Datasport

Nocna Dycha Kopernika, Nocna Piątka Kopernika
Toruń, 11 sierpnia 2018 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 555
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 #SLIMAKIBARCIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUJAWA ROGER 10km / M45 #SLIMAKIBARCIN BARCIN
2 ZASADA KRYSTIAN 10km / M45 #SLIMAKIBARCIN BARCIN
 
2 #SOBASTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CAŁY ADAM 10km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW / SOBÓTKA
 
3 -
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMCZYK EDYTA 10km / K35 - WŁADYSŁAWOWO
2 GÓJSKA JOANNA 10km / K40 - WAGANIEC
3 WĄSIK DARIUSZ 10km / M30 - PŁOŃSK
4 DOLATA ŁUKASZ 10km / M35 - STRZELCE GÓRNE
5 MITRĘGA DARIA 10km / K25 - BUDYŃ
6 MURAWSKI RADOSŁAW 10km / M35 - TORUŃ
7 MŁYNARCZYK ANNA 10km / K30 - KONSTANCIN-JEZIORNA
8 WEJCHERT ZUZANNA 10km / K30 - ŁÓDŹ
9 HEINDL TOMASZ 10km / M35 - NOWY BEDOŃ
10 DYBOWSKI MARCIN 10km / M35 - MAŁA NIESZAWKA
11 MARCINKOWSKI PIOTR 10km / M50 - ROZGARTY
12 KASICA ADAM 10km / M40 - GRÓJEC
13 SMOTER-KASZYCKA MONIKA 10km / K25 - TORUŃ
14 ZAJĄC DOROTA 10km / K30 - TORUŃ
15 CHUDZIK ADAM 10km / M35 - PŁOCK
16 GRZEGORZEWSKI DAMIAN 10km / M30 - TORUŃ
17 PALUCH SEBASTIAN 10km / M40 - WARSZAWA
18 BRAC GRAZYNA 10km / K60 - GRUDZIĄDZ
19 ŁUBECKI PATRYK 10km / M25 - TOR
20 KRAZIŃSKI JANUSZ 10km / M30 - LIPNO
21 HAZIAK EMILIA 10km / K30 - POZNAŃ
22 BRUKARZEWICZ MACIEJ 10km / M30 - TORUŃ
23 FRĄK EDYTA 10km / K30 - TORUŃ
24 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH 10km / M30 - ŁÓDŹ
25 SZREJTER IZABELA 10km / K35 - TORUŃ
26 KWIECIŃSKI MATEUSZ 10km / M18 - TORUŃ
27 STRZELECKI PIOTR 10km / M25 - ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
28 NATAŃSKI DAWID 10km / M25 - BRODNICA
29 NATAŃSKI ZDZISŁAW 10km / M45 - BRODNICA
30 SAWICKA ANNA 10km / K45 - BRODNICA
31 RYCHLEWSKI RAFAŁ 10km / M55 - BRODNICA
32 KUS ANDRZEJ 10km / M40 - ŁOSIEWICE
33 WALKOWIAK ARTUR 10km / M45 - WRONKI
34 OWCZARCZYK MONIKA 10km / K30 - BOGUSZYCE
35 NOWAK MAŁGORZATA 10km / K25 - ŁÓDŹ
36 MIKOŁAJEWSKA DOROTA 10km / K35 - TORUN
37 KULIŃSKA EWELINA 10km / K20 - TORUŃ
38 ZIELIŃSKI MARCIN 10km / M30 - ROGÓŹNO
39 WILMA PATRYCJA 10km / K25 - BYDGOSZCZ
40 WILMA PAWEŁ 10km / M30 - BYDGOSZCZ
41 URBAŃCZYK MARCIN 10km / M25 - TORUŃ
42 PIĄTKIEWICZ PRZEMEK 10km / M15 - TORUŃ
43 SZTYPKA PAWEŁ 10km / M30 - TORUŃ
44 GĘSICKA MARTA 10km / K30 - BYDGOSZCZ
45 JABŁOŃSKA SYLWIA 10km / K30 - BRODNICA
46 FLANK PAWEŁ 10km / M40 - SIECHNICE
47 WOŹNIAK PATRYCJA 10km / K25 - TORUŃ
48 KUC MICHAŁ 10km / M18 - GDYNIA
49 SZYSZKA RADOSŁAW 10km / M35 - BYDGOSZCZ
50 ZAJĄCZKOWSKI PAWEŁ 10km / M25 - OPOLE
51 THIEL VIOLETTA 10km / K50 - WŁOCŁAWEK
52 ANDRUKONIS ALEKSANDRA 10km / K30 - WŁOCŁAWEK
53 KUBIAK DARIUSZ 10km / M35 - ŁÓDŹ
54 SOWIŃSKA KATARZYNA 10km / K25 - ŁĘCZYCA
55 RYMAROWICZ OLGA 10km / K25 - TORUŃ
56 KISIEL TOMASZ 10km / M35 - WARSZAWA
57 SNARSKI ROBERT 10km / M25 - MAŁA NIESZAWKA
58 ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA 10km / K30 - TORUŃ
59 SOSZYŃSKI GRZEGORZ 10km / M50 - TORUŃ
60 SOKOŁOWSKI JAKUB 10km / M30 - KIELCE
61 SKOWROŃSKA BARBARA 5km / K50 - TORUŃ
62 KOMORNICKA JUSTYNA 5km / K30 - DALKI
63 BĄK BOGDAN 5km / M60 - BYDGOSZCZ
64 SZNAJDER BEATA 5km / K35 - WARSZAWA
65 PRUFER PAWEŁ 5km / M45 - KOSIECZYN
66 KOWALIK DARIUSZ 5km / M35 - CIECHOCINEK
67 KRZUS KRZYSZTOF 5km / M60 - CIECHOCINEK
68 ZIÓŁKOWSKA KINGA 5km / K40 - ŁOWICZ
69 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K35 -
70 MURAWSKA MAGDALENA 5km / K25 - MAŁKINIA GÓRNA
71 CIARKOWSKI MIROSŁAW 5km / M35 - INOWROCŁAW
72 DĄBROWSKA SARA 5km / K20 - RYPIN
73 PACZKOWSKI DOMINIK 5km / M18 - PŁOCK
74 KYCIA PIOTR 10km / M40 - LIPNO
75 RUMIŃSKA EWELINA 10km / K35 - PIŁA
76 KOMAROWSKA MONIKA 5km / K25 - BOLIMÓW
77 KASPRZYK KATARZYNA 10km / K50 - JELENIA GÓRA
78 KAMIŃSKI MIŁOSZ 10km / M18 - LUBICZ
79 KOWALSKI PIOTR 10km / M25 - MOGILNO
80 DZIEWIECZYŃSKA KASIA 10km / K25 - BYDGOSZCZ
81 KRZAK-KĄDZIELA AGNIESZKA 10km / K30 - TORUŃ
82 MITOWSKA DANUTA 5km / K45 - ŻUROMIN
83 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K25 -
84 BONIEK PAULINA 10km / K30 - TORUŃ
85 RADZIMIŃSKA AGNIESZKA 5km / K40 - KOSZALIN
86 PODWALSKA SYLWIA 5km / K25 - LNIANO
87 WERNER AGATA 10km / K25 - TORUŃ
88 ZAMELEK KATARZYNA 10km / K30 - LESZNO
89 GÓRSKA RENATA 10km / K40 - GNIEWKOWO
90 GRZONKA EMILIA 10km / K25 - BYDGOSZCZ
91 CYWINSKI WIESLAW 5km / M15 - TORUŃ
92 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 -
93 SEEGER JESSICA 10km / K20 - PIOTRKÓW KUJAWSKI
94 KAWECKA PATRYCJA 5km / K20 - GRODZICZNO
95 BOGDAN NATALIA 10km / K20 - TORUŃ
96 NATAŃSKA KATARZYNA 5km / K50 - BRODNICA
97 MEJKA MIROSŁAW 5km / M50 - NOWE MIASTO LUBAWSKIE
98 MIKOŁAJCZAK INEZ 5km / K20 - ŚRODA WIELKOPOLSKA
99 LEWANDOWSKA MAGDALENA 10km / K25 - DĄBROWA CHEŁMIŃSKA
100 KACZMAREK TERESA 5km / K30 - INOWROCŁAW
101 KARPOWICZ AGNIESZKA 10km / K20 - SOMPOLNO
102 TEREBUS PAULINA 10km / K25 - TORUŃ
103 JASKULSKI BARTOSZ 10km / M45 - ŁOCHOWO
104 KUCZMARSKI FILIP 10km / M15 - TORUŃ
105 BARSZCZ PATRYK 10km / M18 - TORUŃ
106 DĄBROWSKA SARA 5km / K20 - RYPIN
107 MIKOŁAJCZUK EMILIA 10km / K35 - TORUN
108 WRONOWSKI ALBERT 5km / M18 - BANIE MAZURSKIE
109 ŁOBODA MARTA 5km / K25 - WŁOCŁAWEK
 
4 -GAVRA GIŻYCKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEDŹWIECKI TOMASZ 10km / M40 -GAVRA GIŻYCKO GIŻYCKO
 
5 -SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANSKA ANNA 5km / K40 -SZCZECIN SZCZECIN
 
6 -WYBIEGAJ SIEBIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GNIADEK ELŻBIETA 10km / K30 -WYBIEGAJ SIEBIE WIELISZEW
 
7 1 RBLOG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYREK KRZYSZTOF 5km / M35 1 RBLOG WAŁCZ
 
8 10BKPANC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLESIŃSKI MARIUSZ 5km / M45 10BKPANC ŚWIĘTOSZÓW
 
9 12WOG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NARTOWSKI KAMIL 10km / M30 12WOG TORUŃ
2 MURSZEWSKI KAMIL 10km / M30 12WOG TORUŃ
3 SZMECHTIG-GAUDEN EWA 10km / K45 12WOG TORUŃ
4 SIKUT ARKADIUSZ 10km / M40 12WOG TORUŃ
5 GRZYWIŃSKI WOJTEK 10km / M30 12WOG TORUŃ
6 MARKOWSKI ARTUR 10km / M30 12WOG SIERPC
 
10 1970
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINKOWSKA JADWIGA 10km / K45 1970 ROZGARTY
 
11 1974
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLUSKA WALDEMAR 10km / M40 1974 TUREK
2 WIŚNIEWSKA MAGDALENA 10km / K40 1974 WOLSZTYN
 
12 1976
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANISZEWSKI SYLWERIUSZ 10km / M40 1976 ŁÓDŹ
2 ROJKOWSKI MARCIN 10km / M40 1976 ŁÓDŹ
 
13 1977
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALASINSKI MARCIN 10km / M40 1977 ALEKSANDROW KUJAWSKI
2 ZBIELSKA AGNIESZKA 5km / K40 1977 PIŁA
 
14 1988
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIGDAŁ MICHAŁ 10km / M30 1988 TŁUCHOWO
 
15 1RWT POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMIAK ALEKSANDER 10km / M40 1RWT POZNAŃ SWARZĘDZ
 
16 2017
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSIŃSKI SEBASTIAN 10km / M40 2017 KROBIA
 
17 34
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRZYMALSKI RAFAŁ 10km / M30 34 GRUDZIĄDZ
 
18 34 BKPANC ZAGAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLAYBOR DAWID 10km / M25 34 BKPANC ZAGAN ŻAGAŃ
 
19 3BDM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GESING JOANNA 10km / K30 3BDM CHEŁMNO
2 JAKUBOWSKI LESZEK 10km / M35 3BDM ROGÓŹNO
3 KURAS PAWEŁ 10km / M25 3BDM CHEŁMNO
 
20 4 RUN TEAM PIŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LAJTER JERZY 10km / M65 4 RUN TEAM PIŁA PIŁA
2 PODLECKA AGNIESZKA 10km / K30 4 RUN TEAM PIŁA PIŁA
 
21 4K LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAJEWSKA ANNA 10km / K35 4K LEGNICA LEGNICA
2 KRAJEWSKI MAREK 10km / M40 4K LEGNICA LEGNICA
 
22 56. BAZA LOTNICZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUJAWA DANIEL 10km / M35 56. BAZA LOTNICZA INOWROCŁAW
 
23 57
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBKOWSKI ROMAN 10km / M60 57 POZNAŃ
 
24 6 BRYGADA POWIETRZNODESANTOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MĘCZYŃSKI PIOTR 10km / M45 6 BRYGADA POWIETRZNODESANTOWA ŁĘCZYCA
 
25 69 SPOKES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ALEKSANDROWICZ TOMASZ 10km / M25 69 SPOKES CHEŁMNO
 
26 8 KUJAWSKO POMORSKA BRYGADA WOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRALAK JACEK 10km / M45 8 KUJAWSKO POMORSKA BRYGADA WOT BYDGOSZCZ
 
27 95021904585
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CENDROWSKI GRZEGORZ 10km / M18 95021904585 CHEŁMNO
2 DĘBOWSKA WERONIKA 10km / K20 95021904585 GARDEJA
 
28 :)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARSZAŁEK IGA 10km / K35 :) TORUŃ
2 JAMROŻY DOROTA 5km / K30 :) BRODNICA
3 BLASZKOWSKA ANETA 10km / K25 :) OBROWO
 
29 A100 PRZEDSIĘWZIĘCIA INFORMATYCZNE SP Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCIN JUNG 10km / M30 A100 PRZEDSIĘWZIĘCIA INFORMATYCZNE SP Z O.O. TORUŃ
 
30 ACHILLES-LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRASHUK KATSIARYNA 10km / K25 ACHILLES-LESZNO MIŃSK
2 AMELCHANKA ALIAKSEI 5km / M18 ACHILLES-LESZNO MIŃSK
3 KRAVCHENIA SIARHEI 10km / M18 ACHILLES-LESZNO MIŃSK
 
31 ACROTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAHAJOWSKI PAWEŁ 10km / M45 ACROTEAM TORUŃ
2 ZAKRZEWSKI MAREK 5km / M50 ACROTEAM TORUŃ
 
32 ACTIVE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINIAK KRZYSZTOF 5km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK
2 ŁĘCKA AGATA 10km / K45 ACTIVE RUNNERS RADZANOWO
 
33 ACTIVE RUNNERS PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARUSZEWSKI MARCIN 10km / M35 ACTIVE RUNNERS PŁOCK BRWILNO
2 KARASZEWSKI MAREK 10km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
3 MARCINIAK RADOSŁAW 5km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
4 WNUK OLGA 10km / K40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK NOWE GULCZEWO
 
34 ADIDAS RUNNERS WARSAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRAJEK MAREK 10km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW MOGILNO
 
35 AGNIESZKAB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARCZAK AGNIESZKA 5km / K35 AGNIESZKAB JANIKOWO
 
36 AGNIESZKI BIEGAJA W MYSLECINKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STACHEWICZ SLAWOMIR 5km / M40 AGNIESZKI BIEGAJA W MYSLECINKU BYDGOSZCZ
2 JĘDRYCZKA AGNIESZKA 5km / K40 AGNIESZKI BIEGAJA W MYSLECINKU OSIELSKO
 
37 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BALCERZAK DOROTA 10km / K50 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
2 KANIEWSKA ALICJA 10km / K50 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
3 SOBOCZYŃSKA EWA 5km / K50 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
4 BRAC-WALCZYK MALGORZATA 10km / K60 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ DOLNA GRUPA
5 TOBOLSKA GRAŻYNA 10km / K65 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
6 KARWOWSKA ANGELIKA 5km / K30 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIADZ
7 SZCZEPAŃSKI PATRYK 10km / M40 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ
 
38 AKADEMIA HOLISTYCZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPAŃSKA EMILIA 10km / K25 AKADEMIA HOLISTYCZNA SKARŻYSKO-KAMIENNA
2 NOWEK KATARZYNA 10km / K35 AKADEMIA HOLISTYCZNA SKARZYSKO KAMIENNA
3 TWÓRZ MAGDALENA 10km / K35 AKADEMIA HOLISTYCZNA SKARŻYSKO-KAMIENNA
 
39 AKLEN BIUROSERWIS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI REMIGIUSZ 10km / M40 AKLEN BIUROSERWIS TORUŃ
 
40 AKTYWNE LISEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PILECKA KATARZYNA 10km / K35 AKTYWNE LISEWO LISEWO
2 STAWICKA EWELINA 10km / K25 AKTYWNE LISEWO LISEWO
3 DĄDELSKA BEATA 10km / K30 AKTYWNE LISEWO LISEWO
4 CHRZANOWSKA CECYLIA 10km / K55 AKTYWNE LISEWO LISEWO
5 DANISZEWSKI MARCIN 10km / M18 AKTYWNE LISEWO LISEWO
 
41 ALBERT BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FILIPOWICZ ALBERT 10km / M45 ALBERT BIEGA TYROWO
 
42 ALCOSTRIKE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TADEJA JAKUB 10km / M30 ALCOSTRIKE TORUŃ
 
43 ALPIMADE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKA ANNA 10km / K25 ALPIMADE TEAM INOWROCŁAW
2 KUBIAK MAŁGORZATA 10km / K55 ALPIMADE TEAM INOWROCŁAW
3 JAKŚ GRZEGORZ 10km / M40 ALPIMADE TEAM INOWROCŁAW
 
44 AMATOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF 5km / M45 AMATOR TORUŃ
2 GOSPODARCZYK MAREK 5km / M40 AMATOR TORUN
3 CZERNIAWSKA MALWINA 5km / K30 AMATOR KOSTRZYN NAD ODRĄ
 
45 ANIRO RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKI JERZY 10km / M40 ANIRO RUN TEAM TORUŃ
 
46 ANWIL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA 10km / K40 ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK
 
47 ANWILTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MILAK ARKADIUSZ 10km / M45 ANWILTEAM WŁOCŁAWEK
 
48 APATOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWSKI TOMASZ 10km / M35 APATOR TORUŃ
2 PIÓREK JAROSŁAW 10km / M40 APATOR TORUŃ
3 WOJCIECHOWSKI RAFAŁ 10km / M35 APATOR TORUŃ
4 PILARSKI KRZYSZTOF 10km / M35 APATOR TORUŃ
5 RZEŹNIK KAMIL 10km / M25 APATOR RÓŻANKOWO
6 LANKIEWICZ SEBASTIAN 10km / M35 APATOR TORUŃ
7 DONDALSKI KRZYSZTOF 10km / M35 APATOR BRZOZÓWKA
8 MELKOWSKI ŁUKASZ 10km / M40 APATOR TORUŃ
9 DULSKI ZBIGNIEW 10km / M35 APATOR TORUŃ
10 SKOCZYLAS PRZEMYSŁAW 10km / M40 APATOR ZŁAWIEŚ WIELKA
11 ALEKSY MAŁGORZATA 5km / K45 APATOR TORUŃ
12 WIĘZOWSKA MAŁGORZATA 5km / K30 APATOR CHEŁMŻA
13 SZCZEPKOWSKI JAKUB 5km / M25 APATOR TORUŃ
14 RUMIŃSKA IZABELLA 5km / K45 APATOR CHEŁMŻA
15 DONDALSKA MAŁGORZATA 5km / K35 APATOR BRZOZÓWKA
16 FIEREK PIOTR 5km / M45 APATOR TORUŃ
17 DUNAJSKI PAWEL 5km / M25 APATOR WĄBRZEŹNO
18 WIŚNIEWSKI TOMASZ 5km / M35 APATOR TORUŃ
19 PRZEWIĘŹLIKOWSKI BARTOSZ 5km / M25 APATOR ZĘBOWO
20 PRZEDPEŁSKI MICHAŁ 10km / M35 APATOR TORUŃ
21 GŁOWIŃSKI PAWEŁ 5km / M35 APATOR RZĘCZKOWO
22 PRZEDPEŁSKA MARZENA 5km / K30 APATOR TORUŃ
 
49 ATENY WANDERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUREWICZ TOMASZ 10km / M45 ATENY WANDERS ELBLĄG
2 GRZYWACZ MONIKA 5km / K40 ATENY WANDERS GDANSK
 
50 ATOS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUTKOWSKA VIRGINIA 10km / K30 ATOS BYDGOSZCZ
 
51 ATRI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEMBSKA TATIANA 5km / K35 ATRI TEAM TORUN
 
52 AZS CHEŁM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIURDA MAREK 10km / M35 AZS CHEŁM CHEŁM
 
53 AZS UMED ŁÓDŹ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZYWDZIŃSKA MONIKA 10km / K20 AZS UMED ŁÓDŹ CIECHOCIN
 
54 AZS UWM OLSZTYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIECZULIS KRYSTYNA 5km / K55 AZS UWM OLSZTYN KIEŹLINY
 
55 BAA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYBOWSKI DOMINIK 10km / M25 BAA BRODNICA
 
56 BALTIC CLINIC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLAS KATARZYNA 5km / K45 BALTIC CLINIC GDYNIA
 
57 BARBELL SQUAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDNY BŁAŻEJ 5km / M30 BARBELL SQUAD INOWROCŁAW
 
58 BARBELL SQUAD INOWROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIESZAK JULIA 10km / K35 BARBELL SQUAD INOWROCŁAW INOWROCŁAW
 
59 BAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMANOWSKI ŁUKASZ 10km / M25 BAS ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
2 PRUSIK ŁUKASZ 10km / M30 BAS TORUŃ
3 KANDALSKI MARCIN 10km / M25 BAS TORUŃ
 
60 BBL INOWROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIERNAT MAGDALENA 10km / K35 BBL INOWROCŁAW INOWROCŁAW
 
61 BERKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIEROWIEC MAGDALENA 10km / K30 BERKI TORUŃ
 
62 BESTIE OCR LEGIONOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOCHA DOMINIKA 10km / K35 BESTIE OCR LEGIONOWO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
 
63 BETTERME TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUSZEWSKI TOMASZ 5km / M45 BETTERME TORUŃ TORUŃ POLAND
 
64 BEZ KLUBU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIERSZCZ ADAM 10km / M25 BEZ KLUBU PISZ
2 BARTYGA EWELINA 10km / K35 BEZ KLUBU SZCZECIN
3 DRZAZGOWSKA JUSTYNA 5km / K35 BEZ KLUBU JEZIORA WIELKIE
 
65 BHMW_GDYNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAZARKIEWICZ ANTONI 10km / M65 BHMW_GDYNIA GDAŃSK
 
66 BIEGAJ Z ALFREDEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKA-CZARNEWICZ MONIKA 5km / K40 BIEGAJ Z ALFREDEM GRUDZIĄDZ
 
67 BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RACZYŃSKI KRZYSZTOF 10km / M55 BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM BYDGOSZCZ
 
68 BIEGAJĄCY PĄCZEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOLAREK MONIKA 5km / K25 BIEGAJĄCY PĄCZEK TORUŃ
 
69 BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MĄKOSA MARTYNA 10km / K25 BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM TCZEW
 
70 BIEGAJĄCY WĄGROWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKA LIDIA 5km / K45 BIEGAJĄCY WĄGROWIEC WĄGROWIEC
 
71 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCKI KAMIL 10km / M30 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN NARZYM
2 MAJDA DAMIAN 10km / M18 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN WARSZAWA
3 PODCZASKA KATARZYNA 5km / K25 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
4 WELENC WIOLETTA 5km / K35 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN PRZEŹMIEROWO
5 MAZIARZ JOANNA 5km / K30 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN WAGANIEC
6 SIUDZIŃSKA ANNA 10km / K35 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN BYDGOSZCZ
7 PAPROCKA EWA 10km / K45 BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN WARSZAWA
 
72 BIEGAM BO LUBIĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUDEWICZ SANDRA 10km / K25 BIEGAM BO LUBIĘ KOWALEWO POMORSKIE
2 BARAŃSKI KRZYSZTOF 10km / M25 BIEGAM BO LUBIĘ TORUŃ
3 RUPNIEWSKA DARIA 5km / K25 BIEGAM BO LUBIĘ WARSZAWA
 
73 BIEGAM BO MAM TRÓJKĘ DZIECI-)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŁETKO MAGDALENA 10km / K30 BIEGAM BO MAM TRÓJKĘ DZIECI-) KOŁOBRZEG
2 SZYMCZAK-PASTWA MAGDALENA 10km / K35 BIEGAM BO MAM TRÓJKĘ DZIECI-) OSIECZNA
 
74 BIEGAM BO MUSZĘ.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 AGACIAK ELŻBIETA 10km / K40 BIEGAM BO MUSZĘ. RZĘCZKOWO, POW. TORUŃSKI
 
75 BIEGAM BRUM BRUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPACZ HANKA 10km / K35 BIEGAM BRUM BRUM BYDGOSZCZ
 
76 BIEGAM DLA RYSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOGACIUK MAGDALENA 10km / K30 BIEGAM DLA RYSI CIECHOCINEK
 
77 BIEGAM Z MARYSIĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIEREK BERNADETA 10km / K45 BIEGAM Z MARYSIĄ TUCHOLA
 
78 BIEGAM Z ŻONĄ :)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SCHMIDT JANUSZ 10km / M45 BIEGAM Z ŻONĄ :) POŁCZYNO
 
79 BIEGAM, BO BIEGAM :)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JÓŹWIK ARTUR 10km / M40 BIEGAM, BO BIEGAM :) WARSZAWA
2 KASICA JACEK 10km / M40 BIEGAM, BO BIEGAM :) WARSZAWA
3 POPIELA MARTA 10km / K40 BIEGAM, BO BIEGAM :) STRZELCE OPOLSKIE
4 WICKA ANNA 10km / K30 BIEGAM, BO BIEGAM :) KARTUZY
5 STEFEK PATRYCJA 5km / K20 BIEGAM, BO BIEGAM :) ŚWIEBODZICE
 
80 BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DANIELEK ADAM 5km / M40 BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ! BYDGOSZCZ 11
 
81 BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONKEL ANDRZEJ 10km / M40 BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO WŁADYSŁAWOWO
 
82 BIEGIEM DLA MAGDY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORITZ KAROL 10km / M45 BIEGIEM DLA MAGDY MOKRE
 
83 BIEGNEBOCHCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBIERAJSKI PAWEŁ 10km / M40 BIEGNEBOCHCE RYPIN
 
84 BIEGNIJ Z PROSERVICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRWĘCKI DANIEL 10km / M35 BIEGNIJ Z PROSERVICE BYDGOSZCZ
 
85 BIEGNIĘCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIWOŃSKI ZBIGNIEW 10km / M40 BIEGNIĘCI WŁOCŁAWEK
2 BUDINDORF AGNIESZKA 10km / K40 BIEGNIĘCI WŁOCŁAWEK
3 ŻARNOWSKI ADAM 10km / M40 BIEGNIĘCI WŁOCŁAWEK
4 KORPALSKA KAROLINA 10km / K35 BIEGNIĘCI SZPETAL GÓRNY
5 KORPALSKI DANIEL 10km / M40 BIEGNIĘCI SZPETAL GÓRNY
6 PAŁUCKA-LEWANDOWSKA MARTA 10km / K35 BIEGNIĘCI WŁOCŁAWEK
 
86 BIEGNĄCE WIEPRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADRJAN DARIUSZ 10km / M55 BIEGNĄCE WIEPRZE WOLA KRZYSZTOPORSKA
 
87 BIEGNĘ BO CHCĘ !!!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRZAK DAGMARA 10km / K35 BIEGNĘ BO CHCĘ !!! ZBICZNO
 
88 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZMIDT BARTŁOMIEJ 10km / M25 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
2 GURSIEL TOMASZ 10km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
 
89 BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁONICKI AUGUSTYN 10km / M30 BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ CHMIELNIK
2 PIETRASIEWICZ KATARZYNA 10km / K35 BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ SKARZYSKO-KAMIENNA
 
90 BIEGOWY ŚWIAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOŁOTA MAREK 10km / M35 BIEGOWY ŚWIAT PIŁA
2 PIS BARTOSZ 10km / M45 BIEGOWY ŚWIAT GDAŃSK
 
91 BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNIAK ALINA 5km / K50 BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK BYDGOSZCZ
2 NUSZKIEWICZ JAROSŁAW 5km / M25 BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK BYDGOSZCZ
 
92 BLUE_ROSE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIELIK MONIKA 10km / K25 BLUE_ROSE BOBROWNIKI
 
93 BORNE BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORPUSIŃSKI ZBIGNIEW 10km / M45 BORNE BIEGA BORNE SULINOWO
 
94 BORUCIK TRI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKA AGNIESZKA 5km / K45 BORUCIK TRI TEAM TORUŃ
2 BORUTA PRZEMYSŁAW 5km / M30 BORUCIK TRI TEAM GDYNIA
 
95 BRAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARASZEWSKI MICHAŁ 10km / M30 BRAK PŁOCK
2 NELKE MONIKA 10km / K40 BRAK BYDGOSZCZ
3 SZYMAŃSKI WOJCIECH 10km / M40 BRAK NAJMOWO
4 SZULC HUBERT 10km / M30 BRAK WRZEŚNIA
 
96 BRODNICA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJDYŁO MARIUSZ 10km / M30 BRODNICA BIEGA BRODNICA
2 KICZIŃSKA IZABELA 10km / K35 BRODNICA BIEGA BRODNICA
3 KICZIŃSKI BARTOSZ 10km / M30 BRODNICA BIEGA BRODNICA
 
97 BRZEZIŃSKI RUN CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRABEL ŁUKASZ 10km / M30 BRZEZIŃSKI RUN CLUB BYDGOSZCZ
2 CHRZĄSZCZ BARTOSZ 10km / M18 BRZEZIŃSKI RUN CLUB PAKOŚĆ
 
98 BRZOZA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GĄSIOREK TOMASZ 10km / M55 BRZOZA BIEGA BRZOZA
 
99 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULAS SŁAWOMIR 10km / M45 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA DOBRZYCA
 
100 BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOPOWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
101 CALYPSO SOPOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZWOLIŃSKI ŁUKASZ 10km / M35 CALYPSO SOPOT GDAŃSK
 
102 CARBON TEAM TORUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDRZEJ WISNIEWSKI 5km / M30 CARBON TEAM TORUN TORUN
 
103 CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOS KRYSTIAN 10km / M25 CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA KOBYLNICA
 
104 CHARZEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALKOWIAK KRZYSZTOF 10km / M25 CHARZEWO CHARZEWO
 
105 CHEMIK NOXY PUŁAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRODACKI WALDEMAR 10km / M60 CHEMIK NOXY PUŁAWY PUŁAWY
 
106 CHROBRY GRYFICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAUS DAMIAN 10km / M18 CHROBRY GRYFICE GRYFICE
 
107 CONNECTOR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMAREK KRZYSZTOF 10km / M18 CONNECTOR TEAM KAŹMIERZ
 
108 CPSP USTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOS KRYSTIAN 5km / M25 CPSP USTKA KOBYLNICA
 
109 CROSSGYM BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASZKOWSKA KATARZYNA 5km / K40 CROSSGYM BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
2 ŁOSOŚ PATRYK 5km / M25 CROSSGYM BYDGOSZCZ CIELE
 
110 CSAIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSIŃSKI KRZYSZTOF 10km / M30 CSAIU ZAKRZEWO
2 CACKOWSKI BARTOSZ 10km / M25 CSAIU TORUŃ
3 STĘPIEŃ ŁUKASZ 10km / M30 CSAIU TORUŃ
4 SYKUT WOJCIECH 10km / M30 CSAIU TORUŃ
 
111 CSMW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI MATEUSZ 10km / M30 CSMW SOKOŁOWO BUDZYŃSKIE
 
112 CULLOMPTON CRAWLERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZALKOWSKA MARZENA 10km / K35 CULLOMPTON CRAWLERS CULLOMPTON
 
113 CYPISKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LANGE ŁUKASZ 5km / M30 CYPISKI TEAM GRUPA
2 KRAJNIK WOJCIECH 5km / M35 CYPISKI TEAM GRUDZIĄDZ
 
114 CYSTERSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPELEWSKI MARCIN 10km / M35 CYSTERSI BYDGOSZCZ
2 GIEŁAŻYN MATEUSZ 10km / M25 CYSTERSI KORONOWO
3 DERESZYŃSKI JAN 10km / M30 CYSTERSI BYDGOSZCZ
 
115 CZARNKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLAZER ANNA 10km / K45 CZARNKÓW CZARNKÓW
 
116 DAMIANO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRUZIŃSKI DAMIAN 5km / M25 DAMIANO TORUŃ
 
117 DANFLOR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRZYMAŁA ADAM 5km / M30 DANFLOR TEAM WIKTOROWO
 
118 DANN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEREZIŃSKI DANIEL 10km / M40 DANN TORUŃ
 
119 DATASPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI MAREK 10km / M50 DATASPORT SZCZAWNO ZDRÓJ
 
120 DDC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POŹNIAK-STYCZYŃSKA MAJA 10km / K25 DDC PUŁAWY
 
121 DEAF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POTRZEBOWSKA AGATA 10km / K30 DEAF BYDGOSZCZ
2 POTRZEBOWSKI MAREK 5km / M35 DEAF BYDGOSZCZ
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K30 DEAF
4 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 DEAF
 
122 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBSKI MICHAŁ 10km / M18 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
2 GRABIŃSKI HENRYK 10km / M45 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
3 PUSZCZYKOWSKI ALEKSANDER 10km / M30 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
4 KUBSKI JAROSŁAW 5km / M45 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
5 ROSZAK TOMASZ 5km / M45 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
6 SAK JOANNA 5km / K25 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
7 WÓJCIK MARIKA 5km / K25 DECATHLON TEAM INOWROCŁAW INOWROCŁAW
 
123 DEKORADO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZTYGIEL JOANNA 10km / K30 DEKORADO WEJHEROWO
2 SZTYGIEL MACIEJ 10km / M40 DEKORADO WEJHEROWO
 
124 DELTA SMARDZEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAŚKOWSKI DARIUSZ 10km / M30 DELTA SMARDZEWO MIĘDZYRZECZ
 
125 DENDRORUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SĘKIEWICZ KATARZYNA 5km / K30 DENDRORUNNERS ŚREM
 
126 DENTALCARE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WŁODAREK URSZULA 10km / K50 DENTALCARE KALISZ
2 WŁODAREK BEATA 10km / K25 DENTALCARE KALISZ
 
127 DITY BOYS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SCHNEIDER KRYSTIAN 5km / M25 DITY BOYS BYDGOSZCZ
 
128 DLA MAJKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEWERYNOWICZ JOANNA 10km / K40 DLA MAJKI TORUŃ
2 WŁOSIŃSKI TOMASZ 10km / M45 DLA MAJKI TORUŃ
3 WŁOSIŃSKI MIKOŁAJ 10km / M15 DLA MAJKI TORUŃ
4 POSTEK GRZEGORZ 10km / M55 DLA MAJKI TORUŃ
5 OGRODNIK MATEUSZ 10km / M30 DLA MAJKI TRZEMESZNO
6 WASILEWSKI MARCIN 10km / M30 DLA MAJKI ŁUBIANKA
7 WASILEWSKA LUIZA 10km / K30 DLA MAJKI ŁUBIANKA
8 ZAWADZKA ELŻBIETA 10km / K45 DLA MAJKI TORUŃ
9 RÓG KRZYSZTOF 10km / M45 DLA MAJKI CHOCIANÓW
10 SADOWSKA ŻANETA 10km / K30 DLA MAJKI TORUŃ
11 BRZOZOWSKI RAFAŁ 10km / M40 DLA MAJKI TYCHOWO
12 HORBATOWSKI PIOTR 10km / M35 DLA MAJKI WROCŁAW
13 MARCINIAK MICHAŁ 5km / M25 DLA MAJKI TORUŃ
14 HAPYN EWA 5km / K55 DLA MAJKI TORUŃ
15 KRAWCZAK-BETT ANNA 5km / K35 DLA MAJKI TORUŃ
16 URBANOWICZ PAWEŁ 5km / M35 DLA MAJKI TORUŃ
17 HAPYN STANISŁAW 5km / M55 DLA MAJKI TORUŃ
18 HAPYN-ROCHA MAŁGORZATA 5km / K25 DLA MAJKI TORUŃ
19 ROCHA EDER 5km / M25 DLA MAJKI TORUŃ
20 LASKOWSKA MONIKA 5km / K25 DLA MAJKI TORUŃ
21 KOPYCIŃSKA RENATA 5km / K45 DLA MAJKI GRĘBOCIN
22 BINASZEWSKI ADAM 5km / M35 DLA MAJKI TORUŃ
23 SZCZEPAŃSKA ZUZANNA 5km / K20 DLA MAJKI PRZYSIEK
24 OLSZEWSKI ŁUKASZ 5km / M25 DLA MAJKI TORUŃ
25 JANKOWSKA KAMILA 5km / K25 DLA MAJKI TORUŃ
26 WŁOSIŃSKI PRZEMYSŁAW 5km / M45 DLA MAJKI TORUŃ
27 SKÓRZEWSKI ARIEL 5km / M18 DLA MAJKI TORUŃ
28 FENDORF-RÓG AGNIESZKA 5km / K45 DLA MAJKI CHOCIANÓW
29 SARGALSKA ANNA 5km / K25 DLA MAJKI JASTRZĘBIE
30 GIERSZ MIŁOSZ 5km / M18 DLA MAJKI TORUŃ
31 MILEWSKA KATARZYNA 5km / K15 DLA MAJKI TORUŃ
32 ROUBO DARIA 5km / K25 DLA MAJKI TORUŃ
33 OSIŃSKA ELŻBIETA 5km / K35 DLA MAJKI ZŁOTORIA
34 OSIŃSKI HUBERT 5km / M15 DLA MAJKI ZŁOTORIA
35 KWAŚNIEWSKI KAMIL 5km / DLA MAJKI TORUŃ
36 WŁOSIŃSKI IGOR 5km / M18 DLA MAJKI TORUŃ
37 MANELSKA LIDIA 5km / K25 DLA MAJKI BYDGOSZCZ
 
129 DREAM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJORKOWSKA ANNA 5km / K40 DREAM TEAM BYDGOSZCZ
 
130 DROSIEKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAWORSKI MACIEJ 10km / M45 DROSIEKI PAPOWO TORUŃSKIE
2 DROZDOWSKI PAWEŁ 10km / M35 DROSIEKI TORUŃ
 
131 DRUŻYNA BSS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRASIAK MAGDALENA 10km / K25 DRUŻYNA BSS ŁÓDŹ
 
132 DRUŻYNA SZPIKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA 10km / K55 DRUŻYNA SZPIKU KWIDZYN
2 WEILAND EMILA 10km / K40 DRUŻYNA SZPIKU UNISŁAW
3 GIERASIŃSKA DAGMARA 10km / K20 DRUŻYNA SZPIKU POBIEDZISKA
4 ZIELIŃSKA MONIKA 5km / K30 DRUŻYNA SZPIKU TORUŃ
 
133 DRUŻYNA SZPIKU / PATRIOCI POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARAŚ JACEK 10km / M35 DRUŻYNA SZPIKU / PATRIOCI POZNAŃ POZNAŃ
 
134 DT4YOU MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANKIEWICZ GRACJAN 10km / M25 DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
2 KRECZMER BEATA 10km / K20 DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
 
135 DTG TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁOSOWSKI DAWID 10km / M25 DTG TEAM WŁOCŁAWEK
 
136 DTK TORUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WASZAK ARTUR 5km / M35 DTK TORUN BYDGOSZCZ
 
137 DW#43
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MURAWSKA MAŁGORZATA 10km / K35 DW#43 TORUŃ
 
138 DYNAMIC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARANOWSKI ROMUALD 10km / M50 DYNAMIC PŁOCK
 
139 DYNAMIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAKOWIECKA ZIELIŃSKA JOANNA 10km / K50 DYNAMIT SZCZAWNO-ZDRÓJ
 
140 DZIKI Z BALCZEWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĄSOWSKI ŁUKASZ 10km / M35 DZIKI Z BALCZEWA INOWROCŁAW
 
141 DĄBROWSKITEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 AMBROZIAK MARCIN 10km / M30 DĄBROWSKITEAM RYN
 
142 EDI TEAM ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHODANIONEK ERNEST 10km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
 
143 ELBLĄGBIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORZOŁ KATARZYNA 10km / K45 ELBLĄGBIEGA ELBLĄG
 
144 ELTRA W BIEGU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PILAKOWSKA ANGELIKA 10km / K35 ELTRA W BIEGU ŁOCHOWO
2 SZULC ANDRZEJ 10km / M45 ELTRA W BIEGU ŁOCHOWO
 
145 ENERGIA TANIEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI MACIEJ 10km / M45 ENERGIA TANIEJ GRUDZIĄDZ
 
146 FC BAŁAGAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IŻYKOWSKI MICHAŁ 10km / M25 FC BAŁAGAN TORUŃ
 
147 FCC TEAM TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARESZ ROBERT 10km / M18 FCC TEAM TORUŃ OBORY
2 DOMBROWICZ WOJCIECH 10km / M35 FCC TEAM TORUŃ KROBIA
3 ŻOŁNA KRZYSZTOF 10km / M30 FCC TEAM TORUŃ TORUŃ
 
148 FIZJODUET KOWALSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI DANIEL 5km / M35 FIZJODUET KOWALSCY KROBIA/TORUŃ
2 JABŁOŃSKA-KOWALSKA MARTA 5km / K35 FIZJODUET KOWALSCY KROBIA/TORUŃ
 
149 FORREST TEAM PRABUTY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIZIAŁEK KRZYSZTOF 5km / M35 FORREST TEAM PRABUTY PRABUTY
 
150 FRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWICZ ROBERT 10km / M45 FRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ TORUŃ
2 CZUK PRZEMYSŁAW 10km / M30 FRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ TORUŃ
 
151 FUN CLUB WHUFC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZĘŚNIAK ANDZEJ 5km / M35 FUN CLUB WHUFC ŁUBIANKA
 
152 GANG ENDORFIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUBOWSKA ANNA 10km / K35 GANG ENDORFIN PIASECZNO
 
153 GDAŃSK POŁUDNIE NA START
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZEWCZAK WALDEMAR 10km / M40 GDAŃSK POŁUDNIE NA START GDAŃSK
 
154 GDAŃSKIE SZKOLY MEDYCZNE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASZKA BEATA 10km / K35 GDAŃSKIE SZKOLY MEDYCZNE OSIECZNA
 
155 GIREVOY SPORT TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIMOLĄG WOJCIECH 10km / M30 GIREVOY SPORT TORUŃ TORUŃ
 
156 GIRL POWER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAWECKA MARZENA 10km / K30 GIRL POWER CHEŁMŻA
 
157 GKS FABIANKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BLACHOWSKA ANNA 10km / K20 GKS FABIANKI LIPNO
2 LASKOWSKA KAROLINA 10km / K35 GKS FABIANKI FABIANKI
 
158 GLIWEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLIWKA ARTUR 10km / M35 GLIWEK INOWROCŁAW
 
159 GMD ZYKAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULPA MICHAŁ 5km / M30 GMD ZYKAN BUKOWIEC
 
160 GNIAZDKA.EU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYMIŃSKI ŁUKASZ 5km / M30 GNIAZDKA.EU TORUŃ
2 TYMIŃSKA BEATA 5km / K30 GNIAZDKA.EU TORUŃ
 
161 GRAŻKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA 5km / K55 GRAŻKA TORUŃ
 
162 GREGORUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI GRZEGORZ 10km / M40 GREGORUN OLSZTYN
 
163 GRUDZIĄDZA FIT MAMA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPEĆ AGNIESZKA 5km / K30 GRUDZIĄDZA FIT MAMA GRUDZIĄDZ
2 KARASZEWSKA ELŻBIETA 5km / K30 GRUDZIĄDZA FIT MAMA GRUDZIĄDZ
 
164 GRUPA MALBORK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASYS AGNIESZKA 10km / K40 GRUPA MALBORK MALBORK
 
165 GRUPA TRZYMAJĄCA WAZĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓŻAŃSKA PAULINA 10km / K25 GRUPA TRZYMAJĄCA WAZĘ TORUŃ
2 WIERZBOWSKA PAULINA 5km / K25 GRUPA TRZYMAJĄCA WAZĘ LUBICZ
 
166 GRUPA WB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRAC MARIAN 10km / M60 GRUPA WB GRUDZIĄDZ
 
167 GRZMOT KOMORNIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEC ARKADIUSZ 10km / M40 GRZMOT KOMORNIKI KOMORNIKI
 
168 GŁADZIORKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁADYSZ KRZYSZTOF 10km / M40 GŁADZIORKI ŚWIECIE
 
169 HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁĄCKI ŁUKASZ 10km / M35 HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY NOWY DWOR MAZOWIECKI
2 PAŁASZYŃSKA BEATA 10km / K35 HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY BYDGOSZCZ
 
170 HDR WATAHA BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZECH IZABELA 10km / K45 HDR WATAHA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
171 HERNIK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUCHA PRZEMYSLAW 10km / M35 HERNIK TEAM POZNAN
 
172 HPL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLECHA GRZEGORZ 10km / M45 HPL TORUŃ
 
173 HRMAX CROSS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI KRZYSZTOF 10km / M50 HRMAX CROSS TEAM SOPOT
 
174 HRMAX TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BONIECKI DAMIAN 10km / M30 HRMAX TEAM TORUŃ
 
175 HUSARIA RACE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZAŁKOWSKA AGNIESZKA 10km / K30 HUSARIA RACE TEAM BYDGOSZCZ
2 KOSSAKOWSKI PAWEŁ 10km / M35 HUSARIA RACE TEAM TORUŃ
3 KWIATKOWSKI ALEKSANDER 10km / M40 HUSARIA RACE TEAM TORUŃ
4 SZYMAŃSKA JOLANTA 5km / K20 HUSARIA RACE TEAM STARA KISZEWA
 
176 I
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMEJA PRZEMYSŁAW 10km / M35 I REDA
 
177 IKS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZARECKA EWA 5km / K25 IKS GNIEWKOWO
 
178 IMIELIN - BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MISZCZAK DAMIAN 10km / M40 IMIELIN - BIEGA IMIELIN
 
179 ING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUZIK GRZEGORZ 10km / M40 ING BYDGOSZCZ
 
180 INOWROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁACZYŃSKA EWA 5km / K45 INOWROCŁAW INOWROCŁAW
2 KŁACZYŃSKI WOJCIECH 5km / M50 INOWROCŁAW INOWROCŁAW
 
181 INOWROCŁAW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOMISARCZYK IWONA 10km / K45 INOWROCŁAW BIEGA INOWROCŁAW
 
182 IP KWIDZYN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI HENRYK 10km / M60 IP KWIDZYN TEAM KWIDZYN
 
183 IŚ & TI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMEJA HANNA 5km / K30 IŚ & TI REDA
 
184 IŁAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKI PAWEŁ 5km / M30 IŁAWA IŁAWA
 
185 JA SAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPIŃSKI KAMIL 10km / M18 JA SAM KRAPKOWICE
 
186 JACZUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JACZUN MAGDALENA 10km / K30 JACZUN TEAM TORUŃ
2 JACZUN PRZEMYSŁAW 10km / M30 JACZUN TEAM TORUŃ
3 JACZUN ARKADIUSZ 10km / M35 JACZUN TEAM TORUŃ
 
187 JATRENUJE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWEŁCZAK KAROLINA 5km / K25 JATRENUJE GDYNIA
 
188 JDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SNOPEK WITEK 5km / M55 JDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU) ŁÓDŹ
2 CZERSKI MIKOŁAJ 5km / M18 JDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU) LUBLIN
 
189 JEDNOSTKA WOJSKOWA 3775
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCZEWSKA MAŁGORZATA 5km / K40 JEDNOSTKA WOJSKOWA 3775 CZŁUCHÓW
 
190 JEZIORRO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JEZIOREK DAWID 10km / M30 JEZIORRO TORUŃ
 
191 JOLANTA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRKA JOLANTA 10km / K40 JOLANTA TEAM SUCHA BESKIDZKA
 
192 JUDI BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GALUS JUDYTA 5km / K30 JUDI BIEGA MOGILNO
 
193 JULKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMAREK ADAM 5km / M35 JULKI TORUŃ
2 JAWORSKA-KACZMAREK SYLWIA 5km / K40 JULKI TORUŃ
 
194 JUNIPERUS OGRODY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BALINOWSKI MARCIN 10km / M40 JUNIPERUS OGRODY GOLUB-DOBRZYN
 
195 JUST 5
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURDELSKI MICHAŁ 10km / M25 JUST 5 KCYNIA
2 GOŁĘBIEWSKI KRZYSZTOF 10km / M25 JUST 5 BYDGOSZCZ
 
196 JĘDZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANKIEWICZ JUSTYNA 10km / K40 JĘDZE GLIWICE
2 RONATOWSKA ALICJA 10km / K40 JĘDZE TORUŃ
 
197 KAKTUS & PODLIZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MADEJ MARCIN 10km / M35 KAKTUS & PODLIZNA BEŁCHATÓW
 
198 KALOS KAGATOS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEJMAN IRENEUSZ 10km / M30 KALOS KAGATOS TORUŃ
 
199 KAMIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI MIKOŁAJ 10km / M18 KAMIKI OSIĘCINY
2 KAMIŃSKI PIOTR 10km / M40 KAMIKI TORUŃ
 
200 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IZABELLA ZIEMBLICKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIEMBLICKA IZABELLA 10km / K35 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IZABELLA ZIEMBLICKA ZŁAWIEŚ MAŁA
 
201 KARKONOSZ RUNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAKOŚ KAMIL 10km / M35 KARKONOSZ RUNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA BOLESŁAWIEC
 
202 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CAŁY JOANNA 10km / K40 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA WROCŁAW
 
203 KAROLIX TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZARNECKA KAROLINA 10km / K35 KAROLIX TEAM TORUŃ
 
204 KAŻDY SOBIE...TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAGRIAN IZABELA 10km / K45 KAŻDY SOBIE...TEAM GDYNIA
 
205 KB GEOTERMIA UNIEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSECKI KONRAD 10km / M40 KB GEOTERMIA UNIEJÓW ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
206 KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARWIŃSKI JAROSLAW 10km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE JELCZ- LASKOWICE
2 BARWIŃSKA SYLWIA 5km / K35 KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
3 GOLDA MICHAŁ 10km / M35 KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE MIŁOSZYCE
 
207 KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWSKI MARCIN 10km / M35 KB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINA POZNAŃ
 
208 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJCHRZAK WANDA 10km / K40 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA
 
209 KB LECH RYPIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUCINSKI CEZARY 10km / M35 KB LECH RYPIN ROGOWO
2 WIŚNIEWSKI DARIUSZ 10km / M40 KB LECH RYPIN RYPIN
 
210 KB PIONIER SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KISZ PRZEMYSŁAW 10km / M40 KB PIONIER SZCZECIN SZCZECIN
 
211 KB SPORTING MIĘDZYZDROJE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRYLSKI ŁUKASZ 5km / M30 KB SPORTING MIĘDZYZDROJE WARSZAWA
 
212 KB SZAMOTUŁY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBAK STEFAN 10km / M70 KB SZAMOTUŁY SZAMOTUŁY
 
213 KB WARTKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁECHTAŃSKA GRAŻYNA 10km / K45 KB WARTKO GOLINA
 
214 KB WIKON NOWA SÓL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŁUŻNY PAWEL 10km / M40 KB WIKON NOWA SÓL NOWA SÓL
2 KAŁUŻNA MARTA 10km / K35 KB WIKON NOWA SÓL NOWA SÓL
 
215 KDP GOTOWICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOTOWICZ MARIUSZ 5km / M55 KDP GOTOWICZ BYDGOSZCZ
 
216 KILOMETR PO KILOMETRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JÓZEFOWICZ MICHAŁ 10km / M25 KILOMETR PO KILOMETRZE TORUŃ
 
217 KISZKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARASIEWICZ PRZEMYSŁAW 10km / M35 KISZKOWO KISZKOWO
 
218 KIWI KLUB MTB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURZOK RAFAŁ 5km / M35 KIWI KLUB MTB MIKOŁÓW
 
219 KKB STAROGARD GD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEMCZYK MATEUSZ 10km / M25 KKB STAROGARD GD STAROGARD GDAŃSKI
 
220 KLINIKA TRIATHLONU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NALEŻYTY PIOTR 5km / M30 KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ
 
221 KLUB BIEGACZA - AKTYWNI KRZYŻ WLKP.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FELCZYŃSKA JANINA 10km / K55 KLUB BIEGACZA - AKTYWNI KRZYŻ WLKP. KRZYŻ WIELKOPOLSKI
 
222 KLUB BIEGACZA T 2/4
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWSKI DAMIAN 10km / M25 KLUB BIEGACZA T 2/4 TORUŃ
 
223 KLUB SPORTOWY POSNANIA POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPUSTKA TOMASZ 10km / M50 KLUB SPORTOWY POSNANIA POZNAŃ POZNAŃ
 
224 KM PROJECT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRODNICKA KAROLINA 10km / K25 KM PROJECT TORUŃ
 
225 KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARAŃSKI PRZEMYSŁAW 5km / M25 KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓW TRZEBIATÓW
 
226 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSTECKA JUSTYNA 5km / K25 KM TRUCHCIK ŁUBIANKA ŁUBIANKA
 
227 KM UMK TORUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MURAWSKI MAREK 10km / M30 KM UMK TORUN OTŁOCZYN
 
228 KM UMK TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻABIŃSKA-NABI AGNIESZKA 10km / K30 KM UMK TORUŃ BAGNO-SZALENIEC / LONDYN
 
229 KOCUR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISTWAN KRZYSZTOF 10km / M45 KOCUR TEAM GDAŃSK
 
230 KOLIBER TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRAWINSKA TERESA 5km / K55 KOLIBER TEAM WARSZAWA
 
231 KOPERNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUDZIEŃ EMILIA 10km / K35 KOPERNIK TORUŃ
2 DĘBOWSKA LIDIA 10km / K35 KOPERNIK TORUŃ
3 SZEWCZYK JOANNA 10km / K40 KOPERNIK TORUŃ
 
232 KOTTOON.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 KOTTOON.PL TORUŃ
 
233 KOTY3!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DE VIRION ALEKSANDRA 5km / K45 KOTY3! GDAŃSK
2 RICHTER JACEK 10km / M40 KOTY3! GDYNIA
 
234 KOWALE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBALSKA DOROTA 10km / K30 KOWALE TEAM MŁAWA
 
235 KOWALEWO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FALKOWSKA JUSTYNA 5km / K35 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE.
2 KONIECZNA KRYSTYNA 5km / K40 KOWALEWO BIEGA KOWALEWO POMORSKIE
 
236 KP PSP KOŚCIERZYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUZOWSKI RAFAŁ 10km / M35 KP PSP KOŚCIERZYNA ŁUBIANA
 
237 KP PSP KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBKA DARIUSZ 10km / M45 KP PSP KROTOSZYN KROTOSZYN
 
238 KP PSP WĄBRZEŹNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAZARSKI MARIAN 5km / M35 KP PSP WĄBRZEŹNO DZIAŁOWO
 
239 KPP W PUCKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOSOLAS JANUSZ 10km / M45 KPP W PUCKU MOSTY
 
240 KROKOWA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROESKE MARIUSZ 10km / M35 KROKOWA BIEGA KROKOWA
 
241 KROSNO GLASS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALEC MONIKA 10km / K40 KROSNO GLASS RUNNING TEAM KROSNO
 
242 KRZYSIEKN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAMIEŚNIK KRZYSZTOF 10km / M40 KRZYSIEKN INOWROCŁAW
 
243 KRÓLICZKI W PLECAKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZECIŃSKI MARIUSZ 10km / M45 KRÓLICZKI W PLECAKU PIŁA
2 SIWCZYŃSKI FILIP 10km / M35 KRÓLICZKI W PLECAKU PIŁA
3 SZYMCZAK MONIKA 10km / K30 KRÓLICZKI W PLECAKU PIŁA
 
244 KS CENTURIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADOWSKA DOROTA 5km / K30 KS CENTURIA TORUŃ
 
245 KS CONSTRACT LUBAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLEJNA DAWID 10km / M25 KS CONSTRACT LUBAWA LUBAWA
 
246 KS GŁOWNO W BIEGU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIEDZIŃSKI SZYMON 10km / M40 KS GŁOWNO W BIEGU GŁOWNO
 
247 KS IDMAR RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAJEWSKI SEBASTIAN 5km / M45 KS IDMAR RACING TEAM PIŁA
 
248 KS ULUNG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKORUPKA RADEK 10km / M35 KS ULUNG BYDGOSZCZ
 
249 KS ZRYW RADZIEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZASADA WALDEMAR 10km / M55 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
2 HOSSA ANDRZEJ 10km / M50 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
3 MARCYJANIAK KRZYSZTOF 10km / M40 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
4 JAKUBOWSKA ANNA 10km / K30 KS ZRYW RADZIEJÓW BRZEŚĆ
5 LEWICKI MIKOŁAJ 10km / M25 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
6 MELER-LEWANDOWSKA KATARZYNA 10km / K35 KS ZRYW RADZIEJÓW KRUSZWICA
7 DZIDO-MIELCAREK ILONA 10km / K35 KS ZRYW RADZIEJÓW RADZIEJÓW
 
250 KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALSKI ARKADIUSZ 5km / M35 KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ WARLUBIE
 
251 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CISKI PRZEMYSŁAW 10km / M30 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL TORUŃ
2 MACIASZEK KRZYSZTOF 10km / M35 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL TORUŃ
3 KOPEĆ MARCIN 10km / M40 KUJAWSKO-POMORSKIE.PL LIDZBARK WARMIŃSKI
 
252 KW TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUSTUŁKA KRZYSZTOF 10km / M35 KW TORUŃ STAJENCZYNKI
 
253 KWK MARCEL/RADLINIOKI W BIEGU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MRÓWKA MATEUSZ 10km / M18 KWK MARCEL/RADLINIOKI W BIEGU RADLIN
 
254 LANDRYNA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULIŃSKA JOANNA 5km / K30 LANDRYNA TEAM PUSZCZYKOWO
2 TATARYNOWICZ ARLETA 5km / K40 LANDRYNA TEAM MOSINA
 
255 LARIX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BALINOWSKA MARTA 10km / K40 LARIX GOLUB-DOBRZYN
 
256 LAZYSUPERMAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMIEC ANNA 10km / K25 LAZYSUPERMAN GDYNIA
2 OSTROWSKI TOMASZ 10km / M30 LAZYSUPERMAN GDYNIA
 
257 LEBUŚTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEBA DARIUSZ 5km / M40 LEBUŚTEAM UNISŁAW
 
258 LEJDIS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEKTARSKA MALGORZATA 10km / K40 LEJDIS WROCŁAW
 
259 LIPERTOWICZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPERTOWICZ DAWID 10km / M15 LIPERTOWICZE TORUŃ
2 GÓRZYŃSKA MAŁGORZATA 10km / K40 LIPERTOWICZE TORUŃ
3 LIPERTOWICZ GRZEGORZ 10km / M55 LIPERTOWICZE TORUŃ
 
260 LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DERDOWSKI MICHAŁ 5km / M25 LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ MIROTKI
 
261 LOGWIN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FESZTER EWA 10km / K40 LOGWIN TEAM GRÓJEC
 
262 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TERESZCZUK KAROL 5km / M45 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
2 MARET ROBERT 5km / M40 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
3 GĄSIOREK MARIUSZ 5km / M40 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA DOLASZEWO
4 ANDREJCZUK KAROLINA 5km / K35 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
 
263 LOOK AHEAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDZYŃSKA PAULA 5km / K25 LOOK AHEAD TORUŃ
 
264 LOZP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYŚCIAK EDWARD 10km / M50 LOZP KRAKÓW
 
265 LPP TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIELBASIEWICZ BARTOSZ 10km / M25 LPP TEAM TORUŃ
 
266 LUXIONA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLAMA JAKUB 10km / M30 LUXIONA BYDGOSZCZ
 
267 MAJKA KASAJKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJEWSKI KRZYSZTOF 5km / M40 MAJKA KASAJKA SKŁUDZEWO
2 PIECEWICZ KAMIL 5km / M30 MAJKA KASAJKA PRZYSIEK
 
268 MAKOŚ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI TOMASZ 10km / M45 MAKOŚ TEAM BOLESŁAWIEC
 
269 MAMY BIEGAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANACH KAROLINA 5km / K35 MAMY BIEGAMY WĄGROWIEC
2 ZYFFERT ANNA 10km / K30 MAMY BIEGAMY POZNAŃ
 
270 MAMY BIEGAMY WT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUDWICZAK KRZYSZTOF 10km / M35 MAMY BIEGAMY WT POZNAŃ
 
271 MAMY-BIEGAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJCHRZAK BEATA 10km / K40 MAMY-BIEGAMY POZNAŃ
 
272 MARATONYPOLSKIE.PLTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 10km / M40 MARATONYPOLSKIE.PLTEAM TORUŃ
 
273 MARCEL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHRAPKOWSKI MARCEL 5km / M35 MARCEL TEAM WŁOCŁAWEK
2 DWOJACZNA-CHRAPKOWSKA ANNA 5km / K35 MARCEL TEAM WŁOCŁAWEK
 
274 MARMEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STAWARSKA ELŻBIETA 10km / K40 MARMEL TORUŃ
2 WIELIŃSKI MICHAŁ 10km / M35 MARMEL TORUŃ
3 RACZKOWSKI ROBERT 10km / M40 MARMEL TORUŃ
4 GOŁASZEWSKA JOLANTA 10km / K45 MARMEL TORUN
 
275 MARTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZARWIŃSKI MARIUSZ 10km / M30 MARTEAM TORUŃ
 
276 MATNER RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STACHAŃCZYK WOJCIECH 10km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
 
277 MAŁGORZATA RZYMSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZYMSKI OSKAR 10km / M18 MAŁGORZATA RZYMSKA SKĘPE
 
278 MEBLEX TEAM PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZĄKALSKI ANDRZEJ 10km / M30 MEBLEX TEAM PŁOCK MURZYNOWO
 
279 MELRUNNING PUŁAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZALAK ANDRZEJ 5km / M65 MELRUNNING PUŁAWY PUŁAWY
 
280 MENTOR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIAŁDOWSKI KAROL 5km / M30 MENTOR TEAM TORUŃ
 
281 MIASTO CZARNKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKIBIŃSKA ALDONA 10km / K45 MIASTO CZARNKÓW CZARNKÓW
 
282 MIASTOAKTYWNI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOLINSKA IWONA 10km / K45 MIASTOAKTYWNI.PL WĄBRZEŹNO
 
283 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KROCHMALSKA JADWIGA 5km / K45 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
 
284 MIETEK&KAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZOROWSKI MIECZYSŁAW 10km / M45 MIETEK&KAK SKĘPE
2 KACZOROWSKA MAGDALENA 10km / K30 MIETEK&KAK SKĘPE
 
285 MIODOWE LATA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OGRODOWICZ MARCIN 10km / M40 MIODOWE LATA BYDGOSZCZ
 
286 MKL SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HELON RADOSŁAW 10km / M18 MKL SZCZECIN SZCZECIN
 
287 MKL TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHYLEWSKI DAMIAN 5km / M18 MKL TORUŃ TORUŃ
2 SZPEJNA PAWEŁ 5km / M18 MKL TORUŃ TORUŃ
3 OCZKI JAKUB 10km / M18 MKL TORUŃ TORUŃ
 
288 MKS FIGHTER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KITA ANIA 10km / K35 MKS FIGHTER SIEMIROWICE
 
289 MKS POGOŃ SIEDLCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSIERADZKI ŁUKASZ 10km / M25 MKS POGOŃ SIEDLCE SIEDLCE
 
290 MLKS CZARNI OLECKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRYNDA MARCIN 10km / M30 MLKS CZARNI OLECKO OLECKO
2 PIETRUCZUK ALICJA 5km / K20 MLKS CZARNI OLECKO OLECKO
 
291 MNJTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ 10km / M30 MNJTEAM PUCK
 
292 MOCNI W DUCHU ZABIEGANI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEGLIŃSKI MACIEJ 10km / M25 MOCNI W DUCHU ZABIEGANI ŁÓDŹ
 
293 MONDIAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANOWSKA AGNIESZKA 5km / K25 MONDIAS ŚWIECIE
2 JAGŁA DAGMARA 5km / K25 MONDIAS OSIE
3 SPASIŃSKA IZABELA 5km / K40 MONDIAS ŚWIECIE
 
294 MORSY RESET SZCZYTNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PSZCZÓŁKOWSKA IWONA 10km / K35 MORSY RESET SZCZYTNO SZCZYTNO
 
295 MORSY ZBLEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZYPKOWSKA DANUTA 10km / K60 MORSY ZBLEWO BORZECHOWO
2 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF 5km / M55 MORSY ZBLEWO BORZECHOWO
 
296 MOTOCYKLIŚCI DLA DZIECI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁASIAK RADOSŁAW 10km / M40 MOTOCYKLIŚCI DLA DZIECI SZCZECIN
 
297 MOTOTURYSTYKA.COM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEBLEWSKI WITOLD 10km / M55 MOTOTURYSTYKA.COM ŁOCHOWO
 
298 MOTYWATORNIA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIEKUT ŁUKASZ 10km / M35 MOTYWATORNIA TEAM WEJHEROWO
2 STANKIEWICZ IWONA 10km / K45 MOTYWATORNIA TEAM REKOWO GÓRNE
 
299 MRÓWKA BHP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTRKOWSKI TOMASZ 5km / M35 MRÓWKA BHP CHEŁMŻA
2 PIOTRKOWSKA ZUZIA 5km / K35 MRÓWKA BHP CHEŁMŻA
3 SZREIBER PAULINA 5km / K25 MRÓWKA BHP CHEŁMŻA
 
300 MUAY RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRONIKOWSKI WOJCIECH 10km / M35 MUAY RUNNING TEAM STEBLÓW
 
301 MUKL BRODNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARANOWSKI ANDRZEJ 10km / M25 MUKL BRODNICA BRODNICA
 
302 MULTIGPS.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEREWENDA AGNIESZKA 5km / K30 MULTIGPS.PL ŁÓDŹ
 
303 MUNDUR NA ROWERZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUSZCZYŃSKA MAGDALENA 10km / K35 MUNDUR NA ROWERZE PIŁA
2 BOROWIAK MAGDALENA 10km / K35 MUNDUR NA ROWERZE PIŁA
3 GORGOŃ ADRIANA 10km / K40 MUNDUR NA ROWERZE PIŁA
 
304 MVM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁAŻEJEWSKI PRZEMYSŁAW 10km / M25 MVM TULISZKÓW
 
305 MX OTOPIT TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PADUCH HUBERT 5km / M15 MX OTOPIT TORUŃ UNISŁAW
2 PADUCH HUBERT 5km / M15 MX OTOPIT TORUŃ UNISŁAW
 
306 NADAKTYWNI TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŚCIELNY ALICJA 10km / K25 NADAKTYWNI TORUŃ WARSZAWA
2 JAWORSKI MAREK 10km / M55 NADAKTYWNI TORUŃ TORUŃ
3 ŻELISZCZAK ARTUR 10km / M30 NADAKTYWNI TORUŃ TORUŃ
4 ZIĘBA MIKOŁAJ 10km / M18 NADAKTYWNI TORUŃ TORUŃ
5 ABU NAHIA KARIM 10km / M25 NADAKTYWNI TORUŃ TORUŃ
6 SZCZĘSNY PIOTR 10km / M25 NADAKTYWNI TORUŃ TORUŃ
 
307 NAFCIARZE PŁOCK/SZLACHETNA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYDRA MICHAŁ 10km / M30 NAFCIARZE PŁOCK/SZLACHETNA PACZKA TORUŃ
 
308 NAJLEPSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJCHRZAK MARCIN 10km / M25 NAJLEPSI INOWROCŁAW
 
309 NAMYSŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SALAMON-SOJA SYLWIA 5km / K40 NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
 
310 NAPRZÓD MŁOCINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYLSKI WOJCIECH 10km / M40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
 
311 NATURAL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NESSEL MARIA 10km / K45 NATURAL TEAM TORUŃ
2 ŚMIGIELSKA MAGDALENA 10km / K35 NATURAL TEAM ZBYTOWO
3 CAŁA EDYTA 10km / K40 NATURAL TEAM MOGILNO
 
312 NEURONKI KACPRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASIK GRAŻYNA 10km / K45 NEURONKI KACPRA TORUŃ
2 TOMASIK BOGUSŁAW 10km / M45 NEURONKI KACPRA TORUŃ
 
313 NIE MA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIÓŁKOWSKI JÓZEF 10km / M60 NIE MA TORUŃ
 
314 NIE ZRZESZONY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FREILICH TOMASZ 10km / M40 NIE ZRZESZONY ŻYRARDÓW
 
315 NIEZRZESZONY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZACHARSKI JERZY 10km / M55 NIEZRZESZONY TRZCIANKA
2 ZIÓŁKOWSKA DANUTA 10km / K45 NIEZRZESZONY DOBRZYŃ NAD WISŁĄ
3 JANIAK GRZEGORZ 5km / M35 NIEZRZESZONY DĘBNICA KASZUBSKA
4 ROGOZA MATEUSZ 10km / M25 NIEZRZESZONY ZIELIN
5 BATKO MARIUSZ 10km / M40 NIEZRZESZONY NOWA SÓL
 
316 NIGHT RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLUZA TOMASZ 10km / M35 NIGHT RUNNERS MOGILNO
2 MAKOWSKI JANUSZ 10km / M65 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
3 KONSTAŃCZAK JOANNA 10km / K35 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
 
317 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCHOCKI DARIUSZ 10km / M45 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
2 BECHERT MACIEJ 10km / M45 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
3 PŁÓCIENNICZAK AGATA 5km / K35 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
4 BETKE NATALIA 10km / K30 NIGHT RUNNERS GNIEZNO GNIEZNO
 
318 NIGHT RUNNERS SŁUPSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUBIŃSKA LILIANA 10km / K50 NIGHT RUNNERS SŁUPSK SŁUPSK
 
319 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZASTAWA SŁAWOMIR 10km / M40 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
2 BORCUCH DARIUSZ 10km / M45 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
 
320 NORIAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKA ALEKSANDRA 10km / K35 NORIAN TORUŃ
2 KAŁDOWSKI SZYMON 10km / M30 NORIAN TORUŃ
3 LUBISZEWSKI DAWID 10km / M30 NORIAN TORUŃ
4 WYSOCKA EDYTA 10km / K25 NORIAN TORUŃ
5 RZADKIEWICZ TOMASZ 10km / M40 NORIAN TORUŃ
6 MINDAK-GRABOWSKA ALEKSANDRA 10km / K30 NORIAN TORUŃ
7 WOŁODŹKO DAGMARA 10km / K45 NORIAN TORUŃ
8 SOBCZYK MIŁOSZ 10km / M25 NORIAN TORUŃ
 
321 NOWOMIESZCZANIE LUBIĄ BIEGANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WARUSZEWSKI KRYSTIAN 10km / M35 NOWOMIESZCZANIE LUBIĄ BIEGANIE KURZĘTNIK
 
322 NYROLRUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁECH DAMIAN 10km / M35 NYROLRUN BUDZYŃ
 
323 OBORNIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 REICH ANIA 10km / K35 OBORNIKI OBORNIKI
 
324 OFIARY KAMIEŃCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW 10km / M45 OFIARY KAMIEŃCA KAMIENIEC
 
325 OGRÓD START TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOLEŃSKA ANNA 10km / K35 OGRÓD START TEAM WABRZEŹNO
 
326 OKI TEAM SULECHOW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAPAŁA BOGDAN 10km / M45 OKI TEAM SULECHOW SULECHOW
 
327 OPEN FINANCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CAPUTA ANDRZEJ 10km / M35 OPEN FINANCE STRZELNO
2 MAZUREK ANITA 10km / K40 OPEN FINANCE BYDGOSZCZ
 
328 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUMIŃSKA IRENA 10km / K55 ORANGE POLSKA GOLINA
2 DALECKA ANNA 10km / K30 ORANGE POLSKA WARSZAWA
 
329 ORLEN RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓŻAŃSKI MIROSŁAW 10km / M45 ORLEN RUNNING TEAM TŁUCHOWO
 
330 ORT ŁOMIANKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TUCZYŃSKI ROBERT 10km / M40 ORT ŁOMIANKI ŁOMIANKI
 
331 OSATEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEŚNIEWSKI SŁAWOMIR 10km / M50 OSATEAM WŁOCŁAWEK
 
332 OSP ELGISZEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUTOWSKI GRZEGORZ 10km / M45 OSP ELGISZEWO ELGISZEWO
2 GUTOWSKA MONIKA 10km / K30 OSP ELGISZEWO ELGISZEWO
 
333 OSP OLSZÓWKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOSSA MIROSŁAW 10km / M45 OSP OLSZÓWKA OLSZÓWKA
 
334 OSP ROJEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEROCZYŃSKI DARIUSZ 10km / M45 OSP ROJEWO ROJEWO
 
335 OSP SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 REKOWSKI KACPER 10km / M25 OSP SZCZECIN TORUŃ
 
336 OWOCOWA STREET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUBOWSKA LUCYNA 10km / K30 OWOCOWA STREET TORUŃ
 
337 OZ JFTC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWŁOWSKI RADOSŁAW 10km / M50 OZ JFTC ZIELONKA
 
338 P&P
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAWROŃSKI TOMASZ 5km / M18 P&P INOWROCŁAW
2 WIŚNIEWSKA KATARZYNA 5km / K25 P&P KRUSZWICA
 
339 PACKMAN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOWA DOROTA 10km / K40 PACKMAN TEAM UNISŁAW
2 SOWA WOJCIECH 10km / M40 PACKMAN TEAM UNISŁAW
3 ZIMMER ŁUKASZ 10km / M35 PACKMAN TEAM TORUŃ
4 WALENDZIAK KLAUDIUSZ 10km / M40 PACKMAN TEAM GDYNIA
5 KŁOPOTEK ANNA 5km / K30 PACKMAN TEAM TORUŃ
6 RANISZEWSKA MARZENA 10km / K40 PACKMAN TEAM GRUDZIĄDZ
 
340 PADŻEBANKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STACHOWSKI MICHAŁ 5km / M35 PADŻEBANKA WĄBRZEŹNO
 
341 PAMIR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZESZYŃSKI WOJCIECH 10km / M35 PAMIR TEAM TCZEW
 
342 PARKRUN GDYNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORLIKOWSKI TADEUSZ 10km / M65 PARKRUN GDYNIA GDYNIA
 
343 PARKRUN KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAWORSKA ANNA 10km / K35 PARKRUN KALISZ KALISZ
2 JAWORSKI MARCIN 10km / M40 PARKRUN KALISZ KALISZ
3 ANTCZAK KRZYSZTOF 10km / M40 PARKRUN KALISZ KOŚCIELNA WIEŚ
 
344 PARKRUN TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRĄDZYŃSKI PIOTR 10km / M30 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
2 MAJEWSKI ZDZISŁAW 10km / M55 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
3 ŚLIWIŃSKI MARIUSZ 5km / M40 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
4 ŁUCZAK RADOSŁAW 10km / M35 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
5 LUBISZEWSKI ROBERT 10km / M25 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
6 DĄDELSKI MARIUSZ 10km / M40 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
7 LUBOCKA PATRYCJA 10km / K15 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
8 JASNOWSKA HANNA 5km / K60 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
 
345 PARTY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMALEWSKA GRABOWSKA MONIKA 10km / K40 PARTY TEAM TORUN
 
346 PATOLOGIA(S)PORTU TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI TOMASZ 5km / M45 PATOLOGIA(S)PORTU TEAM GDANSK
 
347 PAŁUKI RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TUCHOLSKA HELENA 10km / K25 PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNIN
2 TUCHOLSKI MIKOŁAJ 10km / M25 PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNIN
3 NIEDBALSKA ANNA 10km / K45 PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNIN
 
348 PCH_RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI MARCIN 10km / M25 PCH_RUN CHODZIEŻ
 
349 PETIBEREK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARBOWNIK RYSZARD 5km / M40 PETIBEREK TORUŃ
 
350 PGB SPORTOWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZERACKI MIROSŁAW 10km / M45 PGB SPORTOWA PACZKA BYDGOSZCZ
 
351 PIEKARNIA PSUTY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWSKI ADRIAN 10km / M25 PIEKARNIA PSUTY TEAM TORUŃ
 
352 PIĄTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCALEWSKI JAREK 10km / M40 PIĄTKA CIELE
 
353 PKB ENDORFINA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKATULNIK SŁAWEK 10km / M50 PKB ENDORFINA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
354 PKO BANK POLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SITAREK IWONA 10km / K45 PKO BANK POLSKI GRÓJEC
2 JABŁOŃSKI MICHAŁ 10km / M35 PKO BANK POLSKI BYDGOSZCZ
3 SZENKNECHT AGNIESZKA 5km / K35 PKO BANK POLSKI LUBOŃ
 
355 PLATAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIÓRKOWSKA SYLWIA 10km / K35 PLATAN CHEŁMNO
 
356 PLUSZOWE NORNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HENDRZAK SYLWESTER 10km / M30 PLUSZOWE NORNICE ŁUBIANKA
 
357 PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA `ZDYSZANI.PL`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RERYCH MARCIN 10km / M35 PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA `ZDYSZANI.PL` PODDĘBICE
2 SZCZEPANIAK MIESZKO 10km / M35 PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA `ZDYSZANI.PL` PODDĘBICE
 
358 POLACY BIEGAJA W UK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARZEC-SUPEL WIOLETTA 10km / K35 POLACY BIEGAJA W UK LONDON
 
359 POLIFAX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIERYT MAGDALENA 5km / K25 POLIFAX BYDGOSZCZ
 
360 POLMOZBYT HOLDING S.A. L`EQUIPE DE CITROEN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OBIDOWSKI ADAM 10km / M35 POLMOZBYT HOLDING S.A. L`EQUIPE DE CITROEN CZERNIKOWO
 
361 POLONIA ŚRODA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JEREMICZ KAMIL 10km / M18 POLONIA ŚRODA ŚRODA WIELKOPOLSKA
2 KWIATKOWSKI TOMASZ 10km / M30 POLONIA ŚRODA ŚRODA WIELKOPOLSKA
3 PAWLAK SYLWESTER 10km / M35 POLONIA ŚRODA ŚRODA WIELKOPOLSKA
4 MACHAJEWSKA-STEFANIAK ANETA 10km / K40 POLONIA ŚRODA ŚRODA WLKP
 
362 POLSKI BIEGACZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECHOWSKI WALDEMAR 10km / M45 POLSKI BIEGACZ SUTTON IN ASHFIELD
2 MIECZNIKOWSKI LUKASZ 10km / M35 POLSKI BIEGACZ CHEŁMNO
 
363 POSITIVE FREAKS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FABIAN STANISŁAWSKI 10km / M25 POSITIVE FREAKS TEAM GRUDZIĄDZ
2 KOWALCZYK PIOTR 10km / M30 POSITIVE FREAKS TEAM GRUDZIĄDZ
 
364 POWER GIRLS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALOSZCZYK BASIA 10km / K50 POWER GIRLS SZCZECIN
 
365 POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZNAJDER BEATA 5km / K45 POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZU PISZ
 
366 PRETORIAN FIGHTER SIERPC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUJKOWSKI MARCIN 5km / M35 PRETORIAN FIGHTER SIERPC SIERPC
2 WASYLKOWSKA KINGA 5km / K30 PRETORIAN FIGHTER SIERPC SIERPC
 
367 PRIMIGENIUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBACKI BARTOSZ 10km / M40 PRIMIGENIUS SZUBIN
 
368 PRO-RUN WROCLAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIELECKA IWONA 10km / K30 PRO-RUN WROCLAW WROCŁAW
 
369 PRO366
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLAPA BEATA 10km / K25 PRO366 POZNAŃ
2 MALINOWSKI KAMIL 10km / M25 PRO366 SUWAŁKI
 
370 PROFESJONALNY GABINET KOSMETYKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SŁONECKI JAKUB 5km / M30 PROFESJONALNY GABINET KOSMETYKI WARSZAWA
 
371 PRORUNNING PROMOTION
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEICHTER ADAM 10km / M40 PRORUNNING PROMOTION TORUŃ
 
372 PRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLISZCZYŃSKA JOANNA 10km / K40 PRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE UNISŁAW
 
373 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRUDNOWSKI MACIEJ 10km / M45 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
2 GAWRYŚ KATARZYNA 5km / K35 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
3 GAWRYŚ KATARZYNA 5km / K35 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
4 LIPNICKA KATARZYNA 5km / K35 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OSTRÓDA
5 RAK TOMASZ 5km / M40 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM OLSZTYN
 
374 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRZECIAK MONIKA 10km / K35 PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA PŁOCK
 
375 PĘDZĄCE ŻÓŁWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIADEREK PIOTR 10km / M30 PĘDZĄCE ŻÓŁWIE WARSZAWA
 
376 RADIO WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLAK KATARZYNA 10km / K40 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
2 ZNAMIROWSKI KRZYSZTOF 10km / M45 RADIO WROCŁAW WROCŁAW
 
377 RAJSPORT ACTIVE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBROWOLSKA KATARZYNA 10km / K30 RAJSPORT ACTIVE ŁASK
 
378 RANDOM DRINKERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORKOWSKI MICHAŁ 5km / M30 RANDOM DRINKERS TEAM TORUŃ
 
379 RAW-STUDIO REKLAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTOSZYŃSKI MARCIN 5km / M40 RAW-STUDIO REKLAMY TORUŃ
 
380 RAZEM TRENUJEMY SPORT/LZS JUSTYNÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACPRZAK SŁAWEK 10km / M40 RAZEM TRENUJEMY SPORT/LZS JUSTYNÓW JUSTYNÓW
 
381 RC MŁYNIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁOŃSKI DARIUSZ 10km / M50 RC MŁYNIEC TORUŃ
 
382 REBA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁĘCKI KAMIL 5km / M15 REBA TEAM KOBYLA GÓRA
 
383 REBELLION OF FREE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSACKA ALEKSANDRA 10km / K25 REBELLION OF FREE RUNNERS KRAPKOWICE
2 PATLA SABINA 5km / K30 REBELLION OF FREE RUNNERS ZDZIESZOWICE
3 WOLICKA ASIA 5km / K35 REBELLION OF FREE RUNNERS WROCŁAW
 
384 REBELS LEGION TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESNER DAREK 5km / M40 REBELS LEGION TEAM PUCK
 
385 REEBOK RUN CREW TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBSKI KAMIL 10km / M35 REEBOK RUN CREW TORUŃ TORUN
2 ZAKRZEWSKI MARCIN 10km / M40 REEBOK RUN CREW TORUŃ TORUŃ
 
386 REMBERTÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKI MACIEJ PRZEMYSŁAW 10km / M45 REMBERTÓW TEAM WARSZAWA
 
387 RODZINAPL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BACZYŃSKI MACIEJ 10km / M35 RODZINAPL BYDGOSZCZ
 
388 ROMA VICTRIX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZEPKA LUCJAN 10km / M45 ROMA VICTRIX SIEKIERKI WIELKIE
2 GENERALCZYK ANNA 10km / K40 ROMA VICTRIX SIEKIERKI WIELKIE
 
389 ROSSBIEGANI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TURULSKA JOANNA 10km / K25 ROSSBIEGANI TORUŃ
 
390 ROWEROWE LIPNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORYTOWSKI MACIEJ 10km / M35 ROWEROWE LIPNO LIPNO
 
391 ROZBIEGANA KRUSZWICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKI ANDRZEJ 10km / M45 ROZBIEGANA KRUSZWICA KRUSZWICA
2 ZBORALSKI KRZYSZTOF 10km / M40 ROZBIEGANA KRUSZWICA KRUSZWICA
 
392 ROZBIEGANY KOSZALIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACHLICKI KAMIL 10km / M40 ROZBIEGANY KOSZALIN KOSZALIN
 
393 RUN FOR FUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA 5km / K40 RUN FOR FUN TORUŃ
 
394 RUN FORREST RUN!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAKOWIECKI JAKUB 5km / M35 RUN FORREST RUN! INOWROCŁAW
 
395 RUN MAJDANY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOŁKOWSKI MACIEJ 10km / M35 RUN MAJDANY CIECHOCIN
 
396 RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIERZWA DAMIAN 10km / M30 RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2 GROSKOP GRZEGORZ 10km / M25 RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
3 KABAT JAKUB 10km / M15 RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE SĘPÓLNO KR.
4 PALIGA MATEUSZ 10km / M18 RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
 
397 RUN WARS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SANDER RENATA 10km / K35 RUN WARS POZNAŃ
 
398 RUNEDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRUCHMANN KAROL 10km / M30 RUNEDA REDA
2 BRUCHMANN AGNIESZKA 5km / K25 RUNEDA REDA
 
399 RUNERS TEAM NYSA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLIWA MAREK 10km / M45 RUNERS TEAM NYSA NYSA
 
400 RUNFOLLOWME
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIBERKOWSKI JAKUB 10km / M25 RUNFOLLOWME WRZEŚNIA
 
401 RUNNERS TEAM NYSA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLIK MAREK 10km / M40 RUNNERS TEAM NYSA NYSA
 
402 RUNNERSI S7 BANINO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA 5km / K45 RUNNERSI S7 BANINO OTOMIN
 
403 RĄCZE STRZAŁY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEJCZUK ALEKSANDER 10km / M40 RĄCZE STRZAŁY STRASZYN
 
404 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIUBA LIDIA 10km / K40 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
2 DZIUBA KRZYSZTOF 10km / M40 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
3 CZERNIA JERZY 10km / M45 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
4 CZERNIA MICHALINA 10km / K20 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
5 GRZĄDZIELA MAGDALENA 10km / K35 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
6 OLEJCZUK KAROLINA 10km / K35 RĄCZE STRZAŁY Z MODREGO STRASZYN
 
405 SAILING TEAM FERAJNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZELECKI SEBASTIAN 10km / M45 SAILING TEAM FERAJNA PIŁA
2 STRZELECKA MAŁGORZATA 10km / SAILING TEAM FERAJNA PIŁA
 
406 SAINT-GOBAIN SQUAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZEWŁOKA WOJCIECH 10km / M35 SAINT-GOBAIN SQUAD KOLBARK
2 DACYK SYLWESTER 10km / M35 SAINT-GOBAIN SQUAD DĄBROWA GÓRNICZA
3 ZAJĄC MICHAŁ 10km / M35 SAINT-GOBAIN SQUAD SŁAWKÓW
4 ZACŁONA KRZYSIEK 10km / M35 SAINT-GOBAIN SQUAD KLUCZE
 
407 SALUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUMSKA MONIKA 10km / K35 SALUS SŁUPSK
 
408 SAM DLA SIEBIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TERCJAK SEBASTIAN 10km / M40 SAM DLA SIEBIE TORUŃ
 
409 SAMINDRUK BRODNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MILEWSKI BENEDYKT 10km / M50 SAMINDRUK BRODNICA GRĄŻAWY
2 RYBIŃSKI ANDRZEJ 10km / M30 SAMINDRUK BRODNICA BRODNICA
 
410 SARENKA ROJEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WINIECKA DOROTA 10km / K40 SARENKA ROJEWO ROJEWO
2 MIKLAS ANNA 5km / K45 SARENKA ROJEWO ROJEWO
 
411 SEMTEX CK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACEK MARIUSZ 5km / M30 SEMTEX CK ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
 
412 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAJĄC IWONA 5km / K35 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE SŁAWKÓW
 
413 SIEBIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARPIŃSKI ROBERT 10km / M40 SIEBIEGA POKRZYDOWO
 
414 SIERADZBIEGA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TABAKA ZBIGNIEW 10km / M35 SIERADZBIEGA.PL GOSZCZANÓW
 
415 SISTER POWER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZYGAN ANIA 5km / K30 SISTER POWER ROŻNO-PARCELE
2 ZYGAN EWELINA 10km / K35 SISTER POWER CIECHOCINEK
 
416 SM KOPERNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CISKI ZBIGNIEW 10km / M55 SM KOPERNIK TORUŃ
 
417 SMUTNE GRUBASKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 SMUTNE GRUBASKI
 
418 SOL3
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁACZKIEWICZ ROBERT 5km / M35 SOL3 BYDGOSZCZ
 
419 SOLECCY BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIUDA SEBASTIAN 10km / M45 SOLECCY BIEGACZE BYDGOSZCZ
2 KOSTECKA MARIOLA 10km / K35 SOLECCY BIEGACZE SOLEC KUJAWSKI
3 LORENC-KRUSZYŃSKA SYLWIA 10km / K35 SOLECCY BIEGACZE BYDGOSZCZ
4 GUŹDZIOŁ JAREK 10km / M40 SOLECCY BIEGACZE SOLEC KUJAWSKI
5 WYDRZYŃSKA KATARZYNA 10km / K50 SOLECCY BIEGACZE SOLEC KUJAWSKI
 
420 SOLIDARNOŚĆ POLEDNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ABCZYŃSKI ROBERT 10km / M45 SOLIDARNOŚĆ POLEDNO ŚWIECIE
 
421 SOŁTYS SUCHARZEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĘBSKI JAN 10km / M65 SOŁTYS SUCHARZEWO DĄBROWA
 
422 SP LUTUTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 REDKIEWICZ ZBIGNIEW 10km / M30 SP LUTUTÓW SIERADZ
 
423 SPICE WIZARD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URLICH TOMASZ 10km / M45 SPICE WIZARD TORUŃ
 
424 SPORT I REKREACJA DELFIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŁOSZYN ANNA 10km / K35 SPORT I REKREACJA DELFIN GRUDZIĄDZ
 
425 SPRINT ZALEWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEGIN MARCIN 10km / M40 SPRINT ZALEWO ZALEWO
2 SEGIN MAŁGORZATA 10km / K40 SPRINT ZALEWO ZALEWO
 
426 ST.RUNNERS OPP GDANSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOLZ OSKAR 10km / M25 ST.RUNNERS OPP GDANSK TCZEW
 
427 STALE BIEGAM-NOVA TRADING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LADA PRZEMYSŁAW 10km / M30 STALE BIEGAM-NOVA TRADING ZALESIE
2 MANIECKI KAROL 10km / M30 STALE BIEGAM-NOVA TRADING TORUŃ
3 MAĆKIEWICZ IRENEUSZ 10km / M55 STALE BIEGAM-NOVA TRADING TORUŃ
 
428 STANISZCZAK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANISZCZAK ŁUKASZ 10km / M25 STANISZCZAK TEAM SZCZCECIN
2 STANISZCZAK PAWEŁ 10km / M25 STANISZCZAK TEAM SZCZECIN
 
429 STARCZESIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARCZEWSKI PIOTR 10km / M25 STARCZESIE TORUŃ
 
430 STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STAŃKO AGNIESZKA 5km / K30 STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM GRZĘDZICE
 
431 START WAŁYCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAPIŃSKI ŁUKASZ 10km / M35 START WAŁYCZ WĄBRZEŹNO
 
432 STOPA SŁUPSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILUSZ KRZYSZTOF 10km / M35 STOPA SŁUPSK SŁUPSK
2 KOWALSKI KRZYSZTOF 10km / M60 STOPA SŁUPSK SŁUPSK
 
433 STRZELNO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JURENDT RAFAL 10km / M40 STRZELNO BIEGA STRZELNO
2 BUCZKOWSKA MAGDA 5km / K35 STRZELNO BIEGA STRZELNO
 
434 STUDENT TEŻ BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HEYMANN ALEKSANDRA 10km / K20 STUDENT TEŻ BIEGA SOŚNO
 
435 STUDIO NIERUCHOMOŚCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUTOWSKI KRZYSZTOF 10km / M35 STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃ
 
436 SUCHAREM ZASIAŁ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SÓJKA SZYMON 10km / M30 SUCHAREM ZASIAŁ TORUŃ
2 SÓJKA AGNIESZKA 10km / K35 SUCHAREM ZASIAŁ TORUŃ
3 MICHNIEWICZ PIOTR 10km / M30 SUCHAREM ZASIAŁ TORUŃ
4 MICHNIEWICZ MARTA 10km / K30 SUCHAREM ZASIAŁ TORUŃ
 
437 SWEET DREAM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĘSICKI SEBASTIAN 10km / M40 SWEET DREAM TEAM KWIDZYN
2 POPASZKIEWICZ ALINA 10km / K35 SWEET DREAM TEAM KWIDZYN
 
438 SYTY KABAN TEAM (SKT)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI MICHAŁ 10km / M40 SYTY KABAN TEAM (SKT) GRUDZIĄDZ
 
439 SZALONE BRODNICZANKI/ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROWSKA MONIKA 10km / K35 SZALONE BRODNICZANKI/ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM BRODNICA
 
440 SZALONE PELIKANY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLAK MAGDALENA 10km / K35 SZALONE PELIKANY WĄBRZEŹNO
2 OGOS MARIUSZ 10km / M45 SZALONE PELIKANY BRODNICA
 
441 SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BACZULIS MAGDALENA 10km / K40 SZCZECIN SZCZECIN
 
442 SZOSA KUJAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CAPUTA PAWEŁ 5km / M30 SZOSA KUJAWY STRZELNO
 
443 SZYBKIE RYSIE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SITKO MARIUSZ 10km / M35 SZYBKIE RYSIE TEAM JANIKOWO
 
444 SZYBKIE ŻÓŁWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYCZYŃSKA PAULINA 10km / K30 SZYBKIE ŻÓŁWIE BIELSKO-BIAŁA
2 TYCZYŃSKA MAŁGORZATA 10km / K55 SZYBKIE ŻÓŁWIE POGWIZDÓW
 
445 SŁAWKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUS MARTA 10km / K40 SŁAWKÓW SŁAWKÓW
 
446 SĄ WOLNIEJSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARCZEWSKA ALINA 10km / K40 SĄ WOLNIEJSI DOBRE MIASTO
2 KARCZEWSKI EUGENIUSZ 10km / M45 SĄ WOLNIEJSI DOBRE MIASTO
 
447 SĘDZIOWIE PZUNIHOKEJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUREK BARTOSZ 10km / M30 SĘDZIOWIE PZUNIHOKEJA POZNAŃ
2 CZARNECKI WOJCIECH 10km / M35 SĘDZIOWIE PZUNIHOKEJA PRABUTY
3 WYTRYKOWSKI BARTOSZ 10km / M18 SĘDZIOWIE PZUNIHOKEJA WARSZAWA
4 SOSNOWSKI MATEUSZ 10km / M30 SĘDZIOWIE PZUNIHOKEJA TORUŃ
 
448 T.G.`SOKÓŁ` GNIEWKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKI RAFAŁ 10km / M35 T.G.`SOKÓŁ` GNIEWKOWO GNIEWKOWO
 
449 T.G.``SOKÓŁ``GNIEWKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKA EWA 10km / K35 T.G.``SOKÓŁ``GNIEWKOWO GNIEWKOWO
2 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA 10km / K50 T.G.``SOKÓŁ``GNIEWKOWO GNIEWKOWO
 
450 TARNÓWKO SHARKS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZELAK BARTOSZ 10km / M25 TARNÓWKO SHARKS TARNÓWKO
 
451 TASMANSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZEWSKI MACIEJ 10km / M30 TASMANSKI TEAM TORUŃ
 
452 TATA KRZYSIA I MATUSIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAPIEWSKI JAROSŁAW 10km / M40 TATA KRZYSIA I MATUSIA GDYNIA
 
453 TAURON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALICKA MAŁGORZATA 10km / K30 TAURON TEAM TYCHY
2 STARZYCKI TOMASZ 10km / M30 TAURON TEAM LIBIĄŻ
 
454 TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASTRZĘBSKA-MAJAK MARTA 5km / K25 TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA WARSZAWA
 
455 TEAM ETHAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEMPEREUR HENRI 5km / M65 TEAM ETHAN SEVRES
 
456 TEAM KUCYKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TARCZYŃSKI ŁUKASZ 10km / M35 TEAM KUCYKI BYDGOSZCZ
 
457 TEAM NUTRILITE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZALEWSKI ANDRZEJ 10km / M60 TEAM NUTRILITE WARSZAWA
 
458 TEAM PLESZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAMROSZCZYK PRZEMYSŁAW 5km / M35 TEAM PLESZEW SOŚNICA
 
459 TEAM ZABIEGANE DNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCZOROWSKA ANNA 10km / K35 TEAM ZABIEGANE DNI RADIÓWEK
2 KOCZOROWSKI MARCIN 10km / M35 TEAM ZABIEGANE DNI RADIÓWEK
3 LESIAK KAMIL 10km / M35 TEAM ZABIEGANE DNI WARSZAWA
 
460 TEAMGUNOFF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCIECHOWSKA SVETLANA 10km / K25 TEAMGUNOFF POZNAN
 
461 TEAMOCHAL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WARCZAK PIOTR 5km / M40 TEAMOCHAL BYDGOSZCZ
 
462 TERAZ TULCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASZYŃSKA KAROLINA 10km / K40 TERAZ TULCE TULCE
 
463 TERENOWY ZAWRÓT GŁOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLAJBOR MARIUSZ 10km / M40 TERENOWY ZAWRÓT GŁOWY JEŻEWO
 
464 TG- SOKÓŁ GNIEWKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUDNICKI KAROL 10km / M45 TG- SOKÓŁ GNIEWKOWO INOWROCŁAW
 
465 THE RUNERS ŚWIECIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RATKOWSKA MAŁGORZATA 10km / K40 THE RUNERS ŚWIECIE ŚWIECIE
 
466 THE RUNNERS ŚWIECIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARANTOWICZ ADAM 10km / M35 THE RUNNERS ŚWIECIE ŚWIECIE
 
467 TKKF KUBUŚ SIERPC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKI KRYSTIAN 5km / M15 TKKF KUBUŚ SIERPC SZCZUTOWO
 
468 TKKF RADZIEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW 10km / M25 TKKF RADZIEJÓW ZAKRZEWO
 
469 TMT / WT TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBICKI ARTUR 10km / M30 TMT / WT TORUŃ TORUŃ
 
470 TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCHLEWSKI RYSZARD 10km / M60 TORUŃ TORUŃ
2 KOWALSKI ŁUKASZ 5km / M30 TORUŃ TORUŃ
3 JASTRZĘBSKA MAŁGORZATA 5km / K35 TORUŃ TORUŃ
 
471 TORUŃ MULTISPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIEMIELEWSKI PIOTR 10km / M30 TORUŃ MULTISPORT TEAM TORUŃ
 
472 TORUŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OGULEWICZ TOMASZ 10km / M25 TORUŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN TORUŃ
 
473 TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKI BARTOSZ 10km / M35 TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY TORUŃ
 
474 TOTALNIE BIEGNIĘCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEMCZYK URSZULA 10km / K35 TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICE
 
475 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORALEWSKA IRENA 10km / K50 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN SADLINKI
2 TRZCIŃSKI GRZEGORZ 10km / M50 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN PRABUTY
 
476 TRAMWAJOWA 2/4
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMYCZ MACIEJ 10km / M25 TRAMWAJOWA 2/4 TORUŃ
 
477 TRI NEGU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZALEWSKI DANIEL 10km / M18 TRI NEGU SUSZ
 
478 TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KREFT MACIEJ 10km / M45 TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO PUCK
2 BYSTRAM ALEKSANDRA 10km / K50 TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO PUCK
 
479 TRISPACE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KADOW RYSZARD 5km / M45 TRISPACE BYDGOSZCZ
 
480 TS OPATRUNKI TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYBUSZEWSKI JANUSZ 10km / M60 TS OPATRUNKI TORUŃ BRZOZÓWKA
 
481 TULCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOWIŃSKI JAROSŁAW 10km / M55 TULCE TULCE
 
482 TUPTACZ TOPORÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŹMIERSKA AGNIESZKA 10km / K30 TUPTACZ TOPORÓW GIZAŁKI
 
483 TURBOGROSZKI.RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCIN TOMASZ KUŚ 10km / M35 TURBOGROSZKI.RUN BYDGOSZCZ
2 WAJCHERT ŁUKASZ 5km / M30 TURBOGROSZKI.RUN INOWROCŁAW
3 ŁUKAWSKI DAMIAN 5km / M18 TURBOGROSZKI.RUN INOWROCŁAW
 
484 TURNEO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUJACZYŃSKA IGA 10km / K25 TURNEO TORUŃ
 
485 TYLNIA STRAŻ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STĘPKOWSKA IZABELA 5km / K40 TYLNIA STRAŻ BYDGOSZCZ
 
486 TYMEK I OLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUREK PAWEŁ 10km / M30 TYMEK I OLA ZIELONA GÓRA
 
487 UJŚCIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IWANIAK WIOLETTA 10km / K45 UJŚCIE UJŚCIE
2 IWANIAK DARIUSZ 10km / M40 UJŚCIE UJŚCIE
3 PONICKA IZABELA 10km / K40 UJŚCIE UJŚCIE
4 PONICKI TOMASZ 10km / M45 UJŚCIE UJŚCIE
 
488 UKS RETURN PIAECZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAWICKI MICHAŁ 10km / M35 UKS RETURN PIAECZNO STARA IWICZNA
 
489 UKS TRS SUSZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBOLEWSKI MARCIN 10km / M40 UKS TRS SUSZ ZALEWO
 
490 UPS BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAĆKOWSKI MACIEJ 5km / M30 UPS BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
491 URWIS BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROMECKA ANNA 10km / K30 URWIS BIEGA BARTOSZYCE
 
492 USB USTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŁGOWSKA MAŁGORZATA 10km / K40 USB USTKA USTKA
 
493 V RUNNER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MĄCZEWSKA MARZENA 10km / K45 V RUNNER GRUDZIĄDZ
2 PODBIELSKA MILENA 10km / K25 V RUNNER GRUDZIĄDZ
3 BURDACH ROBERT 10km / M35 V RUNNER ŁUBIANKA
4 KRYSPIN MARTA 10km / K30 V RUNNER GRUDZIĄDZ
5 WÓJCIK PRZEMYSŁAW 10km / M35 V RUNNER GRUDZIĄDZ
6 BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR 10km / M35 V RUNNER GRUDZIĄDZ
7 ZIOLKOWSKI KRZYSZTOF 10km / M30 V RUNNER GRUDZIADZ
 
494 V-RUNNER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKA EMILIA 10km / K30 V-RUNNER GRUDZIĄDZ
2 CYRULIK DAMIAN 10km / M25 V-RUNNER GRUDZIĄDZ
3 FRYDRYCHOWICZ MARLENA 10km / K25 V-RUNNER GRUDZIĄDZ
4 DOBROTWÓR KATARZYNA 10km / K20 V-RUNNER GRUDZIĄDZ
5 JABŁOŃSKA MONIKA 10km / K30 V-RUNNER RADZYŃ CHEŁMIŃSKI
 
495 VEGE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUBKA-KOMOSIŃSKI DANIEL 10km / M40 VEGE RUNNERS POZNAŃ
2 TOMKIEWICZ MARTYNA 10km / K25 VEGE RUNNERS PŁOCK
 
496 VERA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKI PRZEMEK 10km / M35 VERA RUNNING TEAM ŁÓDŹ
2 ZAGDAŃSKA MAŁGORZATA 10km / K35 VERA RUNNING TEAM ŁÓDŹ
 
497 VERONA FC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŹMIERSKI MATEUSZ 10km / M25 VERONA FC KCYNIA
 
498 W POGONI ZA DUCHEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SARNA KAMIL 10km / M30 W POGONI ZA DUCHEM SOSNOWIEC
 
499 W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAKOWSKA KATARZYNA 10km / K30 W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA SŁUPSK
 
500 WALDEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BISKUPSKI WALDEMAR 5km / M50 WALDEK KOSTRZYN
 
501 WALECZNI BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZOROWSKI RAFAŁ 10km / M25 WALECZNI BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
502 WALVET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANACHOWSKI WALDEMAR 5km / M40 WALVET BRZEG
2 BANACHOWSKA ALICJA 10km / K35 WALVET BRZEG
3 ANTOSZCZYSZYN KAROLINA 5km / K25 WALVET BRZEG
 
503 WANDA PANFIL TEAM / KALENJI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEGORCZYK NATALIA 5km / K20 WANDA PANFIL TEAM / KALENJI OPOCZNO
 
504 WARSZAWIAKY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHRABAŁOWSKI JAROSŁAW 5km / M30 WARSZAWIAKY WARSZAWA
 
505 WATAHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARYSZ PIOTR 10km / M30 WATAHA POZNAŃ
 
506 WATAHA BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUSZKIEWICZ KORNELIA 10km / K35 WATAHA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
2 OLEJNICZAK ALINA 10km / K30 WATAHA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
507 WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA 10km / K40 WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE GDAŃSK
 
508 WAŁECKA ŚCIEMA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OTLEWSKI ROBERT 10km / M40 WAŁECKA ŚCIEMA WAŁCZ
 
509 WEGE RUNNER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BINDA JOANNA 10km / K20 WEGE RUNNER BIELSKO-BIAŁA
 
510 WENTYLEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZWIERKOWSKI PIOTR 10km / M40 WENTYLEK TORUŃ
 
511 WEST COAST RUNNERS CYPRUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMCZYK WOJCIECH 10km / M55 WEST COAST RUNNERS CYPRUS KRAKÓW
 
512 WEŁNIANKA KISZKOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOLNY JANUSZ 10km / M45 WEŁNIANKA KISZKOWO KISZKOWO
 
513 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZESKA EWA 10km / K25 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE STRZELCE KRAJEŃSKIE
 
514 WIELUN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALKOWIAK ŁUKASZ 10km / M45 WIELUN BIEGA WIELUN
 
515 WIELUNBIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORDALSKI JACEK 5km / M18 WIELUNBIEGA DZIAŁOSZYN
2 PRZEBIERAŁA ARKADIUSZ 10km / M40 WIELUNBIEGA WIELUN
 
516 WIELUŃ BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KELLER TOMASZ 10km / M45 WIELUŃ BIEGA OSTRÓWEK
 
517 WISIENKA NA TORZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA 5km / K25 WISIENKA NA TORZE SZCZECIN
 
518 WISIENKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI WIESŁAW 5km / M50 WISIENKA TEAM ŚWIECIE
2 WIŚNIEWSKA EWA 5km / K50 WISIENKA TEAM ŚWIECIE
 
519 WITKOWO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŹMIERCZAK PIOTR 10km / M35 WITKOWO BIEGA WITKOWO
2 TĘSIOROWSKI MARCIN 5km / M30 WITKOWO BIEGA WITKOWO
3 STERLING MONIKA 5km / K35 WITKOWO BIEGA WITKOWO
 
520 WITOLD`S RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAWICKI DARIUSZ 5km / M50 WITOLD`S RUNNERS OAK RIDGE
2 KAWICKI DARIUSZ 5km / M50 WITOLD`S RUNNERS OAK RIDGE
 
521 WKB MARATOŃCZYK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZTYPKA KONRAD 10km / M35 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
2 DZIERŻAWSKI ŁUKASZ 10km / M35 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
 
522 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZTYPKA JUSTYNA 10km / K35 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
 
523 WKB META LUBLINIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT 10km / M70 WKB META LUBLINIEC WARSZAWA
 
524 WKS ZAWISZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLSZTYŃSKI DANIEL 10km / M25 WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ
 
525 WKURW_TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUCZYŃSKA AGNIESZKA 10km / K30 WKURW_TEAM TORUŃ
2 PIETRUSZKA PRZEMYSŁAW 10km / M18 WKURW_TEAM SOSNOWIEC
3 KOZIOŁ LESZEK 10km / M40 WKURW_TEAM BOGUSZYCE
4 ŚLUGAJ TOMASZ 10km / M25 WKURW_TEAM KORONOWO
5 PODOBIEŃSKI ADAM 10km / M25 WKURW_TEAM MAŁA NIESZAWKA
6 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF 5km / M35 WKURW_TEAM SZPĘGAWSK
7 ZGLIŃSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 WKURW_TEAM WARSZAWA
8 SMOLAREK MACIEJ 10km / M40 WKURW_TEAM TORUŃ
 
526 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STOEBE KATARZYNA 10km / K35 WRONIECKI KLUB BIEGACZA WRONKI
 
527 WROTKI RUN DREAM TEAM TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WROTEK ARTUR 10km / M45 WROTKI RUN DREAM TEAM TORUŃ TORUŃ
2 WROTEK JAKUB 10km / M18 WROTKI RUN DREAM TEAM TORUŃ TORUŃ
 
528 WT TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WESSEL GRZEGORZ 10km / M45 WT TORUŃ TORUŃ
2 RULEWSKI MAREK 10km / M45 WT TORUŃ GŁOGOWO
 
529 WYBIERZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTNICKI KAROL 10km / M30 WYBIERZ TORUŃ
 
530 WYDAWNICTWO NIKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASINIEWSKI SŁAWOMIR 10km / M45 WYDAWNICTWO NIKO ŚWIECIE
 
531 WŁOCŁAWEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRĘCICKI JAKUB 10km / M30 WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
 
532 WĄBRZEŹNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKA-WIŚNIEWSKA KARINA 10km / K40 WĄBRZEŹNO WĄBRZEŹNO
 
533 WĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECHOWSKI RAJMUND 10km / M70 WĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTK TORUŃ
 
534 YEGI AND FRIENDS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARLACZYK MICHAŁ 10km / M35 YEGI AND FRIENDS WROCLAW
 
535 YULO RUN TEAM SIEDLCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZENIOWSKI TOMASZ 10km / M30 YULO RUN TEAM SIEDLCE SIEDLCE
 
536 ZABIEGANY SKARYZSEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STOLARCZYK DANIEL 10km / M40 ZABIEGANY SKARYZSEW SKARYSZEW
 
537 ZABÓJCY ŚLIMAKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOCHUŻYŃSKI MACIEJ 10km / M45 ZABÓJCY ŚLIMAKÓW TORUŃ
 
538 ZAGI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GORKOWSKI ANDRZEJ 10km / M35 ZAGI TEAM BRODNICA
 
539 ZAKAPIOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJEWSKI ADAM 10km / M30 ZAKAPIOR CZARNE BŁOTO
 
540 ZAKWAS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZĄBCZYŃSKI DARIUSZ 10km / M40 ZAKWAS TEAM SŁOMNIKI
2 ŁUCZAK ANNA 10km / K35 ZAKWAS TEAM SŁOMNIKI
3 KAMIŃSKI GRZEGORZ 10km / M30 ZAKWAS TEAM SŁOMNIKI
 
541 ZAPIERNICZANIN TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYCZYŃSKI GRZEGORZ 10km / M50 ZAPIERNICZANIN TORUŃ TORUŃ
2 TYCZYŃSKA AGATA 5km / K20 ZAPIERNICZANIN TORUŃ TORUŃ
 
542 ZEBY NIE GADALI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 ZEBY NIE GADALI
 
543 ZIELONA GÓRA TRASA PÓŁNOCNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPACZYŃSKA BEATA 10km / K45 ZIELONA GÓRA TRASA PÓŁNOCNA ZIELONA GÓRA
 
544 ZSMR PIĄTEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALCZAK JACEK 10km / M50 ZSMR PIĄTEK BRZOZÓW
 
545 ZUZIK TRI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRONA KLAUDIUSZ 10km / M40 ZUZIK TRI TEAM GNIEZNO
 
546 `CIECHOCINEK BIEGA`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŁĘBIEWSKI ARKADIUSZ 10km / M35 `CIECHOCINEK BIEGA` CIECHOCINEK
 
547 ŚWIAT OKIEM BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYSZEL FLORIAN 10km / M18 ŚWIAT OKIEM BIEGACZA MIŃSK MAZOWIECKI
 
548 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZUBOWICZ WIOLETTA 10km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
 
549 ŚWINKI TRZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PITUŁA MONIKA 10km / K35 ŚWINKI TRZY TORUŃ
2 SZPAKOWSKI MARCIN 10km / M35 ŚWINKI TRZY POZNAN
3 PITUŁA MAGDALENA 10km / K35 ŚWINKI TRZY POZNAŃ
 
550 ŁOSIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHAŁOWSKA ANNA 5km / K30 ŁOSIE GDAŃSK
2 MICHAŁOWSKI PIOTR 10km / M40 ŁOSIE JANKOWO GDAŃSKIE
 
551 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOWANIEC AGATA 10km / K25 ŁÓDŹ KOCHA SPORT ŁÓDŹ
 
552 ŻEBY NIE GADALI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K25 ŻEBY NIE GADALI
 
553 ŻELBETEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TCHÓRZ MICHAŁ 10km / M25 ŻELBETEAM OLSZTYN
2 NAWROCKI MATEUSZ 10km / M25 ŻELBETEAM OLSZTYN
3 NIEBIESZCZAŃSKI RAFAŁ 10km / M25 ŻELBETEAM OLSZTYN
 
554 ŻOŁNIERZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PĘK GRZEGORZ 5km / M45 ŻOŁNIERZE GRUPA
 
555 ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BABALSKA JOANNA 10km / K30 ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM POKRZYDOWO
2 SIERAKOWSKA KAROLINA 10km / K30 ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM BARUCHOWO