Zawody organizuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, formularz systemu Datasport
naglowek

Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 619
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 " RS-SERWIS RUNNING TEAM "
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALKOWIAK MICHAŁ 21km / M20 " RS-SERWIS RUNNING TEAM " INOWROCŁAW
2 KIJAK KRZYSZTOF 21km / M40 " RS-SERWIS RUNNING TEAM "
3 GŁOWACKI DAWID 21km / M20 " RS-SERWIS RUNNING TEAM "
4 OPALIŃSKI ARKADIUSZ 21km / M30 " RS-SERWIS RUNNING TEAM "
 
2 "140MINUT.PL".
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPUTA EMILIA 21km / K20 "140MINUT.PL". WROCŁAW
 
3 "OPERA SOFTWARE".
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIĘCKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 "OPERA SOFTWARE". WROCŁAW
 
4 "SAINT-GOBAIN SQUAD".
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTOSZEK TOMASZ 21km / M20 "SAINT-GOBAIN SQUAD". KATOWICE
 
5 "WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS".
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOŁAJEWSKI TOMASZ 21km / M20 "WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS". WROCŁAW
 
6 #ADAMCZERWIŃSKITEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁĄBIŃSKI PIOTR 21km / M30 #ADAMCZERWIŃSKITEAM KRAKÓW
2 SOBCZAK MACIEJ 21km / M30 #ADAMCZERWIŃSKITEAM WROCŁAW
 
7 #BACKRUNNERS WROCLAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOROBOHATYKH NATALIIA 21km / K20 #BACKRUNNERS WROCLAW LVIV
2 BARANOWSKA ANGELIKA 21km / K20 #BACKRUNNERS WROCLAW WROCŁAW
3 MROCZKOWSKI KAROL 21km / M20 #BACKRUNNERS WROCLAW WROCŁAW
4 LEWANDOWSKI MACIEJ 21km / M30 #BACKRUNNERS WROCLAW WROCŁAW
 
8 #BBKTS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIOŁKA ARKADIUSZ 21km / M40 #BBKTS BOLESŁAWIEC
 
9 #BBROTHERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BURDEK RAFAŁ 21km / M40 #BBROTHERS JELENIA GÓRA
2 BURDEK BARTOSZ 21km / M40 #BBROTHERS JELENIA GÓRA
 
10 #BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KASPRZAK MICHAŁ 21km / M40 #BIEGACZE STAROWA GÓRA
2 GRZYWACZYK ARTUR 21km / M50 #BIEGACZE SUCHY LAS
3 KOWALSKI MATEUSZ 21km / M30 #BIEGACZE WARSZAWA
4 PRZYWÓZKI RAFAŁ 21km / M20 #BIEGACZE PRZYWÓZKI
 
11 #BIEGAMDLAKOGOS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROŻYŃSKI JAN 21km / M20 #BIEGAMDLAKOGOS BRZEZIA ŁĄKA
 
12 #BIEGNĘDLAKOGOŚ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRACZ PAWEŁ 21km / M20 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
2 KAMIŃSKI DAWID 21km / M20 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
3 KUBOWICZ ŁUKASZ 21km / M20 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
4 LANG TOMASZ 21km / M40 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WYSOKA
5 MAJCHROWSKI FILIP 21km / M30 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
6 MIZIŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 #BIEGNĘDLAKOGOŚ ŚWIĘTA KATARZYNA
7 PACYNIAK DAWID 21km / M30 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
8 PŁOCIŃSKA SANDRA 21km / K30 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
9 ROSADA KAMIL 21km / M30 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
10 ROSADA KARINA 21km / K30 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
11 SADOWSKI RAFAŁ 21km / M40 #BIEGNĘDLAKOGOŚ PRUSZKÓW
12 SEREDYŃSKI TYMOTEUSZ 21km / M20 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
13 STAŃCZAK DANIEL 21km / M30 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
14 WIECZÓR- SZCZERBOWICZ JAROSŁAW 21km / M20 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
15 ZAWALSKI KACPER 21km / M20 #BIEGNĘDLAKOGOŚ WROCŁAW
 
13 #BROŚRO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAŁUSKI RAFAŁ 21km / M40 #BROŚRO ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
2 JELONEK PIOTR 21km / M40 #BROŚRO ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
3 LEWIŃSKI MICHAŁ 21km / M40 #BROŚRO WROCŁAW
4 ZIÓŁKOWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 #BROŚRO WROCŁAW
5 MUDRAK KRZYSZTOF 21km / M40 #BROŚRO OTMUCHÓW
6 GRUSZECKI ARKADIUSZ 21km / M40 #BROŚRO WROCŁAW
 
14 #CRAZYTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHAŁEK ŁUKASZ 21km / M30 #CRAZYTEAM KRAKÓW
 
15 #GGRONOSTAJTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ 21km / M30 #GGRONOSTAJTEAM MRĄGOWO
 
16 #HAPPYRUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICOR JOLANTA 21km / K20 #HAPPYRUNNERS ŁÓDŹ
 
17 #ROBISIĘ!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRAL SEBASTIAN 21km / M20 #ROBISIĘ! TORZYM
 
18 #SLIMAKIBARCIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZASADA KRYSTIAN 21km / M40 #SLIMAKIBARCIN BARCIN
 
19 #SOBASTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIEMZA MICHAŁ 21km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
2 GWARDZIK PIOTR 21km / M40 #SOBASTEAM WROCŁAW
3 NALEWALSKA JOANNA 21km / K30 #SOBASTEAM BOLESŁAWIEC/WROCŁAW
4 STANOK PATRYCJA 21km / K20 #SOBASTEAM ŚWIERZAWA
5 BATOR MICHAŁ 21km / M30 #SOBASTEAM NADOLICE WIELKIE
6 ZWIERZ PATRYK 21km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
7 GAŁKA MARCIN 21km / M40 #SOBASTEAM WROCŁAW
8 KANIA TOMASZ 21km / M40 #SOBASTEAM WROCŁAW
9 RATYMIRSKI WOJCIECH 21km / M40 #SOBASTEAM WROCLAW
10 GROMALA KRZYSZTOF 21km / M30 #SOBASTEAM ŚWIEBODZICE
11 RZEPKA BERNARD 21km / M50 #SOBASTEAM ZDZIESZOWICE
 
20 #UNIONBIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OPACKA ELŻBIETA 21km / K30 #UNIONBIEGA WROCŁAW
2 OPACKI MARCIN 21km / M30 #UNIONBIEGA WROCŁAW
 
21 #YOLOTEAMKRK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GROMADOWSKI WOJCIECH 21km / M40 #YOLOTEAMKRK KRAKÓW
2 GAZDA IGOR 21km / M20 #YOLOTEAMKRK GIEBUŁTÓW
3 JASIŃSKI PAWEŁ 21km / M40 #YOLOTEAMKRK BĘBŁO
4 MUCHA WOJCIECH 21km / M40 #YOLOTEAMKRK RUDAWA
 
22 1ON1 TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IGNACZAK MAREK 21km / M30 1ON1 TEAM ŁÓDŹ
2 JUNYSZEK MARCIN 21km / M30 1ON1 TEAM WROCŁAW
 
23 3M RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBALA ADAM 21km / M40 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
2 MADERA MICHAŁ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
3 SZOZDA KAMIL 21km / M20 3M RUNNING TEAM DOMASZOWICE
4 BEBENEK MICHAL 21km / M40 3M RUNNING TEAM KIELCZOW
5 CHUCHAŁA PAWEŁ 21km / M40 3M RUNNING TEAM MARKI
6 CZAJKOWSKA ANETA 21km / K20 3M RUNNING TEAM LEGNICA
7 FURGOŁ ANDRZEJ 21km / M40 3M RUNNING TEAM KIEŁCZÓW
8 HADY MATEUSZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
9 JURKIEWICZ TOMASZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
10 KOBYLIŃSKI GRZEGORZ 21km / M20 3M RUNNING TEAM SIEDLCE
11 KOLANEK TOMASZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WILCZYCE
12 KOŁODZIEJ MARIUSZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
13 KOPAŃSKA KATARZYNA 21km / K30 3M RUNNING TEAM STRZESZÓW
14 KOŹBIELSKI SZYMON 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
15 LESIK ŁUKASZ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
16 MUNZGER ANNA 21km / K30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
17 NIECKARZ PIOTR 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
18 OPAS ALEKSANDRA 21km / K20 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
19 SUDER MACIEJ 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
20 TARNOPOLSKA ADRIANA 21km / K20 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
21 TOBIASZ PAWEL 21km / M30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
22 TUROWSKA MAŁGORZATA 21km / K30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
23 WIELGUS IZABELA 21km / K30 3M RUNNING TEAM WROCŁAW
24 KOSIŃSKI ANDRZEJ 21km / M30 3M RUNNING TEAM KASZCZOR
 
24 4 RUNNERS GROUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZYZAŃSKI ANDRZEJ 21km / M40 4 RUNNERS GROUP WROCŁAW
 
25 4DRINKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NADACY ELIZA 21km / K20 4DRINKI RACIBÓRZ
 
26 4FITER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JARONI HUBERT 21km / M40 4FITER LUDWIKOWO
2 ŁUKASZCZYK ŁUKASZ 21km / M30 4FITER POZNAŃ
3 GRZEGORZEWSKI KONRAD 21km / M40 4FITER DĄBRÓWKA
 
27 4K LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAJEWSKA ANNA 21km / K30 4K LEGNICA LEGNICA
2 KRAJEWSKI MAREK 21km / M40 4K LEGNICA LEGNICA
3 STANISŁAWSKI KAROL 21km / M30 4K LEGNICA LEGNICA
4 KRAJEWSKA DAGMARA 21km / K30 4K LEGNICA LEGNICA
5 KRAJEWSKI GRZEGORZ 21km / M30 4K LEGNICA LEGNICA
 
28 4PAK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUSIAŁ MACIEJ 21km / M30 4PAK WROCŁAW
2 MUCHA JUSTYNA 21km / K20 4PAK WROCŁAW
 
29 82 BATALION EWAKUACJI SPRZĘTU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULAK KRYSTIAN 21km / M20 82 BATALION EWAKUACJI SPRZĘTU OLEŚNICA
 
30 ::MASAZ-ZG.PL::
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMCZAK MACIEJ 21km / M30 ::MASAZ-ZG.PL:: ZIELONA GÓRA
 
31 @ZABIEGANI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCIESZEK PATRYK 21km / M20 @ZABIEGANI KLUCZBORK
 
32 ABSOLUT RUNNING TEAM WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAJĄCZKOWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 ABSOLUT RUNNING TEAM WROCŁAW PIECOWICE
2 KLIMAS-ZAJĄCZKOWSKA JOANNA 21km / K40 ABSOLUT RUNNING TEAM WROCŁAW PIECOWICE
3 TARNOWSKI ROMAN 21km / M40 ABSOLUT RUNNING TEAM WROCŁAW WROCŁAW
 
33 ABY DO METY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSIOREK LESZEK 21km / M30 ABY DO METY PRZEMKÓW
2 GACEK PIOTR 21km / M40 ABY DO METY PRZEMKÓW
3 GACEK RENATA 21km / K30 ABY DO METY PRZEMKÓW
4 BOCHNAK MIROSŁAW 21km / M40 ABY DO METY PRZEMKÓW
5 GALIŃSKI KAMIL 21km / M30 ABY DO METY KRĘPICE
6 TATKA MARCIN 21km / M40 ABY DO METY KŁODZKO
 
34 ACHILLES LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PTASHUK KATSIARYNA 21km / K20 ACHILLES LESZNO
 
35 ACHILLES LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEHONKOVA NATALIYA 21km / K30 ACHILLES LESZNO
 
36 ACTIVE JURA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZDEB AGNIESZKA 21km / K30 ACTIVE JURA SŁOMNIKI
2 TOKARSKA-SOBSTEL AGNIESZKA 21km / K30 ACTIVE JURA SIEMIANOWICE SLASKIE
3 WRÓBEL-GŁOWACKA HONORATA 21km / K40 ACTIVE JURA KRAKÓW
4 WILK WIOLETA 21km / K30 ACTIVE JURA SŁOMNIKI
 
37 ACTIVE LIFE KOŠICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBIKOVÁ EVKA 21km / K40 ACTIVE LIFE KOŠICE KOŠICE
2 KUBIK STANISLAV 21km / M40 ACTIVE LIFE KOŠICE KOŠICE
 
38 ACTIVRUN NAMYSŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MEKITÓW MACIEJ 21km / M30 ACTIVRUN NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
2 SZYPORTA EWA 21km / K40 ACTIVRUN NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
3 SZYPORTA WALDEMAR 21km / M40 ACTIVRUN NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
4 TOMICZEK IGOR 21km / M20 ACTIVRUN NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
5 KRUSZELNICKI MICHAŁ 21km / M40 ACTIVRUN NAMYSŁÓW DALBOROWICE
 
39 ACTIVRUNNAMYSŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁEBZUCH MARZENA 21km / K30 ACTIVRUNNAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
 
40 ADEX BIKE TEAM WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAGÓRSKI BOLESŁAW 21km / M40 ADEX BIKE TEAM WROCŁAW WROCŁAW
2 ZAGÓRSKA ADRIANA 21km / K60 ADEX BIKE TEAM WROCŁAW WROCŁAW
3 ZAGÓRSKA JANINA 21km / K70 ADEX BIKE TEAM WROCŁAW WROCŁAW
 
41 ADIDAS RUNNERS WARSAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASTRZĘBSKI KAMIL 21km / M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW KRASNIK
2 FAJKOWSKI PIOTR 21km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
3 JAGIEŁŁO-FAJKOWSKA AGNIESZKA 21km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
4 MUSIAŁ PAWEŁ 21km / M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
5 SĘDEK SYLWIA 21km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
6 WÓJCIK MAŁGORZATA 21km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
7 SUWAŁA KATARZYNA 21km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
 
42 ADRIAN DANILEWICZ GROUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FILIPEK PIOTR 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP JELCZ LASKOWICE
2 BAKALARCZYK TOMASZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
3 ILSKA JOANNA 21km / K20 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
4 KIWACKI MARCIN 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP OLSZTYN
5 PODKOWSKA BEATA 21km / K50 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
6 STELMACH PIOTR 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP GÖRLITZ
7 MRÓZ MARIUSZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
8 LELONKIEWICZ-KURIATA KATARZYNA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP MARCINKOWICE
9 KRAMARZ ROBERT 21km / M30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP LEGNICA
10 KOZYRA DARIUSZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP RADWANICE
11 MAJ-ZALEWSKA DARIA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
12 JANOTA MICHAŁ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP OŁAWA
13 PAWLUK JACEK 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP KOSZĘCIN
14 CHRZAN EWA 21km / K20 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
15 BOŻEK MARCIN 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
16 CHALIMONIUK MAŁGORZATA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
17 CYMERMAN KATARZYNA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP KĄTY WROCŁAWSKIE
18 KĘDZIA MICHAŁ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
19 KOPACKA EDYTA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
20 MAŁASIEWICZ MARTA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP OŁAWA
21 MOTAŁA MAŁGORZATA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WIERZBNO /DOMANIÓW
22 PIATEK MAGDA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCLAW
23 STOLARCZYK AGATA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW`
24 KACZOROWSKI DAMIAN 21km / M30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
25 JURKIEWICZ DOMINIKA 21km / K20 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
26 KWIATKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
27 KWIATKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
28 BORKOWSKA BARBARA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP ŚWIĘTA KATARZYNA
29 DOBROWOLSKI ŁUKASZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP OŁAWA
30 BARSZCZEWSKI PIOTR 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
31 DUDEK ADRIANNA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
32 DUDEK MAREK 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
33 KOLBUS TOMASZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
34 CISAK TOMASZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
35 GŁOWACKI TOMASZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
36 CIUPIŃSKI ŁUKASZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
37 PAINTA EWA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP KAMIENIEC WROCŁAWSKI
38 MANDRYK MAGDALENA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCLAW
39 ŻYŻA BEATA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP ŚWIĘTA KATARZYNA
40 DZIADOWICZ ANNA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP RADWANICE
41 DREKO ANNA 21km / K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
42 DREKO KRZYSZTOF 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
43 KĘDZIA JULITA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
44 RUTKOWSKA AGATA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP OŁAWA
45 SZULC GRZEGORZ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP ŻMIGRÓD
46 JUSZCZYŃSKI ROBERT 21km / M20 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
47 GRABOWSKI PIOTR 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP DOBRZYKOWICE
48 BARCZAK PIOTR 21km / M30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
49 KIEŁBASA ŁUKASZ 21km / M30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP ŁÓDŹ
50 MADEJOWSKA JOANNA 21km / K40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
51 LISOWSKI ANDRZEJ 21km / M60 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁAW
52 HEJJAMY RACHID 21km / M60 ADRIAN DANILEWICZ GROUP WROCŁĄW
 
43 AGB NYGUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MADERA KRZYSZTOF 21km / M30 AGB NYGUS CHOJNA
 
44 AKADEMICKI KLUB SPORTOWY POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROTHER MARTA 21km / K50 AKADEMICKI KLUB SPORTOWY POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ WROCŁAW
 
45 AKBESEMAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRYDECKA ELŻBIETA 21km / K50 AKBESEMAS ŹRÓDŁA
2 FRYDECKI SLAWOMIR 21km / M50 AKBESEMAS ŹRÓDŁA
3 POSŁUSZNA ANNA 21km / K40 AKBESEMAS GŁOSKA
4 POSŁUSZNY MARIUSZ 21km / M40 AKBESEMAS GŁOSKA
 
46 AKTYWNA NOWA RUDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITKA PATRYK 21km / M30 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
2 KRUPA MARCIN 21km / M40 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
3 HOŁYST ANDRZEJ 21km / M30 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
4 DAJCZAK RAFAL 21km / M30 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
5 LASKOWSKI MARCIN 21km / M30 AKTYWNA NOWA RUDA NOWA RUDA
6 LEŚNIEWSKA JUSTYNA 21km / K30 AKTYWNA NOWA RUDA RADKÓW
 
47 AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZKLANNY-RECLIK ELŻBIETA 21km / K30 AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM PSZCZYNA
 
48 AKTYWNI KAMIEŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEWERYNEK MARIUSZ 21km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
2 JURCZYK EWA 21km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK KLETNIA
3 BOROWIK ANNA 21km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK GOMUNICE
4 ROZPARA AGNIESZKA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
5 STROJNY JOANNA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
6 BŁACHOWICZ SZYMON 21km / M30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
7 KIERZKOWSKA MAŁGORZATA 21km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
8 NIEMCZYK JUSTYNA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
9 KIERZKOWSKI MAREK 21km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
10 KOWALSKA ANNA 21km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
11 KOWALSKI JAROSŁAW 21km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
12 KOZIK JAROSŁAW 21km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
13 KOZIK MAŁGORZATA 21km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
14 BĄKOWICZ FABIAN 21km / M20 AKTYWNI KAMIEŃSK TRZEBNICA
15 BĄKOWICZ EWA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK TRZEBNICA
16 PAWLIK PIOTREK 21km / M20 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
17 GAWIŃSKA ANNA 21km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
18 SZCZEPOCKA ANETA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK GOMUNICE
19 USZA EWA 21km / K30 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
20 BEDNARCZYK - ICIEK ANETA 21km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK RADOMSKO
21 ICIEK MARIUSZ 21km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK GOMUNICE
 
49 AKTYWNY OSTRZESZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIEKARCZYK SŁAWOMIR 21km / M30 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
2 LAMEK ANDRZEJ 21km / M40 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
3 WŁODARCZYK MONIKA 21km / K40 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
4 WŁODARCZYK PAWEŁ 21km / M40 AKTYWNY OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
5 ŻUREK WOJCIECH 21km / M20 AKTYWNY OSTRZESZÓW OPOLE
 
50 ALBANNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIN ADRIAN 21km / M30 ALBANNERS GOSTYŃ
 
51 ALFACO RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIŚCIGORSKA JOANNA 21km / K30 ALFACO RUNNING TEAM KIEŁCZÓW
2 MARSZAŁEK PRZEMYSŁAW 21km / M30 ALFACO RUNNING TEAM GDYNIA
 
52 ALIOR RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUR MICHAŁ 21km / M20 ALIOR RUNNING TEAM WROCŁAW
 
53 ALKO TEAM RYBNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUCZAK ŁUKASZ 21km / M30 ALKO TEAM RYBNIK RYBNIK
 
54 ANANASY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOS PRZEMYSŁAW 21km / M20 ANANASY WROCŁAW
 
55 ANETA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASIAK MONIKA 21km / K40 ANETA TEAM WŁOCŁAWEK
2 STOLARSKA DANUTA 21km / K60 ANETA TEAM WŁOCŁAWEK
3 STOLARSKI JANUSZ 21km / M60 ANETA TEAM WŁOCŁAWEK
 
56 ANGRY NERDS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECH ŁUKASZ 21km / M20 ANGRY NERDS ZĘBICE
 
57 ANTONTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASZEWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 ANTONTEAM KALISZ
2 IWANEJKO IZABELA 21km / K40 ANTONTEAM KĘDZIERZYN KOŹLE
3 KŁOS WOJCIECH 21km / M20 ANTONTEAM OPOLE
 
58 ARANERIDERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARSKI MACIEJ 21km / M40 ARANERIDERS WYSOKA
2 HOC-BRZOZOWSKA ALEKSANDRA 21km / K30 ARANERIDERS WROCŁAW
 
59 ARCHETEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASIŃSKA WERONIKA 21km / K20 ARCHETEAM WROCŁAW
 
60 ARCHICOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KILIAN GRZEGORZ 21km / M50 ARCHICOM WROCŁAW
2 FRANEK KRZYSZTOF 21km / M30 ARCHICOM WROCŁAW
 
61 ARCYBISKUPIE SEMINARIUM DUCHOWNE POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK MAREK 21km / M20 ARCYBISKUPIE SEMINARIUM DUCHOWNE POZNAŃ POZNAŃ
 
62 ARDENTCODE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK PAWEŁ 21km / M40 ARDENTCODE WROCŁAW
2 BARAN JAKUB 21km / M30 ARDENTCODE SIECHNICE
 
63 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GARDZIELEWSKI ARKADIUSZ 21km / M30 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM WROCŁAW
2 KAPTURSKI MARCIN 21km / M30 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM WROCŁAW
3 SKRĘTKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM OŁAWA
 
64 ARP RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOCIŃSKI ARTUR 21km / M40 ARP RUN TEAM WARSZAWA
 
65 ARRIBATEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZOZOWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 ARRIBATEC WROCŁAW
2 MATURA ŁUKASZ 21km / M30 ARRIBATEC WROCŁAW
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 ARRIBATEC
 
66 ARTEFAKT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIĘBACZEWSKI ARKADIUSZ 21km / M30 ARTEFAKT WROCŁAW
2 HERBUŚ DARIUSZ 21km / M30 ARTEFAKT WROCŁAW
3 JANKOWSKI KACPER 21km / M20 ARTEFAKT WROCŁAW
4 MACIBOCH PAULINA 21km / K20 ARTEFAKT WROCŁAW
5 PODEMSKA MARTA 21km / K30 ARTEFAKT WROCŁAW
6 WOŁOSZYN PAWEŁ 21km / M20 ARTEFAKT WROCŁAW
7 BOŻEK PAWEŁ 21km / M20 ARTEFAKT CZĘSTOCHOWA
 
67 ASD KM SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZOCATELLI ALESSANDRO 21km / M30 ASD KM SPORT VERONA
 
68 ASTLEY & TYLDESLEY ROAD RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WORTHINGTON CATH 21km / K40 ASTLEY & TYLDESLEY ROAD RUNNERS WARRINGTON
2 WORTHINGTON PETER 21km / M50 ASTLEY & TYLDESLEY ROAD RUNNERS WARRINGTON
 
69 ATHLETICS TEAM PRUSIC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOMOROWSKI ARKADIUSZ 21km / M20 ATHLETICS TEAM PRUSIC TRZEBNICA
2 JANISZEWSKI WIKTOR 21km / M40 ATHLETICS TEAM PRUSIC MILICZ
3 DRZEWIECKI PIOTR 21km / M30 ATHLETICS TEAM PRUSIC OBORNIKI ŚLĄSKIE
4 NIEMCZURA DOROTA 21km / K30 ATHLETICS TEAM PRUSIC PRUSICE
 
70 ATLAS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAWIAK PAWEŁ 21km / M30 ATLAS RUNNING TEAM PRZEŹMIEROWO
2 NOWAK KRZYSZTOF 21km / M40 ATLAS RUNNING TEAM ROGOŹNO
3 DUDKOWIAK ŁUKASZ 21km / M40 ATLAS RUNNING TEAM ROGOŹNO
 
71 AUGUSTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LANGER JACEK 21km / M40 AUGUSTEAM CHORZÓW
2 LANGER KATARZYNA 21km / K40 AUGUSTEAM CHORZÓW
3 SZYDŁOWSKA SABINA 21km / K50 AUGUSTEAM CHORZÓW
 
72 AWF WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKI SZYMON 21km / M20 AWF WROCŁAW ZAWADY
 
73 AWL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORKOWSKA SYLWIA 21km / K20 AWL WROCŁAW
2 NIEDZIELA RAFAŁ 21km / M40 AWL WROCŁAW
3 SZULC TOMASZ 21km / M30 AWL WYSOKA
4 MACHNA ŁUKASZ 21km / M30 AWL WROCŁAW
5 WITKOWSKI GRZEGORZ 21km / M40 AWL WROCŁAW
6 JASNOWSKI MARCIN 21km / M40 AWL WROCLAW
7 MOKWA SEBASTIAN 21km / M20 AWL GRUDZIĄDZ
8 SZPIK MACIEJ 21km / M40 AWL WROCŁAW
9 DWOJAK ALEKSANDRA 21km / K20 AWL OŁAWA
10 ROZMYSŁ PATRYK 21km / M20 AWL WROCŁAW
 
74 AWSM SYSTEMS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAMBOR PRZEMYSŁAW 21km / M20 AWSM SYSTEMS LWÓWEK ŚLĄSKI
2 NIEWCZAS JAKUB 21km / M20 AWSM SYSTEMS WROCŁAW
3 ROŻEK MATEUSZ 21km / M20 AWSM SYSTEMS ŚWIEBODZIN
4 WÓJCIK ROBERT 21km / M40 AWSM SYSTEMS WARSZAWA
5 DOMINIAK WOJCIECH 21km / M30 AWSM SYSTEMS GODZIESZOWA
 
75 AXIOM RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUAZO CARLOS 21km / M40 AXIOM RUNNING TEAM BARCELONA
2 JARCZYŃSKA ADRIANA 21km / K30 AXIOM RUNNING TEAM WROCŁAW
 
76 BAKER ST.221 B
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWCZYK MAGDA 21km / K30 BAKER ST.221 B WROCŁAW
2 KAMIŃSKA KAROLINA 21km / K30 BAKER ST.221 B WROCŁAW
 
77 BANK OCHRONY ŚRODOWISKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SĘKALA MAREK 21km / M40 BANK OCHRONY ŚRODOWISKA WROCŁAW
2 CZAJKA DOMINIK 21km / M30 BANK OCHRONY ŚRODOWISKA OŁAWA
 
78 BARRACUDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIGIEL MARZENA KATARZYNA 21km / K50 BARRACUDA KALISZ
 
79 BARTEK CANDLES RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRÓBEL DARIUSZ 21km / M30 BARTEK CANDLES RUNNING TEAM BYSTRZYCA OŁAWSKA
 
80 BBL CZĘSTOCHOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYSTA RENATA 21km / K50 BBL CZĘSTOCHOWA CZESTOCHOWA
2 ZAREMBA PIOTR 21km / M30 BBL CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
3 BOROWICZ MONIKA 21km / K40 BBL CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
4 MILLER EDYTA 21km / K40 BBL CZĘSTOCHOWA KONIN
5 POŁACIK WALDEMAR 21km / M30 BBL CZĘSTOCHOWA KALEJ
6 TERESIŃSKA JOLANTA 21km / K40 BBL CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
 
81 BBL GORZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZERMENT ERYK 21km / M30 BBL GORZÓW GORZOW
2 SZERMENT MAGDALENA 21km / K30 BBL GORZÓW GORZOW
 
82 BBL INOWROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZACZYK JOANNA 21km / K40 BBL INOWROCŁAW INOWROCŁAW
 
83 BBL KOŁOBRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIEDRZYCKI ANDRZEJ 21km / M60 BBL KOŁOBRZEG
2 ŻMUDA TOMASZ 21km / M40 BBL KOŁOBRZEG
3 BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 21km / M40 BBL KOŁOBRZEG KOŁOBRZEG
4 KAŻMIERCZAK ROBERT 21km / M40 BBL KOŁOBRZEG KOŁOBRZEG,NIEKANIN
5 GRALAK ARKADIUSZ 21km / M50 BBL KOŁOBRZEG KOŁOBRZEG
 
84 BBL ZDUŃSKA WOLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOLDMAN ŁUKASZ 21km / M40 BBL ZDUŃSKA WOLA ZDUŃSKA WOLA
2 PODGRODZKI GRZEGORZ 21km / M40 BBL ZDUŃSKA WOLA ZDUŃSKA WOLA
3 JASTRZĘBSKI JACEK 21km / M30 BBL ZDUŃSKA WOLA ZDUŃSKA WOLA
 
85 BEERWALKING CHAMPIONS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYBRUCH JACEK 21km / M30 BEERWALKING CHAMPIONS WROCŁAW
2 GOLUBIŃSKI WOJCIECH 21km / M30 BEERWALKING CHAMPIONS WROCŁAW
 
86 BEFIT24TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYGANEK AGNIESZKA 21km / K40 BEFIT24TEAM KRAKÓW
 
87 BELLS BROTHERS FF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZWONEK MONIKA 21km / K20 BELLS BROTHERS FF WROCŁAW
2 DZWONEK RYSZARD 21km / M40 BELLS BROTHERS FF WROCŁAW
3 SIEMKO JOLANTA 21km / K40 BELLS BROTHERS FF WROCŁAW
4 SIEMKO PIOTR 21km / M50 BELLS BROTHERS FF WROCŁAW
 
88 BENEDEK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORIR CAROLINE JEBET 21km / K20 BENEDEK TEAM ELDORET
2 MBATHA ( RUTH NUNDU 21km / K20 BENEDEK TEAM ELDORET
3 TUEI HOSEA KIPLAGAT 21km / M30 BENEDEK TEAM ELDORET
4 KOSGEI MATHEW 21km / M20 BENEDEK TEAM ELDORET
 
89 BERGSON TEAM RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓLIKOWSKI PIOTR 21km / M30 BERGSON TEAM RUN WROCŁAW
 
90 BEZ BALASTU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHODOROWSKA ANNA 21km / K30 BEZ BALASTU RADWANICE
2 CHODOROWSKI DAMIAN 21km / M30 BEZ BALASTU RADWANICE
3 SZKUDŁO OSKAR 21km / M40 BEZ BALASTU RADWANICE
 
91 BEZ GRANIC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁODZIEJ ADRIAN 21km / M40 BEZ GRANIC STRZEGOM
 
92 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KIERUS ŁUKASZ 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
2 GAJEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
3 PODBIELSKI MICHAŁ 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
4 JARMOŁOWICZ MAŁGORZATA 21km / K50 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
5 ŻAKOWSKI BARTEK 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
6 DRZEWIECKI-ZARZECZNY GRZEGORZ 21km / M50 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
7 ILICZ ŁUKASZ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
8 STEPANCZENKO RAFAŁ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
9 KUCZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
10 KUCHARCZYK AGNIESZKA 21km / K20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KLEOSIN
11 CHARKIEWICZ MARCIN 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
12 PAPROCKA-RUDECZKO JOANNA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
13 NOSZCZYŃSKI KAMIL 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
14 WIŚNIEWSKA JOANNA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
15 KLIMIUK MAŁGORZATA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
16 DOMITRZ MARIUSZ 21km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
17 KRASZEWSKA MILENA 21km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
18 IWANIUK JAROSŁAW 21km / M50 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM GRABÓWKA
19 DUBIJ ALBERT 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM OGRODNICZKI
20 GŁOWACKI PAWEŁ 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM ROSŁOTY
21 ORZEŁOWSKI RAFAŁ 21km / M40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
22 JEGLIŃSKA-KRUPA MAŁGORZATA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM KLEOSIN
23 PÓŁTORAK MAŁGORZATA 21km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
24 PIOTROWSKA JULIA 21km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM CIASNE
25 DOROSZCZYK ADAM 21km / M20 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM SOKÓŁKA
 
93 BIEGAJ W JEDLINIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SITKO ARTUR 21km / M30 BIEGAJ W JEDLINIE JEDLINA ZDRÓJ
 
94 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIK STANISŁAW 21km / M50 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN
 
95 BIEGAM BO LUBIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁYSZEJKO MICHAŁ 21km / M40 BIEGAM BO LUBIE JAWORZYNA SLĄSKA
 
96 BIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIODUSZEWSKI ARTUR 21km / M40 BIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIEC WARTA BOLESŁAWIECKA
2 MIODUSZEWSKA MONIKA 21km / K40 BIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIEC WARTA BOLESŁAWIECKA
 
97 BIEGAM POMAGAM LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPAŃSKI MARCIN 21km / M30 BIEGAM POMAGAM LEGNICA LEGNICA
 
98 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWSKI ZBIGNIEW 21km / M50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
2 MARKOWSKA LILIANNA 21km / K40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA - BOBRÓW
3 ZAPORA ROBERT 21km / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL PIECHOWICE
4 LINKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JEŻÓW SUDECKI
5 CHROMINSKA-LINKIEWICZ RENATA 21km / K40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JEŻÓW SUDECKI
6 DUL ZBIGNIEW 21km / M60 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
7 NOWAKOWSKA GENOWEFA 21km / K60 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
 
99 BIEGAMY WE WROCŁAWIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZYK JAKUB 21km / M20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU LUDWIKOWICE KŁODZKIE
2 KURZA JAKUB 21km / M20 BIEGAMY WE WROCŁAWIU WROCŁAW
 
100 BIEGIEM RADOM!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORAWSKA BEATA 21km / K50 BIEGIEM RADOM! BIELICHA
2 MORAWSKI MIROSŁAW 21km / M50 BIEGIEM RADOM! RADOM
 
101 BIEGNĄCE WIEPRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADRJAN DARIUSZ 21km / M50 BIEGNĄCE WIEPRZE WOLA KRZYSZTOPORSKA
 
102 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GURSIEL TOMASZ 21km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
2 ZYGAN RAFAŁ 21km / M30 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ KIELCE
 
103 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CEBO KATARZYNA 21km / K20 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ KRAKÓW
2 CEBO ARTUR 21km / M30 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ KRAKÓW
3 ORCZYKOWSKI BOGDAN 21km / M20 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ NAWOJOWA
4 WIKTOROWICZ JOANNA 21km / K20 BIEGNĘABYDOBIEGNĄĆ KRAKÓW
 
104 BIEGOWA ŚWIDNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUSIAŁ MAREK 21km / M60 BIEGOWA ŚWIDNICA BYSTRZYCA GÓRNA
2 KOGUT STANISŁAW 21km / M30 BIEGOWA ŚWIDNICA ŚWIDNICA
 
105 BIEGUNKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BINEROWSKA EDYTA 21km / K30 BIEGUNKI SZCZECIN
 
106 BIEGUSIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEŃKÓW MAŁGORZATA 21km / K30 BIEGUSIE ZIELONA GÓRA
 
107 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDA AGNIESZKA 21km / K40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
2 DUDA KRZYSZTOF 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
3 SZNAJDERSKA PAULA 21km / K30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA JAŹWINA
4 TROCHA ROMAN 21km / M50 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
5 SZNAJDERSKA MAGDALENA 21km / K30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA JAŹWINA
6 DROZDOWSKI ADRIAN 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
7 RAK ALICJA 21km / K30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
8 RAK MARCIN 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
9 WIŚNIEWSKI RAFAŁ 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
10 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
11 MARCINOWSKI NORBERT 21km / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
12 HEJN ROBERT 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
13 FURCOŃ BOGUSŁAW 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
14 PANEK RADOSŁAW 21km / M20 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
15 CICHOŃ PIOTR 21km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
16 TRELA DANIEL 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA PIESZYCE
17 OPALIŃSKI JACEK 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
18 OPALIŃSKA DOROTA 21km / K30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
19 MARCINOWSKI EUGENIUSZ 21km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
20 GIL STANISŁAW 21km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
 
108 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZPAK MICHAŁ 21km / M40 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
2 KWIATKOWSKI PIOTR 21km / M30 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA BIERUTÓW
3 GORDZIEJONOK DANIEL 21km / M40 BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA SZKLARSKA PORĘBA
 
109 BLIŹNIAK TEAM ŚMIGIEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAMROL ŁUKASZ 21km / M40 BLIŹNIAK TEAM ŚMIGIEL ŚMIGIEL
2 WOJCIECHOWSKI MARCIN 21km / M30 BLIŹNIAK TEAM ŚMIGIEL MOROWNICA
 
110 BOSCH SERVICE PIOTR SOBOŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBOŃ ANNA 21km / K40 BOSCH SERVICE PIOTR SOBOŃ WROCŁAW
2 NOWAK AGNIESZKA 21km / K40 BOSCH SERVICE PIOTR SOBOŃ WROCŁAW
 
111 BRAT ALBERT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HALADEWICZ ANNA 21km / K40 BRAT ALBERT TEAM
2 CIECHOMSKA JUSTYNA 21km / K30 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
3 ZDROJKOWSKA LEONARDA 21km / K30 BRAT ALBERT TEAM ZIĘBICE
4 KUBIAK PRZEMYSŁAW 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM STRZEGOM
5 HRYCIUK ŁUKASZ 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM DĘBNO
6 KULBICKI GRZEGORZ 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM RÓŻANSKO
7 STEFANOWICZ MARCIN 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM DĘBNO
8 FRĄTCZAK TOMASZ 21km / M40 BRAT ALBERT TEAM WROCŁAW
9 DMUCH JAKUB 21km / M20 BRAT ALBERT TEAM TRZEBNICA
10 FERENC STANISLAW 21km / M30 BRAT ALBERT TEAM ZORAWINA
 
112 BREMBO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELONKA ROMAN 21km / M40 BREMBO BLACHOWNIA
2 STACCHETTI LUCA 21km / M40 BREMBO CZELADZ
 
113 BROKERON FINANSE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMANOWSKI MICHAŁ 21km / M30 BROKERON FINANSE WROCŁAW
2 STANISZEWSKI JĘDRZEJ 21km / M20 BROKERON FINANSE WROCLAW
 
114 BRUBECK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCHMAŃSKA JUSTYNA 21km / K40 BRUBECK ZDUŃSKA WOLA
 
115 BTECH TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUSIŃSKA MARTA 21km / K20 BTECH TEAM WROCŁAW
2 PIĄSTKA KAMIL 21km / M30 BTECH TEAM OSTRÓW OSIEDLE
3 MUSIŃSKI PATRYK 21km / M20 BTECH TEAM WROCŁAW
4 HUDYMA MATEUSZ 21km / M20 BTECH TEAM PRUDNIK
5 GROCHOLA DAWID 21km / M20 BTECH TEAM WROCŁAW
6 ŚMIAŁEK ADRIANNA 21km / K20 BTECH TEAM MIRKÓW
7 WERTKA KRZYSZTOF 21km / M40 BTECH TEAM WROCŁAW
 
116 BYĆ MOŻE... BIEGA!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUCHNOWICZ WALTER 21km / M30 BYĆ MOŻE... BIEGA! WARSZAWA
 
117 BZ TRAINING SYSTEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAJĄC BARTOSZ 21km / M20 BZ TRAINING SYSTEM STRUGA
 
118 CAFE PANAMERA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSOWSKI BARTOSZ 21km / M40 CAFE PANAMERA TEAM PSARY
2 KUŚ AGNIESZKA 21km / K40 CAFE PANAMERA TEAM WROCŁAW - PSARY
 
119 CAPGEMINI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANASZEWSKI WOJCIECH 21km / M30 CAPGEMINI WROCŁAW
2 NAWROT ŻANETA 21km / K30 CAPGEMINI GŁOGÓW
3 NAJDEK MICHAŁ 21km / M20 CAPGEMINI ŚWIEBODZIN
4 WOŁODKO GRZEGORZ 21km / M40 CAPGEMINI SMOLEC
5 DOBROWOLSKI MATEUSZ 21km / M30 CAPGEMINI DOBRZYKOWICE
6 SZCZĘSNY PAWEŁ 21km / M20 CAPGEMINI ŚWIEBODZIN
7 MAZUREK KRZYSZTOF 21km / M40 CAPGEMINI WROCŁAW
8 SKORZYCKI EMIL 21km / M40 CAPGEMINI WROCŁAW
9 POROŻYŃSKA HANNA 21km / K30 CAPGEMINI WROCŁAW
10 SKOWRON KRZYSZTOF 21km / M40 CAPGEMINI PIECOWICE
11 KARWASIŃSKI JAN 21km / M20 CAPGEMINI WROCŁAW
12 CICHOŃSKI PAWEŁ 21km / M30 CAPGEMINI WROCŁAW
13 LIS TOMASZ 21km / M30 CAPGEMINI OBORNIKI ŚLĄSKIE
14 KLIMKIEWICZ ARKADIUSZ 21km / M20 CAPGEMINI WROCŁAW
15 DULAS KAZIMIERZ 21km / M30 CAPGEMINI WROCŁAW
 
120 CAŁA OLEŚNICA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAROSZ JAROSŁAW 21km / M40 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
2 BOROWIK ŁUKASZ 21km / M30 CAŁA OLEŚNICA BIEGA OLEŚNICA
 
121 CENEO RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUCZEK MARIUSZ 21km / M30 CENEO RUNNERS BRZEG
2 PIEŃCZEWSKI MACIEJ 21km / M20 CENEO RUNNERS WROCŁAW
 
122 CENTRUMFIZJO.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IDZIOR MATEUSZ 21km / M40 CENTRUMFIZJO.PL KLUCZBORK
2 SARNICKA-IDZIOR KATARZYNA 21km / K40 CENTRUMFIZJO.PL KLUCZBORK
 
123 CH ROBINSON
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PERŁAKOWSKI KAROL 21km / M30 CH ROBINSON WILCZYCE
 
124 CHCĘ KROPLÓWĘ Z BROWARA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALINKA BARTOSZ 21km / M20 CHCĘ KROPLÓWĘ Z BROWARA WROCŁAW
2 DUŚ HUBERT 21km / M20 CHCĘ KROPLÓWĘ Z BROWARA CZAJKÓW
3 EMIRSAJŁOW MARTA 21km / K20 CHCĘ KROPLÓWĘ Z BROWARA SZCZECIN
4 KOZŁOWSKI ŁUKASZ 21km / M20 CHCĘ KROPLÓWĘ Z BROWARA LEWIN BRZESKI
5 CIERPKA MATEUSZ 21km / M20 CHCĘ KROPLÓWĘ Z BROWARA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
6 SMOLIGA PATRYK 21km / M20 CHCĘ KROPLÓWĘ Z BROWARA KALISZ
 
125 CHEMICZNI POLICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GARBICZ PAWEŁ 21km / M20 CHEMICZNI POLICE POLICE
 
126 CIASTKI.PZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GABRYSZ AGNIESZKA 21km / K40 CIASTKI.PZ POZNAŃ
2 ŁAGANOWSKA EWA 21km / K50 CIASTKI.PZ SWARZĘDZ
3 RAU JUSTYNA 21km / K40 CIASTKI.PZ POZNAŃ
4 OLEJNICZAK SŁAWKA 21km / K40 CIASTKI.PZ POZNAŃ
5 MAŃKA OTYLIA 21km / K30 CIASTKI.PZ SWARZĘDZ
6 SZYC ZUZA 21km / K20 CIASTKI.PZ POZNAŃ
 
127 CICLISMO WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI RAFAŁ 21km / M40 CICLISMO WROCŁAW WROCŁAW
 
128 CIDRY LOTAJOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMINSKI MATEUSZ 21km / M20 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
 
129 CIEMNA SRONA POMIDORA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAŁAN ŁUKASZ 21km / M30 CIEMNA SRONA POMIDORA OLEŚNICA
 
130 CLASSIC PARKIET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TEPER JACEK 21km / M20 CLASSIC PARKIET STRZYŻÓW
 
131 CLASSICPARKIET.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TEPER BARTOSZ 21km / M20 CLASSICPARKIET.PL FRYSZTAK
 
132 CLUB MARATHON CREVILLENT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLORES FRANCISCO 21km / M50 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
2 SORIANO JOSE ANTONIO 21km / M40 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
3 PEREZ MAS SALVADOR 21km / M40 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
4 QUESADA JOSE MANUEL 21km / M60 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
5 ESPINOSA JUAN 21km / M40 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
6 MANCHON LLOPIS ENRIQUE 21km / M40 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
7 POVEDA COVES JAVIER 21km / M50 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
8 ADSUAR CANDELA ANGEL 21km / M50 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
9 POVEDA GALVAN JAVIER 21km / M20 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
10 GARCIA SANCHEZ JOSE 21km / M50 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
11 JUAN GIMENEZ MARIA TERESA 21km / K40 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
12 QUINTO ZAPLANA NATIVIDAD 21km / K60 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
13 FERRANDEZ RUIZ JOSE PEDRO 21km / M60 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
14 TORRES BUENDIA MARIA CARMEN 21km / K60 CLUB MARATHON CREVILLENT CREVILLENT
 
133 CMKP TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻURAWSKA AGNIESZKA 21km / K50 CMKP TEAM WARSZAWA
 
134 CO JA ROBIĘ TU?!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K40 CO JA ROBIĘ TU?!
 
135 COKE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUZOWSKI DARIUSZ 21km / M50 COKE RUNNERS PŁOCK
2 MORGA BOGDAN 21km / M40 COKE RUNNERS BEDLNO
3 MORGA IZABELA 21km / K40 COKE RUNNERS BEDLNO
 
136 COLIAN NA START
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUŁAWA MARCIN 21km / M40 COLIAN NA START ZDUNY GM. OPATÓWEK
2 RUPNICKI KRZYSZTOF 21km / M30 COLIAN NA START KALISZ
 
137 CRAZY RUNNERS KĄTY WROCŁAWSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIEŚLA JAN 21km / M20 CRAZY RUNNERS KĄTY WROCŁAWSKIE KRAKÓW
2 GĘBKA JADWIGA 21km / K30 CRAZY RUNNERS KĄTY WROCŁAWSKIE KĄTY WROCŁAWSKIE
3 GĘBKA MAŁGORZATA 21km / K30 CRAZY RUNNERS KĄTY WROCŁAWSKIE KĄTY WROCŁAWSKIE
4 SZPULARZ ADAM 21km / M30 CRAZY RUNNERS KĄTY WROCŁAWSKIE KĄTY WROCŁAWSKIE
 
138 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOGUSŁAWSKI MICHAŁ 21km / M30 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA
2 KURAL AGATA 21km / K40 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA
3 KURAL MARIUSZ 21km / M40 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA
4 STUDZIŻBA ADAM 21km / M20 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA
5 STUDZIŻBA PAWEŁ 21km / M40 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA
6 CYREK GRZEGORZ 21km / M40 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM KOSZYCE MAŁE
7 KUSION AGNIESZKA 21km / K40 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA
8 BIENIEK BEATA 21km / K40 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA
9 BIENIEK ROBERT 21km / M50 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA
10 STRACH ANETA 21km / K40 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA
11 ZIĘCIK AGATA 21km / K40 CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA
 
139 CRIK FCA POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBACKI ZBIGNIEW 21km / M60 CRIK FCA POLAND TYCHY
 
140 CROSSFITLEVELONESIECHNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWIATKOWSKI DAWID 21km / M20 CROSSFITLEVELONESIECHNICE SIECHNICE
2 BANAŚ PIOTR 21km / M30 CROSSFITLEVELONESIECHNICE ŚWIETA KATARZYNA
 
141 CROWD AND DUCKS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYSZKOWSKI MICHAŁ 21km / M20 CROWD AND DUCKS KIEŁCZÓW
 
142 CTL MEDIA MARKETING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZEWSKI RAFAŁ 21km / M30 CTL MEDIA MARKETING WROCŁAW
 
143 CZAJKERSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORECKI PIOTR 21km / M30 CZAJKERSI NOWA RUDA
2 NIKODEM KLAUDIUSZ 21km / M40 CZAJKERSI NOWA RUDA
3 PTASIŃSKI TOMASZ 21km / M40 CZAJKERSI NOWA RUDA
 
144 CZEMPJON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUPKA JACEK 21km / M30 CZEMPJON TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 TOMAKA KRYSTIAN 21km / M30 CZEMPJON TEAM UJAZD
3 MAŃKA PIOTR 21km / M60 CZEMPJON TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
145 CZERWONY ELEPHANT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STADNICKA MONIKA 21km / K20 CZERWONY ELEPHANT WROCŁAW
2 ARRAEZ DANIEL 21km / M20 CZERWONY ELEPHANT WROCLAW
 
146 CZEWARUN TIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁASZCZYK ANNA 21km / K40 CZEWARUN TIM CZĘSTOCHOWA
 
147 CZEWARUN TIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEKSIAK KASIA 21km / K40 CZEWARUN TIM CZĘSTOCHOWA
 
148 DALEKO JESZCZE?
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLOWY ANNA 21km / K40 DALEKO JESZCZE? WROCŁAW
2 LAU MARCIN 21km / M40 DALEKO JESZCZE? WROCŁAW
3 PIERZGAŁA-LAU DIANA 21km / K20 DALEKO JESZCZE? WROCŁAW
4 KOMISARUK ANETA 21km / K40 DALEKO JESZCZE? SZPROTAWA
5 WŁODARCZYK MARIUSZ 21km / M30 DALEKO JESZCZE? WROCLAW
 
149 DAMY RADE!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIKTOROWICZ TOMASZ 21km / M30 DAMY RADE! WROCŁAW
 
150 DANCELAND WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĘDZIORA MAREK 21km / M60 DANCELAND WROCŁAW WROCŁAW
 
151 DARK SIDE OF THE RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITEK KAMIL 21km / M30 DARK SIDE OF THE RUN CRAIT
 
152 DATAWALK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PENDOLSKI MACIEJ 21km / M30 DATAWALK WROCŁAW
2 KAMIŃSKI PIOTR 21km / M30 DATAWALK ŚWIĘTA KATARZYNA
3 CIESIELSKI MATEUSZ 21km / M30 DATAWALK WROCŁAW
4 SZNUROWSKI MICHAŁ 21km / M30 DATAWALK WROCŁAW
 
153 DEVINITI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHATA JACEK 21km / M40 DEVINITI WROCŁAW
2 PLEŚNAR MACIEJ 21km / M30 DEVINITI WROCŁAW
3 HYNASIŃSKA NIKOLA 21km / K20 DEVINITI WROCŁAW
4 DREWNICKA-OGRODNIIK JOANNA 21km / K50 DEVINITI WROCŁAW-PRZEMIŁÓW
 
154 DGFP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HALAREWICZ RAFAŁ 21km / M40 DGFP WROCŁAW
 
155 DO PORZYGU OCR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GNIZA MARCIN 21km / M30 DO PORZYGU OCR TEAM CZECHOWICE-DZIEDZICE
 
156 DOCHODZIMY W 2H :-)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĄDZIOŁKA ARTUR 21km / M30 DOCHODZIMY W 2H :-) WROCŁAW
2 WINKLER SEBASTIAN 21km / M30 DOCHODZIMY W 2H :-) WROCLAW
3 KUBIK WALDEMAR 21km / M30 DOCHODZIMY W 2H :-) CHRZĄSTAWA MAŁA
4 KRUK MICHAŁ 21km / M30 DOCHODZIMY W 2H :-) WROCŁAW
5 TRZASKOŚ SEBASTIAN 21km / M30 DOCHODZIMY W 2H :-) WAŁBRZYCH
 
157 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANKIEWICZ ANNA 21km / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI CZARNY LAS
 
158 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALEŃSKA EWA 21km / K40 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
2 PYTEL ANDRZEJ 21km / M50 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
3 BUBIS ŁUKASZ 21km / M30 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
4 MRÓZ LUDWIK 21km / M30 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
5 WELK TOMASZ 21km / M30 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
6 WIECZOREK MARIAN 21km / M60 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCLAW
7 KRAUZE ANDRZEJ 21km / M60 DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
 
159 DP SYNERGIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DANILOW PAWEL 21km / M40 DP SYNERGIA WROCLAW
 
160 DRSL RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POGORZALSKI ŁUKASZ 21km / M30 DRSL RUNNING TEAM ŁOMIANKI
 
161 DRUŻYNA BIEGOWA LECHA POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TERPIŁOWSKI WOJCIECH 21km / M30 DRUŻYNA BIEGOWA LECHA POZNAŃ POZNAŃ
 
162 DRUŻYNA CHROBREGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTAŚ RENATA 21km / K40 DRUŻYNA CHROBREGO SZPROTAWA
 
163 DRUŻYNA GARMINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABOWY KRZYSZTOF 21km / M30 DRUŻYNA GARMINA BOLESŁAWIEC
2 DUMA BARTŁOMIEJ 21km / M30 DRUŻYNA GARMINA WARSZAWA
 
164 DRUŻYNA IDEA GETIN LEASING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKRZYPCZAK GRZEGORZ 21km / M30 DRUŻYNA IDEA GETIN LEASING LUTYNIA
2 WIĘCEK ANNA 21km / K30 DRUŻYNA IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
3 WRONA KRYSTYNA 21km / K20 DRUŻYNA IDEA GETIN LEASING ŻURAWINIEC
4 PASŁAWSKA MAGDALENA 21km / K30 DRUŻYNA IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
 
165 DRUŻYNA KILOMETRY POMOCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIREK ŁUKASZ 21km / M30 DRUŻYNA KILOMETRY POMOCY
 
166 DRUŻYNA ML
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LENART MIŁOSZ 21km / M50 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
 
167 DRUŻYNA SZPIKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MONETA ŁUKASZ 21km / M20 DRUŻYNA SZPIKU WROCŁAW
2 SPYCHAŁA TOMASZ 21km / M20 DRUŻYNA SZPIKU GARZYN
 
168 DRÄXLMAIER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STELMACH SZYMON 21km / M20 DRÄXLMAIER JELENIA GÓRA
2 BIELAWSKI JAKUB 21km / M30 DRÄXLMAIER JELENIA GÓRA
3 BIELAWSKI ŁUKASZ 21km / M30 DRÄXLMAIER JELENIA GÓRA
4 CZAPLICKI JANUSZ 21km / M50 DRÄXLMAIER JELENIA GÓRA
5 KASZEWSKA AGNIESZKA 21km / K40 DRÄXLMAIER JELENIA GÓRA
6 KAWECKA MAŁGORZATA 21km / K40 DRÄXLMAIER JELENIA GÓRA
7 KUKIEŁKA SŁAWEK 21km / M40 DRÄXLMAIER JELENIA GÓRA
8 MUCHACZOW JACEK 21km / M40 DRÄXLMAIER JELENIA GORA
9 ZDANOWSKA MARTA 21km / K30 DRÄXLMAIER JELENIA GÓRA
 
169 DSV ROAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEDWOŃ PAWEŁ 21km / M30 DSV ROAD TYCHY
2 PLESIŃSKI SEBASTIAN 21km / M40 DSV ROAD SOSNOWIEC
 
170 DUDI CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUSIEWICZ PAULINA 21km / K30 DUDI CLUB WROCŁAW
 
171 DYNATRACE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISOWSKI TOMASZ 21km / M30 DYNATRACE GDAŃSK
2 TOMASZEWSKI CEZARY 21km / M30 DYNATRACE RUMIA
 
172 DZIDA PANKRACY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRUS DANIEL 21km / M40 DZIDA PANKRACY JELENIA GÓRA
 
173 DZIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RODZIEWICZ ZBIGNIEW 21km / M40 DZIKI OLEŚNICA
 
174 DZIKIE SKRZYDŁO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUTYNA DANA 21km / K30 DZIKIE SKRZYDŁO WARSZAWA
 
175 DZIWOLUDY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK ANNA 21km / K30 DZIWOLUDY SOSNOWIEC
2 POLACZEK ADAM 21km / M30 DZIWOLUDY KATOWICE
 
176 DŁUGOŁĘKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DURCZYŃSKI WOJCIECH 21km / M20 DŁUGOŁĘKA TEAM DŁUGOŁĘKA
2 BARAŃSKI RAFAŁ 21km / M40 DŁUGOŁĘKA TEAM DŁUGOŁEKA
3 KOPYSTECKI ARTUR 21km / M30 DŁUGOŁĘKA TEAM DŁUGOŁĘKA
 
177 EASYRUN RACIBÓRZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HUCZEK KATARZYNA 21km / K30 EASYRUN RACIBÓRZ RACIBÓRZ
 
178 EBIEGI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUPKA JUSTYNA 21km / K30 EBIEGI.PL OPOLE
2 WOŹNIAK WALDEMAR 21km / M30 EBIEGI.PL WROCŁAW
3 IGNATOWICZ ROBERT 21km / M30 EBIEGI.PL WROCŁAW
4 BANASIAK DAMIAN 21km / M30 EBIEGI.PL BEŁCHATÓW
5 BŁOŃSKI MAREK 21km / M30 EBIEGI.PL KŁODZKO
6 WOŹNIAK KRZYSZTOF 21km / M30 EBIEGI.PL WROCŁAW
7 KAWECKI DARIUSZ 21km / M40 EBIEGI.PL ZABRZE
 
179 EBOF TARGET TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIEKARSKI PIOTR 21km / M30 EBOF TARGET TEAM WROCŁAW
2 PIEKARSKA JOANNA 21km / K30 EBOF TARGET TEAM WROCŁAW
 
180 EDI TEAM ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALEWSKA ELŻBIETA 21km / K30 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
2 KUŃCZAK MICHAŁ 21km / M30 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
3 WOŹNIAK ZBIGNIEW 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZIELONA GÓRA
4 STAROŃ NORBERT 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
5 PRAWELSKI ANDRZEJ 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC/ŁAGÓW
6 ZDROWOWICZ ADAM 21km / M30 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
 
181 EFL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CEPUCH ARTUR 21km / M30 EFL OLEŚNICA
 
182 EKO-OKNA RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLLNY KAMIL 21km / M20 EKO-OKNA RUNNERS KORNICE
2 DEKA MICHAŁ 21km / M40 EKO-OKNA RUNNERS ŁÓDŹ
3 GIL CZESŁAW 21km / M50 EKO-OKNA RUNNERS KIETRZ
4 WINCZURA AGATA 21km / K30 EKO-OKNA RUNNERS DZIERŻYSŁAW
5 STÓS BERNADETA 21km / K50 EKO-OKNA RUNNERS PAWŁÓW
 
183 ELITERUNNERSCLUB.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STAWARZ KAROLINA 21km / K20 ELITERUNNERSCLUB.PL OLESNICA
 
184 ENDORFINY WĄSOSZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DANKOWSKA EWELINA 21km / K30 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
2 DANKOWSKI BARTOSZ 21km / M30 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
 
185 ENERIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŁĘBIEWSKA ALEKSANDRA 21km / K20 ENERIA WARSZAWA
2 ZAWADZKI PIOTR 21km / M30 ENERIA WARSZAWA
 
186 EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK MARCIN 21km / M40 EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ LUBLIN
 
187 EVERRUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIERADZKA MARTA 21km / K30 EVERRUN ŁÓDŹ
2 BUDNER ROBERT 21km / M40 EVERRUN ŁÓDŹ
3 KADZIDŁOWSKA ALEKSANDRA 21km / K40 EVERRUN ŁÓDŹ
4 ZIÓŁKOWSKI MAREK 21km / M30 EVERRUN ŁÓDŹ
5 STAŃCZYK DOMINIK 21km / M30 EVERRUN ŁÓDŹ
 
188 EWA HURYŃ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMSKI KRZYSZTOF 21km / M40 EWA HURYŃ TEAM SMOLEC
2 MACHLAŃSKI REMIGIUSZ 21km / M40 EWA HURYŃ TEAM SZCZECIN
 
189 EY RUN4FUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TATYS ŁUKASZ 21km / M30 EY RUN4FUN WROCŁAW
2 PONITKA PAWEŁ 21km / M30 EY RUN4FUN SMOLEC
3 HUSARZ KRZYSZTOF 21km / M30 EY RUN4FUN WILCZYCE
4 BARYSKI MACIEJ 21km / M30 EY RUN4FUN WROCŁAW
5 CZECH JAKUB 21km / M30 EY RUN4FUN WROCŁAW
6 TUDZIAS DOMINIKA 21km / K30 EY RUN4FUN WIELUN
7 URWANOWICZ MICHAŁ 21km / M30 EY RUN4FUN WROCŁAW
8 RUDZKI PAWEŁ 21km / M30 EY RUN4FUN WROCŁAW
9 RASZKIEWICZ RAFAL 21km / M30 EY RUN4FUN LUBIAZ
 
190 FEHLAU RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BABIRECKI KRZYSZTOF 21km / M40 FEHLAU RUN TEAM GŁOGÓW
 
191 FENIKS LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUDOŁ RYSZARD 21km / M50 FENIKS LEGNICA SPALONA
2 SUDOŁ RAFAŁ 21km / M20 FENIKS LEGNICA SPALONA
3 MARKOWSKI MAREK 21km / M30 FENIKS LEGNICA LEGNICA
 
192 FINGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZAK TOMASZ 21km / M40 FINGO WROCŁAW
2 CHOWANIEC PIOTR 21km / M30 FINGO WROCŁAW
3 POLAŃSKI PIOTR 21km / M30 FINGO WROCŁAW
4 PĄCHALSKA JOANNA 21km / K60 FINGO LEGNICA
 
193 FIRESTONE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚPIĄCZKA PRZEMYSŁAW 21km / M30 FIRESTONE WOLSZTYN
 
194 FITNESS PIEKARY LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLIWKA MARIUSZ 21km / M40 FITNESS PIEKARY LEGNICA SPALONA
2 POLIWKA MARTA 21km / K40 FITNESS PIEKARY LEGNICA SPALONA
3 GRAD ŁUKASZ 21km / M30 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
 
195 FLO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TROJAN DOMINIK 21km / M30 FLO TEAM WROCŁAW
2 PRZYBYSŁAWSKI KAMIL 21km / M30 FLO TEAM WROCŁAW
 
196 FLUENTBE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYNIECKI MIŁOSZ 21km / M30 FLUENTBE WARSZAWA
 
197 FOUR RUNNERS GROUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIPORA MACIEJ 21km / M40 FOUR RUNNERS GROUP WROCŁAW
2 CIPORA KATARZYNA 21km / K40 FOUR RUNNERS GROUP WROCŁAW
3 SZMYT PIOTR 21km / M40 FOUR RUNNERS GROUP POZNAN
 
198 FRAMESFACTORY RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALSKI MICHAŁ 21km / M30 FRAMESFACTORY RACING TEAM KRAKÓW
 
199 FRESENIUS MEDICAL CARE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZWIEC ŁUKASZ 21km / M30 FRESENIUS MEDICAL CARE WROCLAW
 
200 FSD RUN DREZDENKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORDUNA ŁUKASZ 21km / M40 FSD RUN DREZDENKO DREZDENKO
 
201 FUNDACJA PROCURO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M40 FUNDACJA PROCURO
 
202 GB STATYSTYKA LUBUSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KABZIŃSKA-GALAS DOROTA 21km / K30 GB STATYSTYKA LUBUSKA ZIELONA GÓRA
2 WRÓBEL ROBERT 21km / M40 GB STATYSTYKA LUBUSKA ZIELONA GÓRA
3 WOŹNIAK-MACIEJEWSKA EDYTA 21km / K40 GB STATYSTYKA LUBUSKA ŻAGAŃ
 
203 GKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI BARTOSZ 21km / M20 GKA ŁAPANÓW
 
204 GKS CZASTARY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIEDA MICHAŁ 21km / M30 GKS CZASTARY CZASTARY
 
205 GMINA STRZELCE OPOLSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAUŚCIŃSKI TOMASZ 21km / M60 GMINA STRZELCE OPOLSKIE STRZELCE OPOLSKIE
 
206 GOLDENMARK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 GOLDENMARK
 
207 GOOD COACH TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIURZYŃSKA ULKA 21km / K40 GOOD COACH TEAM KRAKÓW
 
208 GRUDIRUNNER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUDZIEŃ ŁUKASZ 21km / M30 GRUDIRUNNER WROCŁAW
 
209 GRUNWALD TEAM POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABIŃSKI WOJCIECH 21km / M20 GRUNWALD TEAM POZNAŃ ROGOŹNO
2 PRZYBORSKI PIOTR 21km / M40 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
3 SZURKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
4 BULCZYŃSKI DAWID 21km / M30 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
5 MROZIŃSKI PAWEŁ 21km / M50 GRUNWALD TEAM POZNAŃ POZNAŃ
6 SOBKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 GRUNWALD TEAM POZNAŃ LUBOŃ
 
210 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KING OLAF 21km / M40 GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
211 GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAUZE SYLWIA 21km / K20 GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
2 KRAUZE TOMASZ 21km / M50 GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
3 KRAUZE MIRELA 21km / K50 GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
4 RZEPECKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
5 ORSKA BEATA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
6 PODSIADŁY ROBERT 21km / M60 GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
 
212 GRUPA JURA. PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMAGAŁA AGNIESZKA 21km / K30 GRUPA JURA. PL ZAWIERCIE
 
213 GT RAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYDŁO AGATA 21km / K50 GT RAT LIGOTA PIĘKNA
2 OLSZEWSKI ALEKSANDER 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
3 NOWAK ANDRZEJ 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
4 PRUSAK PIOTR 21km / M30 GT RAT SOBÓTKA
5 FONROBERT DOMINIK 21km / M40 GT RAT WROCŁAW
6 MOLĘDA ANNA 21km / K30 GT RAT WROCŁAW
7 BYRDAK MONIKA 21km / K30 GT RAT WROCŁAW
8 LANKAUF JACEK 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
9 KULBICKI PIOTR 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
10 MASŁOWIEC BARTOSZ 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
11 SIWIASZCZYK ARKADIUSZ 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
12 DEUTSCHMAN PIOTR 21km / M40 GT RAT WROCŁAW
13 ZAPAŁOWSKI PAWEŁ 21km / M30 GT RAT WROCŁAW
14 JOACHIMIAK MAREK 21km / M20 GT RAT INOWROCŁAW
 
214 GUSTAW TEŻ BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OZGA KRZYSZTOF 21km / M40 GUSTAW TEŻ BIEGA OLEŚNICA
2 LEWANDOWSKI MICHAŁ 21km / M40 GUSTAW TEŻ BIEGA OLEŚNICA
3 SUDOLSKI EMIL 21km / M30 GUSTAW TEŻ BIEGA OLEŚNICA
 
215 GVT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NESTOROWICZ KONRAD 21km / M40 GVT WROCŁAW
2 GRYSZKIEWICZ PAWEŁ 21km / M30 GVT WROCŁAW
3 CHYLARECKI ROBERT 21km / M50 GVT WROCŁAW
 
216 GWIEZDNA FLOTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POCZĄTEK DAMIAN 21km / M20 GWIEZDNA FLOTA OCHABY MAŁE
 
217 GZ LZS GRODKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁONKA JOANNA 21km / K30 GZ LZS GRODKÓW GRODKÓW
2 PŁONKA SZYMON 21km / M40 GZ LZS GRODKÓW GRODKÓW
 
218 H4 SERVICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOŁAJCZAK KONRAD 21km / M40 H4 SERVICE WROCŁAW
2 HOTAŁA PIOTR 21km / M40 H4 SERVICE WROCŁAW
3 HOTAŁA ANNA 21km / K30 H4 SERVICE WROCŁAW
 
219 HANSA-FLEX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICH ŁUKASZ 21km / M30 HANSA-FLEX WROCŁAW
 
220 HAPPYDENTAL.PL PANASONIC TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK DANIEL 21km / M40 HAPPYDENTAL.PL PANASONIC TEAM WROCŁAW
2 ROGULA RAFAŁ 21km / M30 HAPPYDENTAL.PL PANASONIC TEAM WROCŁAW
3 PACZKA PATRYK 21km / M20 HAPPYDENTAL.PL PANASONIC TEAM POBIEDZISKA
 
221 HERKTTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERKT GRZEGORZ 21km / M40 HERKTTEAM ŁÓDŹ
2 ADAMCZEWSKI SŁAWOMIR 21km / M50 HERKTTEAM MOSKWA
3 KOTARSKI TOMASZ 21km / M40 HERKTTEAM ŁÓDŹ
4 PAWELEC ANDRZEJ 21km / M60 HERKTTEAM ŁÓDŹ
 
222 HERNIK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKA ANNA 21km / K30 HERNIK TEAM
 
223 HERNIK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓL DAREK 21km / M50 HERNIK TEAM
 
224 HRH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HARTWICH JACEK 21km / M40 HRH WROCŁAW
2 ROSZAK WALDEMAR 21km / M40 HRH KAMIENICA
3 HARTWICH ANNA 21km / K40 HRH WROCŁAW
4 KŁONOWSKI TOMASZ 21km / M40 HRH OŁAWA
 
225 HURAGAN LIGOTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻOGAŁA JAN 21km / M40 HURAGAN LIGOTA KATOWICE
 
226 HUSARIA BAGDAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POGODA JAKUB 21km / M30 HUSARIA BAGDAD WROCŁAW
 
227 HUSARIA RACE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZYBOWSKI MIROSŁAW 21km / M30 HUSARIA RACE TEAM KRAKÓW
2 SZPARAGOWSKI BARTOSZ 21km / M30 HUSARIA RACE TEAM KONIN
 
228 IDEA GETIN LEASING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GACHOWSKI ŁUKASZ 21km / M40 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW,
2 DĄBROWSKA EWA 21km / K40 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
3 ŁUGOWSKA AGATA 21km / K20 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
4 MACIUSZEK ANETA 21km / K20 IDEA GETIN LEASING KAMIENNA GÓRA
5 JARZĄBEK MAGDALENA 21km / K30 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
6 BOCHNIARZ ANNA 21km / K30 IDEA GETIN LEASING OŁAWA
7 MACHOCKA-NOWAK JUSTYNA 21km / K30 IDEA GETIN LEASING DOBROSZYCE
8 JABŁOŃSKA ANNA 21km / K30 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
9 JAROSZEWSKI ARKADIUSZ 21km / M30 IDEA GETIN LEASING LUBIN
 
229 IKSS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUSZKOWSKI DANIEL 21km / M30 IKSS ZDUŃSKA WOLA
 
230 IM-POSSIBLE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAJĄC MARCIN 21km / M30 IM-POSSIBLE TEAM WROCŁAW
2 KUCZAJ MARCIN 21km / M30 IM-POSSIBLE TEAM WROCŁAW
3 KUCZAJ ADAM 21km / M20 IM-POSSIBLE TEAM WROCŁAW
 
231 INCOMGROUP TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHODOR MARIUSZ 21km / M40 INCOMGROUP TEAM ZŁOTORYJA
 
232 INSERT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WENNE ARTUR 21km / M40 INSERT TEAM KRZEPTÓW
2 WÓJCIK ADRIAN 21km / M40 INSERT TEAM WROCŁAW
3 ŁUCZAK JAKUB 21km / M30 INSERT TEAM WROCŁAW
4 CISŁOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 INSERT TEAM WROCŁAW
5 POKRZYWIŃSKI MARCIN 21km / M20 INSERT TEAM DZIAŁOSZYN
6 SZAŁUCKI DARIUSZ 21km / M20 INSERT TEAM GDYNIA
 
233 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KINDLER PIOTR 21km / M40 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM ŚWIĘTOCHŁOWICE
2 KOBUSIŃSKA JAGODA 21km / K40 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM ZABRZE
3 KOBUSIŃSKI JUREK 21km / M50 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM ZABRZE
4 KOZIARZ PRZEMYSŁAW 21km / M20 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM ŻARKI
5 MADEJCZYK TOMASZ 21km / M30 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM GLIWICE
6 TYLMAN-MADEJCZYK MARTA 21km / K30 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM GLIWICE
7 WAYDOWICZ PRZEMYSŁAW 21km / M30 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM TARNOWSKIE GÓRY
8 DROZD MARCIN 21km / M40 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM TYCHY
9 PIENIĄŻEK KRZYSZTOF 21km / M40 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM GLIWICE
 
234 IRC KOWALE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRYL KAROL 21km / M30 IRC KOWALE WROCŁAW
 
235 IZBICKO W BIEGU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PATOŁA BEATA 21km / K20 IZBICKO W BIEGU IZBICKO
2 ZELMANOWICZ-SZŁAPA EWA 21km / K40 IZBICKO W BIEGU IZBICKO
3 PYTEL ROMEK 21km / M40 IZBICKO W BIEGU OTMICE
4 SCHLAPPA SEBASTIAN 21km / M40 IZBICKO W BIEGU IZBICKO
 
236 JA NIE BIEGAM, JA UCIEKAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULCZYCKI JAKUB 21km / M20 JA NIE BIEGAM, JA UCIEKAM POZNAŃ
 
237 JACK-POL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIĄCEK ANIA 21km / K40 JACK-POL DŁUGOŁĘKA
2 WIĄCEK JACEK 21km / M40 JACK-POL DŁUGOŁĘKA
 
238 JAMOS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RABIEGA PATRYCJA 21km / K20 JAMOS TEAM OLEŚNICA
2 BARSLEV ANNE 21km / K50 JAMOS TEAM
3 BIAŁEK DOMINIKA 21km / K20 JAMOS TEAM BARANÓW
4 FROŃ DAWID 21km / M20 JAMOS TEAM BARANÓW
5 SVENDSEN MORTEN 21km / M50 JAMOS TEAM
 
239 JANOSPORT TEAM LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BENDKOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 JANOSPORT TEAM LEGNICA LEGNICA
2 BARDZIŃSKI RAFAŁ 21km / M20 JANOSPORT TEAM LEGNICA LEGNICA
3 KACZOROWSKI MARCIN 21km / M40 JANOSPORT TEAM LEGNICA LEGNICA
 
240 JELCZ TRIATHLON PROJECT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORUCKI WITOLD 21km / M30 JELCZ TRIATHLON PROJECT JELCZ-LASKOWICE
2 ROSKOSZ BARTOSZ 21km / M30 JELCZ TRIATHLON PROJECT MIŁOSZYCE
 
241 JEŻOZWIERZE GROUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZACHEWICZ SŁAWOMIR 21km / M40 JEŻOZWIERZE GROUP WROCŁAW
2 JANUSZ RAFAL 21km / M40 JEŻOZWIERZE GROUP 53-031 WROCLAW
 
242 JKS SALAMANDRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STĘPIEŃ ŁUKASZ 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
2 MIEDZIŃSKI MICHAŁ 21km / M30 JKS SALAMANDRA JAWOR
3 ŁAZAROWICZ KATARZYNA 21km / K40 JKS SALAMANDRA JAWOR
4 ŁAZAROWICZ PIOTR 21km / M50 JKS SALAMANDRA JAWOR
 
243 JOANNA GRUSZECKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUSZECKA JOANNA 21km / K50 JOANNA GRUSZECKA ZIELONA GÓRA
 
244 JW 1145
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAJCZAKOWSKI DAWID 21km / M20 JW 1145 BOLESŁAWIEC
 
245 K-TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPCZYŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 K-TEAM WROCŁAW
2 WAWOCZNY PIOTR 21km / M40 K-TEAM RYBNIK
 
246 KAPICZKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPICA MAGDALENA 21km / K20 KAPICZKI KRASIEJÓW
2 KAPICA DANIEL 21km / M20 KAPICZKI KRASIEJÓW
3 MADEJ MARCIN 21km / M30 KAPICZKI BEŁCHATÓW
 
247 KARKONOSZ RUNNING T
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DURKALEC JAGODA 21km / K20 KARKONOSZ RUNNING T JELENIA GÓRA
 
248 KARKONOSZ RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK PRZEMEK 21km / M40 KARKONOSZ RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
2 WASZEK SŁAWOMIR 21km / M30 KARKONOSZ RUNNING TEAM WROCŁAW
 
249 KAROTKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSINSKI PIOTR 21km / M20 KAROTKA TEAM WROCŁAW
 
250 KB CZARNE WILKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRAJEK MATEUSZ 21km / M20 KB CZARNE WILKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2 LORENC ARLETA 21km / K20 KB CZARNE WILKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
251 KB DĘBIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLIKOWSKI MAREK 21km / M20 KB DĘBIEC POZNAŃ
2 MICHALAK MONIKA 21km / K40 KB DĘBIEC POZNAŃ
3 ORZECHOWSKI GRZEGORZ 21km / M20 KB DĘBIEC POZNAŃ
4 KOZŁOWSKI WALDEMAR 21km / M50 KB DĘBIEC POZNAŃ
 
252 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOGA BARBARA 21km / K20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE WILKOWIECKO
2 PAWEŁCZAK MATEUSZ 21km / M20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE ZŁOCHOWICE
3 WILK ANNA 21km / K20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE STAROKRZEPICE
4 SAS DOMINIK 21km / M20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE STAROKRZEPICE
5 LUTO BARTOSZ 21km / M20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE OPATÓW
6 STRZELCZAK MARIUSZ 21km / M40 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE ZAJĄCZKI DRUGIE
7 JUSZCZAK TOMASZ 21km / M40 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE TARNOWSKIE GÓRY
8 SAS FLORIAN 21km / M60 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE STAROKRZEPICE
 
253 KB GEPADR MUROWANA GOŚLINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPŁAWSKI DARIUSZ 21km / M40 KB GEPADR MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA
 
254 KB GMINA CZARNKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLAZER ANNA 21km / K50 KB GMINA CZARNKÓW CZARNKÓW
2 SZUTA MAREK 21km / M50 KB GMINA CZARNKÓW CZARNKÓW/SARBKA
3 SZUTA PAWEŁ 21km / M20 KB GMINA CZARNKÓW CZARNKÓW
 
255 KB HARCOWNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAKOWSKI JAROSŁAW 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE
2 WOŁOSZYN JUSTYNA 21km / K20 KB HARCOWNIK
 
256 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARWIŃSKI JAROSLAW 21km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ- LASKOWICE
2 ZAŁUBSKI JACEK 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
3 CYBULSKI MARIUSZ 21km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
4 WŁODARCZYK KRZYSZTOF 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
5 GIZLER PIOTR 21km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OŁAWA
6 BIAŁOWĄS PAWEŁ 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OŁAWA
7 KACZMAREK KAROLINA 21km / K30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE LĘG
8 LEWICKI TOMASZ 21km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
9 GONERA JANINA 21km / K60 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
10 GONERA KAZIMIERZ 21km / M60 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
 
257 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIAK WANDA 21km / K40 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA
2 GRAJ EWA 21km / K40 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA POZNAN
3 TABAT BARTOSZ 21km / M30 KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA
 
258 KB KROKUS KWIATKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŹMIERSKA MONIKA 21km / K40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
2 KAŹMIERSKI KRZYSZTOF 21km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
3 ZOMERFELD TOMASZ 21km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
4 ŚLUSARZ MATEUSZ 21km / M20 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
5 ŻUKOWSKI MARIAN 21km / M50 KB KROKUS KWIATKOWICE KWIATKOWICE
6 KIEŁT EWELINA 21km / K30 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
7 ZAJDEL LESZEK 21km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE ROGÓW LEGNICKI
 
259 KB LEW LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPOWSKI ZDZISŁAW 21km / M70 KB LEW LEGNICA LEGNICA
 
260 KB LUPUS OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUMA MACIEJ 21km / M30 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
2 JEDNORÓG DOROTA 21km / K40 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
3 KULPA PAWEŁ 21km / M50 KB LUPUS OLEŚNICA BUKOWICE
4 MANDAT JANEK 21km / M60 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
 
261 KB SOBÓTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJEWSKI PIOTR 21km / M40 KB SOBÓTKA KARCZYN
2 GÓRAK PRZEMYSŁAW 21km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
3 TYMIŃSKA AGNIESZKA 21km / K20 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
4 BORKOWSKI ROBERT 21km / M50 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
5 SADKIEWICZ EWA 21km / K40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
6 KRUK WACŁAW 21km / M50 KB SOBÓTKA ŚWIDNICA
7 GOLDWASSER ZBIGNIEW 21km / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
8 DYDYNA ALEKSANDRA 21km / K30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
9 ŁOPIAN WOJCIECH 21km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
10 MAZUR MICHAŁ 21km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
11 FRANASZCZUK WOJCIECH 21km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
12 PUCHAŁA RADOSŁAW 21km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
13 ŻMOJDZIAN PRZEMYSŁAW 21km / M30 KB SOBÓTKA CHWAŁKÓW
14 LACHTERA KAROLINA 21km / K30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
15 PIELUSZYŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
16 PISZCZAŁKA KRZYSZTOF 21km / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
17 GĄSIOREK HONORATA 21km / K30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
18 SZCZOT ANDRZEJ 21km / M40 KB SOBÓTKA WROCŁAW
19 KURIATA KLAUDIA 21km / K30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
20 TATROCKI KRZYSZTOF 21km / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
21 BAGIŃSKA ANNA 21km / K30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
22 KRUPA GRZEGORZ 21km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
23 STANKIEWICZ IWONA 21km / K60 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
24 KAMIŃSKI GRZEGORZ 21km / M30 KB SOBÓTKA WROCŁAW
25 WASYLÓW ANDRZEJ 21km / M50 KB SOBÓTKA ROGÓW SOBÓCKI
26 KULBA MAREK 21km / M20 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
27 SOBCZAK DANIEL 21km / M30 KB SOBÓTKA OPOLE
28 SOBCZYK BARBARA 21km / K30 KB SOBÓTKA WROCŁAW
29 SZYCHOWIAK MARCIN 21km / M20 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
30 KOJS ŁUKASZ 21km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
31 WYSOCKI RAFAŁ 21km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
32 KUPCZAK MARIUSZ 21km / M40 KB SOBÓTKA ROGÓW SOBÓCKI
33 STANKIEWICZ ANTONI 21km / M60 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
34 ZAŁĘSKI HENRYK 21km / M70 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
 
262 KB SUKCES ŻMIGRÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBRZYNIECKI SEBASTIAN 21km / M40 KB SUKCES ŻMIGRÓD PĘGÓW
 
263 KB VAMOS AMIGOS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAŚNIEWSKI PIOTR 21km / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
2 KULCZEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
3 SUCHARSKI PIOTR 21km / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
 
264 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FEDOROWICZ JACEK 21km / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
 
265 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHOŃ JUSTYNA 21km / K40 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW CHOCIANÓW
2 WOJTKOWIAK PIOTR 21km / M20 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW CHOCIANÓW
3 GRODECKA AMELIA 21km / K40 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW CHOCIANÓW
4 GRODECKI SEBASTIAN 21km / M40 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW CHOCIANÓW
5 CHROBOT ANNA 21km / K30 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW KRĘPICE
 
266 KBKB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BABSKI TADEUSZ 21km / M60 KBKB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE JELCZ LASKOWICE
 
267 KFPR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HENNEK MARCIN 21km / M30 KFPR GLIWICE
 
268 KGHM ZG RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZLUFARSKI ŁUKASZ 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
2 TYRKAŁA KRZYSZTOF 21km / M40 KGHM ZG RUN POLKOWICE
3 RAJCZAK ŁUKASZ 21km / M30 KGHM ZG RUN MODŁA
4 JOCHIMSKI GRZEGORZ 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
5 PAŚ MARCIN 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
6 ZDOBYLAK LUCJAN 21km / M30 KGHM ZG RUN POLKOWICE
7 BORTKIEWICZ MONIKA 21km / K40 KGHM ZG RUN LUBIN
8 SOWIŃSKI PAWEŁ 21km / M30 KGHM ZG RUN WILKÓW
9 WARCHALA MAREK 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
10 KMIEĆ RYSZARD 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
11 ŁOŚ SARA 21km / K20 KGHM ZG RUN LUBIN
12 MILLER TOMEK 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
13 WUJTAK DOMINIK 21km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
14 CUDAK BARTOSZ 21km / M20 KGHM ZG RUN OŚWIĘCIM
15 BEKIESZCZUK KRZYSZTOF 21km / M30 KGHM ZG RUN WROCŁAW
16 BARTKÓW ŁUKASZ 21km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
17 WINNICZUK KAROL 21km / M30 KGHM ZG RUN WILKÓW
18 PIENIĄŻEK PATRYK 21km / M20 KGHM ZG RUN KŁOBUCZYN
19 MATEJCZUK EMIL 21km / M20 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
20 BARTOSIK MAREK 21km / M40 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
21 NALEPA ŁUKASZ 21km / M30 KGHM ZG RUN WARTA BOLESŁAWIECKA
22 ŚLIWA MARCIN 21km / M30 KGHM ZG RUN CHOBIENIA
23 WACHOWIAK PIOTR 21km / M40 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
24 PLEWKO JAKUB 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
25 SWORACKI ARIEL 21km / M30 KGHM ZG RUN POLKOWICE
26 JANKOWSKI GRZEGORZ 21km / M40 KGHM ZG RUN JACZÓW
27 TOMASZEWSKI RAFAŁ 21km / M20 KGHM ZG RUN CHOCIANÓW
28 ZIMNY RADEK 21km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
29 DOLIŃSKI PAWEŁ 21km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
30 MIERZWIAK ROBERT 21km / M40 KGHM ZG RUN TYNIEC LEGNICKI
31 KULIŃSKI BOGDAN 21km / M60 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
 
269 KITA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUSZKA JANUSZ 21km / M30 KITA TEAM BRZEZINKI
 
270 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STAREGO ADAM 21km / M60 KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
 
271 KLUB BIEGACZY JYSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZYŻEWSKA EWA 21km / K30 KLUB BIEGACZY JYSK OLEŚNICA
2 DRÓŻDŻ ADRIAN 21km / M30 KLUB BIEGACZY JYSK CZĘSTOCHOWA
3 KACZOROWSKA ANNA 21km / K30 KLUB BIEGACZY JYSK ŁASK
4 KOKOT ANDRZEJ 21km / M40 KLUB BIEGACZY JYSK PABIANICE
5 WODECKI TOMASZ 21km / M20 KLUB BIEGACZY JYSK RADOMSKO
6 ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ 21km / M20 KLUB BIEGACZY JYSK ŻARY
7 MAJCHRZYK RADEK 21km / M20 KLUB BIEGACZY JYSK WROCŁAW
 
272 KLUB FASOLA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 KLUB FASOLA WROCŁAW
 
273 KLUB IPA WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRUGAŁA GRZEGORZ 21km / M40 KLUB IPA WROCŁAW WROCŁAW
 
274 KLUB MKS SIECHNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DŁUGOSZ PAULINA 21km / K20 KLUB MKS SIECHNICE BRYNICE
 
275 KLUBU "CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM"
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUKLA JANUSZ 21km / M30 KLUBU "CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM" ŻEGOCINA
 
276 KLUCZBORKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOFINA MARCIN 21km / M30 KLUCZBORKA GRUPA BIEGOWA BRZEG
2 BRYJA SEBASTIAN 21km / M30 KLUCZBORKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
3 MENDEL MARTYNA 21km / K30 KLUCZBORKA GRUPA BIEGOWA WOŁCZYN
 
277 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUSZCZYŃSKI PIOTR 21km / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA BĄKÓW
2 CHMIEL KRZYSZTOF 21km / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
3 WIJATYK ADRIAN 21km / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
4 DREKSLER ALEKSANDRA 21km / K20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
5 PECYNA MACIEJ 21km / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
6 SZECEL MARCIN 21km / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
7 MRUGAŁA ANDRZEJ 21km / M20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA LASOWICE WIELKIE
8 LENIEC MAREK 21km / M40 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA LIGOTA DOLNA
9 SZALEK REMIGIUSZ 21km / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
10 SZALEK MATEUSZ 21km / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA DYLAKI
11 KĄDZIELEWSKI JACEK 21km / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
12 FORTUNA MALGORZATA 21km / K20 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA BĄKÓW
13 MALONG ALEKSANDER 21km / M50 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
14 SZYMAŁA MATEUSZ 21km / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
15 ZBOROWSKI ANDRZEJ 21km / M50 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK
 
278 KOLOROWA DRUŻYNAU NESSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADZYŃSKA SYLWIA 21km / K40 KOLOROWA DRUŻYNAU NESSI SKRZELEW
2 WOJDALSKA-ŚLEDZIŃSKA AGATA 21km / K40 KOLOROWA DRUŻYNAU NESSI KALISZ
 
279 KONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK MICHAŁ 21km / M30 KONIE WROCŁAW
 
280 KORBOLE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRABAŃSKA AGATA 21km / K40 KORBOLE TEAM KUBICE
2 SKÓRA MATEUSZ 21km / M20 KORBOLE TEAM IZBICKO
3 KRUSZEWSKA ANETA 21km / K30 KORBOLE TEAM WYSZKÓW
 
281 KORFF TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TUPIK KRYSTYNA 21km / K40 KORFF TEAM SOBÓTKA
 
282 KORPULENTNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JURASIK MAGDA 21km / K20 KORPULENTNI WROCŁAW
2 KWIECIEŃ PAWEŁ 21km / M30 KORPULENTNI WROCŁAW
 
283 KOSYNIERZY WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĘGRZYK PIOTR 21km / M20 KOSYNIERZY WROCŁAW WROCŁAW
 
284 KOTWICA BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĘDZIA TOMASZ 21km / M30 KOTWICA BRZEG WROCŁAW
2 CZEKALSKA MARIOLA 21km / K50 KOTWICA BRZEG BRZEG
 
285 KOWARY BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OZIMKOWSKI MIROSŁAW 21km / M50 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
 
286 KOŚCIAN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYLLE KRZYSZTOF 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
2 KUCHARSKI SEBASTIAN 21km / M40 KOŚCIAN TEAM BONIKOWO
3 DRAPAŁA MARCIN 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
4 KACZMAREK MIROSŁAW 21km / M40 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
 
287 KOŁOBRZEG BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STACHURSKA AGNIESZKA 21km / K30 KOŁOBRZEG BIEGA
 
288 KREAKTYWNY CONTROLLING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRODZIAK AGNIESZKA 21km / K30 KREAKTYWNY CONTROLLING WROCLAW
2 JAWORSKI JAKUB 21km / M30 KREAKTYWNY CONTROLLING KATOWICE
3 HASAŁA ARTUR 21km / M40 KREAKTYWNY CONTROLLING WROCŁAW
4 WYBRANIEC MICHAŁ 21km / M30 KREAKTYWNY CONTROLLING WAŁBRZYCH
 
289 KRONOSPAN STRZELCE OPOLSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKA TOMASZ 21km / M20 KRONOSPAN STRZELCE OPOLSKIE IZBICKO
 
290 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BYSTROWSKI RAFAŁ 21km / M40 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA KROTOSZYN
 
291 KRZEMRUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONIECZNY JAKUB 21km / M20 KRZEMRUNNERS GNIEZNO
 
292 KRĘPI Z KRĘPIC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NASKRĘTSKI ANDRZEJ 21km / M40 KRĘPI Z KRĘPIC KRĘPICE
2 MAREK-NASKRĘTSKA JULITA 21km / K40 KRĘPI Z KRĘPIC KRĘPICE
 
293 KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANOWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI LEWKÓW
2 GODZISZEWSKI JACEK 21km / M30 KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3 ARMANOWSKI TOMASZ 21km / M30 KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
4 KARKOSZKA MARCIN 21km / M20 KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI MASANÓW
 
294 KS GEPARD KĘPNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLEWSKI RAFAŁ 21km / M30 KS GEPARD KĘPNO KĘPNO
 
295 KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCHON ŁUKASZ 21km / M30 KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
296 KS KROTOSZ KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAJĄC ŁUKASZ 21km / M30 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
2 ZARADNIAK KRZYSZTOF 21km / M50 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
3 MAREK ARTUR 21km / M40 KS KROTOSZ KROTOSZYN ZDUNY
4 TYCZYŃSKI PIOTR 21km / M50 KS KROTOSZ KROTOSZYN KOBIERNO
5 MAĆKOWIAK WALERY 21km / M60 KS KROTOSZ KROTOSZYN KROTOSZYN
 
297 KS LENIWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BYSTRY GRZEGORZ 21km / M40 KS LENIWIEC BARANÓW
2 KUCHARSKI MICHAŁ 21km / M40 KS LENIWIEC BARANÓW
3 MARKOWSKI MAREK 21km / M40 KS LENIWIEC KĘPNO
 
298 KS NEONET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRZEŚNIAK ADAM 21km / M40 KS NEONET WROCŁAW
2 STAROŃ JAKUB 21km / M30 KS NEONET ZACHOWICE
3 BRZÓZKA MONIKA 21km / K30 KS NEONET DOBRE MIASTO
 
299 KS TĘCZA BIELSKO-BIAŁA KOMOROWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WEIGEL JACEK 21km / M40 KS TĘCZA BIELSKO-BIAŁA KOMOROWICE BIELSKO-BIAŁA
2 PUDEŁKO ANDRZEJ 21km / M50 KS TĘCZA BIELSKO-BIAŁA KOMOROWICE BIELSKO-BIAŁA
3 CHUDY AGATA 21km / K40 KS TĘCZA BIELSKO-BIAŁA KOMOROWICE BIELSKO-BIAŁA
 
300 KSKK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLIMA KAMIL 21km / M20 KSKK WROCŁAW
2 SHKURPELO KATERYNA 21km / K30 KSKK WROCLAW
 
301 KULFON I MONIKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWANDOWSKA ANITA 21km / K30 KULFON I MONIKA WROCŁAW
2 WOJSIAT ADAM 21km / M30 KULFON I MONIKA WROCŁAW
 
302 KURDEMYŚLAŁEMŻEDOBIEGNE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M20 KURDEMYŚLAŁEMŻEDOBIEGNE
 
303 KURŁA KAJ TA META?!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK BARTŁOMIEJ 21km / M30 KURŁA KAJ TA META?! ZAWADZKIE
 
304 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMAKA MACIEJ 21km / M30 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE KŁODZKO
2 PROSZAK SEBASTIAN 21km / M40 KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE KŁODZKO
 
305 KĄKOLE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĄKOLEWSKA MARTA 21km / K40 KĄKOLE TEAM WARSZAWA
2 BIELIŃSKA BEATA 21km / K30 KĄKOLE TEAM WARSZAWA
3 KĄKOLEWSKA MARTA 21km / K40 KĄKOLE TEAM CZĘSTOCHOWA
4 KĄKOLEWSKI MARCIN 21km / M40 KĄKOLE TEAM CZĘSTOCHOWA
5 MACKIEWICZ ARTUR 21km / M30 KĄKOLE TEAM ZĄBKI
6 KIERSNOWSKA NICOLE 21km / K30 KĄKOLE TEAM WARSZAWA
7 DORCZUK KAROLINA 21km / K30 KĄKOLE TEAM WARSZAWA
 
306 LAB.KROTOSZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITA RADOSŁAW 21km / M40 LAB.KROTOSZYN KROTOSZYN
2 KARPIEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 LAB.KROTOSZYN KROTOSZYN
3 MAGUIRE PETER 21km / M40 LAB.KROTOSZYN NEWCASTLE UPON TYNE
 
307 LECHITA KŁECKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WASIELEWSKI HUBERT 21km / M40 LECHITA KŁECKO WILKOWYJA
 
308 LEJDIS RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKŁA KAMILA 21km / K30 LEJDIS RUN POZNAŃ
 
309 LEWIN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAŚKOWIEC MATEUSZ 21km / M30 LEWIN BIEGA SKOROGOSZCZ
2 WOJTKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 LEWIN BIEGA SKOROGOSZCZ
3 TADLA SYLWIA 21km / K30 LEWIN BIEGA WROCŁAW
4 ŚWIERCZEK ANNA 21km / K50 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
5 KUBALEWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 LEWIN BIEGA KŁECKO
6 JUSZCZAK-DERZYPOLSKA ELŻBIETA 21km / K40 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
7 MATKOWSKI TOMASZ 21km / M40 LEWIN BIEGA LEWIN BRZESKI
 
310 LIKE.AGENCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIAŁONOGA ŁUKASZ 21km / M30 LIKE.AGENCY WROCŁAW
2 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K30 LIKE.AGENCY
 
311 LITWIN TRIATHLON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻURAD ŁUKASZ 21km / M30 LITWIN TRIATHLON TEAM
 
312 LO3 OLDBOYS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTUKIEWICZ JAKUB 21km / M30 LO3 OLDBOYS WROCŁAW
2 JEDWABNY PIOTR 21km / M30 LO3 OLDBOYS WROCŁAW
3 BROL WOJCIECH 21km / M30 LO3 OLDBOYS WROCŁAW
4 PUZANOWSKI PIOTR 21km / M30 LO3 OLDBOYS WROCŁAW
5 PUZANOWSKI JAN 21km / M30 LO3 OLDBOYS WROCŁAW
 
313 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TERESZCZUK KAROL 21km / M40 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
2 MARET ROBERT 21km / M40 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA PIŁA
 
314 LOS KUCHAROS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARCZYK MICHAŁ 21km / M20 LOS KUCHAROS WROCŁAW
 
315 LUBIĄSKIRUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻUROWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 LUBIĄSKIRUN WROCŁAW
2 PURTAK ROBERT 21km / M40 LUBIĄSKIRUN WROCŁAW
3 PIETRUSZKA PAWEŁ 21km / M30 LUBIĄSKIRUN WROCŁAW
 
316 LUCKY LOSERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASIŃSKI LESZEK 21km / M40 LUCKY LOSERS Sadów
2 STUDENT ARKADIUSZ 21km / M40 LUCKY LOSERS LUBLINIEC
3 CZORNIK JAROSŁAW 21km / M30 LUCKY LOSERS LISÓW
4 SKUBAŁA JANUSZ 21km / M30 LUCKY LOSERS CHWOSTEK
5 KUCHARSKA ALEKSANDRA 21km / K40 LUCKY LOSERS LUBLINIEC
 
317 LUCKY LUZERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZAŁKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 LUCKY LUZERS LUBOŃ
 
318 M. LASOTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASOTA MICHAŁ 21km / M20 M. LASOTA ŁÓDŹ
 
319 MAFIA TEAM LUBLINIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HONISZ NATALIA 21km / K30 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
2 KACZMARCZYK SEBASTIAN 21km / M30 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
3 RABUS-KACZMARCZYK IZABELA 21km / K30 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
4 MAŁCZAK MARCIN 21km / M40 MAFIA TEAM LUBLINIEC CIASNA
5 SKIBA ADAM 21km / M30 MAFIA TEAM LUBLINIEC KOSZĘCIN
6 OLEJNIK RAFAŁ 21km / M40 MAFIA TEAM LUBLINIEC CHORZÓW
7 OLSZEWSKI JAKUB 21km / M30 MAFIA TEAM LUBLINIEC POCZESNA
8 KOZIOROWSKI RAFAŁ 21km / M30 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
9 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ 21km / M60 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC
 
320 MAMY BIEGAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAJĄK MONIKA 21km / K30 MAMY BIEGAMY SKÓRZEWO
 
321 MARATHON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANDURA ROBERT 21km / M30 MARATHON TEAM WROCŁAW
 
322 MARATONCZYK.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZOTA WOJCIECH 21km / M40 MARATONCZYK.PL WARSZAWA
 
323 MARATOŃCZYK LUBSKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASTUSZKA TOMASZ 21km / M30 MARATOŃCZYK LUBSKO Wrocław
2 RABENDA TOMASZ 21km / M50 MARATOŃCZYK LUBSKO DŁUŻEK
3 PACHAŁA DARIUSZ 21km / M50 MARATOŃCZYK LUBSKO ZABŁOCIE
4 OLEJNICZAK MACIEJ 21km / M40 MARATOŃCZYK LUBSKO GIDLE
5 PASTUSZKA MIECZYSŁAWA 21km / K60 MARATOŃCZYK LUBSKO LUBSKO
6 PASTUSZKA WIESŁAW 21km / M60 MARATOŃCZYK LUBSKO LUBSKO
 
324 MARCUS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWCZYK MATEUSZ 21km / M30 MARCUS TEAM GRODZISZCZE
 
325 MARKOWI BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYSZKO EWA 21km / K30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
2 MIELCZAREK MAREK 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
3 MIELCZAREK PAWEŁ 21km / M30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
4 KARCZEWSKI WIKTOR 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
5 LELONKIEWICZ RAFAŁ 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
6 ROSTEK ANDRZEJ 21km / M40 MARKOWI BIEGACZE MARKI
 
326 MARNE_SZANSE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FILIPEK MAREK 21km / M20 MARNE_SZANSE JELENIA GÓRA
2 KRAWCZYK ADAM 21km / M20 MARNE_SZANSE ŚWIDNICA
3 SERAFIN GRZEGORZ 21km / M40 MARNE_SZANSE WROCŁAW
4 FELSZTYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 MARNE_SZANSE WROCŁAW
5 NOWACZYK MICHAŁ 21km / M20 MARNE_SZANSE WROCŁAW
6 GUMNA BOGUSŁAWA 21km / K50 MARNE_SZANSE WROCŁAW
7 JĘDRZEJKIEWICZ ADAM 21km / M30 MARNE_SZANSE WROCŁAW
 
327 MAROU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZKIEWICZ MAREK 21km / M20 MAROU GŁUBCZYCE
 
328 MARTON LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZENIOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 MARTON LESZNO LESZNO
 
329 MASŁOWO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TWARDOWSKI DOMINIK 21km / M30 MASŁOWO BIEGA RAWICZ
 
330 MATKA POLKA BIEGAJACA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAKRZEWSKA-KOTASA KAROLINA 21km / K30 MATKA POLKA BIEGAJACA WROCŁAW
2 MATERLAK ANNA 21km / K30 MATKA POLKA BIEGAJACA WROCŁAW
 
331 MATNER RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STACHAŃCZYK WOJCIECH 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
2 STAWIARZ PAWEŁ 21km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
3 DUDEK GRZEGORZ 21km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
4 AUGUSTYNIAK JAKUB 21km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
5 KURILEC KRZYSZTOF 21km / M50 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
6 ZĄBEK ŁUKASZ 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
7 ANIŚKIEWICZ AGATA 21km / K30 MATNER RUNNING TEAM LEŚNA
8 SWOBODA ANDRZEJ 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
9 RZEŹNIK PAULINA 21km / K20 MATNER RUNNING TEAM WIERUSZÓW
10 WALIGÓRSKI SEBASTIAN 21km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
11 RUDZIŃSKA ANNA 21km / K40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
12 MARCINKIEWICZ MARTA 21km / K50 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
13 ŚLEZIAK JAROSŁAW 21km / M40 MATNER RUNNING TEAM ZŁOTY STOK
14 FILAS JACEK 21km / M30 MATNER RUNNING TEAM CIESZYCE
15 ANTONISZYN PIOTR 21km / M20 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
 
332 MAX PROGRESS RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKI DARIUSZ 21km / M30 MAX PROGRESS RUN TEAM WROCŁAW
 
333 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WUDARCZYK TOMASZ 21km / M50 MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW WŁADYSŁAWOWO
 
334 MBANK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWIATKOWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 MBANK ROKIETNICA
 
335 MIDROC ALUCROM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALEWSKA KATARZYNA 21km / K40 MIDROC ALUCROM KRZEPTÓW
2 WOJTANOWSKI RAFAŁ 21km / M40 MIDROC ALUCROM MALIN
3 BOBA MICHAŁ 21km / M30 MIDROC ALUCROM WROCŁAW
4 CZYJT-MIERZWA MAGDA 21km / K40 MIDROC ALUCROM WROCŁAW
5 RADECKI KRZYSZTOF 21km / M40 MIDROC ALUCROM MIRKÓW
 
336 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZESZOWSKA BEATA 21km / K50 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
2 KANDORA JOANNA 21km / K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
3 KANDORA PIOTR 21km / M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
4 KRAKOWSKI SEBASTIAN 21km / M20 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
5 GAJOS AGNIESZKA 21km / K30 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
6 SZCZUKA ADRIAN 21km / M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
7 ORZECHOWSKI ARKADIUSZ 21km / M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
8 ORZECHOWSKA MARZENA 21km / K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
 
337 MILLORA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPAŃCZYK BARTOSZ 21km / M30 MILLORA WROCŁAW
 
338 MIRA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁUSZKO KRZYSZTOF 21km / M20 MIRA TEAM GÓRA
2 GŁUSZKO-ŁABĘDŹ KATARZYNA 21km / K30 MIRA TEAM GÓRA
3 GŁUSZKO MICHAŁ 21km / M20 MIRA TEAM GÓRA
4 ŁABĘDŹ PIOTR 21km / M30 MIRA TEAM BOJANICE
5 GRELA DAWID 21km / M20 MIRA TEAM ŚWIĘTOCHŁOWICE
6 MIELNICKI MAREK 21km / M20 MIRA TEAM GÓRA
7 GŁUSZKO KRZYSZTOF 21km / M60 MIRA TEAM GÓRA
 
339 MIŚ I ŻÓŁW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZWIERZYŃSKI RAFAŁ 21km / M30 MIŚ I ŻÓŁW BIELANY WROCŁAWSKIE
 
340 MIŁOSŁAW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KANIEWSKA BEATA 21km / K40 MIŁOSŁAW BIEGA MIŁOSŁAW
2 OPIELSKA KAROLINA 21km / K20 MIŁOSŁAW BIEGA MIŁOSŁAW
3 KANIEWSKI GRZEGORZ 21km / M40 MIŁOSŁAW BIEGA MIŁOSŁAW
4 WNUK ANDRZEJ 21km / M40 MIŁOSŁAW BIEGA ORZECHOWO
 
341 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATILLEK MIŁOSZ 21km / M30 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA MIĘDZYBÓRZ
2 CHOWAŃSKI TOMASZ 21km / M30 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA MIĘDZYBÓRZ
3 SZAJ-PAWŁOWSKA KAMILA 21km / K30 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA MIĘDZYBÓRZ
4 RADOMSKA MAGDALENA 21km / K20 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA DZIESŁAWICE
5 CHOWAŃSKI ARKADIUSZ 21km / M30 MIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA DZIADOWA KŁODA
 
342 MKL TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA 21km / K20 MKL TORUŃ BYDGOSZCZ
 
343 MKS SIECHNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBCZYK TOMASZ 21km / M40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
2 BIERNACKA KATARZYNA 21km / K20 MKS SIECHNICE SYCÓW
3 ZAJĄCZKOWSKA ANNA 21km / K20 MKS SIECHNICE TRZEBNICA
4 JAŚKOWIEC KLAUDIA 21km / K20 MKS SIECHNICE
5 RELIGA PAULINA 21km / K30 MKS SIECHNICE GROBLICE
6 RUDY JACEK 21km / M30 MKS SIECHNICE Wrocław
7 JUNIK ŁUKASZ 21km / M30 MKS SIECHNICE MARCINKOWICE
8 ŁUCZAK JUSTYNA 21km / K20 MKS SIECHNICE WARTA
9 ŁOMNICKA BARBARA 21km / K40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
10 ORDOŃ ŁUKASZ 21km / M40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
11 KUŚ EWA 21km / K30 MKS SIECHNICE SIECHNICE
12 MICHALAK JAKUB 21km / M30 MKS SIECHNICE WROCŁAW
13 GRABLEWSKI GRZEGORZ 21km / M40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
14 HABER AGNIESZKA 21km / K30 MKS SIECHNICE GROBLICE
 
344 MKS SIECHNICE/ SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUPIŃSKI CEZARY 21km / M50 MKS SIECHNICE/ SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM WROCŁAW
 
345 MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLISZKIEWICZ ARTUR 21km / M30 MOBILNA JEDNOSTKA DOWODZENIA OPERACJAMI POWIETRZNYMI SWARZĘDZ
 
346 MOGILNO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WEŁNIAK PRZEMYSŁAW 21km / M30 MOGILNO TEAM SWARZĘDZ
 
347 MOM&DAUGHTER RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOWNAR-ZAPOLSKA RITA 21km / K40 MOM&DAUGHTER RUN WROCŁAW
2 DOWNAR-ZAPOLSKA LAURA 21km / K20 MOM&DAUGHTER RUN WROCŁAW
 
348 MOM&DAUGHTER RUN!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOWNAR-ZAPOLSKA LAURA 21km / K20 MOM&DAUGHTER RUN! WROCŁAW
 
349 MONAR GRACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M20 MONAR GRACZE
2 UKLEJA MATEUSZ 21km / M20 MONAR GRACZE
3 KAJDAN DOMINIK 21km / M20 MONAR GRACZE
4 SZYYDŁOWSKI PAWEŁ 21km / M20 MONAR GRACZE
 
350 MONAR MILEJOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOKRZYŃSKI MARCIN 21km / M30 MONAR MILEJOWICE
2 JAŁOWIECKI KRZYSZTOF 21km / M30 MONAR MILEJOWICE
3 SZYMANIAK RADOSŁAW 21km / M30 MONAR MILEJOWICE
4 CHMIELNICZEK FABIA 21km / K30 MONAR MILEJOWICE
 
351 MONAR POBIEDNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FURMANTOWICZ DAJANA 21km / K20 MONAR POBIEDNA
 
352 MONAR ROŻNOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZLEMPO ŁUKASZ 21km / M30 MONAR ROŻNOWICE
2 GOWOREK MAREK 21km / M30 MONAR ROŻNOWICE
 
353 MONAR ROŻNOWICE 34
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĘPKA FRANCISZEK 21km / M40 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
2 NOWAK WALDEMAR 21km / M40 MONAR ROŻNOWICE 34 POZNAŃ
3 KRÓLEWSKI MAREK 21km / M30 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
4 GUZIKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO WIELKOPOLSKIE
5 MILNIKEL JAROSŁAW 21km / M20 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOŹNO
6 FINGER MARCIN 21km / M30 MONAR ROŻNOWICE 34 ROGOZNO
 
354 MONAR ZBICKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIGACZ PIOTR 21km / M20 MONAR ZBICKO CHRZĄSTOWICE
2 GALIK PIOTR 21km / M20 MONAR ZBICKO CHRZĄSTOWICE
3 ELERT DANIEL 21km / M20 MONAR ZBICKO CHRZĄSTOWICE
4 JANKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 MONAR ZBICKO CHRZĄSTOWICE
5 GRELOWSKI ROBERT 21km / M30 MONAR ZBICKO CHRZĄSTOWICE
6 SŁAPCZYŃSKI 21km / M20 MONAR ZBICKO ZBICKO
7 CIECIERSKI ALBINN 21km / M30 MONAR ZBICKO
8 ŻOŁOWICZ ADAM 21km / M30 MONAR ZBICKO
 
355 MSPORT TEAM LUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚMIEIŃSKI FILIP 21km / M30 MSPORT TEAM LUBIN SZKLARY GÓRNE
 
356 MUAY RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŚCIELNIAK MAREK 21km / M40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
2 DRAJERCZAK MARLENA 21km / K40 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
 
357 MUCHA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORAWIEC AGATA 21km / K30 MUCHA TEAM KLUCZBORK
 
358 MUCZA MAYANA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANOWSKI MATEUSZ 21km / M20 MUCZA MAYANA WROCŁAW
2 HNAT MACIEJ 21km / M20 MUCZA MAYANA WROCŁAW
 
359 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJ PIOTR 21km / M40 MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY PUŁAWY
 
360 MYKAM PO ZATORZU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRZYBULSKI KAZIMIERZ 21km / M30 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
2 CHWASTYNIAK MAŁGORZATA 21km / K30 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
3 CHWASTYNIAK MATEUSZ 21km / M30 MYKAM PO ZATORZU LESZNO
 
361 MYSZA I RESZTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRANUSZKIEWICZ DANIEL 21km / M40 MYSZA I RESZTA ŚWIDNICA
2 WELC-FRANUSZKIEWICZ JUSTYNA 21km / K30 MYSZA I RESZTA ŚWIDNICA
3 KRAJEWSKI JACEK 21km / M40 MYSZA I RESZTA ŚWIEBODZICE
4 WIERZBICKA AGATA 21km / K30 MYSZA I RESZTA ŚWIEBODZICE
 
362 NAJLEPSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BASTER ALEKSANDRA 21km / K20 NAJLEPSI KRAKÓW
2 WAJDA TOMASZ 21km / M20 NAJLEPSI MILEJWICE
 
363 NAPIERACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIRAZA ŁUKASZ 21km / M30 NAPIERACZE ŁÓDŹ
2 SOSIŃSKI TOMASZ 21km / M30 NAPIERACZE ŁÓDŹ
 
364 NAUKA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JOB MATEUSZ 21km / M30 NAUKA BIEGA KRAKÓW
2 ĆWIEK PAWEŁ 21km / M30 NAUKA BIEGA KRAKÓW
3 CHRZĄSZCZ PAWEŁ 21km / M50 NAUKA BIEGA KRAKÓW
4 JASTRZĘBSKA ALEKSANDRA 21km / K20 NAUKA BIEGA WROCŁAW
 
365 NIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 APTOWICZ DAMIAN 21km / M20 NIE BYDGOSZCZ
2 BUCZAK ŁUKASZ 21km / M30 NIE WROCŁAW
3 BŁASZCZYK LUIZA 21km / K20 NIE ŚREM
4 JABŁOŃSKI DARIUSZ 21km / M30 NIE OLEŚNICA
5 CHAMERSKA MAGDALENA 21km / K40 NIE WROCŁAW
6 KARCZYNSKA JUSTYNA 21km / K30 NIE OPOLE
7 ROJEK GRZEGORZ 21km / M30 NIE JELCZ-LASKOWICE
8 SWOREK BASIA 21km / K30 NIE WRZEŚNIA
9 SZAJKOWSKA EWA 21km / K40 NIE WARSZAWA
10 WEGNER DOROTA 21km / K40 NIE LEGNICA
11 GIERCZAK ŁUKASZ 21km / M30 NIE LUBIN
12 MACHANDER OLAF 21km / M20 NIE KIEŁCZÓW
13 DANIELAK KRZYSZTOF 21km / M50 NIE ŻARY
14 ŁANKIEWICZ MARTA 21km / K30 NIE GDAŃSK
15 KRYGIER GRZEGORZ 21km / M40 NIE ŻARY
16 SZARATA PIOTR 21km / M30 NIE MIŁOSZYCE
17 KOZACZKIEWICZ ADRIAN 21km / M30 NIE KIEŁCZÓW
18 BUKALSKI JÓZEF 21km / M50 NIE STAROKRZEPICE
19 MAKLES-KLUBA MAGDA 21km / K30 NIE BODZANOWICE
20 PŁOMIŃSKI MACIEJ 21km / M30 NIE OSTRÓW WIELKOPOLSKI
21 KOŁACZKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 NIE KOSTRZYN
22 KURKOWSKI JAROSLAW 21km / M40 NIE NOWY DWÓR MAZOWIECKI
23 KUKUCZKA RADOSŁAW 21km / M30 NIE STARE OBORZYSKA
24 MAZUR ŁUKASZ 21km / M20 NIE WROCŁAW
25 MARCINKIEWICZ MICHAŁ 21km / M30 NIE WROCŁAW
26 PETRI MONIKA 21km / K30 NIE MIRKÓW
27 KRUŚ ANNA 21km / K30 NIE TRZYKOLNE MŁYNY
28 PRZYBYLSKI ANDRZEJ 21km / M50 NIE WROCŁAW
29 MIELNIK IDA 21km / K40 NIE DŁUGOŁĘKA
30 ROSICKI ZBIGNIEW 21km / M50 NIE WAŁBRZYCH
31 KOTOWICZ ŁUKASZ 21km / M20 NIE KĘDZIERZYN-KOŹLE
32 NIWIŃSKA ALINA 21km / K40 NIE WROCŁAW
33 KOLEŚNIK KRZYSZTOF 21km / M30 NIE ORZESZKÓW
34 UMNICKI ADAM 21km / M40 NIE LEGNICA
35 KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA 21km / K30 NIE WROCŁAW
36 DURAŁ SZYMON 21km / M20 NIE WROCLAW
37 ŻEMETRO KRZYSZTOF 21km / M30 NIE BRZEG
38 SMULSKI KRZYSZTOF 21km / M30 NIE WYSOKA
39 MAJEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 NIE WROCŁAW
40 KOZIOL JADWIGA 21km / K30 NIE WIEN
41 SZYNAKA KAROL 21km / M30 NIE ZIELONA GÓRA
42 MATKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 NIE WROCŁAW
43 MAJ MICHAŁ 21km / M30 NIE WROCŁAW
44 MOGA MAREK 21km / M60 NIE KALISZ
45 SPYCHAŁA DANUTA 21km / K60 NIE POZNAŃ
 
366 NIE BĄDŹ TAKI BANDERAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BASZAK JAROSŁAW 21km / M30 NIE BĄDŹ TAKI BANDERAS WROCŁAW
2 ZABOR PIOTR 21km / M40 NIE BĄDŹ TAKI BANDERAS OŁAWA
3 TRZCIELIŃSKI TOMASZ 21km / M30 NIE BĄDŹ TAKI BANDERAS ZIĘBICE
 
367 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASKOWSKI TOMASZ 21km / M20 NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ KRAKÓW
 
368 NIGHT RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAŁA PIOTR 21km / M30 NIGHT RUNNERS BUKOWA
2 RASZOWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
3 BOCHEŃSKA AGNIESZKA 21km / K40 NIGHT RUNNERS GLIWICE
4 BOCHEŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE
5 NOWAK MARIUSZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
6 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K40 NIGHT RUNNERS
7 GLAPA MARTA 21km / K20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
8 KRZEWIŃSKA AGNIESZKA 21km / K20 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
9 ŁAWNICZAK DAMIAN 21km / M30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
10 KACZMARCZYK AGNIESZKA 21km / K30 NIGHT RUNNERS ZABRZE
11 WOJCIECHOWSKI MAREK 21km / M50 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
12 KRAWCZYK ANNA 21km / K30 NIGHT RUNNERS GORZYCE WIELKIE
 
369 NIGHT RUNNERS GLIWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZKIEWICZ DAMIAN 21km / M40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
2 SZADKOWSKI PAWEŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
3 FRĄC ELŻBIETA 21km / K40 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
 
370 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUDLIŃSKA EWA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ POZNAŃ
2 BEKAS PAULINA 21km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ POZNAŃ
 
371 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWAŚNIOK RAFAŁ 21km / M30 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE TOSZEK
2 MAJ-DZIUBAŃSKA IZABELA 21km / K30 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE PYSKOWICE
3 MAJEWSKA GIZELA 21km / K50 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE PYSKOWICE
4 CIEMNY WOJCIECH 21km / M40 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE PYSKOWICE
5 KUBIACZYK MALWINA 21km / K30 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE PYSKOWICE
6 JAWOREK HENRYK 21km / M50 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE PYSKOWICE
7 SUCHANEK ALEKSANDRA 21km / K30 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE PYSKOWICE
8 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW 21km / M40 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE KAMIENIEC
9 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE PYSKOWICE
10 BUJAK MAGDALENA 21km / K20 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE TARNOWSKIE GÓRY
11 KLOZA IWONA 21km / K30 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE PYSKOWICE
12 KLOZA MARIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE PYSKOWICE
 
372 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PERDEK KONRAD 21km / M20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
2 STACHOWIAK WIESŁAW 21km / M40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
3 CWYNAR DAMIAN 21km / M20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
4 KRĘZEL KRZYSZTOF 21km / M20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WISZNIA MAŁA
5 KOŁOWROCKI PAWEŁ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW DZIERŻONIÓW
6 SAMOREK GRZEGORZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
7 RACZKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
8 FORFECKI JANUSZ 21km / M30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
 
373 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORCUCH DARIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
2 DŁUGOSZ MARCIN 21km / M30 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
3 TOMYS ROBERT 21km / M40 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
4 WIATR DARIUSZ 21km / M40 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WRZEŚNIA
5 GRACZYK ARTUR 21km / M50 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA GOZDOWO
6 ŚWITEK MAGDALENA 21km / K30 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA WROCŁAW
 
374 NIGHT RUNNERS ZABRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POTEMPA JOANNA 21km / K20 NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE
 
375 NINKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANKIEWICZ GRZEGORZ 21km / M30 NINKA TEAM ŚLĘZA
2 STANKIEWICZ PAULINA 21km / K30 NINKA TEAM ŚLĘZA
3 JANAS RAFAŁ 21km / M30 NINKA TEAM LUBIN
 
376 NOA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKA DOMINIKA 21km / K20 NOA WROCŁAW
2 MAZGAJ MICHAŁ 21km / M30 NOA WROCŁAW
3 ZAWADZKI PAWEŁ 21km / M30 NOA WROCŁAW
4 GŁOGOWSKA KATARZYNA 21km / K30 NOA WROCŁAW
5 GŁOGOWSKI ADAM 21km / M30 NOA WROCŁAW
6 JELIŃSKI SEBASTIAN 21km / M40 NOA WROCŁAW
7 LEŚKÓW PAWEŁ 21km / M40 NOA WROCŁAW
8 SOBCZAK WOJCIECH 21km / M30 NOA ŚWIĘTA KATARZYNA
9 SZYINSKA ALICJA 21km / K30 NOA WROCŁAW
10 KOWALSKA KINGA 21km / K20 NOA WROCŁAW
11 RYMARSKI ARKADIUSZ 21km / M40 NOA WROCŁAW
12 KOLARZ-PALKA MAGDALENA 21km / K30 NOA WROCLAW
13 BETLEJ MIKOŁAJ 21km / M40 NOA WROCŁAW
14 POŁOM RAFAŁ 21km / M30 NOA WROCŁAW
15 MARKOWSKA KAROLINA 21km / K30 NOA WROCŁAW
16 MICHAŁOWSKI RADOSŁAW 21km / M40 NOA RADOMIERZYCE
 
377 NOKIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYGIEL ŁUKASZ 21km / M40 NOKIA WROCŁAW
2 MICHALIK TOMASZ 21km / M40 NOKIA WROCŁAW
3 ZAKRZEWSKI TOMASZ 21km / M40 NOKIA WROCŁAW
4 MIETELSKA EWELINA 21km / K30 NOKIA KRAKÓW
5 SIWEK JAGODA 21km / K20 NOKIA PRZYGÓRZE
6 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M20 NOKIA
7 DWORZYŃSKI RAFAŁ 21km / M30 NOKIA WROCŁAW
8 MICHALAK KRZYSZTOF 21km / M30 NOKIA WROCŁAW
 
378 NOVARTIS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPUSTA TOMASZ 21km / M40 NOVARTIS DOMANIEWICE
2 KRAWCZYK MAREK 21km / M30 NOVARTIS SKIERNIEWICE
3 SOBCZYK ARKADIUSZ 21km / M30 NOVARTIS ŁÓDŹ
4 MOZALEWSKA AGNIESZKA 21km / K30 NOVARTIS ŁÓDŹ
5 KOŁODZIEJCZAK JAKUB 21km / M30 NOVARTIS OZORKÓW
 
379 NOWOGRODZKA GRUPA BIEGOWA FIBER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAPOTOCZNY KRZYSZTOF 21km / M30 NOWOGRODZKA GRUPA BIEGOWA FIBER NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
 
380 NYSA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TASAREK RYSZARD 21km / M60 NYSA BIEGA NYSA
 
381 O CO BIEGA W KALETACH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZOSGÓRNIK ALEKSANDRA 21km / K30 O CO BIEGA W KALETACH TARNOWSKIE GÓRY
2 BOREK BOGUSŁAW 21km / M40 O CO BIEGA W KALETACH STRZEBIŃ
3 WRĘCZYCKA IWONA 21km / K40 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
4 WRĘCZYCKI ROBERT 21km / M40 O CO BIEGA W KALETACH KALETY
 
382 OBORYGENI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BURYŁO KRZYSZTOF 21km / M20 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 PACZÓSKA EWA 21km / K40 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
383 OIRP WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZYWNA ANDRZEJ 21km / M30 OIRP WROCŁAW WROCLAW
2 GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
3 NOGALA JOANNA 21km / K30 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
4 WOLLNY ŁUKASZ 21km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
5 STACHOWICZ JACEK 21km / M30 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
6 ZAKRZEWSKI WOJCIECH 21km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
7 SKRZYWANEK MICHAŁ 21km / M20 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
 
384 OKONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORŁOWSKA DOMINIKA 21km / K30 OKONIE WROCŁAW
 
385 OLAWS ZŁOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKASIEWICZ EWA 21km / K40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 CHROBAK PIOTR 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 JOKIEL MICHAŁ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA NOWY KOŚCIÓŁ
4 KUCA SZYMON 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
5 JAŚKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
6 KORZYSTKO PIOTR 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
7 LANDSBERG-KORZYSTKO IGA 21km / K40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
8 RABENDA MARCIN 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA PIELGRZYMKA
9 WOJDYNO TOMASZ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
10 BARTKÓW KAZIMIERZ 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZGORZELEC/ZLOTORYJA
11 DUDA DANIEL 21km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
12 HOŁÓWKA TOMASZ 21km / M30 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
 
386 OLECKO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WARYKOWSKI STANISLAW 21km / M50 OLECKO BIEGA OLECKO
 
387 OLSZYNA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMALARA RYSZARD 21km / M40 OLSZYNA BIEGA LUBAŃ
2 KURCZEWSKI PIOTR 21km / M40 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
3 KOSSOWSKI TOMASZ 21km / M40 OLSZYNA BIEGA LUBAŃ
 
388 ONKOLOGIAPRYWATNIE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLASA TOMASZ 21km / M40 ONKOLOGIAPRYWATNIE.PL KRAKÓW
 
389 OPEL ACTIVE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WZOREK MARCIN 21km / M40 OPEL ACTIVE TEAM PILCHOWICE
2 SZCZEPAŃSKI RAFAŁ 21km / M40 OPEL ACTIVE TEAM BYTOM
3 DZIECIĄTKOWSKI JAROSŁAW 21km / M40 OPEL ACTIVE TEAM GLIWICE
 
390 OPEX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 OPEX
2 FLOREK WOJCIECH 21km / M40 OPEX WROCLAW
 
391 OPOLE BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK MICHAŁ 21km / M20 OPOLE BIEGA JEŁOWA
 
392 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIEDLACZEK MICHAŁ 21km / M30 ORANGE POLSKA WARSZAWA
2 SZMERKA MARIUSZ 21km / M40 ORANGE POLSKA ŁÓDŹ
3 BĄK MACIEJ 21km / M40 ORANGE POLSKA WARSZAWA
4 GRABOWSKA KINGA 21km / K30 ORANGE POLSKA SŁUPSK
5 KRZESIŃSKI DARIUSZ 21km / M40 ORANGE POLSKA WROCŁAW
6 KOWALSKA KASIA 21km / K40 ORANGE POLSKA WARSZAWA
7 MAGALSKI PIOTR 21km / M40 ORANGE POLSKA OLSZTYN
8 PAWELCZYK JAROSŁAW 21km / M30 ORANGE POLSKA WARSZAWA
9 DEREZIŃSKI ADAM 21km / M30 ORANGE POLSKA WROCŁAW
10 JANIAK PIOTR 21km / M30 ORANGE POLSKA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
11 KOSSOWSKI WOJMIR 21km / M30 ORANGE POLSKA WARSZAWA
 
393 ORIENTOP WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIGIENZA KRZYSZTOF 21km / M40 ORIENTOP WROCŁAW DZIERŻONIÓW
2 MIAŚKIEWICZ KRZYSZTOF 21km / M40 ORIENTOP WROCŁAW WROCŁAW
3 MIAŚKIEWICZ SYLWIA 21km / K40 ORIENTOP WROCŁAW WROCŁAW
 
394 ORTIMED RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTKOWIAK RAFAŁ 21km / M40 ORTIMED RUNNERS TEAM BYDGOSZCZ
2 JASKULSKI BARTOSZ 21km / M40 ORTIMED RUNNERS TEAM ŁOCHOWO
3 KOSECKA JUSTYNA 21km / K30 ORTIMED RUNNERS TEAM BYDGOSZCZ
 
395 OSTRÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMEJKO DARIUSZ 21km / M40 OSTRÓW BIEGA KOMOROWO
 
396 OTTO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GACKA SABINA 21km / K30 OTTO TEAM OPOLE
2 GABRYELSKA ELŻBIETA 21km / K30 OTTO TEAM
3 JOSCH ANNA 21km / K40 OTTO TEAM KEVELAER
4 PISKORZ MAGDALENA 21km / K40 OTTO TEAM MOKRONOS GÓRNY
5 VREULS GUIDO 21km / M50 OTTO TEAM OPOLE
 
397 OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ SPEKTRUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWCZYK BARTŁOMIEJ 21km / M30 OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ SPEKTRUM WROCŁAW
2 HACHOŁ GRAŻYNA 21km / K60 OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ SPEKTRUM WROCŁAW
 
398 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻARCZYŃSKA-DOBIESZ AGNIESZKA 21km / K40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA MARCINKOWICE
2 KORZENIOWSKA AGNIESZKA 21km / K40 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA MARCINKOWICE
 
399 PARKRUN KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLIKOWSKI MARCIN 21km / M20 PARKRUN KATOWICE KATOWICE
2 KOZA KRYSTIAN 21km / M20 PARKRUN KATOWICE KATOWICE
 
400 PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALIGÓRSKI ROBERT 21km / M40 PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
401 PARKRUN POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEJNICZAK CEZARY 21km / M30 PARKRUN POZNAŃ LESZNO
 
402 PARKRUN TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BESZCZYŃSKI KORNEL 21km / M40 PARKRUN TORUŃ TORUŃ
 
403 PARKRUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁADOŃSKA EWA 21km / K60 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
 
404 PARTYCYPANCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BODUCH MARIUSZ 21km / M40 PARTYCYPANCI ŚWIERCZÓW
2 ŻOŁNOWSKI JAROSŁAW 21km / M30 PARTYCYPANCI ŚWIERCZÓW
 
405 PASJA CHRZANKA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHRZANOWSKI PATRYK 21km / M30 PASJA CHRZANKA RUNNING TEAM BIELAWA
2 DUDEK MONIKA 21km / K30 PASJA CHRZANKA RUNNING TEAM ZIEBICE
 
406 PASJONACI SŁUPCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK PAULINA 21km / K30 PASJONACI SŁUPCA SŁUPCA
 
407 PAŁUKI RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTWICA HANNA 21km / K20 PAŁUKI RUNNING TEAM GĄSAWA
 
408 PCC ULTRA RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANKIEWICZ MARCIN 21km / M30 PCC ULTRA RUNNERS WROCŁAW
 
409 PEEK & CLOPPENBURG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCIECHOWSKI KAROL 21km / M30 PEEK & CLOPPENBURG WROCŁAW
2 GNIEWOSZ DARIUSZ 21km / M20 PEEK & CLOPPENBURG KOTLA
3 KAŁMUK PRZEMYSŁAW 21km / M20 PEEK & CLOPPENBURG WROCŁAW
4 ŁUCKI DOMINIK 21km / M30 PEEK & CLOPPENBURG WROCŁAW
5 FEIST MARIO 21km / M40 PEEK & CLOPPENBURG WROCLAW
6 PLICHTA MARCIN 21km / M30 PEEK & CLOPPENBURG WROCŁAW
7 JÓŹWIAK JUSTYNA 21km / K30 PEEK & CLOPPENBURG WROCŁAW
8 KOCIENIEWSKI RAFAEL 21km / M40 PEEK & CLOPPENBURG GDAŃSK
9 ROMANIUK BRENDA 21km / K20 PEEK & CLOPPENBURG WROCLAW
10 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K30 PEEK & CLOPPENBURG
11 KARWECKI PATRYK 21km / M30 PEEK & CLOPPENBURG WARSZAWA
12 SZAREWICZ PAWEŁ 21km / M30 PEEK & CLOPPENBURG SOCHOCIN
13 BLASZCZYK ZANETA 21km / K30 PEEK & CLOPPENBURG WROCŁAW
 
410 PEKHO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRILL TOBIASZ 21km / M30 PEKHO WROCŁAW
2 IWANICKA EMILIA 21km / K30 PEKHO GÓRA
3 GLADE MARIUSZ 21km / M30 PEKHO WROCŁAW
 
411 PERTH ROAD RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIEODOROW PIOTR 21km / M40 PERTH ROAD RUNNERS PERTH
 
412 PGB SPORTOWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALISKI MARCIN 21km / M40 PGB SPORTOWA PACZKA INOWROCŁAW
 
413 PGS SOFTWARE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RESPONDEK MAGDALENA 21km / K30 PGS SOFTWARE TEAM CZĘSTOCHOWA
2 WÓJCIK ŁUKASZ 21km / M30 PGS SOFTWARE TEAM CHRZĄSTAWA WIELKA
3 BAKALARZ EMIL 21km / M30 PGS SOFTWARE TEAM WROCŁAW
4 MAŁYJASIAK JAKUB 21km / M20 PGS SOFTWARE TEAM WROCŁAW
5 KRAKOWIAN SŁAWEK 21km / M30 PGS SOFTWARE TEAM WROCŁAW
6 CZOP NATALIA 21km / K20 PGS SOFTWARE TEAM WROCŁAW
 
414 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAPIERAŁA MARCIN 21km / M30 PIĄTKOWO NA BIEGOWO KOZIEGŁOWY
2 WOJCIECHOWSKA ANNA 21km / K40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
3 KACZMAREK KAROLINA 21km / K30 PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
4 KOSSOWSKI MARIUSZ 21km / M40 PIĄTKOWO NA BIEGOWO POZNAŃ
 
415 PKB KMP KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZMAJA SEBASTIAN 21km / M40 PKB KMP KALISZ KALISZ
 
416 PKO BANK POLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUDEL RAFAŁ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WALIŁY - STACJA
2 RAK WALDEMAR 21km / M40 PKO BANK POLSKI BYDGOSZCZ
3 KUŁAKOWSKI GRZEGORZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI DĄBROWA GÓRNICZA
4 POLOCZEK ADAM 21km / M40 PKO BANK POLSKI KATOWICE
5 JĘDRZEJOWSKA-DEC ANNA 21km / K40 PKO BANK POLSKI GLIWICE
6 STASZEWSKA MARZENA 21km / K30 PKO BANK POLSKI RUDA ŚLĄSKA
7 TRZÓSŁO BARTEK 21km / M30 PKO BANK POLSKI KRAKÓW
8 ZARĘBSKI KONRAD 21km / M30 PKO BANK POLSKI LUBLIN
9 PASTERNAK MICHAŁ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WRZĄCA
10 NOWICKI JACEK 21km / M50 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
11 HORDECKI MARCIN 21km / M40 PKO BANK POLSKI WOLSZTYN
12 ZIEMIŃSKI TOMASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI GŁOGÓW
13 SZYSZKA URSZULA 21km / K60 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
14 KORYCKI ARKADIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA - WESOŁA
15 LUDWIKOWSKI MARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
16 SITAREK IWONA 21km / K50 PKO BANK POLSKI GRÓJEC
17 OKORSKA-BOMBIŃSKA BASIA 21km / K30 PKO BANK POLSKI RADOM
18 SZMIDT PIOTR 21km / M40 PKO BANK POLSKI WROCŁAW
19 ROMAŃSKI ADAM 21km / M40 PKO BANK POLSKI POLKOWICE
20 ŁADA MARIUSZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
21 WALCZYNA SŁAWOMIR 21km / M50 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
22 WYSŁUŻAL ELŻBIETA 21km / K50 PKO BANK POLSKI POZNAŃ
23 SIERANT FILIP 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
24 OLSZEWSKI FILIP 21km / M40 PKO BANK POLSKI WROCŁAW
25 DRACHAL-WDOWIAK KATARZYNA 21km / K30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
26 OSUCHOWSKA WIOLETTA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
27 MIGAS MONIKA 21km / K20 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
28 GIERLICKI BARTOSZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI KRAKÓW
29 SKROBIRANDA ŁUKASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
30 GDYŃSKI TOMASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
31 CIUPIŃSKA KATARZYNA 21km / K20 PKO BANK POLSKI KRAKÓW
32 WASZYK ANITA 21km / K30 PKO BANK POLSKI ZALASEWO
33 JAROSZ PIOTR 21km / M40 PKO BANK POLSKI ŁAŃCUT
34 FAJFER GRZEGORZ 21km / M50 PKO BANK POLSKI WROCŁAW
35 HEINE ANDRZEJ 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
36 GONTARZ WOJCIECH 21km / M30 PKO BANK POLSKI LUBLIN
37 BONECKI ROBERT 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
38 ŻOŁNIERCZYK MIROSŁAW 21km / M30 PKO BANK POLSKI RZESZÓW
39 JURKANIS MONIKA 21km / K30 PKO BANK POLSKI WROCŁAW
40 ĆWIĘK KRZYSZTOF 21km / M30 PKO BANK POLSKI KRAKÓW
41 ROGOWSKA-TOMCZYK KATARZYNA 21km / K40 PKO BANK POLSKI ŻELISTRZEWO
42 PERKA MATEUSZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI ŁÓDŹ
43 WIŚLIŃSKI TOMASZ 21km / M30 PKO BANK POLSKI NYSA
44 MAJCHER KATARZYNA 21km / K20 PKO BANK POLSKI SOSNOWIEC
45 RYCHTER ANDRZEJ 21km / M40 PKO BANK POLSKI GDYNIA
46 RAKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 PKO BANK POLSKI SŁUPSK
47 JANOWICZ ROBERT 21km / M50 PKO BANK POLSKI NOWA WIEŚ
48 WALCZYNA SŁAWOMIR 21km / M50 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
49 POPEK KATARZYNA 21km / K30 PKO BANK POLSKI ZIELONA GÓRA
50 PABJAN BARTŁOMIEJ 21km / M30 PKO BANK POLSKI TARNÓW
51 DRGAS ROMAN 21km / M30 PKO BANK POLSKI Prochy
52 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 21km / K40 PKO BANK POLSKI WYSZKÓW
53 MIKA GRZEGORZ 21km / M40 PKO BANK POLSKI KRAKÓW
54 JACOSZEK MIROSŁAW 21km / M30 PKO BANK POLSKI WARSZAWA
55 KUBIAK KATARZYNA 21km / K30 PKO BANK POLSKI GŁOGÓW
 
417 PKO BP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUTYŃSKA ALINA 21km / K20 PKO BP
2 KAPUŚCIŃSKI MARCIN 21km / M30 PKO BP
 
418 POLICKIE DEPTACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYCAK BARTOSZ 21km / M20 POLICKIE DEPTACZE POLICE
 
419 POLONIA ŚRODA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JEREMICZ KAMIL 21km / M20 POLONIA ŚRODA ŚRODA WIELKOPOLSKA
 
420 POWER BOMB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERW ANNA 21km / K30 POWER BOMB TRZEBNICA
2 KOZŁOWICZ TOMASZ 21km / M20 POWER BOMB WIELKA LIPA
3 MARKOWSKI SEBASTIAN 21km / M30 POWER BOMB MILICZ
4 NTULI ANTHONY 21km / M40 POWER BOMB POZNAN
5 PENIOWICZ JUSTYNA 21km / K30 POWER BOMB SUŁÓW
6 PRZERWA MICHAŁ 21km / M30 POWER BOMB ODOLANÓW
7 PIETRASZEWSKA KAROLINA 21km / K20 POWER BOMB TRZEBNICA
8 WÓJCIK MICHAŁ 21km / M20 POWER BOMB KROŚNICE
 
421 POWER WALK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK BARBARA 21km / K30 POWER WALK TEAM PIEKARY ŚLĄSKIE
2 MUSIK ANETA 21km / K40 POWER WALK TEAM PIEKARY ŚL
3 HEROK ARTUR 21km / M40 POWER WALK TEAM PIEKARY SLASKIE
 
422 POWERADETEAM KATO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK TOMEK 21km / M30 POWERADETEAM KATO TYCHY
2 MUSIK ALINA 21km / K30 POWERADETEAM KATO MYSŁOWICE
3 STYCZ KATARZYNA 21km / K30 POWERADETEAM KATO GOSTYŃ
4 REJNO MARIUSZ 21km / M40 POWERADETEAM KATO WROCŁAW
5 BUBEL MARCIN 21km / M30 POWERADETEAM KATO BĘDZIN
6 SZAROTA SŁAWOMIR 21km / M30 POWERADETEAM KATO MIKOŁÓW
7 ŻYDZIK JAKUB 21km / M30 POWERADETEAM KATO MYSŁOWICE
8 KACZOR MICHAŁ 21km / M40 POWERADETEAM KATO KNURÓW
9 MOUCKA PIOTR 21km / M30 POWERADETEAM KATO PIEKARY ŚLĄSKIE
 
423 POWOLI DO CELU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HANDY SAMANTA 21km / K30 POWOLI DO CELU KĘTY
2 SKRABARCZYK WIESŁAW 21km / M30 POWOLI DO CELU WOLA
3 ROZMUS EWA 21km / K40 POWOLI DO CELU GÓRA
4 ROZMUS WOJCIECH 21km / M40 POWOLI DO CELU GÓRA
5 WOJTAS ARKADIUSZ 21km / M40 POWOLI DO CELU WOLA
6 KUKLA AGATA 21km / K30 POWOLI DO CELU BRZESZCZE
7 KOZIK KRZYSZTOF 21km / M30 POWOLI DO CELU WOLA
8 ŻELECH GRZEGORZ 21km / M30 POWOLI DO CELU WOLA
9 MALINOWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 POWOLI DO CELU GILOWICE
10 MATUSIAK MARCIN 21km / M30 POWOLI DO CELU WOLA
11 MALINOWSKA MAŁGORZATA 21km / K40 POWOLI DO CELU GILOWICE
 
424 POZNAŃ MARATON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIADZIOŁKO ŁUKASZ 21km / M30 POZNAŃ MARATON TEAM
 
425 POŁÓWKA NA KACU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OPALIŃSKI DOMINIK 21km / M20 POŁÓWKA NA KACU PIESZYCE
 
426 PRACOWNIA - KRATA - NIERUCHOMOŚCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRATA TOMASZ 21km / M30 PRACOWNIA - KRATA - NIERUCHOMOŚCI CZĘSTOCHOWA
 
427 PRETIO WYCENA NIERUCHOMOŚCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUJAK JAKUB 21km / M30 PRETIO WYCENA NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW
 
428 PRO-MILE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDREASIK MARIUSZ 21km / M30 PRO-MILE TEAM WARSZAWA
2 LOTKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 PRO-MILE TEAM WARSZAWA
 
429 PRO-RUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WCISŁO GRZEGORZ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW KAMIENIEC WROCŁAWSKI
2 GRYGIEL LESZEK 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 DĄBROWSKI ANDRZEJ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 IWANIEC MARCIN 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
5 SEMPIK ROBERT 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW RĘKÓW
6 SKRZEK MARCIN 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
7 TEKIELI AGATA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW BYSTRZYCA KŁODZKA
8 KOLASA PIOTR 21km / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
9 ZASADA MICHAL 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW DOMASŁAW
10 KLUZ MARCIN 21km / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
11 OSMOLAK AGNIESZKA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
12 FIELEK PIOTR 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
13 PAPRZYCKI MACIEJ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
14 KLUZ ADRIANNA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
15 BIELECKA IWONA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
16 KOSA MARCIN 21km / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
17 SIKOŃ KATARZYNA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
18 TARNOWSKI ADRIAN 21km / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW, DOLNOŚLĄSKIE
19 MAŁAS PIOTR 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
20 HAŁAS MAREK 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
21 TRYK SEBASTIAN 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
22 BŁASZCZYK PIOTR 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
23 TARCZYŃSKI PIOTR 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
24 KOCENDA WOJCIECH 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW ZDZIESZOWICE
25 CZECH DOROTA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW SZYMANÓW
26 LIPNICKI TOMASZ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
27 ŚWITA TOMASZ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW BIELANY WROCŁAWSKIE
28 ŁADOŃSKA KATARZYNA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
29 PRUCHNICKI MATEUSZ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
30 KORZENIEWSKI MICHAŁ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
31 DUL MICHAŁ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
32 KOŁAT ŁUKASZ 21km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
33 KOŁODYŃSKI PAWEŁ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
34 BARAŃSKI ANDRZEJ 21km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
35 ZIĘBA BŁAŻEJ 21km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
36 ANTOSZCZUK ANETA 21km / K40 PRO-RUN WROCŁAW KIEŁCZÓW
37 ŻELAZOWSKA OLA 21km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
38 WILK CZESŁAW 21km / M60 PRO-RUN WROCŁAW WĘGRÓW
39 WANAT WACŁAW 21km / M70 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
 
430 PROGRES SONIA ROZUMKIEWICZ TRENER PERSONALNY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROZUMKIEWICZ SONIA 21km / K20 PROGRES SONIA ROZUMKIEWICZ TRENER PERSONALNY ŚWIDNICA
 
431 PROMAR STEEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYMEK MICHAL 21km / M30 PROMAR STEEL POLKOWICE
 
432 PROSILENCE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRĘCIPROCH KRZYSZTOF 21km / M30 PROSILENCE TEAM OPOLE
 
433 PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTOWICZ TOMASZ 21km / M40 PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAM WROCŁAW
 
434 PRZEGLĄD SPORTOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁOŃSKI ROBERT 21km / M40 PRZEGLĄD SPORTOWY WARSZAWA
 
435 PWC RUNNING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ARNOLD PRZEMYSLAW 21km / M20 PWC RUNNING WARSZAWA
 
436 PWR TENIS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DŁUSKI PAWEŁ 21km / M20 PWR TENIS TEAM KŁODZKO
 
437 PZU SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBEK AGATA 21km / K30 PZU SPORT TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2 MIŚKIEWICZ PIOTR 21km / M50 PZU SPORT TEAM SMOLEC
3 MAGIELEWSKA JOANNA 21km / K30 PZU SPORT TEAM MIKOŁÓW
4 FAIGA TOMASZ 21km / M40 PZU SPORT TEAM OLEŚNICA
5 HOSANIAK STANISŁAW 21km / M40 PZU SPORT TEAM NOWY TARG
6 PUCHALSKI PIOTR 21km / M40 PZU SPORT TEAM WROCŁAW
7 LITKA KRZYSZTOF 21km / M40 PZU SPORT TEAM WROCŁAW
8 HELUSZKA DARIUSZ 21km / M50 PZU SPORT TEAM CHORZÓW
9 CZYRKO ANDRZEJ 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
10 GAWOR PRZEMYSŁAW 21km / M40 PZU SPORT TEAM ŚWIĄTNIKI GÓRNE
11 SIKORA ZUZANNA 21km / K40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
12 ZYŚK MONIKA 21km / K20 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
13 KNYCHAS DAREK 21km / M40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
14 ZDRZAŁKA BARTOSZ 21km / M30 PZU SPORT TEAM WROCŁAW
15 BOCHENEK KRZYSZTOF 21km / M30 PZU SPORT TEAM KIELCE
16 GAWĘCKA PAULINA 21km / K40 PZU SPORT TEAM LUBOŃ
17 MAŃKA KRZYSZTOF 21km / M30 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
18 CHOMA-GACA AGNIESZKA 21km / K40 PZU SPORT TEAM WARSZAWA
 
438 PŁONĄCE PODESZWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOŻEK KAMIL 21km / M30 PŁONĄCE PODESZWY TRZEBNICA
2 URBANEK MARCIN 21km / M30 PŁONĄCE PODESZWY WROCLAW
3 KLIMOWICZ DANIEL 21km / M40 PŁONĄCE PODESZWY WROCŁAW
 
439 R-TEAM RYDZYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARCZAK ROBERT 21km / M40 R-TEAM RYDZYNA RYDZYNA
2 ZYGNER JERZY 21km / M40 R-TEAM RYDZYNA RYDZYNA
3 ZYGNER SŁAWOMIR 21km / M40 R-TEAM RYDZYNA RYDZYNA
 
440 RAFAŁ_BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZOROWSKI RAFAŁ 21km / M20 RAFAŁ_BIEGA BYDGOSZCZ
 
441 RAJSPORT ACTIVE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYKA ZBIGNIEW 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
2 DROZD PRZEMYSŁAW 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
3 CZYRNIA ANDRZEJ 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE TURAWA
4 BOCIĄGA MARIUSZ 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
5 JACKOWIAK AGNIESZKA 21km / K30 RAJSPORT ACTIVE ŚREM
6 SOBCZAK RAFAL 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE KALISZ
7 KREBS MARCIN 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE PABIANICE
8 RÓŻAŃSKI MARCIN 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE WARSZAWA
9 KLAMKA RAFAŁ 21km / M30 RAJSPORT ACTIVE OPOLE
10 KOKOT DANIEL 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE OZIMEK
11 BŁASIAK MARTYNA 21km / K20 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
12 WIERUCKI JAKUB 21km / M20 RAJSPORT ACTIVE BŁASZKI
13 MATUSIAK ANNA 21km / K40 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
14 MATUSIAK RADOSŁAW 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
15 RADZISZEWSKA MONIKA 21km / K40 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
16 FELDMAN AGNIESZKA 21km / K40 RAJSPORT ACTIVE ŁÓDŹ
17 MALIK-LICZNAR KATARZYNA 21km / K30 RAJSPORT ACTIVE SZCZEDRZYK
18 ŻYŁA ADAM 21km / M40 RAJSPORT ACTIVE ŁASK
19 RAJEWSKA MALWINA 21km / K30 RAJSPORT ACTIVE BRĄSZEWICE
 
442 RATOWNICY ZG RUDNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POŚNIK KRZYSZTOF 21km / M30 RATOWNICY ZG RUDNA GŁOGÓW
 
443 RAZEM TRENUJEMY SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDZIŃSKI PIOTR 21km / M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
2 BENDINGER KRZYSZTOF 21km / M40 RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
3 BENDINGER KRYSTIAN 21km / M20 RAZEM TRENUJEMY SPORT WOLA GRZYMKOWA
4 WASIAK TOMASZ 21km / M30 RAZEM TRENUJEMY SPORT ŁÓDŹ
 
444 REBELLION OF FREE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAWER KATARZYNA 21km / K30 REBELLION OF FREE RUNNERS OPOLE
2 KLIMCZAK MAREK 21km / M40 REBELLION OF FREE RUNNERS OŚWIĘCIM
 
445 REEBOK RUN CREW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESKIER TOMASZ 21km / M30 REEBOK RUN CREW WARSZAWA
2 BOROWSKI JAKUB 21km / M30 REEBOK RUN CREW LODZ
 
446 REEBOK RUN CREW TCZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIMNA ANNA 21km / K30 REEBOK RUN CREW TCZEW TCZEWSKIE ŁĄKI
2 ZIMNY SEBASTIAN 21km / M30 REEBOK RUN CREW TCZEW TCZEWSKIE ŁĄKI
3 ZIMNA AGNIESZKA 21km / K30 REEBOK RUN CREW TCZEW TCZEW
 
447 REEBOKRUNCREW LDZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 USTABOROWICZ MAGDALENA 21km / K30 REEBOKRUNCREW LDZ ŁÓDŹ
2 PSZCZÓŁKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M20 REEBOKRUNCREW LDZ KOLUSZKI
3 KWINTKIEWICZ MARCIN 21km / M40 REEBOKRUNCREW LDZ ŁÓDŹ
4 WASILEWSKI ARTUR 21km / M40 REEBOKRUNCREW LDZ ŁÓDŹ
5 TOMASIK PIOTR 21km / M30 REEBOKRUNCREW LDZ ŁÓDŹ
 
448 REGION IPA WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNIAK-CIEŚLAR JOANNA 21km / K40 REGION IPA WROCŁAW ŻARY
 
449 REHABKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAZIŃSKA MAŁGORZATA 21km / K30 REHABKI ZIELONA GÓRA
2 KRUCZKOWSKA-USZYCKA DIANA 21km / K30 REHABKI WROCŁAW
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K30 REHABKI
 
450 RM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKA ALICJA 21km / K40 RM TEAM KIEŁCZÓW
 
451 RODZINAPL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACIOSZEK NATALIA 21km / K30 RODZINAPL MIELESZYN
 
452 RONAL POLSKA RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEGOREK ŁUKASZ 21km / M40 RONAL POLSKA RUN SZCZAWNO-ZDRÓJ
2 BARYŁA PIOTR 21km / M30 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
3 RĄCKI DARIUSZ 21km / M40 RONAL POLSKA RUN WAŁBRZYCH
4 SOBCZUK PIOTR 21km / M30 RONAL POLSKA RUN JELCZ-LASKOWICE
 
453 ROSSMAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ALBIGOWSKA MAGDALENA 21km / K30 ROSSMAN KRACZKOWA
2 ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 21km / M20 ROSSMAN ŁÓDŹ
3 BANASIAK ANNA 21km / K30 ROSSMAN ZGIERZ
4 BŁASZCZYK ROBERT 21km / M40 ROSSMAN WROCŁAW
5 DUDEK BARBARA 21km / K40 ROSSMAN LUBLIN
6 LEWANDOWSKA AGNIESZKA 21km / K30 ROSSMAN LEGIONOWO
7 MRÓZ GRZEGORZ 21km / M40 ROSSMAN NYSA
8 RUDZIŃSKI MICHAŁ 21km / M40 ROSSMAN ŁÓDŹ
9 SZULC BOGUSŁAW 21km / M40 ROSSMAN ŁÓDŹ
10 SZUMIŃSKA MAŁGORZATA 21km / K40 ROSSMAN WROCŁAW
11 WALCZAK-DĘBOWSKA IWONA 21km / K40 ROSSMAN WROCŁAW
12 ŻYWICZKA MARCIN 21km / M30 ROSSMAN WROCŁAW
13 ŻYWICZKA MICHAŁ 21km / M30 ROSSMAN WROCŁAW
 
454 ROSSMANN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIEŚLAK TOMASZ 21km / M30 ROSSMANN ŁÓDŹ
2 JANISZEWSKI SYLWERIUSZ 21km / M40 ROSSMANN ŁÓDŹ
3 TOMCZYK MAŁGORZATA 21km / K40 ROSSMANN ŁÓDŹ
 
455 ROZBIEGAJMY RADOMSKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 AUGUŚCIK GRZEGORZ 21km / M30 ROZBIEGAJMY RADOMSKO RADOMSKO
 
456 ROZBIEGANI CHOJNOW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEGIENT ANNA 21km / K30 ROZBIEGANI CHOJNOW CHOJNOW
 
457 ROZBIEGANI CHOJNÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRUCHAL KRZYSZTOF 21km / M30 ROZBIEGANI CHOJNÓW CHOJNÓW
2 KOPAŃSKI SAMUEL 21km / M30 ROZBIEGANI CHOJNÓW CHOJNÓW
3 POPIELSKI GRZEGORZ 21km / M40 ROZBIEGANI CHOJNÓW CHOJNÓW
4 RABIEJ-OLSZEWSKA HANNA 21km / K30 ROZBIEGANI CHOJNÓW CHOJNÓW
5 KURATEWICZ KATARZYNA 21km / K30 ROZBIEGANI CHOJNÓW MIŁKOWICE
 
458 ROZBIEGANI Z PCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASIAK-BETLEJEWSKA RENATA 21km / K40 ROZBIEGANI Z PCZ CZĘSTOCHOWA
 
459 RUBIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARZYCKI FILIP 21km / M30 RUBIN GORZÓW WIELKOPOLSKI
 
460 RUN A LOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLUZIŃSKI JAKUB 21km / M40 RUN A LOT RADOM
 
461 RUN TEAM MIL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLAK SZYMON 21km / M40 RUN TEAM MIL KOSZALIN
 
462 RUN TEAM MILEJÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARCZAK KATARZYNA 21km / K40 RUN TEAM MILEJÓW MILEJÓW
2 BARCZAK TOMASZ 21km / M40 RUN TEAM MILEJÓW MILEJÓW
 
463 RUN WISZNIA RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRKOWIAK ANDRZEJ 21km / M30 RUN WISZNIA RUN LIGOTA PIĘKNA
2 SZCZEPAŃSKI TOMASZ 21km / M40 RUN WISZNIA RUN WISZNIA MAŁA
 
464 RUN&BEER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOK PRZEMYSŁAW 21km / M30 RUN&BEER WROCŁAW
 
465 RUNHOGS TYCHY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI JACEK 21km / M40 RUNHOGS TYCHY TYCHY
2 CZABAŃSKI RAFAŁ 21km / M40 RUNHOGS TYCHY GLIWICE
 
466 RUNNERS TEAM KĘPNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANASZAK MARCIN 21km / M30 RUNNERS TEAM KĘPNO KĘPNO
2 WRÓBEL MARCIN 21km / M30 RUNNERS TEAM KĘPNO KĘPNO
3 SKAŁECKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 RUNNERS TEAM KĘPNO UCIECHÓW
4 DAWID ŁUKASZ 21km / M30 RUNNERS TEAM KĘPNO KĘPNO
5 JANY ELŻBIETA 21km / K40 RUNNERS TEAM KĘPNO KĘPNO
 
467 RUNNERS TEAM NYSA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLIK MAREK 21km / M40 RUNNERS TEAM NYSA NYSA
 
468 RUNNING ACADEMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKI ARTUR 21km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
2 OGRODNIK ANNA 21km / K30 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
3 TOMCZAK ANNA 21km / K40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
4 MAKOWIECKI RAFAŁ 21km / M40 RUNNING ACADEMY WROCŁAW
5 KOBOS RADOSŁAW 21km / M30 RUNNING ACADEMY SIECHNICE
 
469 RUNNING TEAM BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORKOWSKA PATRYCJA 21km / K40 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
2 LUPA BEATA 21km / K40 RUNNING TEAM BRZEG BRZEG
 
470 RUNNING TEAM MILICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRĄCKOWIAK MARIUSZ 21km / M30 RUNNING TEAM MILICZ MILICZ
 
471 RUNSTARS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARŻYK PIOTR 21km / M50 RUNSTARS WROCŁAW
2 STARŻYK PAWEŁ 21km / M40 RUNSTARS CHRZANÓW
 
472 RUNSWMRUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANTOSIAK PRZEMYSLAW 21km / M30 RUNSWMRUN ŁÓDŹ
2 SZCZERBA SŁAWOMIR 21km / M30 RUNSWMRUN OLEŚNICA
 
473 RUNTEAM PAWŁOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LERCH MARIA 21km / K30 RUNTEAM PAWŁOWICE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2 LERCH BOŻENA 21km / K30 RUNTEAM PAWŁOWICE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
3 LERCH EWA 21km / K20 RUNTEAM PAWŁOWICE JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 
474 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PARZYCH WOJCIECH 21km / M40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
2 PARZYCH KATARZYNA 21km / K40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
3 AJDUKIEWICZ-MACIEJOŃCZYK ALEKSANDRA 21km / K40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
4 MARKIEWICZ TOMASZ 21km / M40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
5 PODESZWA MAREK 21km / M50 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
6 POJDA GRZEGORZ 21km / M40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
7 JAKUBIAK DAWID 21km / M30 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
8 WOLAK MIROSŁAW 21km / M50 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM ŻARY
 
475 RZEPSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOTNICKI JAKUB 21km / M20 RZEPSY WROCŁAW
2 ULMAN NATALIA 21km / K30 RZEPSY ZIELONA GÓRA
 
476 SAILIN TEAM FERAJNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROCH MIŁOSZ 21km / M30 SAILIN TEAM FERAJNA DĄBROWA GÓRNICZA
2 LARA MIROSŁAW 21km / M50 SAILIN TEAM FERAJNA RACIBÓRZ
3 GŁOMBA PIOTR 21km / M30 SAILIN TEAM FERAJNA WROCŁAW
 
477 SAILING TEAM FERAJNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZELECKA MAŁGORZATA 21km / K40 SAILING TEAM FERAJNA PIŁA
2 STRZELECKI SEBASTIAN ` KASZANA` 21km / M40 SAILING TEAM FERAJNA PIŁA
3 NOWAK BARTŁOMIEJ 21km / M40 SAILING TEAM FERAJNA PIŁA
4 GAPIŃSKA MARZENA 21km / K40 SAILING TEAM FERAJNA PIŁA
5 RUMIŃSKA EWELINA 21km / K30 SAILING TEAM FERAJNA PIŁA
 
478 SAINT-GOBAIN SQUAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IWIŃSKI ADAM 21km / M30 SAINT-GOBAIN SQUAD ROKITNO SZLACHECKIE
2 PRZYBYLSKA SANDRA 21km / K20 SAINT-GOBAIN SQUAD WROCŁAW
3 ŁADOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 SAINT-GOBAIN SQUAD KOŁO
4 SZTUBA EWELINA 21km / K30 SAINT-GOBAIN SQUAD KOŁO
5 FURMAŃSKI PIOTR 21km / M40 SAINT-GOBAIN SQUAD KONIN
 
479 SAMOSAD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCIŃSKI KAROL 21km / M30 SAMOSAD OBORNIKI ŚL.
2 MARTUSEWICZ MICHAŁ 21km / M20 SAMOSAD ŚWIĘTA KATARZYNA
3 GARBINO WOJTEK JACK 21km / M30 SAMOSAD AMSTERDAM
4 RADYK NORBERT 21km / M30 SAMOSAD KRAKÓW
5 WILCZURA GRZEGORZ 21km / M30 SAMOSAD BIELANY WROCŁAWSKIE
 
480 SBRT WARSZAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATUSZEWSKI ŁUKASZ 21km / M30 SBRT WARSZAWA ZĄBKI
2 TUCHARZ ANNA 21km / K40 SBRT WARSZAWA WARSZAWA
3 TUCHARZ SEBASTIAN 21km / M40 SBRT WARSZAWA WARSZAWA
4 KOBUSZEWSKI ARTUR 21km / M30 SBRT WARSZAWA WARSZAWA
5 MIODUSZEWSKI MARCIN 21km / M30 SBRT WARSZAWA WARSZAWA
 
481 SECO/WARWICK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARCZYK MACIEJ 21km / M30 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
2 BAZEL MICHAŁ 21km / M40 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
3 BUGAŁA PAWEŁ 21km / M30 SECO/WARWICK SULECHÓW
4 CZYŻ PAWEŁ 21km / M40 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
5 LEWICKI JACEK 21km / M20 SECO/WARWICK ZIELONA GÓRA
6 LISIEWICZ MARCIN 21km / M40 SECO/WARWICK SULECHÓW
7 SIEWRUK DARIA 21km / K20 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
8 NOWIK KAMIL 21km / M40 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
 
482 SMAGACZ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTANOWSKI DAMIAN 21km / M30 SMAGACZ TEAM WROCŁAW
2 WOJTANOWSKI DANIEL 21km / M20 SMAGACZ TEAM JAWOR
 
483 SMART TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M20 SMART TEAM
 
484 SMASHING PĄPKINS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAŁĘCKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 SMASHING PĄPKINS WAŁBRZYCH
 
485 SMOKI Z TECHNIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁOWACKI MACIEJ 21km / M60 SMOKI Z TECHNIKI WROCŁAW
2 WITASIK JOLANTA 21km / K40 SMOKI Z TECHNIKI
 
486 SOBOTA ELITE GRUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TETRO GIUSEPPE 21km / M30 SOBOTA ELITE GRUP LONDON
 
487 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABOWICZ MIROSŁAW 21km / M50 SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
 
488 SPARTA ZIĘBICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IŁOWSKI WIKTOR 21km / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
2 BODIO DARIUSZ 21km / M50 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
3 KOWAL WIESŁAW 21km / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
4 BIRA GRZEGORZ 21km / M30 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
5 SZLAGA DANIEL 21km / M40 SPARTA ZIĘBICE ZIĘBICE
 
489 SPEED SMOLEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARCZ MARCIN 21km / M40 SPEED SMOLEC WROCŁAW
2 STELLA-SAWICKA ANNA 21km / K30 SPEED SMOLEC SMOLEC
3 KRUKIEWICZ PAWEŁ 21km / M30 SPEED SMOLEC SMOLEC
 
490 SPOCENI RYBICAL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLAUSA FILIP 21km / M40 SPOCENI RYBICAL WROCŁAW
 
491 SPORT-PROFIT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IWANKIEWICZ STANISŁAW 21km / M20 SPORT-PROFIT.PL
 
492 SPORTOWE JAWORZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 SPORTOWE JAWORZE JAWORZE
2 RAKOWSKA MARTA 21km / K20 SPORTOWE JAWORZE JAWORZE
 
493 SSW TEAM KROŚNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LOMBARSKI ŁUKASZ 21km / M30 SSW TEAM KROŚNICE KROŚNICE
2 SMOCZYK WOJCIECH 21km / M20 SSW TEAM KROŚNICE KROŚNICE
 
494 ST RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZESIUK MACIEJ 21km / M30 ST RUNNERS SUCHY DĄB
 
495 STANDREWBIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STAŃCZAK PIOTR 21km / M40 STANDREWBIEGA UZDOWO
2 STAŃCZAK ANNA 21km / K40 STANDREWBIEGA UZDOWO
 
496 STAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKI ROBERT 21km / M50 STAW LEGNICA
 
497 STEFANOWICZ RUNNING ACADEMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEFANOWICZ KRZYSZTOF 21km / M30 STEFANOWICZ RUNNING ACADEMY POZNAŃ
 
498 STG RZESZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABSKA JAGODA 21km / K30 STG RZESZÓW RZESZÓW
2 STACHURSKI MIROSŁAW 21km / M30 STG RZESZÓW RZESZÓW
3 CHABOWSKA KATARZYNA 21km / K40 STG RZESZÓW WOLA KOPCOWA
 
499 STOBRAWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZUBEK MARCIN 21km / M20 STOBRAWA STOBRAWA
 
500 STONOGA TEAM PARCHÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOKALSKI ROMAN 21km / M30 STONOGA TEAM PARCHÓW PARCHÓW
2 SOKALSKI WITOLD 21km / M30 STONOGA TEAM PARCHÓW CHOCIANÓW
 
501 STRAŻ MIEJSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMAŃSKI PAWEŁ 21km / M30 STRAŻ MIEJSKA WROCŁAW
2 KUBIAK TOMASZ 21km / M40 STRAŻ MIEJSKA JELCZ-LASKOWICE
 
502 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBROCHOWSKI MAREK 21km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
2 SZYMAŃSKA BRYGIDA 21km / K20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
3 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 21km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
4 GOŁUCH ARKADIUSZ 21km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ŁAGIEWNIKI
5 KMIECIK KAROL 21km / M20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
 
503 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUDZKI BARTOSZ 21km / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT STRZELIN
2 KICAK MARZENA 21km / K30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT GRODKÓW
3 KICAK KRZYSZTOF 21km / M30 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT STRZELIN
4 LENARD BŁAŻEJ 21km / M40 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT BRZEG
 
504 STULEJOWY LAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEBYK ADAM 21km / M30 STULEJOWY LAS WROCŁAW
2 TOMASZEWSKI MARCIN 21km / M20 STULEJOWY LAS ŚWIDNICA
 
505 STUMBRASIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHABŁO DANIEL 21km / M40 STUMBRASIKI ZAWIERCIE
2 SZOPA GRZEGORZ 21km / M50 STUMBRASIKI ZAWIERCIE
3 GRYZ BARTOSZ 21km / M30 STUMBRASIKI ZAWIERCIE
4 KRUZEL TOMASZ 21km / M40 STUMBRASIKI ZAWIERCIE
5 KYRCZ BARTOSZ 21km / M20 STUMBRASIKI ROKITNO SZLACHECKIE
6 BANIAK FRANCISZEK 21km / M50 STUMBRASIKI CHLEWICE
7 STRASZAK MARIUSZ 21km / M40 STUMBRASIKI ZAWIERCIE
 
506 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GULACZ MICHAŁ 21km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
 
507 SZADKOBIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIENIEWICZ PIOTR 21km / M40 SZADKOBIEGACZE BIELAWA
 
508 SZAKAL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORAWIEC MAREK 21km / M30 SZAKAL TEAM CIESZYN
2 GÓRSKA-MORAWIEC DAGMARA 21km / K30 SZAKAL TEAM CIESZYN
 
509 SZALA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZALA TOMASZ 21km / M30 SZALA TEAM TRZEBNICA
 
510 SZCZYTKOWICE W BIEGU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANTONISZYN DARIUSZ 21km / M50 SZCZYTKOWICE W BIEGU SZCZYTKOWICE
 
511 SŁOWO SPORTOWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORŁOWICZ DAMIAN 21km / M20 SŁOWO SPORTOWE WROCŁAW
 
512 TACZANÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOŁAJCZYK MATEUSZ 21km / M20 TACZANÓW TEAM PLESZEW
 
513 TAKŻE TEGO...ALTVATER PIŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYBULSKA-PACHOLSKA AGNIESZKA 21km / K30 TAKŻE TEGO...ALTVATER PIŁA PIŁA
 
514 TARNOGAJ WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJ PAWEŁ 21km / M30 TARNOGAJ WROCŁAW WROCŁAW
 
515 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚNIEGOCKI PAWEŁ 21km / M40 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA TARNOWO PODGÓRNE
2 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
3 STAŃCZYK SYLWIA 21km / K40 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA IWINY
 
516 TC. TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHAWAWKO TOMASZ 21km / M40 TC. TEAM DEBNO
 
517 TEAM BIEG PIASTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZESZCZAK JOANNA 21km / K30 TEAM BIEG PIASTÓW JELENIA GÓRA
2 ŁOŚ MARTA 21km / K30 TEAM BIEG PIASTÓW WROCŁAW
 
518 TEAM DRACZYŃSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANKIEWICZ SEBASTIAN 21km / M20 TEAM DRACZYŃSKI CHOCIANÓW
2 OSIADŁY JAKUB 21km / M20 TEAM DRACZYŃSKI NOWA SÓL
3 REGIMOWICZ TOMASZ 21km / M40 TEAM DRACZYŃSKI WROCŁAW
4 STACHOWIAK SŁAWOMIR 21km / M40 TEAM DRACZYŃSKI NIEMCZYN
 
519 TEAM GOZDI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOZDEK KRZYSZTOF 21km / M30 TEAM GOZDI
 
520 TEAM GRYFITÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZINÓW MICHAŁ 21km / M20 TEAM GRYFITÓW MIRSK
2 CICHOŃ ARKADIUSZ 21km / M40 TEAM GRYFITÓW GRYFÓW ŚLĄSKI
 
521 TEAM KOPEĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IGNATOWICZ RADOSŁAW 21km / M30 TEAM KOPEĆ EŁK
 
522 TEAM LUKS ŻÓRAWINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZYŚCIAK KRZYSZTOF 21km / M40 TEAM LUKS ŻÓRAWINA ŻÓRAWINA
2 OLSZYŃSKA NATALIA 21km / K20 TEAM LUKS ŻÓRAWINA ŻÓRAWINA
 
523 TEAM MASTERS BARRACUDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STALMASIŃSKI REMIGIUSZ 21km / M40 TEAM MASTERS BARRACUDA JELENIA GÓRA
2 STASZCZAK MAŁGORZATA 21km / K30 TEAM MASTERS BARRACUDA LUBAŃ
 
524 TEAM OZIMEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRĄK SŁAWOMIR 21km / M30 TEAM OZIMEK OZIMEK
 
525 TEAM ZABIEGANEDNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIDECZEK MARCIN 21km / M30 TEAM ZABIEGANEDNI WARSZAWA - WESOŁA
2 KUBAT KATARZYNA 21km / K30 TEAM ZABIEGANEDNI WARSZAWA
 
526 TELESTE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNIAK ERYK 21km / M40 TELESTE TEAM POZNAŃ
2 CIESIÓŁKA SEBASTIAN 21km / M40 TELESTE TEAM WROCŁAW
3 MIZERA PAWEŁ 21km / M40 TELESTE TEAM WROCŁAW
 
527 TEMMPO WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSZYKA KRZYSZTOF 21km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 PIWOWARCZYK MARCIN 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
3 KOWALIK RAFAŁ 21km / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
 
528 TEMPO WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁĄG ADAM 21km / M40 TEMPO WAŁBRZYCH STRZEGOM
 
529 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SICIARZ GRZEGORZ 21km / M40 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
2 ŻYDOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
3 JAROSŁAWSKI MARIUSZ 21km / M40 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
4 SOBCZAK KAMIL 21km / M30 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
5 BULARZ MATEUSZ 21km / M20 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
6 FERKALUK PAWEŁ 21km / M40 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
7 POŁOM TOMASZ 21km / M30 TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY OŁAWA
 
530 THE BEST FAMILY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CWENAR MAREK 21km / M40 THE BEST FAMILY WROCŁAW
2 CWENAR ROBERT 21km / M20 THE BEST FAMILY WROCŁAW
3 WRÓBLEWSKA-CWENAR DOROTA 21km / K40 THE BEST FAMILY WROCŁAW
 
531 TIGERS PRUDNIK/ RUNNERS TEAM NYSA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANKOWSKI IGOR 21km / M50 TIGERS PRUDNIK/ RUNNERS TEAM NYSA NYSA
2 BERGER EDYTA 21km / K40 TIGERS PRUDNIK/ RUNNERS TEAM NYSA OTMUCHÓW
3 BERGER PIOTR 21km / M40 TIGERS PRUDNIK/ RUNNERS TEAM NYSA OTMUCHÓW
4 LEŚNIAK SEBASTIAN 21km / M30 TIGERS PRUDNIK/ RUNNERS TEAM NYSA NYSA
5 MAKAROŃSKA TERESA 21km / K40 TIGERS PRUDNIK/ RUNNERS TEAM NYSA PACZKÓW
6 CHWALCZUK JERZY 21km / M60 TIGERS PRUDNIK/ RUNNERS TEAM NYSA NYSA
 
532 TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRONISZEWSKA EDYTA 21km / K40 TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA NYSA
2 WAJDZIK BOGUSŁAW 21km / M40 TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA PRUDNIK
3 SZULC MACIEJ 21km / M30 TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA NYSA
4 DZIERŻAK EDYTA 21km / K30 TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA NYSA
5 DZIERŻAK KRZYSZTOF 21km / M40 TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA NYSA
6 APOSTEL GENOWEFA 21km / K30 TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA KORFANTÓW
7 ŚLIWA MAREK 21km / M40 TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA NYSA
8 TWAROGIEL ANNA 21km / K30 TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA NYSA
9 SURÓWKA AGNIESZKA 21km / K30 TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA PACZKÓW
 
533 TIM SA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEMPNIEWICZ TOMASZ 21km / M30 TIM SA WROCŁAW
 
534 TMTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANTOSIAK TOMASZ 21km / M30 TMTEAM ZŁOTORYJA
2 BIZIEL MICHAŁ 21km / M40 TMTEAM WROCŁAW
3 OLAWIŃSKI KAROL 21km / M40 TMTEAM KOBIERZYCE
4 NOWAK GRZEGORZ 21km / M50 TMTEAM WROCŁAW
5 DZIEMBOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 TMTEAM MĘDŁÓW
6 SUCHY PRZEMEK 21km / M40 TMTEAM DOMANIÓW
7 JASKUŁA KATARZYNA 21km / K40 TMTEAM WROCŁAW
8 KOŁODZIEJ MARIUSZ 21km / M40 TMTEAM LEGNICA
9 DZIURKOWSKA DOROTA 21km / K30 TMTEAM SIECHNICE
10 LEŚNIAK KAROLINA 21km / K30 TMTEAM WROCŁAW
11 KLIMCZAK MARCIN 21km / M40 TMTEAM WROCŁAW
12 WARMUŁA PIOTR 21km / M40 TMTEAM PEŁCZYCE
13 MATYLA ROMAN 21km / M30 TMTEAM WROCŁAW
 
535 TOYOTA RUNMATOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WŁODARCZYK MACIEJ 21km / M30 TOYOTA RUNMATOR MIŁOSZYCE
2 BIELA GRZEGORZ 21km / M30 TOYOTA RUNMATOR WROCŁAW
3 OLEJNIK SZYMON 21km / M30 TOYOTA RUNMATOR MIŁOSZYCE
4 BORUŃ TOMASZ 21km / M40 TOYOTA RUNMATOR BYSTRZYCA
 
536 TRANS.EU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIETKIEWICZ MATEUSZ 21km / M30 TRANS.EU WROCLAW
2 OLEK RAFAŁ 21km / M30 TRANS.EU WROCŁAW
3 ŁAŃ JUSTYNA 21km / K30 TRANS.EU WROCŁAW
4 OLCZYK PIOTR 21km / M40 TRANS.EU ŚRODA ŚLĄSKA
5 SURMA ANTONI 21km / M30 TRANS.EU WROCŁAW
6 SZACHIEWICZ SAMUEL 21km / M20 TRANS.EU KAMIENIEC WROCŁAWSKI
 
537 TRANS.EU/OIRP WE WROCŁAWIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAZAREWICZ PAWEŁ 21km / M30 TRANS.EU/OIRP WE WROCŁAWIU JELENIA GÓRA
 
538 TRENUJZNAMI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIKTORSKA MAŁGORZATA 21km / K30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
2 WIKTORSKI MIESZKO 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
3 PTASZEK KATARZYNA 21km / K40 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
4 JĘDRZEJUK MAREK 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
5 ŚWIĄTEK ŁUKASZ 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
6 GROŃSKI ROBERT 21km / M40 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
7 KOWALSKI KONRAD 21km / M20 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
8 HORDYŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
9 LEMAŃSKI PIOTR 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
10 TUREK MARIUSZ 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL GOSZCZ
11 DĘBSKA AGNIESZKA 21km / K50 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
12 BOŻEK ŁUKASZ 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
13 SOCHA JOANNA 21km / K30 TRENUJZNAMI.PL PIESZYCE
14 KARGUL MICHAŁ 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL WROCLAW
15 WENDLAND MICHAL 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
16 PODWÓRNY JAN 21km / M40 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
17 WIDAWSKA ANNA 21km / K30 TRENUJZNAMI.PL WROCLAW
18 GALEWSKI PIOTR 21km / M50 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
 
539 TRENUJZNAMI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZYBURA JAKUB 21km / M30 TRENUJZNAMI.PL
 
540 TRI MISSION
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASEK DOMINIKA 21km / K40 TRI MISSION GROBLICE
2 STILGER LUKASZ 21km / M40 TRI MISSION SIECHNICE
 
541 TRI STAROGARD GDAŃSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALINOWSKI JULIUSZ 21km / M30 TRI STAROGARD GDAŃSKI LUBICHOWO
 
542 TRIACTIV RIDLEY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUROWSKI WOJCIECH 21km / M30 TRIACTIV RIDLEY WROCŁAW
2 HYPIAK JOANNA 21km / K30 TRIACTIV RIDLEY WROCŁAW
3 GRZEGORCZYK WOJCIECH 21km / M30 TRIACTIV RIDLEY WROCŁAW
4 RYBIAŃSKI JACEK 21km / M40 TRIACTIV RIDLEY WROCŁAW
5 BARAN JAROSŁAW 21km / M40 TRIACTIV RIDLEY WROCŁAW
6 MICHAŁEK GRZEGORZ 21km / M30 TRIACTIV RIDLEY WROCŁAW
7 HANSLIK CELINA 21km / K30 TRIACTIV RIDLEY WROCLAW
 
543 TRIATHLON CLUB WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RATAJCZAK MAREK 21km / M50 TRIATHLON CLUB WROCŁAW WROCŁAW
 
544 TRT TUŁOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRZEWIECKI GRZEGORZ 21km / M30 TRT TUŁOWICE TUŁOWICE
 
545 TS OPATRUNKI TORUŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYBUSZEWSKI JANUSZ 21km / M60 TS OPATRUNKI TORUŃ BRZOZÓWKA
 
546 TS REGLE SZKLARSKA POREBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHTELEWSKA ALICJA 21km / K40 TS REGLE SZKLARSKA POREBA JELENIA GÓRA
2 MATUSZAK JÓZEF 21km / M40 TS REGLE SZKLARSKA POREBA STARA KAMIENICA
 
547 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MĘDOŃ ANNA 21km / K40 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
2 MACHTELEWSKI ARTUR 21km / M40 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
3 PALIŃSKA ANETA 21km / K40 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA SZKLARSKA PORĘBA
4 PALIŃSKI PIOTR 21km / M50 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA SZKLARSKA PORĘBA
 
548 TSUSHO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI JACEK 21km / M30 TSUSHO TEAM JELCZ-LASKOWICE
 
549 UCIEKŁEM Z DOMU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEFANIAK ARTUR 21km / M40 UCIEKŁEM Z DOMU PIOTRKÓW TRYB
2 GNIEWASZEWSKI PIOTR 21km / M40 UCIEKŁEM Z DOMU PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
550 UKS LUDWIKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 AWRYCEWICZ MONIKA 21km / K30 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
2 PIEKARZ MARIUSZ 21km / M30 UKS LUDWIKOWICE JUGÓW
3 MOŻWIŁO MAREK 21km / M70 UKS LUDWIKOWICE NOWA RUDA
 
551 UMICORE RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARCZAK KAROLINA 21km / K30 UMICORE RUNNING TEAM WAŁBRZYCH
 
552 URBAN WOLVES RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOLOS PATRYCJA 21km / K40 URBAN WOLVES RUNNING TEAM WARSZAWA
2 GOLOS PIOTR 21km / M40 URBAN WOLVES RUNNING TEAM WARSZAWA
 
553 USP TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRYBLAK MAREK 21km / M30 USP TEAM WROCŁAW
2 LEWICKA MAGDALENA 21km / K30 USP TEAM DOBROSZYCE
 
554 VANTAGE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONARSKI ROBERT 21km / M40 VANTAGE PISARZOWICE
2 CHOJNIAK SANDRA 21km / K20 VANTAGE WROCŁAW
3 SADOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 VANTAGE DOBROSZYCE
 
555 VEGE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEPOWICZ MAREK 21km / M40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
2 GAŁKA JACEK 21km / M40 VEGE RUNNERS ŻMIGRÓD
3 KOŻUSZEK JACEK 21km / M50 VEGE RUNNERS WROCŁAW
4 DUDZIŃSKA WIKTORIA 21km / K20 VEGE RUNNERS WOŁÓW
 
556 VEGE RUNNERS.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARAŚ-MOCHNAL ANNA 21km / K30 VEGE RUNNERS. PORAJÓW
 
557 VELICANTE SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPKOWSKI PAWEŁ 21km / M40 VELICANTE SPORT TEAM WROCŁAW
 
558 VEX CORP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALENISTA MARCIN 21km / M20 VEX CORP
 
559 VIESSMANN R&D
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASIAK PAWEŁ 21km / M30 VIESSMANN R&D DZIERŻONIÓW
2 FLACZYŃSKI MICHAŁ 21km / M30 VIESSMANN R&D IWINY
3 GODLEWSKI GRZEGORZ 21km / M30 VIESSMANN R&D WROCŁAW
 
560 VOESTALPINE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BERNADOWSKI BARTEK 21km / M30 VOESTALPINE WROCŁAW
2 ŚWIDER PAWEŁ 21km / M30 VOESTALPINE WRÓBLOWICE
3 WÓJCIK MICHAŁ 21km / M30 VOESTALPINE WROCŁAW
4 KEBLESZ ADAM 21km / M40 VOESTALPINE OGRODNICA
5 STASIAK-SMOLSKA MAŁGORZATA 21km / K40 VOESTALPINE PSARY
6 WÓJCIK PIOTR 21km / M30 VOESTALPINE OGRODNICA
7 KINAL ŁUKASZ 21km / M30 VOESTALPINE ŚRODA ŚLĄSKA
8 PAŃCZYK MONIKA 21km / K20 VOESTALPINE ŚRODA ŚLĄSKA
 
561 VOLVO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 USS TOMASZ 21km / M40 VOLVO WROCŁAW
2 WRÓBEL ROBERT 21km / M40 VOLVO WROCŁAW
3 GONCHAROV ANDREI 21km / M40 VOLVO WROCŁAW
4 KRZYMIŃSKI RAFAŁ 21km / M40 VOLVO WROCŁAW
 
562 VOLVO POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASIEWSKI PIOTR 21km / M40 VOLVO POLSKA GAJKÓW
2 PIASKOWSKI MARCIN 21km / M40 VOLVO POLSKA DOMANIÓW
3 PAKOS JOANNA 21km / K40 VOLVO POLSKA WROCŁAW
4 RUTKOWSKA KATARZYNA 21km / K30 VOLVO POLSKA WROCŁAW
 
563 W DZIEŃ NIE SZUKAJ GWIAZD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRICER DANIEL 21km / M20 W DZIEŃ NIE SZUKAJ GWIAZD WROCŁAW
 
564 W SZOKU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPŁAWSKI KRZYSIEK 21km / M40 W SZOKU WARSZAWA
2 KUŚNIERZ TOMASZ 21km / M30 W SZOKU WROCŁAW
3 GÓRKA BARTOSZ 21km / M30 W SZOKU WROCŁAW
4 MOSKAL ANDRZEJ 21km / M60 W SZOKU OLEŚNICA
5 MOSKAL IRENA 21km / K60 W SZOKU OLEŚNICA
 
565 WABCO RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUBICKA MAGDALENA 21km / K30 WABCO RUNNERS WROCŁAW
2 ŚWINIARSKI KRZYSZTOF 21km / M40 WABCO RUNNERS WYSOKA
3 PILARSKI BARTŁOMIEJ 21km / M30 WABCO RUNNERS LIBIĄŻ
4 LEBIODA RAFAŁ 21km / M40 WABCO RUNNERS WROCŁAW
5 ZATOŃ ADRIAN 21km / M30 WABCO RUNNERS WROCŁAW
6 SUROWIK KAROLINA 21km / K30 WABCO RUNNERS WILCZYCE
7 MARTOWICZ TOMASZ 21km / M40 WABCO RUNNERS WILKSZYN
 
566 WAGO RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GORCZYCA KRZYSZTOF 21km / M30 WAGO RUNNING TEAM WROCŁAW
2 KRAWCZYKIEWICZ AGNIESZKA 21km / K30 WAGO RUNNING TEAM WROCŁAW
3 MROŻEWSKI BARTOSZ 21km / M30 WAGO RUNNING TEAM WROCŁAW
4 ALFAWICKI ADRIAN 21km / M30 WAGO RUNNING TEAM OŁAWA
5 GRECZANIK AGNIESZKA 21km / K40 WAGO RUNNING TEAM KAMIENIEC WROCŁAWSKI
6 KOZICZAK PIOTR 21km / M50 WAGO RUNNING TEAM KUTNO
7 KRACZKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 WAGO RUNNING TEAM SUCHY DWÓR
8 NOSAL KRZYSZTOF 21km / M20 WAGO RUNNING TEAM WROCŁAW
9 GUGUŁ JAKUB 21km / M20 WAGO RUNNING TEAM WROCŁAW
10 ISZTWAN JAROSŁAW 21km / M20 WAGO RUNNING TEAM PRZEMKÓW
 
567 WALVET / AMBROZIK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPIŃSKI RAFAŁ 21km / M20 WALVET / AMBROZIK TEAM BRZEG
2 BANACHOWSKA ALICJA 21km / K30 WALVET / AMBROZIK TEAM BRZEG
3 BANACHOWSKI WALDEMAR 21km / M40 WALVET / AMBROZIK TEAM BRZEG
 
568 WATAHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POLANSKI PAWEL 21km / M20 WATAHA MIEROSZÓW
 
569 WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STACHOWSKA BASIA 21km / K40 WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE MIEJSKA GÓRKA
 
570 WE RUN CLAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUZDZAL ELZBIETA 21km / K30 WE RUN CLAN WARSZAWA
 
571 WEB PIAST
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POWAŻNY MAREK 21km / M30 WEB PIAST WROCŁAW
 
572 WHIRLPOOL RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHABIERA MAREK 21km / M40 WHIRLPOOL RUNNING TEAM ZGIERZ
 
573 WHITE EAGLE RUNNING CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUR ADAM 21km / M20 WHITE EAGLE RUNNING CLUB WOJNOWICE
 
574 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOSEWICZ PIOTR 21km / M40 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS WROCŁAW
2 BRZOZOWSKI JAN 21km / M30 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS WYSOKA
3 MARZEC TOMASZ 21km / M30 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS WROCLAW
4 JEDYNCZUK JAROSŁAW 21km / M40 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS STRZEGOM
 
575 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPŁANIAK ADRIAN 21km / M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE SZCZECIN
 
576 WIELKA SOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI ANDRZEJ 21km / M50 WIELKA SOWA BIELAWA
2 TEKLAK MARCIN 21km / M30 WIELKA SOWA BIELAWA
3 KĘPA WIESŁAW 21km / M60 WIELKA SOWA BIELAWA
4 SZUBART KAZIMIERZ 21km / M60 WIELKA SOWA DZIERŻONIÓW
 
577 WIELUŃ BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASIŃSKI ARTUR 21km / M40 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
2 PACKI MICHAŁ 21km / M20 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
3 SOBCZYK GRZESIU 21km / M30 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
4 SUJKA GRAŻYNA 21km / K50 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
5 WITCZAK PAWEŁ 21km / M40 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
6 JANUS MARCIN 21km / M20 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
7 RADUCKI ANDRZEJ 21km / M40 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
8 SURMA DOROTA 21km / K40 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
9 PŁATEK TOMASZ 21km / M20 WIELUŃ BIEGA OSJAKÓW
10 GĘSIAK ARKADIUSZ 21km / M30 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
11 GRELA MARCIN 21km / M30 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
12 RADUCKI JACEK 21km / M40 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
13 WOLNY MARCIN 21km / M30 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
14 STANEK ŁUKASZ 21km / M30 WIELUŃ BIEGA PRUSAK
15 SMOLNIK DARIA 21km / K20 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
16 DRAGAN DAMIAN 21km / M30 WIELUŃ BIEGA GALEWICE
17 GAGATEK-WOŹNIAK ANNA 21km / K40 WIELUŃ BIEGA WIELUN
18 KAJA ROBERT 21km / M50 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
19 KUŹBIŃSKI WOJTEK 21km / M20 WIELUŃ BIEGA BIENIEC 86
20 FALKOWSKI ARKADIUSZ 21km / M30 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
21 MAJCHROWSKI ROBERT 21km / M40 WIELUŃ BIEGA WIELUŃ
22 ŁYKO DAMIAN 21km / M30 WIELUŃ BIEGA ŁÓDŹ
 
578 WIRTUALNA POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 WIRTUALNA POLSKA PRUSZKOW
 
579 WKB PIAST WROCLAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FETSIUKOU ALIAKSEI 21km / M20 WKB PIAST WROCLAW WROCLAW
 
580 WKB PIAST WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHODORSKI PIOTR 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 GADZIŃSKI MAREK 21km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 CHODORSKA PAULINA 21km / K20 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
4 LIPIŃSKA AGNIESZKA 21km / K30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
5 MIROWSKI SŁAWOMIR 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
6 CHOJNACKI GRZEGORZ 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
7 GROMADA ROLAND 21km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
8 GADZIŃSKA KRYSTYNA 21km / K50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
9 WARWAS ARTUR 21km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
10 DUPLA KONRAD 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
11 SKRZYPCZAK TOMASZ 21km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
12 CIMICKI JACEK 21km / M30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
13 RADWAN ANNA 21km / K30 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
14 WŁODARCZYK ROBERT 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
15 STERNALSKI MICHAŁ 21km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCLAW
16 OSTROPOLSKI HENRYK 21km / M60 WKB PIAST WROCŁAW DZIERŻONIÓW
17 KUCZKOWSKI STANISŁAW 21km / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
18 NOWICKI ZBIGNIEW 21km / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
 
581 WKS GRUNWALD POZNAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEFANOWICZ MONIKA 21km / K30 WKS GRUNWALD POZNAŃ POZNAŃ
 
582 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI PAWEŁ 21km / M30 WKS ŚLĄSK WROCŁAW WROCŁAW
 
583 WKURW_TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAWICKI CYPRIAN 21km / M40 WKURW_TEAM WROCŁAW
2 WARDĘGA DOROTA 21km / K30 WKURW_TEAM WROCŁAW
3 BIGAJ IREK 21km / M40 WKURW_TEAM KRAKÓW
4 KRYNICKA JOANNA 21km / K20 WKURW_TEAM TRZEBISZEWO
5 KRĘPA AGNIESZKA 21km / K20 WKURW_TEAM JAROSŁAW
6 SABAT KAMIL 21km / M20 WKURW_TEAM KOTOWICE
7 BYRA KATARZYNA 21km / K40 WKURW_TEAM WROCŁAW
8 GRYS PAWEŁ 21km / M30 WKURW_TEAM WROCŁAW
9 SALAMON MARTA 21km / K30 WKURW_TEAM BYDGOSZCZ
10 BAJSAROWICZ MARLENA 21km / K20 WKURW_TEAM JELCZ-LASKOWICE
11 CUDEK BARTEK 21km / M30 WKURW_TEAM KRAKÓW
12 FLIS ARTUR 21km / M30 WKURW_TEAM MICHAŁOWICE
13 WOJTKO RAFAŁ 21km / M30 WKURW_TEAM WROCŁAW
14 WÓJCIK WOJCIECH 21km / M30 WKURW_TEAM SZCZECIN
15 KOPROWSKA KASIA 21km / K20 WKURW_TEAM TYCHY
16 KWIATKOWSKA JOANNA 21km / K30 WKURW_TEAM MIĘKINIA
17 JURKIEWICZ PATRYCJA 21km / K20 WKURW_TEAM WARSZAWA
18 RÓŻAŃSKA JOANNA 21km / K30 WKURW_TEAM ORZESZE
19 TYKA RAFAŁ 21km / M40 WKURW_TEAM WROCŁAW
20 STYKAŁA ADRIANNA 21km / K20 WKURW_TEAM BUKOWIEC
21 SZAFRAŃSKA ALEKSANDRA 21km / K20 WKURW_TEAM WARSZAWA
22 RZECZKOWSKI PAWEŁ 21km / M20 WKURW_TEAM ŚWIDNICA
23 MAJCHRZAK MONIKA 21km / K40 WKURW_TEAM POZNAŃ
24 POPIELARZ ROBERT 21km / M50 WKURW_TEAM RYNARZEWO
25 PELIKAN ARTUR 21km / M20 WKURW_TEAM KŁOBUCK
26 MATUSZEWSKI PIOTR 21km / M30 WKURW_TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
27 SKŁADANEK SEBASTIAN 21km / M40 WKURW_TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
28 URBANOWICZ NATALIA 21km / K20 WKURW_TEAM GŁOGÓW
29 KRAS KAROLINA 21km / K20 WKURW_TEAM BYDGOSZCZ
30 SKOP PAWEŁ 21km / M30 WKURW_TEAM PRZECŁAW
31 WDOWIAK KATARZYNA 21km / K30 WKURW_TEAM SZCZECINEK
 
584 WMT / TRENUJZNAMI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKA AGNIESZKA 21km / K40 WMT / TRENUJZNAMI.PL SIEDLEC
2 SZUBERT WOJCIECH 21km / M40 WMT / TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
 
585 WOLNA EKIPA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLNY KRYSTIAN 21km / M30 WOLNA EKIPA BYCZYNA
2 WOLNA JUSTYNA 21km / K30 WOLNA EKIPA BYCZYNA
3 WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ 21km / M40 WOLNA EKIPA WOLSZTYN
 
586 WOSIEK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STODÓŁKA SZYMON 21km / M30 WOSIEK TEAM WILCZYCE
2 HOŁUBOWICZ ANITA 21km / K20 WOSIEK TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
 
587 WOŁÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECHKI TOMASZ 21km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
2 POSACKI ZBIGNIEW 21km / M40 WOŁÓW BIEGA LUBIĄŻ
3 SYGUŁA SYLWIUSZ 21km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
4 STRÓŻYŃSKI DANIEL 21km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
5 JARUGA ANNA 21km / K50 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
6 OSTROWSKI WIESŁAW 21km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
7 TARGOWSKA JUSTYNA 21km / K30 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
8 GODLEWSKA EWA 21km / K40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
 
588 WROCLAW MARATHON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKA JUSTYNA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
2 ZADKA WITOLD 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
3 KRUPA MAREK 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
4 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM
5 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM
6 JAKIMIUK DOROTA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
7 BARAN EWA 21km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
8 KOZAK MONIKA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM KAMIEŃ
9 LEWICKA JUSTYNA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
10 LANG WOJCIECH 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
11 BALCERZAK KRZYSZTOF 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
12 LESZKIEWICZ IWONA 21km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
13 ŁAZARSKI JAROSŁAW 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
14 MURMYŁO WOJCIECH 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
15 SKWAREK STANISŁAW 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
16 WYSOK PIOTR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
17 PODYMA BOŻENA 21km / K50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
18 CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ ANETA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
19 KACZYŃSKA PAULINA 21km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
20 WIERZBOWICZ TOMASZ 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
21 JASIŃSKI REMIGIUSZ 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
22 ĆWIKLIK ANDRZEJ 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
23 BARZYCKA SYLWIA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
24 ŚLUSARCZYK MARZENA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM LIPKI WIELKIE
25 WAWRYK RAFAŁ 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
26 ADAM PIOTR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
27 GŁOWA ADRIANA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
28 GRAFIK ROBERT 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
29 MAKARO EMILIA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
30 TYCZKOWSKI MARIUSZ 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
31 ZIEMBA ARKADIUSZ 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM DOBRZYKOWICE
32 ROSSA ŁUKASZ 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
33 GĘSTWA MICHAŁ 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WYSOKA
34 ŻYŁA AGATA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
35 WOJCIECHOWSKA BEATA 21km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
36 NIEDZIELA WALDEMAR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
37 KOZIAREK JOANNA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
38 PINDOR JULITA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WILCZYCE
39 TERESIŃSKI JAROSŁAW 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
40 NOWAKOWSKI TOMASZ 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
41 TUTAK MAREK 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
42 PAWLICZAK WOJCIECH 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
43 PROKOP MARCIN 21km / M20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCLAW
44 SZUTER APOLINARY 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM BOLESŁAWIEC
45 BUŁA BARBARA 21km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
46 FRYDZIŃSKI ŁUKASZ 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM KIEŁCZÓW
47 ADAMIEC DARIUSZ 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
48 ŁUKASZ DAMIAN 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM KUDOWA ZDRÓJ
49 GRZYBEK MACIEJ 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
50 NOWAKOWSKI WIESŁAW 21km / M50 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
51 JASZEK EWA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
52 KACZMARCZYK MAŁGORZATA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
53 KONONOWICZ KATARZYNA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
54 KRÓL TOMASZ 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
55 MARKIEWICZ KAROL 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM BERLIN
56 MATYSIAK FILIP 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
57 PACEK TOMASZ 21km / M20 WROCLAW MARATHON TEAM SZCZECIN
58 PAWLIK PAWEŁ 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM OLESNICA
59 PETROV TOMY 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM BERLIN
60 PRZYBYLSKI ANDRZEJ 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM ŚWIĘTOSZÓW
61 ROGOŚ MONIKA 21km / K30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
62 SŁOBODZIAN ANNA 21km / K40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
63 SOCHA PIOTR 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
64 SYPOSZ MATEUSZ 21km / M20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
65 STAŃCZYKOWSKI TOMASZ 21km / M30 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
66 RUSINIAK ŁUKASZ 21km / M40 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
67 WITTENBECK PATRYCJA 21km / K20 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
68 ZALEŃSKI LESŁAW 21km / M60 WROCLAW MARATHON TEAM WROCLAW
69 KORALEWSKI JANUSZ 21km / M60 WROCLAW MARATHON TEAM WROCŁAW
 
589 WROCLAW MARATON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIOŁA PAULINA 21km / K20 WROCLAW MARATON TEAM WIEN
 
590 WROCŁAWSKIE ITEN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRONOSTAJ GRZEGORZ 21km / M40 WROCŁAWSKIE ITEN
2 WITEK ANDRZEJ 21km / M20 WROCŁAWSKIE ITEN
3 PUTYRA ADAM 21km / M30 WROCŁAWSKIE ITEN
 
591 WROCŁAWSKIE MORSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUBIK RENATA 21km / K40 WROCŁAWSKIE MORSY KIEŁCZÓW
2 ŚLUSARCZYK SYLWESTER 21km / M40 WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
3 CZYKINOWSKI ADAM 21km / M40 WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW
 
592 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SPYCHAŁA MACIEJ 21km / M40 WRONIECKI KLUB BIEGACZA WRONKI
 
593 WULKANY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBOSZ TOMASZ 21km / M30 WULKANY ŻÓRAWINA
2 MAJZELES ESTERA 21km / K20 WULKANY WROCŁAW
 
594 XRUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALININ JAREK 21km / M20 XRUNNERS WROCŁAW
2 WASILEWSKI JAN 21km / M30 XRUNNERS WROCŁAW
 
595 ZA10 SMOLEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACIEJEWSKI ŁUKASZ 21km / M40 ZA10 SMOLEC SMOLEC
2 RUSZCZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M20 ZA10 SMOLEC WROCŁAW
3 SMOLIŃSKI MARIUSZ 21km / M40 ZA10 SMOLEC LEŚNA
 
596 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BELZYT EDMUND 21km / M60 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
 
597 ZABIEGANI DOBROWOLSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK ELŻBIETA 21km / K50 ZABIEGANI DOBROWOLSCY KAMIENIEC WROCŁAWSKI
 
598 ZABIEGANI Z LEŚNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYDZEWSKI MATEUSZ 21km / M20 ZABIEGANI Z LEŚNEJ LEŚNA
 
599 ZABIEGANI.COM.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BROWARNY BARTOSZ 21km / M40 ZABIEGANI.COM.PL JELENIA GÓRA
 
600 ZADYSZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PALUCH MARIUSZ 21km / M40 ZADYSZKA DZIUPLINA
2 TYLKA TOMASZ 21km / M30 ZADYSZKA LEŚNA
 
601 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAJDAK BARTOSZ 21km / M20 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE SOSNOWIEC
2 PAJDAK PAWEŁ 21km / M50 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE SOSNOWIEC
 
602 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 AMBICKA-CIBA MARZENA 21km / K50 ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU TRZEBNICA
 
603 ZLB ZŁOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CUKROWSKI ANDRZEJ 21km / M40 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
2 KURIATA ROBERT 21km / M50 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 JAWOROWSKA ANETA 21km / K40 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
4 KUREK EWA 21km / K30 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
 
604 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTOWSKA KLAUDIA 21km / K20 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
2 CICHOŃ TOMASZ 21km / M30 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
3 NAJDUK PIOTR 21km / M40 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
4 MEREDYK SŁAWOMIR 21km / M30 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
5 PIETROW TADEUSZ 21km / M60 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GORA
 
605 ZRYW PARZYMIECHY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIELOCH ANDRZEJ 21km / M50 ZRYW PARZYMIECHY PARZYMIECHY
 
606 ZWM OPOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZABŁOTNI MACIEJ 21km / M20 ZWM OPOLE OPOLE
2 ZABŁOTNI ŁUKASZ 21km / M30 ZWM OPOLE OPOLE
 
607 ZŁOCZEWIA ZŁOCZEW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZAK ADRIAN 21km / M20 ZŁOCZEWIA ZŁOCZEW ZŁOCZEW
 
608 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORNAŚ MARCIN 21km / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN BRASZOWICE
2 CYWKA TOMEK 21km / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
3 HERMAN DARIUSZ 21km / M40 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN CIEPŁOWODY
 
609 ŚLĘZAK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLĘZAK PIOTR 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM SIEMIANICE
2 WOŹNIAK GRZEGORZ 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM BYTOM
3 IMBIEROWICZ PIOTR 21km / M20 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
4 KIPIGROCH BARTŁOMIEJ 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
5 CHROBOT KRZYSZTOF 21km / M50 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
6 KOS ADRIAN 21km / M20 ŚLĘZAK TEAM SMOLEC
7 TREMBECKI JAN 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
8 PRZYBYLSKI PAWEŁ 21km / M20 ŚLĘZAK TEAM SZCZYTNIKI
9 SADOWSKI ROMAN 21km / M50 ŚLĘZAK TEAM BOLKÓW
10 FRANCZAK MARIUSZ 21km / M40 ŚLĘZAK TEAM KSIĘGINICE
11 ŁACIŃSKI BOGUSŁAW 21km / M50 ŚLĘZAK TEAM SIECHNICE
12 PAWLUS VIOLETTA 21km / K40 ŚLĘZAK TEAM SIECHNICE
13 ŚWISTERSKI DARIUSZ 21km / M40 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
14 KĘDZIA KAMIL 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM PSZENNO
15 PAWLAK JACEK 21km / M40 ŚLĘZAK TEAM DZIAŁDOWO
16 PERYT TOMASZ 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM LEGNICA
17 KRYSIŃSKI PIOTR 21km / M30 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
18 KASSOLIK-BARCZYŃSKA KATARZYNA 21km / K40 ŚLĘZAK TEAM JEŻÓW SUDECKI
19 WYPYCH KAMILA 21km / K20 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
 
610 ŚREDZCY BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOLEWIŃSKI PAWEŁ 21km / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
2 JANKOWSKI JERZY 21km / M40 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
3 WÓJTOWICZ KATARZYNA 21km / K30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
4 MAŹNIEWSKI GRZEGORZ 21km / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
 
611 ŚW JAN XXIII
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHMIELEWSKA EWA 21km / K40 ŚW JAN XXIII KOMORNIKI
 
612 ŚW. JAN XXIII
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZAK IGOR 21km / M40 ŚW. JAN XXIII KOMORNIKI
2 KOZAK ANNA 21km / K40 ŚW. JAN XXIII KOMORNIKI
3 KOZAK JAKUB 21km / M20 ŚW. JAN XXIII KOMORNIKI
4 KRAWCZYK JAROSŁAW 21km / M20 ŚW. JAN XXIII PONIEC
5 LOBA DAMIAN 21km / M50 ŚW. JAN XXIII POZNAŃ
6 ARTIEMJEW JOANNA 21km / K40 ŚW. JAN XXIII KOMORNIKI
 
613 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIĄTNICKI GRZEGORZ 21km / M40 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM SUCHY LAS
2 DOMAŃ JOANNA 21km / K40 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM KIEKRZ
3 DOMAŃ LESZEK 21km / M40 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM KIEKRZ
 
614 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LATKO DANIEL 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
2 MAŃCZAK BARTŁOMIEJ 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
3 RECZYŃSKI MARCIN 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA DOBROMIERZ
4 CABAJ DAMIAN 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
5 BANASZCZAK DAGMARA 21km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA JAWORZYNA ŚLĄSKA
6 SZCZEPANIK DARIUSZ 21km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA PSZENNO
7 NOWAKOWSKA-DUDAJEK JUSTYNA 21km / K30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
8 PODOLSKI PRZEMYSŁAW 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
9 GURGUL RYSZARD 21km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH
10 LUBASKI ZYGMUNT 21km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
 
615 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUTYBA DOROTA 21km / K20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWĄ ŚWIDNICA
2 TOMIKOWSKI TOMASZ 21km / M30 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWĄ ŚWIDNICA
 
616 ŚWIDNICKĄ GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLICKI MAREK 21km / M40 ŚWIDNICKĄ GRUPA BIEGOWA WROCŁAW
2 SKOWRON TOMASZ 21km / M50 ŚWIDNICKĄ GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
3 SŁODKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 ŚWIDNICKĄ GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
4 ZGRAJA LILIANA 21km / K40 ŚWIDNICKĄ GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
5 LISOWSKA EDYTA 21km / K40 ŚWIDNICKĄ GRUPA BIEGOWA WILKÓW
 
617 ŚWIERCZEWO RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYSZEWSKA DOMINIKA 21km / K30 ŚWIERCZEWO RUN POZNAŃ
 
618 ŚWO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARGUL TOMASZ 21km / M30 ŚWO WROCŁAW
 
619 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORAWSKI JAROSŁAW 21km / M40 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA LEGNICA
2 ŻUBER MARCIN 21km / M30 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA ŁÓDŹ