Datasport

Bitwy Pod Legnicą 1241 - Półmaraton
Legnica, 08 kwietnia 2018 r.


Drużyn


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 217
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 -OLAWS ZŁOTORYJA/ MKS SIECHNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FICNER ANNA 21km / K30 -OLAWS ZŁOTORYJA/ MKS SIECHNICE ZŁOTORYJA
 
2 10 BKPANC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMCZYK MICHAŁ 21km / M30 10 BKPANC GŁOGÓW
2 JAKSZEWICZ KRZYSZTOF 21km / M30 10 BKPANC LEGNICA
 
3 1911
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASIK WOJCIECH 21km / M30 1911 LEGNICA
2 JASIK JOANNA 21km / K30 1911 LEGNICA
 
4 1970
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUSIAŁ ANNA 21km / K40 1970 BOLESŁAWIEC
 
5 1979
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKROBAK JUSTYNA 21km / K30 1979 PRZEMKÓW
 
6 321
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁĘZA MACIEJ 21km / M40 321 KUNICE
 
7 4K LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAJEWSKI MAREK 21km / M40 4K LEGNICA LEGNICA
2 KRAJEWSKI GRZEGORZ 21km / M30 4K LEGNICA LEGNICA
3 KRAJEWSKA ANNA 21km / K30 4K LEGNICA LEGNICA
 
8 ABY DO METY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNARZ JOANNA 21km / K30 ABY DO METY PRZEMKÓW
 
9 ABY DO METY PRZEMKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKROBAK MARIUSZ 21km / M30 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW
2 GACEK RENATA 21km / K30 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW
3 KLESZCZEWNIK ANNA 21km / K30 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW
4 GLAPIŃSKI JACEK 21km / M40 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW
5 BOCHNAK MIROSŁAW 21km / M40 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW
 
10 ACHILLES LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LABZIUK OLEKSANDR 21km / M40 ACHILLES LESZNO WINNICA
 
11 AKB ESEMAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRYDECKI SLAWOMIR 21km / M50 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
2 FRYDECKA ELŻBIETA 21km / K50 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
 
12 AKS WYBIEGANI POLKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKI MIKOŁAJ 21km / M30 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
2 KONOWALCZUK TOMASZ 21km / M30 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
3 STĘPIEŃ JOANNA 21km / K30 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
 
13 ALTI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAK TOMASZ 21km / M30 ALTI LEGNICA
 
14 ARUT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOLIŃSKI ARTUR 21km / M40 ARUT.PL LEGNICA
 
15 AUTOREKIN S.C.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBRYNIEWSKI STANISŁAW 21km / M40 AUTOREKIN S.C. LUBIN
 
16 AZS-AWF KRAKÓW MASTERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEŚNIAK MARIAN 21km / M70 AZS-AWF KRAKÓW MASTERS KRAKÓW
 
17 BARTOSZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOŁŁOCZKO MARCIN 21km / M30 BARTOSZÓW BARTOSZÓW
 
18 BEZ BALASTU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZKUDŁO OSKAR 21km / M40 BEZ BALASTU RADWANICE
 
19 BIBIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TATOL GRZEGORZ 21km / M30 BIBIKI WROCŁAW
 
20 BIEG OPOLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HACZYK JAROSŁAW 21km / M50 BIEG OPOLSKI OPOLE
 
21 BIEG OPOLSKI / GOGGLE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HACZYK NATALIA 21km / K40 BIEG OPOLSKI / GOGGLE TEAM OPOLE
 
22 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEMIEC-HOFFMAN JOANNA 21km / K40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
 
23 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PODKOWSKA KAROLINA 21km / K18 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
2 BIK STANISŁAW 21km / M50 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
3 MESJASZ MAREK 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
4 SAWAŁA SŁAWOMIR 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
5 JONCZYS KRZYSZTOF 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
6 WOLSZCZAK KONRAD 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
7 CZAJA ADRIAN 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
8 SARAMA ARKADIUSZ 21km / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
 
24 BIEGAM BO LUBIĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIEPRAWSKI RYSZARD 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ LEGNICA
2 MALAK JOANNA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ LEGNICA
3 STRZELCZYK GRZEGORZ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ LEGNICA
 
25 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATEJCZUK EMIL 21km / M18 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
 
26 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JOLIBSKI JACEK 21km / M18 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
2 MARUKIEWICZ MAREK 21km / M30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
3 SKRĘTEK MONIKA 21km / K40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
4 ZIENTARA ADRIAN 21km / M30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL LEGNICA
5 RYBIŃSKI RADOSŁAW 21km / M18 BIEGAMDLAZDROWIA.PL LEGNICA
 
27 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROPOLSKI HENRYK 21km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
2 KOWALCZYK TOMASZ 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA PIESZYCE
3 BARANIUK GRZEGORZ 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA PIESZYCE
 
28 BOLKÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEZDEL ANNA 21km / K40 BOLKÓW TEAM BOLKÓW
2 PODKÓWKA SŁAWEK 21km / M30 BOLKÓW TEAM BOLKÓW
3 KOWALSKI JANUSZ 21km / M50 BOLKÓW TEAM BOLKÓW
 
29 BOMBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI SŁAWOMIR 21km / M30 BOMBA LEGNICA
 
30 BRAK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LĘGA WIESŁAW 21km / M40 BRAK TEAM ŚWIDNICA
2 BOBER DOROTA 21km / K40 BRAK TEAM JAWOR
 
