9. AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie
Garwolin, 17 czerwca 2018 r.


Rodzina


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 42
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
ANIN MASTERS
1 KOBYLIŃSKI KRZYSZTOF BR / ANIN MASTERS WARSZAWA
2 KOBYLIŃSKA IZABELA BR / ANIN MASTERS WARSZAWA
BABIK
1 BABIK ŻANETA BR / BABIK GARWOLIN
2 BABIK ALEKSANDRA BR / BABIK GARWOLIN
BANIA
1 BANIA AGNIESZKA BR / BANIA RADZYMIN
2 BANIA WERONIKA BR / BANIA RADZYMIN
3 BANIA IGOR BR / BANIA RADZYMIN
BARANKI
1 BARAN MARCIN BR / BARANKI GARWOLIN
2 BARAN JUSTYNA BR / BARANKI GARWOLIN
BARANOWSCY
1 BARANOWSKA RENATA BR / BARANOWSCY GARWOLIN
2 BARANOWSKI MAKSYMILIAN BR / BARANOWSCY GARWOLIN
3 BARANOWSKA NATALIA BR / BARANOWSCY GARWOLIN
4 BARANOWSKA RENATA BR / BARANOWSCY GARWOLIN
5 BARANOWSKI MAKSYMILIAN BR / BARANOWSCY GARWOLIN
6 BARANOWSKA NATALIA BR / BARANOWSCY GARWOLIN
BEES
1 PSZCZOŁA TOMASZ BR / BEES GARWOLIN
2 PSZCZOŁA ALEKSANDRA BR / BEES GARWOLIN
3 PSZCZOŁA PATRYK BR / BEES GARWOLIN
4 PAZIEWSKA ŻANETA BR / BEES ZGÓRZE
BEREDA
1 BEREDA KORNELIA BR / BEREDA BIAŁA PODLASKA
2 BEREDA ŁUKASZ BR / BEREDA BIAŁA PODLASKA
BIEGUSIE
1 SYLLA MACIEJ BR / BIEGUSIE PILAWA
2 SYLLA ARKADIUSZ BR / BIEGUSIE PILAWA
CYBULSCY
1 CYBULSKI MARCIN BR / CYBULSCY WOLA RĘBKOWSKA
2 CYBULSKA KATARZYNA BR / CYBULSCY WOLA RĘBKOWSKA
3 CYBULSKA MAŁGORZATA BR / CYBULSCY WOLA RĘBKOWSKA
4 CYBULSKA BEATA BR / CYBULSCY WOLA RĘBKOWSKA
DOMARECKI FAMILY
1 DOMARECKI IGOR BR / DOMARECKI FAMILY GÓRZNO
2 DOMARECKI MARCIN BR / DOMARECKI FAMILY GÓRZNO
3 DOMARECKA JOANNA BR / DOMARECKI FAMILY REDUCIN
4 DOMARECKA OLGA BR / DOMARECKI FAMILY REDUCIN
DOROŻYŃSCY
1 DOROŻYŃSKA ALEKSANDRA BR / DOROŻYŃSCY SULBINY
2 DOROŻYŃSKI FILIP BR / DOROŻYŃSCY SULBINY
3 DOROŻYŃSKA MARTYNA BR / DOROŻYŃSCY SULBINY
GACKI
1 WÓJCIK URSZULA BR / GACKI PILAWA
2 GAC GABRIEL BR / GACKI PILAWA
3 GAC MARIUSZ BR / GACKI PILAWA
4 GAC JAGODA BR / GACKI PILAWA
5 GAC BOGDAN BR / GACKI PILAWA
GALOPUJĄCE ŚLIMAKI
1 TARKOWSKI ANDRZEJ BR / GALOPUJĄCE ŚLIMAKI GARWOLIN
2 SIWEK IZABELA BR / GALOPUJĄCE ŚLIMAKI GARWOLIN
3 SIWEK GABRIELA BR / GALOPUJĄCE ŚLIMAKI GARWOLIN
