Datasport

Cross z historią w tle 2019
Leszno, 11 maja 2019 r.


Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 27
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 BASSET ROLLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIELIŃSKI RADOSŁAW Bieg / M40 BASSET ROLLING TEAM LATCHORZEW
2 GONCERZEWICZ ANNA Bieg / K30 BASSET ROLLING TEAM KWIRYNÓW
 
2 DAWID TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSIAREK EDYTA Bieg / K40 DAWID TEAM ŻYRARDÓW
2 BARTOŁOWICZ DAWID Bieg / M20 DAWID TEAM BROCHÓW
3 SZYPROWSKA JOANNA Bieg / K40 DAWID TEAM SOCHACZEW
4 KUBIAK GRZEGORZ Bieg / M30 DAWID TEAM SOCHACZEW
5 WIĘCKIEWICZ RAFAŁ Bieg / M40 DAWID TEAM ANDRZEJÓW DURANOWSKI
6 BŁASZKIEWICZ ROBERT Bieg / M40 DAWID TEAM SZYMANÓW
7 DĄBROWSKI MACIEJ Bieg / M40 DAWID TEAM SOCHACZEW
 
3 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALCZAK PIOTR Bieg / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
2 ZDZIARSKI PIOTR Bieg / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
3 SZYDLIK ARKADIUSZ Bieg / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
4 GAJEWSKI JACEK Bieg / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
5 KOZDRÓJ WIOLETTA Bieg / K40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZSK MAZOWIECKI
6 PASZEK KRYSTYNA Bieg / K50 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
7 PAWELEC KRYSTYNA Bieg / K60 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI PIASTÓW
8 CENDER MAGDALENA Bieg / K40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
9 SADOWSKI JAROSŁAW Bieg / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI MIĘDZYBORÓW
10 FALKOWSKA BEATA Bieg / K40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
11 MICHAŁOWSKI DANIEL Bieg / M20 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
12 KULDANEK MARCIN Bieg / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI STANISŁAWÓW
13 BŁACHNIO JAKUB Bieg / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
14 CZAPLA SŁAWOMIR Bieg / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
15 STANKIEWICZ ANNA Bieg / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI CZARNY LAS
16 WOJCIECHOWSKA DOROTA Bieg / K40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
17 ORACKA MARTA Bieg / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
18 PTASZNIK MACIEJ Bieg / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI WARSZAWA
19 HAGEN MARTA Bieg / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI KSIĄŻENICE
20 BARANSKI IRENEUSZ Bieg / M50 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI MILANÓWEK
21 WINIARSKA AGATA Bieg / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI PRUSZKÓW
22 GRZESZAK RAFAŁ Bieg / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI WARSZAWA
 
4 DRUŻYNA JEDNOROŻCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYGLĄDAŁA MICHAŁ Bieg / M30 DRUŻYNA JEDNOROŻCA WARSZAWA
2 PAPIERNIAK ANNA Bieg / K30 DRUŻYNA JEDNOROŻCA WARSZAWA
3 MIĘSOWICZ MIROSŁAW Bieg / M30 DRUŻYNA JEDNOROŻCA WARSZAWA
4 STOŃ WOJCIECH Bieg / M30 DRUŻYNA JEDNOROŻCA RYKI
 
5 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MILCZAREK MARCIN Bieg / M30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
2 MIKOŁAJCZYK ROBERT Bieg / M40 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
3 FILA MONIKA Bieg / K30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
4 PRZYDATEK PRZEMYSŁAW Bieg / M30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
5 KWIATKOWSKI PIOTR Bieg / M30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
6 MELON EMILIA Bieg / K20 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
7 OLESIŃSKI PIOTR Bieg / M30 DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW ŻYRARDÓW
 
