Datasport

VII Podkowiańska Dycha
Podkowa Leśna, 26 maja 2019 r.


Drużyna Rodzinna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 61
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 4ROŻKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROŻKO KRZYSZTOF 10km / M40 4ROŻKI BRWINÓW
2 ROŻKO ELA 10km / K40 4ROŻKI BRWINÓW
 
2 AGMM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROCHOWICZ GRZEGORZ 5km / M40 AGMM MILANÓWEK
 
3 AK43
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIJAS DARIUSZ 10km / M30 AK43 PRUSZKÓW
 
4 AMORKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIEŁKIEWICZ DOMINIKA 5km / K20 AMORKI PRUSZKÓW
2 PŁYWACZEWSKI EMILIAN 10km / M30 AMORKI PARZNIEW
 
5 B-J
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARANOWSKI-JESIEN SLAWOMIR 10km / M40 B-J KSIĄŻENICE
 
6 BABA Z DZIADEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEREDA-SALCZAK STELLA 10km / K30 BABA Z DZIADEM STARE BUDY
2 SALCZAK-BEREDA GRZEGORZ 10km / M30 BABA Z DZIADEM STARE BUDY
 
7 BAJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MELON ANDRZEJ 10km / M40 BAJA MILANÓWEK
 
8 BALIŃSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BALIŃSKA AGNIESZKA 10km / K40 BALIŃSCY RUDA MALENIECKA
2 BALIŃSKI WOJCIECH 10km / M40 BALIŃSCY RUDA MALENIECKA
3 BALIŃSKA KINGA 5km / K20 BALIŃSCY SZKUCIN
4 BALIŃSKA MARIA 5km / K20 BALIŃSCY SZKUCIN
5 BALIŃSKA FAUSTYNA 5km / K20 BALIŃSCY SZKUCIN
 
9 BENIO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUBOWSKA-PIETRAS WERONIKA 10km / K30 BENIO TEAM PODKOWA LEŚNA
2 PIETRAS REMIGIUSZ 10km / M40 BENIO TEAM PODKOWA LEŚNA
 
10 BOSCY PARADOWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PARADOWSKI KRZYSZTOF 10km / M30 BOSCY PARADOWSCY PRUSZKÓW
 
11 BRJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JACZEWSKI RAFAŁ 10km / M40 BRJ PODKOWA LEŚNA
2 TROCHIMOWICZ BEATA 10km / K40 BRJ PODKOWA LEŚNA
 
12 C4 TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOJNOWSKI HUBERT 10km / M30 C4 TEAM PRUSZKÓW
 
13 DORSZEWSCY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DORSZEWSKA MARIA 10km / K40 DORSZEWSCY TEAM PRUSZKÓW
 
14 DRUŻYNA LENY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRAS JOLANTA 10km / K40 DRUŻYNA LENY PIASTÓW
2 ANDERSON MARCIN 10km / M40 DRUŻYNA LENY WARSZAWA
3 ANDERSON PAWEŁ 10km / M20 DRUŻYNA LENY WARSZAWA
 
15 ECKHOFF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ECKHOFF MAGDA 5km / K40 ECKHOFF PODKOWA LEŚNA
2 ECKHOFF ANTONI 10km / M20 ECKHOFF PODKOWA LEŚNA
3 ECKHOFF ALEXANDER 10km / M20 ECKHOFF PODKOWA LEŚNA
 
16 FIMM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUMELA MICHAŁ 10km / M40 FIMM ŻÓŁWIN
2 KUMELA IGOR 10km / M20 FIMM ŻÓŁWIN
 
17 GETLORDS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GETTLICH PIOTR 10km / M40 GETLORDS WARSZAWA
 
18 GOLASKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŁYŃSKA SYLWIA 10km / K30 GOLASKI ZYRARDOW
 
19 GUCIO I MAMA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZEPECKA AGNIESZKA 5km / K40 GUCIO I MAMA PRUSZKOW
2 MODRAS AGNIESZKA 10km / K40 GUCIO I MAMA WARSZAWA
 
20 GŁOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁOWA MICHAŁ 10km / M40 GŁOWA JANINÓW
2 GŁOWA EWA 5km / K30 GŁOWA JANINÓW
 
21 HAPPY FEET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DURKA DOROTA 10km / K30 HAPPY FEET WARSZAWA
 
22 JA-MISIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANISZEWSKA KATARZYNA 10km / K40 JA-MISIE NADARZYN
 
23 JAY JAY RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOLANA WALERIAN 10km / M30 JAY JAY RUNNERS WARSZAWA
2 SMOLANA KATARZYNA 10km / K30 JAY JAY RUNNERS WARSZAWA
 
24 KIELECKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CICHOCKI PIOTR 10km / M40 KIELECKA TEAM BRWINÓW
2 CICHOCKA ANNA 10km / K40 KIELECKA TEAM BRWINÓW
 
25 KISLOWKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KISIEL WINCENTY 10km / M60 KISLOWKI ZĄBKI
 
26 KLAWO JEST!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZGAJSKI MICHAL 10km / M30 KLAWO JEST! KANIE
 
27 KOSTRUBAŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSTRUBAŁA KACPER 10km / M40 KOSTRUBAŁA WARSZAWA
 
28 KOŁACZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁACZ ŁUKASZ 5km / M30 KOŁACZ PODKOWA LEŚNA
 
29 KULESKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULESA AGNIESZKA 10km / K30 KULESKI TEAM WARSZAWA
 
30 KĘPKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIZGAJSKA-KĘPA KATARZYNA 10km / K40 KĘPKI GRODZISK MAZOWIECKI
 
31 MACHOŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHOŃ LILIANA 10km / K30 MACHOŃ KAWECZYNEK
 
32 MACUTKIEWICZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACUTKIEWICZ PAWEŁ 5km / M50 MACUTKIEWICZE PODKOWA LEŚNA
2 RUSIECKA AGNIESZKA 5km / K30 MACUTKIEWICZE ŻÓŁWIN
3 MACUTKIEWICZ JAN 5km / M20 MACUTKIEWICZE ŻÓŁWIN
 
33 MILCZARKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MILCZAREK DOMINIK 10km / M40 MILCZARKI SOCHACZEW
2 MILCZAREK JOANNA 5km / K30 MILCZARKI NOWA SUCHA
 
34 MISIE 2
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALCZUK PIOTR 10km / M40 MISIE 2 WARSZAWA
2 ZDUŃCZYK KATARZYNA 10km / K40 MISIE 2 WARSZAWA
 
35 MM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALAK MAJA 10km / K20 MM TEAM WARSZAWA
2 MICHALAK MARIUSZ 10km / M40 MM TEAM WARSZAWA
3 MICHALAK MIŁOSZ 10km / M20 MM TEAM WARSZAWA
 
36 NOTORIUS MISZKURKA FAMILY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MISZKURKA JAKUB 10km / M30 NOTORIUS MISZKURKA FAMILY WARSZAWA
2 MISZKURKA MACIEJ 10km / M30 NOTORIUS MISZKURKA FAMILY WARSZAWA
 
37 OCZKOWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCZKOWSKI PAWEŁ 10km / M40 OCZKOWSCY ŻÓŁWIN
 
38 OFFICIAL NIKSTER TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOJECKI KRZYSZTOF 5km / M30 OFFICIAL NIKSTER TEAM BRWINÓW
 
39 OLSZEWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKA JULIA 10km / K20 OLSZEWSCY PODKOWA LEŚNA
2 OLSZEWSKI ANDRZEJ 10km / M40 OLSZEWSCY PODKOWA LEŚNA
 
40 PAIR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OWCZAREK MARIUSZ 10km / M40 PAIR TEAM WARSZAWA
2 OWCZAREK ALEKSANDRA 5km / K20 PAIR TEAM WARSZAWA
 
41 POPKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPŁAWSKA ANNA 10km / K30 POPKI TEAM WARSZAWA
2 POPŁAWSKI MICHAŁ 10km / M30 POPKI TEAM WARSZAWA
 
42 PRESZKAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RESZKA PIOTR 10km / M40 PRESZKAS KOMORÓW
 
43 RUN FOR WATER - WATERMARK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PROCZEK MARTA 5km / K30 RUN FOR WATER - WATERMARK PODKOWA LEŚNA
2 PROCZEK MARIUSZ 10km / M40 RUN FOR WATER - WATERMARK PODKOWA LEŚNA
 
44 RUNEGADES BRWINÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STELMACH DAMIAN 5km / M40 RUNEGADES BRWINÓW BRWINÓW
2 STELMACH PAULINA 5km / K30 RUNEGADES BRWINÓW BRWINÓW
 
45 RYBACY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FISCHER KONRAD 10km / M30 RYBACY WÓLKA KOSOWSKA
 
46 SELKE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SELKE RADOSŁAW 5km / M30 SELKE MILANÓWEK
2 SADOWY-SELKE PAULINA 10km / K30 SELKE MILANÓWEK
 
47 SMOCZE ŁAPY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HIPP ROBERT 5km / M60 SMOCZE ŁAPY NADARZYN
 
48 SYRWIDZI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SYRWID MATEUSZ 10km / M20 SYRWIDZI GRANICA
2 SYRWID LUKASZ 10km / M20 SYRWIDZI GRANICA
3 PIKELL PATRICK 10km / M20 SYRWIDZI KOMORÓW
4 PIKELL JOSEPH 10km / M50 SYRWIDZI PRUSZKÓW
5 SYRWID WITOLD 5km / M50 SYRWIDZI GRANICA
6 PIKELL ROBERT 10km / M20 SYRWIDZI PRUSZKÓW
 
49 SZAFARKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZAFARA ADAM 10km / M30 SZAFARKI ŻÓŁWIN
 
50 SZOCIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZOT PAWEŁ 10km / M40 SZOCIKI WARSZAWA
 
51 TATA_LATA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITCZAK PIOTR 10km / M40 TATA_LATA SKIERNIEWICE
2 RADKE-WITCZAK EWELINA 5km / K40 TATA_LATA SKIERNIEWICE
 
52 WIELKIE ORŁY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLOWCZYK SEBASTIAN 10km / M30 WIELKIE ORŁY ŻABIA WOLA
 
53 WNĘTRZE ORIENTU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEJNICZAK PIOTR 10km / M50 WNĘTRZE ORIENTU PODKOWA LEŚNA
2 OLEJNICZAK JAKUB 10km / M30 WNĘTRZE ORIENTU PODKOWA LEŚNA
3 DRĄŻKOWSKA-OLEJNICZAK MAŁGORZATA 10km / K50 WNĘTRZE ORIENTU PODKOWA LEŚNA
 
54 WPRUNNING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIESZEK SEBASTIAN 10km / M30 WPRUNNING PRUSZKÓW
2 MACIEJEWSKI STANISŁAW 10km / M40 WPRUNNING WARSZAWA
3 ZIELIŃSKA BEATA 10km / K30 WPRUNNING PIASTÓW
 
55 WRZOSOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GILEWICZ- WOJTAL KATARZYNA 10km / K30 WRZOSOWA OTRĘBUSY
 
56 ZAKD UCHORCZAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 UCHORCZAK DARIUSZ 10km / M50 ZAKD UCHORCZAK MILANÓWEK
2 UCHORCZAK JAKUB 10km / M20 ZAKD UCHORCZAK MILANÓWEK
 
57 ZARYCHCIAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZARYCHTA MARCIN 10km / M30 ZARYCHCIAKI BRWINÓW
 
58 ZATORSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZATORSKI MARCIN 10km / M40 ZATORSCY WARSZAWA
 
59 ZDK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZDANOWSKI MARIO MARIUSZ 10km / M40 ZDK TEAM OTRĘBUSY
 
60 `DYDUCHY`
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYDUCH MACIEJ 10km / M40 `DYDUCHY` KANIE
2 DYDUCH JAN 10km / `DYDUCHY` KANIE
 
61 ŻWAWE ŻÓŁWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZAJDA MARCIN 5km / M30 ŻWAWE ŻÓŁWIE BRWINÓW
2 SZAJDA ZOFIA 5km / K30 ŻWAWE ŻÓŁWIE BRWINÓW