7. PKO Białystok Półmaraton
Białystok, 05 maja 2019 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 149
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
#WOLOTEAM
1 ZIELIŃSKI DAWID 5km / M12 #WOLOTEAM BIAŁYSTOK
2 PAUL JULIA 5km / K12 #WOLOTEAM BIAŁYSTOK
-
1 CHEŁKOWSKI RAFAŁ 21km / M40 - GIŻYCKO
2 ANTCZAK SZYMON 21km / M30 - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3 SUŁECKI BARTOSZ 21km / M30 - RADOM
4 PRACZUKOWSKI PIOTR 5km / M30 - POGORZAŁKI
5 PRACZUKOWSKA MAGDALENA 5km / K30 - POGORZAŁKI
6 DĄBROWSKA JOANNA 21km / K30 - REDA
7 RESZKA HANNA 21km / K60 - ZIELONKA
1 PBOT
1 LENCZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 1 PBOT KLEOSIN
2 TULEJA MACIEJ 21km / M20 1 PBOT BIAŁYSTOK
3 RAKOWICZ JUSTYNA 21km / K20 1 PBOT BIAŁYSTOK
4 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 1 PBOT BIELSK PODLASKI
18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY
1 TROJAN DAWID 21km / M30 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
2 TYSZKA TOMASZ 21km / M40 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
3 IWASZCZUK KRZYSZTOF 21km / M50 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY CHOROSZCZ
4 PIECKA DAMIAN 21km / M20 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
5 KLOC DAWID 21km / M30 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
1956
1 TOMAKA MACIEJ 21km / M30 1956 KŁODZKO
1962
1 PUCIŁOWSKI MIROSŁAW 21km / M50 1962 BIAŁYSTOK
1969
1 HAŁAS MAREK 21km / M50 1969 WROCŁAW
1981
1 WIATROWSKI MARCIN 21km / M30 1981 POZNAŃ
22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ
1 PROSZAK SEBASTIAN 21km / M40 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ KŁODZKO
2 MAJEWSKI SEBASTIAN 21km / M30 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ WAŁBRZYCH
3 LASKOWSKI MARCIN 21km / M30 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ NOWA RUDA
3T BIAŁYSTOK
1 ZDANUCZYK KRZYSZTOF 21km / M40 3T BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 ŁAPIŃSKA PAULINA 21km / K20 3T BIAŁYSTOK ŁAPY
3 GAIŃSKI TOMASZ 21km / M30 3T BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3T RUNNERS TEAM
1 HOFFMAN MAREK 21km / M50 3T RUNNERS TEAM BIAŁYSTOK
2 BURSIEWICZ EMIL 21km / M30 3T RUNNERS TEAM KLEOSIN
4W-M BOT/41 BLP
1 LIMBERGER JANUSZ 21km / M40 4W-M BOT/41 BLP EŁK
ACHILLES-LESZNO
1 SLAVENSKI ILYA 21km / M30 ACHILLES-LESZNO GOMIEL
AKTYWNE BORKI
1 MAKOSZ MAREK 21km / M30 AKTYWNE BORKI RADZYŃ PODLASKI
2 LATOCH-MALESA MILENA 21km / K30 AKTYWNE BORKI BORKI
3 SAŁATA RADOSŁAW 21km / M30 AKTYWNE BORKI BORKI
4 GÓRNY PRZEMEK 21km / M30 AKTYWNE BORKI BORKI
5 WALKOWIAK PAWEŁ 21km / M20 AKTYWNE BORKI BORKI
AKTYWNI KAMIEŃSK
1 SEWERYNEK MARIUSZ 21km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
AMATORSZCZYZNA TEAM
1 BARMUTA MAGDALENA 21km / K30 AMATORSZCZYZNA TEAM WARSZAWA
2 JAROSZ MAGDALENA 5km / K30 AMATORSZCZYZNA TEAM WARSZAWA
APN HATTRICK
1 TOMASZUK MARIUSZ 5km / M30 APN HATTRICK BIAŁYSTOK
2 OSIPIUK JERZY 5km / M30 APN HATTRICK BIAŁYSTOK
3 OSIPIUK MONIKA 5km / K30 APN HATTRICK BIAŁYSTOK
APPLADALENSLOPARKLUBB
1 NILSSON DAG 21km / M60 APPLADALENSLOPARKLUBB LAMMHULT
AVANGARDA PUŁAWY
1 BISZCZUK MARIOLA 21km / K30 AVANGARDA PUŁAWY PUŁAWY
BARTER S.A.
1 JACKIEWICZ ADAM 21km / M30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
2 TRESZCZOTKO WIESŁAW 21km / M40 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
3 TROJAN GIENEK 5km / M50 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
4 LEMAŃSKI PIOTR 5km / M20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
BCM TEAM
1 GWÓŹDŹ KAMIL 21km / M30 BCM TEAM WARSZAWA
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
1 SZUTKIEWICZ BARTOSZ 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
2 OGIŃSKA MARTA 21km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
3 BAJDA MARCIN 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
4 BARTOSZEWICZ JAN 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
5 CZAJKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
6 SAJEWSKI PRZEMEK 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
7 ROGOWSKA MARTA 5km / K30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
8 FALKOWSKA MAGDALENA 21km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY ŁAPY
9 KIERZKOWSKA ANIELA 21km / K40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
1 KLIMIUK MAŁGORZATA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
2 IWANIUK JAROSŁAW 21km / M50 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM GRABÓWKA
3 GONTAREK EWA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
4 LENKIEWICZ PAWEL 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
5 OLSZYŃSKI MAREK 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
6 GRYŻENIA DANIEL 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
7 CHLABICZ PAWEŁ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM ZAŚCIANKI
8 ILICZ ŁUKASZ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
9 ORZEŁOWSKI RAFAŁ 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
10 ŚWIRYDZIUK KRZYSZTOF 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
11 ŚWIRYDZIUK EWELINA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
12 RUDZIŃSKI BOGDAN 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
13 SOKÓŁ MARIUSZ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
14 RUTKOWSKA KATARZYNA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM MOŃKI
15 JEGLIŃSKA-KRUPA MAŁGORZATA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KLEOSIN
16 UŻYŃSKA EWELINA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
17 UŻYŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
18 MYSZKOWSKI PAWEŁ 5km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
19 GOŁASZEWSKA EMILIA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
20 PÓŁTORAK KATARZYNA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
21 LUBOWICKA EDYTA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
22 BOSIACKI JAROSŁAW 5km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
23 SZCZYKOWSKA JOANNA 5km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
24 SZUBZDA PIOTR 5km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM PONIKŁA GM. DOBRZYNIEWO DUŻE
25 SZUBZDA ALINA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM PONIKŁA GM. DOBRZYNIEWO DUŻE
26 MIROŃCZUK URSZULA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
27 DOROSZCZYK ADAM 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM SOKÓŁKA
28 LUBOWICKI MARCIN 5km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
29 BRZOZOWSKA ZOSIA 5km / K12 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM CHOROSZCZ
BIEGAJ Z MAŃKIEM
1 CYBULSKI MARIUSZ 21km / M40 BIEGAJ Z MAŃKIEM JELCZ-LASKOWICE/ BIERUTÓW
2 SIUDZIŃSKA ANNA 21km / K40 BIEGAJ Z MAŃKIEM BYDGOSZCZ
BIEGAM BO LUBIĘ
1 MARUSZAK ŁUKASZ 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ WARSZAWA
BIEGAM BO LUBIĘ
1 ZAPOLSKA KATARZYNA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA
1 ELIASZ-LASKOWSKA MAGDALENA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
BIEGAM Z GABRYSIĄ
1 GUDALEWSKI TOMASZ 21km / M50 BIEGAM Z GABRYSIĄ BIAŁYSTOK
2 GUDALEWSKA ANNA MARIANNA 5km / K40 BIEGAM Z GABRYSIĄ BIAŁYSTOK
3 GUDALEWSKI JERZY 5km / M12 BIEGAM Z GABRYSIĄ BIAŁYSTOK
4 SKWIOT GABRIELA 5km / K20 BIEGAM Z GABRYSIĄ BIAŁYSTOK
5 SKWIOT DARIUSZ 5km / M40 BIEGAM Z GABRYSIĄ BIAŁYSTOK
BIEGAMY
1 CZERWIŃSKI ANDRZEJ 5km / M40 BIEGAMY BIAŁYSTOK
2 RAKOWSKA IWONA 5km / K30 BIEGAMY KRASNOSIELC
BIEGAMY DLA ZDROWIA
1 DANKIEWICZ HENRYK 21km / M50 BIEGAMY DLA ZDROWIA BIAŁYSTOK
2 GODLEWSKI ANDRZEJ 21km / M30 BIEGAMY DLA ZDROWIA BORAWSKIE
3 POZDRAWIAM MARIUSZ 21km / M60 BIEGAMY DLA ZDROWIA ŁOMŻA
4 JANUCIK TADEUSZ 21km / M70 BIEGAMY DLA ZDROWIA ŁOMŻA
BIEGIEM POD WIATR
1 OSIPIUK ADAM 21km / M30 BIEGIEM POD WIATR BIAŁYSTOK
BIEGIEM RADOM!