6 DYSTANS LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIONKA ŁUKASZ Bieg / M40 DYSTANS LESZNO TERESIN
2 KOWALCZYK AGNIESZKA Bieg / K30 DYSTANS LESZNO LESZNO
3 KIESZEK TADEUSZ Bieg / M60 DYSTANS LESZNO LESZNO/K WARSZAWY
4 WICIK AGATA Bieg / K30 DYSTANS LESZNO WĄSY KOLONIA
5 GAWARSKI PIOTR Bieg / M30 DYSTANS LESZNO BŁONIE
6 PERLAN ROBERT Bieg / M40 DYSTANS LESZNO LESZNO
7 MILLER KACPER Bieg / M20 DYSTANS LESZNO LESZNO
8 KAWECKI DAMIAN Bieg / M40 DYSTANS LESZNO MARIANÓW
9 BOGUCKA BEATA Bieg / K30 DYSTANS LESZNO MYSZCZYN
10 KŁUDKIEWICZ TOMASZ Bieg / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
11 ŁUCZAK MICHAŁ Bieg / M40 DYSTANS LESZNO MARIANÓW
12 GÓRECKI RAFAŁ Bieg / M40 DYSTANS LESZNO LESZNO
13 GÓRECKA KATARZYNA Bieg / K40 DYSTANS LESZNO LESZNO
14 KOWALCZYK ADAM Bieg / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
15 GRZEGRZÓŁKA SZYMON Bieg / M16 DYSTANS LESZNO BŁONIE
16 NIEDŹWIADEK SEBASTIAN Bieg / M40 DYSTANS LESZNO FELIKSÓW
17 SULIK MACIEJ Bieg / M20 DYSTANS LESZNO LESZNO
18 KORNATOWSKI ANDRZEJ Bieg / M40 DYSTANS LESZNO LESZNO
19 RYBAK ŁUKASZ Bieg / M30 DYSTANS LESZNO LESZNO
 
7 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAJĄC JACEK Bieg / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
2 KWIATKOWSKA RENATA Bieg / K50 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
3 KONCA BEATA Bieg / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
4 KONCA MARIUSZ Bieg / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
5 KONCA ALEKSANDER Bieg / M16 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
6 FRANCZAK ŁUKASZ Bieg / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA PILASZKÓW
7 DZIAŁA PIOTR Bieg / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA WIKTORÓW
8 SZYDŁOWSKI WALDEMAR Bieg / M60 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
9 JURCZUK KATARZYNA Bieg / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
10 SZYDŁOWSKI PIOTR Bieg / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
11 SZYDŁOWSKI ŁUKASZ Bieg / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
12 SOBCZYK ELA Bieg / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
 
8 KREJZI TIM BŁONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROWSKI PIOTR Bieg / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
2 KOŹLICKI ARTUR Bieg / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
3 WOJTASIK JUSTYNA Bieg / K40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
4 MICHALAK ARTUR Bieg / M30 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
5 ORZECHOWSKI ANDRZEJ Bieg / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
6 ADAMASZEK MARCIN Bieg / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
7 CIEĆWIERZ DARIUSZ Bieg / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
8 FABINIAK MARZENA Bieg / K40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
9 WIŚNIEWSKI PAWEŁ PIOTR Bieg / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
10 PACHOLSKI MARCIN Bieg / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
11 WALKOWSKI KONRAD Bieg / M20 KREJZI TIM BŁONIE PŁOCHOCIN
12 ZATORSKI MARCIN Bieg / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
 
9 NAPRZÓD MŁOCINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEJDZIAK IGOR Bieg / M40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
2 WNUK TOMASZ Bieg / M30 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
3 ZAJĄC ADAM Bieg / M50 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
4 PUCHAŁA MARIUSZ Bieg / M40 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
5 CZAJKOWSKI KRZYSZTOF Bieg / M20 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
 
10 NW CZŁAPSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁUCIENNIK MARCIN NW / M40 NW CZŁAPSKI TEAM PRUSZKÓW
2 CIAŁKOWSKA-PŁUCIENNIK JOANNA NW / K30 NW CZŁAPSKI TEAM PRUSZKÓW
3 GADOMSKA MAŁGORZATA NW / K40 NW CZŁAPSKI TEAM WARSZAWA
4 GADOMSKI KRZYSZTOF NW / M50 NW CZŁAPSKI TEAM WARSZAWA
5 STAŃCZYK ADAM NW / M40 NW CZŁAPSKI TEAM PRUSZKÓW
6 GIL WOJCIECH NW / M40 NW CZŁAPSKI TEAM WARSZAWA
7 GAJ BOGNA NW / K40 NW CZŁAPSKI TEAM WARSZAWA
8 GÓRSKI JACEK NW / M30 NW CZŁAPSKI TEAM WARSZAWA
9 ROWIŃSKI PAWEŁ NW / M30 NW CZŁAPSKI TEAM WARSZAWA
 
