Datasport

XIX Nocny Półmaraton Wtórpol, III Nocna Dycha Wtórpol
Skarżysko-Kamienna, 24 sierpnia 2019 r.


Pary Małżeńskie


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 26
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 #YOLOTEAMKRK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MERCIK WIOLETA 21km / K30 #YOLOTEAMKRK KRAKÓW
2 MERCIK MATEUSZ 21km / M30 #YOLOTEAMKRK KRAKÓW
 
2 130+
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRĘŻOŁEK STANISŁAW 10km / M60 130+ SUKÓW
2 KRĘŻOŁEK TERESA 10km / K60 130+ SUKÓW
 
3 BALIŃSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BALIŃSKA AGNIESZKA 10km / K40 BALIŃSCY RUDA MALENIECKA
2 BALIŃSKI WOJCIECH 10km / M40 BALIŃSCY RUDA MALENIECKA
 
4 BARBARA I EUGENIUSZ ROSIŃSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSIŃSKA BARBARA 21km / K50 BARBARA I EUGENIUSZ ROSIŃSCY MILANÓWEK
2 ROSIŃSKI EUGENIUSZ 21km / M50 BARBARA I EUGENIUSZ ROSIŃSCY MILANÓWEK
 
5 BEHOUNEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEHOUNEK LESZEK 21km / M60 BEHOUNEK ZAKOPANE
 
6 EM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁUSA MARCIN 10km / M30 EM BLIŻYN
2 PŁUSA EWA 10km / K20 EM BLIŻYN
 
7 GOŁĘBIOWSCY - CHEŁM BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF 21km / M40 GOŁĘBIOWSCY - CHEŁM BIEGA CHEŁM
2 GOŁĘBIOWSKA BARBARA 21km / K40 GOŁĘBIOWSCY - CHEŁM BIEGA CHEŁM
 
8 GRUSZCZYŃSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUSZCZŃSKA MONIKA 10km / K30 GRUSZCZYŃSCY MASŁÓW
2 GRUSZCZYŃSKI MARCIN 10km / M40 GRUSZCZYŃSCY KIELCE
 
9 GŁOGOWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIEC - GŁOGOWSKA JUSTYNA 10km / K20 GŁOGOWSCY RADOSZYCE
2 GŁOGOWSKI ROBERT 10km / M20 GŁOGOWSCY GUZÓW KOLONIA
 
10 HARPAGAŃCZYCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJEWSKA ISABELA 21km / K40 HARPAGAŃCZYCY SOSNOWIEC
2 GAJEWSKI IRENEUSZ 21km / M40 HARPAGAŃCZYCY SOSNOWIEC
 
11 IMIOŁKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IMIOŁEK ANNA 10km / K50 IMIOŁKI JEDLIŃSK
2 IMIOŁEK ADAM 10km / M40 IMIOŁKI JEDLIŃSK
 
12 IWANIAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IWAŃSKI JACEK 21km / M40 IWANIAKI SKARYSZEW
 
13 KACZMARCZYK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMARCZYK INGA 21km / K40 KACZMARCZYK TEAM RADOM
2 KACZMARCZYK ADAM 21km / M40 KACZMARCZYK TEAM RADOM
 
14 LINDOWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LINDA MATEUSZ 10km / M30 LINDOWIE GDAŃSK
2 LINDA KAROLINA 10km / K30 LINDOWIE GDAŃSK
 
15 MARĆKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUPCZEWSKI ROBERT 21km / M40 MARĆKI KIELCE
 
16 NOWACCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWACKI ZBIGNIEW 21km / M50 NOWACCY PIŃCZÓW
2 NOWACKA AGATA 21km / K50 NOWACCY PIŃCZÓW
 
17 OKSENIUK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OKSENIUK SERGII 10km / M30 OKSENIUK LUCK
2 OKSENIUK OKSANA 10km / K30 OKSENIUK LUTSK
 
18 PISARIO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PISAREK MICHAŁ 21km / M30 PISARIO TEAM KIELCE
2 WIELOWIEJSKA-PISAREK KAROLINA 21km / K30 PISARIO TEAM KIELCE
 
19 RELUGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RELUGA GRZEGORZ 10km / M40 RELUGA WARSZAWA
2 RELUGA MAŁGORZATA 10km / K50 RELUGA WARSZAWA
 
20 SULIGOWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SULIGOWSKA MARTA 10km / K30 SULIGOWSCY SKARŻYSKO-KAMIENNA
2 SULIGOWSKI ROBERT 10km / M30 SULIGOWSCY SKARŻYSKO-KAMIENNA
 
21 SYLWIA I PAWEŁ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZELEC SYLWIA 21km / K30 SYLWIA I PAWEŁ SKARŻYSKO-KAMIENNA
2 STRZELEC PAWEŁ 21km / M40 SYLWIA I PAWEŁ SKARŻYSKO-KAMIENNA
 
22 TEAM SIKORA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORA STEFAN 21km / M70 TEAM SIKORA BIELSKO-BIAŁA
2 SIKORA ALICJA 21km / K60 TEAM SIKORA BIELSKO-BIAŁA
 
23 TEAM STALA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STALA KRZYSZTOF 21km / M50 TEAM STALA RADOM
2 STALA MAŁGORZATA 21km / K50 TEAM STALA RADOM
 
24 WISIENKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA 21km / K30 WISIENKI STARE SIEKLUKI
2 WIŚNIEWSKI ROBERT 21km / M40 WISIENKI STARE SIEKLUKI
 
25 WRONSKY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WERENKOWICZ-WRONA ILONA 21km / K30 WRONSKY TEAM PAWŁÓW
2 WRONA ARKADIUSZ 21km / M40 WRONSKY TEAM PAWŁÓW
 
26 WĄTLAKI TEAM ZALESICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĄTŁY WOJCIECH 10km / M30 WĄTLAKI TEAM ZALESICE WIERZBICA
2 WĄTLA ANNA 10km / K40 WĄTLAKI TEAM ZALESICE WIERZBICA