Izerski Weekend Biegowy 2018
Szklarska Poręba, 21 lipca 2018 r.


Drużyny(dotyczy tylko Wielkiej Pętli)


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 52
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#SOBASTEAM
1 SĘK MACIEJ 21km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
2 OBSTÓJ KAROLINA 21km / K18 #SOBASTEAM KIEŁCZÓW
3 GIEMZA MICHAŁ 21km / M18 #SOBASTEAM JAWOR
4 KANIA TOMASZ 21km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
5 SOBAS JACEK 21km / M30 #SOBASTEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
1983
1 MRÓZ JUSTYNA 21km / K30 1983 MIRKÓW
A&G JÓZEFIAK
1 JÓZEFIAK ANNA 21km / K30 A&G JÓZEFIAK ŻAGAŃ
2 JÓZEFIAK GRZEGORZ 21km / M40 A&G JÓZEFIAK ŻAGAŃ
3 DREWICZ KINGA 21km / K30 A&G JÓZEFIAK ŻAGAŃ
4 STACHOWIAK GRZEGORZ 21km / M40 A&G JÓZEFIAK ŻAGAŃ
5 MIĘTEK DARIUSZ 21km / M40 A&G JÓZEFIAK ŻAGAŃ
6 MIĘTEK AGNIESZKA 21km / K30 A&G JÓZEFIAK ŻAGAŃ
AMATOR
1 KURCZABA KACPER 21km / M30 AMATOR OSTROW WIELKOPOLSKI
ATHLETICS TEAM PRUSICE
1 KEMPA KRZYSZTOF 21km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
2 KOZŁOWICZ TOMASZ 10km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE WIELKA LIPA
BERA BAND
1 BERA EMILIAN 21km / M30 BERA BAND JAWOR
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
1 MAJER MAJA 21km / K30 BIEGAMDLAZDROWIA.PL SZKLARSKA PORĘBA
BIEGNIJCIE ZA NAMI ZNAMY DROGĘ NA SKRÓTY :-)
1 PABICH HONORATA 21km / K40 BIEGNIJCIE ZA NAMI ZNAMY DROGĘ NA SKRÓTY :-) WROCŁAW
2 SZARAFIŃSKA-JUSZCZAK DOROTA 21km / K40 BIEGNIJCIE ZA NAMI ZNAMY DROGĘ NA SKRÓTY :-) WROCŁAW
BOGATYNIA
1 SAREŁO MAGDALENA 21km / K30 BOGATYNIA BOGATYNIA
2 MAZUREK MAREK 21km / M30 BOGATYNIA BOGATYNIA
3 KUSTOSZ WOJCIECH 21km / M40 BOGATYNIA BOGATYNIA
4 BIELAWA MARCIN 21km / M30 BOGATYNIA BOGATYNIA
5 CHOJA JAKUB 21km / M18 BOGATYNIA BOGATYNIA
6 CHOJA ANDRZEJ 21km / M60 BOGATYNIA BOGATYNIA
7 MIŁOSZEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 BOGATYNIA BOGATYNIA
8 ANTCZAK ADRIAN 21km / M40 BOGATYNIA BOGATYNIA
BOLKÓW TEAM
1 KOWALSKI JANUSZ 21km / M50 BOLKÓW TEAM BOLKÓW
BRYKAJĄCE JELONKI
1 BULCEWICZ WOJCIECH 21km / M40 BRYKAJĄCE JELONKI JELENIA GÓRA
2 KOPEREK SYLWIA 21km / K30 BRYKAJĄCE JELONKI RYBNICA
CWB
1 BOGUSŁAW RÓZYCKI 21km / M40 CWB CHRZASTAWA WIELKA
DRUŻYNA WILKA
1 HANAS DARIUSZ 21km / M40 DRUŻYNA WILKA OLSZTYN
2 MAZIK PATRYK 21km / M18 DRUŻYNA WILKA NAMYSŁÓW
EDI TEAM ZGORZELEC
1 OLEJNIK TOMASZ 21km / M18 EDI TEAM ZGORZELEC BOGATYNIA
2 MROCZKOWSKI KRYSTIAN 5km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
EVERRUN
1 HAJZER EWA 21km / K30 EVERRUN ŁÓDŹ
FITNESS PIEKARY
1 KAZIMIERUK PRZEMYSŁAW 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICKIE POLE
2 HAŁDRZYŃSKI RAFAŁ 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA
GRUPA MOCNEGO UDERZENIA
1 BRODA ADAM 21km / M40 GRUPA MOCNEGO UDERZENIA POZNAŃ
2 FORNALIK JULIA 21km / K30 GRUPA MOCNEGO UDERZENIA PONIEC
KB HERMES GRYFINO
1 RUDZIŃSKI JACEK 21km / M40 KB HERMES GRYFINO GRYFINO
KB KROKUS KWIATKOWICE
1 ZOMERFELD TOMASZ 21km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
KB MARATON TUREK
1 KRAWCZYK KRZYSZTOF 21km / M40 KB MARATON TUREK MALANÓW
2 KURZAWINSKI MARCIN 21km / M40 KB MARATON TUREK KONIN
3 KRAWCZYK MARLENA 5km / K40 KB MARATON TUREK MALANÓW
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
1 ZIMNIAK ŁUKASZ 21km / M30 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