31 BUDIMEX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STOJKO MARCIN 21km / M18 BUDIMEX OLEŚNICA
2 BARAŃSKI MICHAŁ 21km / M18 BUDIMEX WIERUSZÓW
3 ŻWIREK BARBARA 21km / K30 BUDIMEX GROMADKA
4 BEDNARZ NATALIA 21km / K30 BUDIMEX LEGNICA
 
32 CENTRUM ELEKTROTECHNIKI ELTECH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIELECKA BOGUMIŁA 21km / K50 CENTRUM ELEKTROTECHNIKI ELTECH ŻARÓW
 
33 CRAZY WOLVES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKI PAWEŁ 21km / M18 CRAZY WOLVES LUBIN
 
34 CROSS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAJCZYBA ADAM 21km / M50 CROSS WROCŁAW WROCŁAW
 
35 CWAŁUJĄCE DZIADKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPTA JERZY 21km / M70 CWAŁUJĄCE DZIADKI KRAKÓW
 
36 DALEKO JESZCZE.?!? TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWAŚNICKI TOMASZ 21km / M40 DALEKO JESZCZE.?!? TEAM LUBIN
2 DOBRZYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 DALEKO JESZCZE.?!? TEAM CHOCIANÓW
 
37 DECATHLON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WINNA JULITA 21km / K18 DECATHLON TEAM GOLANKA GÓRNA
2 TRĘDA ADAM 21km / M18 DECATHLON TEAM LEGNICA
3 PROŃKO KAMIL 21km / M18 DECATHLON TEAM LEGNICA
4 BOWKUN DANIEL 21km / M18 DECATHLON TEAM LEGNICA
5 SZKODZIŃSKI DAWID 21km / M18 DECATHLON TEAM LEGNICA
6 DOBROWOLSKI ALAN 21km / M18 DECATHLON TEAM BOGUSZÓW - GORCE
 
38 DOMATOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYNEROWICZ TOMASZ 21km / M40 DOMATOR LEGNICA
 
39 DRAPIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRAPIKOWSKI MAREK 21km / M50 DRAPIKI LEGNICA
2 DRAPIKOWSKA BEATA 21km / K50 DRAPIKI LEGNICA
 
40 DRUŻYNA CHROBREGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GWIAZDA WANDA 21km / K60 DRUŻYNA CHROBREGO SZPROTAWA
 
41 DRUŻYNA SZPIKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MYSZKOWSKI BOLESŁAW 21km / M50 DRUŻYNA SZPIKU WAŁBRZYCH
 
42 EDI TEAM ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONDYCKI ADAM 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
2 KOWANETZ MACIEJ 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
 
43 ERBUD - ZBYT WOLNY RYŚ - BOCO / ANTEK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAWAŁKO RYSZARD 21km / M50 ERBUD - ZBYT WOLNY RYŚ - BOCO / ANTEK TEAM LEGNICA
 
44 FAURECIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZGUŁA KAROL 21km / M30 FAURECIA GORZÓW
2 STANISZEWSKI JACEK 21km / M30 FAURECIA ŚWIEBODZICE
3 ANCZYK SARA 21km / K30 FAURECIA LEGNICA
4 BYCZKOWSKI DARIUSZ 21km / M30 FAURECIA LEGNICA
5 CHRUSZCZ - FIGIEL MAGDALENA 21km / K30 FAURECIA WROCŁAW
6 GAWEŁ ŁUKASZ 21km / M18 FAURECIA LEGNICA
7 PLESKACEWICZ MAGDALENA 21km / K30 FAURECIA ZŁOTORYJA
 
45 FAURECIA RECLINERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLIMEK BARTOSZ 21km / M40 FAURECIA RECLINERS BOLKÓW
2 ŚWIĘCICKI DANIEL 21km / M30 FAURECIA RECLINERS ŚWIDNICA
 
46 FAURECIA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKRZELINSKI PAWEL 21km / M30 FAURECIA RUNNING TEAM MILANÓWEK
2 TEODORIDIS DANIEL 21km / M40 FAURECIA RUNNING TEAM JAWOR
3 MYCEK MARCIN 21km / M30 FAURECIA RUNNING TEAM LEGNICA
 
47 FENIKS LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHOWSKI MACIEJ 21km / M40 FENIKS LEGNICA LEGNICA
2 SKŁADANEK MAREK 21km / M40 FENIKS LEGNICA LEGNICA
3 ADAMCZYK DAWID 21km / M18 FENIKS LEGNICA LEGNICA
4 GROŃSKA MAGDA 21km / K30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
5 DĘBICKI ADRIAN 21km / M30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
6 SUDOŁ RYSZARD 21km / M50 FENIKS LEGNICA SPALONA
7 TOKARSKI MARCIN 21km / M30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
8 KRZECZKOWSKI DANIEL 21km / M30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
9 MATUSIK PIOTR 21km / M40 FENIKS LEGNICA LEGNICA
10 BEŁDOWSKI DARIUSZ 21km / M50 FENIKS LEGNICA LEGNICA
 
48 FIGHT HOBBY LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASKOT MARIUSZ 21km / M18 FIGHT HOBBY LEGNICA LEGNICA
2 CHMIEL PATRYCJA 21km / K18 FIGHT HOBBY LEGNICA LEGNICA
 
