Datasport

10. AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie
Garwolin, 16 czerwca 2019 r.


Drużyna Rodzinna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 73
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 ADIDAS RUNNERS WARSAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUCHY ROBERT 10km / M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
 
2 BARANKY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARAN DOMINIK 2km / M30 BARANKY GARWOLIN
2 BARAN KATARZYNA 2km / K30 BARANKY GARWOLIN
3 BARAN AMELIA 2km / K16 BARANKY GARWOLIN
4 BARAN ALAN 2km / M16 BARANKY GARWOLIN
 
3 BEES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PSZCZOŁA TOMASZ 2km / M40 BEES GARWOLIN
2 ZAJĄC PRZEMYSŁAW 2km / M20 BEES GOŹDZIK
3 PSZCZOŁA ALEKSANDRA 2km / K16 BEES GARWOLIN
4 PSZCZOŁA PATRYK 2km / M16 BEES GARWOLIN
5 PAZIEWSKA ŻANETA 2km / K20 BEES ZGÓRZE
6 PSZCZOŁA JAN 2km / M16 BEES GARWOLIN
 
4 BENEDEK-TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MBATHA RUTH NUNDU 10km / K20 BENEDEK-TEAM ELDORET
2 TUEI HOSEA KIPLAGAT 10km / M30 BENEDEK-TEAM ELDORET
3 KORIR CAROLINE JEBET 10km / K20 BENEDEK-TEAM ELDORET
4 KOSGEI MATHEW 10km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
 
5 BERETY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOCZKODAJ BARBARA 10km / K30 BERETY MARKI
2 BEREDA ŁUKASZ 2km / M30 BERETY MARKI
3 BEREDA KORNELIA 2km / K16 BERETY MARKI
 
6 BIEGAM BO LUBIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZESZCZAK AGNIESZKA 2km / K40 BIEGAM BO LUBIE TRĄBKI
2 WŁADZIŃSKA ANETA 2km / K30 BIEGAM BO LUBIE GARWOLIN
3 NADSTAWNA MAJA 2km / K16 BIEGAM BO LUBIE GARWOLIN
4 GRZESZCZAK ZUZANNA 2km / K16 BIEGAM BO LUBIE TRĄBKI
 
7 BIERNACCY KONTRATAKUJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIERNACKI MACIEJ 10km / M30 BIERNACCY KONTRATAKUJĄ STARY PUZNÓW
2 BIERNACKA HANNA 2km / K16 BIERNACCY KONTRATAKUJĄ GARWOLIN
3 BIERNACKI PRZEMYSŁAW 10km / M30 BIERNACCY KONTRATAKUJĄ GARWOLIN
4 BIERNACKI PIOTR 10km / M70 BIERNACCY KONTRATAKUJĄ GARWOLIN
5 BIERNACKA KATARZYNA 10km / K40 BIERNACCY KONTRATAKUJĄ GARWOLIN
 
8 BOGUSZ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŁASKA-BOGUSZ MAŁGORZATA 2km / K30 BOGUSZ TEAM ŁOZISKA
2 BOGUSZ KORNELIA 2km / K16 BOGUSZ TEAM ŁOZISKA
3 DOROŻYŃSKA ALEKSANDRA 2km / K16 BOGUSZ TEAM SULBINY
4 BOGUSZ ALEKSANDER 2km / M16 BOGUSZ TEAM ŁOZISKA
5 BOGUSZ MAREK 10km / M40 BOGUSZ TEAM GARWOLIN
 
9 BRACIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁOWALA SZYMON 2km / M20 BRACIA GARWOLIN
2 GŁOWALA BARTOSZ 2km / M16 BRACIA GÓRKI
3 GŁOWALA MICHAŁ 2km / M16 BRACIA GÓRKI
 
10 BRZOZIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZOZOWSKA ANETA 2km / K30 BRZOZIKI GARWOLIN
2 BRZOZOWSKA KASIA 2km / K16 BRZOZIKI GARWOLIN
3 BRZOZOWSKA PAULA 2km / K16 BRZOZIKI GARWOLIN
 
11 BUDYTA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDYTA MACIEJ 2km / M16 BUDYTA TEAM RĘBKÓW
2 BUDYTA PAWEŁ 2km / M40 BUDYTA TEAM RĘBKÓW
 