2 PAPIERSKI KAMIL 21km / M30 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
3 TKACZYK ELŻBIETA 21km / K30 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
4 PIOTROWSKI MAREK 21km / M40 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA OLEŚNICA
KGHM ZG RUN
1 JANKOWSKI GRZEGORZ 21km / M40 KGHM ZG RUN JACZÓW
2 WARCHALA MAREK 10km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
3 GŁOWACKI ARTUR 10km / M40 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
4 ZIMKOWSKI MARCIN 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC
1 POPIELIŃSKI RADOSŁAW 21km / M40 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
2 ZINKIEWICZ DOBROSŁAW 21km / M40 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC SZKLARSKA PORĘBA
KRUSZON TEAM PRUSZKÓW
1 KRUSZYŃSKA MARZENA 21km / K40 KRUSZON TEAM PRUSZKÓW PRUSZKÓW
2 KRUSZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 KRUSZON TEAM PRUSZKÓW PRUSZKÓW
KSIĘŻA I KLERYCY
1 MACIAK RAFAŁ 21km / M30 KSIĘŻA I KLERYCY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
MATNER RUNNING TEAM
1 BURMAS DARIUSZ 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM BOLESŁAWIEC
MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
1 PORĘBA TOMASZ 21km / M40 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW
NGB KORONA LEGNICA
1 KIREJ MARIUSZ 21km / M50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
2 TRUDZIŃSKA DOROTA 21km / K50 NGB KORONA LEGNICA LEGNICA
NIGHT RUNNERS
1 CERAŃSKA ANNA 21km / K50 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
2 WRZECIAN ADAM 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
3 GRAF ROBERT 21km / M40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
4 BEDNAREK JANUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS LEWKÓW
5 KOWALCZYK-KRÓL BERNADETA 10km / K40 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKI
6 SZWEJ ANNA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
OPALENICA24.INFO
1 KRYŚ ALEKSANDRA 21km / K18 OPALENICA24.INFO OPALENICA
PKO BANK POLSKI
1 DRGAS ROMAN 21km / M30 PKO BANK POLSKI Prochy
2 GADOMSKI RADOSŁAW 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
POLMOTOR SUBARU TEAM
1 KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW 21km / M40 POLMOTOR SUBARU TEAM SZCZECIN
PRO -RUN WROCŁAW
1 JAGŁA MARTYNA 10km / K20 PRO -RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 WILK CZESŁAW 21km / M60 PRO -RUN WROCŁAW WĘGRÓW
PURKI TEAM
1 PURCZYŃSKI GRZEGORZ 10km / M30 PURKI TEAM ZIELONA GÓRA
RAZ SZCZECIN
1 SZYCH KATARZYNA 21km / K40 RAZ SZCZECIN SZCZECIN
2 PRZYŁUSKA MIROSLAWA 21km / K60 RAZ SZCZECIN SZCZECIN
3 MŁYNARCZYK KRZYSZTOF 21km / M40 RAZ SZCZECIN SZCZECIN
RONAL POLSKA RUN
1 BARYŁA PIOTR 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
2 KOZAK ROBERT 21km / M40 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
START ŚCINAWA
1 BEKACZ STANISŁAW 10km / M50 START ŚCINAWA WIŃSKO
2 BIELAWSKI JAN 10km / M50 START ŚCINAWA ŚCINAWA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA
1 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 21km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
2 FEDYCZKOWSKI EDWARD 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY
1 JAROSŁAWSKI MARIUSZ 21km / M40 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
UKL ÓSEMKA POLICE
1 KOTARSKA ANNA 21km / K40 UKL ÓSEMKA POLICE POLICE
2 SANIEWSKI DARIUSZ 21km / M30 UKL ÓSEMKA POLICE SZCZECIN
WABCO RUNNERS
1 MARTOWICZ TOMASZ 21km / M40 WABCO RUNNERS WROCŁAW
2 TYNDYRA PRZEMYSŁAW 21km / M30 WABCO RUNNERS BOLESŁAWIEC
3 DROŻDŻEWSKI PAWEŁ 21km / M40 WABCO RUNNERS WROCŁAW-WYSOKA
4 OLSZEWSKA KORNELIA 21km / K18 WABCO RUNNERS WROCŁAW
WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA
1 FEIFER BARTOSZ 21km / M30 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA WOLSZTYN
2 PIASEK WOJCIECH 21km / M18 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA WOLSZTYN
3 BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA 10km / K40 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA WOLSZTYN
4 CZUBA-GWARDZIK ANITA 10km / K40 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA KARPICKO
5 GWARDZIK PRZEMYSŁAW 10km / M40 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA KARPICKO
6 WOJTKOWIAK AGATA 10km / K20 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA WOLSZTYN
7 PIWECKI PIOTR 5km / M20 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA KOPANICA
8 SZAŁEK KARINA 5km / K20 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA RAKONIEWICE
9 KIERYCH MARTA 5km / K20 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA WOLSZTYN
WOSIEK TEAM
1 TOMCZYK RAFAŁ 21km / M30 WOSIEK TEAM WROCŁAW
2 CZARNOTA DARIUSZ 21km / M18 WOSIEK TEAM WSCHOWA
WOZNIAK TEAM WROCLAW
1 WOŹNIAK DOROTA 21km / K50 WOZNIAK TEAM WROCLAW WROCŁAW
2 WOŹNIAK PIOTR 21km / M50 WOZNIAK TEAM WROCLAW WROCŁAW
ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU
1 MRÓZ MARIUSZ 21km / M40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU WROCŁAW
2 BIEŃKOWSKI PIOTR 21km / M40 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU KIEŁCZÓW
ZBIEGLI Z WARTY
1 ANGULSKI ZBIGNIEW 21km / M40 ZBIEGLI Z WARTY WARTA
ZGRUPKA TEAM
1 NOWAK PIOTR 21km / M18 ZGRUPKA TEAM POZNAŃ
ZORKA JELONKI RUNNING TEAM
1 CHOMA KATARZYNA 21km / K30 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
1 DĄBROWSKI PIOTR 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
2 WCIÓRKA PIOTR 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
1 OSKWAREK PIOTR 21km / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA TRZEBUNIA
ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1 BAJON KAMIL 21km / M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
2 WYSOCKI MICHAŁ 21km / M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
3 WYSOCKA AGNIESZKA 21km / K30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
4 RAJEWSKI MATEUSZ 21km / M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
5 GOLIŃSKI GRZEGORZ 21km / M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
6 CIEŚLIK MARIUSZ 21km / M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
7 KASZUBSKI RAFAŁ 21km / M18 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
8 CZAJKOWSKI TOMASZ 21km / M40 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
9 CZAJKOWSKA SYLWIA 10km / K40 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
10 TRZEWIKOWSKA JUSTYNA 5km / K30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
11 URBAŃSKI KAMIL 21km / M18 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
ŻARY RUNNERS TEAM
1 CIEŚLAK KRZYSZTOF 21km / M50 ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY