Datasport

3. Dziesiątka Babicka
Stare Babice, 07 kwietnia 2018 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 229
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 #BIEGAMDLASIEBIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUREJKO AGNIESZKA 10km / K20 #BIEGAMDLASIEBIE WARSZAWA
2 STEFAŃSKA JOANNA 10km / K40 #BIEGAMDLASIEBIE WARSZAWA
3 DĄBROWA WOJCIECH 10km / M70 #BIEGAMDLASIEBIE WARSZAWA
4 MIRON ANDRZEJ 10km / M40 #BIEGAMDLASIEBIE LIPKÓW
5 BANACHOWICZ MILENA 10km / K20 #BIEGAMDLASIEBIE LATCHORZEW
6 KŁOSOWSKI MARIUSZ 10km / M40 #BIEGAMDLASIEBIE ZIELONKI PARCELA
7 SZELENBAUM MARIA 10km / K20 #BIEGAMDLASIEBIE BABICE NOWE
 
2 #RUNMEN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANASZCZYK ARKADIUSZ 10km / M40 #RUNMEN OŻARÓW MAZOWIECKI
 
3 #SAM SIĘ TURLAM :)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOMARNICKI KAMIL 10km / M30 #SAM SIĘ TURLAM :) WARSZAWA
 
4 -
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZEWCZYK ROBERT 10km / M50 - PIASTÓW
2 CZYŻEWSKI MIKOŁAJ 10km / M40 - WARSZAWA
3 CIECHAŃSKA PATRYCJA 10km / K20 - IZABELIN
4 LUBAŃSKI MATEUSZ 10km / M20 - JÓZEFÓW
5 KOCIUBOWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 - LESZNO
6 MICHALSKA ZUZANNA 10km / K20 - WARSZAWA
7 ŁOMIAK PIOTR 10km / M40 - WARSZAWA
8 MASZCZYK IZABELA 10km / K30 - WARSZAWA
9 BOJANOWSKI MIROSŁAW 10km / M50 - SOCHACZEW
10 BAŃKA GRZEGORZ 10km / M30 - WARSZAWA
11 MAINKA JACEK 10km / M30 - WARSZAWA
12 KRYCZKA PAWEŁ 10km / M40 - WARSZAWA
13 BRUSZEWSKI ARKADIUSZ 10km / M40 - GRODZISK MAZOWIECKI
14 BYTNIEWSKI ZDZISŁAW 10km / M60 - WARSZAWA
15 BABIŃSKI JERZY 10km / M50 - NADARZYN
16 KOŻUCHOWSKI JACEK 10km / M40 - WARSZAWA
17 POSMAN RAFAŁ 10km / M40 - WAŁBRZYCH
18 ROSÓŁ STANISŁAW 10km / M40 - WARSZAWA
19 IWANICKI PAWEL 10km / M40 - WARSZAWA
20 CZAJKA- KOWSZUN JOANNA NW / K - BORZĘCIN DUŻY
21 GAŁECKI KAROL NW / M - STARE BABICE
22 ZAWODNIK ANONIMOWY NW / K -
23 FRYDRYCH MACIEJ NW / M - WARSAW
24 BUGNAR ANNA 10km / K30 - KWIRYNÓW
25 KOWALSKA ANNA 10km / K40 - MARIEW
26 GOŁĘBIEWSKA JOANNA 10km / K40 - LIPKÓW
27 DYR ANNA 10km / K40 - LIPKÓW
28 GĄSIEWSKI KRZYSZTOF 10km / M30 - BORZĘCIN DUŻY
 
5 -POSMAKUJ RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIECZNIKOWSKI MATEUSZ 10km / M20 -POSMAKUJ RUN TEAM STARE BABICE
 
6 12TRI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARSKI PIOTR 10km / M50 12TRI.PL LUBARTÓW
2 LOZOWSKI ROBERT 10km / M40 12TRI.PL WARSZAWA
3 DUDEK BARTŁOMIEJ 10km / M30 12TRI.PL WARSZAWA
 
7 4ENDORPHINS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWSKA-KRZAK ELŻBIETA 10km / K40 4ENDORPHINS WARSZAWA
2 SMOCZYK MIROSŁAWA 10km / K40 4ENDORPHINS WARSZAWA
 
8 @BORYSBIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORYSIUK PIOTR 10km / M30 @BORYSBIEGA WOLA UHRUSKA
 
9 A.K.B. MORT!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUZYKA MICHAŁ 10km / M40 A.K.B. MORT! WARSZAWA
 
10 ACTIVE PROSPERIA RUNNING TEAM/STO-NOGI MILANÓWEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TABER KONRAD 10km / M20 ACTIVE PROSPERIA RUNNING TEAM/STO-NOGI MILANÓWEK BRWINÓW
 
11 ADIDAS RUNNERS WARSAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PARSZCZYŃSKA IZABELA 10km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW GIŻYCKO
2 PIOTROWSKA ANNA 10km / K40 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
3 KLUSEK JOLANTA 10km / K40 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
4 KIRKIEWICZ KACPER 10km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
 
12 AKS POLONIA WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PISAREK JACEK 10km / M50 AKS POLONIA WARSZAWA WARSZAWA
2 DŁUTOWSKI WŁODZIMIERZ 10km / M40 AKS POLONIA WARSZAWA WARSZAWA
 
13 AKTYWNI WĘGRÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNICKI PAWEŁ 10km / M20 AKTYWNI WĘGRÓW WĘGRÓW
 
14 ALBATROSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTOSIŃSKI MARIUSZ 10km / M40 ALBATROSY WARSZAWA
2 GRABIŃSKA GIZELA 10km / K40 ALBATROSY WARSZAWA-WESOŁA
3 SNARSKI BOGDAN 10km / M30 ALBATROSY WARSZAWA
4 TIMOFIEJUK PAWEŁ 10km / M40 ALBATROSY WARSZAWA
 
15 ALETEMPO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIKI MARZENNA NW / K ALETEMPO WARSZAWA
 
16 APTEKARZ WARSZAWSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCZYŃSKI IGOR 10km / M40 APTEKARZ WARSZAWSKI WARSZAWA
 
17 AQ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALBARCZYK-OWCZAREK MAGDALENA 10km / K30 AQ KWIRYNÓW
 
18 AQUAMO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIELGO-SIEROCIŃSKA KATARZYNA 10km / K30 AQUAMO STRZYKUŁY
2 SIEROCIŃSKI ROBERT 10km / M30 AQUAMO
3 JANOWSKI WOJCIECH 10km / M40 AQUAMO NOWY DZIEKANÓW
4 ŁUCZAK MICHAŁ 10km / M40 AQUAMO MARIANÓW
5 ŁUCZAK ANNA 10km / K30 AQUAMO MARIANÓW
6 RAMATOWSKI ADRIAN 10km / M30 AQUAMO WARSZAWA
7 MAGIERSKI JERZY 10km / M60 AQUAMO WARSZAWA-WESOŁA
8 BEŃKO MATEUSZ 10km / M20 AQUAMO WARSZAWA
9 MEYER HANNA 10km / K30 AQUAMO
10 GUTOWSKI PAWEŁ 10km / M40 AQUAMO WARSZAWA
11 OWCZAREK MACIEJ 10km / M40 AQUAMO KWIRYNÓW
12 JABŁECKI MAREK 10km / M30 AQUAMO STARE BABICE
 