11 ORT ŁOMIANKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TUCZYŃSKI ROBERT Bieg / M40 ORT ŁOMIANKI ŁOMIANKI
 
12 PASJA NORDIC WALKING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JEDYNAK STANISŁAW NW / M70 PASJA NORDIC WALKING RASZYN
2 PIETRUSEWICZ JOANNA NW / K40 PASJA NORDIC WALKING WARSZAWA
3 REJMENTOWSKA SYLWIA NW / K40 PASJA NORDIC WALKING WARSZAWA
4 WASILEWSKI SŁAWOMIR NW / M70 PASJA NORDIC WALKING WARSZAWA
5 MUSIATOWICZ ALEKSANDRA NW / K40 PASJA NORDIC WALKING WARSZAWA
6 KARPIŃSKI SEBASTIAN NW / M30 PASJA NORDIC WALKING WARSZAWA
7 WRONSKI WŁODEK NW / M60 PASJA NORDIC WALKING WARSZAWA
 
13 PLUTON ALPHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORATYŃSKI PAWEŁ Bieg / M30 PLUTON ALPHA USTANÓW
 
14 ROZBIEGANY PIASTÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KATANA KATARZYNA Bieg / K40 ROZBIEGANY PIASTÓW PRUSZKÓW
2 DŻUGANOWSKA AGNIESZKA Bieg / K40 ROZBIEGANY PIASTÓW PIASTÓW
 
15 RUNNINGPOWERPLAY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKRZYPCZAK HUBERT Bieg / M40 RUNNINGPOWERPLAY PRUSZKÓW
 
16 RYSIE RAZEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLICKA ŁUCJA NW / K60 RYSIE RAZEM WYGLĘDY
2 JUCHNIEWICZ SYLWIA NW / K40 RYSIE RAZEM FELIKSÓW
3 DENIS MONIKA NW / K40 RYSIE RAZEM FELIKSÓW
4 DENIS TOMASZ NW / M40 RYSIE RAZEM FELIKSÓW
5 JESIONKIEWICZ AGNIESZKA NW / K40 RYSIE RAZEM FELIKSÓW
6 CIERKOŃSKA AGATA NW / K40 RYSIE RAZEM WIKTORÓW
7 JABŁOŃSKA RENATA NW / K40 RYSIE RAZEM ZABORÓW
8 JAKUBIAK ANNA NW / K40 RYSIE RAZEM WOJCIESZYN
9 TOMASIEWICZ ANETA NW / K30 RYSIE RAZEM MACIERZYSZ
 
17 STARE BABICE BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SALUDA ANNA Bieg / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
2 PIASECKI MACIEJ Bieg / M16 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
3 RUTKOWSKI ADAM Bieg / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ BORZĘCIN MAŁY
4 KOCIOŁEK MICHAŁ Bieg / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
5 WYCECH AGNIESZKA Bieg / K50 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
6 PIWKO BEATA Bieg / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
7 SEKUŁA MATEUSZ Bieg / M20 STARE BABICE BIEGAJĄ TRUSKAW
8 PIASECKA MONIKA Bieg / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
9 NIEGOWSKI ROBERT Bieg / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
10 BARTEL ROBERT Bieg / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LIPKÓW
11 NAPURKA GRZEGORZ Bieg / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
12 STANISZEWSKI PIOTR Bieg / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
13 PŁÓCIENNIK JAROSŁAW Bieg / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ DUCHNICE
14 STASIAK GRAŻYNA Bieg / K50 STARE BABICE BIEGAJĄ IZABELIN
15 KARAŚ AGNIESZKA Bieg / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
16 CHABROWSKA-KARPIŃSKA ANITA Bieg / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ ZIELONKI PARCELA
17 KARPIŃSKI RADOSŁAW Bieg / STARE BABICE BIEGAJĄ ZIELONKI PARCELA
18 PIASECKA MONIKA Bieg / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
19 PIASECKI PAWEŁ Bieg / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
 
18 STARE BABICE NORDIC WALKING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKA JOANNA NW / K30 STARE BABICE NORDIC WALKING STARE BABICE
2 BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ NW / M50 STARE BABICE NORDIC WALKING MARIEW
 
19 STARE BABICE NORDIC WOLKING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK MAGDALENA NW / K30 STARE BABICE NORDIC WOLKING SOCHACZEW
 
20 UKS FILIPIDES TERESIN/ MKS BIELIK LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKORUPA KAMIL Bieg / M20 UKS FILIPIDES TERESIN/ MKS BIELIK LESZNO NOWA SUCHA
2 GRUDZIEŃ DARIUSZ Bieg / M30 UKS FILIPIDES TERESIN/ MKS BIELIK LESZNO GRODZISK MAZOWIECKI
3 CZECHOWSKI KONRAD Bieg / M30 UKS FILIPIDES TERESIN/ MKS BIELIK LESZNO WARSZAWA
4 MIKULSKI TOMASZ Bieg / M20 UKS FILIPIDES TERESIN/ MKS BIELIK LESZNO KAMPINOS
5 SKOWYRA JACEK Bieg / M40 UKS FILIPIDES TERESIN/ MKS BIELIK LESZNO MARIANÓW
6 GUTOWSKI KRZYSZTOF Bieg / M40 UKS FILIPIDES TERESIN/ MKS BIELIK LESZNO PASIKONIE
7 GRABARCZYK ILONA Bieg / K30 UKS FILIPIDES TERESIN/ MKS BIELIK LESZNO LESZNO
8 BĄK FILIP Bieg / M40 UKS FILIPIDES TERESIN/ MKS BIELIK LESZNO LESZNO
 
21 URZĘDASY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMINIAK KAMILA NW / K30 URZĘDASY GRĄDY
 
22 WESOŁY TEAM RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZAK ZENON Bieg / M50 WESOŁY TEAM RUN WARSZAWA
2 CYMBORSKA JOLANTA Bieg / K30 WESOŁY TEAM RUN WARSZAWA
3 BAKALARSKA MARIOLA Bieg / K50 WESOŁY TEAM RUN WARSZAWA
4 BECHTA DAMIAN Bieg / M20 WESOŁY TEAM RUN BIAŁA PODLASKA
5 ZDROJEWSKI ANDRZEJ Bieg / M40 WESOŁY TEAM RUN BIAŁYSTOK
6 SOBOTKA MONIKA Bieg / K40 WESOŁY TEAM RUN WARSZAWA
 
23 WIEWIÓRKI I BOBRY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLOSINSKI ADAM Bieg / M30 WIEWIÓRKI I BOBRY FELIKSÓW
2 INGLOT-KLOSINSKA ANNA Bieg / K30 WIEWIÓRKI I BOBRY FELIKSÓW
 
24 WPRUNNING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAJDOSZ ARKADIUSZ Bieg / M30 WPRUNNING PRUSZKÓW
 
25 ZABIEGANY WOŁOMIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DERESZEWSKI PIOTR Bieg / M40 ZABIEGANY WOŁOMIN WARSZAWA
 
26 ZSP BORZĘCIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BERKOWSKA MARZENA NW / K40 ZSP BORZĘCIN ZABORÓW
2 CZAJKA- KOWSZUN JOANNA NW / K40 ZSP BORZĘCIN BORZĘCIN DUŻY
3 POLITAJ IZABELA NW / K30 ZSP BORZĘCIN TOPOLIN
4 BOJANOWSKA AGNIESZKA NW / K40 ZSP BORZĘCIN KAMPINOS
5 MATUSZEWSKA AGNIESZKA NW / K40 ZSP BORZĘCIN KOCZARGI STARE
6 SKROŃSKA BEATA NW / K40 ZSP BORZĘCIN WIERZBIN
7 MASTALERZ MAREK Bieg / M40 ZSP BORZĘCIN LESZNO
8 WISNIEWSKI TADEUSZ Bieg / M60 ZSP BORZĘCIN BORZĘCIN DUŻY
 
27 ŻBIKI NORDIC WALKING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMANIAK LIDIA NW / K40 ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW
2 DUDKIEWICZ PIOTR NW / M40 ŻBIKI NORDIC WALKING KOPRKI
3 MALEŃCZUK ANNA NW / K30 ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW
4 MISIAK AGATA NW / K50 ŻBIKI NORDIC WALKING LESZNO
5 KABALA KATARZYNA NW / K40 ŻBIKI NORDIC WALKING PĘCICE
6 RUTKOWSKA ANNA NW / K30 ŻBIKI NORDIC WALKING NOWA WIEŚ
7 PIASECKI STANISŁAW NW / M40 ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW
8 REISCH BOŻENA NW / K50 ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW
9 WOJNACH JULITA NW / K50 ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW
10 BOCZEWSKA MONIKA NW / K40 ŻBIKI NORDIC WALKING PIASTÓW
11 REISCH JANUSZ NW / M60 ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW
12 RAJKOWSKA MAGDALENA NW / K40 ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW
13 PODGÓRSKI GRZEGORZ NW / M50 ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW
14 FIRSIUK JOLANTA NW / K50 ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW
15 ZAJĘCKA MAŁGORZATA NW / K50 ŻBIKI NORDIC WALKING PRUSZKÓW