Datasport

7. PKO Białystok Półmaraton
Białystok, 05 maja 2019 r.


Drużyny


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 219
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 #CRAZYTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHAŁEK ŁUKASZ 21km / M30 #CRAZYTEAM KRAKÓW
 
2 #TEAMRÓWNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŚCIUCH RAFAŁ 5km / M40 #TEAMRÓWNA BIAŁYSTOK
 
3 #WOLOTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASJANIUK JULITA 5km / K12 #WOLOTEAM BIELSK PODLASKI
2 STIEPANIUK MAGDALENA 5km / K12 #WOLOTEAM BIELSK PODLASKI
3 ZIELIŃSKI DAWID 5km / M12 #WOLOTEAM BIAŁYSTOK
4 PAUL JULIA 5km / K12 #WOLOTEAM BIAŁYSTOK
 
4 -
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIENIEWICZ SLAWOMIR Woz / - BIAŁYSTOK
2 KOSTKA ANETA 21km / K20 - HALINÓW
3 PRZYBOROWSKA SYLWIA 21km / K30 - EMILIANÓW
4 ANTCZAK SZYMON 21km / M30 - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
5 BANY ROBERT 21km / M40 - SOKOŁÓWEK
6 ROJEWSKA ANGELIKA 21km / K20 - MALBORK
7 DĄBROWSKA JOANNA 21km / K30 - REDA
8 GŁOWALA ROBERT 5km / M20 - GARWOLIN
9 PRACZUKOWSKI PIOTR 5km / M30 - POGORZAŁKI
10 PRACZUKOWSKA MAGDALENA 5km / K30 - POGORZAŁKI
11 RESZKA HANNA 21km / K60 - ZIELONKA
12 DASZYŃSKI ANDRZEJ 21km / M70 - ZGORZELEC
 
5 1 PBOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LENCZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 1 PBOT KLEOSIN
2 TULEJA MACIEJ 21km / M20 1 PBOT BIAŁYSTOK
3 RAKOWICZ JUSTYNA 21km / K20 1 PBOT BIAŁYSTOK
4 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 1 PBOT BIELSK PODLASKI
5 ZDUNIEWICZ EMILIA 21km / K20 1 PBOT BIAŁYSTOK
6 SOCIK KAROL 21km / M30 1 PBOT EŁK
 
6 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻAMOJDA EDYTA 21km / K40 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
2 PIETRASZ JOLANTA 21km / K20 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
3 RACZKIEWICZ MICHAŁ 21km / M50 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
4 JÓZEFIAK PAWEŁ 21km / M30 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
5 GRYGO PAWEŁ 21km / M40 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
6 SZYDLIK ADAM 21km / M40 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
7 CAR PIOTR 21km / M20 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
8 STEFANOWSKI PIOTR 21km / M30 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
9 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
10 ZAREMBA TOMASZ 21km / M30 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
7 10. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZEMYSŁAW KOTWICA 21km / K20 10. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ
2 LEJAWKA GRZEGORZ 21km / M40 10. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ
3 ANNA PAŁACHA 21km / K40 10. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ
4 BARTŁOMIEJ KAŹMIERSKI 21km / M30 10. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ
5 ŻAK EWELINA 21km / K20 10. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ
6 PRZEMYSŁAW BODO 21km / M40 10. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ
7 NAWROT ANNA 21km / K40 10. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ
8 BARTŁOMIEJ GONCIARZ 21km / M30 10. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ
9 MICHAŁEK TOMASZ 21km / M40 10. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ
 
8 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZ BUKSA 21km / K30 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
2 PRZEMYSŁAW MENDYK 21km / M20 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
3 DARIUSZ KONEFAŁ 21km / M40 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
4 KLOCEK JERZY 21km / M40 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
5 KATARZYNA ZAMORA-REMBIASZ 21km / M30 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
9 13 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILKOWSKA IWONA 21km / K30 13 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
2 KĘSOŃ MICHAŁ 21km / M30 13 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
3 SZULIK TOMASZ 21km / M30 13 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
10 15 GIZYCKA BRYGADA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORKOWSKI SZYMON 21km / M30 15 GIZYCKA BRYGADA ELK
 
11 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZAŁYŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
2 PIWOWARCZYK MARCIN 21km / M40 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY RADOM
3 TROJAN DAWID 21km / M30 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
4 TYSZKA TOMASZ 21km / M40 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
5 KLOC DAWID 21km / M30 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
6 KASJANIUK MARIUSZ 21km / M40 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
7 IWASZCZUK KRZYSZTOF 21km / M50 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY CHOROSZCZ
8 BRZOZOWSKI PIOTR 21km / M30 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY ŁAPY
9 RABAN ŁUKASZ 21km / M30 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
10 PRZYBYŁEK FRANCISZEK 21km / M30 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY KRUKOWO
11 PIECKA DAMIAN 21km / M20 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK
 
12 1962
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUCIŁOWSKI MIROSŁAW 21km / M50 1962 BIAŁYSTOK
2 WOJEWODA SYLWESTER 5km / M20 1962 PIATNICA
 
13 1969
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAŁAS MAREK 21km / M50 1969 WROCŁAW
 
14 1981
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIATROWSKI MARCIN 21km / M30 1981 POZNAŃ
 
15 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRONA MAGDALENA 21km / K20 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
2 GARDYAS MONIKA 21km / K30 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
3 UŁANOWICZ MACIEJ 21km / M20 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
4 PIEKUTOWSKI JACEK 21km / M40 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
5 DOBROWOLSKI PIOTR 21km / M40 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
6 MĘCZYŃSKI PIOTR 21km / M40 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
7 KOŁAKOWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
8 ZWOLAKIEWICZ PRZEMYSŁAW 21km / M40 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
9 ZIOMEK MATEUSZ 21km / M30 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
10 POPIS TOMASZ 21km / M40 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
16 2.DPLOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DANOWSKI KAMIL 21km / M30 2.DPLOT ELBLAG
 
17 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMAKA MACIEJ 21km / M30 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ KŁODZKO
2 PROSZAK SEBASTIAN 21km / M40 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ KŁODZKO
3 MAJEWSKI SEBASTIAN 21km / M30 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ WAŁBRZYCH
4 LASKOWSKI MARCIN 21km / M30 22 BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ NOWA RUDA
 
18 3.PBOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STADNIK JADWIGA 21km / K30 3.PBOT
2 MĘDREK-MICHAŁÓW JUSYNA 21km / K30 3.PBOT
3 BADLIK MARCIN 21km / M40 3.PBOT
4 SZMIST SZYMON 21km / M40 3.PBOT
5 MOSOŃ WIKTOR 21km / M40 3.PBOT
6 TOMASZEK ZBIGNIEW 21km / M40 3.PBOT USTRZYKI DOLNE
7 STRUSIEWICZ DARIUSZ 21km / M40 3.PBOT
8 ZAWADZKI ŁUKASZ 21km / M20 3.PBOT
9 MIERZWA MARIUSZ 21km / M20 3.PBOT
 
19 3T BIAŁYSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZDANUCZYK KRZYSZTOF 21km / M40 3T BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 ŁAPIŃSKA PAULINA 21km / K20 3T BIAŁYSTOK ŁAPY
3 BURSIEWICZ EMIL 21km / M30 3T BIAŁYSTOK KLEOSIN
4 GAIŃSKI TOMASZ 21km / M30 3T BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 KORZENIEWSKI PAWEŁ 21km / M30 3T BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 WALESIUK MONIKA 21km / K40 3T BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
7 MIESZKÓW KRZYSZTOF 21km / M40 3T BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
8 SADOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 3T BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
9 PERKOWSKI JAKUB 5km / M20 3T BIAŁYSTOK SOKOŁY
10 DRUŻBA GRZEGORZ 5km / M20 3T BIAŁYSTOK HAJNÓWKA
11 AWRUK MAGDALENA 5km / K30 3T BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
 
20 3T RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOFFMAN MAREK 21km / M50 3T RUNNERS TEAM BIAŁYSTOK
2 KIEZIK TOMASZ 21km / M30 3T RUNNERS TEAM BIAŁYSTOK
 
21 4 W-MBOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEPIOŁO KATARZYNA 21km / K20 4 W-MBOT
2 LIMBERGER KATARZYNA 21km / K40 4 W-MBOT EŁK
3 BIELSKI DAWID 21km / M30 4 W-MBOT
4 ŁACH DAWID 21km / M30 4 W-MBOT
5 JANUSZEWSKI KAROL 21km / M30 4 W-MBOT
6 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ 21km / M40 4 W-MBOT
7 STANIEWSKI PIOTR 21km / M20 4 W-MBOT
8 MARTYNA JERZY 21km / M30 4 W-MBOT
9 KASPERSKI ARKADIUSZ 21km / M40 4 W-MBOT
10 LIMBERGER JANUSZ 21km / M40 4 W-MBOT
 
22 4W-M BOT/41 BLP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIMBERGER JANUSZ 21km / M40 4W-M BOT/41 BLP EŁK
 
23 4WMBOT/43BLP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FILIPEK DANIEL 21km / M40 4WMBOT/43BLP BRANIEWO
2 JUROŁAJĆ TOMASZ 21km / M40 4WMBOT/43BLP BRANIEWO
3 ANDREARCZYK WOJCIECH 21km / M40 4WMBOT/43BLP BRANIEWO
 
24 5MBOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBIESKI RAFAŁ 21km / M30 5MBOT CIECHANÓW
2 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M40 5MBOT
3 JÓŹWIAK BARBARA 21km / K30 5MBOT
4 SOBIESKI RAFAŁ 21km / M30 5MBOT
5 ADAMIAK ARKADIUSZ 21km / M20 5MBOT
6 KOWALSKI MARIUSZ 21km / M40 5MBOT
 
