Bieg IT Warszawa
Warszawa, 19 maja 2018 r.


Drużyna IT


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 33
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
ABC DATA
1 BIELIŃSKI DANIEL 10 / M40 ABC DATA PIASECZNO
ADFORM
1 FABISIAK ROBERT 10 / M30 ADFORM KOBYŁKA
2 KAWĘCKI ŁUKASZ 10 / M40 ADFORM WARSZAWA
3 DYAKOWSKA-KAWĘCKA KINGA 10 / K30 ADFORM WARSZAWA
BILLENNIUM SQUAD
1 RĘKAWEK SEBASTIAN 10 / M40 BILLENNIUM SQUAD KOMORÓW
2 DRYŻAŁOWSKA EMILIA 10 / K30 BILLENNIUM SQUAD WARSZAWA
3 ŚLIWA KRZYSZTOF 10 / M30 BILLENNIUM SQUAD WARSZAWA
4 KOTUŁA RAFAŁ 10 / M40 BILLENNIUM SQUAD MARKI
CENATORIUM
1 WOJTYRA JAROSŁAW 10 / M30 CENATORIUM WARSZAWA
DARK SIDE
1 ORCZYKOWSKI GRZEGORZZ 10 / M30 DARK SIDE WARSZAWA
2 SZCZERBACZUK MACIEJ 10 / M30 DARK SIDE WARSZAWA
DECERTO TEAM
1 STEFANIUK MARCIN 10 / DECERTO TEAM WARSZAWA
2 OLBORSKI CEZARY 10 / DECERTO TEAM WARSZAWA
3 RADZIKOWSKI DANIEL 10 / DECERTO TEAM WARSZAWA
4 BRODOWSKI DOMINIK 10 / DECERTO TEAM WARSZAWA
5 BIEDACHA PIOTR 10 / DECERTO TEAM WARSZAWA
6 NOWAK MACIEJ 10 / DECERTO TEAM WARSZAWA
7 TKACZYK PIOTR 10 / DECERTO TEAM WARSZAWA
8 CHMIEL PIOTR 10 / DECERTO TEAM WARSZAWA
9 KOŁUCKI TOMASZ 10 / DECERTO TEAM WARSZAWA
10 GAJOWNICZEK ANNA 10 / DECERTO TEAM WARSZAWA
GIGANCI PROGRAMOWANIA
1 LEŚNIAKIEWICZ DAWID 10 / M20 GIGANCI PROGRAMOWANIA WARSZAWA
2 KULESZA RADOSŁAW 10 / M20 GIGANCI PROGRAMOWANIA WARSZAWA
3 MATEUSZ LIPIŃSKI 10 / M20 GIGANCI PROGRAMOWANIA WARSZAWA
4 SEBASTIAN LANGA 10 / M20 GIGANCI PROGRAMOWANIA WARSZAWA
5 PIOTR PEŁKA 10 / M20 GIGANCI PROGRAMOWANIA WARSZAWA
6 AGATA OLEJNIK 10 / K20 GIGANCI PROGRAMOWANIA WARSZAWA
7 ADRIAN GUZIK 10 / M20 GIGANCI PROGRAMOWANIA WARSZAWA
8 TĘCZA ANETA 10 / K20 GIGANCI PROGRAMOWANIA WARSZAWA
HUUUGE GAMES
1 KAMIL KLIMEK 10 / M30 HUUUGE GAMES WARSZAWA
IDG RUNNING TEAM
1 KITLAS MARCIN 10 / M30 IDG RUNNING TEAM WARSZAWA
2 TYBOROWSKI MARCIN 10 / M40 IDG RUNNING TEAM WARSZAWA
3 KUCHNIO JAKUB 10 / M30 IDG RUNNING TEAM WARSZAWA
4 TYBOROWSKI MIKOŁAJ 10 / M20 IDG RUNNING TEAM WARSZAWA
5 POSS MARCIN 10 / M40 IDG RUNNING TEAM WARSZAWA
INNOGY RUNNERS
1 ŁODYGA MACIEJ 10 / M20 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
2 BORKOWSKI PAWEŁ 10 / M40 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
3 SOBIESZEK SEWERYN 10 / M30 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
4 PODSTAWKA RAFAŁ 10 / M30 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
5 WOJCIECHOWSKA SYLWIA 10 / K30 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
6 SZAL TOMASZ 10 / M30 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
