Datasport

VII Bieg Twardziela
Bogatynia, 01 maja 2018 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 12
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 ALGRA RACE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUPKOWSKI KAMIL OPEN / M30 ALGRA RACE TEAM SKWIERZYNA
 
2 BLACK CIRCLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABARA DOROTA OPEN / K30 BLACK CIRCLE GRYFÓW ŚLĄSKI
2 GARLIŃSKI DANIEL OPEN / M30 BLACK CIRCLE GRYFÓW ŚLĄSKI
3 WAWRZOS MARTYNA OPEN / K20 BLACK CIRCLE GRYFÓW ŚLĄSKI
 
3 CROSSTEAM ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZADWÓRNY ARTUR OPEN / M20 CROSSTEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
2 PAŁUSKA MAŁGORZATA OPEN / K30 CROSSTEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
3 BUKO JACEK OPEN / M20 CROSSTEAM ZGORZELEC PIEŃSK
4 PIKOR TOBIASZ OPEN / M20 CROSSTEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
5 PAŁYS MICHAŁ OPEN / M30 CROSSTEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
6 TOMASZEWSKI KORNEL OPEN / M20 CROSSTEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
 
4 CZARNI CZARNOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZELAK TOMASZ OPEN / M20 CZARNI CZARNOWO KROSNO ODRZAŃSKIE
2 KASPERASZEK WOJTEK OPEN / M20 CZARNI CZARNOWO KROSNO ODRZAŃSKIE
3 BUŁA DAWID OPEN / M20 CZARNI CZARNOWO KROSNO ODRZAŃSKIE
 
5 EDI TEAM ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEJNIK TOMASZ OPEN / M20 EDI TEAM ZGORZELEC BOGATYNIA
 
6 FAT & FURIOUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK DAWID OPEN / M20 FAT & FURIOUS PODGÓRZYN
2 JAGUSZEWSA AGNIESZKA OPEN / K20 FAT & FURIOUS KARPACZ
3 ZASADA MAGDALENA OPEN / K30 FAT & FURIOUS DZIWISZÓW
4 SKRZYŃSKI KRZYSZTOF OPEN / M30 FAT & FURIOUS KARPACZ
 
7 HUSARIA RACE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETROSZEK-DOMORADZKA AGATA OPEN / K20 HUSARIA RACE TEAM NAMYSŁÓW
2 KOSZCZYC RAFAŁ OPEN / M30 HUSARIA RACE TEAM GUBIN
 
8 MAD RUNNERS WALBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUL DARIUSZ OPEN / M40 MAD RUNNERS WALBRZYCH WAŁBRZYCH
2 MICHALAK MICHAŁ OPEN / M30 MAD RUNNERS WALBRZYCH WAŁBRZYCH
3 SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ OPEN / M30 MAD RUNNERS WALBRZYCH WAŁBRZYCH
4 KRYSZAK KAZIMIERZ OPEN / M30 MAD RUNNERS WALBRZYCH WAŁBRZYCH
 
9 STREFA RUCHU ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAWORSKA MARTA OPEN / K30 STREFA RUCHU ZGORZELEC ZGORZELEC
2 JAWORSKI RYSZARD OPEN / M30 STREFA RUCHU ZGORZELEC JERZMANKI
 
10 TWARDZIELE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIROSŁAW ZIELENIECKI OPEN / M40 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
 
11 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOCHNAL DAWID OPEN / M30 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA PORAJÓW
2 DRAGAN MATEUSZ OPEN / M30 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
3 PAPROCKA SYLWIA OPEN / K30 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
4 ŁAPTUCH GRZEGORZ OPEN / M30 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
5 PADULA-TROJANOWSKA ALEKSANDRA OPEN / K30 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
6 PADULA MARCIN OPEN / M30 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
7 SZYLINSKA KATARZYNA OPEN / K40 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
8 JUKOWSKI JAROSŁAW OPEN / M30 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
9 STASIWOLAK ANNA OPEN / K30 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
10 JANIAK TOMASZ OPEN / M30 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
11 SZYLIŃSKI MAREK OPEN / M40 TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA BOGATYNIA
 
12 ŻELAZNE WILKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURIATA KEWIN OPEN / M20 ŻELAZNE WILKI BOGATYNIA
2 ŁAZIŃSKA KAROLINA OPEN / K30 ŻELAZNE WILKI PORAJÓW
3 OSZUST MATEUSZ OPEN / M20 ŻELAZNE WILKI PORAJÓW
4 KSIĄŻEK KACPER OPEN / M20 ŻELAZNE WILKI BOGATYNIA