12 CAŁY CZAS DO PRZODU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRYCH JOANNA 2km / K30 CAŁY CZAS DO PRZODU GARWOLIN
2 TUDEK RAFAŁ 2km / M20 CAŁY CZAS DO PRZODU GARWOLIN
 
13 GAC&WÓJCIK FAMILY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAC MARIUSZ 2km / M30 GAC&WÓJCIK FAMILY PILAWA
2 WÓJCIK URSZULA 2km / K30 GAC&WÓJCIK FAMILY PILAWA
3 GAC JAGODA 2km / K16 GAC&WÓJCIK FAMILY PILAWA
4 GAC GABRIEL 2km / M16 GAC&WÓJCIK FAMILY PILAWA
 
14 GRZEGRZÓŁKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEGRZÓŁKA JOANNA 2km / K16 GRZEGRZÓŁKI TEAM GARWOLIN
2 GRZEGRZÓŁKA GRZEGORZ 2km / M40 GRZEGRZÓŁKI TEAM MICHAŁÓWKA
3 GRZEGRZÓŁKA JOANNA 2km / K30 GRZEGRZÓŁKI TEAM MICHAŁÓWKA
4 GRZEGRZÓŁKA ZOFIA 2km / K16 GRZEGRZÓŁKI TEAM MICHAŁÓWKA
5 GRZEGRZÓŁKA WOJCIECH 2km / M16 GRZEGRZÓŁKI TEAM MICHAŁÓWKA
 
15 GRZESZCZAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZESZCZAK ANDRZEJ 2km / M50 GRZESZCZAKI GARWOLIN
2 GRZESZCZAK BEATA 2km / K16 GRZESZCZAKI GARWOLIN
3 GRZESZCZAK BEATA 2km / K16 GRZESZCZAKI GARWOLIN
 
16 HHC FAMILY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZARNY ŁUKASZ 2km / M30 HHC FAMILY GARWOLIN
2 CZARNY MIKOŁAJ 2km / M16 HHC FAMILY GARWOLIN
 
17 JAROSZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAROSZ GRZEGORZ 10km / M30 JAROSZ WARSZAWA
 
18 JOHNNIE RUNNER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAMUL GRZEGORZ 2km / M40 JOHNNIE RUNNER WARSZAWA
2 SAMUL JAN 2km / M16 JOHNNIE RUNNER WARSZAWA
 
19 KOPIK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPIK MICHAŁ 2km / M40 KOPIK TEAM GARWOLIN
2 KOPIK MAŁGORZATA 2km / K16 KOPIK TEAM GARWOLIN
3 KOPIK KINGA 10km / K40 KOPIK TEAM GARWOLIN
 
20 KRUPKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUPA RENATA 2km / K40 KRUPKI GARWOLIN
2 KRUK AGNIESZKA 2km / K30 KRUPKI GARWOLIN
3 WASILEWSKA IWONA 2km / K40 KRUPKI GARWOLIN
4 KRUPA PAWEŁ 2km / M16 KRUPKI GARWOLIN
5 KRUPA KLAUDIA 2km / K16 KRUPKI GARWOLIN
6 WASILEWSKI KONRAD 2km / M16 KRUPKI GARWOLIN
 
21 KUCHARSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARSKI MARIUSZ 2km / M40 KUCHARSCY GARWOLIN
2 KUCHARSKA ALEKSANDRA 2km / K16 KUCHARSCY GARWOLIN
3 KUCHARSKI TOMASZ 2km / M16 KUCHARSCY GARWOLIN
 
22 KUFCIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOPOREK SZYMON 2km / M30 KUFCIKI GARWOLIN
2 KUWAŁ ŁUKASZ 2km / M16 KUFCIKI GARWOLIN
3 KUWAŁ OLGA 2km / K16 KUFCIKI GARWOLIN
 
23 LATUSZEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LATUSZEK JAROSŁAW 10km / M40 LATUSZEK
2 LATUSZEK MICHAŁ 10km / M20 LATUSZEK GARWOLIN
3 LATUSZEK AGNIESZKA 10km / K40 LATUSZEK GARWOLIN
4 LATUSZEK JOANNA 10km / K16 LATUSZEK GARWOLIN
5 LATUSZEK KATARZYNA 10km / K20 LATUSZEK GARWOLIN
 
24 LENIWCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SACAŁOWSKA KATARZYNA 2km / K40 LENIWCE WARSZAWA
2 OLZACKI MAREK 2km / M20 LENIWCE GARWOLIN
3 SACAŁOWSKI KACPER 2km / M16 LENIWCE WARSZAWA
 
25 LESZKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESZEK ELŻBIETA 2km / K30 LESZKI GARWOLIN
2 LESZEK PAWEŁ 2km / M16 LESZKI GARWOLIN
3 PŁACHCIAK PATRYK 2km / M16 LESZKI GARWOLIN
4 LESZEK KRZYSZTOF 2km / M16 LESZKI GARWOLIN
 
26 M&M
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKULSKI ROBERT 10km / M40 M&M WARSZAWA
2 MIKULSKI PIOTR 2km / M16 M&M WARSZAWA
3 MIKULSKA MAGDALENA 2km / K16 M&M WARSZAWA
4 MIKULSKA ALICJA 2km / K16 M&M WARSZAWA
 
27 MACIEJEWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACIEJEWSKA AGNIESZKA 2km / K30 MACIEJEWSCY GARWOLIN
2 MACIEJEWSKI MARIUSZ 2km / M30 MACIEJEWSCY GARWOLIN
3 MACIEJEWSKA JULIA 2km / K16 MACIEJEWSCY GARWOLIN
 
28 MAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKI ANDRZEJ 2km / M50 MAM GARWOLIN
2 KOZŁOWSKA MARTA 2km / K16 MAM GARWOLIN
3 KOZŁOWSKA MAJA 2km / K16 MAM GARWOLIN
 
29 MASNY FAMILY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASNY ALICJA 2km / K16 MASNY FAMILY GARWOLIN
 
30 MASNY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASNY DAWID 2km / M30 MASNY TEAM GARWOLIN
2 MASNY TOSIA 2km / K16 MASNY TEAM GARWOLIN
 
31 MK LUCHESK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OKSENIUK SERHII 10km / M30 MK LUCHESK LUCK
2 OKSENIUK OKSANA 10km / K30 MK LUCHESK LUCK
3 MARCHUK SERHII 10km / M30 MK LUCHESK LUCK
 
32 MUSZKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUCHA PAWEŁ 2km / M30 MUSZKI GŁOSKÓW
2 MUCHA ANNA 2km / K30 MUSZKI NOWE KOŚCIELISKA
3 MUCHA BARTOSZ 2km / M16 MUSZKI NOWE KOŚCIELISKA
4 MUCHA HANIA 2km / K16 MUSZKI NOWE KOŚCIELISKA
 
33 MŁYNKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MŁYNARSKA ELIZA 2km / K40 MŁYNKI GARWOLIN
2 MŁYNARSKA MAJA 2km / K16 MŁYNKI GARWOLIN
 
34 NOOBY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMONT RAFAŁ 2km / M30 NOOBY KOŁBIEL
2 KAMONT WOJCIECH 2km / M16 NOOBY KOŁBIEL
 
35 NOWICCY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKA ANNA 2km / K30 NOWICCY TEAM GARWOLIN
2 NOWICKA OLIWIA 2km / K16 NOWICCY TEAM GARWOLIN
3 NOWICKI MIKOŁAJ 2km / M16 NOWICCY TEAM GARWOLIN
4 NOWICKA JULIA 2km / K16 NOWICCY TEAM GARWOLIN
 
36 OSKAR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁAŻEJCZYK-KARCZMARCZYK ANNA 2km / K40 OSKAR TEAM PL-08-400-3185
2 KARCZMARCZYK OSKAR 2km / M16 OSKAR TEAM MIASTKÓW KOŚCIELNY
3 KARCZMARCZYK OSKAR 2km / M16 OSKAR TEAM MIASTKÓW KOŚCIELNY
 
37 OSTRY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROWSKI MARCIN 2km / M40 OSTRY GARWOLIN
2 OSTROWSKI SZYMON 2km / M16 OSTRY GARWOLIN
 
38 PAWLAK/MAJEWSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJEWSKI MACIEJ 2km / M30 PAWLAK/MAJEWSKI GARWOLIN
2 PAWLAK KUBA 2km / M16 PAWLAK/MAJEWSKI GARWOLIN
 
39 PAZIEWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAZIEWSKA ŁUCJA 2km / K16 PAZIEWSCY GARWOLIN
2 PAZIEWSKI ŁUKASZ 2km / M16 PAZIEWSCY GARWOLIN
3 PAZIEWSKI MARIUSZ 10km / M40 PAZIEWSCY GARWOLIN
 
40 PIŁKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIŁKA WIKTORIA 2km / K16 PIŁKI GARWOLIN
2 PIŁKA JUSTYNA 2km / K40 PIŁKI GARWOLIN
 
41 PONCELEUSZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PONCELEUSZ JACEK 2km / M40 PONCELEUSZ ŻABIENIEC
2 PONCELEUSZ AGNIESZKA 2km / K40 PONCELEUSZ ŻABIENIEC
3 PONCELEUSZ DOMINIK 2km / M16 PONCELEUSZ ŻABIENIEC
4 PONCELEUSZ JAN 2km / M16 PONCELEUSZ ŻABIENIEC
 
42 POPIŃSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPIŃSKI PAWEŁ 2km / M40 POPIŃSCY GARWOLIN
2 POPIŃSKI ADAM 2km / M16 POPIŃSCY 08-400 GARWOLIN
 
43 POSZYTEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POSZYTEK ALICJA 2km / K16 POSZYTEK BOROWIE
2 POSZYTEK FILIP 2km / M16 POSZYTEK BOROWIE
 
44 PRZEWORSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZEWORSKI MARIUSZ 10km / M40 PRZEWORSCY WARSZAWA
2 PRZEWORSKI BARTOSZ 2km / M16 PRZEWORSCY WARSZAWA
 
45 PRZYBYSZ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYSZ KATARZYNA 2km / K20 PRZYBYSZ TEAM NOWY PILCZYN
2 PRZYBYSZ MARCIN 2km / M40 PRZYBYSZ TEAM GÓRZNO
3 PRZYBYSZ ALEKSANDRA 2km / K16 PRZYBYSZ TEAM GÓRZNO
4 PRZYBYSZ ALEKSANDRA 2km / K16 PRZYBYSZ TEAM GÓRZNO
5 PRZYBYSZ NATALIA 2km / K16 PRZYBYSZ TEAM GÓRZNO
 
46 ROBAKOWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROBAKOWSKI MICHAŁ 2km / M16 ROBAKOWSCY GARWOLIN
2 ROBAKOWSKA IZABELA 2km / K16 ROBAKOWSCY GARWOLIN
 
47 RUCIAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUTA JAROSŁAW 2km / M20 RUCIAKI GARWOLIN
2 RUTA JAKUB 2km / M16 RUCIAKI WOLA KORYCKA
3 RUTA DANIEL 2km / M16 RUCIAKI GARWOLIN
 
48 RYBICCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBICKA BEATA 2km / K40 RYBICCY GARWOLIN
2 RYBICKA JOANNA 2km / K16 RYBICCY GARWOLIN
3 RYBICKI GRZEGORZ 10km / M40 RYBICCY GARWOLIN
 
49 RĘKAWKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RĘKAWEK-TROJANEK MIROSŁAWA 2km / K40 RĘKAWKI TEAM GARWOLIN
2 RĘKAWEK MIŁOSZ 2km / M16 RĘKAWKI TEAM GARWOLIN
3 RĘKAWEK ERYK 2km / M16 RĘKAWKI TEAM GARWOLIN
 
50 SADKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADKO POLA 2km / K16 SADKO GARWOLIN
2 SADŁO NATALIA 2km / K16 SADKO GARWOLIN
 
51 SIOSTRY BRZEZIŃSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZEZIŃSKA KAROLINA 2km / K30 SIOSTRY BRZEZIŃSKIE JÓZEFÓW
2 BRZEZIŃSKA DARIA 2km / K30 SIOSTRY BRZEZIŃSKIE JÓZEFÓW
 
52 SIŁACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECHOSKA MAGDALENA 10km / K30 SIŁACZE WARSZAWA
2 MALER WŁADYSŁAW 10km / M70 SIŁACZE WARSZAWA
 
53 SIŁY POWIETRZNE RP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEREMAK PAWEŁ 10km / M30 SIŁY POWIETRZNE RP SOBOLEW
 
