Datasport
naglowek

Drużyny(Dotyczy tylko biegu 10 km)


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 18
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 CITY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIAŁY MACIEJ 10km / M30 CITY CHRZANÓW
2 JOCHYMEK GRAZYNA 10km / K40 CITY CHRZANOW
 
2 DALEKO JESZCZE?
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MYNARSKA LIGIA 10km / K40 DALEKO JESZCZE? BIELSKO-BIAŁA
 
3 HARPAGAN SOSNOWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKSIK MAGDALENA 10km / K20 HARPAGAN SOSNOWIEC SOSNOWIEC
2 PAWELEC SEBASTIAN 10km / M40 HARPAGAN SOSNOWIEC SOSNOWIEC
3 KOCHMAN KRZYSZTOF 10km / M40 HARPAGAN SOSNOWIEC SOSNOWIEC
4 POPĘDA PAULINA 10km / K30 HARPAGAN SOSNOWIEC SOSNOWIEC
5 KRAJECKA-SOLARZ ALINA 10km / K40 HARPAGAN SOSNOWIEC SOSNOWIEC
 
4 HUSARIA RACE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIERCZAK MARCIN 10km / M30 HUSARIA RACE TEAM KRAKÓW
2 KIERCZAK TOMASZ 10km / M30 HUSARIA RACE TEAM CZCHÓW
 
5 JKLA JAWOR JAWORZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRYCH-PAJAK EWA 10km / K40 JKLA JAWOR JAWORZNO CZĘSTOCHOWA
 
6 KB MCKIS JAWORZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLINIECKI BARTŁOMIEJ 5km / M40 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
2 BOŚ PRZEMYSŁAW 10km / M30 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
3 SZAREK RAFAŁ 10km / M30 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
4 NOWAK AGNIESZKA 5km / K30 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
5 MAJKA TOMASZ 10km / M30 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
6 PIECZARA KRZYSZTOF 10km / M30 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
 
7 KS OLKUSZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZPILOWSKA PAULINA 10km / K20 KS OLKUSZ PYSKOWICE
2 WOJTACHA ADRIAN 10km / M20 KS OLKUSZ OLKUSZ
3 KAROŃ BARTOSZ 10km / M20 KS OLKUSZ OLKUSZ
 
8 LEŚNI OLIMPIJCZYCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLECIEK SŁAWOMIR 10km / M40 LEŚNI OLIMPIJCZYCY ZAWIERCIE
2 LUBAS GRZEGORZ 10km / M40 LEŚNI OLIMPIJCZYCY ZAWIERCIE
3 DARSKA KATARZYNA 10km / K20 LEŚNI OLIMPIJCZYCY ZAWIERCIE
 
9 MAFIA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELONKA ROBERT 10km / M40 MAFIA BIEGOWA CHRZANÓW
 
10 MAX-FLIZ EKSPEDYCJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIZA KAROLINA 10km / K20 MAX-FLIZ EKSPEDYCJA WIELICZKA
2 CZERWIŃSKI ADAM 10km / M30 MAX-FLIZ EKSPEDYCJA WIELICZKA
3 PIWOWARCZYK DOMINIK 10km / M30 MAX-FLIZ EKSPEDYCJA KRAKÓW
 
11 O CO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOLBA KATARZYNA 10km / K20 O CO BIEGA MIELEC
2 WOLNIK MATEUSZ 10km / M20 O CO BIEGA LYSKI
3 TOPOLNICKI SZYMON 10km / M20 O CO BIEGA TYCHY
 
12 PARKRUN CHRZANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GANCARCZYK WIESŁAW 10km / M50 PARKRUN CHRZANÓW LIBIĄŻ
2 NIEDZIELCZYK JOLANTA 10km / K50 PARKRUN CHRZANÓW CHRZANÓW
3 KURZEJA PATRYK 10km / M20 PARKRUN CHRZANÓW LUSZOWICE
4 JELEŃ MAREK 10km / M40 PARKRUN CHRZANÓW TRZEBINIA
5 IWANOWICZ ANNA 10km / K30 PARKRUN CHRZANÓW CHRZANÓW
6 GALOS ZBIGNIEW 10km / M40 PARKRUN CHRZANÓW PŁAZA
7 STAWARZ PAWEŁ 10km / M40 PARKRUN CHRZANÓW CHRZANÓW
8 BARTULA SYLWIA 5km / K30 PARKRUN CHRZANÓW LIBIĄŻ
 
13 RAMS ATTACK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAMS ŁUKASZ 10km / M30 RAMS ATTACK KATOWICE
2 RAMS AGNIESZKA 10km / K30 RAMS ATTACK CHRZANÓW
3 RAMS MARCIN 10km / M30 RAMS ATTACK CHRZANÓW
 
14 RUNSTARS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARŻYK PIOTR 10km / M40 RUNSTARS WROCŁAW
2 STARŻYK ANDRZEJ 10km / M40 RUNSTARS WROCŁAW
3 STARŻYK AGNIESZKA 10km / K20 RUNSTARS WROCŁAW
4 STARŻYK PAWEŁ 10km / M30 RUNSTARS CHRZANÓW
 
15 SPEEDTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MENDECKA MICHALINA 10km / K20 SPEEDTEAM ŁAZISKA GÓRNE
2 WÓJCIK PAWEŁ 10km / M20 SPEEDTEAM BRZESZCZE
3 KOZIARZ PRZEMYSŁAW 10km / M20 SPEEDTEAM ŻARKI
 
16 ZADYSZKA OŚWIĘCIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOBOSKO PAWEŁ 10km / M40 ZADYSZKA OŚWIĘCIM RAJSKO
2 BASTA GRZEGORZ 10km / M40 ZADYSZKA OŚWIĘCIM CHEŁMEK
3 GARBUZ KATARZYNA 10km / K40 ZADYSZKA OŚWIĘCIM RAJSKO
 
17 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GROCHAL MARCIN 10km / M30 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE WYGIEŁZÓW
 
18 ZASAPANI I
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZERA MICHAŁ 10km / M30 ZASAPANI I KRAKÓW
2 KADŁUCZKA IZABELA 10km / K30 ZASAPANI I CHRZANÓW
3 WRONA MAREK 10km / M30 ZASAPANI I LIBIĄŻ
4 FLUDER GRZEGORZ 10km / M40 ZASAPANI I CHRZANÓW