19 ASSECO ACTIVE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTKOWSKI IRENEUSZ 10km / M50 ASSECO ACTIVE TEAM WARSZAWA
 
20 ATP STARE BABICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁESZKA PIOTR 10km / M40 ATP STARE BABICE LATCHORZEW
 
21 AUTO ŻOLIBORZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOŃCZUK ANETA 10km / K30 AUTO ŻOLIBORZ
2 KACPRZAK KONRAD 10km / M40 AUTO ŻOLIBORZ
3 BANASZEK MARZENA 10km / K40 AUTO ŻOLIBORZ
4 SAWICKI PAWEŁ 10km / M50 AUTO ŻOLIBORZ
5 PIEŃKOWSKI SEBASTIAN 10km / M40 AUTO ŻOLIBORZ ŁOMIANKI
 
22 BANK MILLENNIUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BABULA JAROSŁAW NW / M BANK MILLENNIUM WARSZAWA
 
23 BBL_GROTY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TELEŚNICKI GRZEGORZ 10km / M40 BBL_GROTY WARSZAWA
 
24 BIEGACZKA Z GROT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULBICKA EWA, ELWIRA 10km / K60 BIEGACZKA Z GROT WARSZAWA
 
25 BIEGAJACE 40-STKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PÓLKOWSKA AGNIESZKA 10km / K40 BIEGAJACE 40-STKI POSTOLISKA
2 FALKOWSKA WIOLETTA 10km / K30 BIEGAJACE 40-STKI JARZEBIA ŁĄKA
3 WRONKA IWONA 10km / K40 BIEGAJACE 40-STKI CHRZĘSNE
 
26 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM/TRICLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSECKI KONRAD 10km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM/TRICLUB ZĄBKI
 
27 BIEGAM NA TARCHOMINIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUJAWSKA JOANNA 10km / K40 BIEGAM NA TARCHOMINIE WARSZAWA
 
28 BIEGAM NATURALNIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BASIS MARCIN 10km / M40 BIEGAM NATURALNIE WARSZAWA
 
29 BIEGAMPŁOCK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PACHNIEWSKA AGNIESZKA 10km / K40 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
 
30 BIEGIEM RADOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAMER RAFAŁ 10km / M50 BIEGIEM RADOM RADOM
2 TYMIRSKI TADEUSZ 10km / M70 BIEGIEM RADOM RADOM
 
31 BIEGNIJ DZIADEK BIEGNIJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻOCHOWSKI KRZYSZTOF 10km / M50 BIEGNIJ DZIADEK BIEGNIJ SŁUPNO
 
32 BIEGNIJ Z PROSERVICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARWACKI ARTUR 10km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE
2 WOJTYŁA BARTOSZ 10km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE
3 ZIELIŃSKI JACEK 10km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE
4 REGULSKI JAREK 10km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE
5 RÓŻYCKI KONRAD 10km / M50 BIEGNIJ Z PROSERVICE
6 CHLAŚCIAK MAGDA 10km / K30 BIEGNIJ Z PROSERVICE
7 ŻABCZYŃSKI MARCIN 10km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE
8 DĄBROWSKI MICHAŁ 10km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE
9 LISOWSKI PIOTR 10km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE
10 KOSIŃSKI RAFAŁ 10km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE
11 SKRZYPEK ROBERT 10km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE
12 KOWALIK TOMEK 10km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE
 
33 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SŁOŃ RAFAŁ 10km / M40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ WARSZAWA
2 ŻOŁĄDEK JUSTYNA 10km / K40 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ SUCHEDNIÓW
3 KOPIENIAK AGNIESZKA 10km / K30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ POZNAŃ
 
34 BKS WATAHA WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PTAK SŁAWOMIR 10km / M30 BKS WATAHA WARSZAWA CEGŁÓW
2 NOWAKOWSKI SŁAWOMIR 10km / M40 BKS WATAHA WARSZAWA KLAUDYN
 
35 BOERNEROWO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRESZEL KRZYSZTOF 10km / M40 BOERNEROWO BIEGA WARSZAWA
 
36 BRAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁĘDOWSKI ŁUKASZ 10km / M30 BRAK WARSZAWA
2 NIEWIADOMSKA MONIKA NW / K BRAK WARSZAWA
3 POLITAJ ADRIAN 10km / M30 BRAK TOPOLIN
 
37 BUSHIDO CENTRUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOJAK MARTA 10km / K40 BUSHIDO CENTRUM WARSZAWA
2 MUNIAK EWA 10km / K40 BUSHIDO CENTRUM WARSZAWA
 
38 BYLEDOBIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPIEC DARIUSZ NW / M BYLEDOBIEC WARSZAWA
 
39 BZWBK RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIERAK KRIS 10km / M30 BZWBK RUNNERS WARSZAWA
 
40 CARREFOUR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPER SEBASTIAN 10km / M40 CARREFOUR WARSZAWA
 
41 CHEMIK NOXY PUŁAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRODACKI WALDEMAR 10km / M60 CHEMIK NOXY PUŁAWY PUŁAWY
 
42 CHODZEZKIJAMI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZEZINA EWA NW / K CHODZEZKIJAMI.PL SOCHACZEW
2 BRZEZINA JOZEF NW / M CHODZEZKIJAMI.PL SOCHACZEW
 
43 DAMY RADĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERWIŃSKI JANUSZ 10km / M50 DAMY RADĘ ZEGRZE
2 CZERWIŃSKI MAREK 10km / M30 DAMY RADĘ ZEGRZE
3 DUBIEL HUBERT 10km / M30 DAMY RADĘ ZEGRZE
4 CZERWIŃSKI CEZARY 10km / M30 DAMY RADĘ ZEGRZE
 
44 DD KLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYSZKOWSKI JAREK NW / M DD KLUB KWIRYNÓW
 
45 DECATHLON BIAŁYSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PELIC AGNIESZKA 10km / K30 DECATHLON BIAŁYSTOK WARSZAWA
 
46 DECATHLON PLAZA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIĘPAK PAWEŁ 10km / M20 DECATHLON PLAZA RUNNING TEAM KRAKÓW
 
47 DECOARTY.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBOTA ARTUR 10km / M40 DECOARTY.PL WARSZAWA
2 JARZĄB KATARZYNA 10km / K30 DECOARTY.PL WARSZAWA
 
48 DNF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUSIAKOWSKI MIKOŁAJ 10km / M30 DNF STARE BABICE
 
49 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAGEN MARTA 10km / K20 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI KSIĄŻENICE
2 PAWELEC KRYSTYNA 10km / K60 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI PIASTÓW
3 KULIK JACEK 10km / M50 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
4 SZEWCZYK RAFAŁ 10km / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI KADY
5 MICHAŁOWSKI DANIEL 10km / M20 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
 
50 DREAM RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŹMIERCZAK MARTA 10km / K30 DREAM RUN WARSZAWA
 
51 DRUŻYNA PIERŚCIENIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALINOWSKI MATEUSZ 10km / M30 DRUŻYNA PIERŚCIENIA WARSZAWA
2 PUACZ SZYMON 10km / M30 DRUŻYNA PIERŚCIENIA WARSZAWA
 