7 RUSTECKI MARIUSZ 10 / M40 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
8 MARCIN JANIEC 10 / M40 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
9 RAFAŁ SUJKA 10 / M30 INNOGY RUNNERS WARSZAWA
INTIVE
1 WŁODKOWSKI RADOSŁAW 10 / M30 INTIVE WARSZAWA
IT KONTRAKT
1 CIOŁECKI ŁUKASZ 10 / M30 IT KONTRAKT LUBARTÓW
2 GAWIN SŁAWOMIR 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
3 CICHOPEK JACEK 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
4 PAWLICKI MICHAŁ 10 / M40 IT KONTRAKT WARSZAWA
5 PIETRUSIEWICZ MAREK 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
6 POPEK MARCIN 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
7 PŁOCHARSKI TOMASZ 10 / M20 IT KONTRAKT WARSZAWA
8 SKRODZKI GRZEGORZ 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
9 BERNATEK DOROTA 10 / K30 IT KONTRAKT WARSZAWA
10 RAMUK KRZYSZTOF 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
11 MIRSKI KRZYSZTOF 10 / M20 IT KONTRAKT WARSZAWA
12 FERNANDES FRANCISCO 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
13 MILCZAREK ANNA 10 / K30 IT KONTRAKT WARSZAWA
14 GŁOWALA ŁUKASZ 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
15 PYRA ANDRZEJ 10 / M40 IT KONTRAKT WARSZAWA
16 KRUPIŃSKI TOMASZ 10 / M40 IT KONTRAKT WARSZAWA
17 GRABOWSKI AMADEUSZ 10 / M20 IT KONTRAKT WARSZAWA
18 SERGEJ PIOTR 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
19 KOSTRZEWA MARIUSZ 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
20 FRĄTCZAK-WASILEWSKA ANETA 10 / K20 IT KONTRAKT WARSZAWA
21 UŹDZIŁO EMIL 10 / M30 IT KONTRAKT WARSZAWA
22 KIELAK KAROLINA 10 / K20 IT KONTRAKT WARSZAWA
23 GUDZ BEATA 10 / K30 IT KONTRAKT KATOWICE
IT `MARKOWI BIEGACZE`
1 ROMANOWSKI PAWEŁ 10 / M40 IT `MARKOWI BIEGACZE` MARKI
2 EWERTOWSKI PIOTR 10 / M50 IT `MARKOWI BIEGACZE` MARKI
ITKATO
1 HANKUS KRZYSZTOF 10 / M30 ITKATO KATOWICE
2 KOWALSKI MARCIN 10 / M30 ITKATO SOSNOWIEC
3 ŻMIJ WOJCIECH 10 / M20 ITKATO TYCHY
4 PIOTR BUJOK 10 / M20 ITKATO SOSNOWIEC
5 NOWROTEK CELINA 10 / K20 ITKATO SOSNOWIEC
6 MACIEJEK ADAM 10 / M30 ITKATO KATOWICE
7 DYBAŁA JOANNA 10 / K20 ITKATO KATOWICE
8 LOREK PAWEŁ 10 / M30 ITKATO CHRZANÓW
ITMEGA BIEGA
1 WIERZBICKI MARCIN 10 / M40 ITMEGA BIEGA WARSZAWA
2 WIERZBICKI KRZYSZTOF 10 / M20 ITMEGA BIEGA WARSZAWA
KS WOLNI
1 DYBIZBAŃSKI MARIUSZ 10 / M30 KS WOLNI WARSZAWA
2 KRÓLCZYŃSKI MACIEJ 10 / M30 KS WOLNI GRODZISK MAZOWIECKI
3 WITKOWSKI KAMIL 10 / M30 KS WOLNI WARSZAWA
4 MAZURKIEWICZ ADAM 10 / M30 KS WOLNI BRWINÓW
MCZ
1 POPŁAWSKI MICHAŁ 10 / M20 MCZ WARSZAWA
NETCOMPANY
1 JURCZAK SŁAWOMIR 10 / M30 NETCOMPANY KRÓLEWIEC
2 CHOJNOWSKI BARTŁOMIEJ 10 / M30 NETCOMPANY WARSZAWA
3 KOŃCZAK PIOTR 10 / M30 NETCOMPANY WARSZAWA