49 FITNESS PIEKARY LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MADEJ ELŻBIETA 21km / K40 FITNESS PIEKARY LEGNICA KUNICE
2 FORYCKI GRZEGORZ 21km / M50 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
3 KOŁTON KATARZYNA 21km / K30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
4 KAZIMIERUK PRZEMYSŁAW 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICKIE POLE
5 FEDORCZUK KATARZYNA 21km / K40 FITNESS PIEKARY LEGNICA KUNICE
6 FEDORCZUK MAREK 21km / M40 FITNESS PIEKARY LEGNICA KUNICE
7 BONECKA RENATA 21km / K30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
8 PĄCHALSKA JOANNA 21km / K60 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
9 KOZAKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICKIE POLE
10 NAPORA PAWEŁ 21km / M40 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
11 JACEWICZ KAMIL 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
12 ŻURAKOWSKA ANNA 21km / K18 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
13 SERENDA MARIOLA 21km / K30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
14 POLIWKA MARIUSZ 21km / M40 FITNESS PIEKARY LEGNICA SPALONA
15 HAŁDRZYŃSKI RAFAŁ 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
16 FOLC RYSZARD 21km / M60 FITNESS PIEKARY LEGNICA JAWOR
17 KOBLAŃSKI TOMASZ 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
18 HAŁDRZYŃSKA ANNA 21km / K30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
 
50 FITNONSTOP.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WISZNIOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 FITNONSTOP.PL CHOJNÓW
 
51 FITSTYLE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYCERZ ZBYSZKO 21km / M40 FITSTYLE TEAM BRZEG DOLNY
 
52 FMW RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZHUN ALIAKSANDR 21km / M30 FMW RUNNERS KAMIENNA GÓRA
 
53 FRANEK & DINO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOGÓŁ FRANCISZEK 21km / M60 FRANEK & DINO LEGNICA
 
54 GNAJĄCA TEMIDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAWA-JERKA AGATA 21km / K40 GNAJĄCA TEMIDA KOSKOWICE
 
55 GRUPA TECHNICZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŁAS WOJCIECH 21km / M40 GRUPA TECHNICZNA KUNICE
2 SOPOTNICKI WOJCIECH 21km / M40 GRUPA TECHNICZNA KUNICE
3 SOPOTNICKA HONORATA ZOFIA 21km / K40 GRUPA TECHNICZNA KUNICE
4 AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ 21km / M40 GRUPA TECHNICZNA KUNICE
 
56 GUMBAS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PĄCHALSKI WOJCIECH 21km / M18 GUMBAS TEAM LEGNICA
 
57 HERNIK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RATAJCZAK DARIUSZ 21km / M40 HERNIK TEAM DOLSK
 
58 HUBI-RENT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GACEK PIOTR 21km / M30 HUBI-RENT PRZEMKÓW
 
59 HUSARIA NIEGOSŁAWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARAŃSKI STANISŁAW 21km / M40 HUSARIA NIEGOSŁAWICE NIEGOSŁAWICE
 
60 HUSARIA Z RASZÓWKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADULEWICZ SEBASTIAN 21km / M40 HUSARIA Z RASZÓWKI RASZÓWKA
 
61 HUSSARS POLKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DERECZENIK DAWID 21km / M18 HUSSARS POLKOWICE POLKOWICE
 
62 IOW BSERVICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BLICHARSKA MARTA 21km / K30 IOW BSERVICE LEGNICA
 
63 IPA WROCLAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAJĄC KRZYSZTOF 21km / M40 IPA WROCLAW JELCZ-LASKOWICE
 
64 JACHU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAŁKA JAN 21km / M40 JACHU WROCŁAW
 
65 JAWOR BIEGA!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BERA EMILIAN 21km / M30 JAWOR BIEGA! JAWOR
2 BERA EMILIAN 21km / M30 JAWOR BIEGA! JAWOR
 
66 JAWOR RIVER GYM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIAK GRZEGORZ 21km / M30 JAWOR RIVER GYM JAWOR
 
67 JEZUS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIAZGA RADOSŁAW 21km / M30 JEZUS TEAM RZESZOTARY
 
68 JKB MIŁKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUREK KRZYSZTOF 21km / M40 JKB MIŁKOWICE MIŁKOWICE
 
69 JKB TKKF JAWOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁODZIEJCZYK ADAM 21km / M18 JKB TKKF JAWOR JAWOR
 
70 JKB TKKF JAWORZANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASZUBSKI MARIUSZ 21km / M50 JKB TKKF JAWORZANIE JAWOR
 
71 JKS SALAMANDRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAGIELSKI JERZY 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
2 KRAKOWSKI ŁUKASZ 21km / M40 JKS SALAMANDRA JAWOR
3 STĘPIEŃ ŁUKASZ 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
 
72 JM DEMOLEX BARDEJOV
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARODUBTSEV VIKTOR 21km / M40 JM DEMOLEX BARDEJOV LWÓW
 
73 JUST SWIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DACEWICZ LESZEK 21km / M70 JUST SWIM JELENIA GORA
 
74 JW 1155
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZAN TOMASZ 21km / M30 JW 1155 LEGNICA
 
75 K.S. MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPA PATRYCJA 21km / K18 K.S. MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKI BIEGANIN
 
76 KARKONOSKI KLUB OWCZARKA NIEMIECKIEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZEWICZ MILENA 21km / K30 KARKONOSKI KLUB OWCZARKA NIEMIECKIEGO JELENIA GÓRA
 