25 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WKTOROWICZ ŁUCJA 21km / K20 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
2 STANIK WITOLD 21km / M30 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
3 CISZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
4 KRUPSKI MICHAŁ 21km / M40 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
5 WASIELEWSKI MICHAŁ 21km / M40 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
6 WOJTAS DAMIAN 21km / M20 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
7 LESZKIEWICZ ARTUR 21km / M40 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
8 BYŚKIEWICZ MARIUSZ 21km / M20 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
9 JURKIEWICZ TADEUSZ 21km / M40 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
26 ACHILLES-LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SLAVENSKI ILYA 21km / M30 ACHILLES-LESZNO GOMIEL
 
27 ADIDAS RUNNERS WARSAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK MAŁGORZATA 5km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
2 JAGIEŁŁO-FAJKOWSKA AGNIESZKA 21km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
3 FAJKOWSKI PIOTR 21km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
4 WOJCIECHOWICZ AGNIESZKA 21km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
5 KUBERA PIOTR 21km / M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW JÓZEFÓW
6 TOMASZEWSKA SYLWIA 5km / K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
 
28 AKTYWNE BORKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAKOSZ MAREK 21km / M30 AKTYWNE BORKI RADZYŃ PODLASKI
2 LATOCH-MALESA MILENA 21km / K30 AKTYWNE BORKI BORKI
3 SAŁATA RADOSŁAW 21km / M30 AKTYWNE BORKI BORKI
4 GÓRNY PRZEMEK 21km / M30 AKTYWNE BORKI BORKI
5 WALKOWIAK PAWEŁ 21km / M20 AKTYWNE BORKI BORKI
 
29 AKTYWNI KAMIEŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEWERYNEK MARIUSZ 21km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
 
30 ALEX OPTIMA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ILIASZUK ŁUKASZ 21km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
2 SUŁKOWSKI KAMIL 21km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
3 SOKOŁOWSKI KRZYSZTOF 5km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
4 CZYŻEWSKA KAROLINA 5km / K20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
5 PYTEL RAFAŁ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
6 MIERZWIŃSKI MARCIN 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
7 KOWALCZYK SEBASTIAN 5km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
8 PURTA MACIEJ 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
9 SADOWSKA MAŁGORZATA 5km / K40 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
10 SADOWSKI DANIEL 5km / M12 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
11 BRZOZOWSKA JUSTYNA 5km / K40 ALEX OPTIMA TEAM POŚWIĘTNE
12 MAŚLIŃSKA-PROKOPIAK MAGDALENA 5km / K40 ALEX OPTIMA TEAM IGNATKI
13 WIĘSŁAW KRZYSZTOF 5km / M20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
14 MŚCICHOWSKA ALINA 5km / K20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
15 SAMSON ALEKSANDRA 5km / K20 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
16 HOŁOWNIA RAFAŁ 5km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
17 SAMSON ADAM 5km / M30 ALEX OPTIMA TEAM BIAŁYSTOK
 
31 AMATORSZCZYZNA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARMUTA MAGDALENA 21km / K30 AMATORSZCZYZNA TEAM WARSZAWA
2 JAROSZ MAGDALENA 5km / K30 AMATORSZCZYZNA TEAM WARSZAWA
 
32 APN HATTRICK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZUK MARIUSZ 5km / M30 APN HATTRICK BIAŁYSTOK
2 OSIPIUK JERZY 5km / M30 APN HATTRICK BIAŁYSTOK
3 OSIPIUK MONIKA 5km / K30 APN HATTRICK BIAŁYSTOK
 
33 APPLADALENSLOPARKLUBB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NILSSON DAG 21km / M60 APPLADALENSLOPARKLUBB LAMMHULT
 
34 AVANGARDA PUŁAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BISZCZUK MARIOLA 21km / K30 AVANGARDA PUŁAWY PUŁAWY
2 KOZŁOWSKI BARTOSZ 5km / M30 AVANGARDA PUŁAWY PUŁAWY
 
35 AWF BIAŁA PODLASKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WARDECKA SYLWIA 21km / K20 AWF BIAŁA PODLASKA SIEMIATYCZE
 
36 BARTER S.A.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JACKIEWICZ ADAM 21km / M30 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
2 TRESZCZOTKO WIESŁAW 21km / M40 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
3 TROJAN GIENEK 5km / M50 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
4 LEMAŃSKI PIOTR 5km / M20 BARTER S.A. BIAŁYSTOK
 
37 BBL GIŻYCKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHEŁKOWSKI RAFAŁ 21km / M40 BBL GIŻYCKO GIŻYCKO
2 PUCHALSKA-KOCISZ GABRIELA 21km / K40 BBL GIŻYCKO GIŻYCKO
3 NIEDŹWIECKI TOMASZ 21km / M40 BBL GIŻYCKO GIŻYCKO
4 ŁOZAK KINGA 21km / K20 BBL GIŻYCKO GIŻYCKO
 
38 BCM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GWÓŹDŹ KAMIL 21km / M30 BCM TEAM WARSZAWA
 
39 BEGIMO KLUBAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAVICKIENE JUSTINA 21km / K30 BEGIMO KLUBAS JONAVA
 
40 BENEDEK-TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIMAIYO HILLARY KIPTUM MAIYO 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
2 KOSGEI MATHEW 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
3 OIGO CHRISTINE MORAA 21km / K30 BENEDEK-TEAM ELDORET
4 CHEMUTAI JOYLINE 21km / K20 BENEDEK-TEAM ELDORET
5 KORIR CAROLINE JEBET 21km / K20 BENEDEK-TEAM ELDORET
 
41 BIALEKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAZBERUK JAROSŁAW 21km / M50 BIALEKO WASILKÓW
 
42 BIAŁA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMCZYK ILONA 21km / K40 BIAŁA BIEGA BIAŁA PODLASKA
 
43 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUTKIEWICZ BARTOSZ 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
2 OGIŃSKA MARTA 21km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
3 BAJDA MARCIN 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
4 FALKOWSKA MAGDALENA 21km / K20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY ŁAPY
5 BARTOSZEWICZ JAN 21km / M30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
6 CZAJKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
7 SAJEWSKI PRZEMEK 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
8 ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA 21km / K40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
9 SKARACZYŃSKI SEBASTIAN 21km / M20 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
10 BOROWSKI GRZEGORZ 21km / M50 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
11 SZPAKOWSKI ZBIGNIEW 21km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
12 ROGOWSKA MARTA 5km / K30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
13 MADEJA ADAM 5km / M40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
14 FRYBES AGNIESZKA 5km / K30 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
15 KIERZKOWSKA ANIELA 21km / K40 BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BIAŁYSTOK
 
44 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEUER SYLWESTER 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
2 KLIMIUK MAŁGORZATA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
3 IWANIUK JAROSŁAW 21km / M50 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM GRABÓWKA
4 GONTAREK EWA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
5 LENKIEWICZ PAWEL 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
6 OLSZYŃSKI MAREK 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
7 GRYŻENIA DANIEL 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
8 CHLABICZ PAWEŁ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM ZAŚCIANKI
9 ILICZ ŁUKASZ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
10 ORZEŁOWSKI RAFAŁ 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
11 ŚWIRYDZIUK KRZYSZTOF 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
12 ŚWIRYDZIUK EWELINA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
13 RUDZIŃSKI BOGDAN 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
14 SOKÓŁ MARIUSZ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
15 RUTKOWSKA KATARZYNA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM MOŃKI
16 JEGLIŃSKA-KRUPA MAŁGORZATA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KLEOSIN
17 UŻYŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
18 DROBOT MARLENA 21km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
19 KUCHARCZYK AGNIESZKA 21km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KLEOSIN
20 UŻYŃSKA EWELINA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
21 KUCZYŃSKA WERONIKA 5km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
22 MYSZKOWSKI PAWEŁ 5km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
23 GOŁASZEWSKA EMILIA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
24 PÓŁTORAK KATARZYNA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
25 LUBOWICKA EDYTA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
26 BOSIACKI JAROSŁAW 5km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
27 SZCZYKOWSKA JOANNA 5km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
28 SZUBZDA PIOTR 5km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM PONIKŁA GM. DOBRZYNIEWO DUŻE
29 SZUBZDA ALINA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM PONIKŁA GM. DOBRZYNIEWO DUŻE
30 MIROŃCZUK URSZULA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
31 DOROSZCZYK ADAM 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM SOKÓŁKA
32 LUBOWICKI MARCIN 5km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
33 NOS-SADOWSKA JOANNA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
34 AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH 5km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM OGRODNICZKI
35 BRZOZOWSKA ZOSIA 5km / K12 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM CHOROSZCZ
 
45 BIEGAJ Z MAŃKIEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYBULSKI MARIUSZ 21km / M40 BIEGAJ Z MAŃKIEM JELCZ-LASKOWICE
2 SIUDZIŃSKA ANNA 21km / K40 BIEGAJ Z MAŃKIEM BYDGOSZCZ
 
46 BIEGAM BO LUBIĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARUSZAK ŁUKASZ 21km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ WARSZAWA
 
47 BIEGAM BO LUBIĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAPOLSKA KATARZYNA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
 
48 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ELIASZ-LASKOWSKA MAGDALENA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
2 MRÓWKA ANDRZEJ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
3 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF 5km / M30 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
4 MRÓWKA KATARZYNA 5km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA OSTROŁĘKA
 
49 BIEGAM Z GABRYSIĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUDALEWSKI TOMASZ 21km / M50 BIEGAM Z GABRYSIĄ BIAŁYSTOK
2 GUDALEWSKA ANNA MARIANNA 5km / K40 BIEGAM Z GABRYSIĄ BIAŁYSTOK
3 GUDALEWSKI JERZY 5km / M12 BIEGAM Z GABRYSIĄ BIAŁYSTOK
4 SKWIOT GABRIELA 5km / K20 BIEGAM Z GABRYSIĄ BIAŁYSTOK
5 SKWIOT DARIUSZ 5km / M40 BIEGAM Z GABRYSIĄ BIAŁYSTOK
 
50 BIEGAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HRYNKO JACEK 5km / M20 BIEGAMY DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
2 ANDREJCZUK JÓZEK 5km / M40 BIEGAMY POROSŁY
3 CZERWIŃSKI ANDRZEJ 5km / M40 BIEGAMY BIAŁYSTOK
4 RAKOWSKA IWONA 5km / K30 BIEGAMY KRASNOSIELC
 
51 BIEGAMY DLA ZDROWIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GODLEWSKI ANDRZEJ 21km / M30 BIEGAMY DLA ZDROWIA BORAWSKIE
2 DANKIEWICZ HENRYK 21km / M50 BIEGAMY DLA ZDROWIA BIAŁYSTOK
3 POZDRAWIAM MARIUSZ 21km / M60 BIEGAMY DLA ZDROWIA ŁOMŻA
4 JANUCIK TADEUSZ 21km / M70 BIEGAMY DLA ZDROWIA ŁOMŻA
 
52 BIEGIEM POD WIATR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSIPIUK ADAM 21km / M30 BIEGIEM POD WIATR BIAŁYSTOK
 
53 BIEGIEM RADOM!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORAWSKA BEATA 21km / K50 BIEGIEM RADOM! BIELICHA
2 MORAWSKI MIROSŁAW 21km / M50 BIEGIEM RADOM! RADOM
3 BORKOWSKI JERZY 21km / M60 BIEGIEM RADOM! RADOM
 
54 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GURSIEL TOMASZ 21km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
 
55 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CEBO ARTUR 21km / M30 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ KRAKÓW
2 CEBO KATARZYNA 21km / K20 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ KRAKÓW
3 ORCZYKOWSKI BOGDAN 21km / M20 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ NAWOJOWA
 
56 BIEGOSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI ADAM 21km / M40 BIEGOSTOK BIAŁYSTOK
 
57 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANEK RADOSŁAW 21km / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
2 TROCHA ROMAN 21km / M50 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
3 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
4 MAŚLANKA PAWEŁ 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
 
58 BOHATEROWIE OSTATNIEJ AKCJI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAIŃSKA IWONA 5km / K30 BOHATEROWIE OSTATNIEJ AKCJI BIAŁYSTOK
2 SZCZESIUL ANNA 5km / K40 BOHATEROWIE OSTATNIEJ AKCJI BIAŁYSTOK
3 KOSZEL PIOTR 5km / M40 BOHATEROWIE OSTATNIEJ AKCJI BIAŁYSTOK
4 KOSZEL AGNIESZKA 5km / K40 BOHATEROWIE OSTATNIEJ AKCJI BIAŁYSTOK
 
59 BREST RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHABIARAK SIARHEI 21km / M30 BREST RUN BREST
2 ILYUCHYK NATALLIA 21km / K30 BREST RUN BREST
3 SNITKO SVIATLANA 21km / K30 BREST RUN BREST
4 ZHASKO ANTON 21km / M30 BREST RUN BREST
5 KHOMICH BARYS 21km / M30 BREST RUN BREST
6 SHAUKUN ANASTASIYA 5km / K30 BREST RUN BREST
7 BAZHUK SVIATLANA 5km / K40 BREST RUN BREST
8 KUZMIN VASILI 5km / M30 BREST RUN BREST
9 KUZMINA YULIYA 5km / K30 BREST RUN BREST
10 HUTNIK ALESIA 21km / K30 BREST RUN BREST
 
60 CAŁA OLEŚNICA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAROSZ JAROSŁAW 21km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
2 TARKOWSKI BOGDAN 21km / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA CIECHANOWIEC
 
61 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZENIA MAŁGORZATA 21km / K50 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISY LUBLIN
2 ZIĘBA EMIL 21km / M40 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISY LUBLIN
3 ŻUROWSKI JACEK 21km / M50 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISY LUBLIN
4 OŁTARZEWSKI JAROSŁAW 21km / M30 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISY SOCHACZEW
 
62 CLASSICPARKIET.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TEPER BARTOSZ 21km / M20 CLASSICPARKIET.PL FRYSZTAK
2 BŁONIARZ BARTOSZ 21km / M20 CLASSICPARKIET.PL FRYSZTAK
3 ADAMIAK PAULINA 5km / K20 CLASSICPARKIET.PL CIECHANÓW
 
63 CMKP TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻURAWSKA AGNIESZKA 21km / K50 CMKP TEAM WARSZAWA
 
64 CS AIKINUR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M40 CS AIKINUR
 
65 DD RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOMOREK TOMASZ 5km / M20 DD RUNNING TEAM WARSZAWA
 
66 DG RSZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĄDZIELA RAFAŁ 21km / M40 DG RSZ WARSZAWA
 
67 DO CELU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI MARIUSZ 21km / M40 DO CELU ŁYSE
 
68 DOBRE PASZE KOWALCZYK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK MATEUSZ 21km / M20 DOBRE PASZE KOWALCZYK PRZYTYK
 
69 DOLNOŚLĄSKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŁĘBIEWSKA ALEKSANDRA 21km / K20 DOLNOŚLĄSKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA WARSZAWA
 
70 DREWNOFORNIR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SĘKOWSKI MARCIN 21km / M50 DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
2 JOBBÁGY ZOLTAN 21km / M40 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
3 OSIEKOWICZ TOMASZ 21km / M50 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
4 SOKÓŁ MAGDALENA 21km / K40 DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
5 HOROSZEWSKA IZABELA 21km / K40 DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
 
71 DRUŻYNA JANKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZTYPKA KONRAD 21km / M30 DRUŻYNA JANKA WŁOCŁAWEK
2 SZTYPKA JUSTYNA 21km / K30 DRUŻYNA JANKA WŁOCŁAWEK
3 JAKUBOWSKA MARTA 21km / K40 DRUŻYNA JANKA KALISZ
4 BUJALSKI JAN 21km / M60 DRUŻYNA JANKA WŁOCŁAWEK
 
72 DRUŻYNA KONOPIELKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAWECKI MAREK 21km / M40 DRUŻYNA KONOPIELKI NIEWODNICA NARGILEWSKA KOLONIA
 
73 DRUŻYNA ML
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOMOROWSKA SYLWIA 21km / K40 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
2 LENART MIŁOSZ 21km / M50 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
3 JANKOWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
4 MAŁECKI RADOSŁAW 21km / M40 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
5 RUSZCZYK MAŁGORZATA 5km / K30 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
6 SERWIN ANDRZEJ 5km / M40 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
 
74 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRYGUĆ ANNA KATARZYNA 21km / K40 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 GIERASIMIUK PAWEŁ 21km / M30 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 GŁOWACKI PAWEŁ 21km / M20 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK JUCHNOWIEC
4 GRABALA DARIUSZ 21km / M40 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 ŻAKOWICZ AGNIESZKA 5km / K30 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K40 DRUŻYNA POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
 
75 DRUŻYNA SZPIKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZWEDA MIROSŁAWA 21km / K30 DRUŻYNA SZPIKU TORUŃ
2 SYSKA KRYSTIAN 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU BRAŃSK
3 SOWA RYSZARD 21km / M30 DRUŻYNA SZPIKU BIAŁA PODLASKA
 
76 DYNATRACE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZEWSKI CEZARY 21km / M30 DYNATRACE RUMIA
2 LISOWSKI TOMASZ 21km / M30 DYNATRACE GDAŃSK
3 BEGER DAGMARA 21km / K40 DYNATRACE GDAŃSK
4 LINDA KAROLINA 21km / K30 DYNATRACE GDAŃSK
5 FANDREJEWSKI ADAM 21km / M40 DYNATRACE GDAŃSK
 
77 DZIKIE SKRZYDŁO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUTYNA DANA 21km / K30 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
2 MURASZEW - DĄBROWSKA KATARZYNA 21km / K40 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
3 SIOCH GRZEGORZ 21km / M40 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
 
78 FAFARAFA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZBUCKA KATARZYNA 5km / K40 FAFARAFA OGRODNICZKI
2 CHOJNOWSKI MARCIN 5km / M30 FAFARAFA BIAŁYSTOK
 
79 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOGUSKI ANDRZEJ 21km / M40 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
2 TRACIKOWSKI DARIUSZ 21km / M40 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
3 GUMOWSKA ANNA 21km / K50 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
4 GUMOWSKI DARIUSZ 21km / M50 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
5 BIELICKA BEATA 21km / K40 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
6 WYSZKOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
7 KUŚMIRAK LESZEK 21km / M60 FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA ŁAPY
 
80 FUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOŁĘGOWSKA EWA 21km / K30 FUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA KOBYŁKA
2 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K30 FUNDACJA MORSY WOŁOMIN KOBYŁKA
 
81 GANG SŁODZIAKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUŻELEWSKA URSZULA 5km / K40 GANG SŁODZIAKÓW BIAŁYSTOK
2 KUŻELEWSKA JULIA 5km / K12 GANG SŁODZIAKÓW BIAŁYSTOK
 
82 GLS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUTOWSKI MARIUSZ 21km / M40 GLS TEAM BIAŁYSTOK
2 TYMIŃSKI MARIUSZ 21km / M30 GLS TEAM BIAŁYSTOK
3 NIEMIRA KONRAD 21km / M30 GLS TEAM BIAŁYSTOK
 
83 GOGOL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOGOL TOMASZ 21km / M30 GOGOL TEAM WARSZAWA
2 GOGOL JANUSZ 21km / M50 GOGOL TEAM BIAŁYSTOK
 
84 GRODNOOBLSPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDREICHYK NATALLIA 21km / K40 GRODNOOBLSPORT GRODNO
2 ANDREICHYK ALEH 21km / M40 GRODNOOBLSPORT GRODNO
3 VERKHAVODKIN HENADZ 5km / M30 GRODNOOBLSPORT GRODNO
4 ANDREICHYK KIRYL 5km / M20 GRODNOOBLSPORT GRODNO
 
85 GRUPA ANIELI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIM RENATA 21km / K50 GRUPA ANIELI WARSZAWA
 
86 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAŁDAN TOMASZ 21km / M30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA KOSMATY BOREK
2 KOWALEWSKI SZYMON 21km / M30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA BIAŁOSTOCKA
3 GOTÓWKO AGNIESZKA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
4 BORUCIŃSKA EDYTA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
5 BAŁDAN IRENA 5km / K70 GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA KOSMATY BOREK
 
87 GRUPA BIEGOWA UM W-WA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BONIFACIUK MACIEJ 21km / M30 GRUPA BIEGOWA UM W-WA WARSZAWA
2 SKARŻYŃSKI ADAM 21km / M30 GRUPA BIEGOWA UM W-WA WARSZAWA
3 ZALIWSKI ANDRZEJ 21km / M40 GRUPA BIEGOWA UM W-WA WARSZAWA
4 SEKŚCIŃSKA MAGDA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA UM W-WA ŁOMŻA
5 LIĆWINKO KAMIL 21km / M20 GRUPA BIEGOWA UM W-WA BIAŁYSTOK
6 ŻÓŁCIŃSKI WALDEMAR 21km / M60 GRUPA BIEGOWA UM W-WA WARSZAWA
 
88 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAPIERNIK MACIEJ 21km / M40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
2 STANKIEWICZ PIOTR 21km / M40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
3 PAPIERNIK ELŻBIETA 21km / K40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
4 NIEWIAROWSKI RAFAŁ 21km / M20 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
5 NIEWIAROWSKA ELŻBIETA 5km / K40 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK
 
89 GS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PINHEIRO JOSÉ 21km / M20 GS RUNNING TEAM WARSAW
2 LAU BRANDEN 21km / M20 GS RUNNING TEAM WARSAW
3 PAULINO MIGUEL 21km / M20 GS RUNNING TEAM WARSZAWA
 
90 HAJNÓWKA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDROSIUK TOMASZ 21km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
2 BURNECKI ARTUR 21km / M40 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
3 ŁUKSZA MICHAŁ 5km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
4 TELLOS OSKAR 5km / M12 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
5 TELLOS JUSTYNA 5km / K30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
6 SOŁOGUBA JAN 5km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
7 FRĄCZEK LUIZA 21km / K40 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
 
91 HOUSE OF POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWSKA MAGDALENA 21km / K30 HOUSE OF POLAND BIAŁYSTOK
2 KOTOWSKI MIECZYSŁAW 21km / M30 HOUSE OF POLAND BIAŁYSTOK
3 NOSZCZYŃSKI KAMIL 21km / M30 HOUSE OF POLAND BIAŁYSTOK
4 SIENKIEWICZ MARCIN 5km / M40 HOUSE OF POLAND ŁAPY
5 KRUSZEWSKI GRZEGORZ 5km / M30 HOUSE OF POLAND NOWE PIEKUTY
6 PERKOWSKI SYLWESTER 5km / M30 HOUSE OF POLAND ŁAPY
7 MAKAREWICZ PRZEMYSŁAW 5km / M30 HOUSE OF POLAND BIAŁYSTOK
8 TIMOFIEJUK GRZEGORZ 5km / M30 HOUSE OF POLAND CZEREMCHA
 
92 IEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WISZENKO ELŻBIETA 21km / K60 IEGAM BO LUBIĘ BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
 
93 ING TECH POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSACKI ŁUKASZ 21km / M30 ING TECH POLAND KIELCE
 
94 JAK DO TEGO DOSZŁO NIE WIEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARECIK AGATA 21km / K20 JAK DO TEGO DOSZŁO NIE WIEM GNOJNIK
2 POLECKI JACEK 5km / M30 JAK DO TEGO DOSZŁO NIE WIEM BIAŁYSTOK
 
95 JASNOCELOWI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HRYSZKO PAWEŁ 21km / M20 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
2 RESZUTA ANDRZEJ JACEK 5km / M40 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
3 LECIEWICZ-HRYCIUK MONIKA 5km / K30 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
4 STASIEWICZ EMILIA 5km / K20 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
5 KUKOWSKA KATARZYNA 5km / K40 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
6 PELC MAGDALENA 5km / K30 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
7 STERKOWIEC GRZEGORZ 5km / M40 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
8 WINNICKI KRZYSZTOF 5km / M30 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
9 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 JASNOCELOWI
10 FILIPCZUK MAGDALENA 5km / K40 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
11 SZULGA PIOTR 5km / M30 JASNOCELOWI AUGUSTÓW
12 KACZOROWSKA LUCYNA 5km / K30 JASNOCELOWI BIAŁYSTOK
 
96 JAWOROWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAWOROWSKI KRZYSZTOF 5km / M60 JAWOROWSCY SZCZUCZYN
 
97 JEDNOŚLAD.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLEDZIŃSKI LESZEK 5km / M30 JEDNOŚLAD.PL KONSTANCIN - JEZIORNA
 
98 JW 2414
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAWLAK DAMIAN 21km / M20 JW 2414 TERESIN
 
99 JW 3519
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻYLIŃSKI SŁAWOMIR 21km / M30 JW 3519 BIAŁYSTOK
2 WOŁKOWYCKI MARIUSZ 21km / M30 JW 3519 BIAŁOWIEŻA
 
100 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOSZCZYŃSKI JACEK 21km / M50 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
2 TARNOWSKI WITOLD 21km / M50 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
3 MARUT RYSZARD 21km / M60 KB TKKF PROMYK CIECHANÓW CIECHANÓW
 
101 KB WYSZKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIĘGIELEWSKI RAFAŁ 21km / M40 KB WYSZKÓW WYSZKÓW
 
102 KGHM ZG RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CUDAK BARTOSZ 21km / M20 KGHM ZG RUN LUBIN
 
103 KIJKOWE TRZEMESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANKOWSKA JUSTYNA 21km / K40 KIJKOWE TRZEMESZNO TRZEMESZNO
 
104 KLUB BIEGACZA JURUND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOLIWODA IWONA 21km / K30 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
2 SZWEJKOWSKA-DUDZIEC MARTA 21km / K30 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
3 DUDZIEC MARCIN 21km / M30 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
4 PRZYCHODKO KAMILA 21km / K30 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
5 BIAŁOBRZEWSKI WOJCIECH 21km / M40 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
6 MAJEWSKA SYLWIA 21km / K40 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
7 ZDUNEK JÓZEF 21km / M50 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
8 WILCZEK RAFAŁ 21km / M30 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
9 PIOTROWSKI MICHAŁ 21km / M30 KLUB BIEGACZA JURUND ŚWIĘTAJNO
 
105 KLUB BIEGACZY JYSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRYPUĆ-KUPA EWA 21km / K30 KLUB BIEGACZY JYSK HAJNÓWKA
 
106 KOZY W UCHU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BISOWSKI MARIUSZ 21km / M40 KOZY W UCHU KOBYŁKA
 
107 KS ARCO ŁAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZYŚK ARKADIUSZ 21km / M40 KS ARCO ŁAWY RZEKUŃ
 
108 KS GRYF KIETRZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOSAL DAWID 21km / M20 KS GRYF KIETRZ KIETRZ
 
109 KTMŁ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAK CEZARY 21km / M30 KTMŁ KĘTRZYN
 
110 KWIDZYN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK PIOTR 21km / M40 KWIDZYN BIEGA PRABUTY
 
111 LEJDIS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHNIKOWSKA MAŁGORZATA 5km / K40 LEJDIS LUBARTÓW
 
112 LEŚNE ŚLEDZIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAC MAŁGORZATA 21km / K30 LEŚNE ŚLEDZIE BIAŁYSTOK
 
113 LIESMA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIRKENBERGA SIMONA 21km / K20 LIESMA
 
114 LITWA UNITED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRAVINSKAS DAINIUS 21km / M40 LITWA UNITED ALYTUS
2 KLEBAUSKAS ARUNAS 21km / M50 LITWA UNITED ALYTUS
3 JUSAITIS GRAZVYDAS 21km / M40 LITWA UNITED ALYTUS
4 SUCHOCKAS EDGARAS 21km / M40 LITWA UNITED ALYTUS
5 JAKUBELIENE AUSRA 21km / K40 LITWA UNITED ALYTUS
6 DUSEVICIUS MINDAUGAS 21km / M30 LITWA UNITED ALYTUS
7 KAVALIAUSKAS PETRAS 21km / M70 LITWA UNITED DRUSKININKAI
 