4 LEWANDOWSKA KATARZYNA 10 / K20 NETCOMPANY WARSZAWA
5 ROGALA JACEK 10 / M40 NETCOMPANY PIASECZNO
6 CHOJNACKI ARTUR 10 / M30 NETCOMPANY WARSZAWA
7 MARUSZCZAK FILIP 10 / M20 NETCOMPANY WARSZAWA
8 AUGUSTYNIAK MATEUSZ 10 / M20 NETCOMPANY WARSZAWA
9 OSTROWSKI KACPER 10 / M20 NETCOMPANY WARSZAWA
10 KACZMARCZYK TOMASZ 10 / M30 NETCOMPANY WARSZAWA
11 SAŁATA MACIEJ 10 / M20 NETCOMPANY WARSZAWA
12 SILVA JOAO 10 / M30 NETCOMPANY WARSZAWA
13 ADAMCZYK TOMASZ 10 / M30 NETCOMPANY WARSZAWA
14 TARASIEWICZ KARINA 10 / K40 NETCOMPANY WARSZAWA
15 STAŃKOWSKI ADAM 10 / M30 NETCOMPANY WARSZAWA
16 KROGULEC MICHAŁ 10 / M30 NETCOMPANY WARSZAWA
17 STODOŁKIEWICZ DAWID 10 / M20 NETCOMPANY WARSZAWA
ORACLE POLSKA
1 KUMELA IGOR 10 / M20 ORACLE POLSKA WARSZAWA
2 KUMELA MICHAŁ 10 / M40 ORACLE POLSKA WARSZAWA
3 LEHMANN MICHAŁ 10 / M40 ORACLE POLSKA WARSZAWA
4 DZIĘCIELAK MACIEJ 10 / M30 ORACLE POLSKA WARSZAWA
5 WÓJCIK GRZEGORZ 10 / M30 ORACLE POLSKA WARSZAWA
6 ŁABA RAFAŁ 10 / M40 ORACLE POLSKA ŁOMIANKI
7 ZARZYCKA AGNIESZKA 10 / K40 ORACLE POLSKA WARSZAWA
8 KULĄGOWSKI GRZEGORZ 10 / M50 ORACLE POLSKA POWSIN
9 ZAJĄKAŁA MICHAŁ 10 / M40 ORACLE POLSKA JÓZEFOSŁAW
10 MATUZEWICZ DOMINIK 10 / M40 ORACLE POLSKA PĘCICE
11 KUCHTA ROBERT 10 / M50 ORACLE POLSKA WARSZAWA
12 PORĘBA JAROSŁAW 10 / M50 ORACLE POLSKA PIASECZNO
13 CHRZĘSZCZYK MAŁGORZATA 10 / K20 ORACLE POLSKA WARSZAWA
14 GAJEWSKA JOANNA 10 / K30 ORACLE POLSKA WARSZAWA
15 SZYMCZAK PAWEŁ 10 / M40 ORACLE POLSKA WARSZAWA
16 WILCZEK KAJETAN 10 / M30 ORACLE POLSKA WARSZAWA
PENTACOMP
1 KAROLAK KAROL 10 / M30 PENTACOMP ŁAZY
2 RACZKOWSKI EMIL 10 / M20 PENTACOMP KRASNYSTAW
3 PERKOWSKI SEBASTIAN 10 / M20 PENTACOMP WARSZAWA
4 GISKA JOANNA 10 / K20 PENTACOMP WARSZAWA
5 KUŹMICZ DOMINIK 10 / M20 PENTACOMP TORUŃ
6 GIZELSKI RYSZARD 10 / M40 PENTACOMP WARSZAWA
7 KIRPLUK MICHAŁ 10 / M50 PENTACOMP WARSZAWA
8 GŁODOWSKI ADAM 10 / M30 PENTACOMP WARSZAWA
9 SIELSKI KAMIL 10 / M20 PENTACOMP WARSZAWA
PGE SYSTEMY
1 KALINOWSKI KAMIL 10 / M20 PGE SYSTEMY WOŁOMIN
PKO BANK POLSKI SA
1 ŁUCZAK PIOTR 10 / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
2 REWERA ROBERT 10 / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
3 BUDNIAK WOJCIECH 10 / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
4 WALCZYNA SŁAWOMIR 10 / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
REBASED
1 SEBASTIAN SKOPP 10 / M20 REBASED WARSZAWA
2 BIAŁEK KRZYSZTOF 10 / M30 REBASED WARSZAWA
RHODECODE
1 MANDZIARZ-KUZMINSKI MILKA 10 / K30 RHODECODE WARSZAWA
ROHLIG SUUS
1 SZYMAŃSKI BARTŁOMIEJ 10 / M20 ROHLIG SUUS WARSZAWA
SBRT WARSZAWA