52 DRUŻYNA SZPIKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDASZ ANDRZEJ 10km / M40 DRUŻYNA SZPIKU STARE BABICE
 
53 DYSTANS LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLUDKIEWICZ TOMASZ 10km / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
2 WICIK AGATA 10km / K30 DYSTANS LESZNO WĄSY KOLONIA
3 PERLAN ROBERT 10km / M40 DYSTANS LESZNO LESZNO
4 NIEDŹWIADEK SEBASTIAN 10km / M40 DYSTANS LESZNO FELIKSÓW
5 KORNATOWSKI ANDRZEJ 10km / M40 DYSTANS LESZNO LESZNO
6 RYBAK ŁUKASZ 10km / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
7 MILLER KACPER 10km / M16 DYSTANS LESZNO LESZNO
8 DRÓŻNY KRZYSZTOF 10km / M50 DYSTANS LESZNO WYGLĘDY
9 BOGUCKA BEATA 10km / K30 DYSTANS LESZNO MYSZCZYN
10 KHAN DAVID 10km / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
 
54 DZIKI ZABORÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GORALEWSKI MATEUSZ 10km / M30 DZIKI ZABORÓW ZABOROW
2 ŚLUSARCZYK TOMASZ 10km / M40 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
3 TOŁCZYK SYLWIA 10km / K30 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
4 SOCHACKA ANNA 10km / K40 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
5 SOCHACKI ARKADIUSZ 10km / M40 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
6 TOŁCZYK MICHAŁ 10km / M30 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
7 CIERKOŃSKI MICHAŁ 10km / M40 DZIKI ZABORÓW WIKTORÓW
8 MIERZWIAK KRZYSZTOF 10km / M50 DZIKI ZABORÓW ZABORÓW
 
55 DĄBKI FAMILY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKI ŁUKASZ 10km / M30 DĄBKI FAMILY TEAM PRUSZKOW
 
56 EKO-BABICE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOHDZIEWICZ PAWEŁ 10km / M30 EKO-BABICE TEAM ŁOMIANKI
2 TURKOT PAWEŁ 10km / M50 EKO-BABICE TEAM PRUSZKÓW
3 LEBIEDOWICZ KRZYSZTOF 10km / M30 EKO-BABICE TEAM WARSZAWA
4 TOMCZYK ANNA 10km / K20 EKO-BABICE TEAM PODDĘBICE
5 BOCZKOWSKI MACIEJ 10km / M40 EKO-BABICE TEAM WARSZAWA
6 ADAMIAK MATEUSZ 10km / M30 EKO-BABICE TEAM LEGIONOWO
7 RUTKOWSKI ADAM 10km / M40 EKO-BABICE TEAM BORZĘCIN MAŁY
8 GŁADYGA KINGA 10km / K30 EKO-BABICE TEAM BLIZNE JASIŃSKIEGO
9 KUCHARSKA PATRYCJA 10km / K20 EKO-BABICE TEAM BORZĘCIN DUŻY
 
57 ENTRE RUNNING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARASEK JAKUB 10km / M20 ENTRE RUNNING PIASTÓW
 
58 ERIZO.PL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTKOWSKI JAN 10km / M30 ERIZO.PL TEAM WARSZAWA
 
59 EURO-KONSTRUKCJE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIEŻYŃSKI DOMINIK 10km / M30 EURO-KONSTRUKCJE WARSZAWA
2 CICHOWLAS ANNA NW / K EURO-KONSTRUKCJE BLIZNE JASIŃSKIEGO
3 CICHOWLAS PIOTR 10km / M40 EURO-KONSTRUKCJE BLIZNE JASINSKIEGO
4 KOWALEWICZ KACPER 10km / M20 EURO-KONSTRUKCJE BLIZNE JASIŃSKIEGO
 
60 FEEL IT TOMASZ ŚWIDERSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIDERSKI TOMASZ 10km / M20 FEEL IT TOMASZ ŚWIDERSKI WARSZAWA
2 ŚWIDERSKA MAŁGORZATA 10km / K20 FEEL IT TOMASZ ŚWIDERSKI WARSZAWA
 
61 GAPMONT RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATYSIAK MARCIN 10km / M40 GAPMONT RUNNING TEAM WARSZAWA
 
62 GAZELE NA STARCIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOSZYŃSKA- PSTROKOŃSKA JOANNA 10km / K30 GAZELE NA STARCIE WARSZAWA
2 SOSZYŃSKI PIOTR 10km / M40 GAZELE NA STARCIE WARSZAWA
3 DOMANSKI JAREK 10km / M30 GAZELE NA STARCIE WARSZAWA
 
63 GLKS NADARZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃCZAK ZBIGNIEW NW / M GLKS NADARZYN NADARZYN
 
64 GOSIR OŻARÓW MAZOWIECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDRZEJCZAK JACEK 10km / M40 GOSIR OŻARÓW MAZOWIECKI OŻARÓW MAZOWIECKI
 
65 GRUPA BIEGOWA CHTMO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYTLIŃSKI RAFAŁ 10km / M40 GRUPA BIEGOWA CHTMO LEGIONOWO
 
66 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA-URSYNÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUJNOWSKI RAFAŁ 10km / M40 GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA-URSYNÓW WARSZAWA
 
67 GRUPA WILKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZWONKOWSKI RYSZARD NW / M GRUPA WILKI WYGLĘDY
2 RUDZIK ANETA NW / K GRUPA WILKI OŻARÓW MAZOWIECKI
3 DZIUBA EDYTA NW / K GRUPA WILKI OŻARÓW MAZOWIECKI
 
68 HIKING_TOURS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF 10km / M40 HIKING_TOURS WARSZAWA
 
69 HUSARIA RACE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OWCZAREK SYLWIA 10km / K30 HUSARIA RACE TEAM OŻARÓW MAZOWIECKI
2 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 HUSARIA RACE TEAM
3 JAWOREK RAFAŁ 10km / M20 HUSARIA RACE TEAM BABICE NOWE
4 KLIMEK MACIEJ 10km / M20 HUSARIA RACE TEAM LATCHORZEW
 
70 HYDRO CENTRUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPERSKA ANNA 10km / K20 HYDRO CENTRUM MIŃSK MAZOWIECKI
 
71 IPN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAREK ROMAN 10km / M50 IPN WARSZAWA
 
72 IZABELIN NA START
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OŻAROWSKA PAULINA 10km / K40 IZABELIN NA START IZABELIN
2 LISZEWSKA MARTA 10km / K40 IZABELIN NA START IZABELIN
3 SKRZYPCZAK MAŁGORZATA 10km / K40 IZABELIN NA START IZABELIN
4 SIELCZAK ANNA 10km / K40 IZABELIN NA START TRUSKAW
5 MANDES ANNA 10km / K30 IZABELIN NA START LASKI
6 WOJDYLO ADAM 10km / M50 IZABELIN NA START LASKI
7 PAWŁOWSKA KINGA 10km / K40 IZABELIN NA START IZABELIN
8 FRAŃCZAK DARIUSZ 10km / M30 IZABELIN NA START LASKI
9 PTASZNIK AGATA 10km / K50 IZABELIN NA START IZABELIN
10 MOŚCICKA RENATA 10km / K40 IZABELIN NA START HORNÓWEK
11 SMOLIŃSKA DOMINIKA 10km / K30 IZABELIN NA START LASKI
12 KĄDZIELSKA MAGDALENA 10km / K40 IZABELIN NA START KOCZARGI STARE
13 KUCZYŃSKI MARCIN 10km / M30 IZABELIN NA START WOJCIESZYN
 