54 SOSZKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOSZKA PRZEMYSŁAW 2km / M30 SOSZKA TEAM MIĘTNE
2 SOSZKA ŁUCJA 2km / K16 SOSZKA TEAM MIĘTNE
3 SOSZKA NIKODEM 2km / M16 SOSZKA TEAM GARWOLIN
 
55 STARRUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STARZYŃSKA RÓŻA 2km / K40 STARRUN GARWOLIN
2 STARZYŃSKI RAFAŁ 2km / M40 STARRUN MAGDALENKA
3 STARZYNSKI RAFAŁ 2km / M40 STARRUN GARWOLIN
4 STARZYŃSKI IGNACY 2km / M16 STARRUN MAGDALENKA
5 STARZYŃSKI MATEUSZ 2km / M16 STARRUN MAGDALENKA
 
56 STARÓWKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MUCHA WERONIKA 2km / K16 STARÓWKA GARWOLIN
2 MUCHA PIOTR 10km / M40 STARÓWKA GARWOLIN
3 MUCHA IZABELA 10km / K30 STARÓWKA GARWOLIN
 
57 SUPER TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLIŃSKI ARKADIUSZ 2km / M40 SUPER TEAM BRZEGI
2 ŚLIŃSKI MICHAŁ 2km / M40 SUPER TEAM BRZEGI
3 ŚLIŃSKA NATALIA 2km / K16 SUPER TEAM BRZEGI
4 ŚLIŃSKI HUBERT 2km / M16 SUPER TEAM BRZEGI
 
58 SZALASTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZAŁAS ANDRZEJ 2km / M50 SZALASTEAM GARWOLIN
2 SZAŁAS STANISŁAW 2km / M16 SZALASTEAM GARWOLIN
 
59 SZANIAWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZANIAWSKI PIOTR 2km / M40 SZANIAWSCY PILAWA
2 SZANIAWSKI TYMON 2km / M16 SZANIAWSCY PILAWA
3 SZANIAWSKI ANTONI 2km / M16 SZANIAWSCY PILAWA
 
60 SZANIAWSKIE DZIEWCZYNY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZANIAWSKA AGNIESZKA 2km / K40 SZANIAWSKIE DZIEWCZYNY GARWOLIN
2 SZANIAWSKA AGATA 2km / K16 SZANIAWSKIE DZIEWCZYNY GARWOLIN
 
61 SZCZERUSIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEREK PAWEŁ 2km / M50 SZCZERUSIE WARSZAWA
2 SZCZEREK OSKAR 2km / M16 SZCZERUSIE WARSZAWA- WESOŁA
3 SZCZEREK WERONIKA 2km / K16 SZCZERUSIE WARSZAWA- WESOŁA
 
62 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJDAT ANNA 2km / K30 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
2 TEPEREK-DUCHNA WERONIKA 2km / K30 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI GARWOLIN
3 MICHALEC AGNIESZKA 2km / K40 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
4 MAŚNIAK EDYTA 2km / K40 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
5 JAŁOSIŃSKI DARIUSZ 2km / M40 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
6 JAŁOSIŃSKA DOROTA 2km / K40 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
7 TEPEREK AGNIESZKA 2km / K40 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
8 BORKOWSKA MONIKA 2km / K30 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
9 BIELA DARIUSZ 2km / M40 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI GARWOLIN
10 KOŁNIERZAK MALWINA 2km / K30 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
11 KOŁNIERZAK KAROL 2km / M30 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
12 WOJDAT ALEKSANDRA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
13 WOJDAT SZYMON 2km / M16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
14 MICHALEC MAJA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
15 MICHALEC SZYMON 2km / M16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
16 JAŁOSIŃSKI JAKUB 2km / M16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI GARWOLIN
17 TEPEREK PIOTR 2km / M16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI GARWOLIN
18 BIELA JAKUB 2km / M16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI GARWOLIN
19 KOŁNIERZAK MATEUSZ 2km / M16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
20 DĄBROWSKI FRANCISZEK 2km / M16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
21 ŻMUDZIN NATALIA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
22 RYBICKA JULIA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
23 KONOPKA MILENA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
24 KOWALSKA KAROLINA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
25 MICHALEC GABRIELA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
26 MAŚNIAK AMELIA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
27 JAŁOSIŃSKI SZYMON 2km / M16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
28 WINEK ROZALIA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
29 SZCZEBLEWSKI DAWID 2km / M16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
30 ELMERYCH OLIWIA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI GARWOLIN
31 DĄBROWSKA KAMILA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
32 KOŁNIERZAK SZYMON 2km / M16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
33 DĄBROWSKA MARIA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
34 DUCHNA ZUZANNA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI GARWOLIN
35 DĄBROWSKA KAROLINA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
36 WOJDAT PAULINA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
37 DĄBROWSKA MAŁGORZATA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
38 GŁOWALA AMELIA 2km / K16 SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYI WILKOWYJA
 
63 SZOPA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZOPA SŁAWOMIR 10km / M40 SZOPA MIĘTNE
2 SZOPA JUSTYNA 10km / K30 SZOPA MIĘTNE
 
64 SZYMANSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKA MALWINA 2km / K16 SZYMANSCY OTWOCK
2 SZYMAŃSKA JUSTYNA 2km / K40 SZYMANSCY OTWOCK
3 SZYMANSKI PIOTR 2km / M16 SZYMANSCY OTWOCK
4 SZYMAŃSKI PIOTR 2km / M16 SZYMANSCY OTWOCK
 
65 TBS LESZKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESZEK MARIUSZ 2km / M30 TBS LESZKI MIETNE
2 LESZEK PIOTR 2km / M16 TBS LESZKI MIETNE
 
66 TEŚCIUTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROKITNICKI MATEUSZ 10km / M30 TEŚCIUTEAM BROCHÓW
 
67 TOFIL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STELMACH-TOFIL EWA 10km / K40 TOFIL LUBLIN
2 TOFIL MARIUSZ 10km / M40 TOFIL LUBLIN
 
68 TOMCZUK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMCZUK PIOTR 2km / M16 TOMCZUK GARWOLIN
2 TOMCZUK MARIA 2km / K16 TOMCZUK GARWOLIN
3 TOMCZUK ALICJA 2km / K16 TOMCZUK GARWOLIN
 
69 TURBO ŚLIMAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLINSKA URSZULA 2km / K30 TURBO ŚLIMAKI BRZEGI
2 ŚLINSKI DANIEL 2km / M30 TURBO ŚLIMAKI BRZEGI
3 ŚLINSKI BŁAŻEJ 2km / M16 TURBO ŚLIMAKI BRZEGI
4 ŚLINSKA ALEKSANDRA 2km / K16 TURBO ŚLIMAKI BRZEGI
5 ŚLINSKA DOMINIKA 2km / K16 TURBO ŚLIMAKI BRZEGI
 
70 WINTER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKA RENATA 2km / K40 WINTER GARWOLIN
2 OLSZEWSKI WOJCIECH 2km / M16 WINTER GARWOLIN
 
71 ZALEWSCY GARWOLIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZALEWSKA ANETA 2km / K30 ZALEWSCY GARWOLIN GARWOLIN
2 ZALEWSKA ANETA 2km / K30 ZALEWSCY GARWOLIN GARWOLIN
3 ZALEWSKI MICHAŁ 2km / M16 ZALEWSCY GARWOLIN GARWOLIN
4 ZALEWSKA ZUZIA 2km / K16 ZALEWSCY GARWOLIN GARWOLIN
 
72 ZALEWSCY SŁAWINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZALEWSKA KLAUDIA 2km / K30 ZALEWSCY SŁAWINY GARWOLIN
2 ZALEWSKI MIROSŁAW 2km / M40 ZALEWSCY SŁAWINY GARWOLIN
3 ZALEWSKA ALEKSANDRA 2km / K16 ZALEWSCY SŁAWINY GARWOLIN
4 ZALEWSKI JAN 2km / M16 ZALEWSCY SŁAWINY GARWOLIN
5 ZALEWSKI FILIP 2km / M16 ZALEWSCY SŁAWINY GARWOLIN
 
73 ŚMIGŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚMIGIELSKA MARTYNA 2km / K30 ŚMIGŁA WARSZAWA
2 ŚMIGIELSKI ALEKSANDER 2km / M16 ŚMIGŁA WARSZAWA
3 ŚMIGIELSKA NINA 2km / K16 ŚMIGŁA WARSZAWA