1 MATUSZEWSKI ŁUKASZ 10 / M30 SBRT WARSZAWA ZĄBKI
SOFTINET RUNNERS TEAM
1 PRZYDATEK PRZEMYSŁAW 10 / M30 SOFTINET RUNNERS TEAM ŻYRARDÓW
2 BRZEZIŃSKI RAFAŁ 10 / M30 SOFTINET RUNNERS TEAM ŻYRARDÓW
3 PAWEŁ PŁACHECKI 10 / M40 SOFTINET RUNNERS TEAM WARSZAWA
4 LIS ROMAN 10 / M30 SOFTINET RUNNERS TEAM WARSZAWA
5 SZYMAŃSKI PIOTR 10 / M40 SOFTINET RUNNERS TEAM PILAWA
STRAŻ GRANICZNA IT TEAM
1 KIJOWSKI MARIUSZ 10 / M30 STRAŻ GRANICZNA IT TEAM MARKI
2 KUKUŁOWICZ WŁODZIMIERZ 10 / M30 STRAŻ GRANICZNA IT TEAM KONSTANCIN-JEZIORNA
3 KOZŁOWSKI RAFAŁ 10 / M40 STRAŻ GRANICZNA IT TEAM OTWOCK
4 GRABSZTUNOWICZ ROBERT 10 / M40 STRAŻ GRANICZNA IT TEAM SZCZECIN
SZYBCY I NIE KONIECZNIE IT
1 TOMKIEWICZ PRZEMYSŁAW 10 / M40 SZYBCY I NIE KONIECZNIE IT WARSZAWA
2 MAŚLANY MARIUSZ 10 / M40 SZYBCY I NIE KONIECZNIE IT WARSZAWA
3 TOMASZEWSKI PRZEMYSŁAW 10 / M40 SZYBCY I NIE KONIECZNIE IT WARSZAWA
4 PIĘTKA PIOTR 10 / M40 SZYBCY I NIE KONIECZNIE IT WARSZAWA
TEAM ZABIEGANEDNI
1 KUNKA JANUSZ 10 / M20 TEAM ZABIEGANEDNI KAŁUSZYN
2 KUNKA PIOTR 10 / M30 TEAM ZABIEGANEDNI JAKUBÓW
3 DZIDECZEK MARCIN 10 / M30 TEAM ZABIEGANEDNI WARSZAWA - WESOŁA
4 MAKSYMOWICZ MARCIN 10 / M40 TEAM ZABIEGANEDNI GÓRASZKA
TURBOŚLIMAKI
1 SZCZUROWSKI PIOTR 10 / M30 TURBOŚLIMAKI WARSZAWA
2 DAWID CZAJA 10 / M30 TURBOŚLIMAKI WARSZAWA
3 MARIUSZ KOKORYN 10 / M20 TURBOŚLIMAKI WARSZAWA
4 KAROLINA TUR 10 / K20 TURBOŚLIMAKI WARSZAWA
5 ANNA NIEDZIESKA 10 / K30 TURBOŚLIMAKI WARSZAWA
6 DOMINIK SZWEDZINSKI 10 / M30 TURBOŚLIMAKI WARSZAWA
7 JAN ZDROJEWSKI 10 / M20 TURBOŚLIMAKI WARSZAWA
8 JULIAN ROGOZINSKI 10 / M30 TURBOŚLIMAKI WARSZAWA
U MNIE DZIAŁA
1 JAROSZEWSKA BEATA 10 / K40 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
2 MAZAN MARK 10 / M40 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
3 DZIUBEK MICHAŁ 10 / M40 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
4 SAWICKI SEBASTIAN 10 / M20 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
5 PARZYSZEK PAWEŁ 10 / M20 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
6 SADOWSKI PAWEŁ 10 / M30 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
7 HASS MARIUSZ 10 / M20 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
8 KOSTRO MATEUSZ 10 / M30 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
9 PIERZCHAŁA GRZEGORZ 10 / M20 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
10 DOBROWOLSKI RAFAŁ 10 / M30 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
11 BERTRON MARC 10 / M20 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
12 ROSIAK MICHAŁ 10 / M20 U MNIE DZIAŁA WARSZAWA
WWW.CWIKLATRENUJE.PL
1 JANKOWSKI JAKUB 10 / M20 WWW.CWIKLATRENUJE.PL WARSZAWA