73 JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSZKOWSKI TOMASZ 10km / M30 JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW WARSZAWA
 
74 JB WARSAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUCH EMIL 10km / M30 JB WARSAW WARSZAWA
 
75 JIMISPORT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STECHMAN-KOWALSKA MARIA 10km / K30 JIMISPORT.PL KAMPINOS
2 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 JIMISPORT.PL KAMPINOS
 
76 KABEL GIBON SQUAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIEŁBASA KRYSTIAN 10km / M20 KABEL GIBON SQUAD OŻARÓW MAZOWIECKI
2 DZIEWICKA-ŚWIDER ZUZANNA 10km / K20 KABEL GIBON SQUAD OŻARÓW MAZOWIECKI
 
77 KACZMAR PROJECT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJNAROWSKI MICHAŁ 10km / M30 KACZMAR PROJECT ŻYRARDÓW
 
78 KARNICE SŁONIÓWKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASTALERZ KATARZYNA 10km / K40 KARNICE SŁONIÓWKA PUSZCZA MARIAŃSKA
 
79 KATEDRA WF SP STARE BABICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAZIŃSKI PIOTR 10km / M30 KATEDRA WF SP STARE BABICE WARSZAWA
2 BŁASZCZYKA PIOTR 10km / M30 KATEDRA WF SP STARE BABICE WARSZAWA
 
80 KB ERGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZYCKI RAFAŁ 10km / M40 KB ERGO WARSZAWA
 
81 KB GALERIA WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZACHAROWSKI BOHDAN 10km / M70 KB GALERIA WARSZAWA GRÓJEC
 
82 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALAK MARTA 10km / K40 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO PŁOŃSK
2 KŁOSZEWSKI MARCIN 10km / M20 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO BABOSZEWO
 
83 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALAK JERZY 10km / M70 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU PŁOŃSK
 
84 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIAŁA PIOTR 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA WIKTORÓW
2 PAWLUK-WIECZOREK MAŁGORZATA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
3 SKWIERCZYŃSKI ADAM 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA SIEDLCE
4 SZPARAGA DOROTA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA PIASTÓW
5 ZAJĄC JACEK 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
6 LIPIANOGA PIOTR 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA DUCHNICE
7 KONCA BEATA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
8 KONCA MARIUSZ 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
9 SOBCZYK ELA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
10 SOBCZYK MAREK 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
11 CHUDZIK JOANNA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
12 CHUDZIK SŁAWOMIR 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
13 TŁOMAK ARKADIUSZ 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
14 FIDLER AGNIESZKA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
15 SZYDŁOWSKI WALDEMAR 10km / M50 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
16 DOMINIAK MICHAŁ 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
17 OWSIANKO MARTA 10km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
18 PRZEWOŹNY DARIUSZ 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA PRUSZKÓW
19 KUCZKOWSKI JERZY 10km / M60 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
20 ANIOŁEK JAN 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
21 PARZNIEWSKA IWONA 10km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
22 POLAK ARTUR 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA PILASZKÓW
23 BUCZYNSKI ARKADIUSZ 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OZAROW MAZOWIECKI
24 DOBRZYŃSKI PAWEŁ 10km / M50 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA BORZĘCIN DUŻY
25 ARMO MAŁGORZATA 10km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA STARE BABICE
 
85 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WUDARCZYK TOMASZ 10km / M50 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW WŁADYSŁAWOWO
 
86 KITKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWIASA ADAM 10km / M20 KITKI SIERAKOWICE PRAWE
 
87 KLUB BIEGACZA RTVEUROAGD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PEKRUL EDYTA 10km / K30 KLUB BIEGACZA RTVEUROAGD WARSZAWA
 
88 KM AKTYWNI SOCHACZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCIMSKI JAN 10km / M70 KM AKTYWNI SOCHACZEW SOCHACZEW
2 KOWALSKI ADRIAN 10km / M30 KM AKTYWNI SOCHACZEW KAMPINOS
3 ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF NW / M KM AKTYWNI SOCHACZEW SOCHACZEW
 
89 KONDYCJA PIASECZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAWICKI BOGUSŁAW 10km / M50 KONDYCJA PIASECZNO BANIOCHA
2 KOZŁOWSKA-SAWICKA MAŁGORZATA NW / K KONDYCJA PIASECZNO BANIOCHA
3 WOJCIECHOWSKA ELZBIETA NW / K KONDYCJA PIASECZNO ZGORZAŁA
 
90 KONIUCHY OCR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMIK PIOTR 10km / M30 KONIUCHY OCR IZABELIN C
 
91 KREJZI TIM BŁONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROWSKI PIOTR 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
2 OSTROWSKA ELIZA 10km / K30 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
3 ZATORSKI MARCIN 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
4 ADAMSKA-KOLANO AGNIESZKA 10km / K40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
5 WIŚNIEWSKI PAWEŁ PIOTR 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
6 KLIMECKA -AKSAMIT IGA 10km / K40 KREJZI TIM BŁONIE GDYNIA
7 FABINIAK MARZENA 10km / K40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
8 WOJTASIK JUSTYNA 10km / K30 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
9 MIELCARZ MICHAŁ 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
 
92 KS PEGAZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LAMPART PIOTR 10km / M30 KS PEGAZ CHYLICE
 
93 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASZEWSKI WOJCIECH 10km / M50 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE WARSZAWA
2 STASZEWSKA KINGA 10km / K40 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE WARSZAWA
3 KOCHANEK KRYSTIAN 10km / M30 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE WARSZAWA
4 SŁOMKA ANDRZEJ 10km / M40 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE WARSZAWA
5 SUCHODOLSKI MARIUSZ 10km / M40 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE WARSZAWA
6 WILCZURA MAREK 10km / M40 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE WARSZAWA
7 JUREK PRZEMYSŁAW 10km / M40 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE WARSZAWA
8 BIEŃKO ADAM 10km / M40 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE WARSZAWA
9 FROŁOW JAKUB 10km / M40 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE WARSZAWA
10 RUSIN BARTOSZ 10km / M40 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE JABŁONNA
11 RUSIN MICHAŁ 10km / M16 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE JABŁONNA
12 MARCZUK ROBERT 10km / M40 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE ZIELONKA
13 SZCZEPANIAK JADWIGA 10km / K50 KS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIE ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
94 KS WOLNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECHÓW MARCIN 10km / M40 KS WOLNI WARSZAWA
 
95 KURPIE MYSZYNIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROPIAK RYSZARD 10km / M70 KURPIE MYSZYNIEC MYSZYNIEC
 
96 KUŹNIA TRIATHLONU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JONIO KATARZYNA 10km / K30 KUŹNIA TRIATHLONU SZELIGI
2 JONIO TOMASZ 10km / M30 KUŹNIA TRIATHLONU SZELIGI
 
97 KWAŚNE ŻELKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBIESKI JAN 10km / M20 KWAŚNE ŻELKI IZABELIN
 
98 KWIRYNÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRÓŻDŻ MACIEJ 10km / M40 KWIRYNÓW KWIRYNÓW
 
99 LAP-KOM SERWIS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIERZWIŃSKI ŁUKASZ 10km / M30 LAP-KOM SERWIS TEAM WARSZAWA
 