1 MORAWSKA BEATA 21km / K50 BIEGIEM RADOM! RADOM
2 MORAWSKI MIROSŁAW 21km / M50 BIEGIEM RADOM! RADOM
3 PACHOLSKI ŁUKASZ 21km / M30 BIEGIEM RADOM! RADOM
4 BORKOWSKI JERZY 21km / M60 BIEGIEM RADOM! RADOM
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
1 GURSIEL TOMASZ 21km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ
1 CEBO ARTUR 21km / M30 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ KRAKÓW
2 CEBO KATARZYNA 21km / K20 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ KRAKÓW
3 ORCZYKOWSKI BOGDAN 21km / M20 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ NAWOJOWA
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
1 PANEK RADOSŁAW 21km / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
BOHATEROWIE OSTATNIEJ AKCJI
1 GAIŃSKA IWONA 5km / K30 BOHATEROWIE OSTATNIEJ AKCJI BIAŁYSTOK
2 SZCZESIUL ANNA 5km / K40 BOHATEROWIE OSTATNIEJ AKCJI BIAŁYSTOK
CAŁA OLEŚNICA BIEGA
1 JAROSZ JAROSŁAW 21km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
2 TARKOWSKI BOGDAN 21km / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA CIECHANOWIEC
CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
1 ZIĘBA EMIL 21km / M40 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLIN
CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISY
1 GRZENIA MAŁGORZATA 21km / K50 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISY LUBLIN
2 OŁTARZEWSKI JAROSŁAW 21km / M30 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISY SOCHACZEW
CLASSICPARKIET.PL
1 TEPER BARTOSZ 21km / M20 CLASSICPARKIET.PL FRYSZTAK
2 ADAMIAK PAULINA 5km / K20 CLASSICPARKIET.PL CIECHANÓW
CMKP TEAM
1 ŻURAWSKA AGNIESZKA 21km / K50 CMKP TEAM WARSZAWA
CS AIKINUR
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M40 CS AIKINUR
DD RUNNING TEAM
1 KOMOREK TOMASZ 5km / M20 DD RUNNING TEAM WARSZAWA
DO CELU
1 WIŚNIEWSKI MARIUSZ 21km / M40 DO CELU ŁYSE
DREWNOFORNIR
1 SĘKOWSKI MARCIN 21km / M50 DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
2 JOBBÁGY ZOLTAN 21km / M40 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
3 OSIEKOWICZ TOMASZ 21km / M50 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
4 SOKÓŁ MAGDALENA 21km / K40 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
5 HOROSZEWSKA IZABELA 21km / K40 DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
DRUŻYNA JANKA
1 SZTYPKA KONRAD 21km / M30 DRUŻYNA JANKA WŁOCŁAWEK
2 SZTYPKA JUSTYNA 21km / K30 DRUŻYNA JANKA WŁOCŁAWEK
3 JAKUBOWSKA MARTA 21km / K40 DRUŻYNA JANKA KALISZ
4 BUJALSKI JAN 21km / M60 DRUŻYNA JANKA WŁOCŁAWEK
DRUŻYNA KONOPIELKI
1 KAWECKI MAREK 21km / M40 DRUŻYNA KONOPIELKI NIEWODNICA NARGILEWSKA KOLONIA
DRUŻYNA ML
1 KOMOROWSKA SYLWIA 21km / K40 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
2 LENART MIŁOSZ 21km / M50 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
DRUŻYNA SZPIKU
1 SZWEDA MIROSŁAWA 21km / K30 DRUŻYNA SZPIKU TORUŃ
2 SYSKA KRYSTIAN 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU BRAŃSK
DYNATRACE
1 TOMASZEWSKI CEZARY 21km / M30 DYNATRACE RUMIA
2 LISOWSKI TOMASZ 21km / M30 DYNATRACE GDAŃSK
3 BEGER DAGMARA 21km / K40 DYNATRACE GDAŃSK
4 LINDA KAROLINA 21km / K30 DYNATRACE GDAŃSK
5 FANDREJEWSKI ADAM 21km / M40 DYNATRACE GDAŃSK
DZIKIE SKRZYDŁO
1 KUTYNA DANA 21km / K30 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
2 MURASZEW - DĄBROWSKA KATARZYNA 21km / K40 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
3 SIOCH GRZEGORZ 21km / M40 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
FAFARAFA
1 ZBUCKA KATARZYNA 5km / K40 FAFARAFA OGRODNICZKI
FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA
1 BOGUSKI ANDRZEJ 21km / M40 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
2 TRACIKOWSKI DARIUSZ 21km / M40 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
3 GUMOWSKA ANNA 21km / K50 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
4 GUMOWSKI DARIUSZ 21km / M50 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
5 BIELICKA BEATA 21km / K40 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
6 KUŚMIRAK LESZEK 21km / M60 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
GLS TEAM
1 GUTOWSKI MARIUSZ 21km / M40 GLS TEAM CHOROSZCZ
2 TYMIŃSKI MARIUSZ 21km / M30 GLS TEAM BIAŁYSTOK
3 NIEMIRA KONRAD 21km / M30 GLS TEAM BIAŁYSTOK
GOGOL TEAM
1 GOGOL TOMASZ 21km / M30 GOGOL TEAM WARSZAWA
2 GOGOL JANUSZ 21km / M50 GOGOL TEAM BIAŁYSTOK
GRODNOOBLSPORT
1 ANDREICHYK NATALLIA 21km / K40 GRODNOOBLSPORT GRODNO
2 ANDREICHYK ALEH 21km / M40 GRODNOOBLSPORT GRODNO
3 ANDREICHYK KIRYL 5km / M20 GRODNOOBLSPORT GRODNO
GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA
1 BAŁDAN TOMASZ 21km / M30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA KOSMATY BOREK
2 GOTÓWKO AGNIESZKA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
3 BORUCIŃSKA EDYTA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
4 BAŁDAN IRENA 5km / K70 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA KOSMATY BOREK
GRUPA BIEGOWA UM W-WA
1 SEKŚCIŃSKA MAGDA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA UM W-WA ŁOMŻA
2 LIĆWINKO KAMIL 21km / M20 GRUPA BIEGOWA UM W-WA BIAŁYSTOK
3 ŻÓŁCIŃSKI WALDEMAR 21km / M60 GRUPA BIEGOWA UM W-WA WARSZAWA
GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW
1 PAPIERNIK MACIEJ 21km / M40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
2 STANKIEWICZ PIOTR 21km / M40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
3 PAPIERNIK ELŻBIETA 21km / K40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
4 NIEWIAROWSKI RAFAŁ 21km / M20 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
5 NIEWIAROWSKA ELŻBIETA 5km / K40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
GT ALEX
1 MICHAŁEK ŁUKASZ 21km / M30 GT ALEX KRAKÓW
HAJNÓWKA BIEGA
1 ŁUKSZA MICHAŁ 5km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
2 TELLOS OSKAR 5km / M12 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
3 TELLOS JUSTYNA 5km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
HOUSE OF POLAND
1 BOROWSKA MAGDALENA 21km / K30 HOUSE OF POLAND BIAŁYSTOK
2 KOTOWSKI MIECZYSŁAW 21km / M30 HOUSE OF POLAND BIAŁYSTOK
3 NOSZCZYŃSKI KAMIL 21km / M30 HOUSE OF POLAND BIAŁYSTOK
ING TECH POLAND
1 KOSACKI ŁUKASZ 21km / M30 ING TECH POLAND KIELCE
JASNOCELOWI
1 HRYSZKO PAWEŁ 21km / M20 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
2 RESZUTA ANDRZEJ JACEK 5km / M40 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
3 LECIEWICZ-HRYCIUK MONIKA 5km / K30 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
4 STASIEWICZ EMILIA 5km / K20 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
JAWOROWSCY
1 JAWOROWSKI KRZYSZTOF 5km / M60 JAWOROWSCY SZCZUCZYN
JW 2414
1 GAWLAK DAMIAN 21km / M20 JW 2414 TERESIN
JW 3519
1 ŻYLIŃSKI SŁAWOMIR 21km / M30 JW 3519 BIAŁYSTOK
2 WOŁKOWYCKI MARIUSZ 21km / M30 JW 3519 BIAŁOWIEŻA
KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
1 MARUT RYSZARD 21km / M60 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
2 GOSZCZYŃSKI JACEK 21km / M50 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
3 WUDARCZYK TOMASZ 21km / M50 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW WŁADYSŁAWOWO
4 BANY ROBERT 21km / M40 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW SOKOŁÓWEK
KGHM ZG RUN
1 CUDAK BARTOSZ 21km / M20 KGHM ZG RUN LUBIN
KOZY W UCHU
1 BISOWSKI MARIUSZ 21km / M40 KOZY W UCHU KOBYŁKA
KS ARCO ŁAWY
1 ZYŚK ARKADIUSZ 21km / M40 KS ARCO ŁAWY RZEKUŃ
KS GRYF KIETRZ
1 NOSAL DAWID 21km / M20 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
KTMŁ
1 SAK CEZARY 21km / M30 KTMŁ KĘTRZYN
KWIDZYN BIEGA
1 WÓJCIK PIOTR 21km / M40 KWIDZYN BIEGA PRABUTY
LEŚNE ŚLEDZIE
1 SAC MAŁGORZATA 21km / K30 LEŚNE ŚLEDZIE BIAŁYSTOK
LU. TECH PROJEKT TEAM
1 ŁUKASZUK JACEK 21km / M40 LU. TECH PROJEKT TEAM BIAŁYSTOK
2 ZYDOROWICZ PIOTR 21km / M40 LU. TECH PROJEKT TEAM ZIELONKA
LUBLIN BIEGA
1 KRÓLIKOWSKA AGATA 21km / K30 LUBLIN BIEGA LUBLIN
2 ZYGA EWA 21km / K30 LUBLIN BIEGA LUBLIN
3 ZYGA MARCIN 21km / M30 LUBLIN BIEGA LUBLIN
MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM
1 SYROCKI ARKADIUSZ 21km / M40 MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM TYCHY
MATKI WARIATKI
1 BIBUŁOWICZ MONIKA 5km / K30 MATKI WARIATKI SURAŻ
2 KACZMARCZYK MONIKA 5km / K30 MATKI WARIATKI ŚWIĘTAJNO
MEDILAB
1 ŁAWICKI MICHAŁ 21km / M40 MEDILAB ŁÓDŹ
2 BOBROWSKA ANNA 5km / K30 MEDILAB CHOROSZCZ
MIĘDZYRZECKA GRUPA BIEGOWA
1 AFALTOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 MIĘDZYRZECKA GRUPA BIEGOWA KĄKOLEWNICA
MKB DREPTAK
1 PODSTAWKA PIOTR 5km / M30 MKB DREPTAK STANISŁAWÓW
MPS BIKE TEAM
1 FASZCZEWSKI ANDRZEJ 21km / M40 MPS BIKE TEAM BIAŁYSTOK
MUAY RUNNING TEAM
1 KOŚCIELNIAK MAREK 21km / M40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
2 DRAJERCZAK MARLENA 21km / K40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY
1 WEREMKO GRZEGORZ 21km / M40 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
2 KLESZCZYŃSKI BARTOSZ 21km / M30 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
3 KLESZCZYŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
4 NOWACZEK ALEKSANDRA 21km / K30 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
NADAKTYWNI
1 MATEJCZYK MARCIN 21km / M40 NADAKTYWNI LEWICKIE
2 GAWRYCH SYLWIA 21km / K30 NADAKTYWNI CHOROSZCZ
3 RAMOTOWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 NADAKTYWNI CHOROSZCZ
4 NAREWSKA SYLWIA 21km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
5 CHOŁODOWSKI PIOTR 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
6 MOCZYDLOWSKI MAREK 21km / M40 NADAKTYWNI ZASCIANKI
7 GINDOROWICZ ANNA 21km / K50 NADAKTYWNI WASILKÓW
8 WYSOCKI TOMASZ 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
9 ZALEWSKI DARIUSZ 21km / M50 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
10 GUZOWSKA EDYTA 21km / K40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
11 BEKISZ AGNIESZKA 21km / K40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
12 HERMANOWICZ ADAM 21km / M40 NADAKTYWNI STUDZIANKI
13 STYPUŁKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
14 JURCZEWSKI MARIUSZ 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
15 WITCZAK JAKUB 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
16 RUDNIK SŁAWOMIR 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
17 KOŁODKO JULIUSZ 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
18 OMIELIAŃCZYK RYSZARD 21km / M50 NADAKTYWNI NOWODWORCE
19 LEONIUK PAWEŁ 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
20 FALKOWSKA MARTYNA 5km / K20 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
21 MOCZYDŁOWSKA WIKTORIA 5km / K12 NADAKTYWNI ZAŚCIANKI
22 PANASIUK PAULINA 5km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
23 ZAPRZAŁKA MICHAŁ 5km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
24 TARGOŃSKA-KOŁODKO SYLWIA 5km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
25 CICHOCKA ANITA 5km / K12 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
26 ZUJKO KINGA 21km / K20 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
27 OSMÓLSKI ROBERT 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
1 LASKOWSKI TOMASZ 21km / M20 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ KRAKÓW
NIGHT CITY
1 PACHKOVSKY PAVEL 21km / M20 NIGHT CITY GRODNO
NOA
1 JELIŃSKI SEBASTIAN 21km / M40 NOA WROCŁAW
2 SZYINSKA ALICJA 21km / K30 NOA WROCŁAW
O TAK ŁO
1 SZAJEWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 O TAK ŁO KRAKÓW
OSTO BIAŁYSTOK
1 KRUHLEJ MARCIN 5km / M30 OSTO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
OSTRÓW BIEGA
1 PUDEŁKO TOMASZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
2 SIELECKI MICHAŁ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
3 ROMEJKO PIOTR 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
4 GAWKOWSKI ARTUR 21km / M20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
5 ROMEJKO DARIUSZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
6 ZABUDOWSKA JOANNA 21km / K40 OSTRÓW BIEGA CZYŻEW
7 UŚCIŃSKA MARTA 21km / K20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
8 PIEŃKOWSKA ELWIRA 21km / K30 OSTRÓW BIEGA WĄSEWO
9 GOŁASZEWSKI SEBASTIAN 21km / M30 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
10 KOWALCZYK SŁAWOMIR 21km / M50 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
11 KOWALCZYK GRAŻYNA 21km / K40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
12 PASIAK MARCIN 21km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
13 NOWACKA AGATA 21km / K20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
14 BARZAŁ ARTUR 5km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
OUTDOOR TRAINING
1 MIKIEWICZ DAWID 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
2 ŚLIWKA RAFAŁ 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
3 KORNILUK TOMASZ 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
4 ŻUKOWSKA ANIELA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
5 SIELWONCZUK AGNIESZKA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
6 MATEJCZYK ARTUR 21km / M40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
7 BOROWSKA JUSTYNA 5km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
PGB SPORTOWA PACZKA
1 ZWOLIŃSKI JAROSŁAW 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA SKIERNIEWICE
2 WIŚNIEWSKI ROBERT 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
3 STEFANIUK TOMASZ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
4 WILK TOMASZ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
5 MICHALAK ARTUR 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA BŁONIE
6 BLEJA KRYSTIAN 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA BYDGOSZCZ
7 SOCHA KAMIL NORBERT 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA BIAŁYSTOK
8 MINIUK PAWEŁ 21km / M20 PGB SPORTOWA PACZKA BIAŁYSTOK
PIĄTKOWO NA BIEGOWO
1 KACZMAREK KAROLINA 21km / K30 PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
2 WOJCIECHOWSKA ANNA 21km / K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
3 NAPIERAŁA MARCIN 21km / M30 PIĄTKOWO NA BIEGOWO KOZIEGŁOWY
4 KOSSOWSKI MARIUSZ 21km / M40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
PKO BANK POLSKI SA
1 KORYCKI MIROSŁAW 21km / M50 PKO BANK POLSKI SA LEGNICA
2 BŁASZCZYK BARTOSZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
3 BUDNIAK WOJCIECH 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
4 GUDEL RAFAŁ 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA WALIŁY - STACJA
5 MIGAS MONIKA 21km / K20 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
PLACÓWKA SG W CZEREMSZE
1 NOSKOWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 PLACÓWKA SG W CZEREMSZE KLESZCZELE
POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPOTROWA PACZKA
1 WYRWAS TADEUSZ 5km / M60 POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPOTROWA PACZKA ŁOMŻA
PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
1 KAMIEŃSKI CEZARY 21km / M40 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA BIAŁYSTOK
2 SADOWSKI WOJCIECH 21km / M40 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA BIAŁYSTOK
3 KROPIWNICKI ADAM 21km / M40 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA BIAŁYSTOK
4 JASIELCZUK WALDEMAR 21km / M60 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA BIAŁYSTOK
PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
1 SZUBZDA ADAM 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
2 BONDAREWICZ ANDRZEJ 21km / M20 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIALYSTOK
3 DEDERKO PIOTR 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
PODLASKI URZĄD CELNO-SKARBOWY
1 BRYK-DAJNOWICZ KARINA 5km / K40 PODLASKI URZĄD CELNO-SKARBOWY TUROŚŃ KOŚCIELNA
2 TARASIUK MONIKA 5km / K40 PODLASKI URZĄD CELNO-SKARBOWY RZEPNIKI
3 LISOWSKA ANNA 5km / K30 PODLASKI URZĄD CELNO-SKARBOWY BIAŁYSTOK
POTRENUJEMY?
1 PAWELEC JAROSŁAW 21km / M40 POTRENUJEMY? DĘBLIN
2 SZWAGIERCZAK ANDRZEJ 21km / M40 POTRENUJEMY? RUDKI
POWERADE TEAM
1 LIS AGNIESZKA 21km / K30 POWERADE TEAM GIŻYCKO
2 DĄBROWSKI DARIUSZ 21km / M50 POWERADE TEAM BIAŁYSTOK
3 JAROŃ ANDRZEJ 21km / M20 POWERADE TEAM OLSZTN
PRO RUN WROCŁAW
1 ŚWIDERSKI MARCIN 21km / M30 PRO RUN WROCŁAW WROCŁAW
PROMOTECH
1 SUMKOWSKI MARCIN 5km / M30 PROMOTECH BIAŁYSTOK
PWSIIP W ŁOMŻY
1 CHRZANOWSKI SEBASTIAN 5km / M30 PWSIIP W ŁOMŻY ŁOMŻA
PZU SPORT TEAM
1 DOBEK AGATA 21km / K30 PZU SPORT TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2 MAGIELEWSKA JOANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM MIKOŁÓW
3 PASTERNAK JOANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK
1 SKOWERA KRZYSZTOF 21km / M30 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 KWIATEK MACIEJ 21km / M20 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK MIŁAKOWO
3 SUPIŃSKI ADAM 21km / M20 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK PROTASY
4 KOZIEJKO STANISŁAW 21km / M60 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
RACE FIGHTER
1 DUDA TOMASZ 21km / M30 RACE FIGHTER LUBLIN
2 WÓJCICKI KAMIL 21km / M20 RACE FIGHTER LISIĘCICE
3 KOŁEK MICHAŁ 21km / M30 RACE FIGHTER RACIBÓRZ
4 DUDZIŃSKI JAKUB 21km / M30 RACE FIGHTER ŁOWICZ
RACHUNKOWNIA.EU
1 BOREJSZO ANETA 21km / K40 RACHUNKOWNIA.EU BIAŁYSTOK
REEBOK RUN CREW
1 REDKIEWICZ AGNIESZKA 21km / K30 REEBOK RUN CREW WARSZAWA
ROZBIEGANI Z PCZ
1 STASIAK-BETLEJEWSKA RENATA 21km / K40 ROZBIEGANI Z PCZ CZĘSTOCHOWA
RUN A LOT
1 KLUZIŃSKI JAKUB 21km / M40 RUN A LOT RADOM
RUN FOR FUN
1 ŁOWCZAK JACEK 21km / M30 RUN FOR FUN WARSZAWA
RUN TEAM MILEJÓW
1 JAGIEŁŁO KONRAD 21km / M30 RUN TEAM MILEJÓW MILEJÓW
2 JAGIEŁŁO JOANNA 21km / K30 RUN TEAM MILEJÓW MILEJÓW
3 BARCZAK KATARZYNA 21km / K40 RUN TEAM MILEJÓW MILEJÓW
4 BARCZAK TOMASZ 21km / M40 RUN TEAM MILEJÓW MILEJÓW
RUN4FUN.BY
1 CZEMODANOW ALEXEY 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
2 NAZHKO SIARHEI 21km / M50 RUN4FUN.BY P.BEREGOVOI
3 MATORNY ULADZIMIR 21km / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
4 LIANHA ALIAKSANDR 21km / M30 RUN4FUN.BY LIDA
5 SHYLA ALIAKSANDR 21km / M30 RUN4FUN.BY MINSK
6 YARAVY BARYSLAU 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
7 STUPAKEVICH HANNA 21km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
8 KISHKEL IVAN 21km / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
9 ASTACHOW ALEXEJ 21km / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
10 KRUPITSA YURY 5km / M50 RUN4FUN.BY CHOROSZCZ
11 KAVALCHUK NATALLIA 5km / K20 RUN4FUN.BY GRODNO
12 STAKHEIKA PAVEL 5km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
13 CZEMODANOWA TATSIANA 5km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
14 SHERSHEN NIKITA 5km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
15 ASTACHOW WLADIMIR 5km / M12 RUN4FUN.BY GRODNO
16 ASTACHOWA ALENA 5km / K40 RUN4FUN.BY GRODNO
17 ANDREENKO DENIS 5km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
18 ALEKSANDROVA NADEZHDA 21km / K20 RUN4FUN.BY MOSCOW
19 WENSKEWECZ JEWGENIJ 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
RUNEDA
1 PIETRZYCKI SŁAWOMIR 21km / M40 RUNEDA REDA
2 PIETRZYCKA RENATA 21km / K40 RUNEDA REDA
SALON FRYZJERSKI FRYZ
1 ZAWADZKA JAGODA 21km / K30 SALON FRYZJERSKI FRYZ BIAŁYSTOK
2 ZAWADZKI KRZYSZTOF 21km / M30 SALON FRYZJERSKI FRYZ BIAŁYSTOK
SBRT WARSZAWA
1 ELMOLA HAMEDA 21km / M50 SBRT WARSZAWA WARSZAWA
2 CHEŁMIŃSKA MAGDA 21km / K20 SBRT WARSZAWA OLECKO
3 WIERCIŃSKA MARZENA 21km / K40 SBRT WARSZAWA WARSZAWA
SERDUSZKO TEAM ELK
1 KRYSIŃSKI JACEK 21km / M50 SERDUSZKO TEAM ELK EŁK
2 SPYLA DAROSLAW 21km / M50 SERDUSZKO TEAM ELK EŁK
SERDUSZKO TEAM EŁK
1 GETEK MARCIN 21km / M30 SERDUSZKO TEAM EŁK EŁK
SILNA WRONA
1 ZUBARAU IHAR 21km / M30 SILNA WRONA MINSK
2 HARBARUK ALIAKSEI 21km / M30 SILNA WRONA MINSK
SK KOVEL
1 PANASIUK SERGEJ 21km / M40 SK KOVEL KOVEL
SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA
1 MARKOWSKI KRYSTIAN 21km / M20 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
2 TOKAREWICZ PAWEŁ 21km / M30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
3 KUŁAKOWSKA EWELINA 21km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
4 TOMASZYCKI ŁUKASZ 21km / M20 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
5 GRABOWICZ MIROSŁAW 21km / M50 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
6 FIRAZA ŁUKASZ 21km / M30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA ŁÓDŹ
7 LUBOWSKA KATARZYNA 21km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
8 ZAJKOWSKA ANNA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
9 ZAJKOWSKI SZYMON 5km / M12 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
10 SIENKIEWICZ JUSTYNA 5km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
11 CZYŻEWSKA MAŁGORZATA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
12 KUKLICZ ANNA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI
1 BYKOWSKI MARIUSZ 21km / M20 SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁKA
SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA
1 ŻEGLICZ MAREK 21km / M20 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA BIAŁE BŁOTA
SUSEŁKI
1 SUSABOWSKA ASIA 21km / K30 SUSEŁKI BASZKÓWKA
2 SUSABOWSKI ANDRZEJ 21km / M30 SUSEŁKI WARSZAWA
SZKOŁY SYRIUSZ W WASILKOWIE
1 STANKIEWICZ CEZARY 21km / M40 SZKOŁY SYRIUSZ W WASILKOWIE BIAŁYSTOK
2 PYRKO GRZEGORZ 21km / M30 SZKOŁY SYRIUSZ W WASILKOWIE BIAŁYSTOK
3 WIŚNIOWSKA ZUZANNA 21km / K20 SZKOŁY SYRIUSZ W WASILKOWIE BIAŁYSTOK
SZYBCY I POMOCNI
1 JANISZEWSKI JĘDRZEJ 5km / M20 SZYBCY I POMOCNI BIAŁYSTOK
SĄ WOLNIEJSI
1 GUZOWSKI STANISŁAW 21km / M40 SĄ WOLNIEJSI OLSZTYN
TEAM KOPEĆ
1 DRAŻBA DOMINIK 21km / M30 TEAM KOPEĆ EŁK
2 IGNATOWICZ RADOSŁAW 5km / M30 TEAM KOPEĆ EŁK
3 SIWCZAK IZABELA 21km / K50 TEAM KOPEĆ OLSZTYN
4 KAJAK MIROSŁAW 21km / M60 TEAM KOPEĆ GARWOLIN
TEAM RUN GOŁAŃCZ
1 CIEŚLIK ANDRZEJ 21km / M30 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁANCZ
TEAM WORD BIAŁYSTOK
1 GLIŃSKI PIOTR 5km / M30 TEAM WORD BIAŁYSTOK GNIŁA
2 BAGIŃSKA EWELINA 5km / K30 TEAM WORD BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
TEAM ZABIEGANEDNI
1 WOŹNIEWSKI RAFAŁ 21km / M30 TEAM ZABIEGANEDNI KRYPNO
2 DZIDECZEK MARCIN 21km / M30 TEAM ZABIEGANEDNI WARSZAWA - WESOŁA
3 MAKSYMOWICZ MARCIN 21km / M40 TEAM ZABIEGANEDNI GÓRASZKA
ULMA`S TEAM
1 AFANASYEVA YANA 21km / K20 ULMA`S TEAM KRAKOW
UMB
1 LEONIUK RAFAŁ 21km / M20 UMB BIAŁYSTOK
UNIHOUSE
1 RODZIEWICZ MACIEJ 21km / M20 UNIHOUSE GRABÓWKA
UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU
1 MYŚLIWIEC PIOTR 21km / M40 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
2 ŁAPAJ ALEKSANDER 21km / M20 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
3 JABŁOŃSKA DOROTA 21km / K20 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
4 PIETRASZ MICHAŁ 21km / M20 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU SZUDZIAŁOWO
UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
1 PANEK MICHAŁ 21km / M20 UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU BIAŁYSTOK
UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU
1 GRYGORCZUK PAWEŁ 21km / M30 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE
1 TANAJEWSKI DARIUSZ 21km / M30 UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE OLSZTYN
VEGE RUNNERS
1 BORKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 VEGE RUNNERS BIAŁYSTOK
2 JANCEWICZ DIANA 21km / K30 VEGE RUNNERS BIAŁYSTOK
3 BAŃKOWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 VEGE RUNNERS KRAKÓW
WAS TEAM
1 WASILEWSKI CEZARY 5km / M40 WAS TEAM ŁAPY
2 WASILEWSKI PATRYK 5km / M12 WAS TEAM ŁAPY
WERNER KENKEL SPORT TEAM
1 NĘDZA RAFAŁ 21km / M40 WERNER KENKEL SPORT TEAM KOŚCIAN
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1 SKRZYPIEC PIOTR 21km / M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
2 JASIŃSKA NATALIA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
3 CHRZANOWSKA AGNIESZKA 21km / K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
WKURW_TEAM
1 MAZURKIEWICZ MICHAL 21km / M30 WKURW_TEAM WARSZAWA
2 KUKLIŃSKI JAKUB 21km / M30 WKURW_TEAM KRAKÓW
3 FIKUS JACEK 21km / M30 WKURW_TEAM GUBIN
4 FLIS ARTUR 21km / M30 WKURW_TEAM MICHAŁOWICE
5 SŁOWIKOWSKI DARIUSZ 21km / M30 WKURW_TEAM WARSZAWA
6 TOMCZYK EWELINA 21km / K20 WKURW_TEAM KRAKÓW
WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA
1 CHMIELEWSKI MARIUSZ 21km / M40 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA WARSZAWA
ZŁE TO
1 KOTTOWICZ ADAM 21km / M30 ZŁE TO BIAŁYSTOK
2 KOTTOWICZ EMILIA 5km / K30 ZŁE TO ZABŁUDÓW
ŻUK
1 ŻUKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 ŻUK BIAŁYSTOK