Datasport

Biegiem po Zdrowie
Katowice, 22 września 2019 r.


Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 221
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 #BBKTS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUS KRZYSZTOF 5km / M45 #BBKTS KATOWICE
2 IRYTOWSKI DOMINIK 100m / M #BBKTS STANOWICE
 
2 #BYLEDOMETY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRKA GRZEGORZ 5km / M50 #BYLEDOMETY BYTOM
2 JAMONTT KINGA 5km / K20 #BYLEDOMETY MIKOŁÓW
3 DZIĄBOR ANDRZEJ 5km / M45 #BYLEDOMETY BĘDZIN
4 ŻELEZIK KRZYSZTOF NW / M30 #BYLEDOMETY BĘDZIN
 
3 #CZELADZBIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROMAŃSKA KATARZYNA NW / K40 #CZELADZBIEGA KATOWICE
2 MAJCHRZYK OLAF 300m / M #CZELADZBIEGA CZELADŹ
3 MAJCHRZYK MARTYNA 5km / K12 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
4 MAJCHRZYK DOROTA 5km / K40 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
5 ANTOSIEWICZ BOGUSŁAWA NW / K60 #CZELADZBIEGA CZELADŹ
 
4 #KOPYTKAWBIEGU#
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALEWSKA RENATA 5km / K35 #KOPYTKAWBIEGU# TYCHY
 
5 #KOZIOLKI_TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MANSOUR IZABELA NW / K40 #KOZIOLKI_TEAM POZNAŃ
 
6 #WAWRZYNTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAWA JOANNA 5km / K40 #WAWRZYNTEAM MYSŁOWICE
 
7 #WKURW_TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOSKOWIK MICHAŁ 5km / M35 #WKURW_TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2 NEC DOMINIKA 5km / K35 #WKURW_TEAM MYSŁOWICE
3 NEC GRZEGORZ 5km / M35 #WKURW_TEAM MYSŁOWICE
 
8 #ZAKWAS TEAM PYSKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STERCZEWSKI MARCIN 5km / M35 #ZAKWAS TEAM PYSKOWICE PYSKOWICE
 
9 -
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHA MARCIN 5km / M40 - KATOWICE
2 WIELGOSZ MONIKA 5km / K30 - MYSŁOWICE
3 CETNAR EWELINA 5km / K40 - KATOWICE
4 RUTKOWSKI WOJCIECH 5km / M60 - TYCHY
5 FIFAGROWICZ ALEKSANDRA 5km / K30 - RUDA ŚLĄSKA
6 LEGIEŻYŃSKI KRZYSZTOF 5km / M35 - GLIWICE
7 PYZIK ALEKSANDRA 5km / K20 - KATOWICE L PU MB
8 MACHA TOMASZ 5km / M45 - KATOWICE
9 TARAPATA AGNIESZKA 5km / K35 - KATOWICE
10 CZECH MARZENA 5km / K40 - SOSNOWIEC
11 SZATKOWSKA SABINA 5km / K35 - OŚWIĘCIM
12 NACHMAN KAMA 5km / K30 - JAWORZNO
13 DANYLCHENKO ARTEM 5km / M35 - KATOWICE
14 JANIK JAROSŁAW 5km / M55 - ZAWIERCIE
15 WOJTYKA MAGDALENA 5km / K20 - TYCHY
16 MREŃCA PAWEŁ 5km / M40 - CZANIEC
17 NOWAK-RAK ANITA 5km / K35 - BYTOM
18 MEŻYKOWSKA AGNIESZKA 5km / K16 - CHORZÓW
19 RAJEWSKI ZBIGNIEW NW / M50 - BIELSKO-BIAŁA
20 CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ NW / M60 - DĄBROWA GÓRNICZA
21 BIELEC AGNIESZKA 100m / K - KATOWICE
22 BRZOZOK JULIA 100m / K - KATOWICE
23 KACZOROWSKA NIKOLA 100m / K - CZĘSTOCHOWA
24 KUCHARSKI KACPER 100m / M - SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
25 MACHA IGOR 100m / M - KATOWICE
26 MACHA GRZEGORZ 300m / M - KATOWICE
27 KRAWCZYK FILIP 600m / - TARNOWSKIE GÓRY
28 NOWICKI ADAM 600m / - CZĘSTOCHOWA
29 PYPŁACZ MARTYNA 600m / - MYSŁOWICE
30 STEC HANIA 600m / - MYSŁOWICE
31 ŻOCHOWSKA BIANKA 600m / - KATOWICE
32 DUDA ANNA 5km / K30 - BĘDZIN
33 BŁAUT AGATA 5km / K45 - BOROWE
 
10 13 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCHEWKA ANDRZEJ NW / M60 13 ŚLĄSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ PRECZÓW
 
11 1950
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARUCH HENRYKA NW / K60 1950 DĄBROWA GÓRNICZA
 
12 2018
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILCZYŃSKI FRANCISZEK NW / M70 2018 JAWORZNO
 
13 ADIENT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZMAJDUCH MARIUSZ 5km / M30 ADIENT TEAM MYSŁOWICE
 
14 ADOMO RAFAŁ SZCZEPONEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPONEK WOJCIECH 100m / M ADOMO RAFAŁ SZCZEPONEK KATOWICE
 
15 AJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZEWSKI GRZEGORZ 5km / M35 AJ BOLĘCIN
 
16 ANNA LORENC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LORENC ANNA 5km / K35 ANNA LORENC CZELADŹ
 
17 ATSKO POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYTLARZ WOJTEK 5km / M40 ATSKO POLAND BIELSKO-BIAŁA
 
18 BIEGAJ Z TRENERAMI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PROKOP ELŻBIETA 5km / K50 BIEGAJ Z TRENERAMI GLIWICE
2 KOCYAN MAŁGORZATA 5km / K55 BIEGAJ Z TRENERAMI GLIWICE
 
19 BIEGAM BO BIEGAM...
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LABIAK KRYSTIAN 5km / M35 BIEGAM BO BIEGAM... KATOWICE
 
20 BIEGAM BO LUBIĘ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŃKA MAŁGORZATA 5km / K30 BIEGAM BO LUBIĘ DĄBROWA GÓRNICZA
2 HARĘŻA AGNIESZKA 5km / K20 BIEGAM BO LUBIĘ BIELSKO-BIAŁA
 
21 BIEGAM BO LUBIĘ ŻREĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DATA DAWID 5km / M20 BIEGAM BO LUBIĘ ŻREĆ BYSTRA
 
22 BIEGAM DLA MEDALI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDZISZ BRYGIDA 5km / K20 BIEGAM DLA MEDALI KATOWICE
2 CZECHURA AGNIESZKA 5km / K20 BIEGAM DLA MEDALI GLIWICE
3 ADAMUS MARLENA 5km / K20 BIEGAM DLA MEDALI WYSOKA
 
23 BIEGAMY Z OSZCZEPEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁĄCZNIAK ANNA 5km / K20 BIEGAMY Z OSZCZEPEM KATOWICE
 
24 BIEGAMY Z SERCEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUZYK ADAM 5km / M40 BIEGAMY Z SERCEM RUDA ŚLĄSKA
 
25 BIEGNĘ BO KANALIA MNIE ZMUSIŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZARNECKA GABRIELA 5km / K30 BIEGNĘ BO KANALIA MNIE ZMUSIŁA KATOWICE
 
26 BIEGNĘ BYLE DOBIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIKUŁA JACEK 5km / M35 BIEGNĘ BYLE DOBIEC BIERUŃ
2 BALURA EDYTA 5km / K16 BIEGNĘ BYLE DOBIEC LĘDZINY
3 BUJAK MAGDALENA 5km / K30 BIEGNĘ BYLE DOBIEC TYCHY
 
27 BIEGOWA KUŹNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JEDRUSIK ŁUKASZ 5km / M35 BIEGOWA KUŹNIA DĄBROWA GÓRNICZA
 
28 BOBRY WALKING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRENKIEL - ZYDEK EWA NW / K60 BOBRY WALKING DOBIESZOWICE
 
29 BORN TU BI LOTAC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOLECZEK MARCIN 5km / M40 BORN TU BI LOTAC CHORZÓW
 
30 BORN TU BI LOTAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MADEJSKA BEATA 5km / K35 BORN TU BI LOTAĆ CHORZÓW
2 MADEJSKI SEBASTIAN 5km / M40 BORN TU BI LOTAĆ CHORZÓW
 
31 BUCKLEY RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BYCINA AGNIESZKA 5km / K35 BUCKLEY RUNNERS CHESTER
2 SHAW CHRIS 5km / M40 BUCKLEY RUNNERS CHESTER
 
32 BWM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWEŁCZYK ADAM 5km / M50 BWM KATOWICE
 
33 CARBON OCR RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WTOREK ILONA 5km / K20 CARBON OCR RACING TEAM DĄBROWA GÓRNICZA
2 BUGAŃSKI DAMIAN 5km / M30 CARBON OCR RACING TEAM DĄBROWA GÓRNICZA
 
34 CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GĘBOŁYŚ BEATA 5km / K45 CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMI BIERUŃ
2 BUKAŁA JAROSŁAW 5km / M45 CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMI BIERUŃ
 
35 CIDRY LOTAJOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOTYL AGATA 5km / K20 CIDRY LOTAJOM RADZIONKÓW
 
36 CITY FITNESS ZAGÓRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OŚCIŁOWICZ EWA NW / K40 CITY FITNESS ZAGÓRZE SOSNOWIEC
 
37 CSC ADVENTURE ACADEMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOWER MARIA NW / K60 CSC ADVENTURE ACADEMY KATOWICE
 
38 DIEBOLD NIXDORF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALISZEWSKI MICHAŁ 5km / M30 DIEBOLD NIXDORF KATOWICE
2 OKOŃSKA WIKTORIA 5km / K20 DIEBOLD NIXDORF KATOWICE
 
39 DIRTY SPARROWS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BENTKOWSKI LESLAW 5km / M70 DIRTY SPARROWS GLIWICE
2 BENTKOWSKI LESŁAW 5km / M70 DIRTY SPARROWS GLIWICE
 
40 DO PORZYGU OCR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HONKISZ WIKTOR 600m / DO PORZYGU OCR TEAM BIELSKO BIAŁA
 
41 DZIADY OCR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JABŁONKA MARIUSZ 5km / M45 DZIADY OCR MYSŁOWICE
 
42 DĄBROWA NORDIC TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARUCH WŁODZIMIERZ NW / M70 DĄBROWA NORDIC TEAM DĄBROWA GÓRNICZA
 
43 ED-CERT RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IMIOŁEK ARKADIUSZ 5km / M45 ED-CERT RUN PILCHOWICE
 
44 EKIPA NA KIJACH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAŻDŻEWSKA JOLANTA NW / K30 EKIPA NA KIJACH RUDA ŚLĄSKA
 
45 EKO-OKNA RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WARCHOLIŃSKA ANNA NW / K30 EKO-OKNA RUNNERS RACIBÓRZ
 
46 EKOBIEGI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WINIARSKA IZABELA 5km / K40 EKOBIEGI WARSZAWA
 
47 EVENTO - IMPREZOWE MYŚLENIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAMROZ SZYMON 5km / M35 EVENTO - IMPREZOWE MYŚLENIE CHORZÓW
 
48 FITCLUB24 NIEPOLOMICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BACHOWICZ AGNIESZKA NW / K40 FITCLUB24 NIEPOLOMICE NIEPOŁOMICE
 
49 FLYTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUSZYŃSKA LILLA 5km / K35 FLYTEAM KATOWICE
2 MUSZYŃSKI JAKUB 600m / FLYTEAM KATOWICE
3 MUSZYŃSKI RADOSŁAW 5km / M40 FLYTEAM KATOWICE
 
50 FORMA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SERWOTKA JAN NW / M60 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
2 SERWOTKA OLGA NW / K60 FORMA WODZISŁAW ŚLASKI
 
51 FRELKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRĘCIOK AGNIESZKA 5km / K35 FRELKI KATOWICE
 
52 FRELKI LOTAJOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROZMUS MARZENA 5km / K45 FRELKI LOTAJOM BOJSZOWY NOWE
2 KAWULAK IWONA 5km / K40 FRELKI LOTAJOM BOJSZOWY NOWE
 
53 FUNDACJA OKO W OKO Z RAKIEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEC JUSTYNA 5km / K40 FUNDACJA OKO W OKO Z RAKIEM KATOWICE
 
54 FUNDACJA ORANGE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWAL DAWID NW / M20 FUNDACJA ORANGE CZELADŹ
 
55 FUNDACJA UDARU MÓZGU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBKA ADAM 5km / M60 FUNDACJA UDARU MÓZGU ŁÓDŹ
2 SIGER ADAM 5km / M45 FUNDACJA UDARU MÓZGU ŁÓDŹ
 
56 FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCHMAN PAWEŁ 5km / M30 FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM GLIWICE
 
57 GAWRA MACIEJKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMURA MICHAŁ 5km / M45 GAWRA MACIEJKOWICE CHORZÓW
 
58 GIBKIE SZŁAPY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURZELA JAKUB 5km / M30 GIBKIE SZŁAPY ŚWIĘTOCHŁOWICE
 
59 GIERAŁTOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEGORZYCA MARCIN 5km / M35 GIERAŁTOWICE GIERAŁTOWICE
2 GRZEGORZYCA MAJA 100m / K GIERAŁTOWICE GIERALTOWICE
 
60 GIPKIE SZŁAPY MYSŁOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIŁAT ŁUKASZ 5km / M20 GIPKIE SZŁAPY MYSŁOWICE MYSŁOWICE
2 PLICH ANDRZEJ 5km / M40 GIPKIE SZŁAPY MYSŁOWICE MYSŁOWICE
 
61 GIT EKIPA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIEPAK KRYSTIAN 5km / M16 GIT EKIPA PORĘBA
 
62 GIT FIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOLIK SLAWOMIR 5km / M45 GIT FIT SWIĘTOCHŁOWICE
 
63 GRANDPAGANG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUBOWSKI PIOTR 5km / M45 GRANDPAGANG MYSŁOWICE
 
64 GRUBIORZE LOTAJOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI ZBIGNIEW 5km / M35 GRUBIORZE LOTAJOM LESZCZYNY
 
65 GRUPA JURA PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAJZER LUCJA NW / K50 GRUPA JURA PL ZAWIERCIE
2 SZCZYGIEŁ MAREK NW / M60 GRUPA JURA PL ZAWIERCIE
3 CISZEWSKA ANNA NW / K60 GRUPA JURA PL SKAŁKA
 
66 HAMSTER TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAMIK RAFAŁ 5km / M35 HAMSTER TEAM CHEŁM ŚLĄSKI
2 HAMIK ADAM 5km / M35 HAMSTER TEAM BIERUŃ
3 HAMIK KRYSTIAN 300m / M HAMSTER TEAM CHEŁM ŚLĄSKI
4 HAMIK OLIWIER 300m / M HAMSTER TEAM BIERUŃ
 
67 HARCIOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIĄDOWICZ NATALIA 100m / K HARCIOLE KATOWICE
 
68 HARPAGAN SOSNOWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIAŁKOWSKA BOŻENA 5km / K50 HARPAGAN SOSNOWIEC SOSNOWIEC
 
69 HDK PCK BASIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JELIŃSKI ANDRZEJ 5km / M40 HDK PCK BASIA MYSŁOWICE
 
70 HURAGAN LIGOTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ODIAS DOMINIKA 5km / K20 HURAGAN LIGOTA KATOWICE
2 CZAPSKA EWA 5km / K55 HURAGAN LIGOTA KATOWICE
3 ZIELIŃSKA KATARZYNA 5km / K30 HURAGAN LIGOTA BĘDZIN
4 SAMUL KAROLINA 5km / K35 HURAGAN LIGOTA SOSNOWIEC
5 PIOTROWSKA ANNA 5km / K40 HURAGAN LIGOTA KATOWICE
6 KLUSKA PIOTR 5km / M50 HURAGAN LIGOTA KATOWICE
7 GAŁUSZKA ARKADIUSZ 5km / M35 HURAGAN LIGOTA KATOWICE
8 KNAŚ ANNA 5km / K30 HURAGAN LIGOTA KATOWICE
9 KOŃCZAK ŁABAS MAGDALENA 5km / K40 HURAGAN LIGOTA KATOWICE
10 MUSKAŁA MATEUSZ 5km / M20 HURAGAN LIGOTA CHORZÓW
11 KLUSKA SYLWIA NW / K50 HURAGAN LIGOTA KATOWICE
12 SKUBACZ ANNA NW / K30 HURAGAN LIGOTA ŚWIĘTOCHŁOWICE
13 MUSZER POLA 100m / K HURAGAN LIGOTA KATOWICE
14 GAŁUSZKA ZUZANNA 600m / HURAGAN LIGOTA ŚWIĘTOCHŁOWICE
15 MUSZER NINA 600m / HURAGAN LIGOTA KATOWICE
16 TRACZ ANDRZEJ 5km / M50 HURAGAN LIGOTA KATOWICE
 
71 HUSARIA RACE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DŁUGOSZ PAWEŁ 5km / M20 HUSARIA RACE TEAM SIEMIANOWICE SLASKIE
 
72 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIKORA ADAM 5km / M30 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM KATOWICE
2 STOLORZ KATARZYNA 5km / K30 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM TYCHY
 
73 IWM AUTOMATION RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LACHOWSKI JACEK 5km / M35 IWM AUTOMATION RUNNING TEAM CHORZÓW
 
74 JAGODOWYTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TEJS JAGODA 100m / K JAGODOWYTEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 
75 JAPONSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIĘCKOWSKA URSZULA 5km / K45 JAPONSKA KATOWICE
 
76 JAPOŃSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIĘCKOWSKA ANNA 5km / K12 JAPOŃSKA KATOWICE
 
77 JESUS SAVES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIENER MARCIN 5km / M45 JESUS SAVES KATOWICE
 
78 JKLA JAWOR JAWORZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA 5km / K45 JKLA JAWOR JAWORZNO JAWORZNO
2 WYROBIEC GRZEGORZ 5km / M45 JKLA JAWOR JAWORZNO JAWORZNO
 
79 JURAJSKIE MORSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYLIK EWA 5km / K50 JURAJSKIE MORSY ZAWIERCIE
 
80 K.A. TEAM BYSTRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DATA KRYSTIAN 5km / M12 K.A. TEAM BYSTRA BYSTRA
2 DATA ADAM 5km / M45 K.A. TEAM BYSTRA BYSTRA
 
81 K.B.JÓZEFINKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓLIKOWSKA GABRIELA 5km / K55 K.B.JÓZEFINKA KATOWICE
 
82 KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATEJEK PAWEŁ 5km / M50 KATOWICE KATOWICE
 
83 KATOWICE 49
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRNIK JERZY NW / M70 KATOWICE 49 KATOWICE
 
84 KATOWICKI KLUB MORSÓW ARKTYKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MRÓZ KRYSTIAN NW / M50 KATOWICKI KLUB MORSÓW ARKTYKA KATOWICE
 
85 KATOWICKI NORDIC WALKING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STEFANIAK EMILIA NW / K60 KATOWICKI NORDIC WALKING SOSNOWIEC
2 SŁUPIANEK PAWEŁ NW / M40 KATOWICKI NORDIC WALKING KATOWICE
3 GRZEBIELUCH ELŻBIETA NW / K60 KATOWICKI NORDIC WALKING SOSNOWIEC
4 SŁUPIANEK SONIA NW / K30 KATOWICKI NORDIC WALKING KATOWICE
5 MADERA DAWID NW / M30 KATOWICKI NORDIC WALKING KATOWICE
 
86 KB MCKIS JAWORZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALESZ JOANNA 5km / K40 KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO
 
87 KE-KO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDEK JAN NW / M50 KE-KO TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 DANIELEWICZ ANNA NW / K40 KE-KO TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
3 BOJDA DANUTA NW / K50 KE-KO TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
88 KIJE W DOBRYCH RĘKACH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRELA BEATA NW / K40 KIJE W DOBRYCH RĘKACH BĘDZIN
2 DRYGALSKA ALEKSANDRA NW / K60 KIJE W DOBRYCH RĘKACH BĘDZIN
3 ANYŻ MARIA NW / K60 KIJE W DOBRYCH RĘKACH BĘDZIN
4 BIEDRA KRYSTYNA NW / K70 KIJE W DOBRYCH RĘKACH BĘDZIN
5 NOWAK KATARZYNA NW / K40 KIJE W DOBRYCH RĘKACH BĘDZIN
 
89 KLACHULE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BLACHNIK AGNIESZKA NW / K30 KLACHULE CHORZÓW
2 KOZIOŁ-ŻURAWSKA DOROTA NW / K40 KLACHULE KATOWICE
 
90 KLUB AKTYWNYCH RODZIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRUTWIN GABRIELA 5km / K12 KLUB AKTYWNYCH RODZIN CHORZÓW
 
91 KLUB JÓZEFINKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓLIKOWSKI MIROSŁAW NW / M50 KLUB JÓZEFINKA KATOWICE
 
92 KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIGIEL MAGDALENA 5km / K12 KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW KATOWICE
 
93 KOPKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SURMIAK-KOPKA KAMILA 5km / K30 KOPKI STRZELCE OPOLSKIE
 
94 KOPKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPKA ARKADIUSZ 5km / M35 KOPKI TEAM STRZELCE OPOLSKIE
 
95 KOŚCISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŚCISZ PIOTR 5km / M40 KOŚCISZ KATOWICE
 
96 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALSKA BEATA 5km / K50 KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
 
97 KS KANDAHAR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAFAROWSKI JAKUB 5km / M12 KS KANDAHAR JAWORZNO
 
98 KĘCKIE HARPAGANY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK PAWEŁ 5km / M45 KĘCKIE HARPAGANY KĘTY
 
99 LARMO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŃTOCH IZABELA 5km / K45 LARMO TEAM BYTOM
2 KAŃTOCH ANDRZEJ 5km / M50 LARMO TEAM BYTOM
3 BĄK TATIANA 5km / K40 LARMO TEAM BYTOM
4 ZIOŁKOWSKA BASIA 5km / K40 LARMO TEAM ŚWIĘTOCHŁOWICE
5 ŚWIDER TOMASZ 5km / M40 LARMO TEAM BYTOM
 
100 LECYMY DURŚ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJZA KATARZYNA 5km / K50 LECYMY DURŚ 41-940
2 OPIOŁKA KRZYSZTOF 5km / M30 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
3 DUDEK SANDRA NW / K20 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
4 ZAWADZKI DAMIAN 5km / M35 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
5 SIWCZYK GRAŻYNA NW / K60 LECYMY DURŚ PIEKARY ŚLĄSKIE
 
101 LISY PUSTYNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYCHLIK PATRYK 600m / LISY PUSTYNI KLUCZE
2 RYCHLIK SEBASTIAN 5km / M40 LISY PUSTYNI KLUCZE
 
102 LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYCZEWSKI JACEK NW / M40 LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA GLIWICE
2 TYCZEWSKA PAULINA NW / K30 LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA KRAKÓW
 
103 MAGDA AGA PAWEŁ ROB JAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOJKA ROBERT 5km / M40 MAGDA AGA PAWEŁ ROB JAN CHORZÓW
 
104 MAGNETI MARELLI POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OKOŃ PRZEMYSŁAW 5km / M35 MAGNETI MARELLI POLAND KATOWICE
 
105 MALCZUSIA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALCZEWSKA ANIA 5km / K40 MALCZUSIA TEAM GLIWICE
2 ADAMEK ANDRZEJ 5km / M45 MALCZUSIA TEAM GLIWICE
 
106 MASTERCOM TOMASZ SZYGULSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYGULSKI TOMASZ 5km / M40 MASTERCOM TOMASZ SZYGULSKI KATOWICE
 
107 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁASZCZYMĄKA JUSTYNA 5km / K20 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
2 MARUSZCZAK JUSTYNA 5km / K45 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA BYTOM
 
108 MIRAZ RACE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TUMIDAJEWICZ BEATA 5km / K40 MIRAZ RACE TEAM ZABRZE
 
109 MIŁOSZ PAŁASZEWSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAŁASZEWSKI MIŁOSZ 100m / M MIŁOSZ PAŁASZEWSKI PIEKARY ŚLĄSKIE
 
110 MK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPICA MAŁGORZATA 5km / K55 MK TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2 DOMIN KRYSTYNA NW / K60 MK TEAM SIEMIANOWICE
3 ZARADNA-SZYMAŃSKA IWONA NW / K60 MK TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 
111 MK TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYTEL ALEKSANDRA 5km / K50 MK TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 
112 MOMOTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TWARKOWSKA ANNA 5km / K40 MOMOTEAM SOSNOWIEC
 
113 MORS HUBERTUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRUSZKA MARIAN 5km / M55 MORS HUBERTUS MYSŁOWICE
2 GWÓŹDŹ ROMAN 5km / M50 MORS HUBERTUS MYSŁOWICE
 
114 MORS HUBERTUS MYSŁOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MENŻYK JOANNA 5km / K45 MORS HUBERTUS MYSŁOWICE MYSŁOWICE
2 DZIEDZIC BOGDAN 5km / M50 MORS HUBERTUS MYSŁOWICE IMIELIN
3 ŻEBROWSKA MATYLDA 5km / K45 MORS HUBERTUS MYSŁOWICE MYSŁOWICE
 
115 MOSIR TKKF SATURN CZELADZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MROWIEC DAMIAN 5km / M20 MOSIR TKKF SATURN CZELADZ WOJKOWICE
2 ZINCZENKO VITALY NW / M40 MOSIR TKKF SATURN CZELADZ CZELADŹ
3 PTAŚ JOLANTA NW / K50 MOSIR TKKF SATURN CZELADZ CZELADŹ
 
116 MP 2
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBACKA MARTA 100m / K MP 2 KATOWICE
 
117 ND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZĄSA ANNA 5km / K40 ND SARNÓW
 
118 NETGO KEVINS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWADZKI KEVIN 5km / M20 NETGO KEVINS TEAM ZABRZE
 
119 NIEIDEALNY SPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STELLMACH EWA 5km / K50 NIEIDEALNY SPORT ZABRZE
 
120 NIEZALEŻNY CHORZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GABOR ALEKSANDRA 5km / K30 NIEZALEŻNY CHORZÓW CHORZÓW
 
121 NIEZNISZCZALNI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZUDAJ EWA 5km / K45 NIEZNISZCZALNI KALETY
2 ŚWIDZIŃSKA MILENA 5km / K30 NIEZNISZCZALNI KATOWICE
3 ŻYLAK MARCIN 5km / M35 NIEZNISZCZALNI WOŹNIKI
4 KUKOWKA ADAM 5km / M35 NIEZNISZCZALNI KALETY
5 ŻYLAK SEBASTIAN 5km / M30 NIEZNISZCZALNI KALETY
6 BARTOS EWA 5km / K30 NIEZNISZCZALNI KATOWICE
7 CENKAR KINGA 5km / K30 NIEZNISZCZALNI KATOWICE
8 GRUCA IZABELA 5km / K20 NIEZNISZCZALNI KATOWICE
 
122 NIGHT RUNNERS GLIWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSOWSKA KATARZYNA 5km / K45 NIGHT RUNNERS GLIWICE GLIWICE
 
123 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁOAZA KRZYSZTOF 5km / M45 NIGHT RUNNERS PYSKOWICE PYSKOWICE
 
124 NORDIC WALKING LYSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MILERT JOLANTA NW / K40 NORDIC WALKING LYSKI GASZOWICE
2 MANDRYSZ ALEKSANDRA NW / K40 NORDIC WALKING LYSKI LYSKI
3 GWÓŹDŹ JOLANTA NW / K40 NORDIC WALKING LYSKI NOWA WIEŚ
 
125 NORDICUS STRZYBNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GĄSEWICZ-FILIPIAK AGNIESZKA NW / K40 NORDICUS STRZYBNICA TARNOWSKIE GÓRY
2 KIRSZ MARIOLA NW / K40 NORDICUS STRZYBNICA TARNOWSKIE GÓRY
3 KIRSZ MACIEJ NW / NORDICUS STRZYBNICA TARNOWSKIE GÓRY
 
126 OFIARY KAMIEŃCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZROBARCZYK MAŁGORZATA NW / K50 OFIARY KAMIEŃCA KARCHOWICE
 
127 OPEL ACTIVE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZENIOWSKI JACEK 5km / M45 OPEL ACTIVE TEAM ZABRZE
2 PASTERNAK ZBIGNIEW 5km / M45 OPEL ACTIVE TEAM GLIWICE
 
128 OPP KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HANAK RAFAŁ 5km / M40 OPP KATOWICE PSARY
2 KOT BARTOSZ 5km / M20 OPP KATOWICE DĄBROWA GÓRNICZA
 
129 OPTYKA K.M. SZCZERBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁĄCZYK JERZY NW / M60 OPTYKA K.M. SZCZERBA CZELADŹ
2 ŁĄCZYK BARBARA NW / K60 OPTYKA K.M. SZCZERBA CZELADŹ
 
130 ORZAPAK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ORZECHOWSKI ADAM 5km / M40 ORZAPAK TEAM KATOWICE
 
131 OSTRY T.A.T.A.R
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYRCHAN TOMASZ 5km / M40 OSTRY T.A.T.A.R KATOWICE
 
132 OYAMA-KARATE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK ALAN 600m / OYAMA-KARATE KATOWICE
 
133 PADEREWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAKOWSKI ALEKSANDER 5km / M45 PADEREWA KATOWICE
2 NOWAKOWSKI WOJCIECH 300m / M PADEREWA KATOWICE
3 NOWAKOWSKA HANNA 600m / PADEREWA KATOWICE
 
134 PAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOCEK WOJCIECH 5km / M45 PAN JAWORZNO
 
135 PANCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓŻEWICZ DARIUSZ NW / M50 PANCE TYCHY
2 RÓŻEWICZ EWA NW / K50 PANCE TYCHY
 
136 PARKRUN CHRZANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAWALANIEC BOGUMIŁ 5km / M55 PARKRUN CHRZANÓW LUSZOWICE
2 NAWALANIEC MAŁGORZATA 5km / K50 PARKRUN CHRZANÓW LUSZOWICE
3 BIEL KATARZYNA 5km / K35 PARKRUN CHRZANÓW ŻARKI
4 MASTALSKI LESZEK 5km / M55 PARKRUN CHRZANÓW CHRZANÓW
5 MASTALSKA RENATA NW / K50 PARKRUN CHRZANÓW CHRZANÓW
 
137 PARKRUN TYCHY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIENIEK RAFAŁ 5km / M45 PARKRUN TYCHY TYCHY
 
138 PGB SPORTOWA PACZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MROCZKA ANNA 5km / K40 PGB SPORTOWA PACZKA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
 
139 PLAY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SĘKALA DOMINIKA 5km / K35 PLAY TRZEBINIA
 
140 POCZTOWA DRUŻYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOŁTYS BARBARA NW / K40 POCZTOWA DRUŻYNA GLIWICE
2 SZOŁTYSEK BOŻENA NW / K50 POCZTOWA DRUŻYNA PRZYSZOWICE
 
141 POGORIA MORSUJE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAŁAZY MICHAŁ 5km / M35 POGORIA MORSUJE SOSNOWIEC
2 KOWALSKA ZUZANNA 5km / K40 POGORIA MORSUJE SOSNOWIEC
3 MORAWSKA ALEKSANDRA NW / K30 POGORIA MORSUJE SOSNOWIEC
 
142 PORAŻENI SPORTEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWAK MONIKA 5km / K40 PORAŻENI SPORTEM KATOWICE
 
143 POWOLI DO CELU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIDERSKA ANNA 5km / K35 POWOLI DO CELU WOLA
2 WOJCIECH JAROSŁAW 5km / M30 POWOLI DO CELU WOLA
 
144 POŁOŻNE KCO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROGOSZ PAULA 5km / K20 POŁOŻNE KCO ZAGNAŃSK
2 HABERKA KAROLINA 5km / K20 POŁOŻNE KCO KATOWICE
 
145 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIEMLIK TADEUSZ 5km / M40 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY TYCHY
 
146 PRESSGLAS BIEGAMY I WSPIERAMY AMY I WSPIERAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDA JAN 5km / M45 PRESSGLAS BIEGAMY I WSPIERAMY AMY I WSPIERAMY SIEMIANOWICE
 
147 PROFI-LIGHT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NITA NADA 100m / K PROFI-LIGHT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CHORZÓW
 
148 PROMA GROUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MERCHUT WOJTEK 5km / M40 PROMA GROUP TYCHY
 
149 PWC SDC RUNNERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ĆWIKŁA GRZEGORZ 5km / M20 PWC SDC RUNNERS TEAM KATOWICE
 
150 PWC SERVICE DELIVERY CENTER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUCH DAWID 5km / M30 PWC SERVICE DELIVERY CENTER MYSŁOWICE
 
151 RAJ SPORT ACTIV
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYPYCH MARCIN 5km / M35 RAJ SPORT ACTIV JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 
152 RATOWNIK GÓRNICZY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FILIPKOWSKI GRZEGORZ 5km / M35 RATOWNIK GÓRNICZY TEAM KATOWICE
 
153 RECEPTURKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓL KRYSTYNA NW / K50 RECEPTURKI SOSNOWIEC
 
154 RMF4RT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HONKISZ KINGA 5km / K30 RMF4RT BIELSKO BIAŁA
2 CZERECH ŁUKASZ 5km / M35 RMF4RT BĘDZIN
3 CZERECH NICOLA 100m / K RMF4RT BĘDZIN
4 CZERECH XAVIER 100m / M RMF4RT BĘDZIN
 
155 ROZBIEGANA LIGOTA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GĄSIOR JULITA 5km / K30 ROZBIEGANA LIGOTA KATOWICE
 
156 RUDZICZKA_NW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASKOWSKI DOMINIK 100m / M RUDZICZKA_NW RUDZICZKA
 
157 RUNHOGS TYCHY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROŃ TOMASZ NW / M40 RUNHOGS TYCHY TYCHY
 
158 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANCZYK GRZEGORZ 5km / M45 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK
 
159 RZUĆ PALENIE I BIEGAJ!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKRZYSZOWSKI JANUSZ 5km / M30 RZUĆ PALENIE I BIEGAJ! GORZYCZKI
 
160 SEBA LUBI LOTAĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TATUŚ SEBASTIAN 5km / M45 SEBA LUBI LOTAĆ CHORZÓW
 
161 SEJM RP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDKA BORYS 5km / M40 SEJM RP GLIWICE
 
162 SIERSZANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKAWIŃSKI PAWEŁ 5km / M45 SIERSZANIE TRZEBINIA
2 SKAWIŃSKI KRZYSZTOF 5km / M16 SIERSZANIE TRZEBINIA
3 SKAWIŃSKA MAGDALENA 5km / K40 SIERSZANIE TRZEBINIA-SIERSZA
 
163 SLĄSK RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DURAK WOJCIECH 5km / M35 SLĄSK RUNNERS RUDA ŚLĄSKA
2 KRAJEWSKI DAMIAN 5km / M35 SLĄSK RUNNERS ŚWIĘTOCHŁOWICE
 
164 SMERFY RAZEM BIEGAJĄ PO 07
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRALSKI JAROSŁAW 5km / M50 SMERFY RAZEM BIEGAJĄ PO 07 RACIBÓRZ
 
165 SOCIOS SILESIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIENIEK AGATA 5km / K20 SOCIOS SILESIA ŚWIĘTOCHŁOWICE
2 BIENIEK SEBASTIAN 5km / M20 SOCIOS SILESIA ŚWIĘTOCHŁOWICE
3 PERDIAN MARIOLA 5km / K50 SOCIOS SILESIA ŚWIĘTOCHŁOWICE
4 MAZUR MONIKA 5km / K20 SOCIOS SILESIA RUDA ŚLĄSKA
5 JURECZKA ŁUKASZ 5km / M20 SOCIOS SILESIA KNURÓW
 
166 SOSNOWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORYSZKO JAROSŁAW 5km / M45 SOSNOWIEC SOSNOWIEC
2 BORYSZKO IWONA NW / K40 SOSNOWIEC SOSNOWIEC
 
167 SP NR 1 KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLOSORZ MAKSYMILIAN 5km / M12 SP NR 1 KATOWICE KATOWICE
2 ŚLOSORZ ŁUKASZ 100m / M SP NR 1 KATOWICE KATOWICE
3 ŚLOSORZ PIOTR 600m / SP NR 1 KATOWICE KATOWICE
 
168 SP NR 37 KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEJAS PAULINA 600m / SP NR 37 KATOWICE KATOWICE
 
169 SP NR 47 KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MROCZKA ZUZANNA 300m / K SP NR 47 KATOWICE KATOWICE
 
170 SP NR 51
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROŻDŻ DARIA 600m / SP NR 51 KATOWICE
 
171 SP15
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBACKA MAGDALENA 300m / K SP15 KATOWICE
 
172 SPARTANIE DZIECIOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PTAK ARKADIUSZ 5km / M40 SPARTANIE DZIECIOM WILKSZYN
 
173 SPORT TO ZDROWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKA ALEKSANDER 100m / M SPORT TO ZDROWIE KATOWICE
 
174 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOPOWSKA KLAUDIA 5km / K45 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY TARNOWSKIE GÓRY
 
175 STADION ŚLĄSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKA AGNIESZKA 5km / K40 STADION ŚLĄSKI KATOWICE
2 GAZDA DOROTA NW / K50 STADION ŚLĄSKI KATOWICE
3 PAWŁOWSKA-SOSIN BARBARA NW / K60 STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
4 KOŁODZIEJ JOANNA NW / K50 STADION ŚLĄSKI RUDA ŚLĄSKA
5 SOSIN STANISŁAW NW / M70 STADION ŚLĄSKI CHORZWÓW
6 TAMIOLA GRAZYNA NW / K50 STADION ŚLĄSKI KATOWICE
 
176 STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PINKAWA AGNIESZKA 5km / K35 STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM KATOWICE
2 PINKAWA DOROTA 600m / STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM KATOWICE
 
177 STOWARZYSZENIE W KRĘGU FORMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACPRZAK ANNA 5km / K40 STOWARZYSZENIE W KRĘGU FORMY JAWORZNO
2 ZYMON BARBARA 5km / K50 STOWARZYSZENIE W KRĘGU FORMY JAWORZNO
3 DOBOSZ MONIKA 5km / K35 STOWARZYSZENIE W KRĘGU FORMY JAWORZNO
 
178 STRZELBY Z BRIXTON
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOGUT MARCIN 5km / M45 STRZELBY Z BRIXTON GLIWICE
 
179 SWOBOTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CABAJ TYMOTEUSZ 300m / M SWOBOTEAM CHORZÓW
 
180 SZALEŃCY Z SOSNOWCA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KSIĄŻEK KAMIL 5km / M35 SZALEŃCY Z SOSNOWCA SOSNOWIEC
2 CIOCH - KSIĄŻEK IWONA 100m / SZALEŃCY Z SOSNOWCA SOSNOWIEC
3 KSIĄŻEK KACPER 100m / M SZALEŃCY Z SOSNOWCA SOSNOWIEC
4 KSIĄŻEK PIOTR 100m / M SZALEŃCY Z SOSNOWCA SOSNOWIEC
5 KSIĄŻEK JAKUB 300m / M SZALEŃCY Z SOSNOWCA SOSNOWIEC
 
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W ZABRZU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZENIOWSKA WIKTORIA 100m / K SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W ZABRZU ZABRZE
2 KORZENIOWSKI FILIP 600m / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W ZABRZU ZABRZE
 
182 SZNAPSRUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOMBA MACIEJ 5km / M40 SZNAPSRUNNERS RUDA ŚLĄSKA
2 BOJDA JAKUB 5km / M20 SZNAPSRUNNERS RUDA ŚLĄSKA
 
183 SŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAGIŃSKA DOROTA NW / K50 SŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJE SŁAWKÓW
 
184 TEKNISKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRZEŚNIAK TOMASZ 5km / M40 TEKNISKA GLIWICE
 
185 TELEGILIXTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GILNER DAWID 100m / M TELEGILIXTEAM SOSNOWIEC
 
186 TIMOTHY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIWAK TYMOTEUSZ 100m / M TIMOTHY KATOWICE
2 DZIWAK ALEKSANDER 300m / M TIMOTHY TYCHY
 
187 TL `POGOŃ` RUDA ŚLĄSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALSKI PIOTR 600m / TL `POGOŃ` RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
2 BUBAŁA DAWID 5km / M20 TL `POGOŃ` RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA
 
188 TOP-THIMM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJCHERCZYK-PSIUCH PATRYCJA 5km / K30 TOP-THIMM TYCHY
2 KOZYRA GRZEGORZ 5km / M35 TOP-THIMM TYCHY
3 SIKORA DAWID 5km / M20 TOP-THIMM TYCHY
 
189 TORNADO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROSIŃSKI MARCIN 5km / M30 TORNADO KATOWICE
2 DROSIŃSKI FILIP 100m / M TORNADO KATOWICE
 
190 TRUCHTACZ MYSŁOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEGOMIŃSKI WERNER 5km / M70 TRUCHTACZ MYSŁOWICE MYSŁOWICE
2 WYLECIAŁ DOROTA 5km / K55 TRUCHTACZ MYSŁOWICE KATOWICE
 
191 TYSKA WATAHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 COLIK MAGDALENA NW / K30 TYSKA WATAHA TYCHY
2 COLIK EMILKA NW / TYSKA WATAHA TYCHY
3 COLIK NATANIEL 300m / M TYSKA WATAHA TYCHY
4 COLIK SAMUEL 5km / M12 TYSKA WATAHA TYCHY
 
192 UKS DIAMENT GODÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZICHLARZ JAN 100m / M UKS DIAMENT GODÓW ŻORY
2 GAJDA KLAUDIA 300m / K UKS DIAMENT GODÓW ŻORY
3 ZICHLARZ ZOFIA 300m / K UKS DIAMENT GODÓW ŻORY
4 KOSZANY EMILIA 600m / UKS DIAMENT GODÓW ŻORY
5 SITEK OLIWIA 600m / UKS DIAMENT GODÓW SKRZYSZÓW
6 GAJDA ALICJA 100m / K UKS DIAMENT GODÓW ŻORY
 
193 UKS ORZEŁ KATOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MYNARSKI ADAM 600m / UKS ORZEŁ KATOWICE KATOWICE
2 GRABOWSKA-MYNARSKA SYLWIA 5km / K30 UKS ORZEŁ KATOWICE KATOWICE
 
194 VEGE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKA KAMILA 5km / K20 VEGE RUNNERS RUDA ŚLĄSKA
 
195 VEOLIA POŁUDNIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUSIK KRZYSZTOF 5km / M45 VEOLIA POŁUDNIE TARNOWSKIE GÓRY
 
196 VICTORIA TRZEBINIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMCZYK MAJA 600m / VICTORIA TRZEBINIA CZYŻÓWKA
 
197 VIKING TRAINING CENTER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LANGE KATARZYNA NW / K30 VIKING TRAINING CENTER TYCHY
 
198 W POGONI ZA DUCHEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADOWSKI TOMASZ NW / M40 W POGONI ZA DUCHEM SOSNOWIEC
 
199 WARCHLAKI ADELAJDY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANEK ŁUKASZ 5km / M20 WARCHLAKI ADELAJDY LIBIĄŻ
 
200 WARSZTAT FORMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WATA MARTA 5km / K35 WARSZTAT FORMY TYCHY
 
201 WARTKIE PIERONY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALSKI MAREK 5km / M50 WARTKIE PIERONY RUDA ŚLĄSKA
2 BERNACISKO DAMIAN 5km / M30 WARTKIE PIERONY RUDA ŚLĄSKA
3 BERNACISKO WERONIKA NW / K20 WARTKIE PIERONY RUDA ŚLĄSKA
 
202 WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIŚKIEWICZ LUCYNA 5km / K50 WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIE ZAWIERCIE
2 MIŚKIEWICZ ANDRZEJ 5km / M50 WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIE ZAWIERCIE
 
203 WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYS MAŁGORZATA 5km / K50 WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE DĄBROWA GÓRNICZA
 
204 WIRUSY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FURMAN SYLWIA 5km / K40 WIRUSY SOSNOWIEC
2 ŁOSZAJĆ JUSTYNA NW / K40 WIRUSY SOSNOWIEC
3 MUSKAŁA MATEUSZ NW / M30 WIRUSY SOSNOWIEC
4 CZUB JAROSŁAW NW / M50 WIRUSY SOSNOWIEC
 
205 WKURW_TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANAŚ JOANNA 5km / K35 WKURW_TEAM BIELSKO-BIAŁA
2 SALIŃSKI BARTOSZ 5km / M30 WKURW_TEAM KATOWICE
 
206 WOLNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWEŁCZYK AGNIESZKA 5km / K16 WOLNA KATOWICE
 
207 WOLNY STRZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LAWNIK URSZULA NW / K60 WOLNY STRZELEC CZERWIONKA-LESZCZYNY
 
208 WUJEK BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TÓRZ MARIUSZ 5km / M45 WUJEK BIEGA BYTOM
 
209 WŁASNY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLACHACZ JOLANTA NW / K40 WŁASNY TYCHY
 
210 Z KIJKAM NAM PO DRODZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZYDROŃ WIESŁAW NW / M40 Z KIJKAM NAM PO DRODZE KATOWICE
 
211 ZABIEGANI NAUCZYCIELE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BURAKOWSKA MAŁGORZATA 5km / K45 ZABIEGANI NAUCZYCIELE SOSNOWIEC
 
212 ZABRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORZENIOWSKA MAGDALENA NW / K40 ZABRZE ZABRZE
 
213 ZADYSZKA OŚWIĘCIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZUBEL ARON 5km / M16 ZADYSZKA OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
2 ZUBEL MICHAŁ 5km / M40 ZADYSZKA OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM
 
214 ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORCZ TOMASZ 5km / M45 ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE SOSNOWIEC
 
215 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZYK GRZEGORZ 5km / M40 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE SOSNOWIEC
 
216 ZARABIE-BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYŚ WACŁAW 5km / M60 ZARABIE-BIEGA MYŚLENICE
2 RYŚ PATRYCJA 100m / K ZARABIE-BIEGA MYŚLENICE
3 RYŚ WIKTORIA 600m / ZARABIE-BIEGA MYŚLENICE
 
217 ZICHERKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PŁUCIENNIK SABINA 5km / K40 ZICHERKI CHORZOW
2 PŁUCIENNIK AGNIESZKA 5km / K40 ZICHERKI CHORZOW
 
218 ZIMNOKRWISCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHOLC PIOTR 5km / M60 ZIMNOKRWISCI DĄBROWA GÓRNICZA
 
219 ZIMNOKRWIŚCI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HORBACZ DARIUSZ 5km / M45 ZIMNOKRWIŚCI SOSNOWIEC
2 MACHOLC BARTOSZ 5km / M35 ZIMNOKRWIŚCI DĄBROWA GÓRNICZA
3 TROJAK MARCIN 5km / M40 ZIMNOKRWIŚCI MYSŁOWICE
4 MARSZALIK STANISŁAW 5km / M40 ZIMNOKRWIŚCI KATOWICE
5 WNUK WIKTORIA 100m / K ZIMNOKRWIŚCI DĄBROWA GÓRNICZA
6 WNUK RAFAŁ 100m / M ZIMNOKRWIŚCI DĄBROWA GÓRNICZA
7 WNUK PAWEŁ 100m / M ZIMNOKRWIŚCI DĄBROWA GÓRNICZA
8 KLUSKA-WNUK ANNA NW / K30 ZIMNOKRWIŚCI DĄBROWA GÓRNICZA
 
220 ŚLĄSK RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAJEWSKA MONIKA 5km / K35 ŚLĄSK RUNNERS ŚWIĘTOCHŁOWICE
2 OLBRICH BARBARA 5km / K40 ŚLĄSK RUNNERS ŚWIĘTOCHŁOWICE
3 ZABLOCKA BERNADETA 5km / K55 ŚLĄSK RUNNERS RUDA ŚLĄSKA
4 DUDA ŁUKASZ 5km / M35 ŚLĄSK RUNNERS CHORZÓW
5 RÓŻYCKA-DUDA ZUZANNA 300m / K ŚLĄSK RUNNERS CHORZÓW
6 SZMATŁOCH IWONA 5km / K40 ŚLĄSK RUNNERS CHORZÓW BATORY
7 KWIATKOWSKA MARTYNA 5km / K30 ŚLĄSK RUNNERS CHORZÓW
8 ANTOLIK IWONA NW / K50 ŚLĄSK RUNNERS ŚWIĘTOCHŁOWICE
 
221 ŁUK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAURSKI TOMASZ 5km / M40 ŁUK BYTOM
2 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M35 ŁUK
3 ZAURSKI BORYS 300m / M ŁUK BYTOM