100 LASKI ŁOWCY TLENU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FORTUNIAK KAMILA NW / K LASKI ŁOWCY TLENU IZABELIN
 
101 LIPKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARK MARCIN 10km / M40 LIPKÓW LIPKÓW
 
102 LKB RUDNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IVERUK MYKHAYLO 10km / M40 LKB RUDNIK RIVNE
 
103 LKS OLYMP BŁONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADZIKOWSKI ANDRZEJ 10km / M30 LKS OLYMP BŁONIE KIŚCINNE
2 GAWARSKI PIOTR 10km / M30 LKS OLYMP BŁONIE BŁONIE
 
104 LKS OSTROWIANKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAGIELSKA EWA 10km / K30 LKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKI
 
105 LULATEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANTOSIEWICZ ROBERT NW / M LULATEAM OTWOCK
2 ANTOSIEWICZ STANISŁAWA NW / K LULATEAM OTWOCK
 
106 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYSZKA ANNA 10km / K20 LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA SADOWO
 
107 MARATHON BROTHERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 VUCO IVO NW / M MARATHON BROTHERS WARSZAWA
 
108 MARKOWI BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZELECKI PIOTR 10km / M40 MARKOWI BIEGACZE WARSZAWA
2 JACZEWSKI PAWEŁ 10km / M30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
 
109 MARYSIN WAWERSKI BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEMPEL TOMASZ 10km / M40 MARYSIN WAWERSKI BIEGA WARSZAWA
 
110 MATKA BIEGNIE Z TYŁU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKI TOMASZ 10km / M40 MATKA BIEGNIE Z TYŁU DUCHNICE
 
111 MAZOVIA PROACTIV
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRASZEWSKA RENATA 10km / K40 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
2 KOWALIŃSKI MACIEJ 10km / M30 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
3 WIŚNIEWSKA MARTA 10km / K30 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
4 KRASKOWSKA EWELINA 10km / K30 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
5 URBANOWSKA JOANNA 10km / K30 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
6 BAŁABAS ARTUR 10km / M30 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
7 KRÓLICKA ANIA 10km / K30 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
 
112 MBC TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HEWELKE FILIP 10km / M40 MBC TEAM WARSZAWA
 
113 MEDICOVER RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZASŁONA MAREK 10km / M30 MEDICOVER RUNNERS LATCHORZEW
 
114 MINIMAX POLSKA SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORNASZEWSKI ARTUR 10km / M40 MINIMAX POLSKA SP. Z O.O. STARE BABICE
 
115 MKB DREPTAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LAMPARSKI ZBIGNIEW 10km / M30 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
2 CZYŻKOWSKI PAWEŁ 10km / M30 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
3 TRUSZCZYŃSKI RADOSŁAW 10km / M30 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
4 PODSTAWKA PIOTR 10km / M30 MKB DREPTAK STANISŁAWÓW
5 TYMIŃSKI PAWEŁ 10km / M30 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
6 ZDUŃCZYK SŁAWOMIR 10km / M40 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
7 TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA 10km / K30 MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKI
8 BARTNICKI ADRIAN 10km / M16 MKB DREPTAK STANISŁAWOW
 
116 MORS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĘCŁAWIAK ALINA NW / K MORS PIASECZNO
 
117 MORSY OSTROLEKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIERZEJEWSKA MALGORZATA 10km / K30 MORSY OSTROLEKA OSTROLEKA
 
118 MORSY OSTROŁĘKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIONOWSKI MARIUSZ 10km / M50 MORSY OSTROŁĘKA OSTROLEKA
 
119 MRG TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CISZAK TOMASZ 10km / M40 MRG TEAM WARSZAWA
 
120 MYKMYK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TULA RENATA 10km / K60 MYKMYK WARSZAWA
 
121 NAPRZÓD MŁOCINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GALA KAMILA 10km / K30 NAPRZÓD MŁOCINY
2 DOBROWOLSKI SŁAWOMIR 10km / M50 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
3 CIEPLIŃSKA WIOLETTA 10km / K40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
4 PEC MONIKA 10km / K40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
5 PEC ARKADIUSZ 10km / M50 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
6 ŚLIWA ANETA 10km / K30 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
 
122 NAPRZÓD MŁOCINY/OBOZYBIEGOWE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUCZEL ANNA 10km / K30 NAPRZÓD MŁOCINY/OBOZYBIEGOWE.PL WARSZAWA
 
123 NATIONALE-NEDERLANDEN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWIERUCHA LESZEK NW / M NATIONALE-NEDERLANDEN WARSZAWA
 
124 NEON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MANIKAŁO DARIUSZ 10km / M40 NEON TEAM LIPKÓW
 
125 NEOVIA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALSKI JERZY 10km / M50 NEOVIA RUNNING TEAM LIPKÓW
 
126 NESSI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KISIELEWICZ BOŻENA 10km / K40 NESSI TEAM NADMA
 
127 NEWSMAP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STACHURSKA ANNA 10km / K20 NEWSMAP KATOWICE
 
128 NEWSMAP.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSIŃSKI ARTUR 10km / M20 NEWSMAP.PL RUDA ŚLĄSKA
 
129 NIEDŹWIADKI RUNNING TEAM/ OZ DGW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEDŹWIADEK CZESŁAW 10km / M60 NIEDŹWIADKI RUNNING TEAM/ OZ DGW WARSZAWA
 
130 NIEPRZEMAKALNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZANA TOMASZ 10km / M40 NIEPRZEMAKALNI KWIRYNÓW
 
131 NIEZRZESZONY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TELEGA JANUSZ 10km / M60 NIEZRZESZONY WARSZAWA
2 SZCZEPANIAK WIESŁAW 10km / M60 NIEZRZESZONY ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
132 NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALSKI ROBERT 10km / M30 NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI WARSZAWA
 
133 NORD-FIT LEKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŃSKI ROBERT NW / M NORD-FIT LEKI TEAM OŻARÓW MAZOWIECKI
 
134 NORDIC WALKING TEAM BORZĘCIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITT AGNIESZKA NW / K NORDIC WALKING TEAM BORZĘCIN WIERZBIN
2 TRZEPAŁKA JOANNA NW / K NORDIC WALKING TEAM BORZĘCIN STARE BABICE
3 KRZYWICKA MAJA NW / K NORDIC WALKING TEAM BORZĘCIN MARIEW
4 GĄSIŃSKA ANETA NW / K NORDIC WALKING TEAM BORZĘCIN BORZĘCIN DUŻY
5 TRZEPALKA KRYSTYNA NW / K NORDIC WALKING TEAM BORZĘCIN STARE BABICE
6 FIJOŁEK REMIGIUSZ NW / M NORDIC WALKING TEAM BORZĘCIN BORZĘCION
7 PRZYCHOCKA SYLWIA NW / K NORDIC WALKING TEAM BORZĘCIN MARIEW
 
135 NOWY DWÓR MAZOWIECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZARZYCKI ZDZISŁAW NW / M NOWY DWÓR MAZOWIECKI NOWY DWÓR MAZOWIECKI
 
136 NRC+
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RATASZEWSKI MAREK 10km / M50 NRC+ WARSZAWA
2 RATASZEWSKA EDYTA 10km / K50 NRC+ KLAUDYN
 
137 OBOZYGORSKIE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻUKIEWICZ MACIEJ 10km / M20 OBOZYGORSKIE.PL BŁONIE
 
138 OPEC PUŁAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWSKI EUGENIUSZ 10km / M60 OPEC PUŁAWY PUŁAWY
 
139 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIMIŃSKI ZDZISŁAW 10km / M60 ORANGE POLSKA WARSZAWA
 
140 ORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TUCZYŃSKI ROBERT 10km / M40 ORT ŁOMIANKI
 
141 OSIEDLOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRZEWIŃSKI MARIUSZ 10km / M30 OSIEDLOWA STARE BABICE
 
142 OSOBA FIZYCZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CISZAK LIDIA NW / K OSOBA FIZYCZNA WARSZAWA
2 KOSIŃSKA MARIANNA NW / K OSOBA FIZYCZNA STARE BABICE
 
143 OSP KOTORYDZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PERZYNA WOJCIECH 10km / M30 OSP KOTORYDZ TARCZYN
2 BUCZEK NATALIA 10km / K20 OSP KOTORYDZ TARCZYN
 
144 OŻARÓW RAZ DWA TRZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GASINSKI KRZYSZTOF 10km / M30 OŻARÓW RAZ DWA TRZY OŻARÓW MAZOWIECKI
 
145 PARKRUN BRÓDNO-WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MĘDRZYCKI MIROSŁAW 10km / M50 PARKRUN BRÓDNO-WARSZAWA WARSZAWA
 
146 PASJA NORDIC WAKING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIERZBA LILLA NW / K PASJA NORDIC WAKING RASZYN
2 JEDYNAK STANISŁAW NW / M PASJA NORDIC WAKING RASZYN
 
147 PETARDA MOKOTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHABER PAWEŁ 10km / M30 PETARDA MOKOTÓW WARSZAWA
 
148 PGB SPORTOWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECH MONIKA 10km / K30 PGB SPORTOWA PACZKA WOŁOMIN
 
149 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYGODZKI TADEUSZ 10km / M60 PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
150 PISARIO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PISAREK MICHAŁ 10km / M20 PISARIO TEAM SOBKÓW
 
151 PIĘĆ CIASTEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FILIPPOWICZ LECH 10km / M30 PIĘĆ CIASTEK WARSZAWA
2 RUDKA EWA 10km / K30 PIĘĆ CIASTEK WARSZAWA
3 KORZENIOWSKI SZYMON 10km / M40 PIĘĆ CIASTEK STANISŁAWÓW PIERWSZY
4 WĘGLARSKI PAWEŁ 10km / M40 PIĘĆ CIASTEK WARSZAWA
5 KULCZYŃSKA KAMILA 10km / K30 PIĘĆ CIASTEK STARE BABICE
6 KULCZYŃSKI GRZEGORZ 10km / M40 PIĘĆ CIASTEK STARE BABICE
 
152 PLUTON ALPHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORATYŃSKI PAWEŁ 10km / M30 PLUTON ALPHA USTANÓW
2 ŁAZOWSKI MARCIN 10km / M30 PLUTON ALPHA BŁONIE
 
153 PODRÓŻNICY.EU TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI BARTOSZ 10km / M30 PODRÓŻNICY.EU TEAM PIASTOW
 
154 POMOC DLA KAROLA - MAŁEGO WOJOWNIKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M40 POMOC DLA KAROLA - MAŁEGO WOJOWNIKA
2 GOC ANDRZEJ 10km / M40 POMOC DLA KAROLA - MAŁEGO WOJOWNIKA KLAUDYN
 
155 POSMAKUJ RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBRZAŃSKI PAWEŁ 10km / M30 POSMAKUJ RUN TEAM WARSZAWA
2 HALAT ANDRZEJ 10km / M40 POSMAKUJ RUN TEAM WARSZAWA
 
156 POWER TRAINING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAJKOWSKI JAN 10km / M30 POWER TRAINING WARSZAWA
2 JUAREZ KATHERINE 10km / K30 POWER TRAINING WARSZAWA
3 KISIEL GRZEGORZ 10km / M30 POWER TRAINING LUBLIN
4 SZYDŁOWSKI RAFAŁ 10km / M30 POWER TRAINING WARSZAWA
5 CAŁA WOJCIECH 10km / M20 POWER TRAINING LATCHORZEW
 
157 POWĄZKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIELIŃSKI RAFAŁ 10km / M30 POWĄZKI WARSZAWA
 
158 PRETTYFITTYTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARNAŚ ILONA 10km / K30 PRETTYFITTYTEAM WARSZAWA
 
159 PRZEGLAD SPORTOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁOŃSKI ROBERT 10km / M40 PRZEGLAD SPORTOWY WARSZAWA
 
160 PRZEGLĄD SPORTOWY / CZASNABIEGANIE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁYŻWIŃSKI TOMASZ 10km / M50 PRZEGLĄD SPORTOWY / CZASNABIEGANIE.PL WARSZAWA
 
161 PRZEWORSKI RALLY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZEWORSKI MARIUSZ 10km / M40 PRZEWORSKI RALLY TEAM WARSZAWA
2 PRZEWORSKI TOMASZ 10km / M40 PRZEWORSKI RALLY TEAM ZIELONKI
 
162 PWC RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUKLA ELZBIETA 10km / K50 PWC RUNNING TEAM WARSZAWA
 
163 PWPW SA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKINA ARTUR 10km / M50 PWPW SA WARSZAWA
 
164 PZITB & PGI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEKUNDA RADEK 10km / M40 PZITB & PGI BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO
 
165 PZU SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILK ANNA NW / K PZU SPORT TEAM WARSZAWA
 
166 PĘDZĄCE JEŻE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK TOMASZ 10km / M30 PĘDZĄCE JEŻE STRZENIÓWKA
2 POLOWCZYK SEBASTIAN 10km / M30 PĘDZĄCE JEŻE ŻABIA WOLA
 
167 PĘDZĄCE ŻURAWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASZCZYK MICHAŁ 10km / M30 PĘDZĄCE ŻURAWIE WARSZAWA
 
168 RACEFIGHTER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JABŁOŃSKI ARTUR 10km / M30 RACEFIGHTER WARSZAWA
2 WICZUK MICHAŁ 10km / M30 RACEFIGHTER MIŃSK MAZOWIECKI
3 NOWAKOWSKI TOBIASZ 10km / M30 RACEFIGHTER STANISŁAWÓW
4 MIĄSKO PIOTREK 10km / M20 RACEFIGHTER STANISŁAWÓW
5 KŁOSIŃSKI RAFAŁ 10km / M40 RACEFIGHTER DĘBĘ WIELKIE
6 MARKOWSKI TOMASZ 10km / M40 RACEFIGHTER MIŃSK MAZOWIECKI
7 ŚWIERCZYŃSKI NORBERT 10km / M16 RACEFIGHTER DĘBE WIELKIE
 
169 REMBERTÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDRUCZYK ARKADIUSZ 10km / M40 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
2 ANDRUCZYK KATARZYNA 10km / K40 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
 
170 RESILIA BEMOWO & FRIENDS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCZEWSKI MARCIN 10km / M40 RESILIA BEMOWO & FRIENDS WARSZAWA
 
171 RK ATHLETICS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUREK DOROTA 10km / K40 RK ATHLETICS LATCHORZEW
2 MAZUREK PIOTR 10km / M40 RK ATHLETICS LATCHORZEW
 
172 RKATHLETICS/NAPRZÓD MŁOCINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMANEK ANNA 10km / K30 RKATHLETICS/NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
 
173 ROCHE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJOWIEC RAFAŁ 10km / M30 ROCHE KAMPINOS
 
174 ROSSBIEGANI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKA AGNIESZKA 10km / K30 ROSSBIEGANI LEGIONOWO
 
175 ROWING RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI JAROSŁAW 10km / M40 ROWING RUNNING TEAM STANISŁAWÓW PIERWSZY
 
176 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIELCZAREK KRZYSZTOF 10km / M40 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN WARSZAWA
 
177 ROZBIEGANY PIASTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KATANA KATARZYNA 10km / K40 ROZBIEGANY PIASTÓW PRUSZKÓW
2 MARKOWSKA DOROTA 10km / K40 ROZBIEGANY PIASTÓW REGUŁY
3 TUREK MARZENA 10km / K40 ROZBIEGANY PIASTÓW PRUSZKÓW
4 ZIELIŃSKA BEATA 10km / K30 ROZBIEGANY PIASTÓW PIASTÓW
5 ŁYP MONIKA 10km / K30 ROZBIEGANY PIASTÓW PIASTÓW
6 DŻUGANOWSKA AGNIESZKA 10km / K40 ROZBIEGANY PIASTÓW PIASTÓW
7 LISOWSKI MICHAŁ 10km / M30 ROZBIEGANY PIASTÓW PIASTÓW
 
178 ROZPĘDZONA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BURCZYŃSKA BEATA 10km / K40 ROZPĘDZONA WARSZAWA
 
179 ROZPĘDZONE LENIWCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBIECH-BAŁDA KARINA 10km / K30 ROZPĘDZONE LENIWCE HIPOLITÓW
 
180 RR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANULA PIOTR 10km / M40 RR OŻARÓW MAZOWIECKI
 
181 RUNNERSCLUB.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POWALSKI GRZEGORZ 10km / M30 RUNNERSCLUB.PL WARSZAWA
 
182 RUNNING JARS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓŻAŃSKI BARTOSZ 10km / M30 RUNNING JARS USTANÓW
 
183 RYSIE RAZEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASIEWICZ ANETA NW / K RYSIE RAZEM WARSZAWA
2 KOWALSKA JOANNA NW / K RYSIE RAZEM FELIKSÓW
3 PASZEK KRYSTYNA NW / K RYSIE RAZEM GRODZISK MAZOWIECKI
4 JUCHNIEWICZ SYLWIA NW / K RYSIE RAZEM FELIKSÓW
5 TELATYCKA AGNIESZKA NW / K RYSIE RAZEM STARE BABICE
6 JAKUBIAK ANNA NW / K RYSIE RAZEM WOJCIESZYN
7 STANICKA AGNIESZKA NW / K RYSIE RAZEM FELIKSOW
8 CIERKOŃSKA AGATA NW / K RYSIE RAZEM WIKTORÓW
 
184 RYSIE RAZEM NORDIC WALKING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZEBROWSKA MALGORZATA 10km / K40 RYSIE RAZEM NORDIC WALKING ZABOROW
2 KLICKA ŁUCJA NW / K RYSIE RAZEM NORDIC WALKING WYGLĘDY
 
185 RYSIK RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUKLA MARCIN 10km / M40 RYSIK RUNNERS WARSZAWA
 
186 SAFARY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAFARZYŃSKA IZABELA 10km / K40 SAFARY BŁONIE
2 SAFARZYŃSKI ALEKSANDER 10km / M20 SAFARY BŁONIE
 
187 SAGES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOBYLIŃSKI ŁUKASZ 10km / M30 SAGES WARSZAWA
 
188 SAN ESCOBAR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRKA KRZYSZTOF 10km / M50 SAN ESCOBAR GRODZISK MAZOWIECKI
 
189 SOCHACZEW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI ADAM 10km / M30 SOCHACZEW BIEGA SOCHACZEW
 
190 STARE BABICE BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SALUDA ANNA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
2 SEKUŁA MATEUSZ 10km / M20 STARE BABICE BIEGAJĄ TRUSKAW
3 GOLONKO ŁUKASZ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
4 DUDEK TOMASZ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STRZYKUŁY
5 ŁUBIARZ ADA 10km / K20 STARE BABICE BIEGAJĄ STRZYKUŁY
6 CZARNECKI ZBIGNIEW 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
7 FRENKEL MAREK 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
8 PARYSZ ANNA NW / K STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
9 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
10 MARCZAK KRZYSZTOF 10km / M20 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
11 KARAŚ AGNIESZKA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
12 STANISZEWSKI PIOTR 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
13 KŁUDKIEWICZ ANNA 10km / K20 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
14 NIEGOWSKI ROBERT 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
15 NIEGOWSKA KINGA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
16 KWAŚNIK JACEK 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
17 NOWAK BARTŁOMIEJ 10km / M20 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
18 NAPURKA GRZEGORZ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
19 PIASECKI MACIEJ 10km / M16 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
20 JAKUBIEC TOMASZ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ CHRZANÓW MAŁY
21 KOSTUSIAK-LUBAK ADRIANNA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ LIPKÓW
22 GONCERZEWICZ ANNA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
23 GONCERZEWICZ MAREK 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
24 KACPRZAK TOMASZ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
25 GRABOWSKI LESZEK 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ LATCHORZEW
26 DZIADCZYK MICHAŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LATCHORZEW
27 WISNIEWSKI TADEUSZ 10km / M60 STARE BABICE BIEGAJĄ BORZĘCIN DUŻY
28 FRYŚ-STAŃCZAK ANNA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ KLAUDYN
29 WOJTKOWSKI MACIEJ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
30 GORALSKI ROMAN 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
31 REDLICKI GRZEGORZ 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
32 PIASECKI PAWEŁ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
33 JASKUŁA KRZYSZTOF 10km / M60 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
34 KĘDZIERSKI PAWEŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LATCHORZEW
35 PIWKO BEATA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
36 KŁÓSEK MIROSŁAW 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LIPKÓW
37 KACPRZAK DOROTA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
38 MAŚLAK RADOMIŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
39 PIASECKA MONIKA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
40 KĘSIK WŁODEK 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI NOWE
41 SAWICKA DOROTA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ ZIELONKI WIES
42 SAKOWICZ MARCIN 10km / M20 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
43 ZAWADKA AGNIESZKA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
44 CIBOROWSKA MAŁGORZATA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ ZIELONKI-WIEŚ
45 GAJDA PAWEŁ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
 
191 STARE BABICE NORDIC WALKING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACPRZYCKA MAGDALENA NW / K STARE BABICE NORDIC WALKING BLIZNE ŁASZCZYNSKIEGO
2 KACPRZYCKA MIROSŁAWA NW / K STARE BABICE NORDIC WALKING BLIZNE ŁASZCZYNSKIEGO
3 SZYMAŃSKA JOANNA NW / K STARE BABICE NORDIC WALKING STARE BABICE
4 MIŁOSZ-NOWAK MONIKA NW / K STARE BABICE NORDIC WALKING ZIELONKI PARCELA
5 OKULICZ-KOZARYN ZOFIA NW / K STARE BABICE NORDIC WALKING STARE BABICE
6 ZWOLINSKA JOLANTA NW / K STARE BABICE NORDIC WALKING ZABORÓW
7 JANKOWSKA KATARZYNA NW / K STARE BABICE NORDIC WALKING ZIELONKI-WIEŚ
 
192 STARE BEMOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TULIBACKI BARTOSZ 10km / M30 STARE BEMOWO WARSZAWA
 
193 STARGLASS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MĄKA SŁAWOMIR 10km / M50 STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
 
194 STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUKOWSKI JANUSZ 10km / M60 STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM WARSZAWA
 
195 SŁUPNO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZABRAŃSKI PIOTR 10km / M40 SŁUPNO BIEGA SŁUPNO
 
196 TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLAPIŃSKI IGOR 10km / M20 TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY TARCZYN
 
197 TATA-BIEGA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIEDER KAMIL 10km / M30 TATA-BIEGA.PL NOWA WIEŚ
 
198 TEAM I-SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSMAN MAŁGORZATA 10km / K50 TEAM I-SPORT WARSZAWA
 
199 TEAM KOPEĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĘGRZYN JACEK 10km / M30 TEAM KOPEĆ WARSZAWA
2 BARAN JAN 10km / M30 TEAM KOPEĆ WARSZAWA
 
200 TKKF PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOWIŃSKI EDMUND 10km / M70 TKKF PŁOCK PŁOCK
 
201 TN BIEGÓWKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CEREGRA PIOTR 10km / M40 TN BIEGÓWKI WARSZAWA
 
202 TRENINGIBIEGOWE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZYŃSKI TOMASZ 10km / M40 TRENINGIBIEGOWE.PL WARSZAWA
 
203 TRIATHLON SERWIS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA 10km / K40 TRIATHLON SERWIS LIPKÓW
 
204 TRICLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK TOMASZ 10km / M40 TRICLUB WARSZAWA
 
205 TRINERGY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIOBIAK ROBERT 10km / M40 TRINERGY TEAM ZABORÓW
2 LUBAS LUBOMIR 10km / M40 TRINERGY TEAM WARSZAWA
 
206 TRUCK SHOW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLEPOWROŃSKI BOGDAN 10km / M30 TRUCK SHOW TEAM WARSZAWA
 
207 TRZY KOTY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLUSZKA ADAM 10km / M40 TRZY KOTY WARSZAWA
 
208 UKS FILIPIDES TERESIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKULSKI TOMASZ 10km / M20 UKS FILIPIDES TERESIN KAMPINOS
 
209 ULKS SARNAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTOSZUK MICHAŁ 10km / M20 ULKS SARNAKI STARE HOŁOWCZYCE
 
210 ULTRASFCB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DŁUŻNIEWSKI JACEK 10km / M40 ULTRASFCB BIELSKO-BIAŁA
 
211 UNILOGO RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIELICKA JULIA 10km / K30 UNILOGO RUNNING TEAM MYSIADŁO
2 SIELICKI KRZYSZTOF 10km / M30 UNILOGO RUNNING TEAM MYSIADŁO
 
212 VEOLIA WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GABARSKI WALDEMAR 10km / M50 VEOLIA WARSZAWA WARSZAWA
 
213 W PLANIE BIEGANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GURGON ARKADIUSZ 10km / M30 W PLANIE BIEGANIE KOBYŁKA
 
214 WARSAW RED DEVILS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NESTER ŁUKASZ 10km / M30 WARSAW RED DEVILS WARSZAWA
 
215 WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIL WOJCIECH NW / M WARSZAWA WARSZAWA
 
216 WARSZAWA-ZOLIBORZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAJKOWSKI MAREK 10km / M40 WARSZAWA-ZOLIBORZ WARSZAWA
 
217 WARSZAWIAKY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCISZEWSKI KRZYSZTOF 10km / M50 WARSZAWIAKY WARSZAWA
 
218 WIESHEU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORA KONRAD 10km / M30 WIESHEU WARSZAWA
2 GOTOWSKI MARIUSZ 10km / M40 WIESHEU WARSZAWA
3 ZAJĄCZKOWSKI PAWEŁ 10km / M40 WIESHEU WARSZAWA
 
219 WILKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY NW / K WILKI
2 GAWRON MONIKA NW / K WILKI OŻARÓW MAZOWIECKI
 
220 WKS META
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT 10km / M70 WKS META WARSZAWA
 
221 WKURW_TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PODLASIŃSKI WOJCIECH 10km / M30 WKURW_TEAM PRUSZKÓW
 
222 WPRUNNING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FALANDYSZ DAMIAN 10km / M30 WPRUNNING PRUSZKÓW
2 BERLIŃSKI DOMINIK 10km / M30 WPRUNNING OTRĘBUSY
3 MACIEJAK ERYK 10km / M30 WPRUNNING PRUSZKÓW
4 WOJENKA TOMASZ 10km / M40 WPRUNNING PRUSZKÓW
5 FALANDYSZ JANUSZ 10km / M60 WPRUNNING PRUSZKÓW
6 PAJDOSZ ARKADIUSZ 10km / M30 WPRUNNING PRUSZKÓW
 
223 WWW.FEEL-IT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSSOWSKA - ŁAJCA SYLWIA NW / K WWW.FEEL-IT.PL OZARÓW MAZOWIECKI
 
224 WYBIERZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLAŃSKA AGNIESZKA 10km / K30 WYBIERZ WARSZAWA
 
225 ZRYTE CZOSNKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WANCISIEWICZ KAMIL 10km / M30 ZRYTE CZOSNKI SOCHACZEW
2 BŁASZCZYK MATEUSZ 10km / M20 ZRYTE CZOSNKI KAMION
 
226 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GROMADKA MAŁGORZATA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA DZIEKANÓW LEŚNY
2 TARGOŃSKI GRZEGORZ 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA WARSZAWA
3 ŻUKOWSKA JOANNA 10km / K40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA KIEŁPIN
4 UŚCIŁOWSKA SYLWIA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
5 URBAŃSKI PIOTR 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA DZIEKANÓW POLSKI
6 WIŚNIEWSKI PAWEŁ 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
7 OLEJNIK TOMASZ 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA KIEŁPIN
8 WIŚNIEWSKI BARTOSZ 10km / M16 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
9 CHUDZIK DOROTA 10km / K40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
10 ZALESKA ANETA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
11 SZALEWICZ EWA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
12 MORACZEWSKA ALEKSANDRA 10km / K40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
 
227 ŁOSIOWE BŁOTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAS ADAM 10km / M40 ŁOSIOWE BŁOTA WARSZAWA
 
228 ŻYWCEM ZABIEGANI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STOLARZ PAWEŁ 10km / M50 ŻYWCEM ZABIEGANI WARSZAWA
2 IWANIUK TOMASZ 10km / M30 ŻYWCEM ZABIEGANI WARSZAWA
 
229 ŻÓRAWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁODOWSKI ADAM 10km / M30 ŻÓRAWSKI TEAM WARSZAWA
2 KRAWCZYKIEWICZ DOROTA 10km / K30 ŻÓRAWSKI TEAM WARSZAWA
3 KRAWCZYKIEWICZ MAGDA 10km / K40 ŻÓRAWSKI TEAM WARSZAWA