DATASPORT
naglowek

Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 40
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABOWSKI KAROL 5 km / M20 CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
 
2 #SOBASTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NALEWALSKA JOANNA 5 km / K30 #SOBASTEAM WROCŁAW
 
3 ACTIVE LIFESTYLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOJEK BEATA 5 km / K40 ACTIVE LIFESTYLE RYDZYNA
2 BOJEK ŁUKASZ 5 km / M30 ACTIVE LIFESTYLE RYDZYNA
3 JAKUBOWSKI RAFAŁ 5 km / M40 ACTIVE LIFESTYLE GOSTYŃ
 
4 AKB ESEMAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRYDECKA ELŻBIETA 5 km / K50 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
2 FRYDECKI SLAWOMIR 5 km / M50 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
3 POSŁUSZNA ANNA 5 km / K40 AKB ESEMAS GŁOSKA
4 POSŁUSZNY MARIUSZ 5 km / M40 AKB ESEMAS GŁOSKA
5 OŚLIZŁO GRZEGORZ 5 km / M30 AKB ESEMAS ŚRODA ŚLĄSKA
6 PORADA STANISŁAW 5 km / M40 AKB ESEMAS PROSZKÓW
 
5 ATHLETICS TEAM PRUSICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANDROWICZ - BURMISTRZ PRUSIC IGOR 5 km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE PRUSICE
2 NIEMCZURA DOROTA 5 km / K30 ATHLETICS TEAM PRUSICE PRUSICE
3 JARZĘBOWICZ MATEUSZ 5 km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
4 DRZEWIECKI PIOTR 5 km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE OBORNIKI ŚLĄSKIE
5 SZYSZKA SANDRA 5 km / K30 ATHLETICS TEAM PRUSICE PRUSICE
6 JANISZEWSKI WIKTOR 5 km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE MILICZ
7 OPAŁKA TOMASZ 5 km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
8 ŻYŻA PIOTR 5 km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE SKOKOWA
9 MOSKAL ADRIAN 5 km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE SKOKOWA
10 HAZUBSKA ANNA 5 km / K40 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
11 HAZUBSKI ŁUKASZ 5 km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
12 HAZUBSKI ANDRZEJ 5 km / M50 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
13 KOMOROWSKI ARKADIUSZ 5 km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
14 KOMOROWSKI KAROL 5 km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
15 JARECKI IRENEUSZ 5 km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSICE TRZEBNICA
 
6 BACKRUNNERS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPUTA GRZEGORZ 5 km / M20 BACKRUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
2 MROCZKOWSKI KAROL 5 km / M20 BACKRUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
3 LEWANDOWSKI MACIEJ 5 km / M20 BACKRUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
4 LIPUTA EMILIA 5 km / K20 BACKRUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
5 LEWANDOWSKA KAROLINA 5 km / K20 BACKRUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
6 GAŁUSZKA DARIA 5 km / K20 BACKRUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
 
7 CIEŚLAK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIEŚLAK KRZYSZTOF 5 km / M50 CIEŚLAK TEAM ŻARY
2 CIEŚLAK ADRIAN 5 km / M20 CIEŚLAK TEAM ŻARY
3 CIEŚLAK DANUTA 5 km / K50 CIEŚLAK TEAM ŻARY
 
8 CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAŁKA PIOTR 5 km / M30 CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
 
9 EBIEGI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJEWSKI MARCIN 5 km / M40 EBIEGI.PL KŁODZKO
2 GAJEWSKA KATARZYNA 5 km / K40 EBIEGI.PL KŁODZKO
3 MUSIAŁ EWA 5 km / K40 EBIEGI.PL KŁODZKO
4 KOWAL TOMASZ 5 km / M30 EBIEGI.PL KŁODZKO
5 ŁAŹNIOWSKI DAWID 5 km / M30 EBIEGI.PL KUDOWA ZDRÓJ
6 ZIĘTERSKI ROBERT 5 km / M40 EBIEGI.PL KŁODZKO
7 SZAROTA KAMIL 5 km / M30 EBIEGI.PL ŚCINAWKA ŚREDNIA
8 GAJEWSKA NATALIA 5 km / K20 EBIEGI.PL KŁODZKO
9 KRYSTKOWIAK SZYMON 5 km / M20 EBIEGI.PL ZGORZELEC
10 TYL TOMASZ 5 km / M40 EBIEGI.PL KŁODZKO
11 SZKARADEK ALEKSANDER 5 km / M30 EBIEGI.PL KŁODZKO
12 BŁOŃSKI MAREK 5 km / M30 EBIEGI.PL KŁODZKO
 
