDYTA OPEN / K35 - WROCŁAW
7 KOCIOŁEK ALEKSANDRA OPEN / K35 - WROCŁAW
8 KACZMAREK MAREK OPEN / M60 - WROCŁAW
9 SKWIRTNIAŃSKI BARTOSZ OPEN / M45 - WROCŁAW
10 ŻAK ANNA OPEN / K30 - WROCŁAW
11 WIRSKI ARKADIUSZ OPEN / M35 - WROCLAW
12 KNOPEK MALGORZATA OPEN / K35 - WROCLAW
13 KAŁAMARZ KRZYSZTOF OPEN / M40 - WAWRZEŃCZYCE
14 PIERUN ZBIGNIEW OPEN / M45 - WIERZBICE
15 KNYCHAS DAWID OPEN / M40 - HENRYKÓW
16 LEWANDOWSKI MARCIN OPEN / M35 - WARSZAWA
17 LEWANDOWSKI MACIEJ OPEN / M55 - LUBIN
18 WIŚNIEWSKI JAKUB OPEN / M40 - OBORNIKI ŚLĄSKIE
19 DOBROWOLSKI ALAN OPEN / M18 - BOGUSZÓW - GORCE
20 SEREWA MONIKA OPEN / K40 - WROCŁAW
21 KIERSKI ADAM OPEN / M45 - BIELAWA
22 WYSOCZAŃSKA KAROLINA OPEN / K35 - PIETRZYKOWICE
23 LISOWSKA MARZENA OPEN / K45 - WROCŁAW
24 BAJSEROWICZ KRZYSZTOF OPEN / M45 - WROCŁAW
25 WYCZYŃSKI RAFAŁ OPEN / M40 - WROCŁAW
26 WIŚNIEWSKI WOJTEK OPEN / M40 - BOLESŁAWIEC
27 WILK MAREK OPEN / M35 - LUTYNIA
28 KURZYŃSKI PIOTR OPEN / M35 - NOWY TOMYŚL
29 UŻAROWSKI REMIGIUSZ OPEN / M35 - GŁOGÓW
30 PIETRZAK PRZEMYSŁAW OPEN / M50 - OLEŚNICA
31 GODEK MICHAŁ OPEN / M35 - WROCŁAW
32 MICHALSKI MARCELI OPEN / M40 - JELENIA GÓRA
33 PUCEK GRZEGORZ OPEN / M45 - BIELANY WROCŁAWSKIE
34 PASTERNAK TADEUSZ OPEN / M65 - WROCŁAW
35 MADEJ ELŻBIETA OPEN / K40 - KUNICE
36 LEŚNIK WOJCIECH OPEN / M55 - WROCŁAW
37 GOMUŁKIEWICZ DOROTA OPEN / K45 - OBORNIKI SL.
38 TRUSZKOWSKI SŁAWOMIR OPEN / M55 - ŚWIDNICA
39 BAJEWSKI MAREK OPEN / M50 - TRZEBNICA
40 MAKOWSKI WIESŁAW OPEN / M50 - PONIEC
41 KUPISZ ANDRZEJ OPEN / M60 - BOLESŁAWIEC
42 KWIATKOWSKA STANISŁAWA OPEN / K50 - BRZEZINKA ŚREDZKA
43 BARTOSIŃSKI SZYMON OPEN / M35 - RACIBÓRZ
44 ZABIELSKA MONIKA OPEN / K30 - WROCŁAW
45 MARCINIAK ANNA OPEN / K40 - LEGNICA
46 PŁOMIŃSKI TOMASZ OPEN / M35 - BRZEG DOLNY
47 KOWALEWSKA MARTA OPEN / K30 - ŚRODA WLKP.
48 RUTKOWSKI MACIEJ OPEN / M25 - KRAKÓW
49 LEŚNIAK MACIEJ OPEN / M40 - OPOLE
50 PIASECKI GRZEGORZ OPEN / M40 - ŚREM
51 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 -
52 ORYSIAK ANGELIKA OPEN / K25 - KATY WROCLAWSKIE
53 BRZUZY SEBASTIAN OPEN / M35 - WROCŁAW
54 KALINOWSKA KATARZYNA OPEN / K25 - WROCŁAW
55 SZCZEPAŃSKI MARCIN OPEN / M30 - STRZELIN
56 GRZECH ALEKSANDER OPEN / M25 - SIDZINA
57 SŁANINA TOMASZ OPEN / M45 - RYDUŁTOWY
58 GROCHALSKA MIRANDA OPEN / K45 - STRZELIN
59 BUCZEK WIKTOR OPEN / M25 - WROCŁAW
60 KUCHARSKI KAMIL OPEN / M18 - RADOMSKO
61 KRASZEWSKI-RZEPA ADRIAN OPEN / M40 - WROCŁAW
62 JEMIOŁO ROMAN OPEN / M65 - BĄKÓW
63 HANACZEWSKA BOGUSŁAWA OPEN / K40 - LUBIN
64 KĘPIŃSKI MAREK OPEN / M45 - BYSTRZYCA KŁ.
65 DANIEL JĘDZURA OPEN / M35 - GLIWICE
66 KRAWCZYK EWA OPEN / K30 - WROCŁAW
67 ŻYWICKI PAWEŁ OPEN / M30 - LUTYNIA
68 SKALSKI MATEUSZ OPEN / M30 - WROCŁAW
69 SITAK KAROLINA OPEN / K18 - LUBSZA
70 GWARA ŁUKASZ OPEN / M40 - WROCŁAW
71 RACZYŃSKI ARKADIUSZ OPEN / M35 - STRZEGOM
72 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M35 -
73 SZAŁĘGA KASIA OPEN / K35 - ZIELONA GÓRA
74 SMOLIBOCKI BARTOSZ OPEN / M18 - WRONKI
75 POGORZELSKA DAGMARA OPEN / K30 - SZCZECIN
76 NACHAJEWSKA KRYSTYNA OPEN / K55 - PĘPICE
 
6 10 BKPANC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUGANIK MAGDALENA OPEN / K40 10 BKPANC OSIECZNICA
2 MIKLASZEWSKI ARKADIUSZ OPEN / M30 10 BKPANC KARPACZ
3 PISULSKI ADAM OPEN / M35 10 BKPANC ŻAGAŃ
4 WOJTYRA AGNIESZKA OPEN / K35 10 BKPANC ZIELONA GÓRA
5 KACZMARSKA ALICJA OPEN / K25 10 BKPANC BOLESŁAWIEC
6 WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ OPEN / M45 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓW
7 NAWROCKA EWA OPEN / K40 10 BKPANC ZŁOTORYJA
8 SAWICKA EWA OPEN / K25 10 BKPANC ŻAGAŃ
9 MAKOŚ KAMIL OPEN / M35 10 BKPANC BOLESŁAWIEC
10 MAJ KRZYSZTOF OPEN / M30 10 BKPANC TUPLICE
11 MALICKI KRZYSZTOF OPEN / M45 10 BKPANC ŻAGAŃ
12 WIŚNIOWSKI KRZYSZTOF OPEN / M35 10 BKPANC BOLESŁAWIEC
13 PLESIŃSKI MARIUSZ OPEN / M45 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓW
14 DEMCZYSZAK MATEUSZ OPEN / M30 10 BKPANC SOBÓTKA
15 KALATA MICHAŁ OPEN / M25 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓW
16 DROZD PATRYCJA OPEN / K25 10 BKPANC NOWOGRODZIEC
17 SZYMAŃSKI TOMASZ OPEN / M30 10 BKPANC WĘGLINIEC
18 WIŚNIEWSKI TOMASZ OPEN / M45 10 BKPANC BOLESŁAWIEC
 
7 11 BDOW ŻAGAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKŁASZEWSKI ADAM OPEN / M35 11 BDOW ŻAGAŃ BRZEŹNICA
2 TOMASZEWSKA AGNIESZKA OPEN / K40 11 BDOW ŻAGAŃ ŻAGAŃ
3 LESZCZYŃSKI DARIUSZ OPEN / M45 11 BDOW ŻAGAŃ ŻARY
4 MARKOWICZ KAROL OPEN / M35 11 BDOW ŻAGAŃ KOŻUCHÓW
5 WRONA MARIUSZ OPEN / M25 11 BDOW ŻAGAŃ ŻAGAŃ
6 STACHOWSKI MIROSŁAW OPEN / M50 11 BDOW ŻAGAŃ ŻARY
7 BROŻYNA PAWEŁ OPEN / M25 11 BDOW ŻAGAŃ ŻMIGRÓD
8 PRZYBYŁEK PIOTR OPEN / M40 11 BDOW ŻAGAŃ ŻAGAŃ
9 MALINOWSKI SŁAWOMIR OPEN / M30 11 BDOW ŻAGAŃ SÓL
 
8 17 WBZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASECKA ANNA OPEN / K35 17 WBZ GORZÓW WIELKOPOLSKI
2 STANKIEWICZ CEZARY OPEN / M45 17 WBZ MIĘDZYRZECZ
3 FILODA DAMIAN OPEN / M25 17 WBZ RYCZYWÓŁ
4 KRYCA DOMINIK OPEN / M35 17 WBZ TARNÓW
5 PONIKIEWSKI JERZY OPEN / M40 17 WBZ GUBIN
6 MACIĄG KAROL OPEN / M25 17 WBZ BIELSKO
7 BILAWA KAROLINA OPEN / K18 17 WBZ MIĘDZYRZECZ
8 MUCHAJER ŁUKASZ OPEN / M40 17 WBZ MIĘDZYRZECZ
9 KIEWLUK MAGDALENA OPEN / K25 17 WBZ MIĘDZYRZECZ
10 JASKOWSKI MARCIN OPEN / M35 17 WBZ KŁODAWA
11 RACZYŃSKI PAWEŁ OPEN / M25 17 WBZ KROSNO ODRZAŃSKIE
12 WIŚNIEWSKI RAFAŁ OPEN / M45 17 WBZ BIELSKO
13 PADUSZYŃSKA WIOLETTA OPEN / K30 17 WBZ GORZÓW WIELKOPOLSKI
 
9 1PSAP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MENDYK PRZEMYSŁAW OPEN / M25 1PSAP BOBREK
2 STOPA RAFAŁ OPEN / M35 1PSAP BRZEG
3 SIERAŃSKI PAWEŁ OPEN / M40 1PSAP ŁASKARZEW
4 BUGANIK ZBIGNIEW OPEN / M50 1PSAP BRZEG
5 DMYTRUSZYŃSKA IWONA OPEN / K30 1PSAP LUBSZA
6 SEMENOWICZ PATRYCJA OPEN / K35 1PSAP BRZEG
7 KUPIEC SYLWIA OPEN / K25 1PSAP BRZEG
8 WALIDUDA ANNA OPEN / K35 1PSAP WIERZBNIK
 
10 2. WOG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHABKO JACEK OPEN / M50 2. WOG WROCŁAW
2 JĘDRYSIAK PIOTR OPEN / M50 2. WOG WROCŁAW
3 SMAGAŁA EWELINA OPEN / K40 2. WOG WROCŁAW
4 KRZEMIŃSKI RYSZARD OPEN / M35 2. WOG WROCŁAW
 
11 21 BSP RZESZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARZEC ADAM OPEN / M30 21 BSP RZESZÓW
2 PAŁAC ADAM OPEN / M35 21 BSP RZESZÓW HYŻNE
3 RUSNARCZYK ADAM OPEN / M30 21 BSP RZESZÓW GÓRA
4 KIJOWSKI ADRIAN OPEN / M25 21 BSP RZESZÓW ŻABNO
5 KULEC ANNA OPEN / K25 21 BSP RZESZÓW SARZYNA
6 MOTOWIDŁO ANNA OPEN / K25 21 BSP RZESZÓW KOLBUSZOWA
7 KIC EWELINA OPEN / K18 21 BSP RZESZÓW PRZEMYŚL
8 WÓJS GRZEGORZ OPEN / M35 21 BSP RZESZÓW STALOWA WOLA
9 PŁONKA HONORATA OPEN / K30 21 BSP RZESZÓW FREDLOPOL
10 NOWAK MARCIN OPEN / M35 21 BSP RZESZÓW WOLA
11 KARUŚ WALDEMAR OPEN / M45 21 BSP RZESZÓW ORŁY
 
12 23PA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPEĆ ADAM OPEN / M35 23PA BOLESŁAWIEC
2 ZDROWOWICZ ADAM OPEN / M35 23PA GOERLITZ
3 RISSMANN ANNA OPEN / K35 23PA BOLESŁAWIEC
4 SZTYCH DAMIAN OPEN / M40 23PA BOLESŁAWIEC
5 STECKA JOLANTA OPEN / K30 23PA BOLESŁAWIEC
6 MATUSZ JUSTYNA OPEN / K25 23PA ZŁOTORYJA
7 DROZD KAROLINA OPEN / K25 23PA BOLESŁAWIEC
8 KMITA KRZYSZTOF OPEN / M45 23PA BOLESŁAWIEC
9 PAŁKIEWICZ KRZYSZTOF OPEN / M30 23PA LEGNICA
10 DUBIENIECKI MATEUSZ OPEN / M25 23PA LEŚNA
11 MOCNY PATRYK OPEN / M18 23PA BOLESŁAWIEC
12 LEWANDOWSKI MAREK OPEN / M45 23PA ŻARY
 
13 34 BKPANC.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARYSIAK ADAM OPEN / M30 34 BKPANC. KOŻUCHÓW
2 MALINOWSKA ANNA OPEN / K30 34 BKPANC. NOWA SÓL
3 MIEMCZYK ARTUR OPEN / M45 34 BKPANC. ŻAGAŃ
4 DULSKI DANIEL OPEN / M25 34 BKPANC. LUBLINIEC
5 KLAYBOR DAWID OPEN / M25 34 BKPANC. ŻAGAŃ
6 MIEICZYK-COURT IZABELA OPEN / K40 34 BKPANC. ŻAGAŃ
7 KLAYBOR NATALIA OPEN / K18 34 BKPANC. ŻAGAŃ
8 BIALIC RADOSŁAW OPEN / M40 34 BKPANC. TOMASZOWO
9 SALACH RADOSŁAW OPEN / M45 34 BKPANC. LUBSKO
 
14 3M RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WEIN MACIEJ OPEN / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
2 ANDRZEJCZAK ADAM OPEN / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
3 KOŁODZIEJ MARIUSZ OPEN / M35 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
4 LESIŃSKI PIOTR OPEN / M35 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
5 JURKIEWICZ TOMASZ OPEN / M35 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
6 BOROWCZAK TOMASZ OPEN / M35 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
7 BENDZA WOJTEK OPEN / M40 3M RUNNING TEAM WROCLAW
 
15 4 ZPPLOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓL ARKADIUSZ OPEN / M40 4 ZPPLOT ZIELONA GÓRA
2 KORDYŚ KRZYSZTOF OPEN / M35 4 ZPPLOT ZIELONA GÓRA
3 SZYMANOWSKI KRZYSZTOF OPEN / M25 4 ZPPLOT LESZNO
4 MĄDRA MAGDALENA OPEN / K18 4 ZPPLOT LESZNO
5 KOŁOSZUK MARCIN OPEN / M30 4 ZPPLOT LESZNO
6 KUMOLKA MICHAŁ OPEN / M18 4 ZPPLOT LESZNO
7 TOMASZYK MILENA OPEN / K25 4 ZPPLOT LESZNO
8 WINNICKA MONIKA OPEN / K25 4 ZPPLOT ŻARY
9 KRAWCZYK SZYMON OPEN / M30 4 ZPPLOT LESZNO
10 KASPRZAK MONIKA OPEN / K25 4 ZPPLOT ZIELONA GÓRA
 
16 4K LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAJEWSKI MAREK OPEN / M40 4K LEGNICA LEGNICA
2 KRAJEWSKI GRZEGORZ OPEN / M35 4K LEGNICA LEGNICA
3 KRAJEWSKA ANNA OPEN / K35 4K LEGNICA LEGNICA
 
17 4ZPPLOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁKA MACIEJ OPEN / M45 4ZPPLOT ZIELONA GÓRA
 
18 5PCHEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MYSZCZUK ANNA OPEN / K30 5PCHEM KNURÓW
2 OŻGA ARKADIUSZ OPEN / M25 5PCHEM TYCHY
3 MALISZEWSKI IRENEUSZ OPEN / M40 5PCHEM TARN. GÓRY
4 COFÓR KATARZYNA OPEN / K25 5PCHEM MIERZĘCICE
5 SZMIDT MARCIN OPEN / M25 5PCHEM MIASTECZKO ŚL.
6 DOMAŃSKI PIOTR OPEN / M25 5PCHEM PISZCZAC
7 KOWALSKI ZBIGNIEW OPEN / M35 5PCHEM TARN. GÓRY
 
19 AA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUZYLO JAKUB OPEN / M30 AA BRZEG DOLNY
 
20 AAM POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIĘCICKI PIOTR OPEN / M35 AAM POLAND ŚWIDNICA
2 KUBIK NORBERT OPEN / M40 AAM POLAND ŚWIDNICA
3 KOWALCZYK ARTUR OPEN / M45 AAM POLAND BOGUSZÓW GORCE
4 SIEJKA AGATA OPEN / K30 AAM POLAND ŚWIDNICA
5 MACIUSZEK JANUSZ OPEN / M25 AAM POLAND WIERZBNA
6 GIREJ TOMASZ OPEN / M30 AAM POLAND ŚWIDNICA
 
21 ABY DO METY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZPILAREWICZ BARBARA OPEN / K40 ABY DO METY ZIĘBICE
2 KONOPACKI KRZYSZTOF OPEN / M40 ABY DO METY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
3 FIDEI OLIWIA OPEN / K18 ABY DO METY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
4 ADAMIAK MARTA OPEN / K35 ABY DO METY ZŁOTY STOK
5 PITOŃ PAWEŁ OPEN / M30 ABY DO METY ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
 
22 ACHILLES LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SLAVENSKI ILYA OPEN / M30 ACHILLES LESZNO GOMIEL
 
23 ADRIAN DANILEWICZ GROUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZOROWSKI DAMIAN OPEN / M35 ADRIAN DANILEWICZ GROUP DOBRZYKOWICE
2 MAJ-ZALEWSKA DARIA OPEN / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
3 GŁOWACKI TOMASZ OPEN / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
4 SOBOTA MAGDALENA OPEN / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP GROBLICE
5 JON MARCIN OPEN / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
6 DUNAT TOMASZ OPEN / M35 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
7 JANOTA MICHAŁ OPEN / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP OŁAWA
8 BAKALARCZYK TOMASZ OPEN / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
9 MATUSIAK ANNA OPEN / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP UJŚCIE
 
24 ADRIAN DANILEWICZ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMAKA TOMASZ OPEN / M30 ADRIAN DANILEWICZ TEAM JESZKOWICE
2 JUSZCZYŃSKI ROBERT OPEN / M18 ADRIAN DANILEWICZ TEAM WROCŁAW
 
25 AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAGÓRSKI JAKUB OPEN / M18 AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ MŁAWA
2 KUPIS HUBERT OPEN / M18 AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ OPOCZNO
3 KACZMAREK DAMIAN OPEN / M35 AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ RUMIA / SZTUTOWO
 
26 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PATER TOMASZ OPEN / M40 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH SOBÓTKA
2 MICHAŁKIEWICZ WOJCIECH OPEN / M50 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAW
3 PALICKI MATEUSZ OPEN / M18 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WSCHOWA
4 WIELGUS MATEUSZ OPEN / M18 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAW
5 WASILEWSKI PAWEŁ OPEN / M45 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAW
6 KAWALEC DOMINIK OPEN / M18 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAW
7 JAMRO DARIUSZ OPEN / M25 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAW
8 HERMAN PAWEŁ OPEN / M25 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH BYTONIA
9 DĘBSKI MACIEK OPEN / M18 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH LEGIONOWO
10 KLOZIŃSKI DAMIAN OPEN / M18 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH KROBIA
11 KOWALSKI KAZIMIERZ OPEN / M55 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH TRZEBNICA
 
27 AKB ESEMAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRYDECKA ELŻBIETA OPEN / K55 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
2 FRYDECKI SLAWOMIR OPEN / M55 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
3 POSŁUSZNY MARIUSZ OPEN / M45 AKB ESEMAS GŁOSKA
4 POSŁUSZNA ANNA OPEN / K40 AKB ESEMAS GŁOSKA
5 PORADA STANISŁAW OPEN / M45 AKB ESEMAS PROSZKÓW
 
28 AKS WYBIEGANI POLKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORKOWSKI TOMASZ OPEN / M50 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
2 WAJMAN WAJMAN OPEN / M40 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
3 STACHOWIAK AGNIESZKA OPEN / K35 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
4 KONOWALCZUK TOMASZ OPEN / M35 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
5 ARGASIŃSKI WOJCIECH OPEN / M18 AKS WYBIEGANI POLKOWICE SUCHA GÓRNA
6 OLEJNICZAK DARIUSZ OPEN / M50 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
7 OLSZEWSKI MIKOŁAJ OPEN / M35 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
8 ŻART MARIUSZ OPEN / M45 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
 
29 AKTYWNA NOWA RUDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁACHYTKA JAN OPEN / M40 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
2 KRUPA MARCIN OPEN / M40 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
 
30 AKTYWNY OSTRZESZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWIERTA JAROSŁAW OPEN / M30 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
 
31 ALLSAFE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECH WOJCIECH OPEN / M50 ALLSAFE WROCŁAW
 
32 ALPHA SPIRIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZURKIEWICZ PAWEL OPEN / M35 ALPHA SPIRIT WROCLAW
 
33 AMM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBOTA MARCIN OPEN / M30 AMM GROBLICE
 
34 AMWIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIELCAREK DAWID OPEN / M25 AMWIN WRZEŚNIA
 
35 ATHLETICS NYSA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GACEK MICHAŁ OPEN / M30 ATHLETICS NYSA WROCŁAW
2 BERGER PIOTR OPEN / M40 ATHLETICS NYSA OTMUCHÓW
3 WARZECHA TERESA OPEN / K55 ATHLETICS NYSA WILAMOWA
4 WAJDZIK BOGUSŁAW OPEN / M40 ATHLETICS NYSA NYSA
5 FIGURA ZBIGNIEW OPEN / M55 ATHLETICS NYSA BERLIN
 
36 ATHLETICS TEAM PRUSICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAZUBSKA ANNA OPEN / K45 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
2 KEMPA KRZYSZTOF OPEN / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
3 KEMPA MAGDALENA OPEN / K30 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
4 KOZŁOWICZ TOMASZ OPEN / M25 ATHLETICS TEAM PRUSICE WIELKA LIPA
5 BURCHACKI PRZEMYSŁAW OPEN / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE SKOKOWA
6 ŻYŻA PIOTR OPEN / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE SKOKOWA
7 KOMOROWSKI ARKADIUSZ OPEN / M18 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
8 OPAŁKA TOMASZ OPEN / M45 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
9 HAZUBSKI ŁUKASZ OPEN / M18 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
10 KAWA ARKADIUSZ OPEN / M35 ATHLETICS TEAM PRUSICE CHODLEWKO
11 SALADRA TOMASZ OPEN / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE PRUSICE
12 JANISZEWSKI WIKTOR OPEN / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE MILICZ
13 MOSKAL ADRIAN OPEN / M25 ATHLETICS TEAM PRUSICE SKOKOWA
14 HAZUBSKI ANDRZEJ OPEN / M50 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
15 SOBCZYK PIOTR OPEN / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE WROCŁAW
 
37 ATOS RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLESTA RAFAŁ OPEN / M30 ATOS RUNNERS WROCŁAW
 
38 AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KADŁUBOWSKI PIOTR OPEN / M40 AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM BRZEG
 
39 AWL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULIŃSKI MACIEJ OPEN / M30 AWL WROCŁAW
2 SZPIK MACIEJ OPEN / M40 AWL WROCŁAW
3 WYLEŻOŁ KAROLINA OPEN / K18 AWL RACIBÓRZ
4 ŁUCZAK JUSTYNA OPEN / K18 AWL WARTA
5 LANG MONIKA OPEN / K18 AWL OPOLE
6 BRONISŁAWSKI BRUNO OPEN / M18 AWL WROCŁAW
7 PINDOR KRYSTIAN OPEN / M35 AWL WILCZYCE
8 KOCIUBA MAREK OPEN / M35 AWL WROCŁAW
9 MYRTA MARIOLA OPEN / K25 AWL SIEWIERZ
10 LEJA TOMASZ OPEN / M35 AWL LUBAWKA
11 ŚLEZIAK KAROLINA OPEN / K18 AWL KAMESZNICA
12 AUGUST ARTUR OPEN / M45 AWL WROCŁAW
13 ADAMCZYK NATALIA OPEN / K25 AWL ŁODYGOWICE
14 HALOT MIROSŁAW OPEN / M45 AWL WROCŁAW
15 POTOCKI ARTUR OPEN / M18 AWL KRAKÓW
16 FILIPEK TOMASZ OPEN / M18 AWL SIEDLCE
17 PIETRZAK JOANNA OPEN / K18 AWL WROCŁAW
18 GAWEŁ KATARZYNA OPEN / K25 AWL WROCŁAW
 
40 BANK OCHRONY ŚRODOWISKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SĘKALA MAREK OPEN / M35 BANK OCHRONY ŚRODOWISKA WROCŁAW
2 MAŁOZIĘĆ MARCIN OPEN / M40 BANK OCHRONY ŚRODOWISKA SMOLEC
 
41 BIEG OPOLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HACZYK JAROSŁAW OPEN / M50 BIEG OPOLSKI OPOLE
2 HACZYK NATALIA OPEN / K45 BIEG OPOLSKI OPOLE
3 HACZYK GABRIELA OPEN / K70 BIEG OPOLSKI OPOLE
4 HRYNIÓW ŁUKASZ OPEN / M35 BIEG OPOLSKI CHRZĄSZCZYCE
 
42 BIEG Z CHRYSTUSEM!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAWROT PAWEŁ OPEN / M25 BIEG Z CHRYSTUSEM! RUDA ŚLĄSKA
2 NAWROT MAREK OPEN / M60 BIEG Z CHRYSTUSEM! ŚWIĘTOCHŁOWICE
 
43 BIEGACZE W RADOMSKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SALIŃSKI DOMINIK OPEN / M30 BIEGACZE W RADOMSKU RADOMSKO
 
44 BIEGAJ W JEDLINIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SACKIEWICZ-WIĄCEK AGNIESZKA OPEN / K40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
2 KACPRZYK MARIUSZ OPEN / M40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
3 CHOMIAK KATARZYNA OPEN / K40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
4 WĘCŁAWIK JANUSZ OPEN / M60 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
5 WĘCŁAWIK URSZULA OPEN / K60 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
6 MACHOWSKI KRZYSZTOF OPEN / M45 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
7 GÓRNICKA EWELINA OPEN / K30 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
8 KUBIAK ROBERT OPEN / M40 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
9 TĘCZA DARIUSZ OPEN / M55 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA-ZDRÓJ
 
45 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASPRZYK MARCIN OPEN / M30 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
2 GŁOWACKI MAREK OPEN / M50 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
3 TCHOROWSKA SYLWIA OPEN / K40 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ NOWY JULIANÓW
4 PANCIO ANNA OPEN / K40 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
5 PIETRZYK DANIEL OPEN / M40 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
 
46 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATYSIAK KRZYSZTOF OPEN / M35 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
2 JONCZYS KRZYSZTOF OPEN / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
3 KUCZYŃSKI MARCIN OPEN / M45 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
4 CZAJA ADRIAN OPEN / M35 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
5 SZUMILAS MARIUSZ OPEN / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
6 BALUL PIOTR OPEN / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
7 WIERCIOCH SŁAWOMIR OPEN / M45 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
8 KUCHCZYŃSKI KRZYSZTOF OPEN / M35 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
9 OWCZAREK MARCIN OPEN / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
10 ŁUKASZCZYK ANDRZEJ OPEN / M45 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
11 KUCHCZYŃSKA ANNA OPEN / K35 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
12 CYBULSKI PAWEŁ OPEN / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
13 SARAMA ARKADIUSZ OPEN / M45 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
14 SEKUŁA PAWEŁ OPEN / M35 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
 
47 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOSIK ZUZANNA OPEN / K30 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
2 PIOSIK MIROSŁAW OPEN / M30 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
3 ZIĘBA LUCYNA OPEN / K30 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW WROCŁAW
 
48 BIEGAM DLA ZDROWIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKA GENOWEFA OPEN / K65 BIEGAM DLA ZDROWIA JELENIA GÓRA
 
49 BIEGAM PO KOKSIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TAJDUŚ BOGUSŁAW OPEN / M50 BIEGAM PO KOKSIE WAŁBRZYCH
 
50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOCZARSKI MARIUSZ OPEN / M50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
2 PAWŁOWSKI ERNEST OPEN / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
3 MARCZYK TOMASZ OPEN / M35 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JANOWICE WIELKIE
4 JOLIBSKI JACEK OPEN / M25 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
5 SOBIŃSKI WALDEMAR OPEN / M55 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
6 RĘBECKA VIOLETTA OPEN / K45 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
7 MAJER MAJA OPEN / K35 BIEGAMDLAZDROWIA.PL SZKLARSKA PORĘBA
8 SIARKIEWICZ JOLA OPEN / K55 BIEGAMDLAZDROWIA.PL PODGÓRZYN
9 PIETRASZEK ROBERT OPEN / M45 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
10 POPŁAWSKI RAFAŁ OPEN / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
11 HAN WALDEMAR OPEN / M50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GORA
12 MARUKIEWICZ MAREK OPEN / M30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
 
51 BIEGAMY WE WROCŁAWIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RECZUCH ANDRZEJ OPEN / M40 BIEGAMY WE WROCŁAWIU BIELAWA
2 KOLEBUK ROBERT OPEN / M45 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
3 BAKER GLENN OPEN / M35 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
4 SIKORA AGNIESZKA OPEN / K35 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
 
52 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁOWROCKI PAWEŁ OPEN / M40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ DZIERŻONIÓW
2 SŁOWIŃSKI PIOTR OPEN / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
 
53 BIEGOWA ŚWIDNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DŁUGOŁĘCKI KONRAD OPEN / M40 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
2 ZAGAŁA PIOTR OPEN / M45 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
3 SZCZEBIOTOWSKI MICHAŁ OPEN / M35 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
4 WALENDZIK WOJCIECH OPEN / M18 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
5 PAWŁOWSKI PIOTR OPEN / M55 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
6 SZAŁĘGA ŁUKASZ OPEN / M35 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
7 SZARADOWSKI PIOTR OPEN / M45 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
8 KOGUT STANISŁAW OPEN / M35 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
9 KRZECZKOWSKI ROMAN OPEN / M45 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
10 ZAKRZEWSKA EDYTA OPEN / K40 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
11 KOCZKODON ALICJA OPEN / K40 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
12 PAWLIKOWSKA MARIOLA OPEN / K40 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
13 BIELA MICHAŁ OPEN / M35 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
14 MIŁKOWSKI TOMASZ OPEN / M40 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
 
54 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROZDOWSKI ADRIAN OPEN / M35 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
2 TROCHA ROMAN OPEN / M55 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
3 GIL STANISŁAW OPEN / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
4 ŁUBKOWSKI MARCIN OPEN / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
5 SOBCZAK ALEKSANDER OPEN / M35 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
6 PIWOWARCZYK DANIEL OPEN / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA POLANICA ZDRÓJ
7 BARANIUK GRZEGORZ OPEN / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA PIESZYCE
8 DUDA KRZYSZTOF OPEN / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
9 MALEC MAGDALENA OPEN / K35 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA KAMIENNA GÓRA
10 MARCINOWSKI NORBERT OPEN / M25 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
11 WOLF ADAM OPEN / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
12 OPALIŃSKA DOROTA OPEN / K30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
13 OPALIŃSKI JACEK OPEN / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
14 WIŚNIEWSKI RAFAŁ OPEN / M35 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
15 KAUCKA ALICJA OPEN / K30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
16 KWAŚNY RAFAŁ OPEN / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
17 DOMAGAŁA ADAM OPEN / M50 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
 
55 BIERUNIOKI SZYBCY I WŚCIEKLI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁÓCIENICZAK PIOTR OPEN / M40 BIERUNIOKI SZYBCY I WŚCIEKLI BIERUŃ
2 SEMIK PRZEMEK OPEN / M30 BIERUNIOKI SZYBCY I WŚCIEKLI BIERUŃ
3 MALICKI DOMINIK OPEN / M35 BIERUNIOKI SZYBCY I WŚCIEKLI BIERUŃ
 
56 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWIECIEŃ ZBIGNIEW OPEN / M55 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
2 BOBRYCKA MARIOLA OPEN / K50 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁASK
3 WOŹNIAK RYSZARD OPEN / M50 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
4 DEC RAFAŁ OPEN / M40 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
5 KRZEKOTOWSKI ZDZISŁAW OPEN / M55 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
6 PURZYŃSKI MARCIN OPEN / M40 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
7 LIDKE MAREK OPEN / M25 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
8 DEC PATRYK OPEN / M18 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
 
57 BLACK RUNNING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUZIEL BARTOSZ OPEN / M25 BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIE
2 KUZIEL MARCIN OPEN / M30 BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIE
 
58 BLUEMU TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CENDROWICZ MAGDALENA MARTA OPEN / K35 BLUEMU TEAM SOBÓTKA
 
59 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPCZYŃSKI MARCIN OPEN / M35 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA SULECHÓW
2 SALMANOWICZ ZDZISŁAW OPEN / M65 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
3 WOCH AGNIESZKA OPEN / K45 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
4 WALCZAK RYSZARD OPEN / M65 BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA
 
60 BREMBO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIĘDRYCH MAREK OPEN / M30 BREMBO CZERMNA
 
61 BRZESKIE RZEŹNIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPIŃSKI RAFAŁ OPEN / M25 BRZESKIE RZEŹNIKI BRZEG
 
62 BYCZYŃSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLNA JUSTYNA OPEN / K30 BYCZYŃSKI KLUB BIEGACZA BYCZYNA
2 WOLNY KRYSTIAN OPEN / M30 BYCZYŃSKI KLUB BIEGACZA BYCZYNA
 
63 BYSTRZYCKI EXPRESS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUSIAŁ MAREK OPEN / M60 BYSTRZYCKI EXPRESS BYSTRZYCA GÓRNA
 
64 BŁYSK FEJMU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDEK ROMAN OPEN / M45 BŁYSK FEJMU DZIERŻONIÓW
 
65 CAŁA OLEŚNICA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIŁOGAN ŁUKASZ OPEN / M35 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
2 SZANDAŁA JACEK OPEN / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
3 TUREK MARIUSZ OPEN / M25 CAŁA OLEŚNICA BIEGA GOSZCZ
4 SANKIEWICZ MARIUSZ OPEN / M25 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
5 ZIMNY GRZEGORZ OPEN / M35 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
6 CIEPLUCH MARCIN OPEN / M25 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
7 KRAKOWSKI WALDEMAR OPEN / M55 CAŁA OLEŚNICA BIEGA KRZECZYN
8 ROSIŃSKI MARCIN OPEN / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
9 JAROSZ JAROSŁAW OPEN / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
10 KOWALCZYK ALEKSANDRA OPEN / K30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA SOSNOWIEC
11 GOŁĄB ANDRZEJ OPEN / M50 CAŁA OLEŚNICA BIEGA DOBROSZYCE
12 DUDEK WITOLD OPEN / M45 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
13 RASAŁA KAROLINA OPEN / K25 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
 
66 CENEO RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUSZCZYK WALTER OPEN / M35 CENEO RUNNERS WROCŁAW
 
67 CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PODSIADŁY ROBERT OPEN / M55 CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANE WROCŁAW
 
68 CHEMIROL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOCZEK MICHAŁ OPEN / M30 CHEMIROL WROCŁAW
 
69 CIDRY LOTAJOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIONTEK ANDRZEJ OPEN / M50 CIDRY LOTAJOM BYTOM
2 PIONTEK BOŻENA OPEN / K45 CIDRY LOTAJOM BYTOM
3 MIŚ KATARZYNA OPEN / K35 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
 
70 CIEMNA STRONA POMIDORA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁAN JAGODA OPEN / K30 CIEMNA STRONA POMIDORA OLEŚNICA
 
71 CO JA TUTAJ ROBIĘ?
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŁA WITOLD OPEN / M25 CO JA TUTAJ ROBIĘ? JELENIA GÓRA
2 GALARA GRZEGORZ OPEN / M30 CO JA TUTAJ ROBIĘ? WROCŁAW
 
72 CROSS KRAPKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KANDZIORA KATARZYNA OPEN / K25 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
2 PASTUCHA ANNA OPEN / K60 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
3 PASTUCHA MAREK OPEN / M55 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
4 KANDZIORA DOMINIK OPEN / M30 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
5 RADAJEWSKI ARKADIUSZ OPEN / M40 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
6 ŚLEDZIŃSKI RYSZARD OPEN / M55 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
 
73 CROSS STRACEŃCÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOCZEK TOMASZ OPEN / M40 CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW
2 MARCINIAK PAWEŁ OPEN / M55 CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW
3 JANKOWSKI MARCIN OPEN / M35 CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW
4 JANKOWSKA MARZENA OPEN / K40 CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW
5 SZOT ROBERT OPEN / M40 CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW
 
74 CROSSANDAKTIVE NYSA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 REZACZ PIOTR OPEN / M30 CROSSANDAKTIVE NYSA NYSA
2 MACZUGA RADOSŁAW OPEN / M35 CROSSANDAKTIVE NYSA NYSA
3 DROZDOWSKI KRZYSZTOF OPEN / M40 CROSSANDAKTIVE NYSA NYSA
4 MAJERZ MARCIN OPEN / M40 CROSSANDAKTIVE NYSA NYSA
5 JAMROZIK ADAM OPEN / M35 CROSSANDAKTIVE NYSA NYSA
6 FOLĘGA WOJCIECH OPEN / M30 CROSSANDAKTIVE NYSA NYSA
7 SZYMANSKI JAROSLAW OPEN / M35 CROSSANDAKTIVE NYSA NYSA
8 KRAWIEC EWA OPEN / K35 CROSSANDAKTIVE NYSA NYSA
 
75 CROSSFIT ETERNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZYSZTOFIK PIOTR OPEN / M40 CROSSFIT ETERNIA MALIN
 
76 CS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK ŁUKASZ OPEN / M30 CS RUNNING TEAM WROCŁAW
 
77 CSWIICH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WLIZŁO ALEKSANDER OPEN / M55 CSWIICH WROCŁAW
2 HRYŃCZUK ADRIAN OPEN / M30 CSWIICH WROCŁAW
3 SKALSKA-KUDERA AGNIESZKA OPEN / K30 CSWIICH WROCŁAW
4 SKAWIŃSKA ANNA OPEN / K35 CSWIICH WROCŁAW
5 LISZEWSKI DAMIAN OPEN / M35 CSWIICH WROCŁAW
6 PATYK EWELINA OPEN / K18 CSWIICH LIBIĄŻ
7 KIEFER KLAUDIA OPEN / K18 CSWIICH ŁUKOWICE BRZESKIE
8 MAJDZIŃSKI KONRAD OPEN / M18 CSWIICH STARA DĄBROWA
9 WOJTCZAK KRZYSZTOF OPEN / M45 CSWIICH WROCŁAW
10 BARCIKOWSKI ŁUKASZ OPEN / M25 CSWIICH WROCŁAW
11 GLIŃSKI ŁUKASZ OPEN / M35 CSWIICH BRZEG
12 GRZEGORZEWSKI MARCIN OPEN / M40 CSWIICH WROCŁAW
13 BĄK PAWEŁ OPEN / M30 CSWIICH SIEDLEC
14 MAJEWSKI RAFAŁ OPEN / M30 CSWIICH OBORNIKI ŚLĄSKIE
15 NIKLEWICZ ADAM OPEN / M18 CSWIICH KOWAL
16 MIROWSKI SŁAWOMIR OPEN / M35 CSWIICH WROCŁAW
17 DĘBICKI ŁUKASZ OPEN / M30 CSWIICH OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
78 CUDAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMUDA GRZEGORZ OPEN / M35 CUDAKI LUBACZÓW
 
79 DAMY RADE!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIKTOROWICZ TOMASZ OPEN / M35 DAMY RADE! WROCŁAW
2 KOWALSKI SZYMON OPEN / M35 DAMY RADE! WROCŁAW
3 KOWALSKI KAMIL OPEN / M35 DAMY RADE! KRAKÓW
 
80 DIEHLRUNNINGTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁEBZUCH MARZENA OPEN / K35 DIEHLRUNNINGTEAM NAMYSŁÓW
2 SIRING KRZYSZTOF OPEN / M30 DIEHLRUNNINGTEAM NAMYSŁÓW
3 ŚLUSARZ TOMASZ OPEN / M25 DIEHLRUNNINGTEAM NAMYSŁÓW
4 MIŚ PIOTR OPEN / M25 DIEHLRUNNINGTEAM NAMYSŁÓW
5 PROSZCZUK ADRIAN OPEN / M30 DIEHLRUNNINGTEAM WROCLAW
 
81 DM LABORATORIUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADNY MICHAL OPEN / M40 DM LABORATORIUM WROCŁAW
 
82 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURKUS ALEKSANDER OPEN / M45 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI WARSZAWA
 
83 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZOREK MARIAN OPEN / M60 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCLAW
2 KRAUZE ANDRZEJ OPEN / M60 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
3 MRÓZ LUDWIK OPEN / M35 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
4 PYTEL ANDRZEJ OPEN / M55 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
5 HAŁKA JAN OPEN / M45 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
 
84 DPS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECH LESŁAW OPEN / M35 DPS SOBÓTKA
 
85 DR. SCHNEIDER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LADENBERGER MATEUSZ OPEN / M35 DR. SCHNEIDER JACZKOW
 
86 DRUŻYNA SZPIKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHEŁMINIAK DOMINIK OPEN / M45 DRUŻYNA SZPIKU KRÓLIKOWICE
2 BUBEL ALINA OPEN / K45 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
3 ROGALA KLAUDIUSZ OPEN / M45 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
4 SZUKAŁA PIOTR OPEN / M45 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
5 ZAGROBELNA MAGDALENA OPEN / K40 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
6 MIRR MARCIN OPEN / M35 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
7 MAJDAŃSKI TOMASZ OPEN / M35 DRUŻYNA SZPIKU LEŚNA
8 SZOPA LESZEK OPEN / M65 DRUŻYNA SZPIKU PODOLSZE
9 STUDZIŃSKI JACEK OPEN / M35 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
10 WYGRALAK PIOTR OPEN / M30 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
11 NADOLNY LESZEK OPEN / M60 DRUŻYNA SZPIKU LESZNO
12 GĄSIOROWSKI KAROL OPEN / M35 DRUŻYNA SZPIKU LISOWICE
13 MAJORKIEWICZ ROBERT OPEN / M40 DRUŻYNA SZPIKU ŚWIEBODZICE
14 BAŁA ADAM OPEN / M50 DRUŻYNA SZPIKU SZCZAWNO-ZDRÓJ
15 KRAMER HANNA OPEN / K50 DRUŻYNA SZPIKU MUROWANA GOSLINA
16 KULON SŁAWOMIR OPEN / M40 DRUŻYNA SZPIKU POLKOWICE
17 MYSZKOWSKI BOLESŁAW OPEN / M55 DRUŻYNA SZPIKU WAŁBRZYCH
18 SZCZEPAŃSKI MARCIN OPEN / M30 DRUŻYNA SZPIKU LEGNICA
19 KUBAŚ JUSTYNA OPEN / K25 DRUŻYNA SZPIKU DOPIEWIEC
20 TUL MAŁGORZATA OPEN / K45 DRUŻYNA SZPIKU GNIECHOWICE
 
87 DRUŻYNA SZPIKU SITECH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PISKORZ DARIA OPEN / K40 DRUŻYNA SZPIKU SITECH POLKOWICE
2 GOLAŃSKI WOJCIECH OPEN / M25 DRUŻYNA SZPIKU SITECH GŁOGÓW
3 JANCZAK-GOLAŃSKA ANNA OPEN / K25 DRUŻYNA SZPIKU SITECH GŁOGÓW
4 GOGUŚ GERARD OPEN / M35 DRUŻYNA SZPIKU SITECH POLKOWICE
5 ROSOŁOWSKI GRZEGORZ OPEN / M45 DRUŻYNA SZPIKU SITECH NOWE MIASTECZKO
 
88 DTR BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLIWIAK WIOLETTA OPEN / K40 DTR BIEGA TRZEBNICA
 
89 DYWIZJON 102
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIĄCEK ADAM OPEN / M40 DYWIZJON 102 WYSOKA K.WROCŁAWIA
 
90 DZIADOWA KŁODA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZEKAJ RAFAŁ OPEN / M18 DZIADOWA KŁODA BIEGA NAMYSŁÓW
2 KAZIMIERCZAK EWA OPEN / K40 DZIADOWA KŁODA BIEGA DZIADOWA KŁODA
3 KAZIMIERCZAK KRZYSZTOF OPEN / M45 DZIADOWA KŁODA BIEGA DZIADOWA KŁODA
4 NAWROT JUSTYNA OPEN / K35 DZIADOWA KŁODA BIEGA BRALIN
5 WIERNIK TOMASZ OPEN / M40 DZIADOWA KŁODA BIEGA DZIADOWA KŁODA
 
91 DZIAGUARO RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARIOTTI ANDREA OPEN / M25 DZIAGUARO RUNNING TEAM WROCLAW
 
92 DZIKI BARBARZYŃCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUKAWSKI MATEUSZ OPEN / M30 DZIKI BARBARZYŃCA WARSZAWA
 
93 DZIKIE SZYSZKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUGUŁ JAKUB OPEN / M18 DZIKIE SZYSZKI WROCŁAW
2 NANIEWICZ RAFAŁ OPEN / M18 DZIKIE SZYSZKI WROCŁAW
 
94 DŻEDAJE WYKLĘCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŚCIUSZKIEWICZ KRZYSZTOF OPEN / M35 DŻEDAJE WYKLĘCI SZYMANÓW
2 MUTKE ROBERT OPEN / M35 DŻEDAJE WYKLĘCI SMOLEC
 
95 EDI TEAM ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALEWSKA ELŻBIETA OPEN / K35 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
2 KONDYCKI ADAM OPEN / M45 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
3 PRAWELSKI ANDRZEJ OPEN / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC/ŁAGÓW
4 KUŹMIŃSKI KRZYSZTOF OPEN / M40 EDI TEAM ZGORZELEC PIEŃSK
5 DZIEDZIC PIOTR OPEN / M45 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
6 TRELA KRZYSZTOF OPEN / M45 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC/ŁAGÓW
7 OLEJNIK TOMASZ OPEN / M25 EDI TEAM ZGORZELEC BOGATYNIA
8 GÓRAK WOJCIECH OPEN / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZEBRZYDOWA 166
9 MACIOROWSKI GRZEGORZ OPEN / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZAWIDÓW
10 KLIMCZAK ANDRZEJ OPEN / M50 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
11 DUSZYŃSKI JACEK OPEN / M45 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
12 LERYNOWICZ JACEK OPEN / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
13 WÓJCICKI ARTUR OPEN / M45 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
14 DASZYŃSKI ANDRZEJ OPEN / M70 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
15 ORZOŁ DARIUSZ OPEN / M50 EDI TEAM ZGORZELEC ZAWIDÓW
 
96 EKOOKNA RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZESZOWSKI ARKADIUSZ OPEN / M45 EKOOKNA RUNNERS RACIBÓRZ
2 WOLLNY KAMIL OPEN / M25 EKOOKNA RUNNERS KORNICE
3 KRAWCZYK KATARZYNA OPEN / K40 EKOOKNA RUNNERS RACIBÓRZ
4 KULAK ALEKSANDRA OPEN / K35 EKOOKNA RUNNERS RACIBÓRZ
 
97 ELMAR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI MARIUSZ OPEN / M35 ELMAR TRZEBNICA
 
98 ENERGIO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUSZCZYK MACIEJ OPEN / M35 ENERGIO WYSOKA
 
99 EUROBENT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZEWCZYK KRZYSZTOF OPEN / M30 EUROBENT TEAM BYSTRZYCA DOLNA
2 SZEWCZYK WOJCIECH OPEN / M25 EUROBENT TEAM BYSTRZYCA DOLNA
3 RIDEL MATEUSZ OPEN / M30 EUROBENT TEAM ŚWIDNICA
4 BEZEGŁÓW KAMIL OPEN / M25 EUROBENT TEAM BYSTRZYCA DOLNA
5 DUMA KRZYSZTOF OPEN / M18 EUROBENT TEAM ŚWIDNICA
6 KOŁODKO ROMAN OPEN / M45 EUROBENT TEAM ŚWIDNICA
 
100 EUROPA UBEZPIECZENIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRESZTA KATARZYNA OPEN / K40 EUROPA UBEZPIECZENIA WROCŁAW
2 MARKOWSKA KAROLINA OPEN / K30 EUROPA UBEZPIECZENIA WROCŁAW
3 MAKLES WIOLETTA OPEN / K35 EUROPA UBEZPIECZENIA WROCŁAW
 
101 EXPLAIN EVERYTHING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MELNYK SERGII OPEN / M25 EXPLAIN EVERYTHING TEAM WROCLAW
2 MONZO CAMPOS DAVID OPEN / M25 EXPLAIN EVERYTHING TEAM WROCLAW
3 GONCZAREK BARTOSZ OPEN / M40 EXPLAIN EVERYTHING TEAM KAMIENIEC WROCŁAWSKI
4 RYCHLEWICZ TOMASZ OPEN / M30 EXPLAIN EVERYTHING TEAM WROCŁAW
 
102 EXPRESSPHARM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZELECKI PIOTR OPEN / M40 EXPRESSPHARM SULISTROWICE
2 ABRAMEK KAMIL OPEN / M30 EXPRESSPHARM WROCŁAW
 
103 EY RUN4FUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TATYS ŁUKASZ OPEN / M35 EY RUN4FUN WROCŁAW
2 HUSARZ KRZYSZTOF OPEN / M30 EY RUN4FUN WILCZYCE
3 SERWA DAWID OPEN / M30 EY RUN4FUN WROCŁAW
4 KULPA JOANNA OPEN / K30 EY RUN4FUN WROCŁAW
5 KAMIŃSKA-KORZENIOWSKA JOANNA OPEN / K35 EY RUN4FUN WAŁBRZYCH
 
104 FABRYCZNA BOULDER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻAK KONRAD OPEN / M45 FABRYCZNA BOULDER WROCŁAW
 
105 FDG S.A.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK TOMASZ OPEN / M30 FDG S.A. GLIWICE
 
106 FENIKS LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZECZKOWSKI DANIEL OPEN / M35 FENIKS LEGNICA LEGNICA
2 DĘBICKI ADRIAN OPEN / M35 FENIKS LEGNICA LEGNICA
3 MARKOWSKI MAREK OPEN / M30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
 
107 FIGHT RUN ŁASK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWCZYK MAREK OPEN / M30 FIGHT RUN ŁASK ŁASK
 
108 FITNESS PIEKARY LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BONECKA RENATA OPEN / K35 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
2 KOZAKIEWICZ KRZYSZTOF OPEN / M45 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICKIE POLE
3 NAPORA PAWEŁ OPEN / M45 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
 
109 FLY OR DIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKOWIAK KRZYSZTOF OPEN / M25 FLY OR DIE TRZEBNICA
 
110 FORFITER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRASZEWSKA KAROLINA OPEN / K25 FORFITER TRZEBNICA
 
111 FU FU FU TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BABIRECKA AGNIESZKA OPEN / K35 FU FU FU TEAM GŁOGÓW
2 WOŹNY KRZYSZTOF OPEN / M35 FU FU FU TEAM KAŹMIERZ
 
112 GANG RÓŻOWYCH MISIÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIRSTEIN KAMILA OPEN / K30 GANG RÓŻOWYCH MISIÓW WROCŁAW
2 GOLEC JAROSŁAW OPEN / M45 GANG RÓŻOWYCH MISIÓW ŚWIDNICA
3 SUCHENIA DANIEL OPEN / M45 GANG RÓŻOWYCH MISIÓW WAŁBRZYCH
4 KOZIOŁ BOGUSŁAW OPEN / M45 GANG RÓŻOWYCH MISIÓW OLEŚNICA
 
113 GET RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORŁOWSKI ŁUKASZ OPEN / M30 GET RUN WROCŁAW
2 ŚWIDA ADAM OPEN / M30 GET RUN WROCŁAW
 
114 GKS CZASTARY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIEDA ROBERT OPEN / M50 GKS CZASTARY CZASTARY
 
115 GLKS MARCINOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJSŁAW BARTŁOMIEJ OPEN / M30 GLKS MARCINOWICE MARCINOWICE
2 PATALON MAREK OPEN / M50 GLKS MARCINOWICE MARCINOWICE
3 MIŚ BOGUSŁAW OPEN / M50 GLKS MARCINOWICE BIAŁA
 
116 GMINA OŁAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SICIARZ MARCIN OPEN / M40 GMINA OŁAWA OŁAWA
 
117 GOGGLE PAE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOPEL ARKADIUSZ OPEN / M45 GOGGLE PAE TEAM GLIWICE
 
118 GOMIND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PATYRA ŁUKASZ OPEN / M35 GOMIND WROCŁAW
 
119 GRAWERBUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FORYŚ MICHAŁ OPEN / M25 GRAWERBUS BOGUSZÓW-GORCE
 
120 GREATMAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTAS PAWEŁ OPEN / M30 GREATMAN WROCŁAW
2 KOTAS JANINA OPEN / K30 GREATMAN WROCŁAW
 
121 GREGOR TRAVEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 VENULET JAN OPEN / M18 GREGOR TRAVEL GDAŃSK
2 SZYMCZAK GRZEGORZ OPEN / M18 GREGOR TRAVEL GDAŃSK
 
122 GRUCHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUSZCZYŃSKI DAWID OPEN / M30 GRUCHA KARNICE
 
123 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻUKOWSKI PAWEŁ OPEN / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
2 KOSIŃSKI BARTŁOMIEJ OPEN / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
3 CIĄGŁO GRZEGORZ OPEN / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
4 KOCEMBA RAFAŁ OPEN / M30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC ŚWIEBODZICE
5 KRAJEWSKI KRZYSZTOF OPEN / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
 
124 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWACZYK JAN OPEN / M40 GRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW MIEROSZÓW
 
125 GRUPA KALI74
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DURA ADAM OPEN / M30 GRUPA KALI74 WROCŁAW
 
126 GT KONA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SŁOMCZYŃSKI BARTOSZ OPEN / M40 GT KONA OPOLE
 
127 GT RAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDA DORIAN OPEN / M25 GT RAT WROCŁAW
2 KURPIEWSKA ANNA OPEN / K40 GT RAT WROCŁAW
3 WALEŃSKA EWA OPEN / K40 GT RAT WROCŁAW
4 ANDRZEJEWSKA MAŁGORZATA OPEN / K30 GT RAT GĘBCZYCE
5 BREWKA WOJCIECH OPEN / M35 GT RAT PIERWOSZÓW
6 DEUTSCHMAN PIOTR OPEN / M40 GT RAT WROCŁAW
7 WALCZAK PAULINA OPEN / K30 GT RAT ŚWIDNICA
8 SZPOCIŃSKA SYLWIA OPEN / K30 GT RAT WROCŁAW
9 PRUSAK PIOTR OPEN / M35 GT RAT SOBÓTKA
10 PRZYBYŁO PIOTR OPEN / M30 GT RAT WROCŁAW
11 KOTOWSKI PAWEŁ OPEN / M25 GT RAT WROCŁAW
12 PAWŁOWSKI MARIUSZ OPEN / M35 GT RAT JESZKOWICE
13 KULBICKI PIOTR OPEN / M35 GT RAT WROCŁAW
14 BIHUN NATALIA OPEN / K30 GT RAT KOBIERZYCE
15 ŚREDZIŃSKI ŁUKASZ OPEN / M35 GT RAT WROCŁAW
16 WŁOCH MATEUSZ OPEN / M30 GT RAT WROCŁAW
17 KĘDZIORA ALEKSANDRA OPEN / K40 GT RAT WROCŁAW
18 NOWAK ANDRZEJ OPEN / M35 GT RAT WROCŁAW
19 OLENDER GRZEGORZ OPEN / M40 GT RAT WROCŁAW
20 GRASZA DARIUSZ OPEN / M40 GT RAT WROCŁAW
21 JANISZEWSKI ARKADIUSZ OPEN / M45 GT RAT ŚRODA ŚLĄSKA
22 GAŹDZIK TOMASZ OPEN / M35 GT RAT WROCŁAW
23 LEWANDOWSKA ANITA OPEN / K30 GT RAT WROCŁAW
24 SZYDŁO AGATA OPEN / K45 GT RAT LIGOTA PIĘKNA
25 MOLĘDA ANNA OPEN / K35 GT RAT WROCŁAW
26 BOROWIECKI KRZYSZTOF OPEN / M30 GT RAT WROCŁAW
27 RODRIGUEZ ESTEVEZ JESUS OPEN / M30 GT RAT WROCLAW
28 BUCHLA MARCIN OPEN / M40 GT RAT WROCŁAW
29 WOJTYŁO MICHAŁ OPEN / M35 GT RAT WROCŁAW
30 WOJTYŁO OLIMPIA OPEN / K35 GT RAT WROCŁAW
31 CHERNOBRIVENKO SERGEY OPEN / M30 GT RAT WROCLAW
32 SIWIASZCZYK ARKADIUSZ OPEN / M35 GT RAT WROCŁAW
33 BYRDAK MONIKA OPEN / K30 GT RAT WROCŁAW
34 KORCZYŃSKI RADOSŁAW OPEN / M45 GT RAT LUXEMBOURG
35 NOWACKI MARCIN OPEN / M35 GT RAT WROCŁAW
36 CHOŁAST PATRYK OPEN / M40 GT RAT WROCŁAW
37 ZAPAŁOWSKI PAWEŁ OPEN / M35 GT RAT WROCŁAW
38 ŻURKOWSKI DANIEL OPEN / M30 GT RAT BABORÓW
39 LIEBENTHAL TADEUSZ OPEN / M30 GT RAT WROCŁAW
40 SZELAGIEWICZ PIOTR OPEN / M35 GT RAT WROCLAW
41 PŁAWIAK ANNA OPEN / K35 GT RAT WROCŁAW
42 GRASZA DARIUSZ OPEN / M40 GT RAT WROCŁAW
 
128 GUBIN BIEGAMBOLUBIĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOKAREK PRZEMYSŁAW OPEN / M35 GUBIN BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN
2 SMIEJAN SŁAWOMIR OPEN / M40 GUBIN BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN
 
129 GVT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIRUTA SEBASTIAN OPEN / M45 GVT WROCŁAW
2 RADECKI MACIEJ OPEN / M35 GVT WROCŁAW
3 MARCINKOWSKI PRZEMYSŁAW OPEN / M45 GVT TYNIEC MAŁY
4 WANKIEWICZ KRZYSZTOF OPEN / M40 GVT JELCZ-LASKOWICE
5 STRZELECKI GRZEGORZ OPEN / M35 GVT WROCŁAW
6 SZCZĘSNY FILIP OPEN / M40 GVT ŻÓRAWINA
7 PIETRZAK BŁAŻEJ OPEN / M35 GVT WROCŁAW
8 ANDREJÓW MARIUSZ OPEN / M45 GVT WROCŁAW
9 GREHL PAWEŁ OPEN / M35 GVT WROCŁAW
10 ŁUKASZEWSKI SZYMON OPEN / M30 GVT LESZNO
11 JAWORSKI ADRIAN OPEN / M35 GVT ŻARY
12 GODLEWSKI KRZYSZTOF OPEN / M35 GVT ŻARÓW
13 KUBIS PIOTR OPEN / M45 GVT WROCŁAW
 
130 HAKUNA MATATA :)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOTAŁA PIOTR OPEN / M35 HAKUNA MATATA :) WROCŁAW
2 HOTAŁA ANNA OPEN / K35 HAKUNA MATATA :) WROCŁAW
3 GROŃSKI ROBERT OPEN / M40 HAKUNA MATATA :) WROCŁAW
4 OPALA DANUTA OPEN / K45 HAKUNA MATATA :) WROCŁAW
5 BOMBAŁA NORBERT OPEN / M40 HAKUNA MATATA :) SMOLEC
6 SOBIERSKI WOJCIECH OPEN / M40 HAKUNA MATATA :) WROCŁAW
 
131 HEART ATTACK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZACHNIEWICZ JOANNA OPEN / K45 HEART ATTACK KRZEPTÓW
2 ZYMLINSKI ROBERT OPEN / M45 HEART ATTACK WROCŁAW
3 SOKOLSKI MATEUSZ OPEN / M35 HEART ATTACK WROCŁAW
 
132 HEXAGON IN SHAPE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANTARSKI DAWID OPEN / M40 HEXAGON IN SHAPE WROCŁAW
2 CIESLA DARIUSZ OPEN / M45 HEXAGON IN SHAPE WARSZAWA
3 GŁOWACKI TOMASZ OPEN / M45 HEXAGON IN SHAPE JÓZEFOSŁAW
4 SIELICKI MARIUSZ OPEN / M30 HEXAGON IN SHAPE WROCŁAW
5 SOBCZYK RITA OPEN / K30 HEXAGON IN SHAPE WARSZAWA
 
133 HONEY STINGER RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIELICZKO RAFAŁ OPEN / M30 HONEY STINGER RUNNERS WROCŁAW
2 WIELICZKO DAGMARA OPEN / K30 HONEY STINGER RUNNERS WROCŁAW
 
134 IM-MOTION TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOZAŃSKI JACEK OPEN / M45 IM-MOTION TEAM WROCŁAW
2 SOZAŃSKA MAŁGORZATA OPEN / K35 IM-MOTION TEAM WROCŁAW
3 ROGALA ADAM OPEN / M18 IM-MOTION TEAM JELENIA GÓRA
 
135 IM-POSSIBLE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAJĄC MARCIN OPEN / M35 IM-POSSIBLE TEAM WROCŁAW
 
136 INSERT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZAK JAKUB OPEN / M35 INSERT TEAM WROCŁAW
 
137 INTENSO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DREWNICKA-OGRODNIIK JOANNA OPEN / K50 INTENSO WROCŁAW-PRZEMIŁÓW
 
138 INTIVE RUNNING CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLATKA ŁUKASZ OPEN / M30 INTIVE RUNNING CLUB WROCŁAW
 
139 IPA REGION WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECHOWSKI PAWEŁ OPEN / M35 IPA REGION WROCŁAW WROCŁAW
2 MAJCHRZAK BARTLOMIEJ OPEN / M35 IPA REGION WROCŁAW WROCŁAW
3 PIECH RENATA OPEN / K30 IPA REGION WROCŁAW DROGOSZOWICE
 
140 IZERSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIK MAŁGORZATA OPEN / K35 IZERSKA GRUPA BIEGOWA MIRSK
2 JAWORSKA MAGDALENA OPEN / K35 IZERSKA GRUPA BIEGOWA ŚWIERADÓW ZDRÓJ
3 ŁUKASZYŃSKI MAREK OPEN / M25 IZERSKA GRUPA BIEGOWA OPOLE
4 SZAL MARZENA OPEN / K30 IZERSKA GRUPA BIEGOWA OSIECZNICA
 
141 JATOMI FITNESS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZYKINOWSKI ADAM OPEN / M40 JATOMI FITNESS WROCŁAW
 
142 JKS SALAMANDRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAZAROWICZ KATARZYNA OPEN / K40 JKS SALAMANDRA JAWOR
2 ŁAZAROWICZ PIOTR OPEN / M50 JKS SALAMANDRA JAWOR
3 KWARTNIK PIOTR OPEN / M40 JKS SALAMANDRA JAWOR
4 JAGIELSKI JERZY OPEN / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
5 WOLAK IZABELA OPEN / K25 JKS SALAMANDRA JAWOR
6 PAPCIAK JULIUSZ OPEN / M60 JKS SALAMANDRA JAWOR
7 JANKOWSKI TOMEK OPEN / M40 JKS SALAMANDRA CHEŁMIEC
8 JANKOWSKA MAGDALENA OPEN / K35 JKS SALAMANDRA CHEŁMIEC
9 MIEDZIŃSKI MICHAŁ OPEN / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
10 GDOWSKI WOJCIECH OPEN / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
11 MATUSZEWSKI GRZEGORZ OPEN / M25 JKS SALAMANDRA ZĘBOWICE
12 STĘPIEŃ ŁUKASZ OPEN / M35 JKS SALAMANDRA JAWOR
 
143 JW 1517
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHORYŃSKI DANIEL OPEN / M40 JW 1517 LESZNO
 
144 KAC RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSKOSZ MICHAŁ OPEN / M35 KAC RUNNING TEAM BOGUSZYCE
2 WÓJCICKI MAREK OPEN / M30 KAC RUNNING TEAM PRZYSIECZ
3 ŻYMŁA SEBASTIAN OPEN / M35 KAC RUNNING TEAM CHRZOWICE
4 BROJ DARIUSZ OPEN / M30 KAC RUNNING TEAM ŹLINICE
5 CITKO MACIEJ OPEN / M30 KAC RUNNING TEAM OPOLE
6 SOWADA TOMASZ OPEN / M25 KAC RUNNING TEAM TYNIEC MAŁY
 
145 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUROWSKA MARLENA OPEN / K35 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
2 BUBLIS GRZEGORZ OPEN / M35 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
3 NACKOWSKA MONIKA OPEN / K40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
4 SŁOWIŃSKI DAMIAN OPEN / M35 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
5 ZGŁOBICKI JACEK OPEN / M35 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
6 MITRO KATARZYNA OPEN / K40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
7 OLEKSY PIOTR OPEN / M35 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
8 MACOWSKA MONIKA OPEN / K35 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
 
146 KANCELARIA BIELAWSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIELAWSKI ROBERT OPEN / M45 KANCELARIA BIELAWSKI DOBROSZYCE
 
147 KARKONOSZ RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CAŁY JOANNA OPEN / K40 KARKONOSZ RUNNING TEAM WROCŁAW
2 WASZEK SŁAWOMIR OPEN / M35 KARKONOSZ RUNNING TEAM WROCŁAW
3 STRUCKI JACEK OPEN / M60 KARKONOSZ RUNNING TEAM WROCŁAW
4 WYSOCKA MARTYNA OPEN / KARKONOSZ RUNNING TEAM WARSZAWA
5 OSTROWSKA JADWIGA OPEN / K55 KARKONOSZ RUNNING TEAM KUNICE
 
148 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMARCZYK URSZULA OPEN / K35 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA WROCŁAW
 
149 KASTA Z MAŁEGO MIASTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRYCZYŃSKI MACIEJ OPEN / M40 KASTA Z MAŁEGO MIASTA NOWE MIASTECZKO
2 BOCHNIARZ GRZEGORZ OPEN / M45 KASTA Z MAŁEGO MIASTA KRZECZYN WIELKI
3 SUCHOCKI GRZEGORZ OPEN / M50 KASTA Z MAŁEGO MIASTA NOWE MIASTECZKO
4 KOWALSKI ALEKSANDER OPEN / M45 KASTA Z MAŁEGO MIASTA NOWE MIASTECZKO
 
150 KB DĘBIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYŁ TOMASZ OPEN / M30 KB DĘBIEC POZNAŃ
 
151 KB FILIPPIDES PAIDEIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POCIEJOWSKI FRYDERYK OPEN / M35 KB FILIPPIDES PAIDEIA ROGOŻ
2 NAPIERAŁA PAWEŁ OPEN / M40 KB FILIPPIDES PAIDEIA LIGOTA PIĘKNA
3 MATYSIAK ROMAN OPEN / M45 KB FILIPPIDES PAIDEIA MALIN
4 GALIŃSKI MICHAŁ OPEN / M40 KB FILIPPIDES PAIDEIA ROGOŻ
5 KOPCIUCH AGNIESZKA OPEN / K35 KB FILIPPIDES PAIDEIA LIGOTA PIĘKNA
 
152 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOŁŁOCZKO ARKADIUSZ OPEN / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE CHWAŁOWICE
2 SZTYK JAROSŁAW OPEN / M50 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE Jelcz-Laskowice
3 WOJDANOWSKI JAN OPEN / M55 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
4 KOWAL ADAM OPEN / M50 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE CHWAŁOWICE
5 WŁODARCZYK MACIEJ OPEN / M35 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
6 KORZEŃ ARTUR OPEN / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OŁAWA
7 GIZLER PIOTR OPEN / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OŁAWA
8 WAŁEK JAROSŁAW OPEN / M50 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
9 SZÓSTAK KRZYSZTOF OPEN / M60 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
10 ZAŁUBSKI JACEK OPEN / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
11 GRĘBOWICZ ANDRZEJ OPEN / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JANIKÓW
12 SZÓSTAK MARZENA OPEN / K55 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
13 ZENDWALEWICZ EWA OPEN / K35 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
14 ISKRA VASYL OPEN / M25 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE CHWAŁOWICE
15 POTERA PIOTR OPEN / M45 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
16 BABSKI TADEUSZ OPEN / M60 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
17 JAROSŁAWSKI MARCIN OPEN / M35 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
18 STALA-KONDRAKIEWICZ KATARZYNA OPEN / K35 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
19 MAKOWSKI JAROSŁAW OPEN / M35 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
20 GARBOWSKI TOMASZ OPEN / M45 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
21 BARWIŃSKI JAROSLAW OPEN / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ- LASKOWICE
22 WIECZORKIEWICZ ADAM OPEN / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
23 GRĘBOWICZ AGNIESZKA OPEN / K30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OŁAWA
24 ŚMIECH DANIEL OPEN / M35 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
25 BĄKOWSKI JAROSŁAW OPEN / M45 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
 
153 KB KROKUS KWIATKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEWDANA KATARZYNA OPEN / K35 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
2 WALSKA-PIERÓG AGNIESZKA OPEN / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
3 ŻUKOWSKI MARIAN OPEN / M55 KB KROKUS KWIATKOWICE KWIATKOWICE
4 KAŹMIERSKA MONIKA OPEN / K35 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
5 KAŹMIERSKI KRZYSZTOF OPEN / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
6 GARLIŃSKI ŁUKASZ OPEN / M18 KB KROKUS KWIATKOWICE WIELOWIEŚ
7 ZAJDEL LESZEK OPEN / M45 KB KROKUS KWIATKOWICE ROGÓW LEGNICKI
8 ZOMERFELD TOMASZ OPEN / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
9 ŚLUSARZ MATEUSZ OPEN / M18 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
10 KIEŁT EWELINA OPEN / K35 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
 
154 KB KĄTY WROCŁAWSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STYCZEŃ MIECZYSŁAW OPEN / M75 KB KĄTY WROCŁAWSKIE KĄTY WROCŁAWSKIE
 
155 KB LEW LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BENDKOWSKI ANDRZEJ OPEN / M45 KB LEW LEGNICA LEGNICA
2 SIELUTIN WADIM OPEN / M60 KB LEW LEGNICA LEGNICA
3 PADUCH EWA OPEN / K45 KB LEW LEGNICA JERZMANOWA
4 JAKUBOWSKI MIROSŁAW OPEN / M55 KB LEW LEGNICA LEGNICA
5 GRAD ŁUKASZ OPEN / M35 KB LEW LEGNICA LEGNICA
6 TOMASZEWSKA MONIKA OPEN / K40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
7 KRZAK KRZYSZTOF OPEN / M35 KB LEW LEGNICA LEGNICA
8 SYNOWIEC JACEK OPEN / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
 
156 KB LUPUS OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SONNEK MARTA OPEN / K35 KB LUPUS OLEŚNICA SYCÓW
2 STAWARZ PAWEŁ OPEN / M45 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
3 CZERWIŃSKI RAFAŁ OPEN / M35 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
4 MANDAT JANEK OPEN / M55 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
5 PILARSKA OLGA OPEN / K25 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
6 PONIECKI JAN OPEN / M70 KB LUPUS OLEŚNICA SYCÓW
7 SZCZEPANIAK KRZYSZTOF OPEN / M45 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
8 JUMA MACIEJ OPEN / M35 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
 
157 KB MARATON TUREK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BISKUP DANIEL OPEN / M40 KB MARATON TUREK TUREK
2 WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ OPEN / M45 KB MARATON TUREK TUREK
3 SULEJA KAROL OPEN / M35 KB MARATON TUREK TUREK
4 URBAŃCZYK JERZY OPEN / M50 KB MARATON TUREK TUREK
5 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF OPEN / M50 KB MARATON TUREK TUREK
6 MAŁEK PIOTR OPEN / M40 KB MARATON TUREK WRZEŚNIA
7 SZUBERT TOMASZ OPEN / M35 KB MARATON TUREK TUREK
8 ROSTEK MARIUSZ OPEN / M40 KB MARATON TUREK TUREK
9 PAKULA MIKOLAJ OPEN / M35 KB MARATON TUREK TUREK
10 KURZAWINSKI MARCIN OPEN / M40 KB MARATON TUREK KONIN
11 KRAWCZYK KRZYSZTOF OPEN / M40 KB MARATON TUREK MALANÓW
12 ŁUCZAK TOMASZ OPEN / M35 KB MARATON TUREK TUREK
 
158 KB SOBÓTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJEWSKI PIOTR OPEN / M40 KB SOBÓTKA KARCZYN
2 ZAŁĘSKI HENRYK OPEN / M70 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
3 FRANASZCZUK WOJCIECH OPEN / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
4 PUCHAŁA RADOSŁAW OPEN / M35 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
5 KUPCZAK MARIUSZ OPEN / M40 KB SOBÓTKA ROGÓW SOBÓCKI
6 STANKIEWICZ ANTONI OPEN / M60 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
7 KRUPA GRZEGORZ OPEN / M45 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
8 PIELUSZYŃSKI JACEK OPEN / M45 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
9 ZUB ARKADIUSZ OPEN / M40 KB SOBÓTKA ROGÓW SOBÓCKI
10 PIELUSZYŃSKA AGNIESZKA OPEN / K35 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
11 OWSIANKA SŁAWOMIR OPEN / M40 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
12 KULBA MAREK OPEN / M25 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
13 MATYSEK DARIUSZ OPEN / M40 KB SOBÓTKA WROCŁAW
14 POWALSKI KAMIL OPEN / M35 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
15 STANKIEWICZ IWONA OPEN / K55 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
16 KRUK WACŁAW OPEN / M50 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
17 MAZUR MICHAŁ OPEN / M35 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
18 SZYCHOWIAK MARCIN OPEN / M25 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
19 PUCHAŁA ANNA OPEN / K35 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
20 TATROCKI KRZYSZTOF OPEN / M45 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
21 GOLDWASSER ZBIGNIEW OPEN / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
22 ORDECHA ŁUKASZ OPEN / M35 KB SOBÓTKA SULISTROWICE
23 KOZACZUK KRZYSZTOF OPEN / M60 KB SOBÓTKA JORDANÓW ŚLĄSKI
24 KAWCZYŃSKI ADAM OPEN / M40 KB SOBÓTKA MICHAŁOWICE
25 ŁOPIAN WOJCIECH OPEN / M35 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
26 SUSZ MARIAN OPEN / M35 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
27 SZWEDOWSKI DOMINIK OPEN / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
28 PLACHA JAROSŁAW OPEN / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
29 PISZCZAŁKA KRZYSZTOF OPEN / M55 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
30 LACHTERA KAROLINA OPEN / K30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
31 DEMKÓW KATARZYNA OPEN / K40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
32 SAKRAJDA PIOTR OPEN / M30 KB SOBÓTKA WAWRZENCZYCE
33 DEMKÓW PRZEMYSŁAW OPEN / M45 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
34 RUSEK MARCIN OPEN / M25 KB SOBÓTKA
35 MAJEWSKI ANDRZEJ OPEN / M45 KB SOBÓTKA KONDRATOWICE
36 MICHALSKI ADAM OPEN / M45 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
 
159 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUJECKA URSZULA OPEN / K45 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW BEŁCHATÓW
2 SUJECKI ANDRZEJ OPEN / M50 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW BEŁCHATÓW
3 KRZYKOWSKI MICHAŁ OPEN / M30 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW BEŁCHATÓW
 
160 KB SUKCES ŻMIGRÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABKOWSKI ROBERT OPEN / M45 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
2 DOBRZYNIECKI SEBASTIAN OPEN / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD PĘGÓW
3 WIERZBA JACEK OPEN / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
4 KRAŚNIEWSKI KRZYSZTOF OPEN / M50 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
5 KOSARZYCKA ANETA OPEN / K30 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
 
161 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAMROZIŃSKI MICHAŁ OPEN / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
2 KULCZEWSKI ŁUKASZ OPEN / M35 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
3 WYDRO PIOTR OPEN / M35 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
4 WAŚNIEWSKI PIOTR OPEN / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW KRYNICZNO
5 CIEŚLAK MARIUSZ OPEN / M45 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
6 STEFANIAK MARIUSZ OPEN / M45 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW SOBÓTKA
7 CHUDZIK JERZY OPEN / M45 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW SZYMANÓW
8 KURNOL HENRYK OPEN / M55 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
 
162 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWSKI GRZEGORZ OPEN / M45 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE JACZÓW
2 OLSZAK DARIUSZ OPEN / M30 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE GRĘBOCICE
3 STAWECKI MAREK OPEN / M40 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE GŁOGÓW
4 MATEJCZUK EMIL OPEN / M25 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE GŁOGÓW
5 JAREMA WOJCIECH OPEN / M35 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE BOLESŁAWIEC
6 SZYDŁOWSKI MICHAŁ OPEN / M35 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE POLKOWICE
7 POTULICKI MICHAŁ OPEN / M35 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE JERZMANOWA
8 GELCZUK MATEUSZ OPEN / M35 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE LUBIN
9 SZUSZKIEWICZ JACEK OPEN / M35 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE CHOBIENIA
10 CIRKO ARKADIUSZ OPEN / M40 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE LUBIN
11 SMEKTAŁA BARTEK OPEN / M35 KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE GŁOGÓW
 
163 KGHM ZG RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBOCIŃSKI MARCIN OPEN / M35 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
2 ZASADA ANDRZEJ OPEN / M35 KGHM ZG RUN LUBIN
3 WALDERA PIOTR OPEN / M35 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
4 PIENIĄŻEK PATRYK OPEN / M25 KGHM ZG RUN KŁOBUCZYN
 
164 KGP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 THIEL ADAM OPEN / M45 KGP LĘBORK
 
165 KITA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIELCZAREK PRZEMYSŁAW OPEN / M25 KITA TEAM GOTARTÓW
2 GRUSZKA JANUSZ OPEN / M30 KITA TEAM BRZEZINKI
3 BABIARZ JACEK OPEN / M30 KITA TEAM KLUCZBORK
4 ZADWORNY ARKADIUSZ OPEN / M30 KITA TEAM KLUCZBORK
 
166 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓL ŁUKASZ OPEN / M30 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
2 KRÓL BOŻENA OPEN / K50 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
3 POPIELIŃSKI RADOSŁAW OPEN / M40 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
4 LACHOWSKA MONIKA OPEN / K35 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
5 STAREGO ADAM OPEN / M60 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
6 LACHOWSKI PRZEMYSŁAW OPEN / M40 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
 
167 KLUB SPORTOWY ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĄŻ MARIUSZ OPEN / M45 KLUB SPORTOWY ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI REDA
 
168 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZYWOKULSKI KRZYSZTOF OPEN / M45 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
2 LEWANDOWSKI MACIEJ OPEN / M25 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
3 LEWANDOWSKA EWA OPEN / K50 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
4 PISULA PAULINA OPEN / K25 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
5 JANTOS ALEKSANDRA OPEN / K25 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
6 PECYNA MACIEJ OPEN / M18 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
7 KACZOR MICHAŁ OPEN / M25 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
8 BUKOWSKI EDWARD OPEN / M45 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
9 MALONG ALEKSANDER OPEN / M50 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
10 BABIARZ SŁAWOMIR OPEN / M35 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
11 JAŃSKI ROMAN OPEN / M45 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
12 ZAWADA MACIEJ MARCIN OPEN / M45 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
13 WOJTUŃ TOMASZ OPEN / M18 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
14 KUBICKI MARIUSZ OPEN / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
15 FORTUNA MALGORZATA OPEN / K25 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA BĄKÓW
16 SOLAREWICZ ANDRZEJ OPEN / M45 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
17 KUKUCZKA WIOLETTA OPEN / K45 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
18 FONFARA ANDRZEJ OPEN / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
19 BRYJA SEBASTIAN OPEN / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
20 KĄDZIELEWSKI JACEK OPEN / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
21 KĄDZIELEWSKI JAN OPEN / M55 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
22 SZALEK REMIGIUSZ OPEN / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
23 HAZUBSKI CZESŁAW OPEN / M50 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
24 KOMARNICKI MIŁOSZ OPEN / M25 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
25 KWIATKOWSKI SŁAWOMIR OPEN / M45 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
26 LEWANDOWSKA KAROLINA OPEN / K25 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
27 DOMAGAŁA KONRAD OPEN / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
28 BEDNARSKA MAGDALENA OPEN / K30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA HEILBRONN
29 BEDNARSKI KRZYSZTOF OPEN / M50 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
30 SZYMAŁA MATEUSZ OPEN / M35 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
31 SZYMAŁA MARCIN OPEN / M45 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
32 SZYMAŁA MAREK OPEN / M45 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
33 MRUGAŁA ANDRZEJ OPEN / M25 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA LASOWICE WIELKIE
 
169 KMP KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HULIN SEBASTIAN OPEN / M40 KMP KATOWICE KATOWICE
2 PARADECKI ZBIGNIEW OPEN / M35 KMP KATOWICE KATOWICE
3 KLOCEK DARIUSZ OPEN / M45 KMP KATOWICE DĄBROWA GÓRNICZA
4 MENŻYK JOANNA OPEN / K40 KMP KATOWICE MYSŁOWICE
5 NAWRAT MONIKA OPEN / K30 KMP KATOWICE ZĄBKI
6 BOŻEK BOGUSŁAW OPEN / M45 KMP KATOWICE MIKOŁÓW
 
170 KOFAX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKI KAMIL OPEN / M40 KOFAX ŚWIĘTA KATARZYNA
2 DRAGAN ARKADIUSZ OPEN / M35 KOFAX WROCŁAW
 
171 KOLKA TEAM NOWA RUDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNAREK SEBASTIAN OPEN / M30 KOLKA TEAM NOWA RUDA NOWA RUDA
2 HOLINATY PIOTR OPEN / M30 KOLKA TEAM NOWA RUDA NOWA RUDA
3 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ OPEN / M30 KOLKA TEAM NOWA RUDA KŁODZKO
4 ZWOLIŃSKI MARIUSZ OPEN / M35 KOLKA TEAM NOWA RUDA NOWA RUDA
 
172 KOMENDA GŁÓWNA POLICJI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FICNER ANNA OPEN / K30 KOMENDA GŁÓWNA POLICJI ZŁOTORYJA
2 WOJTULEWICZ ANNA OPEN / K30 KOMENDA GŁÓWNA POLICJI BIAŁYSTOK
 
173 KORBOLE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRABAŃSKA AGATA OPEN / K45 KORBOLE TEAM JASIENICA DOLNA
2 URBAŃSKA KINGA OPEN / K25 KORBOLE TEAM KLUCZBORK
 
174 KORFF TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCZA DANIEL OPEN / M40 KORFF TEAM ŚWIDNICA
2 KOZIOŁ KATARZYNA OPEN / K40 KORFF TEAM SOBÓTKA
3 PIASECKA JADWIGA OPEN / K45 KORFF TEAM SOBÓTKA
4 SZKOŁA DARIUSZ OPEN / M25 KORFF TEAM MILIN
5 SAWKA KATARZYNA OPEN / K35 KORFF TEAM SOBÓTKA
6 MUCHA ALINA OPEN / K50 KORFF TEAM MIROSŁAWICE
7 TUPIK KRYSTYNA OPEN / K35 KORFF TEAM SOBÓTKA
8 ŚWIECHOWSKA MAGDALENA OPEN / K18 KORFF TEAM SOBÓTKA
9 DURDA AGNIESZKA OPEN / K25 KORFF TEAM ROGÓW SOBÓCKI
 
175 KOTWICA BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNARCZYK WIESŁAW OPEN / M60 KOTWICA BRZEG BRZEG
2 BORATYŃSKI ŁUKASZ OPEN / M40 KOTWICA BRZEG GAĆ
3 BEDNARZ KRZYSZTOF OPEN / M40 KOTWICA BRZEG BRZEG
4 NOWORYCKA PATRYCJA OPEN / K35 KOTWICA BRZEG BRZEG
5 KUBICA KRZYSZTOF OPEN / M40 KOTWICA BRZEG BRZEG
6 PUSZCZEWICZ ZENON OPEN / M75 KOTWICA BRZEG PISARZOWICE
7 SUDÓŁ ROBERT OPEN / M35 KOTWICA BRZEG BRZEG
 
176 KOWARY BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZLENDAK ŁUKASZ OPEN / M35 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
 
177 KOŚCIAN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDZIAK BARTOSZ OPEN / M35 KOŚCIAN TEAM OBORZYSKA STARE
2 KUCHARSKI SEBASTIAN OPEN / M45 KOŚCIAN TEAM BONIKOWO
3 KRYLLE KRZYSZTOF OPEN / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
4 KACZMAREK SŁAWOMIR OPEN / M45 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
5 KACZMAREK MARCIN OPEN / M35 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
6 MAJCHRZAK JACEK OPEN / M35 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
7 MAŁECKA MAŁGORZATA OPEN / K30 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
8 WACHOWIAK RAFAŁ OPEN / M45 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
 
178 KRAUSE RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BALANT PAWEŁ OPEN / M35 KRAUSE RUNNING TEAM MARCINOWICE
 
179 KREJZITIM WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUMLAŃSKI MACIEJ OPEN / M45 KREJZITIM WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
180 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BYSTROWSKI RAFAŁ OPEN / M40 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
 
181 KRZEKOTOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZJEŻDŻAŁKA ARTUR OPEN / M35 KRZEKOTOWICE PĘPOWO
 
182 KS GEPARD KĘPNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLEWSKI RAFAŁ OPEN / M35 KS GEPARD KĘPNO KĘPNO
 
183 KS HIKARI OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁATOSZYŃSKI OSKAR OPEN / M45 KS HIKARI OLEŚNICA SPALICE
 
184 KS KROTOSZ KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POCZTA DARIUSZ OPEN / M45 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
2 BASIŃSKI MARIUSZ OPEN / M55 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
3 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ OPEN / M45 KS KROTOSZ KROTOSZYN MILICZ
4 TYCZYŃSKI PIOTR OPEN / M50 KS KROTOSZ KROTOSZYN KOBIERNO
5 GŁOWACKI TOMASZ OPEN / M45 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
6 POCZTA MARIAN OPEN / M50 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
7 KONCZAK MACIEJ OPEN / M45 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
 
185 KS LENIWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOŚ JAROSŁAW OPEN / M30 KS LENIWIEC BARANÓW
2 PARZONKA MACIEK OPEN / M25 KS LENIWIEC KĘPNO
3 WRÓBEL MARCIN OPEN / M35 KS LENIWIEC KĘPNO
4 HĄCEL ADAM OPEN / M50 KS LENIWIEC KĘPNO
5 SZKUTNIK WERONIKA OPEN / K30 KS LENIWIEC KĘPNO
6 DAWID ŁUKASZ OPEN / M35 KS LENIWIEC KĘPNO
 
186 KS NEONET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRZEŚNIAK ADAM OPEN / M45 KS NEONET WROCŁAW
2 STAROŃ JAKUB OPEN / M35 KS NEONET ZACHOWICE
3 GONERA ANDRZEJ OPEN / M40 KS NEONET OBORNIKI ŚLĄSKIE
4 DUDZIK DARIUSZ OPEN / M40 KS NEONET WROCŁAW
5 DEREJ MARIA OPEN / K40 KS NEONET WROCŁAW
 
187 KS.TEAM.BARYŁA GORZÓW WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJŁOWSKA IRENA OPEN / K65 KS.TEAM.BARYŁA GORZÓW WLKP. GORZÓW WIELKOPOLSKI
 
188 KUBUTEK RUNNING TEAM WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADECKI JAKUB OPEN / M40 KUBUTEK RUNNING TEAM WROCŁAW WROCŁAW
 
189 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZIEŁ TOMASZ OPEN / M35 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
2 CZUBAK MARCIN OPEN / M45 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA ZDRÓJ
3 PAZERA KAROL OPEN / M45 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
4 KMIECIŃSKI PAWEŁ OPEN / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
5 TOKARSKI JOACHIM OPEN / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
6 BUSS JAKUB OPEN / M45 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
7 PAWELEC MARIUSZ OPEN / M35 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA -ZDRÓJ
8 BIERNACIK JACEK OPEN / M55 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
9 HETMAŃSKI FILIP OPEN / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA -ZDRÓJ
10 JABŁOŃSKI PAWEŁ OPEN / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
11 ŁAŹNIOWSKI DAWID OPEN / M30 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA ZDRÓJ
12 FERENC-SZMUC EDYTA OPEN / K25 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA LEWIN KŁODZKI
 
190 KUNG-FU PANDY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUCHALSKI KAROL OPEN / M35 KUNG-FU PANDY WROCLAW
 
191 KWISA LUBAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUR MARIUSZ OPEN / M35 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
2 STASZCZAK ŁUKASZ OPEN / M35 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
3 STASZCZAK MAŁGORZATA OPEN / K30 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
4 KUĆ JAROSŁAW OPEN / M35 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
 
192 KWP POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOFFMANN MARCIN OPEN / M30 KWP POZNAŃ POZNAŃ
 
193 LEWIN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZIMOR WIESŁAW OPEN / M55 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
2 BIAŁAS TOMASZ OPEN / M35 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
3 LATA ROBERT OPEN / M45 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
4 JANICKI ANDRZEJ OPEN / M35 LEWIN BIEGA WROCŁAW
 
194 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINOWSKI EUGENIUSZ OPEN / M60 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA BIELAWA
2 PIECHOWICZ KAMILA OPEN / K35 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA BIELAWA
3 KUNIGOWSKI PIOTR OPEN / M50 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA BIELAWA
4 BAGIŃSKA JOANNA OPEN / K45 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA BIELAWA
5 BARANCEWICZ WACŁAW OPEN / M50 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA BIELAWA
6 STASZEWSKI LESZEK OPEN / M65 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA BIELAWA
7 BUDZIK JĘDRZEJ OPEN / M35 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA DZIERŻONIÓW
 
195 LIPKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GREBER NIKOLA OPEN / K25 LIPKA TEAM TUREK
2 LIPKA PRZEMYSŁAW OPEN / M25 LIPKA TEAM WAŁBRZYCH
 
196 LITWIN TRIATHLON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIGAS SEBASTIAN OPEN / M40 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
2 SWIETEK-OZDOBA SYLWIA OPEN / K40 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
3 LITWIN JAN OPEN / M55 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
4 BARTOSZEWSKI GRZEGORZ OPEN / M40 LITWIN TRIATHLON TEAM DŁUGOŁĘKA
5 SALAMONOWICZ KAMIL OPEN / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM WAŁBRZYCH
6 FURGOŁ MICHAŁ OPEN / M40 LITWIN TRIATHLON TEAM PRAHA
7 OŻÓG TOMASZ OPEN / M35 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
8 KUROWSKI ADAM OPEN / M40 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
9 SKÓRA TOMASZ OPEN / M45 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
10 KRZEMIŃSKA MARIOLA OPEN / K25 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
11 ŻURAD ŁUKASZ OPEN / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
12 FAJFER GRZEGORZ OPEN / M50 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
13 KOŁPACZYŃSKI ADAM OPEN / M35 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
14 GAŁKIEWICZ IRENA OPEN / K40 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
15 GAD GRZEGORZ OPEN / M35 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
16 SALAMONOWICZ PRZEMYSŁAW OPEN / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
17 MARKOWICZ GRZEGORZ OPEN / M55 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
18 PIEGDOŃ PIOTR OPEN / M35 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
19 PILCH MICHAŁ OPEN / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM GŁUBCZYCE
20 GECZEW PAWEŁ OPEN / M25 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
21 LITWIN JÓZEF OPEN / M65 LITWIN TRIATHLON TEAM GŁUBCZYCE
 
197 LUCKY LUZERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOCULAK MICHAŁ OPEN / M35 LUCKY LUZERS LUBOŃ
2 KACZMAREK MATEUSZ OPEN / M35 LUCKY LUZERS LUBOŃ
3 BIELEŃ BARTOSZ OPEN / M35 LUCKY LUZERS LUBOŃ
4 WALIGÓRA PIOTR OPEN / M40 LUCKY LUZERS LUBOŃ
5 SAJNAJ JAROSŁAW OPEN / M35 LUCKY LUZERS LUBOŃ
6 KUSTER AGNIESZKA OPEN / K45 LUCKY LUZERS KOMORNIKI
7 KACZMAREK DANIEL OPEN / M40 LUCKY LUZERS LUBOŃ
 
198 L`BIEGI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SERWA PAWEŁ OPEN / M40 L`BIEGI TEAM ŚWIDNICA
 
199 M&M`S
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUBIN MARIUSZ OPEN / M30 M&M`S WROCŁAW
2 BIAŁEK MARIUSZ OPEN / M30 M&M`S DOMASZOWICE
 
200 MAFIA TEAM LUBLINIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ OPEN / M60 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
2 SWOBODA LESZEK OPEN / M45 MAFIA TEAM LUBLINIEC SOLARNIA
3 WALKOWIAK ARTUR OPEN / M45 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
4 TOL MONIKA OPEN / K25 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
5 TOL KAMIL OPEN / M30 MAFIA TEAM LUBLINIEC TANINA
6 HONISZ NATALIA OPEN / K30 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
7 OLEJNIK RAFAŁ OPEN / M45 MAFIA TEAM LUBLINIEC CHORZÓW
8 MYRCIK DARIUSZ OPEN / M50 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
9 NAHAJOWSKI MIROSŁAW OPEN / M50 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
10 SZCZYGIEŁ BŁAŻEJ OPEN / M35 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
11 GAWLIK ZBIGNIEW OPEN / M35 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
12 GRUND MAREK OPEN / M25 MAFIA TEAM LUBLINIEC STRZEBIŃ
 
201 MAMY-BIEGAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GURDEK NATALIA OPEN / K35 MAMY-BIEGAMY PYSZĄCA
 
202 MARATONYPOLSKIE.PL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZPAK MICHAŁ OPEN / M40 MARATONYPOLSKIE.PL TEAM BIERUTÓW
2 MAZUR KRZYSZTOF OPEN / M50 MARATONYPOLSKIE.PL TEAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
3 MIODUCKI MAREK OPEN / M40 MARATONYPOLSKIE.PL TEAM ZABRZE
 
203 MARCUS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWSKA ANNA OPEN / K35 MARCUS TEAM LUBACHÓW
2 MARKOWSKI WOJCIECH OPEN / M35 MARCUS TEAM BYSTRZYCA GÓRNA
3 LEWCZAK DARIUSZ OPEN / M55 MARCUS TEAM LEWIN BRZESKI
4 KRAWCZYK MATEUSZ OPEN / M25 MARCUS TEAM GRODZISZCZE
5 WIECH ŁUKASZ OPEN / M35 MARCUS TEAM DZIERŻONIÓW
6 KRASOŃ ANDRZEJ OPEN / M30 MARCUS TEAM DZIERŻONIÓW
7 KWINTA SŁAWOMIR OPEN / M40 MARCUS TEAM DZIERŻONIÓW
8 JELONEK ŁUKASZ OPEN / M35 MARCUS TEAM OLEŚNICA
9 SŁODKOWSKI KRZYSZTOF OPEN / M40 MARCUS TEAM ŚWIDNICA
 
204 MATNER RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUREK ANDRZEJ OPEN / M50 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
2 STAWIARZ PAWEŁ OPEN / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCLAW
3 ZĄBEK ŁUKASZ OPEN / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
4 STACHAŃCZYK WOJCIECH OPEN / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
5 MATNER PAWEŁ OPEN / M25 MATNER RUNNING TEAM NYSA
6 JAGIEŁŁO-KOLAWA KATARZYNA OPEN / K40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
7 FLORCZAK ZDZISŁAW OPEN / M65 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
8 FOJTAR DOROTA OPEN / K40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
9 SIKORA AGNIESZKA OPEN / K45 MATNER RUNNING TEAM KARWIANY
10 BURMAS DARIUSZ OPEN / M45 MATNER RUNNING TEAM BOLESŁAWIEC
 
205 MAZAMA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJCHROWSKI DARIUSZ OPEN / M45 MAZAMA TEAM GRYFÓW ŚLĄSKI
 
206 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATUĆ ALEKSANDRA OPEN / K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
2 MATUĆ DARIUSZ OPEN / M45 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
3 WIECZOREK ŁUKASZ OPEN / M35 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
4 CHUCHLA JACEK OPEN / M45 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
5 MARYNIAK PIOTR OPEN / M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
 
207 MKS SIECHNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABLEWSKI GRZEGORZ OPEN / M40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
2 KUPIŃSKI CEZARY OPEN / M50 MKS SIECHNICE WROCŁAW
3 MICHALAK JAKUB OPEN / M30 MKS SIECHNICE WROCŁAW
4 GAWLIK MARCIN OPEN / M40 MKS SIECHNICE SIECHNICE
5 GŁĘBOCKI PIOTR OPEN / M40 MKS SIECHNICE SIECHNICE
6 GRYS RAJMUND OPEN / M40 MKS SIECHNICE JANKOWICE
7 MAREK ZUZANNA OPEN / K18 MKS SIECHNICE WROCŁAW
 
208 MONK SANDALS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁĘŻNIAK ALEKSANDER OPEN / M25 MONK SANDALS TEAM SOBÓTKA
2 PERKOWSKI PIOTR OPEN / M35 MONK SANDALS TEAM KAMPINOS
 
209 MSPORT RCS TEAM LUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DŁUBAŁA MAREK OPEN / M35 MSPORT RCS TEAM LUBIN SZKLARY GÓRNE
2 NIEDŹWIEDZKI ARTUR OPEN / M35 MSPORT RCS TEAM LUBIN LUBIN
3 NIEDŹWIEDZKA ANNA OPEN / K35 MSPORT RCS TEAM LUBIN LUBIN
 
210 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAJOR ADAM OPEN / M35 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
2 MAGIERA GRZEGORZ OPEN / M40 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
3 KWAŚNIK DARIUSZ OPEN / M55 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
4 HOŃKA MICHAŁ OPEN / M35 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM KRAPKOWICE
5 DOMINO KRYSTIAN OPEN / M40 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
6 PIERZCHAŁO ŁUKASZ OPEN / M35 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
7 SZCZUROWSKI WALDEMAR OPEN / M35 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
8 CZUKIEWSKI RAFAŁ OPEN / M30 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
9 SZCZUROWSKA JOANNA OPEN / K40 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
10 SADOWSKI GRZEGORZ OPEN / M55 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
11 PYRA ANITA OPEN / K30 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
12 PERŁAKOWSKI TADEUSZ OPEN / M60 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM KLOBUCZYN
13 CHMIELOWIEC TOMASZ OPEN / M45 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM KOŹLICE
14 WOLNIAK MACIEJ OPEN / M35 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM ŚCINAWA
15 WARCHOŁ IRENEUSZ OPEN / M35 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
 
211 MULTIENDURANCE WROCŁAW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKASZEWICZ DAWID OPEN / M30 MULTIENDURANCE WROCŁAW TEAM BIELANY WROCŁAWSKIE
 
212 MŁODE WILKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ OPEN / M30 MŁODE WILKI WAŁBRZYCH
2 KACZUGA ŁUKASZ OPEN / M30 MŁODE WILKI WAŁBRZYCH
3 DUL DARIUSZ OPEN / M45 MŁODE WILKI WAŁBRZYCH
 
213 NANKATSU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOLESIŃSKI WOJCIECH OPEN / M30 NANKATSU WROCŁAW
 
214 NGB KORONA LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAZAREWICZ MIECZYSŁAW OPEN / M45 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
2 ROKOSZ IREK OPEN / M18 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
 
215 NIE BIEGAJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZENIOWSKI MIROSŁAW OPEN / M40 NIE BIEGAJ WROCŁAW
 
216 NIESAMOWICI ONI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIUBA MATEUSZ OPEN / M35 NIESAMOWICI ONI ŁÓDŹ
2 KNOP STEFAN OPEN / M25 NIESAMOWICI ONI OPOCZNO
3 MICHAŁOWSKI PAWEŁ OPEN / M30 NIESAMOWICI ONI WROCŁAW
 
217 NIGHT RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZESZUŁA MICHAŁ OPEN / M40 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
2 ZWOLAK TOMASZ OPEN / M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE
3 KACAN SABINA OPEN / K40 NIGHT RUNNERS ZABRZE
4 STEMBALSKI REMIGIUSZ OPEN / M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE
5 CHROBOK ŁUKASZ OPEN / M35 NIGHT RUNNERS ZABRZE
6 KRZYŻANIAK AGNIESZKA OPEN / K30 NIGHT RUNNERS KAMIONKI
7 KACZMAREK ROBERT OPEN / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
8 PIETRZYK JANUSZ OPEN / M50 NIGHT RUNNERS GOSTYŃ
 
218 NIGHT RUNNERS GLIWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FREJ BOGUSIA OPEN / K35 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
 
219 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSIM MACIEJ OPEN / M45 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
2 ZIELIŃSKA MIRONA OPEN / K40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
3 NIEZGÓDKA PRZEMYSŁAW OPEN / M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
4 SKIBA AGNIESZKA OPEN / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
5 SZCZEPANIAK SYLWIA OPEN / K25 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
6 RACZKOWSKI KRZYSZTOF OPEN / M40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
 
220 NO EXCUSES TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PACH AGNIESZKA OPEN / K45 NO EXCUSES TEAM GNIEZNO
 
221 NOA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKI ANDRZEJ OPEN / M35 NOA WROCLAW
2 DUCZEMIŃSKI DARIUSZ OPEN / M40 NOA WROCŁAW
3 KUNICKI KONRAD OPEN / M35 NOA WROCLAW
4 MAZGAJ MICHAŁ OPEN / M35 NOA WROCŁAW
5 BALLOUR ZEYAD OPEN / M50 NOA WROCŁAW
6 LEŚKÓW PAWEŁ OPEN / M40 NOA WROCŁAW
7 BETLEJ MIKOŁAJ OPEN / M40 NOA WROCŁAW
8 PETRYNA JAGODA OPEN / K30 NOA WROCŁAW
9 HYSYK JAKUB OPEN / M35 NOA WROCŁAW
10 SIEMIENIEC MARCIN OPEN / M30 NOA WROCŁAW
11 DĄBROWSKA DOMINIKA OPEN / K25 NOA WROCŁAW
12 BERNY MAŁGORZATA OPEN / K35 NOA WYSOKA
13 KALINOWSKI ADRIAN OPEN / M30 NOA WROCŁAW
14 BERNY MARCIN OPEN / M35 NOA WYSOKA-WROCŁAW
15 KSIĄŻEK JOANNA OPEN / K35 NOA WROCŁAW
16 ŻESŁAWSKA-FALEŃCZYK AGATA OPEN / K30 NOA PONIATOWICE
17 JĘDRZEJEWSKA-WNUK AGNIESZKA OPEN / K35 NOA WROCŁAW
18 RYMARSKI ARKADIUSZ OPEN / M40 NOA WROCŁAW
19 KAZIMIERZ RAFAŁ OPEN / M35 NOA WROCŁAW
20 GOŚCIMSKA ŻANETA OPEN / K35 NOA BRZEZIA ŁĄKA
21 WÓJCIK ROBERT OPEN / M30 NOA WROCŁAW
22 KOLARZ-PALKA MAGDALENA OPEN / K30 NOA WROCŁAW
23 KŁOS TOMASZ OPEN / M30 NOA SIERADZ
24 ZAWADZKI PAWEŁ OPEN / M30 NOA WROCŁAW
 
222 NOKIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZWIERZ PATRYK OPEN / M30 NOKIA WROCŁAW
2 PAWLIK PAWEŁ OPEN / M45 NOKIA WROCŁAW
3 MICHALAK KRZYSZTOF OPEN / M35 NOKIA WROCŁAW
4 MICHALAK MARTYNA OPEN / K30 NOKIA WROCŁAW
5 DUŚ MARCIN OPEN / M40 NOKIA WROCŁAW
6 DZIEMIESZONEK MATEUSZ OPEN / M35 NOKIA OLESNICA
7 ZAKRZEWSKI TOMASZ OPEN / M40 NOKIA WROCŁAW
8 PIETKIEWICZ PRZEMYSŁAW OPEN / M30 NOKIA WROCŁAW
9 TRZASKOWSKI ŁUKASZ OPEN / M30 NOKIA WROCŁAW
10 ZIĘBA BŁAŻEJ OPEN / M40 NOKIA WILCZYCE
11 DWORZYŃSKI RAFAŁ OPEN / M30 NOKIA WROCŁAW
12 LINDNER MAREK OPEN / M35 NOKIA WROCŁAW
13 DURA MACIEJ OPEN / M30 NOKIA WROCŁAW
14 PRUCHNICKI GRZEGORZ OPEN / M35 NOKIA TYNIEC MALY
15 ZAPOTOCZNY JACEK OPEN / M35 NOKIA WROCŁAW
16 ZAZULA RAFAŁ OPEN / M40 NOKIA WIERZBICE
17 MAJEWSKI MARCIN OPEN / M35 NOKIA WROCLAW
18 URBANOWICZ ARTUR OPEN / M30 NOKIA JELENIA GÓRA
19 KŁOS PRZEMYSŁAW OPEN / M30 NOKIA ŻÓRAWINA
20 CIESIELSKI MARCIN OPEN / M35 NOKIA WROCŁAW
21 STACH ŁUKASZ OPEN / M30 NOKIA WROCŁAW
 
223 NOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAPRAN MAGDALENA OPEN / K35 NOWY PYSKOWICE
 
224 NYSA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M40 NYSA BIEGA
2 PAWLIK AGNIESZKA OPEN / K45 NYSA BIEGA NYSA
3 PAWLIK MAREK OPEN / M40 NYSA BIEGA NYSA
4 ZYBURA PAWEŁ OPEN / M35 NYSA BIEGA POZNAŃ
5 ZIELIŃSKI ADRIAN OPEN / M35 NYSA BIEGA BIAŁA NYSKA
6 KARCZMIT DANIEL OPEN / M25 NYSA BIEGA NYSA
 
225 OBORYGENI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA OPEN / K40 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 CHATYS MATEUSZ OPEN / M25 OBORYGENI OBORNIKI ŚL
3 GIBALSKI TOMASZ OPEN / M45 OBORYGENI ROŚCISŁAWICE
4 PRZYSTARZ ARTUR OPEN / M45 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
5 GIBALSKA MARZENA OPEN / K45 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
6 NOWAK JUSTYNA OPEN / K30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
7 NIEPALA JACEK OPEN / M30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
8 OZIMINA HUBERT OPEN / M40 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
9 PUDŁO KAMILA OPEN / K35 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
10 DULIŃSKI ADAM OPEN / M35 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
11 TKACZEW PAWEŁ OPEN / M40 OBORYGENI OBORNIKI SLASKIE
12 WRÓBEL MAŁGORZATA OPEN / K30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
13 STAJNIAK-STELIGA IZABELA OPEN / K40 OBORYGENI WILCZYN
 
226 OGNISKO TKKF DZIERŻONIÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETKIEWICZ WALDEMAR OPEN / M75 OGNISKO TKKF DZIERŻONIÓW DZIERŻONIÓW
 
227 OLAWS ZŁOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZABAN ADAM OPEN / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 SZPITER TOMASZ OPEN / M45 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 PLESKACEWICZ MAGDALENA OPEN / K30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 KAMIŃSKI ŁUKASZ OPEN / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZAGRODNO
5 JAŚKOWSKA ANNA OPEN / K45 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
6 JAŚKOWSKI KRZYSZTOF OPEN / M55 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
7 KLONOWSKI JACEK OPEN / M45 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
8 MISIAK MICHAŁ OPEN / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
9 BARTKÓW KAZIMIERZ OPEN / M45 OLAWS ZŁOTORYJA ZGORZELEC/ZLOTORYJA
 
228 OLDTIMER CHOJNÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZANTO GRZEGORZ OPEN / M35 OLDTIMER CHOJNÓW LEGNICA
 
229 OLEŚNICA GRUPA TRIATHLONOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OWCZAREK JACEK OPEN / M30 OLEŚNICA GRUPA TRIATHLONOWA OLEŚNICA
2 OLKOWSKI PRZEMYSŁAW OPEN / M35 OLEŚNICA GRUPA TRIATHLONOWA OLESNICA
3 KARAŚ MICHAŁ OPEN / M30 OLEŚNICA GRUPA TRIATHLONOWA OLEŚNICA
4 STOJKO MARCIN OPEN / M25 OLEŚNICA GRUPA TRIATHLONOWA OLEŚNICA
5 ŁABA DANIEL OPEN / M35 OLEŚNICA GRUPA TRIATHLONOWA OLEŚNICA
 
230 OLSZTYNA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAŹNIEWSKI DARIUSZ OPEN / M30 OLSZTYNA BIEGA WYSOKA
 
231 OLSZYNA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSSOWSKI TOMASZ OPEN / M40 OLSZYNA BIEGA LUBAŃ
 
232 OPALENICKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANOWICZ ZBIGNIEW OPEN / M60 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
2 JANOWICZ ROMUALDA OPEN / K50 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
3 JANOWICZ HONORATA OPEN / K18 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
 
233 OPEK`S TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMINIAK WOJCIECH OPEN / M35 OPEK`S TEAM GODZIESZOWA
 
234 OSPWL ŻAGAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUŚCICKI GRZEGORZ OPEN / M30 OSPWL ŻAGAŃ ŻAGAŃ
2 SIWIEC JERZY OPEN / M50 OSPWL ŻAGAŃ KOŻUCHÓW
3 KUBIAK PIOTR OPEN / M40 OSPWL ŻAGAŃ SULĘCIN
4 ZIOMBRA PRZEMYSŁAW OPEN / M30 OSPWL ŻAGAŃ RZEPIN
 
235 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANISZEWSKA AGNIESZKA OPEN / K40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
2 PRYSTASZ KRZYSZTOF OPEN / M40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
3 PRYJDA-MIŁOSZ MAŁGORZATA OPEN / K40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
4 KORZENIOWSKA AGNIESZKA OPEN / K40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA MARCINKOWICE
5 MIŚTAK JOLANTA OPEN / K35 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
6 MENDAK ALEKSANDRA OPEN / K35 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
7 SZYMCZYNA MARCIN OPEN / M40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
8 JĘDRZEJOWSKA ANNA OPEN / K30 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
9 RACŁAWSKI PIOTR OPEN / M40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
10 KIŃCZYK TOMASZ OPEN / M35 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
11 CHAŁUBIEC MICHAŁ OPEN / M45 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
12 ŻARCZYŃSKA AGNIESZKA OPEN / K45 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA MARCINKOWICE
13 MAKSYMISZYN MAREK OPEN / M40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
14 HENRYK JASICKI OPEN / M55 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
15 MAŁASIEWICZ MARTA OPEN / K45 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
16 KSIĘŻNIK ANNA OPEN / K45 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
17 BOGUCKI JAROSŁAW OPEN / M45 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
18 DOBROWOLSKI ŁUKASZ OPEN / M40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
19 LELONKIEWICZ-KURIATA KATARZYNA OPEN / K40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA MARCINKOWICE
 
236 PACEMAKER TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIÓŁKOWSKI WOJCIECH OPEN / M40 PACEMAKER TEAM OKONEK
 
237 PANOWIE KOLEDZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARSKI DARIUSZ OPEN / M40 PANOWIE KOLEDZY KRZYKÓW
 
238 PARKRUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTCZAK GRZEGORZ OPEN / M30 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
 
239 PASJA CHRZANKA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDEK MONIKA OPEN / K35 PASJA CHRZANKA RUNNING TEAM ZIĘBICE
2 CHRZANOWSKI PATRYK OPEN / M25 PASJA CHRZANKA RUNNING TEAM BIELAWA
 
240 PCC SQUAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEFANOWSKI EDWARD OPEN / M30 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
2 RAKOWSKI ŁUKASZ OPEN / M35 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
3 WOŹNIAK RAFAŁ OPEN / M40 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
4 SZCZEPANKIEWICZ MARCIN OPEN / M35 PCC SQUAD WROCŁAW
5 OLBERT IRENEUSZ OPEN / M45 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
6 BANASZEWSKA AGNIESZKA OPEN / K35 PCC SQUAD WROCŁAW
7 SOBAŃSKI WOJCIECH OPEN / M35 PCC SQUAD TĄPADŁA
8 NOSKO JĘDRZEJ OPEN / M30 PCC SQUAD OBORNIKI ŚLĄSKIE
9 ZARZYCKI KAMIL OPEN / M25 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
 
241 PCHEŁZAJĄCE ROBACZKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŁYGA GRZEGORZ OPEN / M30 PCHEŁZAJĄCE ROBACZKI WROCŁAW
2 OSIADŁY PIOTR OPEN / M35 PCHEŁZAJĄCE ROBACZKI NOWA SÓL
3 PŁUKARSKI PATRYK OPEN / M35 PCHEŁZAJĄCE ROBACZKI WROCŁAW
4 WLOCZYK ANNA OPEN / K25 PCHEŁZAJĄCE ROBACZKI OLESNO
5 FELKIEL TOMASZ OPEN / M30 PCHEŁZAJĄCE ROBACZKI MIŁOSZYCE
 
242 PERŁA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPACZ MICHAŁ OPEN / M25 PERŁA TEAM WROCŁAW
2 MICHALSKI KRYSTIAN OPEN / M25 PERŁA TEAM WROCŁAW
 
243 PGB SPORTOWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZMIT RADOSŁAW OPEN / M35 PGB SPORTOWA PACZKA BIAŁY KOŚCIÓŁ
2 GOLONKA BARTOSZ OPEN / M35 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
3 SZCZOT ANDRZEJ OPEN / M40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
4 PAPIERSKI LESZEK OPEN / M40 PGB SPORTOWA PACZKA SPYTKOWICE
5 TWARDY DARIUSZ OPEN / M45 PGB SPORTOWA PACZKA LESZNO
6 CIESIELSKI PAWEŁ OPEN / M45 PGB SPORTOWA PACZKA LESZNO
7 PIASKOWSKA MAŁGORZATA OPEN / K40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
8 ŁUKOWICZ ANETA OPEN / K40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
9 KUBISZYN PAWEŁ OPEN / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WALBRZYCH
10 RÓŻAŃSKI TOMIR OPEN / M45 PGB SPORTOWA PACZKA RZESZOTARY
11 RAPACKI WŁODZIMIERZ OPEN / M65 PGB SPORTOWA PACZKA LEGNICA
12 JAKUSZEK PAWEŁ OPEN / M35 PGB SPORTOWA PACZKA PIASKI
13 SZMYT ŁUKASZ OPEN / M40 PGB SPORTOWA PACZKA LESZNO
14 WIDZIEWICZ MIROSŁAW OPEN / M55 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
 
244 PKB KMP KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINIAK EDYTA OPEN / K35 PKB KMP KALISZ KALISZ
2 WECHMAN PRZEMYSŁAW OPEN / M45 PKB KMP KALISZ KALISZ
3 SZMAJA SEBASTIAN OPEN / M35 PKB KMP KALISZ KALISZ
4 LASKOWSKI PRZEMYSŁAW OPEN / M40 PKB KMP KALISZ KALISZ
5 RADOMSKA KAROLINA OPEN / K35 PKB KMP KALISZ KALISZ
 
245 POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATWIEJCZUK MATEUSZ OPEN / M25 POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE ŚWIDNICA
2 BIELECKA MARLENA OPEN / K40 POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE ŚWIEBODZICE
3 SKALNY DARIUSZ OPEN / M45 POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE ŚWIEBODZICE
 
246 POLARIS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOLAK ŁUKASZ OPEN / M35 POLARIS OPOLE
2 KRAWIEC PIOTR OPEN / M35 POLARIS ŻŁOBIZNA
3 SOKOŁOWSKI GRZEGORZ OPEN / M30 POLARIS BRZEG
 
247 PREDATORS WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYSZ GRZEGORZ OPEN / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 KUROWSKI ALEKSANDER OPEN / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 JANKOWSKI RAFAŁ OPEN / M35 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 WYSZOWSKA AGNIESZKA OPEN / K40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 KORDYLAK IRENEUSZ OPEN / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
6 JANCZAK DARIA OPEN / K25 PREDATORS WAŁBRZYCH CIESZÓW
7 SAMOLAK MACIEK OPEN / M40 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
8 NIECHAJ ANNA OPEN / K35 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
9 PASEK WOJCIECH OPEN / M30 PREDATORS WAŁBRZYCH GŁUSZYCA
10 JANCZAK GABRIELA OPEN / K50 PREDATORS WAŁBRZYCH CIESZÓW
 
248 PRO-RUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSMOLAK AGNIESZKA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 DĄBROWSKI ANDRZEJ OPEN / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 PAWLIK ADRIANNA OPEN / K18 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 ROT MAGDALENA OPEN / K45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
5 SKRZEK MARCIN OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
6 ŁOWICKA MAGDALENA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
7 ŁATA KATARZYNA OPEN / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
8 PAWLIKOWSKA ANNA OPEN / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
9 BOCHEŃSKA ALEKSANDRA OPEN / K40 PRO-RUN WROCŁAW KIEŁCZÓW
10 JĘDRYCH DARIUSZ OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
11 ŁADOŃSKA KATARZYNA OPEN / K35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
12 ŻELAZOWSKA OLA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
13 KOWAL KRZYSZTOF OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
14 BOROWIEC BARTEK OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
15 WASILEWSKI ARTUR OPEN / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
16 ŁADOŃSKI RYSZARD OPEN / M60 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
17 WCISŁO GRZEGORZ OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW KAMIENIEC WROCŁAWSKI
18 SEMPIK ROBERT OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW RĘKÓW
19 SKUDLARSKI KAMIL OPEN / M55 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
20 SKUDLARSKI JAKUB OPEN / M25 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
21 ZASADA MICHAL OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW DOMASŁAW
22 KORZENIEWSKI MICHAŁ OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
23 GRYGIEL AGNIESZKA OPEN / K45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
24 KRAUZE TOMASZ ADAM OPEN / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
25 GRYGIEL LESZEK OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
26 SMOLIŃSKI PAWEŁ OPEN / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
27 GNIADO DOROTA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW TRZEBNICA
28 SIKOŃ KATARZYNA OPEN / K40 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
29 KOLASA PIOTR OPEN / M25 PRO-RUN WROCŁAW SIECHNICE
30 STRAUCHOLD ANNA OPEN / K45 PRO-RUN WROCŁAW KAMIENIEC WROCŁAWSKI
31 MARCZAK BOGUSŁAW OPEN / M55 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
32 PAPRZYCKI MACIEJ OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
33 LIPNICKI TOMASZ OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
34 ANTOSZCZUK ARKADIUSZ OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
35 PAWLIŃSKI ADAM OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
36 SIONKIEWICZ TOMASZ OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
37 KOCISZEWSKI SEBASTIAN OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW SZCZODRE
38 BRYLKA-NADOLSKA MARTA OPEN / K35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
39 PELC PAWEŁ OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
40 RĄK MARIUSZ OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
41 NIECZYSZCZAK MARCIN OPEN / M25 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
42 BORUTA EMILIA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
43 NOGANOWICZ AGATA OPEN / K45 PRO-RUN WROCŁAW DOMASZCZYN
44 MACHALSKI WITOLD OPEN / M55 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
45 WANAT WACŁAW OPEN / M70 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
46 OLAS TOMASZ OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
47 PALACZ-SKUDLARSKA ANNA OPEN / K25 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
48 DRUŻYŁOWSKA EWA OPEN / K55 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
49 BOGDANOWICZ ANDRZEJ OPEN / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
50 BOGDANOWICZ MARIA OPEN / K50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
51 TARCZYŃSKI PIOTR OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
52 WILK CZESŁAW OPEN / M60 PRO-RUN WROCŁAW WĘGRÓW
53 HELMECKI DARIUSZ OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
54 KURASINSKI KRZYSZTOF OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
55 BIŁOUS MARCIN OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW MIRKÓW
56 HAŁAS MAREK OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
57 STASIEWSKI PIOTR OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW GAJKÓW
58 BIEŃKO SYLWESTER OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
59 ŚWITA TOMASZ OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW BIELANY WROCŁAWSKIE
60 LATAROWSKA MAŁGORZATA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
61 BIELECKA IWONA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
62 PIETRZYKOWSKA KATARZYNA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW SIERADZ
63 HEWCZUK KATARZYNA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
64 HAMZIK IRENEUSZ OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
65 KLUZ ADRIANNA OPEN / K35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
66 JAŚKIEWICZ DOROTA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
67 MAŁAS PIOTR OPEN / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
68 BEDNARCZYK BOGUSŁAW OPEN / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
69 RZEPA ARKADIUSZ OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW SLEZA
70 WATAŁA KRZYSZTOF OPEN / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
71 DĄBROWSKI ROMAN OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
72 CHOŁUJ MAŁGORZATA OPEN / K50 PRO-RUN WROCŁAW SZCZODRE
73 GERUS WIESŁAW OPEN / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
74 SARNA BEATA OPEN / K45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
75 KIEDOWSKI ARTUR OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
76 WÓJKOWSKI KAMIL OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW ŁÓDŹ
77 RYCHLAK JAROSZ PATRYCJA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
78 KOŁODYŃSKI PAWEŁ OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
79 KALETA PRZEMYSŁAW OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
80 MACHALSKI DARIUSZ OPEN / M60 PRO-RUN WROCŁAW DOBRZYKOWICE
81 BARAŃSKI ANDRZEJ OPEN / M55 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
82 KISIELEWSKI KRZYSZTOF OPEN / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
83 ŁAJBIAK JACEK OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
84 STASZYŃSKA ANNA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
85 WIERZBICKI WITOLD OPEN / M35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
86 KUBIAK PRZEMYSŁAW OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
87 KUBIAK JOANNA OPEN / K40 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
88 RYBAŁKO LECH OPEN / M50 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
89 WOŹNICA ANDRZEJ OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
90 NAZIMEK ZBIGNIEW OPEN / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
91 SZAŃCA MONIKA OPEN / K35 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
92 KACZMARCZYK ŁUKASZ OPEN / M30 PRO-RUN WROCŁAW JASZOWICE
93 ZIÓŁKOWSKI KRZYSZTOF OPEN / M65 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
94 MIKOŁAJEK MAŁGORZATA OPEN / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
95 TRYK SEBASTIAN OPEN / M45 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
96 ŁUBIK RENATA OPEN / K45 PRO-RUN WROCŁAW KIEŁCZÓW
 
249 PROCASE DORADCY PRAWNI I EKONOMICZNI SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZAK PIOTR OPEN / M35 PROCASE DORADCY PRAWNI I EKONOMICZNI SP. Z O.O. WROCŁAW
 
250 PRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BACHIŃSKI WOJCIECH OPEN / M25 PRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIA ROGÓW SOBÓCKI
 
251 PZU SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIŚKIEWICZ PIOTR OPEN / M50 PZU SPORT TEAM SMOLEC
 
252 PĘDZIMY PRZEZ WIEŚ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUSZCZYŃSKA EWA OPEN / K35 PĘDZIMY PRZEZ WIEŚ BOGUSZÓW-GORCE
2 PLESKACZEWICZ ALEKSANDRA OPEN / K25 PĘDZIMY PRZEZ WIEŚ CHWALISZÓW
 
253 PĘDZĄCE WARCHLAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIŚ MALWINA OPEN / K18 PĘDZĄCE WARCHLAKI MARCINOWICE
 
254 RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASŁOWIEC BARTOSZ OPEN / M35 RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU WROCŁAW
2 BREWKA WANDA OPEN / K35 RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU PIERWOSZÓW
3 LIPIŃSKI MATEUSZ OPEN / M35 RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU WROCŁAW
 
255 RAFAKO RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOSKOWSKA MAGDALENA OPEN / K35 RAFAKO RUN TEAM RACIBÓRZ
 
256 RECARO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZAŁA ADAM OPEN / M30 RECARO WROCŁAW
2 KUCIA SZYMON OPEN / M25 RECARO PAWŁÓW
 
257 REFEREE SAGAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŁĘBIEWSKI MICHAŁ OPEN / M35 REFEREE SAGAN ŻAGAŃ
2 JAWORSKI KRZYSZTOF OPEN / M35 REFEREE SAGAN ŻAGAŃ
 
258 RONAL POLSKA RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BLACHA BALOWSKA ANETA OPEN / K40 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
2 KOZAK ROBERT OPEN / M40 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
3 MĄCZYŃSKI MIROSŁAW OPEN / M55 RONAL POLSKA RUN GŁUSZYCA
4 ZATRYB JOANNA OPEN / K40 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
5 MOLENDA MACIEJ OPEN / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
6 RĄCKI DARIUSZ OPEN / M45 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
7 GRZEGOREK ŁUKASZ OPEN / M35 RONAL POLSKA RUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
8 PRUSKI PIOTR OPEN / M30 RONAL POLSKA RUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
 
259 RUN LEVEL ONE SIECHNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĘDZIA MICHAŁ OPEN / M35 RUN LEVEL ONE SIECHNICE WROCŁAW
 
260 RUN PRO SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUJATT WOJCIECH OPEN / M40 RUN PRO SPORT GDYNIA
 
261 RUN4WINE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻUCHOWSKA MAGDALENA OPEN / K40 RUN4WINE SMOLEC
2 ŻUCHOWSKI DAWID OPEN / M40 RUN4WINE SMOLEC
3 BORTKIEWICZ MONIKA OPEN / K30 RUN4WINE WROCŁAW
 
262 RUNNERS@ATOS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻELAZNA KAROLINA OPEN / K25 RUNNERS@ATOS WROCŁAW
2 KRAUSE TOMASZ OPEN / M35 RUNNERS@ATOS WROCŁAW
 
263 RUNNING ACADEMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAJA MACIEJ OPEN / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
2 CZAJA MAŁGORZATA OPEN / K40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
3 MIELNIKIEWICZ SŁAWOMIR OPEN / M35 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
4 TOMASZEK SEBASTIAN OPEN / M45 RUNNING ACADEMY BRZEZINKA ŚREDZKA
 
264 RUNNING STONES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRYBUŁA MARCIN OPEN / M45 RUNNING STONES WROCŁAW
2 TRYBUŁA ANETA OPEN / K45 RUNNING STONES WROCŁAW
 
265 RUNNING TEAM BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUPA BEATA OPEN / K40 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
2 BORKOWSKA PATRYCJA OPEN / K45 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
 
266 RUNNING TEAM MILICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWSKI SEBASTIAN OPEN / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
2 KORZELECKI WOJCIECH OPEN / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
3 KORZELECKA KAROLINA OPEN / K35 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
4 SMEREKA TOMASZ OPEN / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
5 PASIEKA JULIUSZ OPEN / M50 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
6 RASZKA KRZYSZTOF OPEN / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
7 NOWICKI ANDRZEJ OPEN / M55 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
8 MUSIELAK WIOLETA OPEN / K40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
9 WOJTYCZKA JÓZEF OPEN / M60 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
10 ACHTEL PAWEŁ OPEN / M35 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
 
267 RUNSTARS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARŻYK PIOTR OPEN / M45 RUNSTARS WROCŁAW
2 STARŻYK PAWEŁ OPEN / M35 RUNSTARS CHRZANÓW
3 STARŻYK ANDRZEJ OPEN / M40 RUNSTARS WROCŁAW
 
268 RWT WROCLAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIEPRAWSKI RYSZARD OPEN / M45 RWT WROCLAW LEGNICA
 
269 RYSIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKI SEBASTIAN OPEN / M35 RYSIE ŁÓDŹ
2 JANKIEWICZ KATARZYNA OPEN / K35 RYSIE ŁÓDŹ
3 WYTYKOWSKA JOANNA OPEN / K35 RYSIE ŁÓDŹ
4 JANKIEWICZ MICHAŁ OPEN / M35 RYSIE ŁÓDŹ
 
270 SAMOSAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCIŃSKI KAROL OPEN / M30 SAMOSAD OBORNIKI ŚL.
2 MYDŁOWSKI PIOTR OPEN / M35 SAMOSAD WROCŁAW
 
271 SAPACZE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZENIEWSKI DOMINIK OPEN / M35 SAPACZE TEAM WROCŁAW
 
272 SILNE CHŁPAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŁESKA RAFAŁ OPEN / M30 SILNE CHŁPAKI WĘDRYNIA
 
273 SIŁA OGRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ULUSEVEN DENIS OPEN / M18 SIŁA OGRA SOBÓTKA
2 LISOWSKI MICHAŁ OPEN / M30 SIŁA OGRA SOBÓTKA
 
274 SKW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISIECKI ŁUKASZ OPEN / M30 SKW TEAM WROCŁAW
 
275 SLIWNIKI-KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEGOREK PIOTR OPEN / M35 SLIWNIKI-KALISZ ŚLIWNIKI
 
276 SMASHING PĄPKINS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAREK BARTOSZ OPEN / M30 SMASHING PĄPKINS WROCŁAW
 
277 SOBCZYK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁOMNICKA BARBARA OPEN / K35 SOBCZYK TEAM WROCŁAW
2 JURASIK MAGDA OPEN / K25 SOBCZYK TEAM WROCŁAW
 
278 SOWIZDRZOŁY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI DARIUSZ OPEN / M50 SOWIZDRZOŁY KĄTY WROCŁAWSKIE
2 KUCHARSKA BARBARA OPEN / K45 SOWIZDRZOŁY KĄTY WROCŁAWSKIE
3 GRZYWACZ PAWEL OPEN / M40 SOWIZDRZOŁY WROCLAW
 
279 SP-1 KAMIENNA GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CUKIER ANDRZEJ OPEN / M40 SP-1 KAMIENNA GÓRA KAMIENNA GÓRA
 
280 SPARTA ULTRA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MĄDRZEJEWSKI TOMASZ OPEN / M40 SPARTA ULTRA TEAM OLSZOWA
 
281 SPARTA ZIĘBICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHULA ARKADIUSZ OPEN / M45 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
2 MICHAŁUSZKO MIROSŁAW OPEN / M60 SPARTA ZIĘBICE Wrocław
3 MICHAŁUSZKO ELŻBIETA OPEN / K55 SPARTA ZIĘBICE WROCŁAW
4 BIRA GRZEGORZ OPEN / M35 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
5 BODIO DARIUSZ OPEN / M50 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
6 STRYSZEWSKI PIOTR OPEN / M50 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
7 KOWAL WIESŁAW OPEN / M45 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
8 MALINOWSKI JERZY OPEN / M50 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
9 KOWALSKA EWA OPEN / K35 SPARTA ZIĘBICE PRUSY
10 CIEŚLA KRZYSZTOF OPEN / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
11 SUCHARSKI TOMASZ OPEN / M30 SPARTA ZIĘBICE STRZELIN
12 DUBIKOWSKI ANDRZEJ OPEN / M60 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
13 IZDEBSKI MAREK OPEN / M50 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
14 KOWAL EWA OPEN / K45 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
15 MAŁEK LESZEK OPEN / M60 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
16 WOŁCZYK GRZEGORZ OPEN / M45 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
 
282 SPARTAN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HATALSKI WOJCIECH OPEN / M30 SPARTAN WROCŁAW STRONIE ŚLĄSKIE
 
283 SPYRO SOFT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIESZCZYK TOMASZ OPEN / M35 SPYRO SOFT IWINY/WROCŁAW
 
284 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEŚ JADWIGA OPEN / K30 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC SZCZYTNICA
2 ZAWROTNIAK RAFAŁ OPEN / M35 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC NOWOGRODZIEC
3 KUCHTA KAMIL OPEN / M25 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
4 NOWAK MAŁGORZATA OPEN / K30 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
 
285 ST.RUNNERS LEP GDANSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOLZ OSKAR OPEN / M25 ST.RUNNERS LEP GDANSK TCZEW
 
286 START ŚCINAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEKACZ STANISŁAW OPEN / M55 START ŚCINAWA WIŃSKO
2 BIELAWSKI JAN OPEN / M50 START ŚCINAWA ŚCINAWA
3 PĘDZIKOWSKI STANISŁAW OPEN / M45 START ŚCINAWA ŚCINAWA
4 STANKIEWICZ IRENEUSZ OPEN / M50 START ŚCINAWA LUBIN
5 PODBUCKI SŁAWOMIR OPEN / M40 START ŚCINAWA ŚCINAWA
6 BARAN WIESLAW OPEN / M50 START ŚCINAWA ŚCINAWA
7 KARYŚ ZBIGNIEW OPEN / M50 START ŚCINAWA OBORA
8 DOMAŃSKA ANNA OPEN / K35 START ŚCINAWA LUBIN
 
287 STAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUTKOWSKI LESZEK OPEN / M45 STAW WROCŁAW
2 NOWAKOWSKI ROBERT OPEN / M50 STAW LEGNICA
3 JARMUSZEWICZ WOJTEK OPEN / M45 STAW OLEŚNICA
 
288 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁODZIEJ ANDRZEJ OPEN / M45 STRZEGOMSKA DWUNASTKA MIŁKOWICE
2 NOWACKA - WOŁCZEK JAGODA OPEN / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
3 PŁOSZAJCZYK BEATA OPEN / K50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA BOLKÓW
4 RODAK ZBIGNIEW OPEN / M35 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
5 KRÓL-PIDANTY MARZENA OPEN / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
6 DUDEK KRZYSZTOF OPEN / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSŁAW 27
7 DUDEK MARIOLA OPEN / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSŁAW
8 PŁOSZAJCZYK NORBERT OPEN / M50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA BOLKÓW
9 FEDYCZKOWSKI EDWARD OPEN / M45 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
10 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA OPEN / K45 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
11 DOBROCHOWSKI MAREK OPEN / M35 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
12 PIDANTY GRZEGORZ OPEN / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
13 ŚWIRNIAK BERNARD OPEN / M60 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
14 KRYMSKI TOMASZ OPEN / M35 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
15 SZYMAŃSKA BRYGIDA OPEN / K25 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
16 DOBROCHOWSKA ILONA OPEN / K35 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
17 WIŚNIEWSKA EWA OPEN / K50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROGOŹNICA
18 KOSIEWICZ TOMASZ OPEN / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
 
289 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GORCZYCA SŁAWEK OPEN / M35 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
2 BOTTCHER ANDRZEJ OPEN / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
3 WOSZCZAK ZBIGNIEW OPEN / M50 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
4 WOSZCZAK JOLANTA OPEN / K50 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
5 KUŹMIŃSKI PIOTR OPEN / M30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
6 MROZOWSKI JAKUB OPEN / M18 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` KĘPINO
7 SABOK-MUSZYŃSKA KATARZYNA OPEN / K30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
8 BUK DOMINIK OPEN / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` IWINY (GM SIECHNICE)
9 KAMIŃSKI MAREK OPEN / M30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
10 LENARD BŁAŻEJ OPEN / M45 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` BRZEG
11 HAŁAJDA MACIEJ OPEN / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
12 AMBROZIK ADAM OPEN / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` BRZEG
13 STANIK JAKUB OPEN / M25 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
 
290 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POGORZELSKI GRZEGORZ OPEN / M55 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
2 BIAŁEK PAWEŁ OPEN / M25 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE ŚWIEBODZICE
3 GULACZ MAREK OPEN / M55 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
4 GROMALA KRZYSZTOF OPEN / M35 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE ŚWIEBODZICE
5 SWOBODA MAREK OPEN / M50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
6 KALUS JACEK OPEN / M25 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
7 KALISZ DARIUSZ OPEN / M50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
8 GRZEŚKOWIAK ANNA OPEN / K35 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
 
291 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDZIŃSKI MARCIN OPEN / M40 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
 
292 SUPERMARATON KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMCZAK DAMIAN OPEN / M40 SUPERMARATON KALISZ BRZEG
2 ADAMCZAK HANNA OPEN / K30 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
3 FABIAŃSKI CZESŁAW OPEN / M60 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
4 WOJTKOWIAK KAMILLA OPEN / K45 SUPERMARATON KALISZ MIEŚCISKO
5 KUBCZYK ZDZISŁAW OPEN / M60 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
 
293 SZADKOBIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIECYK JACEK OPEN / M45 SZADKOBIEGACZE SZADEK
2 POŚPIESZYŃSKI JACEK OPEN / M45 SZADKOBIEGACZE SZADEK
3 SZYMCZAK MACIEJ OPEN / M45 SZADKOBIEGACZE SZADEK
4 MAJTCZAK MARIUSZ OPEN / M40 SZADKOBIEGACZE SZADEK
5 ZIENIEWICZ PIOTR OPEN / M40 SZADKOBIEGACZE BIELAWA
 
294 SZCZAWNORUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIEŁCZYŃSKA-CHRZĄSZCZ OLGA OPEN / K45 SZCZAWNORUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
 
295 SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POŁEĆ DAMIAN OPEN / M18 SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH RUDA ŚLĄSKA
 
296 SZKOŁA POLICJI W PILE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAŁYS MATEUSZ OPEN / M35 SZKOŁA POLICJI W PILE PIŁA
 
297 SZYMANOWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWIAK TOMASZ OPEN / M30 SZYMANOWSKI TEAM KRZYWIŃ
 
298 TAMA71
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATEJUK TOMASZ OPEN / M35 TAMA71 WROCŁAW
2 GONTARZ JAKUB OPEN / M35 TAMA71 WROCŁAW
 
299 TEAM BIEGACZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIŚKIEWICZ BOGUSŁAW OPEN / M55 TEAM BIEGACZY WROCŁAW
 
300 TEAM DRACZYŃSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 REGIMOWICZ TOMASZ OPEN / M40 TEAM DRACZYŃSKI WROCŁAW
 
301 TEAM PLESZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁYWACZYK MACIEJ OPEN / M55 TEAM PLESZEW PLESZEW
 
302 TEMMPO WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALIK RAFAŁ OPEN / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
2 NOWAKOWSKI PRZEMYSŁAW OPEN / M35 TEMMPO WAŁBRZYCH UNISŁAW ŚLĄSKI
3 BŁASZKIEWICZ TOMASZ OPEN / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 ŚLĘCZKOWSKI JACEK OPEN / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH GOCZAŁKÓW
5 MOLOCIOS MICHAŁ OPEN / M35 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
6 MATWIEJCZUK JACEK OPEN / M45 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
7 BOROWIEC KRZYSZTOF OPEN / M45 TEMMPO WAŁBRZYCH GŁUSZYCA
8 JANKOWICZ AGNIESZKA OPEN / K35 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
9 PONIATOWSKI TOMASZ OPEN / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
10 KALINOWSKI GRZEGORZ OPEN / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH BIELANY WROCŁAWSKIE
11 DAJCZMAN PAWEŁ OPEN / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
12 KURNYTA STANISŁAW OPEN / M45 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
13 HRABIA PAWEŁ OPEN / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH JEDLINA-ZDRÓJ
14 GUNIA DAREK OPEN / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WALBRZYCH
15 ŁEPKOWSKI ARKADIUSZ OPEN / M35 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
16 CHOMIK TADEUSZ OPEN / M50 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
17 SARGALSKI MAREK OPEN / M45 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
18 BORUŃ MARCIN OPEN / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
19 BUSZ ARTUR OPEN / M35 TEMMPO WAŁBRZYCH MIEROSZÓW
20 DĄBROWSKI SEBASTIAN OPEN / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
21 WAWROWSKI PRZEMYSŁAW OPEN / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
22 WIJAS MARCIN OPEN / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH STRZEGOM
 
303 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAROSŁAWSKI MARIUSZ OPEN / M45 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
2 BULARZ PAULINA OPEN / K25 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
3 RZADKOWSKI LESŁAW OPEN / M30 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY CHWAŁOWICE
4 SZWARC ZBIGNIEW OPEN / M40 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
 
304 THORAXTRAINER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALKE PIOTR OPEN / M45 THORAXTRAINER GLIWICE
 
305 TIETO RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAFALSKI HUBERT OPEN / M35 TIETO RUNNING TEAM DOBRZYKOWICE
 
306 TME RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BĄK JĘDRZEJ OPEN / M25 TME RUNNERS ŁÓDŹ
 
307 TMTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELENKIEWICZ MARCIN OPEN / M35 TMTEAM WROCŁAW
2 MURZYN PIOTR OPEN / M35 TMTEAM WROCŁAW
3 MASŁOWSKI MICHAŁ OPEN / M40 TMTEAM WYSOKA
4 MARCINIAK JACEK OPEN / M40 TMTEAM WROCŁAW
5 ZGARDA JACEK OPEN / M40 TMTEAM WROCLAW
6 ANTOSIAK TOMASZ OPEN / M35 TMTEAM ZŁOTORYJA
7 NOWAK GRZEGORZ OPEN / M50 TMTEAM WROCŁAW
8 BIZIEL MICHAŁ OPEN / M40 TMTEAM SMOLEC
9 ŚRODA MICHAŁ OPEN / M30 TMTEAM TRZEBNICA
10 FRĄCZEK MARCIN OPEN / M35 TMTEAM WROCŁAW
11 SMOLEŃ TOMASZ OPEN / M45 TMTEAM KOBIERZYCE
12 SIKORSKI PIOTR OPEN / M45 TMTEAM WROCŁAW
13 RABSZTYN ANDRZEJ OPEN / M40 TMTEAM WROCŁAW
14 JACKOWICZ RAFAŁ OPEN / M40 TMTEAM SOBÓTKA
15 JASKUŁA KATARZYNA OPEN / K35 TMTEAM WROCŁAW
16 LEŚNIAK KAROLINA OPEN / K35 TMTEAM WROCŁAW
17 GRESZTA PIOTR OPEN / M40 TMTEAM WROCLAW
18 WILKIN MIROSŁAW OPEN / M45 TMTEAM ŻARY
19 MATYLA ROMAN OPEN / M30 TMTEAM WROCŁAW
20 ŚMIETANA MARCIN OPEN / M40 TMTEAM WROCŁAW
21 HADRYŚ TOMASZ OPEN / M30 TMTEAM WROCŁAW
22 PUCHALSKA OLGA OPEN / K40 TMTEAM SMOLEC
23 SROKA MICHAŁ OPEN / M35 TMTEAM WROCŁAW
24 CHMIELEWSKI GRZEGORZ OPEN / M40 TMTEAM SUCHY DWOR
25 WOJTOWICZ ERNEST OPEN / M35 TMTEAM JANIKÓW
26 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF OPEN / M30 TMTEAM KIEŁCZÓW
27 CIACIURA-JARNO MAGDALENA OPEN / K35 TMTEAM RUDA ŚLĄSKA
 
308 TOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁABIAK JUSTYNA OPEN / K25 TOR WROCŁAW
 
309 TRENUJZNAMI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOLAWA PIOTR OPEN / M40 TRENUJZNAMI.PL KOBIERZYCE
 
310 TRI MISSION
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DAWIDOWICZ MARCIN OPEN / M30 TRI MISSION OŁAWA
2 KNARA ADA OPEN / K25 TRI MISSION OŁAWA
3 MARCZEWSKI BARTOSZ OPEN / M35 TRI MISSION BRZEG
4 MALAMIS KAROLINA OPEN / K30 TRI MISSION SIECHNICE
 
311 TRIATHLON CLUB WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POŹNIAK ŁUKASZ OPEN / M40 TRIATHLON CLUB WROCŁAW WRÓBLOWICE
2 RATAJCZAK MAREK OPEN / M50 TRIATHLON CLUB WROCŁAW WROCŁAW
3 OTREBA MACIEJ OPEN / M30 TRIATHLON CLUB WROCŁAW WROCŁAW
4 SIERADZKI SŁAWOMIR OPEN / M18 TRIATHLON CLUB WROCŁAW ŚWIDNICA
5 SIERADZKI RAFAŁ OPEN / M40 TRIATHLON CLUB WROCŁAW WROCŁAW
6 PAWLIKOWSKI ADAM OPEN / M45 TRIATHLON CLUB WROCŁAW WILKSZYN
7 KULCZYCKI KRYSTIAN OPEN / M45 TRIATHLON CLUB WROCŁAW WROCŁAW
8 OSTROWSKI WALDEMAR OPEN / M45 TRIATHLON CLUB WROCŁAW WROCŁAW
9 LIS RAFAŁ OPEN / M40 TRIATHLON CLUB WROCŁAW MOKRONOS DOLNY
10 JANUSZ IZABELA OPEN / K18 TRIATHLON CLUB WROCŁAW SZCZEPANÓW
11 BAJSAROWICZ PAWEŁ OPEN / M40 TRIATHLON CLUB WROCŁAW WROCŁAW
 
312 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKA KAROLINA OPEN / K35 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
2 STĘPIEŃ-KUCHNIA ANNA MONIKA OPEN / K45 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA RYBNICA
 
313 TSUBAKI / AK RALLYLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARBOUKOV ALEXANDRE OPEN / M30 TSUBAKI / AK RALLYLAND POZNAŃ
 
314 UFOLUDKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ OPEN / M40 UFOLUDKI WROCŁAW
2 JANICKA ANETA OPEN / K40 UFOLUDKI WROCŁAW
 
315 UKS LUDWIKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FERENC JANUSZ OPEN / M60 UKS LUDWIKOWICE LUDWIKOWICE
2 MOŻWIŁO MAREK OPEN / M70 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
 
316 ULKS OPAL KUDOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MERSZTEIN ZOFIA OPEN / K55 ULKS OPAL KUDOWA KUDOWA ZDRÓJ
 
317 UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZAK HENRYK OPEN / M55 UNIWERSYTET WROCŁAWSKI WROCŁAW
 
318 VAST.REHAB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECH ANDRZEJ OPEN / M35 VAST.REHAB KUŹNIA RACIBORSKA
 
319 VEGE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOCIAJ BARTOSZ OPEN / M35 VEGE RUNNERS WROCŁAW
2 SZARAFIŃSKA-JUSZCZAK DOROTA OPEN / K40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
3 STEPOWICZ MAREK OPEN / M45 VEGE RUNNERS WROCŁAW
4 WIERZBA-JURCZAK ANITA OPEN / K40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
5 KOŻUSZEK JACEK OPEN / M50 VEGE RUNNERS WROCŁAW
6 JURCZAK JACEK OPEN / M50 VEGE RUNNERS WROCŁAW
7 BRZEZOWSKI SZYMON OPEN / M40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
8 JASIŃSKI TOMASZ OPEN / M40 VEGE RUNNERS PLESZEW
9 BŁOŃSKA NATALIA OPEN / K18 VEGE RUNNERS BIELSK PODLASKI
 
320 VERTICAL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZYŻOWSKI JAROSŁAW OPEN / M40 VERTICAL TEAM JEŻÓW SUDECKI
2 STALMASIŃSKI REMIGIUSZ OPEN / M45 VERTICAL TEAM JELENIA GÓRA
3 GAŁECKA ANNA OPEN / K30 VERTICAL TEAM JELENIA GÓRA
4 KALETA PAWEŁ OPEN / M40 VERTICAL TEAM DZIWISZÓW
 
321 VIKING TRAINING CENTRE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCIECHOWSKI TOMASZ OPEN / M40 VIKING TRAINING CENTRE GOSTYŃ
2 WOJCIECHOWSKA MAŁGORZATA OPEN / K40 VIKING TRAINING CENTRE GOSTYŃ
 
322 WABCO RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYNDYRA PRZEMYSŁAW OPEN / M30 WABCO RUNNERS BOLESŁAWIEC
2 KISIELEWSKI WALDEMAR OPEN / M35 WABCO RUNNERS WROCŁAW
3 MARTOWICZ TOMASZ OPEN / M40 WABCO RUNNERS WILKSZYN
4 GRZEGORCZYK MATEUSZ OPEN / M25 WABCO RUNNERS WROCŁAW
5 LASZCZYŃSKI TOMASZ OPEN / M40 WABCO RUNNERS STRZELIN
6 MAŁECKA JOLANTA OPEN / K45 WABCO RUNNERS WROCŁAW
7 HALBTUCH GRZEGORZ OPEN / M35 WABCO RUNNERS WROCŁAW
 
323 WAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPYTKO MAŁGORZATA OPEN / K35 WAT PASIKONIE
2 TORZEWSKI JANUSZ OPEN / M45 WAT WARSZAWA
3 KUREK JAROSŁAW OPEN / M30 WAT WARSZAWA
4 SYGOCKI KONRAD OPEN / M40 WAT WARSZAWA
5 KRAUZE SYLWIA OPEN / K25 WAT WROCŁAW
6 KURZAWIŃSKI SŁAWOMIR OPEN / M18 WAT CZARNE
7 KRAWIECKI WOJCIECH OPEN / M40 WAT WARSZAWA
8 REDA KINGA OPEN / K25 WAT WARSZAWA
9 MRÓWCZYŃSKI SZYMON OPEN / M18 WAT TORUŃ
10 PIEŚKIEWICZ MATEUSZ OPEN / M18 WAT TUREK
11 SIERZPUTOWSKI ROBERT OPEN / M45 WAT NASIELSK
12 WŁOCH GRZEGORZ OPEN / M35 WAT WARSZAWA
13 BISKUP JOANNA OPEN / K18 WAT SZCZECIN
14 KIJEWSKI JACEK OPEN / M45 WAT WARSZAWA
15 CZYŻAK DANIEL OPEN / M25 WAT BIELSKO-BIAŁA
16 BRANDT DOMINIK OPEN / M18 WAT WARSZAWA
 
324 WATAHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMARCZYK PRZEMYSŁAW OPEN / M25 WATAHA ROLANTOWICE
 
325 WATAHA SOBÓTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TROJNAR PAWEŁ OPEN / M25 WATAHA SOBÓTKA SOBÓTKA
2 TROJNAR KLAUDIA OPEN / K18 WATAHA SOBÓTKA SOBÓTKA
3 GANDZIAROWSKI MAREK OPEN / M25 WATAHA SOBÓTKA SOBÓTKA
4 ŚWINIARSKI KRZYSZTOF OPEN / M35 WATAHA SOBÓTKA WYSOKA
5 FALKOWSKI WOJTEK OPEN / M30 WATAHA SOBÓTKA SULISTROWICE
6 LANDKAUF WOJCIECH OPEN / M30 WATAHA SOBÓTKA TYNIEC NAD ŚLĘZĄ
7 BRZEŹNA DOROTA OPEN / K30 WATAHA SOBÓTKA OLESZNA
8 KURIATA PAULINA OPEN / K25 WATAHA SOBÓTKA SOBÓTKA
 
326 WAZNY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAŻNY DARIUSZ OPEN / M35 WAZNY TEAM WROCŁAW
 
327 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKA JOLANTA OPEN / K35 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE MOSTY
2 GOŹDZIK MICHAŁ OPEN / M25 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
 
328 WIELKA SOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORAWSKA BOŻENA OPEN / K45 WIELKA SOWA ŚWIDNICA
2 MLAK KAZIMIERZ OPEN / M60 WIELKA SOWA MILIKOWICE
3 SZUBART KAZIMIERZ OPEN / M60 WIELKA SOWA DZIERŻONIÓW
4 WĘCLEWSKI ANDRZEJ OPEN / M60 WIELKA SOWA BIELAWA
5 SMOLARZ MACIEJ OPEN / M45 WIELKA SOWA DZIERŻONIÓW
6 NOWICKI ANDRZEJ OPEN / M55 WIELKA SOWA BIELAWA
 
329 WIELUŃ BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRAGAN DAMIAN OPEN / M25 WIELUŃ BIEGA GALEWICE
2 KUDRA ALEKSANDRA OPEN / K35 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
3 NICIEJEWSKA MONIKA OPEN / K25 WIELUŃ BIEGA CZARNOŻYŁY
4 JEZIORNY RYSZARD OPEN / M55 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
 
330 WKB META LUBLINIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHOŃ MARIAN OPEN / M65 WKB META LUBLINIEC PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2 PILAWSKA AGNIESZKA OPEN / K40 WKB META LUBLINIEC KATOWICE
3 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW OPEN / M55 WKB META LUBLINIEC KĄTY WROCŁAWSKIE
4 KASIERSKA EWA KATARZYNA OPEN / K70 WKB META LUBLINIEC POZNAŃ
5 DROŹDZIK PAWEŁ OPEN / M40 WKB META LUBLINIEC NYSA
6 KUTZMANN MAGDALENA OPEN / K35 WKB META LUBLINIEC NYSA
7 SMOLIŃSKI SŁAWOMIR OPEN / M45 WKB META LUBLINIEC OPOLE
 
331 WKB PIAST WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GADZIŃSKI MAREK OPEN / M55 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 CZERSKI MARIAN OPEN / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 KOWALSKA KRYSTYNA OPEN / K60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
4 RADWAN ANNA OPEN / K35 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
5 CHODORSKI PIOTR OPEN / M45 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
6 WESOŁOWSKI STANISŁAW OPEN / M60 WKB PIAST WROCŁAW URAZ
7 PUCEK PRZEMYSŁAW OPEN / M45 WKB PIAST WROCŁAW SMOLEC
8 OSTROPOLSKI HENRYK OPEN / M60 WKB PIAST WROCŁAW DZIERŻONIÓW
9 WARWAS ARTUR OPEN / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
10 LIPIŃSKA AGNIESZKA OPEN / K35 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
11 WĄSIK MAREK OPEN / M55 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
12 GADZIŃSKA KRYSTYNA OPEN / K50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
13 JASTRZĘBSKA AGNIESZKA OPEN / K45 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
14 CHOJNACKI GRZEGORZ OPEN / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
15 FRANKOWSKI DAMIAN OPEN / M45 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
16 FRANKOWSKA ELŻBIETA OPEN / K45 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
17 CHOJNACKI RYSZARD OPEN / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
18 STROJWĄS ANNA OPEN / K60 WKB PIAST WROCŁAW WROCLAW
19 SROKA JANINA OPEN / K60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
20 WACHOWSKA DOROTA OPEN / K35 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
21 MOSZUMAŃSKI PATRYK OPEN / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
22 GRZYB SŁAWOMIR OPEN / M35 WKB PIAST WROCŁAW WROCLAW
23 KASZUBA EDWARD OPEN / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
24 ŁABUZ MAREK OPEN / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
25 BORA ANDRZEJ OPEN / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCLAW
26 DUBIJ LEON OPEN / M75 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
27 SKRZYPCZAK TOMASZ OPEN / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
28 WITASIK JOLANTA OPEN / K45 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
29 TROJAN STANISLAW OPEN / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCLAW
30 KROWICKA DOROTA OPEN / K45 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
31 LEWANDOWSKI TADEUSZ OPEN / M65 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
32 DRABIK MARCIN OPEN / M45 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
33 PILARZ-MAŁKIEWICZ DANUTA OPEN / K50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
34 KOTWICA ANDRZEJ OPEN / M55 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
35 KUCZKOWSKI STANISŁAW OPEN / M65 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
36 BAGIŃSKI MAREK OPEN / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
37 PAWLACZYK MARIAN OPEN / M80 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
38 KOS ADRIAN OPEN / M25 WKB PIAST WROCŁAW SMOLEC
39 CHODORSKA PAULINA OPEN / K18 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
 
332 WKURW_TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYKA RAFAŁ OPEN / M35 WKURW_TEAM WROCŁAW
2 JAŻOWNIK JACEK OPEN / M40 WKURW_TEAM WRZEŚNIA
3 KŁAPUT MATEUSZ OPEN / M35 WKURW_TEAM POZNAŃ
4 MARCZUKIEWICZ ALEKSANDRA OPEN / K30 WKURW_TEAM WROCŁAW
5 ŁACHAN PATRYK OPEN / M35 WKURW_TEAM WROCŁAW
6 WŁODAREK JACEK OPEN / M35 WKURW_TEAM WROCŁAW
7 LECHOWSKI BARTŁOMIEJ OPEN / M35 WKURW_TEAM WROCŁAW
8 KURKOWIAK KRZYSZTOF OPEN / M35 WKURW_TEAM WROCŁAW
9 KUKURENDA NATALIA OPEN / K40 WKURW_TEAM DACHOWA
10 GÓRNA JAGODA OPEN / K30 WKURW_TEAM POZNAŃ
 
333 WOSIEK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMANOWSKA JUSTYNA OPEN / K25 WOSIEK TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
2 SZCZĘŚNIK JERZY OPEN / M50 WOSIEK TEAM WROCŁAW
 
334 WOŁÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POSACKI ZBIGNIEW OPEN / M40 WOŁÓW BIEGA LUBIĄŻ
2 TOMCZUK WOJCIECH OPEN / M45 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
3 KRYŚ MONIKA OPEN / K40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
4 JÓŹWIK GRZEGORZ OPEN / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
5 PALUCH WOJCIECH OPEN / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
6 LECHKI TOMASZ OPEN / M45 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
7 PRZYTOCKA DOROTA OPEN / K35 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
8 HAJTKO PIOTR OPEN / M30 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
9 MAŁEK KRZYSZTOF OPEN / M50 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
10 RYDZANICZ GRZEGORZ OPEN / M25 WOŁÓW BIEGA LUBIĄŻ
11 TARGOWSKA JUSTYNA OPEN / K30 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
12 MACHOWSKI EDWARD OPEN / M70 WOŁÓW BIEGA WOŁOW
13 FLOREK-ŻYGADŁO IZABELA OPEN / K35 WOŁÓW BIEGA
14 FESZ-CHLEBOWSKA KRYSTYNA OPEN / K45 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
15 GIZIŃSKI STEFAN OPEN / M70 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
16 KUCZYŃSKA JOANNA OPEN / K45 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
17 PLESNER RYSZARD OPEN / M50 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
18 BORZYŃSKI MATEUSZ OPEN / M30 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
19 GODLEWSKA EWA OPEN / K40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
20 LASZKIEWICZ JACEK OPEN / M55 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
21 WASIŁEK GRZEGORZ OPEN / M35 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
 
335 WROCLAW MARATHON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GĘSTWA WOJCIECH OPEN / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
2 WYSOK PIOTR OPEN / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
3 ZIEMBA ARKADIUSZ OPEN / M35 WROCLAW MARATHON TEAM DOBRZYKOWICE
4 SKWAREK STANISŁAW OPEN / M45 WROCLAW MARATHON TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
5 SEMPIK ANETA OPEN / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
6 TYCZKOWSKI MARIUSZ OPEN / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
7 BARAN EWA OPEN / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
8 CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ ANETA OPEN / K35 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
9 NOWAK SYLWESTER OPEN / M60 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
10 BANIK ANDRZEJ OPEN / M30 WROCLAW MARATHON TEAM PODGÓRZYN
11 ŁUKASIŃSKI JACEK OPEN / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
12 BIOŁY MAŁGORZATA OPEN / K40 WROCLAW MARATHON TEAM MIRKÓW
13 KORALEWSKI JANUSZ OPEN / M60 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
14 NOLBERT ADAM OPEN / M45 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
15 JASIŃSKI REMIGIUSZ OPEN / M45 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
16 MATICH KAROLINA OPEN / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
17 OKRĘGLICKA EWA OPEN / K35 WROCLAW MARATHON TEAM TRZEBNICA
18 ADAM PIOTR OPEN / M45 WROCLAW MARATHON TEAM ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
19 MOSKALIK KAROLINA OPEN / K35 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
20 WYSOKIŃSKI DARIUSZ OPEN / M45 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
21 LEMAŃSKI PIOTR OPEN / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
22 ROZDOLSKI JAROSŁAW OPEN / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
23 KAŁWA ANNA OPEN / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
24 SOCHA PIOTR OPEN / M45 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
25 LANG WOJCIECH OPEN / M35 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
26 GALEWSKI PIOTR OPEN / M45 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
27 KOŁACZ ARKADIUSZ OPEN / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
28 KORALEWSKA MAŁGORZATA OPEN / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
29 KICZMACHOWSKA AGNIESZKA OPEN / K40 WROCLAW MARATHON TEAM TYNIEC MAŁY
30 NIEDZIELA WALDEMAR OPEN / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
31 ROGOŚ MONIKA OPEN / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
32 ROSSA ŁUKASZ OPEN / M35 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
33 JĘDRZEJUK MAREK OPEN / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
34 RYBARCZYK KRZYSZTOF OPEN / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
35 JACHYM SŁAWOMIR OPEN / M45 WROCLAW MARATHON TEAM BUKOWICE
36 LESZKIEWICZ IWONA OPEN / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
37 WOJCIECHOWSKA BEATA OPEN / K35 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
38 WENCEL ANDRZEJ OPEN / M40 WROCLAW MARATHON TEAM RADWANICE
39 MURMYŁO WOJCIECH OPEN / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
40 CHOLEWA JOANNA OPEN / K25 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
41 BIENIADA PAWEŁ OPEN / M35 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
42 ŚLUSARCZYK MARZENA OPEN / K25 WROCLAW MARATHON TEAM LIPKI WIELKIE
43 JAKIMIUK DOROTA OPEN / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
44 KACZYŃSKA PAULINA OPEN / K35 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
 
336 WROCŁAWSKIE ITEN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRONOSTAJ GRZEGORZ OPEN / M40 WROCŁAWSKIE ITEN WROCŁAW
 
337 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOLOCH MACIEJ OPEN / M25 WRONIECKI KLUB BIEGACZA WRONKI
 
338 WSSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERWIŃSKI PAWEŁ OPEN / M35 WSSK WROCŁAW
 
339 X-CODING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HARBUZ MACIEJ OPEN / M30 X-CODING WROCŁAW
 
340 XRUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYSŁUCH IZA OPEN / K18 XRUNNERS SKOCZÓW
 
341 ZABIEGANI Z LEŚNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZEWCZYK WIOLETTA OPEN / K40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
2 SMOLIŃSKI MARIUSZ OPEN / M40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
3 BORKOWSKI BOGDAN OPEN / M45 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
4 GŁĄB MICHAŁ OPEN / M40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ WOLIMIERZ
5 MEDYŃSKI SŁAWEK OPEN / M45 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LUBAŃ
6 LABISZAK ELŻBIETA OPEN / K30 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
7 LABISZAK TOMASZ OPEN / M35 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
8 KOŁODZIEJCZYK MIROSŁAW OPEN / M60 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
9 FARGANUS ROBERT OPEN / M35 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
10 TYLKA TOMASZ OPEN / M30 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
11 SZTUBA BOGDAN OPEN / M50 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
12 HORODKO JÓZEF OPEN / M55 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
13 KOZACZUK KAMIL OPEN / M35 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LUBAŃ
 
342 ZABIEGANI Z LEŚNEJ, MATNER RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANIŚKIEWICZ AGATA OPEN / K30 ZABIEGANI Z LEŚNEJ, MATNER RUNNING TEAM LEŚNA
 
343 ZADYSZKA SMOLEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACIEJEWSKI ŁUKASZ OPEN / M40 ZADYSZKA SMOLEC SMOLEC
2 ADAMSKI KRZYSZTOF OPEN / M35 ZADYSZKA SMOLEC SMOLEC
 
344 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERMAK PATRYK OPEN / M30 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU BYSTRZYCA KŁODZKA
2 BIEŃKOWSKI PIOTR OPEN / M45 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU KIEŁCZÓW
3 MRÓZ MARIUSZ OPEN / M40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU WROCŁAW
4 FĄFARA MARCIN OPEN / M40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU WROCŁAW
5 PIASKOWSKI MARCIN OPEN / M40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU NADOLICE WIELKIE
6 AMBICKA-CIBA MARZENA OPEN / K55 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU TRZEBNICA
7 ROSŁANIEC ANNA OPEN / K40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU WROCŁAW
 
345 ZAKŁAD AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ INTEC SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRONCZAK KRZYSZTOF OPEN / M50 ZAKŁAD AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ INTEC SP. Z O.O. WROCŁAW
 
346 ZBIERAJSIE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZBIERAJ JACEK OPEN / M30 ZBIERAJSIE.PL WROCŁAW
 
347 ZBŁĄKANI KAJAKARZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIK PAWEŁ OPEN / M25 ZBŁĄKANI KAJAKARZE WROCŁAW
 
348 ZG RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAŚ MARIUSZ OPEN / M45 ZG RUN TRZMIELÓW
 
349 ZGRUPKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK PIOTR OPEN / M25 ZGRUPKA TEAM POZNAŃ
 
350 ZGRYŹLIWI TETRYCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JERZYKOWSKI TOMASZ OPEN / M35 ZGRYŹLIWI TETRYCY ZBĄSZYNEK
2 MANIA EMIL OPEN / M35 ZGRYŹLIWI TETRYCY ZBĄSZYNEK
 
351 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TROJANOWSKA ELŻBIETA OPEN / K40 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW DOBIEGNIEW
2 TROJANOWSKI KRZYSZTOF OPEN / M45 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW DOBIEGNIEW
3 GALINA WIOLETTA OPEN / K40 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW DOBIEGNIEW
 
352 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ONYSZKIEWICZ RADOSŁAW OPEN / M45 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
2 CICHOŃ TOMASZ OPEN / M35 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
 
353 ZZPPM O/ZG RUDNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KADŁUBICKI RAFAŁ OPEN / M30 ZZPPM O/ZG RUDNA SOBIN
2 KLIŚ PAWEŁ OPEN / M30 ZZPPM O/ZG RUDNA LUBIN
3 SUKIENNIK JANUSZ OPEN / M45 ZZPPM O/ZG RUDNA LUBIN
4 TYRKAŁA KRZYSZTOF OPEN / M40 ZZPPM O/ZG RUDNA POLKOWICE
5 PAŚ MARCIN OPEN / M30 ZZPPM O/ZG RUDNA GŁOGÓW
6 SOKALSKI ROMAN OPEN / M35 ZZPPM O/ZG RUDNA PARCHÓW
7 KOLAWA JAREK OPEN / M45 ZZPPM O/ZG RUDNA LUBIN
8 SZLUFARSKI ŁUKASZ OPEN / M35 ZZPPM O/ZG RUDNA GŁOGÓW
9 SKRZYŃSKI TOMASZ OPEN / M35 ZZPPM O/ZG RUDNA GŁOGÓW
10 BOROWIEC DARIUSZ OPEN / M45 ZZPPM O/ZG RUDNA POLKOWICE
11 GŁOWACKI ARTUR OPEN / M40 ZZPPM O/ZG RUDNA GŁOGÓW
12 POŚNIK KRZYSZTOF OPEN / M30 ZZPPM O/ZG RUDNA GŁOGÓW
13 BELOF JAROSŁAW OPEN / M35 ZZPPM O/ZG RUDNA POLKOWICE
14 ŚLIWA MARCIN OPEN / M35 ZZPPM O/ZG RUDNA CHOBIENIA
15 POLIWKA ADAM OPEN / M30 ZZPPM O/ZG RUDNA RUDNA
 
354 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORNAŚ MARCIN OPEN / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN LASKÓWKA
2 TOMAKA BOGUSŁAW OPEN / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
3 BOGACZYŃSKA-ADACH BOŻENA OPEN / K40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
4 GLINA-KRAWCZYK MAŁGORZATA OPEN / K40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN STARCZÓW
5 KLIMEK ANTONI OPEN / M30 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
6 TOMASZ CISAK OPEN / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
7 MARGASIŃSKI JACEK OPEN / M30 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
 
355 ŚLĘZAK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOBEL ARTUR OPEN / M35 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
2 KIPIGROCH BARTŁOMIEJ OPEN / M30 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
3 BETCHER ROBERT OPEN / M50 ŚLĘZAK TEAM OPOLE
4 FORĘC KAMIL OPEN / M18 ŚLĘZAK TEAM OPOLE
5 ZAJĄC RAFAŁ OPEN / M40 ŚLĘZAK TEAM ŁÓDŹ
6 SADOWSKI ROMAN OPEN / M50 ŚLĘZAK TEAM BOLKÓW
7 STANKIEWICZ SEBASTIAN OPEN / M25 ŚLĘZAK TEAM CHOCIANÓW
8 CHROBOT KRZYSZTOF OPEN / M55 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
9 SZRAMOWIAT MAREK OPEN / M40 ŚLĘZAK TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
10 PAWLUS VIOLETTA OPEN / K40 ŚLĘZAK TEAM SIECHNICE
11 DŻUSAJEW KATARZYNA OPEN / K45 ŚLĘZAK TEAM SMOLEC
12 ŁACIŃSKI BOGUSŁAW OPEN / M55 ŚLĘZAK TEAM SIECHNICE
 
356 ŚREDZCY BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJTOWICZ KATARZYNA OPEN / K30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
2 CHOLEWIŃSKI PAWEŁ OPEN / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
3 MAŹNIEWSKI GRZEGORZ OPEN / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
4 JANKOWSKI JERZY OPEN / M45 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
5 ROKITA ANDRZEJ OPEN / M50 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
 
357 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CABAJ DAMIAN OPEN / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
2 SHCHENSNA- RADZIKOVSKA HALYNA OPEN / K35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
3 GOŁĘBIEWSKI JACEK OPEN / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
4 PODOLSKI PRZEMYSŁAW OPEN / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
5 ZAPART JOANNA OPEN / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
6 GURGUL RYSZARD OPEN / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
7 KOROBLOWSKA ELŻBIETA OPEN / K45 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
8 KIERCZAK BEATA OPEN / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
9 PIŁA ANNA OPEN / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
10 SZCZEPANIK DARIUSZ OPEN / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA PSZENNO
11 STYPUŁA SYLWIA OPEN / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
12 NOSZCZYK RAFAŁ OPEN / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
13 KIERCZAK MAREK OPEN / M45 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
14 WCIÓRKA MONIKA OPEN / K35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
15 WCIÓRKA PIOTR OPEN / M35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA LUBACHÓW
16 SKOWRON TOMASZ OPEN / M55 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
17 KOMOROWSKA KAROLINA OPEN / K25 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
18 SIENNICA JOANNA OPEN / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
19 TYMIŃSKI ADAM OPEN / M25 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA STRZELCE/SOBÓTKA
20 ZŁOTNICKA OLGA OPEN / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
21 TWARDZICKI MIROSŁAW OPEN / M45 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
22 DĄBROWSKA HALINA OPEN / K35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA JELENIA GÓRA
23 BRYŚ RAFAŁ OPEN / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
24 BRONIKOWSKI MARCIN OPEN / M35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
25 DĄBROWSKI PIOTR OPEN / M35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
26 NOWAKOWSKA-DUDAJEK JUSTYNA OPEN / K35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
27 PAWLICKI MAREK OPEN / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA SZCZEPANÓW
28 MOCZULSKA MAŁGORZATA OPEN / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŻARÓW
29 JASIECKI NARCYZ OPEN / M75 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA ŚL
30 LATKO DANIEL OPEN / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
31 MAŃCZAK BARTŁOMIEJ OPEN / M35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
32 PAWLAK KATARZYNA OPEN / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
33 ŚCISŁOWSKA KATARZYNA OPEN / K35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
34 GARBACZ KATARZYNA OPEN / K35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
35 LISOWSKA EDYTA OPEN / K45 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA PSZENNO
36 DĘBEK PIOTREK OPEN / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
37 TENEROWICZ EWELINA OPEN / K35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
38 ZARYCHTA WALDEMAR OPEN / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
39 LUBASKI ZYGMUNT OPEN / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
40 NIEMCZUK MAGDALENA OPEN / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
41 NIEMCZUK PRZEMYSŁAW OPEN / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
42 BATOR ZUZANNA OPEN / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
43 KUTYBA DOROTA OPEN / K25 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
44 MAZUR KATARZYNA OPEN / K25 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
45 STYPUŁA MARIAN OPEN / M55 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
46 KOWALCZYK AGNIESZKA OPEN / K35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
47 GRZEMBSKI KRYSTIAN OPEN / M18 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
48 SZARZYŃSKA PAULINA OPEN / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE
49 NYKIEL MARCIN OPEN / M35 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA MARCINOWICE
 
358 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WERBNY JACEK OPEN / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
2 MORAWSKI JAROSŁAW OPEN / M45 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
3 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ OPEN / M35 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
4 OSKWAREK PIOTR OPEN / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
5 ŚWIERBUTOWICZ PAWEŁ OPEN / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA KUNICE
6 TEKIELE JACEK OPEN / M45 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
7 RZĄSA MONIKA OPEN / K35 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
8 SZUŚCICKA AGNIESZKA OPEN / K40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA KROTOSZYCE
9 BOGUCKI KAMIL OPEN / M35 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
10 SOBIESKA KATARZYNA OPEN / K45 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
11 IDCZAK AGNIESZKA OPEN / K30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
 
359 ŻARÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZAK MARCIN OPEN / M40 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
2 KLUZEK KORNELIA OPEN / K35 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
3 ZDUNIK ARKADIUSZ OPEN / M40 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW