6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
Wrocław, 16 czerwca 2018 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 832
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
MKS SIECHNICE
1 BIERNACKA KATARZYNA 21km / K20 MKS SIECHNICE SYCÓW
WIELKA SOWA
1 SZUBART KAZIMIERZ 21km / M60 WIELKA SOWA DZIERŻONIÓW
#BROŚRO
1 LEWIŃSKI MICHAŁ 21km / M40 #BROŚRO WROCŁAW
2 ZIÓŁKOWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 #BROŚRO WROCŁAW
3 JELONEK PIOTR 21km / M40 #BROŚRO ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
#BUMWRO2018
1 JAGODZIŃSKI ZBIGNIEW 21km / M30 #BUMWRO2018 WROCŁAW
2 ZATOŃSKI TOMASZ 21km / M40 #BUMWRO2018 WROCŁAW
#CZELADZBIEGA
1 BARTOSIK MONIKA 21km / K30 #CZELADZBIEGA CZELADZ
2 LASSOTA-BUJAK MARIOLA 21km / K40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
3 MAJCHRZYK DOROTA 21km / K40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
4 NOWAK ŁUKASZ 21km / M30 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
5 TABAKA ANDRZEJ 21km / M40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
6 MISIUREK ERNEST 21km / M40 #CZELADZBIEGA BĘDZIN
7 CISZOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
8 MÓL WIOLETTA 21km / K40 #CZELADZBIEGA CZELADŻ
#GDYBYNIEJAREK
1 PYTOWSKI DAMIAN 21km / M20 #GDYBYNIEJAREK WOŁÓW
#GUARANA
1 KISŁOWSKA-SZYSZKO BARBARA 21km / K40 #GUARANA SUWAŁKI
2 PERKOWSKA ELŻBIETA 21km / K30 #GUARANA SUWAŁKI
#HOLICOLORING - KOLOROWANKA DLA DOROSŁYCH
1 PAJĄK TOMASZ 21km / M40 #HOLICOLORING - KOLOROWANKA DLA DOROSŁYCH WROCŁAW
#KAROLINA I #BARTEK
1 DOROTNIAK KAROLINA 21km / K20 #KAROLINA I #BARTEK SANOK
2 JANIAK BARTOSZ 21km / M20 #KAROLINA I #BARTEK TWARDOGÓRA
#KOLIGI
1 DZIKOWSKI TOMASZ 21km / M20 #KOLIGI OPATÓWEK
2 MAZUR PATRYK 21km / M20 #KOLIGI TYCHY
#PT
1 REIS LUIS 21km / M30 #PT WROCLAW
#SKYRUNNERS
1 SMYRNOVA KATERYNA 21km / K30 #SKYRUNNERS WROCŁAW
2 KUC JOANNA 21km / K20 #SKYRUNNERS SWIDNICA
#SOBASTEAM
1 BANASZEWSKI ADAM 21km / M40 #SOBASTEAM OLEŚNICA
2 GIEMZA MICHAŁ 21km / M20 #SOBASTEAM JAWOR
3 KANIA TOMASZ 21km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
4 SKOREK KAROL 21km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
5 NALEWALSKA JOANNA 21km / K30 #SOBASTEAM BOLESŁAWIEC/WROCŁAW
6 MOSUR TOMASZ 21km / M40 #SOBASTEAM WROCŁAW
7 RATYMIRSKI WOJCIECH 21km / M40 #SOBASTEAM WROCLAW
8 RZECZKOWSKI DARIUSZ 21km / M50 #SOBASTEAM WROCŁAW
9 KOCHMAN KATARZYNA 21km / K30 #SOBASTEAM WROCLAW
#SOBASTEAM & MORSY NA KOKSIE
1 RZEPKA BERNARD 21km / M50 #SOBASTEAM & MORSY NA KOKSIE ZDZIESZOWICE
#TEAMTWXY
1 TOMCZEWSKI MACIEJ 21km / M40 #TEAMTWXY SZCZECIN
#TMTEAM
1 JASKUŁA KATARZYNA 21km / K30 #TMTEAM WROCŁAW
2 SAKUTA TOMASZ 21km / M40 #TMTEAM WROCŁAW
3 WARMUŁA PIOTR 21km / M40 #TMTEAM PEŁCZYCE
#YOLOTEAM
1 DUDA KRZYSZTOF 21km / M30 #YOLOTEAM GIEBUŁTÓW
2 GAJDA PIOTR 21km / M50 #YOLOTEAM KRAKÓW
3 MILLER DARIUSZ 21km / M40 #YOLOTEAM KRAKÓW
4 MILLER MONIKA 21km / K40 #YOLOTEAM KRAKÓW
5 PRÓCHNICKA-GROMADOWSKA MAGDALENA 21km / K40 #YOLOTEAM KRAKÓW
6 GAJDA BEATA 21km / K40 #YOLOTEAM KRAKÓW
7 GROMADOWSKI WOJCIECH 21km / M40 #YOLOTEAM KRAKÓW
8 DUDA EWA 21km / K30 #YOLOTEAM ZIELONKI
9 JASIŃSKI PAWEŁ 21km / M40 #YOLOTEAM KRAKOW
10 JASIŃSKA MARZENA 21km / K40 #YOLOTEAM KRAKÓW
11 MIKOSZ PIOTR 21km / M20 #YOLOTEAM KNURÓW
#ŚWIRUSY#BIEGUSY#
1 WOJTASIK KATARZYNA 21km / K30 #ŚWIRUSY#BIEGUSY# DEBNO
(Z)DOLNY MIĘDZYBÓRZ
1 MATILLEK MIŁOSZ 21km / M20 (Z)DOLNY MIĘDZYBÓRZ MIĘDZYBÓRZ
2 KLUSKA KAMILA 21km / K30 (Z)DOLNY MIĘDZYBÓRZ MIĘDZYBÓRZ
-
1 OJRZYŃSKI ZBIGNIEW 21km / M40 - GIDLE
2 MATELSKA KAROLINA 21km / K30 - PLEWISKA
3 PIECHOTA ALEKSANDRA 21km / K20 - POZNAŃ
.
1 WOLAK JACEK 21km / M40 . POZNAŃ
2 KAPITAN KRZYSZTOF 21km / M40 . KÓRNIK
3 GAJ JAKUB 21km / M20 . LIPSKO
4 POŁĄCARZ ADAM 21km / M30 . BIELSKO-BIAŁA
5 KUCHARSKA ANETA 21km / K40 . ŁOMŻA
6 KUCHARSKI PIOTR 21km / M40 . ŁOMŻA
7 ADAMCZAK JOLANTA 21km / K40 . PAWŁOWICE
8 MATUSIAK ZYGMUNT 21km / M60 . NIEMODLIN
9 PALUSIŃSKI PIOTR 21km / M30 . PŁOCK
10 FIKSA KATARZYNA 21km / K30 . MOSINA
11 ZARAŚ DOMINIK 21km / M20 . GOŹDZIKÓW
12 JERZYK RENATA 21km / K30 . BARANÓW
13 BOROWICZ FILIP 21km / M40 . OSTRÓW WIELKOPOLSKI
14 WODAŁA ADAM 21km / M40 . OPOLE
15 LOBEJKO EWA 21km / K20 . WROCLAW
16 SEREWA MONIKA 21km / K40 . WROCŁAW
17 ŚMIESZEK TOMEK 21km / M30 . NYSA
18 RASZEJA PAWEŁ 21km / M40 . WROCŁAW
19 KOPKA WOJCIECH 21km / M40 . WROCŁAW
20 ZAWORSKI JAN 21km / M40 . ŻÓRAWINA
21 ZAWORSKA MAŁGORZATA 21km / K40 . ŻÓRAWINA
22 BALDYS ANNA 21km / K30 . OSIECZNA
23 GRZESICA ILONA 21km / K30 . BIELANY WROCŁAWSKIE
24 MITEK SERGIUSZ 21km / M40 . WROCLAW
10 BRYGADA LOGISTYCZNA
1 LEŚNIAK MACIEJ 21km / M40 10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLE
2 HARASIMOWICZ GRZEGORZ 21km / M30 10 BRYGADA LOGISTYCZNA ZAWADZKIE
3 BERNAT ROBERT 21km / M40 10 BRYGADA LOGISTYCZNA BIAŁA NYSKA
4 FLORIAN KRZYSZTOF 21km / M30 10 BRYGADA LOGISTYCZNA RUDA ŚLĄSKA
1922 LECHIA KOSTRZYN
1 KRUSZONA ZBIGNIEW 21km / M40 1922 LECHIA KOSTRZYN KOSTRZYN
2 SKORLIŃSKI MARCIN 21km / M40 1922 LECHIA KOSTRZYN KOSTRZYN
1966
1 MALINOWSKI ARTUR 21km / M50 1966 SOKOŁÓW PODLASKI
3M RUNNING TEAM
1 KOSIŃSKI ANDRZEJ 21km / M30 3M RUNNING TEAM KASZCZOR
2 WEIN MACIEJ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
3 ZIOBROWSKI MICHAŁ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
4 MADERA MICHAŁ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
5 PÓŁCHŁOPEK PIOTR 21km / M20 3M RUNNING TEAM KAMIENIEC WROCŁAWSKI
6 ANDRZEJCZAK PIOTR 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
7 BEBENEK MICHAL 21km / M40 3M RUNNING TEAM KIELCZOW
8 BOBA MICHAŁ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
9 BOROWCZAK TOMASZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
10 GRUM PAULINA 21km / K20 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
11 HADY MATEUSZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
12 JURKIEWICZ TOMASZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
13 KOLANEK TOMASZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
14 KOŁODZIEJ MARIUSZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
15 KUZIK ALICJA 21km / K30 3M RUNNING TEAM WROCLAW
16 LESIŃSKI PIOTR 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
17 MINUZZI FRANCESCO 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCLAW
18 PAZDZIOREK PRZEMYSLAW 21km / M40 3M RUNNING TEAM WROCLAW
19 PLEWA MARCIN 21km / M40 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
20 SENDAL AGATA 21km / K30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
21 SUDER MACIEJ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
22 WIŚNIEWSKI TOMASZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
23 KUROWSKI WOJCIECH 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
24 CZAJKOWSKA ANETA 21km / K20 3M RUNNING TEAM LEGNICA
25 ZAKRZEWSKA KAMILA 21km / K30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
26 KOŹBIELSKI SZYMON 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
27 LESIK ŁUKASZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
28 MUNZGER ANNA 21km / K30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
29 NIECKARZ PIOTR 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
30 TOBIASZ PAWEL 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
31 TUROWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
32 GRZYBOWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
33 WÓJCIK KAROLINA 21km / K20 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
4FITER
1 GRZEGORZEWSKI KONRAD 21km / M30 4FITER DĄBRÓWKA
2 JARONI HUBERT 21km / M40 4FITER LUDWIKOWO
3 STANKE ŁUKASZ 21km / M30 4FITER DĄBRÓWKA
4 ŁUKASZCZYK ŁUKASZ 21km / M30 4FITER POZNAŃ
4K LEGNICA
1 KRAJEWSKI GRZEGORZ 21km / M30 4K LEGNICA LEGNICA
2 KRAJEWSKI MAREK 21km / M40 4K LEGNICA LEGNICA
3 KRAJEWSKA DAGMARA 21km / K30 4K LEGNICA LEGNICA
4 KRAJEWSKA ANNA 21km / K30 4K LEGNICA LEGNICA
6300
1 ZŁOTOŚ MARIUSZ 21km / M50 6300 ŚWIĘTOCHŁOWICE
71 WRATISLAVIA ULTIMATE FRISBEE
1 OSTROWSKI KAROL 21km / M20 71 WRATISLAVIA ULTIMATE FRISBEE KIEŁCZÓW
A DRINKING CLUB WITH A RUNNING PROBLEM
1 SZCZYGŁO MACIEJ 21km / M30 A DRINKING CLUB WITH A RUNNING PROBLEM WROCŁAW
AAM POLAND
1 SIEJKA AGATA 21km / K30 AAM POLAND ŚWIDNICA
2 ŚWIĘCICKI PIOTR 21km / M30 AAM POLAND ŚWIDNICA
ABB
1 LESZCZYŃSKI TOMASZ 21km / M40 ABB WROCŁAW
2 KWAST KORNEL 21km / M30 ABB WROCŁAW
ABY DO METY!
1 KONOPACKI KRZYSZTOF 21km / M40 ABY DO METY! ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
2 GLAPIŃSKI JACEK 21km / M40 ABY DO METY! PRZEMKÓW
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K20 ABY DO METY!
ABY UKOŃCZYĆ
1 GAZDA KACPER 21km / M20 ABY UKOŃCZYĆ BORÓW
ACTIVE LIFESTYLE
1 JUSKOWIAK MAREK 21km / M40 ACTIVE LIFESTYLE LESZNO
2 KOSZEL JAKUB 21km / M20 ACTIVE LIFESTYLE LESZNO
3 KOWALCZYK ANNA 21km / K20 ACTIVE LIFESTYLE WSCHOWA
4 KOZAK ADRIANA 21km / K40 ACTIVE LIFESTYLE LESZNO
5 RYPIEŃ KAROLINA 21km / K30 ACTIVE LIFESTYLE WILKOWICE
ACTIVRUN NAMYSŁÓW
1 HURMAN PIOTR 21km / M20 ACTIVRUN NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
2 HURMAN MIROSŁAW 21km / M20 ACTIVRUN NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
3 MEKITÓW MACIEJ 21km / M30 ACTIVRUN NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
4 HOLA ARTUR 21km / M20 ACTIVRUN NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
5 RASZTAR MONIKA 21km / K30 ACTIVRUN NAMYSŁÓW JASTRZĘBIE
6 KRUSZELNICKI MICHAŁ 21km / M30 ACTIVRUN NAMYSŁÓW DALBOROWICE
ADAMED
1 MODZELEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ADAMED WROCŁAW
ADAMED RUN
1 PUPKA JUSTYNA 21km / K30 ADAMED RUN OPOLE
ADEX BIKE TEAM WROCŁAW
1 ZAGÓRSKI BOLESŁAW 21km / M40 ADEX BIKE TEAM WROCŁAW WROCŁAW
2 CIECIORA JANINA 21km / K60 ADEX BIKE TEAM WROCŁAW WROCŁAW
ADIDAS RUNNERS BERLIN
1 JÄHNIG SVEN 21km / M30 ADIDAS RUNNERS BERLIN BERLIN
2 KIEŁBASIŃSKI MICHAL 21km / M30 ADIDAS RUNNERS BERLIN GDYNIA
3 RAHMSTORF JENNY 21km / K30 ADIDAS RUNNERS BERLIN BERLIN
ADIDAS RUNNERS WARSAW
1 KIRKIEWICZ KACPER 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
2 PANEK DAMIAN 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
ADRENALINA FITNESS
1 BRAUN TOMASZ 21km / M40 ADRENALINA FITNESS STRYKOWO
ADRENALINA FITNESS TEAM
1 BŁASZCZYK JACEK 21km / M30 ADRENALINA FITNESS TEAM MOSINA
ADRIAN DANILEWICZ GROUP
1 KASPERCZYK MARLENA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
2 BAKALARCZYK TOMASZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
3 GŁOWACKA MONIKA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
4 GŁOWACKI TOMASZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
5 MAJ-ZALEWSKA DARIA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
6 KWIATKOWSKI ANDRZEJ 21km / M30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
7 KWIATKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
8 JANOTA MICHAŁ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP OŁAWA
9 KOZYRA DARIUSZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP RADWANICE
10 FILIPEK PIOTR 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP JELCZ LASKOWICE
ADRIAN DANILEWICZ TEAM
1 BŁASZCZYK IZABELA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ TEAM MOSINA
2 SOBOTA MAGDALENA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ TEAM GROBLICE
3 TOMAKA TOMASZ 21km / M30 ADRIAN DANILEWICZ TEAM JESZKOWICE
ADS MASNA
1 OLEKSY KRZYSZTOF 21km / M40 ADS MASNA KATOWICE
2 SAGANOWSKI MARCIN 21km / M40 ADS MASNA TYCHY
3 URBANOWICZ DAMIAN 21km / M30 ADS MASNA RUDA SLASKA
AGB NYGUS
1 TROCHIMIUK ANDRZEJ 21km / M40 AGB NYGUS MORYŃ
2 TROCHIMIUK JUSTYNA 21km / K30 AGB NYGUS MORYŃ
AGD WRONIAK
1 ŚWIERCZEK SZYMON 21km / M30 AGD WRONIAK SEROCK
AKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH
1 CIEMIĘGA ADAM 21km / M40 AKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH ŚWIERKLANY
2 COFALIK GABRIELA 21km / K40 AKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH ŚWIERKLANY
3 KARWOT MACIEJ 21km / M40 AKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH JANKOWICE
4 PEŁKA URSZULA 21km / K40 AKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH ŚWIERKLANY
5 SUTKOWSKI MARCIN 21km / M30 AKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH ŚWIERKLANY
AKB ESEMAS
1 PORADA STANISŁAW 21km / M40 AKB ESEMAS PROSZKÓW
2 POSŁUSZNY MARIUSZ 21km / M40 AKB ESEMAS GŁOSKA
3 POSŁUSZNA ANNA 21km / K40 AKB ESEMAS GŁOSKA
AKTYWNI KAMIEŃSK
1 KOZIK JAROSŁAW 21km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
2 KOZIK MAŁGORZATA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
3 SEWERYNEK MARIUSZ 21km / M30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
4 WAWRZYNIAK DAMIAN 21km / M30 AKTYWNI KAMIEŃSK RADOMSKO
5 KIERZKOWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
6 KIERZKOWSKI MAREK 21km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
7 GAWIŃSKA ANNA 21km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
8 KOWALSKA ANNA 21km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
9 KOWALSKI JAROSŁAW 21km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
10 GÓRNA MARTYNA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
11 NIEMCZYK JUSTYNA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
12 STROJNY JOANNA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
13 BŁACHOWICZ SZYMON 21km / M20 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
AKTYWNY ASNYK
1 BARTOSZEK JADWIGA 21km / K50 AKTYWNY ASNYK KALISZ
2 BARTOSZEK TOMASZ 21km / M50 AKTYWNY ASNYK KALISZ
ALBERTSTEAM
1 KUCNER MONIKA 21km / K40 ALBERTSTEAM KĄKOLEWO
ALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAM
1 DZIEWULSKI MIŁOSZ 21km / M30 ALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAM CHOMĘCICE
2 GREIVELDINGER GILLES 21km / M40 ALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAM KÓRNIK
ALPACA RUNNING TEAM
1 BRANT MARIA 21km / K20 ALPACA RUNNING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE
ALUMINIUM KONIN
1 OLEK MACIEJ 21km / M20 ALUMINIUM KONIN KONIN
AMATOR
1 SKAFIRIAK ANDRZEJ 21km / M30 AMATOR ZIELONA GÓRA
2 ŁUKASZCZYK-SKAFIRIAK DOROTA 21km / K30 AMATOR ZIELONA GÓRA
3 JANOWSKI PIOTREK 21km / M20 AMATOR KAMIENIEC WROCŁAWSKI
4 URBAŃSKA-KRAWCZYK IZABELA 21km / K60 AMATOR KAMIENIEC WROCŁAWSKI
5 SŁOWIK ADAM 21km / M40 AMATOR WROCŁAW
AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA/ KS PODLASIE BIAŁYSTOK
1 GOSK ANNA 21km / K20 AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA/ KS PODLASIE BIAŁYSTOK
AMM
1 SOBOTA MARCIN 21km / M30 AMM GROBLICE
AMWIN
1 MIELCAREK DAWID 21km / M20 AMWIN WRZEŚNIA
ANATOMIA BIEGANIA
1 NOWACKI BARTOSZ 21km / M30 ANATOMIA BIEGANIA WROCŁAW
2 TYSIAK MARCO 21km / M20 ANATOMIA BIEGANIA WROCŁAW
ANNA BENDA
1 NOWORYCKA PATRYCJA 21km / K30 ANNA BENDA BRZEG
ANNA DROZD
1 DROZD KRYSTIAN 21km / M30 ANNA DROZD ZIELONA GÓRA
ANNA GAJOS
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K40 ANNA GAJOS
ANTONTEAM
1 ANTOSIAK MARTYNA 21km / K20 ANTONTEAM KĘDZIERZYN KOŹLE
2 BOK MARCIN 21km / M20 ANTONTEAM ŻĘDOWICE
3 CZEKAJ JUSTYNA 21km / K20 ANTONTEAM KĘDZIERZYN- KOŹLE
4 KAŁUŻNY ARKADIUSZ 21km / M30 ANTONTEAM ZDZIESZOWICE
5 ROSIAK JACEK 21km / M30 ANTONTEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
6 SERKIS TOMASZ 21km / M40 ANTONTEAM KRAPKOWICE
7 ZIMERMAN ADRIAN 21km / M30 ANTONTEAM ZDZIESZOWICE
8 LATOSIK ROBERT 21km / M40 ANTONTEAM ZDZIESZOWICE
9 KUHNEL DANIEL 21km / M30 ANTONTEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
ANTYKWARIAT BARBARA JAWORSKA
1 MARUDA KRZYSZTOF 21km / M30 ANTYKWARIAT BARBARA JAWORSKA WROCŁAW
AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA
1 FIGARSKA ANNA 21km / K30 AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA ŚRODA ŚLĄSKA
2 FIGARSKI SEBASTIAN 21km / M30 AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA ŚRODA ŚLĄSKA
ARDENTCODE
1 BARAN JAKUB 21km / M30 ARDENTCODE SIECHNICE
2 MATUSIAK MIROSŁAW 21km / M30 ARDENTCODE WROCŁAW
3 KOWALCZYK PAWEŁ 21km / M40 ARDENTCODE WROCŁAW
ARTUR WOJTUKIEWICZ
1 BŁOŃSKA MONIKA 21km / K30 ARTUR WOJTUKIEWICZ GLIWICE
ASICS FRONTRUNNER POLSKA
1 KUCHARCZYK AGNIESZKA 21km / K20 ASICS FRONTRUNNER POLSKA KLEOSIN
2 GŁASZCZKA MAGDALENA 21km / K20 ASICS FRONTRUNNER POLSKA WARSZAWA
3 FEIFER BARTOSZ 21km / M30 ASICS FRONTRUNNER POLSKA WOLSZTYN
ATHLETICS NYSA
1 BERGER PIOTR 21km / M40 ATHLETICS NYSA OTMUCHÓW
2 DZIERŻAK KRZYSZTOF 21km / M40 ATHLETICS NYSA NYSA
3 WAJDZIK BOGUSŁAW 21km / M40 ATHLETICS NYSA PRUDNIK
4 SZULC MACIEJ 21km / M30 ATHLETICS NYSA NYSA
ATHLETICS TEAM PRUSICE
1 JANISZEWSKI WIKTOR 21km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE MILICZ
2 JARECKI IRENEUSZ 21km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
3 KOMOROWSKI ARKADIUSZ 21km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
4 KOMOROWSKI KAROL 21km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
5 KOZŁOWICZ TOMASZ 21km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE WIELKA LIPA
6 MINORCZYK KARINA 21km / K20 ATHLETICS TEAM PRUSICE WROCŁAW
7 ŻYŻA PIOTR 21km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE SKOKOWA
8 DRZEWIECKI PIOTR 21km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE OBORNIKI ŚLĄSKIE
9 JARECKI DAMIAN 21km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
ATLAS RUNNING TEAM
1 LASZCZYK KATARZYNA 21km / K30 ATLAS RUNNING TEAM BURZENIN
ATOS RUNNERS
1 KLESTA RAFAŁ 21km / M30 ATOS RUNNERS WROCŁAW
2 KRAUSE TOMASZ 21km / M30 ATOS RUNNERS WROCŁAW
3 MARCINKOWSKI MARIUSZ 21km / M40 ATOS RUNNERS SMOLEC
AUGUSTEAM
1 KURKOWSKA ALDONA 21km / K50 AUGUSTEAM CHORZÓW
2 PALKA DOROTA 21km / K20 AUGUSTEAM ZABRZE
3 WRĘCZYCKI IRENEUSZ 21km / M50 AUGUSTEAM CHORZÓW
4 SZEWCZYK URSZULA 21km / K40 AUGUSTEAM KATOWICE
AUTO-SERWIS PIOTR SOBOŃ
1 SOBOŃ ANNA 21km / K40 AUTO-SERWIS PIOTR SOBOŃ WROCŁAW
AUTO-SPAW S.C URSZULA MILER ROBERT MILER
1 MILER ROBERT 21km / M40 AUTO-SPAW S.C URSZULA MILER ROBERT MILER RADOMSKO
AWL
1 MOKWA SEBASTIAN 21km / M20 AWL GRUDZIĄDZ
2 MYRTA MARIOLA 21km / K20 AWL SIEWIERZ
3 NOWAK KINGA 21km / K30 AWL WROCŁAW
4 JASNOWSKI MARCIN 21km / M30 AWL WROCLAW
5 ROZMYSŁ PATRYK 21km / M20 AWL WROCŁAW
6 SZPIK MACIEJ 21km / M40 AWL WROCŁAW
7 SZULC TOMASZ 21km / M30 AWL WROCŁAW
8 PRUCHNICKI WITOLD 21km / M20 AWL WROCŁAW
9 BANASIAK ADAM 21km / M40 AWL WROCŁAW
10 BANASIAK KATARZYNA 21km / K40 AWL WROCŁAW
11 KAWALEC DOMINIK 21km / M20 AWL WROCŁAW
AZS-AWF KRAKÓW MASTERS
1 LEŚNIAK MARIAN 21km / M70 AZS-AWF KRAKÓW MASTERS KRAKÓW
BANK OCHRONY ŚRODOWISKA
1 SĘKALA MAREK 21km / M30 BANK OCHRONY ŚRODOWISKA WROCŁAW
BAREL MANAGEMENT
1 BABIŃSKI SZYMON 21km / M40 BAREL MANAGEMENT ZABRZE
BARTNIK TEAM
1 PASZKIEWICZ PAWEL 21km / M30 BARTNIK TEAM WROCLAW
BBL
1 KAJPER RAFAL 21km / M30 BBL ŻAGAŃ
BBL CZĘSTOCHOWA
1 BOROWICZ MONIKA 21km / K40 BBL CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
2 MILLER EDYTA 21km / K40 BBL CZĘSTOCHOWA KONIN
3 POŁACIK WALDEMAR 21km / M30 BBL CZĘSTOCHOWA KALEJ
4 ZAREMBA PIOTR 21km / M30 BBL CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
BBL ZDUŃSKA WOLA
1 JASTRZĘBSKI JACEK 21km / M30 BBL ZDUŃSKA WOLA ZDUŃSKA WOLA
2 ŚWIERCZYŃSKI KRZYSIEK 21km / M30 BBL ZDUŃSKA WOLA ZDUŃSKA WOLA
BE BETTER
1 GÓRSKI MACIEJ 21km / M30 BE BETTER GRODKÓW
BEAT YESTERDAY
1 BULCEWICZ WOJCIECH 21km / M40 BEAT YESTERDAY JELENIA GÓRA
BECKHOFF AUTOMATION
1 BOROŃ IZABELA 21km / K40 BECKHOFF AUTOMATION NOWA IWICZNA
BEERWALKING CHAMPIONS
1 CYBRUCH JACEK 21km / M30 BEERWALKING CHAMPIONS WROCŁAW
BEZ
1 KUKULSKI PIOTR 21km / M60 BEZ PABIANICE
BEZ BALASTU
1 SZKUDŁO OSKAR 21km / M40 BEZ BALASTU RADWANICE
2 ŚWIERCZ SZYMON 21km / M20 BEZ BALASTU GŁOGÓW
BEZMIAR
1 MIŁEK BOGDAN 21km / M50 BEZMIAR PUŁAWY
2 MIŁEK MARYLA 21km / K50 BEZMIAR PUŁAWY
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
1 KIERZKOWSKA ANIELA 21km / K40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
2 MRÓZ KAROL 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
1 JABŁOŃSKA JOANNA 21km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
BIEG PIASTÓW TEAM - JAKUSZYCE
1 KRYLA MICHAŁ 21km / M20 BIEG PIASTÓW TEAM - JAKUSZYCE JELENIA GÓRA
2 WIŚNIEWSKA EWA 21km / K20 BIEG PIASTÓW TEAM - JAKUSZYCE JELENIA GÓRA
BIEGACZE MOGĄ DŁUŻEJ
1 KURNAKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 BIEGACZE MOGĄ DŁUŻEJ CHORZÓW
BIEGACZE W RADOMSKU
1 DRÓŻDŻ HUBERT 21km / M40 BIEGACZE W RADOMSKU RADOMSKO
2 JESKE DOMINIK 21km / M30 BIEGACZE W RADOMSKU RADOMSKO
3 SALIŃSKI DOMINIK 21km / M30 BIEGACZE W RADOMSKU WROCŁAW
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
1 OWCZAREK MARCIN 21km / M40 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
2 SEKUŁA PAWEŁ 21km / M30 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
BIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIEC
1 MIODUSZEWSKI ARTUR 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIEC WARTA BOLESŁAWIECKA
2 MIODUSZEWSKA MONIKA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIEC WARTA BOLESŁAWIECKA
3 SAS DARIUSZ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIEC KRUSZYN
BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW
1 PIOSIK MIROSŁAW 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
2 PIOSIK ZUZANNA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
3 MAŁYNIAK MONIKA 21km / K20 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
4 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ 21km / M20 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GAWORZYCE
5 ZIĘBA LUCYNA 21km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW WROCŁAW
6 ŻUBER ARTUR 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
7 MATEJCZUK EMIL 21km / M20 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW GŁOGÓW
BIEGAM, BO NIE LUBIĘ!!
1 RAĆ JOANNA 21km / K20 BIEGAM, BO NIE LUBIĘ!! WROCŁAW
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
1 ZAPORA ROBERT 21km / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL PIECHOWICE
2 POPŁAWSKI RAFAŁ 21km / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
3 MAJER MAJA 21km / K30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL SZKLARSKA PORĘBA
4 RĘBECKA VIOLETTA 21km / K40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
5 BIENIEK-WILK ANNA 21km / K40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
6 WALCZAK ALEKSANDRA 21km / K30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
BIEGAMY WE WROCŁAWIU
1 TOKAREK BEATA 21km / K20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU OSJAKÓW
2 KURZA JAKUB 21km / M20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
3 JAKUBOWSKA BEATA 21km / K30 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
BIEGAMY Z SERCEM
1 MAŃKA AGNIESZKA 21km / K30 BIEGAMY Z SERCEM MIKOŁÓW
2 MAŃKA SŁAWOMIR 21km / M40 BIEGAMY Z SERCEM MIKOŁÓW
BIEGIEM RADOM!
1 MORAWSKI MIROSŁAW 21km / M50 BIEGIEM RADOM! RADOM
2 ZYCHOWICZ MONIKA 21km / K30 BIEGIEM RADOM! RADOM
BIEGNIJ Z PROSERVICE
1 SADURA MICHAŁ 21km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE OPOLE LUBELSKIE
2 ZIELIŃSKI JACEK 21km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE PIASTÓW
3 SKRZYPEK ROBERT 21km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE PIASECZNO
4 DRWĘCKI DANIEL 21km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE BYDGOSZCZ
5 PIETUSZKO EWA 21km / K30 BIEGNIJ Z PROSERVICE LIPSKO
6 REGULSKI JAROSŁAW 21km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE MIKÓWIEC
BIEGNĄCY KRZYŚ
1 WOŹNIAK KRZYSZTOF 21km / M30 BIEGNĄCY KRZYŚ LESZNO
BIEGNĘ DLA BĄCZKA, PUŚKA I STEFKI
1 ZAMĘCKI RADOSŁAW 21km / M30 BIEGNĘ DLA BĄCZKA, PUŚKA I STEFKI MĘDŁÓW
2 ZAMĘCKI ZBIGNIEW 21km / M60 BIEGNĘ DLA BĄCZKA, PUŚKA I STEFKI MĘDŁÓW
BIEGNĘ, ALE DOKĄD?? `BAD`
1 STANEK DAWID 21km / M30 BIEGNĘ, ALE DOKĄD?? `BAD` PIŃCZÓW
2 STANEK KAROLINA 21km / K30 BIEGNĘ, ALE DOKĄD?? `BAD` PIŃCZÓW
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
1 MAJKA MICHAŁ 21km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ WŁOSZCZOWA
2 ZYGAN RAFAŁ 21km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
3 SZUBA IZABELA 21km / K30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
4 ZARYCHTA KAMIL 21km / M20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
5 WIECZOREK PIOTR 21km / M40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
6 WIECZOREK KATARZYNA 21km / K30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
7 MIERNIK ŁUKASZ 21km / M20 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
8 KOŁOWROCKI PAWEŁ 21km / M40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ DZIERŻONIÓW
BIEGOWA RODZINA
1 ZDANOWSKA MAGDALENA 21km / K30 BIEGOWA RODZINA WARSZAWA
BIEGOWA ŚWIDNICA
1 MUSIAŁ MAREK 21km / M60 BIEGOWA ŚWIDNICA BYSTRZYCA GÓRNA
2 KOGUT STANISŁAW 21km / M30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
3 MIŁKOWSKI TOMASZ 21km / M40 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
4 TARŁOWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
5 PIOTROWSKI GRZEGORZ 21km / M30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
BIEGUSIEM.PL
1 ZIŃ JOANNA 21km / K30 BIEGUSIEM.PL WROLAW
2 ZIŃ PAWEŁ 21km / M40 BIEGUSIEM.PL WROCŁAW
3 CZUCHNOWSKA ELA 21km / K20 BIEGUSIEM.PL WROCŁAW
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
1 DUDA KRZYSZTOF 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
2 ŁUBKOWSKI MARCIN 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
3 BARANIUK IWONA 21km / K40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA PIESZYCE
4 MARCINOWSKI NORBERT 21km / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
5 TROCHA ROMAN 21km / M50 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
6 GIL STANISŁAW 21km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
7 BOŁOZ MARCIN 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
8 RAK MARCIN 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
9 WIŚNIEWSKI RAFAŁ 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
10 WOLF ADAM 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
11 OPALIŃSKA DOROTA 21km / K30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
12 OPALIŃSKI JACEK 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
13 PALACZ AGATA 21km / K20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
14 FURCOŃ BOGUSŁAW 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
15 HEJN ROBERT 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
16 DOMAGAŁA ADAM 21km / M50 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
17 KWAŚNY RAFAŁ 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
BIOCO RUNNING TEAM
1 PISAREK MATEUSZ 21km / M30 BIOCO RUNNING TEAM WROCŁAW
BIURO INŻYNIERSKIE PIOTR BREGUŁA
1 BREGUŁA ANNA 21km / K40 BIURO INŻYNIERSKIE PIOTR BREGUŁA GLIWICE
BIURO PODATKOWE LMD
1 MIŚKIEWICZ ANDRZEJ 21km / M50 BIURO PODATKOWE LMD ZAWIERCIE
BKB VICTORIA BRZESKO
1 KĄDZIOŁKA ANETA 21km / K30 BKB VICTORIA BRZESKO JADOWNIKI
BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIE
1 KUZIEL MARCIN 21km / M30 BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIE STRONIE ŚLĄSKIE
BLOGBIEGOWY.PL
1 ŁĘKAWA MATEUSZ 21km / M20 BLOGBIEGOWY.PL KRAKÓW
2 MUSIAŁ MACIEJ 21km / M30 BLOGBIEGOWY.PL WROCŁAW
BLOGOBIEGANIU.COM
1 KNIAT JOANNA 21km / K30 BLOGOBIEGANIU.COM ZŁOTNIKI
BOCHNIA BIEGA
1 BOROWIEC ANNA 21km / K30 BOCHNIA BIEGA RZEZAWA
2 BOROWIEC ŁUKASZ 21km / M30 BOCHNIA BIEGA BOCHNIA
3 BULANDA BARBARA 21km / K30 BOCHNIA BIEGA BOCHNIA
4 WOLAK -TWORZYDŁO KAROLINA 21km / K30 BOCHNIA BIEGA BOCHNIA
BOHAR PALETY RUNNERS
1 BOHAREWICZ PAWEŁ 21km / M30 BOHAR PALETY RUNNERS ZIELONA GÓRA
BOLT TRZEMESZNO
1 BARAN BARTŁOMIEJ 21km / M40 BOLT TRZEMESZNO TRZEMESZNO
BRAK
1 RAZIK TADEUSZ 21km / M60 BRAK RAWICZ
2 SZCZEPEK ROMAN 21km / M40 BRAK TARNÓW OPOLSKI
3 APOSTEL GENOWEFA 21km / K30 BRAK KORFANTÓW
4 BARANOWSKA BOŻENA 21km / K50 BRAK JEMIELNICA
5 SURMA MAŁGORZATA 21km / K40 BRAK SIECHNICE
6 CHYRZYŃSKI MARCIN 21km / M20 BRAK KĄTY WROCŁAWSKIE
BRAT ALBERT TEAM
1 PIETRASIAK JACEK 21km / M50 BRAT ALBERT TEAM ŁÓDŹ
2 LUŚTAK ANDRZEJ 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM ŁÓDŹ
3 PRZYGODZKI BŁAŻEJ 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
4 PISKOR AGATA 21km / K30 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
5 KOLEŚNIK KAMIL 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
6 JANICKA ANETA 21km / K40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
7 KOT WERONIKA 21km / K30 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
8 JOPEK WOJCIECH 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
9 CZEKAJŁO KRZYSZTOF 21km / M50 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
10 KORZENIOWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM MARCINKOWICE
11 ŻARCZYŃSKA AGNIESZKA 21km / K40 BRAT ALBERT TEAM MARCINKOWICE
12 SICIARZ KATARZYNA 21km / K30 BRAT ALBERT TEAM OŁAWA
13 SUDER MONIKA 21km / K40 BRAT ALBERT TEAM SULECHÓW
14 GRUDZIEŃ DOROTA 21km / K20 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
15 GÓRA PAWEŁ 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
16 WOJCIECHOWICZ JUSTYNA 21km / K40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
17 FRĄTCZAK TOMASZ 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
18 ŁAŃCZAK ŁUKASZ 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
19 GREGORI STEFANO 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
20 KAZUBSKI MARIUSZ 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
21 WOJEWÓDZKA EDYTA 21km / K20 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
22 BARANOWSKI PAWEŁ 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
23 ADAMCZYK SEBASTIAN 21km / M20 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
24 KURZACZ INEZ 21km / K20 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
25 ZARĘBA MAGDALENA 21km / K20 BRAT ALBERT TEAM DOBROSZYCE
26 PLAZA JACEK 21km / M20 BRAT ALBERT TEAM WIERZBNA
27 ZIELANT JAKUB 21km / M20 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
28 DUBIEL DANIEL 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM TYNIEC MAŁY
29 CIOŁKOWSKI PAWEŁ 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM ŁÓDŹ
30 POLAK ANDRZEJ 21km / M70 BRAT ALBERT TEAM NOWA IWICZNA
31 PIZIEWICZ DOMINIK 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM TRZEBNICA
32 GRYSZKO FILIP 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
33 STEFANOWICZ MARCIN 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM DĘBNO
34 OSOWSKI PAWEŁ 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM DĘBNO
35 PIOTROWSKI MICHAŁ 21km / M20 BRAT ALBERT TEAM DĘBNO
36 HRYCIUK ŁUKASZ 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM DĘBNO
37 WÓJCIK PIOTR 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM ŚWIĄTNIKI K. SOBÓTKI
38 NOWAK ARTUR 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM KIEŁCZÓW
39 NOWAK AGNIESZKA 21km / K40 BRAT ALBERT TEAM KIEŁCZÓW
40 SZYMALA MATEUSZ 21km / M20 BRAT ALBERT TEAM KONIECPOL
41 SZYMALA MARCIN 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM RYBNIK
42 RYBAK MICHAŁ 21km / M20 BRAT ALBERT TEAM KOSZALIN
43 PIETRASIAK JANUSZ 21km / M50 BRAT ALBERT TEAM ŁÓDŹ
44 JANZ SZYMON 21km / M20 BRAT ALBERT TEAM KOSZALIN
45 OKRĘGLICKI WOJCIECH 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
46 PAROBOCZY PIOTR 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
47 PAROBOCZY MONIKA 21km / K40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
48 MOTAŁA MAŁGORZATA 21km / K40 BRAT ALBERT TEAM DOMANIÓW
49 SZWARC AGATA 21km / K30 BRAT ALBERT TEAM OLAWA
50 KAWECKI MARCIN 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM WIERZBNO
51 KAWECKI DARIUSZ 21km / M50 BRAT ALBERT TEAM KARPACZ
52 DENENFELD ARIEL 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM OŁAWA
53 DANIELKIEWICZ TOMASZ 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM GŁOGÓW
54 POWAŻNY MAREK 21km / M20 BRAT ALBERT TEAM STRZELIN
55 SIEŃCZYK MAŁGORZATA 21km / K30 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
56 PINDRAL ALEKSANDER 21km / M50 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
57 ANDRUNIÓW TADEUSZ 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
58 SIEŃCZYK MARCIN 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
BRAVERUN
1 JĘDRYSZEK BEATA 21km / K30 BRAVERUN WROCŁAW
2 OPIELA AGNIESZKA 21km / K40 BRAVERUN KIEŁCZÓW
BREMBO
1 ZIELONKA ROMAN 21km / M40 BREMBO BLACHOWNIA
2 CIOŁEK ŁUKASZ 21km / M30 BREMBO BĘDZIN
3 WYPYSIŃSKI DANIEL 21km / M30 BREMBO DĄBROWA GÓRNICZA
4 OBOZ PAWEŁ 21km / M30 BREMBO SOSNOWIEC
5 STODOLSKI MATEUSZ 21km / M30 BREMBO CHEŁM ŚLĄSKI
BRIDGESTONE
1 GORNY ROBERT 21km / M30 BRIDGESTONE IMIELNO
BRODEX TEAM SWARZĘDZ
1 SKUBISZAK ANDRZEJ 21km / M50 BRODEX TEAM SWARZĘDZ POZNAŃ
BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA
1 ADAMSKI ROBERT 21km / M30 BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA BIERUŃ
BRZESKIE RZEŹNIKI
1 LIPIŃSKI RAFAŁ 21km / M20 BRZESKIE RZEŹNIKI BRZEG
2 TOMCZYK WOJCIECH 21km / M20 BRZESKIE RZEŹNIKI BRZEG
3 WOŁOSZCZUK TOMEK 21km / M30 BRZESKIE RZEŹNIKI BRZEG
BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
1 TEODORCZYK RADOSŁAW 21km / M30 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA ROZDRAŻEW
BTM RUNNERS
1 JURECZKO JOANNA 21km / K20 BTM RUNNERS BYTOM
BULK CARGO PORT SZCZECIN
1 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 BULK CARGO PORT SZCZECIN SZCZECIN
BYLE DO METY
1 KARSZNIA ALEKSANDRA 21km / K20 BYLE DO METY PRUDNIK
2 KRAWCZYK WIOLETA 21km / K30 BYLE DO METY KRAKÓE
3 CHMURA KRZYSZTOF 21km / M30 BYLE DO METY KRAKÓW
4 MICHALCZYK ASIA 21km / K30 BYLE DO METY SIECHNICE
BZWBK S.A.
1 TWARDOCHLEB PIOTR 21km / M30 BZWBK S.A. WROCŁAW
BŁĘKITNI
1 JĘDRUSIK MATEUSZ 21km / M20 BŁĘKITNI SARNÓW
BŁĘKITNY DELFIN BYDGOSZCZ
1 JANKOWSKI KACPER 21km / M20 BŁĘKITNY DELFIN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
CAFE PANAMERA TEAM
1 ZAJĄC MAGDALENA 21km / K40 CAFE PANAMERA TEAM PSZCZYNA
2 KOSOWSKI BARTOSZ 21km / M40 CAFE PANAMERA TEAM PSARY
3 KUŚ AGNIESZKA 21km / K40 CAFE PANAMERA TEAM WROCŁAW - PSARY
4 KLUCZKA DARIUSZ 21km / M40 CAFE PANAMERA TEAM NADOLICE WIELKIE
5 ZABLOCKA DOROTA 21km / K40 CAFE PANAMERA TEAM WROCLAW
6 CYGNAROWICZ ALEKSANDRA 21km / K20 CAFE PANAMERA TEAM KŁODZKO
7 GÓRNY KACPER 21km / M20 CAFE PANAMERA TEAM WOŁÓW
CAPGEMINI
1 CICHOŃSKI PAWEŁ 21km / M30 CAPGEMINI WROCŁAW
2 KLIMKIEWICZ ARKADIUSZ 21km / M20 CAPGEMINI WROCŁAW
CARBLACK
1 OLEJNICZAK ARKADIUSZ 21km / M40 CARBLACK KAZIMIERZ BISKUPI
2 OLEJNICZAK MARIUSZ 21km / M40 CARBLACK KONIN
CAŁA OLEŚNICA BIEGA
1 JAROSZ JAROSŁAW 21km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
2 BARGIEL RAFAŁ 21km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
3 DUDEK WITOLD 21km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
4 TUREK MARIUSZ 21km / M20 CAŁA OLEŚNICA BIEGA GOSZCZ
5 PONTUS ROBERT 21km / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
6 BOROWIK ŁUKASZ 21km / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
CEBULAKI
1 CHRZANOWSKI MARCIN 21km / M20 CEBULAKI WARSZAWA
CEKÓW TEM
1 BARTOSIK LUKASZ 21km / M30 CEKÓW TEM CEKÓW
CENTRUMFIZJO.PL
1 IDZIOR MATEUSZ 21km / M40 CENTRUMFIZJO.PL KLUCZBORK
2 SARNICKA-IDZIOR KATARZYNA 21km / K40 CENTRUMFIZJO.PL KLUCZBORK
3 BRZOZOWSKI MARCIN 21km / M40 CENTRUMFIZJO.PL WROCŁAW
4 HOC-BRZOZOWSKA ALEKSANDRA 21km / K30 CENTRUMFIZJO.PL WROCŁAW
CH ROBINSON
1 BRYL KAROL 21km / M30 CH ROBINSON WROCLAW
2 MROCZKOWSKI KAROL 21km / M20 CH ROBINSON WROCŁAW
3 PERŁAKOWSKI KAROL 21km / M30 CH ROBINSON WILCZYCE
CHAMPIONMAN TEAM
1 BUCHERT MARIOLA 21km / K30 CHAMPIONMAN TEAM CZEMPIŃ
2 WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 CHAMPIONMAN TEAM CZEMPIŃ
3 TUREK MAGDALENA 21km / K30 CHAMPIONMAN TEAM CZEMPIŃ
CHEŁM BIEGA
1 GOŁĘBIOWSKA BARBARA 21km / K40 CHEŁM BIEGA CHEŁM
2 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 CHEŁM BIEGA CHEŁM
CIASTKI. PZ
1 SZYC ZUZA 21km / K20 CIASTKI. PZ POZNAŃ
CIDRY LOTAJOM
1 MIŚ KATARZYNA 21km / K30 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
2 PIONTEK ANDRZEJ 21km / M50 CIDRY LOTAJOM BYTOM
3 OSADNIK PATRYK 21km / M20 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
CISOWIANKA TEAM
1 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ 21km / M30 CISOWIANKA TEAM PRZYBOROWO
CITY TRAIL TEAM
1 GRZYWACZEWSKA JUSTYNA 21km / K30 CITY TRAIL TEAM LUBLIN
2 KSIĄŻKIEWICZ PIOTR 21km / M30 CITY TRAIL TEAM WĄGROWIEC
CMF
1 PUCHALSKI RAFAŁ 21km / M30 CMF CZĘSTOCHOWA
CO JA TUTAJ ROBIĘ?
1 KAŁA WITOLD 21km / M20 CO JA TUTAJ ROBIĘ? JELENIA GÓRA
2 GALARA GRZEGORZ 21km / M30 CO JA TUTAJ ROBIĘ? WROCŁAW
3 OLSZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 CO JA TUTAJ ROBIĘ? WROCŁAW
4 SZYMACHA MAŁGORZATA 21km / K40 CO JA TUTAJ ROBIĘ? BIERUTÓW
COBI
1 PODLES ROBERT 21km / M50 COBI WARSZAWA
COKE RUNNERS
1 GRYGLEWSKI ŁUKASZ 21km / M20 COKE RUNNERS RADOMSKO
COKERUNNERS
1 BIELKOWSKI WOJCIECH 21km / M40 COKERUNNERS PŁOCK
COMP-SERVICE
1 ZALEPA KRZYSZTOF 21km / M40 COMP-SERVICE GRODZISKO DOLNE
CRAZY DOG SOLUTIONS
1 SWIATOWY MICHAL 21km / M30 CRAZY DOG SOLUTIONS WROCLAW
CREDIT SUISSE
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M20 CREDIT SUISSE
2 TRZASKOŚ SEBASTIAN 21km / M30 CREDIT SUISSE WAŁBRZYCH
3 SOCKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 CREDIT SUISSE WROCŁAW
4 OSTROWSKI BARTOSZ 21km / M30 CREDIT SUISSE WROCLAW
CRIK FCA POLAND
1 RYBACKI ZBIGNIEW 21km / M60 CRIK FCA POLAND TYCHY
2 ANDRUSZKIEWICZ ARKADIUSZ 21km / M40 CRIK FCA POLAND TYCHY
3 BOMBA MARCIN 21km / M20 CRIK FCA POLAND SIEMIANOWICE ŚL.
4 KOZIEŁ SYLWESTER 21km / M40 CRIK FCA POLAND TYCHY
5 PIEKIEŁKO TOMASZ 21km / M40 CRIK FCA POLAND BRZEZINKA
6 PISARSKI ROBERT 21km / M40 CRIK FCA POLAND TYCHY
7 ROLA MAREK 21km / M50 CRIK FCA POLAND BIERUŃ
8 SZOPA BENIAMIN 21km / M40 CRIK FCA POLAND CHRZANÓW
9 WOŹNIAK KRZYSZTOF 21km / M40 CRIK FCA POLAND BIERUŃ
CROWD AND DUCKS
1 JASIŃSKI MARCIN 21km / M30 CROWD AND DUCKS WROCŁAW
2 SZYSZKOWSKI MICHAŁ 21km / M20 CROWD AND DUCKS KIEŁCZÓW
CST RUN TEAM
1 ŁUCAK MARZENA 21km / K30 CST RUN TEAM ŁOCHÓW
2 ŁUCAK PIOTR 21km / M30 CST RUN TEAM ŁOCHÓW
CSWIICH
1 BUDZIAK PIOTR 21km / M40 CSWIICH GROBLICE
CSWL POZNAÑ
1 KLIM PIOTR 21km / M40 CSWL POZNAÑ POZNAŃ
CYTRYNÓWA TEAM
1 NAWROT KAROL 21km / M30 CYTRYNÓWA TEAM RAWICZ
CYTRYNÓWKA TEAM
1 GLINIANY MATEUSZ 21km / M30 CYTRYNÓWKA TEAM RAWICZ
CZEMPJON TEAM
1 GORCZYCA SAMANTA 21km / K20 CZEMPJON TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 KUPKA JACEK 21km / M30 CZEMPJON TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
3 KACPRZAK GRZEGORZ 21km / M40 CZEMPJON TEAM KĘDZIERZYN-KOZLE
4 TOMAKA KRYSTIAN 21km / M30 CZEMPJON TEAM UJAZD
5 MAŃKA PIOTR 21km / M60 CZEMPJON TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
CZERWONAK BIEGA
1 TYCZYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 CZERWONAK BIEGA CZERWONAK
CZEWARUNTIM
1 BŁASZCZYK ANNA 21km / K40 CZEWARUNTIM CZĘSTOCHOWA
2 STASZAŁEK MONIKA 21km / K40 CZEWARUNTIM CZĘSTOCHOWA
CZYM PRĘDZEJ
1 KLIMA KAMIL 21km / M20 CZYM PRĘDZEJ WROCŁAW
2 SZCZERBAK PAULINA 21km / K20 CZYM PRĘDZEJ BIAŁYSTOK
CZĘSTOCHOWA
1 BRYŁA GRZEGORZ 21km / M40 CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
DALEKO JESZCZE?
1 FALTYŃSKA EDYTA 21km / K40 DALEKO JESZCZE? POZNAŃ
DAMY RADĘ !
1 KOWALSKI KAMIL 21km / M30 DAMY RADĘ ! KRAKÓW
2 KOWALSKI SZYMON 21km / M30 DAMY RADĘ ! WROCŁAW
DATASPORT
1 ZIELIŃSKI MAREK 21km / M50 DATASPORT SZCZAWNO ZDRÓJ
DAVID_STEP_BY_STEP #SLEZAKTEAM
1 MIELCZAREK DAWID 21km / M30 DAVID_STEP_BY_STEP #SLEZAKTEAM KĘPNO
DB POLSKA SA
1 SZCZECHOWIAK PRZEMYSŁAW 21km / M30 DB POLSKA SA GRONÓWKO
DECATHLON
1 CISEŁ KAMIL 21km / M20 DECATHLON POZNAŃ
2 STANOK PATRYCJA 21km / K20 DECATHLON ŚWIERZAWA
DELTA RUN
1 KOSOWSKI DAMIAN 21km / M30 DELTA RUN WROCŁAW
DENTSU AEGIS RUNNERS
1 MARGIELEWSKI MAREK 21km / M20 DENTSU AEGIS RUNNERS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
DIEHLRUNNINGTEAM
1 DOBROĆ BARTŁOMIEJ 21km / M30 DIEHLRUNNINGTEAM NAMYSŁÓW
2 ŁEBZUCH MARZENA 21km / K30 DIEHLRUNNINGTEAM NAMYSŁÓW
DOBRY POMYSŁ
1 JÓŹWICKA ELŻBIETA 21km / K40 DOBRY POMYSŁ WROCŁAW
2 JÓŹWICKI ROBERT 21km / M40 DOBRY POMYSŁ WROCŁAW
DOBSOM POLSKA SP. Z O.O.
1 PLEWA KATARZYNA 21km / K30 DOBSOM POLSKA SP. Z O.O. STRONIE ŚLĄSKIE
DOCHODZIMY W 2H :-)
1 KĄDZIOŁKA ARTUR 21km / M30 DOCHODZIMY W 2H :-) WROCŁAW
2 KRUK MICHAŁ 21km / M30 DOCHODZIMY W 2H :-) WROCŁAW
3 WINKLER SEBASTIAN 21km / M30 DOCHODZIMY W 2H :-) WROCLAW
4 KUBIK WALDEMAR 21km / M30 DOCHODZIMY W 2H :-) CHRZĄSTAWA MAŁA
DOMANIÓW BIEGA
1 KAWAŁKO MARIUSZ 21km / M40 DOMANIÓW BIEGA DOMANIÓW
2 ŻYGADŁO TOMASZ 21km / M30 DOMANIÓW BIEGA DOMANIÓW
DOROCIAK TEAM
1 DOROCIAK BARTOSZ 21km / M40 DOROCIAK TEAM WILKÓW
2 DOROCIAK WIOLETTA 21km / K40 DOROCIAK TEAM WILKÓW
DP SYNERGIA
1 DANILOW PAWEL 21km / M40 DP SYNERGIA WROCLAW
DRE-MA MARZENA GŁOWACKA
1 GŁOWACKI WALDEMAR 21km / M40 DRE-MA MARZENA GŁOWACKA ODOLANÓW
DREAM RUN
1 JOSYPENKO JĘDRZEJ 21km / M30 DREAM RUN WARSZAWA
2 WACH MONIKA 21km / K30 DREAM RUN WARSZAWA
DREAM TEAM
1 HOŁOWNIA RYSZARD 21km / M50 DREAM TEAM WROCŁAW
DRINK TEAM
1 POMPA JAROSŁAW 21km / M40 DRINK TEAM WROCŁAW
2 TOMANA EWA 21km / K40 DRINK TEAM WROCŁAW
3 TOMANA MARCIN 21km / M40 DRINK TEAM WROCŁAW
DROMOS LEWKÓW
1 PONITKA PAWEŁ 21km / M30 DROMOS LEWKÓW LEWKÓW
2 MARCZAK KAROLINA 21km / K40 DROMOS LEWKÓW CZEKANÓW
3 ŁAWNICZAK KAROL 21km / M40 DROMOS LEWKÓW CZEKANÓW
4 MARCZAK KRZYSZTOF 21km / M40 DROMOS LEWKÓW CZEKANÓW
5 SKÓRZYŃSKI ARKADIUSZ 21km / M40 DROMOS LEWKÓW LEWKÓW
6 SROKA DARIUSZ 21km / M50 DROMOS LEWKÓW MICHAŁKÓW
7 GOŹDZIASZEK KATARZYNA 21km / K40 DROMOS LEWKÓW KOŁĄTAJEW
8 PORTASIAK IZABELA 21km / K30 DROMOS LEWKÓW OSTRÓW WIELKOPOLSKI
DRUŻYNA CHROBREGO
1 GWIAZDA WANDA 21km / K60 DRUŻYNA CHROBREGO SZPROTAWA
2 MICHALCZENIA KACPER 21km / M20 DRUŻYNA CHROBREGO WIECHLICE
3 PUSIARSKA ANNA 21km / K30 DRUŻYNA CHROBREGO SZPROTAWA
4 PUSIARSKI GRZEGORZ 21km / M40 DRUŻYNA CHROBREGO SZPROTAWA
5 DYMITRUK MATEUSZ 21km / M30 DRUŻYNA CHROBREGO SZPROTAWA
6 SIWIK DARIUSZ 21km / M40 DRUŻYNA CHROBREGO MAŁOMICE
DRUŻYNA LECHA POZNAŃ
1 ROŻEK MICHAŁ 21km / M30 DRUŻYNA LECHA POZNAŃ GNIEZNO
DRUŻYNA SZPIKU
1 MARONA MACIEJ 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU SWARZĘDZ
2 SPYCHAŁA TOMASZ 21km / M20 DRUŻYNA SZPIKU GARZYN
3 BUDZIŃSKI PAWEŁ 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU KONIKOWO
4 KOWALEWSKA DOMINIKA 21km / K20 DRUŻYNA SZPIKU ŚREM
5 WASIEK ŁUKASZ 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU GRANOWO
6 KARWIK MARCIN 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU KROTOSZYN
7 FRANKOWSKA MARTA 21km / K20 DRUŻYNA SZPIKU PAMIĄTKOWO
8 GÓRA IZABELA 21km / K30 DRUŻYNA SZPIKU CHODZIEŻ
9 ŻURAWSKI JAKUB 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU POZNAŃ
10 SPIŻAK AGNIESZKA 21km / K30 DRUŻYNA SZPIKU OSTRÓW WLKP
11 WALTER KAROL 21km / M20 DRUŻYNA SZPIKU KOKOSZCZYN
12 GOLIŃSKA JOANNA 21km / K20 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
13 ZAGROBELNA MAGDALENA 21km / K40 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
14 NALEWSKA DOROTA 21km / K20 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
15 STECIĄG PAWEŁ 21km / M40 DRUŻYNA SZPIKU RADWANICE
DRUŻYNA TAJ
1 SEKUNDA AGNIESZKA 21km / K40 DRUŻYNA TAJ POZNAŃ (POZNAŃ-JEŻYCE)
DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE WAWRZYNY
1 SORNAT KRZYSZTOF 21km / M30 DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE WAWRZYNY WROCŁAW
DZIADOWA KŁODA BIEGA
1 PLUTA KACPER 21km / M20 DZIADOWA KŁODA BIEGA DZIADOWA KŁODA
2 PLUTA ALEKSANDRA 21km / K20 DZIADOWA KŁODA BIEGA DZIADOWA KŁODA
DZIKI ZABORÓW
1 MIERZWIAK KRZYSZTOF 21km / M50 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
DZIKIE SKRZYDŁO
1 MURASZEW - DĄBROWSKA KATARZYNA 21km / K40 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
2 RENION-WITEK ANNA 21km / K30 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
3 WITEK DAWID 21km / M40 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
4 SIOCH GRZEGORZ 21km / M40 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
5 KUTYNA DANA 21km / K30 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
6 KAMIŃSKI TOMEK 21km / M40 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
DĄBROWSKI TEAM
1 HAREMZA MACIEJ 21km / M30 DĄBROWSKI TEAM DASZEWICE
DĘBICKIE GEPARDY
1 KRÓLIKOWSKA KAROLINA 21km / K20 DĘBICKIE GEPARDY RZESZÓW
E-DZIEWIARKA.PL
1 RYCHEL RADOSŁAW 21km / M40 E-DZIEWIARKA.PL SMOLEC
2 RYCHEL MARIOLA 21km / K40 E-DZIEWIARKA.PL SMOLEC
EAGLE INVESTMENT SYSTEMS
1 OŻGA BARTŁOMIEJ 21km / M30 EAGLE INVESTMENT SYSTEMS WROCŁAW
2 GUTSULIAK TARAS 21km / M20 EAGLE INVESTMENT SYSTEMS WROCLAW
EDI TEAM ZGORZELEC
1 GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN 21km / M20 EDI TEAM ZGORZELEC BOGATYNIA
2 MACIOROWSKI GRZEGORZ 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZAWIDÓW
3 KUŃCZAK MICHAŁ 21km / M20 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
EDUTEAM
1 CZYŚCIECKI ADRIAN 21km / M20 EDUTEAM ZAMOŚĆ
EDYTA
1 KWAK SŁAWOMIR 21km / M40 EDYTA DĄBROSZYN
EKIPA KRYZYS
1 GIEDROJC IWONA 21km / K30 EKIPA KRYZYS OPOLE
EKO OKNA RUNNERS
1 WOLLNY KAMIL 21km / M20 EKO OKNA RUNNERS KORNICE
2 CIESIELSKI DARIUSZ 21km / M40 EKO OKNA RUNNERS KIETRZ
EKOBIEGI
1 GRZESZCZYK MICHAŁ 21km / M30 EKOBIEGI WARSZAWA
EL TORO LOCO
1 GWARDZIK PIOTR 21km / M30 EL TORO LOCO WROCŁAW
ELEKTROTIM
1 NOWAK PIOTR 21km / M40 ELEKTROTIM SADKÓW
EM TEAM
1 SYNAK LUBOMIR 21km / M40 EM TEAM SZCZECIN
2 KRÓLIKOWSKA MARTA 21km / K40 EM TEAM SZCZECIN
3 KRÓLIKOWSKI ROBERT 21km / M40 EM TEAM SZCZECIN
ENDORFINA NOWOGARD
1 KOWALCZYK JOANNA 21km / K30 ENDORFINA NOWOGARD NOWOGARD
ENDORFINY WADOWICE
1 POLAK GRZEGORZ 21km / M40 ENDORFINY WADOWICE WADOWICE
2 MŻYK KATARZYNA 21km / K40 ENDORFINY WADOWICE WADOWICE
ENDURANCE TEAM
1 GRUSZKA GRZEGORZ 21km / M40 ENDURANCE TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2 WALASZCZYK PIOTR 21km / M40 ENDURANCE TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
3 BROL DOMINIKA 21km / K30 ENDURANCE TEAM SIEMIANOWICE
4 BROL PIOTR 21km / M30 ENDURANCE TEAM SIEMIANOWICE
5 WIERNEK TOMEK 21km / M40 ENDURANCE TEAM KATOWICE
6 CORA KRZYCHU 21km / M40 ENDURANCE TEAM LUSZOWICE
ENERGY SIŁOWNIA-FITNESS KACZORY
1 BAJERSKI ARKADIUSZ 21km / M40 ENERGY SIŁOWNIA-FITNESS KACZORY KACZORY
ESKADRA KRAKÓW
1 STEFANOWSKI DOMINIK 21km / M30 ESKADRA KRAKÓW KRAKÓW
2 NESTERUK BARTOSZ 21km / M30 ESKADRA KRAKÓW KRAKÓW
EUFORIABIEGACZA.PL
1 WACHOWIAK KATARZYNA 21km / K30 EUFORIABIEGACZA.PL PONIEC
EUROPA SYSTEMS RUNNING TEAM
1 KAŹMIERCZAK MICHAŁ 21km / M40 EUROPA SYSTEMS RUNNING TEAM DOPIEWIEC
EUROPA UBEZPIECZENIA
1 MAŁEK-BERNADZIKOWSKA MARTA 21km / K30 EUROPA UBEZPIECZENIA WROCŁAW
EUROPA UBEZPIECZENIA / NOA
1 MARKOWSKA KAROLINA 21km / K30 EUROPA UBEZPIECZENIA / NOA WROCŁAW
2 MAKLES WIOLETTA 21km / K30 EUROPA UBEZPIECZENIA / NOA WROCŁAW
EUROSOFT TEAM
1 ZDUNEK MICHAŁ 21km / M30 EUROSOFT TEAM WARSZAWA
EVERRUN
1 ŁANDWIJT MARCIN 21km / M40 EVERRUN KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
2 SŁODYŃSKI MARIAN 21km / M40 EVERRUN ŁÓDŹ
EXACTUS SPORT TEAM
1 RUDNICKA ANNA 21km / K40 EXACTUS SPORT TEAM MOSINA
EXATO
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 EXATO
EXPLAIN EVERYTHING
1 RYCHLEWICZ TOMASZ 21km / M30 EXPLAIN EVERYTHING WROCŁAW
2 MELNYK SERGII 21km / M20 EXPLAIN EVERYTHING WROCLAW
3 TANASIJCZUK ALEKSANDER 21km / M30 EXPLAIN EVERYTHING WROCŁAW
EXPRESSPHARM
1 STRZELECKI PIOTR 21km / M40 EXPRESSPHARM SULISTROWICE
EY RUN4FUN
1 ŻUKROWSKA KORNELIA 21km / K30 EY RUN4FUN WROCŁAW
2 HUSARZ KRZYSZTOF 21km / M30 EY RUN4FUN WILCZYCE
3 STRĘK MATEUSZ 21km / M30 EY RUN4FUN WROCŁAW
4 KAMIŃSKA-KORZENIOWSKA JOANNA 21km / K30 EY RUN4FUN WAŁBRZYCH
5 DĘBSKI MARCIN 21km / M30 EY RUN4FUN WROCŁAW
6 LEMIEC ALEKSANDER 21km / M40 EY RUN4FUN WROCŁAW
7 TUDZIAS DOMINIKA 21km / K20 EY RUN4FUN WIELUN
EY RUNFORFUN
1 CZAJKA KATARZYNA 21km / K20 EY RUNFORFUN JEŻÓW SUDECKI
2 BARBARUK ANNA 21km / K30 EY RUNFORFUN WROCŁAW
3 URWANOWICZ MICHAŁ 21km / M30 EY RUNFORFUN WROCŁAW
FCMISIENIECHCE
1 JANKOWSKA MAŁGORZATA 21km / K20 FCMISIENIECHCE PAMIATKOWO
FEE WAŁBRZYCH
1 KRUSZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M50 FEE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
FEHLAU RUN TEAM
1 RADECKI ROBERT 21km / M40 FEHLAU RUN TEAM POZNAŃ
2 RADECKA KATARZYNA 21km / K40 FEHLAU RUN TEAM POZNAN
3 DYBOWSKA JOANNA 21km / K30 FEHLAU RUN TEAM POZNAŃ
FEHLAU RUNNING TEAM
1 KACPRZAK KRZYSZTOF 21km / M30 FEHLAU RUNNING TEAM DĄBRÓWKA
FENIKS LEGNICA
1 ŚWIĄTNICKI GRZEGORZ 21km / M40 FENIKS LEGNICA SUCHY LAS
2 SUDOŁ RAFAŁ 21km / M20 FENIKS LEGNICA SPALONA
3 SUDOŁ RYSZARD 21km / M50 FENIKS LEGNICA SPALONA
4 MARKOWSKI MAREK 21km / M30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
5 KWARTNIK PIOTR 21km / M40 FENIKS LEGNICA JAWOR
FENIKS OPOLE
1 SAŁEK MATEUSZ 21km / M20 FENIKS OPOLE OZIMEK
FFB ACTIVE TEAM
1 PRZEPIÓRA KAROL 21km / M30 FFB ACTIVE TEAM ŁOPUSZNO
2 CZUPRYŃSKI MARCIN 21km / M30 FFB ACTIVE TEAM ŁOPUSZNO
3 DOMAGAŁA KINGA 21km / K20 FFB ACTIVE TEAM ŁOPUSZNO
FIRMA MARKETINGOWO-USŁUGOWA JOWITA ZUDZIN
1 ZUDZIN MARCIN 21km / M40 FIRMA MARKETINGOWO-USŁUGOWA JOWITA ZUDZIN ŻOŁĘDOWO
FITNESS PIEKARY LEGNICA
1 HAŁDRZYŃSKA ANNA 21km / K30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
FIZJOBIEGACZE SZCZECIN
1 STANASIUK EDYTA 21km / K30 FIZJOBIEGACZE SZCZECIN SZCZECIN
2 ŻOŁNOWSKA ALEKSANDRA 21km / K30 FIZJOBIEGACZE SZCZECIN SZCZECIN
FIZJOTRITERAPIA TEAM
1 RADWAN ANNA 21km / K30 FIZJOTRITERAPIA TEAM WROCŁAW
FLOW WROCŁAW
1 MILANOWICZ PAWEŁ 21km / M20 FLOW WROCŁAW WROCŁAW
FLY OR DIE
1 OTOLIŃSKI TOMASZ 21km / M30 FLY OR DIE WROCŁAW
FOLLO ME SZCZECINEK
1 JANKOWSKA MONIKA 21km / K20 FOLLO ME SZCZECINEK SZCZECINEK
FORFITER
1 PIETRASZEWSKA KAROLINA 21km / K20 FORFITER TRZEBNICA
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
1 BRAUNER WOJCIECH 21km / M30 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI
FORMATOWNIA.NET
1 WESOŁY BARTOSZ 21km / M30 FORMATOWNIA.NET KOŚCIAN
FOUR RUNNERS GROUP
1 SZMYT PIOTR 21km / M40 FOUR RUNNERS GROUP POZNAN
FRAU
1 LESZCZYŃSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 FRAU WROCŁAW
FSD RUN DREZDENKO
1 MUCHA ROBERT 21km / M40 FSD RUN DREZDENKO DREZDENKO
2 GIERŁOWSKI MIKOŁAJ 21km / M30 FSD RUN DREZDENKO STRZELCE KRAJEŃSKIE
3 DĘBSKI MARCIN 21km / M40 FSD RUN DREZDENKO DREZDENKO
4 DUKACZEWSKI SEBASTIAN 21km / M40 FSD RUN DREZDENKO DREZDENKO
5 DUKACZEWSKA EDYTA 21km / K40 FSD RUN DREZDENKO DREZDENKO
6 KACZMARCZYK JERZY 21km / M40 FSD RUN DREZDENKO DREZDENKO
FSM
1 MOSKALUK-KUBIAK MONIKA 21km / K30 FSM WROCŁAW
FUNDACJA 4U4US-4US4U
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 FUNDACJA 4U4US-4US4U
FUNDACJA FORUM ROZWOJU SPOŁECZNEGO
1 BARON MATEUSZ 21km / M20 FUNDACJA FORUM ROZWOJU SPOŁECZNEGO ŻORY
2 GAWOR MAREK 21km / M40 FUNDACJA FORUM ROZWOJU SPOŁECZNEGO MIĘDZYRZECZ
3 GAWOR PATRYK 21km / M20 FUNDACJA FORUM ROZWOJU SPOŁECZNEGO MIĘDZYRZECZ
4 STOLORZ PIOTR 21km / M20 FUNDACJA FORUM ROZWOJU SPOŁECZNEGO ŻORY
FUNDACJA `KIERUNEK ULTRA`
1 ŁOBASIUK IWONA 21km / K40 FUNDACJA `KIERUNEK ULTRA` SUWAŁKI
GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJ KOSZALIN
1 WICHER KRZYSZTOF 21km / M30 GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJ KOSZALIN KOSZALIN
GABINETY STOMATOLOGICZNE TARABUŁA
1 TARABUŁA JAN 21km / M20 GABINETY STOMATOLOGICZNE TARABUŁA WROCŁAW
2 MADEJ ADAM 21km / M20 GABINETY STOMATOLOGICZNE TARABUŁA WROCŁAW
GAJ
1 MATUSZKO SYLWIA 21km / K40 GAJ WAŁBRZYCH
GALERIA WNĘTRZ DOMAR, DZIAŁ MARKETINGU, 1.PIĘTRO
1 PLAMIENIAK MACIEJ 21km / M40 GALERIA WNĘTRZ DOMAR, DZIAŁ MARKETINGU, 1.PIĘTRO WROCŁAW
GALOPUJĄCA INFLACJA
1 KORZENIEWSKI DOMINIK 21km / M30 GALOPUJĄCA INFLACJA WROCŁAW
GATORADE
1 NIEŁACNY JAROSŁAW 21km / M40 GATORADE WROCŁAW
GAZOPROJEKT RUNNERS
1 ZARZYCKI JANUSZ 21km / M50 GAZOPROJEKT RUNNERS WROCŁAW
GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI
1 ALBRECHT ARKADIUSZ 21km / M40 GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2 BĘBENEK MARCIN 21km / M30 GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
3 WEYGAND PATRYK 21km / M30 GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
4 FRĄTCZAK BARTOSZ 21km / M30 GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI JASTRZĘBIE ZDRÓJ
5 LORENZ MARCIN 21km / M40 GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI JASTRZĘBIE ZDRÓJ
GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE
1 WALKOWIAK TOMASZ 21km / M30 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE LUBOŃ
GDZIE NOGI PONIOSĄ
1 STAROS PIOTR 21km / M30 GDZIE NOGI PONIOSĄ CELESTYNÓW
GEODECI
1 KLIMES ANDRZEJ 21km / M20 GEODECI BOGATYNIA
GET RUN
1 ORŁOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 GET RUN WROCŁAW
GETBACK
1 ŚWIDERSKI MARCIN 21km / M30 GETBACK WROCŁAW
2 KULIK JOANNA 21km / K30 GETBACK WROCŁAW
3 PRZYBYŁ ANGELIKA 21km / K30 GETBACK WROCŁAW
4 PARTYKA MAREK 21km / M30 GETBACK LEGNICA
5 TOMCZYK ANNA 21km / K30 GETBACK WROCŁAW
GIMNAZJUM NR 1 W KUTNIE
1 MOJSIEJ ZUZANNA 21km / K20 GIMNAZJUM NR 1 W KUTNIE KUTNO
GKS CZASTARY
1 BIEDA ROBERT 21km / M50 GKS CZASTARY CZASTARY
GMINA OŁAWA
1 SICIARZ MARCIN 21km / M40 GMINA OŁAWA OŁAWA
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1 MERKEL BARTŁOMIEJ 21km / M30 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
2 OLEWICZ ANDRZEJ 21km / M50 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
GOLDENMARK
1 PLIS KRYSTIAN 21km / M40 GOLDENMARK ŚWIĘTA KATARZYNA
GOLDENSUBMARINE
1 KACZMAREK JAKUB 21km / M30 GOLDENSUBMARINE POZNAŃ
GOLDTEAM
1 MUZEJA GRZEGORZ 21km / M20 GOLDTEAM DOMASZCZYN
2 SUCHIŃSKA KATARZYNA 21km / K20 GOLDTEAM DŁUGOŁĘKA
GOMIND
1 PATYRA ŁUKASZ 21km / M30 GOMIND WROCŁAW
GOROGOŻKO
1 GOROGOŻKO AGNIESZKA 21km / K20 GOROGOŻKO WROCŁAW
GRAF IT
1 GAJDECZKA ANNA 21km / K30 GRAF IT OLESNO
2 GAJDECZKA MICHAŁ 21km / M30 GRAF IT OLESNO
GRAWERBUS
1 FORYŚ MICHAŁ 21km / M20 GRAWERBUS BOGUSZÓW-GORCE
GRUNWALD TEAM POZNAŃ
1 PRZYBORSKI PIOTR 21km / M40 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
2 ŚWIĘTEK WOJCIECH 21km / M50 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
3 SZURKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
GRUPA BIEGAJĄCYCH PAR
1 RZEPECKI ROBERT 21km / M50 GRUPA BIEGAJĄCYCH PAR KALISZ
GRUPA BIEGOWA CHTMO
1 PYTLIŃSKI RAFAŁ 21km / M40 GRUPA BIEGOWA CHTMO LEGIONOWO
2 ŁATKOWSKI ŁUKASZ 21km / M40 GRUPA BIEGOWA CHTMO CHOTOMÓW
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA
1 BORUCIŃSKA EDYTA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
2 BOSZKO EWA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
3 GOTÓWKO AGNIESZKA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
4 KOCHANOWSKA KAROLINA 21km / K20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
5 SAPIEHA ANNA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
6 SZUCHNICKA BEATA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
7 SZYDŁOWSKA EWA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
8 TAUDUL URSZULA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
9 ZYSKOWSKA-MICUN KLAUDIA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
10 OSTROWSKA MARLENA 21km / K20 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIALOSTOCKA
GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA-PRAGA
1 NOWAKOWSKA BEATA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA-PRAGA HIPOLITÓW
GRUPA SZALONYCH ROWERZSTÓW
1 PAPIERNIK MACIEJ 21km / M40 GRUPA SZALONYCH ROWERZSTÓW BIAŁYSTOK
GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW
1 PAPIERNIK ELŻBIETA 21km / K40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
GT RAT
1 BIALEK TOMASZ 21km / M30 GT RAT KĘPNO
2 DEUTSCHMAN PIOTR 21km / M40 GT RAT WROCŁAW
3 FONROBERT DOMINIK 21km / M40 GT RAT WROCŁAW
4 KIEŁBASA PAWEŁ 21km / M40 GT RAT STRZEGOM
5 PŁAWIAK ANNA 21km / K30 GT RAT WROCŁAW
6 PAWŁOWSKI MARIUSZ 21km / M30 GT RAT JESZKOWICE
7 WALEŃSKA EWA 21km / K40 GT RAT WROCŁAW
8 BERUS TOMASZ 21km / M40 GT RAT WROCŁAW
9 CHERNOBRIVENKO SERGEY 21km / M30 GT RAT WROCLAW
10 NOWACKI MARCIN 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
11 BREWKA WOJCIECH 21km / M30 GT RAT PIERWOSZÓW
12 BOROWIECKI KRZYSZTOF 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
13 SZYDŁO AGATA 21km / K40 GT RAT WISZNIA MAŁA
14 KULBICKI PIOTR 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
15 SIWIASZCZYK ARKADIUSZ 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
16 GAŹDZIK TOMASZ 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
17 OLSZEWSKI PAWEŁ 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
GT RAT / GARDZIELEWSKITEAM / KRĘPI Z KRĘPIC
1 CHROBOT MARIUSZ 21km / M30 GT RAT / GARDZIELEWSKITEAM / KRĘPI Z KRĘPIC KRĘPICE
GUCIOR-RUN
1 GUTOWSKI SEBASTIAN 21km / M40 GUCIOR-RUN ŚWIDWIN
GŁOGÓWEK
1 ANIOŁA PRZEMYSŁAW 21km / M40 GŁOGÓWEK GŁOGÓWEK
GĄBIN BIEGA
1 KAMIŃSKI TOMASZ 21km / M20 GĄBIN BIEGA GĄBIN
2 BARANOWSKI KAMIL 21km / M20 GĄBIN BIEGA GĄBIN
GÓRSCY_KORONIARZE_2018
1 STRĄK ŁUKASZ 21km / M30 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 WROCŁAW
2 SZNAJDERSKA MAGDALENA 21km / K20 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 JAŹWINA
3 SZNAJDERSKA PAULA 21km / K30 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 JAŹWINA
4 PIETROWICZ MACIEJ 21km / M30 GÓRSCY_KORONIARZE_2018 WROCŁAW
H4 SERVICE
1 MIKOŁAJCZAK KONRAD 21km / M40 H4 SERVICE WROCŁAW
2 WASIK MARCIN 21km / M20 H4 SERVICE WROCŁAW
HABANERO
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K40 HABANERO
HAJNÓWKA BIEGA
1 WIEJKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
2 WIEJKOWSKI SZYMON 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
3 ANDROSIUK BARBARA 21km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
HAKUNA MATATA
1 KORZENIOWSKI MIROSŁAW 21km / M40 HAKUNA MATATA WROCŁAW
2 GROŃSKI ROBERT 21km / M40 HAKUNA MATATA WROCŁAW
HALLERA 172/1
1 NIEWIADOMSKI TOMASZ 21km / M30 HALLERA 172/1 WROCŁAW
HANSA-FLEX
1 KOZŁOWSKA KAROLINA 21km / K30 HANSA-FLEX BARANOWO
2 MICH ŁUKASZ 21km / M30 HANSA-FLEX WROCŁAW
3 WILK MARCIN 21km / M30 HANSA-FLEX ZŁOTORYJA
HAPPYDENTAL.PL
1 PACZKA PATRYK 21km / M20 HAPPYDENTAL.PL POBIEDZISKA
HART SKOKI
1 JASIŃSKI MIROSŁAW 21km / M50 HART SKOKI SKOKI
HASAJ TO!
1 BARAN JĘDRZEJ 21km / M30 HASAJ TO! SZCZECIN
2 TKACZ RAFAŁ 21km / M30 HASAJ TO! SZCZECIN
3 PETRYKOWSKI KAROL 21km / M30 HASAJ TO! SZCZECIN
HEART ATTACK
1 ZYMLINSKI ROBERT 21km / M40 HEART ATTACK WROCŁAW
HEIMANNY W NATARCIU
1 HEIMANN ANNA 21km / K30 HEIMANNY W NATARCIU WROCŁAW
2 HEIMANN LESZEK 21km / M30 HEIMANNY W NATARCIU WROCŁAW
HERBALIFE TEAM
1 MACIOROWSKA EWA 21km / K30 HERBALIFE TEAM WROCŁAW
HERKTTEAM
1 HERKT GRZEGORZ 21km / M40 HERKTTEAM ŁÓDŹ
2 ADAMCZEWSKI SŁAWOMIR 21km / M50 HERKTTEAM MOSKWA
3 PAWLIK MARTA 21km / K30 HERKTTEAM BELCHATOW
4 KOTARSKI TOMASZ 21km / M40 HERKTTEAM ŁÓDŹ
HERNIK TEAM
1 ŁAGANOWSKI BŁAŻEJ 21km / M20 HERNIK TEAM SIEKIERKI WIELKIE
2 CIEĆWIERZ MAGDALENA 21km / K20 HERNIK TEAM SŁAWA
HERR
1 MROCHEN KLAUDIUS 21km / M40 HERR BURSCHEID
HONEY STINGER RUNNERS
1 KŁODA DARIUSZ 21km / M40 HONEY STINGER RUNNERS CZAPURY
2 KRAJEWSKA-KŁODA KATARZYNA 21km / K40 HONEY STINGER RUNNERS CZAPURY
3 KARDASZ PRZEMYSŁAW 21km / M30 HONEY STINGER RUNNERS CZAPURY
4 WIELICZKO RAFAŁ 21km / M30 HONEY STINGER RUNNERS WROCŁAW
5 WIELICZKO DAGMARA 21km / K30 HONEY STINGER RUNNERS WROCŁAW
HOUSE OF SKILLS
1 DĄBROWSKI ŁUKASZ 21km / M40 HOUSE OF SKILLS WARSZAWA
HRMAX ŻORY
1 KACZOREK ANNA 21km / K40 HRMAX ŻORY ŻORY
2 WOŁOWIK DOMINIK 21km / M30 HRMAX ŻORY ŻORY
HUSARIA RACE TEAM
1 PACHOWICZ MARCIN 21km / M30 HUSARIA RACE TEAM POZNAŃ
2 WOJNO MAŁGORZATA 21km / K30 HUSARIA RACE TEAM ŁÓDŹ
3 WOJNO ARKADIUSZ 21km / M30 HUSARIA RACE TEAM ŁÓDŹ
4 KLISZ AGNIESZKA 21km / K30 HUSARIA RACE TEAM LUBLIN
5 KLUK KATARZYNA 21km / K20 HUSARIA RACE TEAM WARSZAWA
6 KOKOT JOANNA 21km / K20 HUSARIA RACE TEAM WROCŁAW
HYDRO CENTRUM D.K.KOPERSCY, M. MASTALERZ
1 KOPERSKA ANNA 21km / K20 HYDRO CENTRUM D.K.KOPERSCY, M. MASTALERZ MIŃSK MAZOWIECKI
IKSS
1 BRYSIK PIOTR 21km / M20 IKSS NOWA SÓL
2 BUCHWALD MICHAŁ 21km / M20 IKSS WROCŁAW
IM-POSSIBLE TEAM
1 PRZYPOLSKI PAWEŁ 21km / M40 IM-POSSIBLE TEAM WARSZAWA
2 NALEPA SZYMON 21km / M30 IM-POSSIBLE TEAM WARSZAWA
3 JEDZINIAK PIOTR 21km / M40 IM-POSSIBLE TEAM PUŁAWY
4 ZAJĄC MARCIN 21km / M30 IM-POSSIBLE TEAM WROCŁAW
5 NOWAK ŁUKASZ 21km / M20 IM-POSSIBLE TEAM SIECHNICE
6 UCIECHOWSKI MARCIN 21km / M20 IM-POSSIBLE TEAM WROCŁAW
7 KUCZAJ MARCIN 21km / M30 IM-POSSIBLE TEAM WROCŁAW
IMMOTION
1 ROGALA ADAM 21km / M20 IMMOTION GRYFÓW ŚLĄSKI
INFERMEDICA TEAM
1 SZYDEŁKO ARKADIUSZ 21km / M20 INFERMEDICA TEAM TYNIEC MAŁY
INSERT TEAM
1 URBANOWSKI WOJCIECH 21km / M30 INSERT TEAM WROCŁAW
2 PATER MATEUSZ 21km / M20 INSERT TEAM WROCŁAW
3 POKRZYWIŃSKI MARCIN 21km / M20 INSERT TEAM DZIAŁOSZYN
4 ŁUCZAK JAKUB 21km / M30 INSERT TEAM WROCŁAW
INTELIGENTNAFARMA.PL
1 ŁOWIŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 INTELIGENTNAFARMA.PL KOMORNIKI
INTENSO
1 HYNASIŃSKA NIKOLA 21km / K20 INTENSO WROCŁAW
2 MACHATA JACEK 21km / M40 INTENSO WROCŁAW
3 DREWNICKA-OGRODNIIK JOANNA 21km / K50 INTENSO WROCŁAW-PRZEMIŁÓW
INTIVE RUNNERS
1 KOSAKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 INTIVE RUNNERS SZCZECIN
2 KLATKA ŁUKASZ 21km / M30 INTIVE RUNNERS LEGNICA
INVERCLYDE AC
1 CAMERON CHRIS 21km / M30 INVERCLYDE AC GREENOCK
2 WATSON JAMES 21km / M50 INVERCLYDE AC GREENOCK
3 LAW ALASTAIR 21km / M40 INVERCLYDE AC GOUROCK
INVICTUS
1 GUMIENIAK TOMASZ 21km / M30 INVICTUS WROCŁAW
IRON RUNNERS
1 SKRZYŃSKI RAFAŁ 21km / M30 IRON RUNNERS NIEPOŁOMICE
2 SKRZYŃSKA MARIOLA 21km / K30 IRON RUNNERS NIEPOŁOMICE
IT KRD
1 ANDRZEJCZUK ANDRZEJ 21km / M20 IT KRD DOBROSZYCE
IWM AUTOMATION RUN TEAM
1 BARGLIK PIOTR 21km / M30 IWM AUTOMATION RUN TEAM BĘDZIN
IZABELIN NA START
1 SMOLIŃSKA DOMINIKA 21km / K30 IZABELIN NA START LASKI
JAMOS TEAM
1 JANICZEK ANNA 21km / K40 JAMOS TEAM WIERUSZÓW
2 BARSLEV ANNE 21km / K40 JAMOS TEAM
3 BIAŁEK DOMINIKA 21km / K20 JAMOS TEAM BARANÓW
4 CHWASTOWSKI RAFAŁ 21km / M40 JAMOS TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
5 FROŃ DAWID 21km / M20 JAMOS TEAM BARANÓW
6 IDZIKOWSKI MARIUSZ 21km / M30 JAMOS TEAM BARANÓW
7 KONIECZNA KAROLINA 21km / K30 JAMOS TEAM GALEWICE
8 MOLLER ANDERSEN KELD 21km / M40 JAMOS TEAM SPOTTRUP
9 MUSETH-GREGERSEN THOMAS 21km / M40 JAMOS TEAM
10 SVENDSEN MORTEN 21km / M50 JAMOS TEAM
JANKES
1 JANKOWSKI PAWEŁ 21km / M40 JANKES WROCŁAW
JAZDASUBARU.PL
1 PAŁASIŃSKI TOMASZ 21km / M30 JAZDASUBARU.PL MOKRONOS DOLNY
JESTEM Z GNIEZNA, NIKT MNIE NIE ZNA :D
1 MATUSZ BARTOSZ 21km / M30 JESTEM Z GNIEZNA, NIKT MNIE NIE ZNA :D GNIEZNO
JEŻYCE BIEGAJĄ
1 FRĄCKOWIAK ADAM 21km / M40 JEŻYCE BIEGAJĄ POZNAŃ
JKS SALAMANDRA
1 JAGIELSKI JERZY 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
2 WOLAK IZABELA 21km / K20 JKS SALAMANDRA JAWOR
JOANNA KLIMAS-ZAJĄCZKOWSKA
1 KLIMAS-ZAJĄCZKOWSKA JOANNA 21km / K40 JOANNA KLIMAS-ZAJĄCZKOWSKA PIECOWICE
JĘDRZEJÓW BIEGA
1 MISZTAL GRZEGORZ 21km / M40 JĘDRZEJÓW BIEGA JĘDRZEJÓW
K.B. PIONIER SZCZECIN
1 KRAWCZYK MATEUSZ 21km / M20 K.B. PIONIER SZCZECIN DRAWSKO POMORSKIE
KAC RUNNING TEAM
1 ROSKOSZ MICHAŁ 21km / M30 KAC RUNNING TEAM BOGUSZYCE
2 ŻYMŁA SEBASTIAN 21km / M30 KAC RUNNING TEAM CHRZOWICE
3 CITKO MACIEJ 21km / M30 KAC RUNNING TEAM OPOLE
4 BROJ DARIUSZ 21km / M30 KAC RUNNING TEAM ZLINICE
KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
1 SŁOWIŃSKI DAMIAN 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
2 KARWACKI MACIEJ 21km / M20 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
3 MITRO KATARZYNA 21km / K40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
4 BUBLIS GRZEGORZ 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
5 OLEKSY PIOTR 21km / M30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
KANCELARIA BIELAWSKI
1 BIELAWSKI ROBERT 21km / M40 KANCELARIA BIELAWSKI DOBROSZYCE
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KRZYSZTOF FURTAN
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KRZYSZTOF FURTAN
KARKONOSZ RUNNING TEAM
1 KOWALCZYK PRZEMEK 21km / M40 KARKONOSZ RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
2 KOŚCIK ELŻBIETA 21km / K40 KARKONOSZ RUNNING TEAM LEGNICA
3 ZIEMBICKI ROMAN 21km / M20 KARKONOSZ RUNNING TEAM WAŁBRZYCH
KB CZARNE WILKI
1 KANIEWSKI BŁAŻEJ 21km / M30 KB CZARNE WILKI RASZKÓW
2 GRAJEK MATEUSZ 21km / M20 KB CZARNE WILKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 LORENC ARLETA 21km / K20 KB CZARNE WILKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
4 CIERPKA NORBERT 21km / M20 KB CZARNE WILKI SOŚNIE
KB DĘBIEC
1 PRZYBYŁ TOMASZ 21km / M30 KB DĘBIEC POZNAŃ
2 KOZŁOWSKI WALDEMAR 21km / M50 KB DĘBIEC POZNAŃ
3 MICHALAK MONIKA 21km / K40 KB DĘBIEC POZNAŃ
4 PRZYBYLAK AGATA 21km / K40 KB DĘBIEC POZNAŃ
5 WOGA ANDRZEJ 21km / M50 KB DĘBIEC POZNAN
KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE
1 KOTARSKI MARCIN 21km / M30 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE KRZEPICE
2 MISTYGACZ BARTŁOMIEJ 21km / M30 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE WIERZCHLAS
3 NOGA BARBARA 21km / K20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE ZŁOCHOWICE
4 PAWEŁCZAK MATEUSZ 21km / M20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE ZŁOCHOWICE
5 SAS DOMINIK 21km / M20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE STAROKRZEPICE
6 WIŚNIEWSKI MIROSŁAW 21km / M40 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE KRZEPICE
7 DRYNDA RAFAŁ 21km / M40 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE KRZEPICE
KB HARCOWNIK
1 TOMASZEWSKA JOANNA 21km / K30 KB HARCOWNIK CHWAŁOWICE
KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
1 BARWIŃSKI JAROSLAW 21km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ- LASKOWICE
2 ZAGRODNIK BOGDAN 21km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
3 ZAŁUBSKI JACEK 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
4 LEMIOWSKI WOJCIECH 21km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE RATOWICE
5 MANIAK ADAM 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
6 GRZĘDA MIROSŁAW 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
7 SZYMCZYK MARZENA 21km / K30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
8 NIMSZ KAMILA 21km / K30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
9 LEWICKI TOMASZ 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
10 STALA-KONDRAKIEWICZ KATARZYNA 21km / K30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
11 ROMAN ARKADIUSZ 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE BYSTRZYCA
12 ROSKOSZ BARTOSZ 21km / M20 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
13 WIECZORKIEWICZ ADAM 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
KB HERMES GRYFINO
1 SZURGOCIŃSKA NIKOLINA 21km / K20 KB HERMES GRYFINO CHOJNA
KB HERMES GRYFINO
1 ŚLIWIŃSKI MARCIN 21km / M30 KB HERMES GRYFINO CHOJNA
KB KROKUS KWIATKOWICE
1 GARLIŃSKI ŁUKASZ 21km / M20 KB KROKUS KWIATKOWICE WIELOWIEŚ
2 KAŹMIERSKA MONIKA 21km / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
3 KAŹMIERSKI KRZYSZTOF 21km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
4 ŚLUSARZ MATEUSZ 21km / M20 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
5 ŻUKOWSKI MARIAN 21km / M50 KB KROKUS KWIATKOWICE KWIATKOWICE
6 WALSKA-PIERÓG AGNIESZKA 21km / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
7 POLISZCZUK MARIA 21km / K40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
8 ZOMERFELD TOMASZ 21km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
9 NIEWDANA KATARZYNA 21km / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
KB LEW LEGNICA
1 BARDZIŃSKI RAFAŁ 21km / M20 KB LEW LEGNICA LEGNICA
2 BENDKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
3 DYGUDAJ JERZY 21km / M60 KB LEW LEGNICA GMINA KUNICE
4 KOŁODZIEJ ANDRZEJ 21km / M40 KB LEW LEGNICA MIŁKOWICE
5 KOŁODZIEJ MICHAŁ 21km / M20 KB LEW LEGNICA MIŁKOWICE
6 KRASICKI JAROSŁAW 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
7 GRAD ŁUKASZ 21km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
8 SYNOWIEC JACEK 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
9 GUŁAJ ARTUR 21km / M40 KB LEW LEGNICA LEGNICA
KB LUPUS OLEŚNICA
1 CZERWIŃSKI RAFAŁ 21km / M30 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
2 MANDAT JANEK 21km / M50 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
3 SONNEK MARTA 21km / K30 KB LUPUS OLEŚNICA SYCÓW
4 JUMA MACIEJ 21km / M30 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
5 MATEUSIAK TOMASZ 21km / M30 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
6 POCHOPIEŃ MAREK 21km / M20 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
KB MARATON TUREK
1 SZUBERT TOMASZ 21km / M30 KB MARATON TUREK TUREK
2 ROGODZIŃSKI PAWEŁ 21km / M50 KB MARATON TUREK TUREK
KB MIŚ BOREK WLKP.
1 KĘDZIORA HUBERT 21km / M20 KB MIŚ BOREK WLKP. BOREK WLKP
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
1 KONCA BEATA 21km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
2 ZIELIŃSKA BEATA 21km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA PIASTÓW
KB SOBÓTKA
1 STANKIEWICZ IWONA 21km / K50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
2 STANKIEWICZ ANTONI 21km / M60 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
3 MICHALSKI ADAM 21km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
4 PIELUSZYŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
5 KOZACZUK KRZYSZTOF 21km / M60 KB SOBÓTKA JORDANÓW ŚLĄSKI
6 ZUB ARKADIUSZ 21km / M40 KB SOBÓTKA ROGÓW SOBÓCKI
7 MAZUR MICHAŁ 21km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
8 ZAŁĘSKI HENRYK 21km / M70 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
9 PISKORZ ŁUKASZ 21km / M30 KB SOBÓTKA BOREK STRZELIŃSKI
10 PUCHAŁA RADOSŁAW 21km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
11 ŁOPIAN WOJCIECH 21km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
KB SUKCES ŻMIGRÓD
1 BARTKOWIAK PAULINA 21km / K20 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
2 SYNOWIEC ADAM 21km / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
3 WIERZBA JACEK 21km / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
4 GRABKOWSKI ROBERT 21km / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
1 BUŁKOWSKA ELZBIETA 21km / K50 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
1 FEDOROWICZ JACEK 21km / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
2 KULCZEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
3 KOSENDA DOMINIK 21km / M30 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
4 ZAJĄC TOMASZ 21km / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
5 WAŚNIEWSKI PIOTR 21km / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW KRYNICZNO
KB WARTKO
1 NOWAK KATARZYNA 21km / K40 KB WARTKO GOLINA
2 NOWAK ADRIAN 21km / M40 KB WARTKO GOLINA
KB WIKON NOWA SÓL
1 BUBEL SEBASTIAN 21km / M30 KB WIKON NOWA SÓL NOWA SÓL
KB WYSZKÓW
1 KRUSZEWSKA ANETA 21km / K30 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
KBBU
1 KOSZELA MATEUSZ 21km / M20 KBBU WARSZAWA
2 PROKOPOWICZ WOJCIECH 21km / M20 KBBU WARSZAWA
3 ZARODKIEWICZ DAWID 21km / M20 KBBU WĘŻEWO
KD7W
1 NOCHOWSKI MICHAł 21km / M30 KD7W GOSTYŃ
KELLER TEAM
1 RACZEK SŁAWOMIR 21km / M30 KELLER TEAM GLIWICE
KENT POLICE
1 WILCOXON PETER 21km / M50 KENT POLICE FOLKESTONE
KGB
1 KOBYDECKA KLAUDIA 21km / K20 KGB KOSTRZYN NAD ODRÁ
KGHM LUBIN
1 MAJOWSKI MARCIN 21km / M40 KGHM LUBIN LUBIN
KGHM ZG RUN
1 BAGIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
2 PLEWKO JAKUB 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
3 MOSKAL MARCIN 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
4 MIERZWIAK ROBERT 21km / M40 KGHM ZG RUN TYNIEC LEGNICKI
5 WARCHALA MAREK 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
6 PAŚ MARCIN 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
KIBOLE W BIEGU
1 OLIŃSKI PAWEŁ 21km / M30 KIBOLE W BIEGU GRUSZCZYN
KIMTEAM
1 BUDZYŃSKI PAWEŁ 21km / M30 KIMTEAM TARNOWO PODGÓRNE
KITA TEAM
1 BABIARZ JACEK 21km / M30 KITA TEAM KLUCZBORK
2 GRUSZKA JANUSZ 21km / M30 KITA TEAM BRZEZINKI
3 MIELCZAREK PRZEMYSŁAW 21km / M20 KITA TEAM GOTARTÓW
KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC
1 LACHOWSKA MONIKA 21km / K30 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
KLUB BIEGACZA FARTLEK
1 KUBAS ALINA 21km / K40 KLUB BIEGACZA FARTLEK JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2 PROKOPIUK ADRIANA 21km / K30 KLUB BIEGACZA FARTLEK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
3 KUBAS MARIUSZ 21km / M40 KLUB BIEGACZA FARTLEK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
4 GIBAS AMANDA 21km / K30 KLUB BIEGACZA FARTLEK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
5 MAJ PRZEMYSŁAW 21km / M30 KLUB BIEGACZA FARTLEK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
6 KIEPIELA DAWID 21km / M30 KLUB BIEGACZA FARTLEK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA
1 JAMRÓZ EWELINA 21km / K30 KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA WROCŁAW
2 ŚMIECHOWSKI MICHAŁ 21km / M30 KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA WROCŁAW
KLUB BIEGACZA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
1 MACHOWINA ADAM 21km / M40 KLUB BIEGACZA KRZYŻ WIELKOPOLSKI KRZYZ WIELKOPOLSKI
KLUB BIEGACZY JYSK
1 BIERNAT ROBERT 21km / M30 KLUB BIEGACZY JYSK RAKOWISKA
2 CHOPIN-STEFAŃCZYK ARTUR 21km / M40 KLUB BIEGACZY JYSK KRAKÓW
3 DRÓŻDŻ ADRIAN 21km / M30 KLUB BIEGACZY JYSK CZĘSTOCHOWA
4 KACZOROWSKA ANNA 21km / K30 KLUB BIEGACZY JYSK ŁASK
5 KRUSZYŃSKI ROBERT 21km / M40 KLUB BIEGACZY JYSK BORKOWO
6 KUPA BARTOSZ 21km / M30 KLUB BIEGACZY JYSK HAJNÓWKA
7 POLAK LUCJAN 21km / M40 KLUB BIEGACZY JYSK GDANSK
8 SZCZEPAŃSKI ADRIAN 21km / M30 KLUB BIEGACZY JYSK GDAŃSK
9 ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M20 KLUB BIEGACZY JYSK ŻARY
10 DOCZEKALSKI JAROSŁAW 21km / M40 KLUB BIEGACZY JYSK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
11 CZYŻEWSKA EWA 21km / K30 KLUB BIEGACZY JYSK OLEŚNICA
KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA
1 BUKOWSKI EDWARD 21km / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
2 DREKSLER ALEKSANDRA 21km / K20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
3 PECYNA MACIEJ 21km / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
4 ZAWADA MACIEJ MARCIN 21km / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
5 BEDNARSKI KRZYSZTOF 21km / M50 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
6 BABIARZ SŁAWOMIR 21km / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
KMC
1 SIKORSKI MARCIN 21km / M30 KMC PIŁA
KOBIETY 5+
1 MYŚLIWIEC MONIKA 21km / K40 KOBIETY 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2 ROWICKA JOANNA 21km / K50 KOBIETY 5+ JASTRZĘBIE ZDRÓJ
3 LABRYGA EWELINA 21km / K30 KOBIETY 5+ JASTRZĘBIE ZDROJ
KOBIETY GÓRĄ
1 WOJCIECHOWSKA HELENA 21km / K30 KOBIETY GÓRĄ POZNAŃ
KOBIETY NA 5+
1 AUGUŚCIK EWELINA 21km / K30 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2 BADACH AGNIESZKA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
3 BADACH KATARZYNA 21km / K20 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
4 BAJCAR BEATA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ CHYBIE
5 BETAŃSKA ANETA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
6 CHRUSZCZ KATARZYNA 21km / K30 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
7 GIŻYŃSKA KATARZYNA 21km / K30 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE ZDRÓJ
8 GŁUSZAK ALEKSANDRA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE ZDRÓJ
9 GORZELAK JOANNA 21km / K30 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
10 MYŚLIWIEC BARBARA 21km / K20 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
11 NOWAK EWELINA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
12 PIWISZKIS BARBARA 21km / K30 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
13 PŁASKA BARBARA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
14 RAZNIAK BEATA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ JASTRZBIE ZDRÓJ
15 SŁUPECKA BEATA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
16 WIECZOREK KLAUDIA 21km / K20 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
17 WIŚNIEWSKA JUSTYNA 21km / K30 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
18 ŚWIERCZ ANNA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ BIERUŃ
19 SURY-WOLNIEWICZ KAMILA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
20 GŁÓWCZYK IZABELLA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
21 HUBA AGNIESZKA 21km / K30 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE ZDRÓJ
22 SZCZEPANIK ALEKSANDRA 21km / K30 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
23 TURBIAK KAROLINA 21km / K20 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
24 PORĘBSKA KAROLINA 21km / K20 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE ZDRÓJ
25 MAZUR MAŁGORZATA 21km / K40 KOBIETY NA 5+ JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KOBYLA GÓRA
1 MATYSIAK ŁUKASZ 21km / M30 KOBYLA GÓRA KOBYLA GÓRA
2 SCHMIDT JUSTYNA 21km / K40 KOBYLA GÓRA POZNAN
KOBYŁKI
1 STACHURSKA MONIKA 21km / K40 KOBYŁKI DRUŻBICE
2 STACHURSKI DANIEL 21km / M40 KOBYŁKI DRUŻBICE
KOFAX
1 OLSZEWSKI KAMIL 21km / M40 KOFAX ŚWIĘTA KATARZYNA
KORBOLE TEAM
1 SKÓRA MATEUSZ 21km / M20 KORBOLE TEAM IZBICKO
2 BRABAŃSKA AGATA 21km / K40 KORBOLE TEAM KUBICE
KOSYNIERZY WROCŁAW
1 KRUPNIEWSKI MACIEJ 21km / M30 KOSYNIERZY WROCŁAW
KOTWICA BRZEG
1 DZWONEK RYSZARD 21km / M40 KOTWICA BRZEG BRZEG
2 BEDNARZ KRZYSZTOF 21km / M40 KOTWICA BRZEG BRZEG
3 STEFANISZYN MARCIN 21km / M30 KOTWICA BRZEG BRZEG
4 KUBICA KRZYSZTOF 21km / M40 KOTWICA BRZEG BRZEG
5 CZEKALSKA MARIOLA 21km / K50 KOTWICA BRZEG BRZEG
6 LUBCZYŃSKA KAMILA 21km / K30 KOTWICA BRZEG BRZEG
KOŚCIAN TEAM
1 MICHALSKI MICHAŁ 21km / M30 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
2 DĄBROWSKI DAWID 21km / M30 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
3 KACZMAREK SŁAWOMIR 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
4 SKRZYPCZAK WOJCIECH 21km / M20 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
5 KRYLLE KRZYSZTOF 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
6 DUDZIAK BARTOSZ 21km / M30 KOŚCIAN TEAM OBORZYSKA STARE
7 KACZMAREK MIROSŁAW 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
8 KASPERSKI ROBERT 21km / M50 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
9 LUDWICZAK KRZYSZTOF 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
10 KUCHARSKI SEBASTIAN 21km / M40 KOŚCIAN TEAM BONIKOWO
KOŹMIN BIEGA
1 BARAN KRZYSZTOF 21km / M20 KOŹMIN BIEGA KOŹMIN WIELKOPOLSKI
KOŁOBRZEG MARATHON TEAM
1 HELLER ZDZISŁAW 21km / M60 KOŁOBRZEG MARATHON TEAM KOSZALIN
2 KROCZYŃSKA KINGA 21km / K30 KOŁOBRZEG MARATHON TEAM KOŁOBRZEG
3 KROCZYŃSKI SŁAWOMIR 21km / M50 KOŁOBRZEG MARATHON TEAM KOŁOBRZEG
4 STACHURSKA AGNIESZKA 21km / K30 KOŁOBRZEG MARATHON TEAM KOŁOBRZEG
5 WOJCIECHOWSKA-HRYCYK AGATA 21km / K50 KOŁOBRZEG MARATHON TEAM KOŁOBRZEG
KREAKTYWNY CONTROLLING
1 JAWORSKI JAKUB 21km / M30 KREAKTYWNY CONTROLLING KATOWICE
2 BRODZIAK AGNIESZKA 21km / K30 KREAKTYWNY CONTROLLING WROCLAW
3 DZIKOWSKA NATALIA 21km / K30 KREAKTYWNY CONTROLLING WROCŁAW
4 WYBRANIEC MICHAŁ 21km / M30 KREAKTYWNY CONTROLLING WAŁBRZYCH
5 HASAŁA ARTUR 21km / M40 KREAKTYWNY CONTROLLING WROCŁAW
KREATYVNIE.PL
1 BŁACHUT-LASKOWSKA MARTA 21km / K30 KREATYVNIE.PL POZNAŃ
KREISEL RUNNING TEAM
1 BRZEZIECKI ROBERT 21km / M30 KREISEL RUNNING TEAM SUCHY LAS
2 PIŃSKI PIOTR 21km / M30 KREISEL RUNNING TEAM POZNAŃ
KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
1 JANIK MARTA 21km / K30 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
2 KŁOPOCKI TOMEK 21km / M30 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
3 BYSTROWSKI RAFAŁ 21km / M40 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
KRUK SA
1 KRUPIŃSKI WOJCIECH 21km / M30 KRUK SA WROCŁAW
KRZEKOTOWICE
1 ZJEŻDŻAŁKA ARTUR 21km / M30 KRZEKOTOWICE PĘPOWO
KRZYSZTOF NAWROT
1 NAWROT BOŻENA 21km / K40 KRZYSZTOF NAWROT ZAWADZKIE
2 NAWROT KRZYSZTOF 21km / M40 KRZYSZTOF NAWROT ZAWADZKIE
KRĘPI Z KRĘPIC
1 MAREK-NASKRĘTSKA JULITA 21km / K30 KRĘPI Z KRĘPIC KRĘPICE
2 NASKRĘTSKI ANDRZEJ 21km / M30 KRĘPI Z KRĘPIC KRĘPICE
3 CHROBOT ANNA 21km / K30 KRĘPI Z KRĘPIC KRĘPICE
KRÓL GÓR
1 GASIEWICZ ROMAN 21km / M50 KRÓL GÓR SŁUBICE
2 GASIEWICZ ANNA 21km / K50 KRÓL GÓR SŁUBICE
3 GASIEWICZ DAMIAN 21km / M20 KRÓL GÓR SŁUBICE
KRÓTKA PIŁKA
1 STANKIEWICZ PIOTR 21km / M30 KRÓTKA PIŁKA BIAŁYSTOK
KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1 KARKOSZKA MARCIN 21km / M20 KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI MASANÓW
KS GEPARD KĘPNO
1 HOROSIEWICZ BARTOSZ 21km / M30 KS GEPARD KĘPNO BARANÓW
2 POLEWSKI RAFAŁ 21km / M30 KS GEPARD KĘPNO KĘPNO
3 SZCZOT KRZYSZTOF 21km / M40 KS GEPARD KĘPNO KĘPNO
4 WYLĘGA DOMINIK 21km / M30 KS GEPARD KĘPNO ŁĘKA MROCZEŃSKA
5 PARZONKA SYLWESTER 21km / M40 KS GEPARD KĘPNO MROCZEŃ
KS GRYF KIETRZ
1 GIL CZESŁAW 21km / M50 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
KS HIKARI OLEŚNICA
1 ŁATOSZYŃSKI OSKAR 21km / M40 KS HIKARI OLEŚNICA SPALICE
KS KROTOSZ KROTOSZYN
1 MROCZKOWSKI KAROL 21km / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN LUTOGNIEW
2 MAREK ARTUR 21km / M40 KS KROTOSZ KROTOSZYN ZDUNY
KS LENIWIEC
1 MIKOŚ JAROSŁAW 21km / M30 KS LENIWIEC BARANÓW
2 PARZONKA MACIEK 21km / M20 KS LENIWIEC KĘPNO
3 SKAŁECKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 KS LENIWIEC UCIECHÓW
4 MOREK KRZYSZTOF 21km / M40 KS LENIWIEC KĘPNO
5 ZIMOCH PRZEMYSŁAW 21km / M30 KS LENIWIEC KĘPNO
6 MARKOWSKI MAREK 21km / M40 KS LENIWIEC KĘPNO
7 JANY ELŻBIETA 21km / K40 KS LENIWIEC KĘPNO
8 HĄCEL ADAM 21km / M50 KS LENIWIEC KĘPNO
9 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR 21km / M30 KS LENIWIEC KĘPNO
10 JERZYK DAWID 21km / M20 KS LENIWIEC KĘPNO
11 BYSTRY GRZEGORZ 21km / M40 KS LENIWIEC BARANÓW
12 BŁACH ROLAND 21km / M40 KS LENIWIEC KĘPNO
KS NEONET
1 ŻYWIEC MARIUSZ 21km / M40 KS NEONET OLSZTYN
2 BRZÓZKA MONIKA 21km / K30 KS NEONET DOBRE MIASTO
3 SKOLMOWSKI MARCIN 21km / M30 KS NEONET WARSZAWA
4 DUDZIK DARIUSZ 21km / M40 KS NEONET WROCŁAW
5 GONERA ANDRZEJ 21km / M40 KS NEONET OBORNIKI ŚLĄSKIE
6 MISA DANIEL 21km / M40 KS NEONET BRZEG DOLNY
KS SPOCENI - ROBOTNICZA
1 MANDECKI ROBERT 21km / M30 KS SPOCENI - ROBOTNICZA WROCŁAW
2 IWUĆ PAWEŁ 21km / M30 KS SPOCENI - ROBOTNICZA WROCŁAW
KS STASZEWSCY
1 JANCZEWSKI LESZEK 21km / M40 KS STASZEWSCY KŁODAWA
KUBISIA TEAM OLESNIA
1 FABJAN WIESŁAW 21km / M50 KUBISIA TEAM OLESNIA DOBROSZYCE
KUBUTEK RUNNING TEAM WROCŁAW
1 RADECKI JAKUB 21km / M40 KUBUTEK RUNNING TEAM WROCŁAW WROCŁAW
KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA
1 JABŁOŃSKI PAWEŁ 21km / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
2 KMIECIŃSKI PAWEŁ 21km / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA-ZDRÓJ
3 HETMAŃSKI FILIP 21km / M40 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA ZDRÓJ
4 PAWELEC MARIUSZ 21km / M30 KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA KUDOWA ZDRÓJ
KUTNOBIEGA
1 KACPRZAK KRZYSZTOF 21km / M20 KUTNOBIEGA KUTNO
KWISA LUBAŃ
1 KUĆ JAROSŁAW 21km / M30 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
2 STASZCZAK MAŁGORZATA 21km / K30 KWISA LUBAŃ LUBAŃ
3 STANKIEWICZ BARTOSZ 21km / M30 KWISA LUBAŃ OLSZYNA
KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE
1 TOMAKA MACIEJ 21km / M30 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE KŁODZKO
2 PROSZAK SEBASTIAN 21km / M40 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE KŁODZKO
KĘSY TEAM
1 MANTYK KATARZYNA 21km / K30 KĘSY TEAM OBORNIKI
2 ADAMCZYK MAŁGORZATA 21km / K40 KĘSY TEAM OBORNIKI
LABTAR
1 KALINOWSKI ZBIGNIEW 21km / M50 LABTAR TARNÓW OPOLSKI
LASERDRUK
1 ZAUŚCIŃSKI TOMASZ 21km / M60 LASERDRUK STRZELCE OPOLSKIE
LECYMY DURŚ
1 ARTUR GAWEŁ 21km / M30 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
2 KOŻUCH AGNIESZKA 21km / K40 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
3 SZOŁTYSIK BARBARA 21km / K30 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
4 SZOŁTYSIK BARTOSZ 21km / M30 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
5 FUS JULIA 21km / K20 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
6 RÓŻAŃSKA JOANNA 21km / K30 LECYMY DURŚ ORZESZE
7 MATERNA BEATA 21km / K30 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
8 BRYŚ KRZYSZTOF 21km / M20 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
9 CZEMPIEL MATEUSZ 21km / M20 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
10 WIENC-KASPERCZAK ANNA 21km / K30 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
11 ŁUKASZEWSKI MACIEJ 21km / M30 LECYMY DURŚ ŚWIĘTOCHŁOWICE
12 ŚLEDZIŃSKA EWELINA MARIA 21km / K30 LECYMY DURŚ INOWROCŁAW
13 MICHALSKI MATEUSZ 21km / M30 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
LECĘ NA GAZIE
1 KADŁUBOWSKI PIOTR 21km / M40 LECĘ NA GAZIE BRZEG
2 FEDOROWICZ JOWITA 21km / K30 LECĘ NA GAZIE BRZEG
LEJE NA POKŁAD
1 COFAŁA JAN 21km / M40 LEJE NA POKŁAD TYCHY
LESZEK TATRY
1 PRZYBYLSKI LESZEK 21km / M40 LESZEK TATRY LUBOŃ
LESZNO WATAHA
1 TRZYBULSKI KAZIMIERZ 21km / M30 LESZNO WATAHA LESZNO
2 POLEWSKI JACEK 21km / M30 LESZNO WATAHA LESZNO
3 CHWASTYNIAK MATEUSZ 21km / M30 LESZNO WATAHA LESZNO
LEWIN BIEGA
1 JANICKI ANDRZEJ 21km / M30 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
2 ŚWIERCZEK ROMAN 21km / M50 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
LG NORDHEIDE
1 SPERLING KLAAS 21km / M50 LG NORDHEIDE WINSEN
LIKE.AGENCY
1 BIAŁONOGA ŁUKASZ 21km / M30 LIKE.AGENCY WROCŁAW
LINCOLN ELECTRIC BESTER
1 BUDZIK JĘDRZEJ 21km / M30 LINCOLN ELECTRIC BESTER DZIERŻONIÓW
LITWIN TRIATHLON TEAM
1 SALAMONOWICZ PRZEMYSŁAW 21km / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
2 LEŚNIEWSKA IZABELA 21km / K40 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
LIVECHAT PANY
1 GÓRSKI KRZYSZTOF 21km / M30 LIVECHAT PANY WROCŁAW
LO CHROBRY KŁODZKO
1 BROSZKO ROBERT 21km / M20 LO CHROBRY KŁODZKO POLANICA ZDRÓJ
LOGO WAŁBRZYCH
1 MĘKAL RADEK 21km / M30 LOGO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
1 PISAŃCZYN KRZYSZTOF 21km / M40 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
2 PIECHOWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
3 MARET ROBERT 21km / M40 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
4 FIAŁKA MACIEJ 21km / M40 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA KACZORY
LOST IN SPORT
1 KUCHTA MONIKA 21km / K30 LOST IN SPORT UŁĘŻ
2 TIMOSZUK ŁUKASZ 21km / M30 LOST IN SPORT DĘBLIN
LOTOS RUNNING TEAM
1 KISIELEWSKI MAREK 21km / M30 LOTOS RUNNING TEAM CZECHOWICE-DZIEDZICE
2 LEMKE MICHAŁ 21km / M30 LOTOS RUNNING TEAM GDAŃSK
LOVELASY
1 WÓJTOWICZ EDYTA 21km / K40 LOVELASY POLICE
LUBLIN BIEGA
1 KRÓL RYSZARD 21km / M50 LUBLIN BIEGA LUBLIN
2 KWIATKOWSKA ISKA 21km / K30 LUBLIN BIEGA LUBLIN
3 NIEZGODA ANNA 21km / K30 LUBLIN BIEGA LUBLIN
LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA
1 PLUCIŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA LUBOŃ
2 KASPRZYK RADOSŁAW 21km / M30 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA MIRKÓW
LUVENA
1 KACZMAREK MICHAŁ 21km / M20 LUVENA POZNAŃ
M&M RUNNING TEAM
1 MEJSNER MAJA 21km / K40 M&M RUNNING TEAM JEŻÓW SUDECKI
2 MEJSNER MARCIN 21km / M40 M&M RUNNING TEAM JEŻÓW SUDECKI
MAFIA TEAM LUBLINIEC
1 KACZMARCZYK SEBASTIAN 21km / M30 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
2 RABUS-KACZMARCZYK IZABELA 21km / K30 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
3 MAŁCZAK MARCIN 21km / M40 MAFIA TEAM LUBLINIEC CIASNA
4 WALKOWIAK ARTUR 21km / M40 MAFIA TEAM LUBLINIEC ZAWADZKIE
5 OLSZEWSKI JAKUB 21km / M30 MAFIA TEAM LUBLINIEC POCZESNA
MAMKA I SYN
1 BOBYK IWONA 21km / K30 MAMKA I SYN WROCŁAW
MAMY TO !
1 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA 21km / K30 MAMY TO ! CHOJNICE
MAMY-BIEGAMY
1 LUDWICZAK KRZYSZTOF 21km / M30 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
2 MIKŁA KAMILA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
3 PAJĄK KRZYSZTOF 21km / M30 MAMY-BIEGAMY SKÓRZEWO
4 ŚWIĄTEK-TWARDOWSKA MONIKA 21km / K40 MAMY-BIEGAMY LUBOŃ
5 NAJKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY DĘBNO
6 MARCINIAK MARTA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
7 GURDEK NATALIA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY PYSZĄCA
8 LISZEWSKA MARCELINA 21km / K30 MAMY-BIEGAMY WROCŁAW
MARATOŃCZYK POZNAŃ
1 KLIMASEK PRZEMEK 21km / M30 MARATOŃCZYK POZNAŃ LUBASZ
MARCIN SZUŁAWA
1 SZUŁAWA MARCIN 21km / M40 MARCIN SZUŁAWA ZDUNY
MARKOS RUNNING TEAM
1 DYŚ JAROSŁAW 21km / M40 MARKOS RUNNING TEAM SŁUPSK
2 KLIMSKI MICHAŁ 21km / M30 MARKOS RUNNING TEAM SŁUPSK
3 STĘPNIEWSKI MARCIN 21km / M40 MARKOS RUNNING TEAM SIEMIANICE
4 CZERWIŃSKI WALDEMAR 21km / M30 MARKOS RUNNING TEAM SŁUPSK
5 KLINKUSZ ADRIAN 21km / M40 MARKOS RUNNING TEAM SŁUPSK
MARKOWI BIEGACZE
1 MIELCZAREK PAWEŁ 21km / M30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
2 SZYSZKO EWA 21km / K30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
MATEUSZ SIDOROWICZ
1 CIELIŃSKA-SIDOROWICZ MAŁGORZATA 21km / K30 MATEUSZ SIDOROWICZ ŚRODA ŚLĄSKA
MATNER RUNNING TEAM
1 BAŁA PIOTR 21km / M30 MATNER RUNNING TEAM BUKOWA
2 MATNER PAWEŁ 21km / M20 MATNER RUNNING TEAM NYSA
3 GOMOŁYSEK KINGA 21km / K30 MATNER RUNNING TEAM GŁUCHOŁAZY
4 BURMAS DARIUSZ 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM BOLESŁAWIEC
5 FEDORCZUK MAREK 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM KUNICE
6 KURILEC KRZYSZTOF 21km / M50 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
7 MARKUSZEWSKI MATEUSZ 21km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
8 STACHAŃCZYK WOJCIECH 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
9 STAWIARZ PAWEŁ 21km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
10 ZĄBEK ŁUKASZ 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
11 HOŁUBOWICZ ANITA 21km / K20 MATNER RUNNING TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
12 ANTONISZYN DARIUSZ 21km / M50 MATNER RUNNING TEAM SZCZYTKOWICE
13 DROŹDZIEL ARKADIUSZ 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
14 PAŁGAN ANNA 21km / K30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
15 PEWNIAK EWA 21km / K40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
16 SZYMCZAK ZUZANNA 21km / K20 MATNER RUNNING TEAM WROCLAW
17 SAMILYAK ANDRIY 21km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCLAW
18 MARCINKIEWICZ MARTA 21km / K40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
MATNER RUNNING TEAM, ZABIEGANI Z LEŚNEJ
1 ANIŚKIEWICZ AGATA 21km / K30 MATNER RUNNING TEAM, ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
MAX COMPUTERS
1 GOLANOWSKI ROMAN 21km / M40 MAX COMPUTERS WROCŁAW
2 WĘGRZYNOWICZ PIOTR 21km / M30 MAX COMPUTERS KĄTNA
3 MORMUL WITOLD 21km / M30 MAX COMPUTERS WROCŁAW
MAX PROGRESS RUN TEAM
1 DĄBROWSKI DARIUSZ 21km / M30 MAX PROGRESS RUN TEAM WROCŁAW
MEDIA CHOICE
1 KOWALSKA MONIKA 21km / K30 MEDIA CHOICE WROCŁAW
MEDSERV
1 CEPENDA KATARZYNA 21km / K20 MEDSERV MIŁKOWICE
2 GARBOŚ AGATA 21km / K20 MEDSERV WROCŁAW
3 GUSEINOV ETIBAR 21km / M30 MEDSERV WROCŁAW
4 RODZIEWICZ BARTOSZ 21km / M30 MEDSERV WROCŁAW
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
1 KANDORA JOANNA 21km / K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
2 KANDORA PIOTR 21km / M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
3 ŚLIWA KORNELIA 21km / K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
4 CZARNECKA MAŁGORZATA 21km / K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
5 POŹNIAK RADOSŁAW 21km / M30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
6 ADAMCZYK-NOWAK BEATA 21km / K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
7 URBAŃSKA JUSTYNA 21km / K30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
8 URBAŃSKI WOJCIECH 21km / M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
9 KOWAL BEATA 21km / K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
10 BUZE ŁUKASZ 21km / M20 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
11 KOPACZ KAMIL 21km / M20 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
12 WESOŁY AGNIESZKA 21km / K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
13 WESOŁY KRZYSZTOF 21km / M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
14 GĘBSKI ANDRZEJ 21km / M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
15 POSŁUSZNY PAWEŁ 21km / M30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
MK-CONCEPT
1 KRĘŻEL MAREK 21km / M30 MK-CONCEPT WROCŁAW
MKS SIECHNICE
1 SOBCZYK TOMASZ 21km / M40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
2 GAWLIK ANNA 21km / K30 MKS SIECHNICE SIECHNICE
3 GAWLIK MARCIN 21km / M40 MKS SIECHNICE SIECHNICE
4 GŁĘBOCKI PIOTR 21km / M40 MKS SIECHNICE SIECHNICE
5 KOZIMOR TOMASZ 21km / M30 MKS SIECHNICE WROCŁAW
6 KUPIŃSKI CEZARY 21km / M50 MKS SIECHNICE WROCŁAW
7 ROGOZA EMILIA 21km / K20 MKS SIECHNICE WROCŁAW
8 MICHALAK JAKUB 21km / M30 MKS SIECHNICE WROCŁAW
9 GRYS RAJMUND 21km / M40 MKS SIECHNICE JANKOWICE
10 RUDY JACEK 21km / M30 MKS SIECHNICE Wrocław
11 WILK KRZYSZTOF 21km / M40 MKS SIECHNICE SIECHNICE
12 WIŚNIEWSKI MICHAŁ 21km / M20 MKS SIECHNICE OPOLE
13 WÓJCIK MONIKA 21km / K20 MKS SIECHNICE ZIĘBICE
14 GRABLEWSKI GRZEGORZ 21km / M40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
MM
1 BENDER MAGDALENA 21km / K40 MM WROCŁAW
MOGILANYMARATONTEAM
1 RENOWICZ MACIEJ 21km / M30 MOGILANYMARATONTEAM MOGILANY K. KRAKOW
MONAR ROŻNOWICE 34
1 GOSTYŃSKI NORBERT 21km / M20 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
2 JAŚNIEWICZ ADAM 21km / M20 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
3 BŁASIAK TOMASZ 21km / M30 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
4 GOLA JACEK 21km / M30 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
5 GRACZYK MICHAL 21km / M30 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
6 JĘDRAS ARKADIUSZ 21km / M30 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
7 KAŁUŻNY DAMIAN 21km / M30 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
8 KOWCZYK MARCIN 21km / M30 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
9 MAŁECKI MATEUSZ 21km / M20 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
10 NOWAK WALDEMAR 21km / M40 MONAR ROŻNOWICE 34 POZNAŃ
11 PAWLAK MATEUSZ 21km / M20 MONAR ROŻNOWICE 34 ROZNOWO
12 WITKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
13 ADAMSKA KATARZYNA 21km / K30 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
MONIKA FIOŁKA
1 FIOŁKA DOMINIK 21km / M30 MONIKA FIOŁKA BOLESŁAWIEC
MOTCARS
1 MOTYKA KRZYSZTOF 21km / M40 MOTCARS WROCŁAW (DOLNOŚLĄSKIE)
MR
1 KURYS ZENON 21km / M40 MR MELTON MOWBRAY
MROWINY TEAM
1 SMOLIŃSKI MICHAŁ 21km / M20 MROWINY TEAM MROWINY
2 LEWANDOWSKI RAFAŁ 21km / M20 MROWINY TEAM WROCŁAW
3 LEWANDOWSKA SYLWIA 21km / K20 MROWINY TEAM WROCŁAW
MSTECHNIKA
1 SKROBEK MARCIN 21km / M30 MSTECHNIKA WROCŁAW
MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
1 PERŁAKOWSKI TADEUSZ 21km / M60 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM KLOBUCZYN
2 BAJOR ADAM 21km / M30 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM LUBIN
MUAY RUNNING TEAM
1 ANTOWSKI TOMASZ 21km / M50 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
2 KIELAN PAWEŁ 21km / M30 MUAY RUNNING TEAM SIEKIERKI WIELKIE
3 KOŚCIELNIAK MAREK 21km / M40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
4 MANDZIAK RAFAŁ 21km / M30 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
5 NAPIERAŁA MARCIN 21km / M30 MUAY RUNNING TEAM KOZIEGŁOWY
6 CICHY ROMAN 21km / M30 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
7 DRAJERCZAK MARLENA 21km / K40 MUAY RUNNING TEAM POZNAN
MUKAINADA RUNNING TEAM
1 PAŹDZIOR ŁUKASZ 21km / M40 MUKAINADA RUNNING TEAM WARSZAWA
2 SOŁTYSIK SZYMON 21km / M40 MUKAINADA RUNNING TEAM WARSZAWA
3 KRUSZEWSKI JACEK 21km / M40 MUKAINADA RUNNING TEAM MARKI
4 RĘKOSIEWICZ MONIKA 21km / K30 MUKAINADA RUNNING TEAM WARSZAWA
MUKS SZOK BOJANOWO
1 ŁUKOWIAK KAROL 21km / M30 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO
MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY
1 KLESZCZYŃSKI BARTOSZ 21km / M30 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
2 RÓŻYŃSKI MACIEJ 21km / M20 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY SKOWIESZYN
MVM
1 SOJA KAROL 21km / M20 MVM WROCŁAW
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
1 KOTOWSKI MICHAŁ 21km / M20 MZLKS CZARNI OTMUCHÓW OTMUCHÓW
MŁODE WILKI
1 SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ 21km / M30 MŁODE WILKI WAŁBRZYCH
2 KACZUGA ŁUKASZ 21km / M30 MŁODE WILKI WAŁBRZYCH
NAKIELSKI KLUB BIEGACZA
1 BZDAWKA TOMASZ 21km / M40 NAKIELSKI KLUB BIEGACZA WYSTĘP
NANKATSU
1 KOLESIŃSKI WOJCIECH 21km / M30 NANKATSU BIELAWA
2 KOLEŚNIK KRZYSZTOF 21km / M30 NANKATSU ORZESZKÓW
NAPRZÓD MŁOCINY
1 PYTKA KONRAD 21km / M30 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
NATI LOVES RUNNING.PL
1 FIEBIG NATALIA 21km / K20 NATI LOVES RUNNING.PL LESZNO
NAUKA BIEGA
1 ANDRUCHÓW PAWEŁ 21km / M40 NAUKA BIEGA KRAKÓW
NEGOTTI
1 MARKOWSKI TOMASZ 21km / M30 NEGOTTI WROCLAW
NEONET
1 WRZEŚNIAK ADAM 21km / M40 NEONET WROCŁAW
NEWCASTLE DIABETES CENTRE
1 FOSTER DEBORAH 21km / K30 NEWCASTLE DIABETES CENTRE MORPETH
2 HEBRON JOHN 21km / M30 NEWCASTLE DIABETES CENTRE BLYTH
3 NAPIERALA MALGORZATA 21km / K30 NEWCASTLE DIABETES CENTRE NEWCASTLE UPON TYNE
4 HERON KAREN 21km / K30 NEWCASTLE DIABETES CENTRE NEWCASTLE UPON TYNE
NGB KORONA LEGNICA
1 ROKOSZ IREK 21km / M20 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
2 CZAJKOWSKI ADAM 21km / M20 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
3 LESZCZYŃSKA MALWINA 21km / K20 NGB KORONA LEGNICA WROCŁAW
4 NAZAREWICZ MIECZYSŁAW 21km / M40 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
5 CZAJKOWSKI ZBYSZEK 21km / M50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
NGB KŁOBUCK
1 JANUSZKA URSZULA 21km / K30 NGB KŁOBUCK KŁOBUCK
2 LUTO BARTOSZ 21km / M20 NGB KŁOBUCK OPATÓW
3 PELIKAN ARTUR 21km / M20 NGB KŁOBUCK KŁOBUCK
NIDZICA BIEGA
1 LISEK EWA 21km / K30 NIDZICA BIEGA NIDZICA
2 MARCJANIK ANDRZEJ 21km / M50 NIDZICA BIEGA NIDZICA
3 SZCZEPKOWSKI ARTUR 21km / M40 NIDZICA BIEGA NIDZICA
4 KRZYWIEŃSKI PIOTR 21km / M40 NIDZICA BIEGA NIDZICA
5 PRUSIK ARKADIUSZ 21km / M30 NIDZICA BIEGA NIDZICA
NIDZICABIEGA
1 JESZKO BARBARA 21km / K40 NIDZICABIEGA NIDZICA
NIE MA LIPY!
1 STELMACH SZYMON 21km / M20 NIE MA LIPY! JELENIA GÓRA
2 BIELAWSKI JAKUB 21km / M20 NIE MA LIPY! JELENIA GÓRA
3 ŻAK DARIA 21km / K20 NIE MA LIPY! SZKLARSKA PORĘBA
NIE WIDZĘ PRZESZKÓD
1 SENSKI MARCIN 21km / M30 NIE WIDZĘ PRZESZKÓD WROCŁAW
NIEBIESKIE PINGWINY
1 MARTUSEWICZ MICHAŁ 21km / M20 NIEBIESKIE PINGWINY ŚWIĘTA KATARZYNA
NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
1 LASKOWSKI DARIUSZ 21km / M50 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ KRAKÓW
NIESAMOWICI ONI
1 KNOP STEFAN 21km / M20 NIESAMOWICI ONI OPOCZNO
2 FIRSOWICZ MARCIN 21km / M30 NIESAMOWICI ONI PRASZKA
3 KUBIS MARTA 21km / K30 NIESAMOWICI ONI WROCŁAW
4 MICHAŁOWSKI PAWEŁ 21km / M30 NIESAMOWICI ONI WROCŁAW
5 DZIUBA MATEUSZ 21km / M30 NIESAMOWICI ONI ŁÓDŹ
6 KOSTANIAK AGNIESZKA 21km / K30 NIESAMOWICI ONI WARSZAWA
NIEZALEŻNY
1 WOŹNIAK PAWEŁ 21km / M30 NIEZALEŻNY WSCHOWA
2 JAWORSKI KRZYSZTOF 21km / M40 NIEZALEŻNY WARSZAWA
3 OJDOWSKI LEON 21km / M50 NIEZALEŻNY WAŁBRZYCH
NIGHT RUNNERS
1 BEDNAREK ARKADIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
2 BŁASZCZYK DOMINIK 21km / M30 NIGHT RUNNERS KALETY
3 CHROBOK ŁUKASZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE
4 CHROBOK MATEUSZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE
5 CHWEDECZKO KAROLINA 21km / K20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
6 CZYŻ MONIKA 21km / K20 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
7 FRANIELCZYK RAFAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
8 GRAF ROBERT 21km / M40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
9 GRZELA ILONA 21km / K40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
10 JODLOWSKI JAKUB 21km / M20 NIGHT RUNNERS MYSLOWICE
11 KAWKA ŁUKASZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
12 MAŁKOWSKI TOMASZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE
13 MICHALAK SŁAWEK 21km / M50 NIGHT RUNNERS ŚREM
14 MROSZYŃSKI WOJCIECH 21km / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
15 NAWROT LIDIA 21km / K30 NIGHT RUNNERS ROKIETNICA
16 OLECHOWSKA MONIKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
17 PALCZEWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
18 PAULUS JĘDRZEJ 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
19 PRZYBYŁ TOMASZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
20 PUĆKA MAREK 21km / M40 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
21 SOBIECH KAROL 21km / M30 NIGHT RUNNERS POBIEDZISKA
22 STEMBALSKI REMIGIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE
23 RYMDEJKO AGNIESZKA 21km / K20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
24 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
25 ZWOLAK TOMASZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE
26 WŁODARCZYK SEBASTIAN 21km / M30 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
27 SZADKOWSKI PAWEŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS GLIWICE
28 STAWIARZ PRZEMYSŁAW 21km / M30 NIGHT RUNNERS PABIANICE
29 WOLEK WALDEMAR 21km / M40 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
30 ŚWIĄTKOWSKA BEATA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
31 BAJER MICHAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
32 SWOBODA JAROSŁAW 21km / M40 NIGHT RUNNERS KNURÓW
33 TRĘBACZKIEWICZ MACIEJ 21km / M20 NIGHT RUNNERS GOZDOWO
34 BAŃCZYK PIOTR 21km / M30 NIGHT RUNNERS KATOWICE
35 BAJOŁEK ALEKSANDRA 21km / K50 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
36 MICHALAK JAKUB 21km / M20 NIGHT RUNNERS ŚREM
37 KUBIAK ROKSANA 21km / K20 NIGHT RUNNERS GOLINA
38 OPRYSZEK BOGUSŁAW 21km / M50 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
39 KĘSICKI ROBERT 21km / M30 NIGHT RUNNERS KATOWICE
40 KOSIŃSKI TOMASZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
41 KACZMARCZYK REMIGIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
42 PĘKALA MAGDA 21km / K20 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
43 KOTECKI PAWEŁ 21km / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
44 MIKOS MARCIN 21km / M20 NIGHT RUNNERS BYTOM
45 ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA IZABELA 21km / K40 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
46 PROCHOWSKA SYLWIA 21km / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
47 STECZEK AGATA 21km / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
48 STECZEK KAMIL 21km / M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
NIGHT RUNNERS GLIWICE
1 KASZUBA-ŚMIEJA MAŁGORZATA 21km / K40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
2 PIENIĄŻEK KRZYSZTOF 21km / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
3 JANAS PIOTR 21km / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
4 ZAWADA MICHAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
5 KĄDZIOŁKA JAN 21km / M50 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
6 BOCHEŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
7 BOCHEŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
8 FREJ BOGUSIA 21km / K30 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
9 SMYK ROBERT 21km / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
10 ŁĘCKI PIOTR 21km / M30 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
11 TKACZUK MARCIN 21km / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
12 BRZEZIŃSKA TERESA 21km / K40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
13 GORAJ-ZAJAC ALEKSANDRA 21km / K40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
NIGHT RUNNERS GNIEZNO
1 SZYKOWNY MICHAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
2 FAJFER TOMASZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
3 KURYŁO BEATA 21km / K40 NIGHT RUNNERS GNIEZNO PYSZCZYN
4 WOJCIECHOWSKI MAREK 21km / M50 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1 PAWLAK KAZIMIERZ 21km / M50 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2 WIENCEK ARTUR 21km / M30 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 KOWALCZYK-KRÓL BERNADETA 21km / K40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
4 SZYSZKA AGNIESZKA 21km / K40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
5 KRAWCZYK ANNA 21km / K30 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI GORZYCE WIELKIE
NIGHT RUNNERS SŁUPSK
1 CHILOŃSKI TOMEK 21km / M40 NIGHT RUNNERS SŁUPSK WODNICA
2 DAMPS JULITA 21km / K30 NIGHT RUNNERS SŁUPSK SŁUPSK
3 MANIA IRENEUSZ 21km / M50 NIGHT RUNNERS SŁUPSK ŁEBA
4 MYSZKOWSKA GRAŻYNA 21km / K50 NIGHT RUNNERS SŁUPSK SŁUPSK
5 SULL AGNIESZKA 21km / K40 NIGHT RUNNERS SŁUPSK WODNICA
6 SULL KACPER 21km / M20 NIGHT RUNNERS SŁUPSK WODNICA
7 KLIMSKA PAULINA 21km / K30 NIGHT RUNNERS SŁUPSK SŁUPSK
NIGHT RUNNERS WROCLAW
1 RASZOWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 NIGHT RUNNERS WROCLAW WROCŁAW
2 KOSIM MACIEJ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WROCLAW WROCŁAW
3 WIESZACZEWSKA AGNIESZKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS WROCLAW WROCŁAW
4 ANIOL LAURA 21km / K30 NIGHT RUNNERS WROCLAW WROCLAW
5 ZIELIŃSKA MIRONA 21km / K40 NIGHT RUNNERS WROCLAW WROCŁAW
6 MARYNIAK NATALIA 21km / K20 NIGHT RUNNERS WROCLAW WROCŁAW
NIGHT RUNNERS WROCŁAW
1 CHEBA ARIEL 21km / M20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW RAWICZ
2 CZAHAJDA RADOSŁAW 21km / M20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
3 MYSZKA MARIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW PIESZYCE
NIGHT RUNNERS WROCŁAW/#SOBASTEAM
1 BARTOSIK KAMILA 21km / K40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW/#SOBASTEAM SMOLEC
NIGHT RUNNERS WRZESNIA
1 WIATR DARIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WRZESNIA WRZEŚNIA
2 RADOMSKI MACIEJ 21km / M20 NIGHT RUNNERS WRZESNIA WRZEŚNIA
NIGHT RUNNERS ZABRZE
1 GRZEGORCZYK MONIKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
2 POTEMPA ARTUR 21km / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
3 POTEMPA JOANNA 21km / K20 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
4 URBAN WIKTOR 21km / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
5 MULEWSKI BOGDAN 21km / M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
6 ROLIŃSKI TYMOTEUSZ 21km / M20 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
7 BOGUSZ DAMIAN 21km / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
NIKE FORPRO
1 KĄDZIELA KINGA 21km / K20 NIKE FORPRO WARSZAWA
2 STRZELECKI PIOTR 21km / M20 NIKE FORPRO WARSZAWA
NO EXCUSES TEAM
1 MIELCAREK ANNA 21km / K30 NO EXCUSES TEAM POZNAŃ
NOA
1 KAZIMIERZ PAWEL 21km / M30 NOA POZNAN
2 ŁUCZAK DOROTA 21km / K40 NOA OLEŚNICZKA
3 JELIŃSKI SEBASTIAN 21km / M30 NOA WROCŁAW
4 BETLEJ MIKOŁAJ 21km / M40 NOA WROCŁAW
5 DĄBROWSKA DOMINIKA 21km / K20 NOA WROCŁAW
6 KOWALSKA KINGA 21km / K20 NOA WROCŁAW
7 LEŚKÓW PAWEŁ 21km / M40 NOA WROCŁAW
8 MAZGAJ MICHAŁ 21km / M30 NOA WROCŁAW
9 ZAWADZKI PAWEŁ 21km / M30 NOA WROCŁAW
10 FRĄCZEK IWONA 21km / K30 NOA WROCŁAW
11 RYMARSKI ARKADIUSZ 21km / M40 NOA WROCŁAW
12 BODNIEWICZ DAMIAN 21km / M30 NOA LUBIN
13 HYSYK ANETA 21km / K20 NOA WROCŁAW
14 KSIĄŻEK SEBASTIAN 21km / M40 NOA WROCŁAW
15 STACHERSKI ANDRZEJ 21km / M40 NOA WROCŁAW
16 KOLARZ MAGDALENA 21km / K30 NOA WROCŁAW
NOCĄULICESĄNASZE
1 KOZŁOWSKI PAWEŁ 21km / M40 NOCĄULICESĄNASZE ŁOMIANKI
NOKIA
1 RYGIEL ŁUKASZ 21km / M30 NOKIA WROCŁAW
2 SMOLAREK ELZBIETA 21km / K30 NOKIA WROCLAW
3 ZAKRZEWSKI TOMASZ 21km / M40 NOKIA WROCŁAW
4 ZWIERZ PATRYK 21km / M30 NOKIA WROCŁAW
5 ZAZULA RAFAŁ 21km / M40 NOKIA WIERZBICE
6 MICHALAK KRZYSZTOF 21km / M30 NOKIA WROCŁAW
7 PILARSKI KRZYSZTOF 21km / M30 NOKIA WROCŁAW
8 ZAPOTOCZNY JACEK 21km / M30 NOKIA WROCŁAW
NONE
1 CAS PRINSLOO 21km / M60 NONE PRETORIA
2 PRINSLOO JEANNE 21km / K50 NONE PRETORIA
NORGE
1 TKACZYK MACIEJ 21km / M30 NORGE SANNIDAL
NORKA
1 WYLAŹ ANNA 21km / K20 NORKA LEŻAJSK
2 PRYJDA WOJCIECH 21km / M20 NORKA OPOLE
3 RYBCZAK BARTŁOMIEJ 21km / M20 NORKA KSIĄŻENICE
4 WORONICZ WERONIKA 21km / K20 NORKA WROCŁAW
NOWA RUDA BIEGA
1 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA 21km / K30 NOWA RUDA BIEGA NOWA RUDA
2 WIŚNIEWSKI JACEK 21km / M40 NOWA RUDA BIEGA NOWA RUDA
3 KALICKI ARIEL 21km / M30 NOWA RUDA BIEGA NOWA RUDA
NUTREND
1 CZAPLA MARZENA 21km / K30 NUTREND BIELSKO-BIAŁA
2 KAPELA PIOTR 21km / M40 NUTREND BESTWINA
NUTREND BIEGA
1 JONKISZ DOROTA 21km / K50 NUTREND BIEGA CZECHOWICE-DZIEDZICE
NYROLRUN
1 ŁECH DAMIAN 21km / M30 NYROLRUN BUDZYŃ
NYSA BIEGA
1 CIECIELĄG JAROSŁAW 21km / M50 NYSA BIEGA NYSA
2 TASAREK RYSZARD 21km / M60 NYSA BIEGA NYSA
3 KRUK TOMASZ 21km / M40 NYSA BIEGA NYSA
O CO BIEGA W KALETACH
1 BOREK BOGUSŁAW 21km / M40 O CO BIEGA W KALETACH STRZEBIŃ
2 WRĘCZYCKA IWONA 21km / K40 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
3 WRĘCZYCKI ROBERT 21km / M40 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
OBIBOOKI
1 URBANIK MARTA 21km / K30 OBIBOOKI WROCLAW
OBJECTIVITY
1 GRABOWSKI MARCELI 21km / M20 OBJECTIVITY JELENIA GÓRA
OBORYGENI
1 NIEPALA JACEK 21km / M30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 DULIŃSKI ADAM 21km / M30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
3 BURYŁO KRZYSZTOF 21km / M20 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
4 POLAK ŁUKASZ 21km / M30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
5 CHATYS MATEUSZ 21km / M20 OBORYGENI OBORNIKI ŚL
6 WRÓBEL MAŁGORZATA 21km / K30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
OFIARY KAMIEŃCA
1 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW 21km / M40 OFIARY KAMIEŃCA KAMIENIEC
OFTALMED.PL
1 TYSZKOWSKI KRYSTIAN 21km / M30 OFTALMED.PL NAMYSŁÓW
OIRP WROCŁAW
1 SZPAK MAREK 21km / M20 OIRP WROCŁAW LESZNO
2 DANEL EWELINA 21km / K20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
3 GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
4 STACHOWICZ JACEK 21km / M30 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
5 WOLLNY ŁUKASZ 21km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
6 SKRZYWANEK MICHAŁ 21km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
7 ZAKRZEWSKI WOJCIECH 21km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
8 STRZĘPKA IWONA 21km / K20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
OKSIKO ADVETURE TEAM
1 NIKIEL MONIKA 21km / K30 OKSIKO ADVETURE TEAM WROCŁAW
OLAWS ZŁOTORYJA
1 JAŚKOWSKA ANNA 21km / K40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 JAŚKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 KUCA SZYMON 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 SKÓRKA ADAM 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
5 PAWŁOWSKI MARCIN 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
6 JOKIEL MICHAŁ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA NOWY KOŚCIÓŁ
7 KLONOWSKI JACEK 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
8 MILESZKO ŁUKASZ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
9 RABENDA MARCIN 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA PIELGRZYMKA
OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA
1 BŁACH ANDRZEJ 21km / M40 OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA OLEŚNICA
2 OWCZAREK JACEK 21km / M30 OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA OLEŚNICA
3 DUDZIAK- BŁACH ANNA 21km / K40 OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA OLEŚNICA
4 ŁABA DANIEL 21km / M30 OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA OLEŚNICA
OLSZYNA BIEGA
1 SMALARA RYSZARD 21km / M40 OLSZYNA BIEGA LUBAŃ
2 KOSSOWSKI TOMASZ 21km / M40 OLSZYNA BIEGA LUBAŃ
3 ŁAŹNIEWSKI DARIUSZ 21km / M30 OLSZYNA BIEGA WYSOKA
ONICO WARSZAWA
1 ŻUKOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 ONICO WARSZAWA WARSZAWA
OPOLE BIEGA
1 FALKENBERG LUDWIK 21km / M40 OPOLE BIEGA KRAPKOWICE
2 GAŁKA STANISŁAW 21km / M30 OPOLE BIEGA OPOLE
3 GARWOL JUSTYNA 21km / K30 OPOLE BIEGA OPOLE
4 KOWALCZYK MICHAŁ 21km / M20 OPOLE BIEGA JEŁOWA
5 ŚWIĘTEK JACEK 21km / M40 OPOLE BIEGA OPOLE
6 PAPIERZ JAROSŁAW 21km / M50 OPOLE BIEGA OPOLE
7 PAWLIK KATARZYNA 21km / K20 OPOLE BIEGA NYSA
8 SUJKA DAWID 21km / M30 OPOLE BIEGA OPOLE
9 PAWLIK KASIA 21km / K20 OPOLE BIEGA OPOLE
ORANGE POLSKA
1 LESIEWICZ JAROSŁAW 21km / M40 ORANGE POLSKA ŁÓDŹ
2 BROMKE ŁUKASZ 21km / M40 ORANGE POLSKA LUBLIN
ORIENTOP WROCŁAW
1 DUDA JAKUB 21km / M30 ORIENTOP WROCŁAW WLEŃ
OSOBA PRYWATNA
1 MAŃKA TOMASZ 21km / M40 OSOBA PRYWATNA ŻMIGRÓD
OSP DANISZYN
1 NIŚKIEWICZ PIOTR 21km / M30 OSP DANISZYN DANISZYN
OSTATNI RAZ Z NIM BIEGNĘ!:-)
1 KLEMKE DAWID 21km / M30 OSTATNI RAZ Z NIM BIEGNĘ!:-) STEFANOWO
2 RAU URSZULA 21km / K30 OSTATNI RAZ Z NIM BIEGNĘ!:-) WOLSZTYN
3 TERLIKOWSKI PIOTR 21km / M30 OSTATNI RAZ Z NIM BIEGNĘ!:-) SULECHÓW
OSTRE SROKI
1 SROCZYŃSKA JUSTYNA 21km / K40 OSTRE SROKI PIASECZNO
OSTRESROKI
1 SROCZYŃSKI MARCIN 21km / M40 OSTRESROKI PIASECZNO
2 OSTAPIŃSKA MAGDA 21km / K40 OSTRESROKI PIASECZNO
OSTRÓW BIEGA
1 ROMEJKO DARIUSZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
2 OLESIŃSKI PIOTR 21km / M30 OSTRÓW BIEGA ŻYRARDÓW
OTTO TEAM
1 DYBICZ GOSIA 21km / K30 OTTO TEAM EINDHOVEN
2 VAN GOOL FRANK 21km / M50 OTTO TEAM VENRAY
3 KURZAK ROBERT 21km / M30 OTTO TEAM AMSTERDAM
4 PUCHALSKA MARTA 21km / M20 OTTO TEAM WARSAW
5 GALKA-KULINSKI AGNIESZKA 21km / K30 OTTO TEAM KEVELAER
6 GREBER NIKOLA 21km / M20 OTTO TEAM WROCLAW
7 LIPKA PRZEMYSŁAW 21km / K20 OTTO TEAM WROCLAW
8 WINNICKA ŻANETA 21km / K30 OTTO TEAM WROCLAW
9 KASPRZYK TOMASZ 21km / K30 OTTO TEAM WROCLAW
10 ZALCMAN PIOTR 21km / M30 OTTO TEAM KEVELAER
11 DUDEK TOMASZ 21km / M30 OTTO TEAM OPOLE
12 FLEGEL PATRYK 21km / M30 OTTO TEAM KEDZIERZYN-KOZLE
13 KORTSMIT KOEN 21km / M40 OTTO TEAM BEST
14 VAN DEN AKKER MAGGIE 21km / K20 OTTO TEAM VENRAY
15 VAN GENNEP ANNEMIEKE 21km / K40 OTTO TEAM MAASBRACHT
16 VAN GOOL MICK 21km / M20 OTTO TEAM VENRAY
17 TODOROV RUSLAN 21km / M30 OTTO TEAM SOFIA
18 BORISOVA HRISTINA 21km / K20 OTTO TEAM SOFIA
19 REINERT JACEK 21km / M40 OTTO TEAM VENRAY
20 REINERT EWA 21km / K40 OTTO TEAM VENRAY
21 SAMKO STANO 21km / M30 OTTO TEAM KEVELAER
22 HAMMEN RENE 21km / M30 OTTO TEAM DRIEL
23 PRZYBYSZEWSKI ADAM 21km / M30 OTTO TEAM WROCLAW
24 OBIEZIŃSKI KRYSZTOF 21km / M40 OTTO TEAM AMSTERDAM
25 VREULS GUIDO 21km / M40 OTTO TEAM OPOLE
26 SOBKOWICZ KAMIL 21km / M20 OTTO TEAM HINSBECK
27 PALKA KATARZYNA 21km / K30 OTTO TEAM DEURNE
28 ZYLLA KRZYSZTOF 21km / M30 OTTO TEAM KEVELAER
29 GABRYELSKA ELŻBIETA 21km / OTTO TEAM
30 TSVETKOVA FANI 21km / K20 OTTO TEAM BURGAS
31 PISKORZ MAGDALENA 21km / K40 OTTO TEAM WROCLAW
32 KULINSKI MARIUSZ 21km / M30 OTTO TEAM KEVELAER
33 KACZMAREK JACEK 21km / M30 OTTO TEAM GOCH
34 CEGLARSKI JOANNA 21km / K30 OTTO TEAM AMSTERDAM
35 KARGUL MICHAL 21km / M40 OTTO TEAM ROTTERDAM
36 KESSLER KARINA 21km / K40 OTTO TEAM KEVELAER
37 DRABEK ANITA 21km / K20 OTTO TEAM ROTTERDAM
38 MARCINKOWSKI WOJCIECH 21km / M20 OTTO TEAM POZNAŃ
39 MOLEK EWA 21km / K20 OTTO TEAM OPOLE
40 KOZIOŁ BOGUSIA 21km / K30 OTTO TEAM KIEŁCZÓW
41 FLESZAR MAJA 21km / K20 OTTO TEAM WROCŁAW
42 HOLOVKO TETIANA 21km / K20 OTTO TEAM LVIV
43 SAMKO ROMAN 21km / M40 OTTO TEAM KOSICE
44 DE WEERD SELMA 21km / K40 OTTO TEAM
OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA
1 MARKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
2 LESZCZYŃSKI PAWEŁ 21km / M30 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OŁAWA
PAN
1 WĄSOWICZ MARTYNA 21km / K20 PAN POZNAŃ
2 SKALECKA ALINA 21km / K30 PAN GORZOW WLKP
3 WOJCIECHOWSKI KAROL 21km / M30 PAN WROCLAW
4 SAWA PIOTR 21km / M30 PAN SZCZECIN
5 DRYŚ DOMINIKA 21km / K30 PAN WROCŁAW
PANASONIC HAPPYDENTAL.PL TEAM
1 ROGULA RAFAŁ 21km / M30 PANASONIC HAPPYDENTAL.PL TEAM WROCŁAW
PANI
1 SKOCZYLAS MARTA 21km / K40 PANI POZNAŃ
2 SKRABARCZYK ANNA 21km / K30 PANI WOLA
3 STEPUCH WŁODZIMIERZ 21km / M40 PANI NAMYSŁÓW
4 GŁĄB DARIA 21km / K20 PANI PRUDNIK
5 SZUK TOMASZ 21km / M40 PANI WROCŁAW
6 TOKARSKI MICHAŁ 21km / M30 PANI WROCŁAW
7 MAKAŁA PIOTR 21km / M40 PANI KŁODZKO
PANOWIE KOLEDZY
1 KUCHARSKI DARIUSZ 21km / M40 PANOWIE KOLEDZY KRZYKÓW
PARK RUN SKIERNIEWICE
1 KOŁUMBAJEW ROBERT 21km / M30 PARK RUN SKIERNIEWICE WARSZAWA (MAZOWIECKIE)
2 ZWOLIŃSKI JAROSŁAW 21km / M30 PARK RUN SKIERNIEWICE SKIERNIEWICE
PARKER HANNIFIN RUNNERS
1 HAJDASZ PAWEŁ 21km / M30 PARKER HANNIFIN RUNNERS LUXEMBOURG
2 KOCHANIEC PAWEŁ 21km / M30 PARKER HANNIFIN RUNNERS RADWANICE
PARKRUN KALISZ
1 ANTKOWIAK KATARZYNA 21km / K40 PARKRUN KALISZ KALISZ
2 MATUSIAK ŻANETA 21km / K30 PARKRUN KALISZ KALISZ
3 WIECZOREK RAFAŁ 21km / M40 PARKRUN KALISZ KALISZ
4 WALCZAK RAFAŁ 21km / M40 PARKRUN KALISZ KALISZ
5 KWIATKOWSKI TOMASZ 21km / M30 PARKRUN KALISZ KALISZ
PARKRUN KATOWICE
1 PAŁYGA AGNIESZKA 21km / K30 PARKRUN KATOWICE SOSNOWIEC
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
1 WALIGÓRSKI ROBERT 21km / M40 PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 STAROSTKA ANDRZEJ 21km / M70 PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE KĘDZIERZYN-KOŹLE
PARKRUN SZCZECIN
1 CHAŃKO ROMAN 21km / M40 PARKRUN SZCZECIN SZCZECIN
PARKRUN SZCZECINEK
1 BORUC BARBARA 21km / K40 PARKRUN SZCZECINEK SZCZECINEK
PARKRUN WROCŁAW
1 BARTCZAK GRZEGORZ 21km / M30 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
2 BARTCZAK KRZYSZTOF 21km / M20 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
3 BARTCZAK WOJCIECH 21km / M20 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
4 BARTCZAK ZBIGNIEW 21km / M60 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
5 ŁOCHOCKA-BARTCZAK MARIA 21km / K60 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
6 ŁOCHOCKA ELŻBIETA 21km / K70 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
7 ŁOCHOCKI JAN 21km / M60 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
8 ŁADOŃSKA EWA 21km / K50 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
PARKRUN ŻARY
1 ZIELIŃSKI DARIUSZ 21km / M50 PARKRUN ŻARY ŻARY
PCC SQUAD - PCC ROKITA SA
1 SZCZEPANKIEWICZ MARCIN 21km / M30 PCC SQUAD - PCC ROKITA SA WROCŁAW
PDO BIEGA
1 KRAWCZAK PIOTR 21km / M30 PDO BIEGA JANOWIEC WLKP
PEKHO
1 BIENIEK GRZEGORZ 21km / M60 PEKHO LESZNO
PERFECT TAX SLAWOMIR RÓŻYCKI
1 RÓŻYCKI SŁAWOMIR 21km / M40 PERFECT TAX SLAWOMIR RÓŻYCKI WROCŁAW
PERŁA TEAM
1 KOPACZ MICHAŁ 21km / M20 PERŁA TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
PFEIFER
1 DULIAN MICHAŁ 21km / M30 PFEIFER RUDA ŚLĄSK
2 PIETRZYK ARKADIUSZ 21km / M30 PFEIFER GLIWICE
3 SIKOŃ MAREK 21km / M40 PFEIFER WOJNICZ
PGB SPORTOWA PACZKA
1 JANUSZEWSKI TOMASZ 21km / M20 PGB SPORTOWA PACZKA RADOM
2 KARCZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA TRZEBIATÓW
3 LEMAŃSKA EDYTA 21km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA POZNAŃ
4 LEMAŃSKI GRZEGORZ 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA POZNAŃ
5 MAŁKIEWICZ DARIUSZ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA KATOWICE
6 MOROSZCZAK BOGUMIŁ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA BYDGOSZCZ
7 PAPIERSKI LESZEK 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA SPYTKOWICE
8 PIĄTEK ROMAN 21km / M50 PGB SPORTOWA PACZKA KRAKÓW
9 WIŚNIEWSKI ROBERT 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
10 ZDANOWSKI DARIUSZ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA KOSTRZYN NAD ODRĄ
11 DZIEDZIC PAWEŁ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA KRAKÓ
12 MAJDA DOMINIKA 21km / K20 PGB SPORTOWA PACZKA KRAKÓW
13 DZIERŻAWSKI ŁUKASZ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA KRAKÓW
14 KOPEĆ RAFAŁ 21km / M20 PGB SPORTOWA PACZKA KRAKÓW
15 ZIOMEK BARBARA 21km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA BYTOM
16 ŁYSZCZARZ RADOSŁAW 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA BYDGOSZCZ
17 ŁUKOWICZ ANETA 21km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
18 PIASKOWSKA MAŁGORZATA 21km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
19 SZCZOT ANDRZEJ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
20 GOLONKA BARTOSZ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WROCŁAW
21 RÓŻAŃSKI TOMIR 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA RZESZOTARY
PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA
1 MARCHEWKA MARCIN 21km / M20 PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA ŁOMNICA
PIĄTKOWO NA BIEGOWO
1 WENCLEWSKI ŁUKASZ 21km / M40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
PKB KMP KALISZ
1 WECHMAN PRZEMYSŁAW 21km / M40 PKB KMP KALISZ KALISZ
2 RADOMSKA KAROLINA 21km / K30 PKB KMP KALISZ KALISZ
3 BĘCKI MARCIN 21km / M30 PKB KMP KALISZ KALISZ
PKO BANK POLSKI
1 SZENKNECHT AGNIESZKA 21km / K30 PKO BANK POLSKI LUBOŃ
2 MAJCHER KATARZYNA 21km / K20 PKO BANK POLSKI SOSNOWIEC
3 TRZÓSŁO BARTŁOMIEJ 21km / M30 PKO BANK POLSKI KRAKÓW
4 OSUCHOWSKA WIOLETTA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
5 FAJFER GRZEGORZ 21km / M50 PKO BANK POLSKI WROCŁAW
6 GDYŃSKI TOMASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
7 SITAREK IWONA 21km / K40 PKO BANK POLSKI GRÓJEC
8 BIELAK KRZYSZTOF 21km / M30 PKO BANK POLSKI LUBLIN
9 FORNALCZYK ŁUKASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
10 WIĘSEK EWELINA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
11 STAROSTKA JACEK 21km / M40 PKO BANK POLSKI KĘDZIERZYN-KOŹLE
12 ŁADA MARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
13 OKORSKA-BOMBIŃSKA BARBARA 21km / K30 PKO BANK POLSKI RADOM
14 ROGOWSKA-TOMCZYK KATARZYNA 21km / K40 PKO BANK POLSKI ŻELISTRZEWO
15 DRGAS ROMAN 21km / M30 PKO BANK POLSKI PROCHY
16 WŁODARSKI MARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI PRUSZKÓW
17 ZABROCKI JACEK 21km / M40 PKO BANK POLSKI KOŻUCHÓW
18 MARCZAK KRZYSZTOF 21km / M40 PKO BANK POLSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE
19 WOJCIECHOWSKI PIOTR 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
20 BUDNIAK WOJCIECH 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
21 HANIEWICZ EMIL 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
22 MICHALAK MAGDALENA 21km / K30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
23 KUSIBAB JAKUB 21km / M20 PKO BANK POLSKI RZESZÓW
24 GENCA KRZYSZTOF 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
25 DĄBROWICZ ALEKSANDRA 21km / K30 PKO BANK POLSKI OLSZEWNICA STARA
26 GLAZER MARCIN 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
27 WALCZAK AGNIESZKA 21km / K40 PKO BANK POLSKI BOLESŁAW
28 POTERALSKI DARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
29 SZYSZKA URSZULA 21km / K60 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
30 PASTERNAK MICHAŁ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WRZĄCA
31 DROZD MARCIN 21km / M40 PKO BANK POLSKI TYCHY
32 OLSZEWSKI FILIP 21km / M30 PKO BANK POLSKI WROCŁAW
33 KANIEWSKI MACIEJ 21km / M40 PKO BANK POLSKI KOŁO
34 ZAJĄCZKOWSKI MAREK 21km / M30 PKO BANK POLSKI ŚWIEBODZIN
35 SIERANT FILIP 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
36 WIŚLIŃSKI TOMASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
37 POLOCZEK ADAM 21km / M40 PKO BANK POLSKI KATOWICE
38 KAFEL MARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI SUŁOSZOWA
39 BIELAK MICHAŁ 21km / M30 PKO BANK POLSKI MYSŁOWICE
40 SOWA MARCIN 21km / M30 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
41 KALINOWSKA MONIKA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
42 JURKA MONIKA 21km / K30 PKO BANK POLSKI ŚWIDNICA
43 KRAJCZYŃSKI JAKUB 21km / M40 PKO BANK POLSKI ŁOMIANKI
44 ROMAŃSKI ADAM 21km / M40 PKO BANK POLSKI POLKOWICE
45 URBANOWICZ RAFAŁ 21km / M40 PKO BANK POLSKI LUBLIN
46 SZYMKÓW KRZYSZTOF 21km / M30 PKO BANK POLSKI TYCHY
47 ZARĘBSKI KONRAD 21km / M30 PKO BANK POLSKI LUBLIN
48 LENIART KRZYSZTOF 21km / M30 PKO BANK POLSKI ZIELONA GÓRA
49 BABICKA MAŁGORZATA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WROCŁAW
50 PTASZYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
51 PABJAN BARTŁOMIEJ 21km / M30 PKO BANK POLSKI TARNÓW
52 BYCZYK JACEK 21km / M50 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
53 RAK WALDEMAR 21km / M40 PKO BANK POLSKI BYDGOSZCZ
54 WALCZYNA SŁAWOMIR 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
PKO SILESIA RUNNING TEAM
1 WAYDOWICZ PRZEMYSŁAW 21km / M30 PKO SILESIA RUNNING TEAM TARNOWSKIE GÓRY
PM GROUP BUDYNEK BETA
1 CIECHANOWSKA-CIOSK KATARZYNA 21km / K30 PM GROUP BUDYNEK BETA WROCŁAW
PO RĄBAŃCY
1 CZAJKA WALDEMAR 21km / M40 PO RĄBAŃCY POZNAŃ
2 HEGENBARTH KRZYSZTOF 21km / M40 PO RĄBAŃCY POZNAŃ
POBIEDZISKA RUNING TEAM
1 MACIEJEWSKI MACIEJ 21km / M40 POBIEDZISKA RUNING TEAM IMIELNO
PODESZWA TEAM
1 SZAFRAŃSKI KAROL 21km / M30 PODESZWA TEAM KOBYŁKA
2 URBAŃSKI MACIEK 21km / M30 PODESZWA TEAM WARSZAWA
PODHALE NOWY TARG
1 KARAŚ MICHAŁ 21km / M30 PODHALE NOWY TARG NOWY TARG
POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE
1 TOMCZAK MATEUSZ 21km / M30 POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE ŚWIEBODZICE
2 SKALNY DARIUSZ 21km / M40 POKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE ŚWIEBODZICE
POLICE
1 PEDA KAMILA 21km / K30 POLICE POLICE
POLMERUN
1 URAMOWSKI ERYK 21km / M20 POLMERUN WROCŁAW
POLONIA BYDGOSZCZ SLA
1 POBIEDZIŃSKI ROBERT 21km / M20 POLONIA BYDGOSZCZ SLA ZŁOTÓW
2 RATAJ ZUZANNA 21km / K30 POLONIA BYDGOSZCZ SLA POZNAŃ
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
1 BARYLSKI TOMASZ 21km / M20 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA BRODOWO
POZNAŃ
1 SIBILA TOMASZ 21km / M40 POZNAŃ POZNAŃ
POŁĄCZENI PASJĄ
1 MIKOŁAJCZAK TOMASZ 21km / M20 POŁĄCZENI PASJĄ LESZNO
2 POPIELAS ADRIANNA 21km / K20 POŁĄCZENI PASJĄ LESZNO
PRATT & WHITNEY KALISZ
1 OLSZYNA ŁUKASZ 21km / M30 PRATT & WHITNEY KALISZ KALISZ
2 SZAFRAN MACIEJ 21km / M40 PRATT & WHITNEY KALISZ KALISZ
PRATT&WHITNEY
1 ZĄBCZYŃSKI DAWID 21km / M30 PRATT&WHITNEY KOŹMINEK
PREDATORS WAŁBRZYCH
1 JANKOWSKI RAFAŁ 21km / M30 PREDATORS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 JANCZAK DARIA 21km / K20 PREDATORS WAŁBRZYCH CIESZÓW
PRENDI ANNA CHWEDCZUK-SZULC
1 CHWEDCZUK-SZULC KAROL 21km / M30 PRENDI ANNA CHWEDCZUK-SZULC WROCŁAW
PRO-RUN WROCŁAW
1 BRYLKA-NADOLSKA MARTA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 CZECH DOROTA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW SZYMANÓW
3 DĄBROWSKI ANDRZEJ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 KLUZ ADRIANNA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
5 KLUZ MARCIN 21km / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
6 KOWAL KRZYSZTOF 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
7 LISIEWICZ-KALETA AGATA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
8 ŁADOŃSKA KATARZYNA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
9 PAPRZYCKI MACIEJ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
10 PIETKIEWICZ PRZEMYSŁAW 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
11 RĄK MARIUSZ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
12 SKRZEK MARCIN 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
13 UBYCH MAŁGORZATA 21km / K20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
14 DUL MICHAŁ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
15 WILK CZESŁAW 21km / M60 PRO-RUN WROCŁAW WĘGRÓW
16 KALETA PRZEMYSŁAW 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
17 ŚWITA TOMASZ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW BIELANY WROCŁAWSKIE
18 KOTOWICZ TOMASZ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
19 RYBAŁKO LECH 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
20 NOGANOWICZ AGATA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW DOMASZCZYN
21 KOŁODYŃSKI PAWEŁ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
22 PELC PAWEŁ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
23 TRYK SEBASTIAN 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
24 CYBULSKI PIOTR 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW BRZEZINA
25 SEMPIK ROBERT 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW RĘKÓW
26 KRAUZE TOMASZ ADAM 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
27 BOCHEŃSKA ALEKSANDRA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
28 DĄBROWSKI ROMAN 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
29 HAŁAS MAREK 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
30 IWANIEC MARCIN 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
31 NAZIMEK ZBIGNIEW 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
32 ZIELIŃSKI ARTUR 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
33 MAŁAS PIOTR 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
34 BIEŃKO SYLWESTER 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
35 ZAJĄC GRZEGORZ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW BIAŁA
36 BŁASZCZYK PIOTR 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
37 PAWLIKOWSKA ANNA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
38 ANTOSZCZUK ANETA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
39 ZAJĄC GRZEGORZ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW BIAŁA
40 WCISŁO GRZEGORZ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
41 ROT MAGDALENA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
PRO366
1 BOJARCZUK TOMASZ 21km / M20 PRO366 POZNAŃ
PROCASE DORADCY PRAWNI I EKONOMICZNI SP. Z O.O.
1 TOMCZAK PIOTR 21km / M30 PROCASE DORADCY PRAWNI I EKONOMICZNI SP. Z O.O. WROCŁAW
PROGRESS
1 SOROCZYNSKA MAŁGORZATA 21km / K40 PROGRESS BRZEG
PROSZĘ WYBRAĆ:
1 JAKUBOWSKI WALDEMAR 21km / M30 PROSZĘ WYBRAĆ: MIŁOSZYCE
PROTIGER
1 KLOCH MACIEJ 21km / M30 PROTIGER SKRZYSZÓW
PRZEDSZKOLE `MOJA EKOLANDIA`
1 BIZUB JAKUB 21km / M40 PRZEDSZKOLE `MOJA EKOLANDIA` SKIERNIEWICE
PSI
1 TOMASZEWSKI MICHAŁ 21km / M30 PSI KOMORNIKI
PTR PARTNER
1 ZDROJEWSKI REMIGIUSZ 21km / M30 PTR PARTNER DZIEĆMIARKI
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PRZYSUSZE
1 KRUPA IRENA 21km / K30 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PRZYSUSZE CHLEWISKA
PYRZYCE (MARCELA , EWA, KASIA, IZA)
1 KUCHARSKA KATARZYNA 21km / K30 PYRZYCE (MARCELA , EWA, KASIA, IZA) PYRZYCE
2 CYWIŃSKA EWA 21km / K40 PYRZYCE (MARCELA , EWA, KASIA, IZA) PYRZYCE
PYSIAKI
1 KIEREPKA PAWEŁ 21km / M20 PYSIAKI KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 LISOWSKA AGNIESZKA 21km / K20 PYSIAKI WROCŁAW
PZU SPORT TEAM
1 BIENIAS GRZESIEK 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
2 OSTROWSKI MARCIN 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
3 PASTERNAK JOANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
4 GAWĘCKA PAULINA 21km / K40 PZU SPORT TEAM LUBOŃ
5 HELUSZKA DARIUSZ 21km / M40 PZU SPORT TEAM CHORZÓW
6 PIELAK AGNIESZKA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
7 HOSANIAK STANISŁAW 21km / M40 PZU SPORT TEAM NOWY TARG
8 CHOLEWIŃSKI TOMEK 21km / M40 PZU SPORT TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
9 MOSKWA MAGDALENA 21km / K30 PZU SPORT TEAM KATOWICE
10 CIOSMAK ANDRZEJ 21km / M40 PZU SPORT TEAM BRATKOWICE
11 GADOMSKA ANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
12 ŁYSY ALEKSANDRA 21km / K40 PZU SPORT TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
13 DZIĘGIELEWSKI MARCIN 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
14 KNYCHAS DAREK 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
15 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K40 PZU SPORT TEAM
16 DOBEK AGATA 21km / K30 PZU SPORT TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
17 SKIBICKA DOROTA 21km / K40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
18 GROCHOWSKI PAWEŁ 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
19 GAWOR PRZEMYSŁAW 21km / M30 PZU SPORT TEAM ŚWIĄTNIKI GÓRNE
20 SIKORA ZUZANNA 21km / K40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
21 SKULTECKA JOANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
22 PILIPCZUK MARCIN 21km / M40 PZU SPORT TEAM WAŁBRZYCH
23 FAIGA TOMASZ 21km / M40 PZU SPORT TEAM OLEŚNICA
24 ROSIKIEWICZ JAROSŁAW 21km / M30 PZU SPORT TEAM ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
25 ZIELIŃSKI ROBERT 21km / M30 PZU SPORT TEAM STOSZOWICE
26 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WAŁBRZYCH
27 SZCZEPAŃSKA MAGDALENA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WROCŁAW
PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA
1 DOMOSŁAWSKA DARIA 21km / K40 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
2 UCHWAŁ MARCIN 21km / M40 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
3 CZWARTEK ROBERT 21km / M50 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
QAD
1 MAZUR AGNIESZKA 21km / K40 QAD WROCŁAW
2 GŁOWACKI TOMASZ 21km / M30 QAD WROCŁAW
3 CIECIUCH WALDEMAR 21km / M40 QAD ŚWIĘTA KATARZYNA
R-TEAM
1 BANASZAK MICHAŁ 21km / M30 R-TEAM RYDZYNA
2 BANASIAK TOMASZ 21km / M20 R-TEAM WROCŁAW
R2G
1 BRZEZIŃSKI PAWEŁ 21km / M40 R2G BYDGOSZCZ
RACZKI TEAM
1 RACZYŃSKA DOROTA 21km / K40 RACZKI TEAM WROCŁAW
RADAGAST SP.ZO.O.
1 MASKULIŃSKA ANETA 21km / K30 RADAGAST SP.ZO.O. PSARSKIE
RADIO ESKA
1 STAJNIAK-STELIGA IZABELA 21km / K40 RADIO ESKA WILCZYN
2 STAJNIAK MACIEJ 21km / M40 RADIO ESKA WILCZYN
RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU
1 BREWKA WANDA 21km / K30 RADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU PIERWOSZÓW
RAJSPORT ACTIVE
1 BŁASIAK MARTYNA 21km / K20 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
2 CELER MICHAŁ 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE KALISZ
3 CIAPA MARCIN 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
4 KLAMKA RAFAŁ 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
5 KOŁODZIEJCZYK TOMEK 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
6 MODRANKA DAMIAN 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
7 OLCZYK DARIUSZ 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
8 SOBCZAK RAFAL 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE KALISZ
9 STASZEWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE KALISZ
10 ANTONIEWICZ GRZEGORZ 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
11 KOKOT DANIEL 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE OZIMEK
12 FELCENLOBEN ROBERT 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE ŁÓDŹ
13 MATUSIAK ANNA 21km / K40 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
14 JURCZAK PIOTR 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
15 SZAFLIK MARIUSZ 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE ŁASK
RANNE PTAKI
1 NIKONOR MARCIN 21km / M30 RANNE PTAKI KIEŁCZÓW
2 ZIARKO KAMIL 21km / M30 RANNE PTAKI WROCŁAW
RAPTORZ RUNNING CLUB MALTA
1 STELLMACH WOJCIECH 21km / M20 RAPTORZ RUNNING CLUB MALTA ST JULIANS
2 DI PILATO KARIN 21km / K20 RAPTORZ RUNNING CLUB MALTA ST JULIANS
RAZEM NAJLEPIEJ
1 LECIEJEWSKA JOLANTA 21km / K30 RAZEM NAJLEPIEJ WROCLAW
RCI WROCŁAW
1 POROS PAWEŁ 21km / M40 RCI WROCŁAW WROCŁAW
RECARO
1 KRAWIEC PIOTR 21km / M30 RECARO ŻŁOBIZNA
2 KUCIA SZYMON 21km / M20 RECARO PAWŁÓW
3 STRZAŁA ADAM 21km / M30 RECARO WROCŁAW
REDELEPHANT MAGDALENA SZCZEPAŃSKA
1 SZCZEPAŃSKI PATRYK 21km / M30 REDELEPHANT MAGDALENA SZCZEPAŃSKA LUBIN
REFEREE SAGAN
1 GOŁĘBIEWSKI MICHAŁ 21km / M30 REFEREE SAGAN ŻAGAŃ
2 JAWORSKI KRZYSZTOF 21km / M30 REFEREE SAGAN ŻAGAŃ
REZERWUJSPORT
1 TOMASZEWSKA AGATA 21km / K20 REZERWUJSPORT WROCŁAW
2 SZAGDAJ JAN 21km / M20 REZERWUJSPORT WROCŁAW
RHENUS LOGISTICS
1 KUCHARSKA BARBARA 21km / K40 RHENUS LOGISTICS WYSOKA
RMF4RT OCR
1 PIECHA KATARZYNA 21km / K20 RMF4RT OCR JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
RODZINKA
1 NOWAK PAWEL 21km / M30 RODZINKA GOTHA
2 KAMINSKA JOANNA 21km / K30 RODZINKA SŁUBICE
3 KAMINSKI DAMIAN 21km / M30 RODZINKA SŁUBICE
4 SZCZERBA SŁAWOMIR 21km / M30 RODZINKA OLEŚNICA
ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
1 CZARNECKI ADRIAN 21km / M30 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA ROGOZNO
2 KUTKA MACIEJ 21km / M30 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA ROGOŹNO
3 GRABIŃSKI WALDEMAR 21km / M40 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA ROGOŹNO
ROK
1 SZULC ŁUKASZ 21km / M30 ROK CZEMPIŃ
2 PACAN BARTOSZ 21km / M30 ROK BYTÓW
3 PAWLICZEK MARIUSZ 21km / M30 ROK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ROKIETNICA BIEGA
1 DUDA PAWEŁ 21km / M30 ROKIETNICA BIEGA POZNAŃ
RONAL POLSKA RUN
1 BORKOWSKI PAWEŁ 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
2 GRZEGOREK ŁUKASZ 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
ROSOMAKI
1 CIERESZKO ADAM 21km / M30 ROSOMAKI WROCŁAW
ROWERYTUROWSKI
1 NOWAK WIESŁAW 21km / M60 ROWERYTUROWSKI SZCZECIN
ROZBIEGAMY NOWY DWÓR
1 BAGNICKI DARIUSZ 21km / M40 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
2 KOCHANOWSKI SEBASTIAN 21km / M40 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ROZBIEGAMYNOWYDWÓR
1 SAWICKA MAŁGORZATA 21km / K40 ROZBIEGAMYNOWYDWÓR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ROZBIEGANI ŻYCHLIN
1 KOWALCZYK MICHAŁ 21km / M40 ROZBIEGANI ŻYCHLIN KOZIA GÓRA
ROZPĘDZENI WIATREM GOLINA
1 FRIEBE KINGA 21km / K20 ROZPĘDZENI WIATREM GOLINA GOLINA
2 ORPEL MARIOLA 21km / K50 ROZPĘDZENI WIATREM GOLINA GOLINA
3 ORPEL PAWEŁ 21km / M50 ROZPĘDZENI WIATREM GOLINA GOLINA
RUN LEVEL ONE SIECHNICE
1 KĘDZIA JULITA 21km / K30 RUN LEVEL ONE SIECHNICE WROCŁAW
2 KĘDZIA MICHAŁ 21km / M30 RUN LEVEL ONE SIECHNICE WROCŁAW
3 KACZOROWSKI DAMIAN 21km / M30 RUN LEVEL ONE SIECHNICE SIECHNICE
RUNEDA
1 SZOPA MAREK 21km / M40 RUNEDA GDYNIA
RUNNING ACADEMY
1 BRYLONEK GRZEGORZ 21km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
2 KOBOS RADOSŁAW 21km / M30 RUNNING ACADEMY SIECHNICE
3 MAKOWIECKI RAFAŁ 21km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
4 MIELNIKIEWICZ SŁAWOMIR 21km / M30 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
5 CHOJNACKI GRZEGORZ 21km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
6 GŁÓWKA MACIEJ 21km / M30 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
RUNNING NINJA WROCŁAW
1 LUBICKI TOMASZ 21km / M30 RUNNING NINJA WROCŁAW WROCLAW
RUNNING TEAM BRZEG
1 BORKOWSKA PATRYCJA 21km / K40 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
2 POSYNIAK ANNA 21km / K40 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
3 POSYNIAK PIOTR 21km / M40 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
RUNNING TEAM MILICZ
1 KRZYŻOSIAK AGNIESZKA 21km / K40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
2 MARKOWSKI SEBASTIAN 21km / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
3 SMEREKA TOMASZ 21km / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
RUNSTARS
1 STARŻYK PAWEŁ 21km / M30 RUNSTARS CHRZANÓW
2 STARŻYK PIOTR 21km / M40 RUNSTARS WROCŁAW
3 STARŻYK ANDRZEJ 21km / M40 RUNSTARS WROCŁAW
RUNTEAM PAWŁOWICE
1 SOBEL ADRIAN 21km / M30 RUNTEAM PAWŁOWICE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2 WINIARSKA MONIKA 21km / K30 RUNTEAM PAWŁOWICE ŻORY
RZEPSY
1 SKOTNICKI JAKUB 21km / M20 RZEPSY WROCŁAW
2 ZIĘBA TOMASZ 21km / M20 RZEPSY WROCŁAW
3 KOMARNICKI MARCIN 21km / M20 RZEPSY WROCŁAW
SAINT-GOBAIN SQUAD
1 OLEJNIK ADAM 21km / M20 SAINT-GOBAIN SQUAD NYSA
2 ROCH MIŁOSZ 21km / M30 SAINT-GOBAIN SQUAD DĄBROWA GÓRNICZA
3 ŁAKSA MARCIN 21km / M40 SAINT-GOBAIN SQUAD KLUCZE
4 KOSIŃSKI DOMINIK 21km / M30 SAINT-GOBAIN SQUAD SOSNOWIEC
SALON KOSMETYCZNY DIAMENT KATARZYNA BANCEWICZ
1 BANCEWICZ TOMASZ 21km / M30 SALON KOSMETYCZNY DIAMENT KATARZYNA BANCEWICZ SŁUPSK
SAMOSAD
1 MYDŁOWSKI PIOTR 21km / M30 SAMOSAD WROCŁAW
2 KOCIŃSKI KAROL 21km / M30 SAMOSAD OBORNIKI ŚL.
SEBASTIAN MALINOWSKI
1 ŁAPTUCH-MALINOWSKA URSZULA 21km / K30 SEBASTIAN MALINOWSKI WROCŁAW
SECO/WARWICK
1 BAZEL MICHAŁ 21km / M40 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
2 BUGAŁA PAWEŁ 21km / M30 SECO/WARWICK SULECHÓW
3 CZYŻ PAWEŁ 21km / M40 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
4 SIEREWICZ ZBIGNIEW 21km / M30 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
5 LEWICKI JACEK 21km / M20 SECO/WARWICK ZIELONA GÓRA
SENTE RUNNING TEAM
1 GRODZKA ELŻBIETA 21km / K30 SENTE RUNNING TEAM WROCŁAW
2 KURIATA PAWEŁ 21km / M20 SENTE RUNNING TEAM WROCŁAW
3 FIJARCZYK TOMASZ 21km / M30 SENTE RUNNING TEAM WROCŁAW
SGR RACING TEAM
1 PARUS DANIEL 21km / M30 SGR RACING TEAM POZNAŃ
SHOWROOM NO.01
1 SZAŁEK MICHAŁ 21km / M40 SHOWROOM NO.01 KAZIMIERZ BISKUPI
SIERADZBIEGA.PL
1 MIŁOSZ MAGDALENA 21km / K40 SIERADZBIEGA.PL SIERADZ
2 TABAKA ZBIGNIEW 21km / M30 SIERADZBIEGA.PL GOSZCZANÓW
3 WRÓBLEWSKI PIOTR 21km / M40 SIERADZBIEGA.PL SIERADZ
4 DZIEDZIC GRZEGORZ 21km / M50 SIERADZBIEGA.PL SIERADZ
SII RUNNING TEAM
1 GRABARZ PRZEMYSLAW 21km / M30 SII RUNNING TEAM PABIANICE
SKAUCIKROLA.PL
1 CHOROMAŃSKI MIROSŁAW 21km / M40 SKAUCIKROLA.PL WYSOKA
SKAWINA BIEGA
1 NAZIM AGNIESZKA 21km / K30 SKAWINA BIEGA SKAWINA
2 ŚCIUBAK ANETA 21km / K40 SKAWINA BIEGA SKAWINA
3 BALON LIDIA 21km / K40 SKAWINA BIEGA SKAWINA
SMASHING PĄPKINS
1 SZYMAREK BARTOSZ 21km / M30 SMASHING PĄPKINS WROCŁAW
SMM
1 MATUSZCZAK TOMASZ 21km / M40 SMM WROCŁAW
SMOK TRÓJGŁOWY
1 BENEDYKCIŃSKA KATARZYNA 21km / K30 SMOK TRÓJGŁOWY POZNAŃ
SMS JUNIOR WROCŁAW
1 SIEPIETOWSKI JANUSZ 21km / M50 SMS JUNIOR WROCŁAW WROCŁAW
SMT SOFTWARE
1 WÓJCIK ŁUKASZ 21km / M30 SMT SOFTWARE CHRZĄSTAWA WIELKA
SOBCZYK TEAM
1 DRABIK JOANNA 21km / K20 SOBCZYK TEAM WROCŁAW
2 ŁUCZAK JUSTYNA 21km / K20 SOBCZYK TEAM WARTA
3 ŁOMNICKA BARBARA 21km / K30 SOBCZYK TEAM WROCŁAW
SOCA
1 SIEMIESZ PAWEŁ 21km / M20 SOCA CZERWIONKA
SOCIOS SILESIA
1 SŁADEK PATRYK 21km / M20 SOCIOS SILESIA BEŁK
SOFTSERVE EXTREME TEAM
1 MIETELSKI PAWEŁ 21km / M20 SOFTSERVE EXTREME TEAM WROCŁAW
2 SZYNAL RADOSŁAW 21km / M30 SOFTSERVE EXTREME TEAM KOSTOMŁOTY
SOLIDSOLUTIONS
1 MOLIŃSKA MARLENA 21km / K40 SOLIDSOLUTIONS MIĘKINIA
SOX STOMD
1 SZPIK DOMINIK 21km / M20 SOX STOMD WROCŁAW
SPARTA ZIĘBICE
1 BIRA GRZEGORZ 21km / M30 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
2 CIEŚLA KRZYSZTOF 21km / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
3 KOWALSKA EWA 21km / K30 SPARTA ZIĘBICE PRUSY
4 MACHULA ARKADIUSZ 21km / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
5 SUCHARSKI TOMASZ 21km / M30 SPARTA ZIĘBICE STRZELIN
6 IŁOWSKI WIKTOR 21km / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
7 BODIO DARIUSZ 21km / M50 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
8 SZLAGA DANIEL 21km / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
9 SEKUŁA DANIEL 21km / M30 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
10 MALINOWSKI JERZY 21km / M50 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
SPARTANIE DZIECIOM
1 TANAJEWSKI DARIUSZ 21km / M30 SPARTANIE DZIECIOM OLSZTYN
2 KRÓL JAKUB 21km / M20 SPARTANIE DZIECIOM OPOLE
SPEKTRUM OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ
1 HACHOŁ GRAŻYNA 21km / K60 SPEKTRUM OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ WROCŁAW
2 KRAWCZYK BARTŁOMIEJ 21km / M30 SPEKTRUM OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ WROCŁAW
SPODYM TEAM
1 SPODYMEK TOMEK 21km / M30 SPODYM TEAM BIBICE
SPORTOWE PIEKARY
1 KRAWCZYK KAMIL 21km / M20 SPORTOWE PIEKARY DOBIESZOWICE
2 KRAWCZYK MAREK 21km / M40 SPORTOWE PIEKARY DOBIESZOWICE
SPORTOWE ŚWIRY Z WNS-U
1 BALCERZAK MIŁOSZ 21km / M20 SPORTOWE ŚWIRY Z WNS-U BOGUSZÓW-GORCE
SPORTOWE ŻULE
1 ZAKRZEWSKA MONIKA 21km / K30 SPORTOWE ŻULE WARSZAWA
SPORTOWY TEAM ŻABKA
1 BAWER MAŁGORZATA 21km / K30 SPORTOWY TEAM ŻABKA POZNAŃ
2 CZARNECKI JAKUB 21km / M40 SPORTOWY TEAM ŻABKA ROKIETNICA
3 DANIUK KATARZYNA 21km / K40 SPORTOWY TEAM ŻABKA POZNAŃ
4 JARZĘBOWSKA ANNA 21km / K30 SPORTOWY TEAM ŻABKA POZNAŃ
SPYRO-SOFT
1 GIESZCZYK TOMASZ 21km / M30 SPYRO-SOFT IWINY/WROCŁAW
SRG GLOBAL BOLESLAWIEC TEAM
1 KUCHTA KAMIL 21km / M20 SRG GLOBAL BOLESLAWIEC TEAM BOLESŁAWIEC
SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC
1 OLEŚ JADWIGA 21km / K30 SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC SZCZYTNICA
ST RUNNERS
1 JANOWSKI ANDRZEJ 21km / M30 ST RUNNERS PLEWISKA
2 GRZESIUK-GAPSKA PATRYCJA 21km / K30 ST RUNNERS JUSZKOWO
3 GRZESIUK MACIEJ 21km / M20 ST RUNNERS SUCHY DĄB
STARGARD JA SIE NIE ŚCIGAM
1 LEWANDOWSKI SEBASTIAN 21km / M30 STARGARD JA SIE NIE ŚCIGAM DOLICE
STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM
1 CZYNSZAK KRYSTIAN 21km / M30 STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM STARGARD
STARTER
1 PAJĄK MONIKA 21km / K30 STARTER SKÓRZEWO
2 WOJCIECHOWSKI JAKUB 21km / M30 STARTER PRZEŹMIEROWO
STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ
1 MISIAK AGNIESZKA 21km / K40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ ŁOWICZ
2 MISIAK DAREK 21km / M40 STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ POLSKA
STAW
1 NOWAKOWSKI ROBERT 21km / M50 STAW LEGNICA
2 RUTKOWSKI LESZEK 21km / M40 STAW WROCŁAW
3 BUREK RYSZARD 21km / M40 STAW WROCŁAW
4 BUREK TYMOTEUSZ 21km / M20 STAW WROCŁAW
5 OJAK ŁUKASZ 21km / M30 STAW KAMIENIEC WROCŁAWSKI
6 JARMUSZEWICZ WOJTEK 21km / M40 STAW OLEŚNICA
STEEL&CHILL
1 WARMIŃSKA MARTA 21km / K20 STEEL&CHILL POZNAŃ
STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM
1 MISZTAL KATARZYNA 21km / K40 STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM KIELCE
STRAŻAK
1 SZYMAŃSKI ADAM 21km / M40 STRAŻAK KRAKÓW
STRZEGOMSKA DWUNASTKA
1 SZYMAŃSKA BRYGIDA 21km / K20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
2 ŚWIRNIAK BERNARD 21km / M60 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
3 MARKIEWICZ PAWEŁ 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA WARSZAWA
4 GOŁUCH ARKADIUSZ 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ŁAGIEWNIKI
5 STOLARZEWSKA MARIA 21km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA WROCŁAW
STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`
1 AMBROZIK ADAM 21km / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` BRZEG
2 LENARD BŁAŻEJ 21km / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` BRZEG
3 PUKALSKI-PUKAŁA DAWID 21km / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
4 RUDZKI BARTOSZ 21km / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
5 SABOK-MUSZYŃSKA KATARZYNA 21km / K30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
6 MROZOWSKI JAKUB 21km / M20 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` KĘPINO
7 GORCZYCA SŁAWEK 21km / M30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
8 BRYŁA MARZANNA 21km / K30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
9 BUK DOMINIK 21km / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` IWINY (GM SIECHNICE)
10 WOŁK - ŁANIEWSKI DANIEL 21km / M30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
11 HAŁAJDA MACIEJ 21km / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
12 KNOFEL-LASZCZYŃSKA AGATA 21km / K40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
STS EXTREME STRZELIN
1 LUBECKI AREK 21km / M40 STS EXTREME STRZELIN STRZELIN
STUDIO URODY VERA
1 KOLODZIEJCZYK MIROSLAW 21km / M60 STUDIO URODY VERA LESNA
SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
1 GROMALA KRZYSZTOF 21km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE ŚWIEBODZICE
2 GULACZ MARTA 21km / K30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
3 KALISZ DARIUSZ 21km / M50 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
4 GULACZ MICHAŁ 21km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
SUPER BECIA
1 MATYSIAK BEATA 21km / K30 SUPER BECIA ROKIETNICA
2 MATYSIAK KAROL 21km / M40 SUPER BECIA ROKIETNICA
SV HERSCHFELD
1 KREIS ANDREAS 21km / M40 SV HERSCHFELD BAD NEUSTADT
SW OBERSCHLESIEN
1 CZYŻYKOWSKI MARCIN 21km / M40 SW OBERSCHLESIEN ŚWIĘTOCHŁOWICE
SZADKOBIEGACZE
1 POŚPIESZYŃSKI JACEK 21km / M40 SZADKOBIEGACZE SZADEK
SZARY LIS
1 POSADZY KAROL 21km / M40 SZARY LIS GNIEWKOWO
SZOMBIERKI DREAM TEAM
1 SANCHEZ MARZENA 21km / K40 SZOMBIERKI DREAM TEAM BYTOM
2 ZARĘBA MICHAŁ 21km / M40 SZOMBIERKI DREAM TEAM LACHOWSKIE
SZWLA STARGARD
1 GRUPA JAROSŁAW 21km / M30 SZWLA STARGARD STARGARD
SZYMKOWIAK TEAM
1 BRUST BARTOSZ 21km / M20 SZYMKOWIAK TEAM ROGOŹNO
SŁODKIE PĄCZKI
1 PABIAN PIOTR 21km / M30 SŁODKIE PĄCZKI KRAKÓW
SŁOMKI
1 SŁOMKA ANNA 21km / K20 SŁOMKI WROCŁAW
2 SŁOMKA PAWEŁ 21km / M20 SŁOMKI WROCŁAW
SŁYNNI KENIJCZYCZY
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M20 SŁYNNI KENIJCZYCZY
SĄ WOLNIEJSI
1 PALOWSKA JOANNA 21km / K20 SĄ WOLNIEJSI OLSZTYN
TARZANI WRZESZCZYNA
1 MYSZKOWSKI DANIEL 21km / M20 TARZANI WRZESZCZYNA WRZESZCZYNA
TEAM AKTYWNY STĘSZEW
1 KUBICKA JOANNA 21km / K30 TEAM AKTYWNY STĘSZEW STĘSZEW
2 KUNC AGNIESZKA 21km / K40 TEAM AKTYWNY STĘSZEW STĘSZEW
TEAM BIEGACZY
1 NIEDŹWIECKI MICHAŁ 21km / M20 TEAM BIEGACZY WROCŁAW
TEAM DRACZYŃSKI
1 OSIADŁY JAKUB 21km / M20 TEAM DRACZYŃSKI NOWA SÓL
2 REGIMOWICZ TOMASZ 21km / M40 TEAM DRACZYŃSKI WROCŁAW
TEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICA
1 ANCZYK KRYSTYNA 21km / K60 TEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
TEAM KOPEĆ
1 SZWAJ ŁUKASZ 21km / M30 TEAM KOPEĆ OLSZTYN
2 SIWCZAK IZABELA 21km / K50 TEAM KOPEĆ OLSZTYN
3 STAWECKI KONRAD 21km / M40 TEAM KOPEĆ OLSZTYN
TEAM KOŚCIAN
1 MICHALSKI HIERONIM 21km / M50 TEAM KOŚCIAN KOŚCIAN
TEAM PAPRY 20
1 GRZEBNIEWSKA JUDYTA 21km / K30 TEAM PAPRY 20 TYCHY
TEAM PLESZEW
1 JAMROSZCZYK PRZEMYSŁAW 21km / M30 TEAM PLESZEW SOŚNICA
TEAM RUN GOŁAŃCZ
1 STRYCHALSKA-RYSZ DANUTA 21km / K20 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
2 CIEŚLIK ANDRZEJ 21km / M30 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
3 TORZ ROBERT 21km / M40 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
4 STACHOWIAK SŁAWOMIR 21km / M40 TEAM RUN GOŁAŃCZ NIEMCZYN
5 BELTER SŁAWOMIR 21km / M20 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
6 JAKUBIAK ANIA 21km / K30 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
7 PIECHOCKI MARCIN 21km / M20 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
8 POL AGATA 21km / K20 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
9 BURZYŃSKA DOROTA 21km / K40 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁAŃCZ
TEAM RUNNING BRZEG
1 LUPA BEATA 21km / K40 TEAM RUNNING BRZEG BRZEG
TEAMOCHAL
1 KOWALSKA ALEKSANDRA 21km / K30 TEAMOCHAL TORUŃ
2 MANDOSIK BERNADETA 21km / K60 TEAMOCHAL GRUDZIĄDZ
3 MANDOSIK JERZY 21km / M60 TEAMOCHAL GRUDZIĄDZ
4 MANDOSIK MICHAŁ 21km / M30 TEAMOCHAL TORUŃ
5 KREŃSKI TOMASZ 21km / M40 TEAMOCHAL BYDGOSZCZ
TEATR NOWY POZNAŃ
1 CHWIROT PATRYCJA 21km / K20 TEATR NOWY POZNAŃ OPALENICA
TECIKI
1 TECŁAW BARTŁOMIEJ 21km / M20 TECIKI CHODZIEŻ
2 TECŁAW MARCIN 21km / M20 TECIKI CHODZIEŻ
TEMMPO WAŁBRZYCH
1 KOSZYKA KRZYSZTOF 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 WAWROWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
3 KOWALIK RAFAŁ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
4 SARGALSKI MAREK 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
5 PONIATOWSKI TOMASZ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ZEBRZYDÓW
6 PIWOWARCZYK MARCIN 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
TEMMPO WAŁBRZYCH, STREFA
1 MATWIEJCZUK JACEK 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH, STREFA
TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONT
1 LISOK MATEUSZ 21km / M20 TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONT TYCHY
TERMY BOLESŁAWIEC
1 JAŹWIEC ŁUKASZ ALEKSANDER 21km / M30 TERMY BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY
1 BULARZ PAULINA 21km / K20 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
2 BULARZ MATEUSZ 21km / M20 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
3 JAROSŁAWSKI MARIUSZ 21km / M40 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
4 SOBCZAK KAMIL 21km / M20 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
TG. SOKÓŁ GNIEWKOWO
1 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA 21km / K50 TG. SOKÓŁ GNIEWKOWO GNIEWKOWO
TGB LAKE RUNNERS
1 WRZECIONKOWSKI ADRIAN 21km / M30 TGB LAKE RUNNERS TYCHY
THE BEST FAMILY
1 CWENAR MAREK 21km / M40 THE BEST FAMILY WROCŁAW
2 CWENAR ROBERT 21km / M20 THE BEST FAMILY WROCŁAW
3 WRÓBLEWSKA-CWENAR DOROTA 21km / K40 THE BEST FAMILY WROCŁAW
THORAXTRAINER
1 WALKE PIOTR 21km / M40 THORAXTRAINER GLIWICE
TIETO RUNNING TEAM
1 ZARZECZNY MARCIN 21km / M30 TIETO RUNNING TEAM TRZEBNICA
2 NAFALSKI HUBERT 21km / M30 TIETO RUNNING TEAM DOBRZYKOWICE
TIM JEST TIM
1 NOWAK KATARZYNA 21km / K30 TIM JEST TIM OZIMEK
2 NOWAK MARCIN 21km / M30 TIM JEST TIM OZIMEK
3 KOSOWSKA ANNA 21km / K30 TIM JEST TIM OZIMEK
TKKF TRIATHLON KOSZALIN
1 CINCIO ROBERT 21km / M40 TKKF TRIATHLON KOSZALIN BIESIEKIERZ
TKKF WODNIK WIĘCBORK
1 KONIEC KRZYSZTOF 21km / M40 TKKF WODNIK WIĘCBORK WIĘCBORK
TMTEAM
1 CIACIURA-JARNO MAGDALENA 21km / K30 TMTEAM RUDA ŚLĄSKA
2 ANTOSIAK TOMASZ 21km / M30 TMTEAM ZŁOTORYJA
3 BILIŃSKI LESŁAW 21km / M30 TMTEAM SIECHNICE
4 GRZEGORCZYK RADOSŁAW 21km / M30 TMTEAM WROCŁAW
5 KOŁODZIEJ MARIUSZ 21km / M40 TMTEAM LEGNICA
6 KWIATKOWSKA-MIZERA PATRYCJA 21km / K40 TMTEAM WROCŁAW
7 NOWAK GRZEGORZ 21km / M50 TMTEAM WROCŁAW
8 OLAWIŃSKI KAROL 21km / M30 TMTEAM KOBIERZYCE
9 ZIELENKIEWICZ AGNIESZKA 21km / K30 TMTEAM WROCŁAW
10 ZIELENKIEWICZ MARCIN 21km / M30 TMTEAM WROCŁAW
11 LEŚNIAK KAROLINA 21km / K30 TMTEAM WROCŁAW
12 MASŁOWSKI MICHAŁ 21km / M40 TMTEAM WYSOKA
13 SŁOTA MAŁGORZATA 21km / K30 TMTEAM DĄBRÓWKA
14 JASIŃSKA-WARMUŁA SYLWIA 21km / K40 TMTEAM PEŁCZYCE
15 MACIEJEWSKI MARCIN 21km / M20 TMTEAM WROCLAW
16 MATYLA ROMAN 21km / M30 TMTEAM WROCŁAW
17 KOZŁOWSKI ADRIAN 21km / M20 TMTEAM WROCŁAW
18 RABSZTYN ANDRZEJ 21km / M40 TMTEAM WROCŁAW
19 ŚRODA MICHAŁ 21km / M30 TMTEAM TRZEBNICA
TOR
1 JANISZEWSKI LESŁAW 21km / M30 TOR WROCŁAW
2 LUCHOWSKA KAROLINA 21km / K30 TOR WROCŁAW
TR VIC
1 NOWICKI DAWID 21km / M30 TR VIC KATOWICE
TRENDO SZKOLENIA, DORADZWO, ROZWÓJ
1 RAK ZDZISŁAW 21km / M50 TRENDO SZKOLENIA, DORADZWO, ROZWÓJ ROGÓW SOBÓCKI
TRENUJ Z NAMI
1 ROŻEŃ KRYSTYNA 21km / K50 TRENUJ Z NAMI
TRENUJZNAMI.PL
1 SOCHA JOANNA 21km / K30 TRENUJZNAMI.PL PIESZYCE
2 WIKTORSKI MIESZKO 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
TRI BROTHERS
1 TALBIERZ PAWEŁ 21km / M30 TRI BROTHERS POZNAŃ
TRT TUŁOWICE
1 DRZEWIECKI GRZEGORZ 21km / M30 TRT TUŁOWICE TUŁOWICE
2 KOTELUK PAWEŁ 21km / M30 TRT TUŁOWICE ŁAMBINOWICE
3 KASPERSKI MACIEJ 21km / M30 TRT TUŁOWICE TUŁOWICE
4 ZAPADKA TOMASZ 21km / M30 TRT TUŁOWICE TUŁOWICE
TS REGLE SZKLARSKA POREBA
1 MACHTELEWSKA ALICJA 21km / K40 TS REGLE SZKLARSKA POREBA JELENIA GÓRA
2 MACHTELEWSKI ARTUR 21km / M40 TS REGLE SZKLARSKA POREBA JELENIA GÓRA
3 MACHTELEWSKA NATALIA 21km / K20 TS REGLE SZKLARSKA POREBA JELENIA GÓRA
4 MATUSZAK JÓZEF 21km / M40 TS REGLE SZKLARSKA POREBA STARA KAMIENICA
5 PALIŃSKA ANETA 21km / K40 TS REGLE SZKLARSKA POREBA SZKLARSKA PORĘBA
TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
1 MĘDOŃ ANNA 21km / K40 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
2 JAROSZ DOMINIKA 21km / K30 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
TSUBAKI / AK RALLYLAND
1 BARBOUKOV ALEXANDRE 21km / M30 TSUBAKI / AK RALLYLAND POZNAŃ
TT OLDIE RUNNERS
1 PAWLOWSKI TOMASZ 21km / M30 TT OLDIE RUNNERS MIEDZYBORZ
TUCZNIKI
1 KOWALCZYK FILIP 21km / M20 TUCZNIKI KĘPNO
2 KOWALCZYK PRZEMYSŁAW 21km / M20 TUCZNIKI KĘPNO
3 JARCZAK DAWID 21km / M30 TUCZNIKI ŁĘKA OPATOWSKA
4 LESICZKA DARIUSZ 21km / M30 TUCZNIKI KĘPNO
U
1 GRZEGOREK PIOTR 21km / M30 U SLIWNIKI
UKL ÓSEMKA POLICE
1 MADEJ ANNA 21km / K30 UKL ÓSEMKA POLICE SZCZECIN
UKS LUDWIKOWICE
1 MOŻWIŁO MAREK 21km / M70 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
UKS ORIENTPARK.PL IWINY
1 MADEJ MATEUSZ 21km / M20 UKS ORIENTPARK.PL IWINY WILCZY LAS
UKS `OLIMPIA` WĘGLINIEC
1 WENDLAND MICHAL 21km / M20 UKS `OLIMPIA` WĘGLINIEC WROCŁAW
UMCS BIEGA
1 SZACAWA DAMIAN 21km / M30 UMCS BIEGA PUŁAWY
2 JANUSZ GRZEGORZ 21km / M40 UMCS BIEGA LUBLIN
3 PAŃCZUK-FIGURA IRMINA 21km / K40 UMCS BIEGA PUŁAWY
UNIONBIEGA
1 OPACKA ELŻBIETA 21km / K30 UNIONBIEGA WROCŁAW
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1 TOMCZAK HENRYK 21km / M50 UNIWERSYTET WROCŁAWSKI WROCŁAW
2 PREISNER MARCIN 21km / M30 UNIWERSYTET WROCŁAWSKI WROCŁAW
URBANI TEKACI
1 VALANT NINA 21km / K40 URBANI TEKACI LJUBLJANA
URWIS BIEGA
1 SZEWCZYK RAFAŁ 21km / M40 URWIS BIEGA OLSZTYN
2 RATUSZYŃSKA KATARZYNA 21km / K40 URWIS BIEGA OLSZTYN
V12 PRZEMIŁÓW-BATORY RACE TEAM, WROCŁAW
1 MOCZKO MARCIN 21km / M30 V12 PRZEMIŁÓW-BATORY RACE TEAM, WROCŁAW KIEŁCZÓW
2 SZCZEPAŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 V12 PRZEMIŁÓW-BATORY RACE TEAM, WROCŁAW KIEŁCZÓW
VEGE RUNNERS
1 GAWROŃSKI ROMAN 21km / M30 VEGE RUNNERS ZALASEWO
2 RACZYŃSKA MAGDALENA 21km / K20 VEGE RUNNERS ŁĘCZYCA
3 JASKÓLSKA MAGDA 21km / K20 VEGE RUNNERS WARSZAWA
4 WITKOWSKI PIOTR 21km / M20 VEGE RUNNERS WARSZAWA
5 DUDEK MICHAŁ 21km / M20 VEGE RUNNERS KORZEŃSKO
6 PILIPIONEK MAŁGORZATA 21km / K30 VEGE RUNNERS WROCŁAW
7 SOBCZAK MACIEJ 21km / M30 VEGE RUNNERS WROCŁAW
8 MROCZKIEWICZ PAWEŁ 21km / M40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
9 KIESZKOWSKA GABRIELA 21km / K30 VEGE RUNNERS WROCŁAW
10 BRZEZOWSKI SZYMON 21km / M40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
VEGERATON
1 OLSZEWSKA MAGDALENA 21km / K20 VEGERATON WROCŁAW
2 ZYGAN BAZYLI 21km / M30 VEGERATON WROCŁAW
VEGERUNNERS
1 SKELTON SARAH 21km / K30 VEGERUNNERS WARSZAWA
2 JOŃSKI MICHAŁ 21km / M30 VEGERUNNERS CZĘSTOCHOWA
3 CHOCIAJ BARTOSZ 21km / M30 VEGERUNNERS WROCŁAW
VERARUNNINGTEAM
1 KWIATKOWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 VERARUNNINGTEAM ROKIETNICA
2 PASIŃSKA ANNA 21km / K40 VERARUNNINGTEAM PABIANICE
VIENNA - URLOP4YOU
1 HARASIMOWICZ ROBERT 21km / M40 VIENNA - URLOP4YOU WIEN
2 ZIOŁA ANDRZEJ 21km / M30 VIENNA - URLOP4YOU WROCŁAW
3 ZIOŁA GRZEGORZ 21km / M30 VIENNA - URLOP4YOU WIEDEŃ
4 ZIOŁA PAULINA 21km / K20 VIENNA - URLOP4YOU WIEN
VILLAGE PUNK RUN
1 NITA KATARZYNA 21km / K40 VILLAGE PUNK RUN PIECEWO
2 NITA WIESŁAW 21km / M40 VILLAGE PUNK RUN PIECEWO
VISTAMED
1 WOLSKA HANNA 21km / K50 VISTAMED WARSZAWA
2 WOLSKI TOMASZ 21km / M50 VISTAMED WARSZAWA
3 CHOLEWA JOLANTA 21km / K40 VISTAMED WROCŁAW
VOESTALPINE
1 KEBLESZ ADAM 21km / M40 VOESTALPINE OGRODNICA
2 BERNADOWSKI BARTOSZ 21km / M30 VOESTALPINE WROCŁAW
3 WÓJCIK MICHAŁ 21km / M30 VOESTALPINE WROCŁAW
4 PAŃCZYK MONIKA 21km / K20 VOESTALPINE ŚRODA ŚLĄSKA
5 MACH ANNA 21km / K30 VOESTALPINE MIĘKINIA
6 ŚWIDER PAWEŁ 21km / M30 VOESTALPINE MALCZYCE
7 KINAL ŁUKASZ 21km / M30 VOESTALPINE ŚRODA ŚLĄSKA
VOLVO POLSKA
1 STASIAK AGATA 21km / K20 VOLVO POLSKA WROCŁAW
2 KRZYMIŃSKI RAFAŁ 21km / M40 VOLVO POLSKA WROCŁAW
VR46
1 OLEJNIK BARBARA 21km / K30 VR46 DROSZKOW
W POGONI ZA DUCHEM
1 SURGUCKA IWONA 21km / K40 W POGONI ZA DUCHEM CHORZÓW
2 SURGUCKI SEBASTIAN 21km / M40 W POGONI ZA DUCHEM CHORZÓW
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M40 W POGONI ZA DUCHEM
4 KONDERAK ANGELIKA 21km / K20 W POGONI ZA DUCHEM BĘDZIN
5 KOBYLIŃSKI TOMASZ 21km / M40 W POGONI ZA DUCHEM ZABRZE
6 GARDYŃSKI PAWEŁ 21km / M20 W POGONI ZA DUCHEM BĘDZIN
7 SARNA KAMIL 21km / M30 W POGONI ZA DUCHEM SOSNOWIEC
W11 WPPT
1 KOBIAŁKA KAROL 21km / M20 W11 WPPT WROCŁAW
2 PYKA JAKUB 21km / M20 W11 WPPT KŁODZKO
3 WAWRZYNIAK MICHAŁ 21km / M20 W11 WPPT RADWANICE
4 KULA JULIA 21km / K20 W11 WPPT MARCINKOWICE
WABCO RUNNERS
1 KISIELEWSKI WALDEMAR 21km / M30 WABCO RUNNERS WROCŁAW
2 ŚWINIARSKI KRZYSZTOF 21km / M30 WABCO RUNNERS WYSOKA
3 SZYMAŃSKA JOANNA 21km / K30 WABCO RUNNERS WROCŁAW
4 LASZCZYŃSKI TOMASZ 21km / M40 WABCO RUNNERS STRZELIN
5 TYNDYRA PRZEMYSŁAW 21km / M30 WABCO RUNNERS BOLESŁAWIEC
WARIATY DWA :D
1 DZIESZKOWSKA JOANNA 21km / K20 WARIATY DWA :D GŁUCHÓW
2 ROSZAK MARCIN 21km / M30 WARIATY DWA :D MOSINA
WATAHA
1 KOZACZKIEWICZ ADRIAN 21km / M30 WATAHA KIEŁCZÓW
2 GRABOWSKI MATEUSZ 21km / M30 WATAHA ŚRODA ŚLĄSKA
3 SKOCZEK ANNA 21km / K30 WATAHA WROCŁAW
WATAHA SOBÓTKA
1 TROJNAR PAWEŁ 21km / M20 WATAHA SOBÓTKA SOBÓTKA
WEERIDE RELIM
1 KARDAS ANDRZEJ 21km / M40 WEERIDE RELIM KRAKÓW
WESOŁA GROMADKA KUBUSIA PUCHATKA
1 RASZEWSKA INGA 21km / K20 WESOŁA GROMADKA KUBUSIA PUCHATKA WROCŁAW
2 SZYMAŃSKA MAGDALENA 21km / K20 WESOŁA GROMADKA KUBUSIA PUCHATKA WROCŁAW
WIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIE
1 MARTYNIAK ŁUKASZ 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIE GRYFINO
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1 NOGAL ANIA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
2 SMOLSKA BARBARA 21km / K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
3 SZOSTAK GRZEGORZ 21km / M60 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
4 SZOSTAK MAŁGORZATA 21km / K50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
5 TWAROGAL KAMIL 21km / M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
6 WIERZCHOWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
7 ZAJĄC TOMASZ 21km / M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE KAMIEŃ POMORSKI
8 DĘBCZYŃSKI MICHAŁ 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
9 NOWOSAD WOJCIECH 21km / M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
10 KUŹNIK WERONIKA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
11 KIELCZYK KATARZYNA 21km / K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DOBRA
12 SZYMAŃSKA JOLANTA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE MOSTY
13 WOJCIECHOWSKI MARCIN 21km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
14 SZALEWICZ MAŁGORZATA 21km / K50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
15 GRZESIK IZABELA 21km / K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE PILCHOWO
16 JASIŃSKI MICHAŁ 21km / M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
17 KOZŁOWSKI ADAM 21km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
18 BANAŚ MARCIN 21km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
19 KWIATKOWSKA ALEKSANDRA 21km / K20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
20 JASIŃSKA NATALIA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
21 GASZTOLD ROBERT 21km / M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
22 STRĄK IZABELA 21km / K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
23 NOWAK MAŁGORZATA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DOBRA
24 GOŹDZIK MICHAŁ 21km / M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
25 OSIAK SŁAWOMIR 21km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
26 WOLAŃSKI ROBERT 21km / M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
27 MAJ MICHAŁ 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
28 ŻAK KAROLINA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
29 BRZEZIŃSKA ANNA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
30 CHENON GUILLAUME 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE MAYET
31 KĘPKA WOJCIECH 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
32 MĄDRZYK MAGDALENA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
33 GRZESZCZYK SEBASTIAN 21km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
34 BORKOWSKI TOMASZ 21km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
35 LEWANDOWSKI JANUSZ 21km / M50 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
36 SIKORSKA-DZIADECKA JOANNA 21km / K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE ŁĘGI
37 PANASIUK PAULA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
WIELKA SOWA
1 MORAWSKA BOŻENA 21km / K40 WIELKA SOWA ŚWIDNICA
2 KĘPA WIESŁAW 21km / M50 WIELKA SOWA BIELAWA
3 NOWICKI ANDRZEJ 21km / M50 WIELKA SOWA BIELAWA
4 TEKLAK MARCIN 21km / M30 WIELKA SOWA BIELAWA
5 WĘCLEWSKI ANDRZEJ 21km / M60 WIELKA SOWA BIELAWA
WIELUŃ BIEGA
1 GĘSIAK ARKADIUSZ 21km / M30 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
2 GRELA MARCIN 21km / M30 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
3 NICIEJEWSKA MONIKA 21km / K20 WIELUŃ BIEGA CZARNOŻYŁY
4 SURMA DOROTA 21km / K40 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
5 SZCZESNY DAMIAN 21km / M30 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
6 KUŹBIŃSKI WOJTEK 21km / M20 WIELUŃ BIEGA BIENIEC 86
7 MAJCHROWSKI ROBERT 21km / M40 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
8 ŁYKO DAMIAN 21km / M20 WIELUŃ BIEGA OSTRÓWEK
9 WALKOWIAK ŁUKASZ 21km / M40 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
10 WOSZCZYK PIOTR 21km / M30 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
11 KELLER IZABELA 21km / K30 WIELUŃ BIEGA OSTRÓWEK
12 SMOLNIK DARIA 21km / K20 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
13 KACZMAREK KACPER 21km / M20 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
WIEŚ TAŃCZY I BIEGA
1 GAJEK MAGDALENA 21km / K40 WIEŚ TAŃCZY I BIEGA LUBLIN
2 GAJEK GRZEGORZ 21km / M30 WIEŚ TAŃCZY I BIEGA CZÓŁNA
3 ZAKOŚCIELNY MARCIN 21km / M40 WIEŚ TAŃCZY I BIEGA LUBLIN
WINNICA JAKUBÓW
1 CHODOROWSKA MARTA 21km / K30 WINNICA JAKUBÓW RADWANICE
WKB PIAST WROCŁAW
1 BAGIŃSKI MAREK 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 DUPLA KONRAD 21km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 GADZIŃSKA KRYSTYNA 21km / K50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
4 GADZIŃSKI MAREK 21km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
5 KOS ADRIAN 21km / M20 WKB PIAST WROCŁAW SMOLEC
6 LIPIŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
7 MIROWSKI SŁAWOMIR 21km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
8 WŁODARCZYK ROBERT 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
9 CHODORSKA PAULINA 21km / K20 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
10 SKRZYPCZAK TOMASZ 21km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
11 CHODORSKI PIOTR 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
12 WARWAS ARTUR 21km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
13 WOJTAL JACEK 21km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
14 WOJTCZAK KRZYSZTOF 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
15 ZIELIŃSKI JAN 21km / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
16 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
17 FRANKOWSKA ELŻBIETA 21km / K40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
18 FRANKOWSKI DAMIAN 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
WKB`META` LUBLINIEC
1 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW 21km / M50 WKB`META` LUBLINIEC KĄTY WROCŁAWSKIE
WKS
1 JARZĄB MATEUSZ 21km / M20 WKS WROCŁAW
WKS RUN WILCZYCE
1 MARKIEWICZ MACIEJ 21km / M20 WKS RUN WILCZYCE KOSTRZYN
2 KOŁAKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 WKS RUN WILCZYCE WROCŁAW
3 WOŁYNIEC TOMASZ 21km / M30 WKS RUN WILCZYCE WILCZYCE
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
1 WIŚNIEWSKI PAWEŁ 21km / M30 WKS ŚLĄSK WROCŁAW WROCŁAW
2 MAJASOW KOSTIANTYN 21km / M30 WKS ŚLĄSK WROCŁAW WROCŁAW
3 NOWAK MICHAŁ 21km / M20 WKS ŚLĄSK WROCŁAW WROCŁAW
4 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M20 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
WKURW_TEAM
1 KAMIŃSKA AGATA 21km / K20 WKURW_TEAM KRAKÓW
2 KOWALEWSKA MARTA 21km / K30 WKURW_TEAM ŚRODA WLKP.
3 KUKURENDA NATALIA 21km / K40 WKURW_TEAM DACHOWA
4 MARCINIAK ŁUKASZ 21km / M40 WKURW_TEAM WŁOSZAKOWICE
5 WĄSOWICZ KRZYSZTOF 21km / M30 WKURW_TEAM ŻARY
6 STAWARZ ANNA 21km / K30 WKURW_TEAM ŻYWIEC
7 ZDANOWSKI DAWID 21km / M20 WKURW_TEAM POZNAŃ
8 PIETRZAK MARLENA 21km / K30 WKURW_TEAM WARSZAWA
9 SUSEK MICHAL 21km / M20 WKURW_TEAM KATOWICE
10 CHRUŚCIEL LUCYNA 21km / K30 WKURW_TEAM ZAMOŚĆ
11 BAJSAROWICZ MARLENA 21km / K20 WKURW_TEAM JELCZ-LASKOWICE
12 BARTNICKI BARTOSZ 21km / M20 WKURW_TEAM GŁUSZYCA
13 ŁACHAN PATRYK 21km / M30 WKURW_TEAM WROCŁAW
14 TURKIEWICZ JOANNA 21km / K30 WKURW_TEAM WROCŁAW
15 TYKA RAFAŁ 21km / M30 WKURW_TEAM WROCŁAW
16 WITKOWSKA JANINA 21km / K20 WKURW_TEAM WROCŁAW
17 MIRSKI JERZY 21km / M20 WKURW_TEAM GRĘBOCICE
18 PLIZGA ALEKSANDRA 21km / K20 WKURW_TEAM POSKWITÓW
19 SKOWRON-MARKOWSKA STEFANIA 21km / K30 WKURW_TEAM WROCŁAW
WKZ KOZIENICE
1 SOBCZYK GRZEGORZ 21km / M20 WKZ KOZIENICE KOZIENICE
2 PODCZASI MARCIN 21km / M20 WKZ KOZIENICE KOZIENICE
3 SOBCZYK WOJCIECH 21km / M20 WKZ KOZIENICE KOZIENICE
WODOPOL
1 NOWOSIELSKA MARTA 21km / K30 WODOPOL POZNAŃ
WOJTASTEAM
1 ŻYGOWSKI TOMASZ 21km / M40 WOJTASTEAM CZAPURY
2 ZAGIERSKI WOJCIECH 21km / M20 WOJTASTEAM POZNAŃ
WOJTEK TEAM
1 KOWALSKA-PIŚMIENNA KASIA 21km / K30 WOJTEK TEAM RABOWICE/SWARZĘDZ
WOLA WEST KRAKÓW
1 SROKA KRZYSZTOF 21km / M50 WOLA WEST KRAKÓW KRAKÓW
WOLBROM TEAM
1 GROMADOWSKI TOMASZ 21km / M30 WOLBROM TEAM WOLBROM
WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA
1 TARSA TOMASZ 21km / M40 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA WOLSZTYN
WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY
1 KOTLARSKA MAGDALENA 21km / K40 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY STARY WIDZIM
2 KOTLARSKI MARCIN 21km / M40 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY STARY WIDZIM
3 PIETRUSZKA KATARZYNA 21km / K40 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY WOLSZTYN
4 PIETRUSZKA MARCIN 21km / M30 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY WOLSZTYN
5 ŁOPATA ANIA 21km / K30 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY WOLSZTYN
6 KWIATKOWSKI TADEUSZ 21km / M60 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY WIELEN
WOSIEK TEAM
1 FEDORCZAK MICHAŁ 21km / M20 WOSIEK TEAM NOWA SÓL
2 MIELECKI RADOSŁAW 21km / M40 WOSIEK TEAM WROCLAW
3 SZCZĘŚNIK JERZY 21km / M50 WOSIEK TEAM WROCŁAW
4 MARKOWICZ ŁUKASZ 21km / M20 WOSIEK TEAM WROCŁAW
5 ROMANOWSKA JUSTYNA 21km / K20 WOSIEK TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
WOŁÓW BIEGA
1 LECHKI TOMASZ 21km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
2 TARGOWSKA JUSTYNA 21km / K30 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
3 WASIŁEK GRZEGORZ 21km / M30 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
4 BORZYŃSKI MATEUSZ 21km / M30 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
5 GODLEWSKA EWA 21km / K40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
6 MAŁEK KRZYSZTOF 21km / M50 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
WREAKE RUNNERS
1 BATES STEVE 21km / M40 WREAKE RUNNERS LEICESTER
2 CARMICHAEL ANDY 21km / M50 WREAKE RUNNERS LEICESTER
3 STRONG HAYDEN 21km / M50 WREAKE RUNNERS LEICESTER
WROCLAW MARATHON TEAM
1 NOWAKOWSKA JUSTYNA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
2 GALEWSKI PIOTR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
3 ŁUKASIŃSKI JACEK 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
4 PIETRASZKO MAGDALENA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM LIPOWA
5 BARAN EWA 21km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
6 CHUDZIK PIOTR 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
7 HERMAN ALEKSANDRA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM KOSZALIN
8 JAKIMIUK DOROTA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
9 KACZYŃSKA PAULINA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
10 ŁAZARSKI JAROSŁAW 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
11 MOSKALIK KAROLINA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
12 NOLBERT ADAM 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
13 ROGOŚ MONIKA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
14 ŚLUSARCZYK MARZENA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM LIPKI WIELKIE
15 WYSOK PIOTR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
16 NIEDZIELA WALDEMAR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
17 KORALEWSKI JANUSZ 21km / M60 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
18 SOCHA PIOTR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
19 KOŁACZ ARKADIUSZ 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
20 PUCHALSKA BARBARA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
21 MURMYŁO WOJCIECH 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
22 BALCERZAK KRZYSZTOF 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
23 JĘDRZEJUK MAREK 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
24 JACHYM SŁAWOMIR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM BUKOWICE
25 KICZMACHOWSKA AGNIESZKA 21km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM TYNIEC MAŁY
26 BĄKOWSKI TOMEK 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
27 NOWAKOWSKI WIESŁAW 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
28 SZCZEPAŃSKI DAREK 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
29 BANDURA ROBERT 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
30 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM
31 KRUPA MAREK 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
32 LEWICKA JUSTYNA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
33 BALCERZAK TERESA 21km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
34 STOLARCZYK AGATA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW`
35 WASILEWSKI ADAM 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
36 KACZOR SZYMON 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
37 SOJKA KATARZYNA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM KŁOBUCZYN
38 ADAMIEC DARIUSZ 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
39 LANG WOJCIECH 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
40 ROZDOLSKI JAROSŁAW 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
41 WOLAŃSKA ALICJA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
WROCŁAW MARATON TEAM
1 DROHOBYCKI MATEUSZ 21km / M20 WROCŁAW MARATON TEAM WROCŁAW
2 GÓRAL SEBASTIAN 21km / M20 WROCŁAW MARATON TEAM
WROCŁAWSKIE ITEN
1 PUTYRA ADAM 21km / M30 WROCŁAWSKIE ITEN WROCŁAW
WSL
1 WILMAN ANDRZEJ 21km / M30 WSL ŁÓDŹ
WSOWL
1 OSTROWSKI DARIUSZ 21km / M40 WSOWL KIEŁCZÓW
WW TEAM
1 PRZECH-FUS AGNIESZKA 21km / K50 WW TEAM LUBLIN
WWW.NATILOVESRUNNING.
1 FIEBIG STEFAN 21km / M50 WWW.NATILOVESRUNNING. PONIEC
WYBITE JEDYNKI
1 KNAST MACIEJ 21km / M40 WYBITE JEDYNKI POZNAŃ
WYBORCZA WROCŁAW
1 WILCZYŃSKA EWA 21km / K20 WYBORCZA WROCŁAW
WŚCIEKŁE PSY
1 KOMOROWSKI PIOTR 21km / M20 WŚCIEKŁE PSY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2 MICHAŁOWSKA DARIA 21km / K30 WŚCIEKŁE PSY GŁUSZYCA
WÓJTOWICZ TRITEAM
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K40 WÓJTOWICZ TRITEAM
X-TEAM
1 ZASŁAWSKI LECH 21km / M30 X-TEAM WROCŁAW
XRUNNERS
1 DMUCH JAKUB 21km / M20 XRUNNERS TRZEBNICA
2 HEROD MACIEJ 21km / M20 XRUNNERS KUDOWA ZDRÓJ
YOLO TEAM
1 FILIPCZAK MACIEJ 21km / M30 YOLO TEAM WROCŁAW
ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA
1 KOŁODZIEJCZYK JAROSŁAW 21km / M40 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
2 RYBAK TADEUSZ 21km / M40 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
3 WELM GRZEGORZ 21km / M40 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
4 BIŃCZYK DARIUSZ 21km / M30 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
5 BELZYT EDMUND 21km / M60 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
ZABIEGANI RĘKÓW - W TYM TIMIE NIE MA MIĘKKICH GOŚCI
1 ROZNERSKA DAGMARA 21km / K30 ZABIEGANI RĘKÓW - W TYM TIMIE NIE MA MIĘKKICH GOŚCI RĘKÓW
2 ROZNERSKI ŁUKASZ 21km / M30 ZABIEGANI RĘKÓW - W TYM TIMIE NIE MA MIĘKKICH GOŚCI RĘKÓW
ZABIEGANI Z LEŚNEJ
1 MEDYNSKI SLAWEK 21km / M40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LUBAŃ
2 TYLKA TOMASZ 21km / M30 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
ZABIEGANI.COM.PL
1 BROWARNY BARTOSZ 21km / M40 ZABIEGANI.COM.PL JELENIA GÓRA
ZADYSZKA SMOLEC
1 MACIEJEWSKI ŁUKASZ 21km / M40 ZADYSZKA SMOLEC SMOLEC
2 SORÓBKA TOMASZ 21km / M40 ZADYSZKA SMOLEC SMOLEC
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE
1 PAJDAK BARTOSZ 21km / M20 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE SOSNOWIEC
2 KINDRYK TOMASZ 21km / M30 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE CHRZANÓW
3 GROCHAL MARCIN 21km / M30 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE WYGIEŁZÓW
4 PAJDAK PAWEŁ 21km / M50 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE SOSNOWIEC
ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU
1 BIEŃKOWSKI PIOTR 21km / M40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU KIEŁCZÓW
2 MRÓZ MARIUSZ 21km / M40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU WROCŁAW
3 PIASKOWSKI MARCIN 21km / M40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU DOMANIÓW
4 KRUPA ŁUKASZ 21km / M20 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU CHOJNÓW
5 MACHOWSKA WERONIKA 21km / K30 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU WROCŁAW
6 AMBICKA-CIBA MARZENA 21km / K50 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU TRZEBNICA
7 TRENT BOGUMIŁA 21km / K30 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU TRZEBNICA
8 KOWALSKI IRENEUSZ 21km / M50 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU WROCŁAW
9 MIAŁKOWSKI TOMASZ 21km / M20 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU OŁAWA
10 KRUPA BEATA 21km / K50 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU CHOJNÓW
11 CZERMAK PATRYK 21km / M30 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU BYSTRZYCA KŁODZKA
12 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU
ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAM
1 PASIERSKI MATEUSZ 21km / M30 ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAM WROCŁAW
2 GOGOLA MATEUSZ 21km / M30 ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAM OŁAWA
3 HAJDUGA MATEUSZ 21km / M30 ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAM WROCŁAW
ZAKWAS TEAM
1 GRUSZKA DAMIAN 21km / M40 ZAKWAS TEAM LIPKA
ZAKŁAD MASARSKI HERBERT SUCHANEK
1 SUCHANEK ALEKSANDRA 21km / K30 ZAKŁAD MASARSKI HERBERT SUCHANEK PYSKOWICE
ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH JÓŻEF LIS
1 MAJERZ MARCIN 21km / M40 ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH JÓŻEF LIS NYSA
ZAWADZKIEGO SZCZECIN
1 CHARĘZA MARCIN 21km / M30 ZAWADZKIEGO SZCZECIN SZCZECIN
ZAWIERANIE UBEZPIECZEŃ LESZEK PASTOR
1 PASTOR JAN 21km / M20 ZAWIERANIE UBEZPIECZEŃ LESZEK PASTOR KŁODZKO
ZBIERAJSIE.PL
1 ZBIERAJ JACEK 21km / M30 ZBIERAJSIE.PL WROCŁAW
ZBŁĄKANI KAJAKARZE
1 SZCZEPANIK PAWEŁ 21km / M20 ZBŁĄKANI KAJAKARZE BIELSKO-BIAŁA
ZEROFEAR
1 HENREWICZ JAKUB 21km / M40 ZEROFEAR WARSZAWA
ZG RUN
1 BEKIESZCZUK KRZYSZTOF 21km / M20 ZG RUN WROCŁAW
2 DYGUDAJ GRZEGORZ 21km / M40 ZG RUN LEGNICA
3 MILLER TOMEK 21km / M40 ZG RUN LUBIN
4 LISOWICZ MACIEJ 21km / M30 ZG RUN LUBIN
ZIELI
1 TURAJSKA MAGDALENA 21km / K30 ZIELI WROCŁAW
2 ZIELINSKI ROBERT 21km / M50 ZIELI WROCŁAW
3 ZIELIŃSKA ANNA MARIA 21km / K20 ZIELI WROCŁAW
ZIELONE ŚWIATŁO
1 LEMPARTY PAWEŁ 21km / M40 ZIELONE ŚWIATŁO TORUŃ
2 MARCINKOWSKI ALEKSANDER 21km / M50 ZIELONE ŚWIATŁO GRĘBOCIN
3 KOSIŃSKI MICHAŁ 21km / M40 ZIELONE ŚWIATŁO TORUŃ
4 SAJEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ZIELONE ŚWIATŁO TORUŃ
ZIOMALE
1 LEWALSKI JAKUB 21km / M20 ZIOMALE DŁUGOŁĘKA
2 SKOWONEK MARLENA 21km / K20 ZIOMALE SZCZODRE
ZLB ZŁOTORYJA
1 DORSZ PAULINA 21km / K20 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
ZMECH
1 WIERUCKI JAKUB 21km / M20 ZMECH BŁASZKI
2 ANTONIAK JAKUB 21km / M20 ZMECH LESZNO
ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
1 ROSZAK SANDRA 21km / K20 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW DOBIEGNIEW
2 TROJANOWSKI TOMASZ 21km / M20 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW DOBIEGNIEW
3 KLUKOWSKI MACIEJ 21km / M20 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW POZNAN
ZORKA JELONKI RUNNING TEAM
1 NAJDUK PIOTR 21km / M40 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
2 CICHOŃ TOMASZ 21km / M30 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
3 ONYSZKIEWICZ RADOSŁAW 21km / M40 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
4 CHUDECKI PRZEMYSŁAW 21km / M20 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
ZRI CHROBOK
1 WIECZOREK PAWEL 21km / M40 ZRI CHROBOK ŚWIERCZYNIEC
ZWYCZUCIEMSMAKU.PL
1 GWOZDECKI TOMASZ 21km / M30 ZWYCZUCIEMSMAKU.PL WROCŁAW
ZYJEZEPI.PL
1 MROZIEWICZ MARCIN 21km / M30 ZYJEZEPI.PL PŁOCK
ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
1 KOCIOŁOWICZ PIOTR 21km / M30 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN BARDO
2 KORNAŚ MARCIN 21km / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN BRASZOWICE
3 SIEWRUK WOJCIECH 21km / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
4 HERMAN DARIUSZ 21km / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN CIEPŁOWODY
ŚLĘZAK TEAM
1 WICIAK CHRIS 21km / M40 ŚLĘZAK TEAM LONDON
2 DEMBIŃSKI JAKUB 21km / M20 ŚLĘZAK TEAM JAROCIN
3 PAWLAK JACEK 21km / M40 ŚLĘZAK TEAM DZIAŁDOWO
4 JABŁOŃSKI DARIUSZ 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM OLEŚNICA
5 PRUSEK PIOTR 21km / M40 ŚLĘZAK TEAM ŚRODA ŚLĄSKA
6 PERYT TOMASZ 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM LEGNICA
7 CIBIS PAWEŁ 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
8 ILSKA JOANNA 21km / K20 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
9 ŁUKASZEWICZ PAWEŁ 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM JELENIA GÓRA
10 STANISŁAWSKI KAROL 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM LEGNICA
11 KIPIGROCH BARTŁOMIEJ 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
12 DŻUSAJEW KATARZYNA 21km / K40 ŚLĘZAK TEAM SMOLEC
13 SADOWSKI ROMAN 21km / M50 ŚLĘZAK TEAM BOLKÓW
14 CHROBOT KRZYSZTOF 21km / M50 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
15 STANKIEWICZ SEBASTIAN 21km / M20 ŚLĘZAK TEAM CHOCIANÓW
16 ŚWISTERSKI DARIUSZ 21km / M40 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
17 KUŚMIERSKA MAGDALENA 21km / K40 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
ŚREDZCY BIEGACZE
1 CHOLEWIŃSKI PAWEŁ 21km / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
2 MAŹNIEWSKI GRZEGORZ 21km / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
3 ROKITA ANDRZEJ 21km / M50 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
4 JANKOWSKI JERZY 21km / M40 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
1 MOCZULSKA MAŁGORZATA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŻARÓW
2 CABAJ DAMIAN 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
3 GARBACZ KATARZYNA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
4 GOŁĘBIEWSKI JACEK 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
5 GOŁĘBIEWSKA SYLWIA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
6 GURGUL RYSZARD 21km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA BOGUSZOW-GORCE
7 JAWORSKI TOMASZ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
8 KIERCZAK MAREK 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
9 KUŁAKOWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
10 KUTYBA DOROTA 21km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
11 LATKO DANIEL 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
12 LUBASKI ZYGMUNT 21km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
13 MAŃCZAK BARTŁOMIEJ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
14 NOSZCZYK RAFAŁ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
15 SZCZEPANIK DARIUSZ 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA PSZENNO
16 WCIÓRKA MONIKA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
17 WCIÓRKA PIOTR 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
18 ZARYCHTA WALDEMAR 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
19 GOLOWSKA MONIKA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
20 DĄBROWSKA HALINA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
21 DĄBROWSKI PIOTR 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
22 ROZUMKIEWICZ SONIA 21km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
23 PODOLSKI PRZEMYSŁAW 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
24 ZAPART JOANNA 21km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
25 SZARZYŃSKA PAULINA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICE
26 ROZUMKIEWICZ PAWEŁ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA NOWA RUDA
27 PAWLICKI MAREK 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA SZCZEPANÓW
28 KUŁAKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
29 BRYŚ RAFAŁ 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
30 PILARSKA-SKORUCH PAULA 21km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
ŚWIERCZYNIEC RUNNING
1 BIELEC ALINA 21km / K40 ŚWIERCZYNIEC RUNNING BOJSZOWY
2 KOMANDERA KRZYSZTOF 21km / M30 ŚWIERCZYNIEC RUNNING ŚWIERCZYNIEC
ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP
1 WIELGUS KRYSTIAN 21km / M40 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP GOŁDAP
2 WIELGUS AGNIESZKA 21km / K40 ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP GOŁDAP
ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
1 KOWALSKI BARTOSZ 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
2 MORAWSKI JAROSŁAW 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
3 WERBNY JACEK 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
4 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
5 ŚWIERBUTOWICZ PAWEŁ 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA KUNICE
ŻARY RUNNERS TEAM
1 KUŹMIAK STANISŁAW 21km / M30 ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY
2 SKAŁACKI KRZYSZTOF 21km / M30 ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY
3 MORAWSKI MATEUSZ 21km / M20 ŻARY RUNNERS TEAM PRZEWÓZ
4 PRZYBYSZ ARTUR 21km / M40 ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY
ŻARÓW BIEGA
1 KRZEMIŃSKI TOMASZ 21km / M40 ŻARÓW BIEGA ŻARY
2 GODLEWSKA MONIKA 21km / K30 ŻARÓW BIEGA ZAROW
3 ŁUCZAK MARCIN 21km / M40 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
4 KLUZEK KORNELIA 21km / K30 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
5 LISIECKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
ŻYRAFY WYCHODZĄ Z SZAFY
1 LEJKOWSKI MICHAŁ 21km / M40 ŻYRAFY WYCHODZĄ Z SZAFY OSTRÓW WLKP.