77 KARKONOSZ RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYPYCH TOMASZ 21km / M40 KARKONOSZ RUNNING TEAM BRZEG
2 OSTROWSKA JADWIGA 21km / K50 KARKONOSZ RUNNING TEAM KUNICE
3 KOŚCIK ELŻBIETA 21km / K40 KARKONOSZ RUNNING TEAM LEGNICA
4 RACZKO TOMASZ 21km / M30 KARKONOSZ RUNNING TEAM BOLESŁAWIEC
5 CHMIELEWSKA SYLWIA 21km / K40 KARKONOSZ RUNNING TEAM LEGNICA
6 MAKOŚ KAMIL 21km / M30 KARKONOSZ RUNNING TEAM BOLESŁAWIEC
 
78 KAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBOWICZ ZBIGNIEW 21km / M50 KAS OŁAWA
 
79 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARANOWSKI JACEK 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
2 ŻUK ZBIGNIEW 21km / M50 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
3 KUJAWA ADAM 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
4 KOSTASZ MARIUSZ 21km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR GŁUSZYCA
5 SIKORA JAN 21km / M60 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WALBRZYCH
 
80 KB KROKUS KWIATKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GARLIŃSKI ŁUKASZ 21km / M18 KB KROKUS KWIATKOWICE WIELOWIEŚ
2 KAŹMIERSKI KRZYSZTOF 21km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
3 KAŹMIERSKA MONIKA 21km / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
4 NIEWDANA KATARZYNA 21km / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
5 ŻUKOWSKI MARIAN 21km / M50 KB KROKUS KWIATKOWICE KWIATKOWICE
6 ZOMERFELD TOMASZ 21km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
7 KIEŁT EWELINA 21km / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
 
81 KB LEGIONOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLBRYŚ STANISŁAW-ADAM 21km / M50 KB LEGIONOWO NASIELSK
 
82 KB LEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HRECZANY WALDEMAR 21km / M40 KB LEW LEGNICKIE POLE
 
83 KB LEW LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BENDKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
2 OZIOMEK MAŁGORZATA 21km / K50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
3 KWAPIS ŁUKASZ 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
4 KOŁODZIEJ MICHAŁ 21km / M18 KB LEW LEGNICA MIŁKOWICE
5 TOMUSIAK NATALIA 21km / K30 KB LEW LEGNICA BUDZISZÓW WIELKI
6 AMBROSIEWICZ HENRYK 21km / M60 KB LEW LEGNICA JELENIA GORA
7 GŁAWĘDA MAŁGORZATA 21km / K50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
8 JAKUBOWSKI MIROSŁAW 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
9 KRASICKI JAROSŁAW 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
10 PALEJ ELŻBIETA 21km / K60 KB LEW LEGNICA LUBIN
11 POMIETLARZ MICHAŁ 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
12 DYGUDAJ JERZY 21km / M60 KB LEW LEGNICA GMINA KUNICE
13 SZCZEPAŃSKI MARCIN 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
14 SIELUTIN WADIM 21km / M60 KB LEW LEGNICA LEGNICA
15 SMOLIKOWSKI ARKADIUSZ 21km / M50 KB LEW LEGNICA KUNICE
16 BABIJ MARIUSZ 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
17 SKRZYPCZAK JOLA 21km / K50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
18 PIOTROWSKI MAREK 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
19 NICPOŃ WOJCIECH 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
20 NICPOŃ RENATA 21km / K50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
21 KISIEL KRZYSZTOF 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
22 PIETRUCHA AGNIESZKA 21km / K30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
23 MOSZYŃSKA EWA 21km / K30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
24 SOBOLEWSKI ZDZISŁAW 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
25 SERAFIN WŁODZIMIERZ 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
26 BARDZIŃSKI RAFAŁ 21km / M18 KB LEW LEGNICA LEGNICA
27 BENDKOWSKA ANNA 21km / K18 KB LEW LEGNICA LEGNICA
28 LOTA ANDRZEJ 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
29 KRASZCZYŃSKI PAWEŁ 21km / M30 KB LEW LEGNICA LUBIN
30 GRAD ŁUKASZ 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
 
84 KB SPOCENI NOWA SÓL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URLICKI LECH 21km / M60 KB SPOCENI NOWA SÓL NOWA SÓL
 
85 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAPIERSKI KAMIL 21km / M30 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
2 PUDŁO PIOTR 21km / M30 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA ŁUCZYNA
 
86 KB TKKF JAWOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALA KRZYSZTOF 21km / M40 KB TKKF JAWOR JAWOR
 
87 KB WIKON NOWA SOL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HETNER ROBERT 21km / M30 KB WIKON NOWA SOL NOWA SOL
2 HETNER TERESA 21km / K30 KB WIKON NOWA SOL NOWA SOL
 
88 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTKOWIAK PIOTR 21km / M18 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW CHOCIANÓW
 
89 KGHM ZG LUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZERBA PAWEL 21km / M30 KGHM ZG LUBIN LUBIN
 
90 KGHM ZG RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYGUDAJ GRZEGORZ 21km / M40 KGHM ZG RUN LEGNICA
2 BAGIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
3 MAZURKIEWICZ JERZY 21km / M40 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
4 JANKOWSKI GRZEGORZ 21km / M40 KGHM ZG RUN JACZÓW
5 WACHOWIAK PIOTR 21km / M40 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
6 WARCHALA MAREK 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
7 MILLER TOMEK 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
8 ZASADA ANDRZEJ 21km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
9 ZIMKOWSKI MARCIN 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
 
