Bitwy Pod Legnicą 1241 - Półmaraton
Legnica, 08 kwietnia 2018 r.


Drużyn


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 217
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
-OLAWS ZŁOTORYJA/ MKS SIECHNICE
1 FICNER ANNA 21km / K30 -OLAWS ZŁOTORYJA/ MKS SIECHNICE ZŁOTORYJA
10 BKPANC
1 ADAMCZYK MICHAŁ 21km / M30 10 BKPANC GŁOGÓW
2 JAKSZEWICZ KRZYSZTOF 21km / M30 10 BKPANC LEGNICA
1911
1 JASIK WOJCIECH 21km / M30 1911 LEGNICA
2 JASIK JOANNA 21km / K30 1911 LEGNICA
1970
1 MUSIAŁ ANNA 21km / K40 1970 BOLESŁAWIEC
1979
1 SKROBAK JUSTYNA 21km / K30 1979 PRZEMKÓW
321
1 GAŁĘZA MACIEJ 21km / M40 321 KUNICE
4K LEGNICA
1 KRAJEWSKI MAREK 21km / M40 4K LEGNICA LEGNICA
2 KRAJEWSKI GRZEGORZ 21km / M30 4K LEGNICA LEGNICA
3 KRAJEWSKA ANNA 21km / K30 4K LEGNICA LEGNICA
ABY DO METY
1 BEDNARZ JOANNA 21km / K30 ABY DO METY PRZEMKÓW
ABY DO METY PRZEMKÓW
1 SKROBAK MARIUSZ 21km / M30 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW
2 GACEK RENATA 21km / K30 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW
3 KLESZCZEWNIK ANNA 21km / K30 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW
4 GLAPIŃSKI JACEK 21km / M40 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW
5 BOCHNAK MIROSŁAW 21km / M40 ABY DO METY PRZEMKÓW PRZEMKÓW
ACHILLES LESZNO
1 LABZIUK OLEKSANDR 21km / M40 ACHILLES LESZNO WINNICA
AKB ESEMAS
1 FRYDECKI SLAWOMIR 21km / M50 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
2 FRYDECKA ELŻBIETA 21km / K50 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
AKS WYBIEGANI POLKOWICE
1 OLSZEWSKI MIKOŁAJ 21km / M30 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
2 KONOWALCZUK TOMASZ 21km / M30 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
3 STĘPIEŃ JOANNA 21km / K30 AKS WYBIEGANI POLKOWICE POLKOWICE
ALTI
1 RAK TOMASZ 21km / M30 ALTI LEGNICA
ARUT.PL
1 KOLIŃSKI ARTUR 21km / M40 ARUT.PL LEGNICA
AUTOREKIN S.C.
1 DOBRYNIEWSKI STANISŁAW 21km / M40 AUTOREKIN S.C. LUBIN
AZS-AWF KRAKÓW MASTERS
1 LEŚNIAK MARIAN 21km / M70 AZS-AWF KRAKÓW MASTERS KRAKÓW
BARTOSZÓW
1 TOŁŁOCZKO MARCIN 21km / M30 BARTOSZÓW BARTOSZÓW
BEZ BALASTU
1 SZKUDŁO OSKAR 21km / M40 BEZ BALASTU RADWANICE
BIBIKI
1 TATOL GRZEGORZ 21km / M30 BIBIKI WROCŁAW
BIEG OPOLSKI
1 HACZYK JAROSŁAW 21km / M50 BIEG OPOLSKI OPOLE
BIEG OPOLSKI / GOGGLE TEAM
1 HACZYK NATALIA 21km / K40 BIEG OPOLSKI / GOGGLE TEAM OPOLE
BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ
1 NIEMIEC-HOFFMAN JOANNA 21km / K40 BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
1 PODKOWSKA KAROLINA 21km / K18 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
2 BIK STANISŁAW 21km / M50 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
3 MESJASZ MAREK 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
4 SAWAŁA SŁAWOMIR 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
5 JONCZYS KRZYSZTOF 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
6 WOLSZCZAK KONRAD 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
7 CZAJA ADRIAN 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
8 SARAMA ARKADIUSZ 21km / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
BIEGAM BO LUBIĘ
1 SIEPRAWSKI RYSZARD 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ LEGNICA
2 MALAK JOANNA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ LEGNICA
3 STRZELCZYK GRZEGORZ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ LEGNICA
BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW
1 MATEJCZUK EMIL 21km / M18 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
1 JOLIBSKI JACEK 21km / M18 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
2 MARUKIEWICZ MAREK 21km / M30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
3 SKRĘTEK MONIKA 21km / K40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
4 ZIENTARA ADRIAN 21km / M30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL LEGNICA
5 RYBIŃSKI RADOSŁAW 21km / M18 BIEGAMDLAZDROWIA.PL LEGNICA
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
1 OSTROPOLSKI HENRYK 21km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
2 KOWALCZYK TOMASZ 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA PIESZYCE
3 BARANIUK GRZEGORZ 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA PIESZYCE
BOLKÓW TEAM
1 BEZDEL ANNA 21km / K40 BOLKÓW TEAM BOLKÓW
2 PODKÓWKA SŁAWEK 21km / M30 BOLKÓW TEAM BOLKÓW
3 KOWALSKI JANUSZ 21km / M50 BOLKÓW TEAM BOLKÓW
BOMBA
1 NOWICKI SŁAWOMIR 21km / M30 BOMBA LEGNICA
BRAK TEAM
1 LĘGA WIESŁAW 21km / M40 BRAK TEAM ŚWIDNICA
2 BOBER DOROTA 21km / K40 BRAK TEAM JAWOR
BUDIMEX
1 STOJKO MARCIN 21km / M18 BUDIMEX OLEŚNICA
2 BARAŃSKI MICHAŁ 21km / M18 BUDIMEX WIERUSZÓW
3 ŻWIREK BARBARA 21km / K30 BUDIMEX GROMADKA
4 BEDNARZ NATALIA 21km / K30 BUDIMEX LEGNICA
CENTRUM ELEKTROTECHNIKI ELTECH
1 BIELECKA BOGUMIŁA 21km / K50 CENTRUM ELEKTROTECHNIKI ELTECH ŻARÓW
CRAZY WOLVES
1 KOZŁOWSKI PAWEŁ 21km / M18 CRAZY WOLVES LUBIN
CROSS WROCŁAW
1 RAJCZYBA ADAM 21km / M50 CROSS WROCŁAW WROCŁAW
CWAŁUJĄCE DZIADKI
1 KOPTA JERZY 21km / M70 CWAŁUJĄCE DZIADKI KRAKÓW
DALEKO JESZCZE.?!? TEAM
1 KWAŚNICKI TOMASZ 21km / M40 DALEKO JESZCZE.?!? TEAM LUBIN
2 DOBRZYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 DALEKO JESZCZE.?!? TEAM CHOCIANÓW
DECATHLON TEAM
1 WINNA JULITA 21km / K18 DECATHLON TEAM GOLANKA GÓRNA
2 TRĘDA ADAM 21km / M18 DECATHLON TEAM LEGNICA
3 PROŃKO KAMIL 21km / M18 DECATHLON TEAM LEGNICA
4 BOWKUN DANIEL 21km / M18 DECATHLON TEAM LEGNICA
5 SZKODZIŃSKI DAWID 21km / M18 DECATHLON TEAM LEGNICA
6 DOBROWOLSKI ALAN 21km / M18 DECATHLON TEAM BOGUSZÓW - GORCE
DOMATOR
1 DYNEROWICZ TOMASZ 21km / M40 DOMATOR LEGNICA
DRAPIKI
1 DRAPIKOWSKI MAREK 21km / M50 DRAPIKI LEGNICA
2 DRAPIKOWSKA BEATA 21km / K50 DRAPIKI LEGNICA
DRUŻYNA CHROBREGO
1 GWIAZDA WANDA 21km / K60 DRUŻYNA CHROBREGO SZPROTAWA
DRUŻYNA SZPIKU
1 MYSZKOWSKI BOLESŁAW 21km / M50 DRUŻYNA SZPIKU WAŁBRZYCH
EDI TEAM ZGORZELEC
1 KONDYCKI ADAM 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
2 KOWANETZ MACIEJ 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
ERBUD - ZBYT WOLNY RYŚ - BOCO / ANTEK TEAM
1 KAWAŁKO RYSZARD 21km / M50 ERBUD - ZBYT WOLNY RYŚ - BOCO / ANTEK TEAM LEGNICA
FAURECIA
1 MAZGUŁA KAROL 21km / M30 FAURECIA GORZÓW
2 STANISZEWSKI JACEK 21km / M30 FAURECIA ŚWIEBODZICE
3 ANCZYK SARA 21km / K30 FAURECIA LEGNICA
4 BYCZKOWSKI DARIUSZ 21km / M30 FAURECIA LEGNICA
5 CHRUSZCZ MAGDALENA 21km / K30 FAURECIA WROCŁAW
6 GAWEŁ ŁUKASZ 21km / M18 FAURECIA LEGNICA
7 PLESKACEWICZ MAGDALENA 21km / K30 FAURECIA ZŁOTORYJA
FAURECIA RECLINERS
1 KLIMEK BARTOSZ 21km / M40 FAURECIA RECLINERS BOLKÓW
2 ŚWIĘCICKI DANIEL 21km / M30 FAURECIA RECLINERS ŚWIDNICA
FAURECIA RUNNING TEAM
1 SKRZELINSKI PAWEL 21km / M30 FAURECIA RUNNING TEAM MILANÓWEK
2 TEODORIDIS DANIEL 21km / M40 FAURECIA RUNNING TEAM JAWOR
3 MYCEK MARCIN 21km / M30 FAURECIA RUNNING TEAM LEGNICA
FENIKS LEGNICA
1 MACHOWSKI MACIEJ 21km / M40 FENIKS LEGNICA LEGNICA
2 SKŁADANEK MAREK 21km / M40 FENIKS LEGNICA LEGNICA
3 ADAMCZYK DAWID 21km / M18 FENIKS LEGNICA LEGNICA
4 GROŃSKA MAGDA 21km / K30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
5 DĘBICKI ADRIAN 21km / M30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
6 SUDOŁ RYSZARD 21km / M50 FENIKS LEGNICA SPALONA
7 TOKARSKI MARCIN 21km / M30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
8 KRZECZKOWSKI DANIEL 21km / M30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
9 MATUSIK PIOTR 21km / M40 FENIKS LEGNICA LEGNICA
10 BEŁDOWSKI DARIUSZ 21km / M50 FENIKS LEGNICA LEGNICA
FIGHT HOBBY LEGNICA
1 JASKOT MARIUSZ 21km / M18 FIGHT HOBBY LEGNICA LEGNICA
2 CHMIEL PATRYCJA 21km / K18 FIGHT HOBBY LEGNICA LEGNICA
FITNESS PIEKARY LEGNICA
1 MADEJ ELŻBIETA 21km / K40 FITNESS PIEKARY LEGNICA KUNICE
2 FORYCKI GRZEGORZ 21km / M50 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
3 KOŁTON KATARZYNA 21km / K30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
4 KAZIMIERUK PRZEMYSŁAW 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICKIE POLE
5 FEDORCZUK KATARZYNA 21km / K40 FITNESS PIEKARY LEGNICA KUNICE
6 FEDORCZUK MAREK 21km / M40 FITNESS PIEKARY LEGNICA KUNICE
7 BONECKA RENATA 21km / K30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
8 PĄCHALSKA JOANNA 21km / K60 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
9 KOZAKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICKIE POLE
10 NAPORA PAWEŁ 21km / M40 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
11 JACEWICZ KAMIL 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
12 ŻURAKOWSKA ANNA 21km / K18 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
13 SERENDA MARIOLA 21km / K30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
14 POLIWKA MARIUSZ 21km / M40 FITNESS PIEKARY LEGNICA SPALONA
15 HAŁDRZYŃSKI RAFAŁ 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
16 FOLC RYSZARD 21km / M60 FITNESS PIEKARY LEGNICA JAWOR
17 KOBLAŃSKI TOMASZ 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
18 HAŁDRZYŃSKA ANNA 21km / K30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
FITNONSTOP.PL
1 WISZNIOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 FITNONSTOP.PL CHOJNÓW
FITSTYLE TEAM
1 RYCERZ ZBYSZKO 21km / M40 FITSTYLE TEAM BRZEG DOLNY
FMW RUNNERS
1 KORZHUN ALIAKSANDR 21km / M30 FMW RUNNERS KAMIENNA GÓRA
FRANEK & DINO
1 GOGÓŁ FRANCISZEK 21km / M60 FRANEK & DINO LEGNICA
GNAJĄCA TEMIDA
1 KAWA-JERKA AGATA 21km / K40 GNAJĄCA TEMIDA KOSKOWICE
GRUPA TECHNICZNA
1 KAŁAS WOJCIECH 21km / M40 GRUPA TECHNICZNA KUNICE
2 SOPOTNICKI WOJCIECH 21km / M40 GRUPA TECHNICZNA KUNICE
3 SOPOTNICKA HONORATA ZOFIA 21km / K40 GRUPA TECHNICZNA KUNICE
4 AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ 21km / M40 GRUPA TECHNICZNA KUNICE
GUMBAS TEAM
1 PĄCHALSKI WOJCIECH 21km / M18 GUMBAS TEAM LEGNICA
HERNIK TEAM
1 RATAJCZAK DARIUSZ 21km / M40 HERNIK TEAM DOLSK
HUBI-RENT
1 GACEK PIOTR 21km / M30 HUBI-RENT PRZEMKÓW
HUSARIA NIEGOSŁAWICE
1 BARAŃSKI STANISŁAW 21km / M40 HUSARIA NIEGOSŁAWICE NIEGOSŁAWICE
HUSARIA Z RASZÓWKI
1 RADULEWICZ SEBASTIAN 21km / M40 HUSARIA Z RASZÓWKI RASZÓWKA
HUSSARS POLKOWICE
1 DERECZENIK DAWID 21km / M18 HUSSARS POLKOWICE POLKOWICE
IOW BSERVICE
1 BLICHARSKA MARTA 21km / K30 IOW BSERVICE LEGNICA
IPA WROCLAW
1 ZAJĄC KRZYSZTOF 21km / M40 IPA WROCLAW JELCZ-LASKOWICE
JACHU
1 HAŁKA JAN 21km / M40 JACHU WROCŁAW
JAWOR BIEGA!
1 BERA EMILIAN 21km / M30 JAWOR BIEGA! JAWOR
2 BERA EMILIAN 21km / M30 JAWOR BIEGA! JAWOR
JAWOR RIVER GYM
1 SZCZEPANIAK GRZEGORZ 21km / M30 JAWOR RIVER GYM JAWOR
JEZUS TEAM
1 MIAZGA RADOSŁAW 21km / M30 JEZUS TEAM RZESZOTARY
JKB MIŁKOWICE
1 KUREK KRZYSZTOF 21km / M40 JKB MIŁKOWICE MIŁKOWICE
JKB TKKF JAWOR
1 KOŁODZIEJCZYK ADAM 21km / M18 JKB TKKF JAWOR JAWOR
JKB TKKF JAWORZANIE
1 KASZUBSKI MARIUSZ 21km / M50 JKB TKKF JAWORZANIE JAWOR
JKS SALAMANDRA
1 JAGIELSKI JERZY 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
2 KRAKOWSKI ŁUKASZ 21km / M40 JKS SALAMANDRA JAWOR
3 STĘPIEŃ ŁUKASZ 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
JM DEMOLEX BARDEJOV
1 STARODUBTSEV VIKTOR 21km / M40 JM DEMOLEX BARDEJOV LWÓW
JUST SWIM
1 DACEWICZ LESZEK 21km / M70 JUST SWIM JELENIA GORA
JW 1155
1 MAZAN TOMASZ 21km / M30 JW 1155 LEGNICA
K.S. MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1 KAPA PATRYCJA 21km / K18 K.S. MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKI BIEGANIN
KARKONOSKI KLUB OWCZARKA NIEMIECKIEGO
1 TOMASZEWICZ MILENA 21km / K30 KARKONOSKI KLUB OWCZARKA NIEMIECKIEGO JELENIA GÓRA
KARKONOSZ RUNNING TEAM
1 WYPYCH TOMASZ 21km / M40 KARKONOSZ RUNNING TEAM BRZEG
2 OSTROWSKA JADWIGA 21km / K50 KARKONOSZ RUNNING TEAM KUNICE
3 KOŚCIK ELŻBIETA 21km / K40 KARKONOSZ RUNNING TEAM LEGNICA
4 RACZKO TOMASZ 21km / M30 KARKONOSZ RUNNING TEAM BOLESŁAWIEC
5 CHMIELEWSKA SYLWIA 21km / K40 KARKONOSZ RUNNING TEAM LEGNICA
6 MAKOŚ KAMIL 21km / M30 KARKONOSZ RUNNING TEAM BOLESŁAWIEC
KAS
1 KUBOWICZ ZBIGNIEW 21km / M50 KAS OŁAWA
KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR
1 BARANOWSKI JACEK 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
2 ŻUK ZBIGNIEW 21km / M50 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
3 KUJAWA ADAM 21km / M40 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WAŁBRZYCH
4 KOSTASZ MARIUSZ 21km / M30 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR GŁUSZYCA
5 SIKORA JAN 21km / M60 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR WALBRZYCH
KB KROKUS KWIATKOWICE
1 GARLIŃSKI ŁUKASZ 21km / M18 KB KROKUS KWIATKOWICE WIELOWIEŚ
2 KAŹMIERSKI KRZYSZTOF 21km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
3 KAŹMIERSKA MONIKA 21km / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
4 NIEWDANA KATARZYNA 21km / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
5 ŻUKOWSKI MARIAN 21km / M50 KB KROKUS KWIATKOWICE KWIATKOWICE
6 ZOMERFELD TOMASZ 21km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
7 SKÓRZYBÓT EWELINA 21km / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
KB LEGIONOWO
1 OLBRYŚ STANISŁAW-ADAM 21km / M50 KB LEGIONOWO SEROCK
KB LEW
1 HRECZANY WALDEMAR 21km / M40 KB LEW LEGNICKIE POLE
KB LEW LEGNICA
1 BENDKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
2 OZIOMEK MAŁGORZATA 21km / K50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
3 KWAPIS ŁUKASZ 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
4 KOŁODZIEJ MICHAŁ 21km / M18 KB LEW LEGNICA MIŁKOWICE
5 TOMUSIAK NATALIA 21km / K30 KB LEW LEGNICA BUDZISZÓW WIELKI
6 AMBROSIEWICZ HENRYK 21km / M60 KB LEW LEGNICA JELENIA GORA
7 GŁAWĘDA MAŁGORZATA 21km / K50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
8 JAKUBOWSKI MIROSŁAW 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
9 KRASICKI JAROSŁAW 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
10 PALEJ ELŻBIETA 21km / K60 KB LEW LEGNICA LUBIN
11 POMIETLARZ MICHAŁ 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
12 DYGUDAJ JERZY 21km / M60 KB LEW LEGNICA GMINA KUNICE
13 SZCZEPAŃSKI MARCIN 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
14 SIELUTIN WADIM 21km / M60 KB LEW LEGNICA LEGNICA
15 SMOLIKOWSKI ARKADIUSZ 21km / M50 KB LEW LEGNICA KUNICE
16 BABIJ MARIUSZ 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
17 SKRZYPCZAK JOLA 21km / K50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
18 PIOTROWSKI MAREK 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
19 NICPOŃ WOJCIECH 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
20 NICPOŃ RENATA 21km / K50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
21 KISIEL KRZYSZTOF 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
22 PIETRUCHA AGNIESZKA 21km / K30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
23 MOSZYŃSKA EWA 21km / K30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
24 SOBOLEWSKI ZDZISŁAW 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
25 SERAFIN WŁODZIMIERZ 21km / M50 KB LEW LEGNICA LEGNICA
26 BARDZIŃSKI RAFAŁ 21km / M18 KB LEW LEGNICA LEGNICA
27 BENDKOWSKA ANNA 21km / K18 KB LEW LEGNICA LEGNICA
28 LOTA ANDRZEJ 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
29 KRASZCZYŃSKI PAWEŁ 21km / M30 KB LEW LEGNICA LUBIN
30 GRAD ŁUKASZ 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
KB SPOCENI NOWA SÓL
1 URLICKI LECH 21km / M60 KB SPOCENI NOWA SÓL NOWA SÓL
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
1 PAPIERSKI KAMIL 21km / M30 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
2 PUDŁO PIOTR 21km / M30 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA ŁUCZYNA
KB TKKF JAWOR
1 WALA KRZYSZTOF 21km / M40 KB TKKF JAWOR JAWOR
KB WIKON NOWA SOL
1 HETNER ROBERT 21km / M30 KB WIKON NOWA SOL NOWA SOL
2 HETNER TERESA 21km / K30 KB WIKON NOWA SOL NOWA SOL
KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW
1 WOJTKOWIAK PIOTR 21km / M18 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW CHOCIANÓW
KGHM ZG LUBIN
1 SZCZERBA PAWEL 21km / M30 KGHM ZG LUBIN LUBIN
KGHM ZG RUN
1 DYGUDAJ GRZEGORZ 21km / M40 KGHM ZG RUN LEGNICA
2 BAGIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
3 MAZURKIEWICZ JERZY 21km / M40 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
4 JANKOWSKI GRZEGORZ 21km / M40 KGHM ZG RUN JACZÓW
5 WACHOWIAK PIOTR 21km / M40 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
6 WARCHALA MAREK 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
7 MILLER TOMEK 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
8 ZASADA ANDRZEJ 21km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
9 ZIMKOWSKI MARCIN 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
KKW JAMA WAŁBRZYCH
1 BLACHNIK DAMIAN 21km / M30 KKW JAMA WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
KLUB BIEGACZA GOCH
1 NOWAKOWSKI CZESŁAW 21km / M70 KLUB BIEGACZA GOCH WARSZAWA
KLUB BIEGACZA ZDYSZAAANI CHOCIANÓW
1 GRODECKI SEBASTIAN 21km / M40 KLUB BIEGACZA ZDYSZAAANI CHOCIANÓW CHOCIANÓW
KLUB BIEGACZA ŚWIERKOWA CZARNY BÓR
1 SZABLEWSKI ADAM 21km / M30 KLUB BIEGACZA ŚWIERKOWA CZARNY BÓR CZARNY BÓR
KLUB SZTUK WALKI `SHODAN` LEGNICA
1 GACOŃ KACPER 21km / M18 KLUB SZTUK WALKI `SHODAN` LEGNICA ZŁOTORYJA
2 KOMENDAREK KRZYSZTOF 21km / M18 KLUB SZTUK WALKI `SHODAN` LEGNICA LEGNICA
KMP LEGNICA
1 BUJAK GRZEGORZ 21km / M40 KMP LEGNICA LEGNICA
2 BRATEK PIOTR 21km / M30 KMP LEGNICA LEGNICA
KOLKA TEAM OPOLE
1 DROZD MIROSŁAW 21km / M40 KOLKA TEAM OPOLE OPOLE
KONFEKS LEGNICA
1 MARCINKIEWICZ ANDRZEJ 21km / M60 KONFEKS LEGNICA LEGNICA
KORZENIE PIEŃSK
1 ŁUGOWSKI IGOR 21km / M40 KORZENIE PIEŃSK LUBIN
KOTWICA BRZEG
1 PUSZCZEWICZ ZENON 21km / M70 KOTWICA BRZEG PISARZOWICE
KPP JAWOR
1 FUŁAWKA TOMASZ 21km / M30 KPP JAWOR JAWOR
KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
1 OLEJNIK MAREK 21km / M40 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA ZDUNY
KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI
1 FURTAK KRZYSZTOF 21km / M50 KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI LUBIN
KUŹNIA SPORT TEAM
1 GŁADYSZ MICHAŁ 21km / M30 KUŹNIA SPORT TEAM JAWOR
LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH
1 KALINOWSKA MAŁGORZATA 21km / K40 LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH LEGNICA
LEGNICKIE MORSY
1 PIOTROWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 LEGNICKIE MORSY ZŁOTORYJA
2 STRZAŁKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
3 STRZAŁKOWSKA RENATA 21km / K40 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
4 STEC MACIEJ 21km / M30 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
5 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K30 LEGNICKIE MORSY
6 KARAŚ RAFAŁ 21km / M40 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
7 PUNDYK PAWEŁ 21km / M40 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
8 WISNIEWSKA MAGDALENA 21km / K30 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
9 MIELNICZUK JOLANTA 21km / K40 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
10 MARCZUK ROMAN 21km / M50 LEGNICKIE MORSY LEGNICA
LIFEMED
1 SERAFIN ADAM 21km / M30 LIFEMED LEGNICA
LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM
1 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 21km / M30 LINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWA
LITWIN TRIATHLON TEAM
1 KOŁPACZYŃSKI ADAM 21km / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
LKB RUDNIK
1 IVERUK MYKHAYLO 21km / M40 LKB RUDNIK RIVNE
LKKS KNOCKDOWN
1 GRUSZCZYŃSKI TOMASZ 21km / M40 LKKS KNOCKDOWN KUNICE
LZS CZAPLE
1 ŚLUSARCZYK TOMASZ 21km / M30 LZS CZAPLE CZAPLE
LZS LIPA
1 NATKANIEC GRAŻYNA 21km / K50 LZS LIPA BOLKÓW
2 FILIPIAK SEBASTIAN 21km / M40 LZS LIPA LIPA
3 SITEK ANNA 21km / K18 LZS LIPA LIPA
MAKOŚ TEAM
1 WIŚNIEWSKI TOMASZ 21km / M40 MAKOŚ TEAM BOLESŁAWIEC
MANCHESTER UNITED
1 POCZTOWSKA JOANNA 21km / K18 MANCHESTER UNITED JAWOR
2 SEWERYNIAK MARCIN 21km / M40 MANCHESTER UNITED LEGNICA
MARIUSZ KACAŁA
1 KACAŁA MARIUSZ 21km / M50 MARIUSZ KACAŁA WAŁBRZYCH
MATNER RUNNING TEAM
1 KAPELSKA-KOBLAŃSKA MILENA 21km / K30 MATNER RUNNING TEAM LEGNICA
MAŁGOSI
1 LEŃCZUK RAFAŁ 21km / M40 MAŁGOSI JAWOR
MICHAŁ WÓJCIK TEAM
1 OLESINSKI ERNEST 21km / M40 MICHAŁ WÓJCIK TEAM LEGNICA
MIEJSKIE DZIKI
1 BRUCHAL KRZYSZTOF 21km / M30 MIEJSKIE DZIKI CHOJNÓW
MKS PAULINUM JELENIA GÓRA
1 TARŁOWSKI CZESŁAW 21km / M70 MKS PAULINUM JELENIA GÓRA JELENIA GÓRA
MKS SIECHNICE / BACKRUNNERS WROCŁAW
1 LIPUTA EMILIA 21km / K18 MKS SIECHNICE / BACKRUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
MORSOWNICY Z LEGNICY
1 JAKIMCZYK TOMASZ 21km / M40 MORSOWNICY Z LEGNICY LEGNICA
MORSY BOLESŁAWIEC
1 ORDA ANDRZEJ 21km / M40 MORSY BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
MORSY LUBIN
1 WIERZBICKI ADAM 21km / M40 MORSY LUBIN LUBIN
MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
1 SADOWSKI GRZEGORZ 21km / M50 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
2 DYM GRZEGORZ 21km / M30 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
NGB KORONA LEGNICA
1 TYMKÓW BARTŁOMIEJ 21km / M40 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
2 KIREJ MARIUSZ 21km / M50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
3 ROKOSZ IREK 21km / M18 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
4 TRUDZIŃSKA DOROTA 21km / K50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
5 NAZAREWICZ MIECZYSŁAW 21km / M40 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
6 BORTKIEWICZ MONIKA 21km / K40 NGB KORONA LEGNICA LUBIN
7 SERAFIN ADAM 21km / M60 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
8 CZAJKOWSKI ZBYSZEK 21km / M50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
NIGHT RUNNERS
1 MATCZAK MACIEJ 21km / M30 NIGHT RUNNERS ODOLANÓW
NIGHT RUNNERS WROCŁAW
1 LACHOWICZ MARTA 21km / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
1 PIĘTA KAROL 21km / M30 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
NOCNE WILKI Z JAWORA
1 JAKUBOWSKI PAWEŁ 21km / M40 NOCNE WILKI Z JAWORA JAWOR
2 POKONIECZNY ANDRZEJ 21km / M40 NOCNE WILKI Z JAWORA JAWOR
NOWA RUDA BIEGA
1 WIŚNIEWSKI JACEK 21km / M40 NOWA RUDA BIEGA NOWA RUDA
OBORSKI TEAM
1 OBORSKI ADAM 21km / M40 OBORSKI TEAM LUBIN
2 OBORSKI PIOTR 21km / M40 OBORSKI TEAM LUBIN
OBORYGENI
1 OCZERETKO PAWEŁ 21km / M40 OBORYGENI LEGNICA
OGRODZISKO
1 JACKIEWICZ ANDRZEJ 21km / M40 OGRODZISKO CHOCIANÓW
OLAWS ZLOTORYJA
1 KOZLOWSKI KRYSTIAN 21km / M30 OLAWS ZLOTORYJA WYK AUF FÖHR
OLAWS ZŁOTORYJA
1 KOŁODZIEJ ALEKSY 21km / M50 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 SKÓRKA ADAM 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 PIENDEL PAULINA 21km / K18 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 ŁUKASIEWICZ KATARZYNA 21km / K30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
5 POLAŃSKI MARIUSZ 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
6 KRET MARIAN 21km / M60 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA/ROKITNICA
7 MISIAK MICHAŁ 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
8 DAWIDZIUK MACIEJ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
9 KUCA SZYMON 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
10 JOKIEL MICHAŁ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA NOWY KOŚCIÓŁ
11 WOJDYNO TOMASZ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
ORANGE POLSKA
1 WZIĘCH TOMASZ 21km / M40 ORANGE POLSKA POZNAŃ
ORKI Z MAJORKI
1 KASIŃSKI PATRYK 21km / M18 ORKI Z MAJORKI LEGNICA
OSADKOWSKI-CEBULSKI I PRZYJACIELE
1 ALEKSANDROWICZ MIKOŁAJ 21km / OSADKOWSKI-CEBULSKI I PRZYJACIELE WROCŁAW
2 KRAWIEC MAREK 21km / M30 OSADKOWSKI-CEBULSKI I PRZYJACIELE
3 ZAJDEL LESZEK 21km / M40 OSADKOWSKI-CEBULSKI I PRZYJACIELE
OSOBA PRYWATNA
1 KOWALSKI OLGIERD 21km / M18 OSOBA PRYWATNA DZIEĆMOROWICE
OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA
1 POŁOM TOMASZ 21km / M30 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
PACEMAKER
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 PACEMAKER
PARKRUN LUBIN
1 KAPIEC ROBERT 21km / M30 PARKRUN LUBIN LUBIN
2 KRUK INGA 21km / K40 PARKRUN LUBIN LUBIN
PCC SQUAD
1 STEFANOWSKI EDWARD 21km / M30 PCC SQUAD BRZEG DOLNY
PCC ULTRARUNNERS
1 RAKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 PCC ULTRARUNNERS BRZEG DOLNY
PERŁA TEAM
1 HARZOWSKI MATEUSZ 21km / M18 PERŁA TEAM TWARDOGÓRA
PGB SPORTOWA PACZKA
1 KUBISZYN PAWEŁ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WALBRZYCH
2 RÓŻAŃSKI TOMIR 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA RZESZOTARY
3 RAPACKI WŁODZIMIERZ 21km / M60 PGB SPORTOWA PACZKA LEGNICA
4 ŁUNIEWSKI JAROSŁAW 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
5 REGMUNT PAWEŁ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA RUDNA
6 WIDZIEWICZ MIROSŁAW 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA ZŁOTORYJA
7 KUBISZYN PAWEŁ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WALBRZYCH
PGE ELEKTROWNIA TURÓW
1 MIŁOSZEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 PGE ELEKTROWNIA TURÓW BOGATYNIA
PGNIG OBRÓT DETALICZNY
1 POKOJOWA ANNA 21km / K40 PGNIG OBRÓT DETALICZNY WAŁBRZYCH
PRO-RUN WROCŁAW
1 HAŁAS MAREK 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 KURASINSKI KRZYSZTOF 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 MIKOŁAJEK MAŁGORZATA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
RAJSPORT ACTIVE
1 DROZD PRZEMYSŁAW 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
2 DEC MIREK 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
3 DEC MAŁGORZATA 21km / K30 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
RESET.PRO
1 WALKOWIAK BARTOSZ 21km / M30 RESET.PRO BOLESŁAWIEC
RODZINA
1 JASIONOWSKA JOLANTA 21km / K40 RODZINA CHOJNÓW
2 JASIONOWSKI JANUSZ 21km / M50 RODZINA CHOJNÓW
ROZBIEGANE WIECZORKI
1 WIECZOREK MARTA 21km / K30 ROZBIEGANE WIECZORKI BOGATYNIA
2 WIECZOREK NORBERT 21km / M40 ROZBIEGANE WIECZORKI BOGATYNIA
ROZBIEGANY RAWICZ
1 KICINSKA DOROTA 21km / K30 ROZBIEGANY RAWICZ RAWICZ/LUBIN
RUN-LOG.COM
1 SZKUDLAREK MICHAŁ 21km / M40 RUN-LOG.COM BRZEG
RUNNER.PL
1 STANISŁAWSKI KAROL 21km / M30 RUNNER.PL LEGNICA
RUNNERS LESZNO
1 GRAF REMIGIUSZ 21km / M40 RUNNERS LESZNO LESZNO
RUNNING ACADEMY
1 CZAJA MAŁGORZATA 21km / K40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
2 CZAJA MACIEJ 21km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
RUSYN-LEM
1 TROCHANOWSKI KRYSTIAN 21km / M18 RUSYN-LEM SOBIN
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
1 MIKETA MAREK 21km / M40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
2 PARZYCH KATARZYNA 21km / K40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
3 PARZYCH WOJCIECH 21km / M40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
SA WOLNIEJSI
1 STRZECHA JACEK 21km / M18 SA WOLNIEJSI WAŁBRZYCH
SHIT HAPPENS
1 KOWAL ARTUR 21km / M30 SHIT HAPPENS LEGNICA
SILESIA LEGNICA
1 JAWORSKA URSZULA 21km / K30 SILESIA LEGNICA CHOJNÓW
2 CHARYTONOWICZ MACIEJ 21km / M30 SILESIA LEGNICA JAWOR
3 JAWORSKA KATARZYNA 21km / K30 SILESIA LEGNICA FOLKESTONE
SNOWSPORT.PL
1 OBERC ROBERT 21km / M40 SNOWSPORT.PL KUNICE
SONAC OSETNICA
1 KUDELSKI IRENEUSZ 21km / M40 SONAC OSETNICA CHOJNÓW
SPARTA LEGNICA
1 MURASZKO Tomasz 21km / M30 SPARTA LEGNICA LEGNICA
SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC
1 OLEŚ JADWIGA 21km / K30 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC SZCZYTNICA
2 NOWAK MAŁGORZATA 21km / K30 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
START ŚCINAWA
1 BIELAWSKI JAN 21km / M50 START ŚCINAWA ŚCINAWA
2 GOŁAŚ EWA 21km / K40 START ŚCINAWA ŚCINAWA
3 STANKIEWICZ IRENEUSZ 21km / M50 START ŚCINAWA LUBIN
4 DOMAŃSKA ANNA 21km / K30 START ŚCINAWA LUBIN
5 POPIELSKA EDYTA 21km / K40 START ŚCINAWA MIŁOSNA
STAW
1 NOWAKOWSKI ROBERT 21km / M50 STAW LEGNICA
STELVIO TEAM
1 TÁTRAY WIKTOR 21km / M18 STELVIO TEAM LEGNICA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA
1 FARNHOLTZ PAWEŁ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROZTOKA
2 FARNHOLTZ EWA 21km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROZTOKA
3 KOŁODZIEJ ANDRZEJ 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA MIŁKOWICE
4 PŁOSZAJCZYK BEATA 21km / K50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA BOLKÓW
SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
1 KOWALSKI DAMIAN 21km / M40 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
SUDETY Z PLECAKIEM
1 PASTERNAK MARCIN 21km / M40 SUDETY Z PLECAKIEM LEGNICA
SZPAKOWSKI TEAM
1 MOMOT PATRYK 21km / M18 SZPAKOWSKI TEAM ŁABUNIE
SZPUNGA
1 SZYMAŃSKI PIOTR 21km / M30 SZPUNGA ŚWIEBODZICE
SĄ WOLNIEJSI!
1 PYCHA BARTOSZ 21km / M30 SĄ WOLNIEJSI! WAŁBRZYCH
TARTAN VOLLEY TEAM LUBIN
1 NAPORA PRZEMYSŁAW 21km / M30 TARTAN VOLLEY TEAM LUBIN LUBIN
TAURON
1 KRAMARZ ROBERT 21km / M30 TAURON LEGNICA
TEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICA
1 ANCZYK KRYSTYNA 21km / K60 TEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
TEAM ETHAN
1 LEMPEREUR HENRI 21km / M60 TEAM ETHAN SEVRES
TEAM FLASH
1 SKOWRON MACIEJ 21km / M18 TEAM FLASH LEGNICA
TEAM MTB PARKIETEX
1 DAROWSKI ŁUKASZ 21km / M30 TEAM MTB PARKIETEX GŁOGÓW
TEMMPO WAŁBRZYCH
1 BOROWIAK ALLAN 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
TKKF PŁOCK
1 WIŚNIEWSKI ROBERT 21km / M40 TKKF PŁOCK MAŁA WIEŚ
TKL
1 WELTER DARIUSZ 21km / M40 TKL LEGNICA
TRENUJZNAMI.PL
1 TYMKÓW ANNA 21km / K30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
UE WROCŁAW
1 TARCZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 UE WROCŁAW PĘGÓW
UNIA MŚCIWOJÓW
1 BOBOWSKI MAREK 21km / M40 UNIA MŚCIWOJÓW MŚCIWOJÓW
VWMP
1 RÓG KRZYSZTOF 21km / M40 VWMP CHOCIANÓW
WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGO
1 WŁODARCZYK KRZYSZTOF 21km / M30 WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGO LEGNICA
WIECHLICE RUN
1 BARAŃSKI PAWEŁ 21km / M30 WIECHLICE RUN WIECHLICE
WILKU TEAM
1 WILK MARCIN 21km / M30 WILKU TEAM ZŁOTORYJA
WINDIR
1 ŁYCZKOWSKI KAMIL 21km / M18 WINDIR WAŁBRZYCH
WINKELMANN
1 KOPAŃSKI SAMUEL 21km / M30 WINKELMANN CHOJNÓW
2 ARCISZEWSKA MONIKA 21km / K30 WINKELMANN LEGNICA
3 ŁUKASZCZYK KRZYSZTOF 21km / M30 WINKELMANN CHOJNÓW
4 JAKUBOWCZAK ROBERT 21km / M30 WINKELMANN LEGNICA
5 MILDYN KRZYSZTOF 21km / M40 WINKELMANN LEGNICA
WKB META LUBLINIEC
1 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW 21km / M50 WKB META LUBLINIEC KĄTY WROCŁAWSKIE
WKB PIAST WROCLAW
1 CHOJNACKI RYSZARD 21km / M70 WKB PIAST WROCLAW WROCŁAW
WKB PIAST WROCŁAW
1 DRABIK MARCIN 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
WKKK - A. I S. SYPIEŃ
1 KIJAS MAJA 21km / K30 WKKK - A. I S. SYPIEŃ WROCŁAW
WOJCIAKTEAM
1 WÓJCIAK ARTUR 21km / M40 WOJCIAKTEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
WOSIEK TEAM
1 SZURMIŃSKI ADAM 21km / M18 WOSIEK TEAM KALISZ
WWF POLSKA
1 KALWACZYŃSKI FILIP 21km / M30 WWF POLSKA POZNAŃ
WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
1 ZAGAŁA PIOTR 21km / M40 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL ŚWIDNICA
WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ WE WROCŁAWIU
1 WOJCIESZONEK KRZYSZTOF 21km / M30 WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ WE WROCŁAWIU WROCŁAW
2 GRZEMPA SEBASTIAN 21km / M40 WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ WE WROCŁAWIU WROCŁAW
WYSZEDLZDOMU.PL
1 BIENIEK GRZEGORZ 21km / M30 WYSZEDLZDOMU.PL LUBAWKA
ZABIEGANI Z LEŚNEJ
1 MEDYNSKI SLAWEK 21km / M40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LUBAŃ
2 BORKOWSKI BOGDAN 21km / M40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
3 SZEWCZYK WIOLETTA 21km / K40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
ZAKOCHANI-ZABIEGANI
1 JEDYNAK-WYPYCH ANNA 21km / K30 ZAKOCHANI-ZABIEGANI LEWIN BRZESKI
ZAWISZA
1 SZARMACH KRZYSZTOF 21km / M40 ZAWISZA LEGNICA
ZG RUN
1 MIERZWIAK ROBERT 21km / M40 ZG RUN TYNIEC LEGNICKI
2 SAWICKI RAFAŁ 21km / M40 ZG RUN LEGNICA
ZIELONA12
1 OBRANIAK ROBERT 21km / M50 ZIELONA12 WAŁBRZYCH
ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
1 NOWICKI ANDRZEJ 21km / M40 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY WROCŁAW
2 KONWIŃSKA KATARZYNA 21km / K40 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY GŁOGÓW
ZLB ZŁOTORYJA
1 CUKROWSKI ANDRZEJ 21km / M40 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 DORSZ PAULINA 21km / K18 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 JAWOROWSKA ANETA 21km / K40 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 NOWAK IWONA 21km / K30 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
5 KUBÓW AGNIESZKA 21km / K30 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
6 KUREK EWA 21km / K30 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
7 KURIATA ROBERT 21km / M50 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
ZRYW OSIEK
1 KAMINSKI KRZYSZTOF 21km / M50 ZRYW OSIEK OSIEK
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
1 BRYŚ RAFAŁ 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
1 WERBNY JACEK 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
2 KOWALSKI BARTOSZ 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
3 MORAWSKI JAROSŁAW 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
4 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
5 SZUŚCICKA AGNIESZKA 21km / K40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
6 BOGUCKI KAMIL 21km / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
7 ŚWIERBUTOWICZ PAWEŁ 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA KUNICE
8 OSKWAREK PIOTR 21km / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA TRZEBUNIA
9 RZĄSA MONIKA 21km / K30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
ŻARÓW BIEGA
1 KLUZEK KORNELIA 21km / K30 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
2 BRAŃKA ŁUKASZ 21km / M30 ŻARÓW BIEGA POŻARZYSKO
3 ANUSZ ADAM 21km / M30 ŻARÓW BIEGA IMBRAMOWICE
4 ANUSZ ROKSANA 21km / K30 ŻARÓW BIEGA IMBRAMOWICE,