GILANT
1 GILANT SYLWIA BR / GILANT MIŃSK MAZOWIECKI
2 GILANT FABIAN BR / GILANT MIŃSK MAZOWIECKI
GOLICE TEAM
1 KORDECKI DAMIAN BR / GOLICE TEAM SIEDLCE
2 KORDECKI KAROL BR / GOLICE TEAM SIEDLCE
GRZEGRZÓŁKA
1 GRZEGRZÓŁKA WOJCIECH BR / GRZEGRZÓŁKA GARWOLIN
2 GRZEGRZÓŁKA JOANNA BR / GRZEGRZÓŁKA GARWOLIN
3 GRZEGRZÓŁKA GRZEGORZ BR / GRZEGRZÓŁKA MICHAŁÓWKA
4 GRZEGRZÓŁKA ZOFIA BR / GRZEGRZÓŁKA MICHAŁOWKA
KOPIK
1 KOPIK MAŁGORZATA BR / KOPIK GARWOLIN
2 KOPIK MICHAŁ BR / KOPIK GARWOLIN
KORSARZE
1 STARZEŃSKA ALEKSANDRA BR / KORSARZE WARSZAWA
2 SZUKSZTA JULIA BR / KORSARZE WARSZAWA
KRUPKI
1 KRUPA RENATA BR / KRUPKI GARWOLIN
2 KRUPA KLAUDIA BR / KRUPKI GARWOLIN
3 KRUPA PAWEŁ BR / KRUPKI GARWOLIN
4 WASILEWSKA IWONA BR / KRUPKI GARWOLIN
5 WASILEWSKI ADRIAN BR / KRUPKI GARWOLIN
6 WASILEWSKI KONRAD BR / KRUPKI GARWOLIN
LEMKI TEAM
1 LEMIESZKIEWICZ LENA BR / LEMKI TEAM GARWOLIN
2 DOMAŃSKA MAJA BR / LEMKI TEAM GARWOLIN
LESZKI
1 LESZEK ELŻBIETA BR / LESZKI GARWOLIN
2 LESZEK KRZYSZTOF BR / LESZKI GARWOLIN
MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY
1 MAJCHRZAK TOMASZ BR / MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY GNIEWOSZÓW
2 MAJCHRZAK JAN BR / MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY GNIEWOSZÓW
MIKULSCY
1 MIKULSKI ROBERT BR / MIKULSCY WARSZAWA
2 MIKULSKI PIOTR BR / MIKULSCY WARSZAWA
3 MIKULSKA MAGDALENA BR / MIKULSCY WARSZAWA
4 MIKULSKA ALICJA BR / MIKULSCY WARSZAWA
NOWICCY
1 NOWICKA JULIA BR / NOWICCY GARWOLIN
2 NOWICKI MIKOŁAJ BR / NOWICCY GARWOLIN
3 NOWICKA ANNA BR / NOWICCY GARWOLIN
4 NOWICKA OLIWIA BR / NOWICCY GARWOLIN
PARZYSZEK
1 PARZYSZEK JULIA BR / PARZYSZEK GARWOLIN
2 PARZYSZEK KACPER BR / PARZYSZEK GARWOLIN
3 PARZYSZEK KATARZYNA BR / PARZYSZEK GARWOLIN
PASJA BIEGANIA/ FAT
1 GRABOWSKI JAN BR / PASJA BIEGANIA/ FAT WARSZAWA
2 GRABOWSKA OLGA BR / PASJA BIEGANIA/ FAT WARSZAWA
POMPON TEAM
1 KOWALSKI TOMASZ BR / POMPON TEAM REBKÓW
2 KOWALSKI ŁUKASZ BR / POMPON TEAM RĘBKÓW
POSZYTEK
1 POSZYTEK FILIP BR / POSZYTEK DUDKA
2 POSZYTEK SZYMON BR / POSZYTEK DUDKA
3 POSZYTEK ALICJA BR / POSZYTEK DUDKA
4 POSZYTEK MONIKA BR / POSZYTEK BOROWIE
5 POSZYTEK IZABELA BR / POSZYTEK BOROWIE
6 POSZYTEK IGOR BR / POSZYTEK GARWOLIN
PRZYBYSIAKI
1 PRZYBYSZ ALEKSANDRA BR / PRZYBYSIAKI GÓRZNO
2 PRZYBYSZ NATALIA BR / PRZYBYSIAKI GÓRZNO
3 PRZYBYSZ KATARZYNA BR / PRZYBYSIAKI ŁASKARZEW
4 PRZYBYSZ RAFAŁ BR / PRZYBYSIAKI SIEMIROWICE
5 PRZYBYSZ AGNIESZKA BR / PRZYBYSIAKI SIEMIROWICE
6 PRZYBYSZ KAJA BR / PRZYBYSIAKI SIEMIROWICE
RUDNICZANKI
1 RUDNICKA OLGA BR / RUDNICZANKI GARWOLIN
2 RUDNICKA ZOFIA BR / RUDNICZANKI GARWOLIN
3 RUDNICKA MAGDALENA BR / RUDNICZANKI GARWOLIN
RUN LIKE TAJFUN
1 PAZIEWSKA AGATA BR / RUN LIKE TAJFUN GARWOLIN
2 PAZIEWSKI ŁUKASZ BR / RUN LIKE TAJFUN GARWOLIN
3 PAZIEWSKA ŁUCJA BR / RUN LIKE TAJFUN GARWOLIN
SHEN
1 SHEN ZOFIA BR / SHEN WOLA GOŁKOWSKA
2 SHEN AGATA BR / SHEN WOLA GOŁKOWSKA
3 SHEN FREDDY BR / SHEN WOLA GOLKOWSKA
SIKORA
1 SIKORA NATALIA BR / SIKORA SULBINY
2 SIKORA BEATA BR / SIKORA SULBINY
3 SIKORA IGA BR / SIKORA SULBINY
SIKORKI
1 SIKORA MARYSIA BR / SIKORKI GARWOLIN
2 SIKORA JUSTYNA BR / SIKORKI GARWOLIN
3 SIKORA MARCIN BR / SIKORKI GARWOLIN
4 SIKORA ŁUKASZ BR / SIKORKI GARWOLIN
SP 31 WARSZAWA
1 SAMUL GRZEGORZ BR / SP 31 WARSZAWA WARSZAWA
2 SAMUL JAN BR / SP 31 WARSZAWA WARSZAWA
SPORTOWY PARYSÓW
1 CAŁKA GRZEGORZ BR / SPORTOWY PARYSÓW PARYSÓW
2 FRELEK AGATA BR / SPORTOWY PARYSÓW PARYSÓW
STAROSZ
1 STAROSZ KATARZYNA BR / STAROSZ GÓRZNO
2 STAROSZ KACPER BR / STAROSZ GÓRZNO
SUPER TEAM
1 ŚLIŃSKA NATALIA BR / SUPER TEAM BRZEGI
2 ŚLIŃSKI HUBERT BR / SUPER TEAM BRZEGI
3 ŚLIŃSKI ARKADIUSZ BR / SUPER TEAM BRZEGI
SYJAMKI
1 CIELECKA JULIA BR / SYJAMKI PILWA
2 BYLINKA KRYSTIAN BR / SYJAMKI PILAWA
TURBO ŚLIMAKI
1 ŚLIŃSKA DOMINIKA BR / TURBO ŚLIMAKI MIASTKÓW
2 ŚLIŃSKA ALEKSANDRA BR / TURBO ŚLIMAKI MIASTKÓW
3 ŚLIŃSKI BŁAŻEJ BR / TURBO ŚLIMAKI MIASTKÓW
4 ŚLIŃSKI DANIEL BR / TURBO ŚLIMAKI MIASTKÓW
5 ŚLIŃSKA URSZULA BR / TURBO ŚLIMAKI MIASTKÓW
VAMPIRINA I TATA
1 PIESIO MARCIN BR / VAMPIRINA I TATA GARWOLIN
2 PIESIO MARCIN BR / VAMPIRINA I TATA GARWOLIN
3 PIESIO MARCIN BR / VAMPIRINA I TATA GARWOLIN
VICTUS RĘBKÓW
1 GRĘDZIK DARIUSZ BR / VICTUS RĘBKÓW GARWOLIN
2 GRĘDZIK HANNA BR / VICTUS RĘBKÓW GARWOLIN
3 GRĘDZIK BARTOSZ BR / VICTUS RĘBKÓW GARWOLIN