91 KKW JAMA WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BLACHNIK DAMIAN 21km / M30 KKW JAMA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
92 KLUB BIEGACZA GOCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKI CZESŁAW 21km / M70 KLUB BIEGACZA GOCH WARSZAWA
 
93 KLUB BIEGACZA ZDYSZAAANI CHOCIANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRODECKI SEBASTIAN 21km / M40 KLUB BIEGACZA ZDYSZAAANI CHOCIANÓW CHOCIANÓW
 
94 KLUB BIEGACZA ŚWIERKOWA CZARNY BÓR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZABLEWSKI ADAM 21km / M30 KLUB BIEGACZA ŚWIERKOWA CZARNY BÓR CZARNY BÓR
 
95 KLUB SZTUK WALKI `SHODAN` LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GACOŃ KACPER 21km / M18 KLUB SZTUK WALKI `SHODAN` LEGNICA ZŁOTORYJA
2 KOMENDAREK KRZYSZTOF 21km / M18 KLUB SZTUK WALKI `SHODAN` LEGNICA LEGNICA
 
96 KMP LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUJAK GRZEGORZ 21km / M40 KMP LEGNICA LEGNICA
2 BRATEK PIOTR 21km / M30 KMP LEGNICA LEGNICA
 
97 KOLKA TEAM OPOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROZD MIROSŁAW 21km / M40 KOLKA TEAM OPOLE OPOLE
 
98 KONFEKS LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINKIEWICZ ANDRZEJ 21km / M60 KONFEKS LEGNICA LEGNICA
 
99 KORZENIE PIEŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUGOWSKI IGOR 21km / M40 KORZENIE PIEŃSK LUBIN
 
100 KOTWICA BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUSZCZEWICZ ZENON 21km / M70 KOTWICA BRZEG PISARZOWICE
 
101 KPP JAWOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FUŁAWKA TOMASZ 21km / M30 KPP JAWOR JAWOR
 
102 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEJNIK MAREK 21km / M40 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA ZDUNY
 
103 KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FURTAK KRZYSZTOF 21km / M50 KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI LUBIN
 
104 KUŹNIA SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁADYSZ MICHAŁ 21km / M30 KUŹNIA SPORT TEAM JAWOR
 
105 LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALINOWSKA MAŁGORZATA 21km / K40 LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH LEGNICA
 
106 LEGNICKIE MORSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 LEGNICKIE MORSY ZŁOTORYJA
2 STRZAŁKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
3 STRZAŁKOWSKA RENATA 21km / K40 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
4 STEC MACIEJ 21km / M30 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
5 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K30 LEGNICKIE MORSY
6 KARAŚ RAFAŁ 21km / M40 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
7 PUNDYK PAWEŁ 21km / M40 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
8 WISNIEWSKA MAGDALENA 21km / K30 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
9 MIELNICZUK JOLANTA 21km / K40 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
10 MARCZUK ROMAN 21km / M50 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
 
107 LIFEMED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SERAFIN ADAM 21km / M30 LIFEMED LEGNICA
 
108 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 21km / M30 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA
 
109 LITWIN TRIATHLON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁPACZYŃSKI ADAM 21km / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
 
110 LKB RUDNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IVERUK MYKHAYLO 21km / M40 LKB RUDNIK RIVNE
 
111 LKKS KNOCKDOWN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUSZCZYŃSKI TOMASZ 21km / M40 LKKS KNOCKDOWN KUNICE
 
112 LZS CZAPLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLUSARCZYK TOMASZ 21km / M30 LZS CZAPLE CZAPLE
 
113 LZS LIPA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NATKANIEC GRAŻYNA 21km / K50 LZS LIPA BOLKÓW
2 FILIPIAK SEBASTIAN 21km / M40 LZS LIPA LIPA
3 SITEK ANNA 21km / K18 LZS LIPA LIPA
 
114 MAKOŚ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI TOMASZ 21km / M40 MAKOŚ TEAM BOLESŁAWIEC
 
115 MANCHESTER UNITED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POCZTOWSKA JOANNA 21km / K18 MANCHESTER UNITED JAWOR
2 SEWERYNIAK MARCIN 21km / M40 MANCHESTER UNITED LEGNICA
 
116 MARIUSZ KACAŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACAŁA MARIUSZ 21km / M50 MARIUSZ KACAŁA WAŁBRZYCH
 
117 MATNER RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPELSKA-KOBLAŃSKA MILENA 21km / K30 MATNER RUNNING TEAM LEGNICA
 
118 MAŁGOSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEŃCZUK RAFAŁ 21km / M40 MAŁGOSI JAWOR
 
119 MICHAŁ WÓJCIK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLESINSKI ERNEST 21km / M40 MICHAŁ WÓJCIK TEAM LEGNICA
 
120 MIEJSKIE DZIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRUCHAL KRZYSZTOF 21km / M30 MIEJSKIE DZIKI CHOJNÓW
 
121 MKS PAULINUM JELENIA GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TARŁOWSKI CZESŁAW 21km / M70 MKS PAULINUM JELENIA GÓRA JELENIA GÓRA
 
122 MKS SIECHNICE / BACKRUNNERS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPUTA EMILIA 21km / K18 MKS SIECHNICE / BACKRUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
 
123 MORSOWNICY Z LEGNICY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKIMCZYK TOMASZ 21km / M40 MORSOWNICY Z LEGNICY LEGNICA
 
124 MORSY BOLESŁAWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORDA ANDRZEJ 21km / M40 MORSY BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
 
125 MORSY LUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIERZBICKI ADAM 21km / M40 MORSY LUBIN LUBIN
 
126 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADOWSKI GRZEGORZ 21km / M50 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
2 DYM GRZEGORZ 21km / M30 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
 
127 NGB KORONA LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYMKÓW BARTŁOMIEJ 21km / M40 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
2 KIREJ MARIUSZ 21km / M50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
3 ROKOSZ IREK 21km / M18 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
4 TRUDZIŃSKA DOROTA 21km / K50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
5 NAZAREWICZ MIECZYSŁAW 21km / M40 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
6 BORTKIEWICZ MONIKA 21km / K40 NGB KORONA LEGNICA LUBIN
7 SERAFIN ADAM 21km / M60 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
8 CZAJKOWSKI ZBYSZEK 21km / M50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
 
128 NIGHT RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATCZAK MACIEJ 21km / M30 NIGHT RUNNERS ODOLANÓW
 
129 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LACHOWICZ MARTA 21km / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
 
130 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIĘTA KAROL 21km / M30 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
 
131 NOCNE WILKI Z JAWORA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUBOWSKI PAWEŁ 21km / M40 NOCNE WILKI Z JAWORA JAWOR
2 POKONIECZNY ANDRZEJ 21km / M40 NOCNE WILKI Z JAWORA JAWOR
 
132 NOWA RUDA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI JACEK 21km / M40 NOWA RUDA BIEGA NOWA RUDA
 
133 OBORSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OBORSKI ADAM 21km / M40 OBORSKI TEAM LUBIN
2 OBORSKI PIOTR 21km / M40 OBORSKI TEAM LUBIN
 
134 OBORYGENI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCZERETKO PAWEŁ 21km / M40 OBORYGENI LEGNICA
 
135 OGRODZISKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JACKIEWICZ ANDRZEJ 21km / M40 OGRODZISKO CHOCIANÓW
 
136 OLAWS ZLOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZLOWSKI KRYSTIAN 21km / M30 OLAWS ZLOTORYJA WYK AUF FÖHR
 
137 OLAWS ZŁOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁODZIEJ ALEKSY 21km / M50 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 SKÓRKA ADAM 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 PIENDEL PAULINA 21km / K18 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 ŁUKASIEWICZ KATARZYNA 21km / K30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
5 POLAŃSKI MARIUSZ 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
6 KRET MARIAN 21km / M60 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA/ROKITNICA
7 MISIAK MICHAŁ 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
8 DAWIDZIUK MACIEJ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
9 KUCA SZYMON 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
10 JOKIEL MICHAŁ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA NOWY KOŚCIÓŁ
11 WOJDYNO TOMASZ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
 
138 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WZIĘCH TOMASZ 21km / M40 ORANGE POLSKA POZNAŃ
 
139 ORKI Z MAJORKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASIŃSKI PATRYK 21km / M18 ORKI Z MAJORKI LEGNICA
 
140 OSADKOWSKI-CEBULSKI I PRZYJACIELE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ALEKSANDROWICZ MIKOŁAJ 21km / OSADKOWSKI-CEBULSKI I PRZYJACIELE WROCŁAW
2 KRAWIEC MAREK 21km / M30 OSADKOWSKI-CEBULSKI I PRZYJACIELE
3 ZAJDEL LESZEK 21km / M40 OSADKOWSKI-CEBULSKI I PRZYJACIELE
 
141 OSOBA PRYWATNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI OLGIERD 21km / M18 OSOBA PRYWATNA DZIEĆMOROWICE
 
142 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POŁOM TOMASZ 21km / M30 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
 
143 PACEMAKER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 PACEMAKER
 
144 PARKRUN LUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPIEC ROBERT 21km / M30 PARKRUN LUBIN LUBIN
2 KRUK INGA 21km / K40 PARKRUN LUBIN LUBIN
 
145 PCC SQUAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEFANOWSKI EDWARD 21km / M30 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
 
146 PCC ULTRARUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 PCC ULTRARUNNERS BRZEG DOLNY
 
147 PERŁA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HARZOWSKI MATEUSZ 21km / M18 PERŁA TEAM TWARDOGÓRA
 
148 PGB SPORTOWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBISZYN PAWEŁ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WALBRZYCH
2 RÓŻAŃSKI TOMIR 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA RZESZOTARY
3 RAPACKI WŁODZIMIERZ 21km / M60 PGB SPORTOWA PACZKA LEGNICA
4 ŁUNIEWSKI JAROSŁAW 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
5 REGMUNT PAWEŁ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA RUDNA
6 WIDZIEWICZ MIROSŁAW 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
7 KUBISZYN PAWEŁ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WALBRZYCH
 
149 PGE ELEKTROWNIA TURÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIŁOSZEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 PGE ELEKTROWNIA TURÓW BOGATYNIA
 
150 PGNIG OBRÓT DETALICZNY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POKOJOWA ANNA 21km / K40 PGNIG OBRÓT DETALICZNY WAŁBRZYCH
 
151 PRO-RUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAŁAS MAREK 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 KURASINSKI KRZYSZTOF 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 MIKOŁAJEK MAŁGORZATA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
 
152 RAJSPORT ACTIVE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROZD PRZEMYSŁAW 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
2 DEC MIREK 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
3 DEC MAŁGORZATA 21km / K30 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
 
153 RESET.PRO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALKOWIAK BARTOSZ 21km / M30 RESET.PRO BOLESŁAWIEC
 
154 RODZINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASIONOWSKA JOLANTA 21km / K40 RODZINA CHOJNÓW
2 JASIONOWSKI JANUSZ 21km / M50 RODZINA CHOJNÓW
 
155 ROZBIEGANE WIECZORKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZOREK MARTA 21km / K30 ROZBIEGANE WIECZORKI BOGATYNIA
2 WIECZOREK NORBERT 21km / M40 ROZBIEGANE WIECZORKI BOGATYNIA
 
156 ROZBIEGANY RAWICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KICINSKA DOROTA 21km / K30 ROZBIEGANY RAWICZ RAWICZ _ WROCŁAW
 
157 RUN-LOG.COM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZKUDLAREK MICHAŁ 21km / M40 RUN-LOG.COM BRZEG
 
158 RUNNER.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANISŁAWSKI KAROL 21km / M30 RUNNER.PL LEGNICA
 
159 RUNNERS LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRAF REMIGIUSZ 21km / M40 RUNNERS LESZNO LESZNO
 
160 RUNNING ACADEMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAJA MAŁGORZATA 21km / K40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
2 CZAJA MACIEJ 21km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
 
161 RUSYN-LEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TROCHANOWSKI KRYSTIAN 21km / M18 RUSYN-LEM SOBIN
 
162 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKETA MAREK 21km / M40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
2 PARZYCH KATARZYNA 21km / K40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
3 PARZYCH WOJCIECH 21km / M40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
 
163 SA WOLNIEJSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZECHA JACEK 21km / M18 SA WOLNIEJSI WAŁBRZYCH
 
164 SHIT HAPPENS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWAL ARTUR 21km / M30 SHIT HAPPENS LEGNICA
 
165 SILESIA LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAWORSKA URSZULA 21km / K30 SILESIA LEGNICA CHOJNÓW
2 CHARYTONOWICZ MACIEJ 21km / M30 SILESIA LEGNICA JAWOR
3 JAWORSKA KATARZYNA 21km / K30 SILESIA LEGNICA FOLKESTONE
 
166 SNOWSPORT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OBERC ROBERT 21km / M40 SNOWSPORT.PL KUNICE
 
167 SONAC OSETNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUDELSKI IRENEUSZ 21km / M40 SONAC OSETNICA CHOJNÓW
 
168 SPARTA LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MURASZKO Tomasz 21km / M30 SPARTA LEGNICA LEGNICA
 
169 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEŚ JADWIGA 21km / K30 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC SZCZYTNICA
2 NOWAK MAŁGORZATA 21km / K30 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
 
170 START ŚCINAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIELAWSKI JAN 21km / M50 START ŚCINAWA ŚCINAWA
2 GOŁAŚ EWA 21km / K40 START ŚCINAWA ŚCINAWA
3 STANKIEWICZ IRENEUSZ 21km / M50 START ŚCINAWA LUBIN
4 DOMAŃSKA ANNA 21km / K30 START ŚCINAWA LUBIN
5 POPIELSKA EDYTA 21km / K40 START ŚCINAWA MIŁOSNA
 
171 STAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKI ROBERT 21km / M50 STAW LEGNICA
 
172 STELVIO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TÁTRAY WIKTOR 21km / M18 STELVIO TEAM LEGNICA
 
173 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FARNHOLTZ PAWEŁ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROZTOKA
2 FARNHOLTZ EWA 21km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROZTOKA
3 KOŁODZIEJ ANDRZEJ 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA MIŁKOWICE
4 PŁOSZAJCZYK BEATA 21km / K50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA BOLKÓW
 
174 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI DAMIAN 21km / M40 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
 
175 SUDETY Z PLECAKIEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASTERNAK MARCIN 21km / M40 SUDETY Z PLECAKIEM LEGNICA
 
176 SZPAKOWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOMOT PATRYK 21km / M18 SZPAKOWSKI TEAM ŁABUNIE
 
177 SZPUNGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKI PIOTR 21km / M30 SZPUNGA ŚWIEBODZICE
 
178 SĄ WOLNIEJSI!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYCHA BARTOSZ 21km / M30 SĄ WOLNIEJSI! WAŁBRZYCH
 
179 TARTAN VOLLEY TEAM LUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAPORA PRZEMYSŁAW 21km / M30 TARTAN VOLLEY TEAM LUBIN LUBIN
 
180 TAURON
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAMARZ ROBERT 21km / M30 TAURON LEGNICA
 
181 TEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANCZYK KRYSTYNA 21km / K60 TEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
 
182 TEAM ETHAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEMPEREUR HENRI 21km / M60 TEAM ETHAN SEVRES
 
183 TEAM FLASH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOWRON MACIEJ 21km / M18 TEAM FLASH LEGNICA
 
184 TEAM MTB PARKIETEX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DAROWSKI ŁUKASZ 21km / M30 TEAM MTB PARKIETEX GŁOGÓW
 
185 TEMMPO WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWIAK ALLAN 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
 
186 TKKF PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI ROBERT 21km / M40 TKKF PŁOCK MAŁA WIEŚ
 
187 TKL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WELTER DARIUSZ 21km / M40 TKL LEGNICA
 
188 TRENUJZNAMI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYMKÓW ANNA 21km / K30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
 
189 UE WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TARCZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 UE WROCŁAW PĘGÓW
 
190 UNIA MŚCIWOJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOBOWSKI MAREK 21km / M40 UNIA MŚCIWOJÓW MŚCIWOJÓW
 
191 VWMP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓG KRZYSZTOF 21km / M40 VWMP CHOCIANÓW
 
192 WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WŁODARCZYK KRZYSZTOF 21km / M30 WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGO LEGNICA
 
193 WIECHLICE RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARAŃSKI PAWEŁ 21km / M30 WIECHLICE RUN WIECHLICE
 
194 WILKU TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILK MARCIN 21km / M30 WILKU TEAM ZŁOTORYJA
 
195 WINDIR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁYCZKOWSKI KAMIL 21km / M18 WINDIR WAŁBRZYCH
 
196 WINKELMANN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPAŃSKI SAMUEL 21km / M30 WINKELMANN CHOJNÓW
2 ARCISZEWSKA MONIKA 21km / K30 WINKELMANN LEGNICA
3 ŁUKASZCZYK KRZYSZTOF 21km / M30 WINKELMANN CHOJNÓW
4 JAKUBOWCZAK ROBERT 21km / M30 WINKELMANN LEGNICA
5 MILDYN KRZYSZTOF 21km / M40 WINKELMANN LEGNICA
 
197 WKB META LUBLINIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW 21km / M50 WKB META LUBLINIEC KĄTY WROCŁAWSKIE
 
198 WKB PIAST WROCLAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOJNACKI RYSZARD 21km / M70 WKB PIAST WROCLAW WROCŁAW
 
199 WKB PIAST WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRABIK MARCIN 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
 
200 WKKK - A. I S. SYPIEŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIJAS MAJA 21km / K30 WKKK - A. I S. SYPIEŃ WROCŁAW
 
201 WOJCIAKTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIAK ARTUR 21km / M40 WOJCIAKTEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
 
202 WOSIEK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZURMIŃSKI ADAM 21km / M18 WOSIEK TEAM KALISZ
 
203 WWF POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALWACZYŃSKI FILIP 21km / M30 WWF POLSKA POZNAŃ
 
204 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAGAŁA PIOTR 21km / M40 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL ŚWIDNICA
 
205 WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ WE WROCŁAWIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCIESZONEK KRZYSZTOF 21km / M30 WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ WE WROCŁAWIU WROCŁAW
2 GRZEMPA SEBASTIAN 21km / M40 WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ WE WROCŁAWIU WROCŁAW
 
206 WYSZEDLZDOMU.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIENIEK GRZEGORZ 21km / M30 WYSZEDLZDOMU.PL LUBAWKA
 
207 ZABIEGANI Z LEŚNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MEDYŃSKI SŁAWEK 21km / M40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LUBAŃ
2 BORKOWSKI BOGDAN 21km / M40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
3 SZEWCZYK WIOLETTA 21km / K40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
 
208 ZAKOCHANI-ZABIEGANI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JEDYNAK-WYPYCH ANNA 21km / K30 ZAKOCHANI-ZABIEGANI LEWIN BRZESKI
 
209 ZAWISZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZARMACH KRZYSZTOF 21km / M40 ZAWISZA LEGNICA
 
210 ZG RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIERZWIAK ROBERT 21km / M40 ZG RUN TYNIEC LEGNICKI
2 SAWICKI RAFAŁ 21km / M40 ZG RUN LEGNICA
 
211 ZIELONA12
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OBRANIAK ROBERT 21km / M50 ZIELONA12 WAŁBRZYCH
 
212 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI ANDRZEJ 21km / M40 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY WROCŁAW
2 KONWIŃSKA KATARZYNA 21km / K40 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY GŁOGÓW
 
213 ZLB ZŁOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CUKROWSKI ANDRZEJ 21km / M40 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 DORSZ PAULINA 21km / K18 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 JAWOROWSKA ANETA 21km / K40 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 NOWAK IWONA 21km / K30 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
5 KUBÓW AGNIESZKA 21km / K30 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
6 KUREK EWA 21km / K30 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
7 KURIATA ROBERT 21km / M50 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
 
214 ZRYW OSIEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMINSKI KRZYSZTOF 21km / M50 ZRYW OSIEK OSIEK
 
215 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRYŚ RAFAŁ 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
 
216 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WERBNY JACEK 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
2 KOWALSKI BARTOSZ 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
3 MORAWSKI JAROSŁAW 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
4 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
5 SZUŚCICKA AGNIESZKA 21km / K40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
6 BOGUCKI KAMIL 21km / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
7 ŚWIERBUTOWICZ PAWEŁ 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA KUNICE
8 OSKWAREK PIOTR 21km / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA TRZEBUNIA
9 RZĄSA MONIKA 21km / K30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
 
217 ŻARÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLUZEK KORNELIA 21km / K30 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
2 BRAŃKA ŁUKASZ 21km / M30 ŻARÓW BIEGA POŻARZYSKO
3 ANUSZ ADAM 21km / M30 ŻARÓW BIEGA IMBRAMOWICE
4 ANUSZ ROKSANA 21km / K30 ŻARÓW BIEGA IMBRAMOWICE