10 ELMAR GRUPA SPORTOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRASIŃSKI JAROSŁAW 5 km / M30 ELMAR GRUPA SPORTOWA TRZEBNICA
 
11 ENDORFINY WĄSOSZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LORENC JOANNA 5 km / K30 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
 
12 FITRUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RACZYCKA BEATA 5 km / K40 FITRUNNERS TRZEBNICA
2 KOWALEWSKA EWA 5 km / K30 FITRUNNERS TRZEBNICA
3 KOWALEWSKI ZBIGNIEW 5 km / M30 FITRUNNERS TRZEBNICA
4 ŚMIERTKA ALICJA 5 km / K20 FITRUNNERS WISZNIA MAŁA
5 WINIARSKI TOMASZ 5 km / M40 FITRUNNERS TRZEBNICA
 
13 GET RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIDA KAZIMIERA 5 km / K30 GET RUN WROCŁAW
2 ŚWIDA ADAM 5 km / M30 GET RUN WROCŁAW
3 OWCZAREK AGNIESZKA 5 km / K40 GET RUN GAJKÓW
4 OWCZAREK DARIUSZ 5 km / M40 GET RUN GAJKÓW
 
14 GOLDTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUZEJA GRZEGORZ 5 km / M20 GOLDTEAM DOMASZCZYN
 
15 JACHU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAŁKA WIKTOR 5 km / JACHU WROCŁAW
2 HAŁKA MAŁGORZATA 5 km / K40 JACHU WROCŁAW
 
16 KB SUKCES ŻMIGRÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BALA WITOLD 5 km / M60 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
2 KRZESAK JAN 5 km / M70 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
3 TUTKAJ PAWEŁ 5 km / M20 KB SUKCES ŻMIGRÓD OBORNIKI ŚLĄSKIE
4 WIERZBA JACEK 5 km / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
5 GAŁKA JACEK 5 km / M30 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
6 NAWROCKA SYLWIA 5 km / K40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
7 NAWROCKA SYLWIA 5 km / K40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
8 STANKIEWICZ-TUTKAJ MONIKA 5 km / K30 KB SUKCES ŻMIGRÓD OBORNIKI ŚLĄSKIE
9 DOBRZYNIECKI SEBASTIAN 5 km / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD PĘGÓW
10 KOSARZYCKA ANETA 5 km / K30 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
11 PIERZCHLEWICZ GRZEGORZ 5 km / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
12 MUSIELAK KRYSTYNA 5 km / K50 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
13 BŁOŃSKI MARIAN 5 km / M60 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
 
17 KRAWCZYKTEAM/SOBMETAL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPAŁA SEBASTIAN 5 km / M20 KRAWCZYKTEAM/SOBMETAL OSTOJE
2 JADCZAK MONIKA 5 km / K20 KRAWCZYKTEAM/SOBMETAL KROTOSZYN
 
18 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAIK KRZYSZTOF 5 km / M30 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
2 NOWACKI MAREK 5 km / M30 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
3 KUBECZAK DEBORA 5 km / K20 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA ZDUNY
4 JANIK MARTA 5 km / K30 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
5 KRYSZTOFIAK KAROLINA 5 km / K30 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
6 KRYSZTOFIAK BARTOSZ 5 km / M30 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
7 OSTÓJ MAREK 5 km / M40 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
8 BYSTROWSKI RAFAŁ 5 km / M40 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
9 BYSTROWSKA WIOLETTA 5 km / K30 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
10 OLEJNIK MAREK 5 km / M40 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA ZDUNY
11 KAROLEWSKI MACIEJ 5 km / M30 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
 
19 KUBISIA TEAM OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FABJAN WIESŁAW 5 km / M50 KUBISIA TEAM OLEŚNICA OLEŚNICA
2 FABJAN BOGUSLAWA 5 km / K50 KUBISIA TEAM OLEŚNICA DOBROSZYCE
 
20 LAB. KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCZOROWSKA MONIKA 5 km / K30 LAB. KROTOSZYN KROTOSZYN
2 GŁYDA PAULINA 5 km / K30 LAB. KROTOSZYN CIESZKÓW
3 ŁUKASZ KARPIEWSKI 5 km / M30 LAB. KROTOSZYN KROTOSZYN
 
21 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATILLEK MIŁOSZ 5 km / M20 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA MIĘDZYBÓRZ
2 KOWALCZYK ROBERT 5 km / M40 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA KĄTY ŚLĄSKIE
3 KLUSKA KAMILA 5 km / K30 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA MIĘDZYBÓRZ
4 CHOWAŃSKI TOMASZ 5 km / M30 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA MIĘDZYBÓRZ
5 DZIKOWSKI DAMIAN 5 km / M20 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA MIĘDZYBÓRZ
6 SZAJ-PAWŁOWSKA KAMILA 5 km / K30 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA MIĘDZYBÓRZ
7 RADOMSKA MAGDALENA 5 km / K20 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA DZIESŁAWICE
8 KLUSKA ŁUKASZ 5 km / M20 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA MIĘDZYBÓRZ
 
22 MOLLER TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOLLER IZABELA 5 km / K20 MOLLER TEAM WROCŁAW
 
23 MUCHOBRONX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNIAK-CIEŚLAR JOANNA 5 km / K40 MUCHOBRONX ŻARY
 
24 MYKAM PO ZATORZU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRZYBULSKI KAZIMIERZ 5 km / M30 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
2 GORGOŃ KACPER 5 km / M20 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
3 UJEJSKA DANUTA 5 km / K40 MYKAM PO ZATORZU ŚWIĘCIECHOWA
4 KAZIMIERCZUK SLAWOMIR 5 km / M40 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
5 MUSIAŁ MAGDALENA 5 km / K30 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
6 RABIEGA MONIKA 5 km / K30 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
7 NALEWAJKO JUSTYNA 5 km / K30 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
8 GALEWSKA MAŁGORZATA 5 km / K30 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
 
25 OBORYGENI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLAK ŁUKASZ 5 km / M30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 NEHREBECKI MICHAŁ 5 km / M20 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
3 GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA 5 km / K40 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
4 CZERWIŃSKA KATARZYNA 5 km / K40 OBORYGENI SIEMIANICE
5 PRZYSTARZ ARTUR 5 km / M40 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
6 BURYŁO KRZYSZTOF 5 km / M20 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
7 GIBALSKI TOMASZ 5 km / M40 OBORYGENI ROŚCISŁAWICE
8 GIBALSKA MARZENA 5 km / K40 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
9 GIBALSKI KAJETAN 5 km / M20 OBORYGENI ROŚCISŁAWICE
10 WRÓBEL MAŁGORZATA 5 km / K30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
11 TRZASKACZ DOROTA 5 km / K30 OBORYGENI TRZEBNICA
 
26 OIRP WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLLNY ŁUKASZ 5 km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
2 GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF 5 km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
 
27 PANDA GYM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAUSE DAWID 5 km / M40 PANDA GYM TEAM LESZNO
2 ZIELIŃSKA MARTYNA 5 km / K30 PANDA GYM TEAM LESZNO
3 KASPRZAK MACIEJ 5 km / M30 PANDA GYM TEAM KRZEMIENIEWO
4 MUSIAŁ TOMASZ 5 km / M40 PANDA GYM TEAM DABCZE
5 WRÓBLEWSKI MARCIN 5 km / M30 PANDA GYM TEAM LESZNO
6 ZAMELEK KATARZYNA 5 km / K30 PANDA GYM TEAM LESZNO
7 TOMOWIAK RAFAŁ 5 km / M30 PANDA GYM TEAM LESZNO
 
28 PARKRUN LUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PODKOWSKA KAROLINA 5 km / K20 PARKRUN LUBIN LUBIN
2 GARLIŃSKI ŁUKASZ 5 km / M20 PARKRUN LUBIN WIELOWIEŚ
3 KULCZYCKI RAFAŁ 5 km / M40 PARKRUN LUBIN LUBIN
4 KAPIEC ROBERT 5 km / M30 PARKRUN LUBIN LUBIN
 
29 POWER BOMB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POGORZELEC KARINA 5 km / K20 POWER BOMB SKOKOWA
2 PIETRASZEWSKA KAROLINA 5 km / K20 POWER BOMB TRZEBNICA
3 CZERW ANNA 5 km / K20 POWER BOMB TRZEBNICA
4 DMUCH JAKUB 5 km / M20 POWER BOMB TRZEBNICA
5 MARKOWSKI SEBASTIAN 5 km / M30 POWER BOMB MILICZ
6 KOZŁOWICZ TOMASZ 5 km / M20 POWER BOMB WIELKA LIPA
 
30 PRO-RUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁADOŃSKI RYSZARD 5 km / M60 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 RZECZKOWSKI DARIUSZ 5 km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 WANAT WACŁAW 5 km / M70 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 JURECKI ZYGFRYD 5 km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
5 KOSZYKOWSKA ELŻBIETA 5 km / K50 PRO-RUN WROCŁAW OBORNIKI ŚLĄSKIE
6 WILK CZESŁAW 5 km / M60 PRO-RUN WROCŁAW WĘGRÓW
 
31 PSYCHOTROPICI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASKOWSKA IDA 5 km / K20 PSYCHOTROPICI OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 OLEJNIK MARTA 5 km / K20 PSYCHOTROPICI BOLESŁAWIEC
 
32 RUNNING TEAM MILICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMEREKA TOMASZ 5 km / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
2 KORZELECKA KAROLINA 5 km / K30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
3 WALEŃSKI SŁAWOMIR 5 km / M40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
4 ACHTEL PAWEŁ 5 km / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
5 PENIOWICZ JUSTYNA 5 km / K30 RUNNING TEAM MILICZ SUŁÓW
6 WYBIERAŁA ADA 5 km / K30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
7 KRZYŻOSIAK AGNIESZKA 5 km / K40 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
 
33 SSW TEAM KROŚNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOCZYK WOJCIECH 5 km / M20 SSW TEAM KROŚNICE KROŚNICE
2 WÓJCIK MICHAŁ 5 km / M20 SSW TEAM KROŚNICE KROŚNICE
3 SMOCZYK EWA 5 km / K40 SSW TEAM KROŚNICE KROŚNICE
4 TOKARZ KRZYSZTOF 5 km / M30 SSW TEAM KROŚNICE KROŚNICE
5 LOMBARSKI ŁUKASZ 5 km / M30 SSW TEAM KROŚNICE KROŚNICE
 
34 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALUS JACEK 5 km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
 
35 SZCZYTKOWICE W BIEGU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLEWKA PAWEŁ 5 km / M30 SZCZYTKOWICE W BIEGU SZCZYTKOWICE
2 PLEWKA IWONA 5 km / K30 SZCZYTKOWICE W BIEGU SZCZYTKOWICE
3 MISZCZUK ANNA 5 km / K30 SZCZYTKOWICE W BIEGU SZCZYTKOWICE
4 WRÓBEL WOJTEK 5 km / M40 SZCZYTKOWICE W BIEGU SZCZYTKOWICE
5 ANTONISZYN DARIUSZ 5 km / M50 SZCZYTKOWICE W BIEGU SZCZYTKOWICE
 
36 TMTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚRODA MICHAŁ 5 km / M30 TMTEAM TRZEBNICA
 
37 WOŁÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TARGOWSKA JUSTYNA 5 km / K30 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
2 POSACKI ZBIGNIEW 5 km / M40 WOŁÓW BIEGA LUBIĄŻ
3 ŻYGADŁO TADEUSZ 5 km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
4 MAŁEK KRZYSZTOF 5 km / M50 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
 
38 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WENCEL DANIEL 5 km / M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT MIEJSKA GÓRKA
 
39 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁODZIEJCZYK JAROSŁAW 5 km / M40 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
 
40 ZLB ZŁOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURIATA ROBERT 5 km / M50 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA