36. PKO Wrocław Maraton
Wrocław, 09 września 2018 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 295
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#CZELADZBIEGA
1 WRZOSEK KAROLINA 42km / K20 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
2 DYBOWSKI PIOTR 42km / M30 #CZELADZBIEGA ŁÓDŹ
#GDYBYNIEJAREK
1 DYDUCH EDWARD 42km / M20 #GDYBYNIEJAREK GRODKÓW
2 PYTOWSKI DAMIAN 42km / M20 #GDYBYNIEJAREK WOŁÓW
#SOBASTEAM
1 ZWIERZ PATRYK 42km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
10 BRYGADA LOGISTYCZNA
1 BERNAT ROBERT 42km / M40 10 BRYGADA LOGISTYCZNA BIAŁA NYSKA
2 SALAMON ROMAN 42km / M30 10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLE
10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA
1 BULUK GRZEGORZ 42km / M30 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA NAMYSŁÓW
100 MARATHON CLUB POLSKA
1 STĘPIEŃ MAREK 42km / M50 100 MARATHON CLUB POLSKA PORĘBA SPYTKOWSKA
13. MARATON
1 KAPUŚNIAK ROBERT 42km / M40 13. MARATON LUBAŃ
1973
1 SZYMAŃSKI PIOTR 42km / M40 1973 ROSNOWO
2 ŚWIATŁY LESZEK 42km / M40 1973 MOKRSKO
3 BAROWICZ ZBIGNIEW 42km / M40 1973 WROCŁAW
1982
1 NIEGOWSKI ROBERT 42km / M30 1982 KOCZARGI STARE
2 MATYSIAK BEATA 42km / K30 1982 ROKIETNICA
360°WRO VR PHOTO STUDIO
1 JAKUBIAK NORBERT 42km / M20 360°WRO VR PHOTO STUDIO ŚRODA ŚLĄSKA
3M RUNNING TEAM
1 MADERA MICHAŁ 42km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
2 KOŁODZIEJ MARIUSZ 42km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
4FITER
1 GRZEGORZEWSKI KONRAD 42km / M30 4FITER DĄBRÓWKA
4K LEGNICA
1 KRAJEWSKI MAREK 42km / M40 4K LEGNICA LEGNICA
2 KRAJEWSKI ANDRZEJ 42km / M30 4K LEGNICA LEGNICA
3 KRAJEWSKA ANNA 42km / K30 4K LEGNICA LEGNICA
4 KRAJEWSKI GRZEGORZ 42km / M30 4K LEGNICA LEGNICA
5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW
1 FIJAŁKOWSKI DARIUSZ 42km / M30 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW PIŃCZÓW
ACCELERATING POLAND
1 KORZENIOWSKI DARIUSZ 42km / M40 ACCELERATING POLAND WARSZAWA
2 IWANICKI MICHAŁ 42km / M30 ACCELERATING POLAND DĄBROWA CHOTOMOWSKA
3 GRZYWACZ SEBASTIAN 42km / M40 ACCELERATING POLAND WARSZAWA
ADRIAN DANILEWICZ GROUP
1 KOZYRA DARIUSZ 42km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP RADWANICE
2 MAŁASIEWICZ MARTA 42km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP JACZKOWICE
3 GŁOWACKI TOMASZ 42km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
4 DUNAT TOMASZ 42km / M30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
5 JANOTA MICHAŁ 42km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP OŁAWA
6 HERMAN MICHAŁ 42km / M30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP GROBLICE
ADS MASNA
1 KĘPA KRZYSZTOF 42km / M40 ADS MASNA RUDA ŚLĄSKA
2 MILBRANT KORNEL 42km / M30 ADS MASNA RUDA ŚLĄSKA
3 OLEKSY KRZYSZTOF 42km / M40 ADS MASNA KATOWICE
4 SZYJA DARIUSZ 42km / M40 ADS MASNA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1 CZERWIŃSKI KRZYSZTOF 42km / M20 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ OŚNO
AKB ESEMAS
1 POSŁUSZNY MARIUSZ 42km / M40 AKB ESEMAS GŁOSKA
2 POSŁUSZNA ANNA 42km / K40 AKB ESEMAS GŁOSKA
AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
1 DOBOSZ KRZYSZTOF 42km / M40 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE GLIWICE
AKTYWNAPSZCZYNA.PL
1 SIMIŁOWSKI LESZEK 42km / M30 AKTYWNAPSZCZYNA.PL RUDA ŚLĄSKA
AKTYWNE ZABRZE
1 PYTLASIŃSKI ADAM 42km / M40 AKTYWNE ZABRZE ZABRZE
ALTOM GNIEZNO
1 TANAŚ ANNA 42km / K30 ALTOM GNIEZNO OSINIEC
2 TANAŚ MAREK 42km / M40 ALTOM GNIEZNO OSINIEC
ANTONTEAM
1 SZAMBELAN PAWEŁ 42km / M40 ANTONTEAM OPOLE
2 SZARF PAWEŁ 42km / M20 ANTONTEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
3 KOSMATY MARIUSZ 42km / M40 ANTONTEAM OPOLE
AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA
1 FIGARSKA ANNA 42km / K30 AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA ŚRODA ŚLĄSKA
AQUAPARK WROCŁAW
1 SIEDLIŃSKI JERZY 42km / M30 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
2 DUDEK MATEUSZ 42km / M30 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
3 WITKOWSKI MICHAŁ 42km / M30 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
4 DOTSENKO OLGA 42km / K30 AQUAPARK WROCŁAW WROCŁAW
ATHLETICS NYSA
1 LATAWSKI MATEUSZ 42km / M30 ATHLETICS NYSA NYSA
AUGUSTEAM
1 KURKOWSKA ALDONA 42km / K50 AUGUSTEAM CHORZÓW
AWL
1 SZULC TOMASZ 42km / M30 AWL WROCŁAW
2 ADAMCZYK NATALIA 42km / K20 AWL ŁODYGOWICE
AXA RUNNING TEAM
1 SZTOMBER DANIEL 42km / M30 AXA RUNNING TEAM WARSZAWA
BANK OCHRONY ŚRODOWISKA
1 SĘKALA MAREK 42km / M30 BANK OCHRONY ŚRODOWISKA WROCŁAW
BBL AWFIS GDAŃSK
1 PEEK KRYSTIAN 42km / M40 BBL AWFIS GDAŃSK GDAŃSK
BBL ZDUŃSKA WOLA
1 WIŚNIEWSKA DOROTA 42km / K30 BBL ZDUŃSKA WOLA ZDUŃSKA WOLA
BEAT YESTERDAY
1 BULCEWICZ WOJCIECH 42km / M40 BEAT YESTERDAY JELENIA GÓRA
BEAUTY SPORT & BEAUTY SPORT RUN
1 JÓŹWIAK MARCIN 42km / M40 BEAUTY SPORT & BEAUTY SPORT RUN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
2 BARTOSIK MAREK 42km / M40 BEAUTY SPORT & BEAUTY SPORT RUN ŁÓDŹ
BECAUSEYOUCAN.PL
1 ZAŁUPSKA EWA 42km / K30 BECAUSEYOUCAN.PL MIROSŁAWICE
BENEDEK-TEAM
1 KIBIRE MOSES KIPRUTO 42km / M30 BENEDEK-TEAM ELDORET
2 TUEI HOEA KIPLAGAT 42km / M30 BENEDEK-TEAM ELDORET
3 ROP ABEL KIBET 42km / M30 BENEDEK-TEAM ELDORET
4 CHERUIYOT EMILY JEMUTAI 42km / K30 BENEDEK-TEAM ELDORET
5 KIMUTAI HELLEN JEPKOSGEI 42km / K30 BENEDEK-TEAM ELDORET
6 MATEBO RUTH CHEMISTO 42km / K30 BENEDEK-TEAM ELDORET
BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
1 ZALEWSKI DARIUSZ 42km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
2 NOSZCZYŃSKI KAMIL 42km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
BIEGAJĄCY KUCHARZ
1 SZKODZIŃSKI DAWID 42km / M20 BIEGAJĄCY KUCHARZ LEGNICA
BIEGAJĄCY TCZEW
1 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW 42km / M30 BIEGAJĄCY TCZEW TCZEW
2 PIEKARSKA ANNA 42km / K40 BIEGAJĄCY TCZEW TCZEW
3 NIEWIADOMSKI PATRYK 42km / M20 BIEGAJĄCY TCZEW CZARLIN
BIEGAM BO BIEGAM
1 TOMCZAK ANNA 42km / K40 BIEGAM BO BIEGAM WROCŁAW
BIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIEC
1 MIODUSZEWSKI ARTUR 42km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIEC WARTA BOLESŁAWIECKA
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
1 NOWAKOWSKA GENOWEFA 42km / K60 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
BIEGAMY Z SERCEM
1 MAŃKA SŁAWOMIR 42km / M40 BIEGAMY Z SERCEM MIKOŁÓW
BIEGIEM RADOM!
1 MORAWSKI MIROSŁAW 42km / M50 BIEGIEM RADOM! RADOM
2 POŁOŃSKI ANDRZEJ 42km / M50 BIEGIEM RADOM! RADOM
3 FAJDEK STEFAN 42km / M50 BIEGIEM RADOM! RADOM
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
1 PODSIADŁO JOANNA 42km / K30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ JĘDRZEJÓW
2 KOŁOWROCKI PAWEŁ 42km / M40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ DZIERŻONIÓW
BIEGUSIEM.PL
1 ZIŃ PAWEŁ 42km / M40 BIEGUSIEM.PL WROCŁAW
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
1 ŁUBKOWSKI MARCIN 42km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
2 GIL STANISŁAW 42km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
3 BARANIUK GRZEGORZ 42km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA PIESZYCE
BIOCO
1 PISAREK MATEUSZ 42km / M30 BIOCO WROCŁAW
BIURO PROJEKTOWE ARCAD KIELCE
1 GAWIOR PIOTR 42km / M40 BIURO PROJEKTOWE ARCAD KIELCE KIELCE
BLUES BROTHERS
1 DAWIDZIAK WOJCIECH 42km / M20 BLUES BROTHERS OLEŚNICA
2 DAWIDZIAK ARKADIUSZ 42km / M30 BLUES BROTHERS OLEŚNICA
BOZONY HIGGSA
1 KURKOWSKI GRZEGORZ 42km / M30 BOZONY HIGGSA PRUSZKÓW
BRACTWO BIEGOWE BGK
1 JAMBOR MICHAŁ 42km / M30 BRACTWO BIEGOWE BGK WARSZAWA
2 KOMOREK KRZYSZTOF 42km / M40 BRACTWO BIEGOWE BGK SULEJÓWEK
BRAVEHEARTS LEGIONOWO
1 GRAL PIOTR 42km / M20 BRAVEHEARTS LEGIONOWO LEGIONOWO
BUKOWSKI KLUB BIEGACZA
1 BOIŃSKI BARTOSZ 42km / M20 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA DOBIEŻYN
BYLE DO METY
1 WRÓBEL PAWEŁ 42km / M30 BYLE DO METY ZŁOCIENIEC
CAPGEMINI
1 PARADOWSKI PAWEŁ 42km / M40 CAPGEMINI WROCŁAW
CATCH US IF YOU CAN RODGAU
1 HAPRICH ESTHER 42km / K30 CATCH US IF YOU CAN RODGAU MAINHAUSEN
2 APPEL BJOERN 42km / M30 CATCH US IF YOU CAN RODGAU RODGAU
3 POPPERT THORSTEN 42km / M50 CATCH US IF YOU CAN RODGAU HEUSENSTAMM
4 ELHS DANIEL 42km / M40 CATCH US IF YOU CAN RODGAU EPPERTSHAUSEN
CAŁA OLEŚNICA BIEGA
1 BOROWIK ŁUKASZ 42km / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
2 JAROSZ JAROSŁAW 42km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA
3 DUDEK WITOLD 42km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
CHARTY Z POŁUDNIA
1 CZUBA-WROŃSKA KATARZYNA 42km / K30 CHARTY Z POŁUDNIA WROCŁAW
CROSS KRAPKOWICE
1 ZDYB PAWEŁ 42km / M30 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
2 NIEWIADOMSKI MAREK 42km / M30 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
CZARNA HORDA
1 ANTONIUK RAFAŁ 42km / M40 CZARNA HORDA WROCŁAW
2 CHMIELEWSKI MARIUSZ 42km / M40 CZARNA HORDA WROCŁAW
3 GRYGIEL PRZEMYSŁAW 42km / M30 CZARNA HORDA WROCŁAW
4 LEWCZUK JAN 42km / M40 CZARNA HORDA WROCŁAW
5 LIBELT MARIUSZ 42km / M40 CZARNA HORDA WROCŁAW
6 OSTRÓWKA JAROSŁAW 42km / M30 CZARNA HORDA WROCŁAW
7 ROGASCH ŁUKASZ 42km / M30 CZARNA HORDA WROCŁAW
CZERWONAK BIEGA
1 MĄDRAWSKA RÓŻA 42km / K20 CZERWONAK BIEGA KOZIEGŁOWY
CZŁAPAKI DĘBNO
1 WUJDA MIROSŁAW 42km / M40 CZŁAPAKI DĘBNO DĘBNO
DALEKO JESZCZE?
1 MYNARSKA LIGIA 42km / K40 DALEKO JESZCZE? BIELSKO-BIAŁA
2 MYNARSKI SYLWESTER 42km / M40 DALEKO JESZCZE? BIELSKO-BIAŁA
DATASPORT
1 ZIELIŃSKI MAREK 42km / M50 DATASPORT SZCZAWNO ZDRÓJ
DECOKING
1 SAWICKI PAWEŁ 42km / M30 DECOKING WROCŁAW
2 SOKOŁOWSKI ŁUKASZ 42km / M20 DECOKING WROCLAW
3 RACZYŃSKI PATRYK 42km / M20 DECOKING GUBIN
DEFT JOANNA KUBIAK
1 KUBIAK TOMASZ 42km / M40 DEFT JOANNA KUBIAK JELCZ-LASKOWICE
DELTA RUN
1 KOSOWSKI DAMIAN 42km / M30 DELTA RUN WROCŁAW
DEVINITI
1 MACHATA JACEK 42km / M40 DEVINITI WROCŁAW
2 DREWNICKA-OGRODNIIK JOANNA 42km / K50 DEVINITI WROCŁAW-PRZEMIŁÓW
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
1 STANKIEWICZ ANNA 42km / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI OJRZANÓW
2 MŁYNARSKA ANNA 42km / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
3 KURKUS ALEKSANDER 42km / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI WARSZAWA
DONEMORE
1 MORMUL DANIEL 42km / M30 DONEMORE WROCLAW
DREWNOFORNIR
1 SOKÓŁ MAGDALENA 42km / K40 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
2 OSIEKOWICZ TOMASZ 42km / M50 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
3 BURCHART PIOTR 42km / M30 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
DRUŻYNA CHROBREGO
1 GWIAZDA WANDA 42km / K60 DRUŻYNA CHROBREGO SZPROTAWA
2 MICHALCZENIA KACPER 42km / M20 DRUŻYNA CHROBREGO WIECHLICE
DRUŻYNA SZPIKU
1 SAWICKI MARCIN 42km / M30 DRUŻYNA SZPIKU ŚREM
2 ZAGROBELNA MAGDALENA 42km / K40 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
DRUŻYNA SZPIKU SITECH
1 GOGUŚ GERARD 42km / M30 DRUŻYNA SZPIKU SITECH POLKOWICE
DZIKI WROCŁAW
1 KRZACZKOWSLA IWONA 42km / K30 DZIKI WROCŁAW WROCŁAW
2 KRZACZKOWSKI ŁUKASZ 42km / M30 DZIKI WROCŁAW WROCŁAW
DĄBROWSKI TEAM
1 RONDA SYLWESTER 42km / M30 DĄBROWSKI TEAM WARSZAWA
E-DZIEWIARKA.PL
1 RYCHEL RADOSŁAW 42km / M40 E-DZIEWIARKA.PL SMOLEC
EDI TEAM ZGORZELEC
1 PRAWELSKI ANDRZEJ 42km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC/ŁAGÓW
2 CHORBOTOWICZ TOMASZ 42km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
EKIPA ZE ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
1 HANC ROBERT 42km / M50 EKIPA ZE ŚWIĘTOKRZYSKIEGO KIELCE
ENDORFINA WSCHOWA
1 FURYK MATEUSZ 42km / M20 ENDORFINA WSCHOWA WSCHOWA
ENDORFINY WADOWICE
1 MŻYK KATARZYNA 42km / K40 ENDORFINY WADOWICE WADOWICE
2 LATOCHA MARCELINA 42km / K30 ENDORFINY WADOWICE KRAKOW
ENDURANCE TEAM
1 BROL PIOTR 42km / M30 ENDURANCE TEAM SIEMIANOWICE
EUROCLEAR RUNNING TEAM
1 LATOS MARCIN 42km / M30 EUROCLEAR RUNNING TEAM WĘGRZCE WIELKIE
FENIKS LEGNICA
1 KOPANIA KAMIL 42km / M20 FENIKS LEGNICA WARSZAWA
FLOWFLY.PL
1 BORYS DARIUSZ 42km / M20 FLOWFLY.PL DŁUGOMIŁOWICE
FOUR RUNNERS GROUP
1 CIPORA KATARZYNA 42km / K40 FOUR RUNNERS GROUP WROCŁAW
2 CIPORA MACIEJ 42km / M40 FOUR RUNNERS GROUP WROCŁAW
FREE RUN
1 SZMYT MACIEJ 42km / M30 FREE RUN POZNAŃ
FUNDACJA 4U4US-4US4U
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 42km / M30 FUNDACJA 4U4US-4US4U
GETBACK
1 PARTYKA MAREK 42km / M30 GETBACK LEGNICA
GIT EKIPA
1 MICHNIEWSKI PIOTR 42km / M30 GIT EKIPA ZAWIERCIE
GMINA OŁAWA
1 SICIARZ MARCIN 42km / M40 GMINA OŁAWA OŁAWA
GOŁUCHÓW
1 OLEJNIK WOJCIECH 42km / M20 GOŁUCHÓW GOŁUCHÓW
GROSS GRZEGORZ OSSOWSKI
1 OSSOWSKI GRZEGORZ 42km / M40 GROSS GRZEGORZ OSSOWSKI WROCŁAW
GRUNWALD TEAM POZNAŃ
1 WIERZEJEWSKI DAWID 42km / M30 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
2 NAWROT PIOTR 42km / M40 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
3 LICZNIERSKI MAREK 42km / M30 GRUNWALD TEAM POZNAŃ PLEWISKA
GRUPA MALBORK
1 STANKIEWICZ MARIUSZ 42km / M40 GRUPA MALBORK MALBORK
GT RAT
1 BERUS TOMASZ 42km / M40 GT RAT WROCŁAW
2 SIWIASZCZYK ARKADIUSZ 42km / M30 GT RAT WROCŁAW
3 PRUSAK PIOTR 42km / M30 GT RAT PIETRZYKOWICE
GWAN
1 BIEGUS MICHAL 42km / M20 GWAN KRAKÓW
HAKUNA MATATA
1 GROŃSKI ROBERT 42km / M40 HAKUNA MATATA WROCŁAW
2 HOTAŁA ANNA 42km / K30 HAKUNA MATATA WROCŁAW
3 KORZENIOWSKI MIROSŁAW 42km / M40 HAKUNA MATATA WROCŁAW
HANSA-FLEX
1 MICH ŁUKASZ 42km / M30 HANSA-FLEX WROCŁAW
2 WILK MARCIN 42km / M30 HANSA-FLEX ZŁOTORYJA
HARZER ULTRA RUNNING TEAM
1 KROLL CHRISTOPH 42km / M40 HARZER ULTRA RUNNING TEAM GIEBOLDEHAUSEN
HDEF
1 AUGUSTYNOW JOZEF 42km / M40 HDEF WROCLAW
HEGELMANN TRANSPORTE
1 VOGEL RAFAEL 42km / M50 HEGELMANN TRANSPORTE HARGESHEIM
HERBMARATONOW.PL
1 BUJAK JUSTYNA 42km / K30 HERBMARATONOW.PL GDYNIA
2 KUJATT WOJCIECH 42km / M40 HERBMARATONOW.PL GDYNIA
HERNIK TEAM
1 HERNIK PAWEŁ 42km / M40 HERNIK TEAM WARSZAWA
HIMALAYA PONKO PARADAIS TEAM
1 PARADYSZ GRZEGORZ 42km / M30 HIMALAYA PONKO PARADAIS TEAM WOJASZÓWKA
HONEY STINGER RUNNERS
1 KŁODA DARIUSZ 42km / M40 HONEY STINGER RUNNERS CZAPURY
2 KRAJEWSKA-KŁODA KATARZYNA 42km / K40 HONEY STINGER RUNNERS CZAPURY
3 WIELICZKO RAFAŁ 42km / M30 HONEY STINGER RUNNERS WROCŁAW
HUMAN DIRECT
1 TIHAMER JOZSA 42km / M20 HUMAN DIRECT TELECHIA
HUSARIA RACE TEAM
1 MŁYNARCZYK PIOTR 42km / M30 HUSARIA RACE TEAM POLICE
IKSS
1 RUSZKOWSKI DANIEL 42km / M30 IKSS ZDUŃSKA WOLA
IM-POSSIBLE TEAM
1 ZAJĄC MARCIN 42km / M30 IM-POSSIBLE TEAM WROCŁAW
INCOM GROUP TEAM
1 CHODOR MARIUSZ 42km / M30 INCOM GROUP TEAM ZŁOTORYJA
INSERT TEAM
1 WENNE ARTUR 42km / M40 INSERT TEAM KRZEPTÓW
2 URBANOWSKI WOJCIECH 42km / M30 INSERT TEAM WROCŁAW
3 ŚWITLIŃSKI ŁUKASZ 42km / M20 INSERT TEAM PRZEMKÓW
INTENSO
1 HYNASIŃSKA NIKOLA 42km / K20 INTENSO WROCŁAW
INTERACTIVE SOLUTIONS SP. Z O.O.
1 FURMAŃSKI DAWID 42km / M20 INTERACTIVE SOLUTIONS SP. Z O.O. WARSZAWA
ITMBW KRAKÓW
1 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF 42km / M30 ITMBW KRAKÓW KRAKÓW
2 BAJUR BARBARA 42km / K30 ITMBW KRAKÓW KRAKÓW
JARACZEWOBIEGA
1 STEFANIAK DANIEL 42km / M40 JARACZEWOBIEGA JARACZEWO
JKS SALAMANDRA
1 JAGIELSKI JERZY 42km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
2 STEMPNIK PRZEMYSŁAW 42km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
3 ŁAZAROWICZ PIOTR 42km / M50 JKS SALAMANDRA JAWOR
4 STAWIAK MARZENA 42km / K40 JKS SALAMANDRA JAWOR
JMZ
1 WEYMANN SEBASTIAN 42km / M30 JMZ ROZNOWO
JĘDRZEJÓW BIEGA
1 MISZTAL GRZEGORZ 42km / M40 JĘDRZEJÓW BIEGA JĘDRZEJÓW
KACZUSZKA
1 ANASTASJEW MAGDALENA 42km / K20 KACZUSZKA WARSZAWA
2 KASINA WOJCIECH 42km / M20 KACZUSZKA BRZEG DOLNY
KAMIENNOGÓRSKS GRUPA BIEGOWA
1 KOŚCIELNIAK WOJCIECH 42km / M30 KAMIENNOGÓRSKS GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
2 OLEKSY PIOTR 42km / M30 KAMIENNOGÓRSKS GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
3 KANIA TOMASZ 42km / M30 KAMIENNOGÓRSKS GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
4 SŁOWIŃSKI DAMIAN 42km / M30 KAMIENNOGÓRSKS GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
1 KORZEŃ ARTUR 42km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OŁAWA
2 LEMIOWSKI WOJCIECH 42km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE RATOWICE
3 STALA-KONDRAKIEWICZ KATARZYNA 42km / K30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
4 WOJDANOWSKI JAN 42km / M50 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
5 TOŁŁOCZKO ARKADIUSZ 42km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE CHWAŁOWICE
6 ROMAN ARKADIUSZ 42km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE BYSTRZYCA
KB LEW LEGNICA
1 SZCZEPAŃSKI MARCIN 42km / M30 KB LEW LEGNICA LEGNICA
KB LUPUS OLEŚNICA
1 CZERWIŃSKI RAFAŁ 42km / M30 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
2 JUMA MACIEJ 42km / M30 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
KB SOBÓTKA
1 ZUB ARKADIUSZ 42km / M40 KB SOBÓTKA ROGÓW SOBÓCKI
2 ZAŁĘSKI HENRYK 42km / M70 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
3 ŁOPIAN WOJCIECH 42km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
4 PISKORZ ŁUKASZ 42km / M30 KB SOBÓTKA BOREK STRZELIŃSKI
5 GOLDWASSER ZBIGNIEW 42km / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
1 KOWALCZYK MAREK 42km / M40 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
2 KRÓLIKOWSKI WOJCIECH 42km / M40 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
KB WIKON NOWA SÓL
1 BUBEL SEBASTIAN 42km / M30 KB WIKON NOWA SÓL NOWA SÓL
KB WYSZKÓW
1 WYSZYŃSKA MAŁGORZATA 42km / K40 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
2 KAMIŃSKI MAREK 42km / M40 KB WYSZKÓW KAMIEŃCZYK
3 GAJDA MICHAŁ 42km / M30 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
4 WÓLTAŃSKA KAMILA 42km / K40 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
KGHM ZG RUN
1 BAGIŃSKI KRZYSZTOF 42km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
2 STEFANEK PAWEŁ 42km / M40 KGHM ZG RUN RUDNA
3 ZIMKOWSKI MARCIN 42km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
4 SZKLARZEWSKI RAFAŁ 42km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
KIERZ TEAM
1 KIERZKOWSKI GRZEGORZ 42km / M20 KIERZ TEAM WROCŁAW
KLUB BIEGACZY JYSK
1 CHOPIN-STEFAŃCZYK ARTUR 42km / M40 KLUB BIEGACZY JYSK KRAKÓW
KONSPOL
1 KAWA MICHAŁ 42km / M30 KONSPOL OSTROWITE
KOTWICA BRZEG
1 CZEKALSKA MARIOLA 42km / K50 KOTWICA BRZEG BRZEG
KOŚCIAN TEAM
1 DUDZIAK BARTOSZ 42km / M30 KOŚCIAN TEAM OBORZYSKA STARE
2 KRYLLE KRZYSZTOF 42km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
3 KASPERSKI ROBERT 42km / M50 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
4 KACZMAREK MIROSŁAW 42km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
KP5M
1 JÓŹWIAK JAROSŁAW 42km / M40 KP5M KOBYLNICA
2 JÓŹWIAK MAREK 42km / M60 KP5M KOBYLNICA
KRZEKOTOWICE
1 ZJEŻDŻAŁKA ARTUR 42km / M30 KRZEKOTOWICE PĘPOWO
KS CZĘSTOCHÓWKA
1 SKIBIŃSKI TOMASZ 42km / M40 KS CZĘSTOCHÓWKA CZĘSTOCHOWA
KS GRYF KIETRZ
1 GIL CZESŁAW 42km / M50 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
KS GŁOWNO W BIEGU
1 ROŻNIATA ANDRZEJ 42km / M40 KS GŁOWNO W BIEGU GŁOWNO
2 ROŻNIATA IWONA MONIKA 42km / K40 KS GŁOWNO W BIEGU GŁOWNO
3 SKÓRKA ADAM 42km / M40 KS GŁOWNO W BIEGU ZŁOTORYJA
KS HIKARI OLEŚNICA
1 ŁATOSZYŃSKI OSKAR 42km / M40 KS HIKARI OLEŚNICA SPALICE
KS KANAŁEK
1 STEFAŃSKI KRYSTIAN 42km / M30 KS KANAŁEK OLSZTYN
KS LENIWIEC
1 KUCHARSKI MICHAŁ 42km / M40 KS LENIWIEC BARANÓW
2 MARKOWSKI MAREK 42km / M40 KS LENIWIEC KĘPNO
KS. WOLNI
1 DYBIZBAŃSKI MARIUSZ 42km / M30 KS. WOLNI WARSZAWA
2 JAKÓBCZYK IRENEUSZ 42km / M30 KS. WOLNI WARSZAWA
3 KRÓLCZYŃSKI MACIEJ 42km / M30 KS. WOLNI GRODZISK MAZOWIECKI
4 MAZURKIEWICZ ADAM 42km / M30 KS. WOLNI BRWINÓW
KURACJUSZE
1 KOSEL SZCZEPAN 42km / M30 KURACJUSZE WROCŁAW
KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE
1 PROSZAK SEBASTIAN 42km / M40 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE KŁODZKO
2 TOMAKA MACIEJ 42km / M30 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE KŁODZKO
LECYMY DURŚ
1 CZEMPIEL MATEUSZ 42km / M20 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
LITWIN TRIATHLON TEAM
1 SALAMONOWICZ PRZEMYSŁAW 42km / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM WROCŁAW
2 BARTOSZEWSKI GRZEGORZ 42km / M40 LITWIN TRIATHLON TEAM DŁUGOŁĘKA
LUCKY LUKI
1 JURCZAK KAROLINA 42km / K20 LUCKY LUKI LESZNO
LUIZJANA
1 OPALIŃSKI KAMIL 42km / M30 LUIZJANA WROCŁAW
LUKS ROSPONDEK
1 GARBACZ PIOTR 42km / M30 LUKS ROSPONDEK ZDZIESZOWICE
LZS LIPA
1 CHARMUSZKO BARTŁOMIEJ 42km / M30 LZS LIPA SICHÓW
M&P
1 BRZESKI MICHAŁ 42km / M30 M&P RUMIA
2 WOJTASZCZYK ALEKSANDRA 42km / K30 M&P ŻÓRAWINA
MAMY TO !
1 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA 42km / K30 MAMY TO ! CHOJNICE
MARATONAS
1 LITVINAVICIENE GINTARE 42km / K40 MARATONAS JONAVA
MATNER RUNNING TEAM
1 PEWNIAK EWA 42km / K40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
MAX PROGRESS RUN TEAM
1 DĄBROWSKI DARIUSZ 42km / M30 MAX PROGRESS RUN TEAM WROCŁAW
MBANK
1 ZIELIŃSKA-SŁOWIK PAULINA 42km / K30 MBANK WARSZAWA
MEDI-SYSTEM NA DYREKCYJNEJ
1 KUBIAK MACIEJ Wozk / MEDI-SYSTEM NA DYREKCYJNEJ WROCŁAW
MICROSOFT RUNNING TEAM
1 WĄSOWSKI SZYMON 42km / M30 MICROSOFT RUNNING TEAM WARSZAWA
MKS SIECHNICE
1 SOBCZYK TOMASZ 42km / M40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
2 GAWLIK MARCIN 42km / M40 MKS SIECHNICE SIECHNICE
3 JUNIK ŁUKASZ 42km / M30 MKS SIECHNICE MARCINKOWICE
4 KUPIŃSKI CEZARY 42km / M50 MKS SIECHNICE WROCŁAW
5 GRYS RAJMUND 42km / M40 MKS SIECHNICE JANKOWICE
6 GRABLEWSKI GRZEGORZ 42km / M40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
7 RUDY JACEK 42km / M30 MKS SIECHNICE Wrocław
MOLEX TEAM
1 BASIŃSKI PAWEŁ 42km / M30 MOLEX TEAM SULĘCIN
MONAR
1 RACZYŃSKA KLAUDIA 42km / K20 MONAR POBIEDNA
MONAR ZBICKO
1 BUCZEK PIOTR 42km / M20 MONAR ZBICKO ZBIICKO
MROWINY TEAM
1 SMOLIŃSKI MICHAŁ 42km / M20 MROWINY TEAM MROWINY
MUAY RUNNING TEAM
1 KOŚCIELNIAK MAREK 42km / M40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
2 DRAJERCZAK MARLENA 42km / K40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
3 STĘPIEŃ PRZEMYSŁAW 42km / M20 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
MUKS SZOK BOJANOWO
1 ŁUKOWIAK KAROL 42km / M30 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO
MYDAD
1 HORLER BENJAMIN 42km / M40 MYDAD JELENIA GORA
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
1 KOTOWSKI MICHAŁ 42km / M20 MZLKS CZARNI OTMUCHÓW OTMUCHÓW
NC+
1 TUROWSKI PRZEMYSŁAW 42km / M40 NC+ SOCHACZEW
2 AUGUSTYN PAWEL 42km / M30 NC+ KRAKOW
NGB KORONA LEGNICA
1 NAZAREWICZ MIECZYSŁAW 42km / M40 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
2 CZAJKOWSKI ZBYSZEK 42km / M50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
NIGHT RUNNERS
1 SKRUDLIK WOJCIECH 42km / M40 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
2 LEŚNIEWICZ KAROLINA 42km / K20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
3 ŁUKASZCZYK-NOWAKOWSKA IZABELA 42km / K40 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
4 JODLOWSKI JAKUB 42km / M20 NIGHT RUNNERS MYSLOWICE
5 WOŹNIAK ŁUKASZ 42km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
6 ZWOLAK TOMASZ 42km / M40 NIGHT RUNNERS ZABRZE
7 SIKORA RAFAŁ 42km / M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE
8 JĘDZURA DANIEL 42km / M30 NIGHT RUNNERS GLIWICE
9 ŁĘCKI PIOTR 42km / M30 NIGHT RUNNERS GLIWICE
10 BAUMGART MATEUSZ 42km / M20 NIGHT RUNNERS SWARZĘDZ
11 WOJCIECHOWSKI MAREK 42km / M50 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
12 WOLEK WALDEMAR 42km / M40 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
13 KOTECKI PAWEŁ 42km / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
14 ZABOROWSKI KAMIL 42km / M20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
15 ZIELIŃSKA MIRONA 42km / K40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
NIGHT RUNNERS SŁUPSK
1 KLOSKOWSKI DARIUSZ 42km / M40 NIGHT RUNNERS SŁUPSK SŁUPSK
2 BOGUSZ MARIETTA 42km / K20 NIGHT RUNNERS SŁUPSK SIEMIANICE
NIGHT RUNNERS WROCLAW
1 PROCHOWSKA SYLWIA 42km / K30 NIGHT RUNNERS WROCLAW WROCŁAW
2 JAROSZUK ANNA 42km / K30 NIGHT RUNNERS WROCLAW WROCŁAW
3 KRĘZEL KRZYSZTOF 42km / M20 NIGHT RUNNERS WROCLAW WISZNIA MAŁA
NIGHT RUNNERS WRZESNIA
1 WIATR DARIUSZ 42km / M40 NIGHT RUNNERS WRZESNIA WRZEŚNIA
NIGHT RUNNERS, WROCLAW MARATHON TEAM
1 BALWIERCZAK PIOTR 42km / M20 NIGHT RUNNERS, WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
2 RASZOWSKI BARTŁOMIEJ 42km / M30 NIGHT RUNNERS, WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
NOA
1 DĄBROWSKA DOMINIKA 42km / K20 NOA WROCŁAW
2 BETLEJ MIKOŁAJ 42km / M40 NOA WROCŁAW
3 STACHERSKI ANDRZEJ 42km / M40 NOA WROCŁAW
4 NOWAK ŁUKASZ 42km / M30 NOA WROCŁAW
5 MAZGAJ MICHAŁ 42km / M30 NOA WROCŁAW
NOKIA
1 RYGIEL ŁUKASZ 42km / M30 NOKIA WROCŁAW
2 KOŚCIUSZKIEWICZ KRZYSZTOF 42km / M30 NOKIA SZYMANÓW
3 DZIEMIESZONEK MATEUSZ 42km / M30 NOKIA OLESNICA
4 ZAWODNIK ANONIMOWY 42km / M20 NOKIA
5 PITEK MARCIN 42km / M40 NOKIA WROCŁAW
6 ZAPOTOCZNY JACEK 42km / M30 NOKIA WROCŁAW
OIRP WROCŁAW
1 GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF 42km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
2 WOLLNY ŁUKASZ 42km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
OLAWS ZŁOTORYJA
1 SZPITER TOMASZ 42km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA
1 STOJKO MARCIN 42km / M20 OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA OLEŚNICA
OLSZYNA BIEGA
1 PASZKOWSKI ANDRZEJ 42km / M40 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
OPOLE BIEGA
1 FALKENBERG LUDWIK 42km / M40 OPOLE BIEGA KRAPKOWICE
2 SUPERNAK LUKASZ 42km / M30 OPOLE BIEGA OPOLE
PAN
1 LISTEWNIK SEBASTIAN 42km / M40 PAN GORZÓW WIELKOPOLSKI
2 OSIŃSKI KAROL 42km / M30 PAN ŻNIN
PARKRUN CHRZANÓW
1 RYŃCA MARIUSZ 42km / M40 PARKRUN CHRZANÓW CHRZANÓW
2 CZUCZ MICHAŁ 42km / M30 PARKRUN CHRZANÓW CHRZANÓW
PASS RUNNING TEAM
1 POLNY DANIEL 42km / M40 PASS RUNNING TEAM SANOK
PATROL SAPERSKI 25 WROCŁAW
1 KARPOWICZ TOMASZ 42km / M30 PATROL SAPERSKI 25 WROCŁAW WYSOKA
PAŁUKI RUNNING TEAM
1 HELSZTAJN ROBERT 42km / M40 PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNIN
PGB SPORTOWA PACZKA
1 MAŁKIEWICZ DARIUSZ 42km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA KATOWICE
2 KUBISZYN PAWEŁ 42km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WALBRZYCH
PKO BANK POLSKI
1 STAROSTKA JACEK 42km / M40 PKO BANK POLSKI KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 LUDWIKOWSKI MARIUSZ 42km / M40 PKO BANK POLSKI BOROWA GÓRA
3 GONTARZ WOJCIECH 42km / M30 PKO BANK POLSKI LUBLIN
4 BONECKI ROBERT 42km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
PLUTON SPECJALNY SOSG
1 TYL TOMASZ 42km / M40 PLUTON SPECJALNY SOSG KŁODZKO
POBIEDZISKA RUNNING TEAM
1 GAWRYCH ARTUR 42km / M30 POBIEDZISKA RUNNING TEAM POBIEDZISKA
POLONIA BYDGOSZCZ
1 DĘBSKI RAFAŁ 42km / M20 POLONIA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
PRATT & WHITNEY KALISZ
1 SZAFRAN MACIEJ 42km / M40 PRATT & WHITNEY KALISZ KALISZ
PRENDKI TRI
1 PRENDECKA SYLWIA 42km / K30 PRENDKI TRI WAŁCZ
PRO-RUN WROCŁAW
1 RĄK MARIUSZ 42km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 KOŁODYŃSKI PAWEŁ 42km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 KRAUZE TOMASZ ADAM 42km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 BIEŃKO SYLWESTER 42km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
5 CZECH DOROTA 42km / K40 PRO-RUN WROCŁAW SZYMANÓW
6 KIEDOWSKI ARTUR 42km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
7 BOCHEŃSKA ALEKSANDRA 42km / K40 PRO-RUN WROCŁAW KIEŁCZÓW
8 POLIWKA MARIUSZ 42km / M40 PRO-RUN WROCŁAW SPALONA
9 WILK CZESŁAW 42km / M60 PRO-RUN WROCŁAW WĘGRÓW
10 OSMOLAK AGNIESZKA 42km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
11 PAPRZYCKI MACIEJ 42km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
12 MIKOŁAJEK MAŁGORZATA 42km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
PROGDAR MARATHON TEAM
1 BĘBEN ARTUR 42km / M30 PROGDAR MARATHON TEAM KLINISKA WIELKIE
PROGRES RUNNING TEAM
1 KOWALSKI JAKUB 42km / M30 PROGRES RUNNING TEAM WARSZAWA
2 PIASECKI MACIEJ 42km / M20 PROGRES RUNNING TEAM STARE BABICE
PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW
1 KOWAL PAWEŁ 42km / M30 PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW TARNÓW
2 JANIK PAWEŁ 42km / M40 PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW TARNÓW
3 LINARD PIOTR 42km / M40 PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW TARNÓW
PTR PARTNER BHP
1 ZDROJEWSKI REMIGIUSZ 42km / M30 PTR PARTNER BHP DZIEĆMIARKI
PULSAR
1 DETTLAFF AGNIESZKA 42km / K20 PULSAR GDYNIA
PZU SPORT TEAM
1 OSTROWSKI MARCIN 42km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
2 BADOWSKI ADAM 42km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
3 PORĘBSKI MARIUSZ 42km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
4 MIŚKIEWICZ PIOTR 42km / M50 PZU SPORT TEAM SMOLEC
PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT
1 KEMICER IGOR 42km / M20 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
QAD
1 MATUSZEK KAMIL 42km / M20 QAD KĄTY OPOLSKIE
2 CIECIUCH WALDEMAR 42km / M40 QAD ŚWIĘTA KATARZYNA
3 GŁOWACKI TOMASZ 42km / M30 QAD WROCŁAW
R2G
1 BRZEZIŃSKI PAWEŁ 42km / M40 R2G BYDGOSZCZ
RAJSPORT ACTIVE
1 MODRANKA DAMIAN 42km / M20 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
2 MATUSIAK ANNA 42km / K40 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
3 CIEŚLAK TOMASZ 42km / M30 RAJSPORT ACTIVE ŁÓDŹ
RCI WROCŁAW
1 DĘBICKI ŁUKASZ 42km / M30 RCI WROCŁAW OBORNIKI ŚLĄSKIE
RECARO
1 KUCIA SZYMON 42km / M20 RECARO PAWŁÓW
ROK
1 KĘSKA MATEUSZ 42km / M20 ROK TYMBARK
ROKIETNICA BIEGA
1 RABIEGA MARCIN 42km / M40 ROKIETNICA BIEGA ROKIETNICA
2 PODLECKI WOJCIECH 42km / M30 ROKIETNICA BIEGA ROKIETNICA
3 STACHOWIAK MAREK 42km / M40 ROKIETNICA BIEGA ROKIETNICA
4 KOWALSKA ROMA 42km / K30 ROKIETNICA BIEGA BYTKOWO
RONAL POLSKA RUN
1 OSIATYCKI GRZEGORZ 42km / M40 RONAL POLSKA RUN NAMYSŁÓW
RRRR
1 NARKUN EWA 42km / K30 RRRR IŁOWA
RST
1 DUZIAK TOMASZ 42km / M30 RST OŁAWA
RUN LOG COM
1 INGLANT ZBIGNIEW 42km / M50 RUN LOG COM CHORZÓW
RUN-BIKE.PL ŁUKASIK MICHAŁ
1 ŁUKASIK MICHAŁ 42km / M30 RUN-BIKE.PL ŁUKASIK MICHAŁ BUSKO-ZDRÓJ
RUNNING ACADEMY
1 MAKOWIECKI RAFAŁ 42km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
2 BRYLONEK GRZEGORZ 42km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
3 MIELNIKIEWICZ SŁAWOMIR 42km / M30 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
4 CHOJNACKI GRZEGORZ 42km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
SILESIARUNNER.PL
1 OPUCHLIK TOMASZ 42km / M30 SILESIARUNNER.PL STUDZIENICE
SLOWSPEED TEAM
1 CIECIERA MIROSŁAW 42km / M40 SLOWSPEED TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
SMS JUNIOR WROCŁAW
1 SIEPIETOWSKI JANUSZ 42km / M50 SMS JUNIOR WROCŁAW WROCŁAW
SOBIESKI6
1 POPEK BARBARA 42km / K40 SOBIESKI6 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
SOFTSERVE EXTREME TEAM
1 SZYNAL RADOSŁAW 42km / M30 SOFTSERVE EXTREME TEAM KOSTOMŁOTY
SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA
1 TOMASZYCKI ŁUKASZ 42km / M20 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
SPAGETTI MIKOŁÓW
1 TOMASZEWSKI RYSZARD 42km / M50 SPAGETTI MIKOŁÓW MIKOŁÓW
SPARTA ZIĘBICE
1 IŁOWSKI WIKTOR 42km / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
2 BODIO DARIUSZ 42km / M50 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
SPEKTRUM OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ
1 HACHOŁ GRAŻYNA 42km / K60 SPEKTRUM OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ WROCŁAW
2 OLESIUK PAWEŁ 42km / M30 SPEKTRUM OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ SZCZYTNA
3 KRAWCZYK BARTŁOMIEJ 42km / M30 SPEKTRUM OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ WROCŁAW
SPOT PSZCZYNA
1 NOWOŻYN JOANNA 42km / K30 SPOT PSZCZYNA PSZCZYNA
2 HRISTOVA-KOSOBUDZKA DARIA 42km / K30 SPOT PSZCZYNA PSZCZYNA
3 PORCZYŃSKA PATRYCJA 42km / K30 SPOT PSZCZYNA PSZCZYNA
4 SKOTNICA KAROLINA 42km / K30 SPOT PSZCZYNA PSZCZYNA
SPYRO-SOFT
1 GIESZCZYK TOMASZ 42km / M30 SPYRO-SOFT IWINY/WROCŁAW
SSW TEAM KROŚNICE
1 SMOCZYK WOJCIECH 42km / M20 SSW TEAM KROŚNICE KROŚNICE
STARE BABICE BIEGAJĄ
1 GONCERZEWICZ ANNA 42km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
2 GONCERZEWICZ MAREK 42km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
STARGARD JA SIE NIE ŚCIGAM
1 LEWANDOWSKI SEBASTIAN 42km / M30 STARGARD JA SIE NIE ŚCIGAM DOLICE
STAW
1 NOWAKOWSKI ROBERT 42km / M50 STAW LEGNICA
STOWARZYSZENIE MARATON DĘBNO
1 WOJTASIK KATARZYNA 42km / K30 STOWARZYSZENIE MARATON DĘBNO DEBNO
STRZEGOMSKA DWUNASTKA
1 MARKIEWICZ PAWEŁ 42km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA WARSZAWA
2 SZYMAŃSKA BRYGIDA 42km / K20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
3 DOBROCHOWSKI MAREK 42km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`
1 LENARD BŁAŻEJ 42km / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` BRZEG
2 SABOK-MUSZYŃSKA KATARZYNA 42km / K30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
3 CENDROWSKI ANDRZEJ 42km / M20 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` CIEPŁOWODY
4 GORCZYCA SŁAWEK 42km / M30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT` STRZELIN
SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
1 MARCIŃCZYK DAMIAN 42km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
2 DUDZIŃSKI MARCIN 42km / M40 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
3 KACZKOWSKI MIŁOSZ 42km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
SUPERMARATON KALISZ
1 KUBCZYK ZDZISŁAW 42km / M60 SUPERMARATON KALISZ KALISZ
SZWLA STARGARD
1 BIDAS APOLONIA 42km / K30 SZWLA STARGARD STARGARD
SŁOMKI
1 SŁOMKA ANNA 42km / K20 SŁOMKI WROCŁAW
2 SŁOMKA PAWEŁ 42km / M20 SŁOMKI WROCŁAW
T-MOBILE RUNNING TEAM
1 KURZAWA SŁAWOMIR 42km / M50 T-MOBILE RUNNING TEAM WARSZAWA
TEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICA
1 ANCZYK KRYSTYNA 42km / K60 TEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
TEAM KOPEĆ
1 DRAŻBA DOMINIK 42km / M30 TEAM KOPEĆ EŁK
TEMMPO WAŁBRZYCH
1 SAŁATA ROMAN 42km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
2 KOWALIK RAFAŁ 42km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
3 SARGALSKI MAREK 42km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
TERRAMIA
1 SANTONI ALESSANDRO BRUNO 42km / M50 TERRAMIA MILANO
THE BEST FAMILY
1 CWENAR MAREK 42km / M40 THE BEST FAMILY WROCŁAW
2 WRÓBLEWSKA-CWENAR DOROTA 42km / K40 THE BEST FAMILY WROCŁAW
TIETO RUNNING TEAM
1 NAFALSKI HUBERT 42km / M30 TIETO RUNNING TEAM DOBRZYKOWICE
TIMTIRIMTIMTEAM
1 DYR KRZYSZTOF 42km / M40 TIMTIRIMTIMTEAM BYTOM
TMTEAM
1 VERHEYDEN SAM 42km / M30 TMTEAM NYSA
2 MACIEJEWSKI MARCIN 42km / M20 TMTEAM WROCLAW
3 ZGARDA JACEK 42km / M40 TMTEAM WROCLAW
4 OLAWIŃSKI KAROL 42km / M30 TMTEAM KOBIERZYCE
5 KLIMCZAK MARCIN 42km / M40 TMTEAM WROCŁAW
TRENUJZNAMI.PL
1 KARGUL MICHAŁ 42km / M30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
TRI AKTYWNY PIOTRKÓW
1 GŁOWACKA RENATA 42km / K40 TRI AKTYWNY PIOTRKÓW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2 BĄKOWICZ KRZYSZTOF 42km / M30 TRI AKTYWNY PIOTRKÓW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
1 JAROSZ DOMINIKA 42km / K30 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
TUCZNIKI
1 KOWALCZYK PRZEMYSŁAW 42km / M20 TUCZNIKI KĘPNO
TVP KRAKÓW
1 SROKA MICHAŁ 42km / M20 TVP KRAKÓW KRAKÓW
UKS LUDWIKOWICE
1 CZAJKA GRZEGORZ 42km / M30 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
2 AWRYCEWICZ ROMAN 42km / M50 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
3 FERENC JANUSZ 42km / M60 UKS LUDWIKOWICE LUDWIKOWICE
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1 TOMCZAK HENRYK 42km / M50 UNIWERSYTET WROCŁAWSKI WROCŁAW
VEGE RUNNERS
1 MISZKIEWICZ-GÓRECKA OLGA 42km / K20 VEGE RUNNERS WARSZAWA
2 KOCH JAN 42km / M20 VEGE RUNNERS KRAKÓW
3 JASKÓLSKA MAGDA 42km / K20 VEGE RUNNERS WARSZAWA
4 OPOLSKI MARCIN 42km / M30 VEGE RUNNERS TYCHY
5 KOKOSZKA ZYGMUNT 42km / M40 VEGE RUNNERS KRAKÓW
6 DROZD MAREK 42km / M40 VEGE RUNNERS WARSZAWA
7 CHOCIAJ BARTOSZ 42km / M30 VEGE RUNNERS WROCŁAW
8 LATEK REMIGIUSZ 42km / M30 VEGE RUNNERS WROCŁAW
9 BRZEZOWSKI SZYMON 42km / M40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
VEGERATON
1 ZYGAN BAZYLI 42km / M30 VEGERATON WROCŁAW
VOLVO POLSKA
1 KRZYMIŃSKI RAFAŁ 42km / M40 VOLVO POLSKA WROCŁAW
2 WRÓBEL ROBERT 42km / M40 VOLVO POLSKA WROCŁAW
3 DUDA DARIUSZ 42km / M30 VOLVO POLSKA WROCŁAW
4 KULESZA ADAM 42km / M40 VOLVO POLSKA WROCŁAW
W POGONI ZA DUCHEM
1 SWĘDZIOŁ MONIKA 42km / K30 W POGONI ZA DUCHEM SOSNOWIEC
2 FUDALEJ DAMIAN 42km / M40 W POGONI ZA DUCHEM SOSNOWIEC
3 SARNA KAMIL 42km / M30 W POGONI ZA DUCHEM SOSNOWIEC
4 ZAWODNIK ANONIMOWY 42km / M40 W POGONI ZA DUCHEM
5 WASZKIEWICZ TOMASZ 42km / M40 W POGONI ZA DUCHEM DĄBROWA GÓRNICZA
6 MIREK ROBERT 42km / M30 W POGONI ZA DUCHEM DĄBROWA GÓRNICZA
WABCO RUNNERS
1 CZARNOTA DARIUSZ 42km / M20 WABCO RUNNERS WSCHOWA
2 MARTOWICZ TOMASZ 42km / M40 WABCO RUNNERS WILKSZYN
3 TYNDYRA PRZEMYSŁAW 42km / M30 WABCO RUNNERS BOLESŁAWIEC
4 LASZCZYŃSKI TOMASZ 42km / M40 WABCO RUNNERS STRZELIN
5 SUROWIK KAROLINA 42km / K30 WABCO RUNNERS WILCZYCE
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1 JASIŃSKI MICHAŁ 42km / M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
2 KOMISARCZYK ANIA 42km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
3 MACKIEWICZ ARTUR 42km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
4 SZECHLICKI MATEUSZ 42km / M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
5 GOLANOWSKI KRZYSZTOF 42km / M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
WIELKA SOWA
1 SZUBART KAZIMIERZ 42km / M60 WIELKA SOWA DZIERŻONIÓW
2 MORAWSKA BOŻENA 42km / K40 WIELKA SOWA ŚWIDNICA
3 WĘCLEWSKI ANDRZEJ 42km / M60 WIELKA SOWA BIELAWA
4 MLAK KAZIMIERZ 42km / M60 WIELKA SOWA MILIKOWICE
5 NOWICKI ANDRZEJ 42km / M50 WIELKA SOWA BIELAWA
WIELUŃ BIEGA
1 NICIEJEWSKA MONIKA 42km / K20 WIELUŃ BIEGA CZARNOŻYŁY
WKB PIAST WROCŁAW
1 DRABIK MARCIN 42km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
WKB PIAST WROCŁAW
1 DUPLA KONRAD 42km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 MANCHIA PAOLO 42km / M40 WKB PIAST WROCŁAW wroclaw
3 MIROWSKI SŁAWOMIR 42km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
4 CHOJNACKI RYSZARD 42km / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
5 NOWICKI ZBIGNIEW 42km / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
6 BAGIŃSKI MAREK 42km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
7 FRANKOWSKA ELŻBIETA 42km / K40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
8 FRANKOWSKI DAMIAN 42km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
9 WARWAS ARTUR 42km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
10 GADZIŃSKI MAREK 42km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
11 SKRZYPCZAK TOMASZ 42km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
12 CZERSKI MARIAN 42km / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
13 CHODORSKI PIOTR 42km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
14 KOS ADRIAN 42km / M20 WKB PIAST WROCŁAW SMOLEC
WKB PODZAMCZE `ZAMEK KSIĄŻ` WAŁBRZYCH
1 MARCINIAK KRZYSZTOF 42km / M60 WKB PODZAMCZE `ZAMEK KSIĄŻ` WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
WKB`META` LUBLINIEC
1 HOŁDYŃSKI MIROSŁAW 42km / M50 WKB`META` LUBLINIEC KĄTY WROCŁAWSKIE
WKU BĘDZIN
1 GRUSZCZYŃSKI MICHAŁ 42km / M30 WKU BĘDZIN DĄBROWA GÓRNICZA
WODOCIĄGI WAŁBRZYCH
1 OJDOWSKI LEON 42km / M50 WODOCIĄGI WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
WOŁÓW BIEGA
1 LECHKI TOMASZ 42km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
2 POSACKI ZBIGNIEW 42km / M40 WOŁÓW BIEGA LUBIĄŻ
3 GODLEWSKA EWA 42km / K40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
4 MAŁEK KRZYSZTOF 42km / M50 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
5 SIAGŁO STANISŁAW 42km / M50 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
WROCLAW MARATHON TEAM
1 SKWAREK STANISŁAW 42km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
2 TYCZKOWSKI MARIUSZ 42km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
3 KUROWSKA AGATA 42km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCLAW
4 KORALEWSKI JANUSZ 42km / M60 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
5 NIEDZIELA WALDEMAR 42km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
6 WENCEL ANDRZEJ 42km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM RADWANICE
7 GAWRYŁOW MAREK 42km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
8 MURMYŁO WOJCIECH 42km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
9 KOŁACZ ARKADIUSZ 42km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
10 KOZŁOWSKA AGNIESZKA 42km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM SIEDLEC
11 BARAN EWA 42km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
12 WYSOK PIOTR 42km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
13 WOJNICKI BŁAŻEJ 42km / M20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
14 KORALEWSKA MAŁGORZATA 42km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
15 STOLARCZYK AGATA 42km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW`
16 NOWAKOWSKI WIESŁAW 42km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
17 LEWICKA JUSTYNA 42km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
18 DĘBSKA AGNIESZKA 42km / K50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
19 WYSOKIŃSKI DARIUSZ 42km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
20 JĘDRZEJUK MAREK 42km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
21 WAWRYK RAFAŁ 42km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
22 NOLBERT ADAM 42km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
23 SZUBERT WOJCIECH 42km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
24 SZUTER APOLINARY 42km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM BOLESŁAWIEC
25 KRUPA MAREK 42km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
26 ROZDOLSKI JAROSŁAW 42km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
27 WITTENBECK PATRYCJA 42km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
WŚCIEKŁE PSY
1 MICHAŁOWSKA DARIA 42km / K30 WŚCIEKŁE PSY GŁUSZYCA
WĘZEŁ TELEINFORMATYCZNY SŁUPSK
1 JĘDRASZCZYK MAREK 42km / M40 WĘZEŁ TELEINFORMATYCZNY SŁUPSK SŁUPSK
2 KAŃDUŁA MARIUSZ 42km / M40 WĘZEŁ TELEINFORMATYCZNY SŁUPSK NOWY TOMYŚL
3 RUSZCZYŃSKI ŁUKASZ 42km / M30 WĘZEŁ TELEINFORMATYCZNY SŁUPSK SŁUPSK
X-TEAM
1 ZASŁAWSKI LECH 42km / M30 X-TEAM WROCŁAW
ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA
1 BIK MIŁOSZ 42km / M30 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
2 BELZYT EDMUND 42km / M60 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
3 OCHMAN STANISLAW 42km / M40 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA ZEMBRZYCE
ZABIEGANI RĘKÓW - W TYM TIMIE NIE MA MIĘKKICH GOŚCI
1 ROZNERSKA DAGMARA 42km / K30 ZABIEGANI RĘKÓW - W TYM TIMIE NIE MA MIĘKKICH GOŚCI RĘKÓW
2 ROZNERSKI ŁUKASZ 42km / M30 ZABIEGANI RĘKÓW - W TYM TIMIE NIE MA MIĘKKICH GOŚCI RĘKÓW
ZABIEGANI Z LEŚNEJ
1 HORODKO JÓZEF 42km / M50 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
2 MEDYŃSKI SŁAWEK 42km / M40 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LUBAŃ
3 SZTUBA BOGDAN 42km / M50 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
4 FARGANUS ROBERT 42km / M30 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
5 TYLKA TOMASZ 42km / M30 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
ZABIEGANYWLODZI
1 SOKÓŁ MICHAŁ 42km / M30 ZABIEGANYWLODZI GŁOWNO
2 RUTA MACIEJ 42km / M40 ZABIEGANYWLODZI ŁÓDŹ
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE
1 PAJDAK PAWEŁ 42km / M50 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE SOSNOWIEC
2 KOCH PIOTR 42km / M30 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE CZELADŹ
ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIU
1 KMITA ROBERT 42km / M40 ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIU WROCŁAW
ZATOK PIRATÓW
1 OTOLIŃSKI TOMASZ 42km / M30 ZATOK PIRATÓW WROCŁAW
ZBŁĄKANI KAJAKARZE
1 SZCZEPANIK PAWEŁ 42km / M20 ZBŁĄKANI KAJAKARZE BIELSKO-BIAŁA
ZLB ZŁOTORYJA
1 KUREK EWA 42km / K30 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 KURIATA ROBERT 42km / M50 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
ZWYCZUCIEMSMAKU.PL
1 GWOZDECKI TOMASZ 42km / M30 ZWYCZUCIEMSMAKU.PL WROCŁAW
ZYJEZEPI.PL
1 MROZIEWICZ MARCIN 42km / M30 ZYJEZEPI.PL PŁOCK
ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
1 KOCIOŁOWICZ PIOTR 42km / M30 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN BARDO
2 HERMAN DARIUSZ 42km / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN CIEPŁOWODY
ŚLĘZAK TEAM
1 KIPIGROCH BARTŁOMIEJ 42km / M30 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
2 DYDYNA DAWID 42km / M20 ŚLĘZAK TEAM ZIELONA GÓRA
3 KUŚMIERSKA MAGDALENA 42km / K40 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
4 ŁACIŃSKI BOGUSŁAW 42km / M50 ŚLĘZAK TEAM SIECHNICE
5 PAWLUS VIOLETTA 42km / K40 ŚLĘZAK TEAM SIECHNICE
ŚREDZCY BIEGACZE
1 CHOLEWIŃSKI PAWEŁ 42km / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
2 MAŹNIEWSKI GRZEGORZ 42km / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
3 JANKOWSKI JERZY 42km / M40 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
4 ROKITA ANDRZEJ 42km / M50 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
1 WCIÓRKA PIOTR 42km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
2 GURGUL RYSZARD 42km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA BOGUSZOW-GORCE
3 SKOWRON TOMASZ 42km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
4 KIERCZAK MAREK 42km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
1 OLSZEWSKI DANIEL 42km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
1 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ 42km / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
ŁĘCZNA BIEGA
1 WÓJTOWICZ PIOTR 42km / M30 ŁĘCZNA BIEGA ŁĘCZNA
ŻAGAŃ
1 MIEMCZYK ARTUR 42km / M40 ŻAGAŃ ŻAGAŃ
ŻARÓW BIEGA
1 KLUBA MARTA 42km / K30 ŻARÓW BIEGA ŻARÓW
ŻYTNIA TEAM
1 OLEJNIK BARTŁOMIEJ 42km / M30 ŻYTNIA TEAM KOSZALIN