115 LU. TECH PROJEKT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKASZUK JACEK 21km / M40 LU. TECH PROJEKT TEAM BIAŁYSTOK
2 BARANOWSKI KAROL 21km / M30 LU. TECH PROJEKT TEAM BIAŁYSTOK
3 ZYDOROWICZ PIOTR 21km / M40 LU. TECH PROJEKT TEAM ZIELONKA
4 BARANOWSKI MACIEJ 21km / M20 LU. TECH PROJEKT TEAM BIAŁYSTOK
 
116 LUBLIN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓLIKOWSKA AGATA 21km / K30 LUBLIN BIEGA LUBLIN
2 ZYGA EWA 21km / K30 LUBLIN BIEGA LUBLIN
3 ZYGA MARCIN 21km / M30 LUBLIN BIEGA LUBLIN
 
117 M POWER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHRZAN MARCIN 21km / M40 M POWER PRUSZKÓW
2 NAWROCKI DARIUSZ 21km / M40 M POWER KĘTRZYN
 
118 MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SYROCKI ARKADIUSZ 21km / M40 MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM TYCHY
2 CYROCKA AGNIESZKA 21km / K40 MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM MARKI
 
119 MASOVIA PROACTIVE CIECHANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WUDARCZYK TOMASZ 21km / M50 MASOVIA PROACTIVE CIECHANÓW WŁADYSŁAWOWO
 
120 MATISON RUNNER CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARLSONE GITA 21km / K30 MATISON RUNNER CLUB
 
121 MATKI WARIATKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIBUŁOWICZ MONIKA 5km / K30 MATKI WARIATKI SURAŻ
2 KACZMARCZYK MONIKA 5km / K30 MATKI WARIATKI ŚWIĘTAJNO
 
122 MDPP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DABROWSKI MAREK 21km / M30 MDPP BIAŁYSTOK
 
123 MEDICOVER BIAŁYSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TEKIEŃ EDYTA 5km / K30 MEDICOVER BIAŁYSTOK GRABÓWKA
 
124 MEDILAB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAWICKI MICHAŁ 21km / M40 MEDILAB ŁÓDŹ
2 BOBROWSKA ANNA 5km / K30 MEDILAB CHOROSZCZ
 
125 MIĘDZYRZECKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 AFALTOWSKI GRZEGORZ 21km / M30 MIĘDZYRZECKA GRUPA BIEGOWA KĄKOLEWNICA
 
126 MKB DREPTAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PODSTAWKA PIOTR 5km / M30 MKB DREPTAK STANISŁAWÓW
 
127 MKS JUVENIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZUK MAGDALENA 5km / K20 MKS JUVENIA SIEMIATYCZE
2 ZUJKO KINGA 5km / K20 MKS JUVENIA BIAŁYSTOK
 
128 MORSY CZYŻEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZULBORSKI ANDRZEJ 5km / M30 MORSY CZYŻEW CZYZEW
 
129 MPS BIKE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FASZCZEWSKI ANDRZEJ 21km / M40 MPS BIKE TEAM BIAŁYSTOK
2 WĄDOŁOWSKI MARCIN 21km / M40 MPS BIKE TEAM LEGIONOWO
 
130 MUAY RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŚCIELNIAK MAREK 21km / M40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
2 DRAJERCZAK MARLENA 21km / K40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
 
131 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WEREMKO GRZEGORZ 21km / M40 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
2 KLESZCZYŃSKI BARTOSZ 21km / M30 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
3 KLESZCZYŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
4 NOWACZEK ALEKSANDRA 21km / K30 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
5 MAJ PIOTR 21km / M40 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
 
132 NADAKTYWNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATEJCZYK MARCIN 21km / M40 NADAKTYWNI LEWICKIE
2 GAWRYCH SYLWIA 21km / K30 NADAKTYWNI CHOROSZCZ
3 RAMOTOWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 NADAKTYWNI CHOROSZCZ
4 NAREWSKA SYLWIA 21km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
5 CHOŁODOWSKI PIOTR 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
6 MOCZYDLOWSKI MAREK 21km / M40 NADAKTYWNI ZASCIANKI
7 GINDOROWICZ ANNA 21km / K50 NADAKTYWNI WASILKÓW
8 WYSOCKI TOMASZ 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
9 ZALEWSKI DARIUSZ 21km / M50 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
10 GUZOWSKA EDYTA 21km / K40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
11 BEKISZ AGNIESZKA 21km / K40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
12 HERMANOWICZ ADAM 21km / M40 NADAKTYWNI STUDZIANKI
13 STYPUŁKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
14 JURCZEWSKI MARIUSZ 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
15 WITCZAK JAKUB 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
16 RUDNIK SŁAWOMIR 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
17 KOŁODKO JULIUSZ 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
18 OMIELIAŃCZYK RYSZARD 21km / M50 NADAKTYWNI NOWODWORCE
19 LEONIUK PAWEŁ 21km / M30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
20 OSMÓLSKI ROBERT 21km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
21 OSTASZEWSKA ELIZA 21km / K20 NADAKTYWNI AUGUSTOW
22 FALKOWSKA MARTYNA 5km / K20 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
23 MOCZYDŁOWSKA WIKTORIA 5km / K12 NADAKTYWNI ZAŚCIANKI
24 PANASIUK PAULINA 5km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
25 ZAPRZAŁKA MICHAŁ 5km / M40 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
26 TARGOŃSKA-KOŁODKO SYLWIA 5km / K30 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
27 KLEJZEROWICZ PAWEŁ 5km / M20 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
28 CICHOCKA ANITA 5km / K12 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK
 
133 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASKOWSKI TOMASZ 21km / M20 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ KRAKÓW
2 WITOS RAFAŁ 21km / M20 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ BIAŁYSTOK
3 LASKOWSKA RENATA 5km / K50 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ WĘGRZCE WIELKIE
4 LASKOWSKI PIOTR 5km / M20 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ MAŁA WIEŚ
 
134 NIGHT CITY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PACHKOVSKY PAVEL 21km / M20 NIGHT CITY GRODNO
 
135 NOA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JELIŃSKI SEBASTIAN 21km / M40 NOA WROCŁAW
2 SZYINSKA ALICJA 21km / K30 NOA WROCŁAW
3 KOWALSKA KINGA 21km / K20 NOA WROCŁAW
 
136 O CO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARSKI MARCIN 21km / M40 O CO BIEGA KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
 
137 O TAK ŁO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZAJEWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 O TAK ŁO KRAKÓW
 
138 OSTO BIAŁYSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URWANOWICZ ŁUKASZ 5km / M30 OSTO BIAŁYSTOK IGNATKI-OSIEDLE
2 KRUHLEJ MARCIN 5km / M30 OSTO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 NOWICKI MARCIN 5km / M30 OSTO BIAŁYSTOK LEGIONOWO
4 KRUHLEJ MARCIN 5km / M30 OSTO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
 
139 OSTRÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUDEŁKO TOMASZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
2 SIELECKI MICHAŁ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
3 ROMEJKO PIOTR 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
4 GAWKOWSKI ARTUR 21km / M20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
5 ROMEJKO DARIUSZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
6 ZABUDOWSKA JOANNA 21km / K40 OSTRÓW BIEGA CZYŻEW
7 GOŁASZEWSKI SEBASTIAN 21km / M30 OSTRÓW BIEGA WARSZAWA
8 BARZAŁ ARTUR 5km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
9 NOWACKA AGATA 5km / K20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
10 UŚCIŃSKA MARTA 21km / K20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
11 PIEŃKOWSKA ELWIRA 21km / K30 OSTRÓW BIEGA WĄSEWO
12 KOWALCZYK SŁAWOMIR 21km / M50 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
13 KOWALCZYK GRAŻYNA 21km / K40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
14 PASIAK MARCIN 21km / M40 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
15 NOWACKA AGATA 21km / K20 OSTRÓW BIEGA OSTRÓW MAZOWIECKA
 
140 OUTDOOR TRAINING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKIEWICZ DAWID 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
2 ŚLIWKA RAFAŁ 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
3 KORNILUK TOMASZ 21km / M30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
4 ŻUKOWSKA ANIELA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
5 SIELWONCZUK AGNIESZKA 21km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
6 MATEJCZYK ARTUR 21km / M40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
7 JÓŹWICKI KAROL 21km / M30 OUTDOOR TRAINING DOBRZYNIEWO DUŻE
8 KONIUCH AGNIESZKA 5km / K20 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
9 JABŁOŃSKA DOROTA 5km / K20 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
10 SOKÓLSKA KATARZYNA 5km / K30 OUTDOOR TRAINING DOBRZYNIEWO DUŻE
11 BOROWSKA JUSTYNA 5km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
 
141 OWNED OUTCOMES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHMIELEWSKI KAMIL 5km / M20 OWNED OUTCOMES BIAŁYSTOK
2 ZARĘBA-GRODZKA KATARZYNA 5km / K30 OWNED OUTCOMES BIAŁYSTOK
3 SAMOJLIK MARCIN 5km / M20 OWNED OUTCOMES BIAŁYSTOK
4 KOZŁOWSKI WOJCIECH 5km / M40 OWNED OUTCOMES BIAŁYSTOK
5 CZERNIAWSKI PAWEŁ 5km / M20 OWNED OUTCOMES BIAŁYSTOK
6 WIŚNIEWSKI ARTUR 5km / M20 OWNED OUTCOMES BIAŁYSTOK
7 SZYMAŃSKI KONRAD 5km / M20 OWNED OUTCOMES BIAŁYSTOK
8 KUBISZEWSKI ADRIAN 5km / M20 OWNED OUTCOMES BIAŁYSTOK
9 OLSZEWSKI PAWEŁ 5km / M20 OWNED OUTCOMES BIAŁYSTOK
10 MAŁYSKO ADRIAN 5km / M30 OWNED OUTCOMES BIAŁYSTOK
11 PIETRYŃCZAK KAROLINA 5km / K20 OWNED OUTCOMES POŚWIĘTNE
 
142 PARTY OF ONE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DANELCZYK RAF 21km / M30 PARTY OF ONE LUBLIN
 
143 PGB SPORTOWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZWOLIŃSKI JAROSŁAW 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA SKIERNIEWICE
2 WIŚNIEWSKI ROBERT 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
3 STEFANIUK TOMASZ 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
4 WILK TOMASZ 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA WARSZAWA
5 MICHALAK ARTUR 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA BŁONIE
6 BLEJA KRYSTIAN 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA BYDGOSZCZ
7 SOCHA KAMIL NORBERT 21km / M30 PGB SPORTOWA PACZKA BIAŁYSTOK
8 MINIUK PAWEŁ 21km / M20 PGB SPORTOWA PACZKA BIAŁYSTOK
 
144 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAROLINA KACZMAREK 21km / K30 PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
2 WOJCIECHOWSKA ANNA 21km / K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
3 NAPIERAŁA MARCIN 21km / M30 PIĄTKOWO NA BIEGOWO KOZIEGŁOWY
4 KOSSOWSKI MARIUSZ 21km / M40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
 
145 PKO BANK POLSKI SA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIRLĄG ARKADIUSZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA PIASECZNO
2 KORYCKI MIROSŁAW 21km / M50 PKO BANK POLSKI SA LEGNICA
3 BUDNIAK WOJCIECH 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
4 LUTYŃSKA ALINA 21km / K20 PKO BANK POLSKI SA POZNAŃ
5 WIĘSEK EWELINA 21km / K40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
6 MIGAS MONIKA 21km / K20 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
7 SZYMAŃSKI ADAM 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA WYSZKÓW
8 POTERALSKI DARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
9 ŁADA MARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
10 WOLNA ELŻBIETA 21km / K40 PKO BANK POLSKI SA STRYKOWO
11 WYSŁUŻAL ELŻBIETA 21km / K50 PKO BANK POLSKI SA POZNAŃ
12 BIELAK KRZYSZTOF 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA LUBLIN
13 WŁODARSKI MARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA PRUSZKÓW
14 RAK WALDEMAR 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA BYDGOSZCZ
15 SAGAN ŁUKASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
16 ŻUKOWSKA IWONA 21km / K30 PKO BANK POLSKI SA ŚRODA WLKP
17 PASTERNAK MICHAŁ 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA WRZĄCA
18 BYCZYK JACEK 21km / M50 PKO BANK POLSKI SA POZNAŃ
19 DEJEWSKA VEL DEJ JOANNA 21km / K40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
20 PTASZYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M50 PKO BANK POLSKI SA POZNAŃ
21 SIERANT FILIP 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
22 SZYMAńSKA AGNIESZKA 21km / K40 PKO BANK POLSKI SA WYSZKÓW
23 KORYCKI ARKADIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA - WESOŁA
24 KAPUŚCIŃSKI MARCIN 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
25 GLAZER MARCIN 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
26 SYCAN KRZYSZTOF 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
27 HANIEWICZ EMIL 21km / M40 PKO BANK POLSKI SA WARSZAWA
28 GONTARZ WOJCIECH 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA LUBLIN
29 BŁASZCZYK BARTOSZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
30 BŁASZCZYK BARTOSZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
31 GUDEL RAFAŁ 21km / M30 PKO BANK POLSKI SA WALIŁY - STACJA
 
146 PLACÓWKA SG W CZEREMSZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOSKOWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 PLACÓWKA SG W CZEREMSZE KLESZCZELE
 
147 POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPOTROWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYRWAS TADEUSZ 5km / M60 POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPOTROWA PACZKA ŁOMŻA
 
148 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIEŃSKI CEZARY 21km / M40 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA BIAŁYSTOK
2 SADOWSKI WOJCIECH 21km / M40 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA BIAŁYSTOK
3 KROPIWNICKI ADAM 21km / M40 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA BIAŁYSTOK
4 KĘPKO ARTUR 21km / M30 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA BIAŁYSTOK
5 ZABŁOCKI WOJCIECH 5km / M30 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA BIAŁYSTOK
6 JASIELCZUK WALDEMAR 21km / M60 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA BIAŁYSTOK
 
149 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAZYLUK EWA 21km / K30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ CZARNA BIAŁOSTOCKA
2 SZADOWSKI DARIUSZ 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ SOKÓŁKA
3 SZUBZDA ADAM 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
4 BONDAREWICZ ANDRZEJ 21km / M20 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
5 DEDERKO PIOTR 21km / M40 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
6 WOŁKOWYCKI PAWEŁ 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
7 GŁOWACKI KAMIL 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
8 WILAMOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ BIAŁYSTOK
 
150 PODLASKI URZĄD CELNO-SKARBOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRYK-DAJNOWICZ KARINA 5km / K40 PODLASKI URZĄD CELNO-SKARBOWY TUROŚŃ KOŚCIELNA
2 TARASIUK MONIKA 5km / K40 PODLASKI URZĄD CELNO-SKARBOWY RZEPNIKI
3 LISOWSKA ANNA 5km / K30 PODLASKI URZĄD CELNO-SKARBOWY BIAŁYSTOK
 
151 POLSKA IZBA ARCHITEKTURY RP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYDZEWSKI ANDRZEJ 21km / M40 POLSKA IZBA ARCHITEKTURY RP BIAŁYSTOK
 
152 POTRENUJEMY?
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWELEC JAROSŁAW 21km / M40 POTRENUJEMY? DĘBLIN
2 SZWAGIERCZAK ANDRZEJ 21km / M40 POTRENUJEMY? RUDKI
 
153 POWER TRAINING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JERMAKOWICZ BARTŁOMIEJ 21km / M30 POWER TRAINING PIASECZNO
2 SAMULSKA EWA 21km / K40 POWER TRAINING WARSZAWA
 
154 POWERADE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIS AGNIESZKA 21km / K30 POWERADE TEAM GIŻYCKO
2 DĄBROWSKI DARIUSZ 21km / M50 POWERADE TEAM BIAŁYSTOK
3 PRZYSTUPA MATEUSZ 21km / M30 POWERADE TEAM BIAŁYSTOK
4 JAROŃ ANDRZEJ 21km / M20 POWERADE TEAM OLSZTN
 
155 PREDICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MILEWSKI MICHAŁ 5km / M30 PREDICA BIAŁYSTOK
2 ŚLIWA KRZYSZTOF 5km / M30 PREDICA WARSZAWA
 
156 PRO RUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIDERSKI MARCIN 21km / M30 PRO RUN WROCŁAW WROCŁAW
 
157 PROMOTECH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUMKOWSKI MARCIN 5km / M30 PROMOTECH BIAŁYSTOK
 
158 PWSIIP W ŁOMŻY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHRZANOWSKI SEBASTIAN 5km / M30 PWSIIP W ŁOMŻY ŁOMŻA
 
159 PZU SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBEK AGATA 21km / K30 PZU SPORT TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2 MAGIELEWSKA JOANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM MIKOŁÓW
3 PASTERNAK JOANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
4 KNYCHAS DAREK 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
5 SZPARAGA DOROTA 21km / K40 PZU SPORT TEAM PIASTÓW
6 KŁOSZEWSKI ARTUR 21km / M40 PZU SPORT TEAM PIASECZNO
7 MYSZKIEWICZ AGNIESZKA 5km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
8 KRZYŻEWSKA KAROLINA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
9 CZAPLICKI PIOTR 21km / M30 PZU SPORT TEAM BIAŁYSTOK
10 BOCHENEK KRZYSZTOF 21km / M30 PZU SPORT TEAM KIELCE
11 BIAŁY KRZYSZTOF 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
12 KSIĘŻAK ANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
13 LALAK DAWID 21km / M20 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
14 SKIBICKA DOROTA 5km / K40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
15 PAWELEC KAMIL 21km / M30 PZU SPORT TEAM SOCHACZEW
16 SZOPIŃSKI WOJTEK 21km / M30 PZU SPORT TEAM SEROCK
17 ROGOLSKI ARTUR 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
 
160 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUPIŃSKI ADAM 21km / M20 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK PROTASY
2 SKOWERA KRZYSZTOF 21km / M30 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 KWIATEK MACIEJ 21km / M20 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK MIŁAKOWO
4 WIECKOWSKI ROBERT 21km / M30 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIALYSTOK
5 DRĘŻEK PATRYK 5km / M20 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK GIBY
6 KOZIEJKO STANISŁAW 21km / M60 PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
 
161 RACE FIGHTER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDA TOMASZ 21km / M30 RACE FIGHTER LUBLIN
2 KOŁEK MICHAŁ 21km / M30 RACE FIGHTER RACIBÓRZ
3 DUDZIŃSKI JAKUB 21km / M30 RACE FIGHTER ŁOWICZ
 
162 RACHUNKOWNIA.EU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOREJSZO ANETA 21km / K40 RACHUNKOWNIA.EU BIAŁYSTOK
 
163 RAJSPORT ACTIVE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCICKI KAMIL 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE LISIĘCICE
2 RÓŻAŃSKI MARCIN 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE WARSZAWA
 
164 REEBOK RUN CREW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZWOLIŃSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICE
2 REDKIEWICZ AGNIESZKA 21km / K30 REEBOK RUN CREW WARSZAWA
3 KOSSAKOWSKA BOGUMIŁA 5km / K40 REEBOK RUN CREW OSTROŁĘKA
 
165 ROSSMANN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZYK MAŁGORZATA 21km / K40 ROSSMANN ŁÓDŹ
2 WALCZAK-DĘBOWSKA IWONA 21km / K40 ROSSMANN ŁÓDŹ
3 ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M20 ROSSMANN ŁÓDŹ
4 ALBIGOWSKA MAGDALENA 21km / K30 ROSSMANN KRACZKOWA
5 BANASIAK ANNA 21km / K30 ROSSMANN ZGIERZ
6 RUDZIŃSKI MICHAŁ 21km / M40 ROSSMANN ŁÓDŹ
7 LEWANDOWSKA AGNIESZKA 21km / K30 ROSSMANN LEGIONOWO
8 GAŁKIEWICZ SYLWIA 5km / K20 ROSSMANN PABIANICE
 
166 ROZBIEGANE DZIAŁDOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASPROWICZ WIOLETTA 5km / K20 ROZBIEGANE DZIAŁDOWO DZIAŁDOWO
2 KASPROWICZ MARCIN 5km / M40 ROZBIEGANE DZIAŁDOWO DZIAŁDOWO
 
167 ROZBIEGANI Z PCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASIAK-BETLEJEWSKA RENATA 21km / K40 ROZBIEGANI Z PCZ CZĘSTOCHOWA
 
168 RUN A LOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLUZIŃSKI JAKUB 21km / M40 RUN A LOT RADOM
 
169 RUN FOR FUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁOWCZAK JACEK 21km / M30 RUN FOR FUN WARSZAWA
 
170 RUN TEAM MILEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAGIEŁŁO KONRAD 21km / M30 RUN TEAM MILEJÓW MILEJÓW
2 JAGIEŁŁO JOANNA 21km / K30 RUN TEAM MILEJÓW MILEJÓW
3 BARCZAK KATARZYNA 21km / K40 RUN TEAM MILEJÓW MILEJÓW
4 BARCZAK TOMASZ 21km / M40 RUN TEAM MILEJÓW MILEJÓW
 
171 RUN4FUN.BY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZEMODANOW ALEXEY 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
2 YARAVY BARYSLAU 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
3 NAZHKO SIARHEI 5km / M50 RUN4FUN.BY P.BEREGOVOI
4 MATORNY ULADZIMIR 21km / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
5 LIANHA ALIAKSANDR 21km / M30 RUN4FUN.BY LIDA
6 SHYLA ALIAKSANDR 21km / M30 RUN4FUN.BY MINSK
7 STUPAKEVICH HANNA 21km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
8 KISHKEL IVAN 21km / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
9 ASTACHOW ALEXEJ 21km / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
10 RAWNEIKA DZMITRY 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
11 KOLB VOLHA 21km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
12 ASKIRKA SVIATASLAU 21km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
13 BIALKO LARISA 21km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
14 DIMA VOROBYOV 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
15 GERASIMOW DENIS 21km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
16 RADZIVONAVA KARYNA 21km / K20 RUN4FUN.BY GRODNO
17 KESSEL ALEX 21km / M30 RUN4FUN.BY MINSK
18 ALEKSANDROWA NADEZDA 21km / K30 RUN4FUN.BY MOSKWA
19 KRUPITSA YURY 5km / M50 RUN4FUN.BY CHOROSZCZ
20 KAVALCHUK NATALLIA 5km / K20 RUN4FUN.BY GRODNO
21 STAKHEIKA PAVEL 5km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
22 CZEMODANOWA TATSIANA 5km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
23 SHERSHEN NIKITA 5km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
24 ASTACHOW WLADIMIR 5km / M12 RUN4FUN.BY GRODNO
25 ASTACHOWA ALENA 5km / K40 RUN4FUN.BY GRODNO
26 ANDREENKO DENIS 5km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
27 STYRYKOVICH MIKALAI 5km / M12 RUN4FUN.BY BREST
28 SZEWCZENKO NATALIA 5km / K40 RUN4FUN.BY GRODNO
29 KSENZOWA ALEKSANDRA 5km / K20 RUN4FUN.BY GRODNO
30 HARDZIEUSKAYA TATSIANA 5km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
31 DYDYSZKO WALERIJ 5km / M20 RUN4FUN.BY MINSK
32 BARANOV SERGEY 5km / M30 RUN4FUN.BY GRONDO
33 BUZIUK WIKTORIJA 5km / K20 RUN4FUN.BY GRODNO
34 BUZIUK ANDREJ 5km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
35 MALYSZKA AKSANA 5km / K40 RUN4FUN.BY GRODNO
36 BARANOW SIARHEI 5km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
37 LAZOWIK NATALIA 5km / K30 RUN4FUN.BY MINSK
38 WASZCZYLA WOLHA 5km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
39 CZUCZALINA ALENA 5km / K20 RUN4FUN.BY PINSK
40 WIERKCHAWODKINA HANNA 5km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
41 YASHEHUK VISALI 5km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
42 STYRYKOVICH MIKALAI 5km / M12 RUN4FUN.BY BREST
43 VERKHAVODKINA HANNA 5km / K30 RUN4FUN.BY GRODNO
44 NADEZHDA ALEKSANDROVA 21km / K20 RUN4FUN.BY MOSCOW
45 YASHCHUK VITALI 5km / M20 RUN4FUN.BY GRODNO
46 WENSKEWECZ JEWGENIJ 21km / M30 RUN4FUN.BY GRODNO
47 SZEWCZENKO DENIS 5km / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
 
172 RUNEDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRZYCKI SŁAWOMIR 21km / M40 RUNEDA REDA
2 PIETRZYCKA RENATA 21km / K40 RUNEDA REDA
3 SZOPA MAŁGORZATA 21km / K40 RUNEDA GDYNIA
4 SZOPA MAREK 21km / M40 RUNEDA GDYNIA
 
173 RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIŚ AGNIESZKA 21km / K40 RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA VALENCIA
2 URE JONATHAN 21km / M40 RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA VALENCIA
 
174 RUNTEAM PIĄTNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONOPKA ANDRZEJ 21km / M50 RUNTEAM PIĄTNICA
 
175 SALON FRYZJERSKI FRYZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWADZKA JAGODA 21km / K30 SALON FRYZJERSKI FRYZ BIAŁYSTOK
2 ZAWADZKI KRZYSZTOF 21km / M30 SALON FRYZJERSKI FRYZ BIAŁYSTOK
 
176 SANTANDER RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K20 SANTANDER RUNNERS TEAM
 
177 SBRT WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ELMOLA HAMEDA 21km / M50 SBRT WARSZAWA WARSZAWA
2 CHEŁMIŃSKA MAGDA 21km / K20 SBRT WARSZAWA OLECKO
3 WIERCIŃSKA MARZENA 21km / K40 SBRT WARSZAWA WARSZAWA
 
178 SEBA-TEAM ŁOWICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRZAK ADAM 21km / M30 SEBA-TEAM ŁOWICZ MYSŁAKÓW
 
179 SERDUSZKO TEAM ELK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYSIŃSKI JACEK 21km / M50 SERDUSZKO TEAM ELK EŁK
2 SPYLA DAROSLAW 21km / M50 SERDUSZKO TEAM ELK EŁK
 
180 SERDUSZKO TEAM EŁK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GETEK MARCIN 21km / M30 SERDUSZKO TEAM EŁK EŁK
 
181 SILNA WRONA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZUBARAU IHAR 21km / M30 SILNA WRONA MINSK
2 HARBARUK ALIAKSEI 21km / M30 SILNA WRONA MINSK
3 HUTAVETS IHAR 21km / M30 SILNA WRONA BREST
 
182 SISTERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUJNIUK JULITA 5km / K30 SISTERS TEAM BIAŁYSTOK
 
183 SK KOVEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANASIUK SERGEJ 21km / M40 SK KOVEL KOVEL
2 SZARKOWSKA AGNIESZKA 5km / K30 SK KOVEL SOKÓŁKA
 
184 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWSKI KRYSTIAN 21km / M20 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
2 TOKAREWICZ PAWEŁ 21km / M30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
3 KUŁAKOWSKA EWELINA 21km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
4 TOMASZYCKI ŁUKASZ 21km / M20 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
5 GRABOWICZ MIROSŁAW 21km / M50 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
6 FIRAZA ŁUKASZ 21km / M30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA ŁÓDŹ
7 LUBOWSKA KATARZYNA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
8 BRECZKO BEATA 21km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
9 OLECHNO PATRYK 21km / M20 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
10 BARANOWSKA BEATA 21km / K50 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
11 ZAJKOWSKA ANNA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
12 ZAJKOWSKI SZYMON 5km / M12 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
13 SIENKIEWICZ JUSTYNA 5km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
14 CZYŻEWSKA MAŁGORZATA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
15 OLECHNO URSZULA 5km / K30 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
16 KUKLICZ ANNA 5km / K40 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
 
185 SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BYKOWSKI MARIUSZ 21km / M20 SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁKA
 
186 SPYRO-SOFT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUPKOWSKI GRZEGORZ 5km / M30 SPYRO-SOFT TEAM BIAŁYSTOK
2 BOROWSKI PAWEŁ 5km / M20 SPYRO-SOFT TEAM KLEOSIN
3 ŻĘDZIAN MAGDALENA 5km / K20 SPYRO-SOFT TEAM BIAŁYSTOK
4 PASZKO KATARZYNA 5km / K30 SPYRO-SOFT TEAM BIELSK PODLASKI
 
187 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻEGLICZ MAREK 21km / M20 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA BIAŁE BŁOTA
2 WÓJCIK RAFAŁ 21km / M40 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA BIAŁYSTOK
 
188 STREET RUN RADOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PACHOLSKI ŁUKASZ 21km / M30 STREET RUN RADOM RADOM
2 SUŁECKI BARTOSZ 21km / M30 STREET RUN RADOM RADOM
 
189 SUSEŁKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUSABOWSKA ASIA 21km / K30 SUSEŁKI BASZKÓWKA
2 SUSABOWSKI ANDRZEJ 21km / M30 SUSEŁKI WARSZAWA
 
190 SZKOŁY SYRIUSZ W WASILKOWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANKIEWICZ CEZARY 21km / M40 SZKOŁY SYRIUSZ W WASILKOWIE BIAŁYSTOK
2 PYRKO GRZEGORZ 21km / M30 SZKOŁY SYRIUSZ W WASILKOWIE BIAŁYSTOK
3 WIŚNIOWSKA ZUZANNA 5km / K20 SZKOŁY SYRIUSZ W WASILKOWIE BIAŁYSTOK
4 KRZYMOWSKI PIOTR 21km / M30 SZKOŁY SYRIUSZ W WASILKOWIE WASILKÓW
 
191 SZYBCY I POMOCNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANISZEWSKI JĘDRZEJ 5km / M20 SZYBCY I POMOCNI BIAŁYSTOK
 
192 SĄ WOLNIEJSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUZOWSKI STANISŁAW 21km / M40 SĄ WOLNIEJSI OLSZTYN
2 CIEĆKO ELŻBIETA 21km / K20 SĄ WOLNIEJSI DOBRE MIASTO
 
193 TANIAKSIAZKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIERUS ŁUKASZ 21km / M40 TANIAKSIAZKA TEAM BIAŁYSTOK
 
194 TEAM KOPEĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRAŻBA DOMINIK 21km / M30 TEAM KOPEĆ EŁK
2 SIWCZAK IZABELA 21km / K50 TEAM KOPEĆ OLSZTYN
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 TEAM KOPEĆ
4 IGNATOWICZ RADOSŁAW 5km / M30 TEAM KOPEĆ EŁK
5 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN 5km / M30 TEAM KOPEĆ EŁK
6 BRYNDA MARCIN 5km / M30 TEAM KOPEĆ OLECKO
7 KAJAK MIROSŁAW 21km / M60 TEAM KOPEĆ GARWOLIN
 
195 TEAM RUN GOŁAŃCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIEŚLIK ANDRZEJ 21km / M30 TEAM RUN GOŁAŃCZ GOŁANCZ
2 STACHOWIAK SŁAWOMIR 21km / M40 TEAM RUN GOŁAŃCZ NIEMCZYN
 
196 TEAM WORD BIAŁYSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLIŃSKI PIOTR 5km / M30 TEAM WORD BIAŁYSTOK GNIŁA
2 BAGIŃSKA EWELINA 5km / K30 TEAM WORD BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 OSMULSKI SEBASTIAN 5km / M20 TEAM WORD BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 IWANIUK NATALIA 5km / K30 TEAM WORD BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 FALKOWSKI EMIL 5km / M30 TEAM WORD BIAŁYSTOK BIELSK PODLASKI
6 KAWAŁKO GRZEGORZ 5km / M30 TEAM WORD BIAŁYSTOK AUGUSTÓW
 
197 TEAM ZABIEGANEDNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNIEWSKI RAFAŁ 21km / M30 TEAM ZABIEGANEDNI KRYPNO
2 NURZYŃSKI MARCIN 21km / M40 TEAM ZABIEGANEDNI WARSZAWA
3 DZIDECZEK MARCIN 21km / M30 TEAM ZABIEGANEDNI WARSZAWA - WESOŁA
4 KUNKA PIOTR 21km / M30 TEAM ZABIEGANEDNI JAKUBÓW
 
198 TIM MAŁEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESZCZYŃSKI MARCIN 21km / M40 TIM MAŁEGO BIAŁYSTOK
2 MAJCZYNA KRZYSZTOF 21km / M30 TIM MAŁEGO WARSZAWA
 
199 ULMA`S TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLUSARCZYK MARIOLA 21km / K20 ULMA`S TEAM WARSZAWA
2 AFANASYEVA YANA 21km / K20 ULMA`S TEAM KRAKOW
 
200 UNIHOUSE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RODZIEWICZ MACIEJ 21km / M20 UNIHOUSE GRABÓWKA
 
201 UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOŁOWIJ PIOTR 21km / M20 UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI WROCŁAW
 
202 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MYŚLIWIEC PIOTR 21km / M40 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
2 ŁAPAJ ALEKSANDER 21km / M20 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
3 LEONIUK RAFAŁ 21km / M20 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
4 PIETRASZ MICHAŁ 21km / M20 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU SZUDZIAŁOWO
5 SOKÓŁ MARCIN 21km / M40 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
6 IŻYCKI-HERMAN JAKUB 5km / M20 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
7 WIŃSKI MICHAŁ 5km / M20 UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU BIAŁA PODLASKA
 
203 UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANEK MICHAŁ 21km / M20 UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU BIAŁYSTOK
 
204 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRYGORCZUK PAWEŁ 21km / M30 UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
 
205 UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TANAJEWSKI DARIUSZ 21km / M30 UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE OLSZTYN
2 PAWLAK MIŁOSZ 21km / M20 UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE BOREK
 
206 VEGE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 VEGE RUNNERS BIAŁYSTOK
2 JANCEWICZ DIANA 21km / K30 VEGE RUNNERS BIAŁYSTOK
3 KUPIŃSKA MAGDALENA 21km / K20 VEGE RUNNERS GDYNIA
4 GRYGORUK MAREK 21km / M40 VEGE RUNNERS BIELSK PODLASKI
5 BAŃKOWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 VEGE RUNNERS KRAKÓW
6 JASKÓLSKA MAGDA 21km / K20 VEGE RUNNERS WARSZAWA
7 MADEJEK KAMIL 21km / M30 VEGE RUNNERS WARSZAWA
8 RACZYŃSKA MAGDALENA 21km / K20 VEGE RUNNERS ŁĘCZYCA
9 WOJCIECHOWSKA KLAUDIA 21km / K40 VEGE RUNNERS WARSZAWA.
10 HENKELMANN DANIEL 21km / M40 VEGE RUNNERS WARSZAWA
11 KONDRAK PIOTR 5km / M40 VEGE RUNNERS WARSZAWA
 
207 VIKTORIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOROZHAN NATALIA 21km / K40 VIKTORIA MINSK
 
208 WAS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORSKI WOJTEK 5km / M30 WAS TEAM BIAŁYSTOK
2 WASILEWSKI CEZARY 5km / M40 WAS TEAM ŁAPY
3 WASILEWSKI PATRYK 5km / M12 WAS TEAM ŁAPY
 
209 WERNER KENKEL SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NĘDZA RAFAŁ 21km / M40 WERNER KENKEL SPORT TEAM KOŚCIAN
 
210 WIDŁOROGI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERWOŃSKI ARTUR 21km / M50 WIDŁOROGI ŁOMIANKI
 
211 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKRZYPIEC PIOTR 21km / M20 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
2 JASIŃSKA NATALIA 21km / K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
3 CHRZANOWSKA AGNIESZKA 21km / K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
 
212 WKURW_TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZURKIEWICZ MICHAL 21km / M30 WKURW_TEAM WARSZAWA
2 KUKLIŃSKI JAKUB 21km / M30 WKURW_TEAM KRAKÓW
3 FIKUS JACEK 21km / M30 WKURW_TEAM GUBIN
4 FLIS ARTUR 21km / M30 WKURW_TEAM MICHAŁOWICE
5 SŁOWIKOWSKI DARIUSZ 21km / M30 WKURW_TEAM WARSZAWA
6 TOMCZYK EWELINA 21km / K20 WKURW_TEAM KRAKÓW
7 KOSTULSKA OLGA 21km / K30 WKURW_TEAM TORUŃ
8 BIELIK RADOSŁAW 21km / M40 WKURW_TEAM KRAKÓW
9 BIGAJ IREK 21km / M40 WKURW_TEAM KRAKÓW
10 BIGAJ ANETTA 5km / K40 WKURW_TEAM KRAKÓW
 
213 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHMIELEWSKI MARIUSZ 21km / M40 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA WARSZAWA
2 PIETRASZKO PAWEŁ 5km / M20 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA WARSZAWA
3 PIETRASZKO PAWEŁ 5km / M20 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA WARSZAWA
 
214 WSMED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KHRAMAU ANTON 21km / M20 WSMED SOBOLIANY
 
215 YULO RUN TEAM SIEDLCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAJDUK TOMEK 5km / M40 YULO RUN TEAM SIEDLCE SIEDLCE
 
216 ZAŁUSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAŁUSKI NORBERT 5km / M40 ZAŁUSKI TEAM BIAŁYSTOK
2 ZAŁUSKI JAN 5km / M12 ZAŁUSKI TEAM ŁOWICZ
 
217 ZŁE TO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTTOWICZ ADAM 21km / M30 ZŁE TO BIAŁYSTOK
2 RADZISZEWSKI MACIEJ 21km / M20 ZŁE TO SIEMIATYCZE
3 KOTTOWICZ EMILIA 5km / K30 ZŁE TO ZABŁUDÓW
4 JABŁOŃSKI PIOTR 5km / M30 ZŁE TO BIAŁYSTOK
 
218 ŚLĄSKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STERCEL KRZYSZTOF 21km / M60 ŚLĄSKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA JAWORZNO
 
219 ŻUK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻUKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 ŻUK